logo

Přírodní barvy vlasů a barevné typy vzhledu - odstíny a výběr úspěšné barvy

Barva vlasů je určena přítomností melaninového pigmentu ve vlasových folikulích. Při výrobě velkého množství eumelaninu může být odstín od tmavě hnědé až po černé. Přítomnost pheomelaninu v malém množství způsobí, že vlasy budou světlé a ve velkém - červeném.

Koncentrace melaninu se mění po celý život, takže vlasy lehkých dětí mohou časem stmavovat. Při nedostatečném množství pigmentu se vlas stává šedý.

Rychlá navigace v článku

Přírodní barvy vlasů

Aktivita melanocytů - buňky, které syntetizují pigmenty, které dodávají barvu vlasů, jsou nerovné po celé délce. Nenatilé vlasy proto vypadají přirozeněji. Barva vlasů je například:

 • Blond - blond, světlý, nažloutlý nebo zlatý odstín. Nejčastější blondýny v severní a východní Evropě. Muži se stínem vlasů více než ženy;
 • Světle hnědé - se liší od světlé blond (karamelové-medové) až po tmavé blond (popelnaté nebo grafitové). Široce distribuovaný ve střední Evropě;
 • Auburn je oranžový nebo žluto-červený odstín. Přirozená červená barva vlasů je běžná v Skotsku, Irsku a Udmurtii;
 • Hnědá - tmavě blond, barva kaštanu. Široce distribuované po celém světě;
 • Bruneta - tmavě hnědá, černá, s modravou odstín barvy. Vlasy mají zvláštní lesk. Brunet na Zemi, drtivá většina;
 • Šedá - světlá, žluto-bílá barva získaná vlasy s poklesem nebo zastavením výroby melaninu.

Typy barev vzhledu

Správně zvolená barva vlasů zdůrazňuje výraznost očí, skrývá drobné nedostatky pokožky a osvěžuje pleť. Znalost typu barvy pomáhá vybrat správnou barvu, například:

 • Zima je studený typ, který může být kontrastní a nekontrastní. První je charakterizována nemocným opalováním mléčně bílé kůže, modrými nebo šedými očima. Tento typ je vhodný pro černé nebo tmavě hnědé vlasy. Nekontrastní zima se vyznačuje vyčiněnou, dobře opálenou kůží, hnědými, olivově šedými, oříškově zelenými očima. Čokoládově koňakové vlasy - tmavě hnědé vlasy nebo nehořící bruneta odpovídají tomuto typu barvy;
 • Jaro je teplý typ barvy, jehož charakteristické rysy jsou: lehká, průhledná, často pihová kůže, modrá, zelená, tyrkysová oka. Ideální barva vlasů pro něj by byla světlá blondýnka, červená, med zlatým odstínem;
 • Léto je studené barvy, charakterizované modravým podkožním podsvícením, modrošedými, zelenými a oříškově hnědými očima. Přiléhavé vlasy - světlá blondýnka, blond;
 • Podzim je teplý typ barvy, vyznačující se jasnějšími barvami. Kůže zlatého odstínu, špatně opalovací, zelené, olivové, hnědé oči. Nejlepší barva vlasů - červená nebo tmavohnědá.

Sdílejte tento článek s přáteli ve společnosti. sítě:

Módní odstíny světlé hnědé barvy vlasů, jak si vybrat a dosáhnout dokonalého tónu

Výběr barvy vlasů není snadný úkol. Chcete-li vytvořit organický vzhled, musíte vzít v úvahu mnoho nuancí. Vzhled různých barviv dává spoustu možností. Dneska je blondýnka, zítra je bruneta. V průběhu času, proces pneumatiky, je touha vrátit nativní světlé nebo tmavé blond barvy vlasů. S ním je obraz přirozený, harmonický. Přírodní tón, na rozdíl od konvenčních úsudků, vypadá vznešeně. Navíc může být uměle nasycen, dává hloubku, kouzlo.

Barevné funkce

Móda pro všechno přirozené nebyla obcházena a vypadá. Měkké prvky, ohyby těla, přirozené změny barvy vlasů jsou pevně stanovenými trendy. Světlá hnědá barva kudrlin je považována za uznávaného vůdce mezi preferovanými barvami. Někdo má tendenci jít z brunetu (hnědovlasý) do lehčího tónu, jiní nasyceni, povzbuzovat přirozené zbarvení.

Blondýnky často přitahují pozornost mužů. To se stává hlavním důvodem pro výběr varianty blízké "Blond". Zároveň barvení v krásném světle hnědém tónu nejčastěji způsobuje nejmenší ztrátu zdraví vlasů. Ačkoli péče o bělené vlasy bude stále potřeba důkladnější.

Volba přirozené volby je vynikajícím řešením, pokud potřebujete hladký přechod od tmy ke světlu a naopak. Po malování v gama tónech se ukáže "pokusit se" o netypickou barevnou schéma, aby rozhodla o další volbě.

Světlý hnědý rozsah je překvapivě přirozený, praktický. Není zdůrazňován nedostatek vzhledu (jako čokoládová hnědá), často zastínění "úzkých míst". U některých může být stejná okolnost významnou nevýhodou. Vzhled ztrácí jas, ztratí se. Je to všechno o správném výběru barev.

Jak vybrat stín

Russification je univerzální. Příroda je v této oblasti palety většina Slovanů. Přírodní barva vlasů není monotónní - rozsah možností. Je tu teplý a chladný odstín hranice. Vyberte možnost Získání světelných a tmavých možností. Zlatý, popelnatý nebo téměř hnědovlasý - věc chuti.

Vzhled vzhledu při výběru také má důležitou hodnotu. Pokud jsou oči a kůže teplé (nezáleží na tom, zda je tmavá nebo lehká podtónová), pak stojí za to zkoušet světelné verze světle hnědé se zlatými odstíny. Třpytivý třpyt neuvěřitelně oživí vzhled. Výběr střední blond je univerzální volbou. Stojí na hranici tmavých a lehkých, teplých a chladných tónů. Bledá kůže, ocelové oči v očích - důvod, proč vyzkoušet mrazivé, platinové možnosti. Tmavý popel vhodný pro tmavou kůži, hlubokou barvu duhovky.

Věk a sex při výběru blond jako barva vlasů nezáleží. Široká škála barev umožňuje rozhodnout všechno. Blondýna ve většině případů, osvěžující, dělá vzhled měkčí, musí věnovat pozornost osobě. Tmavé možnosti jsou ideální pro pečlivý a podnikatelský obraz. Velmi lehké odstíny vytvoří jemný, ženský vzhled. Zlatá hra dodá do vzhledu nadšení.

Dávejte pozor! Světlá hnědá barva vlasů je univerzální pro výběr účesu. Ukázalo se, že vyzvedne jakýkoli tvar, délku vlasů. Světlé odstíny vypadají stejně dobře na krátkých a dlouhých pramenech, je vhodný rovný a vlnitý styl. Ash je nejlépe kombinován s průměrnou délkou účesu. Reddish-golden tints jsou ideální v podobě kudrlin.

Oblíbené odstíny

Rozmanitost odstínů světlé hnědé palety je skvělá. Zvolte si charakter exteriéru, který bude následovat jména. Přírodní možnosti mají důvěru. Přírodní barvy tmavých nebo světlých barev doporučujeme zvolit pro praktický, každodenní obchod.

Chcete-li vytvořit jemné, ženské kouzlo vhodné pšenice, zlaté, nahé blond. Obraz bude měkký, světlý, přitahuje mužskou pozornost. Béžová, přirozená, střední odstín se stane přechodem z frivolního na obchodní image.

Jasné tóny (měď, červená, med) jsou dobré pro energické osoby. Život-potvrzující barvy vytvoří zvláštní auru tepla a světla. Takové povahy přitahují pozornost, nabíjejí pozitivně.

Módní studený gamut (stříbrný, platinový, perleťově šedý, perleť) je vhodný pro zasněné osoby. Vzhled s tak světle hnědou barvou se trochu oddělí. Majitelé se změní na "cizince z jiných planet".

Barvení doma

Způsob získání vhodného odstínu doma závisí na zdrojové barvě, stavu kudrlin. Pro majitele přirozené blonďaté blondývy, která nasytí barvu, změní stávající barvu o 1-2 tóny, stačí použít lehké prostředky (tónovaný šampon, balzám, tonikum). Varianty se liší jemným složením, působí jemně, ale výsledek je krátkodobý. Stačí, abyste nástroj použili podle pokynů, abyste získali požadovanou barvu po dobu 1 až 4 týdnů.

Tónovací kompozice také vyrovnávají barvu získanou pomocí odolné barvy (odstraňte nežádoucí zrzavou hlavu, nasytí odstín, maska ​​šedivé vlasy). Jako nestabilní barviva často volí:

 • Estel (Love Ton);
 • Schwarzkopf (ochrana barev Bonacure);
 • L'OREAL (lesklá barva);
 • Indola (barva stříbrná);
 • Rokolor (Tonika).

Pro trvalé vyfarbení ve vybraném tónu bude nutné použít trvalý nástroj. Výsledek bude trvat až 4-8 týdnů. Vlasy potěší s nasyceným, jasným odstínem. Jak rostou kořeny a vybledne se barva, bude nutná korekce účesu. Jako perzistentní barviva jsou populární:

 • L'OREAL (excelentní krém, preference, lesklý lesklý krém);
 • SCHWARZKOPF (Expert barev, Perfektní pěna);
 • Garnier (barva naturals, Color Sensation);
 • Syoss (Profesionální výkon, Pro Nature).

Chcete-li dosáhnout světlé hnědé barvy na původních tmavých kadeřích, musíte "umyt" stávající pigment. Postup pro přebarvení z černé barvy zahrnuje bělení (někdy vícestupňové).

Pigmenty zbavené pigmentu jsou opatřeny vhodným odstínem barvy nebo tonika. Tento proces je složitý, vyžaduje profesionalitu, následnou pečlivou péči o vlasy.

Možnost získání přirozené barvy pomocí lidových léků závisí na počátečním odstínu kudrlin. Přírodní vybledlé tóny se trochu rozjasní nebo dávají zlatou barvu. Pro zesvětlení bez poškození vlasů používejte masky s kefír, medem, citrónovou šťávou.

Smíchejte přísady (3 polévkové lžíce). Pro homogenitu je přípustné přidat trochu vlasové kondicionér. Kompozice se aplikuje na vlasy, uchovává se 30-60 minut, vypláchne. Malování v požadovaném tónu trvá dostatečně dlouho.

Chcete-li získat zlaté karamelové poznámky, skořicové ozdoby se používají k opláchnutí kadeřnic po čištění. Mírně se ukázalo, že máš barvy. Masky na bázi skořicového prášku pomáhají lehce rozjasnit přirozeně tmavé kudrlinky. Henna, na rozdíl od obyčejného názoru, nedá požadovaný účinek.

Je to důležité! Dosáhnout světlých odstínů světle hnědých přírodních brunet (hnědé vlasy), s použitím lidových afinit, nebude uspět. Budeme muset vlasy přebarvit chemickými barvivy.

Částečné zbarvení

Obnovte vlasy na základě přirozené hnědé barvy pomocí částečného zbarvení kudrlin. Proveďte složité zpracovatelské prameny (shatush, balayazh) s použitím 1 nebo více barviv. Postup doporučuje provést zkušený velitel. Vyžaduje dobrou znalost barvy, uměleckého vkusu. Mistr, který hodnotí vzhled, náhodně rozděluje tahy, vytváří skutečné mistrovské dílo. Výsledkem je krása hry oslnění.

Ombre lze provádět na světle hnědých vlasech (částečná barvicí technika). Zpracovávána výlučně zóna na kořenech nebo špičkách. Hladký přechod barev poskytuje zajímavý efekt. Tato technika se týká možností jemného barvení. Ombre lze provádět na přirozeně tmavých a lehkých kadeřích.

Barevné náklady

Barvení je přípustné jak v kabině, tak doma. Nezávislé provedení postupu představuje riziko pro vzhled. Nedostatek profesionality často smutně ovlivňuje vzhled, zdraví vlasů. Čím složitější je proces, tím větší pravděpodobnost bude mít negativní důsledky. Doma, náklady na malování budou náklady na získání potřebných nástrojů a materiálů. Salon bude muset dodatečně zaplatit za práci velitele.

Náklady na jednoduchý postup je obvykle 1-3 tisíce rublů. Cena složitých manipulací je zřídka nižší než 4 až 5 tisíc rublů.

Pokyny pro údržbu

Složitost péče o blond vlasy závisí na provedené proceduře změny barvy. Jednoduché zafarbení nenechává na způsob péče výrazný dojem. Stačí, když používáte produkty pro barevné vlasy. Poskytují péči, pomáhají udržet barvu déle.

Při provádění objasnění v procesu získání světle hnědé barvy bude vyžadovat intenzivnější činnost. Bělené kadeře se zlomenou strukturou je třeba ošetřovat s péčí, pravidelnou hydratací a výživou. Je žádoucí provést profesionální salonní procedury k obnovení stavu vlasů.

Světlá hnědá barva je mnohostranná a mnoho z nich požaduje. Chcete-li vyzvednout vhodný odstín bohaté palety, ukáže se na jakýkoli vzhled. Chcete-li barvit, udržovat atraktivní vzhled vlasů ve většině případů je snadné.

Užitečná videa

Blond vlasy zbarvení ve středně hnědé.

Jaké jsou barvy vlasů a jak zvolit odstín pro barvení?

Dnes je přirozenost v módě, což se projevuje jak výběrem barvy kudrlin, tak metodami jejich barvení. Paleti výrobci barev jsou obohaceni přírodními odstíny a kadeřníci ovládají složité technologie, které dávají pramici vliv spalování na slunci.

Jaké jsou barvy vlasů?

Přirozená paleta obsahuje 6 primárních barev, z nichž každá je rozdělena do mnoha různých odstínů přírodních odstínů.

Blond

Luxusní jasné kudrlinky nenechávají nikoho lhostejné. Jedná se o nejlehčí barvu vlasů, která je v přirozeném stavu výsledkem nedostatku pigmentu v buňkách. V podmínkách kabiny lze bílé odstíny získat pouze po předběžném odlehčení kadeří.

Výrobci vlasového barviva pravidelně doplňují již bohatou paletu blond odstínů, vytvářejí nové teplé a chladné tóny.

 1. Bílá blond je zastoupena teplým plátnem a studeným odstínem platiny.
 2. Světlá blondina je velmi bílý zlatý a popelavý tón.
 3. Nasycená blond má pšeničné a karamelové odstíny různých saturací.

Blondýnka

Některé klasifikace ji odlišují v samostatné skupině, zatímco jiné ji odkazují na béžovou blond. Stíny světlé hnědé barvy mají také bohaté spektrum tónů, takže by bylo lepší zmínit to jako samostatnou barvu.

Po mnoho let se ženy snažily zbavit své přirozené světle hnědé barvy, osvětlovat je nebo naopak přebarvovat v tmavších tónech. Ale s příchodem módy pro všechny přirozené, béžové odstíny zaslouženě obsadily jejich podstavec.

Paleta barev pro světle hnědou barvu vlasů je poměrně široká a je zastoupena především neutrálními, teplými béžovými nebo mírně chladnými odstíny.

Brunetka

Černé vlasy jsou nejtmavší barvou vlasů. Jeho odstíny se pohybují od tmavého kaštanu až po modro-černé. Výrobci barev vlasů dosahují různých tónů a přinášejí teplé a studené poznámky, které se stávají zřetelnými v pramenech vlasů.

Hnědovlasý

Přírodní hnědé vlasy mají luxusní iridescentní barvu vlasů, kterou žádný kadeřník nemůže opakovat. Jedná se o tmavé a světle hnědé odstíny, které jsou v paletě mezi tmavě hnědými tóny a brunetkou. Výhodou barvy je, že mnoho tónů je vhodné pro jakýkoli vzhled, vždy vypadá přirozeně.

Hnědá, stejně jako každá jiná barva, má teplé a studené odstíny, které se liší jejich saturací.

 • světle hnědá: teplý karamel a med, studený ořech;
 • střední tóny: bohatý mahagon a zázvor, stejně jako neutrální chladné hnědé;
 • tmavé odstíny: teplá káva s jasným gaštanem a studeným hlubokým grafitem.

Redhead

V přírodě je červená barva velmi vzácná. Zjevně z touhy být jedinečný, mnoho žen dává přednost malování v ohnivých tónech.

Mějte na paměti, že paleta červených květin je prezentována z větší části v teplých odstínech. Existuje jen velmi málo studených tónů. Z "chladného" lze identifikovat pouze tmavou měď.

Změny barvy:

 • světlé barvy: jahoda, lehká měď, jantar;
 • nasycené: ohnivé červené, jasné mahagon a vínové (jak otázka, co barva je mahagon, to zahrnuje tóny od světlé vínové až po bohaté třešně);
 • tmavá: hluboká švestka a tmavá měď.

Šedovlasý

Změny věku ovlivňují každou ženu. Pokud nejprve mnoho hanebně vymaluje šedé vlasy, pak někdy někdo unavuje z měsíčních procedur a rozhodne se, že vše zanechá tak, jak je. Podle trendů, které diktují přirozenost všeho, začali výrobci vytvářet odstíny. Dávají šedivým vlasům atraktivní světelný tón a šlechtu.

Pravidla pro výběr barev pro barvení

Barva vlasů by měla být zvolena podle typu barvy - teprve potom nový nebo osvěžující odstín vypadá přirozeně a krásně. Chcete-li najít perfektní tón, musíte se seznámit se všemi známými klasifikacemi Waterman-Zingel, která rozděluje všechny ženy do 4 skupin.

Jaro

Jedná se o teplou barvu, která je charakterizována jemnou kůží se zlatým podtónem. Přírodní barva těchto žen je světlá nebo blond.

Typ Spring zahrnuje volbu teplých odstínů světla nebo světle hnědé barvy, které harmonicky zdůrazňují oči a jemný tón pleti.

Následující barvy jsou velmi vhodné pro ženy:

U žen letního typu barvy, přírodního popela kudrlinky a studené, jako porcelánová kůže. Při výběru barvy byste měli být vedeni chladnou paletou blond, světle hnědé nebo hnědé odstíny. Letní typ je velmi vhodný:

Podzim

Teplá podzimní typ žen má broskvovou kůži a přírodní kudrlinky odlité ve zlatě a mědi. Při výběru barvy byste se měli vyhýbat studeným a nadměrně lehkým odstínům. Následující barvy jsou vhodné pro typ podzimní barvy:

 • měď;
 • ořech;
 • bohatý karamel;
 • všechny teplé odstíny kaštanu;
 • teplá čokoláda;
 • jantarová

Zástupci tohoto typu barvy mohou mít světlo, zbavené červené nebo teplé olivové kůže, které se nicméně dobře opalují. Kudrlinky v zimě jsou většinou tmavé, jasné odstíny.

Veškeré přírodní brunety patří tomuto typu barvy a při výběru barvy je nutné dodržovat tyto přírodní zákony přírody.

Zimní dáma se hodí do následujících odstínů:

 • tmavý kaštan;
 • čokoláda;
 • tónové varianty černé (modro-černé, třešně, borůvky).

Technologie barvení vlasů

Technologie barvení a prostředky pro ni jsou určeny vaší přirozenou nebo originální barvou.

 1. Její tón s nepatrnou změnou ve stínu. Pokud máte přirozenou barvu vlasů, pak chcete změnit jejich tón, stačí použít odstín barvy nebo neamoniakální světlo.
 2. Hue je tmavší. Chcete-li, aby prameny měly tmavší tón, stačí vybrat požadovaný odstín barvy.
 3. Stín je světlejší. Chcete-li, aby kudrnaté tóny světlejší, vyžadují použití jasných kompozic. Nedoporučuje se měnit odstín více než 4-5 kroků v jedné relaci, protože to bude poškozovat vaše vlasy.

Pokud na vašich kadeřích jsou viditelné stopy předchozích experimentů, je lepší kontaktovat salon. Holič odstraní zbývající barvu z kadeří a vyrovná barvu dle vašeho výběru, přičemž použije různé odstíny na různých částech vlasů.

Skutečné barvicí techniky

Pomocí přirozených odstínů a použitím moderních metod barvení můžete snadno dosáhnout působivého a přirozeného vzhledu vlasů. Dnes holiči používají různé techniky:

 1. Tradiční barvení dává kadeřům jednotnou barvu po celé délce. Tato technika přinese vaší představě ušlechtilou přísnost.
 2. Zvýraznění je stále populární, ale nyní kadeřníci to neučiní jasným a prominentním. Pruhy různých tloušťek jsou jen lehce odlehčené, takže kudrlinky působí přirozené pálení na slunci a vytvářejí zajímavé upozornění.
 3. Barevná technika neuvěřitelně osvěžující účes. Jednotlivé zámky jsou namalovány v harmonicky vybraných odstínech kontrastních nebo blízkých tónů.
 4. Sofistikovaná armovací technika (shatush, balayazh, barvení pomocí ombre techniky) pomáhá dát kadeřím velmi efektivní vzhled díky postupnému protažení odstínů. Tmavé kořeny hladce procházejí do středních tónů po délce vlasů a prameny s gradienty končí jasnými špičkami.

Péče o vlasy po proceduře

Vzhledem k tomu, že zabarvení dokonce i nejvíce benigní formulace přináší hmatatelné poškození zámků, po postupu byste měli zajistit vlasům trvalou, systematickou a komplexní péči. Teprve pak vaše vlákno potěší zdravým vzhledem.

Další informace o příčinách a způsobech léčby lupů a svědění hlavy naleznete zde.

 • používejte šampony a balzámy určené pro barevné vlasy - nezbavují barvy a současně neutralizují poškození laku;
 • Nejprve se vyvarujte použití sušičů vlasů, žehliček a kurzorů - vaše kadeře jsou již ovlivněny barvením, jsou oslabeny a tepelný efekt je vysušený a zkazí;
 • Pravidelně pijte průběh vitamínů - to je nejlepší pomoc pro vaše vlasy, protože jejich výživa pochází zevnitř;
 • jednou týdně zvlhčuje pokožku hlavy a kudrlinky s domácími maskami s rostlinnými oleji;
 • umyjte si hlavu teplou vodou a pírněte většinou kořenovou část - délka vlasů se příliš špinavá a jejich šampon se příliš vysuší;
 • pro vyhlazení váhy po použití šamponu, nanášejte balzámy, aplikujte je na délku, vyhněte se pokožce hlavy;
 • používat nezmazatelné spreje a krémy pro péči o vlasy - zvlhčují kudrlinky a účinně je chrání před vnějšími negativními faktory;
 • chrání barvené vlasy před vysokými a nízkými teplotami, v zimě ji skrývají pod kloboukem, v létě také nosí čelenku a navíc používají přípravky na ošetření s ochranou proti UV záření.

Snažte se vysušit kudrlinky po přirozeném praní. Také nedělejte žádné manipulace s mokrými vlasy - neměli by se otírat ručníkem a česat, všechny tyto akce povedou k jejich křehkosti.

Video

Další podrobnosti o výběru odstínu vlasů naleznete na videu.

Závěr

Výrobci vlasových barviv poskytují bohatou paletu odstínů, ale každý tón je vytvořen pro konkrétní typ barvy. Aby barvicí postup skutečně přinesl velkolepý výsledek, je důležité zvolit správnou barvu tak, aby se dokonale hodila k vašemu obličeji a vypadala přirozeně.

beauty.ua

Máte situaci, kdy jste po barvení vlasů získali úplně jinou barvu než barvivo? Ukazuje se, že výsledek závisí na jistých odstínech pigmentace, které jednoduše musíte znát, aby se předešlo nechtěným překvapením.

Hlavní věc, která určuje barvu zbarvení nebo odlehčovacích kadeří - pigmentace vlasů a typ barvy.

Co určuje barvu našich vlasů

Přírodní barva vlasů závisí na přítomnosti melaninového pigmentu v těle, na množství vzduchu, který je v pigmentu, a také na barvivách produkovaných melanocytami obsaženými uvnitř vlasů. Melanin je zodpovědný za intenzitu barvy a ostatní dva pigmenty, Eumelanin a femelanin, jsou zodpovědné za odstín.

Vlasy jakékoliv barvy obsahují oba pigmenty. Eumelanin - černé a hnědé barvy (prodloužené granule) a pheomelanin (kulaté a oválné granule) - žluto-červené barvy. Ale distribuce obou ve vlasech je nerovnoměrná, většina pigmentů se nachází v samotném centru, ale v kůžičce nejsou téměř žádné pigmenty.

Když se syntetizuje více eumelaninu a produkuje se pheomelanin mnohem méně, získávají se tmavé vlasy. Pokud je eumelanin méně, pak se vlasy stávají načervenalým tónem. Pokud v žádném případě neexistuje feomelanin, a tam je malý eumelanin, pak se získají světlé (popelnaté, šedé) odstíny.

Přečtěte si také

Top 4 módní odstín 2018 nahradit klasickou blondýnu

Co jsou přirozené barvy vlasů

Hlavní barvy vlasů jsou černé, hnědé, červené, blond a světlé. Ale všichni v "spektru" existuje 54 odstínů vlasů. Ale nebudeme se soustředit na každého, řekneme jen asi 5 hlavních.

 1. Bruneta - variace odstínu vlasů od černého po tmavý kaštan.
 2. Brown - variace odstínů od gaštanu po tmavou blondýnu.
 3. Červená - od mědi k jasně červené a tmavě červené, což je velmi vzácné.
 4. Světle hnědý - šedo-hnědá barva se liší od světlé blond až tmavé blond s jasem nebo medem přetečení. Většina Slovanů má tento odstín vlasů.
 5. Blond - světlé-hnědé odstíny, s jasným a zlatým odstínem. Nejčastěji se vyskytují v populacích severní a východní Evropy.

Barva vlasů je určena konečně asi 5-6 let, někdy i během puberty. Po 20 letech mohou kudrlinky postupně ztratit pigmentaci, což je důvod, proč se objevují šedé vlasy. Zastavení výroby melaninu a tvorba velkého množství vzduchových bublin uvnitř vlasů vede k rozkvětu. A věk, kdy se objeví šedé vlasy, je geneticky stanoveno. Kromě toho může tělo přestat produkovat melanin kvůli stresu.

Jak pigmentace ovlivňuje výsledek barvení

 • Porézní vlasy jsou obtížněji odlehčené a barvitelné, protože pigment proniká do vlasů mnohem obtížnější. Blond vlasové barvivo v tmavém stavu bez opakování je téměř nemožné. To znamená, že si, samozřejmě, dostanete požadovaný kaštan nebo černý tón, ale pigment se vymyje velmi rychle a dostanete nazelenalý odstín na vlasy.
 • Auburn je nejvíce odolná barva, protože červený pigment je velmi obtížně odstranitelný z vlasů. Většinu času s osvětlením dostanete jen červenou hlavu a několik světlejších tónů. Proto, po osvětlení, byste měli vždy kadeřovat, abyste získali blondýnu.
 • Všechny tmavé barvy mají ve své struktuře červený pigment, takže když se rozjasníte, dostanete červenou barvu. Důležité je zpřístupnit několik etap v intervalech týdne. Je také důležité tónovat vlasy, aby se nezjistila ošklivá žlutost. Pravidelně se blond vlasy velmi rychle zesvětlí, a to i s 3% oxidačním činidlem. Ale na hnědých a černých kadeřích zjasňovač působí mnohem pomaleji. Přestože všichni jednotlivě.
 • Nikdy nepoužívejte lak, který je lehčí než barva vlasů. To platí pro barevné vlasy. Riskujete, že získáte zřetelný rozdíl mezi hlavní délkou a kořeny. Podél délky pramenů zůstane stejný tón, nebo získá požadovaný odstín, ale kořeny budou jasnější a jasnější. Chcete-li barvit vlasy světlejší odstín, umyjte stávající barvu profesionální kompozicí a pomocí odborníka.
 • Pigmentace vlasů je pro blonďáky důležitý - přírodní a bělené. Moderní kosmetologie široce používá metodu repigmentace vlasů, tj. Nasycení kudrlin s přírodními pigmenty. Repigmentace se provádí pouze ve dvou případech: před barvením bělených vlasů v tmavých barvách, na bělené, poškozené a pórovité vlasy před tónováním v blond odstínech.

Přečtěte si také

Růžová zase: proč chcete, aby vaše kudrlinky růžové?

Jak určit druh barvy vzhledu

Typ barvy pružiny: blond vlasy - od pšenice po světlo kaštan. Kůže je světle růžová nebo broskvová, někdy se objevují i ​​pihy. Oči jsou světlé - od zeleno-modré až světle hnědé. Zástupcem je Carly Kloss.

Typ barvy je léto: vlasy jsou tmavé a světle blond, kůže je mléčně bílá, někdy s chladným nebo olivovým nádechem. Oči jsou jasné: šedá, modrá, šedozelená, lískové ořechy. Zástupci je Natalia Vodianová.

Tsvetotip podzim: od červených až po zlatavě hnědé vlasy. Kůže - mléčné, zlaté, často se objevují pihony. Majitelé barevného typu padají oči mohou být zelené, modré, hnědé, oranžové. Zástupcem je Julianne Mooreová.

Tsveotyp zimní: tón vlasů nasycený a tmavý. Kůže vlastníků typu barvy je tmavě hnědá zima nebo naopak, bílý porcelán. Oči jsou tmavě hnědé nebo chladné odstíny zelené a modré. Zástupcem je Monica Bellucci.

Jak milovat svou přirozenou barvu vlasů?

Velké množství barviv na vlasy, stejně jako vývoj barevných technologií vedly k tomu, že dnes je obtížné setkat se s ženami s přirozenou barvou vlasů. Příroda je však z nějakého důvodu obdařila.

Chcete-li milovat svůj přirozený tón, musíte pochopit jednu jednoduchou věc - žádná barva nemůže předávat celou škálu odstínů, které mají přirozené vlasy. K tomu dochází z důvodu nerovnoměrné aktivity buněk, které vytvářejí v lidském těle barevný pigment.

Na světě nejsou žádní dva lidé, kteří zcela odpovídají přirozenému stínu vlasů. Proto se zaměřujeme na přirozenou barvu vlasů, zdůrazňujeme jedinečnost její krásy.

Navíc je přirozenou barvou pramenů považována za nejvhodnější osobu a je velmi zdobena. Vzhledem k tomu, že je tvořena v souladu s genetickým programem a je již původně spojena s barvou kůže a očí.

Dalším důvodem pro zachování přirozené barvy kudrlin je, že ženy s přirozeným stínem vlasů si lépe vybírají oblečení. Vzhledem k tomu, že při nákupu šatů nebo kostýmů je hlavní věcí nejen to, že sedí dobře, ale že jsou vhodné i pro barevné schéma. A když barva vlasů není přirozená nebo není správně zvolena správně, je spíše obtížné vytvořit harmonický obraz.

Při správné a systematické péči budou vypadat vlasy, které nejsou ovlivněny barvivem, vždy krásnější a dobře upravené než barvené. Samozřejmě dnes existuje mnoho nástrojů a technologií pro péči o vlasy, ale nejsou levné. A čas a úsilí obnovit barvené vlasy budou muset strávit hodně. Rovněž prameny přírodní barvy jsou mnohem jednodušší, protože jakékoli barvivo mění strukturu vlasů na horší.

A co je nejdůležitější. Ve světě, kde je těžší setkat se s člověkem, který se může pochlubit přírodními krásami, které nejsou ovlivněny plastickými chirurgy nebo mistry kosmetologie, přítomnost přirozené barvy vlasů bude vždycky ohromovat a přitahovat oko.

Jak jsem hloupý, když jsem hledal vhodný obraz a sám jsem zničil svou jedinečnost. Přejete mi nyní trpělivost, abyste tuto krásu vyrostli

Přírodní barva vlasů

Pokaždé najít čistou reklama hlásí stylistů stanovenou dnes tsvetotip, mnoho dívek je třeba barvit vlasy ‚Jsem zvědavý fotografie pohled na ženy, umístěné v ruce Gur stylu, aby se ujistil, ještě jednou: barva nebude přehřátý blond barvu vlasů‘ papír potahované tiskárnou "a ne červeno-červené fanoušky hlavní hrdinky filmu" Angelica, markýz andělů "a mladé dámy s úžasnými přírodními hnědými odstíny!
Proč mnoho domácích stylistů s manickou přetrváváním doporučuje ztmavnout nebo naopak zpomalit aktuální barvy vlasů - tmavě blond (6,0) a střední blond (7,0) nebo prostě tmavě hnědé a blond? Zjistíme to!

Od okamžiku, kdy se v Rusku objevil první televizní dresinkový program, ženy jasně pochopily, že výsledkem odvolání stylistovi musí být nutně TRANSFORMACE. Jednoduše upravit způsob oblékání, vysvětlit trendy v líčení, barvy a styl nebylo málo, je nutné, aby „šedá myš“ se stal světlé blond šaty jsou uspořádány na „Color bloku“ nebo hořící brunetka v červených šatech, jinak to není transformace a nějaký nesmysl!


Zajímavé je, že "šedé myši", to jsou hrdinky programů, vždy vypadaly stejně: vlasy z přirozené světle hnědé barvy, jistě vázané do koníku, džíny nebo sukně a roztažený vybledlý svetr. Kontrast "byl / byl" na konci programu beat backhand, působivý i pro ty nejchytřejší diváky.


Tyto programy položily ideologii, kterou pečlivě nesou většina stylistů všech pruhů, kteří nabízejí služby pro změnu vzhledu. Kterákoli teorie, kterou škola nebo individuální stylista obhajuje, v důsledku toho musí proběhnout TRANSFORMACE.

Ale co se stalo - přirozenost se vrátila k módě.

modely s tmavě hnědými, blond a blond vlasy

Obaly a fotografické výtisky září a srpna 2016

Dnes moudré barvy podle módních přehlídek v módních týdnech v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži a fotografických výstřelů v lesklých časopisech a barevných paletách předních výrobců profesionální kosmetiky pro vlasy jsou:

- světle hnědá (5,0 a čokoládové / koňakové odstíny na této úrovni)
- tmavě blond nebo tmavě blond (6,0 a odstíny jasan / čokolády / koňaku na této úrovni)
- střední blond nebo blond (7,0 a odstíny jasan / čokolády / koňaku na této úrovni)

Každý den však desítky a stovky stylistů doporučují majitelům těchto krásných přírodních odstínů, aby barvily vlasy! Proč?


Nejvíce neuvěřitelné je, že před verdiktem "malovat!" Stylisté prohlašují, že provedli postup pro určení typu barvy a aby zdůraznili přírodní krásy (.) Doporučují svým oddělením nebo ztmavnou tmavou blondýnu / blond (6,0 / 7,0) do světle hnědé (5,0) nebo zesvětlíte blond (9,0 a více).
Co sakra definovat typ barvy a mluvit o přírodní kráse, jestliže složitá přirozená barva je okamžitě rozmazána až na jednoduché a srozumitelné jako tmavě hnědý hřebík nebo světlý pigment bez pigmentu?

Proč se to děje?

1. Stylista neví, jak pracovat se světle hnědými odstíny.

Světle hnědý jeden z nejdražších (doslovně) a ušlechtilých odstínů vlasů. Je nesmírně obtížné získat uměle (to se světlo, to s tmavou základnou), a ne jen udržovat po barvení.
Přirozená blondýnka vyžaduje přirozený make-up a jemný barevný design, který okázalé barikanti nevědí, jak to udělat ve výchozím nastavení!

Obaly a fotografické výstřely září a srpen 2016


Pokaždé, když se dívám na kolekci "byl / stal se", jsem překvapen, jak chudá palety odstínů nabízených "profesionálními" stylisty posedlí barevným psaním. Kde jsou pripylennye barvy, kde jsou pastelové odstíny, kde jsou barvy vyčerpávajícího lesa, proč to všechno sestoupí buď na mateřskou duhu, nebo ještě složitější (purpurové, tyrkysové, lososové), ale čisté barvy? Ano, protože práškové a pastelové odstíny, přírodní make-up a barva vlasů neukazují TRANSFORMACE!

Ukážeme příklady z převodu "módní věty" pro rok 2016 a druhou polovinu roku 2015, nicméně předpokládám, že pravidelně vidíte něco takového u vašich přátel.
Omlouvám se předem za kvalitu snímků obrazovky.

Dívka s krásnou blond vlasovou barvou. Vlasy se nehýbejí, ale nepřítomnost bazálního objemu vůbec nezkazí. Hrdinka je téměř bez make-upu, ale tvář není ztracena, vidíte všechny výhody: velké oči, plné rty, obrysy obočí.


Ano, její vzhled je tlumený, ano, dívka je spíš příjemná než krásná, ale je to opravdu špatné?

Šaty vybrané hrdinkou programu


Překvapivě si heroina intuitivně správně vybírá svou vlastní paletu odstínů, barva těchto šatů jí vyhovuje, další otázkou je, že je monotónní a že je příliš mnoho. Pokud tuto barvu zbarvíte odstíny z palety vyčerpávajícího podzimního lesa (ne lesa v indickém létě, zářící jasnými barvami, tedy pozdním podzimem, kdy listy již byly mokré z dešťů a dotýkaly se rozkladu, bobule sušily a ztemněly), dívka kvetla by bylo přes noc!

Foto zasedání září a srpen 2016

Dávejte pozor na pozadí obrázků, je to nedílná součást barevného designu exteriéru modelu.

Co s tím dělají stylisté?


Vyčistěte její pramen vlasů (naštěstí ne z kořenů a zvětralé barvené vlasy lze snadno odříznout), položte na její modrý oblek a udělejte jasný make-up.


Vždycky jsem přemýšlel, proč téměř všechny hrdinové módní věty do konce přenosu roste nosem? Co dělá make-up artist s nimi?


Po transformaci získala tato mladá dáma stejně těžký "zobák".
A proč by měla dívka s tak měkkou barvou černé oční linky? Vše pro modrý oblek!

Podobná situace, dívka s blond vlasy se zesvětlí na úroveň 10, namalují její obličej, ale teď můžete nosit žluté šaty a ukázat TRANSFORMACE!

Překvapivě tato hrdinka také intuici cítila svůj přirozený kontrast a vybrala si šaty v tichých tónech bez pomoci stylistů.

Kvůli poctivosti je třeba říci, že někdy stylisté programu "Módní věty" opouštějí své oddělení přirozenou blond vlasovou barvu, zatímco jiní dokonce přebarvují od extra blond až blond, což je racionálnější a ospravedlnění z pohledu moderní módy.

Můžete pochopit, kdy klient prohlásí stylistovi "Chci být tmavší nebo lehčí od tohoto a tancovat", platí a objednává hudbu, ale když stylista vydává "určuje typ barvy, nyní se klient potřebuje malovat" a představuje fotografii dívky s hnědými vlasy a pouze Zajímalo by mě, co zde definovali?

2. Stylista nerozumí módním trendům.

Každý rok se na konkrétním portálu nebo blogu objeví článek o známkách provinčního šatníku. Pokud vynecháme podrobnosti, podstatu všech se omezí na jeden společný jmenovatel: použití zastaralých technik pro navrhování obrazu nebo prvků šatníku, ale trvalé přesvědčení, že je módní nebo prestižní.


Celková náplň přírodní hnědé barvy je tmavší nebo lehčí, aby se zdůraznila barva očí / tón pleti a je nejběžnějším znakem provincionalismu. Dovolte mi připomenout, že provincie v tomto případě není geografickou koncepcí, nýbrž spíše ta devastace, která je podle klasiky v hlavách a nikoliv v přístřešcích.

Foto zasedání září a srpen 2016


Chcete-li barvit vlasy světlejší nebo tmavší, a pak denně s dekorativní kosmetikou vytáhnout tvář z "deště-vyprané oznámení" - provincialism!
V módních přírodních tónech, přirozené, a ne kreslené v obočí řasenky, přírodní odstíny rtěnky.


A pokud stylista, kterému jste požádali o radu, doporučuje, aby jste ztmavili nebo zesvětlili svou přirozenou barvu vlasů, obraťte se na jiného stylistu, proč pracovat na obrázku pomocí zastaralé šablony?

3. Stylista nerozumí zásadám barvení vůbec, ale radí o změně barvy vlasů.

Další útok, mimořádně častý mezi pseudo a provinčními stylisty.
Blond vlasy mají často výrazný popel, který je stále populárně nazýván "myší" a snaží se obnovit čokoládou, kávou nebo koňakovými barvami. To je skoro každá žena, která si ve své době přála na zbarvené přirozené světle hnědé barvy s něčím více "záchvěvným", může vyprávět smutný příběh nazvaný "zrzka".


Již jsem napsal, že přirozená blondýnka (7.0) je jedním z nejkomplexnějších a nejdražších odstínů vlasů. Na 7 pozadí objasnění obsahuje oranžové a žluté pigmenty. Když směs barviva a nejnižší procento okysličovadla přichází do kontaktu s světle hnědými vlasy, otevírá se oranžové pozadí objasnění a dokonce i když se okamžitě po barvení objeví "jako v paletě", ve 2-3 týdnech se bude bezpečně umyt a červená hlava se bude zdát nenáviděná mnoha lidmi. Je extrémně obtížné se ho zbavit, je snadnější vyblednout vlasy na žluté pozadí (9,0) nebo ztmavnout na světle hnědou (5,0), než je zbarvit každé dva týdny.
Pokud tedy máte přirozenou světle hnědou barvu, nechcete dramatické změny, ale někdy uvažujete o "osvěžení odstínu" s polostálem barviva, nechte tyto myšlenky nebo se připravte na boj s nerovným soubojem s oranžovým pigmentem, který je fyziologický na 7 pozadí, jako je dýchání a spánek.


Pokud vám stylista doporučuje obnovit odstín, měli byste se zeptat, jestli stylový guru namaloval někoho kromě sebe a své babičky? V případě záporné odpovědi je obezřetnější konzultovat příslušného odborníka.

Takže:

- světle hnědé vlasy jsou dnes významnější než kdykoli předtím

- jediný objektivní důvod k barvení vlasů v naší době jsou šedé vlasy

- Pokud máte přirozenou barvu vlasů, podstoupili jste barevné psaní a obdrželi radu od stylistky k natěšení vlasů. do zahrady takového stylisty. Chcete-li, aby váš vzhled byl přetvořen podle zastaralých představ o kráse někoho, oškubněte obočí a namalujte na tváři někoho jiného kostního systému - v dobrém

- pokud jde o náklady a složitost barvení, je snazší tmavnout vlasy světle hnědé až světle hnědé (5,0) nebo se zesvětlit světlo blond (10,0), čímž se zcela vyřeší problém s oranžovým pigmentem, než zbarvení světle hnědého (7,0) tónu na tón nebo odstíny v sedmé úroveň osvětlení

Přírodní světle hnědá barva vlasů: krása a svěžest v módě

Blond vlasový odstín výrazně zdůrazňuje přirozenou krásu ženy. Proto tato barva může být spojena s obrazem aristokratické elegance. Veselí lidé si mohou harmonicky vybrat pro sebe oblečení a účesy a v každé situaci vypadají vznešené.

Okouzlující odstíny světlé hnědé barvy vlasů

 1. Světlá blond barva. Tato tonality získala krásné jméno - "lněná srst". Světle světlé vlasy budou mít vynikající a výherní vzhled v souladu s lehkým tónem pokožky a jasnými očima. Nejlépe vypadá jako světle hnědý odstín, pokud je to přirozená barva vlasů. Foto, blond tón, který se objevil po obarvení, má také magickou přitažlivost. Tato barva bude zvláště zajímavá pro ty, kteří se při natírání dostanou co nejblíže k blond paletě.
 2. Zlatá hnědá barva. Solární tóny jako vzácný kov na vlasy jsou dnes speciální kadeřnický trend, přestože není snadné najít takovou barvu vlasů. Když mluvíme o přirozeném původu takového andělského lesku ve vlasech, není možné si vzít na vědomí modulace vlasových pramenů, které jsou dány přirozenou blond vlasovou barvou. Fotografie s takovými vlasy to potvrzují. Pouze ženy, které provedly barevnou reinkarnaci sami pomocí barviva na vlasy, se mohou pochlubit bohatým a bohatým zlatožlutým odstínem. Hnědé vlasy se staly obzvláště populární u žen ve věku balsak, protože tato barva nejen osvěžuje obličej, ale také vypadá trochu mladší.
 3. Tmavá blond barva. Zájem o takovou nuanci se zcela odůvodnil, protože na tmavých blond kudrlích jsou pozorovány neobvyklé kombinace teplých a chladných podtónů současně. Hlavním důvodem, proč je lepší nechat vlasy zbarvit v dané barvě, je silně tmavá kůže, jinak je tmavě hnědý odstín zcela univerzální a výrazně zdůrazní tvar oválu dívčí tváře a dokonale zastíní oči. Ale také stylisté nemohou s jistotou doporučit tento krásný odstín těm, kteří mají velmi krátké vlasy nebo bobble účes, protože nejvhodnější délka vlasů, která dokáže plně prokázat krásu a hloubku tmavé blondýny bude délka ramen a nižší.
 4. Ash Brown Barva. Nepochybně velmi výjimečné a obzvláště okouzlující, ale stojí za to volit s velkou pečlivostí. Bohužel jen málo žen dostává tuto barvu z přírody. Většinou, aby bylo dosaženo této velmi rozmarné a složité barvy, je potřeba ruka zkušeného řemeslníka a spousta času stráveného malováním v salonu. Toto barevné mistrovské dílo je vytvořeno výhradně pro dívky s chladnými tóny pokožky a dokonalými vlastnostmi. V paletě jasanů je skutečné tajemství expresivity, aristokracie a zdokonalení, ke kterým se každý z nás snaží.
 5. Střední blond barva vlasů - určitá krása této barvy spočívá v jeho všestrannosti a všestrannosti prezentovaných obrazů. Rozsah transformací v rámci této kategorie světle hnědých vlasů je mezi krásnými a přírodními odstíny pšenice a bohatým výrazným bronzem. V tomto barevném segmentu je možné nejvíce nepředstavitelný a atraktivní světlý odstín vlasů. Jedná se o střední hnědé barvy, které jsou velmi oblíbené a důvěryhodné mnoha dívek.

5 způsobů, jak získat svou přirozenou barvu vlasů zpět

Rozhodli jste se změnit barvu vlasů drasticky, ale výsledek tě zklamal? Nebo jste možná unaveni nekonečným zbarvením rostoucích kořenů a chcete se vrátit do přirozeného stínu? Abych byl upřímný, je to velmi obtížné, ale je to docela realistické. Potřebujete jen trpělivost a rozsáhlý arzenál nástrojů, které vám pomohou napravit a obnovit vaše dlouhotrvající vlasy.

Jak vrátit barvu vlasů: Metoda číslo 1. Použijte myčku.

Praní nebo emulze k odstranění trvalých barviv na vlasy je nejúčinnější způsob obnovení přirozené barvy. V případě nouzového použití mycího ústrojí, když kousek proběhlo po neúspěšném barvení, může stačit 2-3 postupy k úplnému vymytí laku. Pokud jste několik let namalovali v tmavých tónech a najednou jste se chtěli vrátit do svého přirozeného blondu, může trvat 5 až 10 zasedání s přestávkami 1-2 dny.

Nenechte se překvapit, jestli se barva vlasů, která bude získána po konečném odstranění barvy, nebude příliš podobat své přirozené barvě. Faktem je, že účinek chemických barviv prochází ve dvou fázích:

Odstranění přírodního pigmentu pro vytvoření základny pro následné barvení;

Použití kosmetického pigmentu na vlasy.

Po odstranění přírodního pigmentu se vlasy stávají světle žluté až červené. Uvidíte jeden z těchto odstínů po umytí. Dále musíte barvit vlasy co nejblíže k přirozenému a vážně se zabývat obnovou zdraví vašich vlasů, což výrazně zkazí výše uvedené postupy. Buďte připraveni na to.

Metoda číslo 2. Zbarvte vlasy v barvě blízké přírodním

Tato metoda je vhodnější pro blondýnky, kteří v "minulém životě" byli brunetky nebo hnědovlasé ženy. Pokud patříte do této skupiny dívek,... nepouští se, že běžíte na barvu. Nejprve konzultujte s odborníky, kteří vám poskytují vhodný tón. Nekontrolované zabarvení může vést k neočekávaným následkům a místo dokonalé světle hnědé barvy získáte veselou zelenou barvu. Buďte připraveni na to, že budete muset vymalovat vícekrát, protože na blond vlasy se barva rychle umyje.

Pro ty dívky, které se chtějí proměnit z brunetky na blondýnku, je nutný další krok - osvětlení vlasů. Tento postup je poměrně agresivní a zabíjející účinek na vlasy, takže je lepší použít odstraňovač nebo číslo metody 3.

Metoda číslo 3. Zvýrazněte nebo zbarvíte.

Postupné navracení přírodní barvy zvýrazněním nebo barvením je stejně vhodné i pro "bývalé" brunety a blondýnky. Malovat jednotlivé prameny v tmavší barvě nebo je rozjasnit a zesílit pod přirozeným odstínem. Tato metoda ovlivňuje vlasy méně zhoubné a dává čas přemýšlet o tom, zda vrátit přirozenou barvu vlasů. Navíc barvení techniky, které poskytují kombinaci tmavých a světlých odstínů (ombre, shatush, balayazh), dnes na vrcholu popularity. Takže neváhejte jít do salonu a připravte se na veřejnost v novém trendovém vzhledu.

Jak vrátit barvu vlasů: Metoda číslo 4. Pokuste se používat lidové prostředky.

Zatímco lidstvo nevynalezlo barviva a pračky, dívky po celém světě změnily barvu vlasů pomocí improvizovaných prostředků. Například, aby se vlasy zlehčily, opláchly se roztokem citronové šťávy a za účelem získání červeného odstínu - používaly lázně s červenou řepou. Můžete také použít lidové prostředky, ale nepočítajte se s okamžitým a dramatickým výsledkem. Pokud je barvivo pevně zakořeněno ve vašich vlasech, masky kefír a medové zábaly nepomohou, ale takové postupy budou zřejmě prospěšné pro vaše zdraví. Zde jsou některé recepty:

Kefírová maska ​​pro zesvětlení vlasů: mírně teplý kefír a položte si vlasy, položte na vrchol sprchovou čepičku a omotávejte hlavu ručníkem. Po 2-3 hodinách si umyjte vlasy šamponem.

Medový zábal: roztavte 200 gramů medu ve vodní lázni trochu odsoudte a aplikujte na vlasy po celé délce. Nasaďte si sprchový uzávěr, zabalte hlavu ručníkem a jděte do postele. Následující den umyjte vlasy šamponem.

Po umytí opláchněte vlasy odvarem z roztoku heřmánku nebo citronové šťávy. To vám pomůže trochu ulehčit vlasy.

Oplachování s rajčatovou šťávou je jen v případě, že vaše vlasy mají během experimentu zelený odstín.

Některé zdroje mluví o takových prostředcích obnovení přirozené barvy, jako je použití masky na bázi sodíku a soli nebo mytí vlasů mycím prádlem. Tyto metody jsou vhodné pouze pro velmi mastné vlasy a vůbec nezaručují výsledek. Suché vlasy nebo normální vlasy způsobují větší škody než dobré. Buďte opatrní.

Metoda číslo 5. Přemýšlejte o krátkém účesu.

Tato metoda je nejvíce kardinální, ale zároveň nejlevnější a nejrychlejší. Není nutné mít účes pod "ježkem". Dnes je tu mnoho možností pro krátké účesy, které se snadno stylují a jdou na mnoho dívek. Možná jste jedním z nich. Promluvte si s vašimi přítelkyněmi, stylisty, zkuste modelovat nový obrázek pomocí nástroje účes na 24hair.ru. Možná krátký účes, to je přesně to, co potřebujete. Kromě toho se domníváme, že vlasy udržují negativní energii, kterou nás posílají kriminálníci, a proto je čas od času nutno je stříhat.

Každá metoda má své výhody a nevýhody. Je možné, že v boji o přirozenou barvu vlasů budete muset použít několik metod. Hlavním důvodem není vzdát se a jistě jít na cíl!

Pro Více Informací O Suché Vlasy