logo

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Barvení» Je dnes možné barvit vlasy?

Je možné dnes barvit vlasy

Kdy mohu barvit vlasy podle měsíčního kalendáře

Od starověku lidé věřili, že nebeské těla ovlivňují život pozemského člověka. Toto stanovisko nebylo dosud vědecky prokázáno, ale dodnes mnozí lidé věnují pozornost skutečnosti, že v určitých dnech je energetická bilance narušena. Zvláště často se to shoduje s měsíčními fázemi.

Barvení měsíce pomůže zlepšit kvalitu života.

Měsíční funkce

Energetický vliv nočního svítidla

Měsíc je mystická planeta se zvláštní energií.

V závislosti na fázi člověk cítí specifické vibrace:

 1. V některých obdobích může docházet k poruchám, nervovému napětí, touze hádat.
 2. Jiní mají diametrálně odlišné pocity.

S takzvanými "exacerbacemi" se lidé setkávají při změně pozice nebeského těla. Vědci nazývají tentokrát "čtvrtletní změnu".

V astrologii jsou to čtyři body:

 • nový měsíc;
 • první čtvrtletí;
 • úplný měsíc;
 • v posledním čtvrtletí.

Energie úplného měsíce může dělat i ty nejsmyslnější dívky agresivní

Lunární fáze, po druhé, existují 8:

 • Nový měsíc;
 • srpek;
 • první čtvrtletí;
 • vyklenutí;
 • úplný měsíc;
 • disipativní;
 • poslední čtvrtletí;
 • balsamic.

Tato období mají jiný účinek na lidské tělo v závislosti na pohlaví.

Ukázalo se však, že poloha měsíce může ovlivnit nejen náladu a zdraví.

Vědci tvrdí, že hvězda také ovlivňuje:

 • krása;
 • osud;
 • životní problémy;
 • nové počátky;
 • vztahy s ostatními atd.

Kadeřnické procedury v jeden den v měsíci jsou nejpříznivější, na ostatních - nejméně. Chcete-li pochopit, kdy chcete barvit vlasy - musí být měsíční kalendář "správně čten".

Naplánujte si barvení s měsíčním kalendářem.

Dávejte pozor! Dnes je mnoho aplikací, ve kterých se můžete dopředu dozvědět doporučení pro barvení / řezání. Tyto informace jsou také plně prezentovány na internetu.

Měsíční kalendář: nuance porozumění

Měsíc cesta přes souhvězdí zvěrokruhu

Hlavním rysem měsíčního kalendáře je jeho trvání, které činí v průměru 29,5 dnech.

Během této doby, hvězda má čas překonat 12-zodiac konstelace:

V každém měsíci je zpoždění o 2-3 dny.

Dávejte pozor! Tam je také mezera mezi zvěrokruhu souhvězdí, který se nazývá "Měsíc bez kurzu." Může trvat několik minut až několik hodin.

Nový lunární rok se nazývá "čínština". Obyvatelé Číny, stejně jako některé další asijské země, ctí více než kalendář přijatý na Západě.

Každý rok se mění její datum výskytu. Například v roce 2017 dovolená padla v noci od 30. do 31. ledna. V roce 2017 začal Měsíc novou cestu 19. února.

Nový měsíc - začátek nového lunárního roku

Změňte pod záštitou měsíce

Nebeské tělo může snadno odpovědět na otázku, zda je možné barvit vlasy dnes - lunární kalendář obsahuje podrobné informace o tom. Kromě obecných informací se však doporučuje vzít v úvahu individuální charakteristiky jednotlivce.

Všechny fáze měsíce na jedné fotografii

Pro přesnější výpočet "jejich" dnů doporučuje astrologická výuka věnovat pozornost:

 • vnitřní pocity;
 • oslavu narozenin;
 • znamení zvěrokruhu;
 • nalezení měsíce v době narození.

Kdy je lepší namalovat si vlasy?

Podrobný měsíční kalendář pomůže nejen změnit vzhled a stát se přitažlivějším, ale také opravuje osud. Proto je velmi důležité vědět, na kterém měsíčním dni je nejlepší barvit vlasy.

V souladu s vyššími energetickými silami snadno přitáhnete úžasné události, stejně jako:

 • zlepšení stavu vlasů;
 • budovat vztahy s ostatními;
 • zlepšit zdraví atd.

Různé barvy jsou příznivé v různých dnech.

Lunární kalendář pro barvení vlasů

Měsíční kalendář> Lunární kalendář pro barvení vlasů

Podívejte se na kalendář měsíčního barvení vlasů na rok 2019 - příznivé a nepříznivé dny pro barvení vlasů za každý měsíc, vliv měsíční fáze a tipy.

Lunární kalendář pro barvení vlasů v roce 2019

Lunární kalendář za leden 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro únor 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro březen 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro duben 2019

Lunární kalendář pro květnu 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro červen 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro červenec 2019

Obarvení měsíčního kalendáře pro srpen 2019

Lunární kalendář za září 2018

Obarvení měsíčního kalendáře pro říjen 2018

Obarvení měsíčního kalendáře pro listopad 2018

Lunární kalendář za prosinec 2018

Proč se má účinek měsíce kontrolovat účesy a barvení? Curls hrají nejen estetickou a ochrannou roli, ale také si udržují silnou rezervu energie. Pro fyzickou přeměnu obvykle používáme změnu barev nebo zmenšení délky. To znamená, že je to nejjednodušší způsob, jak zvýraznit úspěšné strany, skrýt nedostatky, obnovit exteriér a zvýšit svou atraktivitu. Každý potřebuje moderní styl, pro který je lunární kalendář ideální pro stříhání a barvení vlasů, psaní tipů pro každý měsíc.

Přítomnost bohaté zásoby energie vám umožní cítit energičtější, energičtější, produktivnější a chytřejší. To znamená, že úspěšná malba v roce 2018 umožní nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se stát úspěšnými ve všech sférách života. Zemní satelit ovlivňuje nejen odliv a tok, ale i lidskou aktivitu, psychiku a excitabilitu. Jednoho dne se můžeš cítit nepoctivě a druhý den chceš přesunout hory. Bohužel málo vědí, že lze ovládat. Je třeba pochopit jen to, jaký postup bychom dnes měli dělat na měsíčním kalendáři a jak to ovlivní život.

Výsledek barvení je ovlivněn mnoha různými faktory. Zaměřujeme se hlavně na výběr přírodního, vysoce jakostního a ověřeného barviva. Pak musíte najít slušné místo, kvalifikovaného odborníka s vynikajícími recenzemi, kteří budou schopni posoudit stav kudrlin a poukázat na možné vedlejší účinky. Orientace barevného kalendáře by měla být součástí tohoto řetězce akcí, protože obsahuje nejúspěšnější data pro změnu barvy.

Každý měsíc jsou dobré a špatné dny na změnu tónu. Jsou složeny v souladu s lunárním cyklem. Noční obloha svítila kolem Země a změnila úroveň osvětlení. Spolu s tím se tvar satelitu - fáze - mění. Řekněme, že potřebujete zjistit harmonogram pro měsíc duben. V takovém případě musíte otevřít měsíc a prostě projít všechny dny. Naproti tomu je úroveň dostupnosti určitého data. Pokud máte zájem o detaily, pak jsou kalendářní řezy opatřeny vhodnými postupy a zákazy.

Kalendářky a zbarvení

Existují nějaká základní pravidla pro barvení vlasů dnes? Předpokládá se, že transformace barvy by měla být provedena v první nebo druhé lunární fázi. Během tohoto období se atmosférický tlak stává nejvíce prosperující a vzduch je nasycen kyslíkem. Kromě toho jsou tyto fáze zodpovědné za časový interval, kdy měsíc roste, což znamená, že je naplněn energií. Barva je spolehlivější a kudrlinky vypadají přirozeně a živě. Kromě toho vlákna udržují živiny a stávají se odolnými vůči barvám.

Pamatujte, že je nejlepší vybrat si rostoucí měsíc pro účesy a barvení. Všimněte si, že barva se rovnoměrně rozšiřuje, sytost barev se dlouhodobě ukládá a poškození je minimální. Ve všech těchto případech existují zákazy. Snažte se udržet co nejdále od kosmetického salonu, pokud je to možné, během období snižování zemního družice. Tentokrát je absolutně bez stability. Energie postupně klesá a zbavuje člověka všech svých životních sil. Zámky ztrácejí svůj lesk, stávají se křehkými a špičky se rozdělují. Jakýkoli dopad povede k zklamání: barva se umyje mnohem rychleji, pigmenty nebudou fixovány a vlasy budou vypadat nudné a mohou vypadnout. Nejnebezpečnější fáze se vyskytují v plném měsíci a v novém měsíci. Nyní se obecně snažte nedotýkat se hlavy.

Neváhejte a využijte měsíční kalendář pro barvení vlasů ve svůj prospěch. Výběr správného data nejen zlepší situaci v jakékoliv sféře, ale také dosáhne vnější atraktivity, ale také se vyvaruje špatného výsledku špatného dne.

Vliv měsíce na lidi

Měsíc je nebeský objekt a v kombinaci zemský satelit. Ovšem, podřízenou gravitaci naší planety, se nám podaří vrátit s recipročním vlivem ve formě přílivů, účinky na růst vegetace a také chování živých bytostí.

Lidský každodenní život podléhá lunárním dnům, umístění satelitu ve znamení zvěrokruhu, fáze měsíce a dny v týdnu. Vzhledem k principům vlivu je možné správně upřednostnit konkrétní datum, zvolit nejvhodnější časový rámec pro zahájení projektu, přemístění na novou pozici, setkání s cizinci, udržování domácího života a provádění osobních postupů.

Vyberte konkrétní typ měsíčního kalendáře a dozvíte se více o vlivu Měsíce na jiné záležitosti.

Lunární kalendář pro zbarvení vlasů - který den si vybrat?

Předpokládá se, že zbarvení vlasů za dobrého dne nejenže dlouhou dobu uchrání stín, ale také změní život ženy k lepšímu. Jak si vybrat dobrý den pro jít do kosmetického salonu? Astrologové radí, aby sledovali měsíční kalendář. Podle jejich názoru povaha dne a jeho vliv na člověka do značné míry závisí na tom, v jaké fázi je Měsíc a jaký znamení Zodiaka tento den ovládá.

Kdy je nejlepší barvit vlasy?

Nejvhodnější doba pro barvení jsou dny, kdy je měsíc v rostoucí fázi. V tuto chvíli získává dynamické noční osvětlení, což znamená, že budou mít prospěch všechny změny a experimenty s vzhledem. Kromě toho se během tohoto období stává tělo silnější a náchylnější a to znamená, že pigment je lépe absorbován a dlouho si uchová původní barvu.

Období, kdy je měsíc v znamení zvěrokruhu Panna a Leo jsou také dobré pro malování vlasů. Změna obrazu a účesu v dnešní době přitahuje štěstí do lásky a peněz.

Nedoporučuje se chodit do holičství na ubývajícím měsíci - barva se rychle umyje a vlasy budou matné a křehké. Při úplném měsíci mohou jakékoli procedury salonu nepříznivě ovlivnit zdraví a emoční stav. Ve fázi ubývajícího měsíce se také nedoporučuje měnit obraz - změny ve vzhledu přilákají selhání a prázdné úsilí.

Dny nalezení Měsíce v Rybách a rakovině jsou také považovány za neúspěšné dny - během tohoto období budou všechny manipulace s vlasy přitahovat ztráty a zbytečné finanční výdaje.

Podíváme se na měsíční kalendář (instrukce)

Při výběru úspěšného dne se doporučuje věnovat pozornost povaze měsíčního dne. Existují dny, kdy je zcela nemožné barvit vlasy - v takových dnech se můžeš cítit horší. V jakých dnech nebudou barvení poškozovat zdraví a vlasy, ale naopak přitahují hodně štěstí a udělají obraz jasný a stylový?

Nejprve musíte vidět, jaký měsíční den přichází. Chcete-li to provést, otevřete libovolný měsíční kalendář, například na tomto webu. Všimněte si, že v době, kdy je uvedeno Moskva!

  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8 měsíčních dnů se považují za úspěšné pro barvení vlasů. Vlasy budou ohebnější a poslušnější, což jim umožní provádět jakékoli manipulace. Kromě toho, chodit do kadeřnice v těchto dnech zvýší osobní energii, přidat důvěru a přilákat hodně štěstí.

9 měsíční den není vhodný pro barvení vlasů. Komplexní energie tohoto dne přiláká selhání a nebudete spokojeni svou novou cestou.

10 a 11 dní měsíčního kalendáře jsou nepříznivé pro barvení. Během tohoto období se pravděpodobně sníží energetická hladina, což může vést k onemocněním a migrénám.

12., 13., 14. a 15. den měsíčního kalendáře jsou považovány za úspěšné. Jediným pravidlem je, že v těchto dnech se nedoporučuje.

16 a 17 měsíců měsíce, můžete bezpečně jít do kadeřnictví. Toto časové období nepřinese nic špatného. Jedná se o neutrální dny pro barvení vlasů.

18., 19., 20., 21. a 22. lunární den může být zdravotní stav trochu neklidný. Takže navštívit kosmetické salony v tomto okamžiku nestojí za to.

23 měsíční den nepředstavuje nic nebezpečného. Můžete provádět všechny procedury salonu.

24, 25, 26 a 27 měsíců měsíce jsou pro barvení vlasů nepříznivé. Kvůli tomu, že půjdete do kadeřníka, můžete mít problémy s vlasy - budou křehké, suché a začnou vypadávat.

 • Ve dnech 28., 29. a 30. měsíce se také doporučuje vyhýbat se všem postupům s vlasy. Nejlepší je udělat obnovu struktury vlasů nebo vytvořit wellness masku.
 • Výběr dobrého dne pro barvení podle lunárního kalendáře vám pomůže nejen udržet zdravé vlasy, ale také zvýšit pozitivní vlastnosti postavy, stejně jako přilákat hodně štěstí v podnikání.

  Tipy

  Existuje mnoho značek, podle kterých si můžete vybrat ten správný den k návštěvě stylisty. Změna vlasů a barvení vlasů je nejlepší v dobré náladě. Neměli byste kontaktovat specialisty, pokud se necítíte dobře nebo máte pocit negativních emocí. To je věřil, že spolu s barvou ve vašich vlasů vstřebává a vaše negativní energie.

  Během těhotenství nemůžete barvit vlasy, jinak byste mohli dítě poškodit. Toto označení má své vědecké zdůvodnění. Chlazení chemikálie může způsobit alergii u dítěte. Odborníci se však domnívají, že barvení vlasů se nedoporučuje pouze v prvním trimestru, protože se v tomto okamžiku vytvářejí orgány dítěte.

  Nebarvíte vlasy během menstruace. Nejprve se barva nemusí usadit na vlasy. Za druhé, výsledek zbarvení může být zcela odlišný. Během období menstruace se v těle ženy vyskytuje spousta procesů, které zabraňují fixaci barvy.

  Znamení do dne v týdnu

  Předpokládá se, že výsledek barvení a zdraví vlasů závisí na dni v týdnu i na měsíční fázi. Každý den v týdnu je ovlivněn určitou planetou, která určuje povahu dne.

   Pondělí je těžký den, ale nikoliv pro kosmetický salon. Chcete se zbavit špatných myšlenek, špatné nálady a otravných problémů? Přejděte na barvení. Tento den je ovládán Měsícem, který bude mít všechny ruce jako ruku! Stačí se jen malovat nebo požádat milovaného člověka o barvení, protože energie kadeřníka může poškodit váš emocionální stav.

  Úterý podmaní Marsu. Výsledkem zbarvení nemusí být v tento den vhodný. Navíc spolu s novým obrazem z kosmetického salonu odnesete špatnou náladu a agresivní náladu, která bude trvat dlouho.

  Středa je den Merkura. Dobrý den pro zbarvení vlasů. Budete schopni přitahovat nové zajímavé lidi do svého života, stejně jako naučíte mnoho nových věcí. Také, barvení vlasů uprostřed týdne vás bude více pozitivní a společenskou osobou.

  Čtvrtek vládne Jupiter. Barvení vlasů v tento den pomůže získat podporu prostoru ve vaší kariéře, stejně jako pomoc při řešení okamžitých problémů a přispění ke zlepšení finanční situace.

  Pátek je den Venuše, planety krásy a lásky. Možná je to ten nejvhodnější den pro změnu obrázku. Výlet do salonu změní život k lepšímu, bude ještě více ženský, atraktivní pro muže a dá pozitivní emoce.

  V sobotu byste neměli barvit vlasy, protože Saturn je patetická a kontroverzní planeta, která dnes patrně ochraňuje. Barvení přiláká nové problémy, špatnou náladu a uzavře vás.

 • Neděle vládne slunce. Procedury salonu v poslední den v týdnu jsou ve všech aspektech nepříznivé. Můžete vyděsit štěstí a štěstí.
 • Doporučujeme sledovat video - "Kdy řezat a barvit vlasy. Měsíční kalendář ":

  Barvení a řezání vlasů podle lunárního kalendáře 2019. Příznivé a nepříznivé dny v roce

  Lidé dlouho věřili, že měsíc ovlivňuje lidi. Vědci to vysvětlují tímto způsobem: jestliže satelit Země způsobuje odliv a proudění v mořích, působí podobně na osobu, která je 80% vody.

  Měsíc ovlivňuje nejen náladu a chování, ale také fyziologické procesy. Například na růst vlasů. Ti, kteří o tom vědí, už dlouho vybírali správný den pro účesy a barvení v měsíčním kalendáři. A pro ty, kteří to ještě nezkoušeli, ale přeji si po návštěvě holičství dobrý výsledek, je čas začít v příštím roce 2019.

  Vliv měsíce na růst vlasů

  Mnoho lidí se potýkalo s tím, že po krápení růstu vlasů se zrychlil nebo naopak. Dopad měsíce na tento proces je vědeckým vysvětlením. Tím, že ovlivňuje všechny tekutiny v těle, rostoucí měsíc pomáhá krev cirkulovat lépe tím, že dodává vlasové folikuly živinami. A klesající měsíc dává opačný účinek.

  Pokud potřebujete rychle růst vlasy, je lepší je rozřezat na rostoucí měsíc. Pokud chcete zpomalit růst vlasů nebo snížit vlasy méně často, přijde čas na ubývající měsíc.

  V měsíčním měsíci jsou dvě hlavní období:

  • vzestup, který končí úplným měsícem, když je satelit plně viditelný;
  • sestupný, který končí novým měsícem, v tomto okamžiku měsíc vůbec není viditelný.

  Zjistěte, zda měsíc roste nebo klesá, může mít formu. Pokud se podobá písmenu "p", pak roste, pokud se písmeno "c" sníží (sníží).

  Měsíční kalendář bude také dobrým pomocníkem při výběru data. Při sestavování se berou v úvahu fáze, znamení zvěrokruhu a lunární dny. Tam jsou speciální kalendáře pro účesy a barvení, včetně pro aktuální 2019, který značně usnadňuje výběr dobrého data.

  Střih v první polovině měsíce

  Je lepší jít do salonu od 1 do 15 měsíců měsíce (měsíc roste). Postup v tomto případě urychlí jejich další růst a naplní energií. Ideální dny jsou třetí a čtvrtý, když měsíc má nejvíce pozitivní dopad na účes.

  Někteří astrologové věří, že účes v této době má nejen stimulační účinek, ale také pomáhá vyčistit auru a chránit se před energetickými upíry na jemné úrovni. Maximální přínos přinese nutriční masky.

  Strihání během sestupné fáze lunárního cyklu

  Od 15-16 dnů do 30 dnů poklesne činnost, všechny procesy se zpomalují. Včetně růstu vlasů. Čím blíže ke konci měsíce měsíce jsou vlasy řezány, tím pomalejší bude růst. Proto je období vhodnější pro účesy pro lidi, kteří chtějí udržet si vlasy déle. Dokonce i v tomto okamžiku je užitečné mít účes se ztrátou vlasů, takže vlasové kořeny získají potřebnou sílu pro posílení.

  Ve snižující se fázi, efektivní manipulace ke změně vzhledu vlasů, můžete udělat vše, co bude dělat je více poslušný a pomůže se dostat zmatený při česání. V závislosti na potřebách účinných postupů bude narovnávání nebo curling vlasů.

  Úplný měsíc

  Celý měsíc je vhodný pro účesy v případě, že si člověk chce dramatickou změnu vzhledu. Například, krátce odřízněte dlouhé vlasy, řezte rány nebo zbarvení z černé na blond.

  Pokud si nakrájíte pouze špičky vlasů na úplňku, aniž byste změnili něco ve účesu, dá to sílu vlasů. Zbytek akce s vlasy je lepší odložit do příznivějšího času. Také v plném měsíci je užitečné, aby kosmetické masky posílily vlasy.

  Nejpříznivější dny k vytvoření nového účesu

  Nejlepší čas pro nový účes je růstová fáze měsíce a úplňku. V roce 2019 bude změna obrazu úspěšná a bude přitahovat energii určitých událostí a okolností:

  • v měsících 5, 11 a 21 - hmotné bohatství;
  • 13 a 28 - úspěch s opačným pohlavím;
  • 14. den - kariérní postup;
  • 8. a 19. lunární den - zdraví a dlouhověkost;
  • v 26 a 28 - harmonie a štěstí.

  Nepříznivé dny pro procedury týkající se srsti jsou 1-4, 6-7, 10, 12, 16-18, 20, 24-25 a 30 měsíčních dnů. A 9, 15, 23 a 29 jsou velmi nepříznivé.

  V novém měsíci se také nedoporučuje, aby se to stalo: existuje přesvědčení, že kadeřnice v této době vezme zdraví klienta. Transformace vzhledu by měla být odložena během zatmění měsíce.

  Astrologové radili věnovat pozornost, v jakém znamení zvěrokruhu je satelit naší planety v požadované době, je nesmírně důležitý pro pozitivní výsledek.

  Dobrý účes bude, když měsíc:

  • v znamení Býka - kudrlinky budou silně silnější;
  • v Panně - vlasy budou udržovat svůj tvar dokonale;
  • v Leu - prameny budou lesklé a růst se urychlí;
  • ve Váhu - účes bude mít vliv na zrakovou ostrost a paměť.

  Astrologové nedoporučují plánovat žádné akce s vlasy, pokud se nachází Zeměpisná zem:

  • v znamení Kozoroha - rychlost růstu vlasů se zpomalí;
  • v Rybách - může způsobit lupy;
  • v Aries - objevuje se přecitlivělost na vlasy.

  Rychlost růstu vlasů závisí na lunárních fázích

  Vlasy rostou nejlépe ve fázích 1 a 2. To je skvělý čas, pokud:

  1. Muž chce experimentovat s účesem. Mladý měsíc upřednostňuje originalitu a vynikající účesy.
  2. Požadováno spíše déle. Stříkání v této době pomůže dosáhnout výsledků v co nejkratším čase.
  3. Je třeba posilovat tenké a oslabené vlasy. Účes bude podporovat zvýšení jejich hustoty.

  Vliv fází měsíčního cyklu na kvalitu barvení

  Barvení vlasů ovlivňuje fáze měsíce v době postupu. Každý měsíc jsou úspěšné a neúspěšné dny. Doporučení jsou stejná jako u účesů.

  Barvení na rostoucím měsíci

  Je lepší změnit barvu pramenů v první nebo druhé fázi. Měsíc roste, prameny také rostou rychleji a také tolerují toxicitu barvy lépe. Kudrnaté vlasy jsou pozoruhodně zbarvené, dlouho si zachovávají jasně bohatou barvu. Energie tohoto období neutralizuje poškození chemické expozice.

  Zbarvení na zřícenině měsíce

  Ubývající měsíc je čas, kdy stojí za to držet obraz, protože energie všech procesů klesá. Vlasy zbarvené v tomto okamžiku rychle ztrácejí barvu, stávají se matné, vypadají bez života. Pigment nemůže správně konsolidovat a samotný postup způsobuje větší škody na kadeřích.

  Nenarazujte lépe a na novém měsíci, na úplňku jako úspěšné pouze postupy spojené s radikálními změnami v obrazu.

  Měsíční kalendář pro rok 2019 pomůže všem vybrat vhodný termín. S těmito informacemi se můžete vyvarovat zklamání z neúspěšných výsledků krájení nebo barvení vlasů a najít svůj vlastní styl.

  Kalendářské účesy a barvení vlasů v roce 2019 - příznivé a nepříznivé dny

  Barvení a stříhání vlasů v měsíčním kalendáři roku 2019 vám vždy pomůže vypadat skvěle. Rok oplývá ve dnech vhodných pro práci na vzhledu. Níže jsou tabulky zobrazující nejlepší a nejhorší data za každý měsíc. Při použití těchto údajů bude snadné zvolit datum.

  Příznivý měsíc v závislosti na datu narození

  V těchto dnech se doporučuje krájení a barvení vlasů, které vám řeknou nejen měsíční kalendář pro rok 2019, ale také den, kdy se osoba narodila.

  Den v týdnu je důležitý:

  1. Narozen první den pracovního dne přicházejí ve čtvrtek a sobotu, ale ne neděle.
  2. Narozený v úterý je vhodný ve čtvrtek a neděli, ale ne pátek.
  3. Ti, kteří se narodili ve středu, by měli jít do salonu v pátek. Nepříznivý den - čtvrtek.
  4. Děti ve čtvrtek dostanou dobrý účes v pondělí a v úterý.
  5. Během posledního týdne v týdnu se objeví skvělý výsledek v pondělí, v sobotu nebo v neděli.
  6. Pro ty, kteří se narodili v sobotu, je příznivý den pátek.
  7. Ti, kteří mají datum narození, padli v neděli, druhý a čtvrtý den v týdnu jsou ideální pro návštěvu salonu.

  Měsíční kalendář pro rok 2019 obsahuje veškeré informace o příznivých obdobích pro barvení a stříhání:

  1. Je nutné překonat všechny nepříznivé měsíční dny, stejně jako příznivé, klesající v neděli.
  2. Označte zbývající úspěšné.
  3. Mezi nimi upozornit na dny, kdy rostoucí měsíc v Panně, Leo, Taurus a Libra.
  4. Vyberte dny v týdnu, které jsou vhodné pro datum narození.

  Možnosti zůstanou trochu. Ale to budou nejlepší dny, kdy se řez a barví v roce 2019. Měsíční kalendář nebude oklamat.

  Naše prababičky vždy kontrolují Měsíc, než udělají něco s kudrnatými. A to byl jeden z důvodů krásy a zdraví vlasů. V naší době metoda neztratila význam. A ti, kteří pochybují, zůstane pouze vyzkoušet si to a vyhodnotit výsledek.

  Lunární kalendář účesy pro dnešek

  Příznivý den. Nový účes zlepší vlasy a zvýší sebevědomí. Přirozené držení tónu, zbarvení šedivých vlasů. Přísný účes je vítán. Perm z tohoto dne bude trvat dlouho.

  Vliv měsíce 19. února 2019

  15 měsíční den

  15 lunární den není nejlepší čas k návštěvě kadeřnictví. Střih může způsobit zranění, selhání nebo bolesti hlavy. Proto je lepší odložit aktualizaci obrazu na příznivější dobu.

  Je povoleno barvit vlasy. Doporučujeme zvolit barvu pro několik tónů tmavších než přirozených. To bude chránit před možnými problémy dne.

  Nepodceňujte drasticky účes. Doporučuje se jen sbírat vlasy na zadní straně hlavy. Je lepší nechat je hladké, ne curlingové.

  Úplněk

  Úplný měsíc - správný čas pro jakoukoli manipulaci s vlasy. To je příznivý čas pro zásadní změnu obrazu. Strihání během tohoto období pomůže zbavit se nahromaděné negativity a zlepšit blahobyt. Po jejích vlasech bude poslušná a hustá, už zmatená. Při zbarvení je lepší vybrat barvu, která je několik tónů tmavší než přirozená. Je užitečné vytvářet výživné a zpevňující masky na vlasy.

  Měsíc v Leu

  Měsíc ve znamení zvěrokruhu Leo je vhodný čas k návštěvě kadeřníka. Zkousání špiček nebo nový účes přinese pozitivní energii.

  To je příznivé období pro barvení vlasů. Jakákoli vybraná barva bude úspěšná. Můžete provést změnu barvy nebo tónování.

  Je dovoleno experimentovat s účesem. Je lepší odložit perm, protože v těchto dnech jsou vlasy kudrnaté.

  Úterý

  Úterý je ten správný den v týdnu pro návštěvu kadeřníka. Nový účes přinese pozitivní emoce a zbaví se rutiny.

  Měsíční kalendář účesů dnes pomáhá zjistit, jak příznivý je v tento den snížit vlasy, změnit jejich barvu, změnit účes, udělat perm a provádět wellness procedury. On navrhne, co výsledky pokusů s vlasy v tomto období. Kalendář účesů zohledňuje účinek měsíčního dne, fáze měsíce, polohu měsíce ve vztahu ke zvěrokruhu, den v týdnu na zdraví a růst vlasů.

  Kdy může vymalovat v lednu 2019

  Otázka, kdy chcete barvit vlasy, je důležitá nejen v lednu a únoru 2019. Vždy si přejete, aby barva ležela dobře a dlouhou dobu. Ale zbarvení vlasů v lednu je velmi důležité - v zimě vlasy ztrácejí svůj lesk, takže chcete, aby barva fungovala dobře. Je třeba barvit vlasy podle lunárního kalendáře v příznivých dnech nejen pro kadeřnictví, ale také pro vaše zdraví. Pokud je správný čas pro návštěvu kadeřníka, budou vlasy dobře a trvale zbarveny. Měsíční kalendář vám pomůže vybrat správný den. Jsou dny, kdy je to možné a užitečné. Ale existují dny, kdy barvení a řezání nepříznivě ovlivňují nejen kvalitu vlasů, ale i váš osud. V lednu zde najdete správný účes. A pro výběr správného prádla pro dovolenou můžete vidět katalog Intimissimi 2019. Dnes vám řekneme o měsíčním kalendáři v lednu a únoru 2019.

  V lednu je dvanáct dní vhodné k ošetření vlasů. Abyste mohli snadno zvolit vhodný a vhodný pro vás.

  Kdy chcete barvit vlasy v lednu:

  • Kalendář příznivých dnů pro barvení vlasů v lednu 2019 je 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 15, 19, 23, 24, 29, 31.
  • Nelze vymalovat následující dny leden - 1, 2, 7, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30 Leden 2019

  Barvení vlasů v únoru 2019.

  • Příznivé dny pro barvení vlasů -1, 2, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 28. února.
  • Nemůžete si účes a doplnit - 3, 5, 8, 9, 13, 14, 16, 18, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27. února 2019.

  Podrobněji o barvení v únoru 2019 budeme říkat na konci článku.

  Vždy pamatujte - barvení vlasů by se mělo provádět pouze za příznivých dnů. Ačkoli musíme být upřímní, všechno v životě musí být provedeno správně a v pravých dnech. Ale chápeme, že je nemožné dělat všechno správně. Ale přinejmenším se musíme usilovat o to. Proto se alespoň postaráme o vaše kudrlinky, s přihlédnutím k znalosti našich předků.

  Nikdy nezapomeňte použít měsíční kalendář pro výběr správného okamžiku pro barvení vlasů. Nejlepší čas na malování, laminování a zvlnění je růst měsíce. A to není překvapující. Když měsíc akumuluje svou sílu, lidské tělo snadno absorbuje nejen energii, ale i různé látky. On snadno strávil a přizpůsobil je pro své účely. Proto během tohoto období (růst měsíce), vaše vlasy snadno absorbuje barviva a udržuje novou barvu po dlouhou dobu. V tomto případě nezapomeňte na znamení zvěrokruhu.

  Špatné dny při jakýchkoli procedurách s kudrlinkami - když je Měsíc v Raku nebo v Rybách. Barevnost vlasů v těchto dnech bude krátkodobá. Ještě horší je, že návštěva kadeřnice v této době může mít špatný vliv na vaše zdraví a práci. A naopak, barvení, perm a laminace při hledání Měsíce v Leo nebo Panně je užitečné nejen pro vlasy, ale i pro osud.

  S klesajícím měsícem se tělo oslabuje a vlasy se zhoršují. Návštěva kadeřnice v těchto dnech způsobuje, že se vlasy zhoršují, stávají se řídšími a tenkými. A barva je nepravděpodobné, že by měla dobře na vlasy. Stylisté si dobře uvědomují, že v těchto dnech vlasy velmi dobře neabsorbují barvivo. Samozřejmě se můžete pokoušet navštívit kadeřnice v těchto dnech, ale efekt bude nešťastný a barvivo se bude velmi rychle vymyt. Ale pokud chcete, aby barva rychle zmizela - je to ten správný čas. Pokud chcete zvolit pouze požadovanou barvu, pak je klesající Měsíc nejlepší pro experimenty s různými barvivy. Nemusíte se starat o nesprávnou barvu vlasů - protože barvení bude krátkodobé.

  Opět vám připomínáme - nezapomeňte, která konstelace je v Měsíci. Když Měsíc v Raku nebo v Rybách nehladí a nenarazí. Ideální čas je vzestupný měsíc v Leu nebo Panně.

  Je na čase zjistit, zda je možné v tento den leden a únor 2019 barvit vlasy podle věštce. Níže je tabulka, ze které zjistíte, kdy měsíční horoskop doporučuje barvit vlasy.

  Barvení vlasů doma: Top 5 běžných chyb

  Pokud se rozhodnete barvit vlasy sami, doporučujeme seznámit se s hlavními chybami při barvení vlasů

  Mnoho dívek, které nechtějí utrácet spoustu peněz, se pokoušejí barvit vlasy doma. Nicméně, při absenci jakýchkoli zkušeností s barvením vlasů, je pravděpodobné, že získáte dokonalý odstín poprvé.

  Pokud jste se rozhodli ušetřit peníze a barvit vlasy sami, důrazně doporučujeme seznámit se s některými nejčastějšími chybami, které dělají dívky při barvení vlasů. Přečtěte si na tochka.net TOP-5 chyby při barvení vlasů, aby nedošlo k možným negativním důsledkům.

  • Chcete dramatickou změnu. Rozhodli jste se drasticky změnit obraz a barvit vlasy blond nebo naopak, vyzkoušet si tvář hnědovlasé ženy? Pak je lepší nechat se s tím experimentovat a důvěřovat profesionálnímu mistrovi. Nezávisle barvit vlasy bez jakýchkoliv chyb je možné pouze v případě, že se barva vlasů o 1-2 tóny liší od barvy. V opačném případě budete zničit vaše vlasy, což je velmi obtížné obnovit po neúspěšném barvení.
  • Naneste barvu na čisté vlasy. Z nějakého důvodu se mnozí lidé domnívají, že pokud aplikujete barvivo na čisté vlasy, pigment bude vypadat lépe na vláknech. Ale ve skutečnosti to není úplně pravda. Než budete barvit vlasy doma, měli byste si přečíst instrukce. Jakákoli barva, jak profesionální, tak masový, by měla být aplikována na suché vlasy, nechráněná asi 24 hodin.
  • Nesprávná sekvence aplikací barvy. Chybou mnoha dívek je, aby kompozice na předních vlasech byla aplikována na samém začátku a teprve potom na zadní straně hlavy. Pamatujte, že barva kořenů se výrazně liší od zadní části hlavy a předních vlasů na hlavě. Proto není překvapující, že mistr v salonu nejprve vymaluje kořeny vlasů zezadu a pomalu se pohybuje na přední prameny. Tato metoda vám pomůže dosáhnout jednotné barvy po celé délce.
  • Dbejte na to, aby barva byla delší, než by měla být, aby byla barva intenzivnější. Během barvení vlasů doma někteří dívky zanedbávají pokyny a udržují barvivo na vlasu déle, než bylo očekáváno, protože jsou si jisti, že čím déle bude složení na vlasech, tím jasnější a intenzivnější bude odstín na pramenech. Ve skutečnosti, barva, která zůstala delší, než byla položena na vlasy, více či méně poškozuje strukturu vlasové šachty. Průměrná doba zbytku každého barviva na vlasu je maximálně 30-40 minut.
  • Zředit barvu šamponem nebo balzám. Chcete-li zachránit barvu, některé dívky zředí kompozici šamponem nebo vlasovým balzám. Tato technika však jednoduše zkazí kvalitu vlasů a stínuje se sama. Snažte se ekonomicky používat barvivo na vlasy, protože jsem si jist, že to nebude stačit, a v budoucnu koupím 2 balení místo jednoho.

  Připomeňme, že jsme také mluvili o tom, jak minimalizovat účinek vlasových stylistů na vlasy. Jak zachránit vlasy před přehřátím při použití stylu, přečtěte si podrobněji zde.

  Přihlaste se k našemu telegramu a buďte si vědomi všech nejzajímavějších a nejrelevantnějších novinek!

  Který z měsíčních dnů je příznivý pro barvení vlasů

  Lidé dlouho věřili, že měsíc ovlivňuje lidi. Vědci to vysvětlují tímto způsobem: jestliže satelit Země způsobuje odliv a proudění v mořích, působí podobně na osobu, která je 80% vody.

  Měsíc ovlivňuje nejen náladu a chování, ale také fyziologické procesy. Například na růst vlasů. Ti, kteří o tom vědí, už dlouho vybírali správný den pro účesy a barvení v měsíčním kalendáři. A pro ty, kteří to ještě nezkoušeli, ale přeji si po návštěvě holičství dobrý výsledek, je čas začít v příštím roce 2018.

  Vliv měsíce na růst vlasů

  Mnoho lidí se potýkalo s tím, že po krápení růstu vlasů se zrychlil nebo naopak. Dopad měsíce na tento proces je vědeckým vysvětlením. Tím, že ovlivňuje všechny tekutiny v těle, rostoucí měsíc pomáhá krev cirkulovat lépe tím, že dodává vlasové folikuly živinami. A klesající měsíc dává opačný účinek.

  V měsíčním měsíci jsou dvě hlavní období:

  • vzestup, který končí úplným měsícem, když je satelit plně viditelný;
  • sestupný, který končí novým měsícem, v tomto okamžiku měsíc vůbec není viditelný.

  Zjistěte, zda měsíc roste nebo klesá, může mít formu. Pokud se podobá písmenu "p", pak roste, pokud se písmeno "c" sníží (sníží).

  Měsíční kalendář bude také dobrým pomocníkem při výběru data. Při sestavování se berou v úvahu fáze, znamení zvěrokruhu a lunární dny. Tam jsou speciální kalendáře pro účesy a barvení, včetně pro aktuální 2018, který značně usnadňuje výběr dobrého data.

  Střih v první polovině měsíce

  Je lepší jít do salonu od 1 do 15 měsíců měsíce (měsíc roste). Postup v tomto případě urychlí jejich další růst a naplní energií. Ideální dny jsou třetí a čtvrtý, když měsíc má nejvíce pozitivní dopad na účes.

  Někteří astrologové věří, že účes v této době má nejen stimulační účinek, ale také pomáhá vyčistit auru a chránit se před energetickými upíry na jemné úrovni. Maximální přínos přinese nutriční masky.

  Strihání během sestupné fáze lunárního cyklu

  Od 15-16 dnů do 30 dnů poklesne činnost, všechny procesy se zpomalují. Včetně růstu vlasů. Čím blíže ke konci měsíce měsíce jsou vlasy řezány, tím pomalejší bude růst. Proto je období vhodnější pro účesy pro lidi, kteří chtějí udržet si vlasy déle. Dokonce i v tomto okamžiku je užitečné mít účes se ztrátou vlasů, takže vlasové kořeny získají potřebnou sílu pro posílení.

  Ve snižující se fázi, efektivní manipulace ke změně vzhledu vlasů, můžete udělat vše, co bude dělat je více poslušný a pomůže se dostat zmatený při česání. V závislosti na potřebách účinných postupů bude narovnávání nebo curling vlasů.

  Úplný měsíc

  Celý měsíc je vhodný pro účesy v případě, že si člověk chce dramatickou změnu vzhledu. Například, krátce odřízněte dlouhé vlasy, řezte rány nebo zbarvení z černé na blond.

  Pokud si nakrájíte pouze špičky vlasů na úplňku, aniž byste změnili něco ve účesu, dá to sílu vlasů. Zbytek akce s vlasy je lepší odložit do příznivějšího času. Také v plném měsíci je užitečné, aby kosmetické masky posílily vlasy.

  Nejpříznivější dny k vytvoření nového účesu

  Nejlepší čas pro nový účes je růstová fáze měsíce a úplňku. V roce 2018 bude změna obrazu úspěšná a bude přitahovat energii určitých událostí a okolností:

  • v měsících 5, 11 a 21 - hmotné bohatství;
  • 13 a 28 - úspěch s opačným pohlavím;
  • 14. den - kariérní postup;
  • 8. a 19. lunární den - zdraví a dlouhověkost;
  • v 26 a 28 - harmonie a štěstí.

  Nepříznivé dny pro procedury týkající se srsti jsou 1-4, 6-7, 10, 12, 16-18, 20, 24-25 a 30 měsíčních dnů. A 9, 15, 23 a 29 jsou velmi nepříznivé.

  V novém měsíci se také nedoporučuje, aby se to stalo: existuje přesvědčení, že kadeřnice v této době vezme zdraví klienta. Transformace vzhledu by měla být odložena během zatmění měsíce.

  Astrologové radili věnovat pozornost, v jakém znamení zvěrokruhu je satelit naší planety v požadované době, je nesmírně důležitý pro pozitivní výsledek.

  Dobrý účes bude, když měsíc:

  • v znamení Býka - kudrlinky budou silně silnější;
  • v Panně - vlasy budou udržovat svůj tvar dokonale;
  • v Leu - prameny budou lesklé a růst se urychlí;
  • ve Váhu - účes bude mít vliv na zrakovou ostrost a paměť.

  Astrologové nedoporučují plánovat žádné akce s vlasy, pokud se nachází Zeměpisná zem:

  • v znamení Kozoroha - rychlost růstu vlasů se zpomalí;
  • v Rybách - může způsobit lupy;
  • v Aries - objevuje se přecitlivělost na vlasy.

  Rychlost růstu vlasů závisí na lunárních fázích

  Vlasy rostou nejlépe ve fázích 1 a 2. To je skvělý čas, pokud:

  1. Muž chce experimentovat s účesem. Mladý měsíc upřednostňuje originalitu a vynikající účesy.
  2. Požadováno spíše déle. Stříkání v této době pomůže dosáhnout výsledků v co nejkratším čase.
  3. Je třeba posilovat tenké a oslabené vlasy. Účes bude podporovat zvýšení jejich hustoty.

  Vliv fází měsíčního cyklu na kvalitu barvení

  Barvení vlasů ovlivňuje fáze měsíce v době postupu. Každý měsíc jsou úspěšné a neúspěšné dny. Doporučení jsou stejná jako u účesů.

  Barvení na rostoucím měsíci

  Je lepší změnit barvu pramenů v první nebo druhé fázi. Měsíc roste, prameny také rostou rychleji a také tolerují toxicitu barvy lépe. Kudrnaté vlasy jsou pozoruhodně zbarvené, dlouho si zachovávají jasně bohatou barvu. Energie tohoto období neutralizuje poškození chemické expozice.

  Zbarvení na zřícenině měsíce

  Ubývající měsíc je čas, kdy stojí za to držet obraz, protože energie všech procesů klesá. Vlasy zbarvené v tomto okamžiku rychle ztrácejí barvu, stávají se matné, vypadají bez života. Pigment nemůže správně konsolidovat a samotný postup způsobuje větší škody na kadeřích.

  Měsíční kalendář pro rok 2018 pomůže všem vybrat vhodný termín. S těmito informacemi se můžete vyvarovat zklamání z neúspěšných výsledků krájení nebo barvení vlasů a najít svůj vlastní styl.

  Kalendář a stříhání vlasů - příznivé a nepříznivé dny

  Barvení a řezání vlasů podle lunárního kalendáře roku 2018 vždy pomůže vypadat skvěle. Rok oplývá ve dnech vhodných pro práci na vzhledu. Níže jsou tabulky zobrazující nejlepší a nejhorší data za každý měsíc. Při použití těchto údajů bude snadné zvolit datum.

  Barvení a řezání vlasů podle lunárního kalendáře 2018: příznivé dny, kdy můžete a kdy nemůžete

  Příznivý měsíc v závislosti na datu narození

  V těchto dnech se doporučuje krájení a barvení vlasů, které vám řeknou nejen měsíční kalendář pro rok 2018, ale také den, kdy se osoba narodila.

  Den v týdnu je důležitý:

  • Narozen první den pracovního dne přicházejí ve čtvrtek a sobotu, ale ne neděle.
  • Narozený v úterý je vhodný ve čtvrtek a neděli, ale ne pátek.
  • Ti, kteří se narodili ve středu, by měli jít do salonu v pátek. Nepříznivý den - čtvrtek.
  • Děti ve čtvrtek dostanou dobrý účes v pondělí a v úterý.
  • Během posledního týdne v týdnu se objeví skvělý výsledek v pondělí, v sobotu nebo v neděli.
  • Pro ty, kteří se narodili v sobotu, je příznivý den pátek.
  • Ti, kteří mají datum narození, padli v neděli, druhý a čtvrtý den v týdnu jsou ideální pro návštěvu salonu.

  Měsíční kalendář obsahuje všechny informace o příznivých obdobích pro barvení a řezání:

  1. Je nutné překonat všechny nepříznivé měsíční dny, stejně jako příznivé, klesající v neděli.
  2. Označte zbývající úspěšné.
  3. Mezi nimi upozornit na dny, kdy rostoucí měsíc v Panně, Leo, Taurus a Libra.
  4. Vyberte dny v týdnu, které jsou vhodné pro datum narození.

  Možnosti zůstanou trochu. Ale to budou nejlepší dny pro řezání a barvení v roce 2018. Měsíční kalendář nebude oklamat.

  Naše prababičky vždy kontrolují Měsíc, než udělají něco s kudrnatými. A to byl jeden z důvodů krásy a zdraví vlasů. V naší době metoda neztratila význam. A ti, kteří pochybují, zůstane pouze vyzkoušet si to a vyhodnotit výsledek.

  Lunární kalendář účesy pro dnešek

  Nejvíce příznivý den. Nový strih nebo řezání konců prodlužuje život a přináší pozitivní emoce. Pro barvení je vhodné vybrat si přírodní tóny a barviva: pomůže to posílit vlasy a zlepšit jejich pohodu. Je lepší nechat vlasy volné: zaplní náklady na energii.

  Vliv měsíce

  11 měsíčních dnů - vhodná doba pro návštěvu kadeřníka. Střih bude prodloužit život a zvýšit kouzlo.

  Je dovoleno barvit vlasy v jakékoli barvě. Barvení přinese štěstí do podnikání a zlepší vztahy s kolegy a blízkymi.

  V tento den je vhodné udělat klasický elegantní účes nebo jen sbírat vlasy. Tato instalace bude chránit před agresivními energemi po 11 měsících.

  Druhá fáze měsíce - příznivé období pro řezání a barvení v obvyklé barvě. Vlasy rychle rostou, barva bude trvat dlouho. To je vhodný čas pro wellness procedury vlasů.

  Měsíc ve znamení zvěrokruhu Leo je vhodný čas k návštěvě kadeřníka. Zkousání špiček nebo nový účes přinese pozitivní energii.

  To je příznivé období pro barvení vlasů. Jakákoli vybraná barva bude úspěšná. Můžete provést změnu barvy nebo tónování.

  Je dovoleno experimentovat s účesem. Je lepší odložit perm, protože v těchto dnech jsou vlasy kudrnaté.

  Středa je dobrý den na ozdobení vlasů. Nový účes přinese pozitivní emoce a dobrou náladu.

  Měsíční kalendář účesů dnes pomáhá zjistit, jak příznivý je v tento den snížit vlasy, změnit jejich barvu, změnit účes, udělat perm a provádět wellness procedury.

  On navrhne, co výsledky pokusů s vlasy v tomto období.

  Kalendář účesů zohledňuje účinek měsíčního dne, fáze měsíce, polohu měsíce ve vztahu ke zvěrokruhu, den v týdnu na zdraví a růst vlasů.

  Vliv lunárního kalendáře na harmonické zbarvení vlasů a úspěšné účesy

  Stále více a více dnešních dívek se vrací ke starým zapomenutým tradicím. Postará se o estetiku svého obrazu, ať už se slušný sex pokusí dodržet lunární kalendář pro barvení vlasů.

  Jakékoli postupy prováděné za příznivých kalendářních dnů mají pozitivní vliv nejen na krásu, ale i na další osudu. Obvykle je lunární cyklus 29 dní. Počáteční fáze cyklu je charakterizována růstem měsíce a jeho silou.

  V budoucnu se měsíc postupně snižuje.

  Výběr dne pro účesy a barvení vlasů

  Lunární den kalendáře. Účinky na osud měsíčního kalendáře.

  Tento kalendář účesů a barvení vlasů naznačuje osudný význam pro mnoho žen. Chcete-li změnit svůj život k lepšímu a přinést přirozenou krásu obrazu, měli byste se držet měsíčního kalendáře.

  Jednotlivé rysy měsíčního cyklu

  Pod podmínkou rostoucího měsíce v takových souhvězdích jako je Štír, Taurus, Kozoroh, Ryby, vlasy roste a posilují příznivě.

  Změna vlasů na novém měsíci pod souhvězdí Leo přináší na vlasy zdravý lesk, konce se přestávají dělí.

  Odporci kadeřnictví by měli navštívit salon, když končí měsíc a Měsíc klesá. Obzvláště úspěšné je období pod souhvězdí Libra, Gemini, Leo, Střelec nebo Beran.

  Příznivé dny pro barvení vlasů, laminování, zbarvení kadeř, perm, pro péči o pokožku hlavy - období měsíčního přístupu k souhvězdí Vodnáře. Právě v tomto okamžiku jsou vlasy odolné vůči chemickým složkám, které jsou v barvách a prostředky pro kosmetické procedury s vlasy.

  Pomocí horoskopu zbarvení vlasů a vzhledem k příznivým dnům pro změnu obrázku můžete snadno zvolit ten správný okamžik pro kadeřnické postupy, abyste získali požadovaný výsledek.

  Hodnota měsíční fáze pro krájení a barvení vlasů: charakteristika příznivých dnů pro růst a trvanlivost podle měsíčního kalendáře

  Pravděpodobně jste se zajímali o to, proč někteří lidé plánují krájet vlasy pouze na rostoucím měsíci, a ne když - na klesajícím měsíci? Faktem je, že fáze měsíce a měsíce jsou pro naše vlasy velmi důležité. Rychlost a kvalita jejich růstu, stejně jako doba, po kterou zůstává barvivo na vlasu, závisí na tom, který měsíc měsíce a v jaké fázi měsíce vyříznete nebo zbarvíte vlasy.

  Navrhujeme podrobně zjistit vliv lunárních fází na vlasy a na kterém Měsíc je nejlepší naplánovat návštěvu kadeřníka: rostoucí nebo klesající a co se stane, pokud budete stříhat vlasy během celého měsíce.

  Vliv měsíční fáze na krájení a barvení vlasů

  Chcete-li zjistit, který měsíc je nejlepší řezat a barvit vlasy, musíte pochopit, co vypadá tato fáze. Takže měsíc prochází následujícími fázemi osvětlení na noční obloze, na základě kterých jsou určeny příznivé dny pro řezání vlasů:

  • nový měsíc (1);
  • rostoucí měsíc (2-4);
  • úplný měsíc (5);
  • ubývající měsíc (6-8).

  Střih v novém měsíci: vhodný k hojení vlasů

  Nový měsíc představuje neutrální období pro stříhání a barvení vlasů. V této fázi měsíce jsou vlasy oslabeny, takže můžete stříhat vlasy v novém měsíci pouze k jejich uzdravení (na přání můžete rozřezat rozkrojené vlasy).

  Zdobení vlasů a vlasů na rostoucím měsíci je nejvhodnější doba k návštěvě kadeřníka.

  Chcete-li urychlit růst vlasů, udržovat barevnou stálost po barvení, přidejte do vlasů lesk a hedvábnost, zvolte fázi rostoucího měsíce.

  Strihání na rostoucím měsíci zlepšuje stav vlasů a trvale zachovává tvar účesu a stylingu. Jakýkoliv postup péče o vlasy na rostoucím měsíci dává vynikající výsledek.

  Buďte opatrní při řezání vlasů na úplňku

  Fáze úplného měsíce je nejnepříznivějším obdobím pro stříhání a barvení vlasů. Řezání vlasů na plný měsíc se nedoporučuje, pokud se nerozhodnete radikálně změnit svůj obraz (například odříznout dlouhé vlasy a vytvořit módní čtverec). Pouze v tomto případě může krájení vlasů na úplňku přinést dobré výsledky.

  Střih a vlasy v klesající fázi měsíce: za jakým účelem?

  Waning Moon - další z nevýhodných období pro stříhání a barvení vlasů: doporučujeme, abyste v této lunární fázi opustili jakoukoli manipulaci s vlasy.

  Waning Moon je dobré pouze pro léčebné procedury - výživné a masky pro posílení vlasů během tohoto období přinesou dvojí prospěch vašim vlasům.

  A k otázce zájmu mnoha lidí - ať už je možné, aby se vlasy střižovaly na ubývajícím měsíci - odpovíme takto: je to možné pouze tehdy, pokud chcete, aby rostly dlouhou dobu.

  Střih a barvení vlasů v příznivých dnech měsíčního kalendáře

  Plánování srážek na fázích měsíce správně, ale také musí vzít v úvahu měsíční den.

  Správná volba dne pro účes nebo barvivo, ve kterém hodláte přenést vlasy, závisí také hodně: můžete přitáhnout zdraví i bohatství tím, že si vyberete příznivý den v kalendáři lunárního kalendáře a přivedete do svého života nemoci, hádky a neštěstí, nezohledňuje vliv pozice nebeského těla.

  Připravili jsme kompletní seznam dnů podle lunárního kalendáře a jejich podrobný popis, abyste mohli plánovat, na kterých lunárních dnech je lepší řezat vlasy a na které dny se nedoporučuje a proč:

  • První měsíční den je nepříznivý: návštěva kadeřnice v tento den vede ke zkrácení života.
  • 2. měsíční den - nepříznivé: krájení nebo barvení vlasů přiláká spory a hádky.
  • 3. měsíční den je nepříznivý: řezání vlasů může poškodit tělo a způsobit úbytek.
  • 4. měsíční den je nepříznivý: procedury s vlasy v tento den mohou způsobit nepohodlí, přitahují melancholii a strach z ztráty blízkých. Může také způsobit onemocnění krku.
  • Pátý měsíční den je příznivý: řezání vlasů v ten den přiláká peníze a povede ke zvýšení vlastnictví.
  • 6. měsíční den je nepříznivý: střih a zbarvení toho dne přiláká chlad, zhoršuje smysl a dá bolestivý vzhled.
  • Sedmý měsíční den je nepříznivý: řezání vlasů přiláká k vám hádky a konflikty. Podle tibetského kalendáře je 7. měsíc den spalujícím dnem. Striky a barvení vlasů vážně poškodí vaše zdraví.
  • 8. měsíční den je příznivý: řezání nebo zbarvení poskytne dlouhověkost, zlepší zdraví.
  • 9. měsíční den je nepříznivý: volbou dne, kdy se vaše vlasy oříznou, přitahují onemocnění.
  • Desátý měsíční den je nepříznivý: další hořící den podle tibetského kalendáře. V tento den je lepší zdržet se řezání, aby nedocházelo k onemocnění.
  • 11. měsíční den je příznivý: účes zvýší ostrost pocitů a zlepší vaši intuici.
  • 12. měsíční den je nepříznivý: krájení nebo zbarvení tohoto dne přiláká zranění a neštěstí.
  • 13. měsíční den je příznivý: stříhání tohoto dne přinese štěstí a zlepší vzhled.
  • 14. měsíční den je příznivý: účes vám pomůže zlepšit vaši finanční situaci.
  • 15. měsíční den je nepříznivý: řezání nebo barvení zhoršuje chronické nemoci: zvyšuje tlak, bolesti hlavy atd.
  • 16. měsíční den je nepříznivý: účes bude přitahovat zradu, neštěstí a životní chyby.
  • 17. měsíční den - nepříznivé: srážení způsobí problémy v podnikání a nechtěných onemocněních.
  • 18. měsíční den je nepříznivý: spalitelný den tibetského kalendáře. Řezání vlasů může výrazně zhoršit vaše zdraví.
  • 19. lunární den je příznivý: účes v tomto dni zvýší zdraví a poskytne dlouhověkost.
  • 20. měsíční den - nepříznivý: řezání nebo zbarvení zhorší náladu.
  • 21. lunární den je příznivý: účes zaujme krásu, zdraví a pohodu.
  • 22. měsíční den je příznivý: účes bude zlepšovat pohodu, ale může vést k přírůstku hmotnosti.
  • 23. měsíční den je příznivý: účes zlepšuje pohodu a dává krásnou pleť.
  • 24. měsíční den je nepříznivý: účes může poškodit vaše zdraví a přitáhnout nemoc.
  • 25. měsíční den je nepříznivý: účes může zhoršit vidění a zhoršit oční onemocnění.
  • 26. lunární den je příznivý: účes v tento den přitahuje štěstí a radost.
  • 27. lunární den je příznivý: účes v tento den přitahuje štěstí a radost, stejně jako krásný vzhled.
  • 28. lunární den je příznivý: účes vám dá kouzlo a lidé vás budou líbit.
  • 30. měsíční den je nepříznivý: účes může přitahovat neštěstí.

  Takže jsme zjistili, které fáze měsíce a měsíčních dnů je lepší řezat a barvit vlasy. Doporučujeme pokaždé, než půjdeme k pánovi, abyste zjistili, jaký čas a měsíc plánujete dělat, abyste mohli přidat krásu, posílit a zlepšit stav vlasů.

  Kalendář pro zbarvení vlasů: Praktické tipy pro lunární dny

  To je věřil, že účes a barvení vlasů mění nejen vzhled ženy, ale také její aura a biofield.

  Od nepaměti byli zástupci krásné poloviny lidstva velmi vážní v procesu změny délky nebo barvy vlasů, protože se věřilo, že od této chvíle žena změní svůj život, ale jakým směrem pozitivní nebo negativní závisí na fázi, v níž byl Měsíc v té době.

  Například se předpokládá, že nejpříznivější období podle kalendáře zbarvení vlasů a účesů je první a druhá fáze měsíce - období po úplňku, kdy se nebeské tělo začíná růst.

  Zvláštní důležitost po celou dobu, kdy si zasloužila první škrábání dítěte, protože podle toho, kdo podporuje lunární kalendář, určuje stav vlasů a jejich energie v budoucnu. Nejlepší čas na ořezávání dětí je období růstového měsíce, které se nachází v Libře nebo Leu.

  V současné době je mnoho žen skeptické ohledně kalendáře pro barvení vlasů, ale většina představitelů kosmetického průmyslu je o této problematice vážná a v závislosti na lunárním cyklu naplánuje plán kosmetických služeb - účesy, epilace a barviva pro mnoho hollywoodských hvězd.

  Kalendář barevných vlasů: praktické tipy

  Období, kdy je Měsíc v znameních znamení jako Taurus, Leo, Virgo, Capricorn nebo Libra, je nejlepší pro stříhání vlasů, prováděné s cílem obnovit jejich strukturu a maximalizovat zrychlení růstu.

  Ženy, které chtějí mít nádherné kudrlinky, je nejlepší provést kadeřavé vlasy během ubývajícího měsíce a zůstat v Leo nebo Taurus. Navzdory skutečnosti, že kosmetický průmysl nabízí širokou škálu služeb pro přeměnu dokonce rozptýlených vlasů na svěží kudrnaté vlasy, je lepší upřednostnit biologicky nezávadné vlasy, které jsou na rozdíl od chemických vláken výhodnější metodou.

  Podle kalendáře barvení vlasů a účesů je příznivé období pro zdravotní postupy, ať už keratinizaci nebo biolaminaci, které se provádí v salonech nebo používají výživné masky doma, je pobyt Měsíce v znamení zvěrokruhu Panna.

  To je věřil, že vlasy ořezané v úplňku, růst tlustý a poslušný, nezaměňujte a ne tlačte, což šetří čas na styling.

  Ženy, které se snaží zastavit spád a posílit kořeny, podle lunárního kalendáře, účesů a barvení vlasů by měly zlepšit svůj vzhled na klesajícím měsíci.

  Jedinou nevýhodou účesu během tohoto období je ten okamžik, kdy vlasy budou růst mnohem pomaleji.

  Nejnepříznivějšími dny, podle lunárního kalendáře, pro stříhání a barvení vlasů je pobyt Měsíce v znameních zvěrokruhu Ryby, Rakovina a Beran. Předpokládá se, že během tohoto období se může objevit chlupatý a puchýř vlasů, obnovení jejich struktury se zastaví, konce se začnou rozštěpovat a dochází k lupům.

  Je možné říci s přesností, bez ohledu na to, jaký den v týdnu a fázi barvení měsíce je přiřazena, kvalita použitého nátěru a profesionalita kadeřníka budou mít největší dopad na konečný výsledek postupu.

  Chcete-li zachovat strukturu vlasů a dosáhnout pozitivního výsledku, je lepší používat profesionální barvy na bázi čpavek, které jsou známé výrobcům odpovědným za kvalitu jejich výrobků, a proveďte postup s osvědčeným mistrem.

  Lunární zbarvení vlasů: dny v týdnu

  Kromě fáze a znamení zvěrokruhu, ve kterém měsíc přebývá, ovlivňují růst, hustota, lesk a zdraví vlasů dny v týdnu, z nichž každá má svou vlastní patronovou planetu.

  Ve spojení s kalendářem barviv na vlasy vám tento indikátor umožňuje vybrat ten nejvýhodnější den k návštěvě kadeřníka. Důležité je vědět, že den, který je určen k řezání nebo barvení, by měl být harmonizován s datem narození, jinak by tento postup mohl vést k přesnému opaku očekávaného výsledku.

  Takže svatý patron je měsíc - řezání a zbarvení tohoto dne pomůže zbavit se nahromaděných negativních a smutných myšlenek, ale ti, kteří se narodili v neděli, úterý a ve středu, se nedoporučují, aby provedli tento postup.

  Podle lunárního kalendáře, barvení vlasů a účesů, patronem úterý je planeta Mars - po dnešním postupu by mělo zlepšit vaše zdraví, vypadat aktivní, odvaha a síla, ukázat vůle. Ti, kteří se narodili v pátek nebo v pondělí, by se však měli vyhnout v úterý, protože výsledkem bude deprese, tendence k SARS, bolest hlavy.

  Barvení vlasů v měsíčním kalendáři ve středu, jehož patronem je Merkur, zlepší paměť, obnoví nervový systém, zvýší účinnost a učení se a aktivuje logické myšlení. Vyhýbat se tomuto dni v týdnu stojí za to, že se ve čtvrtek narodí.

  Čtvrtek je svatým patronem Jupitera - srážka tohoto dne přináší blahobyt a popularitu, řeší naléhavé problémy a mění vztahy s blízkými, ale ne ty, kteří se narodili ve středu.

  Stříhání vlasů a vlasy v pátek v měsíčním kalendáři pod kontrolou planety Venuše změní celý život obecně, přinese štěstí, nové známosti a osudné setkání. Ukázalo se, že se v úterý objeví světlo, je lepší, aby se v denním holičství neobjevil.

  Saturn, svatý patron sabatu, má příznivý účinek jak na strukturu vlasů, tak na fyzický a psychický stav člověka jako celku, ale nikoliv na ty, kteří se narodili v neděli.

  Nejméně příznivý den pro stříhání a barvení vlasů je považován za neděli, jehož svatým patronem je Slunce. Po odříznutí vlasů v tento den můžete své štěstí odvrátit od sebe, přitáhnout problémy a negativní situace.

  Je důležité vědět, že v "satanských" dnech a během zatmění měsíce obecně byste měli obcházet kadeřnické strany narozené v jakékoliv dny v týdnu.

  Kalendář pro barvení vlasů jako celek nemá žádné vědecké důkazy, nicméně stojí za to, aby se každý pokusil sama rozhodnout, zda je tato technika účinná.

  Lunární kalendář pro barvení vlasů

  Víte, že můžete stříhat a barvit vlasy pouze v souladu s lunárním kalendářem, ve kterém jsou dny příznivé a nepříznivé? Předpokládá se, že obvyklý účes, který se uskutečňuje v určitý měsíční den, může mít velmi vážný dopad na váš osud a dokonce ho zcela změnit.

  Pokud je lunární den pro ořezávání vlasů příznivý, pak bude pozitivně ovlivňovat vaši dlouhověkost, přilákáte hodně štěstí a dá vám ještě více vizuální přitažlivost. Nicméně, pokud je měsíční den považován za nepříznivý pro účesy a barvení vlasů, mohou poškodit vitalitu člověka a dokonce způsobit potíže.

  Měsíční kalendář zbarvení vlasů a účesů vám pomůže vybrat ten správný čas k účasti na kadeřnictví!

  Příznivé a žádné dny pro barvení a řezání

  Chcete-li účes nebo barvení vlasů úspěšný, musíte zvážit následující parametry:

  • Stav měsíce - roste nebo klesá, nový nebo plný. Pokud si nakrájíte vlasy na rostoucím měsíci, zrychlí se.
  • Na úplňku a jeden nebo dva dny před a po něm se získají nejúspěšnější účesy.
  • Optimální čas na návštěvu kadeřníka je, když je měsíc v znameních zvěrokruhu Taurus, Leo, Panna, Váhy.
  • Žádné manipulace s vlasy, a to: ostříhání, perm, styling, zbarvení, masky, se během pobytu na Měsíci nedoporučují v znameních Kozoroha, Ryby, Barvy, Blíženců a Raka.

  Chcete-li zachovat tvar účesu déle, je lepší, abyste si nakrájeli vlasy, když je Měsíc v Kozorohu, protože zpomaluje růst vlasů (to platí především pro muže).

  Pokud jde o Měsíc ve znamení Štíra, neexistuje jediný názor, takže můžete zkontrolovat podle zkušeností, jak se tato doba dotýká vás osobně. Totéž lze říci o měsíci ve znamení Vodnáře.

  Vliv měsíce na vlasy

  Mytí vlasů je také spojeno s určitými pravidly. Například se naprosto nedoporučuje umýt vlasy, když je Měsíc ve vodních příkazech: Rakovina, Ryby, Štír.

  • Aby se barva nezmyla delší dobu a barva vlasů neztrácela jas, je lepší barvit vlasy, když je měsíc ve fázi růstu.
  • Různé procedury péče o vlasy (nutriční masky atd.) Se také nejlépe provádějí, když měsíc roste.
  • Pokud jde o vlnu, neexistují žádné konkrétní doporučení, to znamená, že to může být provedeno v jakémkoli měsíčním dni, ale nejlepší období je považováno za měsíc, kdy je v znamení Panny.

  Zvažte, že různé období jsou nejvhodnější pro curling různých typů vlasů. Takže, tvrdé vlasy, které je obtížné vyřešit, je nejlepší se kroutit, když je Měsíc v Leu.

  Zde jsou některé jednoduché doporučení, které vám pomohou udržet vaše vlasy a vlasy krásné co nejdéle!

  Příznivé dny pro stříhání a barvení vlasů za březen

  Naši praprachy také zaznamenali, že žena žije v lunárním cyklu a zcela závisí na tom, jak se v určitých dnech chová noční světlo. Vše, co je spojeno s vlasy - účes, barvení, účes, je také neviditelně řízen rostoucím nebo klesajícím měsícem.

  Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 řekne ženám, jaký den prvního jarního měsíce je báječný a naopak, je pro kadeřnictví nepříznivý.

  Dobré dny pro účes v březnu

  Dokonce i starci věděli, že když rozseknete vlasy na rostoucím měsíci, budou také dynamičtější. I když existují určité nevýhody, zvláště pokud má žena krátký účes. Koneckonců, za pár týdnů přijde znovu do kadeřnictví a "schová se" za účes.

  Chcete-li, aby vlasy kořeny silnější, musíte snížit vlasy, když měsíc klesá. Lunární kalendář srážky pro březen 2018 označuje tyto dny v jarním měsíci - od 3 do 16 čísel. Pokud takové znamení zvěrokruhu jako Leo, Panna, Váhy, Kozoroh nebo Býk zůstanou na Měsíci, pak jakýkoli účes bude vypadat skvěle a vypadat elegantně po dlouhou dobu.

  Kdy je lepší líbat vlasy v březnu podle měsíčního kalendáře:

  • Chcete-li zlepšit stav vlasů, zpevnit a naplnit ji živou silou, ořezat vlasy v následujících dnech aktuálního měsíce: - Měsíc v Taurus: od 20. března do 22. března. - Měsíc ve Váhu: od 30. března do 31. března; - Měsíc v Leu: číslo 27 a 28; - Měsíc v Panně: 1-3 a 28-30, - Měsíc v Kozorohu: 10-13 čísel.
  • Chcete-li zlepšit vztahy s lidmi a vyrovnat finanční situaci, stejně jako zbavit se jakýchkoli negativních a životních problémů, řezte vlasy v následujících dnech měsíce:

  - 4. března - život se dramaticky změní;

  - 5. března - účes posiluje zdraví a dává kouzlo;

  - 12. března - doplňte pozitivní energii;

  15. března - účes bude ostřejší a jasnější;

  - 16. března - život bude delší, jak slibuje měsíční kalendář srážky pro březen 2018.

  20. března - účes pomůže obohatit a učinit zisk;

  23. března - peněžní přínos a podpora zdraví;

  24. března - účes vedoucí k dosažení cíle a rozvoj intuice;

  - 29. března - na finanční bohatství;

  Neúspěšné dny pro snížení měsíčního kalendáře pro březen

  Přizpůsobte účes, pokud měsíc klesá, se nedoporučuje. V opačném případě ztratíte hodně energie a síly a také můžete vážně ohrozit vaše zdraví.

  Označte si ty březnové dny, ve kterých je třeba snížit vlasy, není žádoucí:

  • 2. březen, 6, 27 - blahobyt se zhorší;
  • 11. března - účes bude mít za následek konflikty s lidmi;
  • 13. a 14. března - mentální stav se zhorší;
  • 21.století vás bude zklamat, jak to předpovídaly měsíční kalendářní účesy pro březen 2018.
  • 25. března - účes bude trápit váš život;
  • 31. března - objeví se depresivní stát;

  Pokud měsíc ubývá, nemůžete v žádném případě vystřihnout novorozence. Zvláště pokud je to poprvé. V opačném případě bude mít vlasy tenký a slabý celý život.

  Příznivé dny pro curling vlasů v březnu

  Nikdo se neodváží napadnout význam znamení zvěrokruhu v lidském životě. Také řídí naši náladu a blahobyt každý den, stejně jako měsíc.

  Když je noční svítidlo v jednom nebo druhém znamení, dostaneme jasnou představu o tom, jaké manipulace je třeba provést s vlasy: barvivo, zvlnění nebo řez.

  Příznivé dny permů na měsíčních kalendářních účtech za březen:

  Kdy je v březnu 2018 nejvhodnější udělat měsíc v lunárním kalendáři? Odpověď je jednoduchá:

  • mezi 1. březnem a 28. - 30. březnem (Měsíc v Panně) - vlasy budou hedvábné, poslušné a kudrnaté.
  • 27 a 28 (Měsíc v Leu) - je lepší udělat perm na nesourodé vlasy, které obvykle nemají chemii, stejně jako pro ty, kteří chtějí mít velmi těsné a malé kudrlinky.

  Neúspěšné dny března pro perm:

  • Měsíc v Štír - 6-8 března Měsíc v Vodnář - 13-15 číslo
  • Měsíc v rakovině - 24. - 26. března.

  Kdy je lépe barvit vlasy v březnu podle měsíčního kalendáře

  Zdálo se, že je něco zvláštního - obarvil si vlasy v jakékoliv barvě a šel si zdobit svět svým kouzlem. Ne, to není tak jednoduché. Barvení vlasů by mělo být prováděno v Lunárních dnech, které jsou pro toto určeny výhradně.

  Například, když měsíc roste. V březnu 2018 vstoupila noční hvězda do fáze růstu od 18. do 30. let. Takže, pokud dáte vlasům jiný odstín během tohoto období, bude těžit pouze - vy a vaše vlasy.

  • 5. března - barvení vám dá šarm, důvěru a přitažlivost
   15. března - můžete barvit vlasy v radikálně nové barvě, abyste zlepšili své zdraví a zlepšili svou finanční situaci.
  • 20. března - je nutno uvažovat o barvení pouze lepších výrobků na bázi přírodních složek. Pak bude nálada skvělá a energie bude přitahována pozitivní. 2. března - Dámské dámy vám mohou dát vlasy přírodní odstín. Pak nebudou problémy s obchodem as penězi.
  • 21. března - dát svým vlasům přirozený tón pro mír a harmonii ve vaší rodině.
  • 24. března - pokud barvíte vlasy v přirozené barvě, odstraňte z vašeho života všechny špatné.
  • 27. března - nová barva vlasů ovlivní dobré vztahy se správou
   29. března - očekává se velký zisk.
  • 30. března je 13. měsíční den, takže se nedoporučuje barvit vlasy. Nová barva vlasů vám pravděpodobně nepřináší pozitivní emoce.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy