logo

Londa Velvet Oil Oil pro okamžitou obnovu vlasů bez váze

Před rokem jsem koupil další olej na obnovu vlasů, tentokrát od Londa. Koupil v obchodě profesionální kosmetiky za 800 rublů. Musím říci, že takové výrobky jsou vždy v mém arzenálu, protože aktivně používají takové nástroje "mučení" pro vlasy, jako jsou žehličky a curling. Až dosud ideální nástroj, který by poskytl viditelný výsledek, který jsem nemohl najít. Tento produkt nebyl výjimkou.


Začnu s kompozicí. Takže nejdříve nejsou pro člověka nejužitečnějšími látkami. První užitečná složka pro vlasy, tokoferil acetát nebo vitamin E, je pouze na pátém místě, následovaný slavným arganovým olejem. Také z užitečných složek je možno uvést panthenol a olej z meruňkových jader. Obecně platí, že Londa Velvet Oil lze těžko připsat organické nebo přírodní kosmetice.

Hlavní výhody Londa Velvet Oil:

 • Úžasná vůně. Chtěl bych najít parfém, který by byl alespoň trochu jako vůně tohoto oleje - světlo, příjemné a nenápadné.
 • Příjemná lehká struktura. Olej je dobře rozptýlený, okamžitě absorbován a neváží vlasy.
 • Účinnost. Lahodě 100 ml stačilo rok a půl. Pohodlný dávkovač vám umožňuje hospodárně trávit olej. Za tyto náklady je cena 800 rublů. nezdá se vysoká.

Nevýhody

Možná hlavní nevýhodou tohoto léku je to, že během těch jednoho a půl roku jsem nenašel žádný viditelný zotavující účinek. Pravděpodobně stále přispívala k celkovému stavu vlasů. Ale nenalezl jsem žádné zásadní zlepšení.

Shrnutí

Na obrázku je před aplikací oleje vlasy bezprostředně po aplikaci a několik hodin po aplikaci. Jak vidíte, olej robí těžší vlasy. Vlasy tlačí méně, získávají zdravý lesk a lehčí styl.

Podle mého názoru však Londa Velvet Oil Oil pro okamžitou obnovu vlasů bez váze neobnovuje vlasy, ale maskuje nedokonalosti, dává vlasům lesk a usnadňuje styling. Pokračuji v hledání efektivního regeneračního vlasového oleje.

Láska a nenávist s Londa Professional Velvet Oil

Londa Profesionální olej z vlasů ze sametového oleje

Začal jsem se podívat na tento olej, jakmile se objevil na výlohách. Šel jsem se podívat, podíval jsem se a nakonec jsem koupil), protože můj drotáři rychle vyběhli.
Výrobce slibuje, že olej obnovuje strukturu vlasů jakéhokoli typu. Okamžitě jim dává zdravý vzhled a lesk. Bez vážení. Poskytuje dodatečnou tepelnou ochranu při aplikaci.
Složení: Cyclopentasiloxan, Dimethiconol, Alkohol Denat, Parfém, Tokoferylacetát, Argania Spinosa jádrový olej, Hexyl Cinnamal, Pantenol, Benzylsalicylát, Limonen, Linalool, Aqua, Prunus Armenicana Kernel Oil, Coumarin, Gerani. Olej je v těžké skleněné láhvi s praktickým dávkovačem. Má ostrý květinový a ovocný zápach, který dává alkohol. Textura je poměrně tekutá a průhledná.

A teď, proč láska nevypadala. Mám bělené kudrnaté vlasy, z oleje, které očekávám, aby změkčily, vážení a snížení fluffiness. Žádný z tohoto oleje není, a také vysychá vlasy! Mohl jsem se na vlasy aplikovat až na 10 kliknutí, moje vlasy se pohlcují, ale výsledek je stejný - suchý, přilepený konec.

Možná, že olej bude vyhovovat přirozeným vlasům, ale blond, naprosto ne!
Hodnocení: 1 Cena - asi 800 rublů

Nyní pro pěknou část příspěvku.

Profesionální nástroj s arganovým olejem Londa Velvet Oil

Pro své bezvládné vlasy je to způsob, jak prodloužit jejich život. Jsem šíleně zamilovaný do tohoto produktu a já ho budu trvat po celou dobu.

Také pro mě je jedno nevýznamné mínus, maska ​​dává vlasům nežádoucí žlutý odstín. Ale to je jen minus pro blondýnku
A konečně, fotografie vlasů, vlasy po masce a právě vyschlé s vysoušečem vlasů

A druhý den:

Hodnocení: 5 Cena: cca 1600 rublů

Recenze vlasového oleje Londa Profesionální Velvet Oil

Péče o kosmetiku - recenze o Londa Profesionální Velvet Oil Hair Oil

Recenze

V tomto přehledu chci psát o vlasovém oleji, jehož vzorkovač obdržel v březnovém boxu glambox.

Kompozice se neliší 100% přirozené. Ale má arganový olej, který je velmi užitečný pro vlasy, a olej z meruňkových jader.

stále kazí vlasy, není příliš ekonomické, cena není oprávněná, účinek není salon

Nevím, co dám 5k nebo 1 (počet) tohoto nástroje... Na jedné straně je tento nástroj dobrý v salonech, pro jednorázové nebo vzácné. Na druhou stranu, doma, pro trvalé...

Velvet Oil Londa vlasový olej: novinka hodná pozornosti

Od starověku používají ženy přírodní vlasové oleje k péči o své vlasy. Moderní výrobci kosmetických přípravků, s přihlédnutím k dlouholetým zkušenostem svých předků, se snaží vytvářet prostředky nejen co nejblíže k staromódním receptům, ale také se zlepšují díky modernímu výzkumu a nejnovějšímu vývoji v oboru kosmetiky. Značka vlasů Velvet Oil Londa je jedním z takových nástrojů.

Skutečnost, že už 5 dnů po objevení tohoto výrobku na ruském trhu, módní časopis ELLE, uznávaný odborník ve světě krásy, učinil z pěti nejlepších olejů za dokonale krásné vlasy, lze považovat za velmi významný.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Trochu o výrobci

Londa Professional je značka světově proslulé firmy, která vyrábí různé kosmetické vlasové produkty: šampony, balzámy, barviva, stylingové výrobky atd. Pro vytvoření nejlepších kosmetických produktů používá společnost nejmodernější technologii mikroiontového radiálu. Tento systém sám zjišťuje poškozené oblasti vlasové šachty a dodává jim správné množství redukující látky.

Londa Professional má zkušenosti v oboru krásy, které se datují do vzdáleného 1880. V různých časech společnost spolupracovala s takovými giganty v globálním kosmetickém průmyslu, jako jsou WELLA a ProcterGamble. Produkty Londa Professional se úspěšně prodávají v mnoha zemích po celém světě.

Co slibuje výrobce

Velvet Oil je poměrně nový výrobek značky, navržený, podle ujištění specialistů Londa, pečlivě pečovat, obnovovat a chránit kudrlinky.

Kosmetický olej Velvet Oil má lehkou, téměř bezvadnou strukturu, která nezpůsobuje vážení vlasů.

Výrobce tvrdí, že vzorec výrobku je navržen tak, aby zajistil pronikání živin hluboko do vlasů a poté ho bezpečně utěsnil, poskytoval kvalitní ochranu před škodlivými účinky na prameny zvenčí a dával jim zdravý vzhled.

Můžete vidět, jak se olej Londa chová na vláknech, a můžete jej srovnávat s jiným nástrojem na videu.

Balení

Velvet Oil se prodává v lahvičce dávkovače. Objem lahve je 100 ml. A pokud se domníváte, že doporučená spotřeba finančních prostředků je pouze 1-2 kapky, pak je to výsledek, že by to mělo stačit po dlouhou dobu. Dávkovač navíc umožňuje, aby olej vynaložil jen v správné výši.

Složení

Výrobce uvádí tři hlavní aktivní složky Velvet Oil: arganový olej, vitamín E a panthenol.

Je však obtížné nazývat Velvet Oil jen kosmetickým olejem. Jedná se spíše o kombinovaný výrobek, na jehož štítku je uvedeno několik složek. Obsahuje kromě přírodních olejů Argania spinosa olej z jader a Prunus Armeniaca olej z jader (arganový a meruňky), má následující složky: cyklopentasiloxan, dimethikonol alcoholdenat, Parfum, tocopherylacetate, hexylcinnamal, panthenol, benzylsalicylate, limonen, linalool, aqua, kumarin, geraniol.

Aroma drahého parfému

Kromě všech svých výhod má vlasový olej Velvet Oil překvapivě příjemnou vůni. Váš rituál péče o zámky s tímto produktem bude doprovázen neobvykle mírnou vůní pižma a santalového dřeva. Tradiční složky orientálních příchutí jsou doplněny ovocnými tóny broskví, jablek a celé kytice citrusů. V této voňavé kompozici a poznámkách z jasmínových a fialových lístků bylo místo.

Jak používat

Je možné použít Velvet Oil ve své čisté formě jedním ze tří způsobů:

 • namočte na mokré prameny jako "bariéru" z účinků horkovzdušného sušáku a železa;
 • zpracujte suché kudrlinky pro vyhlazení nepodložených pramenů;
 • aplikujte přes noc, abyste vyživili a posílili vlasy.

Tento nástroj, bez ohledu na to, zda ho aplikujete na mokré nebo suché vlasy, nevyžaduje oplachování, s výjimkou třetí varianty, když je na prameny aplikováno o něco větší množství výrobku a vlasy následující ráno poté, co by taková maska ​​měla být promyta šamponem.

Velvet Oil lze použít v kombinaci s jinými kosmetickými výrobky pro péči o vlasy.

Můžete například přidat několik kapek oleje do pravidelného prostředku pro barvení vlasů, který chrání prameny před škodlivými účinky barevných součástí.

Podle zpětné vazby uživatelů

Shrnutí mnoha recenzí o vlasovém oleji Velvet Oil společnosti Londa Professional, můžeme bezpečně říci, že tento výrobek opravdu zaslouží pozornost jako prostředek péče o poškozené prameny.

Většina žen, které ji používají doma, říkají vynikající výsledek okamžitě od první aplikace. Kudrlinky jsou hladké, poslušné, rozštěpené konce se drží spolu. Současně nejsou prameny zváženy a nejsou příliš mastné.

Společnost Londa obecně nezpůsobuje žádné významné připomínky ani stížnosti od uživatelů Londa. Výsledek jeho dopadu se shoduje s tím, co výrobce slibuje. Jediná věc, kterou některé ženy říkají, je trochu vyšší cena. Láhev oleje ve 100 ml stojí okolo 700 rublů, což si každá žena nemůže dovolit. Nicméně, pokud tyto náklady rozdělíme o dobu, po kterou bude kosmetika použita, je jasné, že její náklady nejsou tak velké.

Zkuste to shrnout

Takže shrnující a spoléhat se na sliby výrobců a vlastnosti přírodních složek oleje z Velvet Oil, lze poznamenat, že zakoupením tohoto produktu můžeme:

 • poskytují spolehlivou péči o vlasy všeho druhu;
 • obnovte a ochraňujte kožnicí vlasového hřídele před poškozením;
 • chrání prameny před účinky metod střihu za tepla;
 • zaručeně vyhlazují neurčité kudrlinky bez jejich vážení.

Kromě toho je třeba poznamenat, že vlasový produkt má:

 • pohodlné, cenově výhodné balení;
 • příjemná vůně;
 • hodný poměr "cena-kvalita".

Co může štítek vyprávět

Tato část je určena pouze těm, kteří chtějí znát celou pravdu o produktu, který se používá na jejich kadeře.

Vzhledem k tomu, že výrobce vlasového oleje má velké jméno a dobrou pověst, nedrží make-up své kosmetiky tajemstvím, ačkoli upřednostňuje, aby mlčela o procentuálním obsahu každé látky. Je možné, že se to dělá za účelem zachování obchodních tajemství, a nikoli z touhy podvádět kupujícího.

Takže pro ty nejcitlivější, dešifrujeme to, co je napsáno na štítku vlasového oleje od odborníka Londa v sekci "kompozice".

Argania Spinosa Kernel Oil je jeden z nejvzácnějších rostlinných olejů na světě. Je vyroben z plodů arganového stromu. Tento strom roste v polopouštích, má velmi omezený rozsah růstu a je chráněn mezinárodní organizací UNESCO.

Arganový olej obsahuje velké množství tokoferolů (vitamín E v přirozeném stavu), karoten a esenciální nenasycené mastné kyseliny. Jedná se o cenný kulinářský produkt, tradičně používaný v lidové kuchyni obyvatel jihozápadní části Maroka, jakož i velmi užitečný produkt pro kosmetický průmysl.

Arganový olej se používá k léčebným účelům při léčbě různých kožních onemocnění a je cenným produktem na vlasy. Obnovuje poškozené prameny, aktivně je vyživuje, odstraňuje křehkost a otupělost, dává kudrlinám živý lesk a sílu.

Prunus Armeniaca Kernel Oil - olej z meruňkových jader. Obsahuje velké množství kyseliny olejové a kyseliny linolové, je jedinečným zdrojem vitamínů a minerálů. Má tonizující, omlazující a regenerační účinek na pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, normalizuje práci mazových žláz.

Panthenol (panthenol) je syntetický provitamin B5. Panthenol je velmi užitečná a oblíbená složka kosmetických výrobků pro péči o vlasy. Stimuluje jejich růst, vyživuje, dává zdravý lesk, zvyšuje sílu kudrlin.

Cyklopentasiloxan (cyklopentasiloxan) - tato látka patří do skupiny "těkavých" silikonů. Molekula cyklopentasiloxanu má malou velikost, nízkou viskozitu a úžasnou schopnost rozpouštění viskózních silikonů, jako je dimethikon nebo dimethiconol. Cyklopentasiloxan se velmi rychle odpařuje, když dosahuje teploty lidského těla.

Tyto vlastnosti umožňují použití cyklopentasiloxanu v kosmetice jako rozpouštědla pro těžko rozpustné složky. Když se dostáváme na kůži nebo vlasy člověka, rychle se rozprostírá a odpařuje a zanechává tenký film.

Cyklopentasiloxan je často používán různými výrobci jako integrální součást produktů péče o vlasy. Dává jim jemnost a hedvábnost, usnadňuje snadné česání pramenů.

V tomto případě se kudrlinky vůbec nelepí a nestaly se tuky. Další dobrou skutečností je, že cyklopentasiloxan nepoškozuje lidské tělo.

Dimethiconol (dimethiconol) je silikonový polymer. Docela často se používá v kosmetickém průmyslu. To je látka, která rozpouští předchozí složku, protože dimethiconol má spíše viskózní strukturu. Tato látka vytváří odolnou nepromokavou bariéru na pokožce a vlasy.

Dobrou zprávou je, že tato bariéra je prodyšná, nebrání průchodu vzduchu a živin. Demethiconol také nepoškozuje tělo, protože vzhledem k velké velikosti molekuly prakticky nepronikuje do pokožky. Ve složení šamponů a nezmazatelných kondicionérů je součástí vysoce účinného přísadu, který zajišťuje lesk vlasů, pružnost, měkkost a snadné česání.

Alcoholdenat (denaturovaný alkohol) se používá v kosmetickém průmyslu jako antimikrobiální, protizánětlivý a také jako pěnivý prvek a rozpouštědlo. Má vlastnosti, jak uschnout a podráždit kůži, stejně jako pomoc při tvorbě volných radikálů.

V našem produktu je denaturovaný alkohol na seznamu třetí, což znamená poměrně velké procento této látky.

Parfém - toto slovo obvykle znamená aromatické přísady (syntetické nebo přírodní). To je složka, na které závisí vůně kosmetického přípravku. V našem případě neexistují žádné náznaky toho, že přísady parfémovaných olejů jsou přírodního původu, proto jsou s největší pravděpodobností syntetické složky. Mimochodem, nejčastěji s pomocí těchto komponent je skutečný zápach ingrediencí, které tvoří výrobek, maskovaný.

Tocopheryacetát (tokoferolový ester) je syntetická látka. Působí jako antioxidant, brání oxidaci nenasycených lipidů. Při pronikání do hlubokých vrstev pokožky má schopnost přeměnit se na vitamin E. Výrobci kosmetických přípravků často používají tuto látku v pokožce a přípravcích pro péči o vlasy.

I přes skutečnost, že tokoferolový ester není přírodní produkt, v malých přípustných koncentracích v kosmetice se považuje za bezpečnou látku pro zdraví. Možná to byla tato látka, na kterou měl výrobce na mysli, se zaměřením na přítomnost vitaminu E Londa ve vlasovém oleji.

Hexylcinnamal (hexylcinnamal) je banální vůně, která dává kosmetickému zápachu heřmánek. Často se používá při výrobě kosmetiky, ale v přísně omezených množstvích, neboť tato látka může způsobit alergie.

Benzylsalicylát (benzylsalicylát) je látka, která má několik funkcí v kosmetice:

 • fixace (fixuje vůni jemných květinových aroma);
 • aromatický (sám má květinovou vůni s balsamickými poznámkami);
 • ochranná (směřuje k rozptýlení ultrafialových paprsků);
 • dezinfekční prostředek (bojující proti bakteriálním a houbovým infekcím, chrání kosmetiku před poškozením).

Tato látka může být jak syntetického, tak přírodního původu. Je široce používán v dekorativní kosmetice, krémy, mýdla, pleťové vody, šampony atd.

Kosmetika s obsahem benzylsalicylátu má určité omezení. Je nežádoucí používat je v případě kožní vyrážky, tendence k alergiím a pod aktivním slunečním světlem.

Přípustná koncentrace benzylsalicylátu (benzyl salicilátu) v kosmetických přípravcích je poměrně malá. V omyvatelném médiu by nemělo být větší než 0,01% a nesmazatelné - 0,001%.

Limonen (limonen) je vůně s citrusovou nebo borovou vůní. Má schopnost rozpouštět tuky, proto se často používá v kosmetice jako náhražka alkoholu. Má také antibakteriální vlastnosti. Lemonon, kromě kosmetiky, se často používá v produktech pro kontrolu hmyzu, nevyhánějí je, ale působí destruktivně. Limonen může být jak přírodního, tak syntetického původu.

Linalool (linalool) - vůně s jemnou vůní jarních květin. Procento linalool v kosmetice je regulováno Mezinárodní asociací pro parfémy (IFRA). U látek, které jsou vypláchnuty z kůže, je 0,01%, u nezmazatelných látek - 0,001%. Většina moderních ochucených kosmetických přípravků obsahuje linalool.

Navzdory skutečnosti, že její podíl v procentuálním podílu je velmi malý, léky, které ji mají ve svém složení, by měly být léčeny s opatrností těhotným ženám, osobám s bronchiálním astmatem, onemocněním jater a tendencí k alergiím.

Aqua je voda. Jako součást kosmetiky se obvykle používá pouze po důkladné filtraci.

Kumarin (kumarin) - aroma, napodobující vůni kokosu, karamelu nebo másla. V parfémovém průmyslu se také používá jako tonikum. Kumarinové kosmetiky jsou nežádoucí pro těhotné ženy a osoby trpící peptickým vředem. Kumarin se vyrábí synteticky i extrahuje z některých rostlin.

Geraniol je vůně růžové vůně. Geraniol se vyrábí také dvěma způsoby: chemickou a destilací esenciálních olejů některých rostlin.

Pokud shromažďujete informace o všech těchto složkách, ukáže se, že vlasový olej z Velvet Oil je směs přírodních rostlinných olejů, silikonu, syntetických vitaminů E a B5 a celého složení parfémovaných přísad. Není-li pochyb o výhodách arganového oleje a vitamínů pro vlasy, není vůbec žádný protest proti příjemné vůni, pak je postoj vůči silikonovým polymerům jak mezi profesionálními kosmetičky, tak běžnými spotřebiteli nejednoznačný.

V každém případě se bude muset každý rozhodnout nezávisle na tom, zda koupit Londa olej na vlasy, nebo ne.

Další informace o produktech péče o vlasy z videa.

Londa vlasový olej (Londa Professional Velvet Oil) - skvělá kombinace ceny a kvality

Mnoho dívek sní o krásných a zdravých vlasech, ale bohužel ne každý to může dosáhnout, protože pravidelně kudrlinky jsou vystaveny řadě negativních faktorů. Jedná se o povětrnostní podmínky a ultrafialové a pravidelné tepelné účinky.

Zlepšete stav vlasů a ochraňujte je různými oleji. V současné době jsou oblíbeným nástrojem řada Velvet Oil od známého výrobce Londa Professional.

Popis a složení

Velvet Oil - poměrně nový produkt od značky Londa, určený pro jemnou péči, ochranu a obnovu vlasů.

Má velmi lehkou, téměř bezvadnou strukturu, která nevyvolává váhu vlasů.

Podle výrobce je vzorec výrobku takový, že zajišťuje maximální penetraci živin do struktury vlasů a poté jej spolehlivě utěsňuje, kvalitativně ji chrání před nepříznivými faktory a pomáhá dosáhnout atraktivního vzhledu.

Produkt se prodává v lahvičce s dávkovačem. Objem je 100 ml a vzhledem k ekonomické spotřebě existuje dostatek balení po dlouhou dobu.

Všechny tyto látky mají příznivý vliv na stav zámků, vyživují je a léčí je zevnitř.

Zvláštní pozornost je věnována vzácnému arganovému oleji - skutečnému daru na vlasy, díky němuž jsou doslova před očima transformovány.

Příjemná vůně náplasti, ve které můžete cítit poznámky citrusů, jablek, fialky, jasmínu, si zaslouží pozornost.

Arganový olej v kombinaci s vitamínem E - silným antioxidantem vám umožňuje dlouhodobě zapomenout na problém jako suché vlasy. Tato kombinace dává kadeřům neuvěřitelný lesk, obnovuje je a urychluje růst.

Kompozice také obsahuje syntetické silikonové polymery, které činí výrobek méně viskózní a přispívají k jeho rovnoměrnému rozložení po celé délce.

Současně dochází ke slepení vlasových vloček a při vyšívání se stávají hladšími a více vyhovujícími.

Složení produktu poskytuje složitý účinek. Oleje aktivně zvlhčují a vyživují pokožku hlavy, normalizují práci mazových žláz a zlepšují krevní oběh.

Silikon s panthenolem vytváří na vlasu ochrannou fólii, která zabraňuje negativnímu vlivu takových faktorů, jako jsou zařízení pro pokládání vysokých teplot, ultrafialové záření a tak dále.

Pozoruhodné jsou také nástroje, jako je Argania Spinosa Kernel Oil a jádrový olej Prunus Armeniaca. Jsou vytvořeny na základě plodů arganových a meruňkových stromů.

Rozsah působnosti produktu se rozšiřuje do následujících směrů:

 • vysoce kvalitní a spolehlivá péče o vlasy všeho druhu;
 • obnovení vlasové šachty a její ochrana před poškozením;
 • ochrana kadeří před negativními účinky vysokých teplot při instalaci;
 • zaručené vyhlazování neohrožených kadeří.

Tento olej je tedy multifunkční nástroj, který se vyrovná s několika úkoly najednou a je velmi vhodný k použití.

Výhody a nevýhody

Velvet Oil oleje se staly populární z nějakého důvodu - opravdu mají spoustu výhod. Patří sem:

 • v jedné láhvi získáte vše, co potřebujete - každodenní péči o kučery, jejich ochranu a obnovu, snadné stylování;
 • výrobek neváží vlasy, nevyvolává jejich obsah tuku;
 • vhodná pro vlasy všeho druhu. Hydratuje a vyživuje vlasy zevnitř, nasytí je cennými složkami;
 • je výrobek spotřebován ekonomicky, je ztělesněním optimální kombinace ceny a kvality;
 • má příjemnou vůni.

Opatrnost je potřeba pro vlastníky tenkých vlasů, takže je výrobek neváží.

Kromě přírodních složek v kompozici existuje řada excipientů, které mohou způsobovat alergie a suchost pramenů.

Návod k použití

Existuje několik způsobů použití Londa Professional Velvet Oil.

Můžete jej aplikovat před pokládkou, aby působil jako ochranná "bariéra" před účinky vysokých teplot, vysoušeč vlasů, curling iron, žehlení.

Používejte k vyhlazení nepoddajných vlasů a nanášejte je v suché formě. Aplikujte produkt jako výživnou a zpevňující masku a nechte ji přes noc.

Obvykle na vlasy střední délky dost 1-2 kapek oleje. První dvě aplikace nevyžadují oplach, bez ohledu na to, které pramen se vztahuje na výrobek - suché nebo mokré.

Pro třetí variantu je třeba vzít trochu větší složení a umyt si vlasy šamponem ráno po masce.

Velvet Oil lze kombinovat s jinou kosmetikou. Například několik kapek produktu může být přidáno do barviva na vlasy nebo přípravků pro péči o barvené vlasy - což umožní minimalizovat negativní dopad agresivních složek laku.

Budete potřebovat dřevěný hřeben, na který je třeba aplikovat 3-4 kapky oleje a pomalu si házet prameny po celé délce. Tento postup by neměl být prováděn příliš často - stačí jen párkrát týdně.

Hodnocení zákazníků

Pokud analyzujete recenze tohoto produktu, můžete pochopit, že opravdu si zaslouží respekt.

Většina zákazníků zaznamenává vynikající výsledky téměř okamžitě po prvním použití.

Vlasy se díky hladkému oleji Londa Professional hladce a poslušně časem rozdělují o rozkrojené vlasy, jako by byly lepené dohromady.

Kompozice zároveň nevytváří prameny, nevyvolává jejich obsah tuku. Tam je také příjemné aroma oleje, že téměř každý má rád.

Z nedostatků dámy poukazuje na náklady, které jsou podle mnohých poměrně vysoké. V zásadě se ovšem zdůvodňuje tím, že produkt je spotřebován velmi ekonomicky.

 • pepř;
 • použití kobrového oleje (had);
 • charakteristiky patchulového éteru a eukalyptu;
 • ořech a usmi.

Kde koupit a kolik stojí

Velvet olej můžete koupit od společnosti Londa Professional v mnoha kosmetických obchodech nebo si ji objednat online.

Pokud jde o cenu, je to asi 700 rublů na láhev 100 ml.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Neexistují žádné takové kontraindikace použití Velvet Oil, ale nezapomeňte na pravděpodobnost individuální nesnášenlivosti a alergií.

Abyste tomu zabránili, doporučuje se test.

Kromě toho nepoužívejte příliš mnoho oleje tak, aby nevážila vlasy.

Produkt je spotřebován poměrně ekonomicky a dvě kapky stačí k jeho rozložení po celé délce.

Účinnost prostředků

První výsledky z Velvet Oil okamžitě uvidíte. Vlasy se stanou hladké, ošklivé "načechrané" odjedou, objeví se atraktivní lesk. Umístění je mnohem jednodušší.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Pravidelným používáním tohoto programu budete také více globálních výsledků.

Pásky budou silnější, budou obnoveny zevnitř, přestanou se odlupovat, budete mít problémy s jejich stylingem a česání.

Velvet Oil z Londa - vynikající kombinace ceny a kvality, která není marně zasloužená popularita.

Pomáhá vyřešit četné problémy spojené s kudrlinky, takže se stane spolehlivým asistentem při všech příležitostech.

Již několik měsíců používám olej z Londa Velvet Oil a chci

Dobrý večer, paní, už několik měsíců používám olej z Londa Velvet Oil a chci mluvit o tom, jak to funguje. Ihned řeknu, že mé vlasy jsou poměrně problematické a mají průměrnou délku. Jsou velmi ostré, husté, kudrnaté, houževnaté a úplně zlobivé. Pokud nepoužíváte masky a nesmazatelné prostředky, vypadá to, že můj účes vypadá velmi podobně jako Hagrid od Harryho Pottera. Kreativní ředitelka Londa Professional Alexey Osipchuk doporučuje, aby se před sušením vysypala s vysoušečem vlasů, když jsou vlasy ještě mokré. V tomto stavu budou působit hlavní složky produktu: agranový olej (slibuje, že chrání vlasy a obnoví jejich kutikulitu), vitamín E (také hraje roli "ochránce" a také dává vlasům jemnost a elasticitu), panthenol (hydratační vlastnosti jsou hlavními a nejznámější výhoda). Vzhledem k těmto složkám by Velvet Oil měl obnovit vlasy a chránit jejich strukturu (značka zaručuje třikrát silnější ochranu oproti péči o vlasy bez oleje), ale zároveň je nezvyšuje. Odděleně Londa Professional oslavuje vůni výrobku - parfémová směs je tvořena poznámkami z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemné broskve, citrusů, jasmínových lístků a fialky. 100 ml oleje je skryto v průhledném, těžkém skleněném obalu s čerpadlem, které vypadá docela dobře. Podle pokynů výrobce jsem položil produkt na mokré vlasy a nechal ho přirozeně vyschnout. Dvě kliknutí na dávkovač jsou dostatečné pro délku až po hrudník. Olej má průměrnou konzistenci: je tlustší než olej Bonacour a je lehčí než sérum tonygay. Aroma je opravdu příjemná a připomíná parfém, jasně cítím jasmín a broskvinu, stejně jako hlavní poznámku z pižma. Po aplikaci je vůně slabá. Velvet Oil absorbuje dostatečně rychle a nemá mastné vlasy. Neváží a dělá je velmi poslušný. Fluffiness je odstraněn slabě, ale toto malé mínus není nic ve srovnání s lehkostí, vlhkostí a měkkostí, které tento nástroj dává. Vlasy se stávají hedvábné, tok krásně a získává nádherný žijící lesk.Pokud by Londa dokázala dobře pracovat na mých vlasů, pak na méně problematická bude pracovat zázrak ** Kromě přírodních olejů jsou následující složky: cyklopentasiloxan, dimethiconol, alkohol denat, parfum, tokoferylacetát, hexylcinnamal, panthenol, benzylsalicylát, limonen, linalool, aqua, kumarin, geraniol2- foto před dvěma lety, 3,4- den) Doufám, že to bylo užitečné))) # recenze # Doporučuji

37 komentářů k "Už několik měsíců používám Londa Velvet Oil oil a chci"

Lida, asi 700-800 rublů v Riv Gosha, kde je obrazové studio)

Olya, moc děkuji za to, že se tip nahlíží přímo na máslo na vlasy. Obecně mám plnou sadu: barvený (i když dlouhý, nyní rostu svou vlastní barvou), řez po celé délce, suchý jako sláma, zhetskie - Myslím, že cena by měla přijít na mě více či méně cenově dostupnou.

Dáte si špičky nebo délku?)

Darius, většina tipů, zbytek je rozdělen po celé délce, aniž by to ovlivnilo kořeny)

Alya, v zásadě je tento olej jen Vaší volbou)))

Olya, pokouším se mi zachránit vlasy... líto, že to řeknu, ale vypadá to, že budeš muset stříhat 5-7 cm čističe

Alya, jestli máš řez, budeš muset stříhat a s žínkou se můžeš pokoušet vyřešit.
Stále můžu doporučit nepoužívat klimatizační zařízení, ale masky, pokud si umyjete hlavu méně často než jednou za dva dny)

Olya, oh, můžeš mi prosím doporučit?

Olya, poraďte mě
Kudrnaté) Vyrovnávám se po celou dobu) a potřebuji vědět, co používáte)

Londa Profesionální sametová olejová maska ​​na vlasy s arganovým olejem a vitamínem E. - recenze

Bonbons
Samara Aktivní člen

vyrobené v Německu.

velmi hustá maska. jeden hrach stačí na to, aby živil vlasy. držte trochu a umyjte ho.

Jednou jsem s ní přešla příliš daleko a pak jsem jí pověsila vlasy.

Maska není špatná, ale je lepší.

vzal asi 1700r.

od října se jí podařilo využít tolik. velmi hospodárné díky olejům.

Správná výživa: Wday testuje vlasové oleje

Olga Turbina, redaktorka sloupce Sex and Relationships:

- Vzhledem k tomu, že mé tipy jsou velmi suché od neustálého používání vysoušeč vlasů a vysavače vlasů, rozhodl jsem se vyzkoušet olej, aby zachránil situaci.

Vzhled: Objem lahve je poměrně velký, 100 ml. To znamená, že určitě dostanu ropu na rok. Vůně je příjemná. Podle mého názoru je to karamel s vanilkou a možná i malou broskví. Konzistence je lehká, mastná, průhledná, nevytváří vlasy mastné a poskytuje špičkám dobrý lesk.

Při posouzení složení přípravku by měl být účinek po použití velmi dobrý. Olej obsahuje panthenol (pro výživu a zvlhčení špiček), arganový olej (to je většinou nejcennější vlasový olej: obnovuje, vyživuje a také obsahuje olej z meruňkových semen (to je základní olej, ale také má mnoho vitálních vitamínů pro vlasy).

Očekávání: Výrobce nám řekne, že olej nevytváří vlasy a okamžitě je obnoví. Nástroj navíc vyhladí vlasy a může být použit jako tepelná ochrana.

Reality: Nakonec byly mé očekávání splněny. Špičky po oleji jsou navlhčené, nemají chmýří, svítí. Olej nerodí vlasy vůbec těžší, stejně jako světlo po mytí.

Snažil jsem se aplikovat olej třemi způsoby:

1. Na vlhké vlasy před sušením pro tepelnou ochranu.

2. Vysušte a vyhlaďte nepodložené špičky.

3. V noci pro intenzivní výživu vlasů.

Jediné negativní, které dokážu rozlišit - moje vlasy se začaly rychleji znečistit. Kdybych si každý den vymyla vlasy, chtěla bych to dělat častěji. Ale obecně se mi produkt líbil. Radím všem.

Test Cosmo: 3 nové vlasové oleje

Tam jsou také tendence v péči o vlasy. Jedním z nejdůležitějších je použití vlasových olejů, které chrání, změkčují, vyživují a zvlhčují vlasy. Mám věřit svým vlastním "ropným" novinkám, které se objevily v prodeji? Úpravci společnosti Cosmo je zkontrolovali tak, abyste přesně věděli, jaké nové nástroje stojí na vašem koupelnovém poli.

Lehký olej Spray Diamond Oil Vysoce lesklý vzdušný mlh, Redken

Zkušební redaktorka Dina Voyloshnikova

Čekání

Značka Redken obsahovala samostatný vlasový olej ve speciálním formátu - aerosol - ve své nové kolekci Diamond Oil, výrobky, ze kterých se starají o vlasy s meruňkou, kamélinkem, koriandrem, jojobou a olivovými oleji. Při stříkání na mokré nebo suché vlasy (instrukce dovoluje obě možnosti) novinka slibuje nejen živit vlasy, nasytit je potřebnými užitečnými látkami, ale také dát jim skvělý lesk. Výhoda oleje by měla být zejména oceněna majiteli jemných vlasů - olej zajišťuje, že je může utěsnit.

Realita

"Byl jsem velmi potěšen inovativním formátem. Přestože vám spreje umožňují aplikovat olej v malém množství, pro aerosol se ukázalo mnohem lépe - velmi tenká vrstva produktu "padá" na vlasy a nemůže se objevit ani nejmenší nádech stop oleje. Produkt lze porovnávat s lakem na vlasy (nikoli působením, ale textem), ale i zde olej vyhraje - je to ještě jednodušší. Pokusil jsem se o novinkou na vlhkých vlasech - olej pomohl ulehčit česání (tento proces je po vyprání známo, že způsobuje mnoho potíží pro mnoho lidí, pokud na vlasy není aplikováno nic). A když jsou vlasy suché, byl jsem schopen ocenit lesk, že olej dodává vlasům. Byl jsem spokojen s výsledkem, dodal bych, že kompaktní balení je velmi výhodné - můžete si je vzít všude s sebou, abyste mohli nástroj znovu používat během dne. "

Olej na ochranu barvy barvených vlasů "egyptský ibišek" ze sbírky Oil Wonders, Matrix

Vyšetřený senior editor Cosmopolitan Anastasia Stempkovskaya

Čekání

Vytvoření souboru olejových divů se Matrix rozhodla uvolnit samostatný lůj ve spreji. Jeden z nich (tam jsou tři) - "egyptský ibišek" - je určen speciálně pro barevné vlasy. Hlavním úkolem produktu je pomáhat zachovat jas barvy barvených vlasů a také měkkost (tato vlastnost, jak je dobře známo, často snižuje vlasy po vystavení barvivu) a lesk. Výrobce doporučuje položit pár kapiček oleje na vlhké vlasy se smyčkami nebo suchými - po stylingu.

Realita

"Podle instrukcí jsem použil olej před stylingem, když byly vlasy mokré. Bylo to poprvé v historii mého vztahu s vlasovými oleji, když byla textura produktu opravdu suchá - po něm nebyly ani mastné ruce, ani vlasy, ani jejich kořeny. Když jsem vysušil vlasy, celý první den byl obrovský a velmi, velmi lesklý - obecně, jak se obvykle říká, zářily zdravým; druhý den začali tlačit, moc se mi to nelíbilo. Vzpomínám si také na vůni - bylo to velmi příjemné, olej z vlasů cítil zvlášť dobře od rána do večera. "

Olej z arganového oleje, Londa Professional

Zkušební korespondent cosmo.ru Lyudmila Vasilyeva

Čekání

Velonda Oil globální tvůrčí ředitel Londa Professional Alexey Osipchuk doporučuje používat před sušením s vysoušečem vlasů, když jsou vlasy ještě mokré. V tomto stavu budou působit hlavní složky produktu: agranový olej (slibuje, že chrání vlasy a obnoví jejich kutikulitu), vitamín E (také hraje roli "ochránce" a také dává vlasům jemnost a elasticitu), panthenol (hydratační vlastnosti jsou hlavními a nejznámější výhoda). Vzhledem k těmto složkám by Velvet Oil měl obnovit vlasy a chránit jejich strukturu (značka zaručuje třikrát silnější ochranu oproti péči o vlasy bez oleje), ale zároveň je nezvyšuje. Odděleně Londa Professional oslavuje vůni výrobku - parfémová směs je tvořena poznámkami z pižma, santalového dřeva, šťavnatých jablek, jemné broskve, citrusů, jasmínových lístků a fialky.

Realita

"V láhvi - čirá a viskózní, ale velmi lehká tekutina. S pomocí dávkovače jsem dostal pár kapek oleje - jsou dost natolik, aby se produkt rozložil po celé délce vlasů tenkou vrstvou, která nezanechává nepříjemný lesk. Mimochodem, chtěl bych poznamenat, nebo spíše předpokládat, že s tak jasným dávkováním by finanční prostředky měly stačit po dlouhou dobu.

Po vysušení vlasů jsem byl spokojen s výsledkem. Pocit suchosti (použití vysoušeče vlasů, mimochodem, často vede k jeho vzhledu) nebylo, takže zvlhčující schopnost oleje může být chválen. Jednotlivé chloupky se stáhly méně a vyčerpaly z celkové hmotnosti; vlasy se staly hladké (je to pro mě přímo), "ležely" velmi úhledně. Nevšímala jsem si zátěže, ale v případě, že to překážíte množstvím ropy, je takový důsledek možný, takže je důležité nezapomínat, že potřebujete trochu peněz. "

Londa Velvet Oil

Londa Velvet Oil v krátké době obnovuje prameny a neváží je.

Mnoho žen již využilo tohoto kvalitního produktu. Všimli si si rychlého výsledku, který je zapůsobil. Po dlouhém užívání drogy se vlasy stávají živými a zdravými, konce již nejsou rozděleny a zmateny.

Denní styl není zdaleka tak dlouhý, protože kudrlinky se už dokonale hodí k sobě. Majitelé kosmetických salonů doporučují profesionální produkt, který pomáhá obnovit prameny, aby byly lesklé a vyživovány užitečnými látkami. Na Londa Velvet olejové recenze jsou ponechány ve velkém množství, protože výrobek je velmi oblíbený.

Kosmetická společnost Londa neuděluje své vedoucí postavení mezi dalšími profesionálními značkami. Vytváří pouze vysoce kvalitní léky, které pomáhají mnoha ženám v krátké době získat luxusní vlasy. Produkt má užitečné složení. Obsahuje různé vitamíny, minerály. Procházejí hluboko do struktury každého vlákna. To vám umožní rychle a efektivně opravit a léčit kudrlinky. Každá žena sní o takovém výrobku. Dokáže nahradit procedury v kosmetických salonech, které stály spoustu peněz.

Používání kosmetiky je velmi jednoduché. Několik minut denně a vaše kudrlinky se nenacházejí. Stane se luxusní, poslušný, lesklý a měkký.

Návod k použití Londa oil Velvet Oil

Způsob použití Velvet Oil Londa arganového oleje nezpůsobuje ženám žádné potíže. Po různých salonních procedurách odborníci doporučují, aby ženy používaly kosmetiku, která pomůže dělat vlasy ještě luxusnější a krásnější. Pokyny jsou uvedeny na obalu výrobku. Také na recenze Londa argan olej Velvet Oil pomůže ženám zjistit, jak používat. Za zmínku stojí, že se spravedlivý sex nemusí starat. Pokyn je jednoduchý a jasný. To je řečeno na Londa Hair Oil Velvet recenze. Nyní budeme hovořit o všech krocích, které by měly být jasně provedeny, abychom získali inteligentní výsledek jen v několika aplikacích.

 1. Použijte několik kapek produktu k rovnoměrnému vyčištění pramenů;
 2. Pak je třeba pokládat kudrlinky;
 3. Lék nemusí být omyt.

Proč je třeba koupit arganový olej Londa Velvet Oil pro vlasy pro každou ženu

Všestranný sex rád vypadá nádherně kdykoliv. K tomu musíte sledovat a pečovat o sebe. To platí i pro vlasy. Potřebuje neustále hydratovat a vyživovat živiny. Také ženy se snaží kontrolovat vzhled bičovaných konců, které brání snadnému česání. Londa Professional Velvet Oil je ideální kosmetický přípravek. Vyřeší téměř všechny problémy, kterým čelí velké množství žen každý den. Na recenze Londa Velvet Oil olej ponechává mnoho žen. Mohou být přečteny na našich oficiálních stránkách. Nástroj je naprosto bezpečný. Je vhodná pro všechny dobré sexy. Léčivo nezpůsobuje alergie nebo jiné nežádoucí reakce. To je indikováno v přehledu olejů pro vlasy Londa Velvet Oil. Pomáhají také pochopit, co přesně ženy v této přípravě chtějí. Zjistili jsme ty nejdůležitější výhody, které napsal veselý sex.

 • Lék dává rychlý a úžasný účinek po prvním použití;
 • Shag po použití výrobku se stává měkkým a poslušným;
 • Během několika týdnů se kadeře zotaví a stanou se živějšími a zdravějšími;
 • Na recenze Londa Velvet olej jsou pozitivní;
 • Droga má luxusní vůni, která zůstává na lince po celý den;
 • U oleje Londa Velvet je cena rozumná;
 • Složení výrobku je užitečné a nezpůsobuje žádné stížnosti;
 • Nástroj je aktivně používán iv drahých kosmetických salonech.

Kde koupit Londa Professional Velvet Oil Oil

Ohodnocení vlasových olejů Londa Velvet Oil pomáhá mnoha ženám rozhodnout o nákupu. V našem obchodě si můžete zakoupit originální a profesionální výrobky. Specializujeme se na vysoce kvalitní kosmetiku na dlouhou dobu. V průběhu let jsme studovali všechny potřeby našich zákazníků. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní. Chcete-li si objednat, musíte si přečíst všechna pravidla doručení a nechat žádost. V něm musíte zadat jakýkoli způsob doručování a kontaktní informace. Stojí za zmínku, že dodáváme kosmetiku nejen v Moskvě, ale také do dalších měst. Můžete si také přečíst recenze dříve, než koupíte Londa Velvet Oil. Pomohou určit výběr. Užijte si nákupy!

Pro Více Informací O Suché Vlasy