logo

Kapsulární nebo mikrokapsulární prodloužení? Který je lepší?

Naše nové vlasové prodloužení, mikrokapsle, blond, vyústily v 230 mikrokapslí, prodloužení vlasů 150 g, délku vlasů 60 cm!

Domovské studio Ksenia Grinina Vás zve na nejlepší microkapsulární přirozené vlasové prodloužení v Krasnodaru, přivítejte nás!

Home Studio Ksenia Grinina Vás zve k nejlepšímu rozšíření vlasů v Krasnodaru, vítejte! #hair # vlasy # přírodní vlasy # blond # mikrokapsle # eskalující vlasy #centrální město #Microcapsulementing # Koupit vlasy # vlasy Krasnodar # eskalovat vlasy # studio xenii grinina # xeniagrinina # Krasnodar

Mikrokapsulární rozšíření vlasů

Mistr rozšíření vlasů, technolog, barevník.

Tento typ rozšíření vlasů je vhodný především pro osoby, které mají slabé, řídké nebo tenké vlasy. Pokud máte velmi krátké vlasy o délce 3-5 cm, budete potřebovat pouze vlasy s mikrokapslími. Velikost mikrokapslí je buď standardní - váží se 0,25 gramu a 3 mm, což je polovina velikosti a hmotnosti konvenční kapsle, nebo závisí na majiteli a na přání zákazníka - lze vytvořit jednotlivě. Kromě malého rozměru kapslí se samotný proces a fáze rozšíření neliší od klasické technologie kapslí, o které můžete na své stránce přečíst.

Je důležité si uvědomit, že pro kapsle vysoké kvality mikrokapslí musí být vyrobeny ručně. Proto se každá hlavní velikost pro standardní a mikrokapsle liší. Například mé standardní tobolky mohou být považovány za mikro (ve srovnání s velkými továrnami) a moje micro mohou být považovány za super mikrokapsle. Doufám, že jsem tě nezamlouval. Zde jsou příklady mých kapslí:

Mikrokapsulární rozšíření vlasů

Prodlužování vlasů mikrokapslí v Moskvě provádí naši odborníci v salonu za použití prémiových slovanských pramenů. Kadeřnice jsou fixovány na nativní vlasy s voskem nebo keratinovými mikrokapslemi.

Druhým názvem metody mikrokapslí je mikrolinizace. Pro tento postup se používají zapouzdřené mikrotřísky, které se tvoří ze standardních pramenů vlasů dárce.

Mikrokapsulární prodloužení je vhodné pro dívky s problematickou pokožkou hlavy, kombinované, mastné a suché vlasy. Tato metoda rozšíření může být použita k obnově pokožky hlavy u mužů. Mikro růst pomáhá vypadat mladší, skrývá plešaté oblasti.

Vlasová dílna metodou mikrokapslí zvyšuje vlasy libovolné délky a objemu. Opravujeme kudrlinky tak, aby ostatní neviděli přechod od přírodních pramenů k nárůstu. Vlasy vypadají přirozeně.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů provádí naši mistři pomocí slovanských kadeří kategorií GOLD a LUX. Zachovávají si hedvábnost v ponožkách, od sestavení až po 6 oprav.

Technologické rozšíření vlasů na mikrokapsle

V našem salonu se mikrolinika provádí pomocí bezpečných technik. Mikrokapsuly a mikropáčky jsou připevněny na přirozené vlasy zahříváním a vystavením ultrazvukové vlně. Prodlužování postupů při provádění technologií závisí na zvolené metodě: studené nebo horké.

Uskladnění mikrokapslí pomocí ultrazvuku se týká studených metod a horké jsou aplikovány pomocí vosku, keratinu a kleště s topnými prvky. Kterákoliv z vybraných metod nemá nepříznivý vliv na strukturu vlasů a pokožky hlavy. Jsou zcela bezpečné.

Bez ohledu na metodu zahrnuje postup rozšíření:

 • Příprava vlasů na vlasy: řezání, barvení, rovnání, mytí s odmašťovacím prostředkem.
 • Výběr kadeřnic pro vlastnosti a strukturu přírodních pramenů.
 • Zapouzdření vlasů dárce.
 • Upevnění mikrovláken na nativní chlupy.
 • Pokládání.
 • Konzultace o péči o rozšířené a přirozené kadeře.

Mikrokapsulární rozšíření ve Hair Workshop je zaručeno po dobu 3 měsíců. Pro kadeře používané pro proceduru - 12 měsíců.

Micro voskování

Pro rozšíření mikrokapslí používající vosk používáme speciální přístroj - Extend Magic. Pečlivě dávkuje adhezivní látku, z níž majster vytváří mikroskopické elastické kapsle. Vosk pevně upevňuje vlasy dárce s příbuznými, zatímco upevnění získá stín přírodních pramenů, což z nich činí neviditelné.

Přístroj zahřívá vosk na teplotu 90 °, když zasáhne vlasy, které ochlazuje rychle. Na pokožce hlavy jsou minimální tepelné účinky.

Mikrokapsulární budova podle italské metody Euro.So.Cap

Italská metoda eliminuje poškození vlasů. Provádí se předem zapouzdřenými donorovými vlákny, vybranými podle odstínu a struktury zákazníků. Pásky jsou fixovány na vlasy pomocí speciálních kleští. Zahřívají keratin a tvoří neviditelné mikrokapsle. Jejich velikost je 2krát menší než standardní keratinové kapsle.

Keratin je přizpůsoben barvě přírodních vlasů. Připravené kapsle jsou zcela neviditelné a necítí se na hlavě. Kohouty s topnými prvky pracují při teplotách do 150 ° C, což eliminuje poškození struktury přirozených vlasů v průběhu prodloužení.

Ultrazvukové mikrokapsulární rozšíření

Použití ultrazvuku pro rozšíření vlasů pomáhá zvýšit délku a objem přírodních pramenů o 2-3 krát. Připevňování vlasů dárce k rodině se objevuje pod vlivem ultrazvukových vln. Nepoškozují přirozené vlasy a nemají negativní vliv na lidské tělo.

Ultrazvukové rozšíření vlasů mikrokapslí jsou zcela bezpečné. Lze jej použít na ztenčené a poškozené prameny. Zvýšené kadeře po proceduře jsou uchovány po dobu 3-4 měsíců bez korekce. Metoda je vhodná pro majitele silných, tenkých, mastných, suchých, kombinovaných vlasů.

Prodloužení vlasů

Mikrokapsulární přípravek pevně zajišťuje dárcovské prameny na vlasy vlasů a poskytuje jim dlouhou dobu opotřebení. Frekvence korekce závisí na zvolené technologii a rychlosti růstu přirozených vlasů. Doporučuje se provést korekci pro mikrodilataci nejpozději 4 měsíce po ukončení procedury. Také pro pomoc by měl být kontaktován velitel, když se objeví nepohodlí v oblasti připevnění vlasů dárce.

Přesný datum odebrání a obnovení zámků nastaví master. Řekne vám, kdy navštívit salon a zaznamenat vás ve vhodném čase.

Kontraindikace k mikrovrstvě

Prodlužování vlasů mikrokapslí se nedoporučuje v přítomnosti keratinové intolerance, vosku. Je nemožné vytvářet, jestliže jsou na hlavě otevřené rány a odřeniny, progresivní plešatost a také jestliže klient trpí houbovými onemocněními pokožky hlavy.

Je možné provést mikrokapsulární prodloužení se slabými a tenkými vlasy

Mikročásti a mikrokapsle nevytvářejí přídavné zatížení na přírodních kadeřích, takže mikrolýzy lze použít i při poškozených a rozštěpených chlupách. Pomůže růst vlasů bez záhybů a vypadávání vlasů. Pomocí této metody můžete skryté vystupující plešatiny na čele, chrámy. Mikrokapsle nebudou viditelné ani na nejtenších chlupách.

Ceny pro prodloužení vlasů

Náklady na microlining jsou tvořeny na základě nákladů, množství a délky rostoucích kadeří. Čím vyšší je požadovaný objem a délka, tím vyšší je cena mikrokapsulární kapacity. Kapitán vypočítá přesné náklady na proceduru a následnou korekci v den návštěvy salonu.

Vlasová dílna nepřevyšuje cenu. Pro každého klienta vytváříme individuální systém slev. Slevy se vztahují na slovanské vlasy (dospělé a dětské struktury) a na práci pánů.

Výhody rozšíření mikrokapslí z dílny na vlasy

Provádíme prodlužování vlasů mikrokapslí bez použití zastaralých technologií. S pomocí mikrokapslí a mikrovláken zvyšují naši mistři kudrlinky v jakýchkoli oblastech hlavy: v zadní části hlavy, u chrámů, poblíž oddělení. Velitelé pracují pečlivě. Pečlivě ošetřují všechny vlasy klienta.

Provedené mikroskopické rozšíření:

 • Prodlužuje kadeře bez vlivu umělých vlasů. Zvýšené prameny vypadají přirozeně.
 • Umožňuje zvýšit nejen délku, ale také hlasitost o 2-3 krát.
 • Neškodná pro přirozené vlasy.

Rozšířené vlasy se nebojí styku se slanou, chlorovanou vodou. Upevnění odolává vysokým teplotám a při procesu nošení dárcovských pramenů se neztratí.

Po mikroliniích nemusíte kupovat profesionální drahou kosmetiku. Průvodce vám podrobně povědí, jak správně pečovat o kudrlinky pomocí levných prostředků a masky vyrobené z přírodních složek.

MicroCapsular extension od Hair Studio Vám poskytne dlouhé a elegantní vlasy po dlouhou dobu. Pokud se obracíte na náš salon, nebudete se setkat s nekvalitními službami a bezstarostným postojem k vašim vlasům. Budete pracovat s odborníky s 7 roky zkušeností. Každému klientovi je přiřazen master.

Máte slabé, tenké vlasy? Opravíme situaci. S pomocí kapacity mikrokapslí vám naši mistři udělají majitele dlouhých a silných kudrlin. Přijďte k bezplatnému konzultaci v našem salonu a vybereme pro vás vhodnou metodu rozšíření. Zaregistrujte se telefonicky: 8 (910) 476-67-11 nebo objednejte on-line telefonování a náš velitel vám zavolá zpět v pohodlný čas.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů v Moskvě - výhody a zpětná vazba

Mikrokapsulární rozšíření vlasů

Nabízíme vám službu nejvíce nenápadného typu prodlužování vlasů - prodloužení mikroskopu. Cena nákupu mikrokapslí v Moskvě v našem salonu "Katty Hair" je pouze 2900 rublů (za 100 kusů mikrokapslí), cena za vlasy (9000 rublů je 200 mikrokapsulových pramenů slovanských vlasů). Chcete-li přesně zjistit, kolik stojí prodloužení vlasů, přejděte do sekce "Ceny" a najděte informace, které vás zajímají, nebo zavolejte salonu na +7 (968) 846-81-39.

Jaké jsou rozdíly v rozšiřování vlasových mikrokapslí od obvyklých kapsulárních

Na fotografii: Alena Shishkova a mikrokapsulární budova.

Existuje rozdíl mezi pravidelnými, kapsulárními rozšířeními vlasů a mikrokapsulárními. Obvyklé kapsle a mikrokapsle jsou 2 typy: ploché a kulaté. Byt - toto je jako "minulé století", protože mistr "vyrovnává" kapsli během formace na hlavě pomocí speciálních kleští. Kulatkové tobolky jsou variantou mistrovské práce, když "ruší" každou tobolku rukama, pak se ukáží jako neviditelná, čistá a pohodlná. V běžných kulatých kapslích je průměr přibližně 3-4 milimetrů, v kapacitě mikrokapslí je průměr asi 2 milimetry. V našem obchodě s vlasy pro prodloužení je můžete koupit za velmi nízkou cenu - pouze 9000 rublů pro 200 mikro tobolek - to jsou kategorie LUX (slovanské) vlasy.

Výhody kapacity mikrokapslí

Mikrokapsulární rozšíření vlasů má mnoho výhod, ale mezi hlavními je třeba zdůraznit pohodlí a vizuální vzhled. Je to pohodlné a snadné pro časové oblasti hlavy. To je pravda a zejména je vhodná pro dívky, jejichž "whisky" nejsou příliš tlusté, nebo pro dívky s blond vlasy - pro blondýnky. Pokud má časová zóna "vzácné" vlasy - mikrokapsule budou 100% řešení pro stavbu. Druhým bodem je, pokud jste blondýna, pak jsou vlasy obvykle tak silné a silné, konstrukce se mění, což znamená, že je lehce poškozená. Že na vlasy nebylo velké zatížení - vyrábějí se mikrokapsle.

Kapacita mikrokapslí navíc není viditelná. To je pravda, a můžete to ověřit na této fotografii níže. Tady vlasy stály. Takže při prodloužení mikrokapslí nebudou vlasy dárce jasně viditelné. Mimochodem, na fotografii můžete vidět mikrokapsle na pravé straně chrámů a jsou téměř nepostřehnutelné.

Nevýhody rozšíření vlasů mikrokapslí

Nemohu říci o nějakém globálním mínusu, byť jen malém nepohodlí v první den. Vlasy trochu táhnou, a to je neobvyklé, ale není nutné mluvit o globálním nepohodlí. Také toto množství vlasů může být pro vás neobvyklé: předtím, než došlo k "krájení" a krátkým vlasům, a teď je zde nahromaděné krátké vlasy, protože musíte vlasy trochu umyt déle než obvykle a vysušit sušičem vlasů o 7 minut déle než obvykle. Ale v mé osobní zkušenosti mohu říci, že je snadnější vysušit dlouhé vlasy, než umístit krátké vlasy na vlasy a kartáčování. Také si přečtěte můj článek o tom, jak správně barvit vlasy, pomůže vám s další péčí.

Korekce kapacity mikrokapslí

Korekce prodloužení vlasů mikrokapslí se provádí stejným způsobem jako u běžných rozšíření kapslí. V době, kdy trvá asi jeden a půl až dvě hodiny pro 100-150 vlákna. Podle technologie a procesu: nejprve odstraňujeme vlasy, pak je zapouzdřím a pak je znovu sestavuji. To znamená, že korekce trvá vždy o málo déle než samotné sestavení, což je logické. Pokud se chcete dozvědět více o rozšířeních kapsulárních vlasů, přejděte do našeho oddílu: jsou zde videa a fotografie a popisy technologie.

Buďte krásní a vyberte si typ rozšíření vlasů! Hodně štěstí všem!

Mikrokapsulární krátké vlasy

Po zvážení všech výhod a nevýhod, sbírání myšlenek na něco příjemného, ​​rozhodli jste se radikálně změnit svůj obraz a rozšířit kapsulární vlasy. A to je správná volba, protože nic takového nenarazí dívku jako dlouhé a elegantní prameny. Navíc, jen za pár hodin, krátký účes je přeměněn na luxusní a silné kudrlinky. V tomto článku se podíváme na rozšíření vlasů mikrokapslí, jejichž předchůdcem byla italská technologie.

Prodloužení vlasů mikrokapslí jako druh kapsulární

Prodlužování vlasových kapslí se stalo velmi oblíbeným díky rychlosti postupu a dlouhodobým výsledkům. Připomeňme si, že italská technologie zahrnuje přilepení donorových pramenů příbuzným, a to lepením keratinových granulí. U kořenů vlasů, odlétajících se od nich až do 0,6 cm, je lepená keratinová kapsle, předehřátá termickými kleštěmi. Velikost připojeného pramene má standardní hmotnost, která se pohybuje od 0,8 do 1 g. Složka, která tvoří adhezivní látku, se nazývá keratin, vytvořený na základě organických prvků tvořících vlasy. Dávejte pozor, pokud se vaše tipy rozdělí, znamená to jen nedostatek bílkovin (keratin).

Toto prodloužení může být provedeno na krátké účesy s kadeřemi o délce 6 cm. Jinak viditelnost kapslí nemůže být skrytá. Právě nedávno vznikl nový typ rozšíření, který se opírá o italskou technologii a nazývá se rozšířeními mikrokapsulárních vlasů. To je považováno za dílo šperku, protože keratinové kapsle jsou děleny kleštěmi na 2 - 3 části a vyžadují přesnost a přesnost provedení. Pouze s tímto přístupem budou rozšíření vlasů vypadat přirozeně a krásně.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů se obvykle provádí na krátké vlasy a trvá déle než klasická kapsulární. Velikost napnutého pramene již nedosahuje 6 mm, avšak v rozmezí 2-3 mm. Přiložené vlákno má tedy menší váhu a méně zatěžuje přirozené kudrlinky.

Kdo je prodloužení vlasové kazety?

Hot kapsulární rozšíření vlasů je ideální pro krátké účesy, protože mikrokapsle jsou připojeny k jakékoli části hlavy, a to i v těch nejopatřejších. Je to otázka časové zóny, roztržky a třesku, na takových místech bude patrná obvyklá kapsle. Micro-skrývání je schopné skrýt zřejmé nedostatky, a to plešatiny, jizvy, přeměnit tekuté vlasy na svěží a objemné. Navíc samotný pramen má malou hmotnost, což je skvělé pro tenké a oslabené kudrlinky.

Technologie rozšíření mikrokapslí

Microcapsular vlasové prodloužení jsou unikátní, horká technologie, která pomáhá růst vlasů pro krátký účes. Velitel, který zpočátku rozdělí hlavu do určitých oblastí, postupně začne upevňovat dárcovské prameny. Aby zbývající vlasy nezasahovaly, opraví je pomocí kadeřnických kolíček a na vybraném pramenu si vezme speciální oddělovač. Sada holičů obsahuje také:

 • Tepelné kleště určené pro upevnění pramenů;
 • Knoflíky pro tvarování kapslí;
 • Svěrky;
 • Hřeben s kovovým hrotem;
 • Jiné korekční nástroje: kleště a odváděcí tekutina;
 • Zlaté ruce.

Stojí za zmínku další nuance, která existuje v růstu mikrokapslí - počet pramenů. Vzhledem k tomu, že jejich velikost je velmi malá, v důsledku toho bude vyžadováno dostatečné množství vlasů dárce pro úplné rozšíření všech oblastí hlavy. Může se pohybovat až na 400 nebo více, v závislosti na struktuře a počátečním vzhledu účesu. Naladějte proto skutečnost, že strávíte hodně času s mistrem, ale nechte kancelář ve skvělé náladě!

V případě, že mistr sám vytváří prameny a neobdrží hotové, obsahuje keratinové kapsle, které sám dá na vlasy dárce.

Prodloužení kapsulárních vlasů doma je velmi složitý a zdlouhavý proces, protože se nedoporučuje pro začínající nebo nezkušené kadeřníky. Mistr, který pracuje doma, musí v každém případě nejprve připravit místo pro postup a za druhé mu poskytnout správné světlo. Jediné, co můžete udělat doma, je používat vlasy na vlasy, protože jejich připoutání nevyžaduje zvláštní znalosti a dovednosti. Pečlivě si vyberete pána, podíváte se na jeho práci a požádejte o objasnění otázek, protože oprava nedbalé práce vyžaduje dodatečné náklady.

Je možné odstranit prodloužené vlasy doma?

Kapacita kapslí může být dárcovské prameny odstraněna doma, ale tento postup se opět nepoužívá doma. Pokud se tak rozhodnete, jděte do profesionálního obchodu, koupte odšťavňovač a kleště. Zpočátku se tato kapalina aplikuje na mikrokapsle a pomocí kleští začne několikrát tisknout kapsle a ničí ji. Poté se donorový prvek ticho "dotáhne" tvými kadeřemi. Vezměte prosím na vědomí, že hovoříme o kapsulárních (mikrokapsulových) rozšířeních vlasů. Pokud jste použili jinou technologii, nebude tato metoda fungovat. Chcete-li pochopit technologii odstraňování chloupků, podívejte se na různé video materiály, které demonstrují celý postup krok za krokem. V každém případě, abyste se vyhnuli rozsáhlé ztrátě vlasů při odstraňování, kontaktujte odborníka. K dnešnímu dni existuje obrovské množství způsobů odstraňování dárcovských pramenů a jsou doplněny novými druhy poměrně často. Pouze kvalifikovaný mistr vám sdělí nejlepší a nejbezpečnější způsob.

Vlasy pro výrobu mikrokapslí

Vysoce kvalitní donorové prameny jsou slovanské vlasy na kapslích určených pro prodlužování vlasů. Jsou měkčí a tenčí a ve své struktuře jsou vhodnější pro blondýny. Přírodní vlasy také obsahují:

 • Jižní Rusové. To je zlatý prostředek mezi slovanskými a evropskými vlasy. Jsou dokonale přizpůsobivé pokládce a dalším tepelným účinkům. Jejich životnost je dostatečně dlouhá a ve své struktuře je vhodnější pro brunety.
 • Evropské. Nejlevnější vlasy, jejichž ponožky jsou poněkud menší než u slovanských.

Při výběru vlasů je třeba věnovat pozornost požadovaným termínovým ponožkám. Pokud potřebujete prodloužit prameny na krátkou dobu nebo na nějakou událost, vyberte levnější volbu. To neznamená, že takové srsti budou horší v kvalitě, je to jenom to, že jsou určeny pouze pro pár oprav. Také byste si měli vybrat nevyléčené vlasy, jsou odolnější a při častém praní neztrácejí barvu.

Prodlužování vlasových kapslí nebo pásky - což je lepší

Pokud jsou vzájemně porovnávány dva typy rozšíření vlasů, není možné ve všech případech dát přednost jednomu z nich. Protože technologie se liší v používání nástrojů a při přístupu k samotnému postupu. Tape building je studená budova, která používá speciální lepidlo - polymer. Je neškodná a hypoalergenní. Budování s touto metodou trvá až 40 minut a vyžaduje častou korekci (jednou za 2 měsíce).

Kapsulární (mikrokapsulární) kapacita se provádí horkým způsobem a trvá více času. Nezpochybnitelnou výhodou takového postupu je doba, kdy se vlasy nosí před začátkem opravy. To může trvat až 3-4 měsíce, v závislosti na rychlosti růstu vlasů.

Tak, ptejte se na otázku: kapsulární nebo páskové vlasové prodloužení, což je lepší? Nejprve je nejlepší zaměřit se na cíle sledované tímto postupem. Pokud nechcete strávit spoustu času na vybudování a chcete to udělat jednou, pak vyberte jednu pásku. Ale pokud se rozhodnete drasticky změnit svůj obrázek a zapomínat na krátké vlasy na dlouhou dobu, pak rozhodně vybrat kapsulární (microcapsular) rozšíření.

Rozšíření vlasů pro krátké vlasy - fotografie před a po

Jak shrnout výše uvedené, podívejte se na rozšíření vlasů pro krátké vlasy, fotografie před a po je zobrazena na spodní straně. Uvidíte, jak se vzhled osoby mění. Přípravek na vlasy Microcapsule je ideální pro krátké vlasy, protože pán se bude moci dostat do velmi otevřených prostor. Takový postup skutečně dokáže naplnit vaši nejhlubší touhu a potěšit ty, kteří jsou kolem vás.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů

Obsah:

Dívky často odmítají vytvářet prameny, protože tento efekt nemusí ospravedlnit výsledky. Ve skutečnosti však existuje mnoho technologií, které jsou pro kadeře neškodné a umožní vám v krátkém čase vytvořit efekt přirozených tlustých dlouhých pramenů. Jedním z nejúčinnějších je rozšíření vlasových mikrokapsulí. Zjistěte, jaké jsou výhody tohoto postupu, jaké výsledky můžete dosáhnout a jak se starat o své vlasy později.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů - co to je?

Jedná se o jeden z moderních metod, pomocí něhož je možné nejen zvýšit délku vlasů, ale také přidávat další objem do vlasů. Tato technika zahrnuje všechny výhody jiných technik. Nicméně chybí mnoho nedostatků, které jsou neodmyslitelné pro pásku, kapsulární a jiné metody.

Technologie mikrokapslí nepoškozuje vlasy, je vhodná pro vlasy jakéhokoli typu a téměř jakékoli délky. Proto je považován za univerzální. To je jediná metoda, která neznamená žádné omezení výběru svazků dárců. Výsledkem je vytvoření kudrlin, které nelze odlišit od příbuzných.

Výhody a nevýhody

Stejně jako u jakékoli prodlužovací techniky mají prodlužování vlasů mikrokapslí jejich výhody a nevýhody. Mezi přednosti je třeba zdůraznit:

 • Přírodní vzhled vlasů.
 • Žádné riziko poškození nativních pramenů.
 • Použití kapslí v malých rozměrech vám umožní vytvořit nástěnné plochy nenápadné a dokonce ani znatelné.
 • Vlasy se mohou natáčet, vytvářejí vysoké ocasy a také barvivo.
 • Je povoleno aplikovat masky, balzámy a používat všechny stylingové nástroje.
 • Dlouhodobý efekt je poskytován.
 • Špongované kadeře se nebojí vlhkosti, mořské vody.

Z mínusů je třeba zdůraznit relativně vysoké náklady. Kromě toho je postup velmi časově náročný, vyžaduje zvláštní dovednosti a schopnosti. Proto se může provádět pouze v salonu pod vedením profesionálního kadeřníka. Výsledkem je, že účes vypadá silně, ale nebude možné několikrát zvýšit množství vlasů.

Tento postup má řadu kontraindikací, které je třeba vzít v úvahu. Patří sem:

 • dermatologické choroby v zóně růstu vlasů;
 • alopecie;
 • průběhu chemoterapie.

Kdo je vhodný pro mikrokapsulární rozšíření?

Tento typ rozšíření vám umožňuje skrýt nedostatek vlasů v oblasti čela. Tato technika je vhodná i pro muže, kteří mají v mladém věku plešatost. Pásky mohou být selektivně prodlouženy, například úpravou pouze časových nebo čelních zón. Je možné zvýšit z 50 na 300 pramenů. V závislosti na výši bude trvání procedury od 3 do 6 hodin.

Tato technika je nejlepší volbou pro majitele tenkých tekutých vlasů. Mikrokapsle neváhají kudrlinky, takže po proceduře nebudete mít pocit nepohodlí. Vizuálně bude účinek objemnější a silnější. Dárcovské prameny budou nepostradatelné, což je také velký plus. Po takovém postupu, bez ohledu na typ nativní kudrlinky, můžete změnit odstín účesu, stylování pomocí stylingových nástrojů.

Metody postupu

Existují dva typy takových rozšíření. Jeden zahrnuje tepelnou expozici, druhou - studenou metodu. Chcete-li zvolit pro sebe nejlepší možnost, seznámit se s funkcemi každé technologie.

Horká technika

Jedná se o jedinečnou techniku, která je vhodná pro krátké účesy, stejně jako pro tenké vzácné prameny. Tato technika může být použita pro ztenčení kudrlin a pro ty, kteří postrádají hustotu vlasů. Pro horké sestavení se používají tenké prameny a mikrokapsle, které jsou po upevnění neviditelné. Jsou mnohem menší než u standardních metod kapslí. Díky tomuto účesu vypadá co nejpřirozenější.

Takové mikrodruhy nejsou vyčesané, a proto účes udržuje atraktivní a čistý vzhled po dlouhou dobu. Pro upevnění a upevnění průvodce používají speciální tenké termické kleště, jejichž šířka je pouze 3 mm. Při obvyklém rozložení se kleště používají dvakrát tak široce. Kleště Magic se rozšiřují na nízkou teplotu (90 stupňů). To zajišťuje pečlivý účinek na vlasy. Pro upevnění se používají měkké kapsle, které poskytují nenápadné pružné spojení.

Tímto způsobem lze délku prodloužit na 80 cm.

Studené rozšíření vlasových mikrokapsulí

Tato technika je ještě jemnější, protože nezahrnuje vystavení vysokým teplotám. Je vhodný také pro slabé vlasy a krátké prameny. Pokud jsou kadeře poškozené a oslabeny po vyčerpávajících kadeřnických procedurách, ale chcete mít dlouhou "hřívu", zvolte tuto metodu. Samotný postup se provádí pomocí stejných mikrokapslí. K rozšíření používejte pouze přirozený vlasový slovanský nebo evropský typ. Vlasy vydrží 1-2 korekce. Poté budou muset být prameny vyměněny.

Pro takový postup, jako je rozšíření studených vlasů, se mikrokapsle používají ve velkém množství. Pásky, které se připevňují k vlasům, jsou velmi tenké, ale protože to je poměrně namáhavá a časově náročná práce. Bez ohledu na zvolený typ (studený nebo horký) je velmi důležité najít zkušeného mistra, který tuto práci vykoná na nejvyšší úrovni.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů - fotografie

Aby jste sami byli přesvědčeni, že tato technologie vám umožní vytvořit efekt vašich přirozených vlasů, podívejte se na tyto obrázky. Účes je přirozený. Prvky vypadají přirozeně. Příchytné body nejsou viditelné ani v případě, že dojde k foukání silného větru.

Mikrokapsulární rozšíření vlasů - ceny

Náklady na postup závisí na počtu použitých pramenů a na zvolené délce. Křivky můžete zvýšit až na 80-100 cm. Počet je nastaven individuálně. Obvykle se pro jedno prodloužení použije 50 až 300 vláken. Rostoucí 50-centimetrové nosníky ve výši 100 kusů stojí v průměru 19 000 rublů. Ovšem existují mistři, kteří provádějí tento postup za nižší cenu. Najdete zde nabídky pro 6 000-8 000 rublů za 150 pryadoků.

Microcapsulární rozšíření vlasů - video

Podívejte se, jak vytvořit s použitím mikrokapslí. Uvidíte, že postup je poměrně komplikovaný. Proto nezávisle provádět je nepravděpodobné, že uspěje. Tím, že pověříte práci zkušeného mistra, budete určitě spokojeni s výsledkem.

Recenze po prodloužení vlasů mikrokapslí

Důsledky dalších dívčích o tomto postupu vám pomohou určit, zda chcete tuto situaci vytvořit nebo lépe zvolit jinou techniku.

Nadežda, 27 let

Kapacita mikrokapslí s korekcí (2 krát). Koupila přírodní vlasy přesně vlastní barvu. Mistr pracoval asi 6 hodin. Bylo zapotřebí 200 prutů. Mikrokonekce ve formě kapslí vypadají čistě. Nejsou viditelné pod vlasy. Můžete si bezpečně udělat vysoké vlasy. Tato technika je lepší než ty, které jsem zkoušel dříve. Pokud chcete mít dlouhé vlasy, ale nemáte sílu počkat, dokud se nevrátí, zvolte tuto techniku ​​- určitě budete s výsledkem spokojeni.

Maria, 28 let

Poprvé rostla vlasy mikrokapslemi a byl šokován výsledkem. Na rozdíl od rozšíření pásky je postup delší, ale výsledek je stokrát lepší. Vlasy vypadají přirozeně, jako by se jednalo o nativní kudlanky. Jediným záporným je vysoká cena.

Inna, 42 let

Mikrokapsle - spásy pro majitele tenkých řezných pramenů. Tato metoda je dokonce vhodná i pro oslabené vlasy, které jsem získala z vlastních zkušeností po mnoha barvách a zesvětlení vlasů. Jdu do bazénu, takže jsem si vybral technologii rozšíření, která vám umožní namočit si vlasy ve vodě. Kapsle to neškodí. Po 1,5 měsíci vypadá účes elegantně.

Elegantní vlasy - sen každé ženy: mikrokapsulární rozšíření vlasů, cena a fotografie

Je naprosto možné říci, že každá žena sní o dlouhých, elegantních kadeřích.

V našem progresivním století, každá krása, která nemá šikovnou hlavu vlasů z přírody, myslela na rozšíření vlasů.

Tento postup se stal velice populární u dnešních módních návrhářů. Zvláště se dámy zamilovaly do procedury prodlužování vlasů mikrokapslí, jejíž fotografie jsou uvedeny níže v našem článku.

Technologie

Tato inovativní metoda se také nazývá microlining. Tato technika je nejprogresivnější, protože obsahuje vybrané body standardů prodloužení vlasů vyrobených z umělých pramenů, které se v současnosti používají.

Postup rozšíření vlasů mikrokapslí je jedním z nejbezpečnějších rozšíření pro přirozené vlasy. Efekt vás ohromí: silné, dlouhé zvlněné kousky, různé krásné účesy.

Vše ostatní, s touto metodou budování umělých pramenů, je téměř nemožné odlišit od současnosti jako vzhled a na dotek.

Je vhodné si uvědomit, že v současné době je to jediný způsob, jak budovat, což je vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Navíc tato metoda umožňuje zvýšit chloupky na všech místech hlavy.

Vzhledem k tomu, že práce je velmi náročný a drahý postup, měla by být prováděna vysoce kvalifikovanými odborníky.

Nezapomeňte na čas a úsilí, abyste si vybrali opravdu kvalifikovaného odborníka v oblasti mikrokapsulární metody pro rozšíření vlasů! Pokud se postup provádí nesprávně, může to poškodit vaše přirozené vlasy!

A tak, jaká je podstata metody tohoto typu budovy? Postup při zvětšování mikrokapslí je metoda horkých stavebních kadeří.

Je to jedinečné, protože umožňuje rozšiřovat vlasy v naprosto libovolné oblasti hlavy, zvyšovat rány a, co je nejdůležitější, může být provedeno i pro krátké vlasy.

Pro toto rozšíření vlasů používají mikrokapsule minimální velikost a velmi tenké prameny vlasů. Pro tento postup a použité speciální vybavení a materiály.

Jedná se o kleště, jejichž velikost není větší než 3 mm. Použitím takových kleští se mikrokapsle zahřívají a roztaví a pak se připevňují k přírodním pramenům pod vlivem vysoké teploty.

Tato technika vám umožní dosáhnout téměř nepostřehnutelné symbiózy mezi akreditačními kadeřníky a reálnými. Složení mikrokapslí zahrnuje bílkoviny a vosky, které zajišťují bezpečnost a pevnost připevnění.

Tato metoda zvyšování zatížení vlasů je minimální. Chcete-li odstranit umělé kudrlinky, pak je to velmi snadné. Pro odstranění je použit roztok obsahující alkohol a speciální pinzety.

Neodstraňujte vlasy sami! Kontaktujte svého pána!

Rozšiřte kouzlo

Velkým skokem v oboru se stalo prodloužení vlasů Extend Magic. Jeho pozoruhodná vlastnost spočívá v tom, že samotné zařízení je schopno řídit dávku adhezivního materiálu.

Výsledkem je, že montáž je přesnější a ještě nenápadnější. Díky vzhledu tohoto zařízení se zvětšování mikrokapslí kudrlinky stalo dostupným pro dámy s naprosto dlouhými a hustými vlasy.

Kvůli svému vlastnictví postavit jeden po druhém, pak tato technologie byla milována i muži. Technologie microlining Extend Magic je časově náročnější a trvá déle, protože jsou prováděny velmi tenké prameny.

V průměru postup trvá od 4 do 6 hodin. Samozřejmě trvání závisí na tom, kolik pramenů je třeba použít.

Samotná metoda je velmi jednoduchá: na přírodní kudrlinky v kořenové zóně se aplikuje vlákno, které se zvýší. Místo křižovatky ukládejte mikrokapsle, které jsou ohřívány zařízením ExtendMagic.

Po ztuhnutí kapsle to zabere stejnou barvu jako kadeře. Pečlivě se ujistěte, že váš velitel používá toto konkrétní zařízení a ne kleště!

Chloupky zvýšené touto technikou trvají do 4 měsíců.

Kdo je vhodný kapacita mikrokapslí?

Tento typ tohoto postupu je téměř univerzální a je vhodný pro všechny, kteří se rozhodnou dostat se do tlustých a dlouhých vlasů, nebo prostě dělají vlasy trochu větší. Ale pokud jste majitelem dobrých, silných vlasů a chcete jen přidat objem, pak tento proces není vaší metodou.

Tento postup nebude fungovat pro ty, kteří chtějí jeden den prodloužit vlasy. Tato metoda rozšíření je ideální pro dámy, které mají poškozené tenké vlasy.

Mikrokapsulární rozšíření je ideální pro majitele krátkých vlasů. Stojí za zmínku, že po rozšířeních na vlasy můžete také barvit, kroutit a narovnat podle svého vkusu.

Kontraindikace

Vytvoření mikrokapslí se považuje za nejbezpečnější metodu, takže neexistuje tolik kontraindikací, které by ji zakázaly. Je přísně zakázáno dělat osoby trpící závažnými dermatologickými onemocněními a lidmi, kteří jsou na chemoterapii.

Zvažte rozšíření mikrokapsulárních vlasů, jejichž ceny odůvodňují očekávání. Tato technika není samozřejmě levná. Ale pokud jste se rozhodli zlepšit svůj vzhled s dlouhými vlasy, pak v Moskvě cena takové otázky je od 45 rublů na prut.

V Petrohradě bude tento způsob výstavby stát od 25 rublů na prut. V ostatních regionech Ruské federace se ceny pohybují také v rozmezí od 25 do 50 rublů.

Průměrné náklady, včetně práce velitele, jsou z 10 tisíc rublů.

Výhody a nevýhody

Obliba mikrokapsulové kapacity díky velkému množství výhod oproti jiným metodám. Je třeba zdůraznit takové výhody, jako jsou:

 • univerzálnost. Metoda je vhodná pro všechny typy vlasů;
 • bez poškození přirozených vlasů;
 • vlasy zůstávají světlé;
 • úplná shoda umělých vlasů s reálnými;
 • po klidném vybudování můžete navštívit bazén, solárium, různé styly, barvy;
 • kadeře nepotřebují opravu;
 • časově rozlišené prameny "živé";
 • po odstranění kudrlin se vlasy nezhoršují.

Další důležitou výhodou je rozšíření vlasových vláken pro krátké vlasy, viz obrázek níže.

Stejně jako u jiných způsobů má kapacita mikrokapslí své vlastní nevýhody. Na rozdíl od jiných metod jsou nevýhody této metody pouze vysoké náklady a trvání samotného procesu budování.

Mikrokapsle pro rozšíření vlasů na fotografie

Pokud přemýšlíte o rozšiřování vlasů, je připojena fotka pro rozšíření vlasů na mikrokapsle.

Závěr

Takže pokud se rozhodnete získat chytré vlasy a vlastníte krátké, tenké a oslabené kadeře, metoda mikrokapsulárního rozšíření je rozhodně vaše metoda! Nezapomeňte pečlivě prozkoumat všechny výhody a nevýhody rozšíření vlasů a získat rady kvalifikovaného mistra! Buďte krásní!

Výhody a nevýhody rozšíření vlasů mikrokapslí

Microcapsular vlasové prodloužení jsou jednoduché a moderní řešení pro ty, kteří mají vzácné a tenké prameny. Tlusté a krásné vlasy za všech okolností a mezi všemi národy byly pýchou žen. Co se prostě nepokusilo krásu dosáhnout účinkem svěžích a hustých vlasů.

Vynalezli různé komplikované účesy, které vizuálně vytvářejí další objem. Také kvůli těmto účelům si majitelé - kadeřníci vytvořili nové účesy a dokonce i šli do extrémních metod - nosily husté a bujné paruky, pod nimiž byly skryté tenké a vzácné přírodní prameny.

Ale časy se mění, módní průmysl také nezastaví. V dnešním světě je problém vzácných vlasů řešen mnohem jednodušší. A ti, kterým příroda neodměnila krásnými hustými kudrlinky, už ne zoufalá. Mikrokapsulární rozšíření vlasů řeší tento problém jednou provždy. Tato metoda získala obrovskou popularitu mezi moderním spravedlivým sexem.

Technologie rozšíření

Zvažte, co je tato technologie.

Tato nová inovativní metoda je nejoptimálnější a nejbezpečnější pro pokožku hlavy a její přirozené kudrlinky. Mikrokapsulární rozšíření vlasů kombinuje všechny pokročilé techniky a efektivní prostředky. Účinek tohoto postupu překročí všechny vaše očekávání.

V této technologii se používají umělé vlasové prameny pro stavbu, ale jsou tak spojeny s jejich přirozenými vlasy, že je zcela nemožné je rozlišit.

Tato metoda je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, aby vůbec zvlnila kýly, bez výjimky, oblasti hlavy.

Samozřejmě, že tento postup není levný a není jednoduchý. Pouze infuze vysoce kvalifikovaných odborníků by měla vykonávat. Ale na druhé straně, pokud je tato manipulace řádně provedena, výsledek vás bude potěšit a přinese mnoho pozitivních emocí.

Takže, co je to nová a jedinečná manipulace s rozšířením vlasů? Jedná se především o způsob, jak vytvořit horké články. Jeho jedinečnost spočívá ve skutečnosti, že pro vybudování pramenů si můžete vybrat jednu specifickou oblast na hlavě (například třesky) a absolutně celou hlavu. Postup lze použít pro prameny jakékoli délky, tloušťky a jakékoli barvy. Stohovatelné prameny mohou být dlouhé i krátké.

Speciální profesionální vybavení a moderní efektivní materiály umožňují provádět v podstatě klenotnické práce, protože mikrokapsle jsou používány velmi malými a roztažitelné prameny jsou tak tenké, že se bez problémů splynou s přirozenými vlasy a vytvářejí velkolepý tandem, ve kterém a kde vznikly prameny. Také pro rozšíření vlasů nezáleží na struktuře jejich přírodních pramenů.

Jak probíhá proces budování

Nebojte se, že taková technika horké sestavy nějak poškodí pokožku hlavy. Je naprosto bezpečná a účinná. Vyrábí se pomocí kleští, jejichž velikost nepřesahuje 3 mm. S jejich pomocí se mikrokapsle odebírají, zahřívají, roztaví a pevně přilepí na vlastní kudrlinky, a to za použití vysoké teploty. Neměli byste se starat o složení takové mikrokapsle, skládá se z vosku a bílkovin, tyto látky jsou naprosto bezpečné a nebudou způsobovat žádné poškození kůže hlavy nebo vlasů.

Pokud se z nějakého důvodu chcete vzdát nahromaděných pramenů, nevyvolává to ani žádný problém. Specialista bez speciální rudy je odstraní pomocí speciálních pinzet a alkoholového roztoku.

Ale to není všechno. Skutečným průlomem v postupech budování byl vynález nové jedinečné magnetové metody rozšíření.

Co rozšiřuje magické vlasy?

Jedná se o ultramoderní a jedinečnou technologii, ve které speciální zařízení ovládá dávku adhezivního materiálu. Díky tomu se samotný proces provádí ještě přesněji a přesněji.

Rozsáhlé magické vlasy způsobují použití ještě tenčích pramenů, v důsledku toho je samotná manipulace ještě náročnější a trvá více času, ale výsledek je nepřekonatelný. Délka samotného postupu se pohybuje od 4 do 6 hodin, přesný čas závisí na počtu roztažitelných pramenů. Kudrlinky, získané touto technikou, trvají až 4 měsíce.

Kdo je tento postup?

Tato technika je téměř univerzální a je vhodná pro všechny, bez výjimky, majitelům tenkých, křehkých a řídkých vlasů pro muže i ženy.

Nedoporučuje se používat tuto metodu pro ty, kteří již mají přirozeně husté a svěží vlasy, stejně jako pro ty, kteří chtějí krátkodobě pěstovat nebo prodloužit vlasy (doslova několik dní).

Kontraindikace

Tato manipulace je naprosto bezpečná a nepředstavuje žádné ohrožení zdraví, a tím více lidského života. Proto neexistují prakticky žádné kontraindikace. Nedoporučuje se provádět takový postup pouze ve 2 případech:

 1. Pokud má člověk poměrně významné dermatologické problémy s kůží na hlavě.
 2. Lidé, kteří podstupují chemoterapii.

Výhody této metody

Mikrokapsulární vlasové prodloužení mají řadu výhod, jsou:

 1. Všestrannost. Tato technika je vhodná pro jakýkoli věk a jakoukoli strukturu vlasů a nezávisí na délce přírodních pramenů.
 2. Bezpečnost Tento postup nepoškozuje přirozené zámky a kůži.
 3. Rozsáhlé vlasy nevytvářejí přírodní prameny, vlasy zůstávají stejně světlé.
 4. Umělé vlasy jsou sloučeny s přirozenými při 100%.
 5. Po rozšíření můžete bezpečně barvit vlasy, natáčet je, provádět nejrůznější manipulace s vlasy.
 6. Umělé prameny nepotřebují opravu.
 7. Po odstranění vaše vlasy zůstávají stejné jako předtím, aniž by to mělo škodlivé účinky.

Péče o vlasy po rozšíření

Roztažené prameny, stejně jako jejich vlasy, vyžadují určitou péči.

 1. Je třeba použít speciální hřebeny. Je lepší použít hřeben s měkkými a vzácnými zuby.
 2. Nedovolte, aby se silné vlasy zahalily. Chcete-li to provést, musí být česané nejméně 3-5 krát denně. Před spaním si také potřebujete vyčesat vlasy, dlouhé prameny je třeba splétat do opletení.
 3. Mytí vlasů je také nezbytné pouze šetřící prací prostředky bez agresivního chemického složení.
 4. Při malování používejte pouze výrobky bez amoniaku.

Nevýhody postupu

Postup pro rozšíření vlasů s mikrokapslími je, jak je to bezpečné, což prakticky nemá žádné vady a vedlejší účinky.

No, pokud opravdu najdete chybu, pak jediné nepříjemné okamžiky mohou být přičítány vysokým nákladům na postup a trvání. Ale koneckonců, jak to bylo dokázáno již po staletí, krása vyžaduje oběť, a abychom dali šarm a výstřednost k obrazu, obvykle nemáme peníze ani čas.

Pro Více Informací O Suché Vlasy