logo

Brokolicový olej na vlasy - 4 fakta a vlastnosti použití

Ženy, které chtějí sledovat zdraví svých vlasů, jistě zajali tisíce stránek na internetu při hledání univerzálního léku, který by vyhovoval všem. To je však nesmírně obtížné, protože odlišná struktura vlasů způsobuje individuální přístup. Když jsme to věděli, nezastavili jsme vyhledávání a v důsledku toho jsme ho stále našli. A tak se setkajte - olej z brokolicových semen.

Ze všech přírodních látek určených pro péči o vlasy vyniká brokolicový olej a zaujímá zvláštní výklenky, protože pouze tento olej opravdu vyhovuje absolutně všem. To je osvědčený fakt, jelikož mnoho žen už to prožilo a mělo pozitivní účinek.

Olej získaný z brokolicových semen je tak bohatý na živiny, že může pomoci i v nejvíce zanedbaných situacích a jako preventivní opatření zaručuje královský lesk a vynikající zdraví vlasů.

Aplikace brokolicového oleje na vlasy

Mezi všemi pozitivními vlastnostmi je velmi obtížné vynechat jakýkoli hlavní účinek na vlasy, olej působí v komplexu a řeší několik problémů najednou.

 • Odstraňuje průřez špiček vlasů
 • Dokonale hydratuje suché vlasy.
 • Živí je živinami
 • Poskytuje přirozený lesk
 • Pracuje jako klimatizační zařízení díky vlastnostem jeho složení
 • Učiní kudrnaté vlasy poslušný
 • Snižuje statický efekt

Může to být dlouhá doba, kdy uveďte všechny užitečné vlastnosti brokolicového oleje, ale zaměříme se na nejzákladnější, důležité pro vlasy.

Hlavní vlastnosti oleje a účinek na vlasy

Napájení. Složení brokolice semena olej obsahuje velmi velké množství vitamínů A, C a K. Existuje také vápník, železo a řada dalších užitečných látek. To vše má pozitivní vliv na zdraví vlasů, posiluje kořeny a stimuluje růst. Ta se objevuje kvůli aktivním složkám, které "probouzejí" ne nejaktivnější žárovky.

Hydratační. Lidé, kteří mají problémy se suchými vlasy, ocení hydratační účinek oleje. Jen pár kapek, které se nanáší na čisté a vlhké vlasy, bude sloužit jako ochranná bariéra, která zabraňuje odpařování vlhkosti. Současně po použití oleje nebudou vlasy mastné a lepkavé.

Shine Pak to znamená, že vaše vlasy budou svítit s nejjasnějším leskem, aby někdo záviděl takovou krásu. Olej funguje také jako klimatizační zařízení, vyhlazující malé vily, a současně poskytuje objem, který ani silikony nejsou schopné.

Všestrannost. Výhody brokolicového oleje jsou tak velké, že mohou být použity se stejnou účinností pro vlasy i pokožku. Namísto hydratačního krému vám tento nástroj ulehčí ze zarudnutí a odlupování pokožky hlavy, vyléčí svědění a uklidní pokožku.

Jak můžete vidět, příznivé vlastnosti tohoto oleje jsou skutečně jedinečné a mohou vyřešit mnoho problémů s vlasy a kůží.

Je pozoruhodné, že je k dispozici na mnoha místech prodeje a má velmi atraktivní cenu. Takže příště zvážit, zda stojí za vynaložení velkých peněz na profesionální kosmetiku, nebo je snadnější a výhodnější upřednostňovat přirozený, lidsky testovaný produkt.

Brokolicové máslo

Brokolicové máslo

Brokolicový olej / Brassica oleracea italica /

Tento produkt můžete zakoupit v internetovém obchodě s aromaterapií "Aromarti.ru"

Botanický název Brassica oleracea italica
Synonyma: chřest, brokolice
Rodina: Cruciferous- (Brassicaceae)
Popis: Velký dvouletý závod, který dosahuje 60 - 90 cm výšky a šířky 60 cm. Bílé a fialové odrůdy jsou odvozeny; ty jsou mnohem plnější a zimní tvrdé. Kvetoucí výhonky, které se objeví na jaře, můžete vařit.
Barva: od světla k tmavě zelené (bažina) pro studený lisovaný olej a zlatavě žlutý olej získaný z CO2
Vůně a chuť: aroma není výrazná
Způsob příjmu: lisování za studena nebo extrakce CO2
Použitá část rostliny: semena
Oblast růstu: domovem brokolice je jižní Itálie, kde bylo zelí pěstováno více než 2 tisíce let. Je široce pěstována v USA, Japonsku, Kanadě, Anglii, Francii a dalších zemích;
Jiné druhy: Brassica oleracea var. botrytis L. - Květák, Brassica oleracea var. costata DC. - portugalská kapusta, Brassica oleracea var. gemmifera DC. - bramborové klíčky, Brassica oleracea var. gongylodes L. - Kohlrabi
Charakteristika:
Index lomu: 1,4718
Kyselinová hladina: 0,10
Chemické složení:
Boccoliový olej obsahuje unikátní složení mastných kyselin, které současně přispívá ke stabilitě a lehkosti.
Kromě toho je olej bohatý na vitamíny.
Složení mastných kyselin v%
Kyselina linolová 10-11%
Linolenum 9-10%
Eykozenovaya 4-5%
Erucic 52-53%
Oleic 10-11%
Palmitic 3-4%
Stearic 0-1%

Kosmetické působení:
Brokolicový olej je vhodný pro široké použití v kosmetice. Je schopen poskytnout lesk na pokožku a vlasy a používá se jako náhrada za silikon. Nezanechává tuky ani gravitaci.
Léčení:
Jiné použití:

Způsoby použití:
Používá se při péči o vlasy, zvláště u kondicionérů a stylingových výrobků.
Vhodné pro rtěnky a balzámy

Bezpečnostní opatření:
Doba použitelnosti:
Od 1 roku, v suchém chladném místě (při t = 13-25 ° C)

Volitelné:
nutriční hodnota brokolice je lepší než karfiol a její mladé listy nejsou horší než špenát a kala. Sada vitamínů obsažených v brokolicích hlavách je různorodá: A, B1, B2, PP, C, E. Rostlina je bohatá na soli draslíku, fosforu, vápníku, hořčíku, železa, sodíku.
Biochemické složení brokolice mu umožňuje zaujímat přední místo mezi evropskými odrůdami zelí. Brokolice je 1,5krát více než karfiol v obsahu bílkovin (3,2-5,9%) (2,2% barvy, 1,2% bílý), 60,7-150 v kyselině askorbové, 1 mg% (což je 2krát více než v barvě) a karoten v něm je téměř 50krát více než v barvě.
Co se týče kvality a množství esenciálních aminokyselin obsažených v brokolicovém proteinu, je považováno za bílkovinu z masa a za přítomnosti lysinu, tryptofanu a isoleucinu - proteinu kuřecího vajíčka. Hodnota bílkovin se zvyšuje kvůli přítomnosti methioninu a cholinu, které zabraňují akumulaci cholesterolu v těle;
systematické používání brokolic v potravinách brání rozvoji aterosklerózy a nástupu předčasného stáří

Brokolicový olej na vlasy: recenze, užitečné vlastnosti a aplikace

Přírodní oleje mají pozitivní vliv na stav vlasů. Proto se používají při přípravě masky, stejně jako v jiných receptech. Efektivní a brokolicí olej na vlasy. Recenze ukazují, že tento prostředek zvlhčuje kudrlinky, dělá je krásné a lesklé. Pravidla pro jeho použití jsou popsána v článku.

Způsoby, jak se dostat

Produkt se extrahuje ze semen rostliny. Existují dvě hlavní metody vaření. Olej se získává:

Produkt vytvořený oběma metodami má slabý zápach. Způsob získání je však snadno určen odstínem hotového výrobku. Olej vytvořený první metodou má zelenou barvu (odstíny se mohou lišit). Produkt získaný extrakcí má zlatý odstín.

Můžete použít obě možnosti. Ale máčané máslo je zdravější. Proto pokud je to možné, je lepší jej použít. Existuje několik způsobů, jak tento olej použít, ale v každém případě bude mít pozitivní vliv na kudrlinky.

Složení

Podle recenzí má brokolicí olej pro vlasy mnoho žen díky svým výborným vlastnostem. Produkt získal popularitu během několika málo let. To je způsobeno přítomností:

 • minerály: železo, draslík, vápník;
 • vitamíny: E, A, K, C;
 • mastné kyseliny: eruková, omega 3, 6, 9, stearová, palmitová.

Výrobek je dokonale vstřebáván do vlasů a kůže. To vám umožní získat vynikající výsledek a léčebné účinky svých složek. Podle recenzí olej brokolice pro vlasy dokonale zlepšuje jejich vzhled a posiluje.

Užitečné vlastnosti

Brokolicový olej na vlasy je vhodný pro každou ženu. Může být použit pro různé druhy kudrlin, včetně kapritických tuků. Přestože je to vynikající terapeutický nástroj, produkt může být použit k prevenci problémů, stejně jako k udržení krásy a krásného vzhledu pramenů.

Výhody brokolicového oleje pro vlasy jsou:

 • suchá ochranná špička;
 • posílení kořenů;
 • hydratace a výživa;
 • ochrana před vnějšími vlivy;
 • urychlující růst;
 • dává vlasům hladkost, pružnost, měkkost;
 • snadnější česání.

Prostředky jsou přirozenou náhražkou silikonu. Vytváří film na vlasy, který vyhlazuje váhy, dodává lesk. Výrobek léčí poškozené oblasti, chrání vlhkost před odpařováním z kudrlin. Ale ve srovnání se silikonem je neškodný.

Indikace

Výrobek je přínosný pro pokožku hlavy, protože reguluje sekreci kožního mazu. Podle recenzí se také používá k prevenci:

 • dělené konce;
 • křehké vlasy.

To je vynikající produkt pro následující typy vlasů:

 • porézní;
 • kudrnaté;
 • poškozené;
 • vyschlé;
 • nudný
 • dělené konce;
 • elektrizující.

Z kontraindikací přidělí výrobek pouze individuální nesnášenlivost. Podle recenzí je brokolicový olej pro vlasy účinný při pravidelném užívání.

Nuance

Pokud jste alergičtí na přípravek, je lepší jej nepoužívat. Můžete zvednout další vhodnou drogu. Olej by se neměl používat bez konzultace s dermatologem a trichologem v případě závažných patologických stavů kůže a vlasů. Například kontakt se specialistou by měl být androgenní alopecie, psoriáza, svrab.

Nástroj musí být jemně zahřát. Vzhledem k vysoké teplotě jsou živiny v produktu zničeny. Proto je nejlepším způsobem ohřevu vodní lázeň. Po otevření by měl být olej udržován na tmavém, chladném místě a používán po dobu 2 let.

Kde koupit?

Cena ropy se výrazně liší v závislosti na místě prodeje. V kosmetických obchodech je tento nástroj značně dražší než lékárny. Je výhodné objednat si olej od výrobce, to znamená, ve velkoobchodních skladech kosmetiky nebo v malých dílnách, které vyrábějí přírodní kosmetiku.

Například v dílně společnosti Olesya Mastaeva si tento výrobek můžete koupit za 240 rublů (10 ml). Prostředky mají pohodlné balení s dávkovači. Velkou kapacitu (50 ml) lze zakoupit od společnosti "Aromashka", která nabízí své výrobky v internetových obchodech. Cena tohoto nástroje je 300-400 rublů.

Lékárny prodávají olej v množství 10 ml a v různých baleních bez dávkovače. Cena se může pohybovat od 180 do 300 rublů. Ale výběr je malý, protože každý neví výhody brokolice.

Mezi kupujícími, kteří mají největší poptávku, je značka "Spivak". Olej z této značky je levný (asi 180 rublů na 10 ml), a to je častější v prodeji. Hodnocení produktů je většinou pozitivní, zřídka pro koho nástroj není vhodný. Olej této značky se používá v mnoha kosmetických salonech, které používají přírodní produkty.

Aplikace

Produkt se používá různými způsoby. Je to možné a neumývat je z kadeří (ale v tomto případě je nutné měřit objem naneseného prostředku opatrně, aby prameny nevypadaly mastné, lepené dohromady). Použití brokolicového oleje na vlasy bude účinné, pokud bude použito těmito způsoby:

 1. Kombinace Stačí, když na hřeben položíte 2-3 kapky oleje. Vhodné a štětcem. Nástroj je vhodnější zvolit si z přírodního materiálu. Perfektní fit strom, kost. Je třeba pohodlně pokořit vlasy, věnovat pozornost všem pramenům a nedotýkat se kořenů. Vypláchnutí není nutné. Tato metoda je skvělá pro suché nebo mokré vlasy. Kudrnaté bude svítit, bude mít dobře upravený vzhled.
 2. Aplikace na kořeny. Postup umožňuje posilovat žárovky a urychlit růst pramenů. Je účinný, pokud je nutné snížit sekreci kožního mazu. Malý výrobek se zahřeje v ruce nebo ve vodní lázni a poté se na kořeny aplikuje a masíruje. Nemůžete proplachovat. Ale protože olej je používán víc než pár kapek, kudrlinky mohou vypadat nešikovně. Proto je žádoucí vydrží 15-20 minut a pak si umyjte vlasy.
 3. Aplikace na tipy. Metoda je skvělá pro suché, křehké, dělené konce. Bude to trvat několik kapek a třepe se v dlaních k ohřevu oleje, a pak se aplikuje na špičky. Prostředky se používají po celé délce bez dotyku kořenů. Není třeba vyplachovat.
 4. Přidání do kosmetiky. Šampon nebo balzám je obohacen několika kapkami výrobku. Olej se přidává pouze v jednom produktu, aby se zabránilo zjemnění. Je také vhodný pro nesmazatelné prostředky: pěny, lotiony, krémy.

Jak potvrzují recenze, brokolicí olej pro vlasy v jakékoli formě dokonale ovlivňuje jejich stav. Pravidelné používání výrobku činí kudrlinky krásné a zdravé.

Lidové recepty

Užitečné jsou také masky na vlasy s brokolicovým olejem. Pokud je zapotřebí ohřívat výrobek, je lépe to udělat ve vodní lázni. Nejlepší recepty zahrnují následující:

 1. Zkratujte žloutek brokolicovým olejem (1 čajovou lžičku). Přidají se ethery (2-3 kapky): ylang-ylang, pomeranč, mandarín. Položte masku na kudrlinky a nechte 2 hodiny. Poté je třeba směs vypláchnout. Jedná se o obecnou tonickou masku, která dodává lesk a měkkost.
 2. Rajčatový olej (2 polévkové lžíce) A brokolice (1 polévková lžička) Vyžaduje se. Produkty se zahřívají, přidá se patchulový éter (5 kapek). Maska je aplikována na celou délku, včetně kořenů. Pak si dejte klobouk. Po 40 minutách vypláchněte. Receptura je účinná při vypadávání vlasů.
 3. Budete potřebovat oleje: brokolice, lopuch, ricín (1 polévková lžička). Jsou zahřáté, přidá se olej z čajovníku (3 kapky). Maska se aplikuje na vlasy a pokožku. Hlava zabalená s lepícím filmem a ručníkem. Masku je nutné omýt za 1 až 1,5 hodiny. To je účinný prostředek proti lupům.
 4. Med (1 polévková lžíce) Je třeba zahřát, přidejte olej z brokolice (2 kapky). Ve stejném množství - znamená chuť (olivový, kokosový, ricinový, lněný). Složky se smíchají se žloutkem a vlasovým balzámem. Maska se aplikuje na čisté vlasy, které zůstávají pod víčkem po dobu 1-2 hodin. Je povoleno přidávat roztoky vitamínů A a E (několik kapek). Maska je účinná pro poškozené vlasy.
 5. Měl byste smíchat olej z brokolice, pšeničných klíčků, oliv a lopuchu (5 kapek). Nástroj se aplikuje na vlasy po celé délce bez dotyku kořenů. Musíte si umyt vlasy za 1-1,5 hodiny. Jedná se o vynikající nástroj pro vysušené prameny.

Jiné použití

Více oleje z brokolice je účinný pro pokožku. To je nejlepší přírodní produkt, který se používá jako základ pro make-up. Slouží k přípravě pokožky a vyrovnání povrchu tak dobře, aby se make-up perfektně držel.

Několik kapek, které jsou aplikovány na kůži, stačí k odstranění suchosti, těsnosti a také jemných jemných vrásek. Olej můžete používat každý den. Nejdůležitější je neuplatňovat ho ve velkém množství. Je pozoruhodně distribuován i ve velmi malém objemu.

Brokolicový olej pro vlasy lze používat pravidelně. Teprve poté bude zaznamenán pozitivní výsledek z použití přírodních prostředků.

Bella: olej z brokolicového oleje Olesya Mustaeva Workshop

Proč jsem si vybral olej z brokolice, abych se staral o mé vlasy? Vzhledem k tomu, že moje vlasy začaly aktivně klesat v létě, jsou tenké, jsou tlačeny a v zimě také vyžadují dlouhou péči a prevenci před vznikem rozštěpených konců!

A olej z brokolice:

 • - vyhlazuje vlasovou kůžičku,
 • - zabraňuje vzniku štěpků,
 • - eliminuje křehkost, zlepšuje sílu vlasů,
 • - redukuje mastnou pokožku hlavy,
 • - dává vlasům zdravý lesk.

Zkontrolujte, zda je tomu tak, pomůže nám nerafinovaný brokolicový olej z dílny Olesya Mustaeva!

Je balena v malé skleněné lahvičce. Pouze 10 ml. Tato skutečnost již říká, že tento olej není základní a neměl by být používán v litrech, ale v kapech. Sklo je tmavé, chrání produkt před slunečním zářením a přispívá k lepší ochraně. Ale stále ho držím v temném šatníku.

Pohodlí, když výrobce uvede podrobnosti o původu výrobku! Tento olej je původem z Německa, je nerafinovaný a organický a získaný lisováním za studena, který uvidíme později na nás!

Láhev je vybavena pipetou. Je praktický a hygienický!

Samotný olej má jasně žlutou barvu, což je přesně důkaz, že je získán lisováním za studena. Pokud byl olej získán metodou extrakce, byl by to zelený! Olej nemá vůbec vůni, nebo je tak mírný, že se mi nos nedostal

Teď chci mluvit o tom, jak jsem vykoupil brokolicovým olejem!

Způsoby použití:

Masky na vlasy

Dělal jsem olejové masky na vlasy s brokolicovým olejem.

Recept:

 • 2 lžíce sezamového oleje (jako základny)
 • 1 pipetový olej brokolice

Směsi, které se mísí, aplikují na rozkroky na pokožce hlavy.

Zavřete celofánovou hlavu a pak ručník. Projděte 2 hodiny.

Po 2 hodinách opláchněte šamponem.

Nezmazatelná péče

Aplikujte několik kapiček brokolicového oleje na mokré nebo suché konce vlasů, které se dobře rozšiřují na vlasy.

V dlaních můžete také třít brokolicový olej a chodit po celé délce vlasů.

Chcete-li zachovat styl

Nejprve je třeba dát vysoušeč vlasů. Hroty vlasů jsou pohodlné na kadeře s hřebenem o malém průměru. Na stohované špičky naneste několik kapek oleje z brokolice.

Závislost obtížnosti

Tento olej používám po dobu 7 měsíců. A nejobtížnější pro mě je - nepřehánějte to! Pokud je přeháníte a přidáte alespoň jednu extra kapku oleje, vlasy budou vypadat špinavě, mastně, nečistě. A nakonec budou muset být umyty.

Pro mě jsem vyvinula normu - 2 kapky brokolicového oleje a už ne! Ale není vždy možné je měřit, někdy kapání z pipety příliš mnoho))

Jak nejlépe aplikovat olej z brokolice: suché nebo mokré vlasy? Nevidím žádný rozdíl ve vlasech! Pokud to přeháníte, bude to stejně vidět!

Dalším problémem (pro mě osobně) je, že olejové masky jsou obtížné vyplatit. Někdy musíte umýt hlavu. Možná, že tu hraje hlavní roli ani brokolicový olej, ale základní. V každém případě je používání vlasů sníženo, pokud budete muset několikrát za sebou umyt vlasy.

Jaký je výsledek?

Nezaznamenal jsem pokles obsahu tuku v pokožce hlavy a vypadávání vlasů, ale nebudu vinit brokolicový olej, protože ne dost často se s ním skrývaly. Lepší mluvení o viditelném efektu! Brokolicový olej usnadňuje pokoření vlasů, pokud s nimi vytvoříte masky. Fakt! Snižuje statické napětí! Vlasy díky němu netlačte a nezvedněte se ve všech směrech! Použijete-li brokolicový olej na zvlněné konce vlasů, udržují si tvar delší. Obecně platí, že vlasy vypadají čistě, špičky se nerozdělují, a to ani v případě, že nebudete dlouho chodit na kadeřník. Zdravé vlasy na lesk - ano, je to! Zvyšte sílu vlasů - ano, během této doby se nestaly křehkými, vypadají zdravě a chladně! Takže obecně jsem spokojen s tímto olejem a mám jen jeden problém - zvolit správné dávkování!

Pokud si myslíte, že vám to dovolím, pak se mýlíte! Chci mluvit o jiných vlastnostech brokolicového oleje a jak je používat!

Make-up olej z brokolice

Ano, ano, slyšeli jste pravdu, tento olej může dokonce odstranit make-up z očí! Za tímto účelem navlhčete bavlněnou vložku vodou a přidejte několik kapek brokolicového oleje. A třepte je uzavřenými víčky podél linie růstu řas. Tímto způsobem zabijete dva ptáky s jedním kamenem: odstraňte make-up a zajistěte další výživu a růst řas!

Brokolicový olej pro péči o pleť

Může být použita ve své čisté podobě jako mono obličejová maska. Na čistou pokožku byste měli položit několik kapek brokolicového oleje po dobu 10 minut, poté je odstranit zbytky horkým ručníkem.

Chcete-li hluboce zvlhčit pokožku, můžete také vyrobit jílové obličeje. Udělal jsem takovou masku s gassoulskou hlínou. Receptura je elementární: hlína, voda, několik kapek brokolicového oleje.

Aplikujte směs na obličej po dobu 5 minut, poté opláchněte vodou. Měkká zvlhčená kůže je k dispozici!

Pro mastnou pleť se doporučuje přidat 1 kapku brokolicového oleje do jedné dávky denního krému. A v akné je užitečné vyčistit kůži bavlněnou vložkou namočenou v oleji z brokolice.

Ruční brokolicový olej

Stojí za to, že do krému na ruce přidáte pouze 1 kapku a hraje se jinak! Já, bohužel, neodpovídala Logona krému na ruce, o kterém budu psát později. Nemůžu ho použít mono. Pouze olej z brokolice ho zachránil z odpadkové nádoby!

Olej je snadno smíchán se smetanou, rychle absorbován.

Ruce po této směsi jsou rychle obnoveny, můžete cítit dobrou hydrataci. Jsou měkké a vrásky zmizí.

Takže jsme objevili následující vlastnosti brokolicového oleje:

 • - Je to vynikající hydratační přípravek na pokožku.
 • - olej z brokolice také chrání pokožku před UV zářením
 • - má nutriční vlastnosti, protože obsahuje vitamín C a živiny
 • - pomáhá kůži zbavit se starých mrtvých buněk, podporuje regeneraci nových
 • - díky obsahu brokolice kyseliny arachidonové v oleji zmírňuje zánět, zarudnutí, snižuje vyrážky

To, co zvlášť se mi líbí o oleji z brokolice, je to, že nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti!

Brokolicový olej, nerafinovaný

Brokolicový olej byl přidán do henny v množství několika kapek, aby se zabránilo suchým vlasům po nanesení henny. Masové vlasy jsou měkčí než bez nich.

Ahoj všichni! Jako mnoho lidí, kteří chtějí růst dlouhé vlasy, vlasy končí sušením a rozštěpením. Navzdory pravidelnému leštění a úpravě účesu, jednou za 2 až 3 měsíce není možné se zbavit krájených vlasů a dlouhé vlasy jsou velmi silné. Čtěte více...

Velmi spokojený s olejem! Zatímco ne zkažený, na rozdíl od kokosu. Okamžitě dává vlasům skvělý vzhled! Dává silný lesk, zvlhčuje, vyživuje a vyhladí. Mám 2-4 kapky na vlasy jako nesmazatelné. Pro omyvatelnou masku použijte dvakrát tolik. Příště ho vezmu z IOM nebo Miko. Doporučuji!

Já, jako majitel načechraných, pórovitých a kudrnatých vlasů, po celou dobu hledám prostředky, jak zkrotit jejich kudrlinky. Zvláště trpím vysokou vlhkostí. A moje opuštění v posledních dvou letech se neděje bez oleje. A když jsem objevila kosmetiku. Čtěte více...

Hej, roztomilé holky, pojďme si trochu promluvit. SILIKONY! Co? Myslel sis, že mluvím o umělých silikonech na ekologické tváři? Samozřejmě ne Promluvme si o přírodním silikonu)) ano, matka příroda o všem. Čtěte více...

Dobrý den milí eko-lidé! Už dlouho četl recenze na této stránce o přírodní kosmetice a rozhodl se, že je čas, abych se podělil o své zkušenosti! Bude to otázka oleje Semen Broccoli, který není zachován! Je získán lisováním za studena ze semen. Čtěte více...

Dobrý den všem! Chci se podělit o své dojmy z použití nerafinovaného semenného oleje z brokolice "Spivak". Butterfly je jen kouzelný! To zázračně vyhladí vlasy a dává mu neuvěřitelný lesk. Olej z osiva Čtěte více...

Ahoj všichni! Chci se s vámi podělit o nejlepší produkt péče o vlasy. Nikdy jsem si nemyslel, že olej je vyroben z brokolice a dokonale se stará o vlasy. Koupil jsem pod vlivem jednoho krále blogger na YouTube, myslím, že mnoho. Čtěte více...

Pozdrav všem! Dnes je moje recenze věnována tak nádhernému produktu společnosti Spivak, jako je olej z brokolicových semen. O tom jsem se dozvěděl od jednoho blogera na YouTube. Rozhodla jsem se objednat a nelitovala. Čtěte více...

Ahoj všichni! Tato recenze, jak jste již pochopili, je o oleji z brokolicových semen. Mnoho recenzí bylo již napsáno o tomto oleji, ale rád bych vám řekl o mých dojmech a mém způsobu použití. Začnu, jak to má být. Čtěte více...

Recenze "Fayleader" na Spivak Butter 100% Brokolicové Semena Nerefined

Jméno: Fayleader. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 20:55:48

Dnešní recenze mi jsou velmi těžké, je z kategorie "ten nepříjemný okamžik, kdy jste zklamáni produktem, z něhož jsou všichni potěšeni".

Myslím, že všichni všichni slyšeli brokolicový olej, obzvláště hype kolem tohoto oleje zahřejí jeho výrobci a prodejci, slibující nám skutečný přírodní silikon. Také jsem věřil, že mohu odmítnout silikony ve prospěch přirozené přírody, ale nerostl jsem spolu.

Nezahřený olej z brokolice od firmy Spivak

Koupil jsem prostřednictvím webu společných nákupů, na internetových stránkách výrobce 10 ml oleje stojí 189 rublů.

INFORMACE VÝROBCE

Brokolicový olej je skutečným zdrojem přirozeného lesku a měkkosti vlasů. Jeho účinek je srovnatelný s dopadem silikonů - dělá vlasy hladký na dotek a lesk bez zatížení ji dolů a ztěžuje dýchání (prokázáno studiemi).Obladaet Hladký efekt, který umožňuje vznik malých prstýnků a kadeře. Brokolicový olej činí snadnější broušení a eliminuje hmatatelnost vlasů. Bohaté na vitamíny, je také vynikajícím zdrojem výživy pro pokožku, a vynikající oxidační stabilitu volos.Obladaet nemastný a hydratační vlastnosti, které je cenným brokolice olej změkčující složky v kosmetice a osobní gigieny.Bystro vstřebává, má lehkou texturu, nemastný strukturu a má vysokou hydratační vlastnosti.

Platí při přidání do: * šampony a kondicionéry * vyhlazení sérum * Styling * Hydratační a klimatizační pleťová mléka a pleťové krémy * oleje nebo sérum na vlasy curling * péče, poskytující efekt „vyhlazení“ * balzámy a masky na vlasy * balzám a rtěnky * * masáž směsi na účinku lesklého bleskaPri přidán ke směsi masáží, krémy a pleťové vody, rychle proniká brokolice olej pomáhá snižovat pocit tuku, a to urychluje hydrataci kozhi.Dozirovki: používá se v kombinaci s jinými oleji mi v směsích nebo emulzích v olejové fázi z 5%

Hromada informací s obalem

Nyní, pokud se nic nezměnilo, olej pochází z hezké kartonové krabice s uzavřenými instrukcemi. Uvnitř - láhev z tónovaného skla, vybavená dávkovačem kapátka.

Kapka mi trochu otravuje, protože olej je stále hustý produkt, kapání velmi pomalu.

Hluboce žlutá, téměř oranžová barva. Tekutina a tuk. Páchne jako brokolice.

APLIKACE A MOČNÉ IMPRESIONY

Použil jsem brokolicový olej pouze na vlasy, můžete si s tím rozmazat tvář, pro kůži, jak se říká, je to také užitečné, ale mým cílem jsou vlasy.

Moje vlasy jsou dlouhé, tenké, rovné, kořeny a skalp normální, délka je suchá a křehká, špičky jsou rozděleny. V tuto chvíli jsem tyto tipy nedávaly pět měsíců, a během těchto pěti měsíců jsem použil brokolicový olej, někdy často, někdy ho hodil dlouho.

1. Brokolicový olej jako nesmazatelný, nanesený na suché vlasy

Byl to první a nejlogičtější způsob, jak použít olej, který jsem zkoušel. Nelíbilo se mi to. Všechny moje sliby, že brokolicový olej není tučný, ale jemně obaluje vlasy, se v mém případě neuskutečnil.

Olej je velmi obtížně rozptýlen na suché vlasy, odmítá si úhledně lehnout a obalit si vlasy, jen rozezní olej. Zkoušel, experimentoval s počtem požadovaných kapiček oleje, ale nic rozumný nefungovalo - olej nebo mastná-once všech tipů, pokud budete mít tři kapky, nebo jedno vlákno, pokud budete mít jednu kapku.

Aby více či méně rovnoměrně rozdělil olej, musím si vyčistit své vyčerpané tipy a to je zbytečné zranění již křehkých vlasů.

Jakmile si na vlasy mám máslo a pak jsem si dlaní nad třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi třemi nohama.

Tato metoda mi nezadala vlasy.

2. Brokolicový olej jako praní, aplikovaný na vlhké vlasy (ihned po umytí hlavy)

Co si myslíte, a tady. Tak jsem byl velmi zklamaný.

Na konci prosince jsem nakrájel špičky, odřízl všechny dělené konce a rozhodl se používat olej z brokolicových semen, aby se zabránilo průřezu vlasů.

Dávám tři kapky oleje na posledních 10-15 cm vlasů a další dvě kapky vyšší. Po vysušení se vlasy nestaly mastnými, zůstaly čisté a čerstvé, jako bych nepoužil olej.

Opět, když se začal používat olej z brokolicových semen, byly rozštěpeny všechny dělené konce. Ale brzy začali znovu překonávat strašlivou rychlostí. Hroty jsou neustále v bílé skvrně a rozvětvené.

Touto cestou jsem použil olej po dobu dvou měsíců, ale z nějakého důvodu jsem okamžitě nepochopil, že to dělám marně. Obviňoval jsem tupé kadeřnické nůžky a zimní zimu, že se moje tipy začaly ztížit. Ale v jednom okamžiku jsem si uvědomil, že brokolicový olej, který je přírodní silikon, který má chránit vlasy, nefunguje. Velice mě lituji, že jsem svěřil své tipy oleji a ne k prokázaným silikonovým formám, které by mohly skutečně chránit mé tipy a zabránit jejich části a zlomení.

Tímto způsobem jsem použil také olej z brokolicových semen, který se mi ukázal jako zbytečný a dokonce i do jisté míry škodlivý, neboť spoléhám se jen na brokolicový olej, mám velmi špatný výsledek. Poté byla uražena olejem a chvíli ji opustila.

3. Brokolicový olej jako maska ​​na špičky před umytí hlavy

Rozhodl jsem se, že máš další šanci a začal jsem si ho dát na špičky, než mi umyje hlavu. Například, kdybych věděla, že zítra ráno budu umyt vlasy, dneska jsem na loďil olej.

Deset kapek na mých koncích bylo víc než dost, rovnoměrně rozdělilo olej na posledních deset až patnáct centimetrů vlasů. Chvost se samozřejmě ukázalo jako odvážný.

Taková maska ​​byla snadno vymyta vlasy, jako vždy s pěnou tekoucí z hlavy při mytí vlasů, to znamená, že jsem nemusel třít tipy.

Po vysušení se na špičkách nedosáhlo nic nadpřirozeného, ​​ale začal jsem si všimnout, že když je v kombinaci s klimatizací, tento krásný čas se prodlužuje, když se rozdělí a bílé tečky jsou maskované. A po měsících pravidelných maskách bylo jasné, že vlasy se opravdu začaly rozdělovat méně. Ty pokazené chlupy zůstaly, ale nové se objevily velmi, velmi málo.

Taková žádost mi přišla do vlasů, jsem potěšen. Ale jak se mi zdá, pravidelnost ropných mask hrála významnou roli při snižování průřezu a ne že by to byl olej z brokolicových semen. Kdybych dal před každým mytím každý jiný olej, dokonce i olivový olej, který je prakticky v každém domě, výsledek by sotva byl horší.

4. Brokolicový olej na obohacení vlasového balzámu.

Výrobce doporučuje obohacovat a šampón, ale podle mého názoru je to bezvýznamné, surfaktanty v šamponu okamžitě umyjí veškerou užitečnost oleje.

Takže někdy přidám brokolicový olej na balzám, smíchaný s jinými přísadami. Již jsem o tom napsal více.

Výsledkem přidání oleje - více nasycených a zvlhčených vlasů, tipy vypadají velmi dobře.

Dobrá cesta, ale můžete učinit totéž s ostatními oleji.

5. Brokolicový olej jako maska ​​na vlasy

Doporučuje se smíchat s jinými oleji. Vzal jsem lžíci hroznového oleje a třicet kapek oleje z brokolicových semen.

Dobře promíchaná, zahřátá, nanesená na čisté, čerstvě umyté a mírně vlhké vlasy, ponechána asi dvě hodiny, promyta jemným šamponem.

Výsledek je dobrý, vlasy jsou nasycené, hladké, lesklé, nevázané, hlava je rychlejší než taková maska ​​se nedostává tuku.

Moje vlasy po této masce (nepoužíval jsem žádné kondicionéry ani ne-vymývání, moje vlasy se přirozeně sušily. Ulice, vítr):

venku za větrného počasí

Tato maska ​​se mi líbila, ale opět existují jiné oleje, které mi dávají stejný účinek.

Takže je brokolicový olej schopen nahradit silikonové zbytky?

Ne, ne, a další sto tisíc krát ne. Pro mé vlasy nebyly přírodní a umělé silikony ekvivalentní.

Je jedinečný účinek brokolicového oleje?

Ne, taky. Při běžném použití poskytují jiné oleje účinek ještě horší, hlavní věc není být líná, aby se o své vlasy starala.

Koupím to znovu?

Sotva. Rád bych vzal svou oblíbenou jojobu nebo stejný argan (pro srovnání, Spivak nyní má brokolicový olej na 189 rublů a arganový olej ve stejném množství 120 rublů, osobně bych si raději koupil tyhle).

A proč ne, možná vám bude vyhovovat lépe a bude se vám líbit více.

Děkuji za pozornost, sbohem!

Ostatní vlasové výrobky:

Sensational Belita Mask Arganový olej + tekutý hedváb

Výživný balzám na vlasy

Brusinový olej, který mi vlasy lesknou

Předmět: Olej z brokolicových semen

Možnosti motivu
Hledat podle tématu
Mapování
 • Lineární pohled
 • Kombinovaný pohled
 • Stromový pohled

Olej z brokolicových semen

Broccolioil - anglicky
Brokkolisamenöl - ho.
Rodina: Cruciferous
Země původu: Německo

Způsob získání: lisování semen za studena. Neurčeno. Organické

Barva a vůně: olej je nažloutlé-zelené barvy, s jemnou, ořech, specifický zápach, mírně připomínající vůni rostliny.

• kyselina eruková cca 46%
• Kyselina olejová cca. 13%
• Kyselina linolová cca. 13%
• kyselina α-linolenová přibližně 9%
• kyselina gadoleová cca. 8%
• Kyselina palmitová cca. 2%
• Kyselina stearová cca. 1%
• Kyselina neuronová cca. 1%

Číslo jódu: 90-120 (pro prezentovaný olej - 99)
Číslo saponifikace: 160-190 (u předloženého oleje - 173)
Druh oleje: neusušování / polosušení

Nepotřebná frakce brokolicového oleje je cca. 2,5%

• Tokoferoly (alfa a gamma tokoferoly)
• Fiosterol
• Stopové prvky - soli draslíku, mědi, železa, vápníku, hořčíku, zinku, fosforu

Složení mastných kyselin brokolicového oleje je neobvyklé - téměř 50% brokolicového oleje se skládá z dlouhého řetězce mononenasycená kyselina eruková (C22: 1).

Díky ní je brokolicový olej jiný vysoká stabilita, a kosmetika s olejem brokolice textura s nízkým obsahem tuku a vysoká roztíratelnost.

Brokolicový olej nemá nutriční hodnotu, stejně jako jiné rostlinné oleje bohaté na kyselinu erukovou.

Jeho hlavní použití je výklenkem přírodní kosmetiky, kde vzrůstá popularita brokolicového oleje. Tento olej je zvláště ceněn v různých výrobcích produkty péče o vlasy. Použití brokolicového oleje v kondicionérech, šamponech, vlasových maskách usnadňuje česání vlhkých vlasů, snižuje elektrostatické napětí, vlasy jsou měkčí a hedvábné.
Vzhledem k těmto hodnotným vlastnostem je olej z brokolice někdy nazýván "rostlinným silikonem".

In dekorativní kosmetika může být použit brokolicový olej opalovací krémy, korektor, základy.

Masážní směsi Přidáním brokolicového oleje usnadňuje klouzání, zanechává pocit hedvábnosti, měkkosti, vlhkosti, takže olej z brokolice může být použit jako přísada v masážních olejích.

V malém, randomizovaném, dvojitě slepém studiu kondicionérů se silikony (5%) a kondicionéry s brokolicovým olejem (5%) nebyl žádný rozdíl mezi přidáním silikonu a brokolicího oleje.
Vykázaly stejný účinek - účinně odstraňovaly elektrostatický náboj, usnadňovaly hřeben a vlasy leskly.
Tyto účinky byly pozorovány u různých typů vlasů, včetně a on bělené bělené bělené vlasy.


Aplikace kosmetiky:

• Přísada do péče o všechny druhy vlasů (masky, kondicionéry, oplachy, šampony) - usnadňuje česání, leštění, uvolnění elektrostatického napětí;
• Přísada do masážních olejů
• V dekorativní kosmetice, jako základ pro maskování nebo základové krémy
• Jako klouzavá přísada v opalovacích krémách.

Dávkování:
Používá se jako přísada do 5%

Skladovací podmínky: 24 měsíců. Skladujte na chladném, tmavém místě.

Doplňující informace:
Brokolicový olej je široce používán výrobci kosmetiky. To lze vidět v receptech známých společností, jako je Logona, která používá olej z brokolice jak v produktech péče o vlasy, tak v denní péči o kosmetiku.

Tento olej lze zakoupit v obchodě,

Brokolicový olej je úžasný opravář vlasů.

V shonu měst a proudění vozů s námi je metamorfóza - tělo hromadí škodlivé látky z výfukových plynů, neustále kouří potrubí a tak dále. A především postihuje vlasy - ukazatel lidského zdraví. Už se nezasvívají, stejně jako předtím, kudrlinky visí po nekonečných pramenech.

Pokud trpíte stejným osudem, musíte okamžitě podniknout kroky, dokud se nestane něco strašnějšího.

Náš článek se zaměřuje na ropné brokolicí - prakticky neznámé širokému spektru překvapujícím redukčního činidla, což je jen několik aplikací, vytvoří kouzlo s tupým mrtvé vlasy.

Přečtěte si více

Viděl jste malou zeleň kochanchiki v oddělení zeleniny? Pravděpodobně mnoho lidí ví, že tato brokolice je druh karfiolu. Mnoho milovníků zahradníků dokonce pěstuje v jejich předměstských oblastech, protože vědí, jaké léčebné vlastnosti mohou nasávat tělo.

Ale stejně jako jiné rostliny se brokolice pokouší shromažďovat semena pro regeneraci, existuje spousta dokonce i z jedné rostliny.

Vyrobte užitečný olej lisováním za zchlazených zelí za studena, díky vůni můžete okamžitě pochopit, že jde o olej z brokolice. Rozsah barev může být od světle žluté až tmavě zelené, závisí na způsobu získání oleje.

Olej nemá štiplavý zápach, a když je aplikován, vůně rychle zmizí, ale léčebné vlastnosti zůstávají.

Jak to funguje a jaký je jeho přínos

Ihned musím říci - ačkoli svým vlastnostem patří do velké skupiny olejů, ale není tak výrazná jako například olivový olej. Ano, konzistence je mastná, ale je rychle absorbována kůží a zanechává téměř žádný zbytek na oblečení nebo na pokožce.

Brokolicový olej obsahuje mnoho vitamínů různých skupin, aminokyselin a příznivých látek pro celé tělo, jako jsou stopové prvky.

Je vhodná pro péči o všechny typy vlasů, stejně tak pozitivně působí na mastné i suché vlasy:

 • Vlasy jsou nasyceny vitální energií kouzelné kapusty;
 • Každé vlasy dostávají svůj podíl na léčivých látkách, stávají se pružnými, jasnými, šumivými;
 • Šupinovitá struktura se stává rovnoměrná, vlasy se stávají lehkými, poddajnými pro všechny nejkomplexnější účesy;
 • Má velký vliv na hojivý proces - po několika krocích se obnoví suché a křehké vlasy, oživí se žárovky, začne růst nových vlasů;
 • Výborný prostředek proti poškození a poškození - olej obklopuje pokožku, regeneruje poškození.

Nízká měrná hmotnost oleje hraje velkou roli - vlasy to nezpůsobí těžké, jako by se to stalo při použití olivového oleje.

Jedinečná kompozice má příznivý účinek nejen na kůži, ale i na celé tělo přes oběhový systém.

Po masce se vlasy nezmění, budou krásně ležet a v některých případech se vytvoří mírná vlnitost.

Na videu, brokolicový olej pro vlasy:

Jaký je rozdíl mezi olejem z brokolice?

Neosoluje pokožku, působí jako antioxidant, tvoří na každém vlasu výživný film. Olejová vrstva zachová vlhkost a chrání hlavu před vysycháním.

Jak správně používáte masku na vlasy s lněným olejem, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Jak je použití esenciálního oleje z oranžových vlasů, můžete zjistit, když si přečtete tento článek.

Co jsou nejúčinnější dostupné masky na vlasy, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Jak požádat

 1. Pokud jste zaneprázdněná osoba a každou minutu máte ve svém účtu, můžete použít nejjednodušší způsob, jakmile nebudete mít čas na masku. Přidejte 2-3 kapky do čisticího prostředku na hlavu, umyjte ji hlavou. Můžete přidat nejen šampon, ale také balzám nebo kondicionér - účinek bude okamžitě viditelný, vlasy budou poslušný a hladký. Přidejte však olej do lahve, ale do dlaně a teprve potom naneste produkt na hlavu.
 2. Můžete si pokládat vlasy s olejem, tato metoda se snadno provádí a netrvá dlouho. Pokud to budete dělat po celou dobu, pak nebudete potřebovat vlasy kondicionér, vaše vlasy budou lesklé, a to také uvolní statistické elektřiny dokonale. Vezměte hřeben z přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kosti, aplikujte na něj trochu oleje a začněte česat vlasy. Pokud máte pocit, že olej skončil, můžete aplikaci opakovat. Tento postup lze provést před opuštěním domu a vaše vlasy se změní na jasnou podívanou - při vystavení slunečnímu záření bude přetečení.
 3. Olejový zábal. Tato metoda trvá déle a je lepší provést proceduru večer. Můžete kombinovat olej z brokolice s jinými oleji, jako je lopuch nebo olivový olej, založený na jejich cíli. Chcete-li to udělat, na 1 polévkovou lžíci oleje z brokolice vezměte 2 lžíce. lžíce jiné lékařské malé, mix a aplikovat na hlavu. Obalte plastovým obalem a ručníkem po dobu 1-1,5 hodiny. Pak si umyjte vlasy obvyklým způsobem. Je povoleno používat tuto metodu pro hojení vlasů třikrát týdně, častěji by se nemělo dělat. Výsledkem je, že konce vlasů se zotaví z výnosnosti, vlasy se živí hojivými látkami.

Na video brokolice olej pro vlasy, aplikace:

Recepty

 • Vezměte 1 vejce bílé + 1 čajovou lžičku citronové šťávy +1 polévková lžička. lžíce medu + 1 polévková lžíce. lžíci másla. Bitem s jemným šlehnutím, jemně rozloženým na vlasy, zabalte. Maska se udržuje asi hodinu, hlava se omyje standardním způsobem;
 • Pro suché a slabé vlasy. Tato maska ​​se nejlépe provádí před spaním. Vezměte 1 polévkovou lžíci. lžíce lopuch olej, stejné množství pšeničných klíčků brokolice + + 2 h. lžíce ricinového oleje + 5 heřmánkový esenciální olejové kapičky a jako t levandule. Vše poraďte, jemně ho rozetřete na vlasy a nechte přes noc. Ráno by měla být hlava opláchnuta okyselenou vodou.

Mohli byste se také zajímat o tom, jak je Estelle poškozený vlasový olej, jak je používán a jak často, stejně jako v jakých dávkách by měl být použit.

Při přípravě masky a použití oleje na vlasy byste měli věnovat pozornost Vella Luxe Oil, protože může nahradit většinu neprofesionálních masky a oleje.

Možná budete také moci zajímat vlasovou masku na svědění a lupy.

Jak používat masku na vlasy s olejem z čajovníku, můžete pochopit, pokud si přečtete tento článek.

A pro ty, kteří chtějí zjistit, jak funguje maska ​​pro bělené suché vlasy, měli byste se seznámit s obsahem tohoto článku.

Výhody oleje z brokolicových semen a způsoby aplikace

Olej z brokolice se úspěšně používá ke zlepšení stavu kůže na obličeji a vlasů. Nástroj lze přidat do masky, krému nebo použít v čisté formě.

Výhody brokolicového oleje na vlasy a pokožku

Olej z brokolicových semen je skladem užitečných vitaminů a mastných kyselin. Má příjemnou vůni a nezanechává pocit mastného filmu. Prostředky jsou přijímány dvěma způsoby: extrakcí a extrakcí za studena. V prvním případě bude olej nažloutlý a druhý - zelený. Tento produkt se aktivně používá v kosmetickém průmyslu, kde vyrábí kosmetické výrobky, výrobky osobní péče. Je to jedna z ingrediencí v balzámů na rty, krémy, masky na vlasy.

Brokolicový olej byl úspěšně používán v domácí péči. Produkt má následující výhody:

 • vyhlazuje napodobující vrásky;
 • hydratuje a vyživuje pokožku;
 • eliminuje známky únavy;
 • tóny stárnutí pokožky;
 • masky podráždění, loupání, praskání;
 • reguluje mazové žlázy.

Používáte-li tento olej pravidelně, pokožka vyplatí vaše zdraví a zářivost. Nebojte se, že nástroj bude cítit na obličeji. Pohlcuje se velmi dobře, takže nebudou takové problémy.

Brokolicový olej se často používá jako součást kosmetiky.

Brokolicový olej je vhodný pro domácí péči o vlasy. Výrobek dokonale nahrazuje všechny sérum, které obsahují silikony a činí vlasy těžší. Nástroj vám umožňuje:

 • hladká vlasová kůžička;
 • zabránit vzniku dělených konců;
 • odstranění křehkosti, zvýšení síly vlasů;
 • omezit mastnou pokožku hlavy;
 • Dejte svým vlasům úžasný zdravý lesk.

Masky na vlasy

Existuje mnoho vlasových masky používající olej z brokolice.

Používejte jako čisticí prostředek

Chcete-li odvážné prameny vypadat lépe, upravte:

 • 10 ml brokolicového oleje;
 • 10 ml bambucké máslo;
 • 30 ml lopuchového oleje;
 • 6 kapek oleje z grapefruitu, neroli, citronu.

Všechny složky by měly být smíchány, zahřívány ve vodní lázni a poté aplikovány na vlasy, včetně kořenů. Maska potřebuje minimálně 2 hodiny. Pak se prostředek promyje vodou přidáním octa. Pro pět litrů filtrované vody je třeba vzít jednu čajovou lžičku kyseliny octové. Postup se opakuje dvakrát týdně po dobu dvou měsíců.

Brokolicový olej je vstřebáván rychle a snadno, proto je vhodný pro všechny typy vlasů.

Ze seborrhy

Cenný olej pomůže těm, kteří trpí seborrheou. Vezměte:

 • 20 ml oleje z brokolicových semen a lopuchu;
 • 10 ml korytnačky;
 • 7 kapek esenciálního oleje z čajovníku.

Všechny oleje jsou důkladně promíchány a aplikovány na vlasy. Zahalte si hlavu teplým šálkem, ručníkem nebo položte klobouk, abyste vytvořili skleníkový efekt. Maska by měla být držena na hlavě po dobu 3-4 hodin. Kompozice se také odmyje roztokem octa. Podobný postup lze provést maximálně jednou za 7 dní po dobu jednoho měsíce.

Pro zlomení

Chcete-li, aby vlasy leskly a zvyšte pružnost, budete potřebovat:

 • 2 žloutky;
 • 30 ml oleje z brokolicových semen a lopuchu;
 • 6 kapek heřmánek esenciálních olejů, pelargónie.

Žloutek je kombinován s lopuchovým olejem, po němž jsou do směsi přidávány ostatní složky. Kompozice se aplikuje na vlasy po dobu nejméně dvou hodin. Hlava by měla být také ohřátá ručníkem nebo kloboukem. Nejlepší efekt bude dosažen, pokud vytvoříte masku jednou týdně po dobu dvou měsíců.

Pro suché vlasy

Droga pomáhá se suchými a křehkými vlasy, zkažené barvami, žehličkami pro narovnání. Bude vyžadováno:

 • 20 ml osiva brokolicového oleje, pšeničných klíčků, lopuchu;
 • 15 ml koláče;
 • 5 kapek levandulového esenciálního oleje, heřmánek.

Olej z pšeničných klíčků vyživuje a posiluje vlasy

Vyhřívaná směs by měla být aplikována na všechny vlasy a obalit hlavu teplým šálkem. Pokud je to možné, připravte masku na noc a ráno umyjte prameny šamponem a opláchněte vodou a octem. Doporučuje se provést postup dvakrát týdně po dobu nejméně tří měsíců.

Plešatost

Ti, kteří trpí plešatostí, neubližují tomu, aby udělali kurz masky z brokolicového oleje. Vezměte:

 • 2 polévkové lžíce. l hořčičný prášek;
 • 3 polévkové lžíce. l teplá voda;
 • 15 ml brokolicového oleje;
 • 25 ml jojobového oleje;
 • 30 ml lopuchového oleje;
 • 1 lžička. teplý med;
 • 2 žloutky.

Hořčičný prášek se smísí s vodou, poté se přidávají oleje, med, žloutek. Směs by měla být aplikována na všechny vlasy po dobu 40 minut, zahřívání. Raději nedělejte masku, pokud máte rány, vředy na pokožce hlavy. Hořčice je velmi pečené, takže sedět s maskou na hlavě bude nesnesitelné. Postup by měl být prováděn jednou týdně po dobu 2 měsíců.

Jak požádat o zdraví a lesk

Olej z brokolicových semen se dobře vyrovnává s dělenými konci. Rozložte 3-4 kapky peněz na dlaně, poté rozdělte složení na koncích vlasů. Doporučuje se, aby se olej zvlhčoval ve vlhkých vlasech. Chcete-li pramenům dát přirozený lesk, rozdělte několik kapek výrobku na celou délku vlasů.

Recepty na krásu obličeje

Domácí péče o pleť s olejem z brokolicového oleje bude zdravá a sametová. Nástroj lze přidávat do téměř jakéhokoli kosmetického přípravku, který jej obohatí o vitamíny.

Aplikujte čistý olej na obličej místo krému nestojí za to, je příliš těžké pro pokožku

Odstraňovač make-upu

Olej je vhodný pro odstranění očního make-upu. Zároveň interaguje s řasami a stimuluje jejich růst. Vezměte si kousek bavlněné vlny namočené ve vodě, naneste na ni brokolicový olej a v kruhových pohybech začněte umývat kosmetiku z obličeje a očí. Pokud je to žádoucí, přidejte 5-7 kapek produktu do hotového gélu pro odstraňování make-upů.

Hydratační kůže

Nástroj se používá v čisté formě jako zvlhčující obličejová maska. Osušte jejich tvář, držte jej 10-15 minut, pak zbytky zasejte papírovou ubrouskou. Také neškodí přidávat ropu k nákupu masky, například jílu. Chcete-li to provést, zředte hlínu vodou do stavu kysané smetany a přidejte jednu čajovou lžičku oleje. Vhodný jíl jakékoliv barvy. Maska je žádoucí dělat každý druhý den po dobu jednoho měsíce.

Co dělat s vysokým obsahem tuku

Pokud je kůže na obličeji mastná, je nejlepší přidat 1-2 kapky oleje do jedné části denního a nočního krému na obličej. Olej dokonale obnoví a hydratuje pokožku. Dobře se vyrovná s těžkým akné. Stačí natřít obličej dvakrát denně bavlněnou podložkou navlhčenou přípravkem. Akné zmizí za dva týdny.

Kontraindikace a pravidla skladování

 • Kontraindikace pro použití oleje z brokolice jsou individuální nesnášenlivost. Pokud jste alergičtí na ně, budete muset vybrat jinou drogu.
 • Nepoužívejte olej bez konzultace s dermatologem a tricholožkou, pokud existují vážné patologie pokožky a vlasů. Například s androgenní alopecií, psoriázou, svrabem.
 • Pečlivě s ohřívacími prostředky. Pod vlivem vysoké teploty jsou stopové prvky oleje zničeny. Nepoužívejte mikrovlnnou troubu, ale vodní lázeň.
 • Po otevření musí být uchováván na tmavém chladném místě a používán maximálně po dobu dvou let.

Hodnocení nástrojů

Opravdu se mi líbilo, jak se broskvový olej chová v krému na obličej, právě jsem ji představil jako umělý silikon, který zlepšil absorpci a zlepšil texturu krému kvůli experimentu - to bylo opodstatněné, dokonce překonalo mé očekávání (poprvé ji zavedl do krémů na ruce Rozhodla jsem se dát do krému na obličej) a teď můžu říct, že tento olej není vhodný pouze pro vlasy - kůže se také opravdu líbí.

Pink panter
http://forum.aromarti.ru/showthread.php?t=1777

Používám tento olej na špičkách ve své čisté podobě. Vůně na vlasy není po několika minutách po aplikaci. Ale doslova jsem dal 3 kapky. I když voní z mé láhve, buďte zdraví.

Duvanchik
http://forum.aromarti.ru/showthread.php?t=1777

Nyní jsem ji začal přidávat k prostředkům pro osobu. A vůně toho vůbec přestala pociťovat. V zimě to hodně pomohlo před mrazem, suchost se dobře čistí v krémách rukou, rychle se vstřebává. Takže nejen pro vlasy to je dobré.

Rosedivine
http://www.forum-aromashka.ru/topic/4169-brokkoli-maslo/

Jedinečné složení brokolicového oleje umožňuje tomuto nástroji vyřešit různé kosmetické problémy. Lék je zvláště účinný při pravidelném užívání. Hlavní věc je dodržování proporcí a pravidel skladování.

Pro Více Informací O Suché Vlasy