logo

Profesionální vlasový olej - nejlepší produkty Hodnocení

Jen před několika staletími byla pýcha ruské krásy zdravá, svěží, dlouhá a dobře upravená. Na první pohled, od té doby se málo změnilo - dívky stále věnují velkou pozornost jejich copánkům. Rozdíl mezi moderními dívkami a jejich vzdálenými předky je však velkolepý: v dávných dobách musely dívky jen umyt vlasy v řece a opékaly je v pevném spleti a stala se první krásou.

Moderní dívka musí strávit více než jednu hodinu v salonu, aby jí zajistila atraktivní vzhled, a pak si zvolila taktiku kvalitní péče o ně. Denní dívky jsou podrobeny jednoduše nepředstavitelné zátěži: barvení s žíravými barvami, sušení s horkým vysoušečem vlasů, stylování se stylisty a curlingovými žehličkami, fixace laky, pěny a pěny - to všechno pokazí účes a změní jej na bez života. Na moderních kosmetických obchodech jsou naštěstí potentní a vysoce kvalitní profesionální produkty, které mohou usnadnit péči o vlasy a obnovit jejich krásný vzhled.

Výhody a nevýhody

Jakýkoli olej pro vlasy, ať už profesionální nebo ne, je nástroj určený ke zlepšení vzhledu vlasů. Ať už výrobci píší na štítcích, ať už slibují ve svých reklamách, tento výrobek kosmetologie sám o sobě není schopen vyléčit poškozené vlasy, obnovit je, zesílit nebo zlepšit jejich strukturu.

Vlasové oleje jsou skvělý způsob, jak udržet kudrlinky zdravé. Tyto nástroje nepronikují strukturu vlasů, obalují je pouze, ale to stačí k výraznému snížení průřezu špiček. V počátečním stádiu vlasové části je jejich struktura zlomená, štětiny jsou odděleny na chloupcích, které se časem stále více oddělují od vlasů a zničí je do několika částí. Oleje obalují každý vlas a vyhlaňují štětiny. Stejný proces vede k tomu, že vlasy jsou matné a křehké, ale kosmetika tohoto typu dodává leskům na kudrlinky.

Oleje na vlasy jsou vynikajícím prostředkem k jejich ochraně před vnějšími dráždivými látkami: výrazně zmírňují stresy při použití stojanů, vysoušečů vlasů a vysoušečů vlasů, chrání před mrazem a páchnoucím sluncem, záhyby z těsných pryžových pásů a vláken - to vše je dosaženo díky tomu, že olej se stává ochranným bariéra na vlasu.

Vysoce kvalitní olej pomůže zvýšit propast mezi účesy. Pokud začnete olej aplikovat ihned po střihu, pomůže vám dlouho zachovat "čerstvý" řez, díky němuž může další účes trvat déle.

Mimo jiné jsou takové kosmetické prostředky schopné samo-vyrovnat mírně kudrnaté zámky, což eliminuje potřebu vystavení horkému stylu. Stojí za to, že olej výrazně váží vlasy. Styl bude vypadat dobře, ale na tenkých vlasech, možná ne příliš objemný. Aktívne používání olejů navíc způsobuje potřebu častějšího mytí vlasů, protože se stávají mnohem rychleji mastnými.

Zpravidla je základem pro tyto látky silikony. Tato syntetická složka může výrazně zlepšit vzhled vlasů, ale je návyková a závislá na podobných produktech. To je často velmi obtížné opustit to po několika měsících používání.

Hodnocení nejlepších značek

Počet profesionálních olejů pro péči dnes je nepřekonatelně velký a nové výrobky jsou stále velmi aktivní. Je extrémně obtížné provést více či méně odpovídající hodnocení těch nejlepších, protože v takové situaci se může stát, že v dnešní době může být úplně nevhodné zítra. Nicméně vzhledem k popularitě některých produktů mezi profesionálními kadeřníky a skutečnosti, že se jejich zákazníci pokouší o nákup těchto výrobků, lze konstatovat, že některé značky budou trvat nějaký čas.

Produkty Estel Professional jsou nejoblíbenější mezi profesionály. Ve své řadě nepředstavitelných sad olejů, ale zvláštní pozornost velitelů přitahuje linii "Curex". Prostředky této linie nejsou založeny na obvyklých silikonech, ale na jejich následovně - siloxanu. Tento výrobek chemického průmyslu má mnohem lehčí strukturu, je lépe vnímán vlasy a není návykový. Hlavní olej obsažený v produktech této řady je argan. Je skvěle vstřebáván, má lehkou strukturu, dobře obaluje chloupky, chrání je před vystavením vysokým teplotám. Tyto oleje také usnadňují vlasy na vlasy, aby byly hebké a příjemné na dotek. Pro jar z tohoto oleje bude muset zaplatit 1500 až 3000 rublů.

Snadno v kabině najdete produkty L'Oreal Professional. Sbírka této značky má asi 15 typů profesionálních vlasových olejů. Novinkou letošního roku je olej s blikajícím efektem. Výrobek je založen na kvalitní silikonové bázi a směsi sesamej, magnolie a mandlových olejů. Tento výrobek je zvláště oblíben stylisty pro své reflexní vlastnosti. Tato funkce vytváří pocit světelného záření světla.

Jakékoli účesy, styling, účes po použití tohoto oleje vypadají mnohem efektivněji, lehčí, alerier, což znamená, že se zákazníci líbí víc. Navíc tento výrobek nevytváří vlasy a nezrychluje jejich znečištění. Tento olej má dobré ochranné vlastnosti při vystavení slunečnímu záření. Prostředky této značky jsou patentované a jedinečné, a proto poměrně drahé. Pro láhev oleje L'Oreal Professional bude muset zaplatit asi 1500-2000 rublů.

Nejlepší profesionální hodnocení vlasových olejů

Jedním z nepostradatelných nástrojů pro obnovu vlasů, komplexní péči, ochranu před suchou a zabránění rozštěpení je olej.

To také vytváří elegantní vizuální efekt, dodávající lesk a pružnost vlasům.

Samozřejmě, je lepší vybrat tento kosmetický výrobek z osvědčených profesionálních značek.

Jaký profesionální olej pro vlasy je lepší pro výběr, povede naše hodnocení.

Přezkoumání prostředků, jejich akce, náklady

L'Oreal Professionnel Mythic Olej

Univerzální prostředek, který kombinuje dva nejcennější typy oleje: avokádo a semeno hroznů.

Dalším rysem mýtického oleje L'Oreal je příjemná květinová vůně. Naneste ho na čisté, suché vlasy, aniž by došlo ke zhoršení kořenové zóny.

Průměrná cena je 1000 rublů.

Kapous arganoil

Výživný olej na bázi arganových ořechů, který je vhodný pro všechny typy vlasů.

Má jedinečné vlastnosti, pomáhá regenerovat i těžké poškození, poskytuje přirozený lesk, měkkost a pružnost.

Cena - cca 500 p. pro 75 ml.

Kerastase Elixir Ultime

Multifunkční nezmazatelný vlasový olej, který zaujímá přední pozici u ostatních značkových výrobků. Jako součást kombinace oleje z kamélie, arganu, kukuřice.

Pomáhá obnovit poškozenou strukturu vlasů, intenzivně ji vyživuje a eliminuje suchost.

Produkt má 3 způsoby použití: před pokládkou, aby se usnadnilo, po pokládce poskytnout lesk a měkkost, během dne pro jídlo.

Elixír je balen ve vhodné láhvi s dávkovačem a pro požadovaný účinek je postačující pouze jedno vytlačování. Ale platit za tento zázrak nástroj bude mít nejméně 2500 rublů.

Nexxt Amber Drop

Olejový elixír poskytuje výživný, regenerační a posilující efekt. Skládá se z komplexu unikátních přírodních olejů: olivový, meruňkový, rakytník, mandle, argan a jantarový prášek.

Výrobce uvádí 3 aplikace: před umytí hlavy jako přídavnou složku hydratační masky a jako nesmazatelný prostředek.

Náklady na elixír jsou poměrně levné - pouze 300 p. pro 100 ml.

Matrixový olej Amazonský Murumuru

Nástroj, který má mnoho výhod: vyhladí vlasy, dodává lesk a chrání konce z průřezu, je ekonomický a vůně dobře.

Tento kosmetický přípravek od společnosti Matrix obzvláště osloví majitele načechraných a elektrizujících vlasů. Používejte jej na čisté, vlhké vlasy, aniž byste se dotýkali kořenů.

Průměrná cena ropy - 900 p. pro 125 ml.

Moroccanoil Treatment Original

Kondicionér na bázi arganového oleje. Pomáhá obnovit poškozenou strukturu, eliminuje sucho, usnadňuje proces česání a stylování, zvlhčuje a hladce zvlhčuje.

Existuje další způsob, jak ji použít: přidávejte několik kapek oleje do jakékoliv komerční masky pro hluboké vlasy.

Náklady na tento olej nelze nazvat levné, protože je nejméně 2500 r. pro 125 ml.

Redken Argan-6

Arganový olej značky Redken pro komplexní péči o všechny typy vlasů. Vytvořeno tak, aby se zbavilo křehkosti a sucha, zvlhčuje a dodává jemnost.

Existuje až 5 způsobů, jak ho aplikovat: na mokré vlasy, které vyživují a usnadňují česání, na suché vlasy pro zvláštní péči o špičky a lesk, jako součást masky pro hluboké zvlhčení, přes noc pro intenzivní ošetření kudrlin a před odjezdem na pláž, aby byla chráněna před UV zářením.

Průměrná cena - 1500 s.

Pravidla výběru a praktické rady

Při výběru nástroje nezapomeňte věnovat pozornost nejen slibům výrobce, ale také jeho složení. Součásti jsou uspořádány v sestupném pořadí.

Pokud jsou silikony v předních pozicích, pak tento nástroj vytvoří pouze dočasný vizuální efekt, ale nebude moci obnovit a správně vyživit vaše vlasy.

Neméně důležité jsou samotné oleje, které používá výrobce. Největší efekt dokládají následující oleje: kokos, argan, makadamie, mandle, avokádo.

Mají malé molekuly, které jsou schopny proniknout hluboko do struktury vlasů. Kromě toho jsou tyto oleje bohaté na cenné látky: aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny E, A, B6 a B12.

Jsou snadno absorbovány a nezanechávají stopy tuku, na rozdíl od našeho běžného kolečka a lopuchového oleje.

Je třeba zastavit volbu nástroje bez parabenů a síranů. Při dlouhodobém užívání se hromadí v těle, vyvolávají suchost a podráždění pokožky hlavy, oslabení vlasových folikulů, část špiček.

A samozřejmě pečujte o tělo zevnitř, jděte správně a respektujte rovnováhu vody. Vaše kadeře tě potěší krásou a zdravím!

Profesionální vlasový olej

Touha mít šok z krásných, dobře položených, poslušných, lesklých a lehce zvlněných kadeří je pro každou ženu zcela přirozená a může být docela možné, pokud pro to použijete profesionální vlasový olej. Nejvyšší hodnocení nejlepších olejů se mění jednou za týden, takže pro dnešek nebudeme vyzdvihnout to nejlepší, protože zítra se nemusí dostat na vrchol. Seznamte se s některými z nich.

Londa produkty

Mnoho žen již ví, že výrobky z kosmetické řady Londa jsou pro ně nejlepší. Je to účinnější než ostatní mohou chránit hlavu vlasů před spáleným sluncem, mořskou vodou nebo řekou, studeným větrem, mrazem a suchým vnitřním vzduchem. Hlavní složkou přípravků Londa je arganový olej, který se vyrábí ze semen plodů arganového stromu.

Tyto stromy rostou na jednom místě marockého království a výroba této suroviny je komplexní a časově náročný proces manuální práce žen-Berberků. To spolu s jedinečnými přírodními vlastnostmi určuje vysoké náklady na arganový olej a kosmetiku založenou na tom.

Složení profesionálního vlasového oleje Londa zahrnuje také syntetické silikonové polymery, které snižují viskozitu produktu, rovnoměrně rozdělují po délce pramenů na špičky, zatímco kůžičky (váhy) se drží kolem tyče a odrážejí tak světlo, což dává kadeřím přirozený krásný lesk.

Rozdělené vlasy a poškozené konce se vyznačují poškozením kůžiček. Otevírají se, štětinou a neodrážejí světlo, vlasy vypadají nudně, se vzájemně blokují a obtížně se hřebou. Takové vlasy se přerušují uprostřed nebo na špičkách.

16 nejlepších olejů pro vlasy

Charakteristika v žebříčku

Použití rostlinných olejů v péči o vlasy pomůže obnovit poškozené kadeře, poskytnout jim krásu, lesk a pružnost. Tyto přírodní bioaktivní látky stimulují růst vlasů, zabraňují vypadávání vlasů, eliminují lupy, posilují vlasový folikul, poskytují objem a obecně zlepšují stav vlasů. Dnes kosmetický průmysl dodává na prodej asi 100 druhů olejů, takže každý může najít to, co je pro svůj typ nejvhodnější, a lépe než ostatní řešit tento problém. Oleje lze použít jako samostatný prostředek, který rozděluje několik kapiček kapaliny napříč prameny a na jejich základě vytvoří výživné a léčebné masky, které pomohou obnovit sílu a zdraví oslabené vlasy. Důležitou výhodou rostlinných produktů je jejich cenová dostupnost a jednoduchý léčebný režim, který lze snadno provést i doma.

Naše recenze zahrnuje organické kosmetické výrobky, které získaly nejpozoruhodnější hodnocení od trichologů, stejně jako obyčejní zákazníci si oblíbili svou účinnou a bezpečnou akci. Shromáždili jsme nejlepší značky nejoblíbenějších základních a silicových olejů, které oddělují profesionální prostředky pro péči a léčbu. Při sestavování hodnocení byly zohledněny složení, konzistence, snadnost použití a trvání účinku.

Nejlepší arganový vlasový olej

Arganový olej je vyroben z plodů arganového stromu, který roste jen na jednom místě na Zemi - na jihu Maroka. Jedná se o jednu z nejúčinnějších přírodních léků, které se používají při léčbě různých trichologických onemocnění, aktivně vyživuje a obnovuje vlasy a vlasovou pokožku hlavy, takže jsou kudrlinky silné a zdravé. Ideální pro suché a poškozené prameny, pomáhá zbavit se lupů, pečuje o tipy.

3 La'dor Premium Argan vlasový olej

Jihokorejská kosmetika pro péči o vlasy je velkou poptávkou nejen v jejich vlasti, ale po celém světě, včetně naší země. La'dor Argan Oil je prémiový výrobek, který kombinuje vynikající kompozici, krásné designové balení a viditelný výsledek, který je dosažen po několika použitích této cenné kapaliny. Přirozený prostředek poskytuje ochranu před stárnutím, zabraňuje intenzivnímu vypadávání vlasů, reanimuje rozštěpené konce a usnadňuje pokovení i velmi tenkých kudrlin, které jsou náchylné k rychlému zapletení. La'dor Premium Argan vlasový olej se doporučuje zejména děvčátkům, kteří často dělají styl s horkou žehličkou, sušičem vlasů nebo curlingem. Živiny obsažené v arganu pomohou obnovit pružnost a zdravý lesk na spálené zámky.

Produkt je dodáván v neprůhledných tmavých skleněných lahvích o objemu 100 ml. Pro usnadnění kreslení je k dispozici sprej. Konzistence je poměrně tlustá, barva je průhledná, jemná příjemná vůně. Nevyžaduje oplachování.

2 Redken All Soft

Podle odhadů známého otzovického místa je to Argan Oil Redken All Soft, který je nejoblíbenější u kupujících. Kombinace esenciálních nenasycených mastných kyselin a keratinu vám umožňuje používat výrobek i v těch nejtěžších případech, kdy byly vlasy vystaveny silným agresivním účinkům, což způsobuje, že jsou velmi tvrdé, křehké a nudné. Tento olej nejčastěji volí dívky, které čelí důsledkům neúspěšného objasnění nebo nesprávně prováděné "chemie". Redken All Soft jemně obnoví poškozenou strukturu, pomáhá zadržovat vlhkost a živiny uvnitř, čímž rychle regeneruje zraněné oblasti.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje, aby se malé množství přípravku nanese na suché nebo vlhké prameny několikrát během dne. Podle recenzí zákazníků po pravidelném používání přípravku Redken All Soft vlasy získávají příjemnou přirozenou záři a vypadají zdravěji a lépe. Tento kosmetický přípravek se prodává v malých láhvích o objemu 90 ml. K dispozici je sprejová láhev.

Každý z olejů má své výhody a nevýhody a tato srovnávací tabulka vám pomůže seznámit se s nimi:

Profesionální vlasový olej

Londa produkty

Mnoho žen již ví, že výrobky z kosmetické řady Londa jsou pro ně nejlepší. Je to účinnější než ostatní mohou chránit hlavu vlasů před spáleným sluncem, mořskou vodou nebo řekou, studeným větrem, mrazem a suchým vnitřním vzduchem. Hlavní složkou přípravků Londa je arganový olej, který se vyrábí ze semen plodů arganového stromu.

Tyto stromy rostou na jednom místě marockého království a výroba této suroviny je komplexní a časově náročný proces manuální práce žen-Berberků. To spolu s jedinečnými přírodními vlastnostmi určuje vysoké náklady na arganový olej a kosmetiku založenou na tom.

Složení profesionálního vlasového oleje Londa zahrnuje také syntetické silikonové polymery, které snižují viskozitu produktu, rovnoměrně rozdělují po délce pramenů na špičky, zatímco kůžičky (váhy) se drží kolem tyče a odrážejí tak světlo, což dává kadeřím přirozený krásný lesk.

Rozdělené vlasy a poškozené konce se vyznačují poškozením kůžiček. Otevírají se, štětinou a neodrážejí světlo, vlasy vypadají nudně, se vzájemně blokují a obtížně se hřebou. Takové vlasy se přerušují uprostřed nebo na špičkách.

Pod otevřenou kůžičkou mohou volně klesat škodlivé látky a bakterie. Nejlepší nápravou v takových případech je arganový olej v rámci příprav přípravku Londa.

Jalovcový olej

Plody borovice borovice obvykle obsahují až 2% esenciálního oleje. Jeho léčivé vlastnosti jsou velmi rozsáhlé a rozmanité, používají se nejen pro různé nemoci, ale také velmi aktivní v kosmetologii a zejména ve péči o vlasy. Přidáním výtažku jalovce do kompozice různých maskách ošetřete suché a křehké vlasy, podpoříte jejich růst a hustotu.

Je známo, že díky své povaze má tento lék regenerační funkce, vlastnosti při sušení a neutralizační účinky na toxiny.

Pokud by vypadávání vlasů bylo způsobeno nedostatkem živin a použitím chemických barviv, potom esenciální olej z borovice v kompozici s jinými přírodními složkami pomůže normalizovat kořenový systém.

Aromaterapie s jalovcovým elixírem zesiluje kadeře, získává krásný přírodní lesk. Samotný proces přináší příjemné pocity, zlepšuje duševní stav.

Schwarzkopf

Produkt Schwarzkopf, stejně jako mnoho moderních vlasových výrobků, také používá jako hlavní složku arganový olej. V produktu Schwarzkopf použil nejnovější technologii, která umožňuje odpařit nadbytečné množství produktu z povrchu vlasů. V tomto případě mu pomáhá přítomnost speciálních polymerů, které tvoří výrobek, a vlasy dostávají jen to nejnutnější množství terapeutických látek. Výrobek lze aplikovat na suché a vlhké prameny.

Olej je v každém případě rozložen rovnoměrně podél pramenů, včetně špiček vlasů. V řadě Schwarzkopf jsou také přípravky pro tvrdé a normální vlasy.

Kosmetické nezmazatelné oleje Účinky přírodních rostlinných olejů při použití v péči o vlasy nelze popřít. Opravdu mají četné léčebné a kosmetické vlastnosti. Ale často vyžadují značné náklady, jak finanční, tak drahocenný čas. Významně je redukujte a nezvyšujte nejhorší a často nejlepším výsledkem nechte nezmazatelné oleje.

Odborníci v kosmetickém průmyslu již mnoho let vyvinuli nástroje, které by nevázaly oleje, rozšiřovaly jejich funkčnost a pomohly vyřešit jeden z obtížných problémů při upevňování dělených konců vlasů. V důsledku vytváření nezmazatelných olejů dostávali celý arzenál kosmetických přípravků pro péči o vlasy, které je nezvyšují, nedovolují se slepovat, neznečisťují vlasy.

Již bylo řečeno, že silikony, které jsou základem nezmazatelných olejů, neumožňují otevření kůžiček a vyrovnávají je jedním směrem. Přiléhají k tyči a zabraňují vstupu škodlivých látek a bakterií pod nimi. Silikony jsou inertní, nereagují, vytvářejí tenký ochranný film dokonce i na špičkách vlasů.

Při použití takových olejů si musíme pamatovat některé funkce. Aplikace výrobku začíná špičkami a rovnoměrně rozděluje celou délku pramene. Olej by neměl spadat na pokožku hlavy, aby nedošlo k uzavření přístupu k vlasovým folikulům. Po nanesení výrobku počkejte 10 nebo více minut k sušení. Čas určuje výrobce tohoto kosmetického přípravku a označuje jej na obalu nebo v samostatném návodu k použití. Lehké oleje budou vyhovovat tenkým vlasům. Tmavé a kudrnaté prameny jsou vhodným produktem s mastnější konzistencí.

Který olej na vlasy je lepší? Co si vybrat: Profesionální oleje vs. Hromadný trh?

Dobrý den!
Pro dosažení dlouhých, dobře upravených vlasů a zachování jejich krásy se mnozí z nás často uchýlí k použití silikonových olejů. Ale jak rozhodnout o tom, zda je jejich obrovský rozsah úžasný? Mám se spoléhat na profesionální značky nebo analogové rozpočty jsou stejně dobré v péči o tipy na vlasy? Pokusíme se pochopit podrobně!

Věřím, že na dlouhou dobu nebylo tajemství pro někoho - silikonové oleje, nebo prostě "nesmazatelné", opravdu pomáhají růst dlouhých vlasů, pokud je to nutné, jsou dobrým preventivním opatřením, aby se zabránilo průřezu, otupělosti a křehkým vlasům. A také tyto, již známé téměř každé kráse, vám umožňují udržet čerstvý řez po ostříhání v hustém, hustém stavu, který poskytuje vzhled celého účesu.

Samozřejmě, tyto oleje nemají na vlasy žádný terapeutický účinek. To je o to více zřejmé, když rozumíme povaze našich vlasů. Ale vizuální, čistě kosmetický efekt z nich je kolosální.

Můj první silikonový olej nebo tekutina (jména se mohou lišit) byl opravný gel pro poškozené vlasy. Nejčastější silikonové kapky jsou Faberlic Renovateur des pointes des cheveux. Dnes, podobná masa, pro každou náročnou chuť. Ale to nebylo vždycky. Koupil jsem ji v době, kdy se objevila úzce zaměřená vlasová kosmetika, kdy byl takový nástroj skutečný nález a jak se ukázalo, vynikající podpora stavu a jeho vzhledu.

Kapky Faberlicu pomohly zachránit špičky a hlavní délku během horkého stylu, množství skvrn. Začal jsem si účes, opravdu méně často a navzdory absenci jasně vyvinutého systému péče o vlasy, spíše častým experimentům, mohl bych být rád, že moje vlasy jsou naživu a nepřipomínají suchou koště.

Rozsah silikonových olejů se začal rychle rozšiřovat. Nyní můžete zkusit něco nového. Úroky rostly s touhou dosáhnout vynikajících výsledků na vlastních vlasech.

K dnešnímu dni je již poměrně obtížné vyčíst nějaký druh kosmetiky, která by v určitých obdobích svého vývoje neuvolnila silikonový olej. Některé nabízené k prodeji několik najednou, pro každou sérii podle typu vlasů.

Silikonové oleje, ne-mytí nebo péče o tekutiny / sérum jsou široce zastoupeny nejen mezi profesionálními kosmetickými výrobky (i když jsem si myslel, že to byl druh průkopníka), tyto výrobky jsou nyní k dispozici v široké škále a na segmentu masového trhu.

Ale jak pochopit, co je lepší? Existují nějaké významné rozdíly, rozdíl v akci, složení, skutečný účinek? Má se profesionální olej upřednostňovat na cenově dostupnější, rozpočet nebo je to plýtvání penězi? Pokud existuje smysl a co?

Pro vás se pokouším podrobně popsat několik výrobků stejného typu ze dvou cenových segmentů: profesionální a hmotné

Například jsem si vybral oleje, které se používají od měsíce do 3 let.

A začnu snad s rozpočtem:

✦ Transformace oleje a elixíru Fructis Triple Recovery
Přibližné náklady: 230-250 rublů na 150 ml
Výrobce: Francie
Typ vlasů: pro jakýkoliv typ.
Přítomnost přírodních olejů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 2 polohy
Doba použití: asi 2 roky
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a dodržování slibů o skutečných výsledcích: ropa je jedním z nejúspornějších a nejúčinnějších ve své kategorii. Není tlustá, střední konzistence. Má světlou květinovou vůni. Perfektně distribuuje a zjemňuje vlasy. Při dlouhodobém používání nedochází k suchu, dodává lesk, hladkost a výrazně usnadňuje péči o vlasy.
Koupit znovu: Ano, již koupi zopakoval.

✦ Olejový komplex OBLEPIKHA Siberica Profesionální pro vlasy
Přibližné náklady: 180-250 rublů na 50 ml
Výrobce: Rusko
Typ vlasů: pro všechny typy vlasů.
Přítomnost přírodních olejů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 7 poloh
Doba použití: asi 2 roky
Moje skóre je v pětibodové škále: olej sám o sobě není tak stížností, jako na balíčku. Proto pouze 4 z 5.
Kvalita a konzistence slibů ke skutečnému výsledku: olej je koncentrovaný, bez alkoholu a s velkým množstvím přírodních olejů v kompozici, silné, silně aromatické. Vůně řepkového oleje je intenzivní a trvalá. Má termoaktivní přísady a dobře zachovává pružnost vlasů při horkém stylu. Poskytuje lesku, změkčuje a upravuje vlasy. Ale kvůli bohaté kompozici je snadné to přehánět. Balení s neustálým používáním odhalila jeho nepohodlí. Hezká, kluzká v ruce, skleněná láhev a pipeta - i když to není triviální, ale ne nejlepší.
Koupil bych znovu: nemám žádné stížnosti na kvalitu, ale možná ne.

✦ Olejová barva Essence Ultime Diamond Color
Přibližná cena: 230 rublů za 75 ml
Výrobce: Slovensko
Typ vlasů: pro barvení a zvýraznění.
Přítomnost přírodních olejů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 2 polohy
Doba použitelnosti: 1,5 roku. Jenže se mu líbil jen sporadicky.
Moje hodnocení je ve stupnici 5 bodů: 4
Kvalita a konzistence slibů na skutečný výsledek: středně hustý olej s neobvykle bohatou a sladkou vůní, která se velmi rychle unaví a zabije váš obvyklý parfém. Plus za nepřítomnosti alkoholu. Výsledek je podobný předchozím typům olejů, ale mínus v nadhodnocených nákladech.
Koupit znovu: trochu nepůsobí. Spíše vytlačil silný parfém.

Sch Schuma péče o olej pro každodenní péči
Přibližná cena: 115-130 rublů za 50 ml
Výrobce: Slovensko
Typ vlasů: pro suché a poškozené.
Přítomnost přírodních olejů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 8 poloh
Doba použití: 3 roky
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a dodržování slibů o skutečných výsledcích: ropa je jedním z nejbohatších složek. V tom jsou prakticky jen oleje a silikony. Má ne jasnou, květinovou vůni, ne rušivou, lehkou a příjemnou svou konzistencí. Jasnou výhodou je malé a neuvěřitelně pohodlné balení s dávkovačem výtoku. Olej nemá čas se nudit, láhev není těžká a docela přenosná, a to i v nejmenší kabelce. Účinek na vlasy je velmi dobrý: lesk, hladkost, změkčení, ochrana před vysokými teplotami, křehkost a nedostatek suchosti špiček, i při delším používání.
Koupil bych znovu: ano, tohle není první láhev na mém poli.

✦ L`Oreal Elseve Mimořádný olej pro všechny typy vlasů
Přibližné náklady: asi 300-350 rublů na 100 ml
Výrobce: Francie
Typ vlasů: pro všechny typy.
Přítomnost přírodních olejů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 6 pozic
Doba použití: přibližně 1 rok
Moje skóre je na 5bodové stupnici: celkové skóre a sníženo o opakované negativní zkušenosti 3
Kvalita a dodržování slibů o skutečných výsledcích: zpočátku představené zákazníkům ve skleněné, těžké láhvi. V této podobě jsem ji získal. Olej není nejsnadnější, s bohatou orientální chutí. Vůně je vytrvalá a je schopna konfliktu s parfémem. Používal jsem olej čas od času a to mě potěšilo ve sklenici (s výjimkou sladkosti vonných vůní). Co se stalo potom, nemám tušení. Ale v plastovém oleji se staly katastrofálně suché konce a délka vlasů. Žádná měkkost po 2-3 hodinách, vlasový drát.
Koupit znovu: ne

✦ Křišťálový olej Gliss Kur Million Gloss
Odhadovaná cena: 200-250 rublů na 75 ml
Výrobce: Rusko pod kontrolou společnosti Henkel, Německo
Typ vlasů: suchý a nudný.
Přítomnost přírodních olejů v přípravku kromě silikonů a vonných látek: 1 poloha
Doba použití: 1 měsíc
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a konzistence slibů na skutečný výsledek: lehký, tekutý, absolutně transparentní olej. Má příjemnou vůni z třešňového džemu, která se mi zatím líbí a nezpůsobuje zbytečný dojem z produktu. S poměrně špatnou kompozicí (pouze 1 přírodní olej a silikony) dokáže tento nástroj dodat vlasům úžasný lesk, lesk a hladkost. Nezasychá a není tuk. Pohodlný dávkovač, jako je olej Schauma, je funkční a poskytuje hospodárnou spotřebu (stačí pouze jedno kliknutí pro dokončení postupu pro průměrnou délku vlasů).
Koupit znovu: ano

A nyní přechod produktů profesionální péče:

✦ Sérum obnovující péči s lněnými semínky - obnovovací sérum s extraktem z lněného semínka
Přibližné náklady: 400-500 rublů na 150 ml
Výrobce: Astoria Cosmetic, LLC je multi-značkový distributor profesionální vlasové kosmetiky v Rusku a zemích SNS. Typ vlasů: pro všechny typy.
Přítomnost přírodních olejů / extraktů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 1 poloha
Doba použití: 2,5 let
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a konzistence slibů na skutečný výsledek: nejhustší olejová tekutina, jakou jsem kdy potkal. Podle vnějších charakteristik připomíná tlustý lepkavý cukrový sirup světle zlaté barvy. Mastná a velmi aromatická, nesmazatelná. Vůně je jasná, netriviální. Pro mě osobně je to cukroví cukroví. Neuvěřitelně hospodárné, jen věčné kvůli své hustotě. Elegantně zjemňuje, chrání vlasy během stylingu a česání, zabraňuje křehkosti a delaminaci špiček. Ale s dávkováním musíte být velmi opatrní. Pouze 1-2 kapky, žádné další, jinak se vlasy budou držet v samostatných zámcích! Především je podle mého názoru vhodné pro husté a tvrdé vlasy nebo velmi suché a dehydratované.
Koupil bych znovu: ne, prostě to nekončí.

✦ Matrix Biolage Exquisite Oil - Matrix Biolazh Zpevňující vlasový olej
Odhadovaná cena: 680-700 rublů pro 92 ml
Výrobce: Španělsko
Typ vlasů: pro jakýkoliv typ, univerzální výživnou péči.
Přítomnost přírodních olejů / extraktů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 4 polohy
Použitý čas: 9 měsíců
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a dodržování slibů skutečných výsledků: světle květinový olej, velmi příjemný, nenápadný. Používám to nejčastěji v posledních měsících kvůli nestabilní, vybledlé vůni a ohromujícím pečujícím vlastnostem. Neváží, nezasychá délku vlasů. Je to v případě potřeby dobře doplněno sprejem nebo krémem po celý den. Vlasy jsou hladší a sálavější.
Koupit znovu: ano

Egy Egyptian Hibiscus Matrix Oil zázraky barevného vlasového oleje

Přibližné náklady: 700-770 rublů na 125 ml
Výrobce: Kanada
Typ vlasů: pro barvené vlasy.
Přítomnost přírodních olejů / extraktů v kompozici kromě silikonů a vonných látek: 3-4 poloh
Doba použití: asi 7 měsíců
Moje skóre v pětibodové stupnici: 5
Kvalita a splnění slibů skutečných výsledků: silná, bezbarvá olejová péče o barvené vlasy s UV filtry. Textura je hustší ve srovnání s předchozím olejem. Má jasnou a bohatou vůni jasmínu, která může být v rozporu s parfémem. Obě tyto výrobky a další výrobky mají podobné balení s funkčním dávkovačem na odkapávání. Tvar a lehký materiál lahve je také velmi úspěšný. Nezasychává vlasy, chrání a dává lesk. Ale občas je schopen vážit.
Koupit znovu: ne, Matrix Biolage Exquisite Oil se líbil víc.

Stručný přehled:

Z cenové kategorie "Hromadný trh"v tuto chvíli mými oblíbenými jsou Schauma Oil-Care a Oil-Elixir Fructis Transfiguration. První je díky pozoruhodnému složení, vlastnostem péče a úžasně funkčním malým obalům. Druhá - pro měkkost vlasů a účinnost. Tito jsou pravděpodobně vítězové mezi všemi analogy rozpočtu.

Z kategorie "odborné péče" Vybral jsem Matrix Biolage Exquisite Oil jako nejlepší pro mé vlasy. Přitahuji se k jeho pomoci častěji. Ruka pro ni dosáhne a vlasy zůstanou hedvábné a hladké, aniž by přetížily i při použití dalších produktů. Je lehká, beztížná, dokonale chránící a necítí se vůní.

Nezmazatelné silikonové kapaliny jsou podobné. Jsou zřejmě hodně na prodej. Variace nejsou jen v balíčcích, které představují jejich značky, ale také v kompozici (i když menší), ale významnější, ovšem v ceně. "Který z nich je drahý nebo rozpočet? Zde se každý sám rozhodne podle konkrétních preferencí, a finančních příležitostí.
Ale i přes zjevnou podobnost použití a účinek na vlasy, malé rozdíly v těchto olejích, nicméně, je - to je vůně, přítomnost přírodních komponentů, vysoce kvalitní silikony, schopné chránit vlasy a co je nejdůležitější, ale bohužel, experimentálně určena - žádný účinek na vlasy na vysoušení. Koneckonců, s použitím nezmazatelné olejové péče usilujeme o ochranu vlasů tím, že snižujeme průřez a křehkost, a nikoliv naopak.

Doufám, že pro váš osobní úspěch a skutečnost, že informace, které jsem poskytla, a některé z mých vlastních myšlenek na toto téma vám přinesou hmatatelnou podporu při výběru další kosmetiky!

Krásné, zdravé vlasy a skvělá předvánoční nálada!

Vlasové oleje

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Lotion se doporučuje pro péči o vlasy, který je třeba obnovit. Vyvíjí regenerační účinek na poškozené oblasti vlasů. Vytvoří molekulární film na povrchu vlasů. Dává tón vlasů a pružnost, usnadňuje česání. Způsob aplikace: obsah.

KERASTASE

Multifunkční péče o všechny typy vlasů. Ochrana před odtokem, intenzivní výživou a dokonalým leskem. Alchymie čtyř nejcennějších olejů pro krásu vašich vlasů. Tajemství ohromujících vlasů je odhaleno. Jen pár kapek oleje Elixir Ultime - a vaše vlasy jsou hedvábné a neuvěřitelné.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Lotion se doporučuje pro péči o vlasy, který je třeba obnovit. Vyvíjí regenerační účinek na poškozené oblasti vlasů. Vytvoří molekulární film na povrchu vlasů. Dává tón vlasů a pružnost, usnadňuje česání. Způsob použití.

LOREAL PROFESSIONNEL

Univerzální olej pro péči o pleť se přizpůsobuje všem typům vlasů. Vzorec je obohacen o avokádový olej a olej z hroznových semen. Olej je univerzální péče, která se přizpůsobuje všem typům vlasů. Akce: Univerzální kosmetika vlasů a jejich lesk. Inspirace pro vytvoření služby másla.

WELLA Professionals

Nový olejový odraz od firmy Wella Professionals splní vaše pocity s potěšením - výsledek oleje je vidět, cítil a cítil nádhernou vůni. Směs cenných olejů z makadamie, avokáda a vitamínu E, známá pro své antioxidační vlastnosti, odhaluje a.

MATRIX

Obohacené olejem z osiva amazonské dlaně Murumuru. Má příjemnou vůni zeleně tropické džungle. Zklidňuje a vyhladí i ty nejobtížnější vlasy a dodává jim úžasnou jemnost a lesk. Zabraňuje kudrlinkám a chlupům. Usmrcuje neposlušné vlasy po dobu 72 hodin *.

KAPOUS

Výživný olej je vyroben na bázi arganového oleje - nejhodnotnějšího produktu získaného v Maroku z arganových ořechů. Olej má patentovaný vzorec a je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky jedinečným vlastnostem tohoto přírodního produktu získávají i křehké vlasy všechny potřebné látky.

DAVINES SPA

Nejvíce filozofický produkt společnosti Davines. Vytvořeno pod vlivem kouzla taoistické monády, které ztělesňuje koncept yin a yang jako symbol interakce extrémních protikladů: světlo a tma, den a noc, slunce a měsíc. To vše - v srdci nedotčené krásy vlasů. "O" a "já" v názvu oleje je nejen.

REDKEN

Inovativní vzorec produktu, obohacený omega-6 nenasycenými mastnými kyselinami, vrací sílu, pružnost a přirozený lesk dokonce i na velmi poškozené a křehké vlasy. Keratin, který je součástí prostředků, rychle obnoví poškozené vlasy. Olej nejen zvlhčuje vlasy.

LONDA PROFESSIONAL

Cenné oleje bez váhového efektu pro zdravé, lesklé vlasy! Obsahuje arganový olej, vitamín E a panthenol. Okamžitě obnoví vlasy. Má dvojitý účinek: tepelná ochrana a vyhlazování. Ekonomické balení a spotřeba. Příznivý poměr ceny a kvality. Působivé.

Přírodní olej MACADAMIA

Terapeutický olej, optimálně vhodný pro všechny typy vlasů a zvláště vhodný pro suché, poškozené vlasy. Poskytuje intenzivní výživu, vyhladí a dává lehce česané, ne načechrané vlasy. Vlasy jsou velmi hladké, poslušné a lesklé. Okamžité vstřebávání, bez.

MATRIX

Aromatický olej obnovuje strukturu křehkých a slabých vlasů. Vrací pružnost vlasů, měkkost a lesk. Posiluje vlasy čtyřikrát *. Vhodné pro všechny typy vlasů. * Při použití systému od Oil Wonders šampon, kondicionér a zpevňující olej "Indian Amla"..

DAVINES SPA

Nejvíce filozofický produkt společnosti Davines. Vytvořeno pod vlivem kouzla taoistické monády, které ztělesňuje koncept yin a yang jako symbol interakce extrémních protikladů: světlo a tma, den a noc, slunce a měsíc. To vše - v srdci nedotčené krásy vlasů. "O" a "I" v názvu.

KERASTASE

Multifunkční ošetření barvených vlasů s císařským čajovým extraktem. Obarvené vlasy jsou plné živin a jsou chráněny, vypadají zářivě a také překvapivě měkké. Aktivní složky: Technologie OLEO-COMPLEXE je alchymie čtyř nejcennějších olejů.

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Rekonstrukce oleje obsahuje plnohodnotný koktejl aktivních biologických extraktů, minerálních doplňků a sloučenin lipidů. Perfektně obnovuje poškozené oblasti vlasů a strukturu jako celek. Chrání vlasy biofilmovým filmem, vyživuje a obnovuje hydrobalanci.

Článek: 250133 / LB11366 RUS

WELLA SP

Luxe Oil Repair Elixir mění vlasy na luxusní vzácnou látku. Kombinace přírodních olejů ve složení léku ovlivňuje strukturu vlasů zevnitř, okamžitě dodává hladkost a lesk vlasům (arganové, jojobové a mandlové oleje). Aktivní složky: Oleje.

JOICO

Uchovává barvu a vyživuje, obnovuje vnější vrstvy pokožky. Chrání před UV zářením a teplem. Poskytuje intenzivní lesk, eliminuje frizující vlasy, snižuje dobu schnutí. Způsob aplikace: rub mezi dvěma palcemi kapky. Aplikujte na mokré a / nebo suché.

Lebel

Squalan a perilový olej zvyšují hustotu vnitřní části vlasů, udržují optimální rovnováhu vlhkosti ve vlasech. Obnovuje porézní vlasy zevnitř, dělá je poslušný, měkký a elastický, dává zdravý lesk. Při běžném používání má kumulativní účinek. Aktivní.

BAREX

Poskytuje sílu, extrémní lesk a ochranu tenkých a lehkých vlasů. Poskytuje vlasům skvělý lesk a hedvábnost, usnadňuje česání. Má nízkotučnou strukturu, neváží vlasy, vyživuje je a obnovuje je. Aktivní složky: arganový olej a lněné semínko.

ESTEL PROFESSIONAL

Jedná se o nesmazatelnou péči ve formě lehkého oleje, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Elixír krásy okamžitě přetváří vlasy a dává mu dobře upravený vzhled. Ve svém složení obsahuje produkt arganový olej a vitamin E, který dodává hydrataci, výživu, měkkost a lesk vlasům. Elixír krásy.

PROTOKERATIN

Aktivní složky: makadamový olej, olej z hroznových semen, olej z avokáda, jojobový olej, arganový olej. Efektivní péče o tenké, porézní a vysušené vlasy ve vhodné formě spreje. Prostředky odstraňují poškození způsobené slunečním světlem a jinými škodlivými vnějšími částmi.

KEUNE

Keunova řada péče o vlasy Satinový olej, unikátní, multifunkční olej, okamžitě transformuje suché a nudné vlasy na hladké a lesklé vlasy. Kombinuje duální technologie: výživa a lesk. Měkká hmotnostní vzorec nezanechává tuk, okamžitě se vstřebává a neváží. Olej.

CHI Argan Oil Plus Moring Oil je lehká, snadno absorbovaná směs olejů speciálně vyvinutá pro omlazení a zvlhčení matných a poškozených vlasů. Je bohatý na antioxidanty a vitamín E, tato luxusní směs oleje okamžitě dodává vlasům hladký a zdravý vzhled a styl.

BAREX

Ochranná a regenerační látka pro poškozené a slabé vlasy. Viditelně usnadňuje česání, vlasy jsou neobvykle měkké a lesklé. Arganový olej: vytváří na povrchu vlasů neviditelný film, který chrání vlasy před vlhkostí a neumožňuje je "tlačit", aniž by je váží.

ESTEL PROFESSIONAL

Cenné inka-inchi oleje a vitamín E, harmonicky kombinované v kompozici výrobku, skvěle obnovit vlasy. Užitečné přírodní přísady maximalizují výživu a zvlhčování, poskytují hladký, hedvábný a okouzlující lesk. Olejová péče nepřenáší vlasy, neposkytuje tepelnou ochranu.

KONSTANTNÍ ODDĚLENÍ

Obnovení obsahu oleje „5 kouzelné Oleje“: Macadamia, bavlna, jojobový, avokádový, Argan okamžitě dává poškozené a oslabené vlasy mimořádnou hebkost a zářivý lesk bohatý bez jejich zatěžování. Inovativní etherický vzorec okamžitě distribuuje nejlepší olej.

Lebel

Suchý hedvábný olej "Tuner Oil" vyrovnává povrch jakéhokoliv typu vlasů, aniž by jej váží. Lék poskytuje poměrně slabou fixaci, je však nezbytná jako přípravná látka před pokládkou. Dokonce i tepelné úpravy nebudou hrozné vlasy, protože chrání proti negativním účinkům.

BAREX

Pro péči o všechny typy vlasů, včetně kudrnatých a zlobivých. Intenzivně vyživuje, hydratuje, chrání a obnovuje strukturu vlasů. Poskytuje vlasům skvělý lesk a hedvábnost, usnadňuje česání. Aktivní složky: arganový olej a lněné semínko.

LOREAL PROFESSIONNEL

Liss Unlimited Shine Perfecting Blow-Dry Oil stylingový olej na vlasy obsahuje vyhlazující přísady, které poskytují dlouhodobou ochranu před vlhkostí a usnadňují zvládnutí vlasů. Snadno ve vodě rozpustné složení spolehlivě chrání vlasy, což jim dává ideální hladkost.

MACADAMIA PROFESSIONAL

Olej na údržbu Macadamia Professional s exkluzivním komplexem PRO OIL COMPLEX okamžitě proniká do struktury vlasů, aniž by jej váží. Zvlhčuje, poskytuje jemnost a lesk vlasům, poskytuje ochranu. Vitamin E intenzivně vyživuje, odstraňuje efekt plynulosti, takže vlasy jsou velmi hladké.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Doporučuje se pro péči o vlasy, která potřebuje obnovu. Vyvíjí regenerační účinek na poškozené oblasti vlasů. Vytvoří molekulární film na povrchu vlasů. Dává tón vlasů a pružnost, usnadňuje česání. Aktivní přísady: výtažky zázvoru.

MATRIX

Zkuste olej na ochranu barvy barvených vlasů "egyptský ibišek". Obsahuje egyptský extrakt ibišku. Má příjemnou vůni, zachovává jas barvy barvených vlasů, poskytuje jemnost a 75% více lesku *. Vhodné pro všechny typy vlasů. * Při použití.

BAREX

Speciální olej pro uklidňující a čistící péči o pokožku hlavy. Ideální pro mastnou nebo suchou skalp, stejně jako pro odlupování a lupy. Nový vzorec: Sladký mandlový olej: hluboce vyživuje, zjemňuje a zklidňuje pokožku hlavy. Nigelový olej: čistí pokožku hlavy a obnoví ji.

Kaaral

Oil Maraes Color Nutriční Olium - nová éra při restaurování vlasů. Intenzivní ošetření umožňuje hluboce vyživovat suché vyčerpané a poškozené vlasy. Olej Monoi de Tahiti v kombinaci s lněným květinovým extraktem intenzivně vyživuje a hluboce upravuje vlasy. Špatně poškozen.

DAVINES SPA

Olej pro hydrataci a kontrolu kudrnatých vlasů. Ideální pro měkký, přirozený vzhled. Výhody: - má zvlhčující účinek. - Nemrznoucí účinek. - Poskytuje přirozenost obrazu. Stupeň fixace: 1. Způsob aplikace.

ALFAPARF MILANO

Výrobek se stal mezinárodním symbolem Alfaparf Milano, který dodává vlasům nepřekonatelnou ochranu před negativními účinky prostředí a zabraňuje vzniku rozštěpených konců. Vytváří nejvíce skvělý výsledek. Okamžitě rozkládá vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Luxusní příroda: oleje na vlasy

Mezi různými kompozicemi a výrobky, které obsahují profesionální kosmetiku, vlasový olej zaujímá pozici jednoho z nejjemnějších a současně účinných prvků péče. Tajemstvím její účinnosti a bezpečnosti je přítomnost ve vzorcích přírodních složek, které pronikají hluboko do struktury vlasů a působí na ně zevnitř.

Vlastnosti profesionálních olejů na vlasy

Pokud si poprvé koupíte přírodní vlasový olej, můžete se těšit na široký výběr. Moderní vzorce obsahují desítky komponent, které vám umožňují najít nástroj, který dokáže efektivně zvládnout téměř jakýkoli problém. Profesionální vlasový olej může být součástí léčebného kurzu, může být používán pravidelně nebo pravidelně, aby se udržely zdravé kadeře - efektivita kvalitního výrobku je patrná v každém případě! Navíc každá kompozice má následující výhody:

• lehká jemná struktura a rychlá nasákavost;
• jednoduchost a jednotnost použití;
• bezpečnost použití;
• rychlost působení - po první aplikaci lze pozorovat pozitivní výsledky.

Vyberte si snadno

Chcete-li koupit vlasový olej a nedělejte si chybu s výběrem, musíte vzít v úvahu mnoho nuancí. Abyste nezapomněli na něco důležitého, jsou v internetovém obchodě "Cosmetics Gallery" poskytovány pohodlné filtry.

Typ vlasů je jedním z nejdůležitějších kritérií pro nalezení dokonalé kompozice. Například pro mastné vlasy jsou komplexy s oleji, neváží se pramen, na rovnání kudrnatá - fondy s lněného oleje pro poškozené častou změnou barvy - olej pro barvené vlasy, na základě výtažků z Macadamia a Argan, a pro slabé neustálé používání vysoušeč vlasů a trvalou - oleje pro poškozené vlasy. Chcete-li snadno nalézt požadovaný produkt, vyberte hodnotu filtru, která charakterizuje typ vašich kadeří a určitá součást kompozice vám pomůže vybrat filtr "Ingredience".

Chcete-li, aby vaše vlasy byly lesklé, obnovte poškozené kadeře, dosáhnete jejich intenzivnějšího růstu nebo narovnejte neslušné kadeře, vyberte položku s požadovaným účinkem ve filtru "Používejte".

A s filtrem „Typ vlasové přípravky“ lze nalézt v našem katalogu redukčního činidla pro poškozené kadeře, vyhlazování produkty pro neukázněné prameny vlasů pro hydratační oleje a mnoho dalších výrobků, což v doslovném překladu znamená řešit jakýkoliv problém.

Neexistuje žádný limit pro vaši dokonalost!

V internetovém obchodě "Galerie kosmetiky" si můžete koupit profesionální vlasový olej s dodávkou v Moskvě nebo v jakékoli jiné oblasti Ruska. Pokud máte nějaké problémy s výběrem, kontaktujte našich konzultantů na webu a pomohou vám najít nejlepší produkt. Pro vaše pohodlí jsme pro platební příkazy poskytli několik možností. Věnujte pozornost slevám a propagacím na webu, abyste se vykoupili a užívali si nejen kvalitní kosmetiku, ale i výrazné úspory.

Oleje na vlasy - péče o přirozené komponenty krásy vašich kadeří! Najděte v katalogu vhodný produkt pro krásu a zdraví kudrlin a uděláme vše pro to, abychom Váš nákup co nejpříjemnější.

Pro Více Informací O Suché Vlasy