logo

Bezbarvá henna pro vlasy - užitečné vlastnosti pro posilování a ošetření, recepty na přípravu masky

Podle mnoha žen s různými barvami, strukturou a délkou pramenů, při správném použití, bezbarvá henna na vlasy má příznivý vliv na jejich celkový stav, snižuje a zabraňuje vypadávání vlasů. Na základě tohoto cenného organického produktu jsou připraveny masky, které pomáhají vyřešit mnoho kosmetických a zdravotních problémů s vlasy.

Co je to bezbarvá henna na vlasy

Nástroj nazývaný bezbarvá henna je produkt šetrný k životnímu prostředí, získaný broušením suchých kmenů Lawsonia. Na rozdíl od slavné henny z listů lausonie, která barvy pramenů v červené, bezbarvý nemění stín. Složení tohoto produktu je bohaté na užitečné chemické složky, které zlepšují stav pramenů: vzhled, struktura, eliminuje elektrifikaci, lupy.

Výhody a ublížení

Profesionálové a ženy, kteří používají tento výrobek, mají pozitivní vliv na stav pramenů. Následující výhody bezbarvé henny na vlasy jsou známy:

 • obnovení poškozených oblastí;
 • posilování žárovek;
 • zastavení, prevence ztráty;
 • další objem;
 • zvýšení hustoty;
 • přírodní lesk;
 • zbavit se lupů;
 • antiseborrický účinek;
 • odstranění suché pokožky hlavy.

Spolu s pozitivním dopadem může dojít k poškození, které může způsobit bezbarvou barvu. Zneužití tohoto kosmetického přípravku může způsobit suché vlasy. Pokud jste původně měli tento typ pramenů, je lepší použít bezbarvou barvu v kombinaci s mastnými produkty kyseliny mléčné (teplý kefír, zakysaná smetana) nebo esenciální oleje. Dokonce i tento druh prášku Lawson je nežádoucí používat před barvením - může to mít vliv na kvalitu, stín.

Jak hena ovlivňuje vlasy?

Bezbarvá barva má výživnou vlastnost, jemný čistící a peelingový efekt, někdy se používá místo šamponu. S pomocí vlasů je ošetřena hennou. Má zvláštní vliv na prameny, stimuluje jejich růst a zlepšuje strukturu. Často dívky využívají tento nástroj k vyřešení dvou nejčastějších problémů s vlasy: pro růst a proti ztrátě.

Pro růst

Organický produkt aktivuje vlasové folikuly, které stimulují růst vlasů. Konce dlouhých pramenů se často rozdělují, avšak bezbarvý nátěr tento problém lehce bojuje. Vyhlazuje váhy a zabraňuje průřezu. Kromě toho tento nástroj zabraňuje negativním účinkům zařízení s tepelným ošetřením, včetně vysoušeče vlasů, curlingu, žehličky a vyhřívaných vlasových válečků.

Posílit

Dalším způsobem, jak zlepšit stav pramenů, je posílení vlasů hennou. Produkt zlepšuje krevní oběh pokožky hlavy, která nejen stimuluje růst, ale také posiluje žárovky, eliminuje lupy. Nástroj obnoví poškozené oblasti, dělá prameny hustší. Henna je chrání před škodlivými účinky prostředí, náhlými teplotními extrémy. Díky tomu prameny vypadají zdravě, mají lesk, charakteristickou jemnost a hedvábnost.

Způsob použití

Abyste dosáhli maximálního přínosu pro vaše vlasy a pokožku hlavy, musíte tento výrobek správně používat. Věnujte pozornost barvě nástroje, měla by mít zelenčí odstín. Přečtěte si pokyny pro použití uvedené na obalu. Tradičně se prášek nalije vroucí vodou, nastavenou na konzistenci husté smetany, po níž se ochlazuje na vlasy.

Jak používat hennu

Dokončená kompozice se rozšiřuje na pokožku hlavy a prameny prsty nebo kartáčem na malování. Nástroj je aplikován rovnoměrně po celé délce. Bezbarvá barva může být aplikována na čisté i špinavé prameny. Po nanesení se doporučuje obalit hlavu taškou nebo přiléhajícím filmem, obalit ručník přes vrchol. Tímto způsobem se kompozice netvrdí, což zabraňuje poškození chloupků a díky tepelnému účinku se zlepšuje účinek směsi.

Kolik si udržet bezbarvou henu

V prvních dobách použití tohoto typu henny se doporučuje udržovat masku nejvýše 30 minut. Při dalším použití může být čas postupně zvyšován až na 1 hodinu. Po ukončení procedury je třeba prostředek vypláchnout teplou tekoucí vodou. Pokud máte pocit, že nástroj není úplně umyt, můžete použít balzam na šampon nebo kondicionér. Výsledek můžete zkontrolovat před a po použití fotografie.

Jak často se může henna používat

Frekvence použití masky založené na bezbarvém laku určuje typ a aktuální stav pramenů. Pro suché a normální vlasy by měla být maska ​​používána jednou týdně k léčbě a jednou za 2 týdny pro profylaxi. Olejové vlasy pro léčbu vyžadují 2 aplikace týdně, pro prevenci a zlepšení celkového stavu stačí jednou týdně. Průběh léčby často trvá déle než měsíc. V budoucnu může být nástroj pro preventivní účely používán po celý rok.

Maska na vlasy s hennou

Maskovací kompozice by měly být také vybrány na základě typu vlasů a problémů, které chcete vyřešit pomocí takového zdravotnického a kosmetického přípravku. Dodržujte tyto poměry a postupujte podle pokynů v návodu k použití, abyste dosáhli požadovaného výsledku v době záznamu. Abyste se vyhnuli alergickým reakcím na jednu nebo jinou složku masky, nanášejte malé množství směsi na zadní stranu ruky, chvíli stojíte, umyjte se a pozorujte tuto oblast pokožky po celý den.

Posílit

Hlavní část masky se rozkládá na pokožku hlavy, zbytky - na dostupnou délku. Látky, které jsou ve složení, hluboce vyživují pokožku, posilují vlasové folikuly, což zabraňuje vypadávání vlasů. Oleje je měkké a lesklé. Kompozice je vhodná pro všechny typy vlasů, neměla by se zneužívat s vysokým obsahem tuku. Doporučuje se použít masku pro tlusté prameny 1 krát týdně.

 • bezbarvá henna - 25 g;
 • horká voda - 100 ml;
 • kuřecí žloutek - 2 ks;
 • olivový olej - 20 ml;
 • lopuchový olej - 20 ml;
 • tekutý med - 10 ml.
 1. Prášek zředit teplou vodou, aby se zabránilo hromadě.
 2. Zadejte zbývající součásti a promíchejte, dokud nejsou hladké.
 3. Masáž dokončené kompozice do pokožky hlavy s masážními pohyby.
 4. Rozdělte zbytky po celé délce.
 5. Namočte masku pod film a ručník těsně přes 1 hodinu.
 6. Opláchněte teplou vodou a použijte šampon, pokud je to nutné.

Proti lupům a elektrifikaci

Složení masky obsahuje exotický a poněkud drahý produkt - avokádo. Zralé ovoce by měly být zvoleny tak, aby maso nebylo pevné, ale připomíná změkčené máslo. Rostlinné oleje mají antiseptické vlastnosti. Masky s jejich přidáním se používají k léčbě lupů. Elektrifikace nastává kvůli nadměrné suchosti, avokádová buničina hluboce vyživuje prameny a řeší tento problém. Kompozice lze použít pro jiné typy vlasů, ale ne více než 1 krát za 2 týdny.

 • bezbarvý prášek Lawsonia - 25 g;
 • horká voda - 100 ml;
 • ricinový olej - 10 ml;
 • lopuchový olej - 10 ml;
 • avokádo (buničina) - 40 g
 1. Prášek naplňte vodou, promíchejte až do vyhlazení.
 2. Přidejte máslo a avokádovou kaši, znovu promíchejte a nechte vařit po dobu 10 minut.
 3. Aplikujte na celou délku, včetně kořenů.
 4. Omotávejte obal, pak ručník a namočte 30 minut.
 5. Opláchněte s tekoucí vodou.

Pro mastné vlasy

Citronová šťáva, která je součástí masky, snižuje tvorbu kožního mazu a zabraňuje vzniku mastných lupů. Lonsonia je bezbarvý prášek a kosmetická modrá jíl také čistí pokožku hlavy a kořeny dobře, udržovat čerstvost na dlouhou dobu. Pokud se tento typ vlasů rozdělí, můžete přidat několik kapek ylang-ylang, santalového dřeva, heřmánku nebo heřmánkového oleje. Doporučuje se používat masku na mastnou pokožku maximálně dvakrát týdně.

 • bezbarvý prášek Lawsonia - 25 g;
 • horká voda - 100 ml;
 • modrá hlína - 40 g;
 • citron - 1 ks.
 1. Prášek naplňte horkou vodou, promíchejte částice henny tak, aby nebyly žádné hrudky.
 2. V samostatné nádobě míchat kosmetickou hlínu vodou, ne nutně horkou.
 3. Smíchejte obě směsi, přidáme citronovou šťávu, promícháme.
 4. Aplikujte teplou kompozici na vlhké vlasy, obalte plastovým pytlíkem nebo obalte film a nechte 40-60 minut.
 5. Masku vypláchněte mírným šamponem a pak obalte teplou utěrkou.
 6. Po 15 minutách vysušte obvyklým způsobem.

Pro malované

Podle tohoto receptu se prášek zředí ne čistou vodou, ale s odtučněným heřmánkem. Tento aspekt pomáhá uchovat odstín barevných pramenů. Přes předponu "bezbarvá", tento typ henny se nedoporučuje blondům. Na světelných pramenech může zůstat nažloutlá nebo nazelenalá. Pro léčebné procedury pro barvené vlasy je pro prevenci 1 přípravek za týden 1 podání týdně za 2 týdny.

 • bezbarvý prášek Lawsonia - 25 g;
 • horký heřmánkový odvar - 100 ml;
 • lopuchový olej - 20 ml;
 • esenciální olej - 3 kapky.
 1. Prášek nalijte vroucí vodu, míchat až do hladké.
 2. Přidejte zbývající komponenty, éterický olej - poslední.
 3. Rozložte směs po celé délce, zabalte plast a ručník a nechte 1 hodinu.
 4. Umyjte šamponem pod teplou vodou.

Pro lesk

Kompozice je určena pro nudné a křehké prameny. Vitamíny, které se nacházejí v součástech masky, pronikají hluboko do struktury vlasů, vyživují je, čímž dávají zdravou záři. Kromě jiného tato maska ​​bezbarvé henny pro vlasy posiluje jádro, působí laminování. Zlepšete tento účinek malým množstvím želatiny. Je nutné použít masku 2-4krát měsíčně.

 • bezbarvý prášek Lawsonia - 25 g;
 • horká voda - 100 ml;
 • tekutý med - 5 ml;
 • Žloutka - 1 ks.
 1. Prášek rozpusťte v horké vodě, promíchejte až do vyhlazení.
 2. Když se mírně ochladí, přidejte zbývající složky.
 3. Aplikujte kompozici v plné délce a nechte pod podložkou a ručník 40 minut.
 4. Umyjte teplou vodou a malým množstvím šamponu.

Tajemství používání masky

Chcete-li masku z bezbarvé henny má maximální prospěch vašim vlasům, věnujte pozornost seznamu tajemství od odborníků, na základě recenzí:

 1. Maska by měla být použita ihned po přípravě. Stale složení nebude mít prospěch.
 2. Výrobek lze aplikovat na čisté a špinavé prameny, ale živiny se zlepšují, pokud jsou čisté.
 3. Po nanesení směsi omotávejte hlavu plastovým obalem nebo sprchovým víčkem a nahoře obalte teplou utěrku. To vytvoří příznivé podmínky pro působení masky.
 4. Henna bez dalších složek je dokonale omyta vodou bez šamponu. Pouze za přítomnosti velmi tučných složek byste se měli uchýlit k této kosmetice.
 5. Nepoužívejte masky častěji, než je uvedeno v pokynech - může poškodit vlasy a pokožku hlavy.
 6. Po jedné aplikaci byste neměli očekávat ohromující výsledky. Kvalitní efekt se objeví po dlouhé pravidelné údržbě.

Je možné barvit vlasy po bezbarvé henně

Není žádoucí používat masky na bázi bezbarvé henny před barvením vlasů. Může zabránit pronikání barevných pigmentů. Po zbarvení tyto masky pouze zvýší odstín. Podle mnoha žen se nedoporučuje používat tento nástroj po vyčištění - může zanechat zelenavý odstín. Před použitím by měla být aplikována na malý pramen spodní vrstvy vlasů a následovat reakci.

Můžete si koupit bezbarvou hennu, indickou a iránskou, můžete v dekorativních kosmetických masových trzích, lékárnách nebo internetových obchodech. Stanovení cen tohoto léčebného a kosmetického přípravku v Moskvě:

Jak používat bezbarvou hennu na vlasy?

Aby bylo dosaženo zdravého vzhledu vlasů, které jsou pravidelně vystavovány účinkům tepelných účinků (curling, vysoušeče vlasů apod.), Barvení, vypalování na slunci, není nutné nakupovat v kosmetických obchodech mnoho lahví a lahví se zázračnémi výrobky. Různé masky, sérum, mohou nahradit pytel bezbarvé heny. A pro zvýšení efektu můžete přidat poměrně cenově dostupné ingredience.

Výhody a poškození henny

Chcete-li způsobit alespoň nějaké poškození bezsrsté bezbarvé henny, musíte se pokusit velmi tvrdě. Výhody používání tohoto zámořského závodu, jmenovitě Lawsonia nekolichuy, mnohem více. Henna bez pigmentu, která je získána přesně ze stonku rostlin legenonie, je schopna takové pomoci vlasům:

 • aktivuje růst a zabraňuje průřezu;
 • zabraňuje lupům, a pokud již existuje, pomáhá se jí zbavit;
 • poskytuje ochranu před extrémními teplotami (letní slunce, vysoušeč vlasů, mrazivé počasí atd.);
 • vlasy obklopují neviditelný film, takže vlasy vypadají silnější a zdravější;
 • podporuje zdraví pokožky hlavy, nezpůsobuje alergické projevy;
 • zpomaluje tvorbu kožního mazu, tak skvělé pro dívky s problémem rychlého nástupu mastných vlasů;
 • při přípravě speciální směsi, bezbarvá henna při systematickém použití pomůže dosáhnout účinku "wow" na vlasy.

Při použití bezbarvé henny existuje mnoho pozitivních aspektů, ale je to za předpokladu, že byl získán vysoce kvalitní produkt bez přimíchání prášku z listů laksonie. V opačném případě můžete nechtěně získat červený odstín pramenů.

Vzhled bezbarvé práškové henny

Poškození vlasů může být dosaženo pouze v jednom případě: pokud používáte hennu příliš často. Suché vlasy nebudou tolerovat používání henny více než jednou za měsíc, mastná může být s tímto nástrojem častěji - jednou za dva týdny nebo deset dní. Nadměrné užívání henny vysychne vaše vlasy a budou spíše jako sběr sena než hedvábí.

Jak používat hennu na vlasy?

Henna je poměrně specifický výrobek, jehož použití není podobné obvyklému použití šamponu nebo masky. Aby henna ovlivnila vlasy s maximálním přínosem, musíte splnit několik podmínek:

 • aplikujte kompozici s hennou pouze na čisté a vlhké vlasy (takže voda z nich neteče);
 • použijte hennu ihned po přípravě, což umožňuje pouze čas na infuzi. Udržujte směs nemůže;
 • Lonsonský prášek bez mastných složek je lepší prostě omýt vodou a ty směsi, které obsahují přísady esenciálních olejů nebo rostlinných tuků, mohou být omyty šamponem;
 • po nanesení kaše s hennou na vlasy stojí za to zabalit hlavu do polyethylenu nebo něco podobného: sprchová čepice, taška.
Rozsypání henny ve vlasech

Nejvhodnější je použít masky s hennou se speciální kartáčem pro barvení, při zachování stejného principu:

 1. rozdělit vlasy na několik částí (pravděpodobně do 3 částí: oddělení od čela až po okcipitální část rozdělí horní část na dvě části, zbytek od ucha k uchu). Zvolte jeden pro práci, zbytek upevněte barety, aby nedošlo k rušení;
 2. Částečně po částech aplikujte kompozici na kořenovou zónu a postupně rozšiřujte kávu po celé délce pramenů;
 3. po zpracování jedné části vlasů jděte na další.

Poté, co jste potřebovali dostatek času, důkladně omyjte hennu z celé délky kudrlin. Zbytky přípravku vlasy příliš vysuší, a proto je velmi dobré umývání vlasů.

Kolik si na vlasy necháte bezbarvou hennu?

Doba expozice přípravku bezbarvou hennou na vlasu se může lišit v závislosti na pomocných látkách. Masky na bázi henny s oleji působí na pokožku hlavy a vlasy jsou mnohem měkčí než v čisté formě, takže si můžete nechat bezbarvou hennu déle (ale v doporučeném čase uvedeném v receptu).

Různé nečistoty ve formě kefír, žloutek a dalších užitečných složek změkčují účinky henny na vlasy, ale stále stojí za to dodržet přesný čas uvedený v receptu. Prostředek umyjte jemným šamponem (je-li to nutné), ale doporučujeme použít pouze vodu.

Jak často může být použita bezbarvá henna?

Frekvence použití přípravků s práškovou stopkou přípravku Lawsonia přímo závisí na stavu pokožky hlavy a vlasů. Olejová kůže, a to intenzivní práce mazových žláz, vyvolává rychlou kontaminaci vlasů, kvůli které mohou pohltit i po dobu 12 hodin. V tomto případě je přípravek henny přípustný jednou týdně.

Suché a křehké prameny s dělenými koncemi zajišťují léčebné postupy nejdříve jednou za dva týdny (nebo dokonce jednou za měsíc). To platí také pro suché vlasy s citlivou pokožkou hlavy.

Bezbarvé henna masky pro ošetření vlasů

Kdo nemá sen o tlustých pramenech, zářícím zdraví? Je zcela možné získat krásné kudrlinky, pokud zjistíte problém a správně použijete masky na hennu.

Henna masku na vlasy

Nejlepší je použít lékařskou íránskou henu, která má za následek posílení kořenů, vlasových tyčí, léčbu lupů atd. Ale přidáním speciálních ingrediencí můžete cíleně ovlivnit problém s každým kosmetickým procesem a postupně hledat jeho řešení. Než připravíte hennu na masku, připravte porcelánový nebo skleněný hrnec a proveďte všechny manipulace v něm.

Posílit vlasy

Je to docela možné přidávat vitalitu vašim vlasům díky přírodním složkám. Pouze tady nestojí za to, že čeká na okamžitý efekt jednorázové masky, je třeba posílit kudrlinky v systému, protože jste si vytvořili určitý časový plán pro použití henny.

Co potřebujete:

 • Vysoce kvalitní bezbarvá henna - 100 g;
 • Voda (90-95 stupňů) - 300 ml;
 • Drcené listy z kopřivy - 2 polévkové lžíce. l

Netva ponechává páru ve vodě a po hodině infuze - přetáhněte a důkladně vytlačte zbývající vlhkost z kopřivy. Přidejte zelenou prášek henny na výslednou tinktura z kopřivy a promíchejte do kalu. Tato směs by měla být rozdělena rovnoměrně mezi vlasy, poté je vhodné obalit vlasy z polyethylenu a nahoře v teplém ručníku. Po uplynutí jedné hodiny až jedné hodiny masku na vlasy, je omyta tekoucí vodou bez šamponu.

Pro růst vlasů

Přírodní přísady přispívají ke zvýšení růstu vlasů díky mírnému působení na žárovky. Pravidelné používání masky přinese alespoň okamžitý, ale viditelný účinek, zvýšení délky kudrlin.

Recept 1

Co potřebujete:

 • Henna - 75 g;
 • Voda (70-75 ° C) - 150-200 ml;
 • Tekutý med - 1 polévková lžička. l;
 • Citronová šťáva - 1 polévková lžíce. l.,
 • Ropový olej - 1 polévková lžička. l

Namočte hennu do vody a počkejte 15 minut, než se naplní. Přidejte zbývající přísady a promíchejte do kaše. Aplikujte na vlasy, zabalte do filmu a ručník, držte půl hodiny. Umyjte malým šamponem.

Recept 2

Co potřebujete:

 • Henna - 75 g;
 • Voda (70-75 ° C) - 150-200 ml;
 • Tekutý med - 1 polévková lžička. l;
 • Hořčičný prášek - 1 polévková lžička. l

Nalijte vroucí vodu nad prášek henny a trvejte na to, přidejte lžíci medu a hořčice. Aplikujte výslednou kaši na vlasy, ponechte ji půl hodiny a opláchněte vodou.

Proti lupům

Vzhledem k tomu, že lupy jsou dlouho považovány za houbové onemocnění, je také důležité, aby se s nimi léčily antimikrobiálními přípravky. Henna dělá skvělou práci s tímto úkolem, zvláště pokud do něj přidáte několik komponent.

Co potřebujete:

 • Henna - 75 g;
 • Voda (70-75 ° C) - 150-200 ml;
 • Žloutky - 1 ks;
 • Citronová šťáva - 1 polévková lžíce. l;
 • Esenciální olej z čajovníku a máty peprné - 2 kapky.

Po napaření henna přidejte všechny přísady (1 žloutku, džus a oleje), aplikujte na vlasy a vypláchněte po 40-60 minutách. Stojí za to opakovat takové masky 2 krát za měsíc.

S barevnými vlasy

Posílení vlasů henny bez vlasů může být na přírodních vlasů a barven. Pokud se barvení již uskutečnilo, pak takové vlasy vyžadují zvláštní výživnou péči.

Co potřebujete:

 • Henna - 75 g;
 • Voda (70-75 ° C) - 150-200 ml;
 • Žloutky - 1 ks;
 • Olivový olej - 1 polévková lžíce. l;
 • Teplá kefír - 2 polévkové lžíce. l

Nejprve musíte prášek zředit. Ve směsi henny a vody nalijte olej, kefír, žloutek. Důkladně promíchejte veškerý obsah hrnce, aplikujte na vlhké vlasy a podržte hodinu a půl. Umyjte šamponem, protože olej z vlasů je nepravděpodobné.

Pro lesklé kudrlinky

Dobrá výživa vlasů je nutností. Jsou to výživné masky, které mohou vlasům poskytnout lesk a nasákají je zevnitř.

Co potřebujete:

 • Henna - 75 g;
 • Voda (70-75 ° C) - 150-200 ml;
 • Tekutý med - 1 polévková lžička. l;
 • Olej z ricinového oleje, olivového oleje, lopuchu - 1 lžička každý;
 • Avokádová kaše je polovina ovoce.

Steamed henna, zahřejte olej a vše jej smíchejte s avokádem a medem. Držte hodinu a opláchněte šamponem. Použijte tuto masku nejvýše jednou za 2-3 týdny.

Biolaminace vlasů s bezbarvou hennou

Postup laminace můžete provést i doma. K tomu je třeba připravit speciální složení henny a některé další součásti.

Henna efekt laminace

Co potřebujete:

 • Henna - 60 g;
 • Voda (80-90 stupňů) - 150 ml;
 • Škorice - 0,5 lžíce;
 • Kyselina citronová - 0,5 lžíce;
 • Kokosový olej - 1 lžička;
 • Tekutý med - 1 polévková lžička. l

Vysejte henu, skořici, "citron" přes síto, přidejte vodu. Trvejte 15-20 minut a přidejte med, kokosový olej. Měli byste dostat směs kapalné smetany. Aplikuje se na vlhké čisté vlasy rovnoměrně rozložené po celé délce. Udržujte vlasy nejméně 1 hodinu, ale ne více než jeden a půl. Po vystavení účinkům vlasů se maska ​​vypláchne bez použití mobilní kosmetiky.

Je nutné aplikovat masku na laminování jednou měsíčně. Chcete-li udržovat účinek jednou týdně, můžete připravit další masky s kokosem a olivovým olejem na bázi kefír (1 lžíce oleje na 200 ml předehřátého kefíru).

Mohu barvit vlasy po malování hennou?

V moderních barvivech na vlasy nejsou téměř žádné přírodní barviva, proto je velmi obtížné předpovědět reakci na hennu. Čerstvá barvicí směs, která se aplikuje na hennu, se může objevit v zeleném nádechu, fialovém nebo bahnitém bažině.

Rovněž se nedoporučuje, aby se zesvětlilo po proceduře s hennou, existuje riziko, že bělené oblasti vlasů budou jasně červené. Přírodní blondýnky by se neměly bát používat bezbarvé henny stejně jako brunetky.

Nepoužívejte hennu, pokud se objevilo chemické zbarvení nebo zesvětlení vlasů před méně než dvěma týdny. Také se nedoporučuje používat hennu na vlasy, pokud je postup barvení nebo bělení plánován dříve než za dva týdny.

Jak aplikovat bezbarvou hennu na vlasy

Bezbarvá henna na vlasy: indikace k použití. Téměř všichni mohou užívat bezbarvou hennu na vlasy, ale maximální účinek bude. Před aplikací masky musí být vlasy důkladně omyty a česány. Aplikujte na mírně vlhké vlasy.

Bezbarvá henna na vlasy: pravidla použití a recepty

Při pravidelném používání bezbarvé henny se každá z těchto látek bude chovat účelně a brzy zdravé vlasy získají neuvěřitelnou krásu, poškozené - budou obnoveny a nemocné vlasy - navždy se vyléčí ze svých onemocnění. Už můžete odhadnout, jak bohatý je rozsah indikace pro použití bezbarvé henny.

Bezbarvá henna na vlasy: indikace k použití

Téměř vše může pro vlasy používat bezbarvou hennu, ale maximální efekt bude dosažen s následujícími problémy:

 • pokud vypadá vypadávání vlasů hodně žádoucí: po bezbarvé henně se vlasy přeměňují nejkrajověji - stávají se lesklé, objemné a hedvábné;
 • pokud trpíte lupinami, proti kterým jste se snažili všechny možné a nemyslitelné prostředky: bezbarvá henna normalizuje práci mazových žláz, eliminuje zánět, svědění, pálení a loupání, což jsou příčiny a důsledky této nemoci;
 • pokud se zdá, že vaše vlasy přestaly růst, bezbarvá henna působí na vlasové folikuly, aktivuje jejich práci, probuduje ztuhlé a zaspalé buňky, čímž podporuje rychlejší růst vlasů;
 • Pravděpodobně jste si všimli, že ráno vyprané vlasy večer už ztrácejí svůj lesk kvůli negativním vnějším vlivům: teplotní poklesy, srážky, vítr apod.; bezbarvá henna tvoří ochranný film kolem každého vlasu, který je chrání před tímto stresem;
 • bezbarvá henna dokonale obnovuje dělené konce, křehké a poškozené vlasy;
 • neživé vlasy nakonec získají sílu a energii, protože látky, které jsou součástí bezbarvé heny, zlepšují krevní oběh, čímž zvyšují přístup kyslíku k buňkám.

Byli jste si jisti, že pouze drahé procedury v kosmetickém salonu nebo ne méně drahé výrobky ve specializovaných obchodech dokážou zvládnout všechny tyto kytice? Nyní znáte cenově dostupný nástroj, který pomůže změnit život vašich vlasů k lepšímu.

Bezbarvá henna: kontraindikace

Jako silná aktivní látka má bezbarvá henna na vlasy řadu kontraindikací, o kterých byste měli vědět. To vám pomůže vyhnout se nepříjemným chybám při jeho používání. Následující kategorie mladých dam by měly být opatrné tímto nástrojem.

Chrysofanol, který je součástí bezbarvé henny, stále má barvicí účinek, který se projevuje na blond vlasy. Blondýnky mohou dostat na vlasy pod vlivem henny nažloutlý nebo dokonce nazelenalý odstín. Proto je na začátku lepší provádět test kontroly: dát masku na samostatný pramen vlasů.

 • Milovníkům barvení

Není nutné provádět chemické barvení vlasů 2-3 dny po masce s bezbarvou hennou, protože barvivo může ležet velmi nerovnoměrně.

Možná je zde celý seznam kontraindikací, které má bezbarvá henna ve svém arzenálu. Jedná se o přírodní látku, která neobsahuje alergeny, takže můžete bezpečně používat masky založené na ní na vlasy.

Podmínky použití bezbarvé henny na vlasy

Co potřebujete vědět před zahájením příprav na zázračné masky na bázi bezbarvé henny?

 1. Kupte prášek henny pouze ve specializovaných prodejnách.
 2. Pro ředění použijte filtrovanou vodu nebo bylinné infuze z kopřivy, šalvěje, heřmánku, lopuchu nebo břízy.
 3. Jako pomocné složky používají pouze domácí produkty: vejce a mléko.
 4. Před aplikací masky musí být vlasy důkladně omyty a česány.
 5. Aplikujte na mírně vlhké vlasy.
 6. Nejprve utřete masku do vlasových kořenů a poté roztřepte vlasy.
 7. Zhora je maska ​​pokrytá plastovým pytlíkem a zabalena ručníkem.
 8. Pro světlé hnědé vlasy by se maska ​​neměla uchovávat déle než 40 minut a pro tmavé vlasy - hodinu a déle.
 9. Opláchněte hladkou teplou vodou, aniž byste se uchýlili k šamponům.
 10. Doporučuje se používat bezbarvé henna masky ne více než dvakrát měsíčně, ale pravidelně.

Přiznejte: pravidla jsou jednoduchá a zcela použitelná. Nyní je čas začít vyrábět samotné masky. Vyberte si recept.

Nejlepší maské recepty

Při výběru masky se řídit dostupností ingrediencí, na jejichž základě je připravena, typ vlasů a problém, který chcete eliminovat.

 • Klasická maska ​​pro všechny typy vlasů

100 gramů bezbarvé henny zředit 300 gramů horké vody.

 • Maska na bázi olejů pro pádu vlasů

2 lžíce bezbarvé henny mix se stejným množstvím olivového oleje, lžíce ricinového oleje a čaje - esenciální. Maso nalijte vroucí vodu až do homogenní suspenze.

 • Maska dimexidu pro matné vlasy

100 gramů bezbarvé henny zředit 300 gramů horké vody, přidat lžíce mandlový olej, čajová lžička Dimexidum.

 • Avokádová maska ​​na suché vlasy

100 gramů bezbarvé henny zředit 300 gramů horké vody, přidat avokádovou buničinu (jedno ovoce je dost) a lžíci ricinového oleje.

 • Kefírová maska ​​pro pomalu rostoucí vlasy

100 gramů bezbarvé henny zředěte 300 gramů horké vody, přidejte čtvrtinu šálku kyselého kefíru a 4 kapky esenciálního oleje ze zálivu.

 • Kompletní maska ​​pro všechny typy vlasů

150 g bezbarvé henny nalijeme 400 g vroucí vody, přidáme 2 žloutky, 2 lžíce lopuchového oleje, lžíce olivového oleje, 2 lžíce jablečného octa, 2 lžičky medu do ochlazené hmoty.

 • Maska zelené kosmetické hlíny pro pádu vlasů

Smíchejte 2 polévkové lžíce bezbarvé henny se 2 lžícemi kokosového oleje, lžící ricinového oleje. Přidejte 5 kapek ylang-ylangového oleje a 2 polévkové lžíce zelené kosmetické hlíny. Poté vylijte výslednou hmotu vroucí vodou, až se vytvoří homogenní kaše.

Jak vidíte, bezbarvá henna na vlasy je velmi levná, ale velmi účinná. Co Vás zastaví na cestě ke zdravým a krásným vlasům? Je na čase využít komoru naší matky přírody a získat to nejlepší z jejích hloubek pro sebe.

Zatímco henna posiluje vaše kořeny, aplikujte na špičky základního oleje - kokos, oliv nebo sezam, které dokonale vyživují kudrlinky. 4. Jak aplikovat bezbarvou hennu na vlasy pro zvýšení objemu a lesku.

Jak používat bezbarvou hennu na vlasy: recepty z hlubin věků a moderních časů

Henna byla dobře známá i našim předkům, prášku používanému při péči o vlasy a obličej. V moderním kosmetickém průmyslu na jeho základě byla uvolněna celá řada výrobků pro péči o kadeře. Jaká je zásluha zdánlivě nenápadného zeleného prášku a jak zacházet s vlasy s bezbarvou hennou?

Budeme dále rozumět.

Použití bezbarvé henny na vlasy je neocenitelné, dělá vlasy silné a silné, eliminuje vypadávání vlasů

Barevné nebo bezbarvé?

Proč je prášek barevný a bezbarvý? Věc je, že on a druhý produkt jsou vyrobeny z Lawsonia.

Nicméně bezbarvý vzorek je dále podroben postupu odstranění barviv. Často bezbarvá henna se také nazývá Cassius Tupolist a keř Kristových trní.

Pro mnohé je výrobek, jako je henna, spojen s barvením kudrlin, což je barevný prášek, který dává vlasům ohnivý odstín

O výhodách

Lawsonia je perfektně kombinována s různými výrobky, tvořícími vícekomponentní kompozice schopné:

 • posílit;
 • obnovit;
 • vyživují si vlasy;
 • dát jim vitalitu;
 • objem;
 • a lesk.

Navíc úspěšně bojuje se ztrátou, zlepšuje krevní oběh v kůži, posiluje a probuduje vlasové folikuly. Pravidelné užití vám ušetří z takové nepříjemné pohromy jako lupy.

O škodě

Navzdory všem pozitivním vlastnostem henny může vlasy vyschnout, zvláště pokud byly dříve poškozeny barvením nebo systematickým účinkem zařízení pro termální styling.

Vzhledem k tomu, že je nutné opatrně používat bezbarvou hennu, doporučujeme ji použít na kořeny pouze na suché kadeře. V opačném případě začíná proces uvolňování vlasového hřídele, což nakonec vede k vytvoření "kapes". Kvůli nim se kudrlinky začínají rozdělovat, zamotané a špatně česané.

Jak dlouho zůstává bezbarvá henna na vlasu závisí na typu kudrlin, 30 minut bude stačit pro suché

Encyklopedie receptu

heřmánek nebo odšťavňovač - 100 ml;

máslový esenciální olej - 5 kapek

Dávejte pozor! Pro přípravu masky můžete používat pouze keramické nebo skleněné nádobí. Kovové kontejnery a nože reagují s výrobkem a zbavují jeho užitečných vlastností.

Jak aplikovat bezbarvou hennu na vlasy? Pouze s rukavicemi a syntetickou kartáčem!

Po uplynutí čtvrthodiny přidejte hmotu esenciální olej a rozdělte ji po celé délce vlasů a pečlivě pracujte na kořenové zóně. Doba expozice masky je 40 minut.

silný zelený čaj - 50 ml;

eukalyptový esenciální olej - 3 kapky;

čajový stromový olej - 3 kapky

Ve výsledné hmotě přidejte esenciální oleje a naneste na pokožku hlavy 30-40 minut. Pro větší účinnost může být hlava ohřátá froté ručníkem, která byla předtím zabalena plastovým obalem.

Dávejte pozor! Nadměrné nadšení pro masky s hennou může vést k suchým vlasům, takže postup by neměl být prováděn víc než 1 krát za 7 dní pro mastné kadeře a dvakrát za měsíc pro suché vlasy.

Koňak - 1 polévková lžíce. lžíce;

lopuchový olej - 1 polévková lžíce. lžíce;

olejový roztok vitaminu A a E - ½ lžičky

Zbytky masky se odstraňují velkým množstvím vody se šamponem. Chcete-li efektivně a rychle vymyt hennu, nepoužívejte šampon okamžitě, nechte vodu vypláchnout kadeře na chvíli.

Zatímco henna posiluje vaše kořeny, aplikujte na špičky základního oleje - kokos, oliv nebo sezam, které dokonale vyživují kudrlinky

Mandlový olej - 1 polévková lžíce. lžíce;

"Dimexide" - 1 lžička

Distribuujte kompozici po celé délce kadeří. Doba expozice je 1 hodina.

Prášek nelze vařit s vroucí vodou, teplota vody by měla být mezi 70-80 ° C

Tip! Množství prášku je dáno délkou a tloušťkou kadeří. Pro krátké vlasy bude stačit 25 gramů, střední kudrlinky budou potřebovat od 50 gramů.

vaječný žloutek - 1 ks;

lopuchový olej - 1 polévková lžíce. lžíce;

olivový olej - 1/2 lžíce. lžíce;

jablečný jablečný ocet - 1 polévková lžíce. lžíce;

Krabička vaječného žloutku s tekutým medem a přidejte hennu. Před přímou aplikací doplňte masku jablečným jablečným octem.

Doba expozice je 1-1,5 hodiny.

Pokud jsou vlasy suché, omezte dobu expozice masky na 30 minut.

Po 40 minutách umyjte masku teplou vodou a malým množstvím šamponu.

Fotografie olejů, které pomohou zbavit se rozštěpených konců

Pokud spolu s posilováním chcete vyřešit řadu dalších problémů, přidejte několik kapek vhodného esenciálního oleje:

 • proti spadnutiu - bey, petigrein, kalamus, rozmarýn, ylang-ylang, verben, palisandr, cedr, máta, čaj, cypřiš, koriandr, borovice, kadidlo;
 • s mastnou pokožkou - čajový strom, citron, eukalyptus, máta, bergamot, cedr, zázvor, verben, cypřiš, šalvěj, hřebíček, borovice, balzám z citronu;
 • pro suché kudrlinky - santalové dřevo, pomeranč, kadidlo, ylang-ylang, heřmánek, myrha, levandule, mandarinka;
 • z rozkrojených konců vlasů - ylang-ylang, heřmánek, ylang-ylang, pelargónie, rosewood.

Dávejte pozor! Henna nelze použít na čerstvě barvené vlasy, protože složky chemických barviv a přírodní henna působí opačně.

Závěr

Nepochybně je henna jedním z unikátních přírodních produktů, které pomáhají kudrlinky vypadat atraktivně. Pokud se rozhodnete, že to je přesně to, co vám chybělo k přeměně vlasů, nabízíme v tomto článku užitečné a zajímavé video, které odhaluje všechna tajemství henny.

Pokud chcete poděkovat, přidejte vysvětlení nebo námitku, zeptejte se autora na otázku - přidejte komentář!

Bezbarvá henna pro posilování a růst vlasů: recepty, masky, recenze. Bezbarvá henna obnovuje strukturu kudrlin od kořene k špičce. Bezbarvá henna je kosmetický přípravek získaný z tučných rostlin kassie.

Jak aplikovat bezbarvou hennu na vlasy

Bezbarvá henna obnovuje strukturu kudrlin od kořene k špičce.

Bezbarvá henna je kosmetický přípravek získaný z tupé rostliny cassia, známého pro své léčebné vlastnosti.

Tento nástroj nemá barvicí schopnost, ale pečlivě se stará o vlasy, obličej a nehty a dává jim své neocenitelné vlastnosti.

Co říci o oslabených vlasech a podrážděné / zapálené pokožce hlavy, které svým vzhledem tvrdohlavým způsobem naznačují potřebu vaší péče.

Snadno se vyrovnejte s úkolem a pomůžete v péči o bezbarvou hennu. Jak to ovlivňuje?

Bezbarvá henna na vlasy: použijte

Jaké vlasy chcete použít hennu?

Mnoho dívek se zajímá o otázku, na jaké vlasy se má henna aplikovat, suché nebo mokré? Na tuto otázku neexistuje žádná konkrétní odpověď. Každý dělá, jak se mu líbí. Osobně jsem si nasadil mokré vlasy, protože:

 • 1. Na mokrých vlasech je henna lépe udržována a rovnoměrně rozložená a odvíjí se od suchých vlasů.
 • 2. U mokrých vlasů zůstává mokré. V suché formě barvivo neškrábe vlasy.
 • 3. Pro vlhké vlasy je barva lepší.

Mohou být vlasy barveny před a po chemických barvách?

Základní maska ​​na vlasy bezbarvé henny

K rozpuštění bezbarvé henny s horkou vodou (vroucí vodou) do suspenze (poměr vody a henny může být 1: 2 nebo 1: 3) a trvá 15 minut. Aplikujte výslednou krémovou homogenní hmotu na vlasy. Udržujte na vlasy od půl hodiny až po dvě hodiny (ne více). Pak opláchněte pod sprchou.

Pozor! Jakákoliv maska ​​na vlasy z bezbarvé heny by měla být velmi pečlivě vymyta, takže na vlasu nejsou vlasy henny: částice henny zbavené vlasů mohou vlasy nadměrně vyschnout.

Maska na vlasy z bezbarvé henny a infuze z kopřivy pro obnovení a posílení vlasů

 • Bezbarvá prášek henny - 100 gramů;
 • Vroucí voda - 300 ml;
 • Suchá zeleninová syrovka - 2 polévkové lžíce.

Při přítomnosti suchých vlasů se mléko používá ke zředění henny. Přidejte ke směsi směs žloutku, medu, tvaroh, banán, meloun, rajčata, meruňku. Stejně jako u mastných vlasů by množství kapaliny pro výrobu henny mělo být 100 až 150 g na 25 g prášku. Další přísady se přidávají ve výši dvou polévkových lžic pro stejné množství henny. Jeden žílu se vstřikuje na 25 g prášku henny.

Směs všech složek masky na homogenní hmotu se aplikuje na suché vlasy. Je nutné pečlivě pokrýt směs živin každým pramenem.

Pak zakryjte balíček na vlasy a zabalte ručníkem. Udržujte masku na vlasu třeba nejméně půl hodiny. Při opakovaných postupech se čas zvýší na hodinu. Pak směs opláchněte teplou vodou a vlasy promyjte šamponem. Sušení se doporučuje bez použití vysoušeče vlasů.

Opakujte postup pro suché vlasy během léčby 2-3krát týdně po dobu jednoho měsíce. Následně se jako preventivní opatření použije maska ​​na hennu 2-3x měsíčně.

Masky pro normální vlasy

Pro zvýšení efektu masky se do hotové směsi přidávají různé složky.

 • Pro posílení vlasů tvoří masku jejich henny a olivového oleje, které kombinují obě složky ve stejném poměru. Použijte směs po noční infuzi.
 • Dobře posiluje masku na vlasy bezbarvé henny, zředěná odvar z léčivého heřmánku. Tato maska ​​je vhodná pro dívky se slušnými vlasy.
 • Maska z henny a kefíru vyživuje a posiluje vlasy. Komponenty přebírají poměr 1: 3.
 • Pokud jsou prameny oslabeny, můžete připravit směs odvaru kopřivy, rozšiřující prášek.
 • Dobrý účinek na suchou a křehkou vlasovou masku henny a avokáda. K suspenzi bezbarvé henny přidejte dvě lžíce kaše dužiny avokáda a lžičku ricinového oleje.
 • Zlepšete stav mastné masky na vlasy modrou hlínou. Do henny přidejte dvě lžíce modré hlíny a čerstvou citronovou šťávu a lžíci ricinového, olivového nebo lopursového oleje.
 • Pokud vypadnou vaše vlasy, můžete vytvořit masku na bázi henny a kolečka, kokosu nebo olivového oleje. Přísady jsou odebírány ve stejných poměrech. Pokud je konzistence masky velmi tlustá, můžete přidat trochu vařené vody.
 • Proti ztrátě udělejte masku se zeleným kosmetickým jílem. Pro přípravu masky mícháme hennu, ricín a olivový nebo kokosový olej a zelenou hlínu ve stejných poměrech a přidáme lžíci rozmarýnového odvaru.
 • Chcete-li stimulovat růst vlasů, vytvořte masku bezbarvé henny, 2 lžíce čerstvě vymačkaného citronového džusu a nízkotučného tvarohu a vaječného žloutku.
 • V boji proti lupům pomůže maska ​​se zeleným čajem. Bezbarvá henna se zředí horkým silným zeleným čajem a přidá se několik kapek eukalyptového oleje.

Takové postupy lze provést za dva týdny. U citlivých a tenkých vlasů stačí jedna manipulace za měsíc.

Pro pádu vlasů

Smíchejte bezbarvou henu (2 lžíce) s olivovým olejem (2 lžíce), ricinovým olejem (lžíce) a esenciálním olejem (1 čajová lžička). Nalijte vroucí vodu.

 • Maska zelené kosmetické hlíny

Smíchejte bezbarvou henu (2 polévkové lžíce) s kokosovým olejem (2 polévkové lžíce), ricinový olej (1 polévková lžíce), esenciální olej ylang-ylang (5 kapek) a zelená hlína na vlasy (2 polévkové lžíce) Kokosový olej lze nahradit olivami.

Bezbarvá henna "řeší", vyhlazuje vlasové váhy. Několik vlasových zábalek (2-3 zasedání) s bezbarvou hennou, lžíce jojobového oleje a kuřecího žloutku způsobují biologickou laminaci vlasů (zrcadlový lesk) - v procesu vystavení bezbarvé henně se váhy uzavírají a tvoří na vlasu ochrannou vrstvu. Stimuluje růst vlasů a pomáhá předcházet průřezu hrotu.

Bezfarební henna může sloužit jako nosič - může být smíchán s dalšími složkami populárních receptů na vlasy - s bylinkami, jako je heřmánek, kopřivka nebo lopuch.

Může přidat oleje, esence, výtažky. V závislosti na typu vlasů je vybráno složení nutričních složek a henna.

Posilování a ošetření vlasů s bezbarvou hennou vykazuje nejlepší výsledky. S pravidelným používáním henna masky posilují vlasy, eliminují lupy a vypadávání vlasů, vyživují vlasy. Masky se aplikují na čisté, vlhké vlasy. Henna lze použít s přísadami: heřmánek, šalvěj, nealkohol, lopuchový olej. Rozemlete bylinky v mlýně na kávu. Můžete experimentovat s maskami přidáním: esenciálních a rostlinných olejů, vitamínů A, E, mletých bylin a obilovin, dimexidu, jílu atd. Dimexid je léčivo, které způsobuje propustnost buněčných membrán a lék dosahuje svého cíle rychleji. Proto je obecně dobré přidat všechny masky, aby lépe pronikly živiny do vlasových folikulů. Dimexid se přidává do masky na vlasy s oleji a vitamíny.
1. Nejjednodušší maska ​​na vlasy - 100g henny + 300ml vroucí vody. Udržujte na vlasy od 30 minut do 1 hodiny - pod čepicí se šálou. Všechny následující masky jsou také teplé.
2. Maska proti vypadávání vlasů: kokos nebo olivový olej: 2 polévkové lžíce, ricinový olej: 1 polévková lžíce, henna bezbarvá: 2 polévkové lžíce, jakýkoliv éterický olej na posílení 5 kapek, zelená hlína: 2 polévkové lžíce, bylin nebo vroucí vody.
Aplikujte na vlasy a nechte 1 hodinu, poté masku opláchněte šamponem.
3. Maska pro lesk a objem vlasů: parní hennu a přidejte 1 polévkovou lžíci. mandlový olej, 1 lžička Dimexidum, udržujte hodinu, opláchněte šamponem. Masku lze provést bez přidání Dimexidu.
4 150 g henny bezbarvé + 2 žloutenky + 2 polévkové lžičky máslového oleje + 1 lžíce olivového oleje + 2 polévkové lžíce octa + 2 hodiny medu a pálených stroužků s vařením nebo můžete jednoduše vařit vodu. Pinks se přidávají do stínu červené barvy. Nádherná maska ​​- pokrývá všechny aspekty péče o vlasy a léčbu: posiluje, vyživuje, zvlhčuje, lesk, objem, lupy. Oplachujte šamponem po 1-1,5 hodinách.
5. Maska s kefírem: 2 polévková lžíce. bezbarvá henna nalijte 100 ml teplého kefíru, nechte 15 minut, aplikujte na vlasové kořeny, rozdělte zbytek na vlasy, nechte masku 40 minut a opláchněte šamponem. Výsledek: posilování, výživa, lesk.
6. Balená henna, 2 polévková lžíce. l citronová šťáva, dva žloutky a nízkotučný tvaroh. Aplikujte hustou hmotu na vlasy po dobu 40 minut, zahřejte a poté opláchněte šamponem. Hustota vlasů, lesk a posilování, které jste poskytli.
7. Maska pro zvlhčení a obnovení suchých a poškozených vlasů: nalijte vroucí vodu na 2 lžíce. bezbarvá henna, trvá 15 minut, přidejte dužinu avokáda a 1 polévkovou lžíci. ricinový olej. Omyjte šamponem po 1-1,5 hodinách.
8. Zpevnit mastné vlasy: balení henna, přidejte 2 lžíce. l citronová šťáva, modrá hlína 2 lžíce. a 1 polévková lžíce. l lopuch nebo ricinový olej. Uchovávejte od 40-60 minut. Umyjte šamponem.
9. Maska-šampon pro vlasy. Smíchejte 2 části bezbarvé henny a 1 část kopřivy. Na 2 polévkové lžíce. Přidejte 2 lžičky této směsi. hořčičný prášek, nalijte teplou vodou, aplikujte na vlhké vlasy, podržte po dobu 7 minut, masírujte hlavu, opláchněte bez šamponu vodou, okyselte octem. Tento šampon dává objemu vlasů a lesku.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Která henna je lepší pro vlasy

Co hena je nejlepší pro vlasy

A co je nejvhodnější henna na vlasy?

Odpovědi:

Helga

Nejlepší hennou je její nepřítomnost. Je to opravdu ještě škodlivější barvy. Při častém používání henny jsou vlasy přesycené tříslovinami a křehké a suché. A s častým používáním henny ještě vyschne (a barví a je bezbarvá).
Nejdůležitější je však to, že po henně není možné barvit vlasy jinými barvivy a nemůžete je vypláchnout, jen pěstovat. Při pokusu o jeho osvětlení můžete snadno získat zelenou, oranžovou a dokonce i modrou barvu.
Navíc barva mědi z henny jde pouze u dívčích barev typu Autumn, jejichž vlasy mají přirozeně alespoň světle zlatý nebo načervenalý odstín. Zbytek je kontraindikován (věk a zdůraznění všech nedostatků, nebude v souladu s tónem kůže a očí)
V 21. století není chemický průmysl daleko za vesmírnou technologií. A tam jsou zcela neškodné barvy, působí jako henna a zároveň bezpečně s častým používáním. Jedná se o neamoniakové barvy. Vzhledem k nepřítomnosti amoniaku a minimálnímu obsahu peroxidu vodíku (ne více než 3%, jako u peroxidu v medicíně) nedochází ke zničení struktury vlasů. Nejsou schopni zesvětlit vlasy, ale za to jim dávají krásné odstíny a lesk. Oni drží vlasy asi 28krát šampon použití (možná méně nebo více v závislosti na kvalitě barviva a struktury vlasů), postupně se vypláchl. Rostoucí kořeny jsou téměř neviditelné.
Takové barvy lze nyní bezpečně nalézt na prodej v obchodě a jejich náklady jsou překvapující. Získejte alespoň Garenier Color Shine za 120 rublů. Paleta je široká, existuje mnoho různých odstínů mědi. Barva - nechci :)
Hlavní věc je, že po takových barvách můžete téměř úplně vrátit přirozený tón vlasů (může se jednat jen o nepatrný příliv) nebo si můžete natřít vlasy jiným barvivem. Můžete se stát blonďatou bez jakékoliv zeleně.

SANYOK

annette maya

Inessa Shurguchieva

Včera jsem doslova barvila vlasy hennou a basma! Henna si koupila ten nejobvyklejší bezbarvý. Zdálo se mi to špatné.

Dostupné místo

Zapomeňte na to, že je škodlivé

Henna barvení vlasů

Íránská henna je přírodní barvivo, jehož použití má spíše hluboké kořeny. Od starověku byla použita k vytvoření jedinečných tetování a vzorů na nehty. Nyní jsou ženy po celém světě rádi, že používají hennu jako barvu a nápravu pro oslabené, poškozené a příliš mastné prameny. Takže, jak barvit vlasy hennou, a jaké odstíny můžete získat s tímto nástrojem?

Hlavní jemnosti barvení henna pramenů

Používání henny na vlasy vyžaduje určitou obratnost pro splnění několika jednoduchých pravidel:

 1. Aby byla směs aplikována na vlasy rychlejší a jednodušší, přidejte k ní surový žloutek. Kromě toho bude sloužit jako další výživná složka. S tímto účelem můžete vzít bylinné odvarky, esenciální a kosmetické oleje, stejně jako kefír.
 2. Nepoužívejte si vlasy 2-3 dny po aplikaci henny, protože proces zbarvení a změna odstínu trvá dalších 48 hodin - nebudeme to rušit.
 3. Přes nepřítomnost chemických složek je hena dostatečně odolná. Proto při tónování rostoucích kořenů by měla být směs aplikována pouze na ně. V opačném případě bude barva tmavší a tmavší.
 4. Vysoce kvalitní henna, po zředění vodou, se stává červenou barvou.
 5. Majitelé křupavých a sušených pramenů doporučujeme kombinovat hennu s kyselou kefír (lžíce), kávou (čajovou lžičku) nebo olivovým olejem (lžíce).

Jak dosáhnout různých odstínů při barvení henny?

Zdá se, že hena může produkovat pouze jednu jednu barvu - červenou. Ve skutečnosti může být henna barvení vlasů velmi odlišná! Přidáním různých složek ke směsi můžete ovlivnit konečný odstín vlasů:

1. Auburn - můžete ji získat bez přísad. Pokud prameny vyžadují lesk, mixujte hennu s citronovou šťávou (1 čajovou lžičku).

2. Zlatý med - perfektní pro blond:

 • heřmánkový odvar (200 ml vroucí vody 2 lžíce),
 • kurkuma,
 • slabá káva
 • Tinktura ze šafranu (na 200 ml vroucí vody 1 čajovou lžičku bylinky),
 • odvar z rebarbory ​​(nakrájíme a vaříme asi 30 minut).

3. Kaštan nebo čokoláda:

 • mleté ​​hřebíček;
 • Basma (1 díl basma do 3 částí henny),
 • silná káva
 • rajčat
 • černý čaj
 • kakao
 • karafiát
 • carcade
 • přírodní červené víno
 • brusinková šťáva
 • odvar z cibule.
 • Basma - 2 části až 1 část henny;
 • Silná káva.

Jak vypít henu z vlasů

Mnoho žen se bojí neschopnosti umýt se odstínem henny, pokud dosáhnou špatných výsledků. A opravdu je to nesmírně obtížné, ale s naší pomocí se s tímto úkolem dokážete vyrovnat.

Olejová maska

Aplikujte olivový olej na prameny a ohřejte hlavu víčkem. Umyjte šampon pro mastné vlasy za několik hodin.

Alkoholová maska

 • Alkohol 70% (může být nahrazen horkou vodou) - 100 ml;
 • Zeleninový nebo kosmetický olej - 50 ml.

Jak vytvořit masku:

 1. Namočte vlasy alkoholem - otevírá vlasové váhy.
 2. Po 15-20 minutách je namazáme olejem (henna se vytáhne z vlasů) a položí na něj teplou čepici.
 3. Čas od času zahřejeme hlavu vysoušečem vlasů.
 4. Masku vypláchněte po 30 minutách.
 5. Opakujte postup několikrát.

Smetana

Chcete-li jen jemně tlumit odstín heny, namažte prameny zakysanou smetanou a přikryjte teplý klobouk. Umyjte si vlasy šamponem asi za hodinu.

Mýdlo na praní

Umyjte si vlasy mýdlem i když každý den. Alkali otevře váhy a promyje jejich barvu. Po použití mýdla nezapomeňte vytvořit olejovou masku, která neumožní vlasům vyschnout.

Kefírová maska ​​na drogy

Jak vytvořit masku:

 1. Kvasinky rozpusťte v teplém kefíru.
 2. Namažte prameny se směsí.
 3. Omyjte po 2 hodinách.
 4. Opakujte každý den až do požadovaného výsledku.

Acetické podnosy na vlasy

Naplňte pánvi teplou vodou z 3 lžíce. lžíce octa. Udržujte si vlasy v tomto roztoku po dobu 10 minut. Pak je umyjte šamponem a kondicionérem. Tolik barvy se omývá. Zbytek můžete zpevnit silnou kávou (4 lžícemi) a hennou (2 polévkové lžíce).

Nezapomeňte, že je nutné umýt hennu ihned po zbarvení. Dále se jeho barvicí složka tak silně spojuje se srstí, že již není možné ji umýt.

Vědět, jak barvit vlasy hennou, změníte na červenou šelmu, aniž byste způsobili velké poškození vašich vlasů.

Pomáhá henna vlasům? Což je lepší červené nebo bezbarvé?

Odpovědi:

Vika Terekhova

bezbarvá, pokud nechcete být zrzka))

asi 100 Yanina

Nedávno jsme zde s dívkami diskutovali o tomto problému. jedna krásná dáma nás oblékla argumenty o výhodách bezbarvé heny. tak bezbarvá - v něm je mnoho vitamínů a menirálů

Nelly Garderová

Henna vlasové masky. Posilujeme vlasy
Maska na vlasy s kefírem. 2 polévkové lžíce. l bezbarvá henna nalijte 100 ml teplého kefíru, nechte 15 minut, aplikujte na vlasové kořeny, rozdělte zbytek na vlasy, nechte masku 40 minut a opláchněte jako obvykle. Maska působí pevně, vlasy jsou svěží a lesklé.

Maska na vlasyMask na vlasy s citrónovou šťávou. Na sáčku bezbarvé henny přidejte 2 polévkové lžíce. l citrónovou šťávu, dva žloutky a nízkotučný tvaroh, aby se dostala hustá hmota. Aplikujte na vlasy po dobu 40 minut, zahřejte a poté omyjte masku. Maska posiluje vlasové kořeny, způsobuje, že vlasy jsou silné a lesklé a pokožka hlavy je zdravá a dobře upravená.

Masky s hennou pro posílení vlasů. 1 sáček henny nalijte 100 ml vroucí vody, zakryjte, trvá 15 minut a poté přidejte 2 lžíce. l zahřátý lopuchový olej, ochlaďte a přidejte 0,5 lžíce. olejový roztok vitaminu A a vitaminu E. Tato směs může být použita několikrát, skladována na chladném suchém místě. Aplikujte masku na 40-60 minut, použijte 1-2krát týdně.

Maska-šampon pro vlasy. Smíchejte 2 části bezbarvé henny, 1 díl mletých obilovin, 1 část kopřivy. Na 2 polévkové lžíce. l směs přidejte 2 lžičky. Hořčicí prášek, nalijte horkou vodou, naneste masku na vlasy po dobu 7 minut, masírujte vlasy a opláchněte bez šamponu vodou okyselenou citrónovou šťávou.

Maska na vlasyHlinná maska ​​na vlasy. Dva články. l bezbarvá henna smíchaná s 1 polévkovou lžící. l kakaový prášek, 1 lžička. tabák, drcený 5-7 hřebíček. Tento přípravek zřeďte horkou vodou a nechte 1 hodinu, přidejte 1 žloutek a 1 polévkovou lžíci. l olivový olej, 1 polévková lžička. l kefír, 0,5 lžičky. vitamín A a E. Maska aplikujte vlasové kořeny, rozdělte vlasy a nechte 1 hodinu.

Henna hair mask a vejce. Dvě lžíce henny naléváme teplou vodu, asi 70-80 stupňů, aby se zlepšily příznivé vlastnosti, po 20 minutách, kdy se směs ochladila, aby se přidalo vajíčko a 1 polévková lžička. zlato Aplikujte na vlasy po dobu 40 minut. Maska vyživuje vlasy a zlepšuje strukturu vlasů.

Maska na vlasy se sérem. 2-3 umění. l henna bezbarvá nalijte horké, ale ne vroucí sérum a nechte 20 minut, přidejte 1 lžičku. zlato Aplikujte masku na vlasy a nechte hodinu. Maska posiluje a vyživuje vlasy.

Maska na vlasy s avokádem. Nalijte horkou vodu 2 lžíce. l bezbarvá henna, nechte vařit 15 minut. Mash avocado pulp a přidat do páry henna, pak přidat další 1 polévková lžíce. l ricinový olej. Maska zvlhčuje vlasy, doporučuje se pro suché a poškozené vlasy.

zhanna

říkají, že po hennach vlasů je jako vlek, vážně bych tomu sám neuvěřil, pak jsem si vzpomněl, že jsme používali hennu a basma u studentů, strašlivé vlasy po nich, nemůžeme štětět, zvlášť když jste dlouho jako já do pasu a můžete riskovat krátké, nejsou jim líto

stejným způsobem. jen červené barvy její vlasy červené.

Co je to henna normální pro vlasy?

Odpovědi:

FFFUUUU.

Potřebujete sledovat kompozici. Takže to obsahuje pouze rostlinu, která se používá k tvorbě henny - Lawsonia inermis. Trvanlivost - čerstvější, jasnější barvu a více výhod. No, nejlépe je upřednostňována. V každém případě hena je levný výrobek, bez ohledu na to, jakou značkou je Artcolor nebo Phytocosmetics. Indiánská henna je jemně drcená a je lépe vymačkána z vlasů. Ale barva je více v červené barvě. Íránská henna je více populární a nikdy ani nezklamala, barva je červená. Ačkoli se mi nic například nezapadalo do pádu (pro příliš nervózní a nervózní osobu), ale rozštěpení končí, poškození a křehkost se výrazně snížily.

Světlana

Pak si "dlouze vypláchne" vlasy!

Elena Tsibileva

Můj názor: že henna je drahá, že levné se liší jen mletím: je mnohem obtížnější vyplácet levné. Crash, většinou, "Artkolor"

Takový já

Žádné
Je obtížné aplikovat, je obtížné umýt, lékařský efekt je pochybný, henna s amoniakovými barvami (a naopak) je plná vzhledu zeleně. Potřebujete to?

Vzácný host

Objednám v arabském obchodě prostřednictvím internetu hnědou barvu, míchám s basma a lžící ricinového oleje. Dobře maluje. Pro mé vlasy, použití je nepochybné. Nezapadávejte, silné a lesklé. Šedé vlasy jsou namalovány. Profesionální lak (když je namalován v kabině) je dokonale a bez odstínů.

Henna pro vlasy: barvení, odstíny, recenze

Henna byla vždy oblíbená u žen, které si cení dobré péče o vlasy a maximální přirozenosti použitých výrobků. Henna je absolutně přirozená složka získaná z rozdrcených sušených listů zvláštního keře pěstovaného v Indii, severní Africe a Egyptě. Současně, v závislosti na použití henny: zda se bude podílet na barvení vlasů nebo jako barvivo pro tetování (mendi, body art), používají se různé části tohoto keřu. Henna kromě krásné barvy má řadu užitečných a dokonce i léčebných vlastností. Z medicínského hlediska je henna výborným prostředkem pro hojení ran, je schopen zmírnit bolesti hlavy, léčit vředy. Díky vitamínům B pomáhá pokožce dýchat, vytváří vlasový účinek a také ovlivňuje strukturu vlasů a posiluje ji. Dlouho se věřilo, že Henna může zabránit lupům nebo výrazně snížit její množství, dává vlasům bohatou přirozenou barvu a zdravý lesk.

Rozmanitost henny umožňuje každé ženě vybrat požadovaný odstín!

Henna barvení vlasů

To je věřil, že s pomocí henna barvení vlasů, můžete získat jen různé odstíny červené nebo měděné barvy. Nicméně, s řádnou a správnou kombinací henny s jinými přírodními produkty / komponenty, můžete dosáhnout různých odstínů, od světla k modro-černá. Například pro získání červenavých odstínů je třeba před natřením prášek henny zředit nejen teplou vodu, ale horké červené víno. Bohatý fialový odstín, který překrásně slunuje na slunci, lze získat přidáním teplé čerstvé červené červené šťávy do henny (namísto horké vody). Vzácné tmavé odstíny se získávají mícháním henny na přírodní kávě. Kromě toho může být henna kombinována s Basma - dalším přírodním barvivem, který se získává z indigových rostlin. Basma je dobré přidat, pokud máte hodně šedých vlasů, protože přispívá k jejich lepšímu zbarvení. K dosažení zlatých světelných odstínů může být henna zředěna heřmánek nebo kurkuma. Po rozředění prášku henny s jednou z uvedených složek je vhodné do směsi přidat několik kapek silice. Díky němu bude barva vypadat rovnoměrně na vlasy a po barvení se stane hedvábným.

Přírodní ingredience poskytují zdraví a sílu vlasům!

Pokyny pro barvení vlasů henny

Pro barvení henny budete potřebovat 40-50 gramů prášku henny (pro krátké a střední vlasy) až 200 gramů (pro dlouhé vlasy)

 • pokud jsou vaše vlasy normální nebo suché, pak jeden den před barvením udělejte vyživující vlasovou masku založenou na olejích. Tím se vyloučí nadměrné suché vlasy po barvení henny.
 • henna prášek zředěný teplou vodou (nebo víno, citrónová šťáva, řepné šťávy) na konzistenci husté smetany. Jedná se o asi 1 šálek 1-2 lžíce. henna. Směs důkladně promíchejte, aby nebyly ponechány žádné hrudky, vychladnout na teplou teplotu.
 • Na oblečení hodte ochranný film a noste speciální rukavice. Aby nedošlo k nátěru pokožky na křižovatce s vlasy, můžete tuto oblast znečistit tukovým krémem.
 • Směs henny se aplikuje štětcem na čisté, suché vlasy, jako při běžném barvení, při častém rozkrájení a pečlivém barvení vlasů. Potřeba začít od okcipitální zóny. Po nanesení henny můžete vlasy pokládat po celé délce, abyste rovnoměrně rozložili barvu, zvedli ji a opravili. Ujistěte se, že pokryjete vrchol kloboukem nebo plastovým materiálem a zabalte ručník. Barvicí vlastnosti henny jsou mnohem lépe popsány v teplém prostředí.

Obvyklá doba henny na vlasy je 1-1,5, ale můžete přinést tuto dobu až 2-3 hodiny. Pokud se zajímáte pouze o léčivý účinek henny, pak může být směs udržována na hlavě po dobu 15-20 minut a poté promyta. Omyjte vlasy po barvení hennou pouze teplou vodou bez přidání šamponu! Je nutné opláchnout vlasy, dokud tekoucí voda není čistá.

Výsledky henna barvení vlasů: fotky před a po

Orientální krásy mohou zdůraznit kouzlo a kouzlo ženy!

Íránská henna

Íránská henna se prodala dlouhou dobu během sovětské éry, kdy se jednalo o jeden z nejpopulárnějších způsobů transformace, změnu odstínu vlasů. to bylo vždy považováno za účinné, dává zpravidla červenavé odstíny a výrazně zlepšuje celkový stav vlasů. nicméně v tuto chvíli může být nižší než indická henna, která se objevila na otevřeném trhu.

Indická henna

Objevil se poněkud později než známá íránská henna, získala sympatie mnoha fanoušků přírodního a bezpečného zbarvení vlasů. Indická henna je považována za vyšší kvality, její mletí je jemnější, a proto po zředění vytváří homogenní kaši, snadno se aplikuje a umyje.

Kromě toho je odstín indické henny bohatší a pestřejší: je zde odstín burgund, mahaon, med, světle hnědá.

Hnědé odstíny vlasů

K dnešnímu dni existuje poměrně velká škála odstínů henny, které, jak bylo zmíněno výše, mohou být dále upraveny nebo diverzifikovány pomocí různých komponent, které se chovají hennou. Takže kromě tradiční íránské henny, která poskytuje různé červenavé a měděné odstíny, může být zakoupena indická henna. Indická henna může být černá, nebo tmavá čokoláda, tam je také mahagon, vínová, hnědá čokoláda a dokonce zlatá. Přes název barvy, která se může objevit na obalu, se nemusí vždy shodovat s konečným výsledkem (závisí to na původní barvě, zda jsou vaše vlasy barveny chemickými prostředky, strukturou vlasů). Bezbarvá iránská henna, která má mimořádně zdravý, zpevňující účinek na vlasy, aniž by jí poskytla stín, má velkou čest. Má příznivý účinek na vlasy a je výhradně přírodní produkt, který jim umožňuje pravidelně užívat vlasy a pečovat o ně.

Bílá henna na vlasy

Na prodej najdete tzv. Bílou henu, která pomáhá vyblednout vlasy. Nicméně byste měli být opatrní, protože tato složka nemá nic společného s přírodní hennou, ale je to chemický přípravek, který zpravidla negativně ovlivňuje stav a vzhled vlasů.

Henna efekt barvení - krásné zdravé lesklé vlasy

Vlasy po barvení henny

Vlasy po správném zbarvení hennou se stávají tlustšími, silnějšími a silnějšími na dotek. Získávají zdravý lesk a přírodní příjemný odstín. Abyste zabránili zvýšenému suchu vlasů po barvení henny, je možné je podávat s oleji den před barvením nebo po 2-3 dny po barvení připravte masku na bázi oleje a žloutku.

Video: Hlavní třída: jak barvit vlasy hennou. Podrobný popis složek a způsob aplikace směsi na vlasy! Jak barvit vlasy hennou

Recenze henny na vlasy

Svetlana, 34 let: dlouhou dobu používám hennu jako přirozený nádech a všiml jsem si pouze střízlivého efektu na mé přirozeně tenké vlasy! Mám a zastíním krásné a zdravé vlasy! Maria, 48 let, začala používat hennu poté, co si všimla, že kvůli chemickému barvení se její vlasy staly tuhými a křehkými. Vrátil jsem se k tomuto dokázanému přírodnímu prostředku, kterým věřím a věřím. Vlasy se zrodily a získaly krásnou barvu. Natalia, 27 let: po barvení henny vlas vypadá zdravě a silně. Nicméně se někdy cítí, že jsou užší a tvrdší. Moderní přírodní balzámy však rychle řeší tento problém. Ale stín krásně třpytí na slunci a vypadá velmi přirozeně na vlasy!

Video: Podrobný a kompetentní popis toho, jak provádět henna barvení a mistrovskou třídu na vlastní barvení doma

Péče o vlasy (P1) - Barvení vlasů Henna (BEFORE a AFTER)

Zázvor zvěře, 5. prvek. a prostě červená barva a výtok mědi - vše v jednom přehledu. Vlasy pro fotografii před a po. No, chronografii mého barvení, účesů a účesů.

Dobrý den, dobrá.

Vrátil jsem se z dovolené a teď si znovu sednu pro recenze. A dnes vám povím o tom, jak jsem na dovolené experimentoval s vlasy a nakonec jsem se konečně ujistil

co Henna je moje spása a moje volba pro vlasy.

Poprvé jsem před dvěma měsíci maloval vlasy s hennou - moje první zkušenost. Koupil jsem 25 gramů henny za 20 íránských rublů a byl příjemně překvapen výsledkem. Moje vlasy začaly házet ryzhinu - získal měděný záliv.

Ale po měsíci vypadla henna z vlasů a znovu jsem se vrátil k původní barvě vlasů - bělené konce a živé kořeny.

Čekala jsem dlouhou dobu, kdy by prošel měsíc, aby míchala henu a znovu ošetřovala vlasy, aby mi dala vlasy bohatý, krásný odstín.

Tentokrát na dovolené v kufru jsem dal balíček až 125 gramů iránského uměleckého henna.

Zbarvená henna s vroucí vodou se zbarvila jako obvykle, ochlazená na vlasy a držela se 5 hodin. Ale tentokrát jsem si pro takové krátké vlasy vybral více než polovinu balení (asi 80-90 gramů). Všechny vlasy byly v kaši a dokonce i vepřová kaše nebyla udržována na vlasu nad přebytkem.

Nepřidávám olej do henny - zdá se mi, že barvení je s nimi jemnější a barva je ve vlasech ještě horší. Kromě toho jsou mé vlasy velmi mastné a henna je trochu vysuší - mám rád tento efekt, stávají se objemnými, stávají se méně tuky. Proto všichni ti, kteří mají mastné vlasy: Henna jemně vysuší pokožku hlavy a vlasy. To je pro mě obrovský přínos. Používal jsem k tomu Calendula.

Opékaná henna na dlouhou dobu s vlasy - asi 10 minut. Bez šamponu, jen trochu vody.

A když jsem usušil vlasy a uviděl konečný výsledek v suché formě, byl jsem šokován - já - byl něco jako Mila Jovovič z filmu "5. Element" - krátké vlasy jasného stínu. Ne, samozřejmě jsem byl daleko od Míly, ale stále se to ukázalo velmi jasně.

Ve srovnání s prvním obrazem to byla furore, Redhead bezdyzhiy Furor.

Vzpomněl jsem si na slova mé matky (kadeřník se zkušeností za 30 let) - budete vypadat jako smažená (taková květina).

Osvětlené hroty byly jasně oranžové a živé vlasy (mé světle hnědé vlasy) začaly svítit červeně. Mám ombrový efekt.

Z toho jsem se naučil lekci: pokud chcete intenzivnější barvu - nemusíte se omlouvat za hennu, pokud chcete trochu zrzka - aplikujte na vlasy mírnou hennu.

Byl jsem v tak jasné barvě nepohodlný. A tak jsem se rozhodl, že si příští den umyji vlasy - není žádoucí, aby si vlasy po malování po dobu 3 dnů umyl, aby lepší barvu opravili. Ale můj úkol byl opak - tak za den bych si umyl vlasy a umyl jsem je každý den. Zatím, 4. den jsem nedostal požadovaný odstín - červená, ale ne ostrá, spíše světlá, ale ne vulgární. Obecně platí, že zde je:

Nyní henna bledá v mých vlasech, ale stále se mi vlasy stávají krásnou červenou barvou.

Proč se zastavím u íránské henny a nechci nic jiného vyzkoušet (teď jsem konzervativní a chci zůstat červená, dlouhé červené kudrlinky v mých snech)

1) Henna dělá mé barvy vlasů jasné a šťavnaté. To dává živost mému obrazu.

2) Henna nezkazí vlasy, ale zachází s nimi.

3) Henna uschává vlasy - nezasychá mi vlasy, ale vede k rovnováze.

4) Po rychlém růstu vlasů henny.

5) Účinek blokování struktury vlasů - spolu s laminováním a podobnými módními postupy.

6) Henna se odmyje a barvu lze ovládat.

7) Stojí za to penny.

Můžete si zakoupit v každém obchodě.

A teď o nevýhody: První dny po natírání, polštářky a ručníky se mohou špinit, ale žluté skvrny vymyjí.

Další mínusy, nevidím.

A konečně jsem se rozhodl ukončit recenzi s malou chronografií vlasů: s vlastními obrázky, barvením, účesy apod. : "ALEBO JAK JSEM DO JEHNA":

No, teď vypadám takto:

Opravdu se mi líbí Henna - mnozí lidé mi píší, že indická henna je ještě bohatší, to je důvod, proč to nekupuju - iránský ma vykresluje dobře.

Dívky jsou krásné.

Doufám, že moje zpětná vazba byla nápomocná, budu rád na otázky a připomínky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy