logo

Nejlepší nezmazatelné vlasové výrobky: recenze

Krásné zdravé vlasy jsou velká práce, která vyžaduje nejen trpělivost, ale i profesionální přístup. Současně odborníci doporučují změnit péči nejméně dvakrát ročně. Souhlasím, docela drahé potěšení. Nicméně, je dobrá zpráva: v tomto článku budeme vyzdvihnout 3 nejlepší nezmazatelné vlasové produkty, které budou vyhovovat všem druhům vlasů.

Nejlepší nezmazatelný sprej na vlasy: Cutrin MoisturiSM

Cutrin se již dávno stala značkou luxusní péče o vlasy. V Rusku jsou výrobky k dispozici především v internetových obchodech, kosmetických salonech, stejně jako v obchodech s profesionální kosmetikou.

Stříkací kondicionér Cutrin MoisturiSM - univerzální přípravek na vlasy. Má silný zvlhčující účinek, vlasy jsou hladké jako hedvábí. Perfektní pro přirozené a barevné vlasy a je zvláště doporučeno pro použití na silně kudrnaté vlasy. Nevytváří vlasy těžší, neutralizuje statickou elektřinu, usnadňuje česání a stylování a chrání před slunečním zářením.

Jako součást prvních poloh jsou arktický olej z borůvkových semen, bohatý na omega-3 a omega-6 polynenasycené mastné kyseliny, stejně jako pšeničný protein, který vyplňuje dutiny ve struktuře vlasů. Panthenol pomáhá hydratovat a vyživovat vlasy a vitamín E - chrání před agresivními vnějšími vlivy.

Dozvíme se, co dívky říkají o tomto nástroji ve svých odpovědích.

Natalia přezkoumala: "Mám krátké kudrnaté vlasy, které stále nemůžu růst, protože jsou strašně zmatené a rozbíjely se na špičkách. Oni evidentně postrádají vlhkost, takže po shlédnutí popisu spreje Cutrin jsem dlouho neváhal, rozhodl jsem se ho koupit. Produkt voní velmi hezky, opravdu slyšíte borůvky. Má kumulativní účinek - po měsíčním systematickém používání jsem si všiml, že vlasy se staly pružnějšími, silnějšími a počet dělených konců byl výrazně snížen. Velmi potěšen postřikem, pro mě se stal hrotem! "

Recenze Catherine: "Velmi pěkný sprej pro každý den. Používal jsem je již několik měsíců, během této doby jsem si všiml, že mé vlasy jsou stále poslušnější, lehčí a zároveň bez sucha! Určitě koupit víc. "

Nejlepší nezmazatelné prostředky pro tepelnou ochranu vlasů: Kerastase Nectar Thermique

Pro vysoce kvalitní ochranu před použitím vysoušečů vlasů a vlasy pro vlasy, světově proslulí kadeřníci doporučují ušetřit na tepelných ochranných prostředcích. Jeho použití se vyplácí ještě v prvním měsíci, kdy si všimnete, jak moc se vlasy změnily, navzdory každodennímu používání horkých spotřebičů.

Kerastase Nectar Thermique je vysoce účinná látka, která poskytuje intenzivní regenerační péči a ochranu před horkými teplotami. Kompozice je bohatá na organický extrakt z mateřské kaše, protida, glukidy a lipidy. V kombinaci tyto složky pronikají hluboko do vlasů a naplní je pevností, což je odolné vůči vysokým teplotám.

Recenze těch, kteří již testovali tepelnou ochranu Kerastase Nectar Thermique.

Nadezhda si vzpomíná: "Používám železo každý den, zatímco mám velmi dlouhé vlasy. 100% jistotu, že díky tepelné ochraně Kerastase vypadá, že délka vlasů vypadá krásně a silně. "

Elena's review: "Dlouho jsem si odpočinula, než jsem koupil tento výrobek, ale byl jsem přesvědčen přítelem, který má velmi kudrnaté vlasy. S touto tepelnou ochranou může bezpečně narovnat vlasy železem a nebát se jejich stavu. Pro mě to říká hodně! "

Nejlepší nezmazatelný vlasový olej: L`Oreal Professionnel Mythic Oil

Díky špičkové technologii vyvinula společnost L'Oréal Professionnel unikátní olej Mythic Oil, který se skládá z oleje z hroznového a avokádového oleje. Tento olej je multifunkční, vhodný pro všechny typy vlasů, takže je lesklý a lehký. Avokádový olej je bohatý na přírodní minerály, vitamíny A, B1, B2 a D, nasycené mastné kyseliny a Omega 3, 6 a 9, intenzivně vyživuje, zvlhčuje a podporuje hlubokou regeneraci a obnovu vlasů. Olej z hroznových semen je bohatý na nejhodnotnější vitamíny, mastné kyseliny, obsahuje vysokou koncentraci kyseliny linolové, silný přírodní antioxidant, okamžitě proniká strukturou vlasů, obnovuje, chrání kolagenní sloučeniny před poškozením volnými radikály, aniž by zvážily i nejtenčí vlasy.

Během barvení - chrání vlasy před vyčerpáním a poskytuje komplexní stravu. Může být přidán přímo k barvivu, aby se dosáhlo většího lesku a lesku. Před stylingem - pomáhá strukturovat styl, usnadňuje česání vlasů a dodává jim lesk.

Recenze uživatelů, kteří používají olej L `Oreal Professionnel Mythic Oil, si přečtěte.

Victoria's review: "Můj oblíbený vlasový olej! To činí každý vlas silný, elastický a lesklý na špičkách. Zkoušel jsem mnoho podobných nástrojů, ale tohle je nejlepší! "

Recenze společnosti Marina: "Levný olej, který se v podstatě neliší od jiných podobných prostředků. Matka mi to před rokem předala a od té doby jsem ho nezměnila. "

Charakteristiky a druhy výrobků, které jsou nesmazatelné pro vlasy

Na regálech najdete spoustu kosmetiky, která se starají o vlasy. Většina léků se aplikuje na kadeře před, během nebo po umytí hlavy a vyžaduje odstranění vodou, což není pro některé dívky příliš výhodné. Ale tam jsou nezmazatelné vlasy produkty. Jedná se o poměrně novou roli v péči o prameny, což ulehčilo život milionům žen. Zvažte, jaké jsou vlastnosti produktů a jak je používat.

Akční fondy

Kosmetika pro péči o vlasy má určité vlastnosti. V závislosti na typu vlasů a jeho poškození můžete vyzvednout léky s úzkou orientací. Nezmazatelná péče provádí několik úkolů najednou, což získalo srdce spotřebitelů.

Jeho aktivní složky jsou:

 • hydratovat;
 • krmiva;
 • chránit;
 • zlepšit vzhled vlasů.

Zvlhčování je jednou z nejdůležitějších funkcí, které aktivní složky kompozic provádějí. Současně nasycují prameny vlhkostí, zabraňují jejich odstranění z hlubokých struktur a chrání proti elektrifikaci a plynulosti. Tato vlastnost bude mimořádně užitečná i v zimní sezóně.

Výživa je dalším důležitým faktorem - nástroj naplní kudrlinky s vitamíny, bílkovinami a minerály, což jim umožňuje rychle se zotavit, zabraňuje stratifikaci špiček.

Ochrana se může lišit v závislosti na složení výrobku. Některé produkty jsou navrženy speciálně pro zabránění negativním účinkům vysokých teplot na prameny, zatímco jiné obsahují UV filtry, které odvádějí škodlivé záření. Zlepšení vzhledu účesu je dosaženo zdravým leskem a zhutněním vlasů.

Typy fondů

Drogy, které se nemusí vypláchnout, jsou prezentovány v širokém rozmezí. Mohou to být profesionální produkty bohaté na aktivní složky. V nich jsou koncentrovány přírodní látky rostlinného a živočišného původu a podíl chemikálií je zanedbatelný.

Také na regálech najdete cenově výhodnější protějšky segmentu masového trhu. Jsou vhodné pro domácí použití a plní své přímé úkoly. Stojí za zmínku, že většina z nich je určena pouze k tomu, aby zabránila problémům s vlasy, ale existují i ​​ty, které mají terapeutický účinek.

Nezmazatelnou kosmetiku tvoří následující výrobky:

 • Balzámy. Prostředky se stanou nepostradatelnými při péči o tenké a mastné prameny, které potřebují účinnou a pečlivou péči. Umožňují česání, zabraňují zamotání chloupků, jsou elastické, objemné a lesklé.
 • Oleje. Kosmetické výrobky, které často obsahují silikon. Používá se pro péči o suché špičky, používané od středu délky směrem dolů, protože kontakt s pokožkou a kořeny může způsobit zablokování mazových žláz. Ideální pro zabránění rozštěpení vlasů.
 • Krémy. Ve většině případů proveďte funkci termoprotekce. Mají spíše hustou strukturu, proto jsou vhodnější pro péči o kudrnaté a kudrnaté zámky. Perfektně vyplňte dutiny v kůžičce, čímž vlasy jsou jemnější a brilantnější a minimalizují se škody způsobené použitím zařízení pro tvarování za tepla.
 • Klimatizační zařízení. Vykonávají téměř stejné funkce jako péče o balsam, mohou dodatečně odstraňovat statický stres a obalovat vlákna s neviditelným ochranným filmem, čímž zvyšují jejich pružnost a pružnost. Vhodné pro péči o suché vlasy, vynikající tón.

Existují také sérum. Jedná se o účinné prostředky, které řeší problémy pokožky hlavy a folikulů. Vzhledem k vysokému obsahu přírodních olejů, vitamínů a minerálních látek posiluje kořeny, spouští růst kudrlin, upravuje mazové žlázy.

Výhody a nevýhody

Nezmazatelná kosmetika dává dobré výsledky, ale pouze v těch případech, pokud je správně aplikována. Nejprve je třeba si uvědomit, že výrobky mají oddělení podle typu vlasů. Tento faktor je zohledněn ve fázi výběru.

Mezi výhody léků patří:

 • snadné použití;
 • vysoká účinnost - okamžitě se objeví pozitivní výsledek;
 • velké množství vysoce specializovaných produktů;
 • dostupnost výdejních stojanů na téměř všech baleních zboží.

Mají také nevýhody. Produkty mohou obsahovat chemické složky, které způsobují alergie a jiné negativní reakce.

Pokud použijete nedostatečné množství produktu, nebude to mít žádný výsledek, a pokud ho přeháníte, uvíznete namísto lesklých kudrlin. Každá dívka by měla stanovit optimální dávku přípravků experimentálním způsobem.

Hodnocení produktu

Vybrat nástroje, které nevyžadují oplach, by měly být opatrně. Jelikož je na regálech obchodů hodně, sestavili jsme hodnocení nejoblíbenějších a nejúčinnějších produktů, které ocenily jak spotřebitelé, tak i profesionální stylisté. Zvažte produkty, které získaly nejlepší recenze.

"Floresan" pro jídlo

Výživná péče, která nevyžaduje oplach, obsahuje keratin, silikonové přísady, extrakt z kopřivy, extrakt z břízy a rybízu. Aplikuje se na mírně vlhké kadeře po celé délce, špičky jsou pečlivě vyříznuty.

Výrobek je vhodný pro suché a nehybné vlasy. Zpevňuje strukturu zvlnění po celé délce, zabraňuje odlupování špiček a odstraňování vlhkosti zevnitř pramenů, což je činí učenějšími a pružnějšími, usnadňuje česání.

Floresan pro růst

Další sérum od stejného výrobce, určené pouze k aktivaci růstu kudrlin. Obsahuje glycin, D-panthenol, kyselinu nikotinovou a extrakt z pepře. Aplikujte výrobek před spaním na suché nebo mírně navlhčené prameny po celé délce, včetně kořenů.

Aktivní složky kompozice zlepšují krevní oběh v pokožce hlavy, vyvolávají metabolické procesy ve folikulích, posilují je a podporují růst nových pramenů. Rostlinné látky obnovují strukturu kudrlin po celé délce, urychlují regeneraci poškozených kůžiček.

Léčivé ošetření oleje

Nezmazatelný olej z americké značky Macadamia Natural Oil obsahuje přírodní oleje nejcennějších rostlin - makadamie a arganu. Je distribuován jak na suchých, tak na mokrých zámcích. Konce a třetí délka jsou zpracovány, není možné se dotknout vlasů u kořenů.

Pravidelné používání péče dodává kudrlinkám lesk a pružnost, což je živé a pružné. Produkt chrání před negativními účinky ultrafialového záření a horkého vzduchu, výrazně zkracuje dobu sušení vlasů pomocí vysoušeče vlasů. Nedává efekt tuku a neváží.

Amazonský Murumuru

Efektivní matricový olej vhodný pro kudrnaté péče o vlasy. Obsahuje výtažek z exotické palumum murumura, který vyhlazuje prameny, zjednodušuje jejich styling a zabraňuje chmýření vlhkého vzduchu.

Aplikujte nástroj přímo před sušením na suché nebo mokré prameny, přidává se také do balzámů a používá se pro noční zábaly.

Výsledek aplikace péče trvá až tři dny, a to iv případě, že je vnější vlhko. Vlasy se stávají měkkými a lesklými, přestanou se vylévat z různých směrů a kroutit, získávají pružnost a pružnost.

Opravy terminálových buněk

L'Oreal Professional je termoaktivní nezmazatelný krém nepostradatelný pro dívky, které často používají vysoušeč vlasů nebo vysoušeč vlasů. Aplikujte na suché nebo mírně vlhké prameny po celé délce bezprostředně před položením, aktivuje se při vystavení vysokým teplotám.

Nástroj nepřekonečňuje vlasy silikonem, ale chrání keratin a vlhkost před odpařováním. Jeho cílem je nejen zabránit ničení, ale také obnovit. Vhodný pro kombinovaný typ vlasů, mastné v kořenech a normální nebo suché na špičkách.

Vše v jednom ošetření vlasů

Nezmazatelný profesionální stříkací kondicionér z Uniq One ​​obsahuje cenné oleje lehké textury, které se starají o prameny, zvlhčují je, vyživují je s užitečnými složkami a obnovují. Aplikujte výrobek na mokré čistění kadeř, po kterém můžete začít ležet.

Sprej rozkládá prameny, usnadňuje česání a vytváření účesů. Poskytuje lesk a zářivost, vyrovnává jejich povrch, chrání před negativním vlivem vnějších faktorů. Dále zajišťuje odolnost odstínu barevných vlasů.

Vyvodit závěry

Nezmazatelná péče usnadňuje styling a poskytuje pramenům spolehlivou ochranu proti vlivu vnějších faktorů. Existuje spousta různých produktů s různými funkcemi, mezi které patří nejlepší řešení pro řešení konkrétních problémů s kudrlinami a pokožkou hlavy.

Zvolte si výrobky pouze od osvědčených výrobců a zvážíte, jaký typ vlasů získáte maximální užitek.

Nejlepší nezmazatelné vlasové výrobky podle našich blogerů!

Tentokrát budeme mluvit o nezmazatelných vlasových produktech v naší již tradiční hlavě "Mastkhev".

Nyní je trh představován obrovským množstvím "vymývání": řada olejů, sér, sér, sprejů. Cíl všech je stejný - vyhladit vlasy, dát jim zářit a zabránit průřezu špiček. Ale jak zjistit, který produkt je lepší a co je perfektní pro vaše vlasy?

Naši blogéři vám řeknou, které oleje a séra jsou preferovány a považovány za oblíbené.

Přiznám se, že nejsem fanoušek (a proto ne velký odborník) takových prostředků, nicméně, tam je místo ve své péči o vlasy. Ze všeho, co jsem měl, zdůrazním dvě:

1. Giovanni, Frizz Be Gone, Super vyhlazující, Anti-Frizz Hair Serum z obchodního domu Iherb (možná najdete v našich internetových obchodech)

Je to její přednost, protože Pořád za mnou zařídila. Mám tenké, dlouhé, tenké vlasy. A je důležité, aby takové výrobky neměly příliš velké vážení, že vlasy se nezdá mastné a dokonce méně objemné než to je.

Obal je příjemný a pohodlný - malá láhev s dávkovačem čerpadel.

Kompozice je také jako. Samozřejmě existují silikony (dva na prvních místech), ale vedle nich jsou také užitečné výtažky a vitamíny. Kompozice podle mého názoru je lepší než složení mnoha podobných výrobků.

Cyclopentasiloxan, dimethicon, tokoferol (vitamín E), panthenol (pro vitamín B5), vůně (obsahuje esenciální oleje), extrakt z listů eschscholtzia californica, extrakt urtica dioica, rosa canina, rosmarinus extrakt z listů officinalis (rozmarýn), * ovocný extrakt z citrusového aurantium bergamia (divoký bergamot).

Sérum je průhledné, ne kapalné, "mastné-silikonové" na dotek. Nicméně, to není cítit na vlasy. Používám to jako jiné podobné věci: Třepím trochu peněz na mé dlaně a aplikuji to na mokré vlasy (na délku).

Giovanni, Frizz Be Gone perfektně vyhladí vlasy, ponechá je drobivý, "masky" suché a rozdělené, dává vlasům krásný lesk a skutečný lesk. Ano, já, milovník organických, uchvátí se k takovým věcem. ale co dělat, když opravdu chcete, aby vaše vlasy vypadaly působivěji.

Já se mi líbí, že Giovanni neváží vlasy a druhý den nevypadají špinavě.

Cena se zdá zcela normální (mimochodem, průtok je velmi ekonomický a dost dlouho na dlouhou dobu). Objem 81 ml. Cena je pouze 6,5 USD (v současné době asi 400 let).

Odkaz na sérum Giovanni, Frizz Be Gone.

Druhé sérum, které se mi líbí také:

Elixir na vlasy Biopoint Orofluido

Velmi oblíbeným nástrojem a já jen krátce zdůrazním hlavní body.

Design je velmi atraktivní - skleněná láhev s černou čepicí. Ale zde není zásobník a pro mě je to ještě malý minus, protože je méně praktické používat (a bylo daleko od okamžitě možné přizpůsobit se, abychom získali požadovanou část).

Cyklotetrasiloxan, dimethikonol Argania spinosa jádrového oleje, Cyperus esculentus Root olej, isopropylpalmitát, Linum usitatissimum (Lněný) olej, BHA, benzofenonu-3, Parfum, Hydroxyisohexyl-3-cyklohexen karboxaldehyd, Cl 47000, Cl 26100

Na dotek je elixír také mastný, řídký a volný. Používám stejný vzor jako Giovanni - dávám to na dlani a pak na mokré vlasy (výrobce udává dva způsoby - mokré a suché vlasy).

Elixír je skutečně lehký (zdá se mi to jednodušší než mnoho silikonových sér) a je ideální pro jemné vlasy. Stejně jako v případě Giovanni, nemusíte se bát, že budou vypadat tlustá nebo zvrácená. Vlasy jsou hladké, nádherné lesk a dokonale leží - "vlasy na vlasy".

Také si nemohu pomoct, ale poznámku chuť. Mnoho lidí je o něm bláznivé, ale pro mě se mi zdá zajímavé a příjemné. Orientální vůně, vanilka, jantar a něco něžného (nemohu to popsat).

Oba séry jsou dle mého názoru hodné pozornosti. Dovolte mi, abych vám připomněl, že mám tenké, měkké vlasy a tyto nástroje se hodí do nich velmi dobře.

O L'Oreal Elseve duální sérum na špičky vlasů jsem dlouho věděla, ale nějak jsem to ignorovala. Ale před časem skončilo mé oblíbené sérum Avon a rozhodl jsem se "zkusit něco nového".

Zajímavý formát: dvě kapaliny - červené a průhledné, které se smíchají pouze na rameni. Příjemná vůně, která je však absolutně nenápadná. Ale nejdůležitější věc, samozřejmě, vliv: séra dobře podporuje konce vlasy v dobrém stavu, a to díky své konzistenci „silikonistoy“ s (při rozumném dávkování) nedává nedbalý rozcuchané vlasy. Často jej používám na vlhkých vlasech před stylováním a s potěšením mám na paměti měkkost obvykle suchých špiček. Rozhodně opakujte nákup!

Lena (Ligea)

Vždycky jsem měl tenké a křehké vlasy, dokonce i v dětství, když jsem nepoužíval různé styly, špička byla mou neustálou bolestí hlavy. A česání vlasů slzami a neschopnost růst dlouhé, neporušené vlasy. Trpěl jsem a byl naštvaný, až se v životě objevily různé nesmazatelné oleje a syrovátka. Samozřejmě, oni nedělali moje vlasy husté a luxusní, ale zbavit se mnoho problémů, v žádném případě to, co je „třepení“ Už jsem zapomněla, a to navzdory skutečnosti, že zbarvení, styling a další experimenty, které jsem nyní jasně vytváří větší důraz na vlasy.

Mám vždy stojí několik „nesmyvashek“ na poličce v koupelně, ale protože jsme Masthev téma, pak budu vyzdvihnout jen jeden, protože si myslím, že univerzální a vhodný pro všechny typy vlasů.

Macadamia Léčivý olej Léčba vlasového oleje

Když tato řada právě vstoupila na trh a vytvořila hodně hluku, také jsem podléhal obecnému vzrušení a pokusil jsem se téměř všechny výrobky. Nikdy jsem na mě neudělal žádný zvláštní dojem ani šampony ani masky, ale opravdu jsem měl rád olej. Moje první láhev byla docela drobná. To mimochodem je velmi výhodné, v řádku jsou zobrazeny různé objemy, počínaje 10 ml, nejprve si můžete koupit miniaturu.

Všechny tyto oleje pro špičky jsou velmi podobné složení (silikony a mírně užitečné přírodní oleje) a akce (hladké, snadné česání, přidat lesk), takže výběr toho samého je poměrně obtížné. A přesto se mi líbí tento makedamický léčivý olej, který ve všech ohledech činí vůdce. Dobrá kompozice se slušným obsahem makadamového oleje.

Cyclopentasiloxan, Dimethicon, Jižní Afrika

Je dokonce hmatatelné, pokud jiné sérum je velmi kluzký a zjevně silikonový, pak je tento olej tlustý, těkavý a bez charakteristických kluzných vlastností. Po dalších podobných produktech mám na ruce stále nepříjemný film, který je vypláchnut pouze mýdlem a tento olej je absorbován do pokožky (dobře a do vlasů).

Jak už jsem psal výše, moje vlasy jsou tenké, že je velmi snadné perepitat, těžší, a mnoho silikonové nesmyvashki při pravidelném používání opačný účinek: namísto hladké lesklé hladké vlasy, mám tupé elegantní rozcuchané prameny. Neexistují žádné problémy s tímto olejem (samozřejmě, pokud ho používáte moudře a nedávejte další částku). Vlasy zůstávají živé, objemné, ale zároveň vypadají dobře upravené a nehýbejte se. No, nejvíce zřejmý plus je, že toto sérum má kumulativní účinek, v průběhu času se vlasy stávají pružnějšími, měkčími a konce zůstávají v dobrém stavu mnohem déle. Takže pro ty, kteří rostou vlasy, bude tento olej skvělým pomocníkem.

Tento olej se prodává v různých množstvích od 10 do 125 ml a nejprve si můžete koupit malý vzorek. Můžete si například koupit v obchodě roskosmetika.ru, kde jsou k dispozici všechny dostupné možnosti.

Voda k obnovení poškozených vlasů Shiseido Tsubaki

S nesmyvashkoy od Shiseido setkal před téměř 2 roky, zcela náhodou, když se poprvé objevila na pultech, že cena byla prostor - více než tisíc rublů za jednu láhev 250 ml. Nenašel jsem žádné recenze na internetu a koupil jsem si na vlastní riziko (protože vím, že Tubaki je dobře, ne jediný produkt, který jsem předtím oslovil).
A moje vlasy se ho zamilovaly.
Nedávno jsem vylila mé vlasy a jenom se šamponem, plnícím masky / kondicionéry, protože po sprchování mám celou horu všech druhů sérů a nesmivashek. Chápu, že je to nemožné, ale nemohu s ničem dělat nic. A tady je bílá láhev od SHISEIDO, můj nejvíce věrný asistent. Po něm jsou vlasy poslušné, okamžitě "žité" a obnoveny. Dokonce i když jsou moje vlasy zcela suché - tato nesmyvashka obnoví všechny vlasy od kořenů až po ty samé tipy.

A chuť. mmm.. samostatná píseň! Ohromující, lehké a květinové (díky oleji z kamélie) zůstává na vlasu velmi dlouho a vůbec mě neobtěžuje.
Jedinou nevýhodou je velmi nehospodárné použití, ale praktický dávkovač. Při každodenním používání takové láhve stačí asi měsíc.

Cena: asi 1200 rublů v Letual.

Mám velmi zlobivé, tenké, pórovité vlasy. A teď jsou také na špičkách velmi rozmazlená (z tmavého zbarvení neprošel bez následků), takže nemám nesmyvashek není, sám balzámy a masky nepodaří, samozřejmě. Už jsem se již hodně snažil, ještě jsem se rozhodl, co mi vyhovuje - výrobky na bázi krému nebo oleje.
V současné době mám v mé pravidelné péči dva výrobky, tyto nezmazatelné dorty jsou nyní mým nejoblíbenějším.

Takže tento olejový elixír Orofluido, který si koupím podruhé a znovu koupím, je nejlepší olej, který jsem kdy měl. Za prvé, má luxusní vůni. Žádná legrace, je božský! Jedinečný, fantastický duet ušlechtilé vanilky a jantaru, na vlasy, je dlouhodobě uchováván a ve skutečnosti vás blázní. Ne, ne unavený, ale tento olej používám déle než rok. No a za druhé, pokud jde o pečující vlastnosti, pak je vše na úrovni. Olej nevyvolává žádné nepřirozené zázraky, ale rozhodně zjemňuje, vyhlazuje a dodává lesk. Vlasy s ním lépe upravené, efekt je patrný (zejména hmatový). Má neobvyklou lahvičku - tlusté sklo a bez dávkovače, ale zvyknete si na tento formát a vůbec to není otravné. Její konzistence je tlustá, ale vláčná, nevytváří vlasový tuk vůbec a neumožňuje uschnutí následujícího dne po použití. Ekonomicky spotřebovaná, mám pár vlasů na rameni.

Jako součást ekologicky se doplňují a silikony a přírodní oleje. Jednoduše řečeno, kompozice není něco úžasného, ​​ale je dostatek toho, co je nezbytné pro poškozené vlasy.

Cyklopentasiloxan, Argania spinosa jádrového oleje, Cyperus esculentus kořenové oleje, Parfum, isopropylpalmitát, Linum usitatissimum (Lněný) olej ze semen, benzofenonu-3, BHA, Hydroxyisohexyl-3-cyklohexen karboxaldehyd, CI 47000, CI 26100

Zobrazí se 3 objemy - 25, 50 a 100 ml. Ceny mimochodem jsou poměrně normální a pohybují se od 520 do 1500 rublů. Levný olej nelze volat, ale jedna věc se ospravedlňuje;).

Mým druhým denním prostředkem je tepelná ochrana Kerastase Nectar Thermique.

Cena 150 ml zkumavky je asi 2000 rublů, ale je to velmi ekonomické. Nevím, jestli to někdy skončí?!

Má příjemnou krémovou konzistenci, lehkou, kosmetickou nenápadnou vůni. Používám hraběnku peněz na mou délku, rozdávám se na vlhké vlasy před sušením, nikdy jsem neměl tučné rampouchy nebo něco takového.

Používám to samozřejmě více než šest měsíců a často zneužívám kadeřnictví, vlasy se nezhoršují, z čehož vyplývá, že nástroj funguje.

Navíc jemně změkčuje vlasy. Ačkoli teď už jsou moje vlasy používány, pravděpodobně proto nemám disciplínu :).

Kompozice neopravňuje cenu podle mého názoru, ale funguje to samé!

Aqua, C13-16 Isoparafín, propylenglykol, dimetikon, fenoxyethanol, PEG / PPG-17 osmnácttiny dimethikonu, trietanolamin, karbomer, bramborový škrob Modified, Behentrimonium chlorid, hydroxypropyl guar, Polyquaternium-4, methylparaben, Amodimethicone, benzofenon-4, linalool, butylfenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, benzylsalicylát, Trideceth-6, Citronellol, xylóza, alfa-ionon Isomethyl, benzylalkohol, hydroxycitronellal, kumarin, limonen, Cetrimonium chlorid, mateří kašička extrakt, Parfum.

Obecně platí, že je to příjemný, i když ne drahý nástroj. Obecně jsem slyšel, že profesionál L'OREAL má nástroj s podobným složením za přijatelnější cenu, teď jsem zvědavý, že to zkusím.

Někdy používám samostatně (ale málokdy mi chybí tepelná ochrana) a častěji společně - první termální ochranu, a pak olej na mírně vysušené vlasy.

Důrazně doporučuji oběma způsobům, jsem s nimi velmi rád a užívám je s potěšením.

Mám dva oblíbené vlasové výrobky: jeden se stane náhodou, druhý je zakoupen podruhé. Začněme s používáním domácího zvířete, které se dokázalo o tři roky, které se nikdy nezmění, radím všem a daruji (již jsem vysadil tři lidi).

Tekuté krystaly Konstantní DELIGHT

Samozřejmě přitahuje jméno - "tekuté krystaly". Okamžitě si myslím, že se budete aplikovat na své vlasy - a okamžitě se budou třpytit tisíce diamantů. Ale ne, kluci, je trochu jiný mechanik. Jméno podle mého názoru je stejné marketingové téma jako například "krémy se vzácnými oleji". Výrobci, kteří nazývají podobné výrobky jednoduše tekutinami, jak to je, jedná, myslím, upřímněji. No, nejde o marketing.

Tekuté krystaly jsou jasná kluzká tekutina, která jim nejvíce připomíná, bzučet. Silikonové silikonové tuky, které jste pochopili. Používá se k usnadnění klouzání chloupků, ke snížení jejich vzájemného tření proti sobě, k dosažení hladkosti a díky tomu - lesku.

Po umytí několika kapiček doporučujeme navlhčit vlhké vlasy, pak je třeba vysušit. Dala jsem 2 "kapky" peněz - dvě cvaknutí na čerpadlo (mimochodem, je to velmi pohodlné) - na dlani, třením, pak s těmito dlaněmi trávím po délce vlasů a rozebírají prameny. Často aplikuji na mokré, ale někdy i na suché vlasy.

Kapalina viditelně usnadňuje česání, dává hladkost a lesk, aniž by obětovala objem. Při aplikaci na vlhké vlasy je výsledek lepší než při aplikaci na suché vlasy. Tekutina šetří čas velmi dobře - pokud jste příliš líní, abyste na vlasy nanášeli balzám, lépe je změkčí a ochrání před křehkostí.

A tekutá konstanta DELIGHT má neobvyklou a příjemnou vůni, která připomíná vůni sladkého zralého melounu.

Koupil jsem produkt v profesionálním kosmetickém obchodě pro kadeřnictví a salony. Objem 80 ml, cena kolem 650 rublů (aktualizovaná verze). Spotřebováno velmi ekonomicky - mám dost láhve po celý rok.

Sprej pro vlasy Egomania Professional Oslnivý lesk, který dodává vlasům lesk

A tady už nejsme tekutina, ale sprej. Konzistence - jako voda. Je to skvělá, příjemná vůně sladkého, lákavého ženského parfému. Bohužel tento zápach na vlasu nepřetrvává. Po nanesení spreje na vlasy zůstává lehká parfémová stopa, vůně čistých, čerstvě umytých vlasů.

Výrobce doporučuje nanášení spreje na vlhké vlasy před stylováním. Na základě svých zkušeností bych objasnil následující skutečnosti:

- sprej by měl být aplikován pouze na čisté, mokré vlasy! Při aplikaci na suché vlasy je vždy změní na mastné raménky, olejovitost se na vlasy zřetelně projeví

- Pro dlouhé vlasy stačí 5-6 bičů (7 je maximum, více je už nadměrné a znovu tučné)

- po nanesení vlasů je dobré hřebenit vlasy nebo začít stylovat okamžitě, aby bylo lépe distribuováno a účinek zdravého lesku se zvýší stokrát.

Jeho vlasy s ním opravdu potěší krásnými slunečními odstíny, dává dojem zdravého a dobře upraveného. Sprej se v zimě velmi dobře projevil, když jsem si vlasy vlasy sušil Tonic.

Velkou věcí je, že sprej má nejen vizuální kosmetický efekt. Obsahuje spoustu olejů (slunečnice, hroznové semeno, jojobu), vitamín C. Vlasy po spreji jsou hladké, živé, měkké. Někdy jsem dokonce líný, že používám balzám - sprej a tak dobrá péče. Je pravda, že pro zimu je lepší zvýšit výživu balzámem a maskami - koneckonců, studený, suchý vzduch, tření proti oděvu. Ale na léto bude sprej jen nepostradatelným univerzálním prostředkem péče o vlasy.

Objem 125 ml. Cena je asi 1150 rublů. Kvůli ekonomické spotřebě to bude stačit po dlouhou dobu (používám ji téměř rok, a já jsem vyčerpal polovinu, i když ji neaplikuji každý den).

Shrnutí, řekla bych, že nesmazatelné prostředky jsou skvělou volbou pro dívky, které jsou líné v péči o své vlasy, jako já a pro ty, kteří si pronásledují vlasy. Mohou nahradit i doplnit balzámy a masky.

P.S. A aktivní používání nezmazatelných výrobků vyžaduje hluboké čištění vlasů z času na čas, takže je velmi dobré získat speciální šampon pro toto.

Z editoru. Jako obvykle neexistují žádné náhody v našich preferencích :). Pouze Elixir pro Orofluido vlasy může být nazýván oblíbeným. Ale to není překvapující, my sami jsme jiní, druh vlasů a požadavky na nesmazatelné výrobky jsou také různé. A jaké "zbytky" se vám líbí?

Lepší než salon: 11 chladných vlasových produktů, které se nemusí vypláchnout

Líbí se vám experimentovat s jasným barvením a nemůžete si představit styl bez horkého kadeří? Chápeme! Ale jak s takovou "zátěží" udržet vlasy zdravé a zářivé? Bez kompetentní péče to nemůže udělat!

Oprava ošetření vlasů není levná a kde najít čas chodit do kosmetických salónů? Máme řešení! Náš výběr obsahuje oleje, sérum, sérum a spreje, které vám pomohou udržet zdravé a lesklé vlasy. A nejlepší je, že není třeba "vydržet" - tyto magické nástroje nevyžadují oplachování.

Mythic Oil výživný olej, L'Oreal Professionnel

Tento výživný olej okamžitě vyživuje suché vlasy, což znemožňuje vzhled rozdělených konců. Formula, obohacená přírodními avokády a oleji z hroznových semen, vyživuje vlasy pomocí užitečných mikroelementů a poskytuje jim hladkou a zdravou záři.

Zvlhčující objem krému, krémová emulze Moroccanoil

Pokud se vám líbí styling s účinkem silných a objemných vlasů, pak nejlepším pomocníkem při jejich tvorbě bude objem sraženiny z Moroccanoil. Složení lotion obsahuje vysoce účinné polymery a bílkoviny z quinoa, které mají zesílení a zesílení - vlasy okamžitě získávají sílu a objem. Aplikujte výrobek na mokré vlasy a nepleťte je, v důsledku toho bude účes vypadat silně a vypadat a cítit. Pěkný bonus: produkt obsahuje výživný koktejl z vitamínů a arganového oleje, který hluboce zvlhčí vlasy, dodá mu jemnost a lesk, aniž by zanechal lepkavé značky.

Zahušťovací sprej, H. AirSpa zhušťovací sprej

Profesionální SPA-line od společnosti H. AirSpa dokáže vyřešit téměř všechny problémy. Rozdělené konce, suchost, křehkost - zhušťovací sprej, který vám pomůže. Keratin v kompozici výrobku přispívá ke zesílení každého vlasu a vytváří elegantní efekt silných, hustých a těžkých vlasů.

Thermal Spray Thermal Spray, Wella Professionals

Často narovnávejte vlasy nebo kudrnaté vlasy? Pak nemůžete bez tepelného ochranného prostředku. Spray Thermal Image od firmy Wella Professionals má složitý účinek na vlasy, což jim dává pružnost, hladkost, lesk a fixaci. Produkt je snadno distribuován a nezanechává žádnou lepivost. Aplikujte sprej přímo před stylováním, učiníte to mnohem rychleji než obvykle a vaše vlasy budou spolehlivě chráněny před škodlivými účinky vlasů, žehlení a jiných tepelných prostředků.

Olej na vlasy Intensiv Pflegendes Haarol, Weleda

Intensiv Pflegendes Olej Haarol je 100% přírodní produkt, který se dokonale stará o křehké a poškozené vlasy. Vzorec založený na arašídovém másle a extraktu jetele bude intenzivně vyživovat, obnovovat a dodat vlasům přirozený lesk. Kromě toho olej ochrání před negativními účinky prostředí a zlepší stav pokožky hlavy. Aplikujte výrobek po umytí vlasů a nepleťte je - vlasy plné života vás potěší každý den.

Paul Mitchell Pevné Bodybuildingové mléko pro modelování extra-těla se zvedne

Další možností, jak usnadnit styling - pleťové mléko pro posilování, objem a modelování vlasů Extra-Body Thicken Up od Paula Mitchella. Mimochodem, panthenol je uváděn jako součást výrobku: trenér od Paul Mitchell Elbek Pulatov řekl Cosmo, že tenké vlasy "by byly ideální pro výrobky s panthenolem, které dobře komprimují a dokonce zvyšují průměr vlasů, aniž by je váží." Navíc poznamenal, že nezmazatelné ošetření takových vlasů je vhodnější "co nejsvětlejší na textura sprejů a séra. Nasycené krémy pravděpo- dobně úplně zbaví srsti objemu ".

Instantní regenerační sprej, Pantene Pro-V

Tento sprej Pantene Pro-V je jedním z nejoblíbenějších kosmetických produktů společnosti Cosmo. Nástroj dokonale zvlhčuje, vyživuje a obnovuje vlasy, usnadňuje česání a chrání před poškozením během stylingu. Rozpočtové náklady - další bonus ke všem výše uvedeným vlastnostem.

Revitalizující krémový olej Botanická terapie, Garnier

Nezmazatelný smetanový olej s mateří želé a propolisem pro poškozené a rozštěpené konce provádí několik funkcí najednou: posiluje a obnovuje vlasy, "ucpávky" rozděluje konce, dodává antistatický efekt a chrání před tepelnými účinky. Jasný design, lehká struktura a přiměřená cena - rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Multifunkční termoprotektní rozprašovací závoj pro fixování stylů Hot Set, Redken

Čím častěji jsou vaše vlasy vystaveny vysokým teplotám, tím horší to vypadá. Pokud nechcete, aby byly křehké, suché a rozštěpené, nezapomeňte použít termické ochranné prostředky. Sprchové kouřové horké sady od firmy Redken byly vytvořeny speciálně pro ochranu vlasů při horkém stylu. A maximální stupeň fixace pomůže váš styl vydržet celý den!

Noční opravy masky Jojoba, Yves Rocher

Pouze 8 hodin - a vaše vlasy jsou plně obnoveny! To je přesně to, co Yves Rocher slibuje. Tajemství spočívá v tom, že na suché vlasy dáte noční masku, odstupujete od kořenů a jdete spát... A když usníte sladce, maska ​​"funguje" a vaše vlasy jsou silnější, silnější a zdravější.

Luxusní tvoření objemových emulzí Volume Core Restore, John Frieda

John Frieda proteinové lotion posiluje vlákna vlasů znovu a znovu, což pomůže vytvořit a udržet váš stylový objemný, měkký a přirozený. Stačí jen trochu aplikovat na mokré vlasy, hřeben a vysušit (tento termoaktivní výrobek začíná pracovat při vystavení teplu). Nyní můžete začít styling - objem a lesk na vlasy je zajištěn!

Připravil Alesya Yatskevich

Moji cestu k dokonalým nezmazatelným vlasům. Top 15 fondů. Nejlepší a nejhorší ze všech nástrojů pro testování času.

Dobrý den krása, dnes bych se s vámi podělil o názor na 15 nezmazatelných prostředků ve formátu: olej, krém, kapalina a tekuté krystaly.
Proč potřebujeme nesmazatelné vlasové výrobky?
Pro ochranu vlasů před negativními účinky prostředí, od odpařování vlhkosti zevnitř vlasů, čímž chrání vlasy před lámavostí a suchostí. Také nezmazatelné znamená, že vlasy jsou měkké, hladké a lesklé. Pro mě, nesmazatelné prostředky na oblečení pro vlasy. Nikdy je nezanedbávám v péči, a proto mám tak dlouhé a zdravé vlasy.
Mimochodem, nesmazatelné prostředky prodlužují životnost špiček a odkládají den příštího střihu.

Snažil jsem se o všechny tyto výrobky v průběhu růstových vlasů, několik z nich mi poslali dívky na testování "v odlévání".
Všechny výrobky obsahují komponenty tvořící silikon, které jsou podle mého názoru nejúčinnější v péči o vlasy. Říkám to proto, že jsem seděl na organických látkách po dobu asi jednoho roku a používám nesmazatelné prostředky ve formě 100% olejů a vosků na jejich základě. Ano, moje vlasy vypadaly v pohodě, ale průřez a křehkost byly vždycky se mnou, a to je o délce menší než 60 cm. Teď mám délku téměř 80 cm a moje vlasy se přestaly zlomit a křížit, zásluhou je mou úplnou péčí, která zahrnuje nesmazatelnou péči pro vlasy.
Takže začněte, koneckonců, jsem nahromadil spoustu peněz.
Myslím, že budu popisovat všechno stručněji, ale zároveň je to všechno.
Budu psát jako test nástrojů.
__________________________________________________________________________________________________________________
1. Tekuté krystaly pro vlasy Constant Delight Cristalli Liquidi

Moje dojmy o použití:
Krystaly mají velmi chladnou, heliově mastnou konzistenci, díky níž vlasy obklopují a jsou velmi hladké a hedvábné.
Používala je, když začala růst vlasy. Snažili se dobře chránit vlasy před odloučením a v té době jsem měla tenké vlasy jako rybářské lano a byly roztrhané a rozbité. Vůně výrobku je docela příjemná, stejně jako u všech výrobků této značky. Při dlouhodobém používání vlasy neuschávají. Pro všechny, kteří jsou v rozpočtu omezeni, vám doporučuji, abyste se na ně podívali, podle mého názoru je to cool.
silný> Popis výrobce:
Speciální produkt pro vlasy s dělenými konci. Chrání a revitalizuje volné a kudrnaté vlasy. Poskytuje intenzivní péči, ovlivňuje strukturu vlasů, uzavírá váhy a zabraňuje dalšímu zničení vlasů. Tekuté krystaly Constant Delight se doporučují pro křehké, slabé, poškozené, barvené vlasy. Objem: 80 ml
Cena: 500 rublů
Hodnocení: 5
Doba použití: 2 roky
Budu znovu koupit: ano, když budou peníze pevné, ujdu si je jistě.
_________________________________________________________________________________________________

2. Název: Koncepce šumivých krystalů zelené linky

Moje dojmy o použití: tyto tekuté krystaly jsou velmi podobné konstantám diallinu, ale stále jsem se líbil o něco méně. Vůně byla příjemná. Jejich konzistence je stejná mastně silikonová, velmi kluzká, vlasy jsou pozoruhodně obalené. Vlasy nejsou vysušeny. Není to špatná věc, mohu také poradit, pokud nenajdete první.

Popis výrobce:
Obnovte rozdělené konce. Lněný olej je ideální pro ošetření dělených konců. Díky speciální formula "PURE DIAMONDS", olej proniká hluboko do vlasové struktury, lepí rozdělené konce, plní vlasy vitalitou a přirozeným leskem. Cena: 400
Hodnocení: 5
Použijte čas: 1 rok
Budu znovu koupit: s největší pravděpodobností ne.
_________________________________________________________________________________________________
3. Název: Avonové sérum pro suché vlasy

Moje dojmy o použití:
Není to špatná věc, ale silně voní alkoholem, v důsledku toho s prodlouženým užíváním začíná vysychat vlasy. Nedoporučoval bych vám to.

Popis výrobce:
Lehké sérum vyhlazuje vlasy, obnovuje dělené konce. Okamžitě vyživuje, poskytuje hedvábný a lesklý lesk. Vlasy se stávají silnými, zdravými a silnými. Cena: kolem 200 rublů
Hodnocení: 3-
Použijte čas: půl roku
Budu znovu koupit: ne, ne, a znovu ne.
_________________________________________________________________________________________________
4.Name: L`Oreal Elseve Mimořádný olej pro všechny typy vlasů
Moje dojmy o použití:

Olej má silnou, hustou konzistenci.

Jeho vůně je orientální s květinovými poznámkami, zdálo se mi to těžké. Vlasy dobře oblékají, při správném použití nejsou tuky. Po použití jsou vlasy velmi jemné a hladké. Za prvních dva týdny jsem s potěšením vykřikla, ale pak se moje vlasy staly tvrdým jako drát a moje vlasy začaly suché. Nechtěla bych vám to doporučit, protože existuje podobný nástroj ze stejné cenové kategorie, o ní budu psát níže.

Popis výrobce:
Laboratoře společnosti L'Oreal v Paříži využily alchymii 6 olejů vzácných barev k vytvoření mimořádného alsevového oleje - jejich nejlepší inovační léčbu, přetvářejí všechny vlasy na dokonalou hmotu a chrání je před agresivním vlivem vnějšího prostředí. Jeho bohatý, nemastný vzorec s 6 oleji (květiny Lotus, Tiare, Rose, Nivyanik, heřmánek, lněné semínko) se přizpůsobí každému typu vlasů, který je hluboce vyživující a poskytuje jim životodárnou sílu a oslnivý lesk bez vážení. Lehká orientální vůně s dřevěnými a exotickými tóny mění použití extraordinary oil Elsev na nezapomenutelné smyslné potěšení a obklopuje vaše vlasy nádhernou omamnou vůní.
Kouzelná struktura a alchymie 6 olejů vzácných barev transformuje vlasové vlákno do tekoucí hmoty:
• Olej Lotus vyživuje vlákno a chrání vlasy před agresivními vlivy vnějšího prostředí;
• Heřmánkový olej se vrací do tmavých vlasů, změkčuje vlasové vlákno;
• Tiare květinový olej chrání vlasy před suchou;
• Květinový olej Nivyanik poskytuje vitalitu vlasů;
• Rose Oil dodává vlasům základní živiny;
• Lněný olej intenzivně vyživuje vlasové vlákno.
V důsledku toho vznikla mimořádná ropa Elsev - nejlepší inovační léčba vlasů, která mění všechny vlasy na dokonalou hmotu a chrání je před agresivním vlivem vnějšího prostředí. Cena: 350 rublů
Hodnocení: 4-
Doba použití: 2 měsíce
Budu znovu koupit: ne.
__________________________________________________________________________________________________________________
5.Name: Transfigurace olej-elixír Garnier Fructis Triple Recovery
Moje dojmy o použití:

Chtěl bych nazvat tento olej jedním z mých oblíbených v mém cenovém rozpětí až 400 rublů. Olej je velmi příjemná konzistence média kapalina, sama o sobě průhledná.

Vůně má květinovou sladkou s náznaky ovoce. Při dlouhodobém používání vlasy neuschávají. Perfektně vyhladí vlasy, je jemné a hedvábné. Teď maminka používá tento olej, její vlasy jsou také potěšeny a vlasy jsou tenké. Proto mohu říci, že olej je univerzální a bude vyhovovat oba majitelé tenkých a hustých porézních vlasů. Ale olej dává takový účinek přírodních vlasů, nedělá tuky a neváží vlasy, mé pórovité vlasy nestačí, a tak jsem šel dál hledat můj ideál.

Popis výrobce:
Snímání šperků pro vaše vlasy?
Garnier Fructis vytváří 1e olej-elixír pro všechny typy vlasů s drahocenným arganovým olejem
Průhledná, bezvadná struktura oleje je okamžitě absorbována, neváží a nezanechává žádný mastný pocit.
Triple action:
1. Hluboká výživa
2. Jednoduchý styling a ochrana vlasů
3. Vzácný lesk
Brilantní a měkké na dotek, vaše vlasy jsou přeměněny na špičky. Vynikající orientální vůně dělá péči radost a zůstává lehkým závojem na vlasy. Cena: 350 rublů
Hodnocení: 5
Použijte čas: 1 rok v intervalech
Budu to znovu koupit: pravděpodobně ano, než ne.
_______________________________________________________________________________________________________________
6. Název: Kapous Professional Crystal Shine - kapalina pro dělené konce vlasů Capus

Moje dojmy z použití: mé pórovité vlasy nebyly špatné z tohoto způsobu měkkosti a vážení. Tekutina je velmi vhodná k ochraně tenkých vlasů před průřezem. Není tučný a není těžký. Aroma je příjemná, lehká a nenápadná. Při dlouhodobém používání vlasy neuschávají.

Popis výrobce:
Fluid pro dělené vlasy "Křišťálový lesk" Kapous vyhlazuje a utěsňuje rozdělené konce, zvlhčuje nadměrně usušené vlasy a dodává jim pružnost, pevnost a lesk. Chrání vlasy před negativními účinky prostředí a UV záření. Zabraňuje tvorbě dělených konců.
Silikonový a lněný olej, který obsahuje omega-3 polynenasycené mastné kyseliny, které zlepšují stav vlasů, jemně obalují poškozené oblasti, chrání je a zachovávají přirozenou úroveň vlhkosti jsou jednou ze složek tekutiny. Cena: 400 rublů
Hodnocení: 5
Doba použití: 2 měsíce
Budu znovu koupit: ne.
________________________________________________________________________________________________________________
7. Název: Ollin Care Restore Sérum s lněným semínkem - Restorační sérum s extraktem olivového lnu

Moje dojmy o použití:
Velmi tlustá konzistence tekutých krystalů, vlasy obálky chladné, což je měkké a hladké.

Nástroj poskytuje pouze kosmetický efekt, takže s dlouhodobým používáním může začít schnout. Vůně z něj je velmi chladná, melounová guma, jako z dětství.

Popis výrobce:
Vhodné pro všechny typy vlasů. Vyhlazuje povrch, vyhlazuje kutikulární vrstvu a brání koncem vlasů od průřezu. Kondicionování chemicky ošetřených vlasů, usnadňující česání. Vlasová vitalita a intenzivní zdravý lesk. Cena: 300-400 rublů
Hodnocení: 5
Doba použití: 9 měsíců
Budu to znovu koupit: jestli to někdy skončí, vezmu si to za vůni a chladný kosmetický efekt.
________________________________________________________________________________________________________________
8. Název: Egyptian Hibiscus Matrix Oil zázraky Barva vlasů

Moje dojmy o použití:
Textura je příjemná, mastná, lehká.

Olej má příjemnou vůni, pro mě to voní poznámkami z pelyněk, ale docela hezky odráží tóny jasmínu. Velmi příjemná vůně, která vás doprovází po dlouhou dobu. Olej dodával vlasům nádherný lesk a vlasy byly jemné a hladké. Ale olej se nestal mým oblíbeným a znovu jsem se rozhodl jít hledat.


Popis výrobce:
Objevte olej z egyptského ibišku.
Hibiscus je jedlé egyptské rostliny pro všechny nemoci.
Ve starověkých arabských lékařských textech se jeho odvar označuje jako léčba všech nemocí.
Podle encyklopedických dat patří ibišek do rodiny malvaceae a nachází se v tropických oblastech Asie a Afriky.
Vlastnosti produktu:
Příjemná vonná vůně.
Pomáhá posilovat a obnovovat pružnost struktury barevných vlasů a poskytuje jim jemnost a lesk.
Vhodné pro všechny typy vlasů.
Obnovuje sytý lesk barvených vlasů až o 75%.
Nedoporučuje se hojné použití kvůli možnosti tvorby vysokého obsahu tuku.
Výrobek je snadno vstřebáván a není viditelný na vlasu.
Použijte maticový olej, který po odstínění vlasů zbarví olej z egyptského ibišku, aby obnovil třpytivý lesk vlasům zabarveným v jakékoliv barvě. Cena: přibližně 800-900 rublů
Hodnocení: 4
Doba použití: 3 měsíce
Budu znovu koupit: ne.
________________________________________________________________________________________________________________
9. Název: Kerastase Elixir Ultime Versatile Beautifying Oil - Multifunkční olej pro všechny typy vlasů
Moje dojmy o použití:
Olej má nejkvalitnější a nejbohatší chuť, říkal bych mu parfémovaný, osobně, jeho vůně se podobá parfému. Olej je tlustý, velmi příjemný.

Můžeš jít s ním příliš daleko i na můj pórovitý vlas. Ale pokud se použije moderovaně, pak nebude body vyhlazovat. Ale jeho vlasy jsou velmi hladké a měkké. Při dlouhodobém používání vlasy neuschávají.

Popis výrobce:
Multifunkční péče o všechny typy vlasů. Ochrana před odtokem, intenzivní výživou a dokonalým leskem.
Výhody:
Alchymie čtyř nejcennějších olejů pro krásu vašich vlasů. Tajemství ohromujících vlasů je odhaleno.
Jen pár kapek oleje Elixir Ultime - a vaše vlasy jsou hedvábné a neuvěřitelně lehké.
Při aplikaci před stylingem se vlasy stávají hladkými a chráněnými.
Aplikace jako konečné stylové gesto naplňuje vlasy zářivostí.
Tento nástroj se stane nedílnou součástí každodenního rituálu péče o vlasy.
Technologie:
Technologie OLEO-COMPLEXE je alchymie čtyř nejcennějších olejů: arganový olej, kamélie olej, kukuřičný olej a olej pracaxi.
Tato účinná kombinace účinných látek činí vlasy krásné, lesklé, měkké, chráněné, plné lesku a světla.
Živé a opevněné vlasy jsou chráněny před agresivními vnějšími vlivy.
1 / Olej z kukuřičných jader:
Tato složka hraje roli bohatého zdroje živin.
2 / Arganový olej:
chrání vlasy a je hladký a lehký.
3 / Pracaxi olej:
posiluje vlasy a zvyšuje jejich hustotu a ochranu.
4 / Camellia olej:
dává vlasům neuvěřitelný lesk. Cena: 2000 rublů
Hodnocení: 5
Použijte čas: 9 měsíců.
Budu to znovu koupit: pokud jsou peníze navíc, koupím to.
_________________________________________________________________________________________________
10. Název: Intenzivní hydratační krém Cocochoco

Moje dojmy o použití:
Velmi hustá smetana, musíte s ním najít společný jazyk, protože může silně vážit vlasy, které jim způsobují rahlu.

Doslova jsem na něj položil kapku a přitiskl jsem si ho mezi dlaněmi a snažil jsem se ji aplikovat pouze na špičky. Vůně produktu je velmi příjemná, parfumovaná, osobně cítit čerstvost okurek a jablek.
Zjemňuje velmi chladné vlasy, vytváří tvrdé tipy měkké a živé.

Popis výrobce:
Intenzivní krém Cocochoco - pro okamžité nasycení vlhkosti velmi suchých, poškozených, pórovitých vlasů. Usnadňuje česání, dává hladkost, lesk, odstraňuje plynulost. Utěsňuje vlasy, zdůrazňuje kudrlinky, usnadňuje stylování jakékoliv složitosti. Na velmi poškozené vlasy po bělení a mytí lze použít jako nesmazatelné prostředky. Cena: kolem 1000 rublů
Hodnocení: 5
Doba použití: 6 měsíců
Budu to znovu koupit: pravděpodobně ano, než ne.
_________________________________________________________________________________________________
11. Název: Joico K-PAK Rozdělovač koncového rozstřikovacího balzámu

Moje dojmy o použití:
Konzistence krému a hélia má příjemnou vůni, salon.

Drahé a nejhorší prostředky. Sušené vlasy z první aplikace. Vlasy, jako by byly pokryty filmem a začaly se udusit. Chcete vědět, co je sucho? Koupit tuto tekutinu.

Popis výrobce:
Vynikající balzám bez váze pro péči o rozdělené konce, poskytující kvalitní péči o barvené, kudrnaté, dlouhé vlasy všech typů. Utěsňuje špičky vlasů a chrání hroty před dalšími tepelnými, chemickými, mechanickými nebo ekologickými škodami. Má rekonstrukční účinek na kůru a kutikulu. Vynikající výživný a hydratační přípravek, odstraňuje plynatost a leští vlasy.
V důsledku použití K-PAK rozděleného konce hnacího balzámy jsou konce vlasů opět lesklé a zdravé. Vlasy se obnovují a zvládnou. Cena: přibližně 2500 rublů
Hodnocení: 1
Použijte čas: 1 měsíc
Budu znovu koupit: nikdy to není dno!
_________________________________________________________________________________________________
12. Název: Ollin Megapolis - noční vlasový krém na bázi Ollin Black Rice

Moje dojmy o použití:
Snažil jsem se tento odlitek v odlitcích a dobře, měl jsem to štěstí, že to zkouším. Opravdu, opravdu, je...
Vůně amoniaku s náznaky moči kočky, strašně úpěnlivě. Vůně je právě tak zjevena na vlasy. V první den se vlasy stávají hustými a velmi měkkými, ale druhý den, ahoj suché konce.

Krémová struktura není mastná. Vlasy se po něm stávají matné, bez lesku. S krémem je možné jít příliš daleko.
Popis výrobce:
Krém je kondicionér.
Umožňuje styling, poskytuje ochranu před vytápěním s vysoušečem vlasů a kleštěmi.
Zabraňuje zamotání vlasů.
• Ochrana před nepříznivými účinky na životní prostředí.
• Antioxidační vlastnosti.
Aktivní složky:
černý rýžový extrakt, pšeničné bílkoviny, hydrolyzovaný keratin, mikroemulzní silikon. Cena: 400 rublů
Hodnocení: 2+
Použijte čas: 1 měsíc
Budu to znovu koupit: ne, bylo by to jiný zápach, možná by mu dal další šanci, ale tady to určitě není!
________________________________________________________________________________________________________________
13. Název: L'Oreal Professionnel Mythic Oil - výživný olej pro všechny typy vlasů L'oreal Profesional

Moje dojmy o použití:
Olej je světlý, má příjemnou vůni, vlasy neváží.

To je hladké a tekoucí. Ideální pro tenké vlasy. Při dlouhodobém užívání nezasychává vlasy, až donedávna to bylo považováno za ideální, ale pak jsem si uvědomil, že existuje lék, který mě poprvé vyhrál.

Popis výrobce:
Mýčný olej vyživující olej, založený na avokádových a hroznových olejích, má měkkou texturu a pečující vlastnosti a také má několik funkcí, které je třeba aplikovat. Cena: 1000 rublů
Hodnocení: 5
Doba použití: 5 měsíců
Budu to znovu koupit: ne, protože jsem našel lepší nástroj než tenhle.
_________________________________________________________________________________________________
14. Název: Constant Delight 12 in 1 Elixir pro vlasy

Moje dojmy o použití:
Velmi lehký krém na vlasy, má pěknou salonní vůni. Lehký krém, je těžké to přehánět.

Vlasy jsou hladké a měkké. Vlasy nejsou těžší, takže dokonale zdůrazní strukturu porézních nebo kudrnatých vlasů. Vlasy jsou elastické na velmi špičky, zvlhčující je opravdu cítit. Vlasy po jejím snadném hřebeni a po méně zmateném. Velký krém pro vaše peníze, kromě toho je velmi ekonomický.

Popis výrobce:
Intenzivní maska ​​pro okamžité rozprašování. Nevyžaduje oplachování. Vyvinuta na základě přírodních složek, nástroj aktivně ovlivňuje problematické oblasti.
Elixir pro vlasy "12 v 1" současně má 12 pozitivních efektů:
- obnovuje vlasy po celé délce
- chrání vlasy před tepelnými účinky
- poskytuje výživu a hydrataci slabých vlasů
- usnadňuje česání
- obsahuje UV filtry
- chrání před nepříznivými faktory prostředí
- usnadňuje stylování nepoddajných vlasů (snadné upevnění stylingu)
- saturuje strukturu vlasů keratinem
- dává vlasům zářivý lesk - dělá vlasy méně načechraně
- pomáhá prodloužit intenzitu barvení vlasů
- zabraňuje vzniku dělených konců. Cena: 400 rublů
Hodnocení: 5+
Doba použití: 7 měsíců
Koupím znovu: ano.
_________________________________________________________________________________________________
15. Název: Arganový olej pro vlasy se zlatými částicemi Tahe Keratin Gold
Moje dojmy o použití:

Stejně jako v jednom z mých příspěvků jsem srovnal tento olej s kerastazem a mohu říci, že překonal i jeho působení. Je perfektní. Vlasy se narovnávají, jako by prošly železem, vlasy jsou velmi hladké. Všechny ostruhy na délce se vyhlazovaly, jako byste měli hedvábnou látku vlasů. Olej má příjemnou vůni ananasu.

Tlustá, nažloutlá barva. Dokonce ani nevím, co o něm mluvit, kromě toho, že je ideální pro mé pórovité vlasy.


Popis výrobce:
Arganový olej s keratinem, aktivní kmenové buňky rostlin a zlaté mikročástice. Bojuje se známkami stárnutí, posiluje vnitřní strukturu vlasů, obnovuje jejich tón, energii, hustotu, jas a jemnost.
To dělá vlasy měkké a lesklé, tóny a vyživuje je zevnitř. Cena: v závislosti na místě nákupu a objemu, ale tento olej je ve stejné cenové kategorii s kerastázou.
Hodnocení: 5 ++
Použijte čas: 4 měsíce
Budu to znovu koupit: ano, a ano znovu!
_______________________________________________________________________________________________________________


Mimochodem jsem zkoušel růžovou esenci moltobeene, vůni jejího příjemného jablka. Může jít příliš daleko.
Nemohu ukázat fotografie balení, ale konzistenci, prosím.

Konzistence je spíše jako silikonový olej.
Poslal jsem ho k odběru v odlitku.
Co mohu říci, efekt je nejprve wow, chci koupit jeho plnou verzi, a po 2 týdnech, být... Nechci to koupit, protože vlasy začaly suché.
______________________________________________________________________________________________________________
Naplnila jsem svou misi a až z 15 pokusů se mi podařilo najít svůj ideál pro vlasy. upřímně, a není touha vyzkoušet něco nového, ale protože můj vnitřní vlasový maniam neustále touží po novém.
Proto jsem ještě pár prvních tří nástrojů, které bych rád vyzkoušel.
Napište, našli jste svůj ideál, nebo stále hledáte?
Budu rád svým komentářům, děkuji všem za pozornost, brzy se uvidíme!

Pro Více Informací O Suché Vlasy