logo

Složení a vlastnosti oleje "Velvet Oil" od společnosti Londa

Olej z "Londy" se objevil relativně nedávno na regálech obchodů. Vyrábí se v nejlepších tradicích kosmetického obra, který vyrábí profesionální produkty péče o vlasy. Všechny produkty využívají patentovanou technologii mikroionů Radialux, jejichž podstatou je nezávislé nalezení poškozených struktur systémem a směrování těch komponent, které jsou nezbytné pro regeneraci.

Jaké je tajemství popularity Velvet Oil, jaké vlastnosti má produkt a co to zahrnuje, dozvíme se podrobněji.

Zvláštní funkce

Výrobce se zaměřuje na přírodní složky oleje. Procházejí hlouběji do vlasů, na rozdíl od mnoha analogů, a spouštějí regeneraci na úrovni buněk. "Velvet Oil" je kombinací nejstarších receptů pro péči o kadeře a inovativní vývoj, díky čemuž bylo možné zvýšit účinek bylinných přísad. Profesionální nástroj je vhodný pro salonní a domácí použití, je poměrně jednoduchý. Zvažme podrobněji, jak působí na kudrlinky.

Úkoly a funkce

V médiích v souvislosti s vydáním nového produktu byla zahájena rozsáhlá PR kampaň. Zvláštní důraz byl kladen na přítomnost cenného arganového oleje, vitamínu E a panthenolu v Velvet Oil. Tyto komponenty provádějí několik funkcí najednou:

 • obnovit;
 • chránit před negativním dopadem prostředí a účinky elektrických spotřebičů na pokládku za tepla;
 • interferovat s odpařováním vlhkosti a užitečných látek.

Recenze zákazníků potvrzují, že se nástroj správně vyrovná s úkoly. Pečlivě se stará o prameny, vyhladí je, řeší problémy s elektrifikací a zapletením.

Na základě komponent uvedených na obalu a širokého sortimentu výrobku lze usoudit, že je multifunkční a je vhodný pro odstranění mnoha nevýhod.

Pros

Výrobci polohují vlasový olej Londa jako univerzální produkt, který je vhodný pro všechny. Opravdu nástroj poskytuje pečlivou péči a matné bezvládné prameny a tvrdé kadeře.

Může být použita k obnově rovné a kudrnaté vlasy, na účesy libovolné délky a struktury. Všestrannost není jedinou výhodou léku, spotřebitelé poznamenávají, že vyhlazení a "uklidnění" neposlušných kadeří nastane bez jejich vážení.

Existují další výhody:

 • lehká struktura;
 • snadné použití;
 • ziskovost;
 • získání výsledků po prvním použití;
 • odstranění spletence pramene;
 • prevence průřezu špiček a vypadávání vlasů;
 • eliminaci seborrhy a suché pokožky hlavy;
 • příjemná vůně;
 • žádné alergické reakce.

Nevýhody

Během klinických studií a prodeje oleje od společnosti Londa nedošlo k významným nedostatkům nebo kontraindikaci.

Jednou z nejzávažnějších nedostatků peněz je cena - budete muset zaplatit asi 700 rublů za malou lahvičku, která není k dispozici všem kupcům.

Některé dívky si povšimly, že po aplikaci produktu nejsou žádné pozitivní změny. Tento faktor závisí na jednotlivých charakteristikách vlasů a jejich počátečním stavu. Aby bylo dosaženo nejvyšších výsledků, před zahájením léčby bylo doporučeno rozřezat dělené konce, "pájit" jejich výrobek, stejně jako některý z jeho analogů, nemůže.

Dalším problémem, kterým čelí ženy, je nadměrná tlustost kadeřnictví. Tento efekt je možný, pokud použijete příliš mnoho kompozice. Pro zpracování je průměrná délka 1-2 kapek dostatečná.

Balení

"Velvet Oil" z "Londa" má slušné rámování. Olej je zabalen v transparentní láhvi o objemu 100 ml, díky kterému můžete vidět jeho přirozenou barvu a strukturu. Pro větší pohodlí je kryt opatřen dávkovačem - jedním kliknutím obdržíte přesně jednu kapku peněz, což vám umožní ušetřit ekonomicky.

Na zadní stěně je nálepka s podrobnými informacemi o výrobku, je namalována na kompozici, kterou budeme dekódovat níže v článku. Kompaktní lahvička snadno zapadne do kabelky nebo do kosmetické tašky, takže ji můžete vždy nosit s sebou.

Aroma

Mnoho uživatelů si uvědomuje, že produkt má ušlechtilou vůni drahého parfému. Tyto charakteristiky jsou neodmyslitelné pouze v profesionální kosmetice, protože je obtížné znovu vytvořit vysoce kvalitní vůně a je zapotřebí drahých komponent pro jejich vytvoření.

Poznámky z pižma a santalového dřeva poskytují kompozici orientální odstín, odhalují nám veškeré kouzlo a bohatství oleje. Vyslovená hra citrusů, jablek a broskví dává kytici čerstvosti, což je mnohostranné a zajímavé. Jemná kombinace jasmínu a fialky - to samé ztělesnění beztíže a kouzla.

Používání oleje je jednoduché a příjemné, vaše ošetřovací postupy se změní na nádherný rituál, z něhož získáte nejen estetické, ale i morální potěšení.

Metody používání vlasového oleje

V anotaci k produktu bylo uvedeno, že může být použito jako redukční a ochranný prostředek před instalací vysoušeče vlasů. Aplikujeme 1-2 kapky kompozice na mokré kadeře, rovnoměrně je rozdělíme na 2/3 délky a pak vytvoříme požadovaný obraz pomocí elektrického zařízení.

Olej můžete také použít na suché špičky, abyste jim poskytli čistý vzhled a nasypali je užitečnými látkami - jemně protřejte malé množství do vlasů do poloviny délky. Takže budeme klást prameny, které se budou držet ve všech směrech, a dáme do vlasů skvělý vzhled.

Nástroj můžete použít jako masku, nanáší se na prameny po celé délce a nechává se přes noc. Ráno umyjte zbytky vody šamponem pro hluboké čištění. Doporučuje se provádět tento postup nejvýše 1-2 krát týdně.

Další aplikací je aromaterapie. Aplikujte 1-2 kapky oleje na dřevěný hřeben nebo kartáč s dřevěnými zuby, hřebenem na kadeře po dobu 10-15 minut. Jediné nebo dvě zasedání za sedm dní a zjistíte, jak se mění vlasy - bude hedvábná a poslušná, začne růst rychleji, protože postup zahrnuje stimulaci krevního oběhu v pokožce hlavy a zrychlení metabolických procesů.

Složení také pomůže snížit negativní účinky chemikálií, pokud se přidávají k trvalému nátěru.

Co je uvnitř?

Podrobně si můžete přečíst o složkách výrobku na obalu - Londa, stejně jako jiné vážné společnosti, neskrývá to, z čeho vyrábí kosmetiku. Ale poměr taktně tichý. Možná proto, aby nezveřejnila obchodní tajemství, nebo možná, aby zaváděla spotřebitele. Lze však předpokládat počet látek zkoumáním jejich umístění v seznamu. Čím blíže se začíná - tím více vstoupí do oleje specifičtější složka.

Podrobně vysvětlíme, co je skryto pod názvy uvedenými na štítku. Seznam je sestaven sestupně.

Londa vlasový olej (Londa Professional Velvet Oil) - skvělá kombinace ceny a kvality

Mnoho dívek sní o krásných a zdravých vlasech, ale bohužel ne každý to může dosáhnout, protože pravidelně kudrlinky jsou vystaveny řadě negativních faktorů. Jedná se o povětrnostní podmínky a ultrafialové a pravidelné tepelné účinky.

Zlepšete stav vlasů a ochraňujte je různými oleji. V současné době jsou oblíbeným nástrojem řada Velvet Oil od známého výrobce Londa Professional.

Popis a složení

Velvet Oil - poměrně nový produkt od značky Londa, určený pro jemnou péči, ochranu a obnovu vlasů.

Má velmi lehkou, téměř bezvadnou strukturu, která nevyvolává váhu vlasů.

Podle výrobce je vzorec výrobku takový, že zajišťuje maximální penetraci živin do struktury vlasů a poté jej spolehlivě utěsňuje, kvalitativně ji chrání před nepříznivými faktory a pomáhá dosáhnout atraktivního vzhledu.

Produkt se prodává v lahvičce s dávkovačem. Objem je 100 ml a vzhledem k ekonomické spotřebě existuje dostatek balení po dlouhou dobu.

Všechny tyto látky mají příznivý vliv na stav zámků, vyživují je a léčí je zevnitř.

Zvláštní pozornost je věnována vzácnému arganovému oleji - skutečnému daru na vlasy, díky němuž jsou doslova před očima transformovány.

Příjemná vůně náplasti, ve které můžete cítit poznámky citrusů, jablek, fialky, jasmínu, si zaslouží pozornost.

Arganový olej v kombinaci s vitamínem E - silným antioxidantem vám umožňuje dlouhodobě zapomenout na problém jako suché vlasy. Tato kombinace dává kadeřům neuvěřitelný lesk, obnovuje je a urychluje růst.

Kompozice také obsahuje syntetické silikonové polymery, které činí výrobek méně viskózní a přispívají k jeho rovnoměrnému rozložení po celé délce.

Současně dochází ke slepení vlasových vloček a při vyšívání se stávají hladšími a více vyhovujícími.

Složení produktu poskytuje složitý účinek. Oleje aktivně zvlhčují a vyživují pokožku hlavy, normalizují práci mazových žláz a zlepšují krevní oběh.

Silikon s panthenolem vytváří na vlasu ochrannou fólii, která zabraňuje negativnímu vlivu takových faktorů, jako jsou zařízení pro pokládání vysokých teplot, ultrafialové záření a tak dále.

Pozoruhodné jsou také nástroje, jako je Argania Spinosa Kernel Oil a jádrový olej Prunus Armeniaca. Jsou vytvořeny na základě plodů arganových a meruňkových stromů.

Rozsah působnosti produktu se rozšiřuje do následujících směrů:

 • vysoce kvalitní a spolehlivá péče o vlasy všeho druhu;
 • obnovení vlasové šachty a její ochrana před poškozením;
 • ochrana kadeří před negativními účinky vysokých teplot při instalaci;
 • zaručené vyhlazování neohrožených kadeří.

Tento olej je tedy multifunkční nástroj, který se vyrovná s několika úkoly najednou a je velmi vhodný k použití.

Výhody a nevýhody

Velvet Oil oleje se staly populární z nějakého důvodu - opravdu mají spoustu výhod. Patří sem:

 • v jedné láhvi získáte vše, co potřebujete - každodenní péči o kučery, jejich ochranu a obnovu, snadné stylování;
 • výrobek neváží vlasy, nevyvolává jejich obsah tuku;
 • vhodná pro vlasy všeho druhu. Hydratuje a vyživuje vlasy zevnitř, nasytí je cennými složkami;
 • je výrobek spotřebován ekonomicky, je ztělesněním optimální kombinace ceny a kvality;
 • má příjemnou vůni.

Opatrnost je potřeba pro vlastníky tenkých vlasů, takže je výrobek neváží.

Kromě přírodních složek v kompozici existuje řada excipientů, které mohou způsobovat alergie a suchost pramenů.

Návod k použití

Existuje několik způsobů použití Londa Professional Velvet Oil.

Můžete jej aplikovat před pokládkou, aby působil jako ochranná "bariéra" před účinky vysokých teplot, vysoušeč vlasů, curling iron, žehlení.

Používejte k vyhlazení nepoddajných vlasů a nanášejte je v suché formě. Aplikujte produkt jako výživnou a zpevňující masku a nechte ji přes noc.

Obvykle na vlasy střední délky dost 1-2 kapek oleje. První dvě aplikace nevyžadují oplach, bez ohledu na to, které pramen se vztahuje na výrobek - suché nebo mokré.

Pro třetí variantu je třeba vzít trochu větší složení a umyt si vlasy šamponem ráno po masce.

Velvet Oil lze kombinovat s jinou kosmetikou. Například několik kapek produktu může být přidáno do barviva na vlasy nebo přípravků pro péči o barvené vlasy - což umožní minimalizovat negativní dopad agresivních složek laku.

Budete potřebovat dřevěný hřeben, na který je třeba aplikovat 3-4 kapky oleje a pomalu si házet prameny po celé délce. Tento postup by neměl být prováděn příliš často - stačí jen párkrát týdně.

Hodnocení zákazníků

Pokud analyzujete recenze tohoto produktu, můžete pochopit, že opravdu si zaslouží respekt.

Většina zákazníků zaznamenává vynikající výsledky téměř okamžitě po prvním použití.

Vlasy se díky hladkému oleji Londa Professional hladce a poslušně časem rozdělují o rozkrojené vlasy, jako by byly lepené dohromady.

Kompozice zároveň nevytváří prameny, nevyvolává jejich obsah tuku. Tam je také příjemné aroma oleje, že téměř každý má rád.

Z nedostatků dámy poukazuje na náklady, které jsou podle mnohých poměrně vysoké. V zásadě se ovšem zdůvodňuje tím, že produkt je spotřebován velmi ekonomicky.

 • pepř;
 • použití kobrového oleje (had);
 • charakteristiky patchulového éteru a eukalyptu;
 • ořech a usmi.

Kde koupit a kolik stojí

Velvet olej můžete koupit od společnosti Londa Professional v mnoha kosmetických obchodech nebo si ji objednat online.

Pokud jde o cenu, je to asi 700 rublů na láhev 100 ml.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Neexistují žádné takové kontraindikace použití Velvet Oil, ale nezapomeňte na pravděpodobnost individuální nesnášenlivosti a alergií.

Abyste tomu zabránili, doporučuje se test.

Kromě toho nepoužívejte příliš mnoho oleje tak, aby nevážila vlasy.

Produkt je spotřebován poměrně ekonomicky a dvě kapky stačí k jeho rozložení po celé délce.

Účinnost prostředků

První výsledky z Velvet Oil okamžitě uvidíte. Vlasy se stanou hladké, ošklivé "načechrané" odjedou, objeví se atraktivní lesk. Umístění je mnohem jednodušší.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Pravidelným používáním tohoto programu budete také více globálních výsledků.

Pásky budou silnější, budou obnoveny zevnitř, přestanou se odlupovat, budete mít problémy s jejich stylingem a česání.

Velvet Oil z Londa - vynikající kombinace ceny a kvality, která není marně zasloužená popularita.

Pomáhá vyřešit četné problémy spojené s kudrlinky, takže se stane spolehlivým asistentem při všech příležitostech.

Tento rozpočet hezký nucen zapomenout na milovanou L'oreal. Londa sametový olej na vlasy

Stejně jako u každého maniaka, i když jste našli vaši vhodnou péči, stále se snažím neustále vyzkoušet nové výrobky. Ano, většina z nich najdou po nějakém čase místo v mém "kosmetickém hrudníku", a jdou do kategorie "dobivashki", nedokáže porazit mazlíčky... Ale to je naprosto odlišné podnikání. Hrdina tohoto příspěvku - moje láska "od první aplikace"
Zkoušel jsem tento olej úplně náhodou - v mé ruce byla kosmetika se sadou sond od Londa. Pro mě je prakticky neznámá značka (s výjimkou žluté masky, kterou vlasy nikdy nepřijaly. ), Rozhodl jsem se párkrát zkusit a dát si to někde, a nechala jen velmi pěknou kosmetickou tašku... A pak mě přitahovalo příjemné překvapení, které mě téměř okamžitě donutilo získat formát v plné velikosti

Moje vlasy jsou tenké, porézní. Abych dosáhl mé oblíbené hladkosti, musím použít komplex nezmazatelných prostředků. A v úsilí o plynulost je konečným dotykem nesmazatelný olej. Až do nedávné doby jsem prostě zbožňoval olej L'oreal Mithic a myslel jsem si, že je to přesně to, co bylo potřeba. Ukázalo se, že je lepší

Londa sametový olej, vyhrál mé srdce


Popis výrobku.
Londa Velvet Oil Oil s arganovým olejem je účinný nástroj vytvořený firmou Londa, zejména pro kompletní obnovu hlubokých vlasů bez nutnosti vážení. Inovativní komplex užitečných složek, obsahující arganový olej, vitamín E a panthenol, dodává vlasům nejen obnovu vlasů, ale i obnovu jejich základny - kutikulu. Prostředky účinně chrání všechny vlasy před negativními účinky ultrafialových paprsků. Vlasy získávají celý komplex potřebné hluboké výživy, díky níž jsou měkké, snadno se hřebou a vlhčí. Prostředky účinně zabraňují stárnutí vlasů.
Kromě výše uvedených vlastností má olej božskou vůni: jemná vůně pižma a santalového dřeva je ideálně kombinována s vůní šťavnatých jablek, citrusů a sladké broskve. Všichni dohromady vám poskytnou nezapomenutelný zážitek a vysoce kvalitní péči.

Olej se vyrábí v roce 2004 formátů 30 ml a 100 ml, což je velmi výhodné, protože se můžete pokusit rozhodnout, zda se vezme v plné velikosti.

Aroma sladké, práškové, velmi dlouho uložené na vlasu.

Textura lehké, ne příliš těžké a necítí se na vlasu. Absolutně průhledná, takže je perfektní pro blondýnku.

Způsob použití. Nasaďte na klíční kosti 2 kapky peněz a předtím si jej vezměte do rukou.

Složení. V tomto bodě Londa právě vyhraje L'Oreal. Pokud druhá, když mění design, obsahuje alkohol ve svém složení, pak Londa nehřešila jako ona. Kompozice samozřejmě není nejpřirozenější, ale docela silná směsí silikonu. Olej je po parfému, respektive jeho minimální množství, ale účinek prostředků z toho se nezhorší.


Výsledek.
Olej je prostě elegantní změkčuje a vyhladí vlasy. Kromě toho se fluktuace nevrací během dne, což je velmi výhodné, protože není třeba ji aktualizovat.
Tipy jsou udržovány ve výborném stavu, část se nezobrazuje. Navíc olej nesušuje konce, zůstávají vlhčené a hmatatelně příjemné po celý den.

Foto po mé standardní péči s použitím pouze nezmazatelného oleje Londa, aniž byste přidali zbytek nezmazatelný.
První fotografie v jasném světle, zbytek - bez záblesku s mírným světlem. Tipy jsou poměrně těsné, poslední střih byl před 3 měsíci, ale nebyly ztenčeny.

Takže olej z nezmazatelného oleje z Londy pomáhá jednak hladkost vlasů bez použití tepelných účinků, jednak měkkost a hydrataci, za třetí, vynikající lesk a nakonec čtvrtá ochrana proti průřezu. To je to, co očekávám od ropy nesmyvashki, což činí z Londa prostředky, které mi vyhovují ve všech ohledech.

Děkuji vám za pozornost a čtení příspěvku Krásné vlasy pro vás, dívky - zasloužíme si to!

Vše o vlasovém oleji Londa Velvet Oil

Olej na vlasy není nový kosmetický výrobek, který získal srdce mnoha žen pro snadné použití a úžasné výsledky.

Je určen pro intenzivní péči, vhodný pro všechny druhy kadeřnictví.

Londa je německá značka, která vyrábí kvalitní výrobky, které se používají v kadeřnictví.

Náprava této konkrétní společnosti je nasycena vitaminem E a arganovým olejem, tyto složky dávají vlasům zdravý, dobře upravený vzhled bez vlivu vážení.

V článku se zaměříme na způsob aplikace, dozvíme se také o kontraindikacích a dozvíme se o možných negativních důsledcích.

Složení london profesionálního sametového oleje

Velvet Oil je absolutní vůdce mezi podobnými výrobky jiných značek, protože má dvojitý efekt - dodává luxusním leskům na vlasy a plní funkci tepelné ochrany před účinky vlasů, žehlení a povětrnostních podmínek.

Složení tohoto nástroje tvoří několik základních složek:

 • arganový olej (obnovuje vlasovou kutikulu);
 • meruňkový olej (vyhlazuje);
 • panthenol (zvlhčuje a vyživuje);
 • Vitamin E (poskytuje měkkost a pružnost).

Prezentovaný produkt se dá sotva nazvat zcela kosmetický, protože má složité složení s mnoha terapeutickými složkami, a proto má určitý terapeutický účinek.

Olej z Londa Velvet Oil Professional - vhodný pro všechny typy vlasů, jmenovitě:

 • malované;
 • poškozené;
 • nudný;
 • suché a mastné;
 • kudrnaté a rovné;
 • bez objemu;
 • tmavý, šedý, světlý a červený.

Láhev s dávkovačem (70 ml), viskózní čirá kapalina uvnitř. Nástroj je poměrně úsporný, v jednom postupu se používá více než 3-4 kapky (v závislosti na délce vlasů). Jedinou nevýhodou je cena, v Ruské federaci takový výrobek stojí nejméně 700 rublů, což je poměrně drahé ve srovnání s jinými značkami olejů, avšak v tomto případě to odůvodňuje vysoké náklady.

Způsob použití

Použijte tento olej třemi způsoby:

 1. Naneste na navlhčené prameny (účinek tepelné ochrany před položením).
 2. Suché kadeře jsou zpracovány (vyrovnávací účinek pro kudrnaté vlasy).
 3. Používá se jako maska ​​(pro suché vlasy, vyživuje a obnovuje).

V prvních dvou způsobech aplikace produkt nevyžaduje oplachování, ve třetím je nutné jej udržet na vlasu po dobu nejméně půl hodiny, poté je opláchněte obvyklým způsobem pomocí šamponu.

Také Velvet Oil je skvělý pro použití s ​​jinými produkty péče o vlasy. Například můžete přidat několik kapek v barvicí kompozici, je třeba zabránit poškození struktury vlasů.

Efekt

Výsledek použití takového nástroje je viditelný doslova po prvních aplikacích, ale léčebný kurz je určen na měsíc, stojí za použití produktu 3-4krát týdně. Vlasy jsou měkké, poslušné, vyzařují přirozený lesk, pájené dělené konce. Pro prevenci stačí použít olej jednou týdně po mytí hlavy.

Efekt oleje je viditelný pouhým okem a navrhuje následující funkce:

 • chrání před tepelnými účinky;
 • má jemnou květinovou vůni (díky aromatickému oleji z santalového dřeva a pižma);
 • neváží vlákna;
 • nezanechává mastný (špinavý efekt hlavy);
 • obnovuje vlasy zevnitř (na úrovni buněk);
 • vyhladí, podporuje snadné česání;
 • dává sílu, odolnost a zářivost.

Pokud používáte londa profesionální sametový olej průběžně, stojí za to pamatovat jeho kontraindikace a důsledky. Koneckonců neexistují dokonalá kosmetika.

Kontraindikace a možné negativní účinky

Nástroj byste neměli používat déle denně po delší dobu (více než 2 měsíce), je nutné přepnout na režim - jednou týdně. To je způsobeno nutričním složením oleje, na vlasu se může vyvinout "hypervitaminóza" a celý výsledek bude odpadem. Výsledkem bude opak (kudrlinky se rychle zneutralizují a špiní).

Kontraindikace drogy prakticky ne.

Závěr

Volba péče o kosmetiku na vlasy by měla být ošetřena zvláštní opatrností, neboť jsou často nekvalitní podvody. Trust je osvědčená značka, jako je Londa. Koneckonců, tato společnost vyvíjí své výrobky pomocí univerzální technologie, což nutí užitečné látky proniknout hluboko do každého vlasu, a tak je saturovat všemi potřebnými.

Stojí za pozornost olej z prezentované značky. To poskytne zdravý vzhled vlasů a poskytne spolehlivou ochranu před účinky negativních faktorů prostředí.

Arganový olej pro vlasy Londa Velvet Lightweight Oil

Nejlehčí olej, dokonce i pro nejtenčí vlasy z Velvet Oil, okamžitě obnoví strukturu vlasů jakéhokoli typu bez vážení.

To dává vlasům zdravý vzhled a lesk. Neváží vlasy.

Poskytuje ochranu proti teplu.

Aplikace: Rovnoměrně rozdělte 1-2 kapky oleje ze středu délky a na konci vlasů. Neplachujte.

Produkce: Německo.

Značka: oficiální stránky Londa Professional

Londa vlasový olej

Naše kudrlinky jsou neustále vystaveny jakémukoli negativnímu dopadu. V létě jsou pro ně nebezpečné hořící sluneční paprsky a mořská voda. V zimě je mráz, studený vítr pro ně škodlivý a v teplých místnostech suchý vzduch. K ochraně našich kudrlin před všemi útoky přírody a civilizace pomůže řada olejů Velvet Oil od společnosti Londa Professional.

O produktu vlasové péče "Profesionální péče o vlasy (profesionální viditelná oprava londy)" v následujícím videu:

Oživující vlastnosti pro obnovení zdravých sil našich kadeří mají hlavní složku celé řady - arganový olej a silný antioxidant - vitamín E, který spolehlivě zabraňuje suchým vlasům. Složení Směs oleje Velvet Oil rozlišuje dva typy komponentů. Syntetické silikonové polymery snižují viskozitu produktu a rovnoměrně jej rozdělují po celé délce vlasů. Když k tomu dojde, lepení vloček tyčinky a vlasů se stává lépe zvládnutelným při česání.

Druhou částí jsou oleje jádra Argania Spinosa a oleje z jádra Prunus Armeniaca. Jsou tvořeny na základě arganových ořechů a meruňkových plodů. Chcete-li dát zvláštní složku Velvet Oil zvláštní vůni přidat pižmo a santalové dřevo, stejně jako broskve, jablka, citrusy. Vstupte do voňavé kompozice a lístků jasmínu a fialky. Samozřejmě, hlavní složkou a hodnotou je arganový olej.

Jediným místem, kde rostou asi 2 miliony arganových stromů, je jihozápadní Maroko. Jsou základem ekologické rovnováhy regionu a stavebního materiálu a paliva.

Mechanismus dopadu

Výrobky společnosti Londa obnovují strukturu slabých a matných vlasů a poskytují jim zdravý vzhled, přirozený lesk, měkkost a hedvábnost. Olej aktivně vyživuje a zvlhčuje pokožku hlavy, zvyšuje přívod krve do žárovek, stabilizuje mazové žlázy. Silikon a panthenol v přípravcích Londa vytvářejí ochrannou fólii na vlasovém hřídeli. Pak pod váhy nemohou proniknout látky zvenčí, s škodlivými účinky. Film chrání proti ultrafialovému záření, při sušení při pokládce pomocí žehličky nebo jiných sušiček.

Zvláštní hodnota užívání léků Londa spočívá také v jejich působení při zánětlivých procesech, proti bakteriálním a proti houbovým účinkům.

Alopecie, mastné lupy a seborrhea jsou vyléčeny. Obnova je zajištěna přítomností arganových a meruňkových olejů, významného množství vitaminu E a panthenolu. Pod působením všech složek Velvetového oleje jsou volné radikály vytlačeny z buněk, vlhkost se zpožďuje - to vše je užitečné pro ošetření špiček.

Vlasy snadněji padnou, odstraňují nadměrné chlupatost, stanou se poslušnějšími, česání se stává příjemným a užitečným cvičením. Účes získává jednoduchost a potřebné kontury, které si stylista a klient přejí. Londa na základě přirozené přípravy arganie má regenerační funkce, vlastnosti při sušení, neutralizuje účinek toxinů. Použití ve směsi s dalšími přírodními ingrediencemi pomáhá posilovat vlasy a vracet se k jejich přirozenému složení.

Přesné dávkování Velvet Oil při jeho použití se provádí pomocí běžných dávkovačích, které nám umožňují ekonomicky distribuovat tyto drahé výrobky péče na naše kadeře.

Použití Velvet Oil od Londa Professional pro aromaterapii je dnes velmi oblíbené. Pro tyto postupy je nutné mít dřevěné hřebeny, proces by měl být klidný a měřený, přinášet klid a zlepšovat emoční rovnováhu. Zasedání bude vyžadovat 3-4 kapky Velvetového oleje a 25-30 minut času a po týdnu budete cítit dobrý účinek těchto postupů. Nezapomeňte provést přestávky mezi postupy.

Velvet Oil Londa vlasový olej: novinka hodná pozornosti

Od starověku používají ženy přírodní vlasové oleje k péči o své vlasy. Moderní výrobci kosmetických přípravků, s přihlédnutím k dlouholetým zkušenostem svých předků, se snaží vytvářet prostředky nejen co nejblíže k staromódním receptům, ale také se zlepšují díky modernímu výzkumu a nejnovějšímu vývoji v oboru kosmetiky. Značka vlasů Velvet Oil Londa je jedním z takových nástrojů.

Skutečnost, že už 5 dnů po objevení tohoto výrobku na ruském trhu, módní časopis ELLE, uznávaný odborník ve světě krásy, učinil z pěti nejlepších olejů za dokonale krásné vlasy, lze považovat za velmi významný.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Trochu o výrobci

Londa Professional je značka světově proslulé firmy, která vyrábí různé kosmetické vlasové produkty: šampony, balzámy, barviva, stylingové výrobky atd. Pro vytvoření nejlepších kosmetických produktů používá společnost nejmodernější technologii mikroiontového radiálu. Tento systém sám zjišťuje poškozené oblasti vlasové šachty a dodává jim správné množství redukující látky.

Londa Professional má zkušenosti v oboru krásy, které se datují do vzdáleného 1880. V různých časech společnost spolupracovala s takovými giganty v globálním kosmetickém průmyslu, jako jsou WELLA a ProcterGamble. Produkty Londa Professional se úspěšně prodávají v mnoha zemích po celém světě.

Co slibuje výrobce

Velvet Oil je poměrně nový výrobek značky, navržený, podle ujištění specialistů Londa, pečlivě pečovat, obnovovat a chránit kudrlinky.

Kosmetický olej Velvet Oil má lehkou, téměř bezvadnou strukturu, která nezpůsobuje vážení vlasů.

Výrobce tvrdí, že vzorec výrobku je navržen tak, aby zajistil pronikání živin hluboko do vlasů a poté ho bezpečně utěsnil, poskytoval kvalitní ochranu před škodlivými účinky na prameny zvenčí a dával jim zdravý vzhled.

Můžete vidět, jak se olej Londa chová na vláknech, a můžete jej srovnávat s jiným nástrojem na videu.

Balení

Velvet Oil se prodává v lahvičce dávkovače. Objem lahve je 100 ml. A pokud se domníváte, že doporučená spotřeba finančních prostředků je pouze 1-2 kapky, pak je to výsledek, že by to mělo stačit po dlouhou dobu. Dávkovač navíc umožňuje, aby olej vynaložil jen v správné výši.

Složení

Výrobce uvádí tři hlavní aktivní složky Velvet Oil: arganový olej, vitamín E a panthenol.

Je však obtížné nazývat Velvet Oil jen kosmetickým olejem. Jedná se spíše o kombinovaný výrobek, na jehož štítku je uvedeno několik složek. Obsahuje kromě přírodních olejů Argania spinosa olej z jader a Prunus Armeniaca olej z jader (arganový a meruňky), má následující složky: cyklopentasiloxan, dimethikonol alcoholdenat, Parfum, tocopherylacetate, hexylcinnamal, panthenol, benzylsalicylate, limonen, linalool, aqua, kumarin, geraniol.

Aroma drahého parfému

Kromě všech svých výhod má vlasový olej Velvet Oil překvapivě příjemnou vůni. Váš rituál péče o zámky s tímto produktem bude doprovázen neobvykle mírnou vůní pižma a santalového dřeva. Tradiční složky orientálních příchutí jsou doplněny ovocnými tóny broskví, jablek a celé kytice citrusů. V této voňavé kompozici a poznámkách z jasmínových a fialových lístků bylo místo.

Jak používat

Je možné použít Velvet Oil ve své čisté formě jedním ze tří způsobů:

 • namočte na mokré prameny jako "bariéru" z účinků horkovzdušného sušáku a železa;
 • zpracujte suché kudrlinky pro vyhlazení nepodložených pramenů;
 • aplikujte přes noc, abyste vyživili a posílili vlasy.

Tento nástroj, bez ohledu na to, zda ho aplikujete na mokré nebo suché vlasy, nevyžaduje oplachování, s výjimkou třetí varianty, když je na prameny aplikováno o něco větší množství výrobku a vlasy následující ráno poté, co by taková maska ​​měla být promyta šamponem.

Velvet Oil lze použít v kombinaci s jinými kosmetickými výrobky pro péči o vlasy.

Můžete například přidat několik kapek oleje do pravidelného prostředku pro barvení vlasů, který chrání prameny před škodlivými účinky barevných součástí.

Podle zpětné vazby uživatelů

Shrnutí mnoha recenzí o vlasovém oleji Velvet Oil společnosti Londa Professional, můžeme bezpečně říci, že tento výrobek opravdu zaslouží pozornost jako prostředek péče o poškozené prameny.

Většina žen, které ji používají doma, říkají vynikající výsledek okamžitě od první aplikace. Kudrlinky jsou hladké, poslušné, rozštěpené konce se drží spolu. Současně nejsou prameny zváženy a nejsou příliš mastné.

Společnost Londa obecně nezpůsobuje žádné významné připomínky ani stížnosti od uživatelů Londa. Výsledek jeho dopadu se shoduje s tím, co výrobce slibuje. Jediná věc, kterou některé ženy říkají, je trochu vyšší cena. Láhev oleje ve 100 ml stojí okolo 700 rublů, což si každá žena nemůže dovolit. Nicméně, pokud tyto náklady rozdělíme o dobu, po kterou bude kosmetika použita, je jasné, že její náklady nejsou tak velké.

Zkuste to shrnout

Takže shrnující a spoléhat se na sliby výrobců a vlastnosti přírodních složek oleje z Velvet Oil, lze poznamenat, že zakoupením tohoto produktu můžeme:

 • poskytují spolehlivou péči o vlasy všeho druhu;
 • obnovte a ochraňujte kožnicí vlasového hřídele před poškozením;
 • chrání prameny před účinky metod střihu za tepla;
 • zaručeně vyhlazují neurčité kudrlinky bez jejich vážení.

Kromě toho je třeba poznamenat, že vlasový produkt má:

 • pohodlné, cenově výhodné balení;
 • příjemná vůně;
 • hodný poměr "cena-kvalita".

Co může štítek vyprávět

Tato část je určena pouze těm, kteří chtějí znát celou pravdu o produktu, který se používá na jejich kadeře.

Vzhledem k tomu, že výrobce vlasového oleje má velké jméno a dobrou pověst, nedrží make-up své kosmetiky tajemstvím, ačkoli upřednostňuje, aby mlčela o procentuálním obsahu každé látky. Je možné, že se to dělá za účelem zachování obchodních tajemství, a nikoli z touhy podvádět kupujícího.

Takže pro ty nejcitlivější, dešifrujeme to, co je napsáno na štítku vlasového oleje od odborníka Londa v sekci "kompozice".

Argania Spinosa Kernel Oil je jeden z nejvzácnějších rostlinných olejů na světě. Je vyroben z plodů arganového stromu. Tento strom roste v polopouštích, má velmi omezený rozsah růstu a je chráněn mezinárodní organizací UNESCO.

Arganový olej obsahuje velké množství tokoferolů (vitamín E v přirozeném stavu), karoten a esenciální nenasycené mastné kyseliny. Jedná se o cenný kulinářský produkt, tradičně používaný v lidové kuchyni obyvatel jihozápadní části Maroka, jakož i velmi užitečný produkt pro kosmetický průmysl.

Arganový olej se používá k léčebným účelům při léčbě různých kožních onemocnění a je cenným produktem na vlasy. Obnovuje poškozené prameny, aktivně je vyživuje, odstraňuje křehkost a otupělost, dává kudrlinám živý lesk a sílu.

Prunus Armeniaca Kernel Oil - olej z meruňkových jader. Obsahuje velké množství kyseliny olejové a kyseliny linolové, je jedinečným zdrojem vitamínů a minerálů. Má tonizující, omlazující a regenerační účinek na pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, normalizuje práci mazových žláz.

Panthenol (panthenol) je syntetický provitamin B5. Panthenol je velmi užitečná a oblíbená složka kosmetických výrobků pro péči o vlasy. Stimuluje jejich růst, vyživuje, dává zdravý lesk, zvyšuje sílu kudrlin.

Cyklopentasiloxan (cyklopentasiloxan) - tato látka patří do skupiny "těkavých" silikonů. Molekula cyklopentasiloxanu má malou velikost, nízkou viskozitu a úžasnou schopnost rozpouštění viskózních silikonů, jako je dimethikon nebo dimethiconol. Cyklopentasiloxan se velmi rychle odpařuje, když dosahuje teploty lidského těla.

Tyto vlastnosti umožňují použití cyklopentasiloxanu v kosmetice jako rozpouštědla pro těžko rozpustné složky. Když se dostáváme na kůži nebo vlasy člověka, rychle se rozprostírá a odpařuje a zanechává tenký film.

Cyklopentasiloxan je často používán různými výrobci jako integrální součást produktů péče o vlasy. Dává jim jemnost a hedvábnost, usnadňuje snadné česání pramenů.

V tomto případě se kudrlinky vůbec nelepí a nestaly se tuky. Další dobrou skutečností je, že cyklopentasiloxan nepoškozuje lidské tělo.

Dimethiconol (dimethiconol) je silikonový polymer. Docela často se používá v kosmetickém průmyslu. To je látka, která rozpouští předchozí složku, protože dimethiconol má spíše viskózní strukturu. Tato látka vytváří odolnou nepromokavou bariéru na pokožce a vlasy.

Dobrou zprávou je, že tato bariéra je prodyšná, nebrání průchodu vzduchu a živin. Demethiconol také nepoškozuje tělo, protože vzhledem k velké velikosti molekuly prakticky nepronikuje do pokožky. Ve složení šamponů a nezmazatelných kondicionérů je součástí vysoce účinného přísadu, který zajišťuje lesk vlasů, pružnost, měkkost a snadné česání.

Alcoholdenat (denaturovaný alkohol) se používá v kosmetickém průmyslu jako antimikrobiální, protizánětlivý a také jako pěnivý prvek a rozpouštědlo. Má vlastnosti, jak uschnout a podráždit kůži, stejně jako pomoc při tvorbě volných radikálů.

V našem produktu je denaturovaný alkohol na seznamu třetí, což znamená poměrně velké procento této látky.

Parfém - toto slovo obvykle znamená aromatické přísady (syntetické nebo přírodní). To je složka, na které závisí vůně kosmetického přípravku. V našem případě neexistují žádné náznaky toho, že přísady parfémovaných olejů jsou přírodního původu, proto jsou s největší pravděpodobností syntetické složky. Mimochodem, nejčastěji s pomocí těchto komponent je skutečný zápach ingrediencí, které tvoří výrobek, maskovaný.

Tocopheryacetát (tokoferolový ester) je syntetická látka. Působí jako antioxidant, brání oxidaci nenasycených lipidů. Při pronikání do hlubokých vrstev pokožky má schopnost přeměnit se na vitamin E. Výrobci kosmetických přípravků často používají tuto látku v pokožce a přípravcích pro péči o vlasy.

I přes skutečnost, že tokoferolový ester není přírodní produkt, v malých přípustných koncentracích v kosmetice se považuje za bezpečnou látku pro zdraví. Možná to byla tato látka, na kterou měl výrobce na mysli, se zaměřením na přítomnost vitaminu E Londa ve vlasovém oleji.

Hexylcinnamal (hexylcinnamal) je banální vůně, která dává kosmetickému zápachu heřmánek. Často se používá při výrobě kosmetiky, ale v přísně omezených množstvích, neboť tato látka může způsobit alergie.

Benzylsalicylát (benzylsalicylát) je látka, která má několik funkcí v kosmetice:

 • fixace (fixuje vůni jemných květinových aroma);
 • aromatický (sám má květinovou vůni s balsamickými poznámkami);
 • ochranná (směřuje k rozptýlení ultrafialových paprsků);
 • dezinfekční prostředek (bojující proti bakteriálním a houbovým infekcím, chrání kosmetiku před poškozením).

Tato látka může být jak syntetického, tak přírodního původu. Je široce používán v dekorativní kosmetice, krémy, mýdla, pleťové vody, šampony atd.

Kosmetika s obsahem benzylsalicylátu má určité omezení. Je nežádoucí používat je v případě kožní vyrážky, tendence k alergiím a pod aktivním slunečním světlem.

Přípustná koncentrace benzylsalicylátu (benzyl salicilátu) v kosmetických přípravcích je poměrně malá. V omyvatelném médiu by nemělo být větší než 0,01% a nesmazatelné - 0,001%.

Limonen (limonen) je vůně s citrusovou nebo borovou vůní. Má schopnost rozpouštět tuky, proto se často používá v kosmetice jako náhražka alkoholu. Má také antibakteriální vlastnosti. Lemonon, kromě kosmetiky, se často používá v produktech pro kontrolu hmyzu, nevyhánějí je, ale působí destruktivně. Limonen může být jak přírodního, tak syntetického původu.

Linalool (linalool) - vůně s jemnou vůní jarních květin. Procento linalool v kosmetice je regulováno Mezinárodní asociací pro parfémy (IFRA). U látek, které jsou vypláchnuty z kůže, je 0,01%, u nezmazatelných látek - 0,001%. Většina moderních ochucených kosmetických přípravků obsahuje linalool.

Navzdory skutečnosti, že její podíl v procentuálním podílu je velmi malý, léky, které ji mají ve svém složení, by měly být léčeny s opatrností těhotným ženám, osobám s bronchiálním astmatem, onemocněním jater a tendencí k alergiím.

Aqua je voda. Jako součást kosmetiky se obvykle používá pouze po důkladné filtraci.

Kumarin (kumarin) - aroma, napodobující vůni kokosu, karamelu nebo másla. V parfémovém průmyslu se také používá jako tonikum. Kumarinové kosmetiky jsou nežádoucí pro těhotné ženy a osoby trpící peptickým vředem. Kumarin se vyrábí synteticky i extrahuje z některých rostlin.

Geraniol je vůně růžové vůně. Geraniol se vyrábí také dvěma způsoby: chemickou a destilací esenciálních olejů některých rostlin.

Pokud shromažďujete informace o všech těchto složkách, ukáže se, že vlasový olej z Velvet Oil je směs přírodních rostlinných olejů, silikonu, syntetických vitaminů E a B5 a celého složení parfémovaných přísad. Není-li pochyb o výhodách arganového oleje a vitamínů pro vlasy, není vůbec žádný protest proti příjemné vůni, pak je postoj vůči silikonovým polymerům jak mezi profesionálními kosmetičky, tak běžnými spotřebiteli nejednoznačný.

V každém případě se bude muset každý rozhodnout nezávisle na tom, zda koupit Londa olej na vlasy, nebo ne.

Další informace o produktech péče o vlasy z videa.

Londa sametový olej - 4 argumenty ve prospěch jeho použití

Někdo o tomto produktu zjistil od svého pána. Někdo doporučil příteli. A někteří si o tom v módním časopise četli. Důležité je, že s tím nějak přicházíte do styku. Olej z vlasových londy olej je prostředek, jehož cílem je obnovit, zvlhčit a vyživit svatou ženu - její vlasy. Co odlišuje tento olej od jiných prostředků a proč to stojí za to koupit, pokusme se to zjistit.

Tajemné složky olejového oleje Londa

Abychom lépe pochopili, co je vlastnost produktu, zkontrolujte, z jakých složek se skládá. Mohou být rozděleny do dvou skupin: syntetické a přírodní.

 • Přírodní složky - nejvyšší hodnota složení výrobku je "tekuté zlato" nebo arganový olej. Obsahuje velké množství vitaminu E, karotenoidů, olejů, kyseliny linolové a skvalenu (silný antioxidant). Díky těmto přísadám vlasový olej londa hydratuje, chrání, chrání, obnovuje kudrlinky během stylingu. Jedná se o poškozený regenerátor vlasů. Meruňkový olej má stejné vlastnosti, které jsou součástí produktu. Panthenol zvyšuje působení silikonu, ale kromě vytvoření vnějšího filmu proniká do středu tyče.

Je to důležité! Nebojte se přítomnosti umělých složek v kosmetice. Tím se prodlužuje životnost a zlepšují se některé vlastnosti výrobků. Uchovávejte své ingredience v bezpečí. Je snadné kontrolovat.

Vliv, účel, vlastnosti

Produkty Londa jsou speciálně navrženy tak, aby plnily několik funkcí.

 1. Ochranné - vzhledem k přítomnosti silikonu a panthenolu je na prutu vytvořen ochranný film. Neumožňuje pronikání škodlivých látek z prostředí pod pokožku, chrání proti ultrafialovému záření, suchost při stylování s vysoušečem vlasů nebo žehlení.
 2. Obnovení - přítomnost Argan a meruňkových jader oleje, velké množství vitaminu E a panthenolu umožňuje použití prostředků na dokončení hlubokou obnovu vlasů. Panthenol vyplňuje dutiny a praskliny v tyči a opravuje postižené prameny. Vitamín E a oleje odstraňují z buněk volné radikály, udržují vlhkost a regenerují poškozené špičky. Přítomnost sterolů v olejích aktivuje metabolické procesy a zvyšuje produkci kolagenu.
 3. Estetický - Lond Velvet vlasový olej umožňuje ulehčit styling a dosáhnout stanoveného výsledku. Hlavním úkolem je odstranit nadměrné "načechrané" vlasy. Dosáhněte své poslušnosti. Přidejte účes vizuální lehkost a obrys.

Balení a aplikace Londa Professional

Balení má výrazný vzhled. Skleněná láhev o objemu 100 ml s vhodným dávkovačem pump usnadňuje a prodlužuje dobu používání produktu. Pro efektivitu kladení jen dvou krátkých kohoutků. Výsledné množství oleje se třeme rovnoměrně mezi dlaněmi po dobu 2/3 délky pramenů.

Tip! Používejte olej na mokré, dobře promyté vlasy. Chcete-li usnadnit odstranění, naneste šampon na suché vlasy, pěnu co možná nejvíce a pak jej nalijte proudem vody. Olejová složka bude okamžitě neutralizována.

Pro lepší seznámení s produktem se podívejte na video.

Profesionální olej z londy pro profesionální péči o vlasy

Někdo o tomto produktu zjistil od svého pána. Někdo doporučil příteli. A někteří si o tom v módním časopise četli. Důležité je, že s tím nějak přicházíte do styku. Olej z vlasových londy olej je prostředek, jehož cílem je obnovit, zvlhčit a vyživit svatou ženu - její vlasy. Co odlišuje tento olej od jiných prostředků a proč to stojí za to koupit, pokusme se to zjistit.

Slavná značka ve světě krásy

Tajemné složky olejového oleje Londa

Abychom lépe pochopili, co je vlastnost produktu, zkontrolujte, z jakých složek se skládá. Mohou být rozděleny do dvou skupin: syntetické a přírodní.

Olej z londy pomáhá vašim vlasům

 • Syntetické komponenty - dimethiconol a cyklopentasiloxan. Jedná se o silikonové polymery, které snižují viskozitu látky, umožňují rovnoměrné rozložení kosmetického prostředku po délce vlasů. Díky nim se tyčové vločky drží spolu a účes ztrácí svou "plynulost", stane se poslušný. Fungují jako rozpouštědlo pro přírodní tuky. Londa vlasový olej obsahuje denaturovaný ethanol nebo alkohol. Vykonává dvojí funkci: antiseptické a transportní. Přísada nadměrně neruší váhy, protože interaguje se silikonem. Parfémové vůně umělého původu, ale jsou zařazeny do seznamu schválených léků v kosmetologii.
 • Přírodní složky - nejvyšší hodnota složení výrobku je "tekuté zlato" nebo arganový olej. Obsahuje velké množství vitaminu E, karotenoidů, olejů, kyseliny linolové a skvalenu (silný antioxidant). Díky těmto přísadám vlasový olej londa hydratuje, chrání, chrání, obnovuje kudrlinky během stylingu. Jedná se o poškozený regenerátor vlasů. Meruňkový olej má stejné vlastnosti, které jsou součástí produktu. Panthenol zvyšuje působení silikonu, ale kromě vytvoření vnějšího filmu proniká do středu tyče.

Je to důležité! Nebojte se přítomnosti umělých složek v kosmetice. Tím se prodlužuje životnost a zlepšují se některé vlastnosti výrobků. Uchovávejte své ingredience v bezpečí. Je snadné kontrolovat.

Složení oleje je velmi kvalitní

Vliv, účel, vlastnosti

Produkty Londa jsou speciálně navrženy tak, aby plnily několik funkcí.

 1. Ochranné - vzhledem k přítomnosti silikonu a panthenolu je na prutu vytvořen ochranný film. Neumožňuje pronikání škodlivých látek z prostředí pod pokožku, chrání proti ultrafialovému záření, suchost při stylování s vysoušečem vlasů nebo žehlení.
 2. Obnovení - přítomnost Argan a meruňkových jader oleje, velké množství vitaminu E a panthenolu umožňuje použití prostředků na dokončení hlubokou obnovu vlasů. Panthenol vyplňuje dutiny a praskliny v tyči a opravuje postižené prameny. Vitamín E a oleje odstraňují z buněk volné radikály, udržují vlhkost a regenerují poškozené špičky. Přítomnost sterolů v olejích aktivuje metabolické procesy a zvyšuje produkci kolagenu.
 3. Estetický - Lond Velvet vlasový olej umožňuje ulehčit styling a dosáhnout stanoveného výsledku. Hlavním úkolem je odstranit nadměrné "načechrané" vlasy. Dosáhněte své poslušnosti. Přidejte účes vizuální lehkost a obrys.
Poslušná srst je kosmetický efekt.

Balení a aplikace Londa Professional

Balení má výrazný vzhled. Skleněná láhev o objemu 100 ml s vhodným dávkovačem pump usnadňuje a prodlužuje dobu používání produktu. Pro efektivitu kladení jen dvou krátkých kohoutků. Výsledné množství oleje se třeme rovnoměrně mezi dlaněmi po dobu 2/3 délky pramenů.

Tip! Používejte olej na mokré, dobře promyté vlasy. Chcete-li usnadnit odstranění, naneste šampon na suché vlasy, pěnu co možná nejvíce a pak jej nalijte proudem vody. Olejová složka bude okamžitě neutralizována.

Pro lepší seznámení s produktem se podívejte na video.

Název produktu:
Londa Profesionální olej z vlasů ze sametového oleje

Dnes mluvím o vlasovém oleji, po kterém se vlasy zhoršily. Možná, ušetřím někoho z nepotřebných výdajů, a co je nejdůležitější - ze špatného výsledku.
Moje vlasy: dlouhé, nelakované, mírně zvlněné blíže ke koncům, špičky jsou suché. Z oleje očekávám výživu / zvlhčení, přidání lesku, vizuální vyhlazení plynatosti, stávající část.
Popis výrobce je dobrý, splňuje mé očekávání: "Olej obnovuje strukturu vlasů jakéhokoli druhu. Okamžitě jim dává zdravý vzhled a lesk. Bez vážení. Poskytuje dodatečnou tepelnou ochranu při použití. "
Ovšem ve skutečnosti je účinek právě naopak.

Olej je uzavřen v poměrně těžké skleněné láhvi o objemu 70 ml, má praktický dávkovač.
Textura oleje je mastná, kapalná s nepatrnou tuhostí, aroma je velmi sladká a slídí.
Takový výrobek jsem použil - 3 tlačí na čerpadlo v dlani, vyčistěte výsledné množství v dlaních, otevíráte olej tímto způsobem, spláchnete hlavu dolů vlasy vysušenými na ručníky a olej přiložte ze střední délky na konce vlasů. Pak jsem vyfoukl vlasy s kulatým kartáčem a narovnal.
Z této metody použití jiných, mnohem více rozpočtových olejů / sér jsem získala zvlhčené, lesklé a méně křehké vlasy.

Ze stejného oleje byl účinek následující - bezprostředně po vysušení sušičem vlasů, vlasy jsou v normálním stavu, ale bez pocitu přídavné vlhkosti. Během dne se vlasy, zejména špičky, stávaly výrazně suchější. A následovalo "kumulativní" anti-efekt - s časem a pravidelným používáním oleje (každý den po umytí vlasů), konec vlasů velmi vysušený, průřez postupoval s větší intenzitou než obvykle. Po nějakém čase po vysušení byly vlasy načechrané, vizuálně a hmatově, nebyl účinek dobře upravených / zvlhčených vlasů.
Kromě toho byl stejný účinek z oleje zaznamenán i mým přítelem, který začal mluvit o špatném přípravku na vlasy, zeptal jsem se jestli to byl Londa Professional Velvet Oil a ukázalo se, že je to přesně...
Po asi měsíci používání oleje jsem přestal používat a přešel na nesmazatelnou kondicionér z Glisskuru a vrátil vlasy jemnost a lesk.
Sušené špičky musely být odříznuty.

Cena:
700 rublů, zakoupeno prof. v obchodě

Doba trvání testování (pro péči):
Měsíc

Hodnocení:
Počítat Už žádné nákupy.

Almaza Pirha, redaktor portálu Almaz Pirha

Olej na vlasy je nezbytným produktem pro vlasy. Je důležité, aby olej změkčoval, dává lesk, ale nezamotá a neváží vlasy. Chuť je také důležitá. V Velvet Oil je překvapivě okouzlující.

Doporučuji používat tento olej před sušením pomocí mokrých vlasů. Průměrná délka stačí stisknout. Průhledná a viskózní struktura oleje se v ruce snadno "zahřeje", po které je okamžitě nutné aplikovat produkt na vlasy, protože olej je absorbován do rukou dvěma účty.

Mírné dávkování umožní, aby lahvička oleje trvala mnoho měsíců. Okamžitá absorpce může naznačovat, že musíte použít více oleje - nedoporučuji to dělat, je velmi snadné ji přehánět a vlasy příliš mastné.

Po vysušení zůstávají vlasy lehké, rozpadající se, zářící a ne tlačí. Olej zcela neodporuje stylingovým výrobkům, zejména prostředkům k vytvoření kudrlin.

Mimochodem, nezaznamenal jsem zvláštní efekt vyhlazení "na suché vlasy". Kudrlinky z přírodních olejů se nezměnily, spíše je dělaly pružnější a "jasnější".

Jako součást produktu arganový olej, který slibuje ochranu vlasů a obnovuje jejich kůžičku, vitamin E hraje roli "ochránce", dodává vlasům jemnost a elasticitu a panthenol plní zvlhčující funkce. Vůně obsahuje poznámky z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemných broskví, citrusů, jasmínových lístků a fialky.

Objem lahve je poměrně velký - 100 ml, skleněná lahvička, dávkovač je vhodný, ale "rustikální".

Slušný produkt za přijatelnou cenu.

Zane Aunina, čtenář portálu 3ade.lv

Po dobu dvou týdnů jsem zkoušel báječně vonící olej Londa Velvet, aby zjistil, zda je skutečně schopen dát to, co výrobce slíbil.

Za prvé je to jedno - obal je velmi elegantní: těžká skleněná láhev s praktickým dávkovačem, který je balen ve zlaté krabici. Taková je kvalita a kvalita, které dosud držíme.

Ale balení je jen fasáda - a co je uvnitř? Mohu říci, že Londa Velvet Oil je vynikající: lehké, rychle vstřebané, nevytváří vlasy těžké ani mastné. Používám je přímo po mytí, na mokré, ručníky sušené vlasy po celé délce. Tři kohoutky jsou dost pro mé dlouhé vlasy. Vyhlazuje vlasy za vteřinu, takže je měkký a lesklý, a také pomáhá roztáhnout splety a usnadňuje hřeben.

Kompozice oleje je také hodná pozornosti - je obohacena arganovým olejem, antioxidanty - vitamínem E a panthenolem. Vynikající trojice energie, ochrana a posilování.

Jako poslední, ale ne méně patrný faktor, chci poznamenat - vůně. Je to kouzelný. Producent ji popisuje jako vůni, kde hladký, uklidňující teplý dech santalového dřeva a pižma zdůrazňují nuance čerstvého a ostrého jablka, sametových broskví a oživujících citrusů. Můj pocit vůně nerozlišuje takové jemnosti, ale vůně je velmi výrazná, teplá a trochu sladká - to se mi líbí. Zůstává na vlasu - i když ne na dlouhou dobu.

Mohu bezpečně doporučit tento olej jako jeden ze způsobů péče, zvláště v chladné sezóně, a zvláště pro dlouhé vlasy. Se začátkem zahřívací sezony jsou vlasy více náchylné na stres a životní prostředí - protínají pletené výrobky, jsou nepříznivě ovlivněny suchým vzduchem a náhlymi změnami teploty. V této době si vlasy, zejména špičky, vyžadují zvláštní péči a tento olej může určitě poskytnout pohodlí vlasům. V budoucnosti ji určitě využiji, jak vám doporučuji.

Pro Více Informací O Suché Vlasy