logo

Resení oleje Constant Delight Olio Ristrutturante 10 ampulek 10 ml 5.00 4

Opravný olej s konstantním potěšením je určen k hlubokému obnovení poškozených vlasů. Okamžitý efekt za 60 sekund. Výrazný výsledek po první aplikaci. Keratinový komplex ve složení oleje vyplňuje poškozené oblasti křehkých vlasů a vyrovnává šupinatou vrstvu vlasů. Minerální olej zajišťuje hladkost a hedvábnost nepoddajných vlasů. Pohodlný formulář pro uvolnění pro jedno použití. Obnovení poškozených vlasů se používá dvakrát týdně. Když je velmi dehydratovaný - je to možné častěji.

Jedinečný koktejl aktivních biologických extraktů (červené řasy), minerální doplňky a keratinový komplex pro těžce oslabené vlasy. Obnovuje poškozené oblasti vlasů, zlepšuje lesk a zvyšuje elasticitu. Poskytuje hlubokou obnovu na celulární úrovni.

Složení: propylenglykol, denaturovaný alkohol, chlorid amonné soli, myristylalkohol, parfém, pálený cukr, C.I. 47005, voda, butylenglykol, extrakt červených řas.

Aplikace: na 10 ml regeneračního oleje se přidá 10 ml teplé vody. Směs se aplikuje přímo na vlasy. Udržujte na vlasy 60 sekund. Při velmi poškozeném - zvýšení doby expozice na 5 minut.

Produkce: Itálie.

Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

Konstantní potěšení Olio Ricostruzione - Obnova oleje

Co bylo tak milostivě pojmenováno výrobcem oleje, se ukázalo být lotionem s jasným zápachem alkoholu. Avšak alkohol v těchto výrobcích nemůže uniknout, protože On je zodpovědný za hluboké proniknutí kompozice do vlasů, a celý jiný kompozice více než kompenzuje přítomnost alkoholu.

Nalil jsem láhev do skleněné mísy, přidal jsem k ní tolik vody a začal se mísit. V prvních minutách 2 jsem přemýšlel, jaký druh transformace do masky řekl technolog.

Přípravný prostředek, mimochodem, je velmi podobný, a to jak v konzistenci, tak i ve vůni oleje firmy Hair Hair.

Ale po další minutě začal lék zesilovat a přeměňovat se na bílý tenký krém.

Po umytí vlasů šamponem Kutrin Premium a vypálením ručníkem jsem začal aplikovat produkt na vlasy. Nejprve s kartáčem, pak jen s rukama.

Pak se rozdělila na malé prameny a začala zpracovávat ultrazvukové žehličky. První chyba, kterou jsem udělala, byla možná v těch nejzákladnějších žehlicích nastaveních. Intenzita infračerveného záření, samozřejmě, bylo nutno zrušit. Poté, co jsem strávil 5krát na každém pramenu, vypnul jsem přístroj a šel jsem si umyt produkt z vlasů.

Vlasy byly mokré a velmi hedvábné. Usnul jsem s uspokojivým úsměvem a očekáváním úžasných ranních fotografií.

Ráno to opravdu udeřilo, ale ne tak, jak bylo plánováno. Její vlasy byly suché a strašidelně načechrané. Neexistoval žádný třpyt, každá stupnice, která by mohla jen vyjít a absorbovat světlo vyčníval!

Bylo obtížné vlasy narovnat, tkanina kleští se nesklouzla přes vlasy. Poté, co jsem na vlasy použil přípravek Alterna na lesk a tepelný ochranný krém od Oribe, po několika hodinách jsem si všiml, že fluffiness trochu ustoupil a viděli jste, že se vlasy staly hustšími. Obecně, když jsem dal Oribe druhou šanci, byl jsem docela přesvědčen, že jako změkčující krém byl skvělý. Na vlasy není vidět, nepostřehnutelná, beztížná. Ale vlasy z ní se začnou měnit během několika hodin po aplikaci, stále více a více poslušnosti.

Po obnovení oleje se poškození na špičkách vlasů stalo nepostřehnutelné, ale vlasy nezažily a nebyly poslušné. Po uplynutí 2 promývání a účinkování vnějšího zotavení. Zůstává malý účinek zlepšení hustoty.

Zatím jsem se rozhodl pouze jedna věc: ultrazvukové žehličky nejsou vhodné pro všechno. A stojí za to kombinovat s alkoholovými ampulemi s velkou péčí a je lepší je vůbec neskombinovat, protože způsobuje silné vysychání vlasů.

Konstanty obnovy oleje potěší recenze

Opravný olej s konstantním potěšením je určen k hlubokému obnovení poškozených vlasů. Okamžitý efekt za 60 sekund. Výrazný výsledek po první aplikaci. Keratinový komplex ve složení oleje vyplňuje poškozené oblasti křehkých vlasů a vyrovnává šupinatou vrstvu vlasů. Minerální olej zajišťuje hladkost a hedvábnost nepoddajných vlasů. Pohodlný formulář pro uvolnění pro jedno použití. Obnovení poškozených vlasů se používá dvakrát týdně. Když je velmi dehydratovaný - je to možné častěji.

Aplikace: na 10 ml regeneračního oleje se přidá 10 ml teplé vody. Směs se aplikuje přímo na vlasy. Udržujte na vlasy 60 sekund. Při velmi poškozeném - zvýšení doby expozice na 5 minut.

Objem: 10 x 10 ml
Výrobce: Itálie, Constant Delight

Recenze (1)

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Konstantní potěšení obnovení oleje a kapalných krystalů - přehled

WHITEROSE
BOTTOM NOVGOROD Aktivní člen

Chci s vámi podělit o své dojmy o obnově ropy prof. kosmetické řada konstant. V krabici 10 lahví tzv. Oleje. Každá lahvička by měla být zředěna objemem vody z lahve - je šlehavá do pěny a nanáší se na vlasy. můžete trvat až 5 minut Nemohu říci, že kompozice má vysoký obsah užitečných olejů, ale moc se mi to líbilo! Vlasy se stávají hladké a snadno se hřebčí!

Tekuté krystaly z konstant: navržené pro dělené konce, aby usnadnily česání a hladkost. V oblasti nedávných dobrodružství s mými vlasy (kteří četli můj blog chápou, co tím myslím), tato věc pomáhá zkrotit vlasy přilepením v různých směrech. V zázračném zásahu ze spletitých cílů, určitě tomu nevěřím, vzal jsem to jako doplněk. péče.. má příjemnou vůni

Recenze z "Alyona_RU" na konstantním oleji na vlasy DELIGHT pro vlasy Argan a med BIO

Jméno: Alyona_RU. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 0 z 5 hvězdiček. 02-09-2018 20:49:48

+levný, nelepivý, neváží, lehce usnadňuje česání

dávkovač, nerozuměl, nezlepšil stav vlasů, neúčinnou péči o vlasy, přesto

✹ Dobrý den! ✹

Moje dnešní recenze nebudou bohužel nadšené... Něco jako, skončila jsem Suchý olej pro vlasy Konstantní DELIGHT Arganový olej a BIO med.

Popis výrobce:

Suchý životní olej Vital Oil Bella Vita Argan E Miele BIO suchý olej je jedinečná nabídka od společnosti Constant Delight, která vám umožní okamžitě zlepšit vzhled vašich vlasů a při pravidelném používání ji naplní okouzlujícím leskem a hladkým hedvábím.

Recyklační olej pro křehké a slabé vlasy. Zvyšuje jejich brilantnost a přidává další objem. Biologicky aktivní složky: Arganový olej a med vyživují vlasovou strukturu a činí ji pružnější. Suchý olej má světelný fixační efekt a na suché vlasy vytváří efekt "vlhkých vlasů". Nevytváří těžší a méně tučné vlasy.

Použití: Do dlaní nasypte několik kapek suchého Bella Vita Argan E Miele Bio suchého oleje a přeneste na mokré nebo suché prameny. Neplachujte.

Složení, bohužel, jsem zapomněl udělat obrázek a nenašel jsem ho na stránkách... Ale můžete to vidět od sousedních autorů.

Konzistence oleje je velmi tekutá. Není lepkavý.

Nejzajímavější je to, že je stále, jako kdyby je umýváno, když si je mezi tvé dlaně třeješ!

A "díky", ne velmi úspěšnému dávkovač,

může vést k vyššímu množství oleje, než jste plánovali.

Vůně je příjemná, nenápadná.

Aplikace a účinek.

Víš, ten olej vůbec nechápal! Nejprve se mi to líbilo! To je velmi snadné aplikovat na vlasy, není to těžší. Mírné úlevy z česání vlasů. Ale pro mě to je ten případ, téměř všechny neprůhledné, některé lepší.

Pro mé vlasy (suché na koncích a polovina mé vlastní a polovina poškozená dříve), olej se ukázal jako zbytečný... Kromě přítomnosti něčeho na vlasu jsem necítil žádný další účinek... Upřímně se zdá, že bez tohoto oleje je lepší než jím.

Výrobce nabízí dva způsoby, jak používat olej, mokrý a suchý:

Suchý olej má světelný fixační efekt a na suché vlasy vytváří efekt "vlhkých vlasů".

No, chci jen říct, že vůbec neexistuje fixační efekt.

Tak vypadá vypadávání vlasů, pokud použijete olej, když je mokrý. (Fotografie byly pořízeny asi před 1 měsícem před dalším tepelným řezem).

No, vlasy a vlasy... končí... vyprchá... Do té doby jsem tvrdohlavě používaly máslo 2-3krát týdně po několik měsíců, určitě... jestli ne víc... A tak se o to postarali... A výrobce slibuje:

jedinečná nabídka společnosti Constant Delight, která vám umožní okamžitě zlepšit vzhled vašich vlasů a pravidelným používáním - naplňte je okouzlujícím leskem a jemností hedvábí

No, no... ani jeden ani ten druhý.

No, to je to, co jsem udělal, když jsem se pokusil aplikovat olej na suché vlasy, abych získal, a la, účinek "mokrých vlasů", jak tvrdí výrobce.

Podle mého názoru účinek nebyl mokrý, ale některé porézní, suché, nezdravé vlasy.

V důsledku toho, když jsem měl asi třetinu láhve, jsem si uvědomil, že všechno bude stačit! Nechci ji používat víc jako láhev s mýdlem... Bylo škoda, že ji odhodili, ačkoli cena je malá, v závislosti na tom, co je v obchodě 200r. + -... A já jsem se rozhodl, že ji použiji na vlasy, než si umyji vlasy. Ale v tomto případě to nevyvolalo zázraky.

Maximální, co mi tento výrobek dává, je lehká úleva z česání a mírná měkkost vlasů, možná to je všechno... Dávám tomuto oleji 3 body... už se mi nedá položit ruku! Prostě to není... ani špatné, ale neúčinné... Co je to na vlasu, co není... Co jsi použil, co jsi nepoužil... Nevím, jestli to doporučuji nebo ne... upřímně, nelíbilo se mi to, já bych neodporučila... No a vy si myslíte, že to potřebujete nebo ne. Přečtěte si další autoři, dobře mluví o tomto oleji.

Popis různých druhů vlasového oleje "Constant Delight" pro obnovení pramenů

Každá žena sní o šikovných vlních. Ne každý však ví, že tento výsledek může být dosažen.

Pomocí olejů Constant Delight ("konstantní potěšení") můžete dosáhnout obnovení vlasů a dát jim prvotřídní lesk.

Tento článek vám řekne, podrobně o složení, výhody a nevýhody Konstantní Delight řadě olejů, a také naučit se aplikovat na vlasy, aby se pozitivní výsledek.

Olio Ricostruzione

Výrobce slibuje výrazný účinek za pouhých 60 sekund a viditelný výsledek po prvním použití. Kompozice zahrnuje:

 1. propylenglykol;
 2. denaturovaný alkohol;
 3. chlorid amonný;
 4. myristylalkohol;
 5. parfém;
 6. spálený cukr;
 7. voda;
 8. butylenglykol;
 9. červený extrakt z mořských řas.

Je nutné zředit 10 ml oleje s 10 ml teplé vody a aplikovat na vlasy po dobu jedné minuty, opakovat 1-2 krát týdně. Balení obsahuje 10 plastových lahviček o objemu 10 ml.

Výhody:

 • Neváží, vyhlazuje.
 • Vlasy se snadno hřebčí.
 • Přináší lesk.

Nevýhody:

 • Silný pach alkoholu.
 • Výsledek závisí na správné přípravě.

Cena ropy je asi 800 rublů.

V prostředku usušte argan a med

Zevnitř je to malá láhev bílého plastu o objemu 250 ml. Samotný olej je tekutý, jednotný, žluto-oranžový, nelepí se na ruce. Výrobce doporučuje, aby malé množství přípravku bylo aplikováno na délku a rovnoměrně rozložilo vlasy.

Složení: Aqua (voda), hydroxyethylcelulóza, Cetrimonium chlorid, PEG-7 gliceril, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, imidazolidinylmočovina, Parfum (vůně), skořicový alkohol, amyl CINNAMAL, Citronellol, kumarin, Argania spinosa jádrový olej, Cl 47005 (Žlutá 10), Glicerin, Cl 16035 (červená 40), Mel extrakt.

Výhody:

 • Neváží vlasy.
 • Přináší lesk.
 • Neleží spolu, nenechává raid.
 • Má příjemnou vůni.

Nevýhody: Má pouze kosmetický efekt.

Cena je asi 250 rublů.

Výborný lesk

Venku je to vysoká tenká láhev tmavého neprůhledného plastu s pohodlným dávkovačem. Objem 80 ml. Samotný olej je čirý, bez zakalené sraženiny. V dlaních je nutné třepat malé množství produktu a aplikovat na špičky a délku vlasů a poté pokračovat ve stylingu.

Výhody:

 • Příjemná vůně.
 • Snadné použití.
 • Ekonomická spotřeba.

Nevýhody:

 • Vysoká cena
 • Malá hlasitost
 • Arganový olej, který je ve složení výrobku, je velmi lepivý. Chcete-li jej vyčistit od vlasů, je nutné několikrát si vlasy umyt.

Olej stojí asi 500 rublů za 80 ml.

Výhody a nevýhody

Stejně jako jakýkoli výrobek mají oleje s konstantními lahůdky své výhody a nevýhody. Je třeba je znát "v obličeji", aby nedošlo k poškození vlasů.

Výhody:

 • Díky běžným lahvům jsou oleje z CD ekonomicky spotřebovány.
 • Nejen, že nevážíte, ale také svítíte na vlasy.
 • To dělá žehlení ještě jednodušší, ne matoucí.
 • Existují finanční prostředky pro jakoukoli peněženku, zatímco za přijatelnou cenu se kvalita nezhoršuje.

Nevýhody:

 • Malá hlasitost
 • Nejčastěji mají pouze kosmetický efekt, který trvá až do prvního mytí hlavy. A pak, abyste viděli stejný výsledek jako to bylo, musíte znovu použít olej.
 • Některé oleje mají štiplavý zápach alkoholu.
 • Umyjte lak, který je nejdůležitější u žen, které si v poslední době namalovaly vlasy.

Musíte začít používat olej z špiček, postupně se pohybovat výš. Efekt se projeví mnohem rychleji, pokud před použitím zahalíte produkt v dlaních na pokojovou teplotu. Stačí, když používáte olej 1x nebo dvakrát týdně, protože zneužívání nebude mít na vlasy co nejlepší účinek, takže je těžší nebo dokonce slepí.

Majitelé mastnou typ vlasů se nedoporučuje používat olej příliš často, a to i lepší vzdát se využívání finančních prostředků na kořenech, vzdalující se o několik centimetrů.

Výše uvedené nástroje Constant Delight se nemusí vypláchnout a po nanesení můžete okamžitě začít stylovat vlasy.

Kadeřníkům doporučujeme, aby před aplikací oleje k rozptýlení krve provedli lehkou pětiminutovou masáž hlavy. Olej snižuje regenerační procesy, takže po prvních postupech mohou vlasy vypadnout, ale nebojte se: tento problém je dočasný.

Chcete-li mít zdravé kudrlinky, které nejen že dokonale doplní váš obrázek, ale také se stane vaší vizitkou, musíte se o ně postarat, dát jim přirozenou, kvalitní péči. Nechte své vlasy potěšit svou brilantností a krásou, milujte sebe a milujte se!

Olej na obnovu konstantního potěšení (Itálie)

Olej na obnovu konstantního potěšení (Itálie)

Koncentrovaný olej pro intenzivní expresní obnovu poškozených a slabých vlasů.

Jméno přítele *:

E-mailová adresa vašeho přítele *:

Koncentrovaný olej pro intenzivní expresní obnovu poškozených a slabých vlasů.

Upozornění: omezené množství zboží na skladě!

Bude k dispozici: 2016-07-02

Nová pošta na Ukrajině pro objednávky až 1000 UAH. - náklady na dopravu podle tarifů Nové pošty.

Při objednávání od 1000 UAH. a nad - dodání je zdarma.

Kuriérem ke dveřím v Charkově při objednávání až 500 UAH. - 40 UAH.

Při objednávání od 500 UAH. a nad - dodání je zdarma.

Hotovost při převzetí. Bankový převod na kartu.

Originální produkty od výrobců a oficiálních distributorů.

Koncentrovaný olej pro intenzivní expresní obnovu poškozených a slabých vlasů. Extrakt z hnědých řas zjemňuje vlasy, nasycuje polysacharidy a minerální složky, má antioxidační účinek. Olej vytváří organický film a poskytuje vynikající ochranu poškozeným vlasům od cizích faktorů a UV záření. Zvyšuje pružnost vlasů a zvyšuje jejich sílu. Vynikající vzduch a odstraňuje statickou elektřinu. Usnadňuje česání a styling. Zabraňuje zamotání. Přináší vlasům úžasný lesk a měkkost.

POUŽITÍ: Otevřete láhev oleje a zředěte ji vodou v poměru 1: 1. Výsledná směs se aplikuje na čisté a mírně usušené vlasy. Distribuujte rovnoměrně po celé délce. Nechte 1-2 minuty. Omyjte vodou. Pak můžete pokračovat v úpravě vlasů. POZOR! Olej zředěný vodou nesmí být skladován.

Balení: 10 ampulí na 10 ml

Constant Delight - italská prof. Kosmetika pro vlasy. Přehledy.

Re: Konstantní potěšení - italské produkty péče o vlasy

Igma "25. července 2016, 12:34

3%
- Nejsilnější bělení s čisticím práškem
- Barevný tón, který zazní v kořenové zóně
- Pastelové tonizování dříve vyčištěných nebo bělených vlasů
- Tmavší barvení
- Doba držení 30 minut

6%
- Barevný tón, který odpovídá délce vlasů
- Šedé zbarvení vlasů
- Jedno 1-2 tóny lehčí barvení
- Intenzivní bělící vlasy
- Doba držení 30-35 minut

9%
- Přírodní zesvětlení vlasů s barvami do úrovně 10 o 2-3 tóny
- Zjemňující přírodní vlasy s barvami série Superbond pro 3-4 tóny
- Intenzivní bělení vlasů bez kontaktu s pokožkou hlavy
- Šedé zbarvení vlasů
- Doba držení 30-35 minut

12%
- Rozjasňující přírodní vlasy s barvivy až do úrovně 10 o 3-4 tóny
- Rozjasňující přírodní barviva na vlasy Superbond 4-5 tónů
- Doba stárnutí 40-45 minut, zvláštní blond - 60 minut
Složení: Aqua (voda), peroxid vodíku, cetearylalkohol, ceteareth-20, Paraffinum Liquidum (minerální olej), laureth-3, Parfum (vůně), Hexyldecanol, Hexyldecyl laurát, kyselina etidronová, simethikon, tetrasodná sůl EDTA, oxychinolin sulfát.

Re: Konstantní potěšení - italské produkty péče o vlasy

princezna »26. srpna 2016, 10:48

Re: Constant Delight - italská vlasová kosmetika.

Nutik »13. října 2016, 02:56

Re: Constant Delight - italská vlasová kosmetika.

Igma »01 prosinec 2016, 20:37

Gel pro dosažení účinků rovných a kudrnatých vlasů 250ml. KD13429

Tento nádherný gel na vlasy je bohoslužba.
Vhodný pro ty, kteří mají chemii, rovné nebo kudrnaté vlasy. Naneste gel na mokré nebo suché vlasy, hřeben hřeben na úpravu účesu vlasů, můžete a udělat účes a připravena bez něj pro kudrnaté vysoušeč vlasů s difuzérem. Následující den mírně navlhčete dlaně a fixujte vlasy, aniž byste znovu nanesli gel, je již na vlasy.
Velmi úsporný, dobré zámky, nelepí vlasy nezkazí jim vzhled mastné, kontaminované chybí vlasy, voní, a tam je vůně vlasy z něj. Snadno se rozčesávají, není nutné mýt vlasy po každém použití, jak už to tak bývá u jiných gelů, protože hřeben je nemožné.
Zde píše výrobce:
Umožňuje vytvářet účinky přímých a kudrnatých vlasů, chrání vlasy před škodlivými účinky tepla vlasů. Odstraňuje "kudrnaté" silně kudrnaté vlasy. Při použití na sušení difuzér přidává objem a lesk na styling.
Výsledek vás potěší.

Re: Constant Delight - italská vlasová kosmetika.

Svetlana Fedotenko »15. prosince 2016, 23:56

Re: Constant Delight - italská vlasová kosmetika.

Igma »16. prosince 2016, 08:56

Re: Constant Delight - italská vlasová kosmetika.

Vivean »22. prosince 2016, 15:02

Chci zanechat recenzi o nádherném nástroji Elixir pro vlasy Constant DELIGHT 12v1

Nezmazatelný elixír 12 v 1 masky od okamžité akce Constant Delight pokrývá všechny vlasy a řeší 12 problémů najednou:

1. dává poslušnost, snižuje chlupatost vlasů,
2. chrání vlasy před vystavením teplu,
3. vyhlazuje poškozenou strukturu podél délky vlasů,
4. poskytuje maximální zvlhčování suchých, křehkých vlasů,
5. usnadňuje proces česání,
6. má UV filtr
7. chrání před negativním vlivem prostředí,
8. má mírný stupeň fixace, usnadňuje stylování tvrdých, nepoddajných vlasů,
9. plní vlasy keratinem
10. vytváří lesklý lesk
11. prodlužuje barvu barvených vlasů,
12. Zabraňuje rozdělení konců.

Prostředky pro mě byla neocenitelná - Nevím, co to je tak krásný efekt na vlasech, ale oni stanou se více poslušní, téměř pushatsya (a to od přírody, které jsou chlupaté), špičky vlasů je velmi měkká a nevyčnívá do různých směrů i když si sundám klobouk, vlasy jsou jasné, lesklé, hladké - obecně to, co potřebuji.Totéž na láhvi + "Pouze pro profesionální použití"
Velmi výhodný dávkovač - dává vám minimální peníze, což vám umožňuje ušetřit hodně, obvykle ruka trvá trochu víc a tady potřebuji pár kohoutků na správnou částku

Vůně je mimořádně mimořádná - velmi příjemná a nenápadná.

Tekuté krystaly na vlasy - přírodní lesk a zdravý vzhled

Tekuté vlasové krystaly jsou na trhu kosmetických přípravků poměrně nový nástroj, ale již se osvědčily pozitivně. Okamžitě obnoví poškození a dává vlasům dobře upravený a zdravý vzhled. Množství nadšených recenzí kapalných krystalů pro vlasy jim dává pozor.

Co jsou tekuté krystaly na vlasy

Nástroj je olejovitá kapalina, která se po mytí aplikuje na vlhké prameny. Nejčastěji jsou k dispozici v lahvích s rozprašovačem nebo dávkovačem na odkapávání.

Olejové krystaly jsou velmi hospodárné. Jedna láhev je dostatečná po dobu 6-9 měsíců s mírným použitím.

Hlavní složky:

 • Různé typy olejů
 • Syntetický silikon
 • Vitamíny

Někdy se přidávají ceramidy a lněné semínko. První podporuje obnovu vlasů a zadržování vlhkosti ve stonku. A extrakt z lněného semínka zrychluje růst.

Účinek použití krystalů:

 • Obnovte strukturu a vyhlaďte váhy.
 • Zbavte se suchých špiček.
 • Shine a zdravý vzhled.
 • Chraňte před vnějšími negativními faktory.

Prostředky usnadňují styling, dělají vlasy poslušný a krásný.

Cena tekutých krystalů na vlasy

Cena závisí na výrobci. Existují rozpočtové prostředky a v Moskvě je můžete koupit od 300 rublů za láhev 80 ml a jsou zde luxusní krystaly a mohou to stát 7-10krát dražší. Ale musíte vědět, že kvůli mastné struktuře nástroje je velmi ekonomická spotřeba a jeden balíček je dostatečný po dobu 6-9 měsíců, v závislosti na délce vlasů a frekvenci použití.

5 nejlepších krystalů na vlasy

Krystaly produkují několik známých společností. Každý den se jejich sortiment zvyšuje, v kompozici se objevují různé nové složky, které slibují neuvěřitelný efekt. Jaké tekuté krystaly pro vlasy fungují lépe?

Konstantní potěšení kapalných krystalů

V Itálii se vyrábějí tekuté vlasové krystaly s neustálým potěšením. K dispozici v lahvích o objemu 8 ml s dávkovačem.

Složení tekutých krystalů pro vlasy Konstantní potěšení:

 • Lněný olej
 • Vitamínový koktejl
 • Betaine
 • Minerální olej
 • Alkohol
 • Methylpropion
 • Parfém

Nástroj neváží vlasy, poskytuje lesk, hluboce vyživuje. Má příjemnou vůni ovoce a bobulí, která poměrně rychle zmizí. Aplikuje se na mokré vlasy, ale může být použita během stylingu, aby do účesu přidala čistý a dobře upravený vzhled. Můžete si zakoupit konstantní potěšení z 350 rublů na láhev.

Recenze kapalných krystalů pro vlasy Konstantní potěšení

Já to absolutně miluju. S krystaly s konstantním potěšením jsem se za šest měsíců zcela zbavil suchých špiček a části. Nyní je moje vlasy zdravá a silná po celé délce, není magnetizovaná a velmi lesklá. To vše navzdory skutečnosti, že pravidelně používám žehličku a vysoušeč vlasů.

Lino4ka, 23 let:

Před konstantním potěšením koupila krystaly od jiné společnosti a stála 1,700 rublů. Abych byl upřímný - výsledek je stejný: vlasy jsou hladké, lesklé a dobře upravené. Proč platit více? Jsem s tímto produktem spokojen, zejména proto, že má velmi ekonomickou spotřebu. Za půl roku trvalo něco víc než půl láhve. Vzhledem k této okolnosti je nástroj stojí za penny.

Sandra84, 30 let:

Vůně dobře, zvlhčuje špičky a vlasy svítí. Ale nedodržím obnovu stavby za 2 měsíce. Abych byl upřímný, nástroj není špatný, ale nezpůsobuje mi to příliš obdiv.

Tekuté krystaly pro vlasy Brelil

Tekuté krystaly pro vlasy Brelil určené pro péči o suché a poškozené vlasy. K dispozici v lahvičkách o objemu 50 a 100 ml, existuje několik typů, takže složení se může mírně lišit.

Hlavní složení Brelil:

 • Extrakt z lněných semen
 • Arganový olej
 • Vitamíny
 • Ceramidy

Přes obsažené oleje je konzistence výrobku poměrně lehká a je rovnoměrně rozložena přes vlasy. Krystaly pečlivě pečují o poškozenou strukturu, hluboce vyživují a zvlhčují vlasovou šachtu. Dobře se vyrovnejte s fluffiness. Neobsahuje parfémové směsi, vůně přírodních složek a ne každý musí ochutnat. Náklady krystalů Brelil z 950 rublů.

Recenze kapalných krystalů pro vlasy Brelil

Báječný nástroj pro suché a poškozené vlasy. Myslela jsem si, že nic, co by mi mohlo způsobit suchý šok mé božské podobě, se ukázalo, že je špatné!

Slyšel jsem spoustu ocenění a koupil jsem tento nástroj. Zmizel 1000 rublů, ale nemohu použít. Nemůžu vydržet vůni, jsem na něm zle a tato vůně trvá dost dlouho.

Skvělý nástroj, velmi hospodárná spotřeba a skvělá práce. Na mých vlasech vidím všechno, co mi bylo slíbeno: lesk, zvlhčování a měkkost.

Kapalné kapalné krystaly

Tekuté krystaly pro vlasy Kapous jsou k dispozici ve formě tekutiny, to znamená, že mají lehčí texturu a nízkou tuku. Láhev má dávkovač, objem 80 ml.

Složení krystalů pro vlasy Kapous:

 • Lněný olej
 • Omega -3
 • Silikon
 • Betaine
 • Vitamínový koktejl

Lepidlo rozděluje konce, zvlhčuje, dá vlasům lesk a jas. Odstraňte statické napětí. Může být používán jako tepelná ochrana při použití topných zařízení. Před použitím je žádoucí tření výrobku v dlaních do teplého stavu. Můžete koupit kapesní krystaly ze 400 rublů.

Přehled kapalných krystalů pro vlasy Kapous

Chladný nástroj, používaný asi rok, vlasy nerozpozná: měkké, lesklé a poslušné. Minus: těžké koupit, ve svém městě nenalezl, objednal v internetovém obchodě.

Jsem dobře obeznámen s tekutými krystaly, pracuji v salonu jako mistr. Tento nástroj není špatný, ale není příliš odlišný od ostatních podobných nástrojů. JSOU PRAVDĚJI VŠEOBECNĚ VŠEOBECNĚ a nevidím žádný rozdíl.

Skvělé! Moje oblíbené krystaly! Koupil a koupí! Jsou to nejlepší! Moje vlasy je velmi milují.

Fluid barex

Kapalné krystaly pro vlasy Barex jsou vyráběny v Itálii. Navrženo pro péči o barevné, kudrnaté a poškozené vlasy. Je také jediným prostředkem, jak dát objem krystalů. K dispozici v lahvičkách o objemu 50 ml.

Složení:

Výrobek činí vlasy měkkou a velmi lesklou. Nejsou těžké a snadno se umístit. Tekutina chrání před negativními účinky ultrafialového záření a topných zařízení pro pokládku. Můžete si ho koupit z 860 rublů.

Recenze Fluid Barex

Poprvé jsem o těchto krystalech zjistil, že jsem dostal v obchodě volný vzorkovač. Byl jsem nadšen a okamžitě jsem koupil plnou verzi. Skvělý nástroj pro moje kudrnaté kudrlinky!

Můj oblíbený nástroj. Jakmile ji začala používat, dívky okamžitě nezaznamenaly práci. Moje kudrlinky se staly tak krásné a zářící!

Tento nástroj ve skutečnosti přidává objem. Vlasy jako by byly tlustší. Zpočátku jsem tomu nevěřil, myslel jsem si, že je to reklamní kampaň společnosti a jen slibují spoustu efektů. Ukazuje se, že výrobci nejsou podvedeni, opravdu super věc.

Zdá se, že jsem potěšen účinkem po aplikaci, vlasy jsou vlhké a lesklé. Ale přesto nejsou příliš. Nebo jsem zvyklý na dokonalou hladkost po regeneraci keratinu, ani nevím.

Estel

Estel tekuté hedvábné krystaly se prodávají pouze v obchodech profesionální vlasové kosmetiky. Určeno také pro péči o suché a poškozené vlasy. K dispozici v baleních po 100 ml.

Složení:

 • Silikony
 • Komplex vitamínů
 • Isopropylalkohol
 • Parfém

Dobře vyhlazuje váhy, kompaktuje strukturu a vlasy jsou pružnější a lesklé. Lze aplikovat na vlhké i suché vlasy. První možnost je úspornější a efektivnější. Je možné zakoupit krystaly z Estelle za cenu 270 rublů.

Recenze Estel Liquid Crystal

Zpočátku jsem byl potěšen oslnivou brilancí a plynulostí. Ale pak se vlasy začaly velmi špinavě znečišťovat a stály se tlusté již ve 2. den. Pravděpodobně nemůžete tyto krystaly používat příliš často.

Výborná léčba pro mou milovanou Estelku. Používám ji s potěšením, cena je cenově dostupná, kvalita je na vysoké úrovni.

Svetlana, 37 let:

Jeden z nejlepších způsobů cenového rozpětí až 1000 rublů. Pracuji v kabině a hodně se snažím. Doporučuji zákazníkům a používat je sám.

Moje spálené a vysušené vlasy se mění během několika minut. Získejte hladký a slušný vzhled. To je jen účinek během používání, a pokud produkt nepoužíváte několikrát, znovu se objeví sucho a špičky vytáhnou ve všech směrech.

Vliv tekutých krystalů, mnoho dívek se srovnává s takovými postupy salonu, jako je laminace nebo regenerace keratinu. Lepení, hladkost a hydrataci - to je vše, co vám může dát tyto výrobky péče. Proč si nechat hýčkat vlasy?

KRA PD40028S

Konstantní potěšení Ricostruzione Obnova oleje.

Obnovení olej vhodný pro hluboké opravu poškozené vlasy. Okamžitý efekt za 60 sekund. Znatelné výsledky po prvním použití. Unikátní koktejl červené řasy, minerálních přísad a keratinu komplexu v oleji je vyplněn poškozených oblastí vlasů, šupinaté vrstvy jsou vyrovnány, poskytovat své hluboké zotavení na buněčné úrovni.

Po použití oleje se vlasy stávají poslušnými, hladkými a hedvábnými.

K dispozici ve formě ampulí a sprejů.

Smíchejte olej teplou vodou v poměru 1: 1, důkladně promíchejte. Aplikujte na čisté vlhké vlasy, podržte po dobu 1 minuty (na velmi poškozených vlasech - až 5 minut), poté důkladně opláchněte.

Pro Více Informací O Suché Vlasy