logo

Mummy tablety - návod k použití

Mumie je droga přírodního původu. Složení léku zahrnuje obrovské množství biologicky aktivních složek, které mají pozitivní účinek na tělo. Tablety mají protizánětlivý, zpevňující a regenerační účinek. Léčivo rychle zmírňuje záchvaty bolesti, léčí rány a zlomeniny, obnovuje metabolismus, eliminuje problémy se spánkem, brání tvorbě a rozvoji nádorů. Zvažte vlastnosti použití tablet mumie.

Složení a farmakologické vlastnosti

Mumiyo je ekologický produkt, který se v horách těží v nadmořské výšce více než 3000 metrů. Lék má bohatou kompozici, která se skládá z následujících prvků: křemík, rostlinné antibiotika, měď, stříbro, helium, vanad, cín, mastné kyseliny, esenciální oleje, vitamíny skupiny B a C, mangan, chrom, dusík, vodík, enzymy a tak dále.

Vzhledem k bohaté a různorodé kompozici tablet mají širokou škálu účinků a používají se k léčbě řady nemocí. Mumiye má různé formy uvolnění, jedna z nejpopulárnějších pilulků. Mají tmavě bohatou barvu a specifický zápach. Jeden kus obsahuje 2 g vyčištěné mumie.

Přírodní složky léčiva se podílejí na metabolických procesech v těle, přispívají k urychlení adaptivních reakcí, mají pozitivní vliv na posílení imunitní funkce a mají příznivý účinek na ledviny. Účinek tablet je zaměřen na normalizaci hladiny cholesterolu v krvi, hladinu hemoglobinu, minimalizaci množství lipidů v krvi. Použití drogy vám umožní zvýšit odolnost těla proti mikrobům a virům.

Indikace pro použití:

 1. různé nemoci orgánů zažívacího traktu: vředy, gastritida, pankreatitida, kolitida;
 2. onemocnění kardiovaskulárního systému;
 3. kapilární a cévní onemocnění;
 4. různé zranění a zlomeniny;
 5. gynekologické nemoci;
 6. infekční nemoci;
 7. patologie podpůrného systému;
 8. astma;
 9. tuberkulóza;
 10. otitis media;
 11. glaukom;
 12. stomatitida;
 13. popáleniny;
 14. hnisavé rány;
 15. hemoroidy;
 16. alergie;
 17. bolesti hlavy;
 18. poruchy spánku;
 19. chronická rýma, sinusitida;
 20. pro všeobecné posílení.

Mummy tablety - návod k použití

Nejlepších výsledků dosáhnete použitím tablet s jídlem. Léčivo má rychlý účinek, jeho maximální koncentrace je pozorována již 2 hodiny po podání. Mumie potřebují pít jednu tabletu dvakrát denně. Doporučujeme rozdělit průběh recepce v ranních a večerních hodinách. Doporučená doba užívání je 4 týdny. V závislosti na zjištěném problému a jeho závažnosti může být pilulka prodloužena.

 • 1 tabletu dvakrát denně, vypijte teplou vodu nebo mléko. Průběh léčby je 10-14 dnů. Dále budete potřebovat přestávku (až 7 dní), po níž následuje další 2-3 kurzy pro přijetí;
 • užívání tablet ve stanoveném dávkování je 1 měsíc. Další - přestávka (10 dní). Potom následuje další postup léčby;
 • tablety mohou být používány zóny. Chcete-li to udělat, rozpusťte tabletu v malém množství teplé vody a aplikujte komprese. Toto ošetření se provádí pro kožní alergie, odřeniny, škrábance.

Upozorňujeme, že recepční mumie doporučujeme pouze dospělým. Poskytnutí tabletky samotnému dítěti je nemožné. Lék může být přidělen dětem v případě, že je předepsán lékařem. V tomto případě změna dávkování, která je stanovena individuálně.

Kontraindikace

Návod na použití mumií tablet zabraňuje užívání drogy u lidí s rakovinou. Tablety byste neměli užívat, pokud jste byli diagnostikováni s onemocněním nadledvin nebo onemocněním srdce. Kontraindikace je přítomnost jakéhokoli krvácení. Nemůžete používat mumii během těhotenství. Zvláštní pozornost je třeba věnovat osobám v pokročilém věku. Užívání léků po 70 letech je zakázáno.

Vzhledem k přirozenému složení nežádoucích účinků při použití tablet jsou vyloučeny. Při dlouhodobém užívání léku (více než 45 dní) mohou být pozorovány příznaky intoxikace. Po ukončení léčby se rychle ustoupí.

Důležité body:

 • mumie se prodává bez lékařského předpisu, lék může být použit ve veřejném vlastnictví k léčbě nebo prevenci těchto onemocnění;
 • pilulky je možné užívat při jízdě nebo při práci vyžadující koncentraci;
 • mumie může být použita v kombinované terapii, ale při užívání léků obsahujících eufilin by měla být věnována zvýšená opatrnost;
 • náklady na tablety (60 kusů na balení) začínají od 85 rublů;
 • droga nemá plnohodnotné analogy, které by se vyznačovaly komplexním účinkem na tělo. Alternativně lze použít několik druhů léků.

Recenze

Alexey, 28 let:

vzal mumii, zatímco měl zlomenou nohu. Lékař předepsal, aby urychlil proces hojení. Bylo těžké zlomeniny a často se objevily bolestivé záchvaty. Při zahájení užívání pilulek se výrazně snížily nepohodlí. Díky lékům byl léčebný proces rychlejší, než lékaři předpovídali.

Ilona, ​​34 let:

Byl jsem diagnostikován cervikální erozí ještě mladý. Gynekolog doporučil před podáním léčit. Po narození dítěte se tato otázka znovu zabývala. Po kauterizaci mi lékař předepsal mumii. Proces obnovy byl rychlý a snadný.

Daria, 23 let:

Mám vegetativně-vaskulární dystonii, nemohu říci, že se s ní zvlášť zaobírám, ale občas se snažím o profylaxi. Lékař mi letos jmenoval mumií. Jsem potěšen výsledkem. Viděl jsem dlouho, asi měsíc. Během této doby se nádoby vrátily do normálu. Křižovatka přestala být tak chladná. Vidím znatelné zlepšení.

Egor, 42 let:

ošetřená studená s pilulkami. Nebyly žádné závažné projevy této nemoci. Ale dlouhý čas jsem mne doprovázel ranní nos a kašel a začal jsem si vzít mumii. Ihned účinek drogy nebude. Mělo by trvat asi týden. Ale pak se všechno děje za den. A náklady na lékařství nejsou drahé. A pomáhá téměř všem nemocem.

Vše o mumií tabletách - výhody a pokyny pro použití

Mumie je pryskyřičná látka přírodního původu, která je spíše viskózní hmotou se zvláštním zápachem a hořkou chutí.

Tablety Mumiyo jsou recyklované přírodní suroviny s přidáním některých přísad v jejich složení. Použití této látky v tabletách má menší účinek než její přirozený protějšek. Nicméně, předformované lék je více populární, protože jeho snadné použití.

Tato užitečná látka je považována za všelék, ale má mnoho kontraindikací. To je ještě lék a jak pít mumii v pilulech, stejně jako jiné způsoby, jak ji používat, se nejlépe učit z instrukcí!

Používání mumií tablet

Léčivé vlastnosti tohoto přírodního prostředku jsou známy již dávno - a pak to stálo spoustu peněz. Jeho jedinečný léčebný účinek je také uznáván oficiální medicínou, takže na regálech lékáren najdete kapsle, tablety, masti a balzámy, které obsahují tento prvek.

Nejúčinnější možností je tato pryskyřice v čisté formě. Tato látka obsahuje makro- a mikronutrienty, stejně jako huminové báze. Neexistují však žádné státní standardy pro množství specifických mikroelementů v něm, protože složení závisí na místě výroby této látky, která nevylučuje její zázračné vlastnosti.

Hlavní indikace užívání tablet mumie

 • Nemoci kostí, svalů a muskuloskeletálního systému.
 • Traumatická neuralgie.
 • Různé dermatologické problémy.
 • Patologie trávení.
 • Tuberkulóza kostí.
 • Epilepsie.
 • Gynekologické poruchy.
 • Nemoci dásní a ústní dutiny.
 • Mastitidy
 • Srdce a onemocnění oběhového systému.
 • Infikované a hnisavé rány.
 • Zvýšený cholesterol.
 • Glaukom.
 • Alergie.
 • Tromboflebitida a křečové žíly.
 • Bronchiální astma.
 • Studené.
 • Sinusitida
 • Otitis
 • Bolest hlavy a migrény.
 • Snížená imunita.
 • Paralýza.
 • Popáleniny různého stupně.
 • Onkologické onemocnění.

Pokyny pro použití mumie tablet, čisté a zlaté

Mumiyo se odkazuje na drogy tradiční medicíny jako doplňku stravy, který je dalším zdrojem huminových kyselin. Navzdory skutečnosti, že složení zlata a rafinovaných produktů se mírně liší, způsob použití a doporučené dávkování se liší pouze v závislosti na druhu průběhu a složitosti onemocnění.

Jak si užívat mumií?

 • Lék je podáván perorálně 1-2 tablety 2-3x denně, opláchnut vodou nebo mlékem. Standardní kurz je 10 dní. Pak je třeba udělat přestávku po dobu 5-10 dní a opakovat kurz. Zpravidla je dostatek 3-4 kurzů.
 • Další možností: užívejte pilulky po dobu jednoho měsíce, poté se dejte 10 dní a vypijte další lék.
 • Venku. Požadovaný počet tablet je rozpuštěn v malém množství vody a aplikován na bolest.

Nežádoucí účinky: nejsou identifikovány.

Předávkování: dochází k dlouhodobému, více než měsíčnímu užívání vyšších dávek. Příznakem předávkování je intoxikace. Rychle po stažení léku.

Interakce s jinými léky: v kombinaci se všemi léky, kromě těch, které mají složení potraviny nebo ethylalkohol. Je třeba pečlivě počítat s mumií a aminofylinem.

Kontraindikace

Kromě pozitivních vlastností má tato látka řadu kontraindikací. Nemůžete užívat tento přípravek příliš dlouho, aby se tělo zvyklo na umělou stimulaci.

Je zakázáno užívat maminku během těhotenství, kojení, hypertenze a dětství (bez svědectví odborníků).

Nekombinujte používání alkoholických nápojů a příjem mumie.

Léčba mumie

 1. Pro léčbu alergií. Pravidelný příjem mumie výrazně zmírňuje příznaky alergií: vyrážky a svědění zmizí, normalizuje se nosní dýchání. Pro správnou léčbu je nutné rozpustit 5 gramů léčiva v 0,5 litru vody a užít tuto směs ráno na prázdný žaludek. Tato látka je také vhodná pro léčbu alergických projevů u dětí, ale teprve po třech měsících a pod dohledem lékaře.
 2. Při nachlazení a bronchitidě. Tato užitečná látka zmírňuje bolest, zastavuje zánět lymfatických uzlin, zmírňuje pocit únavy a obnovuje sílu. Udělejte to dvakrát denně, v množství 3 gramy. Mumie s bronchitidou by se měla užívat od prvních hodin onemocnění, aby se zabránilo rychlému šíření infekce. Abyste předešli komplikacím a nežádoucím reakcím, měli byste nejprve prostudovat instrukce k použití tohoto nástroje.
 3. S bolesti hlavy. Léčba této nemoci pomocí mumie vyžaduje určitý režim: teprve brzy ráno nebo pozdě večer. Léčba kurzu by neměla překročit 21 dní a může se opakovat až po 10 dnech.
 4. S zlomeninami. K rychlému navrácení kosterního systému přispívá příjem tohoto činidla spolu s vápníkem. Chcete-li to udělat, stačí pít jednu tabletu ráno a večer po dobu jednoho týdne, konzumovat mléko nebo vodu. V závislosti na složitosti zlomeniny může být léčba touto prospěšnou látkou opakována maximálně 6krát.

Mumie v kosmetologii

 1. Pro hustotu a krásu vlasů. Několik gramů mumie je třeba zředit malým množstvím šampónu, aplikovat na vlasy, držet asi 10 minut a opláchnout velkým množstvím vody.
 2. Pro růst vlasů. Mumiye má schopnost tónovat tělo, což ovlivňuje stav a růst vlasů. Chcete-li to provést, mumie je přijata jak uvnitř, tak masky, oplachování nebo koupit hotové šampony s touto složkou ve složení. Například, pro tenké vlasy, tato maska: míchat med, mumie a rajský džus šťáva, a pak si třít do pokožky hlavy jednu hodinu před praní.
 3. Pro akné a akné. Můžete smíchat obvyklý krém s mumií, trvat na den a aplikovat několikrát denně na postiženou kůži.
 4. Z řezů. Chcete-li obnovit pokožku těla hladkou a pružnou, stejně jako zabránit vzhledu strihů, budete muset brousit několik tablet mumie do prášku, míchat s malým množstvím vody a aplikovat na problémové oblasti. Postup lze opakovat denně po dobu jednoho měsíce.
 5. Pro utahování a zvětšení tónu pleti. To pomáhá 2 tablety léčiva, rozpuštěné v 50 gramech suchého bílého vína. Z této směsi se ukáže skvělý tonik pro obličej s účinkem zvedání a omlazení pokožky.
 6. Pro nehty. Posilování síly a růstu nehtů, stejně jako zbavit se otřepů na prstech, pomůže při použití lázně teplého mléka, medu, citronové šťávy a rozpuštěných mumií tablet.
 7. Pro hubnutí. Pokud pravidelně pijete pilulky založené na mumii, můžete se zbavit dalších kilogramů. Pomáhají snížit chuť k jídlu a urychlují metabolismus. Je nutné pít tento lék přesně s údaji o pokynech, že denní dávka nepřekročila přípustný ukazatel.

Mumie v gynekologii

 1. Při zánětlivých pochodech pochází různá eroze a tkáňové defekty ženských pohlavních orgánů. Tyto patologické stavy ošetřete 4% roztokem látky, navlhčením sterilní vložky, která se aplikuje na erodované místo. Ubrousek by měl být fixován tamponem a ponechán přes noc. Průběh postupu je 21 dní, v období před menstruací a po ní. Pak po 10 dnech se pauza opakuje.
 2. S neplodností. Při léčbě této choroby je přípravek podáván ústy, rozšiřuje se šťáva z mořských plodů, mrkev nebo borůvka. Poměr je 1:20. Je užíván na prázdný žaludek dvakrát denně. Průběh léčby je 1 měsíc.

Další informace

Předpokládá se, že mumie je u starších lidí kontraindikována, protože může způsobit růst nádorů, které jsou v embryonálním stavu. Než začnete užívat léky, měli byste se poradit se svým lékařem a podstoupit lékařskou prohlídku s cílem zjistit skryté patologie.

Jak užívat mumie pilulky - návod k použití

Mumiye se odkazuje na jeden z nejoblíbenějších a nejběžněji používaných přírodních léků v lidové medicíně. Tato popularita byla podpořena svou mimořádnou účinností při řadě nemocí, dostupnosti a poměrně nízké ceně.

Co se týče dostupnosti, v dnešní době se mumie v tabletách stala velmi oblíbenou a v tomto článku prostě zjistíme, jak ji správně používat a v jakých případech.

Ačkoli já osobně nejsem fanoušek tohoto produktu ve formě tablety a preferuji přírodní produkt, ale někdo si může myslet jinak a tablety pohodlněji užívat. No, je to vaše volba. A pro ty, kteří se poprvé dozvědí o mumii, bude užitečnější tento článek přečíst.

V jakých případech mám tabletky

Musím říci, že mumie ve své čisté podobě a stejný výrobek v tabletách budou ve skutečnosti odlišné výrobky, i když mají stejný název. Terapeutické vlastnosti tohoto léku budou mnohem nižší, protože při výrobě takových tablet se vedle mumie přidává několik dalších složek a produkt se podrobuje určitým teplotním změnám.

Proto pokud máte v úmyslu se vážně starat o své zdraví, pak je lepší koupit 100% přírodní produkt bez přísad. Takže v jakých případech může být mumie užívána v tabletkách?

 • s onemocněními žaludku a střev
 • s onemocněním dýchacích cest
 • s onemocněním ORL
 • po chirurgickém zákroku rychle obnovit tělo
 • aby se zlomeniny kostí rychle uzdravily
 • s vysokým obsahem cholesterolu (přečtěte si nejúčinnější způsob, jak ho snížit)
 • s neuralgickými poruchami
 • posílit imunitní systém
 • jako pomoc při ztrátě hmotnosti
 • se ztrátou vlasů

"Horský dehet" může být velmi účinným prostředkem proti bolesti hlavy. Chcete-li tak učinit, potřebujete ráno a večer užívat 1 tabletu po dobu 3 týdnů. Můžete je smíchat s medem nebo rozpustit v teplém mléce. Po 3 týdnech léčby je nutná 10denní přestávka, po které může být léčebný účinek stanoven opakovaným průběhem léčby.

Mumiye také našla široké uplatnění v kosmetologii. Pomáhá například posilovat a léčit vlasy, dává kůži pružnost a zdravý vzhled. Níže uvedu recepty na použití tohoto nejužitečnějšího produktu přírody.

Kontraindikace

Mumiye je umělý stimulant pro organismus jakékoli osoby. To znamená, že by nemělo být prováděno nepřetržitě nebo po velmi dlouhou dobu. Faktem je, že na to zvykne lidské tělo.

Během léčby je také nemožné užít alkohol v jakékoliv formě. A tak jsou kontraindikace pro mumie tablety stejné jako u přírodního produktu:

 • Těhotenství
 • Doba kojení pro ženy
 • Hypertenze
 • Věk dětí (obvykle do 12 let)
 • Alergie nebo idiosynkrasie

Pokyny pro použití mumií tablet

Takže se podíváme, jak je můžete vzít? Existují jak obecná doporučení, tak i individuální recepty. Za prvé, obecná doporučení.

 1. Nedoporučuje se používat tyto tablety po dobu delší než 1 měsíc bez přerušení. Ujistěte se, že máte 10denní přestávku, po které můžete léčbu opakovat
 2. Obvykle se jedná o 2 jednorázové jídla ráno (půl hodiny před jídlem) a večer (2 hodiny po jídle). Užívání více než 2 tablet denně je nežádoucí!
 3. Dávka pro požití se vypočte na základě hmotnosti pacienta a jeho věku.
 4. Při léčbě chronických onemocnění s pilulky mumie vyžaduje opakované opakování kurzů s přestávkami mezi nimi.

Recepty na použití

Při roztahování během těhotenství

Mumiyo vám umožňuje velmi dobře řešit střety, které nevyhnutelně vznikají během těhotenství. Chcete-li to provést, musíte podle tohoto receptu připravit jednoduchý krém:

 • Vezmeme obvyklý dětský krém, vařenou chladenou vodu a 3 tablety mumie.
 • Tablety je třeba rozdrtit, rozpustit v malém množství vody (čajová lžička nebo trochu více) a pak se smíchat s dětským krémem.

Tento krém pro stripy se aplikuje na problémové oblasti 1 krát denně po dobu nejméně 2 měsíců. Poté budete příjemně překvapeni!

Jako pomoc při ztrátě hmotnosti

Takzvané "horské hřiště" je výbornou pomůckou při hubnutí. Ale jen pomocné! Samo o sobě je pravděpodobné, že jedna mumie pilulky vám pomůže ztratit ty extra kilo, ale když se kombinuje s cvičením a dietou, funguje to! Zkontrolováno více než jednou!

Mumiye je vynikajícím aktivátorem metabolismu, navíc s pravidelným příjmem, snižuje chuť k jídlu, což také přispívá ke snížení hmotnosti.

Napijte mumií pilulky na kurzy na snížení tělesné hmotnosti po dobu 10 nebo 20 dnů, s přestávkami mezi nimi 7-10 dní (ráno a večer). Dávkování lze zobrazit v této tabulce, záleží na hmotnosti

Představuje mumii ve formě pilulky

Mumie tablety lze zakoupit v každé lékárně. To je opravdu zázračná lázeň používaná v lidové medicíně po celá staletí. Mumiye je přírodní pryskyřičná látka, která je tvořena dvojitou fermentací netopýrů a exkrementy hmyzu. Mumiyo je pryskyřičná látka černé barvy s hladkým povrchem, který se hromadí v horském terénu a zpracovává se ve zvláštních klimatických podmínkách, což dává mumii celou řadu užitečných vlastností. Horská hřiště se již dlouho stala důležitou složkou pro mnoho léků a je k dispozici v různých formách, ale mumiyo ve své primární podobě je zvláště oceněn.

V moderní farmakologii jsou léky na bázi mumie vytvořeny s přidáním dalších složek, z nichž jejich příznivé vlastnosti jsou obsaženy v nižších koncentracích. Mumiyo, extrahovaný z horských jeskyní Altai, je zvláště ceněn, z něhož je Altai mumie často používána jako aktivní složka pro mnoho drog. Kvalitní produkt lze velmi snadno zjistit: při vystavení působení teploty lidského těla se látka rychle stává měkkou, má hořkou chuť, rozpouští se v teplé vodě za pár minut bez usazenin. Léčivý přípravek, který obsahuje pryskyřici, je dostupný v různých verzích, a proto je vhodný jak pro vnější, tak i pro vnitřní použití.

Užitečné vlastnosti mumie

Mumiyo je ekologický výrobek, který obsahuje asi 80 užitečných komponent. Vytváří se na skalách v podmínkách rostlinné a živočišné fermentace a je látkou různých tvarů a velikostí. Kromě užitečných složek přírodní produkt obsahuje nečistoty z písku a mikročástice, a proto je výhodnější kupovat suroviny v lékárně, kde se prodává léčivý přípravek, který neobsahuje zbytečné složky, který si uchovává všechny užitečné mikroelementy a léčivé vlastnosti. Zvláště užitečná vyčištěná Altai mumie, která je již dlouho oceňována po celém světě díky celému komplexu užitečných látek v kompozici. Látka bohatá na:

 • stopové prvky;
 • tuků, bílkovin a sacharidů;
 • oxidy kovů;
 • komplexy vitamínů;
 • organické kyseliny;
 • éterické oleje;
 • aminokyseliny;
 • pryskyřičných látek.

Kompozice výrobku v mnoha ohledech závisí na oblasti, ve které je tvořena, na délce trvání formace a na podmínkách výroby. Mumie se používá jako podklad pro mnoho léků, takže lék je dostupný ve formě tablet, kapslí a talířů. Ale droga ve formě léků je vyčištěná mumie. Surová látka má jedinečné složení, které nemá žádné analogie. Vzhledem k jedinečnému složení všech příznivých vlastností látky ještě není plně pochopeno, ale látka je již široce používána v kosmetologii, gastroenterologii, gynekologii a všeobecné terapii.

Mumiyo je organický výrobek, který obsahuje asi 80 užitečných ingrediencí.

Altai mumie má mnoho užitečných vlastností:

 • protizánětlivé;
 • hojení ran;
 • baktericidní;
 • regenerace;
 • choleretická;
 • imunomodulační;
 • mukolytická.

To je věřil, že horská pryskyřice pomáhá normalizovat metabolismus, takže můžete ztratit tyto extra libry. Ale látka také zvyšuje odolnost těla proti infekcím, urychluje hojení ran a zlomenin, snižuje hladinu špatného cholesterolu, podporuje regeneraci a zrychluje zjizvení pokožky.

Přírodní produkt, samozřejmě, - jeden z nejúčinnějších nástrojů v boji proti kožním striktům a předčasnému stárnutí.

Použití mumie pro lékařské účely

Indikace pro použití mumiyo poměrně rozsáhlé. V terapii se používá jako hlavní a pomocná složka. Altai mumie prodávaná bez předpisu. Horský balzám se často porovnává s výživovými doplňky, na rozdíl od nich však můžete koupit léky ve formě tablet, čípků, mastí a ve formě pryskyřicové hmoty. Tablety mumie lze zakoupit v každé lékárně. Jedná se o nejvíce přístupnou formu, ve které je látka uvolněna.

 1. Vnější použití:
  • se zraněním;
  • pro kožní onemocnění;
  • pro onemocnění dásní;
  • s křečovými žilkami;
  • s popáleninami a omrzlinami.
 2. Aplikace ve formě svíček:
  • s hemoroidy;
  • s gynekologickými nemocemi;
  • s neplodností.
 3. Používání tablet mumie:
  • při onemocněních gastrointestinálního traktu;
  • při respiračních onemocněních;
  • u nemocí uší, nosu a krku;
  • po operacích;
  • se zvýšeným cholesterolem;
  • s neuralgickými onemocněními.

U onemocnění gastrointestinálního traktu je nutné užít mumie tablety.

Než začnete užívat tento lék, měli byste se poradit s odborníkem, který předepíše optimální formu užívání látky na základě celkového klinického obrazu.

Kontraindikace mumiyo

Altai mumie je nepochybně skladem živin. Horská hřiště obsahuje velké množství komponent, takže předtím, než ji přijmete, musíte zjistit, zda existují kontraindikace. Jedná se o 100% přírodní produkt, proto jsou možné kontraindikace formou individuální nesnášenlivosti nebo alergií. Také se nedoporučuje užívat horní gumu během těhotenství a laktace. Existují kontraindikace užívání tablet pro děti mladší než 2 roky.

Pro externí použití je třeba otestovat kůži: naneste na rameno malé množství pryskyřice a počkejte několik hodin, pokud se objeví zarudnutí nebo vypálení, nemůžete látku používat. Existují také kontraindikace užívání pryskyřice v kombinaci s jinými léky.

Léčba maminky

Altai mumie se používá pro různé účely. Použití horské pryskyřice není omezeno, ale je důležité zvolit správný způsob aplikace a dávkovou formu. Často se používá v tradiční medicíně pro léčbu kožních defektů, onemocnění vnitřních orgánů a pro prevenci mnoha patologií. Pokud aplikujete látku správně, okamžitě se projeví účinek.

4 tablety je třeba zředit v 1 polévce. lžíce vroucí vody a přivést do stavu husté smetany. Vezměte 150 ml. dítě nebo jakoukoli jinou smetanu a smíchá se s komponentou. Zavřete víko a uchovávejte v chladničce. K dosažení pozitivního účinku se doporučuje používat směs nejméně 4 měsíce. Během těhotenství můžete do boků, břicha, prsou a hýždítek zabránit.

Od vypadávání vlasů.

Pro léčbu intenzivního vypadávání vlasů je třeba užít 10% roztok mumie a aplikovat je na vlasové folikuly. Počkejte 1 hodinu a opláchněte. Průběh léčby je 1-2 krát týdně, po dobu 6-8 týdnů. Můžete také připravit masku pro posílení vlasů. Chcete-li to udělat, vezměte 4 tablety mumie, promíchejte 3 lžíce tekutého medu a nechte 20 minut. Umyjte šamponem. Nepoužívejte víc než 1krát týdně.

Mumie ošetřuje vlasy z intenzivního výkonu

Tato pryskyřice aktivuje metabolismus, takže pokud pravidelně pijete mumií pilulky, můžete se zbavit dalších kilogramů. Také snižuje chuť k jídlu a urychluje metabolismus. Potřebujete ji vypít na základě doporučené dávky:

 • s hmotností 70 kg a méně - 0,2 gramů;
 • s hmotností 80 kg a méně - 0,3 gramu;
 • s hmotností 90 kg a méně - 0,4 gramu;
 • s hmotností 90 kg a více - 0,5 gramů.

Je nutné pít tablety s obsahem pryskyřice přesně s údaji, aby denní dávka nepřekročila přípustnou hodnotu. Obvyklá doba podávání je 10 dní, po které se doporučuje přestat pít mumii v tabletách po dobu 1 měsíce a po uplynutí této doby můžete léčbu opakovat. Než začnete pít lék, doporučujeme konzultovat s odborníkem.

Jak užívat tablety mumie - předpisy, dávkování, kontraindikace

Standardní tablety mumiyo jsou vyráběny z přírodního produktu, který se hromadí ve skalách a jeskyních. Užitečná látka má velké množství pozitivních vlastností, prakticky nemá žádné omezení pro použití.

Užitečné vlastnosti mumie

Živice mají mnoho užitečných vlastností, umožňuje vám posílit tělo, obnovit ztracenou energii, odstranit pocit únavy, chránit a přizpůsobit se okolním podmínkám. Mumie tablety vhodné pro léčebné procedury ve všech věkových kategoriích.

Přírodní látka umožňuje zlepšit proces minerálního metabolismu v těle a pravidelné používání zvyšuje množství draslíku, vápníku, manganu a fosforu v krevním řečišti. S pomocí léku se zvyšuje tok kyslíku do tkání, tělo je stimulováno.

Použití mumie pro lékařské účely

Tablety s mumií léčiva, jejichž použití se vztahuje na téměř všechny vnitřní systémy a orgány, zahrnuje léčbu následujících patologií:

 • onemocnění kardiovaskulárního, nervového systému, gastrointestinálního traktu;
 • aby se urychlil proces fúze kostní tkáně v zlomeninách, hojení povrchů rány;
 • kontaminace, podvrtnutí, infekce tuberkulózy, bronchiální astma;
 • artritida, rakovinové procesy, celková slabost těla;
 • pro zlepšení syntézy DNA, obnovení periferních nervů.

Nástroj je charakterizován protizánětlivým, tonickým a anti-intoxikačním spektrem vlivu.

Kontraindikace mumiyo

Pokyny pro používání mumie tablet uvádějí, že hlavní zákaz vstupu je netolerance ke složení fondů. Je zakázáno kombinovat farmakoterapii a užívání alkoholických nápojů v kombinaci s léky obsahujícími ethanol.

Léčba maminky

Lékařská mumie v aplikačních instrukcích pilulky, která umožňuje použití léků pro léčebné postupy v mnoha abnormálních procesech.

Nemoci gastrointestinálního traktu

Seznam zahrnuje gastroduodenální vřed, gastritidu a kolitidu.

Orální terapie zahrnuje dvojnásobný příjem mumie od 200 do 500 mg, ráno a večer. Nástroj se užívá před jídlem, celkový průběh léčby je jeden kalendářní měsíc.

Při zanedbávaných onemocněních je opakovaná terapie povolena po pětidenní přestávce. Věk a hmotnost pacienta souvisí s množstvím léku: od 10 do 25 gramů na kurs.

Při procházení procedur musí pacient dodržovat šetrnou stravu, vyhýbat se přejídání. Bolestivý syndrom se sníží po 5 až 10 dnech od zahájení léčby. Kompletní léčba je zaznamenána u 90% pacientů.

Nevolnost, zvracení, pálení žáhy, pálení žáhy

Pro úlevu od negativních příznaků se lék užívá 200 mg dvakrát denně. Celkový průběh léčby nepřesáhne 25 dní, hlavní projevy zmizí desátý den.

Hemoroidy

Přípravky k použití před jídlem, dvakrát denně, ráno a večer, od 200 do 500 mg. Doba trvání léčby je 25 dní, po pětidenní přestávce se postup opakuje. Při pokročilých formách patologie se očekává oživení po 4-6 měsících.

Souběžně s perorální aplikací se doporučuje mazání problémových oblastí s předem připravenou maskou. 5 g látky se rozpustí v 10 ml kapaliny, přidá se 10 g vodného lanolinu a maso se přemění na konzistenci. V této směsi je uvedeno 20 g kakaového bavlněného oleje zahřátého na teplotu 45 ° C. Lék je míchán, z něj je připraveno 10 čípků, zmrazeno, uloženo v chladné místnosti. Terapie se svíčkami a mastí se provádí od 3,5 měsíců.

Zlomeniny a zranění kostí, modřin, dislokací, svalů

Doporučená jednorázová dávka od 200 mg do 5 léků. Po odstranění sádry se problémové oblasti otírají masti připravenou z mumiya.

Léčivo se připravuje v 10 ml čištěné kapaliny, zředí se 5 g léčiva. Na směs se přidá 10 g lanolinu na bázi vody, lék se uvede do stavu mastí, přidá se dalších 10 g aloe buničiny a 20 g vazelíny z bóru. Po důkladném promíchání je složení skladováno v chladné místnosti.

Celkový průběh procedur probíhá za jeden měsíc a komplexní průběh onemocnění se provádí čtyřmi fázemi s intervalem 5 dnů mezi nimi. Poškozenou plochu dejte pět měsíců bez přestávky. Jeden kurz vyžaduje od 15 do 25 látek. Při správném použití se zotavení po zlomeninách zrychluje o dva až tři týdny.

Kostní tuberkulóza

Ne více než 25 dní se lék užívá dvakrát denně v objemu od 200 do 500 mg. Opakovaná léčba je předepsána po pěti dnech. Pro úplné ošetření je nutné zakoupit 10 až 25 g pryskyřice mumiyo.

Radikulitida, plexitida, neuralgie

8-10% roztok znamená vtáhnout do postižené oblasti po dobu nejméně 5 minut během tří týdnů. Spolu s lokální terapií se doporučuje užít 200-500 mg látky spolu s přírodním medem a mlékem. Externí aplikace umožňuje zastavit zánět, snížit bolesti, obnovit výkon svalové tkáně.

Tromboflebitida

V případě nemoci se mumie užívá perorálně v dávce 200-300 mg, dvakrát denně, ne více než 25 dní. Je povoleno opakovat průběh po pětidenní přestávce, po ošetření je zaznamenána stabilizace ukazatelů krevního složení. Od 5 do 15 g látky se spotřebuje po celou dobu terapie.

Hnisavé rány, píštěl, popáleniny, trofické vředy

Pro postupy používejte 10% roztok pryskyřice nebo speciálně připravenou masti. Ve vyčištěné vodě - 10 ml rozpusťte 5 g mumiya, přidávají se 20 gramů lanolinu na bázi vody. Po získání konzistence masti se do směsi přidá 40 g vazelíny z bóru, vše se mírně promíchá a uchovává se v chladné místnosti.

Současně se ústní konzumace mumie provádí v objemech od 200 do 500 mg dvakrát denně. Kombinované použití urychlí regenerační procesy, potlačuje zánět.

Bronchiální astma

Postupy se provádějí ráno před jídlem a večer, hodinu po večeři, 200-500 mg mumiyo. Léčba trvá jeden měsíc, v závislosti na složitosti tohoto postupu jsou v léčbě zahrnuty tři cykly s intervalem 5 dnů.

Alergie

U všech druhů alergických patologií se 200 až 500 mg látky spotřebuje dvakrát za 24 hodin s použitím směsi přírodního medu a mléka. Doporučuje se vypláchnout hrdlo a nosohltanu roztokem 10% pryskyřice, a to až do dvou ošetření denně. Doba trvání léčby nepřesáhne 28 dní, je dovoleno opakovat kurz s pětidenní pauzou.

Hnisavý zánět středního ucha a ztráta sluchu

U patologií sluchového kanálu se do ní vnášou 3-4 kapky 10% roztoku mumiya, dvakrát denně. Kromě toho dochází k perorální léčbě 200 až 500 mg léčiva, dvě léčby denně. Nástroj potlačuje zánět, zrychluje epitelizaci tkáně, obnovuje sluch.

Gynekologické zánětlivé onemocnění a eroze

Sterilní bandáž, předem navlhčená v 5% roztoku léčiva, je umístěna na zóně erozivních skvrn. Pokračujte v expozici problémovým oblastem až do 21 dnů, opakovaná léčba je povolena 10 dní po skončení předchozího. Procedury se provádějí večer. Během 10 dnů se povrch rány zbaví hnisavého obsahu a začnou se procesy zrychlené opravy tkáně.

Neplodnost u žen a mužů, oslabení sexuální funkce

Terapeutické manipulace probíhají podle standardní schématu: dvakrát denně užívají 200 až 500 mg léku. Umyjte si šťávu z mrkve, bobulovin nebo borůvek, ošetřujte po dobu 25 dní. Stabilizace erektilní funkce u mužů je pozorována po týdnu procedur.

Plicní krvácení

Orální léčba 200 až 500 mg mumiya prochází spolu se sirupem z třešní nebo broskev. Procedury se provádějí až třikrát denně, léčba trvá 25 dní. Při přestávkách po 10 dnech se provádějí čtyři opakování terapie.

Ekzém

Masť se aplikuje na předem vařenou nohu, která se používá při léčení zlomenin a zranění kostních tkání. Trvalé postupy se provádějí po dobu 3-5 měsíců.

Osteomyelitida

Lékařské postupy jsou rozděleny do několika fází:

 • primární - 250 g léku třikrát denně, 5 dnů;
 • sekundární - 300 mg látky pro tři manipulace denně, 8 dnů;
 • třetí - od 200 do 500 mg třikrát denně, průběh terapie nepřesahuje 10 dnů.

Bolesti kloubů: ložiska soli

Pro terapii použijte stejnou masti jako u zlomenin a poškození kostí. Směs se třese na postižené oblasti po dobu 5 minut každý večer. Zároveň konzumuje 200-500 mg látky, dvakrát denně, po dobu 25 dní.

Chřipka

Během epidemií se lék užívá v dávce 200 mg, dvakrát za 24 hodin.

Sinusitida, čelní sinusitida

1 mg glycerinu se smíchá s 10% roztokem mumie, vnesou se do tří až čtyř kapek. Souběžně užívejte lék 300 mg dvakrát denně po dobu 25 dní.

Úhoře na obličeji, vaří

Terapeutický 10% roztok produktu se vtírá do problémových oblastí a současně užívá 200 až 500 mg léku dvakrát denně. Terapie pokračuje po dobu 25 dní, opakování je povoleno po 10 dnech.

Bolesti zubů, kazu

100-200 mg látky je hněteno do stavu testu, který se na gumy a samotný zub pacienta ukládá.

Nemoci dásní, ústní sliznice, jazyka

Tablety Mumiye v objemu 200 až 500 mg se konzumují dvakrát denně, ne více než 25 dní. Lék je omyt směsí mléka a přírodního medu.

Mumie - co je to, co zachází: aplikace

Tradiční medicína používá recepty s touto složkou již více než 3 tisíce let. Použijte nástroj nyní, ale většina lidí neví, proč jsou mamičky opilí a o čem to všechno znamená. Podle jména není jasné, co je tento lék a pro jaké onemocnění pomáhá. Rozsah mumie je velmi široký.

Co je mumie?

Při pohledu ze zrakové strany je mumie látka minerálního původu podobná tmavé pryskyřici. Barvy se mohou lišit, ale všechny patří do hnědých odstínů. Forma látky může být odlišná, struktura, průhlednost mají také jiný stupeň (mohou být pevné, jako sklo nebo viskózní). Co je užitečná mumie v lidové medicíně, je již známa už více než 3 tisíce let, ale všechny vlastnosti prostředků dosud nebyly studovány. Tento lék se nachází v různých zemích, nejčastěji v horských oblastech, například:

Mumiye - užitečné vlastnosti a kontraindikace

Existuje několik způsobů, jak užít mumii: ve formě tablet nebo mastí pro místní použití. Výběr metody závisí na cílech stanovených pro léčbu. Místní aplikace se často používá v kosmetologii. Léčba jiných onemocnění způsobuje, že Altaiová mumie ve formě tablet je vhodnější. Cena tohoto přírodního léku je poměrně nízká. Mumiyo - přínosné vlastnosti a kontraindikace tohoto léku budou popsány níže. S ním můžete:

 1. Léčba kardiovaskulárních onemocnění: srdeční selhání, tromboflebitida, hypertenze.
 2. Normalizujte gastrointestinální trakt, játra. Můžete léčit vředy, gastritidu, střevní poruchy, chronickou nebo vředovou kolitidu, hepatitidu, cholecystitidu. Užívání pilulky pomůže normalizovat chuť k jídlu, kyselost žaludku.
 3. Léčba onemocnění dýchacího systému: pneumonie, výtok z nosu, kašel, astma, sinusitida, laryngitida, bolest v krku, sinusitida atd.
 4. Zbavte se ječmene, glaukomu.
 5. Vypořádat se s problémy sluchových orgánů: hnisavý otitis, zánět středního ucha, ztráta sluchu.
 6. Léčba patologie moči, ledvin: cystitida, pyelonefritida, urolitiáza, vřed močového měchýře.
 7. Zbavte se ústních chorob: stomatitida, periodontální onemocnění.
 8. Léčba muskuloskeletálního systému: dislokace, zlomeniny, bolesti kloubů, ischias, stahy, revmatismus.
 9. Provést léčbu endokrinních patologií: pankreatitida, elefantiáza, diabetes.
 10. Léčte kožní onemocnění: dermatitidu, popáleniny, odřeniny, stripy, purulentní rány, psoriázu, hematomy, ekzémy.
 11. Abyste se vyrovnali s nachlazeními: chřipka, ARVI. Mumie Altai je vhodná jak pro léčbu, tak pro prevenci.
 12. Zbavte se hemoroidů.
 13. Vyšetřovat alergie.
 14. Vyšetřete krevní patologii: radiační onemocnění, anémii.
 15. Léčit onemocnění reprodukčního systému žen, mužů.
 16. Odstranit otok.
 17. Zvyšte imunitu.
 18. Zbavte se patologií nervového systému: paralýza nervového systému, epilepsie, bolesti hlavy, neurodermatitida, poruchy spánku, koktání, závratě.

Podle jeho vlastností je Altai mumie jedinečným přírodním původem. Nicméně se všemi jeho prospěšnými vlastnostmi existuje řada kontraindikací. Například není možné kombinovat příjem prostředků s použitím alkoholu. Odstranění alkoholu by mělo být i při externím užívání drogy. Další varování při používání výrobku:

 • Nemůžete dát mumii dítěti do 12 let;
 • během období kojení, těhotenství by nemělo být povoleno přijímání léku;
 • je nutné odmítnout použití, pokud byla prokázána individuální alergická reakce na látku;
 • s opatrností by se tento lék měl léčit za přítomnosti hypertenze, poruch nervového systému.

Maminka od striže

Jedna z aplikací tohoto přírodního prostředku pomůže dívkám zlepšit vzhled jejich kůže. Mumie pro stripy se používá jako místní droga. Stopy na kůži mohou zůstat po ostrém úbytku hmotnosti, porodu, což dívkám velmi obává jejich vzhled. Léčivé vlastnosti mumie mají regenerační účinky, zcela eliminují čerstvé střely a výrazně snižují viditelnost starých, dochází k zarovnání barev, velikost se snižuje, hloubka trhliny klesá.

Jak aplikovat mumie tablety

Mumie je látka přírodního původu. Venku vypadá jako pryskyřice, často má barvu z hnědé na černou. Méně časté typy mumie a jiných barev závisí na přítomnosti různých množství stopových prvků ve složení. Vůně je zvláštní, chuť látky je hořká. "Stone pitch" má léčivé vlastnosti. S pomocí posiluje imunitní systém, čistí tělo toxinů, normalizuje metabolismus a léčí nemoci.

Jaké nemoci se zacházejí?

Složení mumie Altai obsahuje stopové prvky, aminokyseliny, analogy rostlinných hormonů, vitamíny, albumin, antiseptické látky a další užitečné složky. Z tohoto důvodu je mumie určena k použití při léčbě takových onemocnění:

 • Zlomeniny, dislokace, kmeny šlach, zlomeniny kostí, nemoci pohybového aparátu.
 • Endokrinní poruchy: diabetes mellitus, nemoci pankreatu, štítné žlázy.
 • Nemoci močového ústrojí, kameny v močovém měchýři a močovém měchýři, záněty, onemocnění ledvin.
 • Poruchy v zažívacím systému: gastritida s různou kyselostí, vředy, kolitida, střevní poruchy.
 • Onemocnění jater a žlučníku: hepatitida, dyskineze, zánětlivé procesy.
 • Srdeční choroby a systémy krevního zásobení: myokarditida, kardiopatie, tromboflebitida, křečové žíly.
 • Zánětlivé procesy dýchacího systému: bronchitida, sinusitida, sinusitida, pneumonie, akutní respirační infekce, SARS.
 • Neurologické poruchy: časté závratě, bolesti hlavy, nespavost, řečové problémy, epileptické záchvaty.
 • Kožní problémy: dermatitida, akné, ekzémy, léze kůže, rány a popáleniny.
 • Nemoci močového měchýře u mužů a žen.
 • Nemoci sluchu, zraku.

Mountain Balsam aktivuje metabolické procesy v těle, je užitečný pro imunitu, zlepšuje složení krve, snižuje zánět a má vlastnosti proti stárnutí.

Mumiyo

Mezinárodní název: Mumijo

Aktivní složka: Mumiyo purifikován

Zatím ne všichni ví, co je mumie a odkud pochází, ale každý rok obecně povědí obyvatelstvo o tomto tématu pouze - to je přímo úměrné frekvenci předepisování doplňku lékařem. Je určen všemožným onemocněním, kde hraje roli pomáhat zbytku lékové složky, i když je třeba poznamenat, že mumie je sama o sobě účinným prostředkem. Je žádoucí, aby byl jmenován odborníkem v oblasti medicíny, který má impozantní zkušenost s vlastní aplikací, například v kosmetologii, aditivum je také vhodné.

Mumie ve formě tablet

Slyšení o takovém nevysvětlitelném zázračném léku poprvé všichni lidé vyslovují logicky vysvětlenou otázku - co je to mumie? Tento nástroj, vytvořený samotnou přírodou, a to znamená, že přináší tělesné a lidské zdraví obrovské výhody, samozřejmě s organizovaným a správným používáním. Po více než čtyři tisíce let mumie znovu a znovu dokazuje lidstvu svou nepřekonatelnou jedinečnost, když šetří z nemocí, pomáhá udržet tělo naživu a mladí po delší dobu atd.

Další otázkou, která se zajímá o lidi, je to, z čeho pochází mumie? Jak bylo zmíněno výše, má mumie sto procent přírodního původu. To je také nazýváno horským hřištěm, kamenným olejem, kamennou smyčkou, horským olejem, horským voskem atd. Ze seznamu alternativních názvů můžete snadno odhadnout - mumie je horského původu: je to pryskyřičná hlína nebo kůra viděná z prasklin skal a hor. Černá kůra má neustále studované složení, ve kterém jsou fosilizované pozůstatky kostí starých zvířat (a jejich exkrementů), rostlin a skal. Názor vědců ohledně přesného původu kamenné pryskyřice je rozdělen - někteří argumentují, že má organický původ, jiní - naopak. Podle let výzkumu je však pravděpodobnější, že látka bude současně organická a anorganická současně.

Poté, co je mumie sklizena, projde vícestupňovým čištěním nejdůkladněji a teprve potom je připraveno k použití. Po dlouhých čisticích procesech se hornaté hřiště stává tmavě hnědé nebo černé. Během skladování se začne značně ztuhnout a vytvrzovat - v průběhu času opouští částečky vlhkosti z povrchu. Altai mumie může být uložena bez váhání za jakýchkoliv okolností a teplot, neboť má nejhezčí odolnost vůči většině různých faktorů, aniž by narušila současně.

Mumie se vytváří za všech okolností - to je to, co potřebujete:

 • Skalnatý horninový povrch o výšce nejméně 200-3500 metrů;
 • Relativně vysoká teplota vzduchu, absence dlouhých mrazů a chladného počasí;
 • Přítomnost některých zvířat a ptáků v oblasti - mezi ně patří myši, netopýři, veverky, divoké holuby, pikas, argali atd.;
 • Přítomnost rostlin určitého léčebného typu - divoká růže, máta, pelyněk, jalovec, pšenice, rebarbora apod.;
 • V budoucnu se v budoucnu hromadí přítomnost prázdných trhlin v horách, v nichž bude pokračovat slavná mumie.

Tam je Zlatá mumie z Evalar - je dodávána v tabletách a je určena k požití. Navíc, horský kámen je vyráběn také jinými výrobci. Při nákupu finančních prostředků (zejména tablet) byste měli pečlivě přečíst kompozici. Často předformovaná látka obsahuje ve svém složení mnoho dalších látek s malou užitečností a malou část mumie, což činí prakticky neúčinné při léčbě onemocnění.

Před použitím horských slz, jak se také nazývá mumie, měli byste si přečíst instrukce - mají kontraindikace, z nichž jeden je považován za dítě mladší dvanáct let. Lékaři často předepisují kamennou pryskyřici a děti ve velmi mladém věku.

Použití mumie v medicíně

Mumiye je již dlouho používán v lidovém těle, ale dnes je používán velmi aktivně v tradiční medicíně. Nyní je jmenován pro překvapivě široký seznam onemocnění:

 • Nemoci trávicího traktu - vředy, gastritida, kolitida, problémy se slezinou a tak dále.
 • Projevy dyspeptického původu - nevolnost, zvracení, pálení žáhy.
 • Alergická onemocnění.
 • Nemoci zánětlivé a chronické povahy.
 • Problémy s orgánem sluchu. Mumiye dobře pomáhá při otidě a smíšené ztrátě sluchu.
 • Diabetes. Zde přírodní látka má významnou podpůrnou úlohu v terapii.
 • Tendence krvácet z různých důvodů. To se týká například plicního nebo nazálního krvácení.
 • Tromboflebitida.
 • Předispozice na migrény podobné bolest hlavy a migrény.
 • Nervové onemocnění a poruchy včetně epilepsie.
 • Bronchiální astma.
 • Je účinný při zlomeninách, dislokacích, kloubních potížích, revmatismu, modřinách, podvrtání a tak dále.
 • Problémy s plodností. To se týká mužské i ženské neplodnosti.
 • Akutní a chronické nemoci postihující ženské pohlavní orgány.
 • Tuberkulóza, která postihla kloubní dutinu.
 • Vysoký tlak
 • Přítomnost žlučových kamenů.
 • Hemoroidy a malé oblasti.
 • Zubní onemocnění dásní a zubů.
 • Alopecie různého původu.
 • Zánětlivé procesy v močovém měchýři.
 • Mnoho dalších nemocí.

V závislosti na bolestivém problému u člověka může lokálně aplikovat mumii (tj. Topicky) aplikací lotiony i vnitřním podáním. Mumie ve své čisté formě se vstřebává v ústech a tablety se omyjí vodou.

Někteří lékaři dokonce tvrdí, že tento nástroj může dokonce působit na rakovinový nádor a vyřešit to, proto je někdy předepsána mumie. Nicméně pro jeho účinnost musí lékař jasně a transparentně vidět celou situaci a všechny druhy předpovědí, jinak bude velmi obtížné čekat na jakýkoliv přínos z přírodního produktu.

Pro modřiny, zlomeniny, vyvrtání a další místní problémy se mumie používá ve své čisté podobě aplikací obvazů s látkami. Přehledy zjištěné s naprostou snadností zdrojů na internetu potvrzují účinnost takové lokálně použitelné metody za sto procent.

Během léčby mnoha onemocnění se obvykle užívá minimální dávka doplňků stravy v rozmezí od 0,15 do 0,20 gramů, která obvykle trvá 10 dní. Dále se provede stejná délka zlomu (5 dnů) a kurz se opakuje. Pro dosažení maximálního účinku byste měli trénovat nejméně 3-4 úplné časy.

Mumie, která má čistý vzhled, může být vypláchnuta všemi možnými nápoji - mlékem, čajem, džusem, medem atd., Přičemž se rozpustí v ústech. Alkohol v průběhu léčby, včetně přerušení mezi kurzy, je nepopiratelnou a absolutní kontraindikací.

Existuje mnoho receptů s horským voskem, které také používaly bylinné čaje a další přísady.

Používejte mumii pro vlasy, tělo a obličej

Mumiyo se aktivně používá v kosmetickém průmyslu, pro který je tento přírodní produkt přidáván do různých formulací, masky, šampony atd. Před přijetím léku je velmi žádoucí prozkoumat pár nebo několik receptů, které jsou určeny pro strihy, krásu obličeje atd..

Zeleninová guma z horského původu se často používá pro obličej. Dobře, dokázala se zbavit akné. Chcete-li to provést, vezměte pilulky nebo přípravek v čisté formě a přidejte k němu různé přísady, jejichž vlastnosti jsou do určité míry užitečné. S pomocí mumie jsou vrstvy kůže obličeje pomalu, ale jistě nasyceny užitečnými mikroelementy a minerály, které budou dále přispívat k odstranění akné a komedonů, které úspěšně otráví životy svých majitelů. Nejlepší nápravou je krém s přítomností slz na horách, který bude trvat týdny, a možná i měsíce, kdy se budou hledat v obchodech a lékárnách. Nemusíte však spěchat ke zoufalství, protože je možné vařit v kuchyni samostatně. Mumie roztavená ve vodní lázni v množství asi dvou zápasových hlav se přidává do denní krému. Za méně než týden můžete již vidět nepřekonatelný výsledek.

Je dobré použít mumii pro růst vlasů, pro které se přidává do všech druhů masky a šamponu. Pryskyřice se roztaví ve vodní lázni a přidá se do šamponové láhve. Stejně jako z jiných prostředků, které stimulují růst vlasů, lze výsledek pozorovat pouze za 2-3 měsíce. Žádná kosmetická společnost nenabízí spotřebitelům takový produkt, jako je dokončená maska ​​na vlasy s mumií. Takovéto prostředky se obvykle prodávají ve sklenicích o objemu 200 až 500 ml.

Často se začne ubírat olivový olej a hubnout. Pro tyto důležité účely je lepší vzít mumii ve své čisté formě, ačkoli to bude také užitečné pro tabletovaný výživový doplněk.

Jaká je cena mumie?

Mumiyo je takový výživový doplněk, který lze snadno a jednoduše zakoupit v téměř každé lékárně za překvapivě nízkou cenu, a to navzdory jeho relativnímu nedostatku. Odborníci doporučují, aby pečlivě prohlédli výrobce přísady, jako někdy i v složení neznámé složky. A v takových případech není jasné, co z nich bude - prospěch nebo škodu. Velmi užitečné budou z uživatelských recenzí na internetu, které vám řeknou, který výrobce je nejlepší koupit, a kterou stranu byste měli obcházet.

Dnes si můžete koupit tabletovou mumii, kde je v produktu také několik dalších složek, stejně jako čistá horská pryskyřice (vypadá jako tmavá pryskyřice).

Má mumie analogy?

Zvláštnost tohoto horského dárku spočívá v tom, že nemá jediný analog, který by mohl být snadno nahrazen. Jediné, co je v tomto případě vhodné, je to, že tato náhrada jednoho výrobce mumie za druhou, která, jak bylo objasněno dříve, by měla být opatrná.

Současně se můžete podívat na stejné bohaté přírodní návyky, z nichž jedna je čínská řasa nazývaná spirulina.

Pozor!

Použití přípravku Mumiyo bez lékařského předpisu nebo bez dodržování jeho přesných doporučení může vést k výraznému zhoršení vašeho zdraví. Snažte se používat konkrétní drogu pouze po konzultaci se specialistou. V případě zjištění nežádoucích účinků okamžitě přestat užívat léky a hledat kvalifikovanou pomoc.

Mumiyo fotografie

Klikněte pro zvětšení.

Kategorie

Informace shromážděné o zdroji vám umožňují minimalizovat čas vyhledání informací o konkrétním léku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy