logo

Leštička na vlasy - jak si vybrat, jak používat

Broušení poškozených a čepovaných špiček je neuvěřitelná kadeřnická procedura, která vám umožňuje ušetřit délku a odstranit přebytečné. Pro jeho použití je použita speciální tryska pro leštění vlasů pro stroj. Toto zařízení je univerzální a je vhodné pro téměř každé řezné zařízení.

Výstavba

Existuje mnoho různých trysek. Jedná se o různé regulátory délky, tloušťky a ztenčujícího obložení pod trimem (např. Pro vous). Jsou to malé hřebenatky se speciálním držákem. Při práci vymezte určitou část pramenů a opravte je. Zrušovací zařízení způsobené vibracemi a pohybem nožů řeže zvlnění.

Nejpozoruhodnější je však příloha pro stroj na leštění vlasů. Na rozdíl od regulátorů délky nemají výrazné hřebeny. Místo toho se skládají z několika plochých tlakových desek vybavených výčnělky. Tyto výčnělky jsou zámky.

Druhy zařízení na materiálech:

 • Plastové. Nejoblíbenější a snadné použití. Jsou vyrobeny ze speciálního ergonomického plastu, který je pro lidské tělo naprosto bezpečný. Také díky tomuto materiálu jsou tato zařízení velmi lehká, ale odolná. Výhodou je minimální negativní dopad na kadeře, z nedostatků je třeba zdůraznit složitost čištění a relativní křehkost;
 • Kovové. Vyrobeno z legované oceli (doplněné titanem, niklem nebo mědí) a nerez. Mají vysokou upínací schopnost, díky které vlasy pevněji fixují. Mohou však poškodit strukturu kudrlin, což je během leštění křehčí;
 • Kombinované. V těchto případech se používá jak kov, tak plast.

Pro větší bezpečnost vlasů někteří výrobci také vyrábějí nože pro leštění. Tato řezná zařízení se nosí po hlavních nožičkách stroje, když jsou pokryty plastovou nebo kovovou západkou. Jejich konstrukce umožňuje, aby kudrlinky procházely zuby jako celku, aniž by se obávali, že budou přebytečné.

Stroj na leštění vlasů s nožem

Princip trysek

Univerzální hlavový hřeb funguje velmi jednoduše: vybere se požadovaná délka zubů, po které se stroj s podložkou natáhne proti pokožce hlavy. Výsledkem je, že pouze část vlasu, která zůstává mimo hřeben, je ozdobena. Leštící podložka pro stroje funguje trochu jinak.

Technologie je následující: malý pramen se oddělí od vlasů - jeho šířka by neměla přesáhnout 3 centimetry. Poté se tryska otevře a zámek se vloží do ní. Horní kryt je zavřený a stroj s podložkou se pohybuje mezi vlasy až do okamžiku vzniku poškození. Nejčastěji se tato oblast nachází blíže ke středu nebo končí.

Při procesu upínání se vlasy několikrát ohýbají samotnou tryskou, což ve spojení s fixací prsty umožňuje vytváření potřebného napětí. Teprve po tomto začne proces leštění vlasů. Zvláštní plochý design jim umožňuje zachovat hlavní část vlasů a uvolnit pouze plochy poškozených špiček pro zpracování stroje.

Jak vybrat trysku - přehled

Názory se liší mezi kadeřníky o tom, jak si vybrat správnou leštitou vazbu: někteří lidé říkají, že je to vše o psacím stroji, jiní mají tendenci si myslet, že materiál a značka podšívky jsou nejdůležitější věcí. Kromě toho hrají i její technické vlastnosti velkou roli. Zvažujeme několik nejslavnějších modelů.

Hladké vlasy Polishen (hladké vlasy Polishen) - tzv. Ideální hlava pro stroj na leštění vlasů doma. Vhodné pro profesionály a začátečníky. Kromě ní se také prodávají speciální nože pro broušení špiček. Překrytí je vyrobeno z nárazuvzdorného plastu, který je odolný vůči vysokým teplotám. Může být použit pro všechny stroje, u kterých je blok nože v rozmezí 45-46 mm. Jedná se o velkou část strojů Philips (Philips), Moser (zejména Moser 1873-0055 Vario Cut), Oster (Oster) a další.

Hladké vlasy polish

HG Polishen - nejoblíbenější a podle recenzí zákazníků nejlepší tryska pro vysoce kvalitní leštící vlasy. Samotné jméno vyjadřuje účinnost zařízení. Vypadá stylově a draho, nemá barevné části, je vyroben výhradně z vysoce kvalitního plastu. Lehký, odolný a ergonomický. Speciální konstrukce rozváděčů umožňuje jemné uchopení správného množství vlasů a jemné oddělení poškozených konců od celkové hmotnosti. Šířka pracovní jednotky stroje by neměla být menší než 45 mm, i když nebude fungovat u mnoha modelů s takovou pracovní plochou (například na Remington HC5600 a Panasonic). Maximální velikost nože 47. Vhodné pro použití na modelech BaByliss PRO (BabyLiss), matce a dalších profesionálních modelech.

Split Razor (Split & Rayzor) - relativně levné, ale poměrně kvalitní tryska. Díky designu je obtížné ho zaměnit s jiným: je namalován v původním bílo-zeleném rozsahu. Výrobce tvrdí, že je vhodný pro všechny profesionální a poloprofesionální stroje, jejichž šířka pracovní jednotky není menší než 45 mm. Zejména jsou to Moser, WAHL (Wahl), Ermila (Ermila).

Pohled Keep - jediná tryska v pořadí, která je vhodná výhradně pro psací stroje 46 mm. To je její většina pánů doporučit pro domácí použití. Vzhledem k poměrně široké pracovní části může tato tryska snadno nahradit pravidelné stříhání špiček, postupy při hoření a obnovení vlasů. Můžete si je koupit v různých centrech (zejména tento model nabízí koupit Hitek a Shinestyle).

Jak používat leštičku na vlasy

Po ukončení procedury je důležité věnovat pozornost prevenci rozštěpených konců. Chcete-li to provést, musíte si vlasy opláchnout znovu a ošetřit ochrannými nebo regeneračními prostředky. Za tímto účelem jsou vhodné odborné kompozice, stejně jako organické, například oleje nebo profesionální komplexy (zdravé vlasy a další).

Jak používat leštičku na vlasy

Postupné pokyny pro správné leštění vlasů pomocí trysky doma:

 1. Postup je nezbytně prováděn na čistých a suchých vlasech, bez spékání, balzámů a dalších produktů, které mohou nalepit váhy poškozených špiček;
 2. Chcete-li zahájit relaci, musíte na stroji nosit trysku. Udělejte to sami, je to velmi jednoduché. Je nutné převzít zařízení a připojit ho k pracovní části stroje a poté jej zatlačit, dokud se nezastaví. Je-li podložka dodatečně vybavena noži, musíte je nejprve položit, a pak - plastovou pojistkou;
 3. Všechny vlasy jsou rozděleny do dvou částí, z nichž každá je vázána gumovou páskou nebo zaskočena do vlasce. Po oddělení jednoho pásu od jednoho stohu vertikálním dělením. Na tom je vyhledáno místo začátku sekce - odtud bude provedeno zpracování. Stroj je umístěn na této části pramenu a pohybuje se dolů nebo nahoru (v závislosti na účesu a potřebách);
 4. Pro práci speciální trysky je důležité pozorovat napětí navíjení. Vlasy by měly být v úhlu asi 45 stupňů vzhledem k řezacímu povrchu, a tak se dodatečně natlačují prsty;
 5. Po kadeřích znovu umýt a skládat, ale tentokrát s ochrannými a vyrovnávacími prostředky.

Náklady na leštění vlasů v salonu se pohybují od 30 do 100 dolarů v závislosti na délce a slávě kadeřníka. Úspory při nákupu trysky, která je několikrát levnější než samotná sezení - je to obrovské.

Video: Leštící vlasy s tryskou HG polishen

Podmínky péče o trysku po použití:

 • Bezprostředně po ukončení procesu broušení musí být podložka čištěna štětcem nebo houbičkou. K tomu je ze stroje odstraněn a opatrně se se suchým kartáčem pro čištění plastů nebo jiných dostupných prostředků;
 • Při použití pro několik lidí, po každém zasedání, musí být navíc ošetřena sterilizačním prostředkem. Chcete-li vybrat správný výrobek, přečtěte si pokyny výrobce.
 • Při přítomnosti nejmenších prasklin nebo štěpení musí být zařízení zlikvidováno. V opačném případě během leštění budou zdravé kadeře poškozeny a řezány. To může také vyvolat exacerbaci úseku.

Nezapomeňte, že plast má tendenci se časem opotřebovávat. Průměrná doba životnosti překryvů s intenzivním použitím je 6-10 měsíců. Po uplynutí této doby je lepší vyměnit pracovní nástroj.

Trysky pro leštění vlasů, TOP 7 nejlepší podle odborníků

Pokud jste unavení z bičovaných konců, které doslova každým dnem stále víc a více rozkládají a štětinují, takže hladkost vlasů je neestézní, pak potřebujete použít speciální hubici pro leštění vlasů, můžete si je sami koupit a použít s vlasovým řezacím strojem. Ale my vám řekneme, jak zvolit trysku, která je pro vás vhodná v našem článku.

Co je to

Tryska je speciální odnímatelný prvek, který je vhodný pro běžné vlasy. Charakteristickým znakem takových nástrojů ze zařízení pro úpravu délky je absence jasně definovaných hřebenů a přítomnost dvou tlakových desek, do kterých jsou nastaveny vybrané prameny.

Použitím speciálních trysek pro řezání dělených konců je k dispozici:

 • zvýraznění přilepení vlasů a jejich stříhání;
 • hladké odstranění špiček vlasů na libovolnou délku, můžete dokonce i několik milimetrů;
 • zachování délky kudrlin a oděvních účesů;
 • rychlejší ošetření celého povrchu vlasů (15-30 minut v závislosti na délce);
 • dlouhotrvající účinek a v symbióze s vitaminovými koktejly, maskami a oleji jsou ošetřovány kadeře.

Princip fungování je poměrně jednoduchý. Master vybere malou objednávku o tloušťce asi 3 cm. Otvor se otevře a do něj se vloží zámek. Po zasunutí horního krytu na místo se zařízení vytáhne zhora dolů, zatímco poškozené chloupky se uvolní a současně odříznou.

Rada Majitelé složitých odstupňovaných účesů, první procedura pro odstranění rozkrojených kadeří je lepší strávit v salonu. Pokud nesprávně vyberete pramen a vložíte ho do trysky, můžete značně poškodit délku. Při ztrátě vlasů a jejich nadměrné slabosti by měl být lešticí postup zrušen.

Druhy trysek

Dnes na trhu budete schopni splnit zařízení vyrobená z ergonomického plastu. Jsou velmi lehké. Mají šetrný vliv na vaše kudrlinky, protože jsou antistatické. Mezi nedostatky těchto zařízení, čarodějové zdůrazňují jejich křehkost, obzvláště v případě, že vynaloží nadměrné úsilí k upevnění upevnění v hardwaru strojů. Tam je potíže s čištěním.

K dispozici jsou také kovové trysky vyrobené z legované oceli. Mohou se pochlubit vysokou závratností, ale mohou poškodit vaše kadeře, což jim způsobí mechanické poškození.

Na trhu najdete speciální nože určené k zajištění bezpečnosti při broušení. Řezací zařízení jsou umístěna nad pracovní plochou stroje. Upevnění se provádí pomocí plastové nebo kovové západky.

HG Polishen a HG Polishen 2

HG Polishen je speciální tryska, která spojuje standardní stroj na stříhání vlasů. Projíždí pramenem kudrlin, které tvoří ohyb. Díky této jednoduché manipulaci se uvolňují vyčnívající chloupky, jejichž konce spadají na čepel agregátu. Rychlost otáčení trysky je 50-150 vibrací, což zajišťuje nejvíce rovnoměrné ořezávání.

Leštění vlasů s hlavičkou hg polishen získalo mnoho pozitivních recenzí. Vlasy začaly vypadat lépe a nepříjemná "pavučina", která vznikla kvůli nadměrné vlhkosti prostředí, byla odstraněna.

HG Polishen 2 je zdokonalená verze předchozí trysky. Je vybaven jednodílnými letadly a vzácným hřbetem. S tímto konstruktem můžete zachytit pramen z jakékoliv tloušťky a provést jeho pečlivé zpracování. Vhodné pro profesionální nůžky s nožovou základnou 46 mm, ale také pro nože o tloušťce 4 a 5 mm. Náklady na trysku jsou 1700 rublů.

Vezměte prosím na vědomí, že výrobce odhaduje účinnost trysky 1,5-2 krát vyšší, než je výkon zařízení z předchozích sérií.

Uživatelské recenze o leštění vlasů s hg polishen attachment téměř vždy jít pozitivně. Jedinou nevýhodou je, že tento nástroj není vhodný pro takové známé stroje, jako jsou Remington a Panasonic. Ale pro společnost BaByliss PRO a matku - je to správné.

Je třeba poznamenat, že výrobce Grinder doporučuje používat zařízení každých 30 dní. V tomto ohledu se uživatelské recenze výrazně liší, protože s častým používáním zařízení bylo zjištěno ztenčení konců vlasů. Aby se předešlo takovým potížím, je při přiblížení ke koncům nutné uvolnit fixaci pramene v trysce a také postupovat nejdříve jednou za 3 měsíce.

Omezte hřeben

Levnější možností pro obrábění pramenů se strojem je Limit Comb. Země původu je Čína, ale náklady na 500 rublů potěší mnoho uživatelů. Vyrovnává svou funkci a eliminuje až 70% dělených špiček.

Univerzální leštička

Leštička univerzální je analogová pro HG Polishen, která může být namontována na strojích s tloušťkou čepele 45-50 cm. Má malý počet děliček vybavených bočními nárazníky. Cena zařízení vyráběného v Rusku činí 1 400 až 1 500 rublů.

Split Razor

Tryska má pěknou bílou barvu. Je vhodný pro profesionální i poloprofesionální stroje, jejichž šířka listu nepřesahuje 45 mm (např. WAHL, Moser, Ermila). Cena zařízení je 1400 rublů.

Zdravé vlasy

Má vyztužený držák, který nedovolí, aby se tryska v průběhu procesu otevřela, nicméně pramen se sklouzne perfektně uvnitř stroje. Vhodné pro stroje s nožovou základnou - 45-46 mm. Po dobu 25 minut se eliminuje asi 90% dělených konců.

Cena jednotky je 1500 rublů.

Hladké vlasy polish

Zařízení je považováno za ideální pro broušení kudrlin doma. Tryska na stroji pro leštění hladkých vlasů je vyrobena z nárazuvzdorného plastu, který také vykazuje vysokou odolnost proti teplotním extrémům. Vhodné pro zařízení s čepelí 45-46 mm (například Philips, Moser, Oster). Souprava také nabízí nože pro broušení dělených konců.

Kolik stojí toto zařízení? Můžete ho koupit za 1500 rublů prostřednictvím zprostředkovatelů. Není k dispozici v širokém rozmezí, protože jde do Ruska přes Ukrajinu.

Zobrazit pohled

Tato tryska se používá pouze u zařízení s podstavou 46 mm. Vzhledem ke speciálnímu širokému pracovnímu dílu perfektně odřízne špičky, provádí hoření a přináší účes do správného vzhledu. Doporučeno pro domácí použití.

Je třeba poznamenat, že procedura leštění salonů vás bude stát 1700-6000 rublů. Jeho cena je ovlivněna délkou vlasů a prestiž kadeřníka. Cena samotné hubice dosahuje spodní hranice rozsahu, takže vám bude prospěšné koupit takové zařízení.

Vlastnosti použití

Bohužel existují jistá opatření při provádění postupu broušení. Například pokud máte kudrnaté kudrlinky, které byly nedávno zkroucené, žádný zkušený mistr nezabere leštění. Faktem je, že kudrnaté vlasy mohou být odříznuty, není absolutně to, co potřebujete. Proto, pokud se chcete zbavit otravné propíchnutí, musí se vlnité prameny vyrovnat.

Další kontraindikace je příliš krátké účesy a přítomnost houby na pokožce hlavy.

Dokud nedojde k rozřezání dělených konců, kompetentní velitel posuzuje stupeň "zanedbání" a zpravidla rozděluje hlavu vlasů na zóny pro účely usnadnění při identifikaci malých pramenů. Stroj musí být udržován v úhlu 90 stupňů, aby nedošlo k poškození kudrlin.

Před zahájením procedury je třeba si vlasy dobře umýt a uvolnit kudrlinky z stylových výrobků.

Důležitý bod! Nemá smysl leštit na mokré kudrlinky, protože jsou namočeny vodou. Takové vážení nedovolí, aby se do pracovního prostoru stroje dostaly křehké chloupky.

Fotografie před a po

Pořadí leštění

Chcete-li oříznout oříznuté tipy pomocí lešticí přílohy, postupujte podle těchto pokynů:

 1. Dobře pokořte. Žehlička můžete použít k narovnání kudrnatých pramenů.
 2. Rozdělte celou hlavu vlasů na zóny - oblast krku, koruny, chrámy. Zastavte ploty se speciálními vlasy nebo je spojte s ponytails.
 3. Nyní vložte trysku do svého psacího stroje. Manipulace je poměrně jednoduchá: zařízení je umístěno na pracovní plochu a pohybuje se k základně, dokud nezaklapne. Pokud jste zakoupili zařízení vybavené dodatečnými talíři na noži, pak je nejprve položte a poté vložte do zámku.
 4. Vyberte samostatný prvek o tloušťce několika centimetrů. Poté, co ji zkontrolujete, určete místo začátku oddílu, od začátku kterého budete provádět zpracování.
 5. Spřádání se vkládá do stroje na úrovni začátku sekce (zpravidla je 15-20 cm od kořenové zóny). Potřebujete prostřední prst, abyste podpírali pramen těsně nad umístěním stroje. Vložte kudrlinky do otvoru a zavřete lištu. Zařízení je taženo po celé délce pramene ze shora dolů.
 6. Podobné manipulace se dělají se všemi dalšími kudrlinami. Po každém stroji je vhodné zkontrolovat výsledek. Pokud nejste s tímto efektem spokojeni, znovu zasuňte vyčnívající špičky každého pramene.
 7. Poté musíte vlasy umyt, použijete balzámový kondicionér a aplikujte výživnou masku.

Během provozu zařízení s tryskou pro dělené konce je důležité pozorovat napětí navíjení. To je důvod, proč zkušení řemeslníci mají řezací zařízení pod úhlem 45 stupňů k povrchu vlasů, stisknutím vybraného pramene prsty. Jak si vyrobit vlastní leštění, proč potřebujete, přečtěte si na našich webových stránkách.

Je to důležité! Pokud potřebujete trimovat vlasy stejné délky, použijte pozici "nahoru". Pro účesy kaskádové nebo žebříky doporučujeme instalovat opačné umístění.

Leštící účinek

Použití brousících strojů je nejlepší způsob, jak se zbavit dělených konců, které byly získány v důsledku nesprávného mechanického působení, spálení kadeří s barvivy, produktů tepelného tvarování a škodlivého účinku slunečních paprsků.

Vysoušeč vlasů:

 • poskytuje rovný řez každého vlasu;
 • odstraňte 70-90% dělených konců (samozřejmě, pokud jsou používány správně);
 • naprosto nevypálí kudrlinky a neodvádí z nich vlhkost, jak se to stane při práci s termo-nůžkami;
 • vytváří hladký a lesklý povrch navíjení;
 • při použití dalších produktů péče o vlasy je účinek zpožděn o půl roku.

Správně pečujte o vlasy a trysku

Pokud chcete, aby lešticí stroj na konce ušpinění byl vždy v provozním stavu, začněte se o něj pečlivě starat:

 • Po každém postupu jej očistěte od zbytků střihaných vlasů kartáčem.
 • Pokud používáte náhlavní soupravu pro několik lidí, nezapomeňte ji sterilizovat (léčba alkoholem, párou, - ale přečtěte si pokyny výrobce).
 • V případě prasklin a štěpení se doporučuje, aby byl přístroj odložen.
 • Pokud často používáte plastovou trysku o rok později, kvůli vysokému opotřebení materiálu byste si měli koupit nový.

Tipy na péči o vlasy po proceduře:

 • Ujistěte se, že používáte kondicionéry, které dodávají jemnost a snadné čištění vlasů;
 • hřeben by měl být vybrán dřevěnou nebo s přírodní hromadou, aby nedošlo k žádné statické interakci;
 • Zabraňte mechanickému poškození kadeřnic, například netřete je na ručníku při sušení nebo drhnutí, když jsou vlasy ještě mokré;
 • chránit korunu s kloboukem v zimě a v létě;
 • nepoužívejte stylingové produkty (pěny, laky, pěny, gely);
 • v ojedinělých případech používejte vysoušeč vlasů, snažíte se kudrlinky přirozeně vysušit;
 • nejméně jednou týdně masky založené na lopuchovém oleji, medu, žloutku, kefír. Připravili jsme pro vás také přehled nejlepších profesionálních masek pro obnovu vlasů.

Přiložení stroje k leštění vlasů je tedy skvělým způsobem, jak eliminovat uštěpené konce a udržet délku kudrlin. Přístroje jsou vhodné pro většinu modelů strojů pro odstraňování chloupků. Jsou snadno použitelné a umožňují rovnoměrné ořezávání a rychle odstraní až 90% průřezu.

Posiluje a obnovuje vlasy doma pomůže dobré výrobky péče:

Užitečná videa

Práce s leštičem trysek zblízka.

Celá pravda o leštění "stříhání" vlasů se speciálními tipy na psacím stroji. Vartan Bolotov.

Dole s rozdělenými konci! Obsahuje lešticí trysku na vlasy HG Polishen

Leštění vlasů lze provést pomocí speciálního upevnění na střihač nebo jiné chemické složení.

Tryska HG Polishen vstoupila na ruský trh již dávno, ale již se zamilovala do mnoha žen.

Leštící vlasy s tryskou HG Polishen

Postup leštění zkracuje konce chloupků na vlasy po celé délce nebo pouze na špičkách.

Výhody a nevýhody

Každý postup má své výhody a nevýhody. Leštění vlasů pomocí speciální trysky se provádí nejen v podmínkách kosmetických salónů, ale i doma. Před nákupem trysky, jejíž cena je 1500 rublů, stojí za to zvážit všechny nuance.

Doplňuje tipy pro leštění vlasů HG Polishen:

 1. Postup trvá od 20 do 60 minut v závislosti na tloušťce vlasů. Tryska může zpracovávat pouze jeden tenký pramen, který neumožňuje odříznout velké množství vlasů.
 2. Malé falešné věci (lze je snadno najít). Tryska se objevila na trhu relativně nedávno (2014) a prodává se na určitých místech a na několika místech.
 3. Až 95% všech rozdělených a poškozených konců je odstraněno.
 4. Nízká cena. Cena za 1 leštění je od 400 do 1000 rublů (v závislosti na kvalifikaci velitele). Trysku lze také zakoupit pro domácí použití. Vyplatí se za 1-3 účesy.
 5. Neodstraní délku. Příchytka je určena k řezání pouze špiček vlasů.
 6. Vyrobeno z odolného vysoce kvalitního materiálu (krystalický polycytalový plast - polyformaldehyd). Krystalová struktura zabraňuje tvorbě hub na povrchu plastu.
 7. 6 oddělovačů drátu bezpečně zajistěte, čímž můžete rovnoměrně řezat hroty.
 8. Nedrží vlasy, nezasadí se v nich, netáhne.
 9. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Nevýhody:

 1. Tryska má určitou šířku a je vhodná pouze pro stroje s čepelí 45-46 mm.
 2. Pokud používáte trysku s tupými noži psací stroj, může dojít k poškození vlasů.
 3. Falzifikáty a protipóly (výrobek, který není výrobcem brusky na vlasy) mohou mít špatnou kvalitu.

Stroje, kterým zařízení vyhovuje:

 • WAHL (1872, 4212, 1854),
 • OSTER (606, 916, 616, 97),
 • MOSER (1400, 1854, 1230, 1871, 1884, 1170, primát),
 • Wella,
 • Vitek,
 • Yaguar
 • Selecline
 • Andis,
 • Pritech,
 • Panasonic,
 • BaByLiss
 • Ga.Ma Itálie,
 • Atlanta,
 • Broun
 • Maxwell.

Čepel standardního nože stroje, který má být použit jako leštidlo, by měl být 45-46 mm. Pokud je více či méně, zařízení nebude schopno správně opravit.

Návod k použití

Před zasedáním se doporučuje umyt vlasy a vyléčit.

Nejčastěji se používají vyhlazující výživné masky, laminace doma, keratin (regenerace, narovnání), stínění a různé séra.

Leštění:

 1. Všechny kudrlinky pečlivě česané.
 2. Vyrovnejte prameny žehlení. To platí zejména o koncích a silně poškozené části kudrlin.
 3. Chcete-li eliminovat nadměrnou elektrifikaci, můžete lehce otřít každou smyčku smetanou nebo voskem.
 4. Nasaďte střihač vlasů. Vlasy jsou rozděleny na dvě části přímým dělením. Potom rozdělte každou část vodorovně.
 5. Z jedné části oddělujte malý pramen (3-4 cm). Vlasy stejné délky jsou leštěné v horní poloze, pokud jsou různé délky (kaskádové) - dole. Zkontrolujte strukturu chloupků po celé délce, určte místo začátku sekce.
 6. Upevněte pramen mezi indexem a středními prsty těsně nad začátkem poškozené oblasti. Začněte od spodního rohu, položte vlasy do trysky a zavřete ji.
 7. Umístěte ukazováček na spodní část HG Polishen na úroveň přední desky, střední část podél spodní hrany, velká část podél stroje na víku, prstenec prstu a malý prst držet rukojeť ("obejmout ji").
 8. Udržujte stroj nahoru nebo dolů po prameni až na samotný konec (směr - od kořene k konci). Zpracování musí být provedeno na obou stranách.
 9. Vezměme si ošetřené vlákno. Je-li to potřeba, můžete jej znovu projít zařízením nebo zpracovat selektivně místa.

Pro maximalizaci zachování délky vlasů na konci průchodu pramenů musí být tryska uvolněna.

Účinnost

Na internetu najdete s pomocí HG Polishen mnoho různých hodnocení leštění. Na to není jediný názor.

Výsledky jsou čistě individuální a závisí na dovednosti kadeřníka, originalitě použité trysky, na přání zákazníka a frekvenci postupu.

Oficiální webové stránky slibují, že se zbaví všech rozdělených cílů, dlouhého účinku, okamžité přeměny kudrlin v nejkratší době (20 minut), extrémní popularitu slabšího pohlaví a možnost leštění po jakémkoli salonu.

Podle výrobce je nutné odstranit poškozené vlasy 1 po 25 až 30 dnech.

Výrobce profesionálního vybavení Stroj na vlasy výrazně propaguje tento postup, což naznačuje jako hlavní výhodu odstranění části s minimální ztrátou délky (ne více než 3 centimetry).

Ve skutečnosti se ukázalo, že leštění provádí každý měsíc po dobu 3-4 měsíců dává zuření vlasů na koncích. Ženy používající tuto službu doporučují leštění nejvýše 1 krát za 3 měsíce. Takže tipy nebudou mít čas ztrácet jejich hlasitost.

Leštění vlasů a odstranění dělených konců tryskou HG Polishen z brusky na vlasy poskytuje vynikající výsledky bez výrazné ztráty délky. Postup je bezbolestný, bezpečný a proveden co nejdříve. Pro domácí použití je třeba zakoupit pouze originální zařízení.

Jak používat leštičku na vlasy

Velmi častým problémem mezi dívkami s dlouhými vlasy jsou rozdělené konce. Pokud se vyskytnou, zničí vzhled účesu, což mu způsobí chaotický a neuspokojivý vzhled. Dříve se jednalo pouze o kadeřnictví, kde byly poškozené vlasy. Ale neustálé chodění do salonu není volba, protože můžete ztratit své dlouhé vlasy a problém se nikam nenachází. Dnes byli odborníci schopni vyvinout speciální zařízení pro leštění vlasů, pomocí něhož se prameny stávají živými a zdravými. A veškerá práce trvá na trysce pro leštění.

Popis

Leštění vlasů je jemný účes. Proces leštění probíhá s tryskou, která má formu speciálního plastového hrotu. Položili ji na psací stroj a leští jí vlasy. Tryska se nazývá leštička a dnes ji můžete koupit v každém obchodě se specializací. Tím, že přenášíte tento přísad přes vlasy, je možné řezat každý špiček. Jeho okraje se stávají hladké, což nelze říci po použití nůžek.

Pomocí leštidla lze poškodit pouze poškozené špičky, a to i v případě, že jsou kratší než hlavní délka a u běžných nůžek se něco nedá. Tak je možné odstranit plynulost a zjemnit je po celé délce. Po postupu se kudrlinky stávají měkkými, poslušnými a zdravě vypadajícími. Dnes, leštěné vlasy se staly vynikající náhražkou pravidelných účesů s nůžkami. Také se provádí jako pomocný postup po rovnání vlasových keratinů, jejichž výhody a nevýhody musí být známy před použitím.

Leštička může být použita pro různé délky a struktury. Výsledek postupu je viditelný pouhým okem. Vaše vlasy se mění před očima.

Ve videu - leštění vlasů s hlavičkou hg polishen:

Proto lze zvýraznit následující výhody postupu:

 1. Leštění vlasů je cenově dostupný postup, který lze provést v každém salonu.
 2. Ve srovnání s alternativními metodami řezání horkými nůžkami nebo holicí strojkou nemá leštička na vlasy tepelný účinek. To naznačuje, že špičky vlasů nejsou zničeny a velmi houževnatost opouští.
 3. Doba trvání manipulace je asi 30 minut. A to za předpokladu, že zpracování dlouhých pramenů. Co se nedá říct o řezání nůžkami, které v průměru trvá asi 1 hodinu.
 4. Tryska na leštění neřízne více než 1 cm, abyste mohli uklidnit ty mladé dámy, které se obávají délky vlasů.

Na video trysku pro leštění vlasů:

Princip trysky je velmi jednoduchý. Po instalaci ji několikrát držte přes vlasy od kořenů až po špičky. V tomto případě by samotné prameny měly být v napnutém stavu. Během leštění vlasů dochází k řezání vlasů, pak se nemusíte bát, protože to vše bez poškození vlasů.

Stroje Kuku si vybrali a zda stojí za to zastavit jejich pozornost na stroji na mytí vlasů, který je popsán v tomto článku.

Bude také zajímavé zjistit, zda stojí za to udělat leštění vlasů nebo takový postup odmítnout, jak je popsáno v tomto článku: https://opricheske.com/uxod/lechenie/polirovka-volos-plyusy-minusy.html

Ale jak udělat leštění vlasů a používat co je nejlepší nástroj, popsaný v tomto článku.

Jak nosit zařízení

Před provedením wellness procedury musíte mít leštičku. Použité zařízení musí mít nožový blok, jehož šířka je 45-46 cm.

Dát vědu, dokud se nezastaví. V tomto případě je žádoucí provádět leštění s pomocí profesionálních střihačů.

Jak používat

Provádění lékařského postupu dnes bylo možné doma. Ale kvůli tomu musíte znát určitá pravidla pro aplikaci trysky a stroje jako celku:

 1. Získaný nátisk vytiskněte a položte jej na řezání.
 2. Před zahájením procedury je nutné vlasy umyt, vyschnout vysoušečem vlasů a následně je projít železem, který se po zvlnění vytáhne.
 3. Rozdělte hmotnost vlasů na části, jako při vytváření pravidelných účesů.
 4. Pokud mají různé délky, budou muset být staženy dolů směrem dolů a zařízení s tryskou by mělo být neseno po celé své délce. Když jsou vlasy stejné délky, prameny budou vytaženy zpět, takže můžete nastavit maximální stupnici.
 5. Nakonec stojí za to, aby špička byla mírně oříznuta tak, aby prameny měly stejnou délku.

Již po prvním postupu bude každá dívka schopna pochopit, že pokud se její vlasy rozštěpí, není to takový globální problém. Vlasy budou opět vypadat dobře upravené zdravě, aniž by ztratily hmatatelnou délku vlasů. Kromě toho byste si neměli myslet, že po prvním postupu může být problém s dělenými konci vyřešen. Budou se čas od času vyskytovat. Ale po dobu šesti měsíců o nich můžete určitě zapomenout.

Na videu, jak používat leštičku na vlasy:

Chcete-li, aby vlasy byly zdravé a dobře upravené, pak budete muset kromě leštění provádět domácí procedury pomocí olejových masek, což je balzám, který se po každém umytí aplikuje na vlasy.

Výrobci a ceny

V specializovaných prodejnách dnes není tak mnoho výrobců tipů na leštění, lze však identifikovat ty nejoblíbenější:

 1. HG polishen. Tato tryska se používá pro řezání dělených konců. A může být použita pouze pro profesionální stroje na stříhání vlasů. S tímto modelem se můžete 100% zbavit rozštěpených konců, aniž by se do procesu zapojily zdravé kudrlinky. Náklady na trysku jsou 1700 rublů.
 2. Zdravé vlasy. Toto jedinečné zařízení také bojuje s poškozenými vlasy. Tryska je velmi vhodná z hlediska použití, snadno se nosí na stroji a dělá dobře svou práci. Náklady na produkt jsou 2000 rublů.
 3. Hladké vlasy Polishen. Tato tryska se účinně vyrovnává se šlehanými špičkami, aniž by byla odstraněna zvlášť dlouhá. Je navržen tak, aby odstraňoval pouze špičky od 3 do 10 mm. Z hlediska použití je tryska velmi jednoduchá, protože je nutné správně nastavit minimální výšku řezu na psacím stroji a nainstalovat produkt. Je možné zakoupit trysku za cenu 1800 rublů.

Ale jak nejčastěji probíhá procedura leštění vlasů a jaký je nejčastěji dosažený výsledek, je popsán v tomto článku.

Pro ty, kteří chtějí porozumět, co dělá cena rozštěpeného enderu a v jakých případech se používá, popsané v tomto článku.

Ale co recenze o hřeben rovný rovný ssmc4 usměrňovač existuje, popsané v tomto článku.

Ale jak se zbavit dělených konců jednou provždy, popsané v tomto článku.

Recenze

 • Irina, 42 let: "Už dlouho bojuji s takovým problémem, jako jsou suché vlasy a rozštěpené konce. Jednou v kajutě mi nabídla proceduru - leštění. Po jejím stavu se moje vlasy zlepšily, rozdělené konce zmizely. Ale pak jsem se rozhodl koupit psací stroj a trysku, abych udělal tento postup doma. Byla mi doporučena v obchodě model Smooth Hair Polishen, protože je snadno použitelný a dává úžasný výsledek. Chci si vzít na vědomí, že produkt je plně spokojen a teď jsem na vlasy pyšný. "
 • Inna, 25 let: "Moje tipy mi začaly přecházet poté, co jsem barvil vlasy bílou. Vždycky jsem hodil dlouhé, ale kvůli neustálým návštěvám salonu jsem je nemohl pěstovat. Pak jsem četl o leštění vlasů na internetu a okamžitě šel do obchodu, aby koupil trysku, protože máme stroj. Tam jsem doporučil zdravé vlasy. Je velmi snadné se nasadit a aplikovat. Všechno jsem pochopil poprvé, takže se nyní leští nejen pro sebe, ale i pro své přátele. "
 • Anna, 32 let: "Leštění se pro mě stalo skutečnou spásou. Snažím se odstranit rozdělené konce po dobu 5 let. Ale domácí masky, balzámy a kondicionéry neumožňují získat garantovaný výsledek. A když jsem slyšel o leštění vlasů, okamžitě jsem se rozhodl vyzkoušet to sám. Na tuto techniku ​​jsem opravdu nevěřil, ale výsledek mě příjemně překvapil. Vlasy byly hladké, hedvábné a zdravé. A o rozdělených koncích jsem mohl zapomenout na 5 měsíců. Samozřejmě, že se znovu objevili, pak jsem už věděl, co s tímto problémem dělat. "

Pomocí vysoce kvalitních trysek pro leštění vlasů je každá žena zaručena pozitivní výsledek. Při nákupu takových výrobků musíte věnovat pozornost vlastnostem, materiálu a výrobci. Je lepší, aby první lešticí proceduru provedl odborník, který nejen dokázal, ale také jasně ukázal princip nanášení trysky.

Tryska pro leštění vlasů na Aliexpressu

Každé dívce sní o krásných, silných a zdravých vlasech, jako na fotografii v časopise. Tento účinek můžete dosáhnout v kosmetickém salonu návštěvou procedury nazvané "leštění vlasů".

Tryska a zařízení pro leštění vlasů na Aliexpressu

Prodejci na populárních čínských webových stránkách jsou vždy aktuální s nejnovějšími trendy, doslova den po módních přehlídkách, už můžete najít podobné šaty, co říci o kosmetickém průmyslu, který také nehybně stojí. Jednou z nejnovějších inovací je leštění vlasů.

Přístroj Miracle vám umožňuje zbavit se rozštěpených konců, které dávají vlasům chlupatost nejen na koncích, ale po celé délce vlasů. Jako výsledek, prameny vypadají perfektně, jako na obrázku v lesklém časopise. Použití nůžek pro dosažení tohoto efektu je mnohem obtížnější, protože musíte skutečně projít každým vlasem a stylingové nástroje ne vždy umožňují vypořádat se s neposlušnými prameny.

Na Aliexpressu jsou lešticí přístroje prezentovány v kategorii péče o vlasy, dále pak Styling Tools, Trimery. Stránka obsahuje různé zařízení, které umožňují vyřešit problém dělených konců.

Zařízení zaměřená na boj s rozdělenými konci

Rozpětené konce poskytují neuspěchaný a poněkud neuspokojivý pohled i na nejzdravější vlasy. To vysvětluje počet zařízení a pojmů zaměřených na řešení tohoto problému:

 1. Nůžky - nejstarší a nejspolehlivější nástroj, kvalita práce závisí na dobré víře pána, který prochází každým pramenem, čímž odstraňuje další rozštěpené vlasy. Páska je zkroucená do vlajky, vyčnívající konce jsou oříznuté.
 2. Nůžky se mohou lépe vyrovnat s rozdělenými vlasy, ale často po takovém postupu si ženy stěžují na snížení objemu vlasů. Řezané konce jsou pájeny při vysokých teplotách, což vám umožňuje udržovat dobře upravený vzhled déle.
 3. Různé balzámy, masky a výrobky pro péči mohou zlepšit pouze strukturu vlasů, ale nemohou vás zachránit před stávajícími rozštěpenými konci, ale v menší či menší míře mají všichni rozdělené konce.
 4. Řezací nože, které řezávají vyčnívající dělené hrany po celé své délce, jsou zcela neškodné a bezpečné.

Tryska a zařízení pro leštění vlasů, jak koupit Aliexpress?

Chcete-li si objednat položku, která se vám líbí, musíte provést následující:

 1. Přihlaste se a získejte účet na Aliexpressu, pokud ho nemáte
 2. Stejný produkt vložený do košíku
 3. Opět pečlivě přečtěte všechny vlastnosti produktu, ujistěte se, že je správně označena barva, typ zástrčky (konektor EU, konektor USA, zástrčka AU) a další parametry
 4. Zkontrolujte způsob doručení, v případě potřeby změňte.
 5. Stiskněte tlačítko "Pokladna"
 6. Proveďte příjemnou platbu
 7. Po obdržení oznámení vyzvedněte objednávku z pošty
 8. Zkontrolujte úplnost a integritu a potvrďte příjem nebo otevřete spor

Jak používat leštičku na vlasy?

Před prvním použitím znovu ujistěte se, že tryska během přepravy není poškozena, umyjte dezinfekčním prostředkem a utřete suchým hadříkem. Další leštění se provádí suchým, čistým a vlasem narovnaným železem:

 • vyčesat vlasy a rozložit je do zón pro snadné leštění
 • nasaďte klipsu a zapojte zařízení
 • vyzdvihnete malý pramen vlasů, zastrčíte je do trysky na samém podstavci a pojedete po celé délce, stroj řeže rozdělené konce
 • Projděte všechny tyto prameny tímto způsobem

Nozzle leštící vlasy Hg Polishen s Aliexpress

Známá firma Hg Polishen je oficiálním dodavatelem vlasových prodloužení. Dokonce i čínští mistři ještě neodvážili nabízet levnější kopii. Náklady na tryskou na oficiálních stránkách jsou 1500 rublů, samozřejmě takový nákup je velmi prospěšný pro salony krásy, protože náklady budou pokryty 1-2 postupy, to znamená za pár dní. Dále tato tryska přináší pouze zisk.

Vzhled analogu na Aliexpress je otázkou času, dříve či později se objeví. Také mezi analogy jsou známé firmy Moser a Honma Tokyo, které nabízejí zákazníkům tipy na leštění.

Podle recenzí odběratelů se po proceduře vlasy stávají měkkými, hladkými, mnohem jednoduššími na hřeben a fit.

Stojí také za zvážení:

 • při leštění nebudete ztratit v délce, ale pokud rozdělení končí většinu vlasů, celkový objem se samozřejmě sníží
 • účinek bude trvat déle, pokud po ukončení procedury použijete oleje a vlasové vitamíny
 • není žádoucí provést leštění bezprostředně po barvení, aby nedošlo k poškození vlasů
 • vyrovnání a leštění jsou různé postupy, po leštění vlasů si zachová svou přirozenou strukturu, pokud budou zvlněné, zůstanou tak

Ženská pohoda závisí na tom, jak vypadá. Leštění vlasů je poměrně nenákladná procedura, díky níž vypadají vlasy mnohem lépe. Poté, co jste se zbavili rozštěpených konců, můžete experimentovat se všemi účesy a stylingem. Samozřejmě je to jen jeden z prostředků, ale proč se to nepokusí, najednou to bude vyhovovat vašim vlasům?

Leštění vlasů s HG Polishen

V moderním světě existuje mnoho různých způsobů, které vám umožní zachránit vlasy před viditelným poškozením. Nedávno získala bezprecedentní popularita strih, vyrobil klasický stroj se speciální tryskou HG Polishen, která vykonává funkci leštění.

Leštění vlasů nebo jinak, tento postup se nazývá broušení, jedná se o ošetření vlasů a odstranění dělených konců se speciální tryskou pro psací stroj HG Polishen. Vlasy jsou vyhlazené, stane se poslušnější a získává se dobře upravený vzhled.

Výhody leštění

Jedinečná tryska HG Polishen se stala skutečným plavčíkem pro obrovský počet dívek s poškozenými vlasy. Tento postup lze provádět v téměř každém kosmetickém salonu, plus všechno, netrvá to dlouho. Během několika minut můžete odstranit více než 90% poškozených tipů. Během zpracování pramenů pomocí trysky HG Polishen se odstraní každý špičatý hrot. Pozitivní boční leštění:

 • Bezpečnost, vlasy nejsou vystaveny teplu;
 • Osvědčená účinnost, průřez úplně zmizí, vlasy přitahují atraktivní vzhled;
 • Minimální doba trvání procedury, leštění dokonce dlouhých a tlustých vlasů trvá ne více než hodinu;
 • Délka zůstane stejná, při leštění vlasů se odstraní více než 10 mm;
 • Dlouhodobý účinek, který trvá nejméně 4 měsíce.

Pokud chcete ušetřit peníze, můžete si zakoupit nástavec HG Polishen a provádět lešticí procedury na dělených koncích sami. Chcete-li to udělat, potřebujete téměř jakýkoli profesionální stroj určený pro účesy mužů.

Vlastní leštění s HG Polishen

Chcete-li začít, získejte dobrý trimr. Dále jej dáváme speciální trysku HG Polishen, která musí být zakoupena ve vhodném obchodě, protože můžete padnout na falešný papír. Tryska musí být zvolena speciálně pro váš psací stroj, takže délka trysek se liší pouze šířkou. Po přípravě stroje a příloh se můžete bezpečně přesunout k přípravě vlasů.

Takže si vlasy dobře umyjeme šamponem, aniž bychom používali další přípravky na ošetření, jako například balzámy a mycí přípravek. Protože mohou změnit přirozenou strukturu vlasů a proces leštění nemůže kvalitativně projít.

Po umytí musí být vlasy vysušeny a česány se zvláštním hřebenem. Rozdělíme vlasy na rovná vlákna a každou celou délku projdeme přibližně 5-7krát. Při samotném leštění může postup trvat jednu až dvě hodiny v závislosti na délce vlasů.

Po leštění je třeba si umyt vlasy, což vám umožní vyhodnotit výsledek. Doporučuje se i podstoupit masku vlasů pro posílení vlasových folikulů po proceduře. Pro dosažení nejlepších výsledků při plánování leštění samolepícími tryskami doporučujeme sledovat tréninkové video, které lze nalézt na internetu.

Frekvence broušení vlasů

Po prvním postupu, když uvidíte úžasný efekt, mnozí by je rádi zopakovali. Broušení vlasů, stejný účes, který odstraňuje pouze mrtvé vlasy. Není možné přesně odpovědět na otázku, když budete opět mít rozdělené konce, protože to bude záviset na mnoha faktorech.

 • Typ vlasů, normální, suchý nebo mastný;
 • Řádná péče;
 • Chemická expozice, zvýraznění, barvení atd.
 • Využívá žehlení, kadeřnictví, vysoušeč vlasů atd.

Pro prodloužení doby mezi léčbou je třeba řádně pečovat o vlasy. Doporučujeme provést leštění jednou za čtyři měsíce, pokud máte zdravé vlasy. Ale nezapomeňte, že dokonce i zdravé vlasy se mohou rozštěpit a přetrhnout i se správnou péčí.

Doporučení

Pro prodloužení účinků po leštění vlasů speciální tryskou HG Polishen byste měli dodržovat následující doporučení:

 • Používejte různé balzámy, masky a vlasové kondicionéry, které obsahují přírodní ingredience. Upřednostňuje se domácí maska;
 • Měli byste se zdržet každodenního používání žehliček a vysoušečů vlasů, protože vážně poškodí špičky vlasů;
 • V chladném počasí pečujte o své vlasy, noste klobouk;
 • Používejte speciální prostředky pro utěsnění špiček, které pomáhají chránit vlasy před nepříznivými účinky;
 • Doporučuje se jemně a pomalu vyřezávat vlasy od konců ke kořenům.

Vhodné brusky

Speciální tryska pro leštění vlasů - HG Polishen. Tato tryska je vhodná pro téměř všechny stroje. Délka pracovní jednotky stroje by měla být přibližně 45-46 mm. Nůž by měl mít další výčnělky, stejně jako ohyby. Když jsou tyto požadavky splněny, špička bude dobře sedět na jakémkoli profesionálním psacím stroji.

Hodně závisí na kvalitě nožů. Z zkušeností profesionálů lze poznamenat, že čepele z nerezové oceli nejsou vhodné pro broušení vlasů pomocí trysky. Pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje používat profesionální stroje, jejichž nože jsou vyrobeny z legované oceli. Díky tomuto stroji můžete dosáhnout nejvyšší kvality řezu.

Speciální tryska pro leštění umožňuje nejen vyčistit dělené konce, ale i vlasy měkčit a uklidnit. Dobrý efekt je viditelný po jednom postupu. Pokud je to nutné, lze postup opakovat, zejména proto, že leštění vlasů nemá žádné kontraindikace. Tato technika je v kvalitě srovnávána s narovnáním keratinu.

Přehledy trysek HG Polishen

Leštění vlasů je postup, který se objevil nedávno, ale již se mu podařilo získat obrovské množství pozitivní zpětné vazby. Ve většině případů jsou ženy ohromeny, že délka po leštění vlasů zůstává stejná. Hrotové špičky zmizí, vlasy získají skvělý vzhled a účinek postupu trvá dlouhou dobu. Je to s tímto a mnoha pozitivními recenzemi.

Negativní recenze jsou extrémně vzácné, především kvůli tomu, že mnoho kupujících nakupuje levné imitace, aby ušetřily peníze, což je zase velmi odlišné od původních doplňků HG Polishen.

Leštička trysek hřeje vlasy HG Polishen

umožňuje vám řezat pouze špičku vlasů, i když je špička kratší než hlavní délka, což je téměř nemožné s pravidelným účesem. Doporučuje se aplikovat po keratinovém vyrovnávání vlasů, barvení, osvětlení, chemické ošetření, stejně jako po procedurách obnovy, ošetření, laminování a dlouhodobém používání žehliček.

Ošetření vlasů pomocí leštidla umožňuje:
1. udržujte zdravý vzhled vlasů po dlouhou dobu. Kvůli smyku nožového bloku stroje má špička vyříznutých vlasů hladší okraj, na rozdíl od nůžkového střižného řezu, kde je okraj špičky volnější. Dokonce i horké nůžky, které ve skutečnosti mohou udělat alternativní postup, kvůli tepelným účinkům, vyschnou špičku vlasů, což později způsobí špičku zlomení.
2. Postup trvá déle než 30 minut! Při používání nůžek bude trvat nejméně 1 hodinu nebo dokonce déle a nebude možné odstranit poškozené konce o více než 70%. Pomocí vlasového leštidla je odstraněno více než 90% poškozených vlasových špiček.
3. Použití leštidla je obzvláště vhodné pro ty, kteří chtějí růst dlouhé zdravé a krásné vlasy, což je možné díky trysce, která nůžky nesmí přesáhnout 3-10 mm od každého špičky!

Aplikační video

Jak nosit a odstranit trysku

Jak zachovat psací stroj

Tryska je vhodná pro stroje:
MOSER
Moser Li + Pro2 1888-0050
Moser Li + Pro 1884-0050
Moser Chrom Style Pro bílá 1871-0072
Moser Chrom Style pro bílý 1871-0071
Moser Chrome Style 1871-0078
Moser Combo ChromStyle Pro-ChroMini Pro Snake 1871-0077
Moser Genio Plus 1854-0078
Moser Primat 2v 1 1234-0051
Moser Primat 1230-0051
Moser Primat 1230-0053
Moser Primat nastavitelný 1233-0051
Moser Vario Cut 1873-0055
Moser Opal Pro 1170-0250
Moser Edition karmínová 1400-0051
Moser Edition 1400-0050
Moser Edition 1400-0053
Moser Edition 1400-0056
Moser Edition 1400-0086
Moser Edition Professional 1400-0087
Moser Edition 1400-0268
Moser Edition 1400-0269
Moser Edition Classic 1400-0457
Moser Edition šedá 1400-0458
ERMILA
Ermila Motion Nano Černá 1885-0040
Ermila Motion Premium 1885-0041
Ermila Motion Gold / Černá 1885-0142
Ermila Bellina Anthracite 1870-0020
Ermila Bellina Velvet červená 1870-0021
Ermila BellinaBella Combo Anthracite 1870-0027
Ermila BellinaBella Combo červená 1870-0028
Ermila Bellissima Zelená 1870-0039
Ermila Bellissima Velvet Red 1870-0046
Ermila Genius 1854-0037
Ermila Network 1400-0040
Ermila Super-cut 2 1230-0040
Ermila Clip-Cut 1170-0042
Wahl
Wahl Prolitium Beretto 4212-0470
Wahl Beretto Stealth 4212-0471
Wahl Super Cordless 1872-0471
Wahl Power + 1855-0472
OSTER
Oster C200 Ion 076110-800-051
Oster Barber Clipper 97-44L
Oster Limitovaná edice Silver 616-70
Oster SoftTouch 616-50
Oster 616-91
Oster 616 Limited Edition
Oster Pro-Power-Delux 606-95
Oster Adjust Pro 76956-310
Oster Pilot 916-310
Jaguar
Jaguar CM200 02601
Jaguar CM200 Fusion 02602
Jaguar CM200 Shell 02610
Jaguar CM200 Shell 02611
HAIRWAY
Vlasy Turbo X 02033
Hairway Ultra Pro 02038
Vlasy Dolphin 02039
Hairway Ultra Haircut Pro 02001-18
Hair Hair Ultra Hair PRO 02001-32
Hairway Perfect Slice 02023
WELLA
Wella Xpert HS71 Andis (s čepelí 45-46 mm)

stejně jako na všech strojích se standardním nožem 45-46 mm.

Pro Více Informací O Suché Vlasy