logo

Pravidla pro osvětlení vlasů s citronem

Lemon je přírodní čistící prostředek. V každodenním životě se používá k odvápňování, čištění měděných a mosazných výrobků. Plátky citronu jsou podávány na stůl spárovaný s borůvkami, aby se zuby staly bílou. A ženy jsou široce cvičil světlejší vlasy s citronem: kyselé ovoce, vymývání pigmentu, nezničte kudrlinky.

Výhody a účinky na vlasy

Příznivé vlastnosti citronu jsou způsobeny vysokým obsahem vitamínů (A, skupin B a C) a stopových prvků (měď, draslík, hořčík, fosfor a zinek, vápník). Díky tomu kořeny pevně sedí v žárovkách, jsou vyhlazeny na délku a získávají lesk.

Skalp normalizuje tvorbu kožního mazu a eliminuje lupy. Ale hlavním účinkem citronu je osvětlení vlasů, což je způsobeno vysokým obsahem organických kyselin.

Osvětlení s citronem vám nepomůže stát se blonďatou, ale po prvním postupu si všimnete, že vlasy se staly lehčími o 1 tón. A při osvětlení barvou, v závislosti na původní barvě vlasů a koncentraci bělící složky, můžete vlasy zvýraznit až na 4 tóny - o nic víc, vzhledem k poškození.

Výhody citronu:

 • Procedura neporušuje strukturu vlasů;
 • Osvětlení vlasů může být během těhotenství;
 • Vlasy po rozjasnění s citronem začnou svítit;
 • Kořeny jsou stále silnější;
 • Ztráta ztrát;
 • Kadeřnice se tukují mnohem méně;
 • Zmizí lupy.

Nevýhody citronu:

 • S častým používáním suší prameny;
 • Špatně vyprané;
 • Pokud si špatně umyjete vlasy, bude to stejně těžké jako sláma;
 • Způsobuje alergickou vyrážku v případě přecitlivělosti na přípravek.

Osvětlení vlasů

Pomocí citronu nemůžete dostat bílé vlasy. Ale můžete předpovědět její změnu. V následující tabulce najděte zdroj a výslednou barvu:

Konečný efekt objasnění je ovlivněn faktory:

 • Tloušťka tyče Čím silnější je, tím horší je, že pigment je vyprázdněn;
 • Pevnost tuhosti. Čím silnější jsou vlasy, tím horší se rozjasní;
 • Přírodní barva. Nejsnadnější je rozjasnění světlých kudrlin, horších - tmavých. Lemon je téměř bezmocný, pokud jsou vlasy přirozeně černé (černý pigment je nejvíce odolný).

Rozjasňující funkce

 • Pokud jsou kadeře těžké, proveďte změkčovací masku, abyste zvýšili jasný efekt;
 • Pro zesvětlení vlasů s citrónovou šťávou kupte čerstvé ovoce. Složení šťávy obsahuje konzervační látky a barvivo;
 • Při aplikaci nešetřete peníze - jinak můžete přeskočit části vlasů, které zůstanou nezáležené;
 • Rozjasnění na slunci poskytuje dvakrát nejlepší efekt. Proto po nanesení masky jděte ven za jasného počasí nebo stačí na jižním okně - ultrafialové paprsky pomohou pigmentům vyjet rychleji. 1 hodina opalování stačí;
 • Pokud máte suché kadeře po proceduře, vytvořte zvlhčovací masku.
 • Všechny účesy;
 • Jednotlivé prameny: vyčistěte pouze vybrané prameny, které jim zabraňují kontaktovat zbytek hmoty.

Pravidla pro vyjasnění:

 • Před prvním postupem zkontrolujte citlivost na citron. Chcete-li to provést, stlačte trochu šťávy a aplikujte ji na kůži za uchem. Pokud se červené svědivé skvrny neobjeví během jedné hodiny, můžete použít citron pro zesvětlení vlasů;
 • Chcete-li vypít citronovou šťávu, musíte dlouhé kudrlinky držet pod tekoucí vodou. Pokud se na vlasy vyschne, změní se na krystaly, které jsou ucpané pod váhy na prutu, čímž se vlasy ztuhnou.

Doporučujeme obnovit poškozené vlasy před odleskem. Nemusíte si před zahájením procedury umyt vlasy. Pro přípravu a použití lesklé masky s citronem budete potřebovat:

 • Dřevěná stěrka;
 • Keramická mísa;
 • Postřikovač;
 • Štětec pro masku.

Někdy potřebujete víčko plastové tašky a ručník (recepty uvádějí, zda jsou potřebné).

Recepty pro objasnění

Doma můžete vlasy zesvětlit citronem nebo jeho produkty: esenciální olej a kyselinu citronovou. Můžete je používat v čisté formě nebo v kombinaci s pomocnými produkty.

Aplikace v čisté podobě

Na tmavých, mastných a normálních vlasech - v noci, na suché a tenké - ne více než 2 hodiny. Opláchněte šamponem.

Po vypláchnutí masky použijte změkčující balzám.

Můžete se zesvětlit pouze jednou týdně.

Rozložte 3 kapečky éteru na hřeben a hnětete promyté a sušené kudrlinky.

Při mytí hlavy můžete přidat 5 kapek oleje do 10 ml šamponu (balzám).

Po česání nepotřebujete umyt vlasy. Postup můžete opakovat za týden.

Přidávání do produktů péče se také nedoporučuje více než 1krát za 7 dní.

Zesvětlující maska ​​s citronem

Po osvětlení vlasů umyjte vlasy šamponem. Bude to mít oplachující balicí balzám. Vysušte si hlavu bez vysoušeče vlasů.

V kombinaci s citronem působí horší než peroxid vodíku, ale nepoškozují vlasy. Společně dokážou zvládnout i henna-obarvené prameny.

Jak vařit: od 3 polévkové lžíce. l skořice a 100 ml olivového oleje, aby se vytvořil mush, přidejte šťávu z 1 citronu a 100 ml balzámu. Směs.

Jak aplikovat: distribuovat podél délky vlasů a izolovat po dobu 3 hodin. Suché, tenké vlasy - až 1 hodinu.

Odstraňuje dobře pigmenty, což zvyšuje vyčíslení. Olej hydratuje kudrlinky. Maska je vhodná pro suché a slabé vlasy.

Jak vařit: promíchejte 40 ml šťávy, olivového oleje a medu.

Jak aplikovat: distribuujte podél délky vlasů m, abyste se zahřáli po dobu 2-4 hodin.

Jemná maska, která vyhovuje všem typům vlasů. Kefír nevysuší a pomáhá zesvětlit vlasy.

Jak vařit: míchat 50 ml kefíru s 1 vejcem, šťávou z 1 citronu a 30 ml vodky, 10 ml šamponu.

Jak aplikovat: distribuovat podél délky vlasů, izolovat a vydrží alespoň 8 hodin.

Má jasný účinek, zvyšuje účinek citronu. Dává zlatý odstín blond vlasům, měď - tmavá.

Jak vařit: nalijte 2 polévkové lžíce. l květy 200 ml vroucí vody. Stlačte džus z 1 ovoce a promíchejte s chlazenou infuzí.

Jak aplikovat: vlasy navlhčete stříkací pistolí. Neohřívejte. Odložte noc. Pro suché a tenké vlasy po dobu 2 hodin.

S peroxidem vodíku

Citrón a peroxid zvyšují vzájemný účinek osvěžení. Tato metoda není vhodná pro poškozené vlasy: existuje vysoké riziko spálení. Dokonce i ženy se silnými kudrlinami doporučujeme zkontrolovat jejich sílu během procedury každých 5 minut. Pokud je konstrukce rozbitá, maska ​​by měla být ihned omyta.

Jak vařit: promíchejte 50 ml peroxidu 3% a stejné množství citrónové šťávy.

Jak aplikovat: vlasy navlhčete stříkací pistolí. Neohřívejte. Podržte po dobu 3 až 30 minut. Čím tenčí a lehčí tyče, tím méně drží.

Pozor! Aby nedošlo k nadměrnému ohybu kadeřnic, kontrolujte proces objasnění. Pokud máte pocit, že vaše vlasy jsou těžké - umyjte masku. Doporučuje se postupovat nejdéle jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Pak - 1 měsíc odpočinku.

Péče o proceduru

Lehké vlasy vyžadují pečlivou péči:

 • Hřeben s hřebenem z přírodního materiálu (dřevo, roh);
 • Umyjte si vlasy přírodním šamponem;
 • Ujistěte se, že používáte balzám;
 • Hydratuje, vyživuje a obnovuje vlasy maskami;
 • Vysušte si vlasy přirozeně.

Osvětlení vlasů s citronem je oprávněné, pokud nechcete drasticky změnit obraz. Citrus se zamiloval do blondů, kteří při chemickém bělení zničili vlasy, ale nemohli odmítnout osvětlit rostoucí kořeny. Lemon skutečně vyhlazuje přechod z tmavých kořenů na vyčleněný konec, aniž by způsobil škodu.

Lemon ovoce / Citrus limon - recenze

Rozjasněte vlasy s citronem! Moje zkušenost, citrón + kefír, citrón + med

Byl jsem přirozeně blonďatý... a dřív to bylo v raném dětství. Přirozeně mi vlasy ztmavly a teď jsem s obvyklou světle hnědou barvou vlasů. Několik let jsem se zdůraznila, v zásadě se mi to líbilo, jen moje vlasy se zhoršily.

Obecně se mi líbí moje aktuální barva vlasů, jestliže by to bylo o několik stínů lehčí, bylo by to můj ideál.

Proto jsem se rozhodl vyzkoušet přírodní čističe vlasů. První maskou mého experimentu byla skořice + med, dělal jsem to na noc, ale bohužel jsem neviděl světelný efekt. Možná to prostě nezapadá do vlasů.

Dalším maskem byl citrón + kefír. Citronová šťáva se mísí ve stejných poměrech (polovina je pro mě dostačující) a kefír (nejlépe obyčejný, bez tuku). Aplikuje se v noci po dobu 12 hodin. Maska se omývá velmi snadno, po vymytí vlasů nebylo vůně kyselého mléka.

Účinek osvětlení je, že barva vlasů "začala hrát", to bylo zvláště patrné na slunci! Dokonce i můj manžel si všiml, znamená to, že se mi nezdálo.

Na příjezdu byla medová + citrónová maska, ale po téměř dvou měsících jsem to udělala. A během tohoto období jsem si udělala účes. Pro masku jsem potřeboval 1 polévkovou lžíci. med a šťáva někde půl citronu. Také v noci pod filmu a čepici na 12 hodin. Umyla se snadno, ale dodala trochu nepohodlí, že pokožka hlavy byla mírně svědí.

Výsledek je viditelný na fotografii, nebyl tak nápadný jako po masce kefír + citrón.

Nyní, protože bude čas a touha vyzkoušet masku + kefír, je to už zajímavé.

Zvýrazněte citronový džus před a po

V každém obchodě s kosmetikou existuje obrovský výběr barev a vysoušečů vlasů. Ale navzdory tomu většina dívky stále mají tendenci barvit vlasy přírodními prostředky, například citronem nebo heřmánkem. Tato barviva jsou pečlivější barvicí vlasy, i když jejich účinek není tak bohatý jako u běžných barev.

Bělidlo na vlasy s citronem se doporučuje dívkám, které si je předtím nevymalovaly. Níže uvádíme několik receptů, pomocí kterých můžete vlasy trochu doma osvětlit přirozenými barvivy.
Přírodní upozornění s citronem a sluncem.

DŮLEŽITÉ INFORMACE! Parfém pro ženy s feromony, který pohání jakéhokoli muže blázen. Čtěte více >>>

Pro zesvětlení jednotlivých pramenů jsou rozmazané čerstvou citronovou šťávou a pak po dobu dvaceti minut jsou pod slunečním zářením bez klobouku. Pokud máte světlé vlasy, stačí jeden postup, tmavší je třeba opakovat dvakrát nebo třikrát. Po dosažení požadovaného výsledku je hlava promyta šamponem po citrónové šťávě. Tato metoda je poměrně účinná a podobná účinku jako v Kalifornii.

Kadeři se dost dobře vypařují na slunci a současně se jejich poškození minimalizuje. Pokud se rozhodnete namočit s touto metodou v zimní sezoně - musíte jít na solárium, abyste vám pomohli, tam musíte strávit asi sedm minut, protože záření je intenzivnější. Není nutné celé hlavy omyjte citrónovou šťávou, riskujete, že se dostanete po neúspěšném vyjasnění ošklivého a nerovnoměrného odstínu.

Prostředky pro zesvětlení vlasů s citrónovou šťávou a heřmánkem.

Všechny proporce jsou určeny pro střední vlasy. Trvá: středně citrónový; pár velkých lžiček heřmánek suchý, šafrán jeden gram a několik kapek levandulového oleje. Všechny složky jsou důkladně promíchány a půl hodiny vroucí vodou.

Tento nástroj se aplikuje na vysušené vlasy a uchovává se pětadvacet minut. Nic, co by bylo možné filtrovat. Zlikvidujte svůj oblíbený šampon, nejlépe měkký. Tuto masku doporučujeme provést jednou za dva dny, abyste získali potřebný tón.

Pro ty, kteří opravdu nemají rádi čekat, recept na bohatý lék na osvětlení kudrlin.

V podstatě se tato maska ​​používá na tlustých tmavých vlasech, je vyrobena z čisté, čerstvé citronové šťávy. Aplikuje se na celou délku vlasů, od samotného kořene až po konce, pak jsou kadeře vysušeny, lépe přirozeně a promyty šamponem. Tato metoda může zesvětlit vlasy za pár tónů. Tento lék se doporučuje používat jednou za sedm dní. Doporučuje se použít po smetání a balzámy s hydratačním účinkem, protože vysychá vlasy.

Rozjasňující vlasy s citronem - přirozeně a neškodně pro vlasy

Jaro je čas na změnu. Přeměňujeme se na novou léčbu, lehčí make-up, jasné barvy v oblečení... Barviváři doporučují také usnadnit vlastní barvu vlasů a přejít od červených pigmentů k čisticím prostředkům. Proč

První paprsky jarního slunce jsou docela aktivní, zničují červené pigmenty a dělají je nepřirozené. Proto léto mnoho bariků doporučuje, aby vylepšovaly nebo lehce usnadnily vlastní barvy. V jarních a letních sezónách je také důležitý účinek pramenů vybledlých na slunci.

Takže opravdu chci trochu odlehčit prameny. To je nejlepší udělat zkušený pán. A nikdo se s tím nebude hádat. Existuje však obrovské procento žen, které dávají přednost alternativním metodám zbarvení. Zároveň se jim podaří udržet zdravé vlasy, protože v jejich arzenálu jsou takové přírodní barvy jako henna nebo basma. A dokonce i pro zvýraznění, našli podobnou metodu. To je jasné s citrónem a slunečním světlem.

Jak to dělají

O světlejších vlastnostech čerstvé citronové šťávy ženy vědí dlouhou dobu. Ale tato šťáva je tak agresivní, že je alergická na pokožku. To je důvod, proč jediný bezpečný recept na citrón krásy dnes je způsob, jak rozjasnit nehty.

Chcete-li použít čistou citronovou šťávu k bělení pokožky a vlasů, jen málo rozhodnout. Koneckonců ohrožuje podráždění pokožky a dokonce drobné popáleniny. Proto je třeba zesvětlit vlasy s citronem, je zapotřebí základna, která vylepšuje agresi kyseliny citronové.

Jako podklad použijte obvyklou čistou vodu. Ale obecně jsou ingredience citrónového barviva:

- citronová šťáva (čerstvě stlačená, od 8-10 středně velkých citronů nebo 2-3 velké plody),
- 1 polévková lžíce skořice,
- teplou vodu
- vlasový kondicionér.

Pro barvení potřebujete také čistý kontejner s rozprašovačem a hřebenem se širokými zuby.

Metoda vaření Nalijte teplou vodu do rozprašovací lahve a do ní nalijte citronovou šťávu. Přidejte skořicový prášek. Do kontejneru nalijte několik kapek kondicionéru na vlasy - to je nezbytné pro ochranu vlasů před suchostí a křehkostí. Všechny složky by měly být důkladně promíchány láhev. A okamžitě musíte použít směs: čerstvá citronová šťáva má požadovanou aktivitu.

Zvýraznění slunečního záření

Aktivátor bělení z citrónu by měl být sluneční paprsky. Takže počkejte na slunečný den, abyste mohli experimentovat s touto metodou objasnění. Proces bude trvat 1 hodinu. Každý opakovaný postup zvýší efekt.

Připravený přípravek musí být zpracováván na vlasy. A pak jděte pod otevřeným slunečním světlem. Nezapomeňte chránit obličej a krk krémem s vysokým SPF. Pokud se obáváte kožní reakce, doporučuje se také ošetřit pokožku hlavy. Nejlepší denní čas pro tento proces je, když je slunce na svém zenitu, v takovém případě bude výsledek rovnoměrný a 60 minut pro objasnění bude pro vás dost.

O tom, jak aplikujete připravenou kompozici - závisí na stylu barvení. S pomocí citrónového vyjasnění provádějí zmrazení, zvýraznění a celkové zbarvení.

Citronová šťáva pro barvení vlasů

Citronová šťáva se používá nejen pro tzv. "Solární objasnění". Citrónová šťáva se přidává při barvení hennou. A v tomto případě je barva dosažena jasnější, jasnější a krásnější.

Pokud nechcete udělat "sluneční zbarvení", pak můžete použít roztok citrónové šťávy k opláchnutí vlasů. Tuto techniku ​​lze doporučit brunetům a blondům. Vlasy budou mít zrcadlový lesk a lesk.

Metoda zesvětlování citronu

Rozjasňující vlasy s citronem se mohou provést doma.

Tento způsob, jak se stát blonďatým, je velmi důležitý, navzdory velkému počtu barevných nástrojů v distribuční síti.

Aby výsledek vyjasnění byl stejný jako výsledek vyfarbení peroxidem, je třeba správně použít ovoce.

Co je užitečné pro citrónové kudrlinky?

Lemon je velmi zdravý. Ale ve péči o vlasy pevně zastával své místo. Toto ovoce obsahuje ve svém složení hodně vitamínů. Největší množství vitamínů C, kyseliny askorbové.

Esenciální olej, který je také ve velkém množství v citrusu, může posílit vlasový folikul a strukturu vlasů, vyživovat je vitaminem.

Díky esenciálním olejům můžete odstranit lupy, vrátit ztracený lesk na kudrlinky, zesvětlit vlasy.

Citrus může být použit čerstvý a může být přidán do masky jako esenciální olej.

Ale stojí za to vědět, že čerstvé ovoce může způsobit suchost pramenů, a proto je nezbytné přidat směsi ke změknutí.

Smetana, máslo, broskvový olej a med jsou vhodné jako změkčovadla.

Zesvětlit prameny citronu začalo dávno. O těchto vlastnostech citrusů bylo známo mnoho století.

Bělicí vlastnosti byly aplikovány nejen na vlasy, ale i na oblečení a jiné předměty.

Zdobené vlasy s medem a citronem se skořicí se doporučují pro světlé dívky. Tmavé prameny šťávy z tohoto ovoce nemohou trvat.

Pečlivě zvažte bělení kadeřníků pro ty, kteří namalovali své prameny v tmavším odstínu.

Barva po vyčištění může být nepříjemně překvapená. Oranžová nebo rezavá barva je nepravděpodobné, že by vyhovovala hosteskám barvených vlasů.

Ti, kteří používali hennu ke změně kudrlinky, také nepoužívají citronovou šťávu pro objasnění.

Před nárazem ovoce na vlasy se poraďte s mistrem. Poradí, že je lepší použít pro zesvětlení pramenů.

Na obrázku je ukázka kudrlin, která se rozzářila citronem a skořicí, s peroxidem samozřejmě můžete získat lehčí barvu vlasů, ale nebude to pro vaše vlasy užitečné.

Způsoby, jak osvětlit prameny citronem

Pro zesvětlení vlasů s citrónovou šťávou doma můžete použít několik způsobů.

Nejčastěji se používá složení šťávy a vody, někdy používají éterický olej z citronu.

Postup pro toto vyjasnění je následující:

 • Vezměte dva ovoce a vytlačte džus z nich. Tvrdé ovoce doporučujeme klepat na stůl, dokud nebude citrón měkký. Poté řezte citrusové plody ve dvou a stlačte šťávu;
 • V kontejneru s džusem přidejte litr vody a promícháme přísady;
 • Pokud jsou kadeře suché, doporučujeme do směsi přidat malý kondicionér, vše promíchat a nechat 15-20 minut;
 • Kompozice se umístí do láhve se sprejem a aplikuje se na prameny;
 • Po zvlhčení vlasů kompozicí je nutné jít ven, aby sluneční paprsky působily na kadeře po dobu asi dvou hodin. Takže ovoce je lepší ukázat své vlastnosti. V takovém případě musíte šířit obličej ochranným krémem;
 • Po ukončení procedury je nutné prostředek odstranit obvyklým způsobem: vodou, šamponem.

Tato metoda objasnění může být použita pro získání efektu zvýraznění doma. Pro tento účel však musí být kompozice aplikována s bavlněným kotoučem nebo kuličkou.

Pokud je ve výrobku k dispozici klimatizační zařízení, je nutné provést štětcem a aplikovat kompozici na kadeře.

Chcete-li, aby kudrlinky lehčí, budete potřebovat jiný postup používání citrusové šťávy s vodou. Může se však konat až 90 minut po prvním vysvětlení.

Po druhé aplikaci lesklé sloučeniny na slunci bude muset sedět po dobu 30-40 minut.

Pokud není dostatek času na to, abyste strávili druhou fázi objasnění, můžete událost odložit pro pohodlnější čas.

Druhý způsob vysvětlení doma zahrnuje použití citronové šťávy, nemíchání s vodou a jinými složkami.

K tomu je nutno ovoce stlačit přímo na vlasy a rovnoměrně rozložit šťávu do všech kudrlin.

Suché prameny musí být nutně na slunci. Pouze tímto způsobem dojde k nezbytným změnám ve struktuře vlasů a vlasy budou světlé jako na fotografii.

Chcete-li získat zlatou barvu pramenů veselých holčiček, můžete tuto kompozici provést: heřmánek nebo med se přidá do citronové šťávy, vše musí být aplikováno na prameny.

Po ukončení procedury byste neměli očekávat rychlý účinek jako barvení peroxidem. Trvá několik týdnů, než se vlny změní barvy.

Osvětlení vlasů s citronem je přirozený proces, takže po dobu 3-4 týdnů bude ovoce fungovat a postupně zesvětlí prameny.

Když se citronová šťáva rozjasní doma, měli byste být připraveni, aby vlasy byly lehčí pouze o 1-2 tóny. Aby byl výsledek jasnější, doporučuje se pravidelně používat citrusové šťávy.

Tipy na zesvětlení kudrlin s citronem

Při výběru způsobu, jak změnit světlo vlasů s citronem doma, musíte postupovat několik tipů, jak zlepšit vlasy citronem nebo plody v kombinaci se skořicí:

 • Citrónová šťáva usrkává vlasy velmi silně. Aby nedošlo ke zkažení pramenů, doporučuje se do kompozice přidat trochu balzámu. Zmírňuje účinek citronu. Pokud není balzám obsažen v receptu, doporučuje se po postupu doporučit, aby se prameny omývaly změkčovadlem;
 • Stojí za zmínku, že aktivní vlastnosti citronu se objevují pouze při vystavení ultrafialovému záření. Vysoká teplota nepřispívá k osvětlení, takže výměna slunce za vysoušeč vlasů nebude fungovat;
 • Chcete-li provádět aktivity k objasnění kudrlinky doma recenze jsou doporučovány v létě. V tomto období roku jsou nejvíce aktivní ultrafialové paprsky;
 • Při vápenci je koncentrace kyseliny citronové stejná jako koncentrace citronu, a proto v nepřítomnosti citronu může být nahrazena vápnem;
 • Maska s citronem může způsobit vážné podráždění očí, pokud se dostane do nich, takže při aplikaci musíte být opatrní;
 • Chcete-li dosáhnout lepšího vyjasnění, po odstranění masky s citronem je třeba opláchnout prameny vodou, ve které je čerpáno sedmikráska;
 • Maska pro vyčištění s citronem, skořicí, medem by měla být připravena pouze čerstvým džusem. Džus, který se prodává v lahvích v obchodě, není vhodný;
 • Pokud byla pro vyčištění použita maska, u které byla jedna ze složek citronem, měli byste se v prvních dnech po skončení procedury zdržet návštěvy bazénu. Kyselina citronová aktivně interaguje s chlórem, takže vlasy mohou být zelené;
 • Před aplikací kompozice s citronem, skořicí na prameny doporučujeme doporučit barvení malého vlákna, aby se zjistilo, jak bude kompozice fungovat. Teprve potom je dovoleno dát masku na všechny kudrlinky;
 • Není nutné provádět několik procedur za jeden den, protože maska ​​s obsahem citronu může poškodit vlasy, uschnout pokožku hlavy;
 • Sušení kudrlin na slunci po osvětlení, je důležité nezapomínat na ochranné prostředky pro obličej.

Aby se předešlo vysušení kudrlin v důsledku vystavení působení kyseliny citronové, doporučuje se, aby se na prameny, které nebyly předem promyty, doporučilo nanášení lesklého prostředku.

Přírodní tuky chrání vlasy před vysycháním.

Po osvětlení doma je důležité důkladně umýt kudrlinky a navlhčit je balzámem nebo jinou hydratační maskou.

Neměli byste zvýšit část citronu v kompozici, protože hrozí nebezpečí poškození pramenů. Je mnohem obtížnější léčit a obnovovat kudrlinky, než přijmout vhodná opatření a udržet je zdravá.

Recepty pro objasnění kudrlin

Chcete-li osvětlit prameny, můžete použít jeden z mnoha receptur s obsahem citronu.

Lemon plus vodní maska

Chcete-li osvětlit prameny, musíte vytlačit šťávu ze dvou druhů ovoce a promíchat ji litrem vody.

Pokud jsou prameny světlé blond, můžete přidávat pouze dvě lžíce šťávy na stejné množství vody. Taková kompozice je pro kadeře považována za jemnější.

Mohou každý den vypláchnout vlasy, což pomůže odstranit lupy, vrátit vlasy lesk, zdravý vzhled.

Do této kompozice je přidán heřmánek. To bude konsolidovat výsledek, zmírnit zánět pokožky hlavy.

Citrón v takovém roztoku je schopen aktivně zničit přirozený pigment obsažený ve vlasech, stejně jako zesvětlení peroxidu.

Na rozdíl od chemických barviv mají citrusové plody mírný účinek, vlasy se zesvětlují, ale nevysuší ani nevyvolávají nadměrnou křivost.

Lemonová maska ​​se skořicí pro osvětlení

Maska není obtížná. Pro to je nutné vytlačit šťávu z jednoho ovoce, zředit to skořicí - tři lžíce.

Vše promíchejte až do hladkosti, poté přidávejte 5-6 polévkových lžic klimatizace.

Směs by měla být aplikována na prameny pomocí štětce, pak obalky naložit celofánem a držet po dobu 5 nebo 6 hodin.

Odstraňte masku se skořicí a citronem, jako každá jiná, voda, šampon. Je nutné je rozmazat pomocí kondicionéru nebo balzám, aby se změkčily.

Zesvětlování citronu

Esenciální olej je přírodní produkt. Spolu s ozdobou kudrlin se vlasy zbaví.
Je to poměrně jednoduché použití.

Citrónový olej by měl být smíchán s olivami. Můžete se rozmíchat přímo v dlani.

Poté jemné pohyby potřebují třehnout olej do pramenů a zabalit mokrý ručník.

Po asi 30-40 minutách může být maska ​​s olejem odstraněna. To se nejlépe provádí se šamponem obsahujícím kondicionér.

Nerozměrujte se, jestliže poprvé nemůžete olej odstranit. Recenze doporučují několikrát vypláchnout prameny.

Lemon pro osvětlení vlasů: 3 základní recepty pro ohromující výsledky

Každá žena sní o luxusních kadeřích, zářivém zdraví. Nicméně, četné salonní procedury často způsobují poškození vlasů. Zvláště negativní na stav barvy vlasů ovlivňuje použití chemických sloučenin. Proto je přirozená touha vyzkoušet šetrné přírodní metody. Tato volba zahrnuje osvětlení vlasů s citronem.

Lemon esenciální olej přínos pro Hairline

Toto citrusové ovoce se vyznačuje nejen jeho výjimečnou chutí, ale také jeho pozitivním účinkem na stav pokožky a kudrlin. Tento účinek je dosažen díky přítomnosti citronu, který je nezbytný pro zdraví vitamínů C, fosforu, hořčíku a vitamínů B.

Pomocí citronu k osvětlení vlasů je možné paralelně dosáhnout následujících pozitivních změn:

 • Obnova křehkých vlasů;
 • Řešení problému děleného konce;
 • Stabilizace kyselosti;
 • Snížení tuku;
 • Návrat lesku, hladkost, svědčící o vitalitě pramenů;
 • Odstranění lupin, svědění a nepříjemných pocitů.

Jak aplikovat vonné citrusy

Zesvětlení vlasů s citrónovou šťávou je zvláště užitečné pro mastné vlasy kvůli schopnosti ovoce kontrolovat činnost mazových žláz pokožky hlavy, což snižuje sekreci. Po "citrusových" postupech se vlasy snadno hřebčí a získávají příjemný platinový odstín (pokud je původní barva jednou z blonďavých variant).

Je možné rozjasnit vlasy citronem a pro suché prameny. V tomto případě se přírodní složka nepoužívá v čisté formě, ale v kombinaci se zakysanou smetanou nebo rostlinným olejem.

Jak správně rozjasnit citron s heřmánek

Zesvětlete vlasy citronem, aniž byste uškrtili kudrlinky, můžete postupovat podle těchto pokynů:

 1. Pozitivně ovlivňuje složení tří částí vody, jednu část citronové šťávy, heřmánkový vývar a několik polévkových lžic olivového oleje nebo ricinového oleje. Výsledkem je objasnění bez narušení struktury, kadeře získávají sílu a lesk.
 2. Zvýraznění citrónovou šťávou v kombinaci s akátovým medem dodává navíc pokožku hlavy, která je mimořádně důležitá pro zdraví kudrlin.
 3. Můžete použít citronovou šťávu pro oplachování, změkčení účinků tvrdé vody. Za tímto účelem se čajová lžička zředí v litre vody při pokojové teplotě. Výsledkem je odstranění prasklin, styling je usnadněn.
 4. Při suché pokožce hlavy se běžné bělení s citrónovou šťávou provádí maximálně jednou za 7 dní, po jejímž ukončení se vlasy po proceduře promyjí vhodným balzámem.

Varianty populárních receptů na masky

Zvýraznění pomocí citronové šťávy je možné kvůli schopnosti čistého produktu zničit pigment, který poskytuje barvu vlasů. Samozřejmě, že vysvětlení citrónu je pro majitele blond vlasů nejúčinnější, ale ženy s hnědými vlasy mohou jít za takový experiment a vyhodnocovat výsledek po několika zasedáních. Tradiční medicína nabízí několik účinných receptů.

Zvýraznění citronu. Jak to udělat?

Chcete-li změnit svůj účes pomocí zvýraznění, ale neodvažujte se provádět tento postup kvůli poškození, které lze provést na vlasy pomocí chemických čisticích prostředků, pak můžete použít citrónovou šťávu pro tento účel.

Málokdo ví, že citronová šťáva je vynikajícím neškodným prostředkem pro zesvětlení vlasů a je také docela efektivní. Samozřejmě, že se hodí pouze pro snadné osvětlení pramenů, to znamená, pokud jsou vaše vlasy, například, z barvy kaštanu, pak po použití citrónových prostředků budou světle hnědé.

Džus tohoto citrusu má tendenci rozjasnit prameny díky skutečnosti, že interaguje s ultrafialovým paprskem, což znamená, že zde nefunguje vysoušeč vlasů.

Všichni víme, že jasné paprsky slunce mohou také zesvětlit vlasy, ale pouze tento proces je velmi dlouhý. A kyselina, která je obsažena ve složení citrónové šťávy, tento proces výrazně urychlí.

Jinými slovy, zvýraznění "sun-citrón" se provádí následovně. Než se rozjasníte, nemyjte si vlasy, aby byl účinek jasnější.

1. Naneste čerstvou citronovou šťávu na prameny. Pokud chcete všechny vlasy úplně osvětlit, je to také možné. V tomto případě by měla být aplikována na celou hlavu vlasů.

2. Po nanesení šťávy je žádoucí zůstat na slunci po dobu 30 minut a pak si vlasy umyjte teplou vodou a šamponem.

Proces by se měl opakovat tolikrát, kolikrát je to nutné, pouze vlasy v příštích časech nemusí být mytovány šamponem. Bude to stačit, kdybyste po určitou dobu umyli citronovou šťávu z hlavy.

Po ukončení procedury je nutné použít balzám na vlasy, protože působení slunečních paprsků společně s účinkem šťávy může mít vážný účinek na vlasy, to znamená, že je vysychá. Zvýraznění citrónu však není vůbec horší než trvání odborné procedury prováděné v kabině.

Nepochází z vašich vlasů, dokud je nevyříznete sami nebo namaříte sami.

Je důležité pečlivě pečovat o vlasy během jejich zbarvení. To znamená, že budete muset zapomenout na sušení s vysoušečem vlasů, stejně jako sprej na vlasy. Nemá se také hodně uschnout pokožku hlavy, může to vést k lupům.

V té době je nutné vyloučit koupání ve slané vodě, což je důležité zejména v případě, že se procedury provádějí během dovolené. A pamatujte, je velmi důležité použít zvlhčující masky na vlasy.

Zesvětlování citronu

Rozjasňující vlasy s citronem je poměrně dlouhý proces. Tato metoda může být nazvána velmi stará a populární, zejména proto, že se hodí pro všechny barvy vlasů.

Jak funguje vysvětlení citronu?

Blondýnky často používají citrónovou šťávu, aby si udržely vlasy bílé. Brunetky zesvětlují vlasy po celé délce nebo prameny, aby poskytly přirozený lesk na přirozený lesk slunečních pruhů s červenavým nádechem. Světlé vlasy dívky mohou zesvětlit vlasy jako celek a prameny, které vytvářejí sluneční polibky na vlasy.

Aktivita přírodního zjasňovače je zde rozšířena slunečním světlem, takže při aplikaci masky s citronem budete potřebovat sluneční lázeň.

Co potřebujete vědět o osvětlení vlasů s citronem?

 • Lemon vlasy trochu vyschne, ale lze je snadno opravit pomocí výživných masek, kondicionérů a olejů.
 • Lemon může přidat na vyčerené prameny načervenalý nádech, ale pokud zřídkakdy používáte přírodní zjasňovač, lze to vyhnout.
 • Lemon rozjasněné prameny vypadají, jako by byly vypáleny na slunci, takže vlasy byly přirozené.
 • Místa, která jsou vyčištěna citronem, se neztmavnou.
 • Lemon může zesvětlit pouze přirozené vlasy. Malované vlasy je nepravděpodobné, že by se rozjasnily - v tomto případě je lepší použít medové a kefírové masky.

Recepty zesvětlování citronu

Existuje několik populárních receptů na masky a spreje s citronem pro zesvětlení vlasů, které budou vyhovovat různým typům vlasů.

Maska s citronem pro suché vlasy

 • Šťáva 4 čerstvě vymačkané citrony
 • 1/3 šálku výživného kondicionéru

Lemonový sprej na běžné vlasy

 • Šťáva 4 čerstvě vymačkané citrony
 • ¼ šálku teplé vody nebo heřmánek

Rozjasňující vlasy s citronem a kefír

 • ½ šálku kefír
 • Džus 2 čerstvě vymačkané citrony
 • 2 lžíce šamponu

Skořice Lemon Hair Hair Lighting

 • 3 lžíce skořice
 • 3 lžíce olivového oleje
 • Šťáva z čerstvě vymačkaného citronu
 • 5-6 polévkových lžic balzámu nebo kondicionéru

Jak vytvořit světlejší vlasy s citronem?

 1. Stlačte džus z citronů v nekovové nádobě.
 2. Pro suché vlasy: přidáme do šťávy balzám a necháme masku 15 minut vařit.
 3. Pro běžné vlasy: nalijte citrónovou šťávu zředěnou vodou nebo heřmánkem odvar do lahvičky.
 4. Aplikujte masku / roztok na vlasy po celé délce nebo částečně pomocí bavlněného tampónu.
 5. Vyjděte na slunce a strávte alespoň 2 hodiny.

Je lepší aplikovat opalovací krém na tělo.

 • Masku / roztok umyjte z vlasů teplou vodou a aplikujte výživný kondicionér.
 • Nechte vlasy přirozeně vyschnout.
 • Výsledek se nemusí zobrazit okamžitě. Někdy se vysychání vlasů pokračuje další 2 týdny.

  Foto vlasů před a po zesvětlení citrónu

  Na této fotografii není výsledkem jednorázový dlouhý pobyt na slunci s vlasy navlhčeným roztokem citronové šťávy a vody.

  Na této fotografii můžete vidět, jak citrónová šťáva rozjasní hnědé vlasy.

  Sledujte video

  V tomto videu můžete vidět, jak snadné je osvětlení vlasů doma pomocí citrónové šťávy.

  Doporučení a upozornění

  • Citronový džus má svůj efekt osvětlení pouze při zasažení UV záření.
  • Pokud si citrón příliš vysuší vaše vlasy, můžete přidat olivový olej.
  • Je nutné vyhnout se kontaktu s citronovou šťávou na pokožce. Jinak se mohou vytvářet bílé skvrny.
  • Je velmi důležité si uvědomit, že po osvětlení vlasů s citronem je nemožné kontakt s chlórem, to znamená, že je lepší jít do bazénu. V opačném případě mohou mít vlasy zelený odstín.
  • Tmavé vlasy zesvětlit citrónovou šťávu je problematické, protože není známo, jaká barva se objeví. Je lepší provést předběžný test na nenápadné čáře.
  • Neměli byste strávit více než jeden postup denně, protože velmi časté rozjasnění citrónu dává na vlasy oranžový odstín.

  Osvětlení vlasů se skořicí lze snadno provést doma pomocí cenově dostupných.

  Heřmánek vlasy je užitečný, ale ne velmi efektivní postup. Heřmánek odfarbí víc.

  Zesvětlení vlasů s kefírem pomůže nejen učinit vlasy několika odstíny lehčími.

  Rekonstrukce vlasů po osvětlení je namáhavý, chvějící a dlouhý proces. Mnoho dívky.

  Zesvětlovací vlas s supro je zastaralý postup, ale stále ho užívá mnoho dívek.

  Osvětlení vlasů s bílou hennou znamená rozpočtový způsob, jak se stát blonďatým. Toto.

  © DoHairs 2019. Vše o srsti, účesy a účesy

  Zvýrazněte citronový džus před a po

  V každém obchodě s kosmetikou existuje obrovský výběr barev a vysoušečů vlasů. Ale navzdory tomu většina dívky stále mají tendenci barvit vlasy přírodními prostředky, například citronem nebo heřmánkem. Tato barviva jsou pečlivější barvicí vlasy, i když jejich účinek není tak bohatý jako u běžných barev.

  Bělidlo na vlasy s citronem se doporučuje dívkám, které si je předtím nevymalovaly. Níže uvádíme několik receptů, pomocí kterých můžete vlasy trochu doma osvětlit přirozenými barvivy.
  Přírodní upozornění s citronem a sluncem.

  DŮLEŽITÉ INFORMACE! Parfém pro ženy s feromony, který pohání jakéhokoli muže blázen. Čtěte více >>>

  Pro zesvětlení jednotlivých pramenů jsou rozmazané čerstvou citronovou šťávou a pak po dobu dvaceti minut jsou pod slunečním zářením bez klobouku. Pokud máte světlé vlasy, stačí jeden postup, tmavší je třeba opakovat dvakrát nebo třikrát. Po dosažení požadovaného výsledku je hlava promyta šamponem po citrónové šťávě. Tato metoda je poměrně účinná a podobná účinku jako v Kalifornii.

  Kadeři se dost dobře vypařují na slunci a současně se jejich poškození minimalizuje. Pokud se rozhodnete namočit s touto metodou v zimní sezoně - musíte jít na solárium, abyste vám pomohli, tam musíte strávit asi sedm minut, protože záření je intenzivnější. Není nutné celé hlavy omyjte citrónovou šťávou, riskujete, že se dostanete po neúspěšném vyjasnění ošklivého a nerovnoměrného odstínu.

  Prostředky pro zesvětlení vlasů s citrónovou šťávou a heřmánkem.

  Všechny proporce jsou určeny pro střední vlasy. Trvá: středně citrónový; pár velkých lžiček heřmánek suchý, šafrán jeden gram a několik kapek levandulového oleje. Všechny složky jsou důkladně promíchány a půl hodiny vroucí vodou.

  Tento nástroj se aplikuje na vysušené vlasy a uchovává se pětadvacet minut. Nic, co by bylo možné filtrovat. Zlikvidujte svůj oblíbený šampon, nejlépe měkký. Tuto masku doporučujeme provést jednou za dva dny, abyste získali potřebný tón.

  Pro ty, kteří opravdu nemají rádi čekat, recept na bohatý lék na osvětlení kudrlin.

  V podstatě se tato maska ​​používá na tlustých tmavých vlasech, je vyrobena z čisté, čerstvé citronové šťávy. Aplikuje se na celou délku vlasů, od samotného kořene až po konce, pak jsou kadeře vysušeny, lépe přirozeně a promyty šamponem. Tato metoda může zesvětlit vlasy za pár tónů. Tento lék se doporučuje používat jednou za sedm dní. Doporučuje se použít po smetání a balzámy s hydratačním účinkem, protože vysychá vlasy.

  Zesvětlování citronu

  V každém obchodě nebo specializovaném kosmetickém oddělení je výběr chemických barviv a bělících kompozic dnes velmi široký. Navzdory tomu mnohé ženy stále preferují přírodní léčiva: citron, heřmánek atd. Mají jemnější účinek na vlasy, i když účinek použití "babičkových receptů" není tak výrazný. Odlehčení citronu je důležité pro světlé a tmavé vlasy, které dříve nebyly znečištěny. V tomto článku se budeme zabývat klady a zápory lidového léku a jak ho používat, pojďme si promluvit o principech účinku citronu na vlasy a jeho účinnost.

  Princip činnosti

  V citronové šťávě obsahuje stejnou kyselinu, která proniká do vlasové šachty a částečně ničí svůj pigment. Na rozdíl od průmyslových formulací založených na peroxidu vodíku a čpavku, které změkčují kůžičku vlasové šachty a odstraňují veškerý přirozený pigment, namísto kterého se uměle zavádí, kyselina citronová pracuje měkčí a přesnější. Postupně se obnoví množství přírodního pigmentu ve vlasech - v důsledku toho se stávají méně tuky, ale nevysuší.

  Přírodní upozornění na slunci

  Pro osvětlení jednotlivých pramenů vlasů stačí je namočit čerstvě vymačkaným citrónovým džusem a ležet 15-20 minut na přímém slunečním světle s odkrytou hlavou. U původně blond vlasů stačí jednou; červené a hnědovlasé ženy, je žádoucí opakovat vysvětlení 3-4 krát. Na konci osvětlení je citronová šťáva důkladně omyta vlasy se šamponem - neutralizuje kyselinu.

  Účinek tohoto postupu je srovnatelný s kalifornským salonním salonem: vlasy se stylově vyblednou na slunci, zatímco jejich poškození je minimální. Všimněte si, že v zimě lze dosáhnout podobného výsledku v soláriu - 5-7 minut je dost, protože světlo je zde aktivnější. Pokud se ovšem navlhčíte všemi vlasy citrónovou šťávou, stanou se jako neúspěšné bělení s hydroperit.

  Heřmánek a citronová maska

  Pro masku na středně dlouhých vlasech budete potřebovat: šťávu jednoho středního citronu, dvě lžíce heřmánek, jednoho gramu šafránu a dvou nebo tří kapek levandule. Všechny složky jsou smíchány a vroucí vodou v ploché misce (voda by měla zakrýt komponenty), která byla pod víkem podána po dobu půl hodiny. Maska se aplikuje na suché vlasy po dobu 20 minut; předfilter není nutné. Doporučuje se umyt výrobek jemným šamponem a pak je třeba použít leštidlo nebo kondicionér, který usnadňuje česání. Maska citronu a heřmánek se může provádět každý druhý den, aby se dosáhlo požadovaného stupně objasnění.

  Lemonová maska ​​s vodkou

  Podle recenzí maska ​​citronové šťávy a vodky, která se užívá ve stejných množstvích, nejen že vám umožní zesvětlit vlasy, ale také normalizuje lipidovou rovnováhu pokožky hlavy. Po nanesení vlasů je můžete obalit ručníkem nebo ležet na slunci: v prvním případě je účinek blahodárnější, ve druhém - účinek je výraznější. Vodová maska ​​s citronem se nedoporučuje pro slabé, poškozené a chlupaté vlasy, protože může nadměrně osušit.

  Koncentrovaná maska

  Pro husté tmavé vlasy se doporučuje maska ​​z čisté citronové šťávy. Aplikuje se po celé délce od kořenů až po konce, pak se vlasy vyschnou přirozeným způsobem a promyjí šamponem. Výsledkem je vyjasnění 1-2 tónů. Masku lze aplikovat nejméně jednou týdně na zcela zdravé vlasy; po něm byste měli pravidelně užívat hydratační balzámy a krémy.

  Umyjte a opláchněte

  Po přidání trochu citrónového silice do obvyklého šamponu mohou být světlé hnědé a světle hnědé vlasy vyrobeny 1-2 tóny lehčí s pravidelným používáním.

  Nejbezpečnějším způsobem je opláchnout vlasy vodou, na kterou se přidá trochu citronové šťávy: zpravidla 1-2 lžíce na 1 litr vody. Postup můžete provést po každém šamponování. V tomto případě je kůže lehce vysušena a vyživována, vlasy jsou hladké a lesklé. Mimochodem, oplachování s citrónovou vodou je efektivní pro omytí olejových masek pro vlasy. Pokud přidáte odtučněný citronový džus z heřmánek, zvýší se efekt osvětlení.

  Laminový reliéf rebarbory

  Domácí zjasňovač lze připravit následujícím způsobem: stlačte šťávu ze čtyř citronů. Buničinu se šlehačkou v mixéru s 30 g nakrájeného kořenu rebarbory ​​přidáme 0,5 litru jablečného octa, přivedeme k varu a vaříme 10 minut na nízkém ohni. V hotovém odvaru přidejte polovinu citronové šťávy, 20 g květů z mořského a heřmánku, zakryjte a vaříme dalších 5 minut. Naplněný ochlazený vývar se smíchá s 50 g akátového medu, 50 g alkoholu a zbývající citronovou šťávou. Uchovávejte čisticí prostředek ve skleněné nádobě se skleněnou zátkou v chladničce. Použijte v zředěné formě k vyplachování (1 polévková lžíce výrobku nalijte 1 litr vody) nebo lubrikaci prameny pomocí koncentrovaného čisticího prostředku pro přirozené zvýraznění. Doporučuje se opláchnout studenou vodou - tím se zvýší účinek.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy