logo

Proč je L'Oréal Professionnel Mythic Oil užitečný?

Nezmazatelné prameny vám umožňují rychle a efektivně se starat o zdraví a krásu vašich vlasů a věnovat si minimální péči, což je důležité pro městské tempo života. Francouzská společnost L'Oreal se snažila vytvořit řadu nástrojů, které splňují všechny potřeby moderních žen. Mythic Oil produkuje olej, který pomáhá udržovat zdravé kudrlinky.

Mythic Oil Line

Volba pro různé problémy křivky představuje řadu nástrojů v této sérii:

 • Šampon pro výživu kombinovaných, slabých kudrlin (výtažky z osmanthusu, zázvoru).
 • Maska pro kombinované, volné prameny.
 • Šampon pro tvrdé kudrlinky (arganový olej, myrha).
 • Maska pro hrubé prameny.
 • Krém 3 v 1 (extrakty arganu a mandlí).
 • Omyvatelná péče a výživa (arganový olej, myrrhový extraktor).
 • Výživný olej (avokádo a semeno hroznů).
 • Mimořádný olej (s magnólií).
 • Obnova poraněných pramenů arganovými a rýžovými otrubami.
 • Olej na krmení po zbarvení (lněný a brusinkový).

Užitečné komponenty

Přírodní oleje jsou skutečný sklad užitečných prvků, vitamínů. Arganový olej je oceňován svými jedinečnými přísadami.

Obsahuje rovnováhu nejužitečnějších polynenasycených mastných kyselin, které tvoří buněčné membrány:

 • linoleová;
 • omega-3, 6;
 • stearová;
 • palmitové.

V prostředcích vitamínů A a E je obsaženo mnoho známých antioxidačních vlastností. Nejužitečnější extrakt arganu pro křehké, nudné prameny, náchylné k průřezu špiček.

Loreální vlasový olej, který obsahuje výtažky z avokáda a hroznového semínka, vyživuje prameny:

 • vitamíny A, E, C, skupina B;
 • fytosteroly;
 • lecitin.

Stopové prvky ve složení avokád jsou užitečné pro kudrnaté žvýkance a skalp:

Olej z hroznových semen je proslulý svými antioxidačními vlastnostmi kvůli vysokému obsahu vitaminu E, který eliminuje dopady častého stresu na vlasy v podobě aktivního slunění a termálního tvarování. Vhodné pro všechny typy vlasů.

L'Oreal vlasový olej obsahuje extrakt z rýžových otrub. Odvozený z klíčků cenné obiloviny, obsahuje jedinečnou kombinaci mastných kyselin, vitaminu E s skvalenem, minerály a stopové prvky. Když se na poškozené vlasy dostanou, užitečné komponenty rychle zvlhčují a utěsňují praskliny, zabraňují odtrhávání a stratifikaci.

Extrakt Magnolia se vyznačuje ochranou proti slunečnímu záření proti ultrafialovému záření a zajišťuje vysokou ochranu.

Lněný olej má nejvyšší koncentraci polynenasycených tuků, omega-3 a omega-6, které jsou nepostradatelné pro kožní buňky hlavy. Vitamíny K, F, retinol, tokoferol, vysoké množství mikroelementů zinku, draslíku, manganu, mědi a hořčíku jsou nezbytné pro správný růst a lesk kadeří.

Vyvážené složení brusinkových semen, obsah omega-9 v nich v přístupné formě pro buňky, cenné kyseliny stearové a myristové dávají schopnost regenerovat poškozené oblasti a působit antioxidační účinek.

Výhody mytického oleje

L'Oreal vlasový olej je obdařen mnoha ctnostmi, protože aplikace čistých olejů na prameny ve své čisté podobě udělá účes ve formě tlustých polštářků.

Profesionální nástroj bez vážení, nelepí kadeře.

 • Cenné složky drahých a vzácných olejů, které jsou k dispozici ve formě pramenů.
 • Rychle vstřebává.
 • Okamžitý efekt vyhlazení a lesklých kadeří.
 • Hluboce vyživuje a zvlhčuje vlasovou kutikulu.
 • Viditelné zlepšení rozdělení.
 • Snadné česání a stylování vlasů.
 • Časté použití zajišťuje posilování a hojení struktury vlasů.

Kumu doporučil použití olejů?

L'Oreal, jehož vlasový olej je prakticky bez kontraindikací, vytvořil produkt pro ženy, které se starají o zdraví a krásu vlasů.

 1. Je vhodné používat olej pro vlastníky suchých a nudných kudrlin, které je posilují a zvlhčují.
 2. Glitter a síla oleje přidávají křehké a trýznivé časté stylové vlasy, které brání průřezu špiček.
 3. Malované prameny vyžadují pečlivou péči, pro kterou je vyráběn speciální olej z L'Oreal.
 4. Olej způsobí poškození a rozštěpení zajišťuje kosmetický efekt, vyhlazuje suché špičky a zpevnění po celé délce zabrání tomuto problému po stříhání.

Výživný olej

Při použití Mythic Oil se prameny stanou hluboce hydratovanými a nasycenými hodnotnými vitamíny. Budou vizuálně vypadat lesklé, hladké a zdravé.

Přiložené komponenty budou užitečné pro všechny typy vlasů.

Zdravé tuky z výtažků z avokáda a hroznových semen jsou vhodné pro každodenní péči o zdravé vlasy i pro bojové problémy:

Pro ošetření dělených konců je vhodné olej denně naložit na měsíc, který je vyživuje základními vitamíny a zlepšuje vzhled.

Usnadňuje styling, díky čemuž jsou prameny měkké, hladké a poslušné. Pro horké způsoby vytváření účesů slouží jako další prostředek tepelné ochrany.

Mimořádný olej

Pokud si koupíte univerzální lázeňský přípravek pro L'Oreal, pak bude poskytována luxusní péče nejen pro vlasy, ale i pro tělo, které také potřebuje výživu a hydrataci.

Doplněný extrakt z magnólie, olej chrání před horkým sluncem a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Lehká textura, která připomíná syrovátku, snadno rozptýlená a nezanechává žádný pocit tlustosti. Jasná citrusová vůně zvedne vaše lihoviny a dodá čerstvost.

Regenerace oleje

Disciplinární nástroj usnadňuje proces vytváření účesů, takže kudrlinky jsou měkké a poslušné. Jedinečné složky arganových a rýžových otrub regenerují pokožku zevnitř, vyživují ji a zvlhčují, brání průřezu špiček a křehkost.

Poté, co se zbavil sucha, olej řeší problém elektrifikace účesu, zejména v zimním období. Zdravé a hladké vlasy se snadno česají, nepletují se pod hlavičkou, vlasy si udržují tvar po dlouhou dobu.

Pro barevné prameny

Obarvené vlasy potřebují především péči. Zdravé vlasy dodají lněný olej a brusinkový olej. Jedinečná kompozice regeneruje poškozené kořeny barvením, zavírá váhy a udržuje barvu kadeř. Zvlhčování a výživa se všemi potřebnými látkami udrží vlákna zdravou po celou dobu používání přípravku.

Prostředky "luxusní 6 olejů"

Výjimečný olej v sortimentu Loreal není profesionální nástroj, dostupný v mnoha řetězcích supermarketů.

Nástroj vám umožňuje dosáhnout 6 efektů v jedné aplikaci:

 • lesk;
 • hladkost;
 • poslušnost;
 • hedvábnost;
 • měkkost;
 • životní síla

Skládá se z:

Vytváří jedinečnou výživnou a hydratační složení.

Pro výrazný účinek se doporučuje používat celou sérii výrobků, včetně šamponu, balzámu - oplachování a masky.

Pokyny pro použití prostředků

Loreální vlasový olej je multifunkční a používá se několika způsoby:

 1. Na čisté, mírně vlhké prameny před položením. Stiskněte 1 až 2 krát na čerpadle, rozdělte se podél délky všech pramenů zdola nahoru. Pro dlouhé vlasy stačí malé množství oleje, což výrazně šetří peníze. Pokud je pokožka hlavy mastná, je třeba se vyvarovat aplikace na kořeny pro delší, delší účesy. Tento způsob použití činí snadnější česání, urychluje stylingový proces, dává lesk a zdravý vzhled kudrlinkám, chrání pokožku před působením vysokých teplot.
 2. V poslední fázi stylingu na suché vlasy. Tato technika je nezbytná k ochraně vlasů před škodlivými účinky slunce, předchází elektrifikaci a poslušnosti. Obraz bude doplněn světelným a strukturovaným stylem.
 3. Před sprchou jako maska. Rozštěpte 2 polévkové lžíce produktu na suché vlasy, zabalte ručníkem a nechte 30 - 35 minut intenzivně exponovat, opláchněte šamponem. Nepoužívejte žádné jiné balzámy po šamponu.
 4. Přidáním několika kapek do šamponu před použitím bude působit změkčení tvrdé vody z vodovodu. Proces žehlení bude snazší a vlasy zůstanou měkké a atraktivní.
 5. Během barvení přidáním laku do malby sníží škodlivé účinky chemikálií. Ale neměli byste provádět podobné manipulace s oleji jiných společností, což může vést k nepředvídatelným výsledkům.

Doporučení pro použití odborníky

Série Mythic Oil patří profesionálu, který se často používá v salonech. Velitelé jejich řemesel sdílejí některé z jemností použití olejů, aby dosáhli ještě většího účinku.

Pokud aplikujete lehkou masáž hlavy s hřebenem nebo prsty před aplikací prostředku, pak v důsledku zvýšeného krevního oběhu v kůži budou komponenty absorbovány více aktivně. Před vypláchnutím kudrlin je užitečné provádět masáž, zatímco klesnete hlavu dolů.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat špičkám, které jsou nejvíce náchylné k suchým a křehkým oblastem. Před distribucí ve vlasech je nutno olej zahřívat v dlaních pro lepší pronikání živin do kutikuly pramenů.

Proplachování se provádí několikrát, vždy se šamponem, protože tuky se nerozpouštějí ve vodě a silikonové plnidla ve vlasové kosmetice mají tendenci se hromadit přes kutikulu a dělat to těžké bez důkladného čištění.

Při plánování použití masky na prameny, které byly předtím ošetřeny olejem z L'Horealu, musíte nejprve umýt vlasy šamponem. To je způsobeno vytvořením ochranného filmu na povrchu kutikuly, kterým nemohou proniknout další škodlivé a užitečné látky.

Existují nějaké kontraindikace používání olejů?

Majitelé mastné pokožky by se měli po umytí vyhýbat používání olejů, aby se zabránilo mastnému záření a zablokování pórů. Je možné použít nástroj jako masku pro konce vlasů nebo přidávat ke směsi pro barvení.

Alergické reakce jsou možné u všech složek kosmetiky, proto by v případě individuální nesnášenlivosti měl být tento přípravek vyřazen.

Před prvním použitím nového výrobku naneste kapku na vnitřní povrch lokte a nechte absorbovat. Po dni vyšetření rukou, pokud se objeví zarudnutí a svědění, nesmí být nástroj používán.

Náklady na oleje

Profesionální výrobky od společnosti L'Oreal najdete v řadě Mythic Oil ve specializovaných prodejnách pro kadeřníky nebo v kosmetických hypermarketech, například "Rive Gauche". Internetové obchody vám také pomohou při hledání potřebných finančních prostředků, cena ropy však zvýší dodací poplatek.

Cena není levná, protože se jedná o značku a drahé a někdy i vzácné komponenty. Také náklady závisí na označení obchodu nebo místa, na kterém je produkt objednán.

Níže je tabulka s orientačním rozsahem cen pro vlasové oleje série Mythic Oil:

Vlasový olej loreální mytický olej

Mýčný olej vyživující olej, založený na avokádových a hroznových olejích, má měkkou texturu a pečující vlastnosti a také má několik funkcí, které je třeba aplikovat.

Použití:
Když se barvivo přidává k barvivu pro maximální záření a hydrataci vlasů, chrání před vysušením po barvení.
Před stylingem se používá nejvyšší lesk, zabraňuje zamotání a vytváření účesů. Olej se nanáší po celé délce vlasů, minutu po aplikaci je položen jako obvykle. Výrobek by neměl být propláchnut.
Po stylingu se používá dlouhý účes a dodatečný lesk (nevyplachujte).
Použití mytického oleje ve všech případech poskytuje vlasům lehkost a lahodný lesk.

Objem: 125 ml
Výrobce: Francie, L'Oreal Professionnel

Recenze (11)

27 příspěvků

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  katerina_vish
   20. prosince 2018, 11:06

  Komentář: Olej s trikem. Pravidelně jsem je používal ve svém vlastním měřítku a všechno bylo v pořádku, vše se mi líbilo. Ale! Pak začal vysychat vlasy, musel být ošetřen hydratačními maskami a ampulemi.

  + vyhlazuje těsto
  + přidává lesk
  + vlasy jsou měkké

  - postupně se vysychá

  Jeden mínus překročí všechny výhody, je to můj názor. Možná někdo měl rád tento olej, ale rozhodně ne pro mě. Nechci platit suché tipy pro dočasný lesk vlasů. Zvláště za cenu. Jsem rád, že jsem se pokusil o odlévání.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0

  Komentář: Jeden z nejlepších olejů, aby vlasy vypadaly dobře.

  + Rafinovaná a velmi příjemná vůně. Na vlasy se ovšem během jedné hodiny necítí.
  + Jemná a lehká struktura
  + Přísady zahrnují avokádový olej a olej z hroznových semen.
  + Rychle se vstřebává do vlasů
  + Neváží tenké vlasy
  + Neponechává žádný lepivý efekt.
  + Viditelně vyhladí hubené vlasy
  + Dobře vyhladí suché lepící tipy
  + Usnadňuje česání vlasů
  + Dává výrazný lesk a lesk
  Tento olej, který se mi opravdu líbí ve všech ohledech.

  Používám kapku na mokré vlasy před přirozeným vysycháním a pak na suché vlasy. Vlasy po aplikaci jsou zdravé, živé, dobře upravené, měkké, lesklé, tekoucí - tak jak je chci vidět. Efekt je po salonu.

  Pokud si vybíráte mezi L'oreal Mythic Oil a Matrix Wonders Oil, stále doporučuji L'Horeal. Doporučuji s plnou důvěrou.

  Drahocenný orientální vlasový olej z L'Oreal - Mythic Oil

  Nezmazatelné výrobky pro péči o vlasy se staly jedním z hlavních výrobků na poli každé ženy: emulze, séra, oleje - nevypadaly tak dávno, ale získaly lásku po celém světě. Může rozpočet ropy z L'Oreal nazývat Mythic Oil srovnat s protějšky z vyšší cenové kategorie? Co o něm říkají profesionálové a obyčejní spotřebitelé?

  NAVIGACE FAST ČLÁNEK

  Složení výrobku

  Než se budeme zabývat souborem komponent přímo, je třeba věnovat pozornost dalšímu důležitému bodu: nesmazatelné výrobky by měly být světlé, nevážené na vlasy, nelepené. Proto je nesmazatelný olej čistým olejem. Pokud se po umytí vaší hlavy pokusíte aplikovat mandle, jojobu, avokádo nebo jakýkoli jiný (i v minimální výši), dostanete škaredé rampouchy. Z tohoto důvodu by všechny nesmazatelné prostředky tohoto formátu měly zahrnovat ředící (zeslabující) komponenty. Cena výrobku a jeho složení v této věci se netýkají.

  V drahých výrobcích je však možné zvýšit koncentraci přírodního oleje, zejména pokud není levná - například arganový olej. V rozpočtu je jeho procento často sníženo, nebo jsou používány komponenty nižší kvality. Profesionálové připomínají, že čím je složka v kompozici blízká, tím vyšší je její podíl.

  Co nabízí společnost Mythic Oil spotřebitelům?

  • 1. místo v kompozici - cyklopentasiloxan (cyklopentasiloxan). Silikonový olej, který rozpouští olej, se nemusí bát: poskytuje ochranu před sluncem, usnadňuje česání, vyplňuje drážky, vizuálně vytváří vlasy hladší. Po aplikaci se odpařuje a zanechává tenký, nenápadný film. Díky těmto vlastnostem lze pozorovat vizuální vytvrzení rozdělených konců.
  • 2. místo - dimethiconol (dimethiconol). Také častý host ve složení nesmazatelných prostředků. Silikonový polymer, který usnadňuje proces česání vlasů, chrání proti teplu. Zjemňuje, hydratuje. Prezentujte v některých balzámů / maskách / kondicionérech. Látka je viskózní, takže jde do tandemu s předchozím prvkem. Přispívá k rovnoměrnému rozdělení hotové směsi, vytváří vodoodpudivou fólii, spojuje řezané konce.
  • 3. místo - c 12-15 alkylbenzoát (benzoát alkoholu). Má antimikrobiální vlastnosti, rozpouští a váže tuky, působí jako zahušťovadlo. Může zvlhčovat, vyživovat, ale nezpůsobuje vlasy těžší, nezanechává pocit mastnoty. Rozšiřuje stabilitu aroma, pokud je v kompozici parfémované směsi.
  • Pouze 4 a 5 míst je určeno pro přírodní oleje: to je avokádo a olej z hroznových semen. Avokádový olej ve vlasové péči je znám již od dávných dob - začíná regenerační procesy, zvlhčuje, vyživuje a působí nejen na vlasy, ale i na žárovi. Bohatá kompozice, bohatá na vitamíny a mastné kyseliny, schopnost vytvářet ochrannou fólii, která zabraňuje průřezu konců - to vše z něj činí nepostradatelný prvek v procesu péče o vlasy. Olej z hroznů na pozadí je mnohem méně působivý: zvlhčující a antioxidační vlastnosti, možná i jeho hlavní vlastnosti.

  Mythic Oil má 20 ingrediencí, jejichž uvedení na trh může být pro většinu spotřebitelů náročné. Protože po studiu prvních pozic a nalezení nejdůležitějších složek stačí věnovat pozornost jen několika položkám, jejichž role nelze ignorovat:

  • 11. místo - benzylalkohol. Benzylalkohol je navíc klasifikován jako škodlivý. V konkrétním produktu funguje jako konzervační látka, nachází se ve druhé polovině seznamu, ale neztrácí své vlastnosti, takže při častém používání vede k dehydrataci. Má syntetický původ a vysokou těkavost, toxický.
  • 18. místo - benzylbenzoát. Je znám jako potenciálně nebezpečný kvůli jeho toxicitě a negativním účinkům na endokrinní systém. Antiseptikum, prodlužuje odolnost vůně, má květinový zápach.
  • 19. místo - skořicový alkohol. Opět platí, že alkohol, ale již skořice, přírodní aromatická složka, zajišťuje stabilitu zápachu.

  Pokud budeme analyzovat složení Mythic Oil jako celku, lze tvrdit, že vychází z pevných čtyř, zvláště s ohledem na nízkou cenu výrobku. Přírodní oleje, které přitahují výrobce, nejsou na konci seznamu, takže mohou skutečně ovlivnit stav vlasů zevnitř a nevytvářet pouze vizuální efekt, který zmizí po zastavení používání výrobku.

  Úplná bezpečnost oleje z L'Orealu je pochybná kvůli přítomnosti benzylalkoholu, který při nahromadění vysuší vlasy.

  Navíc vzniká otázka, proč tak velký seznam látek, které prodlužují odolnost vůně?

  Jak vypadá řada prostředků?

  Již několik let od vydání prvního oleje na vlasy Mythic Oil od společnosti L'Oreal se dnes nabízí několik možností, které se snaží pomáhat různým typům vlasů. Kromě toho se v řadě nacházejí produkty, které obsahují stejné oleje: je to ochranný krém s ochranou proti slunečnímu záření, který má funkci vyživující a zvlhčující, stejně jako šampon a balzám, nazývaný omyvatelná péče.

  Přímo oleje v linii Mythic Oil, s výjimkou klasické, dnes 3:

  • Hydratační a sálavé, zaměřené na všechny typy vlasů. Kromě uvedených složek je také přítomen lněný olej z brusinkových semen. Objem 100 ml, cena se pohybuje od 1200 do 1500 rublů.
  • Olej v disciplíně, v němž jsou nejen arganové, ale i rýžové otruby. Pomáhá vypořádat se s elektrifikací a usnadňuje česání.
  • Třepající olej ve spreji lze použít nejen na vlasy, ale i na těle. Kompozice obsahuje extrakt z magnólie. Konzistence je lehčí než obvykle, víc jako syrovátka než olej. Má výraznou vůni květů a citrusů a malé třpytivé částice. Cena je vyšší než ostatní trubky - 1800-2000 rublů.

  Měli bychom také zmínit tepelnou ochranu, která slibuje zachování zdraví vlasů i při vystavení teplotě 240 stupňů. Je univerzální s ohledem na typy vlasů, v kompozici je černý kmínový olej. Neváží, neznečisťuje. Cena je také v rozmezí 1200-1400 rublů. pro 150 ml krému.

  Kdo potřebuje olej od společnosti L'Oreal?

  Dokonce i když se posuzuje pouze uvažovanou kompozicí, výrobek bude vyhovovat majitelům dělených konců, protože to vizuálně maskuje tento problém, pomáhá odhalit vlasy po umytí vlasů a usnadňuje péči o dlouhé vlasy. Vysoký obsah přírodních olejů vyživuje a zvlhčuje, zvyšuje hustotu a uzavírá pokožku, chrání před sluncem.

  To může být také užitečné pro ženy, které často vlasy zahřívají - od sušení až po použití kleští. Film, který je tvořen oleji a silikony, ušetří vysoké teploty. Nezmazatelný olej však nepředstavuje dobrou tepelnou ochranu:

  • Přítomnost silikonů v prvních polohách může negativně ovlivnit velmi tenké vlasy se zeslabenými folikuly, což vede k jejich vážení a vyrovnání ztrát.
  • Není žádoucí používat výrobek s jemnými kudrnatými pórovitými vlasy, stejně jako náchylné na narovnání keratinu kvůli alkoholu v kompozici.

  V každém případě je důležité si uvědomit, že Mythic Oil, stejně jako jiné nezmazatelné oleje, není terapeutickým produktem, nevyživuje vlasy zevnitř, neposkytuje terapeutický akumulační účinek.

  Vše, co jste získali při jeho používání, je vizuální a hmatatelný výsledek, který zmizí po zrušení.

  Jak používat nástroj?

  Existuje několik způsobů, jak používat nesmazatelné oleje a téměř všechny výrobky z L'Oreal jsou k dispozici kvůli jeho složení. Nejjednodušší a nejznámější je u většiny žen použití kapky peněz, zabíjejících do rukou, na ručníky sušené zámky před přirozeným nebo tepelným sušením. Potřeba přejít z konce nahoru; 2-3 minuty se vstřebává olej.

  Hmotnost produktu závisí na délce a tloušťce vlasů: krátký strih stačí 1 krát, aby se stlačil na dávkovač, u dlouhých vlasů může trvat až 3-4 lisy. Často se přesná částka určuje individuálně v průběhu používání prostředků.

  Ale to nejsou všechny způsoby, jak ji používat:

  1. Můžete si stisknout několik velkých kapek (asi 1-2 lžíce) oleje do dlaně a aplikovat je na vlasy před umytí vlasů. Rozemlete hřeben podél délky, nechte 15-20 minut, teprve potom opláchněte. Použijte šampon.
  2. Mýtický olej může být přidáván do pracovní směsi během barvení: neovlivní chemické vlastnosti barviva a jeho barvu, ale sníží stupeň negativních účinků na vlasy. Dost 1 kapka v 60 ml barviva a 60 ml okysličovadla. Důležité vysvětlení: bezpečnost systému je potvrzena pouze u výrobků L'Oreal.
  3. Pro hloubkovou výživu a efekt domácí laminace přidejte 1-2 kapky produktu do jakékoliv masky na vlasy nebo balzám, aplikujte směs na vlasy a nechte na 40-50 minut, obalte je v teplém ručníku.
  4. Před použitím vyrovnávacího zařízení aplikujte olej v celé délce v minimálním množství a dejte 4-5 minut. nasákněte Vyrovnejte prameny fólií: tímto způsobem dosáhnete maximální lesku a hustotu a olej bude působit jako tepelná ochrana.

  Důležitá nuance se týká jiných postupů péče. Pokud si silikony vytvořily film kolem vlasů, zablokovali nejen uvolňování vody, ale také průnik živin uvnitř. Pokud plánujete uložit léčebnou masku nebo nějak ovlivnit vlasy zevnitř, předtím, než budete muset dobře umýt hlavu, abyste odstranili bariéru. V opačném případě všechny vaše akce budou zcela bezvýznamné.

  Ve složení Mythic Oil, také v počátečních pozicích, jsou silikony rozpustné v tucích. Proto není možné je umýt vodou.

  Pokud nechcete jejich akumulaci, měli byste si umyt vlasy po použití oleje L'Oreal se šampony, které obsahují laurylsulfát sodný. Může být nahrazen laurylsulfátem amonným.

  Proč je hromadění silikonů ve vlasech nežádoucí? Po každém použití nezmazatelného výrobku se zvětšuje tloušťka filmu, který vytváří. V určitém okamžiku tato vrstva spadne a vezme si s sebou vlasovou kůžičku. Proto je na některých místech "holá", stává se porézní, vlhkost ji opouští a začne se rozbít.

  Recenze spotřebitele

  Počet pozitivních komentářů k tomuto produktu může překvapit a dá se důvod domnívat se, že L'Oreal dokázal udělat něco zázračné. Podle odborníků je sestava opravdu gramotná a značka udělala dobrou práci. Za svou cenu je olej vysoce kvalitní, ale může skutečně ztratit léčivé přípravky: například podobný přípravek od společnosti Kerastase.

  Často si barví vlasy, skoro denně je vytahuji ze železa (je to přirozeně zvlněná, zlobivá, tenká), takže péče o to je mou první prioritou a hlavním problémem. Před několika lety jsem přešel na profesionální fondy, ale před šesti měsíci jsem koupil nezmazatelný olej. Bála jsem se, že to bude lepidlo, zabít celý objem, často bych musel umýt vlasy. Holič mě radil na L'Oreal Mythic Oil. Poprvé, kdy jsem se s ním přesně dostal přes palubu, jsem našel optimální množství pro 3-4 aplikace: jen 2 lisy na vlasy až do pasu. Používám po každém šamponování, někdy dokonce i před narovnáním. Tipy jsou znatelně živější.

  Prošel jsem několika nesmazatelnými oleji z rozpočtu, postupně jsem se obrátil na profesionální. Vybral Loreal. Mám krátký účes, takže skutečnost, že zásobník produkuje velmi malý výrobek, je velkým plusem - nebude tam žádný busting. Výrobek není mastný, velmi lehký, rychle vstřebáván. Vůně květin, na vlasy přetrvává několik dní, ale není rušivé. Aplikujte každý druhý den, protože mou hlavu je velmi běžné. O tři měsíce později, po aktualizaci účesu, mistr zjistil, že nemám rozdělené konce - je pravděpodobné, že to je zásluha oleje.

  Mám ráda nesmazatelné výrobky! Mám měkké vlasy, suché na koncích, velmi silné, vyžadují konstantní styling. Pokud je vysušíte bez oleje nebo séra, je zaručena pampeliška. Olej z L'Oreal vzal na radu kadeřník a za rok téměř užíval polovinu. Nemohou nejen nakrájet konce v procesu sušení, ale také během dne zabíjet statiky, jestliže je kapka dobře vtírána do dlaní a pak vlasy vyhlazují. Není těžší, ne špinavá. Našel jsem svůj ideál!

  Výživný olej pro všechny typy vlasů L `Oreal Professionnel Mythic Oil výživný olej pro všechny typy vlasů

  cyklopentasiloxan, dimethikonol, c12-15 alkylbenzoát, olej persea gratissima / olej z avokáda, olej ze semen vitis vinifera isometylionon, izoeugenol, benzylbenzoát, cinnamylalkohol, citronellol, parfum (vůně).

  Směs dvou drahých olejů - avokádo a hroznové semeno - dodává vlasům legendární lesk. Jen pár kapek odhaluje tajemství východních tradic. Vlasy dostávají optimální rovnováhu výživy, ochrany a.

  Směs dvou drahých olejů - avokádo a hroznové semeno - dodává vlasům legendární lesk. Jen pár kapek odhaluje tajemství východních tradic. Vlasy získávají optimální rovnováhu výživy, ochrany a lesku.

  Použití:
  Když používáte L`Oreal Professionnel Mythic Oil pro všechny typy vlasů, před sušením s vysoušečem vlasů, začněte s hroty (nejvíce dehydratovaná a poškozená část) a přesuňte se na korunku.

  Recenze

  Příjemná vůně, vlasy se neztratí, brání průřezu vlasů.

  Používám tento produkt již léta. Moje vlasy jsou náchylné k tuku, zvláště viditelné u kořenů. Aplikuji olej na umyté, ručníky vysušené vlasy od středu délky až po konce. Po vysušení jsou vlasy měkké a hedvábné a žádné náznaky tuku, vlasový olej neváží! Olej má nádhernou vůni, příjemnou strukturu (není tlustá), pro jedno použití mám na výdejce pár kliknutí. Před půl rokem jsem udělal shatush barvení a když jsem poprvé vystřihl svého pána, byl jsem příjemně překvapen nedostatkem rozdělených konců !! Myslím, že ropa dokonale vykonávala svoji práci.

  Snadno vstřebatelný, téměř nemožný přehánět, dobrý kumulativní účinek.

  Během času může vlasy vážit.

  Já, jako majitel kučeravé, a proto náchylný k suchým vlasům, najednou strávil 3 plechovky tohoto oleje. Pro dlouhé vlasy je to jen nález - rozvíjí vlasy, okamžitě "ozdravuje" tipy, pečuje a chrání. Aplikoval jsem olej na radu mého kadeřníka - před položením a během dne na špičkách. Ale! Časem (někde po pěti měsících nepřetržitého užívání) jsem si všiml, že účinek již nebyl stejný a vlasy se staly plochějšími, objem se zhoršoval. Několik měsíců jsem udělal přestávku s olejem - a všechno se opět stalo nádherným. Myslím, že když používáte tento výrobek kvůli přítomnosti silikonů v kompozici, stojí za to, aby někdy hlouběji vyčistil vlasy nebo si udělal přestávku.
  Jako výsledek jsem použil tento olej, dokud jsem si neřezal vlasy - na krátké, nenatřené vlasy, zdálo se mi to zbytečné.

  Skvělá vůně, dobře vstřebaná, působivá.

  Aplikuji olej na mokré vlasy ze středu na konce, pak jej usušte vysoušečem vlasů. Nemohu říci, že se zvlhčuje, je to, jako by nasáklo nějakým vlasem a vypadalo skvěle. Někdy používám olej na suché vlasy na lesk, znovu vypadá nádherně, používám jej jako tepelnou ochranu při narovnávání vlasů. Nevěřím v péči o syntetický olej, ale můj úkol - udělat okamžitou vizuální krásu - se výborně vyrovná. Podle mého názoru je vhodný pro suché a mastné vlasy. Ekonomicky spotřebováno.
  Nenašel jsem žádné chyby.

  Vůně poskytuje jemný vzhled vlasům, účinnost.

  Velmi suché vlasy přispívají k jejich křehkosti.

  Moje vlasy jsou hnědé, tenké, porézní, suché, mastné u kořenů. Koupil jsem tento olej pod dojmem podobného oleje z Kerastase - byl jsem šíleně zamilovaný do účinku tohoto oleje a já jsem se rozhodl najít alternativu k tomu levnějšímu pro půl lahvičky, a tak jsem si vybral tento olej L'Oreal Professionnel. Líbilo se mi všechno, z účesu hladkých a dobře upravených vlasů, jen jsem se zbláznil, myslel jsem si, že to byl zázrak. Ale ne. Nějak po pár dnech jsem zapomněl své oleje a po prvním mytí jsem našel na hlavě tvrdou žínku: vlasy byly velmi suché a pichlavé, nejen na koncích, ale téměř po celé délce vlasů, přesně tam, kde jsem byl použitý olej. Začala pozorovat a všimla si, že její vlasy se začaly rozbít někdy víc než obvykle. Mluvil jsem s kamarády, kteří takéto oleje používali, a ukázalo se, že jejich křehkost vlasů také vzrostla. Okamžitě jsem opustil tyto oleje a po nějaké době se křehkost snížilo, ale samozřejmě byla kvalita již slabých vlasů nenapravitelně poškozena. Teď pomalu spletené zlomené vlasy.

  Příjemná vůně, plně odůvodňuje tvrzení výrobce.

  Nebyl jsem nalezen.

  To je snad můj oblíbený vlasový olej všech testovaných a sedm z nich bylo od různých výrobců a jiný cenový segment.
  Olej má příjemnou vůni, která rychle zmizí na mých vlasech a má tekutou strukturu, což je velmi výhodné.
  Po každém šampónu, ať už je to i nejlevnější, který vlasy vysuší na lýk, tento olej uloží do pořádku.
  Účinek oleje je krátkodobý, ale není deklarován jako terapeutický, až do dalšího šamponu. Jedná se o jediný výrobek všech analogů, který úplně skryje řezané vlasy. Při své délce a tloušťce potřebuji 4 kliknutí čerpadla, takže tok je dost velký.
  Díky tomuto oleji jsem narostl a nikdy za sedm měsíců jsem nepřišel o drobné tipy na salon. Úžasný produkt, i přes nízkou cenu.

  Hospodářský výdaj nevytváří těžší vlasy.

  Tento olej používám několik let po každém šamponování. V tuto chvíli jsem nenalezl lepší produkt pro barvené vlasy.
  Neváží vlasy, nevyvolává další obsah tuku, ale můžete to přehánět.
  Aplikuji od středu vlasů až po konce. Skutečnost, že byla odříznuta a spadla před několika lety již půl roku, žije mezi účesy. Účinky oleje jsou kumulativní a po měsíčním používání jsem se objevil. Pod podmínkou systemického užívání se stále držím.

  Je snadno absorbován, ne mastný vlas, příjemná vůně.

  Dobrý prostředek k prevenci rozštěpení. Může být aplikován na mokré nebo suché vlasy. Olej nezpůsobuje jejich těžkost a neztrácí mastnost, pokud použijete olej na celý povrch vlasů, ale pouze na špičky. Bez použití takových výrobků se moje vlasy po řezání začínají rozdělovat za 3-4 měsíce, ale díky týdennímu používání ropy jsem za 9 měsíců prošla kadeřníkem. Produkt má stovky analogů levnějších a dražších.

  Příjemná vůně, dává do vlasů skvělý vzhled, zabraňuje průřezu špiček vlasů.

  Tento olej je v mých domácích zvířatech - dal jsem je po koupání na mokré vlasy na špičkách a délce. Vlasy neznamená, že jsou těžké nebo tlusté, a když jsou vysušené, vypadají dobře upravené, lesklé, hedvábné na dotek. Kromě toho se špičky nemohou ozdobit každou výpravou do kadeřníka, neboť se zastaví sekání při běžném používání tohoto oleje. Samostatně je nutné zvýraznit chuť, velmi se mi to líbí. Samotný olej je dobrá konzistence - není příliš hustá a není příliš kapalná. Je to skvělý produkt, a opravdu se mi to líbí.

  Příliš silný, žádný prohlásený účinek.

  Tento olej jsem použil v tandemu se šamponem a kondicionérem ze stejné série. Dostal jsem celou sérii okamžitě, zaměřil se na pozitivní recenze a čekal na skvělý výsledek po první aplikaci. Nicméně, nebylo to ani po třicátém. Pokusil se s jinými prostředky základní péče, je to stále k ničemu. Vždy dávám olej na spodní část vlasů, věnuji zvláštní pozornost špičkám. Nemůžu říct, že jsou mým problémem. Ale jídlo, které nikdy neublíží. Takže moje vlasy z tohoto oleje nedostávaly nejen výživu, ale dokonce jen zvlhčující. Doufala jsem také, že vlasy získají lesk a lesk, ale ani to nezískaly. Také jsem byl rozrušený textem - olej je příliš tlustý a je pro mě nepohodlné rozdělovat mi vlasy. Jediné příjemné okamžiky - olej je velmi ekonomický a má příjemnou nenápadnou vůni. Je škoda, že mi vlasy nepřijaly.

  Vyživuje, neváží, dodává lesk, kouzelnou vůni.

  Koupila toto máslo na radu svého pána, poté, co ji použila v kabině pro styling. Ekonomický, dostatečně pohodlný dávkovač pro dva kliknutí. Vlasy se nehromadí, neváží. Absolutně úžasná vůně - manžel je zabalen do vlasů a to je jediný způsob, kterým věnoval pozornost. Hroty vlasů vypadají dobře upravené a živé, měkké a přirozeně lesklé. Aplikuji na mokré vlasy. Nejlepší doporučení!

  Tento nástroj jsem použil po dlouhou dobu při růstu vlasů po návratu do mé rodné barvy z blond. V té době měly mé vlasy normální typ, ale špičky ležely v rozcuchaném vzhledu, těžko se stackovaly. Používal jsem olej tímto způsobem - větší množství po promytí na mokré vlasy a docela málo po vysušení pro lesk a vyhlazení chloupků, které vyčnívají z účesu. Ale to byl jen začátek mého známého s masami kosmetiky a byl jsem spokojen s výsledkem. Nyní nepoužívám výrobky na bázi oleje před stylingem, protože olej se při zahřátí nevypařuje, ale vlasy prostě uvaří a pokořuje. "Dům" Byla jsem poslední lahvička jako maska ​​před umytí vlasů, protože je to škoda, že ji odhodím. Ale teď, poté, co jsem vyzkoušel spoustu nástrojů a značek, jsem si věřil, že tento nástroj prakticky nefunguje.

  Snadné, nepostřehnutelné na vlasy, dává dobře upravený pohled na tipy.

  Miluji tento olej velmi.
  Mám dlouhé vlasy, ne barvené, náchylné k obsahu tuku v kořenech. Tipy se někdy začínají rozdělovat, stejně jako u všech dlouhých vlasů. Jako preventivní opatření se snažím je navlhčit všemi možnými způsoby a velmi miluji oleje.
  Olej z mýtického oleje je v plastové průhledné zlaté láhvi s dávkovačem. Má nádhernou, nenápadně drahou vůni, která po celý den přetrvává na vlasy.
  Textury oleje jsou lehké, poměrně kapalné, příjemné na dotek, ne mastné.
  Používám ji po umytí vlasů a okamžitě je položte na konce, zatímco vlasy jsou ještě mokré. Jednou jsem se pokusil aplikovat na kořeny suché vlasy (byly velmi načechrané a já jsem je chtěl vyhladit) - neměl jsem rád výsledek a už jsem to neudělal.
  Pro mé vlasy mám dvě kliknutí na dávkovač. Po aplikaci se věnuji mému podnikání po dobu 10-15 minut a teprve potom pokračuji k vysušení vlasů. Nepoužívám balicí materiály a klimatizace je velmi vzácná, takže tento olej nahrazuje obě.
  Po vysušení vlasy vypadají skvěle - tipy jsou tak, jak to chci, kde je položím, nehýbejte se, nezamotávejte se, nevyhlížejte lízaně. Jen - obyčejné zdravé dobře upravené vlasy.
  Také bych chtěl poznamenat, že po tom, co jsem začal používat tento olej, se tipy začaly rozdělovat mnohem méně často. Obnovil jsem je (oříznutý) jednou za 8 měsíců, pro mě to je skvělý výsledek!
  Mimochodem, spotřeba ropy je poměrně úsporná. Sklenice byla koupena před novým rokem a za 9 měsíců byla spotřebována 3/4.

  Znatelný účinek okamžitě po nanesení, lehká struktura, příjemná persistentní vůně, vyživuje vlasy, dodává jim jemnost.

  Koupil jsem tento olej, když jsem po dvou promytích vyrazil do své rodné barvy. Jako výsledek, moje již ne perfektní porézní vlasy staly suché a křehké. Tento olej dokonale vyživuje, vlasy se jemně ihned po použití, díky němu jedinečná sladká vůně, která trvá až do dalšího šamponu. Olej má velmi jemnou strukturu, neváží vlasy, když je aplikován na vlhké vlasy, je okamžitě absorbován. Pro jedno použití jsou pro mě dostačující tři nebo čtyři kliknutí, což je téměř dvakrát tolik, kolik doporučuje výrobce. Jsem s tímto produktem velmi rád a v budoucnosti zkusím vyzkoušet další výrobky stejné řady.

  Uhlazuje vlasy, usnadňuje rozčesávání, zabraňuje průřez, lesk, neváží dolů, voní.

  Poprvé jsem v salonu zkoušel tento olej (a podobný olej na vlasy) - pán ho použil v závěrečné fázi. V prvních okamžicích se mi zdálo, že olej oslepující vlasy, ale je to velmi rychle vstřebává, a napadlo mě na dlouhou dobu poté, že konce nenechte se zmást a vlasy tak měkká. Tento výrobek byl okamžitě zakoupen. Moje vlasy jsou tenké, blonďaté, obarvené - olej je vůbec nezvažuje, rychle se vstřebává, velmi příjemně voní. Jeho strukturou není příliš hustá, lehká. Vyhlazuje vlasy, usnadňuje česání, dodává lesk, zabraňuje průřezu špiček. Produkt si zaslouží vynikající rating, ale po zakoupení od Kérastase Elixir Ultime, ustoupily do pozadí - efekt Mythic Oil není tak dlouhodobý. Ale obecně jsem nenašel žádné chyby v tom, miluji to moc, dávám přednost použití v teplé sezóně kvůli jeho lehčí struktuře. Téměř strávila druhou láhev v řadě a chystala se koupit víc.

  Mythic olejový olej na vlasy recenze L'oreal

  L'Oréal mythic olejový olej na vlasy hydratuje a vyživuje vlasové folikuly. Nástroj je určen pro rychlé a snadné obnovení vlasů.

  Pravidelné používání oleje pomáhá výrazně zlepšit vzhled kadeří. Důležitou podmínkou pro vysokou účinnost produktu je správné použití. Složení tohoto produktu a jeho příznivé vlastnosti budou popsány v tomto článku.

  Složení a vlastnosti produktu

  L'Oréal mythic oil (čtená jako "L'Oreal Mythik Oil") je světle zlatý produkt s lehkou strukturou. Obsahuje olej v hydrogenované fázi. Konzistence znamená víc než sérum.

  Mythic Oil obsahuje 20 komponent. Nejdůležitější jsou prvé pět složek uvedených ve složení:

  • Cyklopentasiloxan je silikon, který rozpouští oleje. Chrání proti ultrafialovým paprskům, plní nepravidelnosti jednotlivých vlasů, usnadňuje snadné česání. Když se odpaří, opouští nejtenší film na povrchu. Vytváří kadeře vizuálně hladké, včetně tipů.
  • Dimetikonol - viskózní silikonový polymer. Poskytuje rovnoměrné rozložení výrobku, chrání ho před působením tepla, vytváří vodu odpuzující film, usnadňuje hřebenování, lepí rozdělené konce.
  • Benzoát alkoholu. Rozpustí a váže tuky. Má antimikrobiální účinek. Vyživuje prameny bez vážení a bez mazání. Zvyšuje stabilitu chuti hotového produktu.
  • Avokádový olej. Obsahuje mnoho stopových prvků, mastných kyselin a vitamínů. Podporuje regeneraci, vyživuje a hydratuje kudrlinky a vlasové folikuly. Obal vlasového hřídele obdrží ochrannou fólii. Zabraňuje průřezu.
  • Olej z hroznových semen. Má hydratační a antioxidační účinek.

  Ale to nejsou všechny ingredience tohoto jedinečného oleje.

  Pozornost by měla být věnována počtu složek uvedených ve druhé části seznamu:

  • Benzylalkohol. Toxická syntetická látka, která působí jako konzervační látka. Při dlouhodobém pravidelném používání dochází k dehydrataci buněk.
  • Benzylbenzoát - alkohol, vynikající antiseptikum. To je toxické. To dává konečnému produktu květinovou vůni a činí vůni odolnější.
  • Skořicový alkohol je přírodní aromatická látka, která prodlužuje stabilitu zápachu. Bezpečně.
  • Přírodní oleje jsou ve čtvrtém a pátém místě v kompozici, takže jejich koncentrace ve výrobku může pomoci zlepšit vlasy zevnitř, namísto vytváření pouze krátkodobý vizuální efekt.

  Mýtický olej má pro kudrliny a pokožku hlavy následující příznivé vlastnosti:

  1. zvlhčující kudrlinky;
  2. výživa vlasových folikulů a pramenů;
  3. regenerace tkání;
  4. rychlý růst vlasů;
  5. třpyt;
  6. snadnější česání a styling;
  7. zlepšení stavu konců vlasů;
  8. ochrana před škodlivými faktory prostředí.

  Olej vyplňuje póry uvnitř vlasů, lepí vlasové váhy, zabraňuje vyluhování užitečných látek. Pravidelné používání tohoto výrobku bude jemnější, lesklé a zdravější.

  Indikace pro použití

  Olej pomáhá s následujícími problémy a vlastnostmi vlasů:

  • poškozené, křehké prameny;
  • nezbedné vlasy;
  • dlouhé kudrlinky;
  • rozdělené konce

  Nástroj může být užitečný pro vlasy, často vystavené působení tepla při sušení a použití kleští. Film, který je tvořen oleji a silikony, může snížit negativní účinky vysokých teplot.

  V tomto případě je Mythic olej vhodný pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Olej může být použit pro vlastníky lehkých kadeří.

  Jak používat?

  Možnosti použití oleje z Mithic jsou poměrně rozmanité.

  Zvažte způsoby použití:

  1. Před praní vlasů. Aplikujte výrobek na dlaně 15 minut před umytí vlasů. Rozšiřte celou délku pramenů, opatrně nalepte špičky. Pak umyjte kudrlinky šamponem. Po ukončení procedury není nutné používat balzámy a masky.
  2. Šamponové obohacení. Do šamponu můžete přidat 6-7 kapek oleje. To změkčuje tvrdou vodu a usnadňuje čištění.
  3. Po mytí. Stiskněte produkt na dlani a roztáhněte jej z kořenů. Neplachujte. Postup zabraňuje zamotání vlasů.
  4. Před položením. Aplikujte 1-3 dávky oleje s prsty od středu po celou délku vlasů po šamponování. Věnujte zvláštní pozornost tipům. Pokud jsou kadeře dlouhé a tlusté, je nutné postupně přidávat množství výrobku na optimální objem. Počkejte jednu minutu. Pak můžete začít pokládat. Olej chrání kudrlinky před negativními účinky horkého vzduchu při sušení foukáním, zabraňuje rozštěpení vlasů při tepelném ošetření.
  5. Během nebo po instalaci. Přidejte 1-2 dávky oleje k produktům pro úpravu vlasů. Tato metoda poskytne pramenům pružnosti a lesku, které budou trvat celý den. Olej můžete rozložit po délce suchých kadeří. V tomto případě styl bude trvat déle, objeví se hedvábný lesk.
  6. Před malbou. Aplikujte 8-10 kapek výrobku na prameny deset hodin před barvením. To ochrání vlasy před účinky agresivních chemikálií. Barva se sníží, jeho trvanlivost se zvýší. Po natírání znovu použijte olej.
  7. Jako součást směsi pro barvení pramenů. Můžete přidat 1 kapku produktu do 60 ml barviva a 60 ml okysličovadla. Tato směs opatrně zbarví hlavu.

  Mýtický olej se snadno aplikuje, spíše rychle se vstřebává v suchých i mokrých pramenech. Sušení nezanechává mastnoty a nevytváří účinek tukových kadeřů.

  Účinek aplikace

  V důsledku pravidelného používání mytického oleje se vlasy stávají silnějšími a pružnějšími na dotek. Netlačte a nečistějte. Usnadňuje stylingový proces.

  Účes trvá déle, má hladkost a lesk. Počet dělených konců je snížen. Vlasy se dobře vyhlížejí.

  Doporučený kurz je jeden měsíc. Je důležité si uvědomit, že Mythic Oil není terapeutickým produktem. K udržení výsledku se musí pravidelně opakovat.

  Kontraindikace, možné negativní důsledky

  Vzhledem k přítomnosti složek, jako je alkohol a silikony, se olej nedoporučuje používat v následujících případech:

  • jemně kudrnaté porézní kudrlinky;
  • pramínky vystavené k rovnání keratinu;
  • nadměrně tenké vlasy se zeslabenými folikuly.

  Používání oleje na vlasy má negativní důsledky:

   Silikony rozpustné v tucích nelze jednoduše odstranit vodou. Výsledkem je, že se tyto látky hromadí na povrchu vlasů a vytvářejí film, jehož tloušťka roste po každém použití nezmazatelných prostředků. To nejen vytváří bariéru pro uvolnění vlhkosti, ale také snižuje průchod živin.

  Po nějaké době se vrstva propadne vlasovou kutikulí. Vlasy získávají porézní strukturu, ztrácejí vlhkost a stávají se křehkými. Pokud jsou prameny uvolněné, silikony mohou způsobit ztrátu vlasů.

 • Benzylalkohol hromadí účinek sušení na kadeřích během akumulace.
 • Velké množství syntetických přísad, které podporují stabilitu vůně, také nebudou užitečné oslabené prameny.
 • Nástroj váží příliš tenké vlasy.
 • Užitečné video

  Podívejte se na recenzi videa Mythic Oil hair oil z L'Oreal:

  Závěr

  Díky své konzistenci je Mythic Oil snadno použitelný a poměrně úsporný. Produkt je multifunkční pro použití. Výsledkem systematických kurzů, se všemi odstíny aplikace, můžete dosáhnout dobře upravených, hladkých a lesklých kadeří.

Pro Více Informací O Suché Vlasy