logo

Nezmazatelný vlasový kondicionér

Moderní rytmus života ve velkých městech vyžaduje od nás nejen obrovské množství síly a energie, ale také zvláštní péči o sebe-péči. Ženy nyní věnují pozornost všemu, začínajícím postavou a končící špičkami nehtů, ale jedním z nejcennějších pokladů, které mohou zkrášlit každou ženu, jsou svěží a zdravé vlasy.

Časté změny počasí, nošení klobouků, česání, styling, sušení foukáním, barvení vlasů a jen obyčejná guma a vlasy - to všechno pokazí naše vlasy každý den. Abyste neztratili drahocennou hřívu, je třeba každodenní péče a velmi často zde není dostatek šamponu.

Každý znají značky jako L'Oreal, Estel, které představují obrovskou řadu olejů, masky, krémy a vlasové kondicionéry. Také na každé polici najdete nesmazatelné vlasové kondicionéry od firmy Gliss Kur, pro které kupující dávají nejvíce nadšených recenzí. Pokud nepřejdete fyzicky do obchodu, můžete vybrat příslušný nástroj podle katalogu. Slavní prodejci vám rádi nabídnou výběr z desítek expresních kondicionerů Faberlic, Avon, Oriflame, dostatečné variace, bonus k takovým objednávkám, také uděláte dárek.

Nezmazatelný vlasový kondicionér

Šampon, kondicionér, maska, sérum na tipy, tepelná ochrana... Dámský arzenál pro péči o vlasy je impozantní a velmi krásný a nezasvěcený. Jakmile se objeví nový nástroj, měli byste ho určitě vyzkoušet. Zjistěte, zda je na poličce potřebný nesmazatelný kondicionér a zda se liší od obvyklého.

Proč potřebujete vlasový kondicionér

Hlavním cílem tohoto produktu je změkčení toho, co bylo vysušeno šamponem. Při procesu praní se povrch vlasů stává drsným, protože chemické složení šamponu odstraňuje mastnou fólii a zvedá kůžičku. Pokud necháte všechno tak, jak se zdá, vaše vlasy se začínají zmátat, přiléhají k sobě, elektrifikují a těžko se pokořují. Klimatizační jednotka provádí několik úkolů najednou:

 • vyhlazuje váhy;
 • pokrytá fólií;
 • chrání před UV paprsky a vnějšími faktory;
 • usnadňuje stylingový proces.

Jak používat tento typ vlasového kondicionéru? Tento algoritmus je velmi jednoduchý:

 1. Dobře si umyjte vlasy. Vysuňte prameny ručníkem.
 2. Rozdělit v ruce hrášek smetany s polovinou vlašského ořechu. Použijte patting pohyby na prameny.
 3. Pokud je výrobek ve spreji, stiskněte dávkovač 1-3 krát, v závislosti na délce a tloušťce.
 4. Suchý jakkoli se vám líbí.

Co dělá balzám odlišný od vlasového kondicionéru?

Ve výklenku péče o vlasy existují dva produkty, které se často vzájemně zaměňují a mylně nahrazují jména. Jedná se o balzám a kondicionér. Pro spotřebitele je to prostě prostředek pro česání vlasů, ale v praxi mají zcela odlišné funkce. Co je výše uvedená klimatizace již byla zvážena. Balzám také slouží jiné účely:

 • potraviny;
 • hydratační;
 • struktura zhutnění.

Hlavní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že balzám neobsahuje velké množství silikonů a od té doby nehraje ochrannou roli netvoří film. Přivádí příznivé látky pouze do otevřených stupnic, díky čemuž mohou prameny těžší. Výjimkou je balzám na úpravu vlasů, který má složitější složení a je schopen, po naplnění, "utěsnit" kůžičku, aby okraje leskl.

Co je nesmazatelný kondicionér

Klasickým formátem výrobku je krém, který se uchovává několik minut. Poté je dobře umyjte hlavou pod tekoucí vodou. Nezmazatelný vlasový kondicionér může být také uvolněn jako krém, ale častěji je to emulze, sérum nebo dokonce olej (na bázi silikonu). Zvýrazněním je, že může být výslovným nástrojem, který lze použít při sušení vysoušeče vlasů. Nezmazatelný kondicionér je vhodný pro vlasy:

Hlavní výhody produktu:

 • není těžší;
 • rychle vstřebává;
 • dělá vlasy poslušný;
 • chrání před horkým vzduchem;
 • odstraňuje statickou elektřinu.

Kondicionér na stříkání vlasů od nejlepších výrobců

Dlaň je držena profesionálními značkami: Kerastase, Revlon, Matrix, Bonacure. Pokud se k nim obrátíte bez předchozího studování hodnocení, pravděpodobnost získání dobré, nezmazatelné péče o vlasy je vyšší než u masového trhu. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat produkty v komplexu: šampon, kondicionér a masku z linky. Co zákazníci doporučují:

 • Revlon Equave. Obsahuje hydrolyzovaný keratin, který je prezentován ve formě lehkého spreje, který neváží ani tenčí a slabší vlasy. V sérii existuje několik variant produktů: usnadňuje poškrábání, ochranu proti slunci, péči o blondýnky, zvyšuje hlasitost. pH = 4,6.
 • Professionals nazývají Indola Hydrate B-phase jako alternativu k Revlon, protože mají podobné složení a princip činnosti. Jediný rozdíl je, že vlasy po Indole jsou méně hladké. Formát produktu - sprej.
 • Kerastase Noctogenist Výrobce Voile Nuit volá noční závoj. Tento nezmazatelný vlasový kondicionér se navrhuje, aby byl aplikován před spaním na mokré prameny, aby se usnadnilo jejich zotavení. Doporučeno pro tenké, poškozené, vyprahlé vlasy.
 • Matrix Mega Sleek Blow Down Cream se vyrábí v krémovém formátu, obsahuje přírodní bambucké máslo, odstraňuje elektrifikaci a při vysušení může vyhlazovat vlny. Je schopen působit jako tepelná ochrana. Nevýhodou (subjektivní) - je těžší než klimatizace ve spreji.
 • Matrix Long Damage Break Fix má lehčí texturu zaměřenou na obnovu, vkládání dělených konců.

Kde koupit a kolik stojí

Profesionální značky (Kerastase, Matrix, Sexy vlasy atd.) Lze nalézt pouze ve velkých městech offline: jsou přístupné většině spotřebitelů pouze prostřednictvím internetových obchodů. Náklady na láhev ve 200 ml se pohybují od 1300 do 3000 r. Situace s výrobky na masovém trhu je jednodušší: Schwarzkopf, Estel, Elsev a podobně se prodávají v obchodech s chemickými výrobky pro domácnost. Najděte si dobrý nezmazatelný klimatizátor lze nalézt i za 150 ks, ale hlavní cena koridor - 250-700 p.

Který klimatizační přístroj je lepší

Posouzení péče závisí nejen na jeho kvalitě, ale také na správném výběru. Chcete-li to provést, musíte určit typ vlasů (je lepší svěřit tento úkol odborníkovi), abyste pochopili, za jakých podmínek by měl nástroj jednat, jaké úkoly je třeba řešit. Nezmazatelný kondicionér je vybrán tak,

 • Tenké vlasy nepotřebují v kompozici oleje - jsou těžší.
 • Pokud je pokožka hlavy špinavá, podívejte se na produkt, který je určen pouze k tipování.
 • Tříselný vlas potřebuje kondicionér ve spreji - žádné krémy.
 • Při suchých dělených koncích je nutný dobrý zvlhčovač.
 • Nezmazatelná kondicionér může být zbytečná na husté, tvrdé vlasy.
 • Majitelé elastických kadeří potřebují koupit krém, který struktury kudrlinky.

Nezmazatelné kondicionéry - prostředky na ochranu vlasů

Tento článek odhaluje vlastnosti nezmazatelných vlasových kondicionérů a jejich odlišnosti od ostatních kondicionérů. Také v textu je krátký přehled o takových produktech, které byly mezi spotřebiteli velkou poptávkou a jsou rozšířené na regálech kosmetických obchodů.

S moderním rytmem života je obtížné najít čas pro slušnou péči pro vaše tělo, včetně vlasů. Jsou však vysoce náchylní k agresivnímu vlivu podmínek prostředí, povětrnostním podmínkám a technickým prostředkům pro sušení a styling. Proto, aby byla zachována krása a zdraví kudrlin, je třeba jim poskytnout náležitou péči a péči. Tento úkol dokonale funguje nezmazatelný kondicionér, o kterém se bude diskutovat v tomto textu.

Co je nesmazatelný kondicionér?

Nezmazatelná kondicionér je lék, který se nanáší po celé délce vlasů, aby se o ně postaral.

Hlavní funkce tohoto výrobku se nijak neliší od obvyklého máchání - vyhlaďte prameny a obnovte pružnost vlasů po škodlivých účincích alkalických látek přítomných v jakémkoliv šamponu. Doba expozice však výrazně zvyšuje jeho účinnost. Obecně lze poznamenat následující pozitivní účinky tohoto nástroje na prameny:

 • Otevřené vločky na vlasy jsou naplněné změkčujícími složkami.
 • Kudrnaté obalené neviditelným ochranným filmem.
 • Probíhá proces česání a stylingu.
 • Zvyšuje ochranu vlasů před škodlivými účinky životního prostředí a ultrafialového záření.
 • Statická elektřina je odstraněna.
 • Tepelná ochrana je poskytována při použití vysoušeče vlasů, kleští, "žehliček".

Na regálech kosmetických prodejen najdete dvě formy uvolnění takové péče, které jsou:

 • krém ve fľaši s dávkovačem;
 • kapalina - sprej.

Druhá varianta se nejčastěji vyskytuje, protože je výhodnější a ekonomičtější.

Po nanesení se látka nevymyje, takže vlasy jsou dlouhodobým ochranným a léčebným účinkem, na rozdíl od kondicionéru - máchání, které chcete udržovat na vlasu po dobu 3 minut. Kondicionér s hlubokým působením se aplikuje po dobu 20 až 30 minut, ale stále vyžaduje oplachování, což činí vlasy náchylnější k poškození.

Jednou z významných výhod nezmazatelného výrobku je to, že může být používán každý den při pokládání, než aby čekal na další postup umytí hlavy.

V závislosti na typu vlasů by měl vybrat nejvhodnější drogu. K tomuto účelu můžete použít následující doporučení:

 • Vlasy, náchylné k obsahu tuku vhodnější spreje. V této aplikaci by měla být hlavně na tipy.
 • Silně kudrnaté vlasy vhodné krém, který pomáhá vyhnout se "chmýří" a struktury pramenů.
 • Těžké mastné produkty jsou pro tenké vlasy kontraindikovány.

Oblíbené produkty

"Loreal Elseve Full Recovery 5. Dvojitý elixír"

Prodává se v balení s rozprašovačem. Umístěný jako nástroj zaměřený na obnovu a zlepšení stavu křehkých, oslabených vlasů. Konzistence drogy je tekutá a lehká. Kudrliny po aplikaci jsou dobře vyhlazeny, změkčeny a získávají lesk.

Jako součást prostředku prokeratinu, kterým je účinek poskytován. Obsahuje také arginin, pšeničný protein, kyselinu mléčnou a kyselinu citronovou, alkohol.

Kapalné přísady jsou rozmístěny ve vrstvách v injekční lahvičce, proto je nutné před použitím dobře protřepat. Poté rovnoměrně naneste na suché nebo vlhké prameny. Poté položte vysoušeč vlasů nebo zcela nechte vyschnout přirozeným způsobem.

"Syoss Volume Collagen a lift"

K dispozici ve spreji. Výrobce slibuje třikrát snadnější česání a objem vzduchu. Neváží vaše vlasy. Dobré pro tenký, bez objemu vlasů. Má nenápadnou květinovou vůni.

Obsahuje komponenty, jako je hydrolyzovaný kolagen keratin, panthenol a olej z meruňkových jader. Mezi komponenty není přítomen silikon.

Stříkat produkt by měl být na suché nebo mokré vlasy po celé délce ve vzdálenosti 15-20 cm. Chcete-li dosáhnout objem sušení kudrlinky, zdvihněte je na kořeny štětcem.

"Gliss kur Indelible Deep Recovery + Sérum"

Výrobek pro silně vyčerpané vlasy. Poskytuje pružnost a pružnost vláken a hedvábnou měkkost. Výrobce slibuje obnovit extrémní poškození za 7 dní. Obal má sprejovou lahvičku. Aroma příjemná kosmetika.

Vzorec kondicionéru je aminoproteinové sérum, které proniká do hlubších vrstev vlasů. Použitými složkami jsou hydrolyzovaný keratin, kolagen a panthenol.

Dvojfázová lék před použitím je potřeba dobře protřepat. Naneste na suché nebo mokré vlasy po celé délce. Poté můžete vlasy dokončit obvyklým způsobem.

"Dove Intenzivní zotavení"

Tento nástroj pomáhá obnovovat a posilovat vlasy a také zabraňuje tvorbě dělených konců.

Expresní postřikovač pro poškozené vlasy pomáhá obnovovat a posilovat vlasy, což jim dodává zvláštní měkkost. Prostředky mají charakteristickou vůni, která je vlastní veškeré produkci "Dove".

Technologie "Repair Keratin" vám umožňuje obnovit vlasy na úrovni buněk kvůli keratinu, která je součástí.

Produkt také obsahuje cyklopentasiloxan, který na vlasy zanechává ochranný film a glycerin, který zvlhčuje a rozjasňuje kudrlinky.

Doporučuje se stříkat drogu ze středu délky na špičky, čímž se vyloučí kořenová zóna. Pak můžete začít pokládat.

Kontraindikace

Všechny popsané kosmetiky jsou bezpečné pro zdraví a mohou být používány každým dnem všemi typy vlasů a pokožky. Používání přípravků těhotným ženám není zakázáno.

Použití je kontraindikováno pouze v případě alergie na složky přípravku, stejně jako lupy a seborrhea.

Doporučuje se opatrně stříkat výrobky v blízkosti očí a při jejich požití je důkladně opláchněte vodou.

Závěr

Expresní klimatizace, které nevyžadují proplachování, se staly mezi spotřebiteli velmi oblíbenými. Vysoká účinnost, minimální čas a úsilí při používání, všestrannost a dostupnost činí tento výrobek nepostradatelným pro mnoho žen.

Nezmazatelný vlasový kondicionér: kdo to potřebuje?

Marianna Milkisová

Velvyslanec vědomé spotřeby ve věcech módy, krásy a dalších.

Chápeme, co je nezmazatelný vlasový kondicionér, jak ho používat a proč je třeba.

Nezmazatelný kondicionér - kdo to potřebuje a proč?

Pokud je obtížné "souhlasit" s vašimi vlasy a tradiční péče ve formě šamponu a vlasových kondicionérů je nezkouší, je docela možné, že postrádají nesmazatelné kondicionéry.

Skeptismus je naprosto opodstatněný: nakonec oba prostředky - tradiční vlasové kondicionéry a nesmazatelné - se nazývají téměř stejně. Navzdory tautologii je nesmazatelná kondicionér vůbec marketingovým trikem, ale důležitým krokem před nanesením výrobku na pokládku na čerstvě umyté a ručně sušené prameny, zvláště pokud jsou vaše vlasy vystaveny pravidelnému stresu nebo mají "komplikovanou" strukturu.

Hlavní rozdíl mezi nezmazatelným kondicionérem a tradičním balzámem na úpravu vlasů, který je aplikován ve sprše, je v textuře. Složení nezmazatelných prostředků zahrnuje lehčí složky založené na nenasycených mastných kyselinách. Jejich jedinečná chemická struktura zabraňuje krystalizaci a umožňuje jim obalovat vlasy bez jejich vážení nebo lepení. Vzhledem k méně viskózní struktuře se nejlépe vyrábějí nezmazatelné kondicionéry ve formě sprejů a jemných lotionů.

Ve většině nezmazatelných vlasových kondicionérů najdete známé látky jako silikon a keratiny. Jsou potřebné pro optimální péči a nebudou vážit vlasy. Naopak, zvlhčí, dá vlasům lesk a usnadní česání vlasů jakékoliv textury!

Kdo potřebuje nesmazatelný vlasový kondicionér?

Nezmazatelný kondicionér je potřebný především pro majitele tenkých, suchých, poškozených a kudrnatých nebo frizových vlasů. Vzhledem k vysokému každodennímu stresu a špatnému prostředí ve velkých městech je tento nástroj užitečný pro každého, kdo sní o měkkých, zdravých vlasech, které neelektrní a snadno se vejde. "V tom okamžiku, kdy jste již použili své oblíbené masky, balzámy, kondicionéry a chcete ještě více lesku, použijte nesmazatelnou léčbu," doporučuje odborná matka Ekaterina Mintseva.

Nezmazatelné klimatizační jednotky a problémy, které řeší

Nezmazatelné kondicionéry vyřeší řadu charakteristických problémů s vlasy.

Majitelé frizových, kudrnatých nebo zvlněných vlasů pravidelně čelí problému nafouknutí. Opravné prostředky, které neopouští, trvale vyživují vlasy, aniž by je váží. Výsledek: lesklé, měkké, dobře definované kudrlinky a vlny!

Splétané vlasy po sprchování nebo spánku jsou smutné klasiky. V prvním případě stačí použít nezmazatelný kondicionér s postřikujícími vlasy poté, co jste vysušili vlasy ručníkem a počkejte pár minut před vycpáním a zítra ráno probudíte jemné a měkké vlasy, aplikujte výrobek přímo před spaním.

Každá kondicionér vyhlazuje povrch vlasů a pokrývá její váhy. Nicméně, nesmazatelné kondicionéry kromě toho obalují každý vlas s tenkou vrstvou výživných ingrediencí, chrání zámky před ekologickými útoky a vyživují je po celý den, což přispívá k jejich hlubšímu oživení.

Moisturizing - jeden z hlavních "talentů" nezmazatelných klimatizačních jednotek. Jejich nejlehčí textury vyživují vlasy vlhkostí a poskytují pramenům zdravý lesk. Další zvlhčování také bojuje se společným problémem jemných vlasů, zvláště během chladné sezóny, - statiky.

Každý ví, že vlasy jsou velmi obtížně stylové a dokonce i suché a křehké - ještě víc! Nezmazatelné výrobky zlepšují pružnost vlasů a chrání je a pomáhají váš styl "živě" až do večera nebo rána.

Tip: během instalace nezapomeňte na tepelnou ochranu!

Použití nezmazatelné léčby různými způsoby, můžete dosáhnout různých výsledků. Nadya Yusufkhanova doporučuje tři hlavní použití:

 1. Nezávisle po očistě a péči o lesk, disciplínu a krásu vlasů.
 2. V komplexu s omyvatelnou péčí: po čištění a před použitím péče o vlasy (kondicionér, maska) po dobu 1-2 minut pro péči o beztíže.
 3. A před stylováním s stylováním na čerstvě umyté vlasy. Zjemňuje a upravuje vlasy během stylingu a zvyšuje účinnost jiných výrobků.

Typy a formy nezmazatelných vlasových kondicionérů

Lehké, nelepivé textury nezmazatelných vlasových kondicionérů z nich činí velmi pohodlné použití. Nezmazatelné kondicionéry jsou k dispozici ve formě sprejů, olejů, lotionů a sér. Ale o všem podrobněji.

Sprej

Sprej - nejpohodlnější a nejběžnější forma uvolňování nezmazatelné péče o vlasy. Zatímco samotný kondicionér může mít tekutější, mastnou nebo gelovou strukturu, sprej zajišťuje lehkost a jednotnost nanášení výrobku, stejně jako skutečnost, že neváží vlasy.

Takové balení také usnadňuje aplikaci na druhý a třetí den po instalaci, pokud jej chcete obnovit.

Tip: Spreje jsou zvláště dobře používány při péči o tenké vlasy.

Olej

Olej je nepostradatelný pro lesk a hlubokou výživu bez vážení. Moderní oleje se správnou dávkou nezanechávají mastný film. Nejčastěji jsou vhodné pro husté vlasy a husté kudrlinky.

Lotion

Rozložení nezmazatelného kondicionéru ve vlasech ve formě lotionu vyžaduje trochu více dovedností, ale sílu každého. Tato forma uvolnění je nejvhodnější pro majitele tlustých a kudrnatých vlasů a také usnadňuje aplikaci výrobku přes noc.

Tip: po nanesení nezmazatelného kondicionéru v podobě lotionu, je nejlepší, abyste si vlasy ořezal s plochým, vzácným hřebenem!

Sérum

Díky bohaté kompozici a velkému dávkování budete potřebovat spoustu peněz! Správné množství bude měřeno vhodným dávkovačem. Pracují na nejhlubší úrovni a jsou nepostradatelné pro intenzivní obnovu některých poškozených částí vlasů.

Jak používat nesmazatelný balzámový kondicionér

Naši odborníci připravili pro vás krok za krokem tento nádherný nástroj:

 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 2. Aplikujte a omyjte svůj oblíbený vlasový kondicionér.
 3. Vysušte si vlasy ručníkem, aby nekvapkala voda.
 4. Aplikujte nesmazatelný kondicionér na mokré vlasy. Neumývejte se!
 5. Po několika minutách si oblékněte vlasy plochým řídkým hřebenem.
 6. Vydejte se do tradičního stylu, začínající ochranným nebo texturizujícím prostředkem.

Hodnocení nejlepších nezmazatelných vlasových kondicionérů

SalonSecret stylists shromáždili pro vás nejlepší nezmazatelné vlasové kondicionéry, které byste si měli zakoupit za každodenní péči o vlasy!

Doporučené finanční prostředky

Odpor Therapiste Shampoo Bath

Bifázické sérum pomáhá těžce poškozené vlasy a bojuje s dělenými konci!

Doporučené finanční prostředky

Krémové sérum Křivkové plné krouživé víření

Nástroj obnovuje kudrnaté vlasy a stále má velmi příjemnou vůni!

"Pro moje kudrnaté vlasy je toto sérum jenom bohoslužbou! Dvě hovory a kadeře po celý den jsou k dispozici! Nezdržujte se, nečistěte. Je to pro kudrnaté vlasy. Na přímce nebude fungovat! "Gul

Doporučené finanční prostředky

Elixir tak dlouhé poškození Break Fix

Opravdu magický elixír: činí vlasy silné a silné, pomáhá obnovit poškození vlasů a má velmi příjemnou vůni!

"Produkt je super! Díky výrobci elixíru. Mám klienty a já ho také zbožňuji. Pro poškozené vlasy, které se obtížně hřebčí, je tento nástroj v pohodě. Vlasy nejsou přetížené, stane se poslušným, s příjemným leskem. To je to nejlepší, co jsem kdy potkal. " Julie

Doporučené finanční prostředky

Keratindose Pro-Keratin Renate Keratin Spray

Pro-keratinový komplex a hedvábný extrakt posilují vlasy, ale zároveň dělají vlasy měkké, hedvábné a poslušné.

"Zapíná žínku do krásných vlasů! Kouzelná hůlka pro nejvíce mrtvé vlasy. Stávají se měkkými a poslušnými, je škoda, že až do dalšího šamponu. Nástroj je velmi úsporný, takže když to přehánějí, můžete dostat účinek špinavých vlasů. " Anastasia

Doporučené finanční prostředky

Extrémní antisnap péče

Pohodlný dávkovač pomáhá vytlačit perfektní část nástroje, která obnoví strukturu poškozených vlasů.

"BOMBIC znamená! Už 25 let jsem byla přírodní brunetka, ale můj duše mě požádala, abych se stal blonďatým;) A není divu, že po takových změnách mé vlasy nebyly v nejlepším stavu: barvení, sušení, styling. Začala jsem hledat způsob, jak udržovat a obnovovat vlasy. Jeden slunečný den jsem se rozhodl zkusit tento superfumed a šampon s kondicionérem ze stejné série EXTREME. Umyla jsem vlasy, používala jsem kondicionér, pak jsem použila tento prostředek po celé délce, trochu ustupující od kořenů. Efekt je jen WOW! Druhý dech mých vlasů se otevřel! Vlasy začaly vypadat dobře upravené, nasycené, lesklé a snadno hřebeny! Kromě toho jsem si od dětství dobyl příjemný bonbón. Mmmm... Není to děsivé stát se blondou s takovým nástrojem! Děkuji Redkenovi! "

5 oblíbených otázek o nezmazatelném vlasovém kondicionéru

S profesionálními značkami se nebojte! Intenzivní znečištění způsobují pouze silikony, které přitahují prach z prostředí. Nejčastěji se vyskytují ve složení neprofesionálních masových fondů, zatímco vedoucí odborné péče je již dávno opustili.

"Světelné vzorce a vysoce kvalitní přísady procházejí mokrými vlasy bez přetížení nebo vážení a pohodlný dávkovač vám umožňuje aplikovat výrobek na zadní stranu ruky a odstranit produkt, rozložit ho podél pramenů a ovládat jednotnou aplikaci, aniž byste se dotýkali kořenů," říká expert Matrix Catherine Mintseva.

2. Je možné nahradit použití masky / kondicionéru / balzám nezmazatelným způsobem?

"Zdá se být docela logické použít pouze šampon a pak aplikovat na vlasy nesmazatelné kondicionér. Jako by ne tak - říká Catherine Mintseva. - Šampon má často alkalické prostředí (v mezích povolených pro pokožku hlavy a vlasy: 4,5-5,5), jemně čistí a otevírá pokožku. Conditioner (balzám) je kyselější médium, které dodává lesk, hydrataci a trvanlivost. Také uzavření kutikuly, takové péče utěsňuje užitečné přísady nebo přírodní výtažky uvnitř vlasů. Dále s pomocí dodatečné nezmazatelné péče vzniká konečný obraz (objem, lesk, tepelná ochrana, restaurování, zvlhčování). Takže každý z fází mytí je nezbytný. Každý z určených produktů péče hraje roli při vytváření účesu. "

3. Jak často mohu používat?

Expertka Biolage Karina Mkhitaryan příliš často neodporuje používání nesmazatelných prostředků: "Vlasy mohou být ohromeny. Jsou dobré před sušením nebo položením pomocí tepelných nástrojů, ale neměli byste je používat bez omezení, ale spíše podle pokynů a potřeb. " Ale nezapomeňte na omyvatelné výrobky: "Po šamponování vlasů šamponem musíte použít kondicionér nebo balzám, připravit masky. Pouze integrovaný přístup pomůže získat sen vlasů! "

4. Je možné a nezbytné použít "prostřední kamarády", například balzám / sprej, aby se usnadnilo poškrábání po nezmazatelném kondicionéru?

Moderní linky nezmazatelné péče často kombinují širokou škálu možností: výživu, obnovu (plné porézní plochy povrchu vlasů), objem, tepelnou ochranu, snadné česání, lesk, ochranu barev - to vše v jednom produktu, takže prostě není nutné používat několik nástrojů.

Takové výrobky mají lehký vzorec a jsou úhledně rozloženy na všech pramenech a vytvářejí tak efekt, který potřebujete. Poraďte se s vaším pánem, abyste našli optimální péči "vše v jednom" a je třeba, pokud chcete "vrstvit", abyste předešli nežádoucímu obsahu tuku a protikladnému efektu.

5. Mohu si s vlastními rukama vyrobit nesmazatelnou kondicionéru, protože o tom je napsáno tolik na webu? A co je nejdůležitější, stojí za to?

Zatímco používání přírodních olejů má své kořeny ve vzdálené minulosti, nezmazatelné prostředky poskytující dlouhodobou hlubokou péči s lehkou strukturou a snadnou aplikací se staly realitou díky desetiletím výzkumu. Opakování doma, co vědci vytvářejí už léta, je sotva možné, a proto zaručit efekt domácích prostředků i selhání. Pouze profesionální nástroje, které doporučuje váš kadeřník, zaručí garantovaný výsledek!

Zdá se, že došlo k chybě. Zkuste to znovu později.

Nejlepší nezmazatelný odstraňovač vlasů podle společnosti Hairmaniac

Při hledání perfektní "nezmazatelné" je mnoho dívek. Naše TOP-30 nejoblíbenější nezmazatelné prostředky vám pomohou navigovat. A klasická otázka: Kolik peněz z tohoto seznamu jste vyzkoušeli? Kdo hádal o vítěze tohoto hodnocení - ten chlap

30 místo

Schwarzkopf BC Bonacure hydratační hydratační hydratační hydratační krém

29. místo

Sprej Pantene Pro-V Aqua Light Instant Power

28 místo
27. místo

Kondenzátory kapalných vlasů Crystalli Liquidi

26. místo

Kerastase Elixir Ultime Versatile Beautifying Oil - Multifunkční olej pro všechny typy vlasů

25 místo
24 místo

Olej Ecolab pro léčbu oslabených a štěpných vlasů argan

23 místo

Revitalizační hydratační krém pro suché vlasy - kondicionér na suché vlasy

22 místo

Viteks Glitter a výživa Sérum-tekutina Arganový olej + tekutý hedváb pro všechny typy vlasů Nezmazatelný

21 místo

Indola Innova hydratační dvoufázový kondicionér - bifázický kondicionér pro hydratační vlasy

20. místo

Orofluido krása Elixir pro vlasy - vlasy Elixir

19. místo

Ollin Megapolis - Keratin Plus

18. místo

Ollin Care Restore Sérum s lněnými semínky - opravné sérum s extraktem z lněného semínka

17. místo

Ollin Full Force Aloe Vera hydratační postřikovací kondicionér

16. místo

Sérum Avon pro suché vlasy končí

15. místo

CHI Infra Silk Infusion - Obnovení gelu "Silk Infusion"

14. místo

Ollin Megapolis - aktivní komplex

13. místo

Matrix Biolage Exquisite Oil - Zpevňující vlasový olej

12. místo

Konstantní potěšení 12 v 1 Elixir na vlasy

11. místo

Amazonský olej Murumuru Matrix Wonders vyhlazuje olej

10 místo

Gliss Kur Express kondicionér "Oil Nutritive 8 Oils", pro dlouhé, oddělené vlasy

9. místo

Wella Enrich Line Oil Reflections - vyhlazující olej s antioxidanty

8. místo

Přípravky na vlasy Pure line "Grooming Fitootvar" Krása a síla

7. místo

Kompletní olejový komplex OBLEPIKHA Siberica Profesionální pro vlasy

6 místa

L'Oreal Professionnel Mythic Oil - výživný olej pro všechny typy vlasů

5. místo

L`Oreal Elseve Mimořádný olej pro všechny typy vlasů

4. místo

Ollin Megapolis - noční krém černé rýže

3. místo

Transfigurace oleje a elixírů Garnier Fructis Triple Recovery

2 místo

Kapous Professional Dual Renascence 2phase - hydratační sprejové sérum

Kondicionér na vlasy: princip činnosti, odrůdy, pravidla pro výběr a použití

Ne každý chápe účinky vlasového výrobku a často jej zbytečně používá. Například postoj ke klimatizačním zařízením není stejný pro všechny, ale ne kvůli požadavkům na kvalitu, ale kvůli nedorozumění skutečného účelu. Tato mezera může být vyplněna šířením informací o každém jednotlivém produktu, jeho účelu a pravidlech použití.

Proč potřebujete

Při použití různých šamponů nikdy nemůžete dosáhnout slíbeného hedvábí a lesku. To je vysvětleno obsahem v složení agresivních látek, které jsou přidány k odstranění nečistot od vlasů. Ale s vysokým obsahem alkálií přísady narušují přirozenou rovnováhu a způsobují nadměrnou suchost. Kondicionér pomáhá neutralizovat vedlejší účinky složek detergentu.

Použití přípravku po mytí poskytuje vlasy lesk a pružnost. To je způsobeno nutričně výhodnými mikroelementy a účinky na váhy. Kondicionér je uzavírá, takže vlasy se stávají hladké a česání nebude těžké.

Nástroj je přímo zobrazen pro použití v případech:

 • dostupné rozdělené konce;
 • se suchými a nudnými prameny;
 • použití barviv nebo po provedení jiných chemických ošetření kadeří;
 • pravidelné vystavení vysokým teplotám.

Princip činnosti

Po šamponování pokožky hlavy, alkalické komponenty nechávají vlasy nejen čisté, ale také s otevřenými váhy. Tento účinek musí být neutralizován. V minulých dnech byl ocot používán k opláchnutí. Natáhl kudrlinky a lesk.

Ale její působení způsobilo sucho kůže hlavy, které vyvolalo vzhled lupin a křehkých vlasů. Moderní klimatizace fungují podobným způsobem, ale nejsou pozorovány žádné vedlejší účinky.

Prameny jsou krmeny, váhy jsou uzavřeny. Nástroj obalí každý vlas a vytvoří ochranný film. Po aplikaci je vliv vnějšího prostředí na strukturu a pokožku hlavy neutralizován.

Výrobci kosmetiky vyrábějí různé série klimatizačních jednotek, jejichž cílem je vyřešit určité problémy. To usnadňuje péči o vaše vlasy. Za krátkou dobu může být odstraněna nadměrná suchost, nebo může být struktura po zbarvení obnovena.

Co se liší od balzámu

Kondicionéry a balzámy mají podobné účinky. To se projevuje v ucpávání váhy po aplikaci detergentu. Oba výrobky poskytují hedvábnost a lesk na prameny. Klimatizační jednotka je však navržena tak, aby chránila před vystavením vnějšímu prostředí a vysokým teplotám.

Snižuje elektrifikaci při česání a poskytuje příznivé podmínky pro udržení rovnováhy vody. Balzám poskytuje ošetření a obnovu struktury vlasů. Bohaté na vitamíny a příznivé stopové prvky složení vyživuje vlasy. Bílkoviny a esenciální oleje řeší problémy s čepovanými špičkami, nadměrnou suchostí a křehkostí.

Pokud se na kořeny nemohou aplikovat kondicionéry, pak se doporučují balzámy, naopak. Kromě vlivu na kadeře revitalizační kompozice vyživuje kůži a ovlivňuje práci mazových žláz. Z doporučení stylistů vyplývá, že oba nástroje jsou užitečné pro použití, ale neměli byste je nahrazovat. Rovněž opatrně je třeba zacházet s použitým množstvím.

 • Odstranění kondicionéru vyžaduje několik minut k ovlivnění struktury vlasů. Po 2-3 minutách po aplikaci můžete vypláchnout a některé požadavky na vodu. Je lepší, když je v pohodě. Výrobky tohoto typu jsou vyráběny sériově pro každý typ vlasů. Používejte jako obvykle: po šamponování se rozděluje po délce pramenů. Kořenová zóna není zpracována, jinak může dojít k zrychlené práci mazových žláz.
 • Nezmazatelné výrobky představují samostatnou skupinu, která vytváří zvýšenou ochranu před UV zářením a vystavením prostředí, včetně vysokých teplot. Charakteristickým znakem výrobku není potřeba vypláchnout prameny po použití. Je potřeba distribuovat výrobek rovnoměrně po celé délce. Kompozice tohoto typu je považována za nejjednodušší, takže nejprve bude vyhovovat oslabeným tenkým vlasům.
 • Prostředky hluboké činnosti zaměřené na obnovu poškozené struktury. Produkt je vybrán podle typu vlasů. Funkcí aplikace je delší doba trvání akce. Je distribuován po umytí hlavy na kudrlinky a zůstává pod víčkem po dobu 20-30 minut. Před úplným odstraněním součástek je nutné utěsnit konstrukci během 3-5 minut. V chladné sezóně se doporučuje zahřívat víčko pro efektivnější způsoby působení.

Jak si vybrat

Správně zvolený klimatizační systém vytvoří účinnou ochranu pro prameny a dá jim poslušnost při pokládání:

 • Použité nástroje musí odpovídat typu vlasů. Takže je rozumné použít rovnací směs pro kudrnaté zámky. Naopak, neměli byste si ji zvolit pro přímé prameny.
 • Řešení problému nadměrné suchosti pomůže výrobek zvlhčujícím účinkem.
 • Je možné chránit kudrnaté zámky pomocí kondicionéru na bázi oleje.
 • Vyberte nástroj určený pro barevné vlasy, je to nutné pouze v případě použití barviv. U přírodních kudrlin není tento výrobek vhodný.
 • Pro efektivní péči o vlasy je lepší koupit šampon a balzám stejné značky. Identické kompozice se vzájemně doplňují, aniž by způsobovaly nežádoucí účinky.
 • Při pravidelném používání se doporučuje každé čtyři měsíce měnit značku, aby se předešlo návykům.

Jak používat

Bez ohledu na zvolený typ nástroje je třeba dodržet následující pravidla:

 • Aplikujte kompozice by měla být výhradně na vlasy (v kontaktu s pokožkou dává účinek mastných pramenů).
 • Péče by měla být zvolena podle typu vlasů.
 • Před aplikací musíte lehce navlhčit hlavu ručníkem.
 • Broušení vlasů po umývání by mělo být hřeben, malý zub (pro distribuci nástroje po celé délce).
 • Akce bude trvat pouze 2-3 minuty.
 • Vyplachujte lépe studenou vodou.
 • Účinnost postupu se zvýší, pokud použijete šampon a kondicionér od jednoho výrobce.

Nezmazatelné vlasové kondicionéry

SEXY VLASOVÁNÍ

Kondicionér od Sexyhair je intenzivní péče o poškozené vlasy. Díky bílkovinám z pšenice a sóji se vlasová struktura obnoví a každá srst je naplněna silou, vlhkostí a energií. Také přípravek Seksichee chrání vlasy před ultrafialovým zářením a má antistatický účinek.

JOICO

Poskytuje výjimečné klouzání na poškozené, suché vlasy. Viditelně zlepšuje ovladatelnost a pružnost vlasů. Rychlé a účinné česání bez poškození vlasové kutikuly. pH 4,5 až 5,5. Revitalizuje kudrnaté a vlnité vlasy a zdůrazňuje kudrlinky. Způsob aplikace: sprej.

OLLIN PROFESSIONAL

Nezmazatelný sprejový kondicionér obnovuje pružnost vlasů, intenzivně zvlhčuje, dává mu přírodní krásu a dělá to poslušný. Extrakt z aloe, doplněný provitamínem B5, pomáhá regenerovat a intenzivně nasýtit vlasy vlhkostí a fittriol vyživuje vlasy panthenolem a.

Kaaral

Sprej je ideální pro všechny typy vlasů, zejména pro poškození a dehydratace. Intenzivně hydratuje a chrání vlasy během stylingu. Neváží, poskytuje ideální snadné česání. Chrání vlasy před vysokými teplotami vysoušeče vlasů a žehliček. Chrání vlasy před negativními účinky.

BIOLAGE

Poskytuje bod posílení silně poškozených *, oslabených nebo křehkých vlasů. Kondicionér zvlhčuje a vyživuje těžce poškozené vlasy, chrání je před mechanickým stresem, čímž je dělá hedvábný a poslušný. * Obarvené, odbarvené, po trvalém a / nebo narovnání.

DAVINES SPA

Nezmazatelné těsnící mléko bez parabenu posiluje a utěsňuje strukturu vlasů díky hydratačnímu účinku kyseliny hyaluronové. Při aplikaci na vlhké vlasy před stylováním, lotion také zvyšuje stylingovou stabilitu a má účinný efekt odolný proti vlhkosti a ponechává vlasy.

MACADAMIA PROFESSIONAL

Jedinečný nástroj, ultralehký vzorec, který neváží ani nejtenčí vlasy. Macadamia Profesionální stříkací sprej s exkluzivním komplexem PRO OIL COMPLEX usnadňuje česání, pomáhá předcházet poškození a chrání barvu vlasů. Hydrolyzovaný keratin.

KEUNE

Proteinovy ​​kondicionér sprej je víceúčelový výrobek, který poskytuje okamžitou ochranu, potravu a lesk. Její složení obsahuje komplex různých složek ve vyváženém složení pro obnovení a ochranu vlasů. Sprej vyživuje porézní živiny.

REVLON Professional

Dvoufázový nezmazatelný kondicionér Revlon Professional Equive Beauty Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner - to je vyvážená péče o slabé, suché a poškozené vlasy. Pomůže vám rychle a efektivně naplnit kudrlinky vlhkostí, dát jim opravdu krásné a dobře upravené.

GKHair (Global Keratin)

Conditioner-krém eliminuje chlupatost a křehkost vlasů. Perfektně vyhladí vlasy, čímž je struktura rovnoměrnější a hladší. Hluboce hydratuje a vyživuje vlasy. Obnovuje a vyplňuje poškozené prameny. Složení: Aqua, cetylalkohol, stearylalkohol, amodimethikon.

LONDA PROFESSIONAL

Balzámový kondicionér pro poškozené vlasy. Nástroj z řady Visible Repair společnosti německé firmy Londa byl vyvinut pro porézní vlasy a vlasy, které prošly chemickou kondicí. Balzámový kondicionér pro poškozené vlasy Londa Visible Repair Conditioner Balm aktivně vyžívá.

H AIRSPA

Žádné další slzy při česání! Nezmazatelný kondicionér co nejvíce usnadňuje česání dětských vlasů. Lehký vzorec poskytuje extra lesk, zvlhčuje pokožku hlavy, podporuje zdravý růst vlasů. Směs přírodních složek pomáhá udržovat vlasy měkké a hladké po celý den.

REVLON Professional

Nezmazatelný kondicionér pro bělené vlasy Blonde Conditioner je obohacen keratinem a je určen pro barevné, blond, světle a šedé vlasy. Je schopen okamžitě odhalit, obnovit a zvlhčit vlasy, přidat lesk a hedvábnost. Horní fáze léku dává lesk a.

REVLON Professional

Nezmazatelný kondicionér pro jemné vlasy. Volumizing Conditioner je obohacen keratinem a je určen speciálně pro oslabené vlasy. Tato kosmetika okamžitě rozplývá tenkou a vyžaduje zvláštní pozornost a péči o vlasy. Okamžitě získávají přirozený objem bez vážení a.

WELLA SP

Nezmazatelný kondicionér pro dávkování objemu z profesionálních systémů Vella zlepšuje stav vašich vlasů, dává tenký objem vlasů dlouhou dobu. Lehká a bezvadná struktura znamená, že se postaráte o svůj styl, působíte zevnitř vlasů, snadno se aplikujete a dobře rozdělíte na vlasy a vytvoříte.

OLLIN PROFESSIONAL

Rozstřikujte, čímž získáte objem tenkých vlasů. Chrání vlasy před vlhkostí. Sprej posiluje jádro a zvyšuje průměr vlasů. Usnadňuje česání. Chrání před UV paprsky. Aktivní složky: stylingový polymer. Způsob aplikace: aplikujte na vlasy. Neplachujte.

BIOLAGE

Poskytuje bod posílení silně poškozených *, oslabených nebo křehkých vlasů. Kondicionér zvlhčuje a vyživuje těžce poškozené vlasy, chrání je před mechanickým stresem, čímž je dělá hedvábný a poslušný. * Obarvené, odbarvené, po trvalém a / nebo narovnání.

REVLON Professional

2-fázový kondicionér okamžitý účinek, obohacený keratinem. Tento lehký produkt obnovuje kapilární strukturu suchých a poškozených vlasů, hydratuje, vyživuje, vlasy jsou lesklé a hedvábné. On se vyrovnává s nezdravými vlasy. Horní fáze.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Sprej-kondicionér Peptide Repair Rescue Spray - je okamžitá pomoc pro nejsuchší, křehčí a oslabený chemickým vystavením vlasům. Rychle zvyšuje jejich kvalitu, dělá je čisté a hedvábné, dodává zářivost a pompání, vyživuje a vyživuje drahocennou vlhkostí. Stříkací kondicionér.

JOICO

Nezmazatelný kondicionér pro česání vlasů. Lehké zvlhčení. Mnohokrát snadnější hřeben. Poskytuje lesk, hladkost a pružnost. Neváží tenké vlasy. Jak používat: Rozstříkejte délku vlhkých vlasů, které jsou sušené ručníkem. Dobře vyčistěte. Neplachujte.

GKHair (Global Keratin)

Stříkací sprej pomáhá udržovat vlasy hladké a zvládnutelné. Usnadňuje česání vlasů a dodává lesk. Hluboce doplňuje vlhkost, chrání vlasy při koupání v mořské vodě nebo bazénu. Obsahuje UV filtry. Vyživuje vlasy keratinem. Složení: Aqua, Polysorbate 20Caprylyl.

H AIRSPA

Uvolňuje, vyhlazuje a zjemňuje vlasy. Usnadňuje česání. Vyživuje bílkoviny a vyživuje vlasy. Chrání před ztrátou barev, chrání před statickou elektřinou. Způsob aplikace: v dlaních se nanáší malé množství kondicionéru a rovnoměrně se rozděluje po délce čistého, umytého.

OLLIN PROFESSIONAL

Ideální pro každodenní hydratační a vyrovnávací strukturu vlasů. Poskytuje lesk a nevytváří vlasy těžší. Usnadňuje česání. Poskytuje tepelnou ochranu. Aktivní složky: gidvany, deriváty ricinového oleje, chitosan. Způsob aplikace: sprej na předem.

BAREX

Instantní postřik dvoufázový kondicionér s arganovým olejem a olejem rajčatovým olejem bez oplachování. Má vlasy měkké jako zamat, aniž by je těžší. Složení spreje také obsahuje pantenol, vitamíny E a F, které vyživují a obnovují vlasy, stejně jako usnadňují česání. Arganový olej.

Přírodní olej MACADAMIA

Nezmazatelný krém na úpravu vlasů, bohatý na výživné oleje, který ovládá neslušné vlasy. Přidává hedvábnost, měkkost a lesk. Chrání před UV světlem. Aktivní složky: olej z makadamie, arganový olej. Jak používat: Šířte malý.

LAKME

Zvláštní pH formulace kondicionéru vyrovnává kutikulární vrstvu vlasů, čímž je pružná a lesklá. Kudrlinky přetrvávají po dlouhou dobu. Honey obsažený v kondicionéru zvlhčuje vlasy a je hedvábný, aby byl chráněn před agresivním působením prostředí. Obsahuje.

Lehký a nezmazatelný kondicionér pomáhá odstraňovat vlasy a zjemňovat je, a také chrání při stylu při vysokých teplotách. Černý kmínový olej hydratuje vlasy, čímž je silnější a připravuje se na styling. Aktivní přísady: olej černého kmínu..

OLLIN PROFESSIONAL

Nezmazatelný krémový kondicionér s jedinečnou měkkou texturou obnovuje suché, křehké a rozštěpené vlasy. Okamžitá účinnost přípravku je zajištěna kombinací účinných látek. Produkt obsahuje bambusový extrakt, Oliglykan, Nicoment a Keradyn HH. Krémový kondicionér dodává vlasům naživu.

Sprej hydratuje vlasy od kořene až po špičku. Zahrnuje vlasy a vytváří lehkou ochrannou membránu. Přírodní pachchoulové a ylang-ylangové oleje vracejí hladkost a pružnost pórovitých vlasů. Rostlinný olej v kompozici spreje posiluje a chrání vlasy od kořenů až po konce. Aktivní.

INDOLA

Indola Professionals nezmazatelný bifázický sprej - vynikající hydratační a vlasová péče. Udržuje vodní rovnováhu a dodává dodatečnou vlhkost. Jojobový olej, který je jeho součástí, dokonale vyživuje suché vlasy a umožňuje snadnější česání. Formula s technologií Pixel.

LAKME

Zvláštní pH formulace kondicionéru vyrovnává kutikulární vrstvu vlasů, čímž je pružná a lesklá. Kudrlinky přetrvávají po dlouhou dobu. Honey obsažený v kondicionéru zvlhčuje vlasy a je hedvábný, aby byl chráněn před agresivním působením prostředí. Obsahuje.

SALERM KOSMETIKA

Salerm 21 je mnohem více než nezmazatelná kondicionér a hydratační maska. Jedinečný vědecky založený vzorec pro obnovu poškozených, chemicky ošetřených, porézních a suchých vlasů. Hedvábné bílkoviny pronikají hluboko do keratinové struktury vlasů a obnovují je zevnitř.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Ideální pro suchou a kudrnatou péči o vlasy. Okamžitě zvlhčuje a obnovuje strukturu vlasových vláken bez vážení. Odstraňuje zamotané a roztřepené vlasy a usnadňuje česání vlhkých i suchých vlasů. Chrání vlasy před škodlivými účinky.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Kondicionér sprej pro malované, melirovanné, lehce pórovité vlasy. Dává lesk vlasům, chrání barvu před poškrábáním. Okamžitě rozkládá vlasy a usnadňuje česání. Obnovuje matné vlasy, dodává zářivost barvy. Péče o kombinaci hydrolyzovaných keratinů.

REVLON Professional

Chcete-li chránit vlasy před sluncem, kosmetologové Revlon vytvořili kondicionér na ochranu proti slunečnímu záření obohacený keratinem Sun Protection Detangling Conditioner. Tato kosmetika je vyvinutá pro péči o vlasy vystavené slunečnímu záření. Kondicionér spolehlivě chrání vlasy.

FARMAVITA

Klimatizace, vytvářející luxusní kadeře. Vytváří na vlasy pěkné a pružné vlny, které jim uvolňují statickou elektřinu. Simuluje a ovládá zvlnění, současně provádí funkci klimatizace a dodává přirozený lesk. Jak používat: dobře protřepejte láhev.

Společnost
Nápověda
Produkty
Sociální sítě:
Přihlaste se k odběru bulletinů:

novinky, propagace, speciální nabídky

"Kosmetická galerie" © síť kosmetických salónů a profesionálních kosmetických obchodů, pracujeme od roku 2007

Moskva, město Číny, Lubyansky průchod, dům 25

Tři dobré důvody pro použití nesmazatelného kondicionéru

Pokud dáte stručnou odpověď na otázku "proč a kdo potřebuje nesmazatelné klimatizační zařízení", bude to jednoduché - pro téměř všechny.

Pokud dáte stručnou odpověď na otázku "proč a kdo potřebuje nesmazatelné klimatizační zařízení", bude to jednoduché - pro téměř všechny.

Druhý den jsem se vrátil z kosmetické konference PG Beauty Vision House, která se konala v Abú Dhabí, kde jedním z nejdůležitějších problémů byla péče o vlasy.

Trochu pozadí: předtím jsem použil masky, kondicionéry (omyvatelné), oleje a jiné výrobky pro péči, ale nikdy jsem vážně neužíval nesmazatelný sprej, který lze aplikovat v intervalech mezi umýváním hlavy. Zdálo se mi, že je to už zbytečné, když v mém srdci vykonávám veškerý potřebný rituál.

Nicméně v různých rozhovorech a jednoduše sladkých rozhovorech s odborníky a vědkyněmi Institutu pro výzkum vlasů Pantene Pro-V, z nichž polovina je nezávislými odborníky v oblasti výzkumu problémů s vlasy (jinými slovy nezúčastněnými osobami), téma nezmazatelných prostředků stále častěji klouzalo na péči.

Ukázalo se, že nejúčinnější způsob, jak dosáhnout krásných a zdravých vlasů, je zabránit poškození, nikoli opravit poškození. To znamená, že je důležité mít na paměti, že vlasy obsahují vlhkost uvnitř a naším hlavním úkolem je kontrolovat její úroveň. Vlhkost má tendenci kompenzovat - to znamená, že pokud je vzduch suchý uvnitř nebo venku, voda "opouští" vlasy a pokud je naopak vzduch vlhký, voda se "pohybuje" z okolí kolem nás do vlasů. Existují tedy dvě základní pravidla: vybíráme ten správný výrobek nejen pro typ vlasů, ale i pro okolní podmínky a také vytváříme "ochranný plášť" kolem vlasů, aby vlhkost nepronikla tam a zpět bez zbytečné potřeby. Nejlepší způsob, jak se vyrovnat s těmito kondicionéry, zejména s těmi, které se nemusí vypláchnout.

Mají dvě nepochybné výhody oproti konvenčním kondicionérům: zůstávají na vlasu (pozor, majitelé mastných vlasů - je důležité, aby se nepřekročily množstvím!) Na rozdíl od prostředků, které se odmyjí tvrdou vodou a mohou být také aplikovány na suché vlasy, ne čekají na další výlety za sprchou. Výhodou je, že je dostatečné, abyste je použili jednou během mytí a můžete na to zapomenout.

Většina odborníků - poznamenejte si nejen Pantene, doporučujeme kombinovat použití těchto nástrojů. A pokud jsou vaše vlasy "těžké" z konvenčního kondicionéru, pak mohou spreje, kvůli svému lehkému složení, vyjít ven. Je důležité sledovat chování vlasů a zastavit se buď při kombinaci produktů, nebo se omezit na lehký sprej.

1. V podstatě nesmazatelné kondicionéry - vaše poslední příležitost hydratovat a vyživovat strukturu vlasů před úplným vyschnutím. Speciální látky obsažené v těchto výrobcích, jako je silikon a bílkoviny, se vyrovnávají s celou řadou úkolů: od ochrany a posilování až po kontrolu úrovně vlhkosti uvnitř vlasů.

2. Nezmazatelné produkty péče jsou zaměřeny na pokračování procesu výživy a zvlhčování, které doufám, že jste již začali při mytí. Posilují a rozšiřují tuto nejdůležitější fázi péče o vlasy podle mého názoru. Efekt bude okamžitě znatelný: vlasy, které neztrácejí vlhkost a neabsorbují svůj přebytek ze vzduchu, vypadají zdravě a leskle. Navíc kondicionér aplikovaný ve sprše obnovuje elasticitu vlasů, ale při opláchnutí tvrdou vodou je část výrobku bohužel vypuštěna. A pokud produkt, který jste položili pod vodu, má koncentrovanější vzorec, pak je zpravidla nesmazatelné znamená nabídnout měkčí "část" složek. To však neznamená, že by se neměla vyhnout mycím maskám a kondicionérům / balzámům - bez nich vlasy dostanou dávku "poškození" z chlorované vody, stejně jako mechanický ráz: pamatujte, pouze s jedním šamponem, rozrušujte si vlasy, nejsou tak pružné, ale znamená více a poškozuje je.

3. Nejlepší, co tyto výrobky mohou udělat pro vaše vlasy, podle mého názoru je, že mohou a měly by být aplikovány během dne! To je ta nejpříjemnější část. Mám zvlněné a načechrané vlasy s normálními kořeny a mírně suchými špičkami. Proto poprvé aplikuji sprej na mokré vlasy, pak tkát slabý oplet (v žádném případě by neměly vlhké vlasy být navlhčeny!) A nechte to na pár hodin. Po chvíli jsem znovu položil již vlhké vlasy. Je důležité rozstřikovat výrobek po délce vlasů (5 cm od kořenů) a více na špičkách. V žádném případě kořeny.

Vzhledem k tomu, že jsem měl štěstí, že jsem mohl pohovořit s téměř všemi vědci Výzkumného ústavu pro vlasy Pantene Pro-V na konferenci o kráse v Abu Dhabi, chtěla bych si dát výtah z rozhovoru s Dr. Fraukem, specialistkou na péči o vlasy PG, okouzlující blondýnu s krásnými lesklými vlasy (ano, kdo by pochyboval!)

"V moderním světě, v podmínkách nejlepších ekologií, je zvláště důležité, abychom pro nás, ženy, vyvinuli dobrý zvyk pravidelné péče o naše vlasy. Koneckonců, nikdo z nás by si nemyslel, že by zbytky makeupu vyprali z obličeje a nepoužívali, například, zvlhčovač. A vlasy, které jsou biologicky neživé orgány na rozdíl od kůže na obličeji, potřebují neustálou výživu ještě více! A není to jen o klimatizačních jednotkách a maskách, které jste oblékli při sprchování - doufám, že už nemusíte být připomenout, ale také o nezmazatelných výrobcích, jako jsou spreje a séra. To je skutečný nález: můžete je použít několikrát denně, jakmile pocítíte, že vaše vlasy vybledly nebo vysušily z vnějších nepříznivých faktorů. "

Moje oblíbená je Aqua Light. Má lehký příjemný zápach, což je nespornou výhodou. Používám druhou nebo třetí lahev smíchanou s jinými prostředky, ale na rozdíl od oleje, které také někdy aplikuji, není možné ji přehrát dávkou. Ale s olejem je snadné, a jako výsledek - suché tipy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy