logo

Rozšíření na velmi krátké a střední vlasy

Neúspěšná účes nebo touha měnit obrázek často nutí ženy, aby chodily do kosmetických salonů pro postup rozšíření na krátké vlasy. Dnes existuje několik základních technik prodlužování vlasů pro velmi krátké vlasy, takže před návštěvou holičství byste měli vědět předem o svých silných a slabých stránkách.

Základní požadavky na délku

Rozšíření vlasů pro krátké vlasy vyžadují určitou délku. Optimální je považováno za 10 až 20 cm. Aby se skryla řada připevnění pramenů, musí být minimální délka minimálně 5 cm.

Ve vzácných případech se velitel může dohodnout na rozšíření délky o délku 3 až 4 cm, ale tento postup vyžaduje od odborníka velké zkušenosti a dovednosti. V případě nedostatečné délky vlasů kvalifikovaný velitel odmítne provést tento postup a poradí vám, aby trochu počkal.

Krátké účesy jsou dnes prodlouženy několika způsoby. Hlavní techniky jsou pásky, kapsulární a hollywoodské rozšíření.

Tape building

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob budování. Postup zahrnuje použití malých proužků vlasů, z nichž každá má požadovanou barvu a délku. Části jsou upevněny speciálním lepidlem.

Před několika lety byla tato metoda spojena s vážným poškozením struktury pramenů v důsledku přítomnosti agresivních složek v kompozici. Dnes se technologie výroby kompozice dramaticky změnila a výhodou této metody je minimální poškození vlastních pramenů.

Mezi hlavní nevýhody pásky patří:

 • potřeba pečlivé péče o rozšířené prameny;
 • neschopnost vyrobit koni, splést oplet a tvořit složité typy tkaní;
 • omezení návštěvních saun a van;
 • zákaz opalování;
 • potřebu konstantní korekce.

Tato možnost je ideální pro majitele tradičního "čtverce" s délkou pramenů asi 20 cm. Při menší délce se obvykle připojí místo připevnění pásů a okamžitě se objeví náběh. Nevýhodou je potřeba pravidelné korekce, jejíž četnost je 2krát měsíčně. Při zohlednění nákladů na takový postup si zachování krásy vyžádá značné finanční výdaje.

Zámky, které se zvyšují kapsulární metodou, se umyjí pouze neutrálními šampony ve svislé poloze. V den není doporučeno hřeben více než třikrát. Nemůžete jít do postele s mokrými kadeřemi, doporučuje se je vyschnout přirozeně. Při použití nástrojů pro pokládku není možné dovolit průnik vysokoteplotního vzduchu do spár pásky nebo do styku s horkým povrchem.

Vlastnosti technologie kapslí

Technika provedení spočívá v upevnění speciálních trackerů na malé prameny 1 cm od kořenů vlasů. Konstrukce připevnění předpokládá přítomnost malého kuliček na konci.

Při vystavení vysokým teplotám se roztaví a přilne k přirozeným vlasům. Teplota přístroje dosahuje +180 ° C.

Lepidlo nebo keratin lze použít jako spojovací materiál. Výhodou je jednoduchá péče o kadeře a méně znatelný účinek rozšíření vlasů.

Významné nevýhody technologie kapslí jsou:

 • vážné poškození pramenů horkými nástroji;
 • vysoké náklady na řízení;
 • potřebu použít pro péči o speciální kosmetiku;
 • Složitost péče a poškrábání;
 • Doba trvání procedury, která může trvat až 3 hodiny.

Významným omezením pro prodloužení v této technice je délka vlasů, která musí být větší nebo rovna úrovni ušního laloku, která je přibližně 6 cm. S pomocí metody mikro-roztažení lze dokonce zvětšit náběh krátké délky s dostatečnou tloušťkou a délkou alespoň 5 cm. případ připojení kapslí bude příliš nápadný. Ideální volba pro stavbu je považována za délku tradičního náměstí, a s "chlapeckými" účesy, postup bude muset být opuštěn.

Někteří po sestavení upozorňují na nepohodlí během spánku, jako u každého otočení hlavy dochází ke kontaktu s kapslemi. Po ukončení procedury budete muset opustit používání kosmetiky se silikonovými a kyselinovými složkami, protože negativně ovlivňují stav kapslí.

Dnes, popularita získané studené metody připojení, který používá ultrazvuk. Při působení vln se roztaví speciální lepidlo, s nímž jsou prameny fixovány.

Hollywoodské budování

Technologie se objevila asi deset let na hollywoodských scénách, aby získala potřebnou délku, objem kudrlin herců. Byl také nazván Afaron. Jeho podstatou bylo přiložit dárcovské prameny na zadní stranu hlavy do malých copánků.

V tuto chvíli je považována za nejjemnější a nejrychlejší způsob prodloužení vlasů. Technika provedení spočívá v šití kravat na malém opletu spleteném u samotných koní ve francouzské tkací technice.

 1. Minimální poškození vlastních pramenů.
 2. Možnost upevnění poměrně dlouhých kudrlin.
 3. Snadná péče a absence zákazu používání běžné kosmetiky.
 4. Možnost samořezání, je-li to nutné.

Po takovém rozšíření můžete udělat různé účesy, tkát pleteniny, navštívit sauny a koupele, solária. Neexistuje žádný zákaz barvení nebo osvětlení vlasů.

Inovace v postupu

Technologie Diamond Hair získává stále větší popularitu, což je důsledkem práce ruských a francouzských odborníků. Jméno je doslovně přeloženo jako "diamantové kudrlinky".

Prodloužení se doporučuje pro délky vlasů 7 cm. Novinkou bylo použití speciálního konstrukčního přístroje, uvnitř kterého je směs s lepivým účinkem. Součásti nástroje jsou nejmenší částice diamantu, takže lepidlo nezpůsobuje poškození vlasů a klouby jsou neviditelné po postupu při stavbě. Průměr kapslí je pouze 2-4 mm, což vám umožňuje pracovat i s krátkými prameny.

Prodloužení vlasových kapslí Dream Hairs se začaly používat již dávno. Tato metoda je ideální pro rozšíření vlasů pro krátké vlasy. Prodloužení se provádí nikoliv pomocí lepidla, ale s použitím keratinu. V důsledku toho je téměř nemožné nalézt křižovatku. Po tomto postupu můžete udělat nějaký účes, s výjimkou silného hřebene.

Technologie rozšíření Magic se používá k prodloužení krátkých, řídkých vlasů a pramenů s poškozením. Umožňuje pracovat s vlasy o délce 3 cm. Pro takový postup neexistují prakticky žádné kontraindikace. Na rozdíl od většiny procedur je jeho použití opodstatněné i při zvýšené citlivosti pokožky hlavy.

Uložené na zámcích jsou připevněny k přirozeným vlasům pomocí speciálního přístroje, jehož topení nepřesahuje 90 0 C. Technologie zahrnuje použití speciálního průsvitného vosku, který na začátku postupu je malá kapsle. Pod vlivem tepla se roztaví a zabere stín vlasů, zatímco pevně spojuje umělé a rozšířené prameny. Vizuálně je křižovatka téměř neviditelná, takže se tento postup často používá pro muže.

Výhodou aplikace Extend Magic lze považovat absence významných omezení a dlouhé období nošení pramenů bez nutnosti opravy během 3 nebo 4 měsíců. Nevýhodou je nedostatek možnosti samořezání kadeří, protože bezpečný postup provádí pouze odborník v kabině. Proces rozšíření je spíše časově náročný, protože při prodlužování je vyžadováno ze 100 až 140 pramenů pro všechny zóny hlavy.

Dnes je trh s výrobky pro kadeřníky, existuje obrovská škála výrobků od různých výrobců. Během několika hodin se dívka s krátkým účesem v rukou profesionála může proměnit v dlouhosrstou krásu. Experti často používají hotové sady pramenů s účinkem "degradace" nebo "ombre". Při jejich použití není potřeba dodatečné barvení vlasů.

Recenze vlasových prodloužení

Z přírody jsem měl rozptýlené vlasy. Situace se zhoršila, když jsem je odřízl. Namísto elegantního náměstí, který jsem si představoval ve svých snech, mám bídnou podobnost. Přítel doporučil, aby zvýšil prameny. Již dva roky jsem chodil s rozšířeními vlasů. Jedinou nevýhodou jsou poměrně vysoké náklady na postup a oprava.

Na doporučení držitele katetru držel kapsle kapacitu. Na prodloužení vlasů těsně za nimi trvalo asi 90 pramenů. Postup je naprosto bezbolestný, ale časově náročný a finančně nákladný. Zpočátku je česání a praní strašidelné, pak si na to zvyknete a zacházíte s ním jako s vašimi příbuznými.

Zvýšila srst v dobrém salonu a dala poměrně velké množství. Velitel použil techniku ​​prodloužení kapsle, bylo nutné přidat objem a prodloužit zadní prameny. Nebylo možné nosit nahromaděné prameny déle než měsíc. Spánek byl velmi nepříjemný, proces mytí a sušení trval spousta času. Po jeho odstranění jsem cítil doslova plešatý, ale pocit pohodlí byl pro mě důležitější.

Je možné stavět na velmi krátkých vlasech, fotografie před a po proceduře

Dlouhé, luxusní vlasy - sen mnoha dívek. Ale abyste si dlouhou dobu vyžírali a vážili si vlastní kudrlinky na požadovanou délku, zvláště pokud jste nedávno provedli krátký účes. Snažme se zjistit, zda je možné vytvořit velmi krátké vlasy a možná budete mít za pár hodin možnost účesu ve stylu Rapunzel. Kromě toho moderní technologie pomůže ztenčovat vlasy tlustší a objemnější. A dokonce i účes garcon a pixie nejsou omezením postupu!

Charakteristiky postupu

Považuje se za krátké kadeře, jejichž délka nepřesahuje 10, podle jiných klasifikací - 15 nebo dokonce 18 centimetrů. Mnoho kadeřníků je řízeno skutečností, že okraje takových pramenců by neměly sestupovat pod ušní lalůčky. V každém případě se poměrně nedávno zdálo, že prodloužení krátkých vlasů je nemožné.

Většina mistrů v salonech byla přijata do práce, pouze pokud vlasy dosáhly 10-20 centimetrů. Při vývoji technologie se minimální počet snížil na 4-5 centimetrů.

Během procedury jsou na vaší vlastní prameny pomocí různých technik připojeny tenké svazky přírodních vlasů. Před tím je materiál předběžně zpracován: čistý, barevný. Čím delší jsou kadeřiny, které rostou, tím dražší bude služba zákazníkovi. Někdy kadeřníci odmítnou provést tento postup, ale obvykle to naznačuje jejich nedostatek kvalifikací, nedostatek důvěry v jejich schopnosti nebo neochotu zapojit se do práce náročné na práci.

Budování, zvláště na krátké vlasy, je tvůrčí proces a konečný výsledek závisí na tom, jak s velkolepostí se master blíží k úkolu. Asymetrické účesy zvyšují složitost, protože v tomto případě je nutné fixovat prameny, které nejsou striktně rozděleny, ale nepravidelným způsobem.

Odborník by měl dbát na to, aby klouby byly neviditelné. Pravděpodobně bude muset zvláštní siluetu vlasů vytvářet zvláštním způsobem, možná udělat kaskádu nebo ztenčení. Proto je třeba řídit nejen kvalitu rostoucího materiálu, ale také kvalifikaci kadeřníka.

Pozor! Nejtěžší je vyzvednout svazky dárců pro kudrnaté zámky. Přečtěte si více o kudrnatých a zvlněných rozšířeních vlasů na našich webových stránkách.

Omezení délky

V závislosti na použité technologii může být původní délka velmi krátká. Metoda mikrokapslí nebo Diamond Hair vám tedy umožní pracovat s 5-centimetrovými kadeřemi. Pro prameny od 3 centimetrů vynalezl cestu rozšíření kouzla.

Ačkoli to není limit: nyní dokonce prodlužovat vlasy, které rostly jen centimetr. Technika, která to dovoluje, se nazývá Dream Hair Hairs.

Pokud nevíte, zda je možné zvýšit prameny na vašem krátkém účesu - zaregistrujte se na konzultaci v salonu. Velitel by měl správně vysvětlit, jaké možnosti pro tento postup otevírají specificky svůj účes, a také vysvětlit, jak dlouho to může být:

 • 5-7 cm dlouhé vlasy mohou být rozšířeny na ramena;
 • vlasy 10-15 centimetrů - až půl metru. Pro delší možnosti se vyžaduje minimálně 20 centimetrů zásob vlastních pramenů.

Luxusní kudrlinky do pasu, spojené s krátkým účesem, se stanou přehnanou zátěží pro celou hlavu, takže od mistra nevyžadují nemožné.

Náklady na službu jsou stanoveny individuálně. Celková cena závisí na složitosti práce, tloušťce a délce kudrlin (vlastní i rostoucí), zvolené technologii, počtu svazků dárcovského materiálu a dalších faktorů. Na základě toho můžete splnit 5000 rublů, a můžete strávit 10-20 tisíc rublů.

Ne všechny salony nabízejí služby rozšiřování, včetně krátkosrstých.

Kontraindikace

Nemůžete prodloužit vlasy jakékoli délky, pokud jsou oslabeny, poškozeny nedávným barvivem nebo chemickým permem, silně vypadnout. V takových případech také postup odmítněte:

 • užívání silných antibiotik;
 • Chemoterapie;
 • zánět, rány na hlavě;
 • kožní onemocnění včetně seborrhy.

Rada Budování ve věku 18 let může negativně ovlivnit stav kudrlin v budoucnu, oslabit je.

Metody

Existují dva hlavní způsoby, jak připojit prameny: horké a studené. V prvním případě jsou trámy připevněny na vlasy vlasů pomocí roztavené pryskyřice, podobně jako vosk svíček. Studená možnost eliminuje tepelné účinky na vlasy. Používá lepidlo, korálky, malé kapsle. Každá z metod je rozdělena na technologie (angličtina, španělština, italština a další), ale ne všechny jsou optimální pro stručné sestřihy.

Zde jsou charakteristiky technik, které prodlužují krátké prameny bez problémů. Jsou nazývány mikrokapsle, neboť drobné částice se používají k upevnění svazků dárců:

 • Bellargo a Microbelargo. Tato technika neznamená, že účes je těžší, protože nezahrnuje zapouzdření velkého počtu kadeřů nad hlavou. Obvykle potřebují asi sto. Pásky jsou fixovány speciálními polymery, které jsou obtížně viditelné i na krátké hlavě vlasů. Proces rozšíření trvá rychle, asi 1,5 hodiny.
 • Diamond Hair. Odkazuje na horkou metodu. Malé kapsle jsou připevněny k přirozeným vlasům s lepidlem zahřátým na teplotu 120 ° C. Název metody nebyl vybrán náhodou: v lepidlové kompozici jsou diamantové mikročástice, které zlepšují strukturu vlasů. Doba trvání takového postupu je asi 3-4 hodiny. Přečtěte si více o rozšířeních diamantových vláken Diamond Diamond na našich webových stránkách.
 • Dream Hairs. Pokud se podíváte na implementaci této technologie ze strany nebo videa, jistě porovnejte práci kadeřníka s dovedností klenotníka. Voskované vlákna jsou pomocí mikrokapslí, které obsahují opevněný keratin, spojeny s velmi tenkými nativními kadeřemi. Práce je dlouhá, náročná a časově náročná, ale výsledek stojí za to: je téměř nemožné vidět body připoutání. Díky tomu se tato technika používá dokonce i pro zákroky nebo vlasy, které rostly ne více než jeden centimetr, v oblasti koruny a chrámů. Počet dárcovských svazků je přibližně 200-250 kusů.
 • Rozšiřte kouzlo. Je považována za studenou technologii budování mikrokapslí, protože teplota topení lepidla nepřesahuje 90 ° C. Pro postup si vezměte průhledný vosk, který se nakonec přizpůsobí požadované barvě vlasů. Kapsule jsou velmi malé, jako zrno rýže, a neviditelné. Jeden postup vyžaduje od 100 do 200 roztažitelných pramenů. Metoda se aplikuje na délku vlasů 3 centimetry.

Fotografie před a po

Doba trvání účinku

Nové technologie mikrokapslí, díky nimž jsou výsledky postupu neviditelné pro ostatní, snižují pravděpodobnost použití oprav. V průměru je nutná aktualizace účesu každých 3-5 měsíců. Hodně závisí na tom, jak rychle se váš účes rozrůstá. Někdy musíte navštívit mistra každé 2-3 měsíce. Během opravy, bude kadeřník odstranit svazky dárce a po zpracování je opět připojit.

Pozor! Nezávisle odstranění hlavních pramenů je přísně zakázáno. Toto by mělo být provedeno pouze odborníkem.

Výhody a nevýhody

Vytváření technologií mikrokapslí má mnoho významných výhod:

 • rychlá přeměna;
 • změna kardinálního obrazu;
 • příležitost navštívit bazén a saunu, plavat v moři, což se nedá dělat v případě některých dalších technik;
 • přirozený vzhled;
 • beztížnost kapslí, pohodlí nošení pramenů;
 • šetrný účinek na přirozené vlasy;
 • schopnost prodloužit i velmi krátké kadeře;
 • dlouhý efekt, není nutné často chodit do salonu pro opravu;
 • minimální seznam omezení;
 • použití v jakékoli části hlavy.

Ale i tyto moderní způsoby mají své nevýhody:

 • velmi vysoké náklady kvůli složitosti práce;
 • doba trvání postupu někdy dosahuje 5 hodin;
 • přítomnost kontraindikací a omezení péče;
 • neschopnost v některých případech poskytnout dodatečný objem hlavičky vlasů.

Před rozhodnutím o postupu si prohlédněte tématické recenze s fotografiemi.

Se správnou technologií a pečlivou péčí vás falešné kudrlinky nezpůsobí problémy. Hlavním úkolem je zabránit jejich včasnému zapletení. Nové metody mikrokapslí umožňují léčit prameny, jako by byly jejich vlastní: malovat je, položit je, uschnout s vysoušečem vlasů. Nicméně stojí za to požádat mistra, který prodlouží váš účes, konkrétní pravidla péče a seznam omezení.

Další informace o rozšířeních vlasů a nové péči o účes naleznete v následujících článcích:

Užitečná videa

Rozšíření vlasů pro krátké vlasy.

Microcapsulární přípravek na vlasy pro krátké vlasy.

Jak zvýšit vlasy pro krátké vlasy

Majitelé krátkých účesů se omezují na styling a shromážděné účesy jsou úplně nemožné ani u chignonu kvůli nedostatku délky maskování spojovacích prostředků. Důvody pro rozšíření vlasů jsou různé, pro některé je potřeba skrýt nekvalitní účesy nebo prameny zcela zmizely kvůli neúspěšnému bělení nebo perm. Ale častěji je to absolutní změna nebo zavedení dalších akcentů do dokončeného obrazu. Samozřejmě můžete počkat, až se prodloužení přirozeně vyskytne. Ale na vašich krátkých vlasech je snadnější prodloužit další prameny.

Zjistíme, jakým způsobem můžete zvýšit dárcovské vlasy pro krátké účesy. A také o metodách maskování sloučenin, o limitu možné délky a metodách péče po postupu.

Výhody a nevýhody rozšíření pro krátké vlasy

Přidání donorových pramenů na krátkou délku má pozitivní a negativní vlastnosti, které je třeba předem uvažovat. A také je třeba si uvědomit, že cítit výhody budování na krátkých vlasech, můžete pouze tehdy, když jsou dodrženy všechny technologické zásady zvoleného způsobu uchycení. A proto by tento postup měl provádět profesionální stylista se zkušenostmi v této oblasti.

Přípony rozšíření pro krátké vlasy v následujících.

 1. Není třeba čekat, dokud nevyrostou na požadovanou délku, abyste změnili styl účesu.
 2. Možnost zvýšení o 15 až 50 centimetrů v jednom postupu, který závisí na délce jeho pramenů, které jsou připevněny k donorskému materiálu.
 3. Bez komplexního zabarvení můžete přidávat jasné barevné akcenty a měnit jejich odstíny bez poškození.
 4. Pomáhá nepostřehnutelně pěstovat vaše vlasy.

Ale předtím, než sedíte na židli, musíte vzít v úvahu možné nevýhody, které se po proceduře nevyhnutelně objeví. Někteří mistři záměrně nezaznamenávají nepohodlí, které se objevují kvůli vybudování na velmi krátkých vlasech. Stejně jako v tomto případě by někteří klienti dali přednost tomu odložení tohoto postupu, dokud se nerozsvítí a dosáhnou délky 8-10 centimetrů. Omezení a nepříjemnosti, které vznikají při stavění na krátké vlasy, jsou následující.

 1. Není možné shromáždit účes, splést šlehačku nebo udělat ocas, protože jsou viditelné přílohy.
 2. Rozšíření by mělo být provedeno velitelem s dovednostmi pracovat na krátkých účesů.
 3. Postup trvá 6 až 12 hodin.
 4. Pokud byla sestava provedena na velmi krátkých vlasech (1-4 centimetrů), pak budete muset v budoucnu umyt vlasy pouze v kadeřnici. V opačném případě mohou být přílohy poškozené nebo zamotané prameny. A také po každém šamponování je vyžadován profesionální styling v kosmetickém salónu.
 5. Pro velmi krátké vlasy nejsou vhodné všechny rozšíření.
 6. Potřebujete více materiálu dárce než například pro střední vlasy, což vytváří další zátěž na folikulách.
 7. Nemůžete použít obvyklý hřeben. Pouze kartáče s přírodními štětinami nebo speciální masážní kartáčky se zaoblenými zuby jsou vhodné.
 8. Termínové prodlužovací ponožky na velmi krátkých vlasech jsou méně než střední a dlouhé. Obvykle se pohybuje od jednoho do jednoho a půl měsíce.
 9. Zvláštní péče bude vyžadována.

A také je třeba vzít v úvahu, že v období aktivní ztráty vlasů je postup budování kontraindikován, protože slabé folikuly nebudou mít další váhu, což jen zhorší problém.

Definice stavu vlasů a typu vlasů

Před provedením rozšíření na krátké vlasy je třeba diagnostikovat jejich stav a určit typ, protože neexistuje univerzální způsob montáže pro různé struktury. To je nutné při práci s krátkými vlasy, protože nemohou odolat všem způsobům budování, a také žádné délce přidaných pramenů.

Nejprve musíte pochopit klasifikaci délky vlasů:

 • velmi krátké - od 1 mm do 4 cm;
 • krátký, 4,5-10 cm.

Minimální limit pro připojení donorových pramenů je 1 centimetr. Každá metoda rozšíření je však povolena s různou délkou vlasů, která může být fixována. A kromě technologických pravidel je třeba vzít v úvahu úroveň dovednosti kadeřníka, typ vlasů a jejich stav.

Například v rozšířeních v Hollywoodu, které používají kůži, je limit pro slovanský a asijský typ vlasů 4-5 centimetrů a pro africké chlupy - 2 cm. Hlavním důvodem je to, aby mistr mohl napustit těsný pigtail těsně ke kůži pokrývky hlavy, začíná klesat, tak rychle rozkročit. Čím větší je plocha stohovatelné struktury, tím těžší je. Přidaná délka za použití takového připevnění bude tedy menší než například u mikrokapslí.

Tyto podmínky platí pouze pro minimální přijatelné délky. Od 8 centimetrů vlasů budova dělá všemi možnými způsoby bez omezení velikosti dárců.

Výběr rozvržení dárců

Postup rozšíření není jen metodou připojení, ale také pořadí uspořádání vlasů dárce na hlavě. Jejich umístění závisí na délce a tvaru účesu, který je v důsledku toho plánován.

Rozšíření na krátké vlasy, případně na dva typy.

 1. Plné je jednotné přidání donorových pramenů pro úplnou změnu délky a hustoty. Čím kratší je síť, na které jsou připojeny další prameny, tím více řádek musí růst, aby maskovala obličej a způsob připojení.
 2. Místní je přidání donorových pramenů k odděleným zónům hlavy. Například, pro zvýšení vlasů pro krátký účes, je možné vytvořit nebo odstranit asymetrický styl, prodloužení nebo přidání hustoty třesku. Nebo zvýrazněte jednotlivé sekce s barevnými vlákny. Stejně jako místní typ připoutání pramenů je rozšíření krátkých vlasů o objem, aby se vytvořil vizuální efekt hustoty v oblastech bez pompání.

Ale pro krátké účesy nestačí jen schéma správné lokalizace rozvinutých pramenů. Všechny způsoby připojení mají odlišné technologické požadavky na počáteční délku, na které budou umístěny další prameny.

Způsoby stavění na krátké vlasy

Abychom při výběru co nejefektivnější metody prodloužení pro krátké sestřihování pomohli při popisu jednotlivých způsobů provádění procedury, byly v úvahu omezení délky vlasů s přihlédnutím k jejich druhu a stavu, jakož i maximálnímu maximálnímu rozsahu donorových pramenů. Vzhledem k tomu, že většinou jsou styly krátkých účesů kontrastní - mají nerovnoměrnou délku v různých zónách hlavy, lze proto kombinovat prodlužovací techniky.

Naučme se, jak kombinovat techniky připevňování a jaký typ vlasů je vhodnější pro konkrétní způsob přidávání donorových pramenů.

Tape building

Technologie One Touch (jedním dotykem) je studený způsob připojení dalších pramenů, které se provádějí pomocí lepicích pásek o šířce 2,5 až 5 cm. Tato metoda se používá pro délku, která není kratší než 5 cm, protože masivní lepicí základna vyžaduje dobré maskování. V kratších oblastech je kombinován s mikrokapslemi. Dolní okcipitální a časové zóny se zvětšují pomocí mikroobvodů, zatímco horní occipitální a parietální zóny, které nedosahují hlavního dělení, jsou 3-5 centimetrů, pokryté standardními pásky.

Po přidání dárcovských vláken není možné sbírat vlasy ani v jednoduchém ocasu, protože se zdá, že základy sloučenin se stanou patrnými a samotný svazek vypadá nepřirozeně. Pevné utažení nahromaděných pramenů gumovým proužkem má negativní vliv na období opotřebení a výrazně ho snižuje.

Prodloužení kapslí

Jedná se o univerzální způsob montáže. Je studený a horký, v závislosti na materiálu, z něhož je kapsle vytvořena. Při délce menší než 5 centimetrů se doporučuje provést pouze metodu studeného lepidla, aby se zabránilo popáleninám hlavy z horkých kleští. Jiné metody kapsulárního rozšíření s použitím různých nástrojů jsou při krátkých účesích neúčinné, protože podle technologie je nutné provést určitou vzdálenost mezi použitým strojem a vlasovými kořeny.

Jak rozšíření kapsulárních vlasů

Kapsulární kapacita při práci s kontrastními účesy v kombinaci s mikrokapsulou v oblasti třesků, chrámů a dolní části krku.

Mikrokapsulární kapacita

Jedná se o jeden z nejvhodnějších způsobů, jak pracovat v otevřených prostorech. Velikost mikrokapslí je 2 až 2 milimetry, takže je neviditelná i při minimální možné délce, pokud zvolíte správný odstín pro fixaci vlasů. Při vytváření barevných pramenů by mikrokapsle měla být v jejich tónu - takže efekt zbarvení nebo zvýraznění bude vypadat přirozeně a lepicí základna zmizí sama od sebe.

Maximální délka roztažitelných pramenů pro krátké vlasy je 35-40 centimetrů. Dlouhé budou těžší a v důsledku toho vyvíjejí větší tlak na folikuly, které je drží. Každá kapsle je namontována na stejné šířce jejího pramene. Příliš dlouhé dárkové vlasy s mikroobjemem se vytahují spolu s žárovkami při prvním šamponování. Koneckonců, jejich hmotnost v mokrém stavu je několikanásobně větší než hmotnost v suchém stavu. Silná fixace kapalné nebo gelovité lepicí báze, z níž jsou vytvořeny kapsle, vám neumožní jednoduše zasunout držák z pramenů pod váhu drženého materiálu. Proto s prodloužením mikrokapslí krátkých vlasů je nutné velmi pečlivě diagnostikovat stav jejich struktury a vyhnout se silnému zatížení folikulů.

Hollywoodské hromadění (šití na kůži)

Toto je studený způsob připojení dárcovských pramenů bez použití lepicího materiálu. Budování Hollywoodu na minimální délku může provádět pouze vysoko kvalifikovaná vysoká škola v oblasti tkaní, zejména pletení. Vzhledem k tomu, že na nich jsou řezané nekonečné proužky řas, řezané do velikosti hlavy nebo jejích jednotlivých částí.

co vypadá jako hollywoodské rozšíření vlasů

Prámiky jsou pigtaily těsně k pokožce hlavy. Čím kratší jsou vlasy, tím těžší je splétnout. Na tvrdých afrických vlasech se tyto plátky vyznačují lepšími než slovanskými nebo asijskými.

Způsob šití kůže je neúčinný při nošení na krátkých vlasech v důsledku oslabení tkané základny a závažnosti přidaného materiálu. Páska příliš dlouhá (více než 40 centimetrů) se nedoporučuje pro šití na opletení vytvořenou z vlasů, kratší než 7-8 cm.

Tato metoda je nejvhodnější pro vytváření kudrnatých kudrlin na krátkých vlasech, protože spojitý pás je sešitý zcela a neporušuje směr jejich kudrlin. Pokud jsou kudrlinky odváděny odděleně, pak po umytí nebudete schopni je položit, protože tovární směr "kroucení" kudrlinky pomocí horkých kadeřnických nástrojů je nemožné.

Bundle-tkát pletenina

Brazilská technologie nedokonalého tkaní není vhodná pro vlasy kratší než 15 centimetrů, kvůli masivní délce upevnění. Principem této metody je tkaní pigtailu o pár centimetrů a vázání každého nástavce na něj se závitem.

jak vypadají vlasy v pigtailu

U tenkých a řídkých krátkých vlasů (při absenci ztráty) se doporučuje plné zhotovení mikrokapslí. Jiné typy příloh budou přiděleny kvůli nedostatku vlastní hustoty.

Vytvoření nové formy vlasů s krátkými vlasy

Kadeřníkům se často žádá, aby změnily styl řezání jeho prodloužením. Například, když se neplánuje navždy oddělit krátký účes a jiný formulář je potřebný pouze pro dočasnou změnu obrazu. Nebo naopak, když je rozhodnuto navždy odloučit krátké vlasy a stále rostoucí délka stále vypadá neomalená a beztvará. V tomto případě rozšíření pomůže skrýt přechodný stav přechodu z jednoho stylu na jiný.

Nejoblíbenějšími případy rozšíření pro krátké vlasy jsou "Caret" a "Cascade". Pojďme analyzovat schémata přidávání pramenů dárců k realizaci tvarů těchto účesů.

Schéma rozšíření pro účes "Kare"

Jedná se o nekontrastní geometrický řez s jasnými liniemi řezu, kde je horní vrstva pramenů nejdelší. Proto, aby tento styl krátkých vlasů "dokončil", je třeba kombinovat rozšíření mikrokapslí s páskou nebo hollywoodským písmem.

Je lepší vyplnit parietální zónu širokými prameny, aby se vytvořil efekt monolitického plátna, jako při obvyklém účesu "Kare". Postup musí být spuštěn z hlavního dělení, přičemž nejvyšší vrstva je umístěna přímo pod ním (s ohledem na maskování). Po vybudování tří horních řad se naplní zbytek hlavy, začínající od dolní okcipitální zóny. Poslední fází postupu je vytvoření stylu "Caret" od donorových pramenů.

Schéma rozšíření pro účes "Cascade"

Jedná se o kontrastní účes s hladkým přechodem. Kombinace krátkých prodloužení vlasů pro kaskádu se může lišit, protože tato forma nevyžaduje monolitické řádky a umožňuje ztenčení špiček.

Nejprve jsou zvětšeny mikrokapsle nejkratších oblastí vlasů začínající z dolní okrajové zóny. Po přemístění na delší prameny lze držák změnit na kapsulární, hollywoodskou nebo pásku. Konečným nádechem postupu je oříznutí hrotů a změkčení přechodem holicího stroje.

Díky správné kombinaci rozšíření a délky donorových pramenů můžete okamžitě vytvořit hotové formy nových účesů, aby se minimalizovaly nepravidelnosti řezu a snížila se doba procedury.

Péče o prodloužení pro krátké vlasy

Pokud bylo prodloužení provedeno s maximální přípustnou minimální délkou vlasů, pak by měla být věnována veškerá péče profesionálním kadeřníkům v kosmetickém salónu s příslušnými pracovními zkušenostmi.

Kombinování a šamponování by se mělo provádět extrémně jemnými způsoby a prostředky. Doporučuje se použít šampony bez síranu a balzám nebo kondicionér by měly být aplikovány přísně na koncích prodloužených pramenů.

Stačí si umýt vlasy ve specializovaném kadeřnickém umyvadle a hodit ho zpátky. Při sušení nevyfukujte vlasy štětcem.

Měli byste si vlasy pokrýt pouze hřebenem s přírodními štětinami nebo speciálními masážními kartáčky se zaoblenými zuby, protože mikrokapsle v blízkosti okraje se snadno poškodí. A vy nemůžete plnit. V případě zapletení dárcovských pramenů je třeba je aplikovat prostředky k vyhlazení struktury a pokusit se o hřeben.

Lze konstatovat, že neexistuje univerzální metoda rozšíření vhodná pro všechny typy a struktury krátkých vlasů. Není možné přesně říci, která metoda by byla vhodná pro takové účesy. Pro každý konkrétní typ vlasu existují efektivní způsoby budování nebo jejich kombinace, které poskytují stejně dobrý výsledek maskování spojovacích prostředků a času nošení. Je třeba mít na paměti, že změna tvaru krátkého účesu pomocí rozšíření omezuje použití shromážděných účesů. Dokonce i obvyklý ocas je obtížné, protože všechny klouby kloubů se okamžitě stanou holé. Proto, po vybudování, můžete chodit jen s krátkými účesy s volnými vlasy, abyste skrz křižovatku donorových pramenů sami. Po stavění na krátké vlasy je spousta nepříjemností, které je třeba vzít v úvahu předtím, než sedíte na křesle stylisty. Nicméně, pokud touha změnit nadpřirozené obrazy a pravděpodobné nepohodlí a omezení se nestřílí, pak budování krátkých vlasů může být skvělý způsob, jak vytvořit ideální obraz.

Rozšíření na krátké vlasy: funkce postupu

Krátké účesy v současné době prožívají další vrchol popularity. Stále více dívek má tendenci vytvářet módní kaskádu, asymetrii atd.

Ale krátké vlasy mají své závažné nedostatky - je nemožné vytvořit romantické kadeře pro datování nebo složité copánky s nimi. Je to v hledání rozmanitosti, že dívky usilují o růst pramenů.

Charakteristiky postupu

Proces rozšíření pro krátký účes je charakterizován následujícími kroky:

 • Základní konzultace. Kadeřník spolu s klientem jasně definuje konečný cíl postupu, požadovaný účinek (možnosti změny obrazu, tvar účesu, délka a odstín vlasů apod.). Poté se zvolí typ roztažitelných kadeřnic, optimální technika (v závislosti na počátečním stavu vlasů, odhadovaný rozpočet) a projednají se přání klienta.
 • Výběr a celková příprava zakázky. Specialista metodicky vybírá prameny pro rozšíření na základě základny a požadované barvy vlasů. Kombinuje prameny různých délek a tuhosti, aby získaly nejpřirozenější výsledek. Nejčastěji dochází k počáteční přípravě vlasů "dárců", proces dělení na prameny se provádí předem (při stavbě bude nutné vybrat pouze potřebný materiál).
 • Přípravné práce na vlasy klienta. Pro tento postup by vaše vlastní kudrlinky měly být zcela čisté. Pokud potřebujete změnit počáteční odstín - master provede předběžné zabarvení. Na přání klienta můžete obnovit nebo laminovat vlasy. V této fázi se také rozhodujete, jaký typ stylingu získáte - rovný nebo zvlněný kudr.
 • Přímo se buduje. Po oddělení všech chloupků do mikrovláken jsou donorové kadeře důsledně fixovány podle zvolené techniky.
 • Korekce tvaru a stylingu. Po ukončení hlavního kroku procedury provede čtenář korekční stříhání a styling. Výběr domácí péče.

Je možné držet rozšíření na krátké vlasy

Obvykle předtím, než se stavba děvčat zaměňuje původní délku kudrlin. Specialisté často nedávají jednoznačné odpovědi - možnost sestavení v konkrétním případě je určena individuální konzultací.

Hlavní podmínka: čím delší jsou vaše vlasy, tím delší budou prameny. A také počet a stupeň poslušnosti kadeřnictví na zadní straně hlavy hrají důležitou roli - při pokládání by měly pokrývat upevňovací body.

Jaká by měla být minimální délka vlasu

Vlastní prameny o délce 10-15 cm jsou považovány za nejmenší délku. I když v praxi vše závisí na kvalifikaci zvoleného mistra a na technice použitého postupu.

V některých případech se zvýší zvlnění o 3 cm z vlastní délky (tato technika je důležitá nejen pro ženy, ale i pro muže s místními plešatostmi).

Stavět na autě

Dívky, které mají bob-účes mají co nejvíce štěstí - v takové délce můžete snadno a přirozeně růst vlasy téměř jakékoli délky (fotografie před a po jasně to prokázat). S tímto typem vlasů si můžete zvolit absolutně jakoukoli techniku ​​- nejlepší možnosti se považují za rozšíření pásky a keratinu.

Řezání vozu umožňuje úplné skrytí míst upevnění pásky nebo keratinových kapslí, zatímco délka zvlněného pásu vypadá organicky. V některých případech možná budete potřebovat malý konečný účes.

Toto video ukazuje, jak se na náměstí provádí rozšíření vlasových vlasů.


Pokud jsou vaše prameny přímého typu a prakticky nejsou tlačeny - po provedení tohoto postupu by neměly být žádné problémy s domácím stylingem.

Chcete-li získat maximální komfort v procesu ponožek a neviditelná výstavba - upřednostněte moderní mikroenkapsulaci. Pokud plánujete poměrně dlouhé kudrlinky bez pravidelné korekce - zastavte volbu techniky lepidla.

Jaké technologie se používají

Diamantové vlasy

V poslední době se na trhu pro kadeřnictví objevila zásadně nová technika krátkého prodlužování vlasů - metoda diamantových vlasů (fotografie jsou uvedeny níže). Umožňuje vám prodloužit délku pramenů a pracovat s původními daty o velikosti 7 cm. Tento vývoj byl společným úspěchem ruských a francouzských stylistů.

Zvláštnost tohoto postupu spočívá v tom, že umělé vlákno je připevněno k sobě pomocí speciálně navrženého zařízení s adhezivním složením uvnitř.

Vzorec takového lepidla obsahuje diamantové mikročástice, které naprosto nezhoršují přirozené vlasy a jsou v denním opotřebení zcela neviditelné.

Upevnění je velmi malá - jejich průměr je asi 2-4 mm, což umožňuje vytvářet prameny pro velmi krátké účesy.

Hollywoodské budování

Nejjemnější a nejrychlejší verze prodlužujícího se účesu zahrnuje proces šití kožešiny na miniaturním, předpjatém františkém opletu v kořenové zóně.

S pomocí takové techniky se uskutečňuje nejméně traumatické nahromadění - dokonce i dlouhá doba vykořisťování kadeřních dárců nepoškozuje vlastní strukturu vlasů. Tressy lze odstranit bez speciálních pomocných produktů doma.

Hollywoodská budova vypadá zcela bez povšimnutí a je charakterizována jednoduchou péčí ve srovnání s jinými typy budov. Tímto postupem je povoleno:

 • vysoký ocas, komplexní tkaní a různé drátky;
 • používat masky, kondicionéry a sérum;
 • malovat a odlehčit kudrlinky;
 • jít do lázně a sauny;
 • vzít sluneční koupele.

Tape building

Technologie pásky se vztahuje na chladný typ a umožňuje 30-60 minut dostat šikmé kudrliny libovolné délky. Tento postup je optimální pro krátké a velmi tenké vlasy. Vlastní prameny nejsou vystaveny agresivnímu chemickému nebo tepelnému ošetření a utěsnění se v procesu nošení téměř necítí.

Donorové kadeře si můžete vybrat umělý nebo přirozený původ - vše závisí na finančních možnostech klienta.

Výhody těchto rozšíření zahrnují:

 • Rychlost postupu - od 30 minut v závislosti na počáteční tloušťce vlasů;
 • Technologie je zcela bezpečná, protože na chlupy není žádný teplotní nebo chemický účinek;
 • Pásky se v procesu nošení necítí a nevyvolávají další zatížení kořenové zóny;
 • Přijatelná skladba na velmi krátkém podkladu - od 2 cm;
 • S nezbytnými opravami mohou prameny trvat přibližně 1 rok;
 • Proces odstraňování je rychlý a snadný;
 • Ideální pro tenké a slabé vlasy;
 • Náklady na postup a spotřební materiál jsou mnohem nižší než u jiných typů kapacity.

Vlastnosti technologie kapslí

Dárcovské vlasy s touto technikou jsou fixovány pomocí speciálních kapslí, jejichž velikost není víc než zrno rýže. Master určí odstín upevnění pod originální barvou kadeř. Pro tuto techniku ​​jsou velmi jemné prameny odděleny - tak je dosaženo přirozeného účinku hustoty.

Pro prodloužení účesu se používají speciální keratinové kapsle (ve svém vzorci připomínají stavební materiál lidských nehtů a vlasů). K dispozici jsou také speciální pryskyřice, gelové a lepící základny na trhu, které se používají k upevnění popruhů ručně.

Náklady na tuto službu se skládají z několika složek: původ, délka a počet nosníků, vybavení, kvalifikace kadeřníka, oblasti atd. Průměrná cena nárůstu je 3-5 tisíc rublů.

Maximální náklady nemají žádný limit, v drahých salonech může být cena budovy asi 40 tisíc rublů. Přesná částka vám pomůže zjistit mistra v průběhu první konzultace.

Toto video zobrazuje, jak se na kapslích používají keratínové rozšíření vlasů.

Kontraindikace

Různé techniky rozšíření jsou charakterizovány jejich omezeními. Nejčastěji se mezi nimi říká:

 • silně poškozené vlasy s intenzivní ztrátou, křehkostí;
 • přítomnost IRR nebo tendence k migraci;
 • problémy s tlakem a cévami;
 • citlivou pokožku hlavy, poškození kůže;
 • období těhotenství a laktace;
 • věku mladší než 14 let.

Technologie Microlining

Tato technika se vztahuje k horkému typu a umožňuje růst pramenů pro krátké vlasy, prodlužování délky třesků, hustotu kudrlin v oblasti chrámů a rozdělení. Tato metoda může být použita pro ředění vlasů a ultra krátké účesy.

Je vhodný pro každého, kdo nemá dostatek vlastní hustoty pramenů - používá se k revitalizaci tenkých a slabých vlasů. Micro-zvedání je také populární u mužů, kteří chtějí odstranit plešatý oblasti.

Zároveň lehkost mikrokapslí pomáhá snižovat zátěž vašich vlasů (procento tahání a zamotání kudrlin, když klobouk klesá). Pro opravu kapslí odborník používá speciální kleště se šířkou pouze 3 mm (v klasické verzi je velikost nástroje dvakrát větší!).

S touto technologií můžete prodloužit délku na 80 cm, strávit asi 3-6 hodin, v závislosti na tloušťce a počtu pramenů.

Mohu doma dělat

Zvýšení délky vlasů doma je poměrně nenáročná, ale časově náročná úloha:

 • Je zapotřebí asistenta - není možné samostatně sestavit prameny;
 • Časově náročnější - kvůli nedostatku zkušeností může proces výstavby trvat 2-3krát déle než v salonu.
 • Pro domácí podmínky stojí za to vybrat nejjednodušší způsoby: páskovou technikou, trestem (techniky kapslí vyžadují více dovedností a pomocných nástrojů).

Varianty typu vlasů s fotografiemi

Rozšíření na velmi krátké vlasy

Pro velmi krátké vlasy je nejlepší mikrolining. Takový postup je komplexní tvůrčí proces pro pána, který vyžaduje dostatečnou profesionalitu a zkušenosti.

Nejvíce "problematické" možnosti jsou asymetrické srážky - je třeba, abyste na ně nasypali niti, nikoliv rozdělením, ale v nestandardní sekvenci (určenou jednotkou individuálně).

Pro přirozený výsledek musíte zvolit siluetu budoucího účesu (kaskáda, řezání je nejvhodnější). S kvalifikovanými pracovními kadeřníky bude vypadat přirozeně a příloha zůstane neviditelná.

Prodlužovací oplety pro krátké vlasy

Pomocí malých copánků můžete vytvořit přirozený a krásný objem vlasů, a to i při velmi krátkém účesu. Dívky s účesem "Pixie" v jednom postupu mohou drasticky změnit svůj obraz pomocí malých copánků.

Prodlužovací třesky na krátké vlasy

Zvláště oblíbené jsou oddělené tresky nebo utěsnění objemu vlasů v časových oblastech. Tato sestava vypadá co nejpřirozeněji a samotný postup trvá ne více než 1 hodinu.

Toto video zobrazuje novou rozšíření technologie pro vzácné rozdělení:

Jak prodlužovat vlasy pro krátké vlasy

Samozřejmě, že dívčí krátký účes je pohodlný a stylový (oh, to je unisex), ale pojďme upřímně - dlouhé kadeře jsou potřebné k vytvoření večerních účesů a romantického obrazu. Co dělat, protože noční kořeny rostou pouze z krásy z pohádek?

Odpověď zná každou budovu dívky. Existuje spousta metod a jejich poddruh. Podívejme se, proč rozšíření vlasů pro krátké vlasy mají své vlastní významné nuance, jakou technologii si vybrat a jak rozlišovat dobrý pán od průměrného.

V některých salonech vám může být odepřena služba, která vysvětluje, že prodlužování vlasů není možné u příliš krátkých vlasů. To není úplně pravda. S největší pravděpodobností nemá pán dostatek zkušeností nebo nechce ztrácet čas. Pro složité případy existují speciální metody, takže je vždy k dispozici spousta možností. Podmínky pro výběr správné metody: stav přirozeného účesu, délka nových pramenů, objem, použití umělých nebo přirozených kudrlin.

Zvýšené prameny vás ozdobí po dobu 3-4 měsíců a při kvalitním provedení procedury pro zdravé prameny vás váš svůdný účes potěší vás i ti kolem vás po dobu šesti měsíců. Obecně platí, že pro nový obrázek můžete potřebovat 20 až 300 vláken v závislosti na způsobu a požadovaném výsledku.

Krok první: Rozhodnutí

Rozhodli jste se zvýšit kudrlinky, ale nemáte tušení, jak se to dělá, kolik to stojí a zda je přirozený účes zkazí? Přečtěte si obecné pokyny a kontraindikace.

Stojí za to postavit zámky, pokud:

 • Musíte opravit účinky neúspěšného barvení nebo trvalého.
 • Volné a tenké prameny vyžadují dodatečný objem.
 • Dlouhé kudrlinky jsou nutné pro svatbu nebo ples.

Stojí za to, že se zřekne myšlenky, pokud:

 • Existují dermatologické problémy.
 • Prochází chemoterapií. Během zdravotních potíží není budování kontraindikováno, ale je zakázáno.

Všechny negativní důsledky budování jsou způsobeny nešikovnými řemeslníky, předčasnou korekcí, nekvalitními materiály a nevhodnou péčí.

Typy budov

Bez ohledu na délku můžete růst pramenů několika způsoby - jsou určeny individuálně. Všechny varianty postupu jsou seskupeny do dvou velkých typů - studené a horké nahromadění.

Hot metoda

Nové vlasy se fixují pomocí vyhřáté pryskyřice. V podstatě se jedná o kapslovou metodu - tobolky se tvoří z pryskyřice a keratinu, které drží prameny.

 • Italská výstavba se skládá z vytvoření kapsle na místě vázání umělých a skutečných pramenů. Postup bude vyžadovat svorky a horkou pryskyřici. Skilý pán vytvoří malé čisté kapsle, které nezasahují, nedráždí pokožku hlavy a nezasahují do česání. Nezkušený pán může nepřesně provést rozšíření kapsulárních vlasů, takže byste neměli chodit do nevyzkoušených salonů bez pověsti. Odstranění neúspěšných kapslí v novém salonu bude mít čas a peníze.
 • Anglická budova s ​​horkou pryskyřicí a lepidlem. Nové kudrlinky se umístí do lepidla. Tato metoda nezhoršuje tak natolik vlasy jako italskou metodu, ale prameny takového lepidla lze snadno vyčistit během česání.

Jak pečovat o vlasy po horkém nahromadění:

 • Měli byste odmítnout navštívit saunu.
 • Neměli byste být pod sluncem bez čelenky.
 • Minimalizujte zarovnání a zkroutí vlasů - horké nástroje mohou tavit kapsle.
 • Pravidelně navštěvujte salon pro opravu.
 • Použijte jednoduchý šampon, abyste nerozpustili lepidlo.

Studená metoda

Studená metoda - použijte další příslušenství, které nevyžaduje práci s topením.

 • Prodlužování stuhami - na vlasové kořeny je přilepena hotová stuha s přiloženými vlasy. Prodlužování vlasových pásů se provádí rychle a levně, ale tato možnost není považována za velmi vysokou kvalitu a je vhodná pro krátké použití. Účes s takovými kudrlinami by se měl provádět opatrně, aby nebyly vidět místa lepení vlasů.
 • Budova se sponami - kovové korálky s prameny umělých vlasů jsou spojeny s přírodními kořeny. Klipy se jen zacvaknou a účes se stává dlouhým a načechraným.
 • Španělská budova tvoří lepidlo bez pryskyřice. Prodloužení vlasové srsti je vhodnější pro blondýnky - lepidlo ztuhne se světlými kapslemi a bude jasně vidět na tmavých kadeřích.

Jak péče o střih po studené stavbě:

 • Pro tento speciální hřeben jemně vyčistěte a použijte.
 • Nepokládejte balzámy, masky a další kosmetické přípravky na místa, kde se dárcovská vlákna přidávají.
 • Nemůžete se potápět a jít do sauny.

Minus cold build - poprvé ucítíte všechny body upevnění. Také studené elongace nejméně porušuje strukturu vlasů nativní a je jemnou metodou.

Mikro vlasy pro krátké vlasy

Před provedením postupu velitel vyhodnotí stav vlasů a určuje požadovaný počet dalších pramenů. Rozšíření vlasů pro krátké účesy má své vlastní nuance (klasické kapsle a pásky budou jasně viditelné). Způsob páskování je možný, ale pouze v případě, že natívní prameny jejich dlouhé budou schopny zablokovat pásku. V opačném případě ani velmi dobrý pán nebude schopen skrýt své vyčnívající domorodé tipy - takové prodloužení krátkého ostření nebude možné.

Pro krátké účesy existuje speciální technika, která je založena na technikách hromadění za tepla - mikronizování.

Standardně se mikrokapsle používají k vytváření vlasů o délce nejméně 5 cm. Zkušený mistr je schopen zvýšit kratší účes. Také tato metoda je vhodná pro vzácné a oslabené kadeře. Mikrokapsulární přípravek na vlasy pro krátké vlasy je poměrně zdlouhavý a časově náročný postup - může to trvat až 6 hodin, ale miniaturní kapsle jsou lehké a obtížně se vytahují hřebenem.


Během postupu se používají dva typy materiálů:

 • Klasická pro horkou stavební pryskyřici a keratin. Spolehlivá a osvědčená metoda.
 • Použití vosku, který pružně spojí prameny a při zmrazení nabývá barvy vlasů.

Krátký účes a rysy postupu

Pokud jsou vaše vlasy kratší než 5 cm, věnujte pozornost tomu, co by kompetentní profesionálové měli být schopni:

 • Krátké účesy vyžadují kreativní přístup k práci - mikrokapsle jsou umístěny mimo krabici.
 • Rozšíření na krátké vlasy vyžaduje zvláštní účes, s přihlédnutím k tomu, že nové kudrlinky jsou nerovnoměrně rozloženy. Vyžaduje nestandardní kaskádu, tvorbu siluety vlasů a ztenčení.
 • Prameny musí být připojeny velmi přesně, aby nebyly vidět ani ty nejmenší body vazby.

Mikrolaminace: klady a zápory

Stejně jako u jiných kosmetických intervencí má mikrolining své klady i zápory.

 • Přírodní prameny se získávají bez vážení a oslabení přírodních vlasů.
 • Kapsule jsou získány ve velikosti menší než jeden milimetr - stavba na velmi krátkých vlasech je nepostřehnutelná.
 • Neexistují žádné omezení pro potápění, saunu, bazén. Můžete použít obvyklé masky, barvit a vyrovnat kudrlinky, do perm.
 • Mikrokapsulární rozšíření zlepšuje slabé a tenké vlasy, upravuje dělicí oblast, chrámy a nárazy.
 • Čas: budování krátkých vlasů trvá od 5 hodin a vyžaduje pravidelnou korekci.
 • Cena: postup je nákladný. Pamatujte také, že cena závisí na délce pramenů a množství. Kapsle s přírodními vlákny budou stát ještě více.
 • Záruky: postup nezaručuje dostatečný nárůst objemu - pouze délka a hustota.

Špongované kadeře vám pomohou změnit obraz, aby vaše vlasy dobře upravené a svěží. Než budete kontaktovat salon, najděte zkušeného mistra, prohlédněte si jeho portfolio a co je nejdůležitější - zkušenost s krátkými účesy. Není třeba pronásledovat levné možnosti - kompetentní prodlužování ušetří přirozené kudrlinky a laik zničí vaše vlasy.

Pečlivě se podívejte na opravný postup - neměli byste na to zapomenout, jinak by dokonce i nejprofesionálnější budování vypadalo neuspořádaně. Chcete-li zabarvit rozšíření vlasů nebo udělat účes, obraťte se na velitele, který ví, jak zvládnout tento typ účesu.

Aby nové zámky byly dobře upravené a česání jim neublíží, tam je tajný - v noci cop cop, takže se nebojí experimentovat a sputyvalis.Ne ozdobit sami - si zaslouží radovat ve své kráse celého světa.

Pro Více Informací O Suché Vlasy