logo

20 stylových pánských účesů pro dlouhé vlasy

Pánské dlouhé účesy jsou nyní v módě. Na základě módních trendů muži stále více experimentují s účesy, přidávají objem a lehkost vlasům, čímž dávají rozmanitost jejich stylu.

Níže je výběr účesů pro dlouhé vlasy (minimum 7-10 cm). Kombinace dlouhých vlasů s krátkým účesem "pod nulou" je nyní nejúspěšnější. Extra délka je univerzální styl pro vlasy pro účes Bun (Man Bun - "mužský balíček"), stejně jako více a více populární tkaní různých tvarů mezi muži.

Vše, abychom vytvořili krásný a módní účes, naleznete v online obchodě BrandForMan (https://brandforman.ru/)

Seznam forem účesů mužů na vlasy různých délek naleznete níže.

Délka nahoře + účes "pod nulou" dolů

Takový mužský účes by neměl vypadat nešikovně nebo špinavě. Péče o to nevyžaduje zvláštní pozornost, je považována za lehkou a čistou vzhledem k tomu, že se vlasy postupně snižují shora dolů, "vyblednou" z vrcholu hlavy, kde jsou soustředěny dlouhé třesy, na zadní část hlavy a dočasné zóny, které jsou "nulové".

Dlouhý + vysoký pomp / pompadour

Střih a stylování ve stylu pompadour - trend sezóny! Dosažení tak vysoké výšky doma je zpočátku obtížné, a proto požádejte tvého stylistka, aby vám ukázal, jak stylizovat. Cool účes pro muže, budete spokojeni!

Opravte zadní a dolní oholí oblasti

Hladký, dobře upravený vzhled nezmizel, ale rychle se rozvíjí. Místo hladce oholené hlavy, typické pro rok 2016, přichází nedbalost, rozcuchání, okázalost a objem. Jednoduše je můžete hřebet zpátky nebo položit prameny ve stylu "Combover": dlouhé vlasy na jedné straně hlavy, které jsou česané do oholené oblasti.

Slabá kombinace pro dlouhé vlasy

Jedná se o řadu kombinací, která se dosahuje tím, že dlouhé vlasy dávají rozcuchaný, chaotický vzhled. Jako například aktualizovaný účes Jamese Deana v roce 2016, tento účes vypadá hezky kromě džínů a bílé trička.

Combover + Drop Fade

V tomto případě je pozornost věnována kontrastu. "Fade" je účes, který vytváří fuzzy přechod z krátkých vlasů na zadní straně hlavy na libovolnou délku na koruně. Tento účes otevírá oholenou oblast v oblouku kolem uší. Díky své všestrannosti je Fade vhodný jak pro muže v obleku, tak pro sportovce.

Natažení + ostříhání "pod nulou" + tlustá vousy

Vaše dlouhé vlasy a tlusté vousy by měly být čisté a čisté, aby vypadaly čistě a stylově. Vlasy česané zpět s náznakem vlny.

Pokojně položený s vysoušečem vlasů

Ve skutečnosti mnozí lidé používají vysoušeč vlasů, ačkoli mnoho lidí se musí uchýlit k jeho pomoci. To je klíč pro vlasy, které nejen rychle uschávají, ale také udržují objem a objem po dlouhou dobu. Nahoře jsou svěží a světlé, na stranách silnější. Tento účes bude vyhovovat majitelům hustých vlasů.

Silný objem + oholil oblasti + účes "pod nulou" dolů

Tento účes má stylové a sebejisté muže, kteří chtějí být středem pozornosti. Víme to jako mohawk. Nahoře položené na jedné straně s maximálním možným objemem, ale po stranách jsou vlasy zkráceny, dokud se nevytvoří umělá řezná linie, následovaná sestřihem dolů podél padající "nuly".

Nepřehlédnutelné přetočení + nulová ztráta

Fade je hit v sezóně 2017-2018, a Push Over je nejběžnější typ combo, i když poměrně obyčejný. Nejčastěji jsou dlouhé prameny uloženy na jedné straně (dělení vlevo / vpravo). Gely nebo laky mohou být použity pro styling a fixaci. Na stranách jsou vlasy oříznuty hladkým přechodem do uší, oholenou je záda hlavy.

Pletené vlasy

Je obyčejný paprsek nedostatečný? Tento štýlový účes je ozvěnou tzv. "Holandského braidu" (zvnějšku, která je nám známa). Vlasy jsou tknuty do opletení v parietální oblasti nad hlavou a shromážděny ve svazku v horní okcipitální zóně.

Délka nahoře + krátké dočasné zóny a na špičce

Docela stylový moderní účes, který dodává novinkou tradiční účes. Dlouhé vlasy na vrcholu hlavy klesají na ořezané chrámy a okcipitální oblast. Vlasy nahoře položené v nepozorných vlnách. Díky tomu je stylování snadné a přirozené.

Dlouhé kudrnaté vlasy + stylová whisky

Muži s jakýmkoliv typem vlasů vypadají skvěle s dlouhými vlasy, pokud se řádně postarají o sebe. Takový chladný účes - stejný Push Over, ale na kudrnaté, kudrnaté prameny. Chcete-li provádět účes pomocí přímého holicího strojku, stříhání vlasů šikmo od vrcholu do časové zóny. To vám umožní zvýšit objem vlasů. S touto délkou, většina kluků musí používat prostředky pro upevnění a styling.

Zadní délka + šikmo stoupá

Další účes pro rovné a hladké vlasy, ve kterých dokonce i kudrlinky způsobují vlnitost. Na stranách jsou vlasy řezány spíše krátkými, šikmo od vrcholu až po chrámy. Tento účes byl jedním z nejoblíbenějších v roce 2016.

Leo styl v 90. letech

Jistě si všichni pamatují Leonardo DiCaprio, když se objevil před divákem na obrazovce během představení "Titanic". Módní průmysl předpověděl vrácení takového srážení do roku 2014. A konečně, 90. let se vrací zpátky do módy, nyní do vlasů! Dlouhé prameny mohou být ponechány ve středu nebo posunuty na jednu stranu.

Rozcuchané vlasy

Takový rozcuchaný styl je založen na nerovných ostřikách a zubatých špičkách ve víčku na vlasy. Vypadá svěží dokonce i bez asymetrických vlasů. Vypadá to mnohem chladněji, kdyby se na tmavé objevily malované světelné špičky.

Příliš mnoho hlasitosti

Výhodou dlouhých vlasů je, že s jejich pomocí můžete nejen experimentovat s účesem samotným, ale také mu dáte různé formy díky hře s objemem. Jednou z takových možností je divoký objem - přírodní krása nedotčené, divoké přírody. Po dosažení rovnováhy mezi kadeřnictvím a stylováním, uvedením do vlasů a následným stlačením vlasů jim můžete dát velmi atraktivní volumetrickou nedbalost.

Dlouhé kudrnaté kudrlinky + vyblednutí

Tento lék pro kučeravé kombinuje to nejlepší z dlouhé a krátké. Dlouhé kudrnaté zámky klesají dopředu. Střih vlasů se zesvětluje po stranách a zad, aby se zvýšily vlasy, a přechod mezi krátkými a dlouhými vlasy byl hladší. Trend 2017.

Délka nahoře + středně dlouhá srážka po stranách + vlnitá struktura

Další strih z 90. let nás přivedl zpět do doby Evard Scissorhands, hrdiny stejného jména filmu s Johnny Depp v titulní roli. Klasické stříhání vlasů se středně dlouhými vlasy na bocích a zadní části hlavy a dlouhé nahoře. Rozcuchaná hlasitost s vlnitými vlasy nahoře. Velmi odvážný, divoký účes pro tytéž odvážné divoké muže.

Dlouhé vlasy + oholené oblasti dolů + vousy

Dlouhé vlasy s oholenými oblastmi jsou klasickým stylem pro moderní kluky. Ve skutečnosti je to široký mohawk, ale nosí se bez gelového stylingu. Věnujte pozornost vašim vlasům a vousům a přidávejte jim pomůcku pomocí klimatizace.

Velmi dlouhé vlasy + oholil whisky

Dlouhé vlasy pro muže jsou zpravidla považovány za neposlušné a jejich majitelé mohou být hippies nebo příznivci kovu. Vlasy jsou na jedné straně naskládány, zatímco se holení ze středu a dolů na druhé straně. Odvážní vlastníci takových účesů jsou skuteční Vikingové 21. století!

Takže pokud se rozhodnete růst dlouhé vlasy, tyto 20 stylových pánských účesů vám pomůže vypadat módní!

Oblíbené pánské účesy pro dlouhé vlasy 2019

Pánské účesy s dlouhými vlasy - v poslední době vůbec neobvyklé. Navzdory skutečnosti, že dlouhé vlasy jsou nejčastěji spojovány s účesem žen, jsou také velmi relevantní a přitažlivé dlouhé účesy. Dlouhé jsou zámky, které klesají pod úroveň ramen. Vytváří člověka kreativnějším, stylovějším, vytváří dojem kreativity a přemýšlí o svém obrazu muže.

Stylové pánské účesy s dlouhými vlasy 2019

Jaký mužský účes se dá dělat na dlouhých vlasech a být v trendu? Tato otázka je položena mnoha muži, kteří se rozhodli pěstovat dlouhé kudrlinky. Ve skutečnosti existuje tak mnoho různých variant účesů mužů a účesů pro takový případ.

Zvažte některé z nich.

Oblíbené typy mužských účesů pro dlouhé vlasy

Klasická možnost

Jednou z možností je jednoduše vyhladit volné kadeře. Konce vláken můžete lehce zvednout. Vhodný pro tento účes jako husté vlasy, a ne tak. Není nutné dodatečně přidat další zvlnění kudrlin, protože tento styl vypadá dobře v hladší verzi.

Tento účes je velmi všestranný, protože je vhodný pro každou životní událost a jakýkoli styl oděvu a pokrývky hlavy.

Symetrický styling

Další účes, který je variací předchozího, také kudrlinky by měl být uvolněný a vyhlazen k hlavě, ale důležitým detailem je, že je nutné rozdělit přesně do středu, aby na obou stranách bylo stejné množství vlasů.

Část bočních pramenů se lépe naplní k uchu. Tento obrázek je také multifunkční. Ale je lepší kombinovat s hlasitostí.

Asymetrický styling

Asymetrie je vhodně vypadající nejen u žen, ale i u mužských účesů. Takže vlasy by měly být rozděleny do dvou částí, nezáleží na tom, kde bude dělení vystředěno nebo mírně odsazeno, nebo můžete jednoduše položit kadeře zpět pomocí stylového gelu.


Dobrá kombinace by byla dlouhá rána, která by pokrývala část obličeje. Pásky na jedné straně mohou být trochu kratší než ostatní, takže rány hladce ustupují. Tento obrázek bude vyhovovat mladým a stylovým mladým mužům, kteří chtějí prokázat, že vědí hodně o módních účesy.

Můžete vytvářet krátké prameny po stranách a dlouhé zádechy a bez ohledu na to, jak dlouho budou boční kadeře, můžete dokonce i velmi krátce. Sideburns jsou dobrou kombinací tohoto stylu.

Účesy s ocasem

Nejčastějším a nejpohodlnějším jak při použití, tak při vytváření pokládky je ocas.
Všichni pravděpodobně ví, jak vytvořit takový účes, a proto potřebujete shromáždit dlouhé vlasy a pak je spojte dohromady. Můžete ho vázat zpět na zadní stranu hlavy, je to možné na koruně. Vynikající kombinace s ocasem jsou oholené chrámy nebo zadní část hlavy.

Ačkoli ocas může být uspořádán zvláštním způsobem, s použitím zvláštních atributů.


Bude zajímavé hledat ocas s tekoucími vlasy. Pro takový styling se nepoužívají všechny vlasy, ale pouze jejich horní část. Výsledkem je velmi příjemný a praktický účes, protože vypadá stylově, ale vlasy nezasahují.

Pokračujte v tématu ocasu, můžete tuto možnost zvážit jako dvojitý ocas. Je nutné sbírat vlasy z koruny a chrámů a pak svázat gumičku. Pak z ostatních závěsných pramenů uděláme další. Spodní vlasy, které jsou často spíše krátké, není nutné sbírat v koni, můžete je nechat viset.


Velmi pohodlný styl, protože je shromažďováno vše, důležité pro mladé sportovce.
Stylové účesy pro muže by měly být ve všem opatrné, takže všechny detaily jsou důležité, dokonce i vlasové kravaty, které by měly být vhodné barvy a objemu, aby se příliš nevymanily.

Stylové svazky

Takový oblíbený účes pro ženy pro dlouhé vlasy, jako kukuřice, může být považován za mužský styling.

Byl oceněn a milován většinou mužů s dlouhými kadeřemi. V tuto chvíli je to jeden z nejmódnějších účesů mužů. Navíc může být paprsek navržen jako ocas, který není procházen gumou ve formě smyčky. Níže uvedená fotografie demonstruje tento styling.

Nejčastěji je tento snímek vidět v kombinaci s vousy a oholenými prvky účesu, může to být, jako v případě ocasu, chrámů a okcipitální oblasti.

Můžete také přidat zajímavou tkaní.

Vynikající možností sběru vlasů jsou univerzální pásy. Na rozdíl od ženského obrazu, pro muže takový účes pro dlouhé vlasy vypadá velmi neobvykle.

Tkaní může pokrývat všechny prameny a může být pouze individuální.

Prokázat, že takový neobvyklý styl může být na nějakých zvláštních událostech, kterým se tento účes hodí ve svém stylu.

Můžete si udělat jeden oplet, jako na zadní straně hlavy, visící zpět, takže může být na vrcholu koruny. A vy můžete udělat spoustu copánků, po vyzvednutí v ocasu nebo nosníku.


Můžete tkat v různých stylech, může to být klasický špičák s chytlavými prameny, může se jednat o tradiční stužku a vy můžete udělat odvážný rybinový štít.


Můžete vytvořit jinou ozdobu na hlavě pomocí opletek. Pokud může být mnoho opletů ponecháno zavěšeno nebo může být sestaveno s gumičkou.

Módní dredy

Dlouhé účesy mužů v roce 2019 samozřejmě nemohly zůstat bez dredy. Vlasy vypadají zamotané do koulí, které se nazývají dreadlocks, jejich objem se může lišit v závislosti na specifickém vlasu.

Můžete je nechat volné a shromážděné. Ale je jasné, že tento styl je jen pro tvůrčího člověka, to není naprosto vhodné pro kancelář.
A je důležité, že pokud se rozhodnete dělat dredy, pak stojí za to zvážit, že v budoucnu se jí můžete zbavit pouze tím, že odříznete celou jeho hlavní část, to znamená, že pokud ztratíte takový styl mládí, ztratíte délku.

Několik tipů pro dlouhou péči o účes

1) Je nutné provést styl tak, aby vznikl dojem, že to nebylo absolutně obtížné, protože mužský účes by měl prokázat maskulinitu, ne kouzlo a směs pěn, laků, stejně jako jiné typy stylingových výrobků.

2) Můžete přidat nějaký rozrušený a nedbalý styl, dá to nějaké huligánské barvě obecnému obrazu.

3) Jak již bylo řečeno, čisté vlasy - jsou klíčem k úspěchu, nikdy nemůžete získat přízeň jiné osoby, která má nápadný a nedbalý vzhled.

4) Prostředky pro připevnění účesů (vlasy, elastické pásky) musí odpovídat celkovému stylu, odvážnému, ale samozřejmě dobře upravenému, protože vše musí vyhovovat stylu a módě a vypadat také harmonicky.

4) Musíte vybrat obrázek, který je pro vás správný, a ne jen sledovat vaše idol, aniž by přemýšlel o osobních rysů.

5) Při pěstování vlasů je třeba si uvědomit, že pro ně je spousta času věnovat se a péči o ně, a nikoli pouze mytí a hřeben vlasů, jako je to u krátkých účesů.

6) Pokud jsou vlasy velmi tvrdé a tvrdé, je lepší nejen důvěřovat všem změkčovadlům, ale také vybrat prověřené možnosti, jako je například ztenčení, což trochu uleví vlasy. Nejlepší je vybrat si účesy v kaskádovém stylu, když jsou kudrlinky různě dlouhé, může to být jak symetrická, tak asymetrická kaskáda.

7) Pokud jsou vlasy velmi objemné, pak je třeba se zaměřit na třesky, vybírat účes, který zvýrazní nárazy z celkového vzhledu vlasů.

Podívejte se na celou řadu dlouhých účesů a účesů.

30 nejlepších univerzálních účesů pro muže v sezóně 2018-2019

Jsou to dny, kdy byly účesy mužů jednoduché a skromné. Moderní móda diktuje další pravidla: účesy se stávají složitějšími, texturami s kontrastními přechody z jedné délky do druhé. Styl se také stal kreativnějším a nejmódnějším, s rozcuchanými vlasy, špičkami a účinkem mokrých vlasů na vrcholu popularity. Mnoho nových jmen a stylů se objevilo: účesy, fade, undercard, quiff, preppy, mohawk, pompadour, umělý jestřáb "Faux jestřáb", který silně zaujímá první místo mezi mužskými účesy díky své všestrannosti a širokému stylu. Vybrali jsme pro Vás 30 nejlepších módních účesů této sezóny, které vás jistě inspirají k aktualizaci vašeho obrazu.

1. Pohodlně na straně Anderkat

Anderkat (UnderCut) - to je nepochybně jeden z nejmódnějších účesů, pro které se sezóny v řadě. Charakteristickým znakem tohoto účesu je kombinace krátkosrstých nebo oholených chrámů a dlouhých pramenů na koruně a zadní části hlavy a hranice mezi těmito délkami je jasně vyznačena. Účes získal takovou popularitu kvůli své všestrannosti a mnoha možnosti jak pro účes, tak pro styling. Například v tomto případě jsou dlouhé vlasy na koruně odděleny jasným dělením a česané na stranu.

2. Stylový Quiff

Kviff - módní moderní účes, který zahrnuje prvky indického Iroquois a tzv. Burgs Pompadour, nebo koky. Jedná se o ostříhání s oholenými nebo krátkými ořezanými chrámy, dlouhým třeskem a korunou, která se postupně zkracuje směrem k zadní části hlavy. Tento účes vypadá skvěle na tenkých vlasech, nenáročný v péči a je považován za oblíbený účes pro školáky a studenty.

3. Český styl

Dlouhé vlasy u mužů jsou v této sezóně opět relevantní. Pokud máte dobré, tlusté, lehce zvlněné vlasy skutečné délky na ramenou nebo mírně dolní, můžete je nosit volné a volné. Hlavní věc je, že vlasy byly čisté a dobře upravené. Ujistěte se, že řežete dělené konce každé 2-3 měsíce. Jako bonus, dlouhé vlasy vám umožní experimentovat s účesy: pánské ocasy, copánky a svazky vypadají stylově a zajímavě.

4. Šokující "umělý jestřáb"

To je jeden z mužských účesů, které vznikly pod vlivem smíchání několika stylů. Připomíná nám skvělý Elvis od 70. let a dynamický Morrissey z 80. let. Vlasy jsou rozřezány ve vrstvách pod úhlem: od zcela oholil spodní části occiputu k dlouhé koruně, která zapadá do špičatého hřebenu, připomínající hlavu jestřábu s impozantním zobákem. S tím, že bez styling nástrojů nemůže dělat, ve fázi formace "jestřáb" je lepší použít pěnu nebo gel, a fix vlasy je lepší lak pevná fixace.

5. Mokrý účinek na vlasy

Muži s tlustými tuhými vlasy by měli věnovat pozornost klasickému účesu s stylováním v jižním stylu. Účinek mokrých vlasů, jako po sprchování nebo plavání v moři, přitahuje pozornost dívek a vypadá velmi sexy. Zvedněte přední stranu vlasů a přečtěte je zpět, použijte gel s účinkem vlhkých vlasů. Hřeben s jemnými zuby vytváří čisté dělící linie. Slabý strniště bude obraz složitější a úplnější.

6. Quiff s oholenou stranou

Tajemství tohoto účesu je ve správné expozici proporcí a kontrastu plně oholených stran a dlouhé koruny. Tento účes vizuálně táhne obličej, takže je nejvhodnější pro majitele tvaru kulatého obličeje. Chcete-li styling, trochu si trochu gel v prstech a aplikujte na vlhké vlasy. Pro velmi silnou fixaci vlasy vysušte vysoušečem vlasů. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly přirozeně, nechte je vyschnout sama.

7. Bang Pompadour s Glare

Bangs with a bang Pompadour je moderní interpretace bujných paruky ze 17. století. V sedmdesátých letech se stala populární díky králi rock and rollu Elvisu Presleyovi, ale v 80. letech se účesy a vlasy s vysokým objemem staly ultramoderním pro muže i ženy. Móda je cyklická a dnes, opět, pompadour bangs se řadí k nejoblíbenějším. Ve své současné podobě vypadá skvěle s jasnými světlemi v tmavě blond vlasy, což dodává další objem a přináší módní dotek obvyklému obrazu.

8. Kudrnaté a kreativní nepořádek

Vypadá to, jako byste se probudila a neměla čas na hřeben - to je skutečný hit této sezóny. Kreativní nepořádek na hlavě je obzvláště snadné, pokud máte kudrnaté nebo přinejhorší vlnité vlasy. Použijte kudrnatou vlasovou pěnu, abyste zdůraznili kudrnaté vlasy a zvýrazněte jednotlivé kudrlinky. Aplikujte ho, ustupující pár centimetrů od kořenů. Samozřejmě, tento účes lze nosit pouze s čistými vlasy, nepořádek a chaos by měly být zjednodušeny.

9. Armádní účes

Vojenský styl se nevzdává svých pozic. Takový účes bude zdůrazňovat vaši maskulinitu, sílu postavy a sebevědomí. Extrémní střih s ostrými a čistými geometrickými čarami krásně ohraničuje obličej, je poměrně lehký a nevyžaduje každodenní styl, obzvláště to bude vyhovovat dynamickému muži, který žije aktivní a živý život. Lehké štětiny doplňují obraz silného a vážného vůdce.

10. Hawk s hroty

Celebrity a jejich styl jsou nejlepším zdrojem inspirace pro všechny oblíbené účesy. Tento účes byl nepochybně vypůjčen od Jim Carrey v 90. letech. Vlasy jsou zkosené po stranách, zatímco centrální část čela na zadní straně hlavy zůstává dlouhá. Chcete-li styling, vzít malý gel nebo pěnu, tvořit špičky s prsty, zvýraznit tipy, můžete použít vlasový vosk. Jasný a extravagantní obraz, který jste poskytli.

11. Střih s oholenými vzory

Moderní účesy mužů se stávají stále kreativnějšími a designérskými. Pokud jste mladí a energičtí a neustále hledáte něco nového, věnujte pozornost oholaným vzorům a geometrickým tvarům vlasů. Tento umělecký účes je velmi populární, bude zdůrazňovat váš osobní styl a osvěžit všechny účesy. Jen požádejte svého pána, aby otevíral tetování trimerem a dokonale doplní váš obraz aktivního a kreativního chlapce.

12. Třpy a Spike

Přidání stylového špendlíku s malým vousem se stalo neuvěřitelně populární. Zvláště tato kombinace vypadá na muže s kulatým tvarem obličeje: oba z nich vizuálně natáhnou obličej a pomáhají dosáhnout dokonalého oválného tvaru. Světlé neosvětlené nebo vousy se dostaly do módy v polovině dvacátého století a nosily je převážně jazzové hudebníky. Nyní je tento styl přijat mnoha hvězdami a v kombinaci s vyvýšeným třeskem ve formě hrotů vypadá obraz tajemný a sexy.

13. Long Curly Anderkat

Zdá se, že se tento účes liší od ostatních, ale je to stále stejné podkroví, nebo polovina boxu, ve které jsou strany zkráceny a délka vrcholu zůstává neporušená, můžete jen projít zužující se nůžky na špičkách vlasů. Kudrnaté vlasy jsou skvělé pro vytvoření efektu nepořádek a neslušnosti, která je dnes tak populární. Zvýrazněte individuální kadeře s voskem a módní neoklasický účes je připraven.

14. Ultra krátký účes

Na rozdíl od žen stylistů, muž zřídka vzít v úvahu tvar obličeje. Proto, když jste provedli módní účes, může se ukázat, že se vám zdá, že vypadá tlustá nebo vystavuje tváře v nepříznivém světle. To platí zejména pro muže s kulatým tvarem obličeje, který při špatném řezu zjednodušuje obraz svého majitele. Chcete-li tomu zabránit, zvolte ultrasporový ježek s úzkou přímou čarou vlasů. Dokončete vzhled s krátkým vousem, který dá určitý nádech brutality.

15. Vyholené whisky

Jste majitel oválné nebo obdélníkové tváře? Poté se musíte vyhnout dalšímu objemu nahoře. Proto ve střihu s oholenými stranami a dlouhou korunou není nutné zvedat náhrobky a hřebenit, napodobovat vlasy pompaduře, stačí jen trochu gelovat na bang a vyčistit jej na stranu. Tento účes je obzvláště vhodný pro běžné vlasy a bude kladen důraz na jejich romantický obraz.

16. Hipster styl

Velkolepý a velmi stylový obraz. Krátce oholené chrámy a zadní část hlavy odhalují obličej, parietální část zůstává dlouhá. Všechny prameny by měly mít přibližně stejnou délku, která není menší než 10 cm, takže by bylo vhodné, abyste si sbírali vlasy v ocasu, pokud chcete změnit obrázek. Pro styling aplikujte na vlasy trochu pěny nebo gelu, oškubněte kořeny a položte bang zpátky. Chcete-li vytvořit účes objem, stejně jako pro elegantní a extravagantní vzhled, přidat jasné upozorní na váš ležérní vzhled.

17. Odstupňování

Haircut "žebřík" přišel k nám od 90. let, a stále má velkou oblibu. Vlasy jsou řezány vrstvami, bez náhlých přechodů, náraz je hladce odříznut a lehce položen na jednu stranu. Tento účes vypadá skvěle na vlnitých vlasech, zdůrazňuje vaši individualitu a dělá obraz jedinečný. Chcete-li, aby klasický vzhled byl modernější, přidejte čistý vous a tenké knírek.

18. Chaos a porucha

Pokud máte husté, středně dlouhé vlasy, máte k dispozici mnoho možností účesů. Věnujte pozornost účinkům "žebříku" nebo vrstev, ve kterých jsou vlasy rozřezány a boky zůstávají neporušené. V chrámech jsou vlasy jen lehce ozdobené. Pro styling vlasy vlasy vysychte vysoušečem vlasů, vytvářejte hlasitost a vytahujte třesky na oči. Tento účes vypadá velmi romanticky a vousy a knírek dodávají maskulinitu a trochu brutality.

19. Dlouhý vlas

Muž s dlouhými vlasy vždy vypadá romanticky a velmi tajemně. Tento účes bude vypadat výhodně na tlustých, lehce zvlněných vlasech. Vlasy jsou řezány hladce, hroty jsou frézovány po celé délce, aby vypadaly lehce a vzdušně. Stylování může být velmi jednoduché, například mírně česané chlupy zdůrazňují přirozenou krásu a přirozenost. Sluneční oslnění ve vlasech vypadá velmi elegantně a vznešeně.

20. Retro styl

Účes ve stylu Velkého Gotsby, se sponami pod psacím strojem a zadní částí hlavy, hladkým přechodem na delší korunu a třesy položenými na stranu. Obzvláště podobnost je vidět v stylingovém gelu, nebo jak to bylo tehdy módní, briolin, vytvářet vzhled mokrých vlasů. Takový účes vypadá aristokraticky a sofistikovaně, je to skvělý moderní pohled na vždy aktuální retro klasiku.

21. Asketický účesový agent 007

Agent 007 nemá čas na stylizování vlasů. Potřebuje rychlou a elegantní verzi účesu, který nevyžaduje komplikovaný styling. Proto Daniel Craig vybírá jednoduchý klasický účes, který není vybíravý a je vhodný pro jakýkoli styl oblečení. Oříznuté vlasy po stranách a krátké horní části vypadají asketicky a zdrženě, nicméně neuvěřitelně stylové. To je účes jistého muže, skutečného Jamese Bonda.

22. Zvlněná vichřice

Rozcuchaný účes ve stylu kreativní poruchy s maximálním objemem v koruně ve formě vlasů přilepených až k vrcholu rozkládá kulatý obličej Horana Nialla. Tento účes je skvělý pro mladé energické lidi, kteří sledují jejich vzhled. Zvláště výhodné vypadávání vlasů na hustých vlasech a světlejší světle působí účinek slunečně bělených vlasů a vytváří další množství vlasů.

23. Elegantní úprava vlasů

Není pochyb o tom, že oděné účesy jsou velmi populární trend, ale nejsou vždy vhodné a jsou v rozporu s přísnými pravidly k oblečení. Na rozdíl od toho je nyní oblíbený účes Preppy ztělesněním elegance a přesnosti. Hlavní charakteristiky tohoto účesu jsou dlouhé prameny na koruně, nedostatek vyčnívajících špiček a hladká stylistická struktura. Matt Lanter s tímto účesem vypadá prostě perfektně, jak se hodí ke skutečné celebritě na červeném koberci.

24. Retro romantika

Leonardo DiCaprio je příkladem celebrity s romantickým vzhledem. Muži tohoto typu mají zpravidla kulaté obličeje, takže jsou retro styly. Boční dělení a hladké česané vlasy dokonale zdůrazňují obličejové rysy a piercingový pohled. Gel styling pro vlasy zdůrazňuje zdokonalení a aristokracie, a čistý kulatý vous a knír zvýšit romantickou náladu.

25. Ostré jehly

Kulatý tvar obličeje vyžaduje vizuální prodloužení, takže jsou pro něj nejvhodnější sestřihy s dodatečným objemem nahoře a minimálním množstvím vlasů po stranách. David Petkau si vybírá správný účes se strmými hroty, vycházejícími kořeny a vystupujícími v různých směrech, které dávají kulaté tváři potřebnou ostrost a odvážný vzhled.

26. A la Elvis

Spencer Boldman má ideální tvar obličeje s krásně načrtnutou mužnou bradu, kterou zdůrazňuje se stylovým ostřikem pompadour s chlupy vycházejícími z kořenů a česanými zády. Klasický pompadour se zúženými okraji v příznivém světle demonstruje hustotu vlasů a objem tresek s gelem vyrovnává proporce tváře, když potřebuje zvětšení výhledu.

27. Střih ve tvaru písmene A

Elijah Wood má čtvercový obličej, který jako kulatý obličej potřebuje další prodlužování, aby přivedl své proporce blíže k ideálu. Herec se spoléhá na krátký čistý účes s krátkým třeskem, který je na jedné straně frézován, čímž vytvoří vlasovou čáru ve tvaru písmene "A". V kombinaci s určitým objemem nahoře dává požadovaný efekt.

28. Ultrashort Quiff

Čím kratší je ostříh, tím čistší a lépe vypadající a tím jednodušší se hodí. Výběr Aarona Paula je ultra krátký Quiff, který v kombinaci s lehkými štětinami poskytuje potřebné diagonální linie a vizuálně prodlužuje obličej. Tento účes lze kombinovat s delším vousem, který se dokonale hodí do obrazu a dá mu brutalitu.

29. Texturální základna

Klasické pánské účesy Gerarda Butlera potřebují zvláštní přístup, protože herec musí vyhnout se širokým chrámům a vodorovným liniím a tresky se lépe ukládají. Tento účes je velmi snadno udržovatelný a zapadá do pohybu jedné ruky. Srst obličeje jde neuvěřitelně na odvážný a ušlechtilý obraz Gerarda a prodlužuje jeho obličej.

30. Rozšířená hlava

Pokud jde o správný účes, s nímž budete vypadat neodolatelně, věnujte pozornost struktuře vlasů a využívejte její výhody. Blake Shelton má velmi krásné tlusté kudrnaté vlasy se zajímavým kudrním vzorem. Proto se spoléhá na střih střední délky s prodlouženým záhybem a zvýšeným třeskem, který otevírá své vysoké čelo.

Takže všechno nové je dobře zapomenuto staré. Mnoho módních a skutečných účesů nám přišlo z minulosti, ale je ještě zajímavější kombinovat styl retro a moderní technologie. Držte krok s časem, experimentujte a pamatujte si, že vlasy jsou nejdůležitější součástí vašeho celkového obrazu.

Odvážně i krásně: mužské účesy s dlouhými vlasy

Maria Pimenová

Hluboce píše, ale s humorem, o módě, umění, parfumerii, cestování, zdravém životním stylu a wellness.

Dlouhé vlasy jsou znakem skutečného muže! Nevěříš? Teď to dokážeme!

Kdy se dlouhé vlasy dostaly do mužské módy?

Málokdo si myslel, ale krátké mužské účesy se dostaly do módy před 200 lety a předtím silnější sex nosil dlouhé vlasy. Skandinávští vikingové, francouzští mušketýři a indiáni by byli velice překvapeni, kdyby jim někdo řekl, že dlouhé vlasy nejsou odvážné.

A jestliže předtím byly všemi muži noseny dlouhé vlasy všude, nyní je to výsada zástupců tvůrčích profesí: návrháři, umělci, hudebníci, modely atd.

Módní pánské účesy s dlouhými vlasy

Moderní stylisté nabízejí řadu nápadů pro účesy s dlouhými vlasy - v závislosti na typu vlasů a tvaru obličeje. Většina ze všech, štěstí majitelé hustých vlasů: mohou vybrat téměř všechny! Pokud vlasy postrádají tloušťku a objem, pak je lepší vybrat texturirované účesy typu kaskády.

Pánské účesy s dlouhými vlasy: klasické a symetrické

Klasické nebo symetrické účesy s dlouhými vlasy znamenají vlasy stejné délky a dokonce i dělení. Takové účesy budou vyhovovat majitelům široké tváře s velkými vlastnostmi.

Je to velmi snadné pečovat o tento účes a styl, stačí jednoduše vyschnout vlasy vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem a dát je na oddělený díl. Také tento účes by měl být pravidelně zdoben v Holičství. Optimální délka není nižší než úroveň ramen, delší vlasy budou vypadat excentrický.

Tip: klasické vlasy s dlouhými vlasy se sbírají v nízkém ocasu.

Účesy pro dlouhé vlasy s oholenými chrámy

Vyholené whisky jsou v posledních letech jedním z nejmódnějších trendů v mužských účesů a v kombinaci s dlouhými vlasy vypadají obzvláště působivě.

Nejoblíbenější mezi mladými muži jsou podprsenky (dlouhé prameny na zádech a horní části hlavy a oholených chrámů), stejně jako jeho "blízcí příbuzní": Quiff, "Hawk" a Pompadour.

Ale připravte se na to, že pro tento druh účesů potřebujete denní styl s rtěnkou, voskem nebo hlínou, stejně jako pravidelné návštěvy holičství, aby účes nestratil tvar.

Asymetrické mužské účesy pro dlouhé vlasy

Asymetrické účesy pro dlouhé vlasy pro muže zahrnují všechny typy účesů s vlasy různých délek, odstupňované účesy, stejně jako účesy s bočním dělením nebo položené na stranu.

Asymetrické účesy vám poskytnou představu o laciném chic!

Pánské účesy s dlouhými vlasy nahoře

Hlavním rysem mužských účesů s dlouhými vlasy nahoře je ostrý grafický přechod mezi dlouhými a krátkými vlasy.

Klasickým příkladem takového účesu je undercard. Lze jej položit jak do strany, tak i vzad, v závislosti na preferencích.

Masteři často chtějí měnit délku vlasů na koruně a holení svých chrámů téměř na nulu, což vytváří výrazně kontrastní přechod, který přidává maskulinitu účesu.

Pánské účesy s dlouhými vlasy na boku

Asymetrický styl s vlasy na boku je vhodný pro všechny účesy s náramky. Na jedné straně je možné položit jak dlouhé vlasy stejné délky, tak účesy, jako je mužské čtverce nebo podkolenka.

Pro péči o tyto účesy potřebujete speciální stylingové produkty - váš pán vám řekne, jak je používat a jak si vybrat.

Použití a aplikace: možnosti pro styling dlouhé srstce

Samozřejmě, dlouhé vlasy naznačují spoustu stylingových možností a mnoho z nich již bylo ovládáno muži.

Pánské účesy s copánky - jeden z nejstarších účesů. Oděvy nosily vikingové a indiáni, oplety byly oplety v Evropě na dvoře anglických a francouzských monarchů. Ve dvacátém století, pigtails stal se velmi populární spolu s módou k hudbě ve stylu rapu.

Dnes, nejvíce aktuální účesy s pletené pro muže jsou Afro-prýmky a prýmky. Vypadají velmi stylově a moderně, ale jsou vhodnější pro zástupce tvůrčích nebo veřejných povolání, než pro střední manažery a kancelářské pracovníky.

Chvosty a svazky

Pánské účesy s paprskem se staly skutečným módním hithem před několika lety. V západním tisku se tento účes jmenoval Man Bun.

Pro jeho realizaci stačí shromáždit dlouhé vlasy ve vysokém koruně.

Často jsou tyto účesy kombinovány s oholenými chrámy nebo na zádech.

Curly hair styling

Kudrnaté vlasy člověka vypadají velmi impozantně, ale mohou způsobit spousty potíží s každodenním stylingem.

Kudrnaté kudrlinky budou vypadat krásně současně a na klasickém účesu s dlouhými vlasy a na podsadce. Hlavní věc, jak jsme již řekli, je, že je třeba je denně položit.

Prostředky pro styling dlouhé vlasy

Z odborného holičství jsme se dozvěděli, co znamená získat.

Pánské účesy s dlouhými vlasy

Takové mužské účesy byly extrémně populární ve vzdálených dobách starověku a středověku. Starověcí hrdinové, vznešené středověcí rytíři a šlechtici považovali dlouhé vlasy na hlavě za symbol důstojnosti, šlechty a moci. Bohužel se časem krátké účesy staly symbolem maskulinity a doba dlouhých vlasů skončila. V Sovětském svazu to bylo zvláště přísné, protože takové účesy byly spojeny s beatniky a chmelem a strana s nimi nemilosrdně bojovala (dokonce si můžete vzpomenout na slavný ruský film "Hipsters"). Donedávna byly dlouhé vlasy symbolem protestu a boje s konvenční moudrostí.

Pros

 • Romantický a současně odvážný obraz.
 • Bohatý výběr účesů, které se snadno mění.
 • Takové účesy budou vyhovovat jakémukoliv typu obličeje.
 • Moderní móda upřednostňuje dlouhé vlasy v kombinaci s oblekem, takže pro muže, kteří jsou podle povahy své činnosti pravidelně v poměrně konzervativních společnostech, by to byla dobrá volba.

Nevýhody

 • Takové účesy vyžadují neuvěřitelné množství osobního času. To je jen pravidelné česání, mytí a obrovské množství lahví na polici, kde dříve bylo jen jedno šampon.
 • Okolí vám může neadekvátně reagovat, protože tento styl je stále odvážný.
 • Pro majitele tenkých, vzácných nebo oslabených vlasů, tyto účesy také nefungují ze zřejmých důvodů.

Typy srážek

 • Pro měkké a tlusté vlasy - Každý účes bude dělat, jen oříznout konce a nádherný obraz je připraven.
 • Pokud jsou vlasy těžké a zběsile, pak stojí za to udělat zředění nebo kaskádu.
 • Samozřejmě, tenké a volné vlasy nejsou nejlepší volbou pro účes, ale můžete udělat roztrhané účes ve stylu "emo".
 • Klasický. Jedna z nejvhodnějších možností, vhodná jak pro mladé, tak pro muže ve věku. Tento styl je charakteristický stejnou délkou vlasů a oddělením.

Péče o vlasy

Dlouhé vlasy mohou přinést mnoho nepříjemností, zejména u mužů, kteří nejsou zvyklí věnovat spoustu času na udržení vlasů v dobrém stavu. To je důvod, proč si lidé, kteří chtějí růst svěží vlasy, měli věnovat pozornost této části:

 • V první řadě získáte dobrý hřeben. Neměla by být příliš ostrá nebo příliš častá. Kromě toho pravidelné mytí a čištění hřebenů není normou pro všechny muže, ale účesy mužů pro dlouhé vlasy vyžadují, aby to bylo následováno.
 • Šampon Další bolest hlavy pro muže, protože většina neví dokonce o jejich typu vlasů a doporučených procedurách spojených s tím.
 • Wash. Hlava by měla být dvakrát promyta šamponem a voda by neměla být příliš horká.
 • Kombinace by měla být také alespoň 2-3 krát denně a nejlepší využití masážních kartáčů.
 • Také stojí za pozornost a hlavu pokožky. Jakékoli známky svědění, podráždění, lupů atd. by měla sloužit jako důvod pro návštěvu dermatologa a nepřidávat inzerovaný šampon pro lupy do koupelnové police, protože to naznačuje nejen špatnou péči o pokožku pokožky hlavy, ale také možné zdravotní problémy.
 • Lakové a stylové výrobky. Ano, ano, pro muže je také nepříjemné použít malé ženské triky. Stojí za to, že si vezmete lak se silnou fixací, ale neměl by se zneužít - může to mít špatný vliv na stav vlasů.
 • Dalším přípravkem pro péči o vlasy je speciální fixační gel. Měli by být také používány pečlivě, protože pokud to přeháníte, vlasy začnou svítit a vypadat, mírně, ne příliš. Kromě toho byste jej neměli používat s lakem, jinak by se vlasy staly ještě více zmatené.
 • A poslední - pravidelný účes. Současně by měla být kosmetická a oříznuta vlasy, které MUSÍ být ohlášeny kadeřníkovi.

Průvodce styly účesu: Top 11 nápadů, které byste měli zkusit.

Existuje mnoho druhů účesů. Níže je uvidíte, ale mějte na paměti, že každý z těchto základních stylů má své vlastní variace. Svět účesů pro krátké, střední a dlouhé vlasy je obrovský. Doufáme, že s pomocí tohoto článku najdete perfektní účes pro sebe. Chcete-li aktualizovat svůj krátký účes nebo dramaticky měnit délku vlasů, jsme si jisti, že se vám budou líbit naše nápady.

Některé z těchto účesů budou znít jako kdyby byli muži. To však není pravda. Všechny níže uvedené sestřihy jsou účesy pro ženy. Dnes muži a ženy nosí stejný účes. Ženy už nejsou odpuzovány účesem, který muži tradičně nosili. Dokonce i mohawk nebo pompadour jsou stále více populární v kategorii ženských účesů. Pixies a bobky byly dlouho oblíbené, ale byly rychle nahrazeny odvážnějšími styly.

Anderkat

Anderkat se stává stále oblíbenější. Dokonce i když účes vypadá chlapeckě, umožní vám vypadat hravě v uvolněné a přátelské atmosféře. Anderkat se perfektně hodí, pokud chceš udržet krk otevřený a otočit se od sofistikované dámy do dospívajícího tlukotu. Chceš, aby se všichni po tobě otočili a chtěli se podívat na tvůj účes? Pak musí být podsvětí na seznamu srážek.

Bob účes

Haircut bob je vždy v trendu. Nějak zůstává v módě po celých deset let. Takže v každém případě věnujte pozornost tomuto klasickému účesu, když půjdete k příštímu kadeřníkovi. A frézované a roztrhané konce v tomto stříhání vypadají skvěle. Existují různé délky možných možností fazole. Bez ohledu na délku vlasů - na uši, na bradu, na krk nebo na ramena - to vše je ideální pro bob účes.

Pixie účes

Kdo říkal, že pixie je volba pouze pro zralé ženy? V současné době si můžete všimnout trendu - stále více mladých žen si zvolí tento účes. Chcete-li se vymanit z davu, zvláště v případě, že platinový odstín blond - vaše volba - budete v trendu, protože to bude populární ve světě krásy na jaře.

Mohawk účes

Mohawk účes je druh účesu s delší horní a oholil boky a šíje. Mohawk ženy mohou nosit s různými délkami vlasů. V minulosti byl Mohawk považován za punkové ostříhání, ale v moderní společnosti to není. Existují různé účesy Iroquois. Bez ohledu na to, zda jsou boky krátké nebo že zůstává nějaká délka, ostrý přechod od dlouhé horní části k oholeným stranám charakterizuje irokoisní pravý účes. Ačkoli Mohawk byl původně mužský účes, nyní se obrátil na ženskou verzi s mnoha styly a možnostmi od jasných barev po vzory. Možnosti jsou téměř nekonečné.

Haircut Pompadour

Dnes je velmi oblíbený účes pompadour. Ženy nosí s normální barvou vlasů, například blond vlasy as jasnými odstíny broskvové, růžové a fialové. Pokud se chcete nahlas hlásit sám, není nic lepšího než účes na pompadour.

Střih na vlasy

Strihající účes pod hrncem se stala populární před mnoha lety kvůli neschopnosti si dovolit účes v kadeřnictví nebo salonu. Dnes získala svou popularitu kvůli jednoduchosti stylu a jedinečných detailů. Ženy našly způsoby, jak udělat obrysy účesů zajímavé a super stylové.

Střihová tvarovka tvaru A pro střední délku vlasů

Pokud jsou vaše vlasy středně dlouhé, A-bob účes je pro vás ideální. To je skvělá volba pro změnu vzhledu bez velkého rizika. Získáte nový, čerstvý styl, aniž byste museli ořezávat celou délku vlasů. Bob nakreslil dnes ve tvaru písmene A, nejspíš nejnovější účes.

Haircuts s třeskymi

Ačkoli se předpokládá, že nejvhodnější volba pro ženy s kulatým obličejem je bangový řez, nicméně může být vhodný pro jiné typy obličejů, stačí zvolit požadovaný obrys.

Střední délka bob

Bob - nejklasičtější účes pro vlasy střední délky. Jak můžete vidět, je vhodný jak pro hladké, tak pro vlnité vlasy. Kromě toho může být filtrována, vícevrstvá, má jasné rovné nebo asymetrické linie. Vyberte si, co chcete, a jděte do salonu.

Pixie dlouhé účesy

Nic není jednodušší a pohodlnější na nošení, než na sobě stříbrné účesy. Různé typy a všestrannost možností stylingu jsou dalším důkazem, že jednoduchost vás nikdy nezklame. Nezáleží na tom, jestli nosíte klasický krátký pixie, nebo se budete chtít šokovat s pixie bob, můžete změnit svůj styl na skutečné mistrovské dílo - stačí přidat fantasy a kreativitu.

Kromě toho můžete rozmazlovat účesy z pixie, které hrajete s texturami: můžete špičku rozstřikovat solným postřikem, jít do vrstev, aby se pohyboval, nebo zkusit peří přidat hloubku. Nejlepší způsob, jak zdobit pixie, je vyschnout ji speciální tryskou s důrazem na horní část hlavy.

Dlouhé stříhání vlasů

Není třeba říkat, jak dlouho mohou být vlasy položeny různými způsoby. Vlny, kudrlinky, stuhy, ocasy - vše, co chcete, lze snadno realizovat s dlouhými kadeřemi. Kromě jednoduchosti při stylingu je hlavní věc, která je pro majitele dlouhých vlasů příjemná, že jsou velmi snadno stylově, zejména z hlediska každodenního stylu - rychlá sušička vlasů stačí k dosažení vynikajícího výsledku!

Pokud máte dlouhé vlasy, určitě musíte získat spoustu stylingových výrobků. Vzhledem k tomu, že s vlasy můžete udělat hodně, nenechte si ujít šanci! Získejte slaný sprej na tělo, měkké pěny pro dokonalý hladký styling a pěnu pro velké kadeře.

Co si o tom myslíš? Těšíme se na Vaše připomínky!

Pokud se vám tento článek líbí, uložit se a sdílet s přáteli!

Co Wikipedia neřekne o účesech mužů s dlouhými vlasy

Pánské účesy s dlouhými vlasy po několik let se opět staly módní, což opět potvrzuje její cyklickou povahu. A ačkoli tento typ účesu není takový masový jev jako krátké účesy, přesto přítomnost dlouhých kudrlinky u mužů se čas od času stává trendy znovu.

Na popularitě dlouhých vlasů

Navzdory moderní svobodě projevu dlouhé vlasy často způsobují řadu protichůdných emocí v jiných: obdiv, nedorozumění nebo úplné odmítnutí. Vysvětlení je poměrně jednoduché: v posledních 100-200 letech je mužský vzhled spojen výhradně s krátkými účesy a přítomnost dlouhých vlasů říká o protestu, odmítnutí obecně přijatých norem a touhy vyjádřit se. Možná to je důvod, proč jsou dlouhé pánské účesy tak oblíbené u:

 • hudebníků
 • umělců,
 • umělců,
 • zástupci neformálních trendů,

a téměř se nikdy nestretávají se zástupci konzervativních profesí, podnikatelů, bankéřů a politiků.

Na obranu dlouhosrstých kluků, kteří jsou často podezřelí z toho, že jsou netradiční, je třeba poznamenat, že starověci Vikingové a Galové, Francouzi mušketýři a Američtí indiáni nosili podobné účesy, což neztratilo jejich důstojnost a maskulinitu. Naopak, dlouhé kudrlinky daly svému majiteli romantiku, aristokratické zdokonalení nebo brutalitu; Je to snadné vidět tím, že se podíváme na portréty Dürera, Charlemagne, Raphaela Santia a dalších historických osobností.

Přesto, účesy s dlouhými vlákny jsou méně populární u mužů než účesy s krátkými vlasy, a to z několika důvodů:

 1. Dlouhý účes vyžaduje silnou hlavu vlasů a, jak je známo, ve věku 35 let, 50% mužské populace zaznamenává známky alopecie nebo ztenčení vlasů, což jim v důsledku toho tlačí k oholení.
 2. Ti muži, kteří si mohou dovolit dlouhé kudrlinky, vědí, že péče o ně vyžaduje mnohem více času a úsilí, ale ne každý je ochoten je utrácet. Kromě toho, abyste měli takový účes, musíte nejdříve růst vlasy a tento proces je dlouhý a ve většině případů není příliš vhodný.
 3. Ne všichni muži chodí dlouhé účesy: s těmito účesy jsou nejlépe kombinovány nejlepší vlastnosti a oválný tvar obličeje.
 4. Dlouhé vlasy způsobují nepříjemné pocity během tréninku, fyzickou práci, v létě je v horkém stavu a v zimě v klobouku nejsou příliš pohodlné.

Po rozhodování o růstu vlasů je důležité si uvědomit, že dlouhé vlasy ještě nijak zdobily, zvláště s účesy s dlouhými prameny.

Dlouhé vlasy: jak jsou a jak jsou podávány

Stylisté, kteří nabízejí účesy mužů na dlouhé vlasy, berou v úvahu jejich strukturu a individuální vlastnosti mužského vzhledu:

 • tlusté mužské vlasy jsou důvodem k růstu dlouhého třesku, charakteristického pro pompadour, podříznutí účesů, mužských "čtvercových" a "bob" účesů a provedení texturování konců;
 • pro tenké vlasy stylisté doporučují volbu mužské verze zkrácené nebo dlouhé "kaskády" (odrůda fazole), která dává vlasům chybějící objem. Majitelé takových vlasových vlasů, které tvoří ústřední nebo šikmé dělení, nebo je dokonce prostě česají;
 • pro kudrnaté a kudrnaté vlasy, asymetrické a stupňovité účesy ve stylu "grunge" nebo "punk", stejně jako šikovný styling s účinkem vlhkých pramenů jsou nejvhodnější.

Pokud jsou tlusté protáhlé třesy pravomocí převážně mladých mužů, pak účesy pro dlouhé rovné vlasy bez břicho jsou vhodné pro muže ze středního a staršího věku. Jsou opotřebováni, shromažďují všechny vlasy v ocasu, nebo jen drží dočasné zámky v uzlu zpět, navíc vypadají dobře zavěšené volně, nebo vázány a upevněny tenkým kovovým nebo plastovým okrajem nebo neviditelné.

Mladí a šokující majitelé dlouhých vlasů nejsou omezeni na výše uvedené možnosti, ale vybírají více extravagantních účesů: dreadlocks, cornrows, "tail tail"; pronikat jejich prameny; barví vlasy s použitím módních technik: balayazh, flamboyazh, ombre, zvýraznění Kalifornií.

Použití vysoušečů vlasů, žehliček a stylingových nástrojů umožňuje modům snadno dosáhnout různých účinků na dlouhé vlasy:

 • s pěnou - dlouhým přímým třeskem a la Justin Bieber;
 • pomocí pěny nebo gelu - lehkých neopatrných vln ve stylu Harryho stylu;
 • pomocí vosku nebo gelu - stylový styl jako Elvis Presley.

Módní trendy 2018 v dlouhosrstých účesy

Pánské účesy pro dlouhé vlasy jsou také ovlivněny módními trendy, jako každý jiný. Různé možnosti archivování vám umožňují současně sledovat trend a zdůraznit svou individualitu. Po vyzvednutí pramenů v ocasu nebo tkaní v opletení, pečlivě položených nebo nedbalo odhalit, může člověk denně změnit kadeřnictví.

Nejaktuálnější účesy pro dlouhé vlasy pro muže jsou buchty člověka a vrchní uzel. V závislosti na délce vlasu jsou umístěny odlišně na hlavě - v parietální zóně, na koruně nebo na zádech. Jedna z nejmódnějších verzí paprsku je jeho kombinace s oholenými chrámy nebo dočasnou částí a zadní částí hlavy - vyblednutí kůže, stejně jako přidání dlouhých pramenů s boky, brady a knírek. Takové účesy jsou nyní vybírány nejen mladými chlapy, ale také dospělými muži, stejně jako celebrity: Orlando Bloom, Joachim Noah a Leonardo di Caprio.

Hlavní konkurence pro svazky je prodloužený módní pánský účes - podhorák. Tento účes vypadá dobře u mužů všech věků s tlustými a spíše tuhými vlasy. Charakteristické pro její prodloužené bangy, krátké chrámy a zadní část hlavy poskytují široké pole pro experimenty s textem, barvou a stylingem.

Jak ukazuje fotografie, všechny mužské trendy účesy s dlouhými vlasy mají hlavní výhodu: poskytují příležitost prokázat svou originalitu bez obětování mužskosti.

Možnosti pro vlastní styling dlouhé vlasy

Držitelé dlouhých pramenů, pokud chtějí vypadat čistě a originálně, se samozřejmě musí naučit balit vlasy. Ujistěte se, že je to snadné, můžete se pokusit provést nejjednodušší možnosti stylingu:

 1. S dlouhými vlasy bez bang a pár gumových pásů, bude každý chlap schopen shromáždit krájení, což je jeden z nejmódnějších účesů posledních dob. K tomu jsou shromážděné vlasy v ocasu fixovány gumou. Samotný ocas je zkroucený do druhu lana, které je obaleno kolem podstavce ocasu s bagelem. S pomocí druhého elastického pásu je svazek pevný a volný konec lana je skrytý.
 2. Další jednoduchá a cenově dostupná volba pro účesy mužů je ocas na koruně. K tomu je třeba pečlivě česat prameny, které se shromažďují na koruně v ocasu as elastickým materiálem. Provedením závěrečného oblouku gumy by se ocas neměl úplně vytahovat, ale jako by opustil malou smyčku.
 3. Stylové účesy pro chlapce s dlouhými kudrnatými vlasy to ještě usnadňují. Stačí, když po šamponování aplikujete trochu stylového gelu nebo vosku na mírně zvlhčené kudrlinky a ruce. Je-li to žádoucí, lze tento postup provést současně s sušením sušením za použití teplého, ale ne horkého vzduchu.
 4. Pro muže s lehce zvlněnými nebo rovnými vlasy a dlouhými třesy. V případě, kdy potřebujete co nejvíce otevřít obličej, se neviditelné zvony nebo rámečkem stanou skutečnou spásou. Chcete-li to provést, naneste na vyprané a vysušené vlasy trochu pěny. Rovnoměrně jej rozdělujte přes vlasy od kořenů až po konce, pokořte vlasy zpět a položte rámeček nahoře.
 5. Držitelé ramenních pramenů a níže mohou také experimentovat s děravými a opletecmi, učit se je svázat sami.

Pro Více Informací O Suché Vlasy