logo

Olej pro barvení vlasů Konstantní DELIGHT Olio Colorante bez amoniaku - recenze

Bezpečnost, maximální výživa a barva, stejně jako snadné použití jsou hlavními požadavky, které ženy kladou na produkty kadeřnictví. Společnost Constant Delight reagovala na pochopení těchto přání a vytvořila inovativní produkt - olej na barvení vlasů Constant Delight. Paleta znamená potěšení z množství přírodních odstínů, včetně 6 možností speciálního blondýna. Co je specifické pro toto barvivo, nuance aplikace a tajemství její trvanlivosti, čtěte dále.

Co to znamená?

Olio Colorante 5 Magic Oils se vyrábí v severní Itálii a je vlastněn společností Constant Delight. Navzdory skutečnosti, že kapacity značky se nacházejí v Evropě, jsou výrobky určeny výhradně pro ruského spotřebitele. Evropské normy kvality, inovační komponenty a technologie s každým novým produktem zvyšují poptávku po produktech této značky.

Jedinečný přípravek patří do kategorie prostředků bez amoniaku pro úpravu barvy vlasů nebo jejich osvětlení. Jedná se o inovativní barvivo, bez škodlivého peroxidu, amoniaku. Výrobce nabízí svým zákazníkům více než 50 "olejových" odstínů, z nichž každá pomůže vytvořit nový obraz pro ženu, dá zvláštní kouzlo a individualitu.

Pozor! Barvicí olej od firmy Constant Delight umožňuje provádět plné nebo částečné malování bez poškození vašich vlasů. Lék je vhodný pro lakování šedých vlasů a světelných pramenů (ale ne více než 2 barvy).

Produkt obsahuje bohatou nabídku přírodních surovin, mezi nimi argan, avokádo, jojobu, makadamu, bavlnu a olivové oleje. Společně chrání kudrlinky před ztrátou vlhkosti při malování, naplní je energií a živinami. Po postupu jsou vlasy měkké a hedvábné, lesknou se jedinečným leskem, vypadají živé a zdravé.

Výhody a nevýhody ropy

Nástroj od italské laboratoře Constant Delight se liší univerzálností: může být použit pro tónování, částečné nebo plné malování, stejně jako pro bezbarvé a amoniakální bělení kudrlin.

Značkoví odborníci a ti, kteří používají jedinečné barvivo, zaznamenávají mnoho výhod této novinky:

 • amoniak chybí, jen užitečné složky. Zvláštní úloha je věnována olivovému oleji, podporuje rychlé pronikání barviva do vlasové šachty;
 • kromě barvivového efektu má droga vysoké redukční vlastnosti, zvlhčuje a vyživuje oslabené kudrlinky;
 • Olio Colorante, bohatý na přírodní odstíny;
 • nemá cizí, nepříjemný zápach, jen příjemné oleje;
 • zbarvení není doprovázeno pálením, nepohodlí;
 • barva po natírání je nasycena a zůstává tak dlouho;
 • 100% barev přes šedé vlasy;
 • stín je jednotný na celé délce zámků bez bodů;
 • malované kudrlinky jsou příjemné na dotek a lesklé, jako po dlouhé regenerační terapii;
 • neexistují žádné potíže s používáním nástrojů pro začátečníky;
 • ideální pro vytváření a aktualizaci obrazu doma;
 • cena je poměrně cenově dostupná vzhledem k vysoké kvalitě.

V experimentech společnosti a uživatelích společnosti Olio Colorante nebyly žádné chyby. O inovaci oleje Konstantní požitky jsou téměř pozitivní.

Kdo je vhodný pro inovace

Inovativní olejové barvivo značky Constant Delight je vhodné absolutně všem, dokonce i majitelům dříve namalovaných kudrlin a v přítomnosti šedých vlasů.

Pokud se rozhodnete obnovit obraz bez ztráty a agresivního vystavení chemikáliím, nanášejte si šedé plochy, stáváte se blondýnem - olejem konstantní lahůdky. Ale nezapomeňte, dramatická změna barvy vlasů nebude fungovat. Lék pomůže objasnit nebo ztmavit prameny pouze ve dvou barvách.

Je to důležité! Pokud je rozdíl mezi původním a zvoleným odstínem větší než 2 tóny, potom Olio Colorante nebude schopen dosáhnout požadovaného výsledku barvivem na vlasy Olio Colorante.

Paleta barev

Společnost Constant Delight připravila pro své fanoušky luxusní paletu odstínů Olio Colorante. V něm najdete více než 50 svěžích trendových odstínů. Pro jasnost a snadnost výběru je na fotografii uvedena paleta oleje na barvení vlasů Constant Delight.

Co hledat při barvení

Za prvé, účel malby ovlivňuje malba: poprvé natřeme, aktualizujete barvu nebo barvu na šedých vlasech. Faktem je, že v každém případě výrobce doporučuje různé poměry míšení barviva a aktivátoru. Pojďme se tímto bodem podrobněji zabývat:

 1. Pokud zvolíte tón, který bude tónován nebo trochu tmavší, poměr barviva k oxidačnímu činidlu bude 1: 1. Doporučuje se zvolit oxidační činidlo o 6%.
 2. Chcete-li zesvětlit kadeře, promíchejte 1 díl barviva s 1 dílem oxidu, ale již 9%.
 3. Pro skupinu odstínů "speciální blond" doporučuje výrobce zvýšit množství oxidačního činidla a použít poměr 1: 2. Oxid při užívání nejméně 9%. Délka účinku barvicího prostředku se předpokládá 45-60 minut.
 4. Při přebarvení se poměr barviva sníží na polovinu. Proto budete potřebovat 1 díl barviva na 2 díly oxidantu.
 5. Pro malování velkého množství šedých vlasů odborníci navrhnou následující vzorec: ¼ pigment přirozeného odstínu + ¼ vybraného barviva + ½ oxidačního činidla. Procento oxidu v tomto případě může být 6 a 9%. Například, pokud jsou šedé vlasy četné nebo jsou používány barvy s červenými a měděnými tóny, budete potřebovat vyšší procento oxidu.

Aby proces zbarvení vlasů s Olio Colorante z značky Constant Delight byl úspěšně korunován a nezpůsobil zklamání, je důležité přísně dodržovat pokyny a doporučení odborníků. Co odborníci poradují společnosti?

 1. Před každým použitím jakéhokoli barviva proveďte rychlý test alergií. Tento krok vás ochrání před nepříjemnými následky (podráždění, otoky a další potíže). To platí zejména pro klienty s hennou tetováním.
 2. Nepoužívejte okamžitě po ustálení, vyrovnávání a podobných procedurách, kde se používají chemické kompozice, aby se uchýlili k malování. Udělejte si přestávku.
 3. Je rozumné přistupovat k procesu vlastníkům barevných kudrlin. Používáte-li barvu, která obsahuje kovové soli, je lepší odložit konstantní olej. Zanedbání tohoto pravidla může vést k neočekávanému, nepříjemnému výsledku.
 4. Během celého procesu používejte pouze sklo a plastové vybavení, nikoliv kovové.
 5. Je přísně zakázáno vydržet složení barviva na vlasu delší, než je stanovená doba.
 6. Pokud by mal obraz menší množství směsi, než byl připraven, zlikvidujte zbytky. Barva struktury není předmětem skladování.

Rada Opatrně si přečtěte návod před použitím nástroje, proveďte test citlivosti a teprve pak přejděte k transformaci.

Začínáme

Je velmi snadné a příjemné natírat zámky s ropným produktem Olio Colorante. Musíte pouze sledovat sled činností a doporučení výrobce, jak je uvedeno v pokynech.

Technika olejového malování:

 1. Smíchejte oxidační látku a barvivo v poměru doporučeném firmou. Zvažte, můžete být překvapeni, že konzistence barviva (oleje) je zřetelně odlišná ve struktuře od trvalých barev, více kapalných. To je normální, po smísení s oxidačním činidlem bude kompozice mít podobu gelu vhodnou pro aplikaci.
 2. Aplikujte připravenou směs na kořeny, 1-2 cm od pokožky hlavy. Vlasy musí být suché!
 3. V dalším kroku je střední část kudrlin a špiček barevná ve směru od krku k obličeji.
 4. Po 25-60 minutách, v závislosti na způsobu zbarvení, vypláchněte produkt teplou vodou a šamponem. Pokud provádíte barvení kořenem, aplikujte kompozici výhradně na regrown část a 5-10 minut před koncem doby expozice ošetřete zbývající délku pramenů.
 5. Provádějte pohodlné ukládání.

Konstantní potěšení non-amoniak olej na barvení vlasů je obrovský pokrok v kadeřnictví průmyslu. Tento produkt otevřel ženy s luxusním a trvanlivým odstínům bez rizika. Většina klientů, kteří ji používali, se odmítla vrátit k barvám. To je tak snadné a příjemné, aby barvy vlasů s inovativní barvivo. Vaše volba je na vás!

Módní odstíny a barvy vlasů, které jsou vhodné:

Užitečná videa

Olio Colorante je barvivo bez amoniaku založené na olivovém oleji.

Natírám vlasy s nátěry Constant Delight 6/75 a 8/75.

Konstantní potěšení Olio Colorante olej pro barvení vlasů 50 ml 4.88 11

Olio Colorante Olej na stárnutí vlasů je nejnovější olej na bázi amoniaku, který zaručuje nejjemnější péči o vlasy při barvení.

Barvivo je ideální pro barvení šedých vlasů a dokáže rozjasnit až 2 tóny.

Vzhledem k obsahu přírodních složek v procesu barvení se olivový olej stará o vlasy, obnovuje poškozenou strukturu a zpevňuje je.

Po zákroku se vlasy hluboce zotavují a dodávají zdravému lesku.

Olejová formulace barviva poskytuje jednotné a snadné použití na vlasy. Olivový olej Barva konstantní Delight Olio Colorante lze použít pro:

 • tmavší tóny;
 • tónová skvrna;
 • tónování pruhovaných narovnaných pramenů;
 • malování přes šedé vlasy;
 • zesvětlete vlasy až na 2 tóny.

Pokyny pro použití olejového barviva Olio Colorante

Olej se nanáší na suché vlasy. Při míchání nepoužívejte kovové předměty.

Malování šedých vlasů s Olio Colorante:

Pro lakování šedých vlasů: 1 díl přírodní základny (25 g) + 1 díl požadovaného tónu (25 g) + 2 díly oxidantu (50 g).

Rozjasněte vlasy s Olio Colorante:

Pro zesvětlení vlasů až na 2 tóny se zředí 1: 1 emulzním okysličovadlem (9%) (50 gramů barviva + 50 g oxidačního činidla).

Pro zesvětlení vlasů až do 3-4 t, zředí se 1: 2 emulzním oxidačním činidlem (9%), 12% (50 gramů barviva + 100 gramů oxidačního činidla).
První aplikace: rovnoměrně nasypte směs na kořeny, po celé délce a na špičkách vlasů, doba expozice je 25-30 minut. Pokud jsou šedé vlasy větší než 50%, prodlužte dobu expozice na 35 minut. Pro blond odstíny - doba expozice se zvýší na 55-60 minut.

Opakovaná aplikace: aplikujte připravenou směs rovnoměrně na vrásčité vlasové kořeny a nechte 25 minut. Poté přidá trochu teplé vody a roztírejte nanesenou látku po celé délce a na konci vlasů a nechte dalších 10 minut.

Dokončovací léčba: po určité době opláchněte vlasy teplou vodou a promyjte šamponem.

Když si koupíte 40 olejů Olio Colorante současně - paletu jako dárek.

Paletové oleje pro barvení vlasů Constant Delight Olio Colorante

Odstíny barvy s olivovým olejem Constant Delight Olio-Colorante:

 • 1,0 černá
 • 1,20 modrá černá
 • 2,0 hnědá
 • 3,0 tmavého kaštanu
 • 4,0 kaštan
 • 4,02 popel hnědý přírodní
 • 4,09 horké čokolády
 • 4.6 mahagon mahagon
 • 4.7 kaštan měď
 • 4.9 intenzivní šumivá duhovka
 • 5,0 kaštanově hnědé
 • 5.004 přirozené světle hnědé tropické
 • 5.02 světle hnědý přírodní popel
 • 5,09 kávy
 • 5.14 Kaštanová Blond Sandra Béžová
 • 5,55 kaštanová hnědá intenzivně zlatá
 • 5.6 kaštanově hnědý mahagon
 • 5,68 kaštanohnědý mahagon
 • 6.0 lehký kaštan
 • 6.004 světlý kaštan přírodní tropický
 • 6,09 čokolády
 • 6.14 lehká kaštanová píseň béžová
 • 6.41 světle hnědého béžového písku
 • 6.7 světle hnědá měď
 • 6,89 světle kaštanové červené duhovky
 • 6.9 světle hnědá intenzivní duhovka
 • 7,0 blond
 • 7.004 přírodní blond tropický
 • 7,02 světle hnědý přírodní popel
 • 7,09 ořech
 • 7.14 Blond Sandre Beige
 • 7,41 světle hnědého béžového písku
 • 7,55 Blonde Intense Golden
 • 7,77 světle hnědé mědi
 • 7,78 světle hnědé mědi červené
 • 8.0 světlá blondýna
 • 8.004 světle hnědý přírodní tropický
 • 8.02 světle hnědý přírodní popel
 • 8.09 cappuccino
 • 8.14 Světlá blondýnka Sandre Beige
 • 8,41 světle hnědého béžového písku
 • 8,69 světle hnědého intenzivního mahagonu
 • 8,75 světle hnědé měděné zlato
 • 8,77 požáru červená
 • 8,89 červeného vína
 • 9,0 extra světlá blondýna
 • 9.004 extra světlé blond přírodní tropické
 • 9.02 extra světle hnědý přírodní. popel
 • 9.14 extra světlá blondýna písková béžová
 • 9,41 extra světlá blond béžová písečka
 • 9,55 extra světlá blondýna zlatá
 • 9,75 extra světlo hnědé měděné zlato
 • 12.0 zvláštní přírodní blondýna
 • 12.11 Speciální blond Sandre Extra
 • 12.21 Speciální blondýna
 • 12,26 speciální blondýna růžová
 • 12.32 Speciální blond matt sohen
 • 12.62 Speciální blond růžový jasan

Produkce: Itálie.

Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

  Kategorie:
 • Barvení
 • KONSTANTNÍ ODDĚLENÍ

Konstantní Delight Olio Colorante olej na barvení vlasů 50 ml

Tento olej na barvení byl opravdu příjemně překvapen. Po odkapání (vycházející z černé barvy) byly vlasy dvakrát ročně obarveny čpavkem Matrix (popel), odpor je bohužel minimální, možná kvůli pórovitosti vlasů, základna je žlutavě červená, takže bylo rozhodnuto jemné barvení po dlouhotrvajícím ošetření vlasů bylo příjemné překvapený výsledkem - čistý hnědý odstín hnědý a bez RODSHE, vlasy svítí jako po laminování, a to iv případě, že efekt není zvláště stabilní, pro ty, kteří rostou přirozenou barvou a nechtějí chodit s nešikovnou hlavou, takové tónování je spása.

Vynikající barva, ale rychle vymyté.

Sedinu překrývá více než 100%, ale barva je velmi rychle vymyta, dokonce i stopy zůstávají na ručníku. Určitým plusem - stav vlasů je mnohem lepší. V zásadě mi to vyhovuje, navzdory skutečnosti, že je vyplaveno, protože tam jsou více pozitivních momentů (šedé vlasy zbarvení, zlepšení stavu vlasů). Z mínusů, že kořenová barva nebude fungovat, protože barva kořenů se výrazně liší od celkové barvy (vzhledem k tomu, že je barva vyprázdněna), musíte natřít celou délku. Každé 3-4 týdny si barví vlasy.

Radím všem.

Používám váš olej pro barvení 2,0 pomocí vlastní značky oxidant 3%, vlasy jsou měkké, barva je rovnoměrná, zdravý vzhled a lesk trvá velmi dlouho! 5+

Ideální.

Vážení výrobci, prosím, nikdy nezastavujte výrobu této barvy, umožňuje vám dosáhnout krásné, ušlechtilé barvy, udržet si vlasy ve zdravém stavu. Děkuji za to!

barevný olej

Velmi vynikající barvicí olej. Požaduje Selina 100% a není umyt. Mám strašnou alergii na barviva na bázi amoniaku. Tato barva je jen zázrak, používám to jenom. A radím všem. Není drahé, trvalé barvy, vlasy po zbarvení zdraví záře. Důrazně doporučuji. Bylo by víc hvězdiček by dalo nejvyšší hodnocení.

Rostlinné výrobky "Constant Delight" pro vlasy: "5 olejů", regenerace, barvení a suchá

Oleje na vlasy se stávají stále oblíbenějšími. A není divu - olejové přípravky mohou vrátit život do suchých, oslabených, bez života, vyčerpaných častým zbarvením a stylováním rychleji a efektivněji.

Navíc ekologie velkého města, stres a obecně intenzivní rytmus života nejsou přidávány ke kudrlinkám jakýmkoli způsobem krásy - pomoc je potřebná pro všechny vlasy.

V tomto článku se podíváme na vlastnosti olejů značky Constant Delight: zjistěte složení výrobků, které typy jsou dnes komerčně dostupné, zjistěte, jak používat a kde koupit olej.

O společnosti

Constant Delight je mladá společnost - byla založena v Itálii v roce 2006. Ale i přes svou mládí se výrobky značky staly v Rusku velmi populární.

Při vytváření nástrojů používají výrobci nejnovější vývoj, ale nezapomeňte na staré recepty používající přírodní produkty.

Poznamenáváme dostupnost finančních prostředků ve vysoké kvalitě: taková příznivá rovnováha se nemůže radovat.

Zvažte nejoblíbenější produkty italské značky Constant Delight na bázi oleje.

Oblíbené produkty

Pro zbarvení

Prostředky této kategorie jsou ve zvláštní poptávce. Příprava na barvení má jemný účinek, nepoškozuje vlasy, kvůli nedostatku čpavku nevysuší prameny, nevede k jejich ztenčení.

Po proceduře získávají kudrlinky nádherný lesk, šedivé vlasy zmizí a navíc je navíc dokonale hřebeny.

V paletě je 46 skutečných odstínů: snadno najdete ten nejvhodnější.

Toto barvivo na vlasy je příznivě srovnatelné s analogy v tom, že je schopné vytvářet tenký film na prameni, který plní funkci ochrany před vnějším prostředím.

Kromě toho jsou barvicí pigmenty vybrány takovým způsobem, že pronikají hluboko do vlasů a barví dokonce silné šedé vlasy.

Všimněte si, že nátěrový olej je zabalený neobvyklým způsobem. Pokud jsou ženy v naší zemi více zvyklé na stlačení barvy z trubice, míchání s oxidačním činidlem, pak v tomto případě je barvicí směs elegantně zabalena ve stylové lahvičce.

Stlačení není nutné - při otevřeném víku bude barva sama bezpečně vytékat z lahve. Konzistence barvy je ve skutečnosti mastná - velmi příjemná, jemná a hladká, krémová.

Je zajímavé, že pokud se po aplikaci konvenčních barev mnohé ženy stěžují na to, že prameny jsou slabší, pak v tomto případě je použití barvivové kompozice pro vlasy přínosné.

Pro obnovu

Také jeden z hlavních olejů značky. Opravný vlas pro vlasy Fixil Delight Repair je dostupný v balení po 10 kapslích. Každá kapsle obsahuje 10 ml cenné kapaliny.

Složení keratinových složek, které poskytují objem a sílu, stejně jako minerální oleje, které pomáhají kudrlinkám získat lesk a měkkost.

Tento nástroj je skvělý, pokud kudrlinky ztrácejí vitalitu, jsou křehké, suché a křehké. Složky obsažené v přípravku účinně nasycují prameny živinami.

Uvědomte si, že s pomocí redukčního léčiva můžete vlasy dokonale vyhlazovat: nástroj "uklidňuje" rozrušené keratinové váhy.

Suchý

Suchý olej pro vlasy Constant Delight je vhodný pro péči o normální a slabé vlasy, obsahuje arganový olej a složky medu.

Kromě toho výrobce také označuje takové složky ve výrobku jako citronely a ricinový olej.

K dispozici ve 250 ml lahvích. Všimněte si, že tento objem je dost dlouho.

I když byl nástroj původně určen pro profesionální použití v salonech, je také vhodný pro domácí použití.

Naneste na suché a vlhké prameny. S jeho pravidelným používáním je možné dosáhnout snížení úseku špičky, zvlněná hmota se stává lépe upravenou, vizuálně (ale ne skutečně) těžkou.

5 kouzelných olejů

Oleje na vlasy "Constant" jsou vyráběny ve stylových černých lahvích o objemu 200 ml a obsahují 5 nejhodnotnějších složek v kompozici - to jsou oleje:

 • bavlna;
 • argans;
 • jojoba;
 • makadamie;
 • avokádo

Takový složitý účinek dává vlasům nejúčinnější péči. Po aplikaci můžete pozorovat zdánlivou hladkost pramenů, měkkou zářivost, obnovu i velmi slabých vlasů.

V důsledku svého použití jsou kudrlinky lépe česané bez zamotání, styling je velmi usnadněn kvůli získání pramenů poslušnosti a řezné konce jsou mnohem menší.

Srovnání s analogy

Italská společnost Constant Delight nezastaví, ale snaží se využít co nejvíce inovativních vývoje.

Díky tomuto přístupu se výrobky značky vyznačují záviděníhodnou kvalitou, účinně pomáhají a stále se zlepšují od série po série.

Všimněte si, že společnost se snaží využít maximální množství přírodních složek, a proto ve srovnání s jinými podobnými produkty ropy má Constance Delight bezpečné, opravdu jemné složení.

Ve srovnání s analogy se oleje Constance mohou pochlubit léčebným účinkem, který je patrný i po několika použitích.

 • o vlastnostech používání olejů Gliss kur;
 • o příznivých vlastnostech olejů společnosti Nexxt;
 • o hodnotných vlastnostech olejů z Dove;
 • jak používat olej Natura Siberica;
 • kompozice a působení olejů Phytocosmetika;
 • co může být užitečné pro vaší Avon olejové kadeře;
 • a jak působí na prameny oleje z organického obchodu.

Jak požádat

Každý produkt společnosti Constant Delight má vlastní podrobné pokyny. Zde uvádíme obecná doporučení.

Doporučuje se použít regenerační přípravek na mírně vlhké vlasy. Před aplikací je nutné smíchat 10 ml produktu a stejný objem vody: tato směs se pak nanáší na prameny.

Doporučuje se použít regenerační olej dvakrát týdně po dalším šamponování. Zaznamenáváme okamžitou akci - vyrovnávací efekt je patrný jen minutu po aplikaci.

Olej se udržuje po dobu 5 minut, aby se obnovil, pokud nejsou vlasy špatně poškozeny, a méně.

Preparát pro barvení se používá následujícím způsobem: kompozice se aktivuje smícháním barvy a oxidačního činidla. Poté se směs okamžitě nanáší na prameny.

Stárná kompozice se zrání po dobu půl hodiny a promyje se šamponovou vodou.

Recenze

V síti najdete dostatek recenzí o produktech pro vlasy této značky a většina z nich je pozitivní.

Zákazníci jsou spokojeni s přirozeným složením fondů, efektivitou jejich vlivu, viditelnou výraznou obnovou vlasů.

Ženy zaznamenávají příjemnou vůni kosmetických přípravků, stylové obaly a samozřejmě rozumnou cenu, dostupnost léků.

Mnoho lidí si uvědomuje snadnost použití oleje, příjemnou texturu a vůni, světlo, ne vážení pramenů, strukturu.

Některé ženy mluví o krásném lesku, který kudrliny získávají po použití těchto výrobků.

Mluvíme-li o malířské verzi, zákazníci si zde všimli nepřítomnosti nepříjemného zápachu podobného amoniaku, s nímž mnoho dalších barev "hřeší".

Obzvláště příznivě se liší od analogů lakovacích olejů, protože v tomto případě dochází k pevnému nárazu a dokonce i současnému zotavení pramenů. Některé barvy na trhu neposkytují takovou péči.

Kromě toho mohou trpící alergie používat také olejomalbu Constance: kompozice je bezpečné a nezpůsobuje negativní reakce ani na citlivou pleť.

Kde koupit a kolik stojí

Oleje Constance Delight pro vlasy lze zakoupit po celém Rusku v obchodech s profesionální kosmetikou pro salony.

Pokud jde o cenu, různé výrobky mají různé ceny:

 • produkt s barvivem lze zakoupit za 245-280 rublů;
 • znamená "5 olejů" náklady, v průměru 510-550 rublů;
 • pro obnovení produktu budete muset zaplatit 968 rublů;
 • suchý olej stojí dnes 243 rublů.

Bezpečnostní opatření

Prostředky Konstantní potěšení kontraindikace nemají. Ve vzácných případech, kdy je alergie na jakoukoli přírodní složku léčiva, nemusí být přípravek vhodný.

Žádné další omezení. Většina léků je vhodná k použití každý den (samozřejmě s výjimkou barvení).

Nicméně je lepší držet peníze v nepřístupné oblasti pro děti a celková doba trvanlivosti je dva roky.

Uvědomte si nákladovou efektivitu kosmetických přípravků: zpravidla je jedna láhev dostatečná po dobu několika měsíců poměrně častého používání.

Kdy bude účinek

Většina zkoušených vlasů na bázi konstantních lahůdek tvrdí, že první viditelný účinek se objevil po několika úpravách.

Aby účinnost užívání drog byla vysoká, je třeba je pravidelně aplikovat - některé produkty mohou být denně.

Takže jsme se dozvěděli, jaké oleje pro vlasy Constant Delight jsou. Jak můžete vidět, mají výrobky pozoruhodný účinek, kromě toho, že se objevují až po několika procedurách.

Pod vlivem ropných extraktů budou moci vlasy získat tak dobře upravený a krásný vzhled, o kterém jste vždycky snili.

Ash v kávě? - Možná ano. Konstantní lahůdky pro barvení vlasů bez amoniaku

Žádná sněhová vločka mimo okno a opět se ve mně probudil podzimní fanatik. Zcela spontánně byly fotografie tohoto příspěvku takové, jako je tavení čokolády s kakaovým krémem a javorovým sirupem. Tak útulné a teplé jste nebyli nikam!

OLEJ NA VLASOVÁNÍ VLASŮ Konstantní potěšení BEZ AMMONIE

Šel jsem po dobu jednoho týdne kolem této olejové barvy a nakonec jsem nemohl odolat - vzal jsem ji. Spousta dostupných barev v obchodě, paleta šumivých kudrlin, krásný design, brilantní sny... Všechno to dělalo trik a včera jsem odnesl krabici domů.
Tato malba od známé italské společnosti Constant Delight je reprezentována nástrojem Olio Colorante. Hlavní účinnou látkou je olivový olej, který byl již mnoho let používán v různých kosmetických prostředcích a poskytuje nepřekonatelnou péči o vlasy. Olivový olej dokonale vyživuje a zvlhčuje vlasy, poskytuje jim úžasný lesk, vlasy jsou hladké a hedvábné.
Ano, ano. Pro mě jsem si vybral stín 7/02 světle hnědého přírodního popela. Byl na mém vlasu popel? Podívejme se na to.

Olej je bezpečně skrytý v malém cylindrickém láhví vyrobeném z dostatečně odolného, ​​průsvitného plastu, tmavě zlaté barvy. Je opatřena bronzovým šroubovým uzávěrem se závitem. Víčko ukazuje datum vypršení platnosti a na samotné láhvi z přední strany můžete jasně rozlišit název značky, název samotného výrobku a číslo odstínu. Text je napsán v angličtině a duplikován níže v ruštině. Boky, struktura, čárový kód, data dovozců a výrobců jsou kompaktně umístěny. Existuje známka celní unie, období po otevření (v tomto případě 12 měsíců) a po použití v lahvičce uveďte lahvičku.

Pro mě byla lahev zabalena do krásné krabice, vyrobené ve stejné barevné schémě a designu. Přestože podle velikosti a nápisu "3 flakoni da 50ml" počítala s třemi lahvemi s olejem. Krabička není jen praktickým prostředkem k přepravě malířských a očních bonbónů, ale také skladu užitečných informací. Kromě již poskytnutých informací byla do dvou jazyků přidána podrobná přihláška: ruština a ukrajinština, stejně jako upozornění, pokyny pro nepředvídané situace, včetně podráždění, pálení, zarudnutí, svědění a dalších. Přidány 16 znaků.


Víko se otevírá velmi tvrdě a to je dobré, protože zaručuje úplnou bezpečnost a bezpečnost oleje během přepravy. Po odstranění víčka můžete prohlížet obsah blíže, a to olejové barvivo. Dříve jsem se s takovými barvivy nemusel vypořádat a nedokázal jsem přesně pochopit, jak můžete barvit vlasy olejem a dokonce dát popel. Ve skutečnosti je toto tajemství jednoduché - olej je smíchán s emulzním okysličovadlem, které se prodává samostatně. Nebojte se, takový duet nepoškodí, protože 1,5 - 3% oxidu je dost.

S hlubokou jantarovou barvou a tlustou transparentní konzistencí mi olej připomínal hodně javorového sirupu. Byl by to nalil na křupavé vafle, ne-li to vůbec nechutné vůně.


No, jako bez odvážného partnera, v mém případě to bylo 3% oxidu. Tlustá bílá hmota
těsně zabalené do plastové nádoby s červeným šroubovým uzávěrem.


Oxidátor a olej mají různou hustotu a ponoří se do sebe, aby vytvořili velmi krásné,
fantazie vzory.

Po míchání se hmota stává želé, trochu jako dětský kakaový krém se špatně rozpuštěnými hrudkami želatiny nebo škrobu

Míchání a poměry:

Olejový a emulzní oxidační prostředek míchat v nekovové nádobě. Vezměte v poměru 1: 1, to znamená jednu část produktu + jednu část kyslíku (např. 50 gramů oleje + 50 gramů kyslíku). Jen jsem to chtěla, ale během natáčení jsem pustil otevřenou láhev s olejem a nakonec ztratil 10 gramů. Proto jsem vzal 40 gramů oleje + 40 gramů oxidačního činidla. Jak je uvedeno výrobcem, po smíchání se objevuje želé podobná hmota, typická pro olejová barviva. Tato struktura usnadňuje distribuci produktu přes vlasy (které můj manžel úspěšně zvládal, vystupující od kadeřníků k stylistům) a bez barvení koupelny, dřezu, dlaždice, manžela... Ačkoli nemusíte mít klobouk, to jsem udělal. Jak můžete vidět, není v barvení nic těžkého, pokud je vše pečlivě a podle pokynů. Nejtěžší věc pro mě byla přežití těchto 25-30 minut (optimální doba expozice, při malování šedých vlasů bude nutné prodloužit dobu na 45 minut). Jak jsem šťastná, že jsem neměl šedé vlasy. Vůně je jen neskutečná. Pro mě - něco mezi lukem a kočičí moč, pro svého manžela, inspiroval sdružení s plesnivým sýrem a špinavými ponožkami. Obecně platí, že mučení je stále stejné. Využijte, když je proplachování této vůně ztuhlé, a po vysušení vlasů zcela zmizí.
Přijměme k výsledkům, objevil se na vlasy dlouho očekávaný popel? Samozřejmě, že se nemusíte spoléhat na stříbrný prach s takovou barvou, jako byla moje, ale chtěl jsem jí dát chlad.

Před barvením:
Po barvení:
Srovnávací koláž:
Zobrazení:

Jak můžete vidět - experiment byl úspěšný! Vlasy jsou opravdu trochu šedé, jako kdyby je hvězdy usušily svým jemným, chladným prachem... A také velmi krásně svítí.
Jaké jsou výhody konstantního lahůdkového oleje na barvení vlasů?
● Neobsahuje amoniak.
● Obsahuje přírodní přísady a olivový olej.
● Zajišťuje maximální jemnost a péči o vlasy a pokožku hlavy.
● Má hluboký léčebný účinek.
● Obnovuje vlasy v procesu barvení.
● Dává lesk.
● 46 přirozených odstínů.
● Rovnoměrné a snadné použití na vlasy.

Děkuji všem za čtení! Doufám, že moje zkušenost byla užitečná.

Konstantní potěšení vlasového oleje

Nedávno se stalo velmi oblíbeným používáním produktů na bázi vlasů na bázi oleje, a to není jenom. Mnoho z poctivého sexu ocenilo výhody této metody pomocí vlasového oleje Constant Delight.

Cnosti

Italský výrobce barviv Constant Delight získal velkou popularitu kvůli inovativnímu organickému složení výrobků a různorodé paletě barev.

Více o barvení vlasů s konstantním požitkem - v příštím videu.

V současné době je prezentován ve dvou verzích:

 1. Olio Colorante s olivovým olejem;
 2. Olio Colorante s 5 magickými oleji.

Další informace o neamoniakovém barvivech založených na olivovém oleji naleznete v dalším videu.

Olivový olej - nejčastější způsob výživy vlasů. Proto používáte barvu, jejíž hlavní součástí je:

 1. Dodatečná saturace vitamínu E vlasů po celé délce, která brání rozštěpení konců a způsobuje jim lesk;
 2. Měkké a poslušné vlasy díky obsahu antioxidantů v olivovém oleji;
 3. Přírodní a odolná barva.

Olio Colorante s 5 magickými oleji také pomáhá péče o vaše vlasy a činí to silné a zdravé. Skládá se z následujících olejů: Makadami, avokádo, jojoba, bavlna a argan. Všichni jsou známí pro své léčebné vlastnosti, každý z nich je často používán pro výživné a zvlhčující masky.

Oleje napomáhají hlubokému pronikání barvivového pigmentu do vlasů a zároveň posilují a vyrovnávají, uvolňují pokožku hlavy od sucha a odlupování.

Jsou velkým úspěchem nahradit čpavek, který je obsažen v mnoha barvách.

Amoniak je škodlivý ze dvou důvodů:

 1. Zhoršuje stav vlasů kvůli vlivu na vlasové váhy, což je je suché a houževnaté;
 2. Škodlivý, štiplavý zápach amoniaku během barvení může vést k podráždění sliznic a alergických reakcí.

Proto olej pro barvení bez amoniaku umožňuje udržovat zdravý lesk, měkkost a hladkost vlasů, umožňuje vysoce kvalitní barvivo na vlasy bez poškození a poskytuje jim profesionální péči. Současně má příjemnou vůni, díky níž je barvení mnohem příjemnější.

Absence amoniaku a velké množství přírodních složek ve složení umožňuje obal označit "Organika".

Paleta barev

Paleta olejových barviv Constant Delight se skládá z 9 základních odstínů a dalších 8 skupin. Základní tóny jsou přirozené tóny označené čísly 1,0, 2,0 atd., Od nejtmavších po nejsvětlejší. Patří mezi ně: černá, hnědá, tmavá kaštanová, kaštanová, kaštanově hnědá, lehká kaštanová, světle hnědá, světle hnědá, extra světle hnědá.

Další - to jsou požadované odstíny, které byste chtěli dát sebe. Jsou také označeny dvěma čísly, z nichž první označuje, jak tmavý nebo světlý bude tón, a druhý indikuje další tón, který budete mít. Patří sem následující skupiny:

 1. Ashen;
 2. Přírodní tropické;
 3. Zlatý;
 4. Mahagon;
 5. Měď;
 6. Červená;
 7. Čokoláda;
 8. Iris.

Vlasový olej s konstantním potěšením má vhodný obal o objemu 50 ml, emulzní oxidant má odlišný objem - 100 ml a 1000 ml. První je vhodná pro domácí použití a druhá v podmínkách kosmetického salonu.

Jak se míchat

Při primárním použití se olej zvoleného odstínu smísí s oxidačním činidlem v poměru 1: 1. Pro barvení v hnědých, popílených, čokoládových tónech, stejně jako zbavit šedé vlasy vhodného emulzního oxidačního činidla Constant Delight 6%. Chcete-li získat blond vlasy a jasnější projev červených, červených a fialových odstínů, budete potřebovat oxidant 9%.

Pro opětovné barvení se směs oleje a okysličovadla použije v poměru 1: 1 pro regrown kořeny a 1: 2 pro dříve lakované konce.

Pro efektivnější lakování šedých vlasů je nutné použít základní odstín + přídavný + emulzní oxidant v poměru 1 (25g): 1 (25g): 2 (50g).

Podmínky použití

Navzdory skutečnosti, že olej z konstantních lahůdek je určen pro profesionální použití, mnoho lidí si také vlasy vlasy zbarvuje doma. Díky olejové základně je barva rychle, snadno a hospodárně aplikována.

Před použitím je potřeba

 1. Ujistěte se, že provedete test na alergie;
 2. Připravte keramickou hlubokou desku, polyethylenové nebo pryžové rukavice, speciální štětec a hřeben pro snadnou distribuci nátěru;
 3. Promíchejte olejový a emulzní oxidační prostředek a udržujte správný poměr.

Pokyn

 1. Když první barvení rozdělí výslednou hmotnost z kořenů na špičky. Držte asi 30 minut, pokud nejsou šedé vlasy, nebo 45 minut, pokud jsou přítomny.
 2. Při revitalizaci směsi 1: 1 naneste na převrácenou radiální část a podržte po dobu 20 minut a poté směs 1: 2 na zbývající délku naneste na 10 minut, abyste aktualizovali odstín.

Závěrečná fáze

 1. Opláchněte vlasy dobře pomocí speciálního šampónu "Ochrana barev".
 2. Používejte "barevný stabilizátor" klimatizace.
 3. Suché vlasy a užívejte si krásného stínu.

Celý proces zbarvení se můžete dozvědět v dalším videu.

Použití šamponu a kondicionéru po barvení k fixaci barvy pomáhá "utěsnit" barvivo ve struktuře vlasů po delší dobu.

Recenze

Ti, kteří používali konstantní lahůdky pro barvení, naznačují, že mají příjemnou banánovou vůni a po aplikaci se vlasy stávají hladké a lesklé, jako po výživné masce.

O zákazníkovi názor na olej pro barvení - v příštím videu.

Rostlinné výrobky "Constant Delight" pro vlasy: "5 olejů", regenerace, barvení a suchá

Oleje na vlasy se stávají stále oblíbenějšími. A není divu - olejové přípravky mohou vrátit život do suchých, oslabených, bez života, vyčerpaných častým zbarvením a stylováním rychleji a efektivněji.

Navíc ekologie velkého města, stres a obecně intenzivní rytmus života nejsou přidávány ke kudrlinkám jakýmkoli způsobem krásy - pomoc je potřebná pro všechny vlasy.

V tomto článku se podíváme na vlastnosti olejů značky Constant Delight: zjistěte složení výrobků, které typy jsou dnes komerčně dostupné, zjistěte, jak používat a kde koupit olej.

O společnosti

Constant Delight je mladá společnost - byla založena v Itálii v roce 2006. Ale i přes svou mládí se výrobky značky staly v Rusku velmi populární.

Při vytváření nástrojů používají výrobci nejnovější vývoj, ale nezapomeňte na staré recepty používající přírodní produkty.

Poznamenáváme dostupnost finančních prostředků ve vysoké kvalitě: taková příznivá rovnováha se nemůže radovat.

Zvažte nejoblíbenější produkty italské značky Constant Delight na bázi oleje.

Oblíbené produkty

Pro zbarvení

Prostředky této kategorie jsou ve zvláštní poptávce. Příprava na barvení má jemný účinek, nepoškozuje vlasy, kvůli nedostatku čpavku nevysuší prameny, nevede k jejich ztenčení.

Po proceduře získávají kudrlinky nádherný lesk, šedivé vlasy zmizí a navíc je navíc dokonale hřebeny.

V paletě je 46 skutečných odstínů: snadno najdete ten nejvhodnější.

Toto barvivo na vlasy je příznivě srovnatelné s analogy v tom, že je schopné vytvářet tenký film na prameni, který plní funkci ochrany před vnějším prostředím.

Kromě toho jsou barvicí pigmenty vybrány takovým způsobem, že pronikají hluboko do vlasů a barví dokonce silné šedé vlasy.

Všimněte si, že nátěrový olej je zabalený neobvyklým způsobem. Pokud jsou ženy v naší zemi více zvyklé na stlačení barvy z trubice, míchání s oxidačním činidlem, pak v tomto případě je barvicí směs elegantně zabalena ve stylové lahvičce.

Stlačení není nutné - při otevřeném víku bude barva sama bezpečně vytékat z lahve. Konzistence barvy je ve skutečnosti mastná - velmi příjemná, jemná a hladká, krémová.

Je zajímavé, že pokud se po aplikaci konvenčních barev mnohé ženy stěžují na to, že prameny jsou slabší, pak v tomto případě je použití barvivové kompozice pro vlasy přínosné.

Pro obnovu

Také jeden z hlavních olejů značky. Opravný vlas pro vlasy Fixil Delight Repair je dostupný v balení po 10 kapslích. Každá kapsle obsahuje 10 ml cenné kapaliny.

Složení keratinových složek, které poskytují objem a sílu, stejně jako minerální oleje, které pomáhají kudrlinkám získat lesk a měkkost.

Tento nástroj je skvělý, pokud kudrlinky ztrácejí vitalitu, jsou křehké, suché a křehké. Složky obsažené v přípravku účinně nasycují prameny živinami.

Uvědomte si, že s pomocí redukčního léčiva můžete vlasy dokonale vyhlazovat: nástroj "uklidňuje" rozrušené keratinové váhy.

Suchý

Suchý olej pro vlasy Constant Delight je vhodný pro péči o normální a slabé vlasy, obsahuje arganový olej a složky medu.

Kromě toho výrobce také označuje takové složky ve výrobku jako citronely a ricinový olej.

K dispozici ve 250 ml lahvích. Všimněte si, že tento objem je dost dlouho.

I když byl nástroj původně určen pro profesionální použití v salonech, je také vhodný pro domácí použití.

Naneste na suché a vlhké prameny. S jeho pravidelným používáním je možné dosáhnout snížení úseku špičky, zvlněná hmota se stává lépe upravenou, vizuálně (ale ne skutečně) těžkou.

5 kouzelných olejů

Oleje na vlasy "Constant" jsou vyráběny ve stylových černých lahvích o objemu 200 ml a obsahují 5 nejhodnotnějších složek v kompozici - to jsou oleje:

 • bavlna;
 • argans;
 • jojoba;
 • makadamie;
 • avokádo

Takový složitý účinek dává vlasům nejúčinnější péči. Po aplikaci můžete pozorovat zdánlivou hladkost pramenů, měkkou zářivost, obnovu i velmi slabých vlasů.

V důsledku svého použití jsou kudrlinky lépe česané bez zamotání, styling je velmi usnadněn kvůli získání pramenů poslušnosti a řezné konce jsou mnohem menší.

Srovnání s analogy

Italská společnost Constant Delight nezastaví, ale snaží se využít co nejvíce inovativních vývoje.

Díky tomuto přístupu se výrobky značky vyznačují záviděníhodnou kvalitou, účinně pomáhají a stále se zlepšují od série po série.

Všimněte si, že společnost se snaží využít maximální množství přírodních složek, a proto ve srovnání s jinými podobnými produkty ropy má Constance Delight bezpečné, opravdu jemné složení.

Ve srovnání s analogy se oleje Constance mohou pochlubit léčebným účinkem, který je patrný i po několika použitích.

 • o vlastnostech používání olejů Gliss kur;
 • o příznivých vlastnostech olejů společnosti Nexxt;
 • o hodnotných vlastnostech olejů z Dove;
 • jak používat olej Natura Siberica;
 • kompozice a působení olejů Phytocosmetika;
 • co může být užitečné pro vaší Avon olejové kadeře;
 • a jak působí na prameny oleje z organického obchodu.

Jak požádat

Každý produkt společnosti Constant Delight má vlastní podrobné pokyny. Zde uvádíme obecná doporučení.

Doporučuje se použít regenerační přípravek na mírně vlhké vlasy. Před aplikací je nutné smíchat 10 ml produktu a stejný objem vody: tato směs se pak nanáší na prameny.

Doporučuje se použít regenerační olej dvakrát týdně po dalším šamponování. Zaznamenáváme okamžitou akci - vyrovnávací efekt je patrný jen minutu po aplikaci.

Olej se udržuje po dobu 5 minut, aby se obnovil, pokud nejsou vlasy špatně poškozeny, a méně.

Preparát pro barvení se používá následujícím způsobem: kompozice se aktivuje smícháním barvy a oxidačního činidla. Poté se směs okamžitě nanáší na prameny.

Stárná kompozice se zrání po dobu půl hodiny a promyje se šamponovou vodou.

Recenze

V síti najdete dostatek recenzí o produktech pro vlasy této značky a většina z nich je pozitivní.

Zákazníci jsou spokojeni s přirozeným složením fondů, efektivitou jejich vlivu, viditelnou výraznou obnovou vlasů.

Ženy zaznamenávají příjemnou vůni kosmetických přípravků, stylové obaly a samozřejmě rozumnou cenu, dostupnost léků.

Mnoho lidí si uvědomuje snadnost použití oleje, příjemnou texturu a vůni, světlo, ne vážení pramenů, strukturu.

Některé ženy mluví o krásném lesku, který kudrliny získávají po použití těchto výrobků.

Mluvíme-li o malířské verzi, zákazníci si zde všimli nepřítomnosti nepříjemného zápachu podobného amoniaku, s nímž mnoho dalších barev "hřeší".

Obzvláště příznivě se liší od analogů lakovacích olejů, protože v tomto případě dochází k pevnému nárazu a dokonce i současnému zotavení pramenů. Některé barvy na trhu neposkytují takovou péči.

Kromě toho mohou trpící alergie používat také olejomalbu Constance: kompozice je bezpečné a nezpůsobuje negativní reakce ani na citlivou pleť.

Kde koupit a kolik stojí

Oleje Constance Delight pro vlasy lze zakoupit po celém Rusku v obchodech s profesionální kosmetikou pro salony.

Pokud jde o cenu, různé výrobky mají různé ceny:

 • produkt s barvivem lze zakoupit za 245-280 rublů;
 • znamená "5 olejů" náklady, v průměru 510-550 rublů;
 • pro obnovení produktu budete muset zaplatit 968 rublů;
 • suchý olej stojí dnes 243 rublů.

Bezpečnostní opatření

Prostředky Konstantní potěšení kontraindikace nemají. Ve vzácných případech, kdy je alergie na jakoukoli přírodní složku léčiva, nemusí být přípravek vhodný.

Žádné další omezení. Většina léků je vhodná k použití každý den (samozřejmě s výjimkou barvení).

Nicméně je lepší držet peníze v nepřístupné oblasti pro děti a celková doba trvanlivosti je dva roky.

Uvědomte si nákladovou efektivitu kosmetických přípravků: zpravidla je jedna láhev dostatečná po dobu několika měsíců poměrně častého používání.

Kdy bude účinek

Většina zkoušených vlasů na bázi konstantních lahůdek tvrdí, že první viditelný účinek se objevil po několika úpravách.

Aby účinnost užívání drog byla vysoká, je třeba je pravidelně aplikovat - některé produkty mohou být denně.

Takže jsme se dozvěděli, jaké oleje pro vlasy Constant Delight jsou. Jak můžete vidět, mají výrobky pozoruhodný účinek, kromě toho, že se objevují až po několika procedurách.

Pod vlivem ropných extraktů budou moci vlasy získat tak dobře upravený a krásný vzhled, o kterém jste vždycky snili.

Pro Více Informací O Suché Vlasy