logo

Je možné stavět na velmi krátkých vlasech, fotografie před a po proceduře

Dlouhé, luxusní vlasy - sen mnoha dívek. Ale abyste si dlouhou dobu vyžírali a vážili si vlastní kudrlinky na požadovanou délku, zvláště pokud jste nedávno provedli krátký účes. Snažme se zjistit, zda je možné vytvořit velmi krátké vlasy a možná budete mít za pár hodin možnost účesu ve stylu Rapunzel. Kromě toho moderní technologie pomůže ztenčovat vlasy tlustší a objemnější. A dokonce i účes garcon a pixie nejsou omezením postupu!

Charakteristiky postupu

Považuje se za krátké kadeře, jejichž délka nepřesahuje 10, podle jiných klasifikací - 15 nebo dokonce 18 centimetrů. Mnoho kadeřníků je řízeno skutečností, že okraje takových pramenců by neměly sestupovat pod ušní lalůčky. V každém případě se poměrně nedávno zdálo, že prodloužení krátkých vlasů je nemožné.

Většina mistrů v salonech byla přijata do práce, pouze pokud vlasy dosáhly 10-20 centimetrů. Při vývoji technologie se minimální počet snížil na 4-5 centimetrů.

Během procedury jsou na vaší vlastní prameny pomocí různých technik připojeny tenké svazky přírodních vlasů. Před tím je materiál předběžně zpracován: čistý, barevný. Čím delší jsou kadeřiny, které rostou, tím dražší bude služba zákazníkovi. Někdy kadeřníci odmítnou provést tento postup, ale obvykle to naznačuje jejich nedostatek kvalifikací, nedostatek důvěry v jejich schopnosti nebo neochotu zapojit se do práce náročné na práci.

Budování, zvláště na krátké vlasy, je tvůrčí proces a konečný výsledek závisí na tom, jak s velkolepostí se master blíží k úkolu. Asymetrické účesy zvyšují složitost, protože v tomto případě je nutné fixovat prameny, které nejsou striktně rozděleny, ale nepravidelným způsobem.

Odborník by měl dbát na to, aby klouby byly neviditelné. Pravděpodobně bude muset zvláštní siluetu vlasů vytvářet zvláštním způsobem, možná udělat kaskádu nebo ztenčení. Proto je třeba řídit nejen kvalitu rostoucího materiálu, ale také kvalifikaci kadeřníka.

Pozor! Nejtěžší je vyzvednout svazky dárců pro kudrnaté zámky. Přečtěte si více o kudrnatých a zvlněných rozšířeních vlasů na našich webových stránkách.

Omezení délky

V závislosti na použité technologii může být původní délka velmi krátká. Metoda mikrokapslí nebo Diamond Hair vám tedy umožní pracovat s 5-centimetrovými kadeřemi. Pro prameny od 3 centimetrů vynalezl cestu rozšíření kouzla.

Ačkoli to není limit: nyní dokonce prodlužovat vlasy, které rostly jen centimetr. Technika, která to dovoluje, se nazývá Dream Hair Hairs.

Pokud nevíte, zda je možné zvýšit prameny na vašem krátkém účesu - zaregistrujte se na konzultaci v salonu. Velitel by měl správně vysvětlit, jaké možnosti pro tento postup otevírají specificky svůj účes, a také vysvětlit, jak dlouho to může být:

 • 5-7 cm dlouhé vlasy mohou být rozšířeny na ramena;
 • vlasy 10-15 centimetrů - až půl metru. Pro delší možnosti se vyžaduje minimálně 20 centimetrů zásob vlastních pramenů.

Luxusní kudrlinky do pasu, spojené s krátkým účesem, se stanou přehnanou zátěží pro celou hlavu, takže od mistra nevyžadují nemožné.

Náklady na službu jsou stanoveny individuálně. Celková cena závisí na složitosti práce, tloušťce a délce kudrlin (vlastní i rostoucí), zvolené technologii, počtu svazků dárcovského materiálu a dalších faktorů. Na základě toho můžete splnit 5000 rublů, a můžete strávit 10-20 tisíc rublů.

Ne všechny salony nabízejí služby rozšiřování, včetně krátkosrstých.

Kontraindikace

Nemůžete prodloužit vlasy jakékoli délky, pokud jsou oslabeny, poškozeny nedávným barvivem nebo chemickým permem, silně vypadnout. V takových případech také postup odmítněte:

 • užívání silných antibiotik;
 • Chemoterapie;
 • zánět, rány na hlavě;
 • kožní onemocnění včetně seborrhy.

Rada Budování ve věku 18 let může negativně ovlivnit stav kudrlin v budoucnu, oslabit je.

Metody

Existují dva hlavní způsoby, jak připojit prameny: horké a studené. V prvním případě jsou trámy připevněny na vlasy vlasů pomocí roztavené pryskyřice, podobně jako vosk svíček. Studená možnost eliminuje tepelné účinky na vlasy. Používá lepidlo, korálky, malé kapsle. Každá z metod je rozdělena na technologie (angličtina, španělština, italština a další), ale ne všechny jsou optimální pro stručné sestřihy.

Zde jsou charakteristiky technik, které prodlužují krátké prameny bez problémů. Jsou nazývány mikrokapsle, neboť drobné částice se používají k upevnění svazků dárců:

 • Bellargo a Microbelargo. Tato technika neznamená, že účes je těžší, protože nezahrnuje zapouzdření velkého počtu kadeřů nad hlavou. Obvykle potřebují asi sto. Pásky jsou fixovány speciálními polymery, které jsou obtížně viditelné i na krátké hlavě vlasů. Proces rozšíření trvá rychle, asi 1,5 hodiny.
 • Diamond Hair. Odkazuje na horkou metodu. Malé kapsle jsou připevněny k přirozeným vlasům s lepidlem zahřátým na teplotu 120 ° C. Název metody nebyl vybrán náhodou: v lepidlové kompozici jsou diamantové mikročástice, které zlepšují strukturu vlasů. Doba trvání takového postupu je asi 3-4 hodiny. Přečtěte si více o rozšířeních diamantových vláken Diamond Diamond na našich webových stránkách.
 • Dream Hairs. Pokud se podíváte na implementaci této technologie ze strany nebo videa, jistě porovnejte práci kadeřníka s dovedností klenotníka. Voskované vlákna jsou pomocí mikrokapslí, které obsahují opevněný keratin, spojeny s velmi tenkými nativními kadeřemi. Práce je dlouhá, náročná a časově náročná, ale výsledek stojí za to: je téměř nemožné vidět body připoutání. Díky tomu se tato technika používá dokonce i pro zákroky nebo vlasy, které rostly ne více než jeden centimetr, v oblasti koruny a chrámů. Počet dárcovských svazků je přibližně 200-250 kusů.
 • Rozšiřte kouzlo. Je považována za studenou technologii budování mikrokapslí, protože teplota topení lepidla nepřesahuje 90 ° C. Pro postup si vezměte průhledný vosk, který se nakonec přizpůsobí požadované barvě vlasů. Kapsule jsou velmi malé, jako zrno rýže, a neviditelné. Jeden postup vyžaduje od 100 do 200 roztažitelných pramenů. Metoda se aplikuje na délku vlasů 3 centimetry.

Fotografie před a po

Doba trvání účinku

Nové technologie mikrokapslí, díky nimž jsou výsledky postupu neviditelné pro ostatní, snižují pravděpodobnost použití oprav. V průměru je nutná aktualizace účesu každých 3-5 měsíců. Hodně závisí na tom, jak rychle se váš účes rozrůstá. Někdy musíte navštívit mistra každé 2-3 měsíce. Během opravy, bude kadeřník odstranit svazky dárce a po zpracování je opět připojit.

Pozor! Nezávisle odstranění hlavních pramenů je přísně zakázáno. Toto by mělo být provedeno pouze odborníkem.

Výhody a nevýhody

Vytváření technologií mikrokapslí má mnoho významných výhod:

 • rychlá přeměna;
 • změna kardinálního obrazu;
 • příležitost navštívit bazén a saunu, plavat v moři, což se nedá dělat v případě některých dalších technik;
 • přirozený vzhled;
 • beztížnost kapslí, pohodlí nošení pramenů;
 • šetrný účinek na přirozené vlasy;
 • schopnost prodloužit i velmi krátké kadeře;
 • dlouhý efekt, není nutné často chodit do salonu pro opravu;
 • minimální seznam omezení;
 • použití v jakékoli části hlavy.

Ale i tyto moderní způsoby mají své nevýhody:

 • velmi vysoké náklady kvůli složitosti práce;
 • doba trvání postupu někdy dosahuje 5 hodin;
 • přítomnost kontraindikací a omezení péče;
 • neschopnost v některých případech poskytnout dodatečný objem hlavičky vlasů.

Před rozhodnutím o postupu si prohlédněte tématické recenze s fotografiemi.

Se správnou technologií a pečlivou péčí vás falešné kudrlinky nezpůsobí problémy. Hlavním úkolem je zabránit jejich včasnému zapletení. Nové metody mikrokapslí umožňují léčit prameny, jako by byly jejich vlastní: malovat je, položit je, uschnout s vysoušečem vlasů. Nicméně stojí za to požádat mistra, který prodlouží váš účes, konkrétní pravidla péče a seznam omezení.

Další informace o rozšířeních vlasů a nové péči o účes naleznete v následujících článcích:

Užitečná videa

Rozšíření vlasů pro krátké vlasy.

Microcapsulární přípravek na vlasy pro krátké vlasy.

Prodlužování vlasů Recenze, cena, fotografie a rysy postupu

Mnoho žen sní o krásných dlouhých vlasech, ale ne všichni mají vlastní kadeře růst dobře a to může být mnoho důvodů: metabolické poruchy, nedostatek vitamínů, vrozené rysy růstu vlasů. Pomocí moderní procedury - rozšíření vlasů měla každá žena příležitost udělat sen o dlouhých nádherných vlasů realitou.

Indikace postupu

Indikace pro použití tohoto postupu jsou:

 • Prodloužení délky vlasů
 • Zvýšení viditelné hlasitosti
 • Odstranění kosmetických vad, plešatých plevelů, plešatosti
 • Vytváření nového zajímavého obrázku

Každá kosmetická procedura má však řadu kontraindikací.

Možné kontraindikace

Je lepší odmítnout umělé rozšíření vlasů, pokud se vyskytnou následující zdravotní problémy:

 • Nemoci vyžadující dlouhodobou léčbu antibiotiky nebo chemickými látkami
 • Hormonální nerovnováha vyžadující léky na náhradu korekčních hormonů
 • Pokud jste zjistili houbové onemocnění pokožky a vlasů
 • Pokud v historii existuje známka alergií na kůži
 • Při častých migrénách nebo bolestech hlavy.
 • Nedoporučujeme provádět rozšíření s tenkými, vyčerpanými a suchými vlasy.

Nedoporučuje se používat budovu při změně klimatických podmínek, porušení imunitního systému, stejně jako při poškrábání nebo poškození pokožky hlavy.

Těhotenství a kojení nejsou kontraindikací k provedení kosmetického postupu. Avšak vlasy způsobené hormonální úpravou mohou změnit strukturu.

Doporučujeme číst: Exoderil z ceny hřebíku hřebíků

Typy vlasů

Odborníci doporučují zvýšit vlasy v rozmezí od 15 do 50 centimetrů, protože velká délka kadeří je nadměrným zatížením vlasů. Při provádění tohoto postupu se používají různé typy vlasů:

 • Asijský - levný materiál pro budování kapacity, často trpí z hlediska kvality. Aby se zachovala přitažlivost vlasů, jsou ošetřeny, pokryté silikonem, aby se vytvořil lesk, nicméně takové prameny po umývání se stávají matné, zmatené a nezapadají. Takové vlasy se vyrábějí v Číně a méně často v Koreji.
 • Evropské vlasy se vyrábějí nejen v Evropě, ale také v Indii nebo v republikách Jižní Ameriky, jsou dražší než asijské materiály, které nepřesahují kvalitu. Vlasy tohoto typu jsou vhodné pouze pro majitele vlasů, tvořené tlustými a tvrdými prameny. Na tenkých měkkých vlasech nebude taková sestava vypadat. Chcete-li zkontrolovat kvalitu, je třeba provést mytí bez kondicionéru: pomůže to odhalit přítomnost vrstvy šupinek na vlasu.
 • Slovanské vlasy jsou dražší než asijské nebo evropské, což výrazně překračuje jejich kvalitu. Slovanské kudrlinky přicházejí v různých typech: kudrnaté, kudrnaté, rovné, zachovávají si všechny vrstvy vlasů a jsou pro ruské ženy vhodné, protože jsou vyráběny v Rusku nebo v Bělorusku. Při použití tohoto typu vlasů můžete použít jakýkoli styl a péči bez rizika poškození vzhledu vlasů.

Náklady na prameny závisí na délce vlasů a výrobci a pro asijské a evropské vlasy se pohybuje od 50 do 180 rublů na vlákno, u slovanských vlasů jsou náklady vyšší a pohybují se od 80 do 300 rublů za jeden oblouk.

Příprava na rozšíření vlasů

Před tím, než začnete budovat, musíte připravit vlastní vlasy: sedm dní před zahájením léčby byste měli začít používat vitamíny ve formě tablet, provádět výživné masky a aplikovat balzámy.

Předtím, než budeme vlasy promývat šamponem a kondicionérem a pečlivě hřebeme hustý kartáč.

Existují metody rozšíření za studena a horké, z nichž každá má několik technologií s vlastním charakterem.

Doporučujeme číst: Mikozan z houby nehtů: recenze, cena

Způsoby budování

V salónech se prodlužování vlasů provádí podle různých technologií, v závislosti na typu použitých materiálů a kvalifikaci velitele.

Každá technika má své vlastní výhody a nevýhody. Aby bylo možné zvolit způsob rozšíření, je třeba mít představu o metodách a postupu postupu.

Aby bylo možné používat horké metody, je nutné mít dostatečně pevné vlasy, s křehkými kadeřemi a vysokou citlivostí pokožky hlavy, aby se používaly horké metody, se nedoporučuje.

Studené metody jsou pro vlasy méně škodlivé, ale méně trvanlivé, navíc s chladným nahromaděním, více pramenů dárce se při česání a umývání hlavy ztrácí.

Vlastnosti opravy

Metoda korekce závisí na technologii použité v prodloužení, metody korekce se liší délkou trvání a obtížnosti, je třeba věnovat pozornost možnosti provádění těchto postupů před rozhodnutím o tom, zda rozšířit vlasy.

Japonské technologie

Japonská technologie se vztahuje na studenou technologii. Aplikuje se bez použití pryskyřice, vlasy jsou připevněny ke sponkám a korálkům. Pro upevnění klipsů jsou upnuty kleštěmi. Korálky jsou vybírány co nejblíže barvy k vašim vlasům. Držení až dvou měsíců má následující výhody:

 • Je možné zvýšit nárazy, prameny jsou připevněny k krátkým vlasům.
 • Rychlá a bezbolestná korekce vlákna

Mezi nevýhody technologie patří:

 • Poškození vlasů zvyšuje jejich křehkost
 • Korálky mohou způsobit migrény u lidí s vegetačně vaskulární dystonií

Náklady na řízení začíná od 13 tisíc a může zvýšit na 22 tisíc rublů.

Jihokorejská technologie

Jedná se o analog japonské technologie, ale místo korálků se používají speciální kovové kroužky, potažené barvou a chráněny silikonovou vrstvou. Tento postup vyžaduje opravu jednou za čtyři měsíce, samotný postup trvá od tří hodin do šesti.

Náklady na výstavbu až 18 tisíc rublů, minimální náklady na 11-12 tisíc. Výhodou této techniky je snadné odstranění pramenů, schopnost vytvářet účesy z přírodních a barevných zámků, snadnost korekce a možnost použití chemických perm. Dlouhé vlasy s použitím slovanských pramenů mohou stát od dvaceti tisíc a více.

Doporučujeme číst: Jak se zbavit nepříjemného zápachu nohou

Brazilská metoda

Brazílská skladba se skládá ze vzájemně se překrývajících horních pramenů v pigtailech, tato metoda je jednoduchá a nevyžaduje tepelné zpracování. Úprava sestavy bude vyžadována 4 měsíce po provedení.

Výhodou rozšíření je bezpečnost kůže a vlasů, cena v průměru začíná od 8 tisíc a dosahuje 12 tisíc rublů. dnes.

Mezi nevýhody této metody patří nemožnost změny účesu, doba trvání korekce.

Metoda se neliší trvanlivostí v důsledku způsobu připojení.

Metoda pásky

Metoda pásu se týká způsobu studené stavby s lepidlem. Metoda je rychlá a snadná, protože nevyžaduje zvláštní vybavení: prameny jsou lepeny speciální páskou.

Kudrlinky trvají až rok, jejich životnost závisí na správnosti postupu.

Výhody páskové technologie zahrnují:

 • Bezpečnost pokožky a vlasů, protože neexistuje žádný chemický a teplotní faktor
 • Půdy nezpůsobují nepříjemnosti a neroztrhnou prameny u kořenů
 • Minimální délka vlastních vlasů ze dvou cm
 • Rychlé stažení, pokud je to nutné
 • Nepoškozuje tenké vlasy, neváží vlasy
 • Poměrně nenákladný postup ve srovnání s jinými metodami.

Metoda má však řadu nevýhod:

 • Nemůžete používat obvyklé prostředky praní a stylingu, musíte si koupit drahé výrobky pro péči o vlasy
 • Životnost kudrlin s tímto nárůstem je menší než životnost při fixaci za tepla
 • Neexistuje žádný způsob, jak dělat nějaké vlasy

Výstavba se provádí hlavně slovanskými nebo evropskými vlasy.

Má kapacitu opravné pásky

Při výběru páskové metody je nutná korekce jednou za půl a dva měsíce, postup se provádí rychleji než při použití metod rozšíření za tepla. Lepící pásky se rozpouštějí pomocí speciálního roztoku, pak se aplikuje nová vrstva nebo se použijí hotové proužky lepidla. Dárcovské prameny se pohybují blíže k vlasovým kořenům.

Je dokonce snadnější upravit vlasy, které se vyrábějí podle japonské nebo korejské metody, protože v tomto případě se lepidlo nepoužívá.

Je nutno provést opravu včas, jinak by nadměrné a natální kadeře byly zmatené a budou mít neprůhledný vzhled. Chcete-li správně určit dobu opravy, měli byste kontaktovat salon, ve kterém bylo provedeno sestavení.

Italská technika

Italská metoda připojení se týká horkých metod, nazývaných také kapsulární rozšíření. S touto metodou jsou vlasy pro prodloužení pokryty keratinem již v továrně během výroby, kadeřník pomocí termických kleští roztaví kapsli na přirozené vlasy. Výsledkem je průhledná kapsle, téměř neviditelná na vlasu. Kapsle se co možná nejvíce slučuje s nativními vlasy a zůstává nepostřehnutelná. Metoda je používána častěji než jiné, protože bezpečnost metody a dostatečnou pevnost připevnění kudrlin. Vlasy mohou odolat koupání v mořské vodě, perm, barvení, časté šamponování. Kudrlinky vydrží až šest měsíců, odstranily prameny speciálními složkami, které rozpouští kapsli. Nevýhody této techniky zahrnují:

 • Výskyt nepohodlí ve snu
 • Dlouhá doba dodání
 • Korekce pomocí agresivních látek, které mohou zkazit stav vlastních vlasů. Korekční postup může způsobit bolest nebo nepohodlí.

Náklady na proceduru se pohybují od deseti do dvaceti tisíc rublů, a to v závislosti na druhu použitých kadeř a délce prodloužení.

Aplikace mikrokapslí

Metoda je charakterizována polovinou objemu kapsle a použití kleští malé velikosti. Kapsule, na rozdíl od italské technologie, mohou být vyrobeny z jejich vosku. Metoda získala více pozitivních recenzí, protože kapsle jsou měkčí, méně nápadné a nezpůsobují problémy při usínání.

Dalším obdobím italské metody je metoda ultrazvuku, při níž kapsle není tavena teplotou, ale pomocí ultrazvuku. Nevýhodou metody jsou vyšší náklady oproti klasické italské metodě, ale použití moderního ultrazvuku poškozuje přirozené vlasy méně.

Oprava se stavěním za tepla

Pomocí horké metody jsou vlasy připojeny kapslemi organické pryskyřice nebo keratinu. Pro opravu budete muset rozebírat každý pramen, aplikovat speciální přípravek na kapsli a pomocí pinzety jej spustit podél natívního pramene. Začněte postup od krku a postupně se přesunete do chrámů a parietální zóny.

Po změně polohy jsou vlasy drženy spolu s termopáskem novou kapslí. V průměru se provádí korekce vytváření hotových metod každé dvě až tři měsíce, náklady na opravu činí přibližně polovinu nákladů na nárůst.

Anglická technika

Při použití anglické metody je organická pryskyřice vytlačena ze speciální pistole pod vlivem vysokého tlaku a teploty. Cesta je nebezpečnější. Takže jak může poškodit vlasy. Zbytek metody je podobný italštině, podobně jako metoda korekce a odstranění pramenů. Kapsule jsou dvakrát nebo třikrát menší než italské, takže vlasy jsou méně patrné, ale síla přilnavosti trpí. Vlasy, vylepšené pomocí anglické technologie, se udržují na polovině. Mezi výhody patří možnost kombinace pramenů různých odstínů, ale metoda má velké množství nevýhod:

 • Kapsule svítí v neonových a ultrafialových světlech
 • Kapsule jsou docela viditelné, takže neexistuje žádná možnost nárůstu
 • Není-li teplota pary vyšší než 80 stupňů, není možné používat termální styling a navštívit vanu
 • Kapsuly jsou křehké, mohou se držet nebo se držet navzájem

Náklady na stavbu činí deset tisíc rublů za proceduru.

Oprava se stavěním za tepla

Pomocí horké metody jsou vlasy připojeny kapslemi organické pryskyřice nebo keratinu. Pro opravu budete muset rozebírat každý pramen, aplikovat speciální přípravek na kapsli a pomocí pinzety jej spustit podél natívního pramene. Začněte postup od krku a postupně se přesunete do chrámů a parietální zóny.

Po změně polohy jsou vlasy drženy spolu s termopáskem novou kapslí. V průměru se provádí korekce vytváření hotových metod každé dvě až tři měsíce, náklady na opravu činí přibližně polovinu nákladů na nárůst.

Technologie trouby

Při použití sporáku se pryskyřice neroztahuje na vlasy, ale ve speciální troubě. Poté je umělý pramen spuštěn do keratinu a připevněn k místním kadeřům. Nevýhodou této technologie je křehké upevnění kapslí, pravděpodobnost přilepení vlasů, ztráta prodloužených pramenů při česání, závažnost korekce a nemožnost tepelné expozice.

Německá technologie pro rozšíření vlasů

Německá technologie zahrnuje použití továrně vyráběných pramenů, které jsou na vlasy tepelně utěsněny při teplotě 120 stupňů. Voskované prameny vyžadují korekci jednou za tři měsíce, odstraňování kapslí se provádí pomocí stejného zařízení. Což pomáhá připevnit je.

Kapsule se mohou uvolňovat při častém mytí hlavy, některé prostředky pro fixaci vlasů nelze použít, výběr účesů je omezen.

S dostatečným počtem zjevných nedostatků je postup nákladný - náklady na výstavbu se pohybují mezi 15 000 a více.

Při použití německé technologie je také možné používat mikrokapsle. Mezi výhody kapsle mikrokapslí patří hypoalergenita, přirozený vzhled, schopnost skrývat plešatiny a oblasti plešatosti. Další výhodou je bezbolestná korekce, která nepoškozuje pokožku hlavy.

Francouzská metoda

Francouzská technika je čtyři tisíce na stavbu. Cena vlasů je od pěti do patnácti tisíc. Hlavní výhodou je nenápadná montáž. Existuje však mnoho nevýhod:

 • Úprava vlasů je bolestivá a obtížná
 • Vlasy jsou silné
 • Složení pro odstranění nebezpečné pro použití
 • Když odstraníte rozšíření, vaše vlasy velmi trpí. Někdy je třeba je odříznout.
 • Neexistuje možnost navštívit bazén, saunu nebo plavat v otevřených rybnících.

Tam je také španělská metoda, která se prakticky neliší od francouzštiny, ale je vhodná pouze pro blond vlasy.

Pravidla péče

Existuje několik pravidel pro péči o prodloužení vlasů, které je třeba dodržovat, aby kudrliny vydrží déle a neztrácejí atraktivní vzhled:

Použijte speciální hřeben s řídkými zuby, aby nedošlo k poškození upevňovacích bodů:

 • Do 24 dnů po založení by neměl umyt vlasy, bude to vést ke ztrátě donorových pramenů
 • To by mělo být česané třikrát denně, aby se zabránilo tvorbě zamotání u kořenů vlasů
 • Když se česání musí pohybovat proti růstu vlasů: od konců až po kořeny, postupně stoupá
 • Nemůžete jít do postele s mokrými vlasy, nejprve je třeba je vysušit a česat, aby se prameny nezamotávaly, než půjde do postele, je lepší spléknout pletené
 • Rozsáhlé vlasy vyžadují pečlivé zacházení: měli byste si vlasy umyt mírnými produkty pH, které neobsahují aktivní složky a agresivní částice pracího prostředku.
 • Pro posílení vlastních vlasů a ochranu dárce by se po každém šamponování měly aplikovat vyživovací masky a balzám.
 • Možnost tepelného stylingu je eliminována, protože kapsle mohou změkčit. O možnosti pokládky je třeba zkontrolovat s velitelem
 • Možnost návštěvy bazénu nebo sauny je vyloučena u většiny typů rozšíření, je lepší zakrýt vlasy pod víčkem při koupání
 • Při stylování se nedotýkejte vlasových kořenů, můžete poškodit nástavbu a způsobit spadnutí pramene, což poškodí celkový vzhled vlasů
 • Je třeba se vyvarovat příliš těsných účesů, které mohou poškodit kořeny vašich vlastních vlasů a dělat prameny křehké.
 • Je lepší umýt si vlasy ve sprše, aniž byste upustili hlavu.
 • Nepoužívejte stylingové produkty obsahující ethanol nebo olejovou základnu - tyto látky mohou rozpouštět lepidlo
 • Optimální interval mytí hlavy - dvakrát týdně, jinak bude pevnost hrotu přerušena

Další funkce péče by měly být vyjasněny odborníkem, který provedl postup, protože v závislosti na technologii mohou vzniknout další obtíže.

Speciální prostředky

Pro péči byste mohli potřebovat specializované produkty péče o vlasy, aby vaše kudrlinky byly krásné a dobře upravené. Koupit speciální produkty péče. Kvalita péče závisí na životnosti vlasů dárce a počtu opakovaných použití materiálu.

Aby nedošlo k poškození pramenů. Měli byste si dát měkký štětec a pravidelně si kartáčovat vlasy, aby nebyly zmateny prameny. Pravidelný plastový hřeben rozlomí spojovací prvky a vytáhne prameny, čímž se vytvoří nápadný a rozcuchaný vzhled.

První věc, kterou musíte bez problémů koupit, je speciální štětec s měkkými štětinami. Při péči o hlavu by se neměly provádět rychlé a ostré pohyby.

Pro mytí vlasů budete potřebovat speciální masky, šampony a balzám. Můžete si umýt vlasy běžnými prostředky, ale dávejte pozor, abyste nepoužívali koncentrované výrobky na oblast připevnění pramenů.

Výrobky na péči o ropu a alkohol budou muset být odstraněny, místo toho je lepší zakoupit výrobky z vlasů ze specializovaných sérií. Je lepší nepoužívat stylingové výrobky na vlasové kořeny, aby nedošlo k poškození příloh.

Nejvíce nenáročné vlasy jsou slovanské vlasy, nevyžadují drahou kosmetiku a zachová si svůj dlouhý přirozený vzhled, vlasy asijské a evropské produkce jsou křehčí a křehké.

Prodlužování vlasů

Obsah:

Vlasy jsou důležitou součástí obrazu a stylu. Mnoho žen sní o luxusních dlouhých pramenech, ale ne každý je připraven čekat několik let, dokud se jejich vlasy nerozsvítí. V tomto případě by bylo nejlepším řešením rozšíření vlasů. Jaká je tato technika? Které druhy preferují? Mohu to udělat sám? Přečtěte si článek.

Rozšíření vlasů - jaký postup

Umožňuje několik hodin prodloužit natívní prameny. Některé techniky zahrnují použití speciálního lepidla a tepelné úpravy, jiné sestávají z upevnění pomocí kroužků, korálků nebo stuh. Každý má výhody a nevýhody. Chcete-li zjistit to nejlepší, měli byste se dozvědět o vlastnostech každého z nich.

Chcete-li získat požadovaný výsledek, je lepší využít služby zkušeného mistra, protože to vyžaduje speciální znalosti a dovednosti.

Jak rozšíření vlasů

Princip je téměř stejný pro všechny existující metody:

 • Určete strukturu klientely nativní kadeře.
 • Vyberte vhodný typ a množství dárcovského materiálu.
 • Připojte jej k kořenům, ustupujte několik milimetrů pomocí speciálních nástrojů.

Musíte strávit spoustu času v kabině. Efekt přetrvává dlouhou dobu. Chcete-li zachovat čistý vzhled vlasů, je třeba provést úpravy každých pár měsíců. Vlastní délka účesu by měla být od 5 do 10 cm. V opačném případě bude účinek vypadat nepřirozeně, protože je obtížné skrýt upevňovací body.

Co se stane prodloužením vlasů

Existuje velké množství populárních odrůd. Vyberte na základě požadovaného výsledku.

Páska

Nepotřebuje tepelné zpracování. Páska je považována za nejzásadnější. Netrvá to moc času. Vhodné i pro domácí použití. Použijte speciální pásku (nebo lepicí pásku). Nejprve je k němu připevněn svazek a přilepený k původnímu. Poskytuje spolehlivé výsledky. Buďte však připraveni na to, že úprava bude muset být provedena každých 8-12 týdnů.

Capsular

Provádí se kapsle na bázi keratinu. Nepoškozují kořeny. Formujte malé kulaté koule. Podržte je na kořenech a připevněte je kleštěm vždy v místě upevnění. Přístroj je předehřátý. Ale teplota není příliš vysoká, takže se nemusíte obávat možného poškození. Polymery jsou prakticky neviditelné.

Na pigtailu

Hollywood, brazilská, francouzská technologie - všechny tyto názvy znamenají totéž. Podstata v tkaní jemných copánků. Každému připojíte předem připravené úzké svazky faktur. Tato technika je poměrně levná. Kromě toho jeho implementace netrvá dlouho. Vzhledem k tomu, že kořeny rostou o 2-3 cm, musí být provedena korekce, která spočívá v prokládání.

Bellargo

Hlavní rozdíl v speciálních tzv. "Rukávech". Používejte také nástroj, který je předehřátý. Rukávy jsou vyhřívány místně a je proto vyloučeno nebezpečí poškození. Je nutné jej opravit jednou za 8-12 týdnů. Nejčastější odstranění nebude fungovat. V opačném případě hrozí nebezpečí zkazit vlastní "lopata". Kromě toho budete potřebovat elektrické zařízení k odstranění. Jedinou nevýhodou je to, že při každém mytí hlavy dochází k oslabení a větší viditelnosti příloh.

Ultrazvuk

Chcete-li vytvořit další hlasitost a stát se vlastníkem dlouhé "lopaty", zvolte tuto možnost. Jeho podstatou je ultrazvukový efekt. Takové impulzy nepoškodí. V důsledku toho se nevytvářejí žádné vrásky. Vezměte keratinové kapsle pro upevnění. Upevnění je spolehlivé a nenápadné.

Dost je od 100 do 200 hlavních pramenů, které se budou nosit po dlouhou dobu.

Stavět na kůži

Pláty jsou pletené pásy. Tkaní provádí ručně nebo na speciálním stroji. Fixace se provádí šitím. V důsledku toho se vlasy stávají mnohem objemnějšími. Mějte na paměti, že každých 8 týdnů musíte provést úpravy v kabině, abyste je udrželi v pořádku.

Typy vlasů pro prodloužení

Vytvoření luxusních pletenin pod rameny lze provádět pomocí umělých a přírodních materiálů. První bude stát víc. Proto mnozí dávají přednost umělému. Existují 4 oblíbené typy:

První - nejvíce rozpočtu. Přesto jsou vysoce kvalitní a vypadají přirozeně. Prázdné oko je nemůže odlišit od svého vlastního, pokud se vše dělá profesionálně.

Evropanů dražší. Ale v kvalitě jsou stejné jako v Asii. Jsou vystaveny barvení a aplikaci silikonového povlaku. Levné mají šupinatý povrch. Oni mají tendenci se zamotat, jsou obtížně hřebeny. Proto se doporučuje dává přednost hladce.

Slovanské je ještě dražší. Mají hladkou a hladkou kůžičku, takže se nemusí dokonce ani podrobit speciální léčbě. Mohou být vystaveny různým stylům s curlingem, vysoušečem vlasů, žehličkou a dalšími zařízeními.

Jižní Rusové jsou optimální z hlediska kvality a ceny. Jsou snadno hřebeny, dobrý styl. Jednou z hlavních výhod je nedostatek komplexní péče.

Způsoby budování

Obvykle jsou všechny existující technologie rozděleny do dvou skupin podle metody: horké a studené. Nejzásadnější jsou studené, protože nevyžadují vytápění. Oba způsoby mají klady i zápory.

Hot build

Existuje několik druhů prodloužení "hřívy" pomocí tepelné expozice. Nejoblíbenější jsou angličtina a italština. Angličtina tvoří kapsle z pryskyřice. S jejich pomocí se dárcovský materiál stlačí, zatímco působí na vysokou teplotu. Poté je třeba jemně hřebenit.

Italština vylepšená. Přišel s profesionálními kadeřníky, aby odstranil nedostatky, které jsou v angličtině. Namísto pryskyřice - keratin. Vezměte speciální kleště a zahřejte je. Výsledkem je solidní, diskrétní připoutání.

Hot technologie se vyznačují přítomností některých omezení týkajících se manipulace s umělým "šokem". Není možné aplikovat stylingové přípravky nebo ovlivnit fixační zóny pomocí žehličky (curling iron). Při návštěvě koupelny nebo sauny nezapomeňte nosit ochranný kryt. "Mane" je třeba jemně hřebenit.

Rozšíření pro studené vlasy

Nejoblíbenější studená metoda je považována za pásku. Je levný a běží dostatečně rychle. Existuje také další běžná volba. Je to použití kovových korálků nebo kroužků. On také šetří. Ale stále existuje riziko poškození třením s kovem. Kromě toho korálky často způsobují nepohodlí majitelům. Ale obvykle si na ně rychle zvyknou a po několika dnech se necítí nepříjemně. Nejlepší je splékat plivku před spaním. Tím se zabrání nepohodlí a sníží se riziko poškození.

Video - jak zvýšit vlasy

Sledujte toto video. Ukazuje každou etapu podrobně a poskytuje praktická doporučení.

Prodlužování vlasů doma

Musíte mít zvláštní dovednosti, aby takovou práci vykonal. Kromě toho budete muset připravit všechny potřebné nástroje a nástroje. I když by to nemělo být problémem, protože jsou všichni běžně komerčně dostupné.

Při výběru horké metody nezapomeňte, že poplatek bude trvat nejméně 4 hodiny, pokud to uděláte sami. Je časově náročné a vyžaduje použití speciálních svorek. Chcete-li je odstranit, potřebujete také zařízení a speciální složení. Budete také potřebovat kapsli keratinu nebo pryskyřice. Přednost je lepší dát keratinu, protože je neškodná.

To se děje takto:

 • Nejprve vytvořte malé kuličky z přírodního polymeru.
 • Ve vzdálenosti 2 mm od kořenů připojte umělý paprsek.
 • S vyhřívanými kleštěmi zajistěte kuličku tak, abyste zajistili bezpečné uchycení.

Studené pohledy jsou také možné doma. Nelze však říci, že jsou méně pracovně náročné. Vyžadují také speciální znalosti. Můžete si vybrat techniku ​​pomocí lepicí pásky nebo kovových kroužků. Šití na kůži je těžší. Taková práce je lepší svěřit zkušeného odborníka.

Nejjednodušší volba vhodná pro domácí provedení - páska. To se provádí rychle a snadno:

 • Nejprve si umyjte hlavu.
 • Vysušte "hřívu".
 • Natáhněte železo.
 • Oddělte šířku pramene o 3 centimetry.
 • Zvedněte ji.
 • Položte připravenou pásku pod základnu. Lepidlo.
 • Opakujte se zbytkem "šoku".

Pro korekci stačí odstranit prameny a posunout je nahoru, blíže ke kořenům. Můžete je také odstranit sami, aniž byste se uchýlili ke službám profesionála.

Kolik je prodloužení vlasů a co dělat?

Pokud stále nejste přesvědčeni o dovednostech a schopnostech, je lepší svěřit tuto práci profesionálním kadeřníkům. Portál Areado má ty nejlepší salony, ve kterých poskytuje takovou službu:

Cena závisí na mnoha různých faktorech, včetně oblasti, ve které žijete. V průměru náklady na prodloužení 100 paprsků o délce 50 cm jsou 7000-10 000 rublů. Cena může být nižší.

Fotky před a po proceduře pro rozšíření vlasů

Podívejte se, jak vypadají křivky náplasti při použití různých technik, které byly popsány výše. Najděte zkušeného mistra ve velkém městě není těžké. Ale abyste získali nejlepší výsledek, měli byste kontaktovat odborníka, který vám doporučí vhodnou odrůdu. V tomto případě bude účes vypadat přirozeně a budete si moci dlouho užívat dlouhých pramenů.

Rozšíření vlasů - recenze po postupu

Zjistěte, co si ostatní ženy myslí o různých metodách. Možná, že jejich zpětná vazba pomůže zjistit, který z nich je pro vás vhodný.

Darina, 35 let

Kdysi to byly dlouhé prýmky, ale po chemii musely být odříznuty. Po studiu všech technologií si vybrala tobolku. Ve kadeřnictví strávil asi 3 hodiny. Všechno stojí 6 000 rublů. Používala asijský materiál, neboť slovanské stojí mnohem víc. Ale výsledek je spokojen. Nemůžu říct, že kudrlinky jsou přesně jako moje před chemikou, ale vizuálně vypadají přirozeně.

Julia, 26 let

Dlouho snil o prodloužení vlasů a nakonec to udělal. Vybrala jsem techniku ​​na plátně. Nosím druhý měsíc. Jediným mínusem je stále pečlivé zacházení a zvláštní péče. Ale kvůli takové kráse jsem připravena ji vydržet. Mám v plánu udělat brzy opravu.

Alexandra, 29 let

Dělám to už několik let. Málokdy to opravím. Ačkoli mistr varoval, že není nutné počítat s dlouhodobým výsledkem, protože vlasy byly tekuté. Aplikuji kapsulární metodu. Vlákna se nosí dlouhou dobu, takže nemusíte kupovat nové. Radím každému, aby poskytoval pozdější intenzivní výživu a hydrataci.

Přípravek pro rozšíření vlasů: recenze, fotky před a po

Ne každý postup obdrží pozitivní zpětnou vazbu, ale ne rozšíření kapsulárních vlasů, což nemá negativní důsledky. Tato metoda se objevila v minulém století, okamžitě se zamilovala do žen a každým rokem se stává stále více populární.

Prodloužení vlasových kapslí je upevnění umělých pramenů na jejich přirozené kudrlinky pomocí kapslí. Pomocí této metody můžete během několika hodin získat dlouhé a silné vlasy. Kapsle jsou: keratin, lepidlo a pryskyřice.

Keratinové kapsle jsou ve formě malých desek, které se skládají výhradně z keratinu a nacházejí se v struktuře lidských vlasů a nehtů. Silné upevnění nastává v důsledku skutečnosti, že keratin má silné adhezní vlastnosti.

Kapsulární rozšíření vlasů

Kapsle lepidla mají ploché malá přilnavost, která je na hlavě nepostřehnutelná, ale naopak je to, že když se lepidlo vysuší, začne bílet, takže se tyto kapsle doporučují pro dívky, které mají světlý odstín vlasů.

Pitch kapsle se skládají z žáruvzdorné pryskyřice, která obsahuje keratin přírodního původu. Pokud budete postupovat podle správné technologie, velikost hrotů bude jako zrno rýže a jsou zcela bezpečně připevněny. Mají kapsle, které po zbarvení změní barvu.

Níže uvážíme všechny typy rozšíření kapsulárních vlasů, jaké jsou důsledky a zpětná vazba po ukončení procedury.

Typy kapsulární kapacity

Italská technologie

Pro tuto metodu se používají keratinové kapsle a dříve připravené umělé prameny. Během postupu se oddělí malý pramen a několik milimetrů od kořenů, navíc je připojen dodatečný umělý papír, na jehož konci je kapsle umístěna.

Vlasy před a po kapsulárním prodloužení

 • vzhledem k nízké teplotě během pájení, prameny nejsou vystaveny silnému tepelnému zpracování;
 • když jsou zmraženy, kapsle se stávají neviditelnými;
 • mohou být provedeny dívkami s krátkým účesem;
 • je zde možnost navštívit bazén, saunu, pláž;
 • platnost až 6 měsíců.
 • dlouhý a náročný postup;
 • musíte být opatrní při stylování účesů s horkými výrobky;
 • nepříjemnosti v důsledku skutečnosti, že přítomnost kapslí je neobvyklá, ale je dočasná;
 • v důsledku adhezí může po operaci začít s lehkým svěděním, ale během několika hodin to projde;
 • místa adhezí se mohou vzájemně držet, což přináší bolesti;
 • pokud máte poškozené nebo slabé vlasy, stojí za to odmítnout;
 • Konečný výsledek závisí na mistrovi, takže byste měli pečlivě vybrat stylistu.

Anglická technologie

Při této technice se prameny sestavují před zahájením postupu požadované velikosti a kapsle z pryskyřice se aplikují na kořeny, které se zahřívají zvláštním lepidlem. Přichycený pramen je upnutý kleštěmi, které tvoří zaoblený tvar podobný zrnu.

Kadeřnické vlasy pro prodloužení

 • přidání objemu a délky;
 • Můžete barvit vlasy, protože kapsle jsou také natřeny;
 • nízké náklady.
 • není dostatečně zabezpečené;
 • nevyhovuje pro mastné vlasy a dívky s krátkými vlasy;
 • není vhodný pro chrámy a oddělení;
 • může vypadat při česání, jestliže master nesprávně shromáždil prameny
 • trvání účinku maximálně 3 měsíce.

Technologie mikrokapslí

Tato technologie je považována za nejoblíbenější, protože používá tenké prameny, které se připevňují na kapsle malých rozměrů.

 • díky tenkým pramenům na vlasy nebude silná zátěž;
 • možnost prodloužení krátkých vlasů;
 • dává objem;
 • efekt trvá šest měsíců.
 • postup trvá od 5 do 8 hodin;
 • vysoká cena.

Mikrokapsle pro prodloužení

Ultrazvuková technologie

Takové vybudování se považuje za nejbezpečnější díky použití ultrazvukových vln, které jsou vyráběny zvláštním zařízením. Roztažitelný pramen se aplikuje na vlasy a pomocí fixace na zařízení se keratin roztaví, proč se pomocí kleští vytváří plochý tvar kapsle.

 • nahromaděné prameny vypadají přirozeně a neliší se od nich;
 • rychlý postup;
 • pramínky nejsou tepelně ošetřeny ani vyčesávány;
 • silná fixace kapslí.
 • zvláštní péče;
 • potíže při provádění oprav;
 • vysoké náklady na řízení.

Španělské technologie

Při této výstavbě používají hotové prameny, kde jsou kapsle vyrobeny z lepidla. Používejte také speciální aktivační prostředek na kapalinu namísto horkých kleští. Tato technologie je považována za studenou.

Hot italská stavba

 • vlasy nejsou vystaveny teplu;
 • přítomnost lepidla nevyvolává alergie;
 • snadná korekce;
 • budova nepotřebuje zvláštní péči;
 • Při vstupu do sauny, bazénu a solária neexistují žádná omezení;
 • mohou být natřeny;
 • Můžete je přivést po dobu 4-5 měsíců;
 • nenákladný postup.
 • když lepidlo ztuhne bílý tón je vidět;
 • dlouhou dobu trvání postupu;
 • curlingové kudrlinky nelze použít;
 • s délkou vlasů až 10 cm, nelze postavit;
 • kvůli problémům s pokožkou hlavy, měli byste tento postup odmítnout;
 • také odborníci neposkytují poradenství při provádění postupu prodlužování pramenů během chemoterapie, hormonální přípravky, antibiotika.

Pomocí postupu rozšíření můžete růst vlasů libovolné délky

Důsledky

Důsledky po prodloužení kapsulárních vlasů se mohou lišit, vše závisí na tom, jak postupujete po pramenech. Hlavním pravidlem je provést opravu v čase, abyste se starali o vlasy podle doporučení stylisty. Důsledky po nesprávné péči mohou být:

 • vlasy se mohou stát křehkými a jejich celkový stav se zhoršuje;
 • pokud nechcete opravit, uvidíte své přírodní prameny;
 • není vždy možné sbírat vlasy v koni;
 • vlasy mohou být velmi zamotané;
 • umělé prameny vytvářejí vlastní zátěž, a proto může dojít ke ztrátě vlasů.

Krokové rozšíření vlasů

Recenze

Ne každá dívka se může rozhodnout o této metodě prodloužení délky vlasů a bod není jen v ceně. Mnohé ženy se obávají účinků rozšíření kapsulárních vlasů, jak bylo uvedeno výše, a proto mají zájem o zpětnou vazbu od těch, kteří ji již dosáhli. A zde můžete čelit rozporům názorů. Mnozí říkají, že není nutné provést takový postup kvůli:

 • komplexní péče o vlasy;
 • poškození vlasů;
 • více šamponů je spotřebováno;
 • vysoká cena.

Fotky před a po rozšířeních vlasů

Ale více než polovina dívek si myslí, že takový postup má více výhod než nevýhody, protože vzhled se mění a vypadá krásně, můžete snadno rozvíjet vlasy a sbírat různé typy účesů.

Jak vidíme názory a důsledky po rozdělení kapsulárních vlasů, ale zda byste měli tuto metodu použít na sebe, je na vás. Pro mnohé je toto rozšíření nejlepším řešením, hlavním cílem je dodržovat všechna doporučení poskytovaná velitelem. S krátkými délkami můžete za pár hodin získat krásné, lesklé a dlouhé vlasy. S nimi obraz vypadá vždycky ženský a elegantní, nýtování pozornosti ostatních.

Ohodnoťte téma článku

Budeme velmi vděční, pokud opustíte své hodnocení.

Vše o rozšířeních o vlasy: náklady, recenze a efekty

Rozšíření vlasů je velmi populární procedura v ruských salonech. S pomocí rozšíření se můžete rychle stát dlouhosrstou krásou, kterou ostatní věnují pozornost. Nicméně mnoho dívek je znepokojeno otázkou, zda rozšíření způsobuje poškození jejich vlasů. Zjistíme to.

Každé dívka sní o dlouhé, svěží hlavě vlasů. Silné a zdravé vlasy jsou znakem mladosti a krásy. Existuje však mnoho problémů, které brání rychlému růstu vlasů:

 • Špatná ekologie;
 • Nesprávná výživa;
 • Věk;
 • Dědictví;
 • Nedostatek vitamínů;
 • Nedostatek času na péči o vlasy.

Co je sestavení?

Prodloužení vlasů je postup, při kterém jsou další vlasy připevněny k vašim vlasům.

Doplňuje rozšíření vlasů:

 • Délka vlasu se zvyšuje;
 • Vlasy se stávají objemnými;
 • Maskovaná špatná čára vlasů.

Prameny neklesají po několik měsíců, po uplynutí této doby je třeba je odstranit nebo znovu připevnit.

V budově existují kontraindikace:

 • Hormonální kapky;
 • Onemocnění kožního epitelu;
 • Migréna;
 • Alergie;
 • Časté zbarvení;
 • Alopecie;
 • Dystonie.

Také se nedoporučuje udržovat prodlužování vlasů u lidí, kteří hodně cestují a často tolerují aklimatizaci, stejně jako těch, kteří mají na hlavě škrábance.

Typy pramenů

Mnoho dívek se zajímá o to, kde se jejich vlasy používají k prodloužení. Podle dodavatelských zemí jsou vlasy rozděleny na:

 • Asijské;
 • Evropské;
 • Slovanské.

Vlasti asijských vlasů jsou Čína a Korea. Prameny z Asie - levné a nízké kvality. Mají tlustou strukturu, se špičatě a rychle rozkrojí. Takové vlasy jsou zmatené, ztrácejí se po promývání, nemohou být zbarveny a stylizovány. V průběhu doby mají formu pevného drátu. Příčinou je nesprávné zacházení s asijskými vlasy. Při výrobě jejich vyčištěné z horní vrstvy vločka, a pak leštěné, malované a potažené silikonovou vrstvou.

Evropské vlasy získaly své jméno díky speciální technologii zpracování. Mohou být nejen z Evropy, ale také z Latinské Ameriky nebo Indie. Za prvé, prameny jsou vystaveny působení kyseliny, pak namalovány a poté ošetřeny silikonem. Stínová vrstva je zničena. Tento typ srsti bude vyhovovat majitelům tvrdých, pórovitých vlasů.

Ruské ženy zapadají do slovanských pramenů. Vyrábějí se a udržují horní stupnice. Slovanské vlasy mohou být rovné, zvlněné nebo kudrnaté. Po promývání a stylování udržují svůj tvar dobře. Slovanské prameny vytvořené pro majitele tenkých, měkkých vlasů.

Proces prodlužování vlasů

Týden před zahájením léčby můžete vypít vitamín a antioxidanty, které posilují vlasy. Před stavbou je nutné umýt vlasy pomocí speciálních přípravků pro péči o vlasy. Kondicionér poskytne hladké vlasy a poslušnost, prameny budou ležet vlasy na chloupky, což zabrání tomu, aby se zaplétaly po fixaci kapslí.

Existují následující typy kapacit:

 • Brazilský;
 • Španělsky;
 • Afro-zvedání;
 • Francouzština;
 • Microlining;
 • Microbellargo;
 • Německá technologie;
 • Capsular.

Budeme rozumět hlavním a nejpopulárnějším typům.

Nelze zvlhčit vyrovnávání vlasů? Zkuste zkroutí, je to mnohem jednodušší

Dívky, které mají rány, to často dělají doma. Ale jen málo lidí se zajímá, jestli si můžete sami sobě krájet vlasy. Přečtěte si více na adrese: http://weylin.ru/strizhki/vsya-pravda-o-tom-mozhno-li-strich-volosy-samomu-sebe.html

Italská technologie nebo kapacita kapslí

Vytváření keratinových kapslí je nejoblíbenější a nejspolehlivější metodou. Kapsle pramenů jsou vyrobeny z keratinové pryskyřice, která se roztaví se speciálním železem, zahřívá se na 180 stupňů a přilne k vlasům. Transparentní keratinová kapsle vyrobená z tavené pryskyřice, neviditelná na vlasu.

Taková kapsle může odolávat různým druhům nákladů. Je odstraněn tak snadno, jak je opotřebovaný - pomocí horké železa. Pásky nahromaděné na kapslích jsou uchovávány od 3 do 6 měsíců.

Z mínusu lze identifikovat kapsulární kapacitu:

 • Doba trvání procesu budování. Trvá až 4 hodiny;
 • Kapsule mohou během spánku podráždit pokožku hlavy;
 • Při korekci obnovených pramenů se používá acetonový roztok, který poškozuje jejich strukturu;
 • Plochá kapsle bude narůstat při růstu.

Ceny za prameny se tvoří v závislosti na kvalitě pramenů (evropské, slovanské) a délce:

 • Evropská a asijská srst stojí 50-70 p. pro zámky střední délky do 100 r. dlouhé vlasy;
 • Slovanské vlasy stojí od 80 do 100 str. (průměrná délka) až 250 str. (dlouhé vlasy).

Variant italské kapacity je technika využívající mikrokapsle. Jejich velikost je 3 až 6 mm a malé kleště se používají k zajištění kapslí. Kromě keratinových kapslí existují kapsle z vosku. Mikrokapsle jsou na rozdíl od běžných kapslí méně viditelné.

Kromě horkého žehlení se používá speciální přístroj, který roztaví kapsle pomocí ultrazvuku. Tato technika je modernější.

Anglická kapacita

Anglická technika je podobná italské. Pásky jsou připevněny pomocí speciální pistole, která vytlačuje organickou pryskyřici. Anglická metoda má v porovnání s italštinou řadu nevýhod:

 • Aby nedošlo k poškození vlasů, musí kadeřník neustále sledovat teplotu pryskyřice;
 • Prameny klesají rychleji. Jejich doba trvání je pouze 2-3 měsíce;
 • Kapsule jsou výraznější;
 • Kapsule září v klubech;
 • Nemůžete jít do míst s vysokými teplotami, jinak se gel roztaví;
 • Kapsule se mohou držet spolu;
 • Až 20-30 procent vypadávání vlasů za měsíc;
 • Nemůžete vyfouknout suché vlasy.

V anglickém rozšíření můžete kombinovat vícebarevné vlasy v jednom vláknu.

Německá technologie

Charakteristickým rysem německé technologie je upevnění pramenů pomocí vložky, které jsou utěsněny za působení vysoké teploty. Korekce nastává v důsledku pohybu rukávů na vlasovou čáru.

Nevýhody:

 • Po umytí hlavy zmizí rukávy;
 • Rukávy jsou viditelné;
 • Některé produkty péče nelze použít;
 • Nějaký styl není možné udělat.

Náklady na takové zvýšení bude 15 tisíc rublů.

Francouzská technologie

Tato technika na typy kapacity, které nepoužívají žehličky. Vlákna jsou tvořena lepidlem Rueber. Jeho barva se přizpůsobuje rozsahu vlasů. Pásky se odstraní za použití rozpouštědla.

Kolik stojí za růst vlasů francouzskou technologií:

 • 3000 - 4000 rublů - asijské prameny;
 • 5.500-15.000 rublů pro prameny delší než 45 cm.

Místo připoutání je téměř neviditelné. Nevýhody rozšíření vlasů podle francouzské metody:

 • Postup bolestivé korekce;
 • Vypadnou vlasy;
 • Vlasy lze odstranit až po uplynutí 2 týdnů od prodloužení;
 • Pokud se používá jako lepidlo faleš, je bezpečné odstranit prameny;
 • Někdy musíte odříznout matné kuličky;
 • Nemůžete jít do míst s vysokými teplotami a plavat ve slané vodě.

Tape building

Pásková budova se provádí lepícím suchým zipem. Pásky jsou na vlasy přilepeny lepící lepicí páskou. Kapacita pásky stojí od 7 000 do 10 000 rublů.

Výhody rozšíření pásky:

 • Zatížení vlasů je rozloženo rovnoměrně;
 • Prameny se odstraňují postřikem;
 • Vlasy mohou být znovu použity, měnit pásku na suchý zip;
 • Vybudujte rychle.

Sestava pásky má několik nevýhod:

 • Pramínky opotřebované nejdéle dva měsíce;
 • Stuhy mohou svítit a lesknout;
 • Je třeba používat produkty péče o vlasy;
 • Nemůžete udělat nějaké účesy kvůli speciálnímu uspořádání stuh.

Účinky nahromadění

Mnoho lidí se ptá: rozšíření vlasů - je to škodlivé? Abychom jednoznačně odpověděli na tuto otázku, je třeba zvolit správný typ budovy a zohlednit její důsledky.

Účinky rozšíření vlasů:

Pro Více Informací O Suché Vlasy