logo

Zvyšující se nárazy: jaká technika je lepší vybrat

Každá dívka ráda mění obrázky. Dnes je to jasná hnědovlasá žena, zítřek - světlá blondýnka, pozítří pozdější - brunetka. Vedle barvy vlasů, dívky mají rádi změnu délky, růst, ořezání tresek. V tomto článku pochopíme, jakým způsobem je nejlépe udělat tresky.

Stavební techniky

Bangs se zvyšují dvěma způsoby:

 • První metoda je totožná s obvyklými rozšířeními vlasů. Pásky jsou připevněny pomocí speciálního stroje. Z nich můžete udělat krátké, dlouhé rány, rovné, frézované.
 • Druhou cestou je fakturační bang, který nelze změnit. Musí být opraveno tak, aby vypadalo přirozeně.

Výběr faktury, prosím, mějte na paměti:

 • Chignonová barva se volí podle barvy vlasů, jak je to možné. Bude vypadat přirozeně;
 • tloušťka chloupků by se měla shodovat s tloušťkou;
 • Zvolte materiál.

Uložená banda se děje: umělá, přirozená. Přírodní příčesek může být malovaný, tónovaný.

Fake bang - špatné pro vás? Kontaktujte salon. Specialista je třeba pečlivě vybírat, aby se udržely vlasy. Před zahájením procedury si přečtěte recenze na práci odborníků.

Funkcí kapsulárního rozšíření je neschopnost vytvořit vysoký ocas, protože kapsle budou viditelné. Pokud jste měli bang, jen jste to prodloužili - volně udělejte nějaký účes.

Metody a technologie

Existuje několik bezpečných metod rozšíření:

Existují dva typy rozšíření: studené, horké.

S horkou technologií jsou přírůstkové prameny připevněny k vám s horkou pryskyřicí.

Častěji používají experti italskou metodu. On je považován za jednodušší, estetický. Připojit získané prameny připravenými kapslemi keratinu. Méně často mistři používají anglickou metodu. Je to náročnější na práci. Kadeřník se ozdobí, připojí k sobě pryskyřici.

Při studené metodě používejte speciální klipy. Pomocí španělské metody jsou prameny upevněny na speciální lepidlo. Bude to patrné u brunet a nebude - blondýnky, hnědovlasé. Japonská metoda může být použita s krátkou hlavou vlasů. Vlákna jsou na samém kořeni upevněna speciálními svorkami. Nejrychlejší metoda rozšíření vlasů je německá. Pro upevnění pramenů pomocí silikonových pásů. Německá výstavba vyžaduje častou korekci.

Rozšíření vlasů je zaručena, a to v rozmezí od dvou do šesti měsíců, v závislosti na technologii a metodě. Italská metoda má nejdelší záruku, japonská nejkratší.

Fotografie před a po

Náklady a kontraindikace

Stavební třesky stojí asi 2 tisíc rublů. Cena se může lišit. Také existují slevy, které mohou výrazně ušetřit.

Proces prodlužování tónu má kontraindikace:

 • délka vlasu je 5 cm nebo více. Není možné připojit umělé prameny k krátkým;
 • jen zdravé vlasy jsou vhodné pro stavbu. Budování větví je zakázáno, když jsou vaše vlasy vyčerpány. Před zahájením procedury projít regenerační léčbou, vypít vitamíny;
 • nárůst se může přerušit, pokud jste mladší 16 let nebo jste těhotná. Pak se vyskytne dívčí hormonální selhání. Během těchto období jsou vlasy velmi zranitelné;
 • kontraindikace jsou kožní onemocnění;
 • burgs nejsou povoleny při užívání silných léků. Mezi ně patří antibiotika, chemoterapie, hormonální léky;
 • kapsle zvýší váhu vlasů. Proto jsou pacienti trpící migrénou, bangy zakázané;
 • Je zakázáno zvyšovat nárazy, když je kůže citlivá, vaše prameny jsou křehké.

Výhody a nevýhody

Výhody budovy zahrnují schopnost experimentovat. Například pro zvýšení pramenů místně, kde není dostatek objemu. Nebo chcete zvýraznit a nechcete být malované.

Vezměte prosím na vědomí, že pomocí rozšíření je snadné opravit špatný účes.

Nevýhody zahrnují následující účinky:

 • po zákroku jsou vlasy poškozené, křehké;
 • po nespravedlivé práci velitele budou viditelné hranice mezi prodlouženou a vlasy;
 • po stavbě je zakázáno navštívit sauny, mořské pláže. Z tohoto pramene se zhoršuje a začíná být zmatená.

Další informace o rozšířeních o vlasy získáte z následujících článků:

Prodlužování vlasů na zákoutích

Každou sezónu se móda mění nejen v oblečeních a obuvi - ve srážkách se objevují čerstvé doteky. Vedoucí kočovníci před demonstrací nových sbírek společně s kadeřníky a make-upovými umělci pracují prostřednictvím modelů na nejmenší detail. A po defilé jsou upraveny pro široké použití. Jedním z nejčastěji se měnících prvků ve srážce je bang. Móda pro svou délku a tloušťku v každé sezóně je odlišná. Ale vlasy rostou pomalu a aby byli schopni držet krok s novými trendy, holičům přišel samostatný třesk.

Zjistíme všechny výhody tohoto postupu, v jakých případech se provádí, jaké metody rozšíření vlasů se používají pro náramky, zejména maskovací přípravky, tipy na další péči a styling.

Proplétá vlasy na třesích

Tento postup umožňuje rychle vytvořit nový formulář, aniž byste museli změnit starý účes. Pomocí přídavných pramenů můžete přidat tloušťku, délku, barevné akcenty, vizuálně odstranit nebo změnit styl třesků. Podívejme se blíže na každou možnost postupu.

 1. Prodloužení výstřelů pomocí rozšíření se provádí z různých důvodů. Například maskování vad po účesu nebo když nechcete počkat, dokud vaše vlasy nevyrůstají přirozeně. Nejčastějším důvodem jeho prodloužení však zůstává odloučení vlasů kvůli neúspěšnému barvení nebo chemickému permu.
 2. S pomocí budovy můžete ticho růst vaše tresky. To umožňuje, aby její krátké vlasy se rychle spojily s hlavní formou účesu. Malý třesk v procesu přirozeného růstu vytváří nepříjemné pocity, když jeho délka dosáhne špičky nosu, protože se nedostává do ocasu, nečesává ušima a nevystoupí do očí. V tomto případě můžete dočasně odstranit třesk, vyrobený pomocí kapacity, například v období odpočinku na moři.
 3. Přidání hustoty se stále provádí tak, aby nebylo zachyceno široké pásmo na parietální zóně pro řezání. Například tvar třesků "Kleopatra" vyžaduje hustou vrstvu zřetelně seříznutých vlasů, protože by na nich nesměl čelo. K dosažení takového účinku na řídké vlasy se přidává hustota v důsledku parietální zóny nebo donorových pramenů.
 4. Změna tvaru třesků pomocí rozšíření je také příležitostí rychle dokončit chybějící části účesu. Dárcovské prameny snadno přemění rovný třesk do šikmé nebo polokruhové. A také můžete změnit stranu podlouhlého okraje.
 5. Přidání dalších barev na základě rozšíření poskytuje dostatečné možnosti pro zbarvení a změnu odstínu oddělené části vlasů. Barevné nahromaděné prameny na třtině se často mohou měnit nebo kombinovat některé jejich odstíny mezi sebou. To pomáhá zabránit těžkému překreslení a snižuje riziko nežádoucího pigmentu.

Často přidaná hustota na nástrahách přetíží a dává nepřirozenému vzhledu na celý účes. Aby to bylo možné, prodloužení vlasů dárce se provádí navíc na chrámech, což pomáhá udržovat rovnováhu hustoty na hlavě a nevystupuje jako samostatný prvek proti obecnému pozadí.

Kdy dělají bangy

Tento postup pomáhá vyřešit mnoho problémů, které vznikají při změně stylu srážek nebo po agresivním vystavení chemikáliím.

Kdy se prodlužují vlasy na zákoutích?

 1. Když měníte stranu oddělení, pokud je na jedné straně šikmý třesk. Koneckonců, při přenášení dělicí čáry je nutné změnit prodloužení. Aby nebylo možné čekat, až se vlasy stanou na požadovanou délku, mohou být okraje doplněny donorovými vlákny.
 2. Pokud se rozhodnete pěstovat své tresky. Takže vlasy, které klesají na úroveň očí, nevyvolávají nepohodlí, mohou být smíchány s delšími vlasy a snadno se začaly chňapat do ocasu.
 3. Když vlasy na jeho třesích spadly v důsledku opakovaného zbarvení nebo perm. Parietální zóna je nejhorší na hlavě. Proto jsou při různých postupech chemické reakce na nich silnější a rychlejší. Pokud se aplikace barviva nebo permanentního permutátu začala na koruně, je účinek na tuto zónu intenzivnější. Nebo když jsou léky přeexponovány nebo dále zahřívány, struktura vlasů může být poškozena a začnou se rozbít. Bangy jsou předmětem tohoto více. Pokud tedy část délky odpadla, může být zvýšena dárcovskými prameny.
 4. Když je touha doplnit obraz s jasnými akcenty, ale chci se vyhnout barvení. V tomto případě lze získávat vícebarevné prameny budováním.

fotografie před a po

Na krátkých prodloužení vlasů, možná jen v případě, že jejich délka není menší než 4 centimetry. Protože jinak bude obtížné skrýt přílohu.

Jaké jsou způsoby, jak postavit

Vzhledem k tomu, že třesy jsou nejvíce viditelnou částí účesu, vytváření dárcovského materiálu vyžaduje pečlivou pozornost. Metody s masivní montážní základnou nebo s použitím objemného zařízení pro připojení pramenů nejsou vhodné pro práci.

Následující metody prodlužování vlasů se nepoužívají na nárazy:

 • páska;
 • Rozšířit kouzlo (provedeno pomocí speciálního psacího stroje);
 • Bellargo (německy);
 • Brazilská (pletená vazba);
 • Hollywood (šití na kůži).

A také se nedoporučuje vytvářet kapsulární sestavu se standardními uzávěry - 5 x 5 milimetrů, protože mohou vystupovat pod vrstvou krycího vrchního vlasu.

Napouštění mikrokapslí je nejvhodnější pro nárazy, takže připevnění dárcovského materiálu je co nejméně nápadné.

Velikost těchto kapslí - 3 až 3 milimetry. Mohou být uspořádány v souvislé řadě bez mezery, což poskytuje dobrý výsledek při přidávání tloušťky a délky. Tuto metodu lze aplikovat na všechny typy vlasů, protože tenké prameny jsou snadno maskované a vytvářejí rovnoměrné rozložení.

Technologie pro rozšíření vlasů

Chcete-li přidat dárcovské prameny dobře uchovávané a nebyly viditelné, musíte dodržovat pravidla postupu. Jak rostou třesky a kolik kapslí je pro to potřebné?

 1. Důležitým krokem postupu je příprava vlasů. Před jejich zhotovením je třeba pečlivě odmastit. Za tímto účelem nejprve propláchněte hlavu šamponem pro hluboké čištění, 2-3x bez použití balzámů nebo kondicionérů. Suchý, aby se zabránilo mokrým oblastem A pak ošetřete nárazy s kapalinou, abyste odstranili příponu nebo jednoduše alkohol. Taková důkladná příprava je nezbytná, protože bang neustále kontaktuje čelo a rychle se špiní.
 2. Po úplném vyschnutí je nutné oddělit oblast nárazů a na horní a spodní straně vrstvy vlasů zakrýt upevňovací prvky. V tomto případě může být horní vrstva zesílena a spodní je tenčí.
 3. Oddělte rozsah umístění mikrokapslí.
 4. Umístěte pramen vlasů do oddělovacího kruhu a začněte s kombinací s donorovým materiálem. Pro větší tloušťku můžete umístit mikrokapsle bez vzdálenosti mezi nimi. Kolik pramenů potřebujete k tomu, abyste zvýšili nárazy, závisí na šířce a přidané tloušťce. V průměru postup vyžaduje 40-60 mikrovláken.
 5. Po zkombinování vlasů a vlasů dárců budou bangy tvarovány do požadovaného tvaru pomocí nůžek nebo holicího strojku.

Vytvoření mikrokapslí vyžaduje velkou pozornost od velitele. Jelikož jsou příchytky velmi malé, jestliže je špatné uchytit kleště do kapslí, donorové prameny budou volně přiléhat. Nedostatečně fixovaný materiál se začne plazit spolu s nástavcem nebo se jednotlivé vlasy začnou roztahovat z kapslí.

Doporučení pro péči a styling

Mikrokapsle má díky své malé velikosti vlasy méně času než standardní. Proto by péče o takové úchyty měla být jemnější.

 1. Doporučuje se doma používat řadu produktů speciálně určených pro rozšíření vlasů - řadu J. Jeho vzorec je určen pro použití na všech typech upevňovacích prvků a zabraňuje uvolnění spojů. Přiložený šampon jemně čistí povrch vlasů, pokožku hlavy a kapsle. Úder na balsamové spojovací prostředky z této série nevyvolává klouzání donorových pramenů.
 2. Během mytí by se oblast s mikrokapslími neměla otřít nehty. Je nutné jemně umýt šampon s prsty.
 3. Po umytí nemůžete třpyt ručníkem. Mohou absorbovat vlhkost jen jako houbu.
 4. Je třeba pokládat pouze kartáče s přírodními štětinami. A je lepší použít speciální hřeben pro prodlužování vlasů - kartáč se smyčkovým štětinem.
 5. Při pokládání je nutné velmi pečlivě pracovat kartáčováním, protože mikrokapsle to může zachytit.
 6. Používáte-li tepelné styly - kroužení, žehlení, pak je třeba zajistit, aby se horký povrch nástroje nedotýkal kapslí.
 7. Nepoužívejte kosmetiku na bázi oleje.
 8. Je třeba vyhnout se přírodním barvivům, jako je henna nebo basma - jejich částice ve formě velmi malých zrn jsou ucpané v úpatí, což snižuje dobu zvedání.
 9. Nedoporučuje se dělat perm.
 10. Je přísně zakázáno přidávat další tresky. To povede k silnému zamotání vlasů a vzniku spletitých kořenů.

Na závěr uvádíme hlavní body. Prodlužování vlasů na náplastech je postup, při kterém se tvar účesu snadno upravuje, vylučují se negativní účinky opakovaného barvení nebo trvalého zvlnění. Bangs - to je nejvíce prominentní část účesu, takže pro nenápadné umístění dárcovského materiálu se používají pouze mikrokapsle. Jiné typy spojovacích prostředků pro tuto zónu jsou považovány za příliš masivní, protože nemohou být maskované. Období nošení mikrokapslí je menší než u standardních, takže péče po postupu by měla být důkladnější. Doporučujeme používat speciální přípravky pro prodlužování vlasů, které jemně pečují, aniž by došlo k přetržení příloh, neobsahují látky, které oslabují spojení nití. Pokládání by mělo být prováděno pečlivě, vyhýbat se kontaktu s horkými nástroji s mikrokapslími. Pokud dodržujete technologii implementace a zohledníte všechna doporučení pro péči po proceduře, budou se třesy dlouho držet a vypadat přirozeně.

Jaké způsoby a jak dlouho by měly být bangy: jak zvýšit blázince dívky?

Velmi často děvčata mění svůj obraz. A pokud si v jednu chvíli chcete krátký účes, pak v jiném můžete také chtít ostře chtít dělat dlouhé vlasy s třesky. A pokud jsou odříznuty, budete muset dlouho čekat, než dosáhnete požadované délky. Z tohoto důvodu jsou dívky často trápeny otázkou, zda je možné zvýšit nárazy. Naštěstí je to možné, stejně jako u jakýchkoli kadeř. Stejným způsobem je snadné zvýšit nárazy. To pomůže stavět a ti, kteří mají příliš řídké nebo krátké vlasy jen pro ni, když je zbytek v pořádku.

Jak mohu zvýšit nárazy?

Bang nemůže být nazýván obyčejnými vlasy. Vyžaduje zvláštní přístup. Proto je velmi důležité najít kompetentního a schopného mistra, který souhlasí s tímto postupem. Chcete-li to udělat, jděte do kteréhokoli známého salonu.

Může nastat otázka: jak zvýšit nárazy? Dnes existují dva známé metody:

· Přirozené vytváření. Časově náročný a zdlouhavý proces, který zahrnuje použití skutečných vlasů. Přirozené tresky, i když s něčím jinými kudrnatými, vypadají mnohem přirozeně umělejší. Kromě toho se jeho délka může měnit s rostoucími vlasy;

· Umělé nahromadění. Nebo banální použití umělých vlasů, které budou připoutány k pravým vlasům majitele s obyčejným vlásím. Navíc existuje rychlost a pohodlí, stejně jako schopnost odstranit nepříjemný prvek vlasů. Ale v nejnepříznivějším okamžiku může spadnout a děsivou dívku.

Je důležité přijít k rozšíření, pouze pokud tam je minimálně 4-5 centimetrů vlastních vlasů pro rany. V opačném případě nebude nic jednoduše přidáno k délce: na takové krátké chlupy se nebude držet žádná metoda.

Určení délky rozšíření

Jakmile budete vědět, jak rychle zvýšit nárazy, musíte zjistit, jak dlouho by mělo být provedeno. Je důležité vzít v úvahu několik faktorů najednou - počáteční délku vlastních kudrlin, požadovaný stav dokončených třesků a jak rychle roste vlastní vlasy.

V takovém rozhodnutí nelze předpokládat, že čím delší je původní tón, tím lépe to bude v budoucnu. Podle zákona o zlosti se vlasy vrátí příliš rychle, díky čemuž bude délka opět upravena. Je lepší nechat malou rezervu, aby se později do stejného salonu nedařilo účes.

Pokud chcete jednoduchost a pohodlí, je nejlepší udělat šikmý třesk. Nepostradatelné přechody od vlasových prodloužení k sobě. Ano, a péče o ni jednodušší.

Moje osobní zkušenost s budováním bangů

Já, stejně jako každá dívka, jsou velmi náchylní k jakémukoli seznamu přání. Tady v některých dnech, když jsem procházel pásem sociální sítě na cestě do práce, rozhodl jsem se, že potřebuji zvýšit tresky. Ducha mistra se potopila do mé duše. Všechno to vypadalo na druhou super. Z přírodních vlasů nelze rozlišit.
Po volání na velitele jsem čelil prvnímu problému - neexistují žádné červené zámky, ale je tu přirozená barva a mohou být namalovány. To mě nezastavilo, protože jsem se opravdu chtěla stát majitelkou stylového náměstí a la Buzova.)))
Technologie rozšiřování je následující: prameny, které byly ošetřeny na okraji s pryskyřicí, se skládají předem. Potom pomocí topného zařízení (horké nůžky, kleště) se pryskyřice na zámcích roztaví na požadovanou teplotu. Současně se cesta pryskyřice mění na malé kapky rosy, jako kapsle. A když pryskyřice není vytvrzené, musíte mít čas na připojení pramenů.
V průměru vzrůstá nárůst z jedné hodiny na dvě.

Jak probíhá proces prodlužování: vlasy jsou rozděleny na dělení, které zůstává fixováno po celou dobu ponožek nahromaděných pramenů. A již pod horními vlasy rozchodu se objevuje stavba. Samostatně je třeba říci, že mistr zachytil stejného experimentátora jako já. Protože když jsem přišel do budovy, čekal jsem na barevné prameny, které se dokonale shodovaly s mými.

Tato fotka ukazuje, jak jeden úsek unikl z davu. Kapsule nejsou viditelné shora a mnozí kolegové se rozhodli, že prostě pročesávám vlasy jinak.
A teď osobně o mých pocátech z tohoto experimentu. V prvních dnech jsem byl strašně nepohodlný a nepohodlný, protože doma jsem byl zvyklý na čisté vlasy ve vysokém ocásku. S prodlouženými prameny to bylo problematické, protože je vidět, přitahuje se bod upevnění a bolí na hlavě. Je nutné nejen umyt a péče o vlasy, ale také dát je do žehličky, jinak se rozdíly mezi vlastními a prodlouženými prameny stanou patrnými. A samozřejmě, monotónnost vlasů. Pro mě osobně experiment skončil za měsíc. Byla to zajímavá zkušenost, ale nechtěla jsem pokračovat. Zvláště s třeskem, myslím, že vypadám mladší)))

Všechny úspěšné experimenty.

Porovnejte výsledky před a po ranách a vyberte si

Způsoby upevnění pramenů

Výsledkem jakéhokoliv typu prodlužovacích pramenů v čele je potřebný objem a délka. Proces je odlišná technika fixace, materiály, různé teplotní efekty. Je možné zvolit vhodnou metodu tím, že s pánem projedete stav vlasů a jeho typ. Jaké technologie nabízí kosmetický průmysl?

Hot cesty

Keratin nebo pryskyřice roztavená při teplotě dojde k práci:

 • Italská metoda: umělý pramen s keratinovou kapslí na špičce je přitlačován termotfery na přírodní pramen.

Kapsule se roztaví, délka náběhu se výrazně přidává a křižovatka zůstává zcela neviditelná; Pod

 • Angličtina: zde prameny nemají kapsli, její pán to dělá ručně. Zvýšené kudrlinky jsou shromažďovány kadeřníkem, namočeným ve speciálním rozteči, kapslí je tvořena ručně, která je připevněna tepelnými pinzety.

Křižovatka bude větší a výraznější.

Studené cesty

Technologie eliminuje vysoké teploty, a proto je považována za šetřící:

 • Španělská metoda: umělé prameny jsou spojeny s nativním speciálním lepidlem;
 • Němčina: vlasy jsou upevněny silikonovými proužky. Metoda, mimochodem, je považována za nejrychlejší;
 • Japonci: používají se speciální kroužky (proto se technologie nazývá Ring Ring). Kroužky jsou umístěny téměř v blízkosti kořenů pinzety, křižovatka bude zcela neviditelná.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů jsou ideální pro chrámy, vzácné dělení, kvapaliny nativní. V kurzu jsou nejlepší prameny, mikroskopické kapsle, pinzeta. Vlákna jsou postavena pečlivě, jeden po druhém.

Fake bangs Tato kůže, vyrobená z přírodních nebo umělých pramenů, je v péči zcela nenáročná. Třešeň je připevněna k bazální vlasové lince pomocí speciálních spon.

Výběr technologií

Při výběru metody postupujte z možností frekvence korekce, trvání postupu, stavu srsti. Je důležité, jak důkladně jste v otázce "viditelný - neviditelný" - ne každý je připraven říct svému, že jeho vlasy vyrostly v rukou pána.

 1. Technika pásky se liší rychlostí postupu, nedostatečnou viditelností míst adheze, ale bude nutné provést korekci po 1-1, 5 měsících. Vhodné pro všechny typy vlasů.
 2. S japonskými prsteny budou prodloužené prameny vypadat přirozené, vhodné pro všechny typy vlasů a další návštěvu salonu provedete za 2-3 měsíce.
 3. Při výběru kapsle se připravte na opravu po 2-4 měsících. Jak dlouho je první stavba? Po dlouhou dobu buďte trpěliví. Jak znatelné jsou nové prameny? Anglická metoda vám "odhalí" vysokou míru pravděpodobnosti, ale italská, jako dokonalá, nebude.
 4. Mikrokapsle budou zcela neviditelné, ale na první a opakované procedury zabírají spoustu času. Vhodné pro všechny typy vlasů. Zde se můžete dozvědět více o microliningu.

Fotografie před a po

Je možné se seznámit a vyhodnotit výsledky růstu třesku na níže uvedené fotografii:

Představuje další péči

Prodloužení pomocí horkých metod poskytuje schopnost barvit prameny, kroutit je, řezat, položit. Můžete si jen umýt hlavu a udržet ji rovně, aniž byste sklopili tělo dopředu. Šampony jsou vhodné téměř pro všechny s výjimkou určenou pro suché vlasy.

Studené metody také netolerují mytí hlavy, ohýbání se po straně lázně, vyžadují plochý hřeben s řídkými zuby pro česání. Zvýšené chloupky mohou být řezány, barvily, ale nejsou zkroucené: hrozí zničením vrstvy lepidla. Je však přípustné použít balzámy po celé délce až na kořeny: nezpracují pájení.

Uváděné na třesku - nenáročné. Donorové prameny přírodního materiálu mohou být barveny, řezány a zkrouceny. Curling, účes je přenesen na "vynikající" a umělý materiál, ale malovat to nebude fungovat. Praní se provádí s obvyklým šamponem, následovaným sušením s vysoušečem vlasů, pokud jsou vlasy přirozené.

Kontraindikace

Než začnete přidávat hlasitost, měli byste se dozvědět o kontraindikacích. Kdo nechce experimentovat s účesem?

 • držitelé krátkého "ježka";
 • těhotné ženy;
 • užívání hormonů a antibiotik;
 • lidé s citlivou pokožkou hlavy. Nepohodlí, nepohodlí - výsledek bude právě to;
 • s plísňovými onemocněními, psoriázou, ekzémy, seborrheou;
 • majitelé slabých, křehkých vlasů.

Oprava

Protože přirozené prameny rostou v průběhu času, narůstají společně s nimi nahromaděné prameny. Aby se předešlo ztrátě účesu, provádí se pravidelná korekce.

Metoda horké korekce se skládá z následujících kroků:

 • při použití rozpouštědla změkčují kapsle;
 • keratin je odstraněn, umělé prameny jsou odděleny od svých příbuzných;
 • způsob přípravy, včetně promývání, odstranění zbytkových kapslí, barvení.

Další je re-build. Doba trvání procedury je asi 3 hodiny.

Studená metoda (španělská, německá technologie) se upravuje takto:

 • lepicí hrot měkne bez tepelného zpracování;
 • prameny jsou od sebe odděleny, vlasy jsou omyty, procedura se provádí znovu.

Doba trvání - 1-2 hodiny.

Korekce podle japonské metody je omezena na uvolnění kroužků a posunutí nástavce blíže ke kořenům. Pracovní doba může trvat až 4 hodiny.

Stojí za zmínku, že informace uvedené v tabulce jsou přibližné, konečné náklady na stavbu závisí na zvolené technologii a na tom, kolik pramenů se vyžaduje.

Budování nárazů: funkce, typy a metody

Existuje mnoho způsobů, jak diverzifikovat svůj obrázek, přidat kouzlo, například můžete zvýšit nárazy. Dívky mají rádi změnu svého obrazu, ozdobení vlasů, barvení, růst a stavbu - nejrychlejší způsob, jak něco změnit v sobě.

Odrůdy vlasů

Než stavíte vlasy, musíte se rozhodnout o jejich volbě.

Existují čtyři typy vlasů.

Asijské

Přinesl z Číny, méně z Koreje. Nejkvalitnější a nejlevnější druh srsti. To je způsobeno skutečností, že se rychle zhoršují, zmate a rozbíjejí se.

Nejčastěji jsou kupující s touto možností spokojeni: jedenkrát takové vlasy nikdo nepoužije.

Výsledkem chemického ošetření jsou požadované vlastnosti dodané těmto vlasům, nicméně po 4-5 promytích zmizí celá léčba.

Evropské

Typ pramenů dovážených ze Španělska nebo jižní Itálie. Oni jsou o něco lepší než asijští - poslušný, snadno se hřeblí, fit.

Zpracovávají se, takže po několika promývání ztrácejí svůj lesk a kvalitu. Podáváme od 6 do 12 měsíců.

Jižní Rus

Ještě jemnější, měkčí. Světle hnědé a tmavé vlasy jsou vhodnější pro prodloužení než blond, protože blond se získává světlem hnědých a tmavých vlasů, kvůli nimž ztrácejí své vlastnosti. Podáváme od 9 do 12 měsíců.

Slovanské

Nejvyšší kvalita a nejdražší. Měkké, hedvábné, neztrácejí své vlastnosti, nepodléhají chemickému ošetření. Nedělejte si zmatenost, nedělejte se. Nejoblíbenější u kupujících. Životnost se pohybuje od 1 roku do tří let.

Měli byste si vybrat typ vlasů, který nejlépe vyhovuje vašim vlastním.

Metody a možnosti postupu

Chcete-li zvýšit vlasy nebo prodlužovat třesky, musíte znát typy a metody prodloužení.

Existují dva typy rozšíření:

Tyto typy zahrnují určité metody a metody rozšíření. K studenému patří němčina, španělština a japonština. Hot - anglická, italská a mikrokapsulová prodloužení nebo microlining.

Německy

Německá výstavba je nejbezpečnější způsob, jak existovat na současném trhu, což je jeden z typů pásky.

Spodní linie je, že přírodní kadeře jsou fixovány na kořenech pomocí lepivých průhledných pásů o délce asi 4 cm.

Výhody:

 • proces je poměrně rychlý, trvá ne více než hodinu;
 • přirozená hlava vlasů není vystavena chemickému nebo mechanickému namáhání, kudrlinky se nestaly těžší;
 • snadné, přirozené česání;
 • mohou být vystaveny různým účinkům, jako je barvení, curling, řezání, pouze s opatrností.

Nevýhody:

 • častá korekce je nutná;
 • pomocí této metody můžete zapomenout na vysoký bouffant a ocasy, jinak budou pásky viditelné;
 • Je nemožné využívat prostředky na bázi tuku (balzámy, masky, oleje) - prameny se uvolní.

Španělsky

Metoda výstavby se speciálním lepidlem, které je podobné texturu k keratinu - složce tvořící vlasy.

Lepidlo se změkčuje zvláštním roztokem, vytváří uzávěry a po vytvrzení lepidla se podobá kapslí.

Kapsule jsou bělavé, takže tato metoda je vhodná pouze pro běžné vlasy.

Výhody:

 • nízká cena v porovnání s jinými způsoby výstavby;
 • kapsle jsou velmi malé a mohou být detekovány pouze dotykem;
 • jakýkoliv dopad je možný, ale koupele a sauny by neměly být navštěvovány a je lepší vyloučit jakýkoliv tepelný účinek, jinak se může lepidlo roztavit;
 • vyžadovat zvláštní péči;
 • neexistují žádné alergické reakce, protože složení lepidla je podobné skutečnému keratinu;
 • časově rozlišené řetězce mohou být použity několikrát.

Nevýhody:

 • dlouhý proces - 2-4 hodiny;
 • cesta se nedoporučuje brunetům;
 • nepoužívejte balzámy, masky;
 • po ukončení procedury se vaše vlasy mohou zhoršit, takže po odstranění nahromaděného materiálu je odříznou.

Španělská metoda může být aplikována na krátké vlasy, takže je možné rozšířit rany.

Japonský

Japonská metoda je jedním z nejbezpečnějších způsobů prodloužení. Tato metoda nezahrnuje chemické nebo tepelné účinky.

Stavění se provádí pomocí speciálních klipů s kroužky o velikosti 2-3 mm.

Funktem této metody je, že je zcela bezpečná a neškodná, proto je poptávka.

A také pomocí této metody lze rozšíření provést na velmi krátké vlasy, tato metoda může také zvýšit nárazy.

Výhody:

 • relativně rychlý postup;
 • Jakýkoliv dopad na vlasy je možný - styling, malba;
 • kroužky, které se používají při stavbě, zcela hypoalergenní;
 • nenáročné, nevyžadují zvláštní péči, mohou být vystaveny jakýmkoli účinkům;
 • s rozšířeními vlasů tímto způsobem můžete udělat nějaký účes.

Nevýhody:

 • krátké období nošení - musíte často provádět opravy;
 • tento vzhled není vhodný pro tenké vlasy;
 • vlasy mohou kazit, nebo nahromaděné prameny mohou vypadat na nekvalitních rozšířeních.

Anglicky

Hot look, který používá pistoli naplněných keratinovou pryskyřicí. K upevnění pramenů je pryskyřice změkčena pistolí.

Funkcí této metody je, že pro tento postup jsou vhodné všechny vlasy.

Výhody:

 • Můžete udělat nějaký účes;
 • dlouhodobé rozšíření vlasů;
 • majitel tvoří kapsle sám, takže si můžete vybrat jejich velikost a experimentovat s barvou;
 • nepoškozuje, nezpůsobuje alergie.

Nevýhody:

 • dlouhý proces;
 • nemohou být vysušeny sušičem na vlasy, kapsle na ohřívání;
 • Nedoporučuje se aplikovat balzámy, oleje, masky na kapsle;
 • lze vyčistit.

Vytvořte rány. Typy a metody rozšíření náběhu

Postup rozšíření vlasů v nedávné době je velmi populární, přestože to není levné. Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit nejen vlasy, ale také třesk.

Rozšíření vlasů jako způsob, jak obnovit krásu

V průběhu doby ztrácí vlasy svou hustotu a přitažlivost, a pokud se o ně nestaráte, tentokrát to může přijít velmi rychle. Někteří mají štěstí - mají luxusní tlusté vlasy. Ale jsou ti, kteří se již narodili se slabými a tenkými vlasy. A metody prodlužování vlasů pomáhají obnovit krásu ženské hlavy. Samotný postup je navržen tak, aby vlasy byly tlustší a v některých případech kudrnaté.

Zpočátku byly pro rozšíření použity pouze přírodní vlasy, které zvážily své vlastní prameny a vlasy byly vytaženy spolu s žárovkami. Kromě toho nebylo vždy možné zvolit jeden nebo jiný odstín, který by odpovídal vlasům příbuzných.

Dnes je přirozená srst nahrazena umělým analogem pro rozšíření. Technologie pro výrobu umělých vlasů je taková, že prakticky vyniká mezi přírodními prameny. Umělé vlasy se obtížně umývají, lze je zbarvit a zvýraznit.

Mezi nejbezpečnější metody rozšíření vlasů patří:

 • Italská metoda
 • španělská metoda
 • anglickou metodou
 • metodou pomocí speciálních svorek z kovové keramiky

Prodlužovací technologie mohou být také horké nebo studené.

Metoda prodloužení horkého vlasu

Nejvíce estetický způsob, jak zvýšit účesy stylisty považují tuto metodu, ve které umělé prameny jsou připojeny předehřáté pryskyřice, která zahrnuje keratin. Je možné pečovat o umělé vlasy, jako by to bylo vaše, to je: umýt, sušit, hřeben a stylovat.

Nejpokročilejší metodou je italština, která používá umělé vlákna s přiloženou keratinovou kapslí (připojenou v továrně). Obvykle jsou vlasy již určitým odstínem. Pruhy jsou vybírány na paletě barev.

Proces prodlužování probíhá za pomoci speciálního přístroje, v němž se při určité teplotě zahřívají pinzety a pomocí něho se keratinová kapsle zahřívá a připevňuje se k přirozeným vlasům. Chcete-li získat nejlepší výsledek, odborníci doporučují zvýšit na 125 oblastí. Záruka na takové vlasy - šest měsíců.

Při použití anglických metod umělé zámky nemají kapsli, ručně vyrábí kadeřník. K tomu se konce vláken 30 až 40 vlasů ponoří do připravené pryskyřice, po které se vytvoří kapsle. Namontované prameny, jak je popsáno výše. Záruční životnost takových vlasů - až čtyři měsíce.

Metoda prodloužení studeného vlasu

S touto metodou rozšíření vlasů se dodatečně používají klipsy, jejichž rozmanitost činí jejich upevnění ve vlasech nepostřehnutelné.

Ve španělské metodě jsou umělé prameny připevněny pomocí speciálního fixátoru nebo lepidla, ale nejsou vhodné pro všechny. Faktem je, že na tmavých vlasech je složení fixéru patrné, takže tato možnost je vhodná pouze pro hnědovlasá nebo světlovlasá.

Studená metoda může být přičítána japonské verzi rozšíření vlasů, ve které jsou prameny přichyceny se svorkami z kovové keramiky. Klipy jsou malé, pouze 3 mm, jsou připevněny na kořeny vlasů a lze je použít i na krátké účesy. Můžete nosit takové vlasy po dobu až tří měsíců, a pokud s pravidelnou korekcí, pak trochu déle.

Německá metoda rozšíření vlasů - Hair Talk - zahrnuje použití silikonových proužků. Postup trvá přibližně půl hodiny, ale oprava bude zapotřebí za pár měsíců.

Rozšíření bzučáku

Bude to trvat spoustu času a úsilí ke zvýšení nárůstu, ale nakonec tento prvek účesu získá potřebnou délku a tloušťku. Navíc pomůže zcela změnit obrázek. Zvýšené tresky jsou přizpůsobivé malování a stylingu a další kudrlinky na bocích nezpůsobí, aby to bylo těžší. Stylisté nabízejí rozšíření, přírodní i umělé.

Výhodou druhého způsobu je, že umělé vlasy nezpůsobí, že je těžší, mohou být kdykoli odstraněny, protože zde je spojeno s neviditelnou sponou. Taková chelochka musí být sledována, protože původní vlasy rostou zpět, je třeba je upravit. Paradoxně, ale pro zvýšení tónu je mnohem jednodušší dlouhé vlasy než krátké. Délka vlasových třesků, která se má zvyšovat, by měla být nejméně tři centimetry.

Jakákoli technologie pro prodlužování vlasů může být vhodná pro postupy prodloužení tónu. Hlavní věc je, že křižovatka není nápadná a dobře zvolený odstín. Nejpopulárnější způsob, jak zvýšit nárazy - páska.

Metoda pásu pro zvýšení tresek

Tato metoda je považována za nejpokročilejší, nepoužívá žádná zařízení a klipy, pouze ruce profesionálního mistra a jeho dovednosti. Podstata metody spočívá v tom, že předem připravené vlasy se shromažďují v pásku o šířce čtyř centimetrů a pak se připevňují.

Jakýkoli způsob, jak vytvořit bangy, má dvě strany mince. Tato metoda není výjimkou. Výhody páskového způsobu, jak zvýšit nárazy, zahrnují:

 • žádný vliv: chemické, teplota
 • postup trvá jen 30 minut až hodinu
 • vhodný pro všechny typy vlasů
 • přirozený výsledek
 • nevyžaduje zvláštní péči
 • nákladově efektivní pásky vyrobené prameny mohou být použity až desetkrát
 • odstranění přírodního pramene bez chemikálií
 • hypoalergenní postup, který se hodí iu laktajících matek, alergií

Je několik málo minusů, ale přesto jsou:

 • vysoké náklady jsou určeny pouze použitím vysoce kvalitních materiálů
 • neschopnost vytvářet vysoký styl nebo účes (klouby mohou být viditelné)
 • procedura není možná s problematickou pokožkou hlavy nebo ztrátou vlasů

Jakou metodu rozšíření byste si nevybrali, je důležité si uvědomit, že krása je vytvořena nami, nikoli námi. Odvažte se a experimentujte!

Růst výbuchu: 2 metody a milion možností

Tlusté a krásné vlasy dodávají kouzlu každé ženě bez ohledu na věk. Zvyšování bangů je nejčastějším způsobem, jak přidat styl do osobnosti. Obchodní žena, frekventér nočního klubu a malý hooligan se špinavými prameny vždy přitahují pozornost, kterou si zaslouží. Ne vždy to, co příroda dala, vyhovuje módním návrhářům, pak přijde na záchranu kadeřník. Budování břemen vytvoří úplný obraz, taková obrysová tvář dává krásu obraz mazaného zvířete.

Potřebuji bangy. Pro dobrý účes cena není důležitá

Pokud je žena utlačována pochybnostmi o tom, že je zapotřebí tresky, pak existuje jen jeden důvod pochybnosti - žena módy nenalezla její verzi délky a směru jejích vlasů. Ujistěte se, že zvyšujete nárazy, pokud:

 • chcete vypadat mladší;
 • tvar čela nebo nosu se zdá být nedokonalý;
 • Objevil se tím, že se k obrázku přidává kůst.

Předsudky, že hravé vlasy jsou výsadou teenagerů a žáků, jsou pryč. Zlobodnost očí pod neposlušnými prameny bude tváří v tvář spravedlivému sexu a neměl byste popírat sami potěšení, že jste navždy mladí.

Mohou to být rovné nebo šikmé rázy, dlouhé nebo krátké, s rovnými nebo nerovnými okraji. Nejobtížnější je volba a nalezení vlastní volby, ale pokud je hledání úspěšné, láska k novému obrazu zůstává dlouhou dobu.

Výběr vlasů pro zákroky na dlouhé a krátké vlasy

Každá z metod rozšíření vlasů má své výhody. To může být "studená" nebo "horká" metoda, přírodní nebo přírodní prameny. Pokud se dříve stavění odehrálo pouze s přirozeným vlasem, nyní ho nahradí umělé vlasy. Jsou vyrobeny z japonských řas nebo z kolagenu a mnohem jednodušší přirozené. Není možné rozlišovat umělé vlasy od skutečných vlasů barvou a dotekem. Zároveň mají také nevýhody:

 • při fotografování, blesk vykazuje další lesk;
 • nejdéle šest měsíců;
 • při barvení přirozené barvy se může lišit od přirozené.

Zkušený mistr si vybere volbu pro konkrétní podmínky, plusy přírodních kudrlin nejsou vždy odůvodněné. Stojí za to pamatovat, že můžete pouze zvětšit nárazy, zbytek bude mít dostatek přirozených vlasů.

Rozšíření bzučáku

Krásné, módní dívky, které praktikují různé moderní účesy, mohou čelit touze zlepšit jejich vzhled. Moderní technologie krásy přicházejí na pomoc ženám módy a nabízejí nejen prodloužení vlasů po celé délce, ale také bangy.

Pokud jde o to, zda je možné zvýšit nárazy, odborníci v salonu dávají pozitivní odpověď. Falešná fringe se neliší od přirozených vlasů, může být barvená, barvená, barvená.

Stavební třesy mohou být užitečné pro:

 • dívky, které chtějí, aby jejich třesky byly silnější;
 • dívky, které nemají husté vlasy a nechtějí odříznout tresky, ale sní o stříhání účesu s třeskymi;
 • dívky, které chtějí změnit tvar a délku třesků, ale nechtějí dlouho čekat, až jejich vlasy rostou.

Jak zvýšit nárazy?

Prodlužování vlasů může být provedeno různými technologiemi. Přirozeně, jako výsledek rostoucích třesků by neměly být viditelné tobolky nebo křížení vlasů. Využívá italskou technologii.

Tímto přístupem se vytvářejí nárazy pomocí keratinových kapslí, které po jejich odstranění nezanechávají žádné stopy. Neexistuje žádný zvrat nebo nepřirozený přechod z vašich vlastních na umělé prameny vašich třesků. Kromě toho mohou dokonce i ti, kteří mají rád perm a plavat v moři, mohou takto zvlhčovat vlasy. Když použijete italskou technologii, budou rány vydržet všechny testy.

Po 2-3 měsících je nutné provést korekci zvýšených nárazů. K tomu jsou odstraněny všechny umělé prameny a jejich vlasy jsou upraveny. Je-li to nutné, pokud vlastní délka třesků ještě nevyhovuje, vlasy se znovu zvětší.

Pásky

Pro vytvoření kreativního obrazu se nejčastěji používají prodlužovací pásky. Je možné zvýšit nárazy tak, aby byly přidány prameny různé délky, odlišné barvy od vašeho vlastního účesu.

Použití jiných technologií rozšíření není vhodné pro útoky. Francouzské rozšíření používající kapsle bílkovin umožňují vidět spojení svých vlastních a umělých vlasů.

Pokud jste odhodlaní zvýšit nárazy, je lepší se poradit s kadeřnictvím nebo kosmetickým salonem. Průvodce vám řekne, jak nejlépe vytvořit vlasy. Nezapomeňte na správnou péči o prodloužení vlasů. Doporučuje se používat speciální měkké hřebeny.

Prodlužování vlasů
Nejčastější dotazy

Kosmetický salon ArtHair odpovídá na nejčastěji kladené otázky při konzultacích k postupu prodlužování vlasů.

1. Po prodloužení bude váš vlas vypadat?

Nativní vlasy po rozšíření nebude žádným způsobem kazit, protože přísně dodržujeme pravidla!

 1. První pravidlo, nejdůležitější a nejdůležitější ze všech následujících, je pečlivě provedená práce pána, která spočívá v správném množství přirozených vlasů (takže vaše vlastní vlasy mohou držet dárcovské vlákno po celou dobu nošení) a správné napětí každého přirozeného vlasu při vytváření kapsle!
 2. Druhým pravidlem je kvalita vlasů použitá pro rozšíření! Jsme
  vybíráme pro vás materiály, které jsou ve struktuře, barvě a struktuře shodné se svými příbuznými. Jen kvalitní slovanské vlasy nemají téměř žádnou váhu, dokonce i když staví více než 300 pramenů. Necítíte se těžké, je velmi snadné udržet dárcovské vlákna na vlasy po celou dobu. Vlastní vlasy nejsou roztrhané!
 3. Třetím pravidlem je velikost kapsle a použití neškodné technologie! Vybrali jsme pro Vás metodu mikro-protahování, abychom minimalizovali hmotnost pramene v místě jejího uchycení k vlasům. Metoda, kterou nabízíme, je naprosto neškodná, protože používá se přírodní polymer, který nemá žádné kontraindikace. Toto je příklad, kde jsou dodržována tato důležitá 3 pravidla!

2. Kolik stojí prodloužení vlasů?

Náklady na proceduru se skládají z několika faktorů: délka vybraných vlasů, počet pramenů a technologie! V sekci "ceny" můžete vypočítat přibližné náklady.

Nabízíme různé kombinace rozšíření vlasů, stejně jako v délkách, tzv. Kaskádové varianty, které pomáhají ušetřit rozpočet o více než 30%.

3. Jaký typ budovy je lepší?

Nyní se specializujeme na microlining technologii, protože Tato nová technika je absolutně neškodná a dovoluje vám vytvořit i na délku vlasů od 2-3 cm. Složení přírodního polymeru, které je absolutně neškodné pro vaše vlasy. Specializujeme se na rozšíření již více než 10 let, takže vám můžeme nabídnout jakoukoli známou metodu, ale doporučujeme technologii Diamond Hair.

4. Je možné použít současně několik typů rozšíření?

Ne, musí existovat jedna technologie. Budování různými způsoby by způsobilo další nepohodlí, protože každá technologie vyžaduje vlastní péči. Můžete kombinovat pouze kapsulární a mikrokapsle, pásky a mikropásky.

5. Je možné zvýšit pouze nárazy?

Bangy mohou být zvýšeny, protože používáme metodu mikroskopu Diamond Hair, ve které je velikost kapsle velmi malá. Pro kůži můžete vytvořit bodovou metodu, kde velikost kapslí je menší než 1 mm. Vybíráme barvu, délku, texturu jednotlivě, identické s vašimi příbuznými.

6. Při korigování vlasů se používají stejné prameny jako při stavbě?

Samozřejmě, slovanské vlasy mohou být znovu použity, takže během opravy není potřeba vyměňovat vlasy. Také, pokud se rozhodnete změnit barvu vlasů, můžeme přebarvit dárcovské prameny, čímž ušetříte svůj rozpočet. Nabízíme nejnáročnějším zákazníkům vlasové struktury našich dětí - jsou extrémně odolné a vypadají naprosto úžasně!

7. Jak dlouho můžeš růst vlasy?

Probíhá postup rozšíření, již na 2-3 cm. Nativní vlasy, protože Technika micro-wigging vám umožňuje pracovat téměř bod k bodu. Barva tobolek je shodná s barvou vlasů, kterou jste si vybrali, díky čemuž dosáhne kompletní fúze dárce s vlastními vlasy v barevném schématu.

8. Jak pevně jsou stohované prameny?

Podle naší doporučené technologie mikrovlákno, která používá trvanlivý přírodní polymer, jsou vlákna po procesu vytváření pevně držena. Svým klientům umožňujeme používat obvyklé produkty péče o vlasy bez jakýchkoliv omezení (masky, oleje, balzámy, jakákoliv úprava, jakákoli teplota vzduchu a vody).

Garantujeme vysoce kvalitní práci. Technologie Diamond Hair eliminuje vypadávání vlasů!

9. Mohu se opalovat, plavat, jít do sauny s prodloužením vlasů?

Rozšiřující technologie, které používáme, vám umožňují jít do bazénu, hrát sporty, opalovat se v soláriu, tedy vést normální život a současně udržovat perfektní vzhled vlasových prodloužení.

10. Jak dlouho se vlasy nosí?

Korekce prodlužování vlasů se provádí pouze tehdy, když vlasové vlasy rostou z kořene nejvýše 3-4 cm. V klasických případech se tato vzdálenost pohybuje od 2,5 do 3 měsíců. Kompozice, kterou používáme k vytvoření pramenů, se skládá ze silné látky, díky níž kapsle nejsou v procesu nošení zničeny.

Pokud je prodloužení vlasů o 2 až 4 cm. Přírodní vlasy z kořene se opraví po 1,5 měsících.

11. Jak se starat o rozšíření vlasů?

Správná péče o prodloužení vlasů netrvá dlouho a je velmi jednoduchá. Skládá se z několika kroků:

 • jemné praní
 • pečlivé česání (pouze přísně profesionální hřeben pro rozšíření vlasů) a některé další doporučení, o kterých mistr povědí.

12. Je možné sušit a stylovat vlasy s vysoušečem vlasů?

Ano, je dovoleno používat vysoušeč vlasů, ale vysušte si vlasy a pečlivě upravte styl!

13. Je možné barvit, zesvětlit chloupky?

Ano, prodlužování vlasů může být barvené, zbarvené, zvýrazněné, zabarvené ve stejný den, ale velmi pečlivě. A zároveň výše uvedené postupy nebudou mít vliv na kvalitu srsti a kapslí, jelikož složení, které používáme při tvarování, je poměrně trvanlivé.

14. Mohou se na vlasy aplikovat balzámy, masky, potřít ampule?

Když používáte technologii Diamond Hair, na které se specializujeme, můžete použít různé produkty péče, na které jste zvyklí (masky, balzámy, oleje, lékařské terapie). Během nošení jsou vybledlé vlasy vyloučeny, protože kapsle jsou velmi odolné. U jiných technologií se doporučuje používat omezené množství výše uvedených prostředků.

15. Mohou se rozšířené vlasy vytáhnout železem a zvlnit?

V naší praxi používáme pouze přirozené, vybrané vlasy, které lze vytahovat ze železa a vytvářet různé styly s horkými kleštěmi.

16. Budou existovat výrazné rozšíření na řídkých vlasech?

Miniaturní kapsle a tenké prameny, které se používají k mikro-rozšíření, umožňují dosažení naprosto úžasných výsledků při prodlužování řídkých a tenkých vlasů: uzávěry jsou nepostřehnutelné a nepostřehnutelné, rozšířené prameny jsou zcela nerozlišitelné od přirozených vlasů a účes vypadá čistě a přirozeně. Barva kapslí je identická s nativními vlasy, kde dosahujeme úplné fúze s vlastními. Naši pánové si pro vás vybírají vlákna, které jsou co nejvíce podobné jak v barvě, tak ve struktuře s vašimi přirozenými kudrlinami. Volný účes obrysu zcela hladce přechází mezi přirozenými a vlasovými prodlouženími.

17. Je pravda, že při vytváření vlastních vlasů se zamotáte a rotujete?

Pracujeme pouze s kvalitními, vybranými materiály, pečlivě vybíráme vlasy podle struktury a barvy. Provádíme budování profesionálně a efektivně. To vše eliminuje i nejmenší zamotání vlasů s minimální péčí. Naše vlasy mohou být znovu použity.

18. Kolik pramenů budete potřebovat pro jedno prodloužení? Co je to jeden svazek?

Počet použitých pramenů závisí na výsledku, který klient chce přijmout, a pohybuje se od 50 do 300 pramenů. Jeden objem je 100 pramenů.

19. Jaké vlasy se nejlépe používají pro stavbu?

Vždy máme velký výběr všech typů vlasů, ale upřednostňujeme pouze slovanské prameny, protože se v ideálním případě shodují ve struktuře s nativními vlasy a při opakovaném použití neztrácejí kvalitu. Pro nejnáročnější zákazníky máme čest nabídnout dětské struktury vlasů.

20. Je postup rozšíření vlasů škodlivý?

Postup pro rozšíření vlasů je naprosto bezpečný, když pečlivě provedeme práci a vybíráme kvalitní přírodní materiály. Garantujeme našim zákazníkům kompletní zabezpečení po odstranění, a to i při výběru maximálního počtu kapslí (od 500 do 1000). Projíždíme nejtěžší práci 2-3 cm. Vlastní vlasy.

21. Je možné zvýšit kudrnaté vlasy?

Samozřejmě můžete, pro naše klienty, nabídnout kudrlinky jak kudrnatých, tak vlnitých struktur.

S pozdravem, salon krásy «ArtHair»

Pro Více Informací O Suché Vlasy