logo

Mám začít barvit vlasy: klady a zápory?

Proč ne? Pokud se vám nelíbí vaše přirozená barva nebo se chtějí změnit, zbarvení vlasů je skvělé! Pod vlivem moderních profesionálních barviv není vlasem něco, co se nezhorší, ale dokonce se zlepšuje, pokud je barvení provádí zkušený mistr v dobrém salonu. Osobně se moje barvené vlasy dají snadněji do stylu, svítí více a česají snadněji než neopracované.

Samozřejmě, pokud máte v plánu změnit barvu vlasů s barvami pro domácnost, jako je paleta nebo podobně, bylo by lepší nechat to udělat. Na rozdíl od salonových výrobků, při kterých se barvení provádí šetrně s výběrem procentuálního podílu oxidačního činidla pro každý konkrétní případ, v každodenních barvách je procento oxidačního činidla vždy maximum, takže barva rozhodně pochází. To vysvětluje možnost přebarvení z černého na blond pro několik použití. Vlasy trpí tímto, mohou začít tlačit, zlomit a vypadnout, takže se riskujte, že se nezachráníte.

Existují případy, kdy je malba jediným východiskem, ale pokud se rozhodnete malovat právě tak, protože "všechno je malováno", neměli byste to dělat. Zpravidla touha barvit vlasy pochází z toho, že vidíme v reklamě dívky s nádhernými nově malovanými vlasy, lesklé a krásné. A my chceme totéž. Ale nejde o malování. Za prvé, dívčí vlasy pro reklamu jsou připravovány nejdůkladněji, které nemají rozmazané, a pak některé video zpracování nevede k tomuto účinku. A za druhé, jestliže samotné vlasy nedostanou řádnou péči, pak po malování to nebude vypadat nádherně, navíc barva má tendenci umyt a barvit vlasy, například v čokoládové barvě, pak se riskujete, že je "oloupaná-červená" které vás přimějí znovu a znovu barvit vlasy.

Rád bych vám postaral o vaše vlasy a zachoval si přirozenou barvu. Protože lépe než tato barva, už se vám nic nestane. Příroda je nejlepší stylista. A pokud dáte vlasům potřebný make-up s vitamíny, maskami, dobrými šampony, masážemi hlavy, pak budou vaše vlasy záviset všem a lépe než v reklamě)

Stojí za to barvení přírodních vlasů. Jaké barvy mají přednost

Tam jsou ženy, které nikdy nevhazovaly vlasy, vždy nosily svou přirozenou barvu. Ale vždy přichází čas, kdy se zajímá - stojí za to barvení vlasů, jaké důsledky po tom čekáme? Pokusíme se odpovědět na tuto otázku níže.

Krásné kudrlinky byly po celou dobu téměř hlavní zbraní žen pro muže. Koneckonců, pokud jsou vlasy v pořádku, pak s jistotou říkáme, že žena je v pořádku. Jistě všichni museli vidět neomalenou a nešikovnou ženu a zpravidla měla stejné vlasy.

Stojí za to barvení vlasů

Ale co ti, kterým příroda nedala dobrou, tlustou a krásnou barvu vlasů.

Řešení tohoto problému se začalo v dávných dobách. Baroni starověkého Egypta, Řím, Řecko se uchýlili k různým metodám a metodám ke změně barvy kadeřnictví. A samozřejmě, barva najednou nebo jinde závisí na módních trendech, nicméně, jako nyní.

Pokud se ve starověku a ve středověku používaly převážně přírodní barviva a různé prášky, které používaly vlasy, pak se v pozdní 19. století chemické barviva nejprve používaly.

Od té doby prošel pod mostem hodně vody, technologie, metody barvení se změnily a dnes máme s sebou obrovské množství barviv.

Barviva lze rozdělit na zjasňující, chemické, zeleninové a fyzikální:

  • zjasňovače se používají k zesvětlení tmavých odstínů, obvykle v práškové formě, a jsou určeny k použití v salonech;
  • chemické barviva mění barvu vlasů (například od světle hnědé až po červenou) a barví šedivé vlasy;
  • rostlinné barvy henna a basma, které řemeslníci velmi úspěšně smíchají s různými přísadami, jako jsou káva, řepné šťávy a další, a tím dostávají různé odstíny;
  • fyzikální barviva jsou dobře známé tonikum a tónované šampony, nemají barvy vlasů, poskytují pouze stín, který po opláchnutí opustí hlavu několikrát.

Pokud jste se jednou rozhodli barvit vlasy v jedné nebo jiné barvě, změňte se, pak byste měli vážit klady a zápory. Přemýšlejte o tom, co vás vede k tak zásadnímu kroku. Koneckonců, poprvé namalovat hlavu slyšitelného, ​​znamená to, že si za příští rok přinejmenším získáte neustálé zbarvení a tím i finanční výdaje.

Stojí za to barvení šedých vlasů

Další věc, pokud máte šedé vlasy. V takovém případě bude oprávněný výlet do dobrého salonu dobrému pánovi, s nímž vyřešíte tento problém výběrem optimálního zbarvení.

Neměli byste se uchýlit k barvivům pro domácnost, které jsou v každém obchodě velmi zastoupeny, neboť nesprávné použití těchto barviv pravděpodobně povede k páleným vlasům, nikoliv lakovaným šedým vlasům a žlutým kořenům.

Použití jasných barviv je také žádoucí pouze v salonech. Vzhledem k tomu, že barviva jsou chemická, jejich nesprávné použití může vést k velmi špatnému výsledku. Používání takových barviv je lepší svěřit odborníkům.

Pokud nechcete utrácet značné množství na profesionální barviva, pak se poraďte s kadeřníkem, rádi vám řekne nejlepší variantu a provedete barvu, kterou jste koupili.

Rostlinné a fyzikální barviva

Co se týče používání rostlinných barviv, jejich nezávislé použití zřídkakdy vede k problémům. Stojí za zmínku, že vlasy barvené těmito barvivy se s největší pravděpodobností nebudou barvit jinou barvou a nebudou permed.

Měli bychom také zvážit fyzikální barviva. Různé tonikum a tónované šampony nepoškodí vaše zámky. Nicméně, když přijdete do kadeřnictví a skryjete, že používáte tyto barviva, můžete skončit s nepředvídatelnou a nepříjemnou barvou pro vás v důsledku barvení profesionálním barvivem.

Chcete-li barvit nebo nebarvit přírodní vlasy, je na vás. Pokud máte první šedé vlasy, jste unavení z barvy a chcete, změní se, pak byste měli jít za zkušeného mistra.

Nezapomeňte, že nyní musíte navštívit salon nejméně jednou za měsíc a půl a dát hezkou pennu. Koneckonců, krásné prameny vyžadují velkou pozornost.

Mám barvit vlasy? Zhoršuje moderní barva + 67 fotografií

Každá dívka chce její vlasy být zdravé, krásné, silné. Je možné přidat přírodní lesk na vlasy, krásné barvy, pomocí balzámů, barvy, masky.

Mnoho žen, které mají svou přirozenou krásnou barvu vlasů, se neodváží natáčet po dlouhou dobu, protože si nejsou jisti, že chemické prostředky jim pomohou ještě krásnějšími.

Barva vlasů a charakter

Psychologové se domnívají, že pokud žena radikálně změní barvu vlasů - její postava se změní, cítí se jinak, její styl změny chování.

Blondínky jsou měkké, vypadají mnohem ženskější. Brunetky vypadají v očích mužů jako silná vůle, se silným charakterem.

Ženy se světle hnědými vlasy jsou v týmu méně znatelné, z povahy, kterou dávají přednost, aby se drželi stranou, aby se drželi svého názoru, neposílat je ostatním.

Pokud dívka zbarví její vlasy červeně, znamená to, že chce vystoupit z davu, chce být viditelná, předpokládá se, že takové osoby trpí nedostatečnou pozorností mužů.

Dívky s hnědými vlasy mají sílu vůle, tito lidé se rychle pohybují a mají vážné plány na život. Je nepravděpodobné, že by taková dívka měla zájem o frivolní chlapce.

Pokud dívka kreslí prameny v různých odstínech, například hnědé v kombinaci s zázvorovými prameny, taková osoba projevuje její temperamentní temperament a nepokoj. Lidé s takovými vlasy jsou nejčastěji kreativní.

Stojí za to henna?

Henna - barva rostlinného původu, je nalezena v červené nebo černé barvě. Předpokládá se, že tato barva vlasy silně vysouší, i když neobsahuje amoniak.

Když otevřete balíček s hennou, můžete vidět homogenní prášek, který může obsahovat hennu.

Barviva založená na chemických složkách mají změkčující účinek, vlasy jsou dokonalé, lesklé, zatímco časté používání henny vede k tomu, že se vlasy začínají rozštěpovat, rozbít, tlačit po umytí hlavy, vlasy se jednoduše nemohou česat.

Hlavní nevýhodou henny je to, že po barvení je téměř nemožné barvit vlasy jinou barvou, protože červený pigment se ztuhne jinou barvou.

Pokud překreslíte červené prameny v černém odstínu, po několika dnech se na vašich vlasech objeví lesk červeného tónu.

Po barvení hennou musíte dlouho čekat, dokud přirozené vlasy nevyrůstají.

Odborníci také nedoporučují barvení bílých nebo šedých vlasů s hennou, protože světlejší pigment vlasů po zesvětlení se stává ještě jasnější a pokud namalujete blond vlasy v červené barvě, budou jasně oranžová.

Henna pro barvení vlasů je poměrně levná, je to přirozená přísada, která je do vlasů poměrně choulostivá.

Musí muži barvit vlasy?

Někteří kluci dávají přednost sledování jejich vzhledu, jmenovitě malování vlasových pramenů v různých odstínech. Lidé kolem vás často si myslí, že pokud muž zbarví vlasy, pravděpodobně bude homosexuál.

Muži barví vlasy různými způsoby, někteří pouze lehce odlehčují prameny, které vypadají přirozené, krásné, jiné mají šedé vlasy černé.

Předpokládá se, že pokud člověk barví vlasy v tmavé barvě - je to špatný tón.

Barvení vlasů je ženským tématem, člověk by měl vždy zůstat s jeho přirozenou barvou vlasů. Mnozí chlapci se již po 30 letech pokoušejí malovat přes šedé vlasy, nicméně mnoho žen miluje brunetky s vyčnívajícími šedými vlasy.

Černé zbarvení vlasů

Černá barva vlasů byla nedávno považována za módní, bohatou. Dívky s černými vlasy vypadají silně, s jasně definovanými cíli v životě.

Černý inkoust se dobře hodí na všechny barvy, s výjimkou vlasů obarvených červenou hennou.

Odborníci nedoporučují dívkám s bílou kůží, aby barvily vlasy v černém tónu, protože na černém pozadí se obličej bude zdát příliš bledý.

Také, černé vlasy jasnější odráží všechny chyby na obličeji, ať už akné, jizvy.

Nedoporučuje se barvit vlasy černě na tenké dívky. Tmavá barva nevyhovuje všem ženám, tmavý tón vypadá dobře, pokud dívka má výrazné oči, tmavě hnědé obočí, zaoblené obličejové rysy.

Lunární kalendář účesy pro dnešek

Příznivý den. Nový účes zlepší vlasy a zvýší sebevědomí. Přirozené držení tónu, zbarvení šedivých vlasů. Přísný účes je vítán. Perm z tohoto dne bude trvat dlouho.

Vliv měsíce 19. února 2019

15 měsíční den

15 lunární den není nejlepší čas k návštěvě kadeřnictví. Střih může způsobit zranění, selhání nebo bolesti hlavy. Proto je lepší odložit aktualizaci obrazu na příznivější dobu.

Je povoleno barvit vlasy. Doporučujeme zvolit barvu pro několik tónů tmavších než přirozených. To bude chránit před možnými problémy dne.

Nepodceňujte drasticky účes. Doporučuje se jen sbírat vlasy na zadní straně hlavy. Je lepší nechat je hladké, ne curlingové.

Úplněk

Úplný měsíc - správný čas pro jakoukoli manipulaci s vlasy. To je příznivý čas pro zásadní změnu obrazu. Strihání během tohoto období pomůže zbavit se nahromaděné negativity a zlepšit blahobyt. Po jejích vlasech bude poslušná a hustá, už zmatená. Při zbarvení je lepší vybrat barvu, která je několik tónů tmavší než přirozená. Je užitečné vytvářet výživné a zpevňující masky na vlasy.

Měsíc v Leu

Měsíc ve znamení zvěrokruhu Leo je vhodný čas k návštěvě kadeřníka. Zkousání špiček nebo nový účes přinese pozitivní energii.

To je příznivé období pro barvení vlasů. Jakákoli vybraná barva bude úspěšná. Můžete provést změnu barvy nebo tónování.

Je dovoleno experimentovat s účesem. Je lepší odložit perm, protože v těchto dnech jsou vlasy kudrnaté.

Úterý

Úterý je ten správný den v týdnu pro návštěvu kadeřníka. Nový účes přinese pozitivní emoce a zbaví se rutiny.

Měsíční kalendář účesů dnes pomáhá zjistit, jak příznivý je v tento den snížit vlasy, změnit jejich barvu, změnit účes, udělat perm a provádět wellness procedury. On navrhne, co výsledky pokusů s vlasy v tomto období. Kalendář účesů zohledňuje účinek měsíčního dne, fáze měsíce, polohu měsíce ve vztahu ke zvěrokruhu, den v týdnu na zdraví a růst vlasů.

žencosmo.ru

Tatiana Dzutseva blog

Hlavní nabídka

Nahrávání navigace

Síla ženských vlasů. Mám barvit vlasy?

Žena, která si jí vlasy vlasy

Navrhuji diskutovat o následujících otázkách: zda barvit a růst vlasů, nosit rány a také, jak správně pečovat o vlasy.

Není pro nikoho tajemstvím, že ve vlasech jsou informace o člověku, dokonce i těch, kteří byli obřezáni, a že můžete zjistit zdravotní stav vlasů.

Předpokládá se, že barvení vlasů je zcela neškodná událost, hlavní věc je ten správný kadeřník a správná péče a každý den můžete vytvořit vlasy i v nové barvě. V minulosti jsem také nepovažoval za nic špatného. Od věku 15 let jsem barvila vlasy v různých barvách, dokonce jsem zapomněl na svou přirozenou barvu vlasů. Chtěl jsem být někým, ale ne já. Barva vlasů přítelkyně nebo časopisu se mi líbila víc a vypadala krásnější.

A o pouhých 15 let později jsem si uvědomil, že časté přebarvení vlasů je spojeno s vnitřním nepohodlí, nedostatkem sebevědomí a hledáním sebe a mého místa v životě. Ale pomocí barviva na vlasy nenajdete odpovědi na tyto otázky.

9. téma ze Ženské školy se věnuje tomuto tématu: Proč je důležité přijmout sebe a přestat bojovat, vzdorovat tomu, co vám dal vaši rodiče a příroda?

Už jsem vyprávěl příběh o tom, jak jsem se zúčastnil kurz oživení očí. Při jedné z meditací se musíte představit jako bohyně vynořující z moře. Tuto meditaci jsme udělali vícekrát a vždy jsem měl odpor. Nedokázala jsem si představit bohyni s barvenými vlasy, v té chvíli jsem si osvítil vlasy. Koneckonců, bohyně nemůže mít mrtvé vlasy. A pak bylo touha vrátit se k její přirozené barvě.

Prakticky všechny barviva obsahují chemikálie, které zničí strukturu vlasů. Samozřejmě reklama tvrdí opak, že kompozice dnes jsou mnohem šetrnější a přirozenější, ale ukazuje se, že to je jen marketingový prvek.

Všichni jste slyšeli o analýze DNA, je možné vytvořit vztah. Výchozí materiál pro založení příbuznosti může sloužit jako srst. Například k založení mateřství postačuje jednoduše řezání vlasů bez žárovek. To znamená, že ve vlasech jsou informace, tedy že jsou naživu. Zajímavé je, že laboratoř nebude schopna produkovat výsledek pro barevné nebo bělené vlasy, stejně jako po perm. Nemají žádné informace - jsou mrtví.

Jak jsem řekl, dnes existuje taková představa, že barva vlasů je volbou ženy. Dnes je blondýnka, zítra je hořící brunetka a den pozítří je obecně červená. Přetvořením vlasů může žena změnit její náladu a vytvořit obraz.

Všichni víte, že barva ovlivňuje naši psychiku a mění energii. Barvícíme vlasy, měníme energii a jaká je záruka, že má pro nás příznivý účinek? Jsme příroda daná to nejlepší pro nás vhodnou barvu vlasů. Proč se nám zdá, že víme, která barva nám vyhovuje? Tělo se pro moderní ženu stalo nástrojem při dosahování svých cílů, které jsou jí známy.

Hnědovlasý Scarlett Johanson

Je velmi obtížné zastavit a dokončit tyto experimenty na vlastní vzhled, důvěřovat se a vyrovnat se s tím, co příroda dala. Koneckonců, barva vlasů, která je na vás, je přirozená a živá, všechno ostatní je mrtvé a umělé. Bohyně nejsou umělé.

Stojí za to přemýšlet a přestat dělat jako všichni ostatní.

Je těžké být sami, ale pokud máte pocit, že je pravda, udělejte šanci. Nebudete muset "ošetřovat" své vlasy, nebudete mít stále rostoucí kořeny, vlasy se už nebudou rozštěpovat a rozbít. Budete mít hladkou, lesklou, přirozenou barvu vlasů. Budete se vám líbit!

Zvláštní věcí je, abyste si nejprve zkazili a zničili vlasy, zesvětlili a překalili a pak je léčili drahými prostředky. Je to něco divného. Ale každý to dělá...

Trvalo mi 2 roky, než jsem si vyrostla, ale stojí to za to. A kromě toho jsou to skutečné úspory ženských zdrojů: čas, energie, peníze a nervy. Pokud barvíte vlasy, musíte vždy držet prst na pulzu, potřebujete spoustu času, spoustu peněz a vaši energii.

Pokud máte přirozenou barvu, potřebujete pouze umýt vlasy a dát si vlasy. Neexistují žádné nepříjemné pocity z komunikace s živými vlasy, jsou měkké, nejsou křehké, brilantní a neexistuje žádný věčný problém regrown kořenů. Život se stává mnohem jednodušší, jednodušší a krásnější.

A dnes mě nikdo nepřesvědčí, abych maloval, aby měnil obraz. Můj obraz je přirozený, přirozený a dlouhý.

Pokud jde o šedé vlasy. Všichni víme, že šedá se neobjeví jen. V mladém věku 30-40 let se jeví jako důsledek silného šoku, šoku.

A pro ženy, které mají šedé vlasy, je také žádoucí být v kontaktu s těmito problémy. Co způsobilo, že vlasy byly šedé? Proč máte pocit intenzivní úzkosti nebo pocitu bezmocnosti? Vlasy jsou přímo spojeny s těmito pocity. Připomeňme si, jak se během vlasů nebo náhlého nebezpečí zdálo, že vypadaly vlasy na konci.

Problémy s vlasy (šedé vlasy, lupy) říkají, že z nějakého důvodu nemůžete být sami, nevěříte v sebe a pomoci vesmíru. Přečtěte si více v knize Liz Burbo "Vaše tělo říká: milujte sebe!"

Na úrovni psychosomatiky ztráta vlasů znamená, že ztratíte svou sílu, máte strach ze ztráty, obáváte se, že něco nebo někoho ztratíte. Než začnete posilovat vlasy, musíte odpovědět na otázky - kdo nebo co se bojíte, že ztratíte a co ztratíte? A pak se postarat o sebe, svůj život a naučit se být odpojen.

Prodlužování vlasů

Dřív, když jsem měl krátké vlasy, opravdu jsem chtěla růst. Ale když jsem se o tomto postupu dozvěděl víc, byl jsem neochotný. Faktem je, že vlasy mohou být pěstovány pomocí umělých nebo přírodních pramenů. Zkombinujte své živé vlasy umělým nechcete. A pokud používáte přirozené prameny, musíte přidat energii jiné osoby k sobě, abyste tuto informaci měli. A kde je záruka, že tato informace je pozitivní?

Druhý bod: rodilé vlasy jsou zraněny, pokud se používá metoda "horkého lepení". A pokud se používají kovové klipy, budete muset chodit s cizími předměty do vlasů.

Je lepší růst vlasů. Ano, trvá to dlouho, vyžaduje si čas, pozornost a péči. Ale toto je práce žen - být krásná a dobře upravená. Ale když se vlasy zvětšují, budete se cítit mnohem atraktivnější, krásnější a sebejistější.

Měl bych mít rány?

Předpokládá se, že oblast třetího oka musí zůstat otevřená, aby získala přístup k intuitivní informaci. Ano, a bez nárazů se cítil jaksi přirozenější a jednodušší. Podle mého názoru, bez bang, tvář vypadá více otevřeně.

Jak pečovat:

- Je lepší vyschnout vlasy přirozeným způsobem, použijte vysoušeč vlasů pouze v extrémních případech. Nepoužívejte také dlouhou dobu v mokrém ručníku na hlavě, protože vaše vlasy jsou zraněny.

- Nečistěte vlhké vlasy, nechte je vyschnout, mokré vlasy se snadno poškodí hřeben.

- Pokud jsou vaše vlasy po umytí zamotané, použijte olej na vlasy, stačí pár kapek. Používám olej Lee Stafford s arganovým olejem. Tento olej je nemastný, nelepivý, lehký, vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasy se stávají hladké, lesklé, dobře upravené a prostě luxusní, v létě ji používám, aby se zbytečně neochvějovaly. Je to velmi jednoduché použití: Odříznu 5-7 kapky mezi prsty a aplikuji, od středu až po špičky. Žádné mastné a dokonce ani druhý a třetí den. Nyní je v prodeji spousta vlasových olejů, které jsou mnohem levnější a je tam například i tekutý hedváb Estel.

- Možnost aromaterapie. Přečtěte si více zde. Čím déle budete hýbat vlasy, tím více budete masírovat pokožku hlavy, vzduch a nasytit vlasy kyslíkem. Přirozeně rostou lépe.

- Hřeben je lepší vybrat si dřevěné s přírodními štětinami. Je lepší odmítnout plastové hřebeny, vytváří elektrické napětí, které je pro vlasy špatné. Na konci tohoto článku vám doporučuji, abyste sledovali video známého internetového krále blogger Iren Vladi o tom, jak růst vlasů. Zde naleznete řadu doporučení, jak vybrat správný hřeben a kde ho koupit. Už dlouhou dobu používám její doporučení pro esenciální oleje.

- Vlasy musí být chráněny a nesmí jít ven bez klobouku na ulici, v úzkých chladných cévách a kořeny nedostávají živiny, což může vést ke ztrátě vlasů. Je lepší nechat vlasy v hořké zimě pod spodním prádlem. Vlasy jsou naživu, ztrácejí vlhkost a stávají se suchými a křehkými.

- Pokud jedete na místa, kde je velké množství lidí, je lepší, aby si vlasy zvedli, protože vlasy mohou "získat" negativní energii, kterou nepotřebujete. Například pletené opletky. Říkají, že vlasy rostou rychleji v opletení.

A na závěr, jak slíbené video o tom, jak růst vlasů.

Můžu teď barvit vlasy?

Zdravím, drahí čtenáři časopisu crossfashion.ru!
"Měl bych si po 35 letech zbarvit vlasy?" - jeden z našich čtenářů se touto otázkou obrátil na redaktory stránek.
Za prvé, když jsem pracoval v kadeřnictví téměř deset let, napsal jsem několik technických manuálů a po desítkách workshopů o práci s barvami pro kadeřníky v Petrohradě jsem se poprvé setkal s touto formulací!
Proč po 35 letech? Je-li otázka uvedena jako "stojí za to?", Pak se ukázalo, že není žádnou zvláštní změnu barvy a nicméně je třeba malovat buďto, nebo ne.

Nechci si ukládat svůj názor a přesvědčovat čtenáře, aby se rozhodli, a proto uvedu hlavní body týkající se zbarvení vlasů. Existuje však jeden aspekt, který mi dává jednoznačnou reakci, a to jsou tipy na zabarvení od stylistů, kteří se netýkají kadeřnictví, ale vše je v pořádku.

Barvení

Barvení vlasů s trvalými barvivy je komplexní chemický proces, který, i když používá jemné přípravky, vždy poškozuje vlasy. Ve větší míře, v menší míře, ale to bolí.


Pokud správně barvíte vlasy, používáte nízké procento oxidačního činidla a bez porušení technologie, budete v budoucnu potřebovat minimální péči - vhodný šampon, kondicionér a případně masku každých 1-2 týdny.


Předpokládá se, že bělení vlasů může být prováděno pouze na vysokých procentech oxidačního činidla, ale toto je mylná představa. (Podrobnosti: blondýnské žluté vlasy. Proč se vlasy stávají žluté a jak s nimi jednat?)


Nikdo nezaručí, že pán, na jehož židli sedíte, vás bude barvit bez toho, aby jste porušili technologii a nezničili by jste si vlasy.


Žádný kadeřník nezaručuje dostat se do stínu, který se vám líbil v paletě, nebo byl vyroben jiným pánem.

Světové módní trendy

K dnešnímu dni, relevantní přírodní odstíny vlasů.
Pokud definice "módní, ne módní" není pro vás indikátorem, pokusí se ji formulovat jinak: podívat se na moderní ženy potřebují buď zachovat svou přirozenou barvu vlasů, nebo je barvit na barvy blízké přírodním.


Nepsám o světlejších / tmavších konceptech, ale o odstínech. Například, módní pro dlouhou dobu čokoládové a karamelové odstíny vlasů ustoupily brandy tóny, ale ty a ostatní jsou blízké přirozené.
Nepřírodné odstíny - červená, červená, fialová a jejich deriváty nejsou relevantní.

Reklamní kampaň Versace Jeans jaro-zimní 2016-2017

Absolutně zastaralé:

- tříbarevné zvýraznění, například prameny béžového / karamelového / čokoládového odstínu nebo kombinace červené / béžové / čokoládové, atd.

- bělení vlasů bez dalšího tonování

- barvení celé hmotnosti vlasů jedním světlem. Vlasy by měly být barveny několika odstíny různých světlostí, což by mělo za následek vznik přirozeně spálených pramenů.

Mimochodem, šťastné brunetky a tmavě hnědé ženy mají štěstí, vlasy spálí méně a asijské ženy vůbec nehoří, takže můžete barvit vlasy černými a tmavými odstíny hnědé.

Barevné náklady

Velmi důležitý bod, který téměř vždy zůstává v zákulisí programů o změně obrazu a není považován stylisty, kteří rozdávají tipy, aby barvily vlasy tmavší nebo lehčí.


Barvení stojí peníze a nejsou to jen náklady na barvu, oxidanty, práci mistra a spotřebního zboží, ale i následnou péči - šampony, kondicionéry a masky. A pokud se péče o vlasy obarvené tmavými barvami stává jedním z výdajů, zachování stínu blond vlasů a péče o ně jsou zcela odlišné.


Kromě nutnosti pravidelně malovat kořeny a obnovovat barvu jsou možné následující okolnosti vyšší moci:

- tmavnutí vlasů, pravidelně barvené v odstínech kaštanu. O příčinách výpadku a způsobu, jak se tomuto problému vyhnout, jsem napsal v článku Jak barvit vlasy v tmavých barvách, aniž by na konci skončil ztmavnutí? Tajemství rovnoměrné barvy, ale pokud se výpadky již stalo, průvodce vás požádá, abyste vytvořili odstraňovač barev (umělý pigment) - časově náročný a drahý postup

- s nesprávným zabarvením a následným tónováním, pigment je vypláchnut příliš rychle, což způsobuje, že vlasy zase špinavě žlutou barvu, ztrácejí elasticitu a vyžadují vážnou kosmetickou péči. (V dobrém případě se takové vlasy snadno odříznou). Někdy, aby se šetřily peníze, zákazníci salonů odmítají odbarvovat po bělení, v důsledku toho, po několika takových procedurách, se vlasy změní na žlutý žínku

Než se rozhodnete barvit, představte si, že pro začátek není obraz s obnovenou barvou vlasů, ale měsíční výdaje na udržování umělého odstínu. Zatímco vlasy jsou přirozené, vy jste si umyli hlavu, vysušené a krásné, a regrown kořeny, poloprázdné barvy, tmavé konce, přesahlé prameny vždy dát obraz bezvládný a bezvýrazný vzhled.

Co se stane s vlasy po 35 letech?

Vlasy, jako kůže a jiné lidské orgány. Typickými známkami stárnutí jsou zeslabení vlasové šachty a vzhled šedivých vlasů.


Šedé vlasy jsou jediným objektivním důvodem, jak začít barvit vlasy a v každém věku!


Zde si můžete dlouho promluvit o vašem osobním stylu, "zvýraznění" vašeho vzhledu, uvést jako příklad model Kristena McMenamiho, který si udělal vlasy jako vizitku a jiné veřejné osobnosti, které pravidelně zbarvují vlasy v podivných barvách a novináři, kteří chtějí senzační pocity, nazývají je hlasitým "trendem", ale trend šedé vlasy se může stát jen tehdy, když všechny podniky vyrábějící pigmenty, barviva a další kosmetické přípravky pro vlasy náhle zmizí z obličeje země.

Kristen McMenami, top model 90s

Šedé vlasy se nemohou stát módou, protože hlavním trendem je dnes mládí. Ženy by navíc měly zůstat co nejdéle mladé. Jsou-li obrázky starších mužských herců na obálkách časopisů šokující pro jejich naturalismus, množství vrásek, modřin a kožních pórů, pak fotky hereček jsou fotoskopovány do plastického stavu a úplné vymazání věku.


Mládež je v trendu, tedy přirozeném make-upu, přirozených odstínech vlasů, polodlhých vlasů charakteristických pro mladé dívky (krátké účesy nejsou relevantní, a pokud se objeví na módě av katalozích, pak ve verzi "téměř vyholené lebky") Vhodný do tohoto seznamu!


Dokonce i zkušenost, která může být spojena se šedými vlasy, přestala být charakteristická pouze pro zralé lidi, dnes se objevila obrovská škála aktivit, kde prioritou inovací a čerstvých nápadů je zkušenost mladých lidí!

Proto pokud máte více než 35 let a vidíte šedé vlasy ve vlasech (více než 35-40% nebo ohnisko), pak stojí za to malovat, ale v přírodních tónech pomocí moderních barviv.

Pokud nejsou žádné šedé vlasy, nevytvářejte pro sebe problémy, noste své přirozené barvy a užijte si života!

Stylistické tipy

Již jsem o tom napsal, ale v souvislosti se srážkami se zopakuju teď v tématu barvení: stylista, který nikdy nedržel kadeřnické nůžky v ruce, nezná základní principy barviv a technologií pro účesy, nemá právo poradit při změně barvy vlasů, barvení nebo účes!

Obecně platí, že pro každého rozumného člověka je zřejmé, že pokud stylista neřízne a neochvějuje, nedokáže doporučit změnit účes nebo barvu vlasů kvůli nedostatku základních znalostí a zkušeností, ale z nějakého důvodu to není samozřejmostí samotných stylistů!

Vycházejí se svými kontroverzními teorií barevného psaní, určují mytické barvy a pak doporučují barvit vlasy, vedené hlasy v jejich hlavě, spíše než s ohledem na desítky a stovky nuancí, které jen profesionální kadeřník ví a vidí!


Takový stav věcí se stal možným kvůli hojnosti televizních pořadů o transformacích, kde má wowový účinek, spíše než zdravý rozum, skutečné potřeby skrytého charakteru, nebo přinejmenším móda.

Proč dokonce definovat stejnou barvu, pokud vlasy nakonec překreslily více než 3 tóny? Co zbylo z barvy?


Neustále se na internetu dívám, jak se samo-spokojené stylisté po fotky "stali / stali", kde jsou ženy s nejkrásnější blond barvou na 7. základní úrovni, které je extrémně obtížné získat bez červené barvy a které se rozpadají v krásných odstínech, namalují tmavý kaštan nebo zesvětlí více než 3 úrovně, odsuzuje pravidelné zbarvení obočí a světlý make-up.
Velmi krásná barva, kterou většina stylistů prostě neví, jak správně navrhnout!


Nebo situace, kdy se luxusní přírodní brunetky a tmavě hnědožluté ženy změní na barvu žluté barvy, tvrdí, že až teď jejich oči "svítí" a krása se otevřela.

To je nesmysl! Takové triky jsou spolknuty veřejností jen kvůli "wow effectu", pokuste se alespoň jednou podívat na výsledek stylistické práce, aniž byste věnovali pozornost "před" obrazu a objevíte pro sebe mnoho zajímavých věcí.

Takže:

- moderní móda upřednostňuje přirozené odstíny a střední délku vlasů

- pokud nemáte šedé vlasy nebo šedé vlasy je zanedbatelné, neměli byste barvit vlasy, bez ohledu na to, jak jste starší

- zbarvení a péče o barvené vlasy stojí za peníze, je vhodné je pochopit, než se rozhodnete změnit barvu

- Nikdy nevrátíte přirozenou barvu vlasů barvami. Přibližný hit možná, 100% ne

- Šedé vlasy nejsou relevantní a je nepravděpodobné, že se stanou módní. Jako prvek stylu jednotlivců ano, možná ve velkém množství - nikdy!

- vlastnosti přírodních a barvených vlasů jsou různé, například barvené vlasy jsou tvrdší, takže udržují bazální objem lépe. To se stává obzvláště patrné, když přirozené vlasy rostou o 1-1,5 cm, je extrémně obtížné dát objem vlasům, nebo dokonce úplně nemožné

- nevěříte radám o změně barvy vlasů nebo účesu, pokud jsou distribuovány lidmi, kteří nikdy nenatielili nebo neřízli

kocakpaca.ru

účesy, účesy, péče o vlasy

Stojí za to barvení vlasů

Mám barvit vlasy?

Odpovědi:

Helga

Pokud jsou barvené vlasy henny ještě ne vět, pak byste měli být opatrní s jakýmkoli barvivem. Nezáleží na tom, jestli je odstín nebo ne, stejně, hena uvnitř vlasů je přítomna a může výrazně ovlivnit výsledek barvení. Možná se stane zelený odstín a barva obecně neleže ani neleskne... V takovém případě je třeba provést test na jednom vláknu, což pak nebude škoda, že ho odříznete. Pokud se test ukáže krásný, pak můžete bezpečně a všechny vlasy již barvit.
Malovat, radím vám, abyste bez amoniaku. Vůbec vůbec nezkazují vlasy, maximální množství bude lehce vysušeno, pokud si vezmete některé z nejlevnějších z běžného obchodu. Některé profesionální bezammiački tak obecně téměř dávat účinek laminace dát, vlasy budou vypadat jen lepší.
Barviva bez amoniaku nejsou schopny zesvětlit vlasy, protože nezničí přirozený pigment, ale pouze přidávají umělé. Saturace barev může být získána přesně stejným způsobem jako z henny. Čím tmavší jsou vlasy, tím méně jasné bude výsledek.
Pokud bezammiachki nedávají požadovaný jas, budete muset vzít odolnou barvu. Není však nutné, aby po tom zmizely i vlasy. Stačí si vybrat barvu moudře a postupovat podle technologie.
Vezměte pouze profesionální barvu, protože pouze vám umožní vybrat oxid v závislosti na požadovaném stupni objasnění.
Pokud chcete barvit vlasy stejným tónem nebo 1 tónem lehčí, použijeme 6% oxidu. Pokud potřebujete 2 tóny lehčí, pak již 9%. Během primárního zabarvení aplikujeme barvu tak, že se odrazíme z kořenů pouze na délku a špičky a 10 minut po začátku zbarvení již na kořeny. Vždy začínáme v zadní části hlavy.
Při barvení rostoucích kořenů nejprve na ně aplikujeme barvenou barvu, ale pouze tónem zbarvíme bez amoniaku ve stejném odstínu. Ukazuje se, že agresivní barvivo ovlivňuje každou oblast vlasů jen jednou a bezammiački obnoví barvu bez poškození vlasů.
Pokud jednáte s touto technologií, pak i při silném osvětlení vlasů zůstanou více či méně zdravé. V kombinaci s regeneračními maskami ještě více.
Ano, nikdy nepoužívejte barvu palety. To je smrt vlasů, dokonce i bez osvětlení. Jako pokus jsem trochu zbarvila středně světlou hnědou barvu, takže mi kůže byla spálená. Neumím si ani představit, co se děje, když je namalována velmi osvětlovací série těchto barev. Jen v recenzích a ztrátách a rozbití vlasů po celé délce a dokonce i krvavé vředy na kůži.
Ano, a ohromený Garnier také není zvláště dobrý. Jakmile natěsnila její babičku, rozhodla se, že nebude věnovat peníze prof. barvy, protože je stále doma vždy po 76 letech. A co si myslíš? Babička pak prisahala a plivala, protože její vlasy sušily a vylévaly všemi směry. Od té doby, její jediné profesionální barvy a krásné, s tím, co berím Matrix, což není nijak zvlášť levné (250r na trubku někde).
No, jaké jsou mladé dívky a ženy horší než 76 let staré babičky, že berou levné barvy na obchody a otravují si vlasy? ? Je lepší vzít levnou profesionální barvu. Tam je stejná Estelle pro 130r na trubku jsem viděl + malý džbán oxidu pro 35 rublů. Stejné peníze v pravidelném obchodě koupíte nějaké odpadky. A Estelle není ani velmi špatný, můžete si vybrat oxid podle svých potřeb, a pro stín můžete kombinovat různé tóny a korektory.
Nyní pár slov o péči. Za prvé, před použitím curlingového železa použijte prostředky tepelné ochrany, aby se vlasy dále nezhoršovaly. Za druhé, budete potřebovat šampon pro barevné vlasy, aby se barva rychle nevymyla. Zatřetí by bylo žádoucí použít obnovující masku, pokud budete natírat odolnou barvou. Tyto masky odstraní sucho a energizují chloupky. To je vše, co potřebujete.

Watermelon_Manyac_o_O

Pokud se rozhodnete malovat všechny stejné barvy s nízkým obsahem amoniaku. Amonná barva je mnohem škodlivější než amoniak, je lepší je vůbec nepoužívat.

talolo17

Nejprve zkuste použít šampon, který poskytuje určitý odstín. Po malém množství času (pokud si nekouříte vlasy tímto šamponem), barva se umyje.

nestojí za to. malovat a jít jednou, malovat kořeny každé 2 měsíce. vlasy oslabují.

Tikhon Kuparev

Pokud to chcete dělat a neposlouchat, co jiní říkají, vlasy nevyrůstají z problémů

Daria Romanova

elena

Moderní barvy nejsou zabijáky, prostě nešetřete a nekupujte za 2 penny, líbilo se mi odlévání od domácností.

Lenochka

Prosím, nebarvíte, můžete litovat, ale nic nebude opraveno!

Yana Yana

pokud ji chcete malovat pouze v kabině! tam a vlasy nebudou kazit a péče dobrá vyzdvihne

yuri bashkatov

to vše závisí na věku tactu, pokud nejste dosud dospělý, je lepší počkat nebo tónovat vaše vlasy, nezkazíte tuku

Měl bych barvit vlasy hennou?

Odpovědi:

brunetka

pokud je namalována hennou, pak jen skutečnou, iránskou, je drahá, ale dobře posiluje vlasy.
. a tašky na 10 rublů. henna je bezbarvá, iránská je syntetická.
když jsem maloval s hennou asi hodinu...
..
vlasy po barvení s hennou jsou hedvábné, snadno se hřebeny! !
pouze pluses, žádné minuses.

Leonid Levin

Je možné natřít hennu!

Nastya

zdálo se mi, že se tak dlouho nezdržuje)
malovat sebe a nebojte se)

Vasina miluje

A proč ne? Kromě toho hena posiluje vlasy a má spíše pozitivní vliv na ně, ne jako drogy na "chemii"

Hanna suvorová

Pokud to uděláte po celou dobu, samozřejmě, ale po henně, nebudete je překreslovat barvou.
Řekněte ne, pokud to není nutné!

Victoria Stream

Henna posiluje vlasy, pokud jsou vlasy lehkým přírodním pigmentem, získáte velmi krásný odstín.
Nicméně, pokud se rozhodnete použít barvu jiné barvy po tomto, výsledek zbarvení bude pohoršující. Po henně, jen henna.
Proto doporučuji hodně přemýšlet.

Ol4ik

Ano To také posiluje vlasy. Malovat - rozdělíte ho s vroucí vodou, promícháte na kapalinu a rozmačkáte. Držte půl hodiny.
Pro černé vlasy můžete také zakoupit antimon. Pro lehké sedmikrásky. Koupit všechno na trhu. Pokud nechcete nabarvit bylinky (někdy se tráva dostane do spánku ve vašich vlasech, můžete použít tonikum k rozptýlení pomocí balzámového kondicionéru).
Všechno je vymýváno každé 7-8.

Julianna Vinnik

Je to možné a je velmi užitečné. Po henně je možné po barvení s hennou namalovat basma 9, aniž by to mělo za následek žádný výsledek. ), aby se dostala TMAVÁ CHARAKTER nebo černé vlasy. Pouze jiné barvy (chemické) nebudou použity, protože nejsou kompatibilní s hennou a basma. Budeme muset počkat, dokud nebudou růst))))

Semiramida

adorovaná henna, pokud se použije po dobu 5-10 minut, poskytne se chladná barva za několik měsíců. můžete se nejdříve pokusit vypláchnout, dáte dutou barvu
ale stále to závisí na samotné henně a na samotných vlasech (nejdřív, nenajdeme silné)

Henna posiluje vlasy! posílit léčbu je vždy potřeba!

Mám barvit vlasy?

Odpovědi:

natalimo

zkusit, ale přirozenou změnou v teorii
vzácná barva, mám asi to samé, myslím, že bude těžké se vrátit

Angelové oči

Žádná Katyusha Lyseyko, nejde to za to.

Olga Potapová

Právě jsem namaloval Caramel, ukázal se, že je tmavá barva, dlouho se vymyje a barva sama je velmi dobrá. Už máte dobrou barvu, nezakrývejte tmavou barvu.

Anastasia

Barva je dobrá))), ale zdá se, že je odolná, pokud se nemýlím

Nastyusha Kisunya

Mám 12 let a barvila jsem vlasy, protože jsem neměl rád světle hnědé vlasy obarvené světle černě..
ale pokud jste spokojeni s barvou vlasů, zůstaňte takhle! pokud je Ava na staré fotce s blond vlasy

Katastrofa18

Myslím, že ne, ale pokud chcete, proč ne? Barva se postupně vymyje. Po dvou měsících jsem se umyla v polovině. (Může přirozená barva zůstat po laku.) Ano, pokud barvu lze vybrat pod barvou kořenů

Romantika _

Dívka, pokud máte pochybnosti o tom, jestli půjdete touto barvou nebo ne, zkuste nejprve toniku této barvy. Bude vypraná za 3-7 dny (v závislosti na frekvenci mytí hlavy) a vaše přirozená barva zůstane beze změny. Stejně jako nový obrázek, neváhejte vzít barvu)

Anna Leon

Myslím, že s touto barvou budete v pohodě.. A L'Oreal je dobrá značka. Mějte však na paměti, že vlasy budou stejně tak kazit. Radši ne. Ale pokud chcete barvit, není to barva, která se liší od vašeho přirozeného. Vaše barva se samozřejmě vrátí k vám po 100 nebo 200 promývání)) Ale to není jisté. Vlasy jsou individuální

Dianka = P

zkusit) je tmavá barva - vlasy neublíží, a pokud jsou světlé, bude to bolet (
tato barva je jemná a po jejích vlasech je velmi lesklý) Zkoušel jsem to)
Experimentujte s barvou)

Polina Martyanová

a.butasheva

naopak, jestli jsem nikdy neměla barvit vlasy, rychle přijmou pigment..
zkuste to barva se nezdá příliš tmavá. ale pokud máte problémy s vlasy (ztráta, lupy), je lepší počkat..

Elga Ulybasheva

Zkuste nejprve tonikem podobné barvy na barvu. Nejprve se podívej na svou barvu. Může se to nelíbit. A za druhé, podívej se na své vlasy - ať už se samy mění.
Pokud jsou velké změny viditelné, možná to nestojí za to.

Valya)))

buď vůbec ne malovat, nebo zvýrazňovat. bude krásná
tma není vůbec nutná!

Myslíš, že vlasy by měly být barveny hennou?

Odpovědi:

Natali

Už téměř rok používám vlasy henny. Začala barvit, protože vlasy po chemických barvách se stávaly tenkou a bez života. Nyní vypadají skvěle, přestanou vypadat, dosahují nádherné tmavé barvy kaštanu. V henně přidejte trochu basma, černá henna, aby nebyla příliš jasná.
Ale! Musíte vzít v úvahu, že po chemických barvách hena může dát nepředvídatelnou barvu. Proto, po barvení Khimka, musíte počkat 6-8 týdnů, než se barva vymyje. Při prvním barvení můžete sotva dosáhnout požadovaného výsledku, budete potřebovat udržovat hennu déle, 30-40 minut, po 2-3 barvení 15 minut stačí. Po henna se chemické barviva také chovají nepředvídatelně a nejsou "pořizovány". Existují speciální barvy. Nebo budete muset počkat ještě pár měsíců, dokud se hena nezmizí.

pro zdraví vlasů je velmi užitečné

Můj účet byl odebrán

Nah vlasy kazí. No, ty durynda

Ducat

balení, proč ne, a pro kořeny vlasů bude

anna frank

Stín se objeví přesně, možná ne velmi jasný, ale bude to. stačí se starat o hennu barvit to s něčím jiným - stále těžké! ! barva je obtížná!

Spooksi

pro co. jděte do salonu, které budou barvit vlasy normálně, aniž byste ublížili vlasům a říkali vám, jak se o ně správně starat))

Velya Belyaev

Ano, zdá se, že pokud držíte po dobu 30 až 40 minut, obecně je henna terapeutická a velmi dobrá pro vlasy.

oksana ljigh

ve vsyakom sluchae, eto samiy bezvredniy variantu. pravda v kolorite ogranicheni budete..

LiseTTka

Říká se, že KhNA obecně příznivě ovlivňuje vlasy... Ale! ! BARVA! Moje přítelkyně se držela 15 minut a její vlasy byly zlaté, spíš jako měděný lesk, a držel jsem ji a stal se jasně červeným... HORROR !! ! Ale teď je mnoho barviv na vlasy všech barev a odstínů, například LOREAL je obecně bez amoniaku, jen SUPER pro vlasy! Můžete si vybrat barvu pro sebe, například pár odstínů odlišných od vašeho přirozeného!

Ksuxa

lepší nebyla krásná, poslouchala jsem svou matku o užitečnosti heny a teď lituji. teď, jakou barvu nechám barvit, tato červená barva vypadne a není vyplavena.

Okouzlující

během 15 minut nebude nic a vlasy budou posíleny

Krymov Albish

Nedoporučuji! Samozřejmě, pokud budete tento odstín nosit dlouho před námi. během práce v kabině jsem viděl spoustu těch, kteří se pokoušeli vymazat henu. výsledek není předvídatelný a je prakticky nemožné jej odradit.

Natalya Kalugina

Nejprve se můžete pokusit nakreslit řezané tipy a zjistit, jestli je barva, která se vám líbí.
Mám-li změnit barvu, přemýšlejte o tom, zda budete mít čas a trpělivost, abyste byli natřeli neustále, protože kořeny jiné barvy nevypadají velmi dobře. Lepší pak chodit s přirozenou barvou.
Pokud jste všechno předvídali, pokračujte.
Používám bezbarvou barvu. Henna zažije vlasy a zdravý vzhled. Jakákoli barva, dokonce i ta nejkrásnější, má negativní vliv.

Julia Nikta

Je to užitečné pro vlasy - posiluje kořeny, zbavíte se lupů (pokud je máte), 15 minut vám nedá nic, teď se nějaká henna stala strašnou. Před 15 minutami stačilo, nyní potřebujete skoro den projít. Někteří moji přátelé spí celou noc. Držte se hodiny 3 - 4, tam bude krásný stín kaštanu, můžete přidávat několik kapek jodu do henny kaše. Obecně platí, že mám velký nárok na kvalitu současné henny, naprosto ne to, co bylo předtím. Mám s ohledem na potřebu zachovat po dlouhou dobu. Když jsem si uvědomil, že z barvení a "chémie" brzy budu chodit se třemi vlasy, měl jsem namaľoval jen hennu po několik let za sebou, znovu jsem měl vlasy a vlasy jsem si dal na vlasy 10-15 minut (mimochodem, na jeho tmavohnědých vlasech není stín.

nooooooooooo, případ niv. Po tom, vlasy nemohou být překresleny jinými barvami až do celku! henna nebude růst. žádný kadeřník to pro vás nemůže opravit. takže je lepší neriskovat, najednou se vám nebude líbit barva nebo jen rok nebo dva se nudí. je lepší namalovat odlévací lesklý krém od Loreal, vlasy téměř nepoškodí..

Lešticí lesk na odlupování vlasů. měla by jí barvit vlasy? dobrá barva? poradit.

Odpovědi:

Brulik

Revlon ColorSilk je lepší - je to také neamoniak, ale vlasy po něm jsou mnohem měkčí a krásnější než po odlití a odstíny jsou přirozenější a na rozdíl od lití nejsou vypláchnuty, po níž barva vysušuje z pračky dlouho. Kdysi jsem byl malován s Castingem v nepřítomnosti toho nejlepšího, ale když jsem přešel na Revlon, cítil jsem obrovský rozdíl.

Marisha

Malované v tmavých tónech, docela potěšené touto barvou, vlasy jsou lesklé, hedvábné, v balení je balzám, je to super! ! je bez amoniaku, jedno mínko je rychle vyprané ((

Nakreslil jsem ji. Vzal jsem pár světlejších tónů. Vlasy rozmazlené, hrozné! Moje vlasy tolik nenarazily. Nicméně amoniak (kapalný amoniak) nenese takové přímé poškození vlasů, což mu připisuje v reklamě. Nejvíce škody pocházejí z peroxidu, který v Castingu, stejně jako u všech barviv / d. vlasové prostředky přítomné v jednom či druhém směru.

dlouhou dobu používala tuto barvu, byla vždy spokojena s účinkem - její vlasy jsou hedvábné, hladké, lesklé, barva se postupně a téměř nepostřehnutelně omývá - kořeny jsou téměř nerozlišitelné od barvených vlasů a je to plus)) Jedinou nevýhodou této barvy je velmi malá barevná paleta, odstín, který Potřebuji to, není to bohužel, a musel jsem být namalován tmavší než jsem chtěl (((

Měl bych barvit vlasy hennou?

Odpovědi:

pokud nechcete změnit barvu - je lépe bezbarvá. Používám barvivo téměř 10 let, velmi potěšilo, barva vlasů na avataru

Sladostin

myslíš, že ne

Bílá kočička

Bezbarvá henna jen posiluje vlasy, obvykle dává krásnou barvu, moje matka ji používá. Více bílá henna se stane, chci to zkusit.

Bílé - můžete se o to pokusit, ale po obvyklém použití - žádná barva na vlasy neklesne) Pokud existuje touha být namalována pouze hennou - posilujte vlasy současně. A ve směsi s Basma dává krásnou barvu kaštanu.

Svetlana Sh.

Bílá henna není henna vůbec, ale chemické barvivo, které, stejně jako všechny barvy nepřirozeného původu, kazí vlasy. Henna je užitečná věc, která dobře posiluje vlasy, ale poté, co další vlasy nemusí být natřeny, nebo bude účinek zcela nepředvídatelný

Nata melek

Pokud nechcete barvit vlasy, můžete použít přírodní hennu, ale pokud něco barvíte, můžete ji barvit jen tehdy, když na vlasu nezůstane žádná stopa henny a henna se nevymyje snadno, to znamená, že musíte počkat na růst vlasů a všechno předtím ošetřená henna bude řezána.

Ksyunechka

pokud chcete jen posílit vlasy, pak použijte bezbarvou hennu. Pomáhá velmi dobře, posiluje vlasy a roste lépe. několik roky, které si užívala. Barevná henna dává vlasům příjemný odstín. a o tom, že po henně je nemožné malovat, nebo barva neberou - pro mě osobně, vše je normálně překresleno poprvé!

tam je bezbarvá henna
Nesnažil jsem se, ale říkají, že to pomáhá

Celá radost

Slyšel jsem o posilování vlasů s bezbarvou hennou. Recenze jsou velmi odlišná: někdo říká, kompletní odpad, někdo důrazně doporučuje. Zkusil jsem to sám. Ale v 13 letech byla namalována v červené henně. Teď bych ne.

polina

jaksi natřená hennou, ne moc..

Snažil jsem se ošetřit vlasy bezbarvou hennou, abych byl upřímný, neviděl jsem žádný zvláštní účinek. ale po překreslení barvy je těžší v lehčí tón, v tmavší, myslím, že tam nebude žádný problém.

Ofsaynka

Zkoušel jsem masku na vlasy založenou na henské firmě Aasha Herbals. Dobrá kompozice z nich a čajový strom, rozmarýn a aloe vera, amla. Velmi příjemná vůně, jemné broušení, henna obnovuje poškozenou strukturu vlasů, dává hladkost, objem a krásný lesk.
na webu
[odkaz blokován rozhodnutím o řízení projektu]
https://youtu.be/9h1S0kJoOZM

Mám barvu vlasů černou?

Odpovědi:

Anastasia FEDOSENKO

pro ty, kteří mají blond vlasy, to je lepší není nutné (když se zrodí zpět - smích a pouze pokud nebudete tónovat každý týden), a pokud jste tma, můžete zkusit. nežijeme v době kamenné, nelíbilo se jí, šel do salonu a zbavil se této barvy! tak šla, když byl unavený. a nic, všechny vlasy na místě, žádný problém.

Pro Více Informací O Suché Vlasy