logo

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse

Foto: vzhled balíčku.

Často doplňte? Pak určitě budete muset vyzkoušet odolný neamoniaktický nátěr od společnosti Schwarzkopf Henkel. Má pěnovou strukturu, takže je snadné aplikovat na vlasy a malovat přes šedé vlasy. Krásná barva trvá dlouhou dobu. Po obarvení vypadají kudrlinky zdravé a krásně lesknou.

Proces barvení

Zbarvte vlasy s Schwarzkopf Henkel je okamžitě. Především je třeba připravit směs. Poté si položte rukavice, naneste směs na ruce a rozdělte ji na kudrlinky. Díky pěnovité struktuře je barva aplikována a distribuována přes vlasy jako pravidelný šampon. Poté je namočte na vlasy ve správný čas a opláchněte teplou vodou. Poté hýčkat vlasy kondicionér v kompozici, který je výživné prvky, bílkoviny, stejně jako extrakt orchideje. Jakmile jsou vlasy suché, uvidíte jednotnou a hlubokou barvu.

Sada obsahuje:

 • 1 lahvička aplikátoru s objemem 35 ml s vyvinutou emulzí.
 • 1 tubu s objemem 35 ml barvicího gelu.
 • Kondicionér s objemem 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Rukavice.
 • Pokyny.

Doporučení malování

Jak vybrat stín. Chcete-li získat přirozené barvy, musíte zvolit barvivo, které se liší od přirozené barvy vlasů o 1 nebo 2 tóny. Pokud se nemůžete rozhodnout, je lepší upřednostnit jasnější tón. Obecně byste se měli řídit rozsahem přirozených odstínů, které jsou k dispozici na obalu.

Před použitím. Připravte si čisticí ubrousky, které vyčistíte stopami barvy na uších a na obličej. Připravte si hodinky, na kterých zaznamenáte čas, kdy je barva vystavena vlasům. Noste něco starého a zbytečného, ​​nebo zakryjte rameny ručníkem, abyste nezničili oblečení. Vezměte si všechny šperky. Naneste barvu na suché kadeře. Aby nedošlo k vážnému znečištění obličeje, rozetřete je smetanou.

V procesu barvení. Nezdržujte barvivo na vlasu po dobu delší než nebo delší než je doba určená výrobcem. Pozorujte čas potřebný pouze po aplikaci směsi na celou hlavu.

Po obarvení. Opláchněte si barvu vlasů tím, že nakláníte hlavu přes umyvadlo nebo vanu. Varené barvy nelze uložit. Také nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Fotografie před a po zbarvení

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Schwarzkopf Perfect Mousse Paint Recenze

Natalia:
Používám pěny ze školy. Poskytují vlasům lesk a barvu více nasytí. Až do nedávné doby jsem koupil pěnu Pallete Color Mouse. A pak přišla doba barvení. Běžel jsem kolem mnoha obchodů, ale nenalezl to, co jsem hledal. Prodejníčka doporučila pěnu Schwarzkopf Perfect Mousse. V domě jsem všechno smíchala, vložila to na vlasy. Barva netekla, nezakrývala kůži a nezmrzla. Barva kadeří se ukázala jako na obrázku a vlasy se staly lesklé a měkké.

Recenze Julie:
Nemám ještě šedé vlasy, ale vzhledem k expozici slunce je barva kadeří odlišná: někde lehčí, někde tmavší. Z tohoto důvodu používám pěnou Schwarzkopf Perfect. Vybírám stín pod přírodním. Výsledek je vždy nádherný. Radím vám vyzkoušet.

Margotova zpětná vazba:
Nikdy namaloval. Ale chtěla jsem, aby byly vlasy živější a jasnější. Za to jsem koupil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse 1000 odstín Pearl Blond. V krabici jsem našel barvu, rukavice, emulzi, instrukce, čerpadlo a klimatizaci. Samotná barva byla použita, protože je velmi snadné. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a odmyté. Poté vložte balzám. Dívky, je tak úžasný! Poté, co se mu vlasy staly měkkými a dobře česanými. Barva se ukázala tak, jak jsem chtěl. Tuto barvu používám s potěšením.

Elena's recenze:
Moje volba spadla na tmavé kaštanové barvy. Můj nejlepší přítel mi pomohl s barvením. Udělali jsme vše podle pokynů. Výsledkem je, že vlasy získaly bohatý odstín bez zrzky, změkčily se a leskly. Výsledek je super!

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Barva Schwarzkopf Mousse - Schwarzkopf Perfect Mousse Palette

Barva Schwarzkopf Mousse - Schwarzkopf Perfect Mousse Palette

Stejně jako ostatní barvy pěny má barva pěny z Schwarzkopf Schwarzkopf Perfect Mousse, bohužel, poměrně málo barev. Paleta barvy Schwarzkopf je reprezentována 15 krásnými hlubokými odstíny. Ale jak říkají - hlavní věc není množství, ale kvalita. Navíc má barva také některé výhody, jmenovitě:

- příjemná konzistence bílé barvy, je velmi snadno položena rukama, nerozšíří se;

- žádný nepříjemný štiplavý zápach;

- náhodně nastříkaná barva z kůže nebo oděvu se velmi snadno odstraňuje čistou vodou.

V krabici Schwarzkopf Perfect Mousse najdete:

2. Láhev - aplikátor s vyvíjející se emulzí

3.Při praní (po dobu 10krát)

5. Čerpadlo s dávkovačem

Barva Schwarzkopf Mousse - Schwarzkopf Perfect Mousse Palette

V paletě barvy pěny Schwarzkopf Schwarzkopf Perfect Mousse 15 odstínů.

• 1000 - Pearl Blondýna

• 668 - lískové ořechy

• 665 - zlatý kaštan

• 607 - kaštan z bronzu

• 600 - lehký kaštan

• 500 - střední kaštan

• 465 - čokoládový kaštan

• 400 - tmavý kaštan

• nátěrová barva Schwarzkopf 388 - červená a kaštan

• malovaná pěna Schwarzkopf 300 - černý kaštan

• nátěrová barva Schwarzkopf 200 - černá

Doufáme, že jste si užívali paletu - vyberte si a buďte krásní!

Schwarzkopf Mousse - paleta

Společnost Schwarzkopf již dlouho získala vedoucí postavení na trhu produktů pro barvení vlasů, mezi které patří také barvivo ve formě pěny oblíbené v posledních letech. O naší barvě Schwarzkopf pěny, jejíž paleta byla aktualizována letos, bude náš článek.

Autorita této společnosti začala vydělávat zpět v roce 1898, kdy lékárna pod vedením
Schwarzkopf se pomalu začal proměňovat v největší společnost vyrábějící výrobky pro péči o vlasy. Mimochodem, stojí za zmínku, že to byl Hans Schwarzkopf, který byl prvním vědcem, který uvolnil vlasový šampon. Poté založil institut péče o vlasy, odkud absolvovali odborníci v oboru péče o vlasy a léčba. Na ústavu se nacházelo výzkumné středisko. Výsledkem je, že v roce 1933 společnost vyvinula první světové mytí vlasů bez alkalických látek a později první chemické perm.

Společnost Schwarzkopf brzy získala své postavení nejen na domácím trhu v Německu, ale i na celém světě, včetně Ruska. Od samého počátku své existence získala společnost důvěru kvůli bezchybnosti svých produktů, spolehlivosti a kvality.

Jedním z nejnovějších vynálezů společnosti je již oceněná barva pěny Schwarzkopf. Je snadno použitelný, udržuje se dobře, je odolný, neporušuje strukturu vlasů a nedráždí pokožku hlavy (při absenci alergie na její složky).

Perfect Mousse má pěnovou strukturu, díky níž je barvení stejně snadné jako mytí vlasů. Složení nátěru nezahrnuje amoniak a jiné složky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů. Perfektně maluje přes šedé vlasy, jemně působí na vlasy, dodává jemnost a lesk.

Aplikace barvy.
Schwarzkopf pěna se velmi snadno aplikuje. Nejprve je třeba smíchat součásti (uvedené v návodu), nasadit rukavice na barvení a naneste pěnu na ruce. Masírujte výslednou směs po celé délce vlasů, začínající od kořenů. Díky penivé struktuře se barvivo stává rovnoměrnější. Dokonce i takové problémy, jako je zadní část hlavy a chrámů, lze snadno natřít. Výhodou pěny je to, že se nerozšíří při aplikaci a rovnoměrně obaluje vlasy. Po stárnutí vlasy umyjte v teplé vodě bez šamponu (tato barva se velmi snadno odmyje) a pak aplikujte profesionální balzám, který je součástí balení pro barvení.

Při vytváření Perfect Mousse byl inovativní vzorec používán k tomu, aby vlasy dosáhly intenzivní a jasné barvy, aniž by to poškodily.

Schwarzkopf Mousse - Paleta:

Společnost Schwarzkopf nabízí velké množství odstínů barvy pěny: přírodní, popelnaté a jiné. A tento rok byly do palety pěny Schwarzkopf přidány tři nové produkty - pěna na zesvětlení (1000, 1100, 1200), která pomůže jemně zesvětlit vaše vlasy ze dvou až šesti tónů.
malovaná pěna 1200 - Intenzivní zjasňovač
odstín barvy pěny 1100 - Střední čistič
nátěr barvy pěny 1000 - měkký zjasňovač

barva odstínů pěny 950 - Zlatá blondýna
800 pěnová pěna

malovaná pěna odstín 750 - mandle
barva pěna odstín 700 - tmavá blondýnka

barevný odstín 668 - Lískový oříšek
nátěr pěnového stínu 665 - zlatý kaštan
barva odstín 607 - kaštan z bronzu
barva barvy pěny 600 - Lehký kaštan

barva pěnového stínu 500 - Střední kaštan

barva odstínu 465 - čokoládový kaštan
barva odstínu barvy 400 - Tmavý kaštan

barva-pěna odstín 388 - červený-kaštan
barva odstínu 300 - černý kaštan

Nejlepší barvivo na vlasy

Luxusní lesk, příjemné pocity při barvení, kráse a zdraví vlasů, přirozené, bohaté odstíny - to vše je Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev je prezentována ve dvaceti barvách, mezi kterými jsou gaštan, blond, černá a tři typy čisticích prostředků s různou intenzitou, což umožňuje výrazně významnou aplikaci (až tři barvy) pro změnu původní barvy.

Díky sójovým bílkovinám a orchidejovému extraktu, který je obohacen barvou, kudrlinky zachovávají stejnou měkkost a získávají nebývalou brilantu a zdravou záři. Jen kouzelný účinek na vlasy má péči o balzám.

Nepochybné výhody Schwarzkopf Perfect Mousse jsou jeho příjemná vůně, pohodlné vybavení a hospodárnost. A barva a balzám jsou víc než dost pro barvení jakýchkoli, dokonce i těch nejluxusnějších vlasů. Kromě toho se Perfect Mousse v případě náhodného kontaktu snadno odmyje pokožkou. Jediná věc, která trochu komplikuje aplikaci malby, je, že pěna rychle vysuší a lepí dohromady prameny.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, barva neobjektuje vlasy velmi dlouho a postupně se vymyje. Na jedné straně to lze připsat nedostatkům, a na druhé straně nejsou regrown kořeny viditelné. Ale navzdory malým nevýhodám značky Schwarzkopf Perfect Mousse je jeho zpětná vazba z velké části velmi pozitivní.

Stejně jako nejlepší - Schwarzkopf Perfect Mousse

Většina žen má tendenci se měnit. Chci uspořádat nábytek, úplně aktualizovat šatník. Nebo alespoň změňte barvu vlasů. Zde je nutné tuto odpovědnost zodpovědět. Ve snaze vybrat si krásný odstín, nezapomeňte, že ne všechny produkty pro barvení vlasů jsou neškodné. Proto je nejlepší barvou, kterou si můžete zvolit ve specializovaných prodejnách, kde prodávají výrobci výrobků, kteří své výrobky nabízejí na trhu kosmetických přípravků již více než deset let. Dále se ujistěte, že kompozice neobsahuje škodlivé součásti. Tyto dva parametry odpovídají pěnové barvě Schwarzkopf.

Vlastnosti laku

Výrobky společnosti Schwarzkopf jsou sdruženy znalými lidmi dobré kvality. Včetně této pěnové barvy. Zaslouží si první místo v hodnocení nejen mezi spotřebiteli. Profesionálové v kadeřnických salónech a elitních kosmetických salonech si to velmi váží. Co očekáváme a doufáme, že získáme barvivo na vlasy. Silný, intenzita barvy, vizuální odstranění šedivých vlasů. Takový nástroj existuje. Schwarzkopf Společnost Henkel vyvinula unikátní výrobek téměř bezkonkurenční - barvu pěny, která se netvoří amoniakem. Nejen bez důvodu, tyto fondy zahrnují hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy.

Co je v balíčku

Výrobky této značky jsou nejen kvalitní, ale i ergonomické. V roce 1991 získali designéři společnosti Schwarzkopf ocenění "Pro inovace v oblasti vývoje obalů výrobků".

Krabice "Schwarzkopf perfect mousse" je vybavena:

 1. Podrobné pokyny pro barvení vlasů.
 2. Jednorázové rukavice.
 3. Barvivo.
 4. Vývojář bez amoniaku.
 5. Píst.
 6. Balzám na vlasy po barvení.

Složení

Mousse neobsahuje amoniak, takže barva netrvá tak dlouho, jak bychom rádi. Ale vlasy zůstávají zdravé a nepoškozené. Výživný balzám, který obsahuje přírodní složky (extrakt z orchideje a sójové bílkoviny) po barvení fixuje účinek pěny a dodává lesk.

Dalšími dvěma výhodami perfektní pěny Schwarzkopf je spíše příjemná a jemná vůně, stejně jako její ekonomika. Balení je dostatečné pro barvení vlasů střední délky.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, může být používán častěji než podobné výrobky.

Výrobce

Na konci 19. století, tedy v roce 1898, chemik Hans Schwarzkopf (Hans Schwarzkopf) začal prodávat parfémy v lékárně. Věci se děly dobře, ale 24letý muž chtěl něco nového. Náhodou zjistil, že v Anglii byly prodány pytle suchého prášku na mytí hlavy. Samozřejmě, ačkoli to bylo v té době poněkud drahé potěšení, ženy začaly přejít přesně na tento způsob. Koneckonců, poté, co mýdlo na vlasu zůstalo plak, a po použití suchého prášku byly vlasy velmi dobře omyty.

Schwarzkopf byl dobrý chemik, a proto rychle přišel se suchým šamponem. V roce 1903 patentoval svůj vynález. Černá hlava na balení se stala symbolem šamponů (v německém jazyce od Schwarzkopf - "černá hlava"). Od té doby začala historie značky, která je více než sto let.

Schwarzkopf v osmdesátých letech minulého století odmítl vyrábět aerosoly, které zahrnovaly prostředky ovlivňující integritu ozonové vrstvy Země.

V roce 1995 společnost Schwarzkopf převzala společnost Henkel. V této době produkce "Schwarzkopf Henkel "má sídlo v Hamburku (Německo). Produkty zahrnují řadu produktů pro péči o vlasy, pokožku obličeje, ústa, styling vlasů a barvení.

Řady

Výrobci rozšířili svůj sortiment. Na regálech obchodů se objevil pěnový čistič (1000, 1100, 1200).

Barviva na vlasy jsou:

 • profesionální. Obvykle se používá v salonech. Například produkty Schwarzkopf ze série Schwarzkopf Professional IGORA. O profesionální kosmetice na vlasy si přečtěte zde.
 • běžné. Můžete si barvit vlasy doma. Mezi ně patří Schwarzkopf Perfect Mousse.

Tato barva je vhodná pro ty, kteří milují přírodní barvy a odstíny. Vyberte si svou oblíbenou barvu z velmi širokého sortimentu. Nejoblíbenější odstíny hnědé. Vlasy po malování mají nádherný lesk. Stávají se hladké a hedvábné. Stíny jsou prezentovány ve třech směrech: černá, blond a světlá. Zjistěte, co je krém na barvení vlasů odlišný od jiných produktů.

Paleta

Barevná paleta barviva vlasů je docela různorodá. Z černé, kaštanové a blond. Zaměřuje se na všechny typy vlasů a věku.

Producent věnuje více pozornosti odstínům z gaštanu (od černého kaštanu po zlatý).

 • Černá (200)
 • Černý kaštan (300)
 • Červený kaštan (388)
 • Černý rybíz (419)
 • Čokoládové kaštany (465)
 • Střední kaštan (500)
 • Redwood (586)
 • Lehký kaštan (600)
 • Golden kaštan (665)
 • Lískové ořechy (668)
 • Světle hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední blond (800)
 • Zlatá blondýnka (950)

Studené kaštanové barvy zaujímají zvláštní místo: mrazivý mocha (536) a ledový cappuccino (616).

Pro osvětlení vlasů společnost také nabízí pěnu: měkkou (1000), střední (1100), intenzivní (1200).

Konečný odstín bude stále záviset na přirozené barvě.

Barvení doma

Schwarzkopf dokonalá pěna je vhodná pro barvení vlasů nejen v kadeřnictví, ale také doma. Je velmi snadné a poměrně rovnoměrně spadne, nekvapká na oblečení a nezanechává šmouhy. Aplikuje se téměř jako stylingová pěna. Chcete-li získat požadovaný účinek, musíte nejprve přečíst pokyny a vyzkoušet alergickou reakci. I když v kompozici není amoniak, barva pěna je chemická látka. Pak začněte barvit v následujícím pořadí:

 • smíchejte přísady. Barva maziva otočte pomocí pístu. Baňku opakujte několikrát. Shake není aktivně zapotřebí;
 • pokořte si vlasy;
 • potřísněte pokožku v kontaktu s pokožkou hlavy s vazelínou;
 • nosit rukavice;
 • začnou barvit z přední části hlavy z kořenů vlasů, postupně se pohybují směrem ke svým koncům;
 • dělat všechno úhledně, pomalu;
 • udržujte barvu včas podle pokynů;
 • důkladně opláchněte vlasy;
 • naneste balzám.

Je nutné přísně dodržovat pokyny a správně připojit součásti.

Tipy pro výběr barev

Malovaná pěna je docela snadná. Zároveň se však při používání používají určité nuance:

 1. V obchodě pečlivě prostudujte paletu. S přihlédnutím k barvě vlasů si vyberte nejvhodnější odstín. Zjistěte se zde o paletě barev Paleta vlasů.
 2. Pokud jsou vlasy tmavé, nebudete moci drasticky změnit barvu na světlé odstíny. Zpracovadlo můžete předpracovat ze stejné série.
 3. Abyste získali odstín přirozené barvy, musíte použít Schwarzkopf Perfect Mousse ve více než dvou barvách odlišných od vašeho.
 4. Nemůže vybrat, zastavte se na ten, který je lehčí.
 5. Na zadní straně balíku je paleta. Z toho by si měl vybrat.

To se týká odstínů. Ženy se však liší také v barvách:

 • žena jaro Honey skin tone. Ideální barva vlasů: hnědá, tmavě červená, zlatá blond;
 • žena-podzim. Peachová kůže. Odstíny kaštanové barvy;
 • žena léto. Olivová kůže. Možná slonoviny. Honey a zlaté odstíny, stejně jako barva čokolády, jsou vhodné pro tento typ barvy;
 • žena zima Lehká kůže. Doporučujeme se zabývat se odstíny stříbrné, blond nebo tmavě černé.

Chcete-li drasticky změnit barvu, zesvětlete vlasy a nejprve aplikujte pěnové pěny.

Péče o barvené vlasy

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní je barvivo, ale pravidelnost barvení asi jednou za šest týdnů může vést k křehkým vlasům a suchu. Pravidelně se staráte o barvené vlasy, můžete si udržet zdravý vzhled a krásu:

 1. Pro neutralizaci alkálií, která zůstává po barvení, je nutné ošetřit vlasy balzámovým opláchnutím. Zjistěte, co způsobuje, že vlasový kondicionér se liší od tohoto článku.
 2. Hlava by se neměla čistit častěji než jednou za 2-3 dny. Lepší teplá voda, ne horká.
 3. Pro hlubokou péči o vlasy je žádoucí použít masky. Ve specializovaných prodejnách je pro každou chuť a peněženku široká škála.
 4. Dobře osvědčené masky z přírodních produktů. Tady je jeden z nich. Směs olivového oleje, medu, citronové šťávy a brandy (vše v lžíci), přidejte jeden žít. Aplikujte směs na vlasy, nasaďte plastovou čepičku, zabalte a chodte nejméně hodinu. Opláchněte. Učte se také o dalších zvlhčujících maskách na vlasy v tomto materiálu.
 5. Je třeba, aby si vlasy šplhaly se speciálním hřebenem s řídkými širokými zuby.

Je lepší používat styly, žehličky.

Video

Závěry

Každá žena chce být krásná v každém věku. Vlasy jsou ornamentem. Zvláště pokud jsou zdravé, lesklé a barva zdůrazňuje individualitu jejich majitele. Na kosmetickém trhu existuje mnoho různých barviv na vlasy. Ale před nákupem se ujistěte, že výrobce je spolehlivý. Pěna na barvení vlasů Schwarzkopf fungovala dobře i mezi profesionály. Bez amoniaku a jeho paleta má asi dvacet odstínů. Balzám pro oplachování obsahuje přírodní ingredience. Po barvení jsou vlasy lesklé, hedvábné.

To je jen pro získání požadované barvy, musíte přísně dodržovat připojené pokyny.

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Schwarzkopf vlasová pěna paleta barev

Popis

Všechny barevné kompozice jsou rozděleny na produkty obsahující amoniak a barviva bez amoniaku. Ukazuje se, že tyto jsou prakticky neškodné. Mírně ovlivňují strukturu vlasů bez poškození nebo poškození. Amoniakové směsi pracují jinak. Barviva jednoduše vstoupí do struktury a vytěsňují přirozený odstín.

Návod k použití

Použití Schwarzkopf Perfect Mousse je velmi jednoduché. V krabici je instrukce, která pomůže těm, kteří si poprvé nabarví vlasy. V sadě jsou rukavice, kontejner s barvivem a vývojářem. Zde je píst, který mění kompozici na pěnu, je výživný balzám. S touto soupravou se nemůžete bát o stav vlasů a užívejte si kompozici.

Odstíny

Schwarzkopf dokonalá pěnová barevná paleta je různorodá. Každá žena si vybere, co jí vyhovuje víc. Pro ty, kteří nechtějí drasticky změnit barvu vlasů, udělají světle hnědé odstíny. Vypadají přirozeně, zatímco dávají pramenům živý lesk.

Barvy kaštanu snáze vyznívají váš vzhled. Tato barva vždy přitahuje pozornost. Paleta barev Schwarzkopf Perfect Mousse má několik odstínů kaštanu.

Černá skupina obsahuje pouze dva tóny: přírodní a černé a kaštan. Ta druh vypadá neobvykle, ale ne pro všechny ženy.

Několik tipů

 • Někdy se žena nemůže dlouho rozhodnout s nádechem. Chcete-li vypadat přirozeně, je lepší vybrat si ten, který se liší od přirozeného o více než dva tóny. Paleta Schwarzkopf pomáhá vyhnout se obtížím kvůli velkému počtu odstínů;

 • kadeřnice vám pomůže vybrat správnou barvu;
 • Před zahájením procedury je třeba připravit ubrousky. Odstraní stopy barvy z jejich tváří;

 • je lepší použít staré oblečení, které vám nevadí barvení;
 • kompozice se aplikuje na suché vlasy;

 • aby se co nejrychleji odstranily skvrny z pokožky, doporučuje se před barvením aplikovat vazelínu;

 • potřebujete sledovat čas. Není třeba udržet směs na hlavě delší dobu;

 • je lepší nekombinovat různé odstíny;
 • opláchnout je třeba umyt přes dřezy nebo lázně. Takže se nemůže dostat do očí;

 • před zahájením procedury je lepší odstranit všechny šperky.

Recenze

Ženy, které zkoušely Schwarzkopf, si uvědomují mnoho výhod. Mnohokrát se konečně do této barvy vrátí. Existuje mnoho výhod. Nástroj je ekonomický, takže stačí použít pouze jeden balíček. Směs se snadno připravuje a díky pěně se snadno aplikuje. Látka nemá amoniak, takže to voní dobře.

Perfektní pěnový přípravek Schwarzkopf se rychle a snadno odmyje pokožkou. Dokonce i jednoduché řešení mýdla pomáhá. V tomto případě zůstává barvivo na vlasy delší dobu: odstín přetrvává až 6 týdnů. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, doporučujeme provést test alergií. Není-li zjištěna individuální intolerance, můžete barvu bezpečně používat.

Schwarzkopf vlasová pěna paleta barev

Popis

Všechny barevné kompozice jsou rozděleny na produkty obsahující amoniak a barviva bez amoniaku. Ukazuje se, že tyto jsou prakticky neškodné. Mírně ovlivňují strukturu vlasů bez poškození nebo poškození. Amoniakové směsi pracují jinak. Barviva jednoduše vstoupí do struktury a vytěsňují přirozený odstín.

Návod k použití

Použití Schwarzkopf Perfect Mousse je velmi jednoduché. V krabici je instrukce, která pomůže těm, kteří si poprvé nabarví vlasy. V sadě jsou rukavice, kontejner s barvivem a vývojářem. Zde je píst, který mění kompozici na pěnu, je výživný balzám. S touto soupravou se nemůžete bát o stav vlasů a užívejte si kompozici.

Odstíny

Schwarzkopf dokonalá pěnová barevná paleta je různorodá. Každá žena si vybere, co jí vyhovuje víc. Pro ty, kteří nechtějí drasticky změnit barvu vlasů, udělají světle hnědé odstíny. Vypadají přirozeně, zatímco dávají pramenům živý lesk.

Barvy kaštanu snáze vyznívají váš vzhled. Tato barva vždy přitahuje pozornost. Paleta barev Schwarzkopf Perfect Mousse má několik odstínů kaštanu.

Černá skupina obsahuje pouze dva tóny: přírodní a černé a kaštan. Ta druh vypadá neobvykle, ale ne pro všechny ženy.

Několik tipů

 • Někdy se žena nemůže dlouho rozhodnout s nádechem. Chcete-li vypadat přirozeně, je lepší vybrat si ten, který se liší od přirozeného o více než dva tóny. Paleta Schwarzkopf pomáhá vyhnout se obtížím kvůli velkému počtu odstínů;

 • kadeřnice vám pomůže vybrat správnou barvu;
 • Před zahájením procedury je třeba připravit ubrousky. Odstraní stopy barvy z jejich tváří;

 • je lepší použít staré oblečení, které vám nevadí barvení;
 • kompozice se aplikuje na suché vlasy;

 • aby se co nejrychleji odstranily skvrny z pokožky, doporučuje se před barvením aplikovat vazelínu;

 • potřebujete sledovat čas. Není třeba udržet směs na hlavě delší dobu;

 • je lepší nekombinovat různé odstíny;
 • opláchnout je třeba umyt přes dřezy nebo lázně. Takže se nemůže dostat do očí;

 • před zahájením procedury je lepší odstranit všechny šperky.

Recenze

Ženy, které zkoušely Schwarzkopf, si uvědomují mnoho výhod. Mnohokrát se konečně do této barvy vrátí. Existuje mnoho výhod. Nástroj je ekonomický, takže stačí použít pouze jeden balíček. Směs se snadno připravuje a díky pěně se snadno aplikuje. Látka nemá amoniak, takže to voní dobře.

Perfektní pěnový přípravek Schwarzkopf se rychle a snadno odmyje pokožkou. Dokonce i jednoduché řešení mýdla pomáhá. V tomto případě zůstává barvivo na vlasy delší dobu: odstín přetrvává až 6 týdnů. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, doporučujeme provést test alergií. Není-li zjištěna individuální intolerance, můžete barvu bezpečně používat.

Paleta profesionálních barviv na vlasy.

Nová tonizující pěna s pečujícími přísadami od firmy Schwarzkopf Professional vám umožní dát vlasům skvělý módní odstín a současně zachovat a posílit strukturu vlasů.
Pěna, která neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, má na vlasy šetrný účinek, jeho velké pigmentové zrna neprocházejí vlasy (proto nepozdravují přirozený pigment a neovlivňují strukturu), ale pouze obalují, zachovávají váhy kutikulární vrstvy. Po opláchnutí hlavy osmkrát se pigmentová zrna postupně vymyjí a linie mezi barvenými a nenatřenými vlasy se vymaže.
Tóny se snadno míchají.


Udržování barvy: Dokonce i nejodolnější permanentní barvivo nezaručuje zachování sytosti odstínu až do příští návštěvy kosmetického salónu. Proto mezi návštěvami můžete udržovat barvu doma sama. Je to naprosto jednoduché: díky pěnovité struktuře je pěna snadno aplikována na vlasy a je rovnoměrně rozložena.
Produkt lze přidat do šamponu, masky nebo kondicionéru s každým mytí vlasů.
Pro snadnou obnovu barvy by měla být pěna udržována na vlasu po dobu 3-5 minut. Pro intenzivní tónování - asi 15-20 minut, po kterém musí být omyt vodou.

IGORA COLORWORX - přímé barvení

Vyzkoušejte naše nejintenzivnější a intenzivnější barviva pro jasné barevné efekty, zachovávající jas až 20 úprav pro praní vlasů *.

IGORA ColorWorx nabízí 7 odstínů pro přímou aplikaci a 1 ředidlo. Červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová a růžová. Lotion-oxidant není nutný.

Otevřete univerzální řešení IGORA ColorWorx:


Přímá aplikace - Použijte IGORA ColorWorx na blond vlasy nebo na předbělenou barvu vlasů pro intenzivní, živé odstíny, které vydrží až 20 procedur mytí vlasů *

Pastel Blending - Míchání odstínu IGORA ColorWorx s ředidlem IGORA ColorWorx Color Thinner vytváří pastelové odstíny.

Přizpůsobte, upravte a neutralizujte jakékoli barvivo Schwarzkopf Professional - Používejte IGORA ColorWorx jako micone ** s barvivy IGORA ROYAL, IGORA Vibrance, ESSENSITY nebo BLONDME

* Životnost výsledku barvení se může lišit v závislosti na bázi vlasů a koncentraci pigmentu v nich
** Prosím, nemíchejte barviva IGORA ColorWorx Pink a Violet s oxidačními barvivy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy