logo

Egyptské oleje

Koupil jste to?
Kolik?
Jste spokojeni?
Co jste vlastně koupil?
Prostě s příjemnou vůní nebo léčivou?
Pokud je zdravotní, pak z čeho? Nebo pro co?
Pomohlo to?

17 komentářů: egyptské oleje

Koupili si malou láhev šarlatu. 3,5 dolarů. je proti popáleninám. Možná je samozřejmost, samozřejmě, ale zdá se, že pomáhá :)

Koupil jsem aromatický, jako parfém. všechno to rozmazlování. Nebudu kupovat víc. tak zůstávají klidní. Bylo mi řečeno, že se tyto oleje rychle zhoršují

Ahoj! Zakoupeno v Káhiře v továrně. Koupilo 6 lahví o objemu 30 ml zaplacených 150 dolarů, obdrželo si sedmou láhev jako dárek 2 aroma lampy. Říkají, že vůně aromatických olejů trvá jeden den... leží několik hodin od pevnosti. Další koupil santalové dřevo, harua (pro vlasy). Santalové dřevo téměř nepoužilo. Používá se k léčbě nachlazení na rtech, vše bylo pokryto chrasty, malavtilinový krém byl s nimi, což později pomohlo. Malavtilin také pomáhá lépe popáleniny. Harua se používá k posílení vlasů, je příliš mastná, hlava je špatně umyta. Jako by neměl mýdlo.

Aromomasla: Tajemství pouště sám vzít, vzít dalších pět tajemství (změny zápach během dne...... ale trvá jen pár hodin), Tutanchamon (muž) a některé další dva až zapomněl, protože jsou koupil jako dárek.

Moje rada, nekupujte máslo, dobře, možná Zhazhoba (nevzali jste ji kněžím), berte lepší přírodní křoviny. Vzali v továrně v Hurghadě cenu za 1 dolar, prášek se zředí vodou. Skvělý efekt. Skvělý "suvenýr" Příště zakoupím všechno. Mám teď vtip.

Vzali aloe. Pomáhá před popáleninami, alergiemi, kožními problémy.

Aplikace vlasového harua na vlasy

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Kosmetika východu (oleje, výrobky pro zdraví)

Dobrý den!
Jsem na fóru nová, ačkoli jsem ji dlouho poznal a četl.
Jmenuji se Maria, chci nabídnout užitečné a zajímavé nástroje pro krásu a zdraví přírodního původu. Co se používá z nepaměti krásy východu.

Mezi ně patří přírodní krystal - deodorant, bylinné vlasové oleje a šampony, kosmetické oleje, balzámy, antimon, henna pro mehendi. To je vše, co nám pomáhá vypadat přirozeně a na 100!

Upraveno: 11/06/2010 19:19:02

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Vše, co je uvedeno, je v dosahu.
Přes Rusko zasílám poštou z Ruské federace dobírku.
Chci okamžitě učinit rezervaci, že budu rád všem objednávkám, ale nemohu posílat věci na jeden předmět.


Absolutně nádherná věc - přírodní deodorant - Alunit Crystal, 70 g,
230 rub.

Dost už skoro rok!

Alunite je 100% přirozený přírodní produkt, bezbarvý transparentní solný křišťál, známý také jako hydrát draselný nebo draselný kamenec
Rodina tohoto krystalu je jihovýchodní Asie, ale může být přítomna v jiných oblastech, kde jsou pozorovány horské vulkanické útvary. Po staletí místní obyvatelstvo používaly krystaly nejen k odstranění pachů a konzervování potravin, ale také k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Alum a dnes je široce používán v lékařském, potravinářském a lehkém průmyslu.
Absolutně neškodné pro tělo, protože na rozdíl od mnoha moderních deodorantů neobsahuje chlorhydrát hliníku a další škodlivé chemické látky.
Postrádá emulgátory, ucpávají póry a potnící kanály, které porušují funkci potních žláz.
Neobsahuje alkohol, nezpůsobuje podráždění nebo alergie.
Neobsahuje vůni a vůně neobsahuje vůně.
Křišťál má přirozený antibakteriální účinek. Eliminovat bakterie, které způsobují zápach, Crystal poskytuje svou svěžest déle než 24 hodin, působí v 6 - 12 krát účinnější než v současné době k dispozici deodoranty a antiperspiranty.
Jak jej používat?
Namočte křišťál s vodou a po ranní sprchě nebo vaně otřete podpaží a nohy, stejně jako s válečkem nebo tvrdým deodorantem. Povrch krystalu, který se rozpouští ve vodě, pokrývá pokožku nejtenčím povlakem a spolehlivě ji chrání před bakteriemi. Křišťál, který se používá, postupně snižuje velikost, ale zachovává jeho účinnost až do úplného zmizení.

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Absolutně nádherné přírodní oleje prvního lisování za studena, tovární produkce, v balení, s instrukcemi.
Používá se v kosmetologii (může být přidána do krému), pro léčbu určitých onemocnění i vlasů.
Láhve 30 ml., Cena - 130 s.
Seznam olejů je poměrně velký, je to jen část:
Olej z ropy Harua
* Černý kmínový olej
* santalové dřevo
* Hořká mandlový olej
* Kokosový olej
* Meruňkový olej
* Helba olej
* Růžový olej
* Hroznový olej
* Levandule olej
* aloe vera
* Jasmine
* Olej z pšeničných klíčků
* masážní olej - přichází na kohoutek

Upraveno: 11/06/2010 20:19:04

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Helba (الحلبة, Trigonella foenum-graecum L., pískavice řecké seno, hilb, pískavice řecké seno, Chaman, pískavice řecké seno, fenigrekova tráva, seno, Greek, Greek koza trojlístek, řecký sochevitsa, třírohý klobouk, velbloudí tráva) - populární koření na světě, a lék. Celá rostlina (včetně semen) má intenzivní vůni s lehkou vůní ořechu.
Spektrum lékařského využití hilbe je velmi široké, protože má silné protizánětlivé vlastnosti a má sedativní účinek. Hilbe je skvělý prostředek pro lidi, kteří po onemocnění a zotavení oslabují, zvláště pro nemoci nervového, respiračního a reprodukčního systému.
Více o Helbu naleznete zde - http://islambio.com/pitanie/lekarstvo-ot-sta-boleznej-xelba.htm
Kromě másla mohu přímo nabídnout i semena helba, nebo jak se také nazývá - žlutý čaj. Nepostradatelný nástroj pro nachlazení!


Kokosový olej patří do skupiny laurických olejů. Skládá se z triglyceridů krátkých a středně dlouhých řetězců nasycených mastných kyselin. Díky tomu absorbuje velmi rychle a obrátí pokožku na sametu. Má vysokou biologickou aktivitu a vytváří na povrchu kůže ochranný film; chrání, zjemňuje a vyhlazuje pokožku.
Má hydratační, výživný, protizánětlivý účinek, skvělý změkčovač. Díky úplné absorpci buňkami se pokožka stává měkkou, jemnou, pevnou, malé vrásky zmizí. Tento olej vyživuje pokožku a chrání ji před škodlivými účinky prostředí. Olej je vhodný pro všechny typy pleti. Konzistence oleje není tlustá, neznečisťuje póry.
Kokosový olej snižuje ztrátu bílkovin z vlasů při šamponování. Olej funguje nejlépe, pokud je aplikován před a po mytí, během česání. Účinek kokosového oleje je způsoben tím, že se rovnoměrně rozšiřuje nad pokožku hlavy, což zabraňuje pronikání vody a šamponu do ní. Vrstva oleje na vlasy chrání vlákna vlasů před otoky, stejně jako poškození při pokožce a poškrábání.

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Olej z pšeničných klíčků je uznávaným vůdcem mezi základními oleji pro saturaci vitaminu E. Je to vynikající výživný olej pro suchou a stárnoucí pleť. Je bohatý na makro a mikroelementy, germinální lecitin, minerály a fytosterol. Účinně odstraňuje suchost a loupání, otok a zčervenání, chrání před střižami, obnovuje gyrolipidový plášť.

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Harua olej se používá k péči o vlasy, řasy, obočí. Je také vhodná pro péči o pokožku na obličej. Snadno se aplikuje na kůži, změkčuje, odstraňuje věkové skvrny, bělí a vyživuje pokožku. Harua olej je vhodný pro péči o kůži kolem očí, tam se tvoří především malé vrásky. Olej odstraňuje jizvy, bradavice a další výrůstky na kůži. Také pro popáleniny, vředy, trhliny, revmatismus, artritidu (pro tření).

Olej Harua se nanáší na hroty a uprostřed řas, po určité době se odstraní suchým bavlněným tamponem. Tento postup se doporučuje provést každý den po dobu jednoho měsíce, pak musíte udělat krátkou přestávku. Po přestávce může být obnoveno používání oleje. Dva nebo třikrát týdně můžete jemně protáhnout olej do očních víček podél linie řas. První výsledky aplikace oleje budou patrné po 1-2 týdnech. Růst řas začíná růst lépe, stává se delší a silnější.

Někdy se ženy stěžují, že po nanesení ricinového oleje se víčka zvětšují a zvětšují. Ukázalo se, že tyto ženy opouští olej na řasy na noc - to je velká chyba, to se nedá dělat. Faktem je, že během spánku se olej dostane na jemnou pokožku očních víček, a teče do očí, takže oči ráno a vypadat dvěma úzkými štěrbinami. Před spaním je nutné jej odstranit z řas pomocí bavlněného tampónu.
Ricinový olej je dobrou laxativou, která byla k tomuto účelu používána a dokonce i dnes je často používána. Projímavý účinek je založen na skutečnosti, že při rozdělení oleje v tenkém střevě vznikají látky, které se v důsledku slabé dráždění stimulují peristaltiku. Zbývající olej funguje jako maziva. Při akutní zácpě, ricinový olej působí spolehlivě - obvykle je dostatečná lžíce,
ve střevě, se štěpí do glycerinu a kyseliny ricinolejové, druhé způsobuje podráždění střev receptor a vede ke zvýšení peristaltiky reflexu.

Ricinový olej se používá k stimulaci práce (v kombinaci s chininem).

Umístění: Egypt - RF (Petrohrad)

Černý kmínový olej - není třeba uvádět)).
Velmi ctí muslimové.
Prorok Muhammad (pokoj a požehnání Alláha na něj) řekl: "V černém kmínu je hojení všech nemocí kromě smrti." (Přenesl Burda, Masnad Ahmad).
1. Astma a kašel
Třepe prsa černým kmínovým olejem zředěným olivovým olejem (poměr 1: 5). Doporučuje se vdechnout výpary černého rasce a také udržet 1 čtvrtinu čajové lžičky pod jazykem.

2. průjem
Smíchejte 1 polévkovou lžíci. l černý kmínový olej s šálkem jogurtu. (Ujistěte se, že jogurt, který budete používat, je legální - halal). Smíchejte směs dvakrát denně po dobu 3 dnů.
3. Bolesti hlavy
Recept 1:
1 polévková lžička. l mletý černý kmín
1 polévková lžička. l zemní anýzová semena (anýzová semena)
1 polévková lžička. l zemní hřebíček

Vezměte 1 čajovou lžičku před jídlem. Směs uchovávejte v ústech, dokud nebude snadné polykat a spolknout. Nepoužívejte s vodou!

Recept 2:
Vezměte 1,5 lžičky. černý kmínový olej 2-3x denně.

4. revmatismus (bolesti svalů)
Mírně zahřejte malé množství černého kmínu, smíchané s olivovým olejem a intenzivně otřete bolavé místo. Také před spaním pít nápoj z vařeného černého kmínu, který je smíchán s medem.

5. Kožní onemocnění
Recept 1:
Uvnitř - vezměte 1,5 čajové lžičky černých kmínů 2-3 krát denně.

Recept 2:
Smíchejte 1,5 lžičky černého kmínového oleje s 1 polévkovou lžící. lžíce olivového oleje. Směs potřísněte obličej a nechte 1 hodinu. Potom opláchněte vodou a mýdlem.

6. Závratě
Přidejte černý kmínový olej do čaje a pití. Také se třela pod tvář a zadní část krku.

7. Onemocnění uší
Černý kmínový olej se během infekce ukládá do uší.

8. Při narození
Jedním z nejlepších způsobů, jak zmírnit bolesti při porodu: zahřát černý kmín s medem a pít.

9. S hořícím srdcem
Přidejte několik kapek černého kmínu a 1 čajovou lžičku medu do šálku horkého mléka. Pít horké. Doporučuje se také jíst hodně šalátu.

10. S kožními onemocněními
Smíchejte malou část černého kmínového oleje se stejnou dávkou růžové vody a 2 porce hnědé mouky. Odložte nemocné (postižené) místo látkou namočenou v octě, poté okamžitě aplikujte výše uvedenou směs na kůži a snažte se být na slunci.

11. Vysoký krevní tlak
Smíchejte černý kmín s horkým nápojem (čaj apod.) A protřete tělo černým kmínovým olejem.
12. Bolesti na hrudníku a nachlazení.
Ve vroucí vodě přidejte 1 polévkovou lžíci. l černý kmín a vdechte páry. Zakryjte hlavu před spaním.

13. Bolest v oku
Pound černý kmínový olej kolem očí (a) před spaním a vypijte horký nápoj smíchaný s několika kapkami černého kmínového oleje.

14. Vředy
Smíchejte 10 kapek černého kmínového oleje s 1 šálkem medu. Každé ráno na prázdný žaludek jíst 1 lžičku směsi. Pak vypijte 1 sklenici mléka. Pokračujte bez přerušení po dobu 2 měsíců.

15. Rakovina
Naneste černý kmínový olej na postiženou oblast. 3x denně pít nápoj sestávající z 1 lžičky. černý kmínový olej a 1 šálek čerstvě vymačkané mrkvové šťávy (protřepejte před použitím). Pokračujte v užívání tohoto nápoje po dobu 3 měsíců.

16. Nespavost
Smíchejte 10 kapek černého kmínového oleje se sklenicí pomerančového džusu a vezměte výsledný nápoj do 10 dnů bezprostředně po probuzení. DŮLEŽITÉ: Po ranní modlitbě nespí.

17. Zlepšit paměť
Přiveďte mátou k varu a promíchejte ji medem a 7 kapek černého kmínu. Pít horké kdykoli. Také byste měli přestat pít kávu a čaj.

18. Diabetes
Smíchejte 1 šálek černých kmenů semínka, 1 šálek semen z daupe (žerucha), 1,5 šálků granátové jablky. Smíchejte směs do prášku. Vezměte 1,5 litru za 1 měsíc před snídaní. tento prášek s 1 lžičkou. černý kmínový olej.

19. Bolesti uší
Po dobu 3 dnů namočte 1 plátek čerstvého česneku do 1 oz černého kmínového oleje. Pohřbít několik kapek směsi přímo do ucha a protřepat olej kolem ucha.

20. Bolest oka
Recept 1:
Použití komprese: vařit 1 polévková lžíce. l černé kmínové semínka v 8 uncích vody, nechte vychladnout 10 minut, přetřete sítem. Na výsledný roztok namočte 2 bavlněné tampóny a 10 minut na tampony naneste oči.
Recept 2:
Rozemlete whisky s černým kmínovým olejem před spaním.

21. Nespavost
1 čajovou lžičku černého kmínu mix s medem nebo čajem a pivejte před večeří.
26. Vysoký krevní tlak
Přidejte 1 lžičku. mleté ​​černé kmene semínka v horkém nápoji a vezměte si s 2 stroužky česneku před snídaní denně.

22. Nadměrné oddělování plynu
Recept 1:
K přípravě čaje: smíchejte stejné části zemin semen černých kmínů, fenyklů (fenhel) a mátové máty (pepermint); přidat 3-7 kapek černého rasce, osladit medem.

Recept 2:
Aplikujte komprese s jablečným jablečným octem a černým kmínem na žaludek.

23. Tonsillitida
Vařte 10 gramů (2 polévkové lžíce) Černého kmene semínka v 1,5 litru vody a napněte filtr. Gargle 2 str. za den.

24. Spotřeba mletých černých kmicových semen míchaných s medem pomáhá rozpouštět žlučové kameny a ledvinové kameny.

Doporučení:
Vzhledem k tomu, že použití černého kmínu je nejen velmi užitečné (jak pro všeobecné posilování těla, tak i pro léčbu tolika nemocí), je to velmi, velmi důležitý posel Alžběna Sunnaya (pokoj a požehnání Alláha) a doporučuje se každodenní užívání. hl olej nebo černý kmín. Olej lze smíchat s pomerančovým džusem nebo s jogurtem (halal) pro zlepšení chuti. Také bychom neměli zapomenout na význam vnějšího využití černého kmínu (komprese, broušení atd.),

Mnoho se zajímalo, co je efektivnější - černé semínko nebo olej? Oba jsou efektivní, ale přestože je olej koncentrovanější, mnozí si stále radši berou semena (kvůli vysokým nákladům na ropu atd.). A když používáte olej, ujistěte se, že je označen jako 100% lisované, bez rozpouštědel a že má tovární obal.

Jaké oleje jsou dobré pro obnovu vlasů?

Vlasová regenerace je dobře ovlivněna aromatickým česáním. Na hřebenu kapkujeme několik kapek těchto esenciálních olejů: levandule, santalového dřeva, vavřínu, citronu, citrónu, řebříčku. Pečlivě česněte vlasy po dobu 3-5 minut.

Chcete-li posílit vlasové folikuly, můžete masírovat hlavu na bázi oleje, například jojobu + několik kapek výše uvedených silic.

Samozřejmě, bude dobré, pokud si uděláte olejovou masku na vlasy 30 minut nebo více před každým šamponováním, protože máte volný čas na péči o vlasy.

Pro 1 lžíci základního oleje (například jojobu) přidejte 2-3 kapky esenciálních olejů z levandule, santalového dřeva, cypřiše. Omotat hlavu plastovým obalem a ručníkem.

Harua olej posiluje vlasové folikuly, snižuje ztráty vlasů, léčí suchou pokožku hlavy.

Můžete také obrátit pozornost na aloe olej a gargír.

30 minut před praním je nutno tyto oleje vtáhnout do vlasových kořenů.

Harua esenciální olej

Vaření másla harua bylo považováno za jeden z tajných receptů egyptské královny Kleopatry. Tento olej má příznivý účinek na tělo, což značně zvyšuje kapilární oběh a pomáhá obnovit metabolismus pokožky.

Olej z Harua se odkazuje na aromaterapii. Proč je tato vůně? Odpověď je jednoduchá: účinná léčba pokožky vlasů a těla.

V prvním případě provádí následující funkce:

- posiluje a obohacuje oslabené vlasové kořeny pomocí vitamínů, čímž působí příznivě na pokožku;

- posiluje a vyživuje suché a poškozené vlasy;

- pomáhá při sezónním vypadávání vlasů;

- podporuje růst vlasů;

- odstraňuje problémy, jako je lupy, suchá kůže a svědivá kůže;

- obnoví strukturu vlasů, zpevní kořeny a vlasy - silné, hedvábné a krásné.

Olej Harua se používá také při péči o obočí a řasy. Jemně aplikujte na prostřední a špičku řas a po 15 minutách vyjměte suchou látkou. Tento postup musí být opakován denně po dobu jednoho měsíce, teprve potom provést krátkou pauzu a pak provést 2krát týdně pro prevenci. Počáteční výsledky budou viditelné ve druhém týdnu. Čoskoro začnou růžová řasa růst, zesílit a přestat se lámat.

Je však třeba si uvědomit, že je přísně zakázáno používat olej na víčka v noci a používat vlhké ubrousky pro odstranění.

Další oblastí použití této vůně je péče o pleť. Harua olej působí jako čisticí, profylaktický a anti-agingový prostředek.

Snadno "utahuje" jizvy, odstraňuje bradavice, candilomy, papilomy a další kožní výrůstky. Měli byste ji však použít před koupáním.

Doporučuje se jej všude třepat, zejména v oblasti loktů, kolen a nohou, tj. Kde je kůže obzvláště hrubá.

Po koupeli naneste na čistou pokožku, abyste zlepšili spánek.

Olej odstraní první vrásky pod očima, "vranové nohy" a je také předepsán pro revmatismus, polyartritidu, praskliny, popáleniny a vřed.

Každá hostitelka musí obsahovat tento olej v lékárničce. Díky svému svědectví je to prostě nepostradatelné v domě.

Aplikace vlasového harua na vlasy

1.BARAKA - posílení imunitního systému, léčba
dýchací cesty - inhalace: 8-10 kapek na sklenici vody. Léčba bronchitidy
kašel, zánět plic, noční tření na hrudníku a na zádech.
Léčba hlasivky - noční komprese na krku.

2. KUNZHUT - odstraňuje peeling, bělí,
urychluje hojení rány, přísada do nočního krému: 2-3 kapky. Chrání před slunečními paprsky
popáleniny - používejte v čisté formě.

3. ALMOND - péče o pleť náchylná k alergiím,
vyživuje suchou a kombinovanou pleť - aplikujte čistě na problémovou pokožku
pozemky.

4. COCO-vyživuje a obnovuje
přírodní tuková vrstva kůže - aplikovaná v čisté formě na problémové oblasti.
Maska na obličej: 0,5 banánu a 0,5 okurek, 2 polévkové lžíce. lžíce másla. Aplikujte na 30
minut, opláchněte teplou vodou.

5. Česnek - zmírňuje cévní křeče hlavy
mozek, pomáhá při hypertenzi, menopauze a nachlazení,
problémových oblastí na noc. Pro revmatické bolesti - mixujte stejné části.
alkoholu a oleje, aplikujte na problémovou oblast jako komprese.

6. FEGEL - léčba ischias, artritidy,
revmatická bolest v čisté formě jako komprese. Anti-shatter a
léky proti bolesti pro zlomeniny, dislokace a šíření;
části alkoholu a oleje, aplikujte na problémovou oblast jako komprese.

7. HARUA-
posilování vlasových folikulů během vypadávání vlasů, ošetření suché pokožky -
30 minut před praním se protřepte do vlasových kořenů.

8. ALOE - léčba kožních onemocnění: ekzém,
vyrážka, rány v čisté formě a přísada do krému. S mladistvým akné, sklenicí vody
3-5 kapek, utřete jako lotion.


9. GAR-GIR-
aktivní péče o problematické vlasy, obnovení struktury vlasů
po chemii, malování, odstranění poškození - 30 minut před praním, protřepat
vlasové kořeny.

10. SANDAL je používán jako léčebný a antiseptický, má
změkčující, hydratační, oteplovací efekt. Používá se v domácnostech a domácnostech
spáleniny - aplikujte v čisté formě na problémové oblasti. Bolesti hlavy -
otřete na teplo v časové oblasti. Léčba ischias, artritidy, vyvrtání,
modřiny - směs stejných částí alkoholu a oleje, nanášejte a protřepte na polosuchou
podmínku na problémové oblasti a nechte přes noc jako komprese.

Anti-celulitida masáž - směs stejné části santalového dřeva oleje a
divoké oranžové, položte na problémovou oblast po sauně nebo sprchě a
Masáž na lehkou bolest po dobu 10-15 minut. Přírodní utahování kůže.
tvář, ruce, výstřih - směs oleje a ¼ mléka a chlazení
po dobu 30 minut položte problém
vykreslete jako masku po dobu 15-20 minut, opláchněte teplou vodou. Posílit vlasy
přidat do šamponu 3,5 kapky oleje.

11. JOJOBA - péče o pleť každého druhu stárnutí,
chlupatá, po holení, léčba akné, suchá dermatitida - přidání k jakémukoli
Krém 5-6 kapek a aplikujte přes noc. Odstranění vrásek kolem očí, péče
popraskané rty, změkčující
kompaktní kůže na rukou, chodidla a lokty, prevence a
odstranění strií - aplikujte v čisté formě v noci. Péče malovaná,
suché, křehké vlasy, přidávejte 5-6 kapek do šamponu.

Olej na vlasy. Které oleje si můžete vybrat a jak je aplikovat. Recenze

Pomocí přírodních olejů, které nám příroda dala v péči o vlasy, jim dáme vše, co potřebujete: hydratační, obnovující, vyživující, chránící. A to vše s pomocí přírodních olejů a budeme je studovat dnes.

Ze kterých jsou vyrobeny přírodní oleje? Olej je vyroben z olejnatých rostlin, ale ze semen, kamenného ovoce, ořechů, obilovin, koření, květin a bylin.

Všechny oleje jsou rozděleny do dvou kategorií:

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

 1. Základní. Jsou také nazývány základní, můžete použít ve své čisté formě, přidat éterické oleje nebo jiné složky (vitamíny, odvarky, tinktury) k vytvoření masky. O takových olejích budeme dnes mluvit.
 2. Základní. Esenciální oleje jsou velmi koncentrované, takže se používají ve směsi se základními oleji a přidávají několik kapek. Více o éterických olejích si můžete přečíst v článcích Jak si vybrat esenciální oleje pro vlasy, Nejlepší esenciální oleje pro urychlení růstu vlasů.

Také oleje jsou rozděleny do:

 1. tekuté - olivové, lněné semínko, makadamie, konopí, lopuch, mandle a mnoho dalších.
 2. husté - avokádo, ricín, ořech, rakytník.
 3. maso (máslo) - bambucké máslo, kokos, kakao, dlaň, mango máslo.

Každý olej má složité chemické složení, v něm leží jejich jedinečnost a účinnost při péči o vlasy a nejenom.

Některé typy olejů nelze použít během těhotenství a během kojení, takže před nákupem je třeba pečlivě prostudovat kontraindikace.

Nepoužívejte neustále oleje ve své péči o vlasy, ujistěte se, že máte přestávky, aby se vaše vlasy nepijí.

Nejlepší oleje pro vypadávání vlasů, pro posílení a růst

Oleje, které se používají ke ztrátě vlasů, se aplikují na růst na pokožce hlavy, takže by neměly ucpat póry, dobře opláchnout a nemazat pokožku hlavy.

Zvažte nejúčinnější oleje, které jsou vhodné pro pokožku hlavy.

Hořčičný olej

Hořčičný olej má oteplovací účinek, dokonale stimuluje metabolismus a zvyšuje krevní oběh v pokožce hlavy, čímž zvyšuje růst vlasů. Hořčičný olej je bohatý na vitamíny, přírodní "antibiotika", biologicky aktivní látky, má širokou škálu užitečných vlastností.

Olej je vhodný pro péči o slabé, tenké vlasy, které jsou náchylné k vypadávání vlasů. Díky aplikaci masážního oleje na vlasovou pokožku jsou vlasové folikuly nasyceny výživnými složkami a kyslíkem, což je velmi důležité pro zdravé vlasy.

Černý kmínový olej

Olej je vhodný pro péči o pokožku hlavy a délku vlasů. Černý kmínový olej čistí póry pokožky hlavy, posiluje vlasové folikuly, stimuluje růst. Krmení vlasů a jejich saturace s užitečnými látkami, olej chrání před škodlivými účinky životního prostředí, chrání před sluncem, mořem a chlorovanou vodou.

Černý kmínový olej se vyrovná s houbovými infekcemi a podrážděním kůže a také zabraňuje vzniku šedivých vlasů v důsledku vysoké biologické aktivity.

Černý kmínový olej zvyšuje produkci přírodního kolagenu.

Rajčatový olej

Jeden z nejvíce hojivých rostlinných olejů v přírodě, rakytník olej je získáván z plodů plodů mořského řepkového křovina, což je v naší oblasti velmi běžné, takže olej je levný. Ale jeho jedinečné vlastnosti jsou obtížně přeceňovány.

Olej pomáhá při vypadávání vlasů, dobře posiluje vlasy a stimuluje růst. Řepovitý olej má příznivý účinek jak na pokožku hlavy, tak na délku vlasů. Chrání vlasy před negativními účinky prostředí. Rostlin obecně obecně zlepšuje strukturu vlasů zevnitř, čímž je silnější a zdravější.

Velmi dobrý olej pro vypadávání vlasů. Ve chladničce skladujte olej z rajčete.

Ricinový olej

Rostlinový olej posiluje vlasové folikuly a dělá vlasy hustší, ale je špatně vymyté z vlasů, takže je lepší je ředit jiným druhem olejů a na nich vytvářet masky. Mnoho lidí píše, že vrátili tloušťku vlasů s ricinovým olejem.

Rostlinný olej je možné zakoupit v jakékoli lékárně a za málo peněz.

Oleje pro suché poškozené vlasy

Suché poškozené vlasy jsou problémem pro mnoho dívek, nejčastěji to je kvůli manipulacím, které s nimi děláme: časté používání vysoušeče vlasů, žehlení, curling, nesprávně zvolená péče, barvení, používání stylingových výrobků. Mnoho přírodních olejů pomůže obnovit vlasy, dát jim sílu záření a zdraví.

Olivový olej

Pokud mluvíme o nejoblíbenějším a nejrozmanitějším vlasovém oleji, je to samozřejmě olivový. Může být použita jak na kořenech, tak na délce vlasů. Po dlouhou dobu byly slabé a tenké vlasy ošetřeny olivovým olejem.

Olivový olej posiluje a vyhlazuje vlasovou kůžičku, používá se k prevenci a léčbě vypadávání vlasů. Olejová vrstva obklopuje samotný vlasový hřídel a díky tomu se zlepšuje struktura vlasů.

Zelený olivový olej má vyšší kvalitu než zlatožlutá.

Arganový olej

Arganový olej je nejdražší ropou za cenu a existuje spousta falešných faktů, což je způsobeno skutečností, že se vyrábí pouze v Maroku, kde rostou arganové stromy a jsou vymačkané ručně. Místní obyvatelé nazývají strom života a oblast jeho růstu byla UNESCO vyhlášena biosférickou rezervací. Olej je bohatý na vitamín E, obsahuje omega-3 a omega-9 mastné kyseliny, které hlouběji vyživují vlasovou pokožku a obnovují ji. Kromě toho obsahuje také linoleové a olejové kyseliny, které dobře hydratují vlasy.

Arganový olej dokáže vyřešit téměř všechny problémy s vlasy (ztráta, zpevnění, suchost, křehkost, vyčerpání, pórovitost, plynatost a mnoho dalších).

Brokolicový olej

Brokolicový olej má jedinečné složení, takže se nazývá přírodní silikon. Olej obsahuje vitamíny A, E, C, K, mikroelementy: vápník, železo, draslík a mastné kyseliny, díky nimž je tento olej jedinečný v kompozici: linoleic, erucic, eicogenic, α-linolenic, oleic, stearic, palmitic.

Olej je ideální pro péči o délku vlasů, zvlhčuje, vyživuje a obnovuje.

Je velmi obtížné přecenit výhody brokolicového oleje na vlasy, přečíst si více o tom a jak jej používat.

Bambucké máslo (karite)

Vnější olej nevypadá jako tradiční rostlinné oleje. Ve skutečnosti je tučný, nasycený neuvěřitelným množstvím užitečných látek, což určuje jeho použití pro vlasy.

Olej je vhodný pro suché, křehké, porézní a poškozené vlasy. Karite olej vyživuje a hydratuje vlasy, posiluje volné, poškozené vlasy. Chrání vlasy před ultrafialovým zářením, teplotními poklesy, účinky mořské a chlorované vody.

Kokosový olej

Olej je dobře absorbován a vytváří na vlasu ochranný film jako přírodní laminát. Kokosový olej chrání vlasy před ultrafialovým zářením (používá se před použitím slunečních a mořských lázní, které jsou nepostradatelné pro výlety do moře) a škodlivým účinkům prostředí. Je to vynikající kondicionér, pomáhá obnovit růst a hustotu poškozených vlasů.

Kokosový olej snižuje ztrátu bílkovin při mytí a inhibici patogenů.

Olej z meruňkového jádra

Studený lisovaný meruňkový olej se získává z meruňkových jader. Meruňkový olej je dobrý, protože nezanechává mastné stopy, rychle se vstřebává a netvoří těžší vlasy, nezpůsobuje alergie ani nežádoucí účinky a je vhodný také pro všechny typy vlasů.

Olej chrání vlasy před ultrafialovým zářením, škodlivými účinky prostředí a náhlými změnami teplot v zimě. Meruňkový olej hydratuje suché vlasy, vyživuje a podporuje růst při aplikaci na pokožku hlavy.

Dýňový olej

Dýňový olej je jedním z nejbohatších zdrojů zinku a zinek je jedním z hlavních minerálů pro zdravé vlasy, i když jeho celá bohatá kompozice je ideální pro vlasy a pokožku hlavy.

Olej je vhodný pro všechny typy vlasů, dokonce i barvený, může být aplikován jak na pokožku hlavy, tak na délku. A také je velmi důležité, aby olej zabránil ztrátě vlhkosti z vlasů. To znamená, že když uděláte masku s ním předtím, než umyjete hlavu na délku, pak budete chránit vlasy, když je umyjete šamponem. Po umytí budou měkké a vyživované, dokonce i špičky.

Mango olej pro regeneraci vlasů

Mango máslo patří maslům, to znamená při pokojové teplotě je maslo pevné, olej se získává ze semen tropického manga.

Olej má širokou škálu účinků: protizánětlivou, regenerační, zvlhčující, změkčující a fotoprotektivní povahu.

Olej velmi hydratuje vlasy, proto je ideální pro suché, pórovité vlasy, vyhlazuje vločky na vlasy, čímž je hladké a elastické. Po ropě se vlasy snadno hřebčí a ne elektrizují. Olej chrání vlasy před škodlivými účinky prostředí

Oleje pro barevné vlasy

Všichni víme, že po barvení vlasů potřebuje zvláštní péči. Ne všechny oleje jsou vhodné pro barvené vlasy, mnoho z nich může poskytnout odstín vlasů, obzvláště lehké. Vybírali jsme pro Vás oleje, které jsou ideální pro extra péči o barvené vlasy.

Olej z kamélie

Olej Camellia je pro nás poměrně exotický, ale v asijských zemích byl po více než tisíc let vysoce ceněn, nazývá se olejem ženské krásy. A dokonce i dnes japonské ženy nepředstavují svou péči o vlasy, obličej, tělo bez kamélie, je často používáno v kosmetologii známými značkami. Například slavný vlasový olej z Kerastazu (Španělsko) obsahuje také olej z kamélie.

Olej Camellia je ideálním přístupem k péči o délku vlasů a je nejlepší používat ji ve své čisté podobě, aniž by přidal něco víc. Olej obnovuje strukturu vlasové šachty, obnovuje poškozené oblasti vlasové kůže, chrání vlasy před lámavostí, suchostí, dává vlasům hladkost a okamžitý lesk!

Olej z makadamie

Strom, z něhož se ovoce rodí, se rozkládá v tropických pralesích Austrálie. Složení makadamového oleje je vysoký obsah palmitové mastné kyseliny, který se vytváří mazovými žlázami naší pokožky a slouží jako přirozený zdroj hydratace, výživy a ochrany. Tento olej lze aplikovat na pokožku hlavy a délku vlasů.

Olej Macadamia je okamžitě vstřebáván vlasy, dává jim objem, lesk, hladkost, usnadňuje česání. Hlavní výhodou oleje je to, že vyživuje vlasy od kořene až po špičku.

Olej je vhodný pro suché, porézní, poškozené vlasy po barvení, chemii, stejně jako tenké a oslabené.

Jojobový olej

Díky své bohaté kompozici je olej skutečně považován za tekutý vosk, může být skladován po mnoho let a neztrácí jeho vlastnosti. Jojobový olej v kosmetologii je znám již od starověku: vzorky oleje byly nalezeny v egyptských pyramidách, zatímco neztratily své vlastnosti. Jojoba je přírodní, přírodní hydratační vlasový kondicionér, který při aplikaci na vlasy tvoří tenkou vrstvu, která udržuje vlhkost uvnitř vlasů.

Olej chrání vlasy před vnějšími agresivními faktory (sušič vlasů, curlingové žehličky, stylingové výrobky, větrná voda, mořská voda, prach, špína).

Konopný olej

Kompozice konopného oleje má příznivý účinek na obnovu a zlepšení vlasů, zvláště olej, který je vhodný pro vlasy, které mohou být často zbarveny (mastné kyseliny, vitamíny A, E, C, K, B, minerály, antioxidanty).

Konopí olej hydratuje vlasy dobře, zejména v zimě av horkém létě, chránící špičky před dehydratací a sekcí. Olej posiluje vlasy, probuzuje je k aktivnímu růstu, léčí lupiny a seborrhea, takže se může bezpečně používat k péči o pokožku hlavy.

Konopný olej - jeden z nejlepších olejů pro barvené vlasy.

Jak používat oleje na vlasy?

Koupit olej v tmavých skleněných lahvích, nutně nerafinovaných a lisovaných za studena, protože jen tyto oleje si uchovávají užitečné látky. Také nákup oleje, podívejte se na datum výroby a trvanlivost. Pokud má olej sraženinu, neznamená to, že je špatná kvalita.

Používání olejů jako opalovací krém: téměř všechny oleje chrání naše vlasy před škodlivými účinky prostředí i ze slunce. Použijte trochu oleje na délku vlasů, než jdete na pláž.

Olejové masky na vlasy

Účinky masky budou viditelné, pokud budou prováděny pravidelně a budou procházet celým kurzem. Průběh masky je 10 procedur, s pravidelným použitím - 1-2 krát týdně.

Masky je třeba připravit bezprostředně před aplikací na vlasy a při zahřátí masky bude účinek oleje několikrát lepší. Tyto masky omývejte přednostně 2-3x šamponem.

Recept číslo 1

 • 1 čajová lžička arganového oleje;
 • 1 čajová lžička camellia olej;
 • 1 polévková lžíce olivového oleje;
 • 5-8 kapek levandulového esenciálního oleje.

Smíchejte všechny oleje a teplo ve vodní lázni a nakonec přidejte esenciální olej, aplikujte na délku vlasů, nechte 1-2 hodiny a myjete vlasy, několikrát použijte šampon (2-3) a nakonec použijte kondicionér.

Číslo receptury 2

 • 1 čajová lžička brokolicového oleje;
 • 1 lžíce bambucké máslo (shea);
 • 3-5 kapek vitaminu A v oleji;
 • 3-5 kapek vitaminu E v oleji.

Smíchejte základní oleje a teplo ve vodní lázni, přidávejte vitaminy A a E k zahřátí olejů. Aplikujte směs na délku vlasů a tepla. Nechte masku 1-2 hodiny a opláchněte dobře šamponem.

Recept číslo 3

 • 1 lžíce dýňového oleje;
 • 1 lžíce hořčičného oleje;
 • 5-8 kapek oleje z bobkového oleje nebo rozmarýnu.

Smíchejte dýňový a hořčičný olej ve skleněné nádobě a zahřejte ji ve vodní lázni. Do vyhřáté směsi přidávejte éterický olej. Aplikujte na vlasovou pokožku před praním vlasů. Maska by měla být izolovaná: obal s plastovým obalem a izolace s vlněným uzávěrem, držení po dobu nejméně jedné hodiny, může být delší, pokud je čas. Maska se omyje dvěma šampony.

Recept číslo 4

 • 1 polévková lžíce jojobového oleje;
 • 1 čajová lžička medu;
 • 1 čajová lžička tinktury propolisu;
 • 1 žloutku;
 • 2-3 kapky vitaminu A a E v oleji (prodávány v lékárně);
 • 3-5 kapek rytce esenciálního oleje (cedr, rozmarýn, čaj).

Smíchejte všechny ingredience ve skleněné nádobě a nanášejte na pokožku hlavy před praním vlasů, držte je 30 minut až 1 hodinu. Masku lze izolovat plastovým obalem nebo sprchovým uzávěrem a nahoře lze nahoře nosit teplou klobouk nebo ručník, po určitou dobu se omýt jako obvykle, pomocí šamponu a balzámu (masku).

Číslo receptury 5

 • 2 lžíce červené chilli tinktury;
 • 2 polévkové lžíce řepkového nebo ricinového oleje;
 • 3-5 kapek esenciálního oleje (tlukot, pomeranč, levandule, rozmarýn).

Smíchejte všechny přísady a naneste masku na pokožku hlavy. Ohříváme se sprchovým víčkem nebo celofánovým filmem, zabaleným teplým ručníkem. Stojíme od 40 minut do 1 hodiny (měl by se trochu zahřát a trochu uškrábat). Dále umyjte šamponem, nejlépe dvakrát. Tato maska ​​může být použita 1-2 krát týdně.

Obohacování šamponů a balzámů

Pokud nemáte čas šedět s maskou na hlavě, můžete zkusit přidat olej do šamponu nebo balzámu. Hlavní věc zde však není přehánět, aby vlasy poté nebyly mastné. Nejlepší je přidat olej na dávku šamponu nebo balzámu. Vezměte část šamponu a přidejte jednu kapku oleje a myjete vlasy obvyklým způsobem. Nebo po umytí vlasů šamponem vymačkejte vlasy, aby z nich netečela voda, přidávejte k balzám kapku oleje a nasypte ji na délku vlasů a vystupte z kořenů. Držte jej tak dlouho, jak je uvedeno výrobcem, a důkladně opláchněte vodou.

Horký olejový zábal

Hot wrapping je domácí lázeňská péče o vlasy.

Horké balení se provádí na suchých vlasech, před mytí hlavy je žádoucí, aby na vlasu nebyly žádné laky, pěny nebo jiné stylingové přípravky.

Olej je vyhříván ve vodní lázni a teplý se nanáší na pokožku hlavy, masíruje a rozděluje na délku vlasů. Aby se vlasové váhy mohly otevřít a získat další živiny, musíte vytvořit skleníkový efekt. Noste sprchový uzávěr nebo plastový sáček a zahřejte teplým ručníkem nebo víčkem. Můžete také pravidelně zahřát vlasy s vysoušečem vlasů. Doba expozice je 40 minut a delší. Pak mi umyjte hlavu jako obvykle.

Oleje pro vlasy: recenze

Někde více než rok jsem četl fórum "Kozmetička" a často se dostává na příspěvky o přírodních olejích a jak je používat pro vlasy. Ale stále jsem se nemohl rozhodnout je vyzkoušet. A tak v příštím příspěvku dívka napsala, že s pomocí bambuckého másla a jojobového oleje obnovila vlasy po častých přechodech z jedné barvy do druhé. Po tři měsíce, 1-2 krát týdně, aplikovala směs těchto olejů (ve stejných poměrech) na délku vlasů, spletla svůj pigtail a šla do postele a ráno si umyla vlasy. Fotografie ukázala, že rozdíl před a po kolosální, tak jsem uběhla k nákupu těchto olejů a také začal mou cestu obnovení vlasů. Používám ji již druhý měsíc a není to tak těžké a netrvá dlouho a výsledek mě velmi zlá.

Moje tchyně žije a pracuje v Itálii již více než deset let a v rodině, kde pracuje, paní užívá olivový olej ve vlasové péči již více než třicet let. Ona prostě použije olej před umytí vlasů a někdy dokonce i několik kapek na jejích umývaných vlasech. Moje tchyně také začala dělat to, a já jsem na to zvyklý, ne vždy to aplikuji, ale i tak se můj stav vlasů výrazně zlepšil. Ale vždy nakupujte nerafinovaný olivový olej a za studena lisovaný a s výhodou zelenavý odstín, je to cennější.

Mám krabici základních a základních olejů v koupelně. Ze základních se mi líbí kokosový ořech, konopí (stále mi ho přidávám k jídlu) a samozřejmě i olej z avokáda, je toho mnohem víc, ale nedělali žádný zvláštní dojem. Z esenciálních olejů se mi líbí: pomeranč, tlukot, rozmarýn a máta peprná, zvláště po těžké práci. V důsledku toho můžu říci, že stav vlasů mě nyní dělá nesmírně šťastný, ačkoliv zde hrají důležitou roli nejen oleje, výživa a životní styl, tak i nakupované výrobky, které denně používáte (šampon, maska, kondicionér, nesmazatelné prostředky) Preferuji pouze profesionální značky. A tak mi to všechno dává výsledek 5+.

Víte, na masce chilli papriky a ricinového oleje jsem si vyrostl vlasy téměř do pasu! A to není reklama, ale recept na získání dobrého stimulátoru růstu vlasů za penny. Vezmu si dvě lžíce tinktury a 1-1,5 lžíce oleje, někdy také přidám esenciální olej, obecně existuje mnoho receptů na tuto masku, ale mám rád tuto konkrétní kombinaci. Provedl jsem 15 kurzů a pak jsem si na léto udělal přestávku, na jaře jsem dokončil i druhý kurz, jen 10 procedur už.

Diskuse

Vlastnosti a aplikace olejů

11 příspěvků

SANDAL je účinný antispasmodik a antiseptikum, má astringentní, protizánětlivé a baktericidní vlastnosti. Normalizuje činnost endokrinních, lymfatických a nervových systémů těla. Zlepšuje metabolismus, podporuje regeneraci tkání, účinný lék na dermatologické problémy (alergie, dermatitida, ekzém, pruritus atd.).

Používá se při nachlazení, kašlání, laryngitidě, bronchitidě, má antitusivní, antipyretické a expektorantní působení, eliminuje zánětlivé procesy v respiračních orgánech. Léčí bolest svalů, pomáhá při ukládání soli, revmatismu, radikulitidě a artritidě.

Upokojuje a zjemňuje pokožku se zánětem, různými projevy alergií, podráždění, vhodná pro použití v citlivé, reaktivní, zanícené, jemné pokožce.

Má zvedací efekt - omlazuje, osvěžuje a tónuje pokožku, eliminuje prohnutí, modeluje obrysy obličeje a těla a snižuje náchylnost kůže k nepříznivým vnějším faktorům.

Má antiseptický účinek a má určitý ztuhlý účinek, proto může být použit pro mastnou, zapálenou pokožku a pro odstranění akné.

V prostředku pro suchou, odtučněnou pokožku hydratuje, tónuje, léčí malé trhliny, revitalizuje, má ochranný účinek. Nádherný anti-aging olej pro péči o pleť na víčkách, vyhlazující vrásky kolem očí.

Efektivní zpevňující, tonizující a revitalizační prostředek pro suché a poškozené vlasy pomáhá bojovat proti suchým lupráním.

Používá se k obohacení kosmetiky pro péči o vlasy a pro pokožku obličeje a těla. Přidává se k základním olejům, různým maskám, masážním směsím, šamponům nebo dokončeným krémům, emulziím, lotionům a tělům.

JOJOBA - má vysoký obsah vitaminu E, který určuje jeho antioxidační, protizánětlivé, regenerační vlastnosti. Vlastní normalizační vlastnosti, olej je vhodný pro péči o jakýkoliv typ pokožky a zejména pro suché, nadsladené, zapálené, vločkané. Vyživuje, zvlhčuje a proniká hluboko do pórů, ideálně se stará o kůži obličeje, krku a výstřihu. Účinně se stárnoucí, unavené, oloupanou kůží, vráskami kolem očí, pro léčbu problémové kůže, akné, trhliny, drobné zranění, se suchou dermatitidou. Jojobový olej se používá k péči o rty, obzvláště suché, popraskané, popraskané. Pro péči o pleť po holení, opalování a úpravě vody. Pro zmírnění zhutněných oblastí kůže na dlaních, loktech, podešví nohou, ke snížení koloidních jizev, prevenci a odstranění kožních strií po těhotenství nebo změně hmotnosti s celulitidou. Optimalizuje proces asimilace vitaminu D a produkci melaninu kůží pod vlivem slunce. Vyživuje a posiluje vlasy, řasy, obočí. Obnovuje strukturu vlasů, dává jim výrazný lesk a hedvábnost. Přírodní vlasový kondicionér.

Používá se k obohacení kosmetiky pro péči o vlasy a pro pokožku obličeje a těla. Přidává se k základním olejům, různým maskám, masážním směsím, šamponům nebo dokončeným krémům, emulziím, lotionům a tělům.

SWEET ALMOND OIL

Proti stárnutí, výživný a zvlhčující olej. Použití pro všechny typy pleti je možné. Zvláště užitečné pro podráždění pokožky, loupání, zanícení pokožky. Vynikající pro suchou / zralou pleť a ekzém, stejně jako vyrovnávání mastné pleti. Obsahuje vitamín E, což je přirozený antioxidant, který zpomaluje stárnutí buněk a eliminuje zánětlivé procesy v kůži, stejně jako vitamin F, který normalizuje funkci mazových žláz a zabraňuje expanzi pórů. Dává kůži zdravou, krásnou barvu, revitalizuje a vyhlazuje malé vrásky. Obsahuje mnoho kyseliny olejové, díky níž je snadno absorbován a distribuován přes kůži. Má protizánětlivé, protipálené, analgetické a zvláčňující účinky. Jeden z nejlepších olejů pro masáž.

Sladký mandlový olej je ideální jako základní olej pro různé směsi, protože zlepšuje pronikání molekul esenciálních olejů do pokožky bez zásahu do jeho dechu.

Nejsilnější stimulátor růstu vlasů, vyživuje a posiluje vlasy a udržuje jejich pružnost a lesk.

Další indikace k použití: kalená kůže a celulitida, suchá dermatitida, herpes, ztráta vlasů. Nevráždí a nezpůsobuje alergické reakce. Je ideálním masážním nástrojem pro kojence a malé děti.

Peach
Má ochranné, hydratační a regenerační vlastnosti, olej z broskvových jader pomáhá předcházet dehydrataci pokožky, vyhlazuje vrásky a udržuje kůži elastickou. Tento olej je vhodný zejména pro problematickou a citlivou pleť, pro ekzém, psoriázu a kožní onemocnění.

Peachový olej chrání pokožku před větrem a sluncem. Má tonický efekt a také pomáhá očistit kůži a úzce zvětšovat póry. Ideální jako masážní olej. Vynikající složka při výrobě domácího mýdla a šamponů. Může být používán jako olej, který čistí pokožku obličeje a očí od make-upu.

APRICOT
APRICOT - nejoblíbenější olej v masážních terapeutich, protože ohřívá kůži a umožňuje snadné klouzání do rukou. Přidáním esenciálních olejů podle vaší volby na meruňkový olej získáte vynikající individuální masážní směs nebo vynikající směs oleje pro péči o pokožku na obličej a tělo.

Olej se účinně používá k oděru, vyrážkám. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Má výborné regenerační vlastnosti, proto se doporučuje používat k péči o pokožku na obličeji a tělo. Vhodné pro všechny typy pleti. Zvláště účinná pro únavnou, omlazovanou pleť, protože přispívá k získání rovnoměrné pleti, vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost a tón pleti. Má příznivý účinek na vyblednutí, suchou, zapálenou a citlivou pokožku, takže je hladká, krásná a zdravá.

MINT
MINT - hojivá vůně nejširšího spektra akcí, léčí téměř všechno.
Osvěžuje pokožku, zlepšuje barvu, póry. Zachovává vlhkost v suché pokožce.
Výborný nástroj pro respirační onemocnění, léčbu sinusitidy, respiračních onemocnění, má silný protizánětlivý účinek.

CAMOMILOVÝ OLEJ
CAMOMILOVÝ OLEJ - škodlivý účinek na řadu patogenních mikroorganismů, který umožňuje jeho použití při bolestech v krku, bronchitidě, laryngitidě, konjunktivitidě (vodu z heřmánku), pneumonii a vředu. Olej obnovuje přirozenou imunitu, eliminuje alergické reakce (bronchospasmy, kožní alergie). Snižuje horečku (horečka) za horečnatých podmínek. Upravuje křeče žaludku a střev, snižuje tvorbu plynu.

V kosmetice se používá k péči o suchou, citlivou pokožku. Bílá, upokojuje zánět a eliminuje alergické projevy. Léčí řezy a rány. Stimuluje růst vlasů, vyživuje, zesvětluje strukturu vlasů, přispívá k jejich objasnění.

Vůně uklidňující účinek heřmánek na nervový systém eliminuje podrážděnost. Normalizuje spánek. Heřmánek lze použít jako náhražku levandule nebo směsi oleje z heřmánku a levandule pro lázně pro nespavost, zvláště dlouhotrvající.

BLACK Cumin
BLACK CINEMA - to jsou fenomenální léčebné vlastnosti!
Tonic regenerační účinek. Anticelulitidní a protiedemační účinek. Efektivní antimykotika, antibakteriální, antivirové činidlo. Posilování celkové imunity a obranyschopnosti těla. Rovněž obnovuje imunitu kůže, má silný antioxidační účinek, eliminuje stagnující kožní procesy.

Aplikace v kosmetice: péče o problémovou pokožku všeho druhu s akutními a stagnujícími zánětlivými prvky. Masky pro hluboké čištění kůže a pórů. Péče o vlasy pro seborrhea. Zlepšuje růst vlasů a zabraňuje předčasnému šednutí.

HELBA
HELBA (senovky) - téměř nepostradatelná pro nachlazení, bronchitidu, astma a pneumonii. Helba (semena z gletounu) má velmi silný expektorantní účinek - mnohem výraznější než u mnoha moderních léků.
Ve starověkém Egyptě byl přípravek Helbu používán k léčbě popálenin a ran. Olej dobře uklidňuje podrážděnou a zapálenou tkáň.
Moderní vědci, analyzuje složení pískavice zjištěno, že je bohatá na proteiny a sacharidy, ale také obsahuje draslík, fosfor, hořčík, železo, vápník, vitaminy A, C, B1, B2, PP, kyselina listová, a je velmi podobné složení pro ryby tuku

GAR-GIR
GAR-GIR - EGYPTOVSKÝ CUSTOM. To je kouzelný vlasový olej! Obsahuje železo a vitamín C.

Aktivní péče o problematické vlasy, léčbu vypadávání vlasů, léčbu vypadávání vlasů a rychlou regeneraci vlasů. Obnovení struktury vlasů po chemii, barvení, eliminuje křehkost, dělá vlasy silné a zdravé - 30 minut před praním, třít do kořenů vlasů.

Pro řasy a obočí - konstantní, pravidelné používání vede ke stimulaci růstu vlasů obočí a řas. Každý den dejte na řasy malá množství oleje a obočí na noc. Výsledek není příliš dlouhý. Řasy a obočí vlasy zjevně posílily a staly se silnější kvůli vzhledu nových řas a chloupků.

A také olej je nejsilnějším nástrojem pro zvýšení sexuální síly u mužů. Z historie - v Egyptě, ženích před noční noci byl vždy hojně krmen s gargir, aby mohl přiměřeně ukázat své mužské vlastnosti.

LAVANDA
LAVANDA - jako silný antiseptikum se používá k léčbě kožních onemocnění (psoriáza, ekzém, dermatitida, seborrhea, akné, houbové onemocnění), úleva od bolesti a léčení popálenin, ran.

Pomáhá při nespavosti, nervozitě, depresi, stresu (koupele, aromatické lampy). Koupele s levandulovým olejem (zvláště v kombinaci s mátový olej, rozmarýn, citron), účinná v dýchacích a urogenitálních infekcí, zmírnění bolesti myositidy, radiculitis, revmatismus, neuralgie, pomoci očistit tělo toxinů, usnadnit chorobných stavů a ​​hormonální poruchy menstruace a menopauzy.

Lázeňské nohy s olejem uvolňují únavu, čímž zabraňují zápachu a potu. Výborný nástroj pro ochucení prádla a ochranu před komáři, můrami atd.

COCO
COCO - chrání, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má hydratační, výživný, protizánětlivý účinek, skvělý změkčovač. Díky úplné absorpci buňkami se pokožka stává měkkou, jemnou, malé vrásky zmizí. Tento olej vyživuje pokožku a chrání ji před škodlivými účinky prostředí. Olej je skvělý pro podporu mladé, normální a zdravé pokožky bez významných odchylek od normy. Je to perfektní odstraňovač make-upu kolem očí!

Účinně se suchou a oloupanou kůží, trhliny, popáleniny. Chrání proti vzniku prasklin na rukou a podpatcích. Může být používán k přímému masáži obličeje, krku a celého těla, zejména pro typy suché pokožky po koupání. Díky své složení, která obsahuje nasycené mastné kyseliny, absorbuje velmi rychle a obrátí pokožku na "samet".

Nepostradatelná pro péči o vlasy. Vytváří vlasy silné, zdravé a lesklé, eliminuje rozštěpené konce. Kokosový olej výrazně snižuje ztrátu bílkovin z vlasů během šamponování. Je lepší ovlivnit stav vlasů, pokud je aplikován před a po mytí a během česání. Účinek kokosového oleje je vysvětlen tím, že se okamžitě a rovnoměrně rozšiřuje na pokožku hlavy, čímž zabraňuje průniku vody a šamponu do ní. Vrstva oleje na vlasy chrání vlákna vlasů před otoky, stejně jako poškození při sušení rukavic, sušení a poškrábání. Dokonale hydratuje vlasy a pokožku hlavy.

Rafinovaný kokosový olej je vhodný pro míchání s hotovými opalovacími přípravky a emulzemi, stejně jako pro použití v čisté formě před a po opalování - vytváří stabilní ochrannou vrstvu. Aplikujte před a po opalování. Výsledkem je krásné zářivé opálení.

To se dobře mísí s jinými oleji a dokončenými kosmetickými výrobky, které se používají v kompozicích různých masek, čímž se rozšiřují a obohacují jejich působení.

EUCALIPT
EUCALIPT - antiseptické a protizánětlivé činidlo.

Účinně při léčbě chřipky, nachlazení, bronchitidy, sinusitidy, astmatu. Nepostradatelné při vdechování. Pouze 1-2 kapky na poloviční sklenici vařené vody stačí.

Má antipyretickou vlastnost. Bolest zmírňuje, dezinfikuje a regeneruje pokožku po popáleninách, zraněních, omrzlině.

Pomáhá při revmatismu, bolesti kloubů a svalů. Čistí kůži od akné.

Jasmine
JASMINE - má adaptivní účinek na centrální nervový systém. Eliminuje dermatitidu, ekzém, alergickou vyrážku. Normalizuje funkci endokrinních žláz. Pro ženy: eliminuje bolest při menstruaci, zánětlivé a dysfunkční procesy pohlavních orgánů a frigiditu, usnadňuje snadné nošení dítěte po celou dobu těhotenství.

Dokonalá péče o tenkou, citlivou, unavenou pleť. Masáž s jasmínovým olejem obnovuje prsa po porodu, zabraňuje vzniku strií, zlepšuje laktaci a je považována za nepostradatelný nástroj pro léčbu poporodní deprese.

Pro Více Informací O Suché Vlasy