logo

Kapózní tekutina pro dělené konce - kompletní přehled prostředků pro poškozené vlasy

Léčba vlasů je časově náročný a zdlouhavý proces. Chci, aby poškozené vlasy poskytly okamžité zotavení. Je to opravdu nemožné. Díky svým ochranným a léčebným vlastnostem poskytuje kapsulární kapalina pro rozdělené konce vizuální a vizuální efekt, o kterém se dozvíte z našeho článku.

Složení

Kozmetická tekutina nemá složité složení - stačí pouze několik složek, aby zajistilo efektivní provoz léků tohoto typu. Komponenty standardní pro všechny kapaliny:

 • silikon - poskytuje obalové působení;
 • polymer na bázi silikonu - vytváří gelovitou konzistenci;
 • minerální olej - zvyšuje schopnost zadržovat vlhkost;
 • alkohol - katalyzuje hlavní činnosti ostatních složek;
 • organická směs - vytváří na povrchu vlasů ochrannou fólii;
 • lněný olej - poskytuje intenzivní péči o suché vlasy;
 • keratinové aminokyseliny - hlavní bioaktivní složka péče.

Pozor! Ideální vyvážená kompozice zaručuje vynikající kvalitativní vlastnosti produktu. Minimální obsah komponent zajišťuje jejich důslednou práci.

Účinnost

Kapózní kapaliny jsou určeny pro intenzivní navlhčení suchých konců dlouhých vlasů. Zvláště pokud existuje tendence k narušení integrity: vytvoření svazků tyčí. Pravidelné používání nástroje zajišťuje ochranu, vyhlazení, utěsnění dělených hrotu. Výsledkem je, že problém je zkopírován, zabráněno další stratifikaci chloupků.

Vysoký obsah omega-3 (polynenasycených mastných kyselin) v kompozici umožňuje nejen vnější maskování přítomnosti dělených konců. Prostředky spolehlivě obalují chloupky a chrání je. Zatímco kompozice je na hlavě vlasů, dochází k procesu skutečného poškození pájení.

Použití tekutiny zajišťuje zachování vlhkosti uvnitř hlavy vlasů. Zachování přírodní hydrobalance, posunuté v důsledku použití termických nástrojů, chemikálií, nástroj dává vlasům pružnost, lesklý lesk, hedvábnost, elasticitu.

Díky nezmazatelnému tvaru se kadeře projeví účinkem prodlouženého působení. Hmota, nasycená užitečnými složkami, opatrně obaluje všechny chloupky a zůstává na náraz po dlouhou dobu.

Výsledná skořepina nejen poskytuje užitečné komponenty. Působí jako spolehlivá ochrana před vnějšími nežádoucími účinky (srážení, prach, sluneční záření, ohřev s tepelnými zařízeními).

Silikon v kompozici poskytuje nejen ochranu. Dává vlasům užitečné vlastnosti:

 • poslušnost;
 • elasticita;
 • hladkost;
 • atraktivní vzhled.

Přes přesvědčení mnoha, obsah silikonu nezbavuje vlasy přirozeného objemu, vizuální dojem čerstvosti. Kudrlinky se nezdá být špinavé, lepkavé, neležte spolu. Navzdory přítomnosti vlasů na vlasu zůstávají prameny drobivé.

Dávejte pozor! Účinnost léku je nejvíce patrná u suchých, poškozených, barvených, pórovitých vlasů. Prostředky jsou perfektně absorbovány, což přináší atraktivní vzhled nestandardní hlavy sluchu.

Kapous vyrábí tekutiny ve třech variantách.

Křišťálový lesk

Určeno pro hluboké hydratační vlasy. Nejvhodnější pro střední a dlouhé vlasy. Zlepšuje vzhled kudrlin, podporuje přirozené hojení poškození. Obnoví normální vlhkost. Předpokládá se, že kapalné krystaly jsou univerzální prostředek pro všechny typy vlasů. Průměrná cena léku se pohybuje od 350 do 550 rublů v balení po 60 ml.

Biotinová energie

Biotin Energy je ideální pro barevné vlasy. Tekutina nejen chrání, pečuje o vlasy, ale také napomáhá nasycení, udržuje umělé barvy. Základní komponentní složení doplněné biotinovými, UV filtremi. Tyto látky zvyšují ochranné vlastnosti. Biotin má příznivý účinek na strukturu narušenou během barvení. Průměrné náklady na 80 ml - 300-400 rublů.

Magický keratin

Magic Keratin se vyznačuje zvýšeným obsahem keratinu. Komponenta dokonale zapadá do vlastní vlasové struktury a zajišťuje uzavření dutin. Tekutina je ideální pro vlasy, které byly nepříznivě ovlivněny (chemikálie, pravidelné tepelné ošetření). Standardní cena je v rozsahu 300-400 rublů na láhev o objemu 80 ml.

Návod k použití

Aplikační technologie nevyžaduje vynaložení úsilí, což je časově náročné. Dokonce i vyprání léku vlasy není nutné. Kompozice je rozložena na loupaných, mírně vlhkých nebo zcela suchých kadeřích. Dávkovač lahve umožňuje přesně měřit požadované množství tekutiny.

Přihláška:

 1. Pro mytí vlasů, důkladné čištění od nečistot, zbytků stylingových výrobků.
 2. Při použití na mokré kadeře vlasy vysušte (doporučujeme počkat na přirozené snížení vlhkosti).
 3. Měření požadovaného množství léčiva (1-6 dávek, v závislosti na délce, tloušťce, stavu vlasů).
 4. Rozemilejte v dlaních výsledné kompozice.
 5. Přeneste hmotu na vlasy, což ovlivňuje hlavní délku (není v kontaktu s pokožkou hlavy).
 6. Oblasti s nejvíce poškozenými místy (dělené konce, záhyby, velmi suché prameny) se ošetřují odděleně, pečlivě, ale třepou kompozici.
 7. Úplně absorbovaný znamená, že úplné sušení kudrlin je považováno za dokončení postupu.
 8. Pokud si přejete, můžete volitelně provádět stylování pomocí vysoušeče vlasů, žehlení nebo vlasů.

Tekutiny mají vlastnosti fixace tepla a světla.

Důležitý bod! Kapalina může být použita 2-3x týdně. Častější použití není zakázáno. Pokud jednáte méně často, výsledek je méně výrazný.

Výhody a nevýhody

Pozitivní vlastnosti kapusových produktů této formy uvolnění jsou dostatečné:

 • poskytují živý, zdravý vzhled, dokonce i hlavu vlasů se silnými zraněními;
 • dát lesk, aniž by vyvolával pocit znečištění, lepení;
 • usnadnit péči (česání, styling);
 • mají snadný fixační efekt;
 • čistý načechraný;
 • léčit řezané konce, a to nejen dočasně připojit a chránit je;
 • nevyvolávají váhu, odsoudí výskyt křehkosti;
 • bez zápachu.

Atraktivní design balení, pohodlný dávkovač, vysoce kvalitní konzistence gelu s mastnou strukturou poskytují příjemný dojem použití. Tekuté kapusky se často nazývají křišťálové kapky pro svůj zvláštní vzhled.

Droga je úsporná a umožňuje měřit i minimální množství prostředků (na štítku je dostatečně 3 kliknutí namísto 4-6). Kozmetika kapus je umístěna jako profesionální, proto způsobuje důvěru kupujících.

Porovnáním charakteristik založených na zpětné vazbě s příslibem výrobce se ukázalo, že tekutiny se nedokážou dobře vypořádat s eliminací plynulosti. Zvlášť pokud chcete rozdělovat prostředky na suché zámky. Mnozí z nich nejsou spokojeni s "léčebnými" vlastnostmi: drogy se s léčením rozštěpených konců dobře nezabývají, pouze dočasně zakrývají projevy.

Někteří nemají rádi vysokou koncentraci silikonů v kompozici. Nástroj není určen pro aplikaci na pokožku hlavy, takže nejsou pozorovány žádné negativní projevy. Někdy si kupci všimnou ostrého pachu alkoholu, ale zmizí během několika minut, když jsou na volném prostranství.

Po důkladném přezkoumání charakteristik kapalin jsme přesvědčeni, že kapusové přípravky jsou vynikající pro dodatečnou péči o nestandardní vlasy hlavy. Zbývá pouze zvolit si produkt, který je ve všech ohledech vhodný.

Užitečná videa

Kapous Professional - oblíbená kosmetika pro vlasy.

Péče o vlasy od firmy Capus: užívání nebo ne.

Prezentace kosmetiky Kapous Fluid pro dělené vlasy s keratinem řady Magic Keratin.

Tekutina na poškozené vlasy Kapous Treatment Fluid 60 ml

Prvním znakem oslabení vlasů jsou křehké a nedbalé tipy. Jedná se o nejzranitelnější oblast, která je nejčastěji náchylná k poranění při teplotním stylingu a poškrábání, je náchylná k suchu a ztrátě lesku. Zvláště vyvinutý produkt - kapalina Kapous Professional Treatment.

Hlavním prvkem produktu je drahocenný arganový olej - překvapivě bohatý koktejl vitamínů, antioxidantů, polynenasycených kyselin a kyselin omega 6. Arganový olej proniká do samého srdce každého vlasu, perfektně stlačí a rekonstruuje vnitřek, jako by byl spojen s řezanými konci, porovnává je v tloušťce s objemem vlasy, plní s okouzlujícím leskem a silou.

Příjemnou vlastností přípravku je jeho vzorec Fragrance Free, bez parfémovaných přísad, který je velmi důležitý pro osoby náchylné k alergickým reakcím.

Aplikace: Roztáhněte několik kapic kapaliny Kapes Professional do dlaní a pracujte v kadeřích, postupně se pohybujte od středu své délky až po špičky. Výrobek nevyžaduje oplachování, přetížení ani tenkých pramenů.

Produkce: Rusko.

Značka: Kapous Professional

Olej a kapaliny pro vlasy Kapous Professional

Obnovte a naplňte vlasy krystalovou brilantností pomocí kapaliny Kaopus na bázi arganových a makadamových olejů. ✓ Úřední sklad. ✓ Dodání kurýrem v Moskvě a Petrohradě. ✓ Odlety do regionů.

Hojivé vlastnosti makadamie a arganu rehabilitují vysušené vlasy!

Pro změkčení tvrdých vlasových tyčí a regeneraci poškozené struktury uvolňuje Kapus následující produkty:

 • Arganový olej Kapous Arganoil - poskytuje jemnou kašmíru, zářivost, hydrataci a ochranu.
 • Dvoufázový vzorec Kapous Macadamia Oil s olejem z makadamového ořechu okamžitě rehabilituje zraněné prameny, omlazuje a dělá je hedvábný.

Kapous - vibrace pro rozkrojené vlasy

K vyřešení problémů křehkosti a průřezu konců nabízí ruská společnost koupit kapaliny na bázi oleje:

 • Biotin Energy - vývoj s biotinem a lněným extraktem.
 • Yilang-Yilang - léčba ylang-ylangerytery a argininem.
 • Léčba je terapeutický přípravek obsahující arganový olej.
 • Kapous Magic Keratínová tekutina pro poškozené vlasy na bázi keratinu.
 • Crystal Shine je vzorec s lněnými semeny lipidů.
 • Skrystal Drops - obsahuje koktejl drahých olejů a rostlinných aminokyselin.

Internetový obchod "Vlasový trh" vám umožňuje koupit kterýkoliv z výše uvedených produktů za velmi atraktivní cenu!

Bonusový program

Registrovaní zákazníci účtují 4% částky šeku na bonusový účet v "osobním účtu". Bonusové ruble jsou účtovány na všech produktech (s výjimkou speciálních nabídek) a mohou platit až 50% dalšího nákupu.

Jak vybrat správnou tekutinu pro vlasy - přehled nejlepších prostředků

Fluid pro vlasy - nepostradatelný nástroj při péči o vlasy libovolné délky. Nezáleží na tom, zda chcete vytvořit plenky do pasu, nebo jen aby jste udrželi krásu vašich vlasů, bude se vypořádat s jakýmkoli úkolem. Podívejme se podrobně na to, jaké jsou tyto nástroje, co hledat při výběru a jak je správně aplikovat.

Obsah

Množství nesmazatelných prostředků

Nedávno ženy používaly pouze šampony pro péči o vlasy a ani nevěděly o existenci balzámů, kondicionérů a masky. Dnes je výběr kosmetiky obrovský a není snadné rozhodnout, co přesně chcete. Doporučujeme vám nakupovat, vyzbrojit vědomím tématu nebo dokonce seznamem položek, které způsobily zájem.

Takže všechny nezmazatelné výrobky lze rozdělit do skupin v závislosti na konzistenci a účelu. Podle prvního kritéria existují:

V závislosti na akci lze rozlišit:

 • ochranné (tepelné, sluneční, proti mechanickému poškození);
 • zvlhčovače;
 • výživné;
 • disciplína.

Zde nebudeme uvažovat o stylingových výrobcích, pouze o kosmetických přípravcích, které činí vlasy více poslušnějšími, hladkými nepředvídatelnými prameny nebo kudrlinami. Jedna tekutina často kombinuje několik úkolů.

Na štítcích často najdete nápis "lepí rozdělené konce". Bohužel je fyzicky nemožné. Pokud se část již objevila - je čas jít do kadeřnictví. Nicméně kompetentní pravidelná péče a správný životní styl zachovávají hustotu a měkkost špiček po dlouhou dobu.

Tip! Dávejte pozor nejen na jméno na obalu, ale na složení a účel. Například pod výrazem "sprej" může být výživný expresní kondicionér, ochrana proti tepelným nástrojům a kapalina s SPF-faktorem.

Jak si vybrat

Vzhledem k tomu, že všechny produkty mají specifickou funkci, označte nejprve své požadavky. Začněte s typem vlasů a rozdělte je na několik bodů:

 • Tenký, střední nebo tlustý a tvrdý.
 • Délka a špičky jsou suché nebo normální.
 • Tam je poškození, zlomení.
 • Barva přírodní, malovaná nebo vyčištěná.
 • Jsou položeny za tepla a vysušeny?
Pokud jste fanouškem častého stylingu, nemůžete bez kosmetiky

Pečlivě si přečtěte recenze na internetu. Je důležité, aby text označil typ vlasů autora, přečtěte si ty, s nimiž máte nejvíce podobné zdrojové údaje.

Tip! Nejdříve věnujte pozornost negativním názorům a nevýhodám v popisu - zpravidla obsahují více specifik, na rozdíl od subjektivního nadšení.

Podívejme se podrobněji na nejpopulárnější typy nesmazatelné péče.

Olejové kapaliny

Prezentováno nyní v řadách mnoha značek. Ve skutečnosti je to směs silikonů, přírodních olejů a extraktů. Taková věc je multifunkční - snižuje křehkost, usnadňuje česání, dává lesk, vyhlazuje rýhované vlasy. Olejové elixíry lze použít k ochraně před horkým vzduchem, avšak pokud používáte usměrňovač nebo kadeřník, nemusí to být dost.

Jsou odlišné v hustotě a viskozitě. Nejčastěji jsou lehčí tekuté oleje vhodné pro tenké vlasy, vlasy jsou tlustší a tvrdší, čím hutnější jsou látky, které potřebují. Naneste ho na mokré nebo suché vlasy, kolem spodní třetiny délky. Látka nesmí spadnout na pokožku hlavy! V intervalech mezi umýváním může být olej znovu nanesen na oddělené zamotané vlasy, dá se lesk a dobře upraví.

Přírodní oleje

Jsou vymezeny ve zvláštní kategorii, protože pouze konzistence souvisí s průmyslovými směsmi. Zároveň se mohou při péči o špičky používat kvalitní základní oleje. Ve své čisté formě je pro tento účel vhodný extrakt z brokolicových semen - dokonce se nazývá "přírodní silikon", jojoba, mandle. Můžete připravit směs s několika kapkami rozmarýnu, vanilky a citronových esenciálních olejů.

Kvalitní základní oleje lze použít k péči o špičky.

Kompozice se aplikuje na samotné konce mokrých vlasů v minimálním množství, jinak nebude absorbována a budete muset znovu opláchnout vlasy. Důležité je - po takové péči je nemožné uschnout hlavu vysoušečem vlasů, kvůli zvláštnostem struktury molekul, můžete uškodit!

Spreje, mlhavé, kondicionéry

V této skupině existuje mnoho podobných pohárů s různými účely. Je výhodné, abyste si s sebou vzali spreje na silnici a používali doma - nebudete muset půdat rukama, abyste je použili.

Stříkací kondicionér pomáhá hřebenům, dává vlasům lehký zvlhčující, lesklý a antistatický efekt. Hlubší péči zajišťují dvojfázové spreje. Je vhodné je aplikovat společně s jedním šamponem, pokud není čas na umývání kondicionéru nebo během vypnutí teplé vody.

Tepelné ochranné spreje jsou určeny pro horké spotřebiče. Oni chrání před účinky vysokých teplot, pomůže rychle dát účes krásný tvar.

Lehké postřikovače a kapaliny mají také kondicionační a ochranný účinek, vyhlazují váhy, dodatečně pečují o kadeře, aniž by je těžší. Některé spreje mají ochranný faktor proti škodlivému slunečnímu záření, což je důležité v létě, a to nejen v horkých zemích. Slunce vysuší prameny a dělá je křehké. Pokud neskryjete vlasy pod košile, měli byste je pokropit zvláštním postřikem pokaždé, než budete jít na ulici.

Je výhodné, abyste si s sebou vzali spreje na silnici a používali doma - nebudete muset půdat rukama, abyste je použili.

Krém a mléko

Produkty podobné konzistence, mléko může být více tekuté a snadné. Tyto prostředky se používají v malých množstvích na mokré vlasy. Ulehčte česání a stylování, vytvořte na jejich povrchu bezbarvý ochranný film. Krémy jsou doporučené pro suché a poškozené mléko - pro tenké. Současně se mohou lišit v kompozici a funkci od různých výrobců, proto vždy pečlivě přečtěte anotaci na obalu.

Tip! Aby se účes těžký, po opláchnutí aplikujte smetanu nebo mléko na velmi mokrou délku a pak jej znovu osušte ručníkem. Proto je absorbováno pouze potřebné množství produktu.

Sérum a ampulky na vlasy

Celkově může být každá kapalina v ampulích, ale nejčastěji prodávají vysoce aktivní produkty s vysokou koncentrací užitečných složek v této formě.

Sérum se používá každých 7-10 dní, v závislosti na typu a stavu vlasů. Některé z těchto produktů obsahují pouze léčivé složky a nejsou podmínkou. Spolu s nimi můžete aplikovat olejovou tekutinu nebo sprej, to je lepší - na hotové suché vlasy, aby nedošlo k přehánění s množstvím kosmetiky.

Nejlepší nejlepší prostředky

Takže jste identifikovali svůj typ a potřeby vlasů, studovali řadu populárních značek a recenze svých výrobků a šli do obchodu. Není těžké se zmást na pultu, každý výrobce chválí jejich výrobky a je těžké předem předpovědět, co je pro vás to pravé. Každá osoba má své vlastní individuální vlastnosti a přesto jsme sestavili seznam nejprodávanějších a málo známých, ale hodných věcí pro každý vkus a rozpočet.

 • Olejové ošetření oleje Moroccanoil, je v originální a lehké verzi pro tenké, bělené vlasy. Jeho působení je způsobeno komplexem silikonů a cenného arganového oleje. Moroccanoil chrání kudrlinky před horkým vysoušečem vlasů a slunečními paprsky, usnadňuje styling, zabraňuje tomu, aby vlasy tlačily při vysoké vlhkosti, poskytovaly lesklý lesk a měkkost a udržovaly jas barvy po odstínění. "Lehká" verze dělá totéž, udržuje hlasitost a pompou. Moroccanoil Oil Treatment má spoustu fanoušků, ačkoli jeho cena je poměrně vysoká - asi 3 tisíc rublů na 100 ml.
Olej na zpracování oleje z Maroccanoil
 • Rozděluje kapalinu s Kapous Profesionální kapalinou s biotinem znovu rozděluje konce vlasů. Aktívne složky - lněný olej, biotin, UV filtry. Lehký olejový elixír pomáhá hřebenit a kadeřovat bez potíží, což je lesklé a pružné, dobře absorbované. Neobsahuje vonné látky. Cena cca 500 p. pro 80 ml. Značka Kapus má podobné věci v několika liniích - s keratinem, arganovým olejem a ylang-ylangem.
Kapesní kapalina s biopříčkem opět rozděluje konce vlasů
 • Olej luxusní vlasy Gliss kur "6 Efekty". Kosmetický masový trh nabízí spoustu možností volby pro nesmazatelné silikonové směsi pro vlasy, například kuřata Gliss. Jeho složení obsahuje 5 rostlinných olejů - pekařů, marulů, arganů, mořských a moringových semen - a lehkých silikonů. Doporučujeme pečovat o volné, matné vlasy. Poměrně hustá textura přináší lesk a zdravý vzhled, usnadňuje styling, chrání před poškozením, vytváří krásné kudrlinky. Má bohatou orientální chuť. Cena až 300 str.
Olej luxusní vlasy Gliss kur "6 Efekty"
 • Tekuté krystaly Brelil Bio Traitement Beauty Liquid Crystal. Jedna z nejprodávanějších profesionálních italských značek s přijatelnými cenami. Péče o suché špičky, pomáhá předcházet průřezu, dává poslušnost a krystalovou lesk. Může být aplikován na suché a vlhké prameny. Neváží. Náklady na 60 ml tekutých krystalů jsou asi 900 rublů.
Tekuté krystaly Brelil Bio Traitement Beauty Liquid Crystal
 • Natura Siberica Komplexní oleje z řapíku rajčat. Navzdory skutečnosti, že Natura Siberika je umístěna jako přírodní kosmetika, tento výrobek obsahuje silikony a je podobný jako u drahých možností. Má jasně oranžovou barvu a výraznou vůni mořského rýče. Kombinace přírodních složek a vitamínů udržuje vlhkost, stimuluje tvorbu keratinu. Komplex rajčatového komplexu chrání špičky před poškozením, zvlhčuje a vyživuje, dává jim skvělý vzhled. Cena - asi 350 rublů na 50 ml.
Natura Siberica Komplex nafty pro rakytníky
 • Olej z brokolicových semen, dílna Olesya Mustaeva. Vytvořeno pro ty, kteří upřednostňují organickou kosmetiku a obávají se silikonů. Kompozice je zřejmé z názvu - čistého brokolicového oleje. Prochází hluboko do každého vlasu a obnovuje jej zevnitř, spojuje váhy. Na rozdíl od chemických elixírů vyžaduje vyšší přesnost při aplikaci. Začněte 1-2 kapkami, které je třeba ohřívat v dlaních a rozložit se na špičky mokrých vlasů. Můžete jej také přidat do hotových masek a balzámů.
  Cena - 270 rublů na 10 ml.
Olej z brokolicových semen, dílna Olesya Mustaeva
 • Fluid pro vlasy Belita-Vitex Hyaluron Revitalizing. V balení po 10 ampulkách s krémovým gelem. Mohou být použity po každém šamponu pro havarijní obnovu nebo jednou týdně, pokud jsou vlasy normální. Podstata oživuje hluboký účes, vyhladí, snižuje vyblednutí a elektrickou energii, pomáhá hřebenům bez zamotání a dalších problémů. Náklady na 10 lahviček o objemu 5 ml - asi 300 rublů.
Fluid pro vlasy Belita-Viteks Hyaluron Revitalizing

Jak požádat

Chyby při používání nezmazatelných prostředků komplikují vyhodnocení jejich účinku. Shrneme, jak si vybrat optimální péči:

 • Určete typ srsti.
 • Identifikujte problém, který je třeba vyřešit pomocí produktu.
 • Ke korelaci požadavků a popisu zboží, ke studiu odpovědí.

Pokud vybraná tekutina nefunguje, můžete použít příliš mnoho nebo příliš málo. V prvním případě budou prameny vypadat odvážně, stale, špatně ve tvaru a objemu. Pokud jsou finanční prostředky nedostatečné, bude jejich účinek neviditelný. Optimální množství lze zvolit pouze empiricky, záleží na typu a stavu vlasů.

Tip! Pokud jste si vybrali olej, nalijte ho na dlani, protřete jej a poté jej naneste na vlasy jemnými masážními pohyby. Po rozstřiku nebo mlze můžete jemně pokrýt vlasy tak, aby kapalina rovnoměrně obalovala.

Můžete mít několik produktů ve vašem arzenálu a střídat je podle potřeby. Když používáte intenzivní masku v koupelně a nemáte v úmyslu používat teploměry, nebudete vůbec potřebovat tekutinu. V jiném případě, po lehkém opláchnutí a při žehlení, zhotovte žárovku odolnou proti teplu a tekuté krystaly pro brilantní povrch.

Nebojte se experimentovat. Nesprávné nádoby a lahve mohou být vždy prodány, darovány vaší matce nebo příteli. Dokonce i velká popularita produktu, povědomí o značce a vynikající recenze nezaručují, že se vám bude líbit a vaše vlastní zkušenosti pomohou zabránit neúspěšným nákupům v budoucnu.

Kapous Professional. Krystalová lesklá tekutina

Allo, pěkná dáma!
Bude to o tekutých dělených koncích od Kapousu.
Řeknu vám, jak jsem pochopil, komu je produkt vhodný a kdo ne.

Chci vám říct, že máte vlasy, protože pro vás bude jednodušší navigovat na tomto parametru.
Moje vlasy: tenké, porézní, daleko od tlusté (takže nedávám milost prostředkům, které z polštářů vyvedou rampouchy).

Konzistence tekutiny je mastná voda, nelepivá. Rychle se vstřebává na mokré vlasy, na suché vlasy - po 10 minutách úplně. Chytí 2 kapky na dlouhé, tenké vlasy. Vůně je příjemná, salon, necítím to v mých vlasech. Délka tenkých závaží vlasů.
Používám to po celý rok s jistotou, takže jsem ekonomický (používám 2 až 3 kapky týdně, 2 krát týdně)


Zpočátku jsem tuto tekutinu koupil v době, kdy jsem nebyl ani jeden rok... Konce byly hrozné, VŠECHNY řezané, suché, vlasy zlomily po celé délce, obecně - hrůza. Tehdy jsem si myslel, že je zapotřebí nějaké péče (lépe pozdě než nikdy) a koupila tuto tekutinu. Začala jej rozmačkat - na vlasy po mytí, stejně jako na suchých koncích a na délku. Okamžitě mě zvážil délku, ve špatném slova smyslu, protože začala narazovat na prameny a nelekla dobře, i když tam byl velkolepý lesk! Myslím, že její délku lze aplikovat na dívky se středními a tlustými vlasy. Hroty kapaliny samozřejmě nepájely a nepřekrývaly, a to jak vytrvalé, tak vytrvalé (já, v frustrovaných poctech, jsem ho dal do police ven z dohledu, mimo mysl (stejně jako 450r z kapsy pro tuto tekutinu).

Příště se vrátil ke svému účesu. Věděla jsem, že vlasy budou znovu za měsíc odříznuta, ale alespoň to nechte "posranej", jinak to bude v pořádku :)
A pak jsem si uvědomil, že Zen... Dávám tento nástroj na konce po promývání 2 kapkami najednou a kolem bohů! Bylo to něco! Špičky jsou měkké, elastické, ne pichlavé! To jsem pochopil teprve po téměř třech měsících! Protože jsem si uvědomil, že mi chyběly dva pravidelné účesy (jednou za 3 týdny na jeden cm)!

No, dobře, je čas shrnout celý tento list)


Co potravina nemůže dělat: nebude schopna pájit už rozřezaný špičku vlasů, ani nebude skrývat "bílé tečky" na špičkách a obecně nebude schopna opravit a maskovat.

Co může udělat tekutina: zabraňte průřezu, chráňte před vysokými teplotami, dbejte na délku.

Nelze rozkládat kompozici na regálech, mohu jen říct, že sestává výhradně ze silikonů. Na základně - silikonový polymer demethiconol - pomáhá zvyšovat pevnost vlasů a chrání vlasy před teplem, stejně jako redukuje vyluhování a lesk barvy, to je to, co by měly tipy chránit. V tom není alkohol, takže rozhodně nebude žádná suchá tekutina.

V důsledku toho jsem s tímto nástrojem velmi rád. Opravdu chrání proti střihům a vysokým teplotám (narovnal jsem se železem bez tepelné ochrany). Konec požadovaných nůžek po dobu 4 měsíců. Také bych chtěl dlouhou dobu držet délku křehkosti, ale pro mě nizya (eeeh).

Doufám, že můj příspěvek byl užitečný

A co pro vás znamená pomáhat zpomalit účes?

Vlasová tekutina s esenciálním olejem z květu stromu Ylang-Ylang, 100 ml

Tekutina pro každodenní péči o suché vlasy účinně hydratuje vlasy a zvyšuje odolnost vůči vnějším negativním vlivům. Zlepšuje strukturu, zabraňuje disekci konců vlasů, chrání před vlhkostí a zabraňuje statickému působení. Aplikace kapaliny každý den činí vlasy lesklé, což zajišťuje mimořádný hedvábný efekt.

6-10 kapek se protáhne do dlaní, nasadí na suché vlasy od středu až po konce. Suchý obvyklým způsobem. Je povoleno aplikovat na suché a mokré vlasy.

TOHOTO PRODUKTU NIKDY NEBYL LEN

Můžete být první, kdo to udělal!

Chcete-li zanechat recenzi, musíte být přihlášeni.

Fluid pro vlasy: jak udělat správnou volbu ve prospěch krásy?

Určitou novinkou mezi moderní kosmetikou jsou tekutiny na vlasy. Pro mnohé je tento nástroj pouze komplikovaným postupem, který dává pochybný výsledek. Ale není tomu tak. Olejová kapalina pro vlasy může pomoci udržet zdravý vlas a každý vlas je silný a lesklý. Není žádným tajemstvím, že i vlasy, které nebyly vystaveny barvení, mohou být poškozeny mnoha mechanickými faktory, včetně:

 • sluneční paprsky;
 • tvrdá voda;
 • zarovnání vlasů se železem;
 • používat vysoušeč vlasů.
Foto: Co je tekutina pro rozdělené konce?

Kapalina pro konce vlasů je snadno použitelná samostatně. Chcete-li to udělat, stačí vybrat správný nástroj a zjistit, jak jej aplikovat na vlasy. Můžete se poradit s mistry krásy nebo rozhodnout sám. Hlavním úkolem je vědět přesně, co by měl být problém vyřešen.

Co jsou tekuté vlasy?

Tekutiny začaly získávat zvláštní popularitu v důsledku jejich použití, aby se odstranily rozštěpené vlasy. Mnoho lidí ví, že rozštěpení konců vlasů je nejsnadněji odstranitelné pouze pomocí účesu. Kosmetika, včetně šamponů, toniků, masky a mnoho dalšího, se tomuto problému nedokáží důkladně vypořádat. Tekutina je možná jediným nástrojem tohoto druhu, který může zachránit rozdělené konce.

Samotná tekutina je jedinečnou kompozicí. Je schopen obnovit vzhled vlasů, aby byly lesklé a měkké. Pro konce vlasů je efektem kapaliny lepení a těsnění.

Dobrá tekutina na vlasy může obnovit vlasy nejen zvenčí, ale také uvnitř. Tak je možné obnovit nejen vzhled vlasů, ale i jejich strukturu, což je měkčí, ale zároveň trvanlivé.

Složení tekutin obvykle zahrnuje následující složky:

 • minerální látky;
 • výtažky z léčivých rostlin;
 • nutriční složky;
 • komplex vitaminů;
 • rostlinné oleje a další.

Všechny tyto komponenty dokonale nasytí vlasy se všemi chybějícími prvky. Je také třeba poznamenat, že silikon je součástí tekutinové kompozice. Bojí se tohoto doplňku nestojí za to. Je to silikon, který činí vlasy těžší a vlasy jsou hladké, lesklé a poslušné ve stylingu.

Účinek tekutin a účinek jejich aplikace

Účinek kapalin je velmi mnohostranný. Nejprve, když se na vlasy aplikuje, tekutina je rychle obalí a lepí specifické oddělené části vlasů. Díky tomuto fluidnímu účinku se vlasy stávají hladšími a lépe zvládnutelnými, snadné česání vlasů, i když jsou vlasy mokré.

Tento efekt je způsoben tím, že součásti, které tvoří výrobek, rychle obnoví zdravou strukturu vlasů, a to jak uvnitř, tak i venku. Dalším účinkem přípravku je ochrana vlasů před negativními vnějšími faktory, ať už je to tvrdá voda, vysoušení vlasů s vysoušečem vlasů nebo slunečním paprskem. Voda, která je také součástí výrobku, dodává vlasům vlhkost.

Foto: Tekutina na poškozené vlasy

Elasticita je dalším účinkem, který lze dosáhnout použitím tekutiny. Stále flexibilnější, vlasy si dokonale zachovávají svůj tvar a nebojí se vnějšího vystavení slunci nebo vlhkosti. Tak i při deštivém počasí účes zůstává důkladný.

Dalším faktorem, který činí tak populární tekutiny, je jejich schopnost leští vlasy. Struktura jednotlivých vlasů se stává hladkou díky plnění mikroskopů s tekutým složením.

Také tekutina je skvělá pro všechny druhy vlasů. Pevný make-up vlasů je měkčí a ohebnější. V případě měkkých, slabých vlasů - nástroj může být těžší a silnější.

Při neustálém používání kosmetiky je kapalina schopna vyživovat vlasové folikuly a posilovat vlasy z kořene. Tekutiny ve formě gelu snadno pronikají do struktury vlasů a zůstávají tam po dlouhou dobu.

Tekutiny ve formě gelů jsou dobrou volbou. Použijte je pouze na koncích vlasů. Takto každý vlas lepidlo a uvolní vlasy z neformálního vzhledu. Použití těchto tekutin je doporučeno pro dívky s dlouhými vlasy, stejně jako pro ty, kteří chtějí co nejrychleji ustoupit.

Jaké tekutiny jsou tam?

Tekutiny se liší v závislosti na typu vlasů svého majitele, na cíl, který má být dosažen, a na specifický problém, který mučí osobu. Takže tekutina pro dělené vlasy je ideální pro dívky, které čelí následujícím problémům:

 • poškozené vlasy;
 • vlasy trpící vysokými teplotami;
 • Účes byl poškozen perm.

A také pro ty, kteří:

 • růst vlasů;
 • obnovuje přirozenou, slabou strukturu vlasů;
 • chce přidat elegantní účes.

Výrobci těchto vlasových výrobků učinili vše, co bylo možné, aby diverzifikovaly specifické vlastnosti těchto látek. To vám umožní vybrat si takový výrobek, který bude mít prospěch v každém případě.

 • Vitamin E
  Odrůda je součástí kapaliny. Takže v tekutinách pro barvené nebo melirovanné vlasy nutně obsahují vitamín E a čištěný slunečnicový olej. Tyto komponenty dokáží dokonale nasytit vlasy a zabránit procesu vyluhování barvivových pigmentů ze struktury vlasů.
 • Bambucké máslo a arganový olej
  Často tekutina na vlasy obsahuje jiné oleje, například bambucké máslo a argan. Tyto složky významně rozšiřují pozitivní účinky tekutiny na vlasy. Díky tomu je počet dělených konců snížen o 90%. Tyto oleje dokonale vyživují všechny vlasy.
 • Lněný olej
  Měli bychom také zmínit kapaliny přidáním silikonu a lněného oleje. Tyto složky zahrnují velké množství polynenasycených kyselin. Vzhledem k tomu, že tyto složky jsou přičítány mastným kyselinám, jejich účinek na vlasy nelze přeceňovat - vyživují, hydratují a saturují všechny vlasy.
 • Silk bílkoviny
  Kapalina pro štěpení vlasů, která obsahuje hedvábné bílkoviny, je vhodná pro ty, které mají účesy, které trpí nadměrnou tuhostí vlasů a neposlušností. Hedvábí nasycuje chloupky, zhoršuje jejich odolnost a výrazně zjemňuje strukturu. Taková tekutina může být aplikována na vlasy před stylováním nebo venku ve větrném nebo deštivém počasí.
Foto: Vliv slané vody koriguje tekutinu na vlasy.

Mějte na paměti, že tekutiny jsou v létě skvělými pomocníky pro vlasy. Doporučuje se používat tyto produkty na vlasy v případě, že prameny jsou ovlivněny nejen sluncem, ale také slanou mořskou vodou. Je to vliv mořské vody a solí obsažených v ní, stejně jako vlhkého mořského vzduchu, který způsobuje, že většina dívek má mnoho problémů s vlasy, včetně:

 • suché vlasy;
 • poškození špiček;
 • neposlušnost;
 • ztuhlost vlasů;
 • mastný vzhled vlasů i po umytí.

Tyto a mnoho dalších problémů lze odstranit aplikací správné vlasové tekutiny a její aplikací denně.

Je kapalina škodlivá pro vlasy?

Řada moderních vlasových produktů je tak rozsáhlá, že je velmi snadné se zmást a zmást při výběru potřebných. Podívejte se na složení každého produktu péče o vlasy je obtížný úkol. To je důvod, proč se mnoho dívek zajímalo, zda je tekutina škodlivá nebo nebezpečná?

Odpověď mistrů a lékařů je stejná - tekutina je absolutně neškodná. Nebojte se tohoto nástroje, naopak, použít ji pro léčebné účely je zcela správné rozhodnutí. Faktem je, že kapaliny mají velmi bohaté složení založené výlučně na organických složkách. To může dokonce využít i dospívající a těhotné ženy.

Pro optimální bezpečnost může být tekutina aplikována pouze několikrát týdně. Je absolutně neškodná i pro alergie a velmi mladé dívky. Na rozdíl od keratinu tekutina neobsahuje škodlivé složky a chemické přísady vůbec a proto může být použita bez omezení.

Pokud dojde ke zranění nebo malému zranění na pokožce hlavy, může se také aplikovat tekutina, nejdůležitější je nedotýkat se postižené části pokožky.

Důležitým pravidlem je volba fluida. Pokud jste nějakým způsobem zastavili určitého výrobce, je lepší, abyste ho nezměnili. Věc je, že to může vést k alergickým reakcím, protože vlasy a pokožka hlavy velmi rychle zvyknou na jeden nástroj a zbytek se nestane nic víc než alergen.

Pokud stále musíte měnit kapalinu, měli byste si určitě přečíst instrukce a zjistit, jak správně aplikovat nový nástroj. Pokud není k dispozici tekutina, je lepší se obrátit na mistra kosmetického salonu. Takže se můžete chránit před nežádoucími účinky.

Nezapomeňte vzít v úvahu kvalitu kapaliny. Fake a tekutina pro vyčerpané vlasy - to jsou dva nejnebezpečnější nástroje, které lze použít omylem. Proto je třeba zvolit nápravu zvláště pečlivě a pečlivě.

Pravidla pro používání kapaliny

Potřebujte potřeba tekutin podle pravidel. To je jediný způsob, jak dosáhnout skvělého účinku. A stojí za to začít s pravidlem č. 1: utržené konce musí být odříznuty. Ano, hodně dívek to může velmi rozrušit, protože dokonce i 1 cm vlasů je opravdovým šperkem, když chcete rychle vyrůst vlasy. Zde jsou jen vlasy s ušpiněnými špičkami, které sotva potěší oko nebo jdou ve prospěch růstu vlasů. Tyto chloupky nejsou schopné správně jíst a obnovit je i za pomoci tekutiny nebude fungovat. Proto je velmi důležité vyřešit vše, co je zbytečné.

Poté můžete začít používat tekutinu. Aplikujte výrobek podle následujících pokynů:

 1. Vlasy by měly být důkladně omyty.
 2. Po umytí jsou vlasy zbarveny teplou měkkou utěrkou.
 3. Vlasy by měly přirozeně vyschnout (bez použití vysoušeče vlasů).
 4. Když jsou vlasy mírně vlhké, můžete začít používat kapalinu.
 5. Malé množství peněz je třeba aplikovat na pokožku hlavy a otřít masážními pohyby.
 6. Zbytky gelu by měly být aplikovány na každý jednotlivý pramen po celé délce vlasů.
 7. Poté je účes jemně česán s dřevěným hřebenem s řídkými zuby.

Před aplikací kapaliny doporučujeme produkt v dlaních lehce zahřát. Tím se aktivují všechny užitečné komponenty.

Před aplikací tekutiny na vlasy se také doporučuje přečíst si pokyny od výrobce. Tekutina může být aplikována nejen na mokré, ale i na suché vlasy. Která možnost je vhodná pro konkrétní dívku, lze najít pouze porovnáním.

Je lepší aplikovat kapalinu sprejem. Takže tekutina se dostane rovnoměrně na vlasy, nezatíží je a nedává účinek špinavých vlasů.

Tekutinu můžete použít také s hřebenem. Je nutné aplikovat činidlo na zuby hřebenu a jemně pokrýt vlasy z kořenů na špičky.

Která tekutina si vybrat?

Jaký druh tekutiny si vybrat - nejednoznačnou otázku. Volba takových prostředků je dostatečně široká a pro rozhodování je třeba věnovat pozornost následujícím aspektům:

 • stav vlasů;
 • požadovaný účinek;
 • složení léčiva;
 • indikace uvedené v návodu k nástroji.

Takže volba může být jednodušší, pokud víte, jaký konkrétní výsledek by tekutina měla přinést. V případě, že jsou vlasy příliš tenké a křehké, ale nejsou barvené, je lepší použít výrobek, který obsahuje různé oleje. Pokud jsou vlasy barveny a jejich obnovení je nutné, je lepší vybrat si tekutinu, která obsahuje vitaminy skupiny E.

Zvláštní pozornost věnujte výrobci. Nízké známky značek tekutin za nízkou cenu mohou být falešné, což povede k alergiím a naopak ke zhoršení stavu vlasů. Tak, na účesu zdraví je lepší nešetřit.

Nejznámější prostředky

Mezi nejznámější nástroje, které doporučují majitel kosmetických salonů, existuje několik typů tekutin.

Foto: Fluid pro kapesní vlasy Tipy

Kapous

Kapalina pro kapesní vlasy je zvláště oblíbená. Důvodem pro tuto vysokou účinnost znamená. Kromě toho je cena tohoto nástroje zcela přijatelná. Pokud jde o jiné podobné výrobky, tato tekutina je skutečně dostupná. Obsahuje spoustu užitečných součástí, včetně makadamového ořechového oleje. Jedinečná kompozice vám umožňuje používat tekutinu před kroucením vlasů nebo žehlení. Kromě toho tepelné ošetření vlasů naopak zvyšuje účinek přípravku.

Foto: Olejová kapalina pro vlasy Honma Tokyo

Honma tokyo

Vynikajícím prostředkem ke zlepšení stavu vlasů je Honma Tokyo fluid. Jeho cena je mírně vyšší než její protějšky, vzhledem k kvalitativním vlastnostem produktu. Tekutina je poměrně snadná, protože je dobře známým nástrojem, který se používá iv kosmetických salonech. Hlavním prvkem této tekutiny je olej z čajovníku. Hlavním ukazatelem pro Honma Tokyo je vážení vlasů a zbavování chlupů. Tekutina vyhlazuje vlasy po celé délce a je pružná.

Avon Hair Fluid

Avon tekutiny jsou pravděpodobně nejvíce cenově dostupné, mimo jiné nástroje. Jejich cena je poměrně malá a efekt je poměrně stabilní a vysoce kvalitní. Obsahují hedvábné bílkoviny a mají příjemný, lehký zápach, který dlouho zůstává na vlasy.

Tekuté náklady

Vysoká cena, kterou se tolik zákazníků obává, je způsobeno skutečností, že tekutiny jsou absolutně bezpečné pro zdraví, organické a neobsahují chemii. Bohaté složení tekutin také ovlivňuje cenu kosmetiky. Ale pokud jde o zdraví vlasů, ušetření v této záležitosti je zcela nevhodné.

V průměru v Rusku se cena tekutin pohybuje od 200 rublů. do 2500 rub. Což znamená zastavit výběr závisí pouze na vaší osobní volbě. Samotní odborníci nicméně doporučují, aby se nezachránilo příliš. Levné tekutiny nesmí poškozovat zdraví, ale nedojde k jejich účinku.

Cena nejznámějších tekutin pro vlasy je:

 • Kapous - průměrná cena 600 rublů.
 • Honma Tokyo - 1500 rub.
 • Avon - průměrné náklady od 200 do 400 rublů.

Existují další vibrace, ale než se rozhodnete pro ně, měli byste se ujistit o kvalitě těchto nástrojů.

Tipy

Tekutiny pro péči o tekutiny jsou následující:

 1. Po nanesení tekutiny by neměly vypadávat suché vlasy. Existuje jen několik typů tekutin, které potřebují další sušení vlasů s vysoušečem vlasů nebo žehlení. Také kapalinu neproplachujte vodou. Kompozice by měla být plně absorbována do vlasových folikulů a samotných chloupků. Pokud je po nanesení kapaliny nutno použít vysoušeč vlasů, pak je stále možné, ale účinek léku může být neúplný.
 2. Nápis "S přídavkem kapalných krystalů" lze nalézt na některých kapalinových obalech. To naznačuje, že nástroj je určen pro kriticky poškozené vlasy. To platí pro účesy po trvalém nebo vícenásobném barvení. Tyto tekutiny mají velmi silný účinek a velmi silně působí na vlasy. Takové kapaliny jsou velmi pečlivě naneseny na každý pramen a nevysuší se s vysoušečem vlasů, což jim umožní pohltit samy.
 3. Tekutiny ve formě gelu mohou být použity nejen pro ošetřování vlasů, ale i pro styling. Jsou perfektně absorbovány a fixují vlasy ve správném tvaru. Tekutina se nanáší na umyté, vlhké vlasy a po celé délce česané dřevěným hřebenem. Poté s pomocí kulatého hřebene a fénem se provádí potřebný styling. Obecně platí, že tento účes může trvat asi 6-9 hodin.

Recenze

Recenze 1:

Tekutinu používám v mých profesionálních aktivitách. Jsem kadeřník a používám tekutinu před vysušením vlasů zákazníků je trochu tajemství. Mám rád, když si zákazníci přicházejí ořezávat vlasy a ptát se, jak se ukázalo, že vlasy po řezání a stylingu jsou tak měkké a vláčné. Moji obyčejníci vědí, která tekutina je lepší vybrat a jak ji správně používat. Radím každému, aby Honmu Tokio. Ze všech výrobků, které jsem zkoušel, je to nejspolehlivější, i když mírně drahé. A ještě víc, pokud budu koupit kapalinu od firmy Honma, trvá to v průměru 3 měsíce. Ostatní, které jsou levnější, jsou vynakládány v období 1-1,5 měsíců. Takže skutečně neexistuje žádná nadměrná platba.

Přehled 2:

Neumím si ani představit, jak se starat o vlasy bez dobré tekutiny. Vím, že to je to, co se mi líbí, protože vlasy se starají o mne, co se týče majitele, nikdy jednou barvené vlasy nejsou 130 cm dlouhé, cvičení je denně. Ano, každý měsíc trávím spoustu peněz, abych si vlasy dokázala dokonalé zdraví, ale taková krása stojí za to!

Recenze 3:

Tekutinu používám po dobu 3 měsíců. Došlo k náhodnému přístupu k tomuto nástroji. Věc je, že jsem milenka extrémního barvení, což vedlo k mým vlasům ve velmi špatném stavu. Nejen že byly špičky pryč, ale všechny moje vlasy se začaly rozštěpovat. Pak jsem je musel krátce rozřezat a začít používat tekutinu. Nyní je délka asi 25 cm, ale vlasy jsou v dokonalém stavu. Zdá se, že od narození nejsou tak mírní! Používám pro vlasy tekutý lesk. Jiní se ani nepokusili, je to nenákladné a zcela spokojené. Ano, a tato tekutina pro recenze vlasů je velmi dobrá.

Přehled 4:

Používám tekutinu každý den, když se koupím. Používám Kapous. Láhev je dostatečně dlouhá, ale efekt je stejný jako při laminování! Velmi účinná věc! Ale v létě je nemožné jít ven bez tekutiny vůbec! Vlasy ztrácejí svou barvu, stávají se zběsile a velmi suché. Takže, dívky, tekutina je naše všechno!

Kapustná kapalina na olejové kapaliny

Tekutina pro dělené konce řady "Léčba" řady Kapus

Série "Bez parfémů" neobsahuje parfémované přísady.

Tekutina je navržena tak, aby se starala o suché a poškozené vlasové špičky, nasycuje je esenciálními živinami a vitamíny díky své složení s účinnými přísadami. Arganový oříšek pokrývá povrch vlasů, chrání je a intenzivně zvlhčuje. Pravidelné používání přípravku pomáhá obnovit integritu struktury vlasů, zabraňuje průřezům a rozštěpení v budoucnosti pod vlivem chemických a tepelných úprav a nepříznivých faktorů prostředí.

4-6 kapiček kapaliny se v dlaních otírá a aplikuje se na čisté, ručníky vysušené vlasy, které se šíří ze středu na konce. Blow suché nebo přirozeným způsobem. Kapky mohou být aplikovány na suché vlasy, aby se vytvořila intenzivnější ochrana a lesk.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Nezmazatelný tekutý vzorec pro každodenní péči o špičky vlasů obnovuje strukturální poškození, které brání rozštěpení a průřezu konců vlasů v následném chemickém a tepelném ošetření. Olej Macadamia účinně vyživuje vlasy, podporuje hlubokou regeneraci, zvyšuje elasticitu a pružnost. Časté používání tekutiny způsobí, že vlasy budou lesklé a hedvábné. Způsob použití. 8.10 kapek se rozetřejte v dlaních, aplikujte na vlasy sušené na ručníky. Blow suché nebo přirozeným způsobem. Je možné aplikovat na suché vlasy pro intenzivní ochranu před vnějšími faktory a leskem. Objem je 100 ml.

obnovení; potraviny; opevnění

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Pro Více Informací O Suché Vlasy