logo

Kyselina nikotinová pro hodnocení vlasů

Recenze kyseliny nikotinové na vlasy naznačují, že existuje užitek, nejen že vlasy začínají růst, ale také se objevuje hustota. Nedávno se léčba vlasů kyselinou nikotinovou stala populární.

Farmaceutickým názvem léčiva je nikotinamid.

Před zvážením všech recenzí kyseliny nikotinové na vlasy by člověk měl rozpustit jeden z mýtů o této droze - nemá vůně tabáku.

Pokud má kůže rány nebo lupy, měli byste ji nejdříve léčit.

Použijte kyselinu, jestliže dochází k nejmenšímu poškození pokožky hlavy, zcela nemožné!

Nezapomeňte také, že někdy vypadávání vlasů může signalizovat nemoci. Proto musíte nejprve navštívit lékaře. Obecně platí, že poctivý sex mluví pozitivně o kyselině nikotinové pro růst vlasů, svědectví lékařů rovněž svědčí o dobrém výsledku.

Recenze kyseliny nikotinové pro vlasy

Před a po fotografiích v pozitivních recenzích jsou působivé - vzácné vlasy se změní v hustou hřívu lesklých zámků. Hlavní kapalná verze kyseliny v ampulích. Řešení se jednoduše aplikuje na pokožku hlavy s třecím pohybem.

Marina, Moskva

Marina z Moskvy píše, že čelí ztrátě vlasů po narození dítěte.

Stejně jako mnoho z nich se při nosení dětských pramenů stalo tlustým a lesklým, ale po porodu padli s trojnásobnou silou. To je způsobeno hormonálními změnami v těle.

Marina se pokusila ošetřit vlasy kyselinou nikotinovou, když bylo dítě staré asi pět měsíců. S výsledkem jsem byl spokojen - vlasy začaly růst silnější a za měsíc průmysl vzrostl o čtyři centimetry.

Problémem je, že není známo, jak dítě reaguje na drogu, které vstoupilo do těla matky, dokonce i v malých množstvích. To se týká všech silných léků, které se rozhodnete použít.

Maria, Omsk

Při přípravě na svatbu jsem se rozhodla vytáhnout vlasy z dlouhých vlasů. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl používat umělé prameny, rozhodl jsem se pro svatbu vyrůst vlasy. Snadno říct!

Přítel doporučil, aby se pokoušel utrácet kyselinu nikotinovou do pokožky hlavy. V první lékárně si koupila ampule a začala. Po čase jsem si do kůže potřísnil jednu a půl ampulí, kurz trval měsíc, pak přestávka a další kurz.

Chci říci, že vlasový průmysl je mnohem rychlejší než obvykle. Navíc se staly brilantnějšími a silnějšími.

Účes byl velmi krásný! A vypadalo to mnohem lépe, než kdyby to bylo vyrobeno z umělých pramenů, takže dokonce i můj kadeřník řekl.

Catherine, Ryazan

Po roce tvrdé práce jsem si najednou všimla, že se stav vlasů zhoršil. Pravidelné masky a šampony nepomohly, navíc vlasy začaly vypadávat.

Náhodou slyšel rozhovor dvou dívek o kyselině nikotinové. Rozhodla jsem se jednat, koupila kyselinu a zahájila léčbu. Do tekutého léku na pokožce hlavy se třepí asi dva měsíce.

Řeknu hned, že když začaly vypadat vlasy, podstoupil jsem lékařskou prohlídku a podal jsem všechny testy. Teprve když jsem si uvědomil, že je všechno v těle normální, rozhodl jsem se zkusit jiné metody. A pokud máte nějaké tělesné problémy, musíte se nejprve zotavit.

Alevtina, Volgograd

Alevtina z Volgogradu se po vážné operaci vrátila.

Zde je to, co píše: "Po nejtěžší operaci s osmihodinovou anestezií vlasy spadly z hlavy. Anesteziolog řekl, že je to normální reakce těla - odstraňuje toxiny, které se nahromadily, včetně vlasů.

Bylo doporučeno pít vitamíny, více vody a jíst více bílkovin. Nicméně nebylo smysl.

Na procedury v salonu nebyly peníze, proto jsem se rozhodl jednat sám. Kyselinu nikotinovou mi doporučila kamarádka, díky ní rozšiřovala vlasy o téměř 20 centimetrů.

Po třech měsících používání, s přerušeními, mohu s jistotou říci, že existuje nějaký účinek.

Neutrální zpětná vazba ohledně užívání drogy

Navzdory množství pozitivních recenzí můžete najít zklamané názory online. Dívky, které léčbu užívaly, si nezaznamenaly žádný účinek.

Olga, Moskva

Po přečtení recenzí, jsem se rozhodl zkusit léčbu kyselinou nikotinovou.

Každé denní ošetření v kůži hlavy v ampulce. Pro čistotu pokusu jsem se rozhodla, že nebudeme barvit vlasy a že budu růst určovat kořeny.

Takže jejich délka, jak obvykle, se změnila o jeden centimetr. Kvůli spravedlnosti mohu říci, že nemám žádné zvláštní problémy s vlasy. Možná proto nemá žádný vliv.

Antonina, Moskva

Snažila jsem se kyselinu nikotinovou třepat do pokožky hlavy. Neexistuje žádný výsledek. Jediná věc - vlasy se staly trochu brilantnějšími.

Očekával jsem výraznější účinek. Už dávno bylo zjištěno, že čím více drogy je chváleno, tím méně přínosu to dává.

Pokud se podíváte lépe na tematické fóra, můžete vidět toto doporučení - užívat více vápníku a bílkovin během léčby.

Při intenzivním růstu tyto materiály jednoduše nestačí a vlasy přestanou růst.

Je možné, že ti, kteří si nevšimli účinků užívání drogy, prostě neměli v těle dostatek vápníku, jako je bílkovina.

Negativní recenze o tomto oživení

Stejně jako u všech léků, existují negativní názory na kyselinu nikotinovou.

Stejná vlastnost drogy však znemožňuje použití majitelů citlivé pokožky hlavy.

Olga, Voronež

Třetí den po aplikaci jsem měl na vlasové pokožce nějaké podivné vločky, nikoli lupy, jmenovitě oloupanou kůži. Rozhodnutím se riskovat, přestal používat.

Maria, Samara

Marie ze Samary píše, že cítila zřetelnou vůni nikotinu. Pouze oplachování s růžovým nebo rozmarýnovým silicím pomohlo.

Marie píše: "Ti, kteří necítí, pravděpodobně nemají takový pocit vůně nebo kouře. Pro mě se užívání kyseliny nikotinové stalo skutečným mučením. "

Snad smysl pachu je individuální vlastností vůně, protože samotná droga má slabý zápach.

Vegameal.com

Kyselina nikotinová pro růst vlasů: lékařská recenze

 • od admin
 • 19. června 2013
 • 0
 • Zobrazení 81nbsp
 • 0 akcií
 • Facebook
 • Google+

Kyselina nikotinová je jedním z mnoha léků, které doma amatéři rádi používají k urychlení růstu a zlepšení kvality vlasů. Oni říkají, že se její vlasy hladké, lesklé a poslušné a jejich růst se zvyšuje na 1 cm za týden. A pokud člověk může souhlasit s prvním, v zásadě je druhá zřejmá výroba. Vzhledem k tomu, že většina z nás má roztažené vlasy rychlostí 12-15 cm za rok, nebude možné dosáhnout stejného výsledku za pár týdnů na úkor dokonce nejmocnějších prostředků, s výjimkou umělé výstavby... No, začali jsme náš příběh - a už si chytili poradce v malé lež. Možná i všechno ostatní je přehnané?

Jak je kyselina nikotinová

Nejprve ujistěte, že nikotinová kyselina nemá nic společného se škodlivým nikotinem obsaženým v cigaretách. Navzdory skutečnosti, že tato skutečnost byla spolehlivě asimilována většinou, někteří výrazy "přínosy kyseliny nikotinové" stále způsobují strach, nedorozumění a strach. Kyselina nikotinová není jedem, ale pouze vitamínem PP, který je nezbytný pro udržení normálního stavu pokožky a srsti, a má vliv i na cévy. Dříve mezi špatnými vrstvami populace byl pellagra zcela běžný - onemocnění způsobené nedostatkem mnoha užitečných látek, včetně vitamínu PP. Mezi jinými se objevily poměrně vážné příznaky, dermatitida a plešatost...

Nejvíce dostupnou formou kyseliny nikotinové je injekční roztok, jehož forma je často používána při léčbě dilatace krevních cév a snížení hladiny cholesterolu v krvi (i když tam jsou účinnější léky). Může být také "nalezen" ve vitaminových komplexech a užíván v pilulkách. V obou případech je tělo doplněno nedostatkem této látky a navíc má terapeutický účinek. A co účesy?

Použití kyseliny nikotinové pro růst vlasů

Pro vlasy s nikotinem se doporučuje aplikovat externě, protože pro nedostatek dalších dostupných možností je uvedený injekční roztok. Aplikuje se na vlasové kořeny, které se třejí do pokožky hlavy, a poté 20-30 minut po ukončení procedury důkladně promyje vodou. Někdy se doporučuje použít roztok v složení zvlhčovacích masek: společně s lopuchovým a ricinovým olejem, hořčičný prášek, vejce, med nebo aloe šťáva. V takovém případě je doba trvání procedury již hodinu.

Pokud jde o "průběh léčby", doporučení mají často nesrovnalosti: někteří doporučují intenzivní kurzy po celý týden s následnými přestávkami za měsíc, jiní mají názor, že pravidelně jednou nebo dvakrát týdně je to, co potřebujete. Bez ohledu na to, jak přesně "subjekty" používají kyselinu nikotinovou, neexistuje žádný rozdíl v obsahu jejich recenzí, z čehož vyplývá, že to není tak důležité: specifický způsob užívání "nikotinu" neovlivňuje nic.

Má samotná kyselina nikotinová nějaký účinek na vlasy? Pro lékaře je to velká otázka. Samozřejmě, že je součástí některé kosmetiky pro vlasy - ale tam je přítomna ve formě, která je přístupná k pokožce a kořeny (to je, bohužel, neprodává se samostatně v této formě). Řešení, které se používá zvenčí, nevykazuje ani desetinu svého možného vlivu na stav vlasových folikulů, protože je určeno pro aplikaci uvnitř. Proto může být považováno za málo užitečné... Naštěstí pokožka hlavy je zóna bohatá na krevní cévy, a proto je část aplikované dávky stále absorbována a působí lokálně, rozšiřuje kožní nádoby a zlepšuje výživu žárovek.

Recenze a kyselina nikotinová a výsledky jejího použití

Pravděpodobně nic nenasvědčuje proti použití "nikotinu" jako recenze lidí, kteří je užívali. Takže více než polovina dívek říká, že i dlouhodobé používání tohoto nástroje neovlivnilo stav jejich zámků: všechno bylo tak, jak to bylo a zůstalo. Naštěstí není tolik negativních výsledků léčby - řešení nezvyšuje ztráty a nezhoršuje kvalitu vlasů. Je pravda, že některé vedlejší účinky jsou stále možné. Nejčastěji se lidé stěžují na bolesti hlavy, k nimž dochází po aplikaci roztoku nebo masky s přítomností vitamínu PP. Pouze 2-3 z deseti lidí tvrdí, že kyselina nikotinová je opravdu pomohla: růst vlasů se zrychlil 1,5-2 krát, jejich vzhled se zlepšil a účes se stal snazším stylům. Někteří používají tento nástroj pro více než jeden kurz, každý je šťastný a hodlá pokračovat dále.

Jaké závěry můžeme čerpat na základě celkového obrazu? Ano, účinek užívání "nikotinu" je spíše slabý a ti, kteří ho budou používat poměrně úspěšně, ne tak moc. Znamená to, že kyselina nikotinová není nejlepší produkt na vlasy? Ano, samozřejmě, jsou recepty a spolehlivější. Znamená to, že vůbec nefunguje a pozitivní výsledky jsou důsledkem účinku placeba? Ne, možná, s tím nesouhlasíme: stále existuje malá akce. Pokud jde o nízké procento úspěšného použití, je třeba mít na paměti, že neexistují žádné univerzální prostředky, které napomohou absolutně všem. Problémy s vlasy mohou být způsobeny desítkami různých problémů v těle a je často nemožné vyřešit všechny s vitamínem samotným.

Pokud chcete urychlit růst vlasů, v ideální situaci byste měli jít do kosmetičky, poslouchat to, co říká, koupit hodně speciálních nástrojů a přihlásit se k masáži hlavy. Nicméně, pokud jste příznivcem "domácích" metod a chcete zkusit kyselinu nikotinovou za účelem experimentu, nebojte se to udělat: co když vám pomůže?

Autor: Evgenia Sokolová (lékař)

Další užitečné materiály:

 1. Pantovigarové vlasy: pokyny + stanovisko lékařeNěkdy začnete nevědomky záviset ty, kteří se o vlastní vlasy starají jen málo.
 2. Dimeoxidové vlasy: lékařská recenzeNěkdy se zdá, že v kosmetologii je tento lék zmíněn dokonce.
 3. Kyselina salicylová aknéKyselina salicylová je jedním z těch nástrojů, které můžete.
 4. Boritá kyselina pro aknéBoritá kyselina byla používána lékaři po více než půl století. Je pravda, že v poslední.
 5. Kyselina salicylová pro akné a její správné použití.Většina kosmetických značek nabízí zákazníkům plný arzenál nástrojů, které je třeba zvládnout.

Kyselina nikotinová pro vlasy - hodnotí trichology

O předmětu užívání kyseliny nikotinové pro vlasy doma mezi trichology stále diskutuje, ačkoli nástroj začal být používán po nějakou dobu, ještě před válkou. Nicméně všichni souhlasí s jednou věcí: určitě byste se měli poradit se svým lékařem, protože to je lék patřící k vitaminu B. To znamená, že existují kontraindikace pro osoby s onemocněním alergické kontaktní dermatitidy, které trpí alergiemi horních cest dýchacích a atopickou dermatitidou.

Zbytek léku, který je v podstatě vazodilatační látkou, se nestal panaceou pro vypadávání vlasů, pokud máte zájem o jeho použití k vyřešení tohoto konkrétního problému. Kromě toho, pokud nepoužíváte další nástroje a masky, nemusí být vůbec smysl a v nejhorším případě bude použití této drogy dokonce zvyšovat ztrátu. K tomu dochází kvůli tomu, že hlavní problém není vyřešen, hlavní příčinou není zacházeno, ale jen proces je zrychlen kvůli aktivnějšímu průtoku krve do žárovek.

Dnes je kyselina nikotinová k dispozici jak jako lék, tak jako doplňky stravy, kvůli uměle vytvořené poptávce. Když si po přečtení recenze na internetu běžeme do lékárny a hledáme úžasný nástroj, a samozřejmě na regálech již čeká na nás několik možností léčby na bázi kyseliny nikotinové.

Co si trilogie myslí o účinku kyseliny nikotinové?

V případě, že se nástroj používá k urychlení růstu, neočekávejte okamžité výsledky. Dokonce i když vlasy vzrůstají asi o 0,3 mm. za den bude trvat asi měsíc, než bude schopen vyhodnotit účinek, a to je daleko od 3 cm, jak mnozí mohou říci, ale největší je 1 cm za měsíc.

Také důvod, proč má výsledek stále ještě místo, není plně pochopen. Od trichlóga zjistíte, že jednoduchá masáž pokožky hlavy bez dalších prostředků stimuluje růst vlasů stejně. Masážní pohyby musejí třepat kyselinu nikotinovou. Takže je těžké říci, že v tom je nějaká zásluha kyseliny nikotinové.

Přesto existují ti, kteří poté, co třepali tuto průhlednou "vodu" do pokožky hlavy, tvrdí, že výsledky se objeví až příští den. Je zřejmé, že jde o oblast víry a sebepřisu a nemá nic společného s trichologií a medicínou. Není-li alergie na vitaminy skupiny B, pak je tento nástroj zcela vhodný pro domácí použití jak samostatně, tak jako základ pro přípravu pokožky pro použití masky nebo jiných kosmetických možností. Je však třeba si uvědomit, že je nutné ho aplikovat v přísné dávce a ne více než dvě ampule najednou a nejlépe jednu. Předávkování kyselinou nikotinovou může vést k alergické reakci, i když nebylo dříve pozorováno.

Trichologové tedy tvrdí, že neopatrné užívání kyseliny nikotinové v péči o vlasy může způsobit zdravotní potíže. Co to znamená, že popularita drogy, stejně jako mytologizace výsledků, jako obvykle, přináší negativnější výsledky než pozitivní.

Kyselina nikotinová pro vlasy - hodnotí trichology

O předmětu užívání kyseliny nikotinové pro vlasy doma mezi trichology stále diskutuje, ačkoli nástroj začal být používán po nějakou dobu, ještě před válkou. Nicméně všichni souhlasí s jednou věcí: určitě byste se měli poradit se svým lékařem, protože to je lék patřící k vitaminu B. To znamená, že existují kontraindikace pro osoby s onemocněním alergické kontaktní dermatitidy, které trpí alergiemi horních cest dýchacích a atopickou dermatitidou.

Zbytek léku, který je v podstatě vazodilatační látkou, se nestal panaceou pro vypadávání vlasů, pokud máte zájem o jeho použití k vyřešení tohoto konkrétního problému. Kromě toho, pokud nepoužíváte další nástroje a masky, nemusí být vůbec smysl a v nejhorším případě bude použití této drogy dokonce zvyšovat ztrátu. K tomu dochází kvůli tomu, že hlavní problém není vyřešen, hlavní příčinou není zacházeno, ale jen proces je zrychlen kvůli aktivnějšímu průtoku krve do žárovek.

Dnes je kyselina nikotinová k dispozici jak jako lék, tak jako doplňky stravy, kvůli uměle vytvořené poptávce. Když si po přečtení recenze na internetu běžeme do lékárny a hledáme úžasný nástroj, a samozřejmě na regálech již čeká na nás několik možností léčby na bázi kyseliny nikotinové.

Co si trilogie myslí o účinku kyseliny nikotinové?

V případě, že se nástroj používá k urychlení růstu, neočekávejte okamžité výsledky. Dokonce i když vlasy vzrůstají asi o 0,3 mm. za den bude trvat asi měsíc, než bude schopen vyhodnotit účinek, a to je daleko od 3 cm, jak mnozí mohou říci, ale největší je 1 cm za měsíc.

Také důvod, proč má výsledek stále ještě místo, není plně pochopen. Od trichlóga zjistíte, že jednoduchá masáž pokožky hlavy bez dalších prostředků stimuluje růst vlasů stejně. Masážní pohyby musejí třepat kyselinu nikotinovou. Takže je těžké říci, že v tom je nějaká zásluha kyseliny nikotinové.

Přesto existují ti, kteří poté, co třepali tuto průhlednou "vodu" do pokožky hlavy, tvrdí, že výsledky se objeví až příští den. Je zřejmé, že jde o oblast víry a sebepřisu a nemá nic společného s trichologií a medicínou. Není-li alergie na vitaminy skupiny B, pak je tento nástroj zcela vhodný pro domácí použití jak samostatně, tak jako základ pro přípravu pokožky pro použití masky nebo jiných kosmetických možností. Je však třeba si uvědomit, že je nutné ho aplikovat v přísné dávce a ne více než dvě ampule najednou a nejlépe jednu. Předávkování kyselinou nikotinovou může vést k alergické reakci, i když nebylo dříve pozorováno.

Trichologové tedy tvrdí, že neopatrné užívání kyseliny nikotinové v péči o vlasy může způsobit zdravotní potíže. Co to znamená, že popularita drogy, stejně jako mytologizace výsledků, jako obvykle, přináší negativnější výsledky než pozitivní.

Léčba vlasů s kyselinou nikotinovou

K růstu vlasů používají dívky různé prostředky, od nejjednodušších (hořčice, cibule atd.) Až po drahé salonky. Kyselina nikotinová pro růst vlasů je jedním z levných a jednoduchých léků dostupných v každé lékárně.

Je také znám jako vitamin PP, nikotinamid nebo niacinamid a je jednou ze složek komplexu vitaminů B. Použití kyseliny nikotinové pro vlasy je již dlouhou dobu známo, a proto se široce používá k léčbě a obnově vlasů.

Kyselina nikotinová je dostupná také v tabletách. Nemá nic společného s nikotinem a cigaretami, a to i přes jeho jméno. Naopak, tento vitamín má pro vlasy velké výhody - zvlhčuje, posiluje a pomáhá při vypadávání vlasů, urychluje růst, zlepšuje krevní oběh na pokožce hlavy a bojuje proti lupům.

Aplikace

V medicíně se niacinamid používá při komplexní léčbě diabetes mellitus a jeho komplikací, přináší obzvláštní přínos v případě nedostatku vitamínu PP v těle (hypovitaminóza).

Pro kosmetické účely je pro vlasy používáno exteriérové ​​použití kyseliny nikotinové. Pokud je vaším cílem urychlit růst vlasů, pak se lék aplikuje na pokožku hlavy v čisté nebo mírně zředěné formě. Je také možné vytvořit masku na vlasy s kyselinou nikotinovou a dalšími přírodními složkami.

Léčba vlasů s kyselinou nikotinovou by měla být dlouhá - jeden plný kurz je 30 dní, takže budete muset koupit alespoň 30 ampulí.

Pokyn

Kyselinu nikotinovou shromažďujeme z ampulky do běžné stříkačky a nalijeme ji do šálku. Látka je rychle zničena na otevřeném vzduchu, takže nemá smysl ukládat vitamíny do ampulí na vlasy v otevřené podobě.

Aplikujte kyselinu nikotinovou na čisté, mírně vlhké vlasy. Roztok je rovnoměrně rozložen na pokožce hlavy prsty nebo injekční stříkačkou bez jehly.

Po aplikaci vitaminu A na kůži se může objevit zarudnutí kůže, pocity pálení, teplo a husí kůže jsou normální, což naznačuje, že účinek kyseliny nikotinové byl zahájen.

Výsledek aplikace: fotografie "před" a "po" léčbě

Není nutné omývat látku, nezanechává stopy a nečistoty. Frekvence opakování - 1 den denně po dobu jednoho měsíce. Poté si dejte 20-30 dní přestávku a opakujte kurz.

Maska recept

Pokud potřebujete účinný prostředek proti vypadávání vlasů, můžete rovnoměrně kombinovat kyselinu nikotinovou s aloe šťávou. Tato směs je také skvělá pro husté vlasy.

Pro růst vlasů:

 • Vezměte 2 ampule kyseliny nikotinové.
 • Přidejte 1 lžičku. aloe vera extrakt z vlasů
 • Smíchejte s 4-5 kapkami propolisové tinktury.
 • Kompozice se aplikuje pouze na kořeny, vtírá se do kůže a po 1-2 hodinách se promyje vodou.
 • Proveďte masku každý druhý den, vyžaduje se pouze 10 procedur.

Použití kyseliny nikotinové pro růst vlasů je populární a levný způsob, který nemůže poškodit vaše zdraví (kromě alergií).

Vlastnosti a kontraindikace

Některé dívky ve svých recenzích o použití kyseliny nikotinové ve vlasech si stěžují, že má ostrý nepříjemný zápach. Záleží na výrobci - droga některých společností vůbec vůbec necítí.

Kontraindikace užívání kyseliny nikotinové ve vlasech:
[přímý]

 • Přecitlivělost na léčivo.
 • Ateroskleróza.
 • Zvýšený tlak.
 • Vegetativní vaskulární poruchy.
 • Vysoký intraokulární nebo intrakraniální tlak.
 • Migréna, bolest v hlavě.
 • Děti nemohou.

S opatrností se nikotinamid používá k: těhotenství a kojení, v dětství, glaukomu a krvácení, arteriální hypotenzi.

Majitelé citlivé kůže během užívání kyseliny nikotinové pro růst vlasů mohou zažít suchou pokožku hlavy nebo lupy. V takových případech se doporučuje zředit produkt vodou ve stejných poměrech.

Video

Recenze

Rose: "Nedávno jsem se dozvěděla o této metodě růstu vlasů - asi před 2 měsíci. Za 1 měsíc používala nikotin. Všiml jsem si, že kudrlinky v průmyslu, při česání, mají méně vlasů. Nejdůležitější je tříčet denně 1 ampulku. Radím každému, aby se pokusil, kyselina nikotinová bude zvláště užitečná pro ty, kteří mají vypadnou vlasy. "

Nadezhda: "Přítel, který hledal chic vlasy, dosáhl toho, že její vlasy se začaly strašně plížit, i když byla vždy normální. Stěžovala si, že její vlasy vypadla z kyseliny nikotinové, ale pak šla k lékaři a ona jí vysvětlila, že by neměl zneužívat výrobky pro péči. Je to prostě to, že chudí kolegové "tuny" si vnesli do hlavy veškeré prostředky a přípravky - to je výsledek. "

Lena: "Četla jsem recenzi na kyselinu nikotinovou pro vlasy na internetu od ostatních žen a pro zájem vedla kurz masky (smíšené s propolisem a ricinovým olejem). Účinek je dobrý - účes vypadá zdravě a dobře upravený, hustota a objem se objevují. "

Ksenia: "Můj kadeřník navrhl, jak ošetřit vlasy kyselinou nikotinovou - po měsíci terapie vlasy opravdu zdravější. Předtím vlasy vůbec nevyrostly a silně klesly - teď je na hřeben méně a podsada "klouže". Budu pokračovat za měsíc. "

Natasha: "Kyselina nikotinová není vhodná pro mé vlasy - jakmile se mi hlava rozmazala, začala se negativní reakce, vyrážka vyšla a začalo se to svědčit. Bylo to alergie. "

Katya blog

Místo o snižování hmotnosti, zdravém životním stylu a péči o sebe

Kyselina nikotinová pro revizi růstu vlasů

kyselina nikotinová pro růst vlasů

Kyselina nikotinová pro růst vlasů, jen úžasný nástroj. Při hledání recenze na kyselinu nikotinovou na růst vlasů jsem narazil na internet. Samozřejmě mě zaujalo a rozhodl jsem se zkusit tento recept na sebe. O mých zkušenostech, stejně jako o nejoblíbenějších recenzích na internetu, uvedu níže.

Výhody kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

Kyselina nikotinová je vitamín PP nebo B3, hlavní výhodou tohoto vitaminu je, že se podílí na všech typech metabolismu v těle. Ale pokud užíváte kyselinu nikotinovou v pilulkách nebo injekci. Aplikujeme kyselinu nikotinovou na pokožku hlavy a v tomto případě kyselina nikotinová má mírně odlišné vlastnosti. Kyselina nikotinová, při aplikaci na pokožku hlavy, začíná rozšiřovat lokální periferní cévy, což vede k tomu, že do vlasových folikulů se dodává více krve a začnou se krmit kyslíkem a příznivými látkami. To zase přispívá k obnově buněk ak aktivnímu růstu vlasů.

Jak používat kyselinu nikotinovou pro růst vlasů.

Koupíme kyselinu nikotinovou v lékárně. Prodává se v ampulích pro injekci, v jednom balení po 10 ampulích, stojí asi 20-30 rublů. Takže pro jeden cyklus masky kyseliny nikotinové budete potřebovat 3 balení kyseliny nikotinové. Myslím, že 100 rublů je směšné množství ve srovnání s drahými drogami, maskami a šampony, které kupujeme pro krásu našich vlasů.

Kyselina nikotinová nemá silně výrazný zápach, je pach, ale téměř není slyšet. Ti, kteří jsou velmi citliví na vůni, jsou slyšeni a mnoho z nich není. Ale i velmi citliví lidé si na to zvyknou po 2-3 krát. A pach po 2-3 hodinách zmizí. Kyselina nikotinová nemá barvu, je průhledná jako "voda".

Pro pohodlné použití je po otevření ampule "voda" lepší nalít do skleněné nádoby (používám skleněný nástřik). Je pohodlnější transfuzovat pomocí stříkačky. Upozorňujeme, že je nutno otevřít ampulku bezprostředně před použitím, protože během 30 minut ztrácí kyselinu nikotinovou všechny své příznivé vlastnosti. Proto neposlouchejte ty, kteří píší, že nasytí všechny ampulky do jedné láhve a pak je rozstříkají denně na vlasy. Jedna ampulka je dostatečná k aplikaci na celou pokožku hlavy. Nejprve mi chyběl a pak jsem se naučil distribuovat jednu ampulku kyseliny nikotinové po celé své hlavě. Nedoporučuje se používat více než 2 ampule pro jedno použití, což může vyvolat alergickou reakci.

Je lepší aplikovat kyselinu nikotinovou na čistou, umylou hlavu (vlasy by měly být suché), proto je lepší umýt hlavu denně. Dokonce i v případě, že vaše vlasy zůstanou čisté následující den, musíte před aplikací umyt hlavu, protože se na pokožce hlavy vytváří mast, který zabraňuje tomu, aby se kyselina nikotinová dostala do kapilár a krevních cév. Pokud není žádnou příležitost nebo touhu vypláchnout si vlasy každý den, můžete ji použít na nevymrštěnou hlavu, ale výsledek bude mnohem horší.

Před aplikací kyseliny nikotinové si dobře upravte vlasy. Pak se roztřepte a naneste vodu na pokožku hlavy se špičkami prstů, nestojí za to, že byste si šetrně namazali skalp. Mějte na paměti, že roztok se aplikuje na pokožku hlavy, pokud ji aplikujete na vlasy, nedosáhnete požadovaného výsledku. Pak ve vzdálenosti 5 cm proveďte další rozdělení a znovu aplikujte roztok na pokožku hlavy a tak dále. Jak již bylo řečeno, pro jednu aplikaci s jednou ampule stačí, hlavní je to rovnoměrně rozložit na pokožku hlavy. Nebojte se, že jste celou hlavu nezakryli, vitamín je absorbován a rozptýlen přes krevní cévy po povrchu pokožky hlavy.

Po aplikaci se špičkami prstů masírujete celou hlavu. Během první aplikace je mírné teplo možné, nebo, jak někteří říkají, "to je jako mravenci běžící kolem hlavy", to je normální reakce na drogu. Po několika procedurách zapomenete na tyto pocity. Po aplikaci kyseliny nikotinové nepotřebujete umyt vlasy, vůně, pokud ji uslyšíte, dojde během 2-3 hodin. A nikotinové vlasy nejsou tučné.

Kyselina nikotinová by měla být aplikována denně, pokud chcete získat hmatatelný výsledek. Kurz trvá 1 měsíc. Pak byste si určitě měli přestávku alespoň 3 měsíce. Musí se udělat odpočinek, aby se vlasy uvolnily, a aby nedošlo k alergické reakci a vedlejším účinkům.

Pokud během aplikace se vaše pokožka hlavy změní na červenou - nebuďte znepokojeni. Kyselina nikotinová má vazodilatační vlastnosti, v důsledku toho krev prochází na místo aplikace a dochází k zarudnutí. Pokud náhle máte lupiny, jsou to samozřejmě izolované případy, pak by mělo být zastaveno užívání kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

Recenze kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

1. Review „Užíval jsem si nikotinkoy před asi rokem, vlasy vyléčit, stal se rychle, už ne rozdělené a začala zářit, stejně jako oni říkají, je všechno v pořádku s vlasy a já jsem byl hozen, a teď myslím, že zase začít používat nikotinku.“

Recenze 2. "Hooray, dnes je 23 dní a moje vlasy vzrostly o 6 cm. Pro mě je to záznam! Více než 1 - 2 cm za měsíc nevyšlo "

Revize 3. "Po měsíčním kurzu začaly vlasy svítit, přestaly vypadávat a objevovaly se malé nové vlasy, které jsou již 3-4 cm"

Přezkum 4. "Nevšiml jsem si žádného účinku vůbec, jen jsem strávil měsíc marně (((("

Review 5. „Musím týden k poklesu vlasy naopak stalo, jsem vážený, že je to v pořádku, a rozhodla se pokračovat v kurzu, je nyní mnoho nových chlupů trčí, dobře, že není zastaven, hlavní věc, že ​​se rychle stal dlouho, když dlouhý“

Review 6. „Jsem potěšen nikotinki, vlasy začaly růst rychleji, 8 centimetrů v uplynulém měsíci, rozhodně to není přesné, mohla udělat chybu v měření, ale že mnohem otros, je to 100%, ale můj přítel šel z lupů nikotinki vše to je pravděpodobně jednotlivec

Další užitečné články o rychlém pěstování vlasů:

LiveInternetLiveInternet

-Hudba

-neznámé

-neznámé

-Stěna

-Nadpisy

 • DANCE (1)
 • AQUARIUM A RYBÁŘSKÁ PÉČE. (1)
 • (0)
 • ASTROLOGICKÉ PŘEDPOKLADY (145)
 • Hádat (32)
 • POZNÁMKY (39)
 • DISHES ČERSTVÝ FARCH (279)
 • TAB (23)
 • BIG OWL. ENCYKLOPEDIE. (73)
 • DICTIONARY (8)
 • PRÁVNÍ PŘEDPISY A JEJICH POUŽITÍ. (8)
 • ELECTRIC KNIHY. (50)
 • VIDEO (202)
 • karikatury (41)
 • VŠECHNY DENNÍKY (1238)
 • PRO NOVÝ ROK (55)
 • EPIGRAFY (52)
 • USB flash disky (46)
 • AVATARIANS (24)
 • Valentýna (4)
 • BROTHER (3)
 • BANNERY (2)
 • EPIGRAFY (2)
 • Nejoblíbenější v deníku (1)
 • ANIMASHKY (79)
 • KALENDÁŘ (21)
 • OBRÁZKY / POHY S KÓDY (89)
 • CLIPPARTS (23)
 • MY LESSONS (232)
 • DIVIDERY (12)
 • FRAME (63)
 • SCRAP (3)
 • SMILE (18)
 • SCHÉMY (213)
 • SOUVISLOSTI (6)
 • Vše pro COMP (619)
 • VŠECHNY PRO BLOG (191)
 • INTERNET (59)
 • TAPETY (10)
 • VŠECHNY O FOTOGRAFII (3)
 • VÝPRODEJ (2505)
 • PLNĚNÍ (6)
 • BEZ SLABÍ (700)
 • NOT SWEET (363)
 • PIZZA (208)
 • VÝROBCI (179)
 • RIBBONY (79)
 • PLEŤOVÁNÍ (22896)
 • VIDEO (1957)
 • KOŽENÉ BUNDY (1704)
 • MOTIVY PLETENÉ (1016)
 • Bez rukávů (490)
 • Pro psy (418)
 • LETNÍ MODELY (359)
 • WISHERS (352)
 • KAYMA (330)
 • VŠECHNY O PLECHOVÁNÍ (318)
 • Ananasy (263)
 • Pullover svetr (256)
 • Díváme se na doly. (119)
 • PÁKA PÁKA (118)
 • COKETTE (97)
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ (91)
 • OBLEČENÉ OBLEČENÍ A TKANINA (67)
 • PLECHOVÁNÍ S KOŽENOU (66)
 • NÁHRADNÍ DÍLY (65)
 • PLÁNOVÁNÍ KOŽUŠINY (56)
 • Vzorky pro háčkované věci (41)
 • INTRELAK-pletení (15)
 • TKANÍ (7)
 • ZMRAZENÍ (5)
 • BOSNSKÝ PLETÁNÍ (5)
 • šicí nitě (3)
 • ODPAD ZE ZAŘÍZENÍ (125)
 • BOLERO (409)
 • KRÁTKÉ NOHAVICE (100)
 • PLNĚNÍ Z BALENÍ. (38)
 • Pletení na vidličku (62)
 • PLETÁNÍ S PERIČKY (63)
 • PLECHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ (646)
 • Pro muže (296)
 • PRO SOLIDY (366)
 • KOSTÝMY (398)
 • LACE NEEDLE (15)
 • PŘECHODNÍ STROJE (42)
 • NA TENERIFE (22)
 • COAT (905)
 • DRESS TUNIC SARAFAN (2948)
 • RŮZNÉ (759)
 • RŮZNÉ DOMÁCNOSTI (1097)
 • RYMNICKÁ LACE (90)
 • NAPKINS (762)
 • TAŠKY (304)
 • TOPS (1076)
 • Tuniské pletení (83)
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ (944)
 • LESSONS -M.K. (880)
 • KOLEČNÍ PLECHY (729)
 • FREEFORM (87)
 • SHAWL, PALENTINE, PONCHO (1285)
 • LYŽE (887)
 • VÝPRODEJ DĚTÍ (3265)
 • Botičky (344)
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DĚTI (13)
 • Pletací jehlice (6909)
 • SOCKS, FOLLOWS. (1041)
 • Jacquard (411)
 • VZDUCHOVÉ SPOKE. (1135)
 • LESSONS (1162)
 • INTERLAK (38)
 • Diety (1325)
 • GYMNASTIKA K Ztráta hmotnosti (531)
 • DOMÁCÍ ROSTLINY (335)
 • Květiny na balkonu. (82)
 • JOURNALS (1234)
 • ZDRAVÍ (2805)
 • METODY NOT TRADIČNÍHO ZACHÁZENÍ (204)
 • GYMNASTIKA (203)
 • hry (87)
 • ONLINE OBCHOD (5)
 • INTERIÉR V DOMU. (132)
 • OPRAVA BYTŮ (20)
 • IRSKO (1149)
 • Brugová krajka (74)
 • MK (104)
 • KNIHY AUDIO KNIHY (1)
 • KOSMETIKA (1870)
 • PÉČE O PÉČE (58)
 • MAKEUP (54)
 • PÉČE O PÉČE (31)
 • NÁPOJE (60)
 • BEAUTY SECRETS (1178)
 • PÉČE O VLASY, VLASY. (398)
 • KUŘECÍ (4917)
 • Palačinky z drahokamy (294)
 • MULTI-FOOD (231)
 • "Jídla z cukety, lilek": (164)
 • Manta knedlíkové knedlíky (103)
 • PEČIVO (90)
 • PODPRODUKY (57)
 • POŠTOVÉ JÍDLA (49)
 • MASY (44)
 • SEAFOOD (19)
 • pokrmy z krocanů (16)
 • jablka (1)
 • kuřecí nádobí (473)
 • SANDWICHES (124)
 • V RÁMU (2)
 • VŠECHNY PRO FURSHETT. (107)
 • DRUHÁ JÍDLA (222)
 • PŘÍPRAVA V POTSCH. (32)
 • HUBY (37)
 • DEZERTY (411)
 • PRO DĚTI (9)
 • POKOJ (128)
 • SNACKS (323)
 • Kastrol (167)
 • Z MLÉČKY (78)
 • ze zeleniny (225)
 • KUCHYŇSKÁ LIDÉ SVĚTA (39)
 • MIKROVLNNÉ (66)
 • MLÉČNÉ VÝROBKY, SÝRY (119)
 • MEAT (234)
 • parní stroj (50)
 • PRVNÍ KURZY (144)
 • UŽITEČNÉ TIPY (158)
 • FESTIVNÍ TABULKA (119)
 • FISH (319)
 • OVOCE (142)
 • DEKORACE KURZU (38)
 • JAPONSKÁ KUCHYNĚ (8)
 • SWIMWEAR, BUNDY (478)
 • MACRAME (19)
 • MASTER CLASS (532)
 • MÓDA A STYL. (32)
 • HUDBA ALBUM (345)
 • SORILING (28)
 • NÁPOJE (179)
 • O ŽENĚ-AH (58)
 • O MUŽI (8)
 • REKREACE (4)
 • KARTY (158)
 • ANIMACE (21)
 • MUSICAL (2)
 • 23. února (1)
 • Kočky (40)
 • DOVOLENÁ (23)
 • ŠATY, TUNIKY (432)
 • Gratulujeme (28)
 • NOVÝ ROK (7)
 • UTILITY (574)
 • NASH HOUSE (106)
 • UŽITEČNÉ PROGRAMY (50)
 • PARABLY (91)
 • APHORISMS (33)
 • PSYCHOLOGIE (166)
 • Neidentifikované příběhy (3)
 • PRÁCE (29)
 • RŮZNÉ PLAVBY (378)
 • KORÁLKY (19)
 • DOLLS (4)
 • PAIL, plasty (8)
 • ZÁSOBNÍKY. (8)
 • PLÁTOVÝ DRÁT (15)
 • PLASTOVÁ VYBAVENÍ (2)
 • NEWSPAPER WEAVING (98)
 • NEEDLEWORK (32)
 • RELAX (27)
 • Náboženství (325)
 • MODLITELE (178)
 • EZOTERIKA (11)
 • BIBLE (6)
 • PLECHOVACÍ STROJE (191)
 • KOMBATUJÍCÍ STRÁNKA (13)
 • GENERÁTORY (8)
 • MAP SÍTÍ (1)
 • SITES (87)
 • SALÁTY (795)
 • SVATBY (36)
 • OBILOVINY (201)
 • TALES (23)
 • SALT, MARINAD (1031)
 • PŘÍPRAVKY ZIMNÍ (749)
 • POEMS (407)
 • VŠECHNY O LÁSKU (50)
 • TAJNÉ ZNALOSTI (634)
 • SMLOUVY (231)
 • PENÍZE DO DOMŮ (134)
 • TALISMÁNY (20)
 • ZKOUŠKY (83)
 • CAKE (811)
 • DEKORAČNÍ PRÁDLO (169)
 • učení se prostřednictvím internetu (83)
 • ELEKTRONICKÁ TEXTOVÁ KNIHA (4)
 • FOTOGRAFIE (74)
 • KVĚTINY (350)
 • DACHA. ZAHRADA (306)
 • CENY (5)
 • Klobouky, CAP. (1273)
 • Šití se (465)
 • BLINDS (40)
 • Stropy (4)
 • TO TO ZÁJEM (195)
 • HISTORIE RUSKÉHO STÁTU. (14)
 • NEZNÁME (12)
 • TENTO JE POTŘEBA. (83)
 • HUMOR (115)
 • STAVY (4)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Pravidelné čtečky

-Společenství

-Statistiky

Kyselina nikotinová pro růst vlasů: aplikace, indikace, recenze

Kyselina nikotinová pro růst vlasů: aplikace, indikace, recenze

Kyselina nikotinová pro růst vlasů:

aplikace, indikace, recenze

Kyselina nikotinová, objevená na konci 19. století, od té doby nalezla stále širší a účinnější použití v medicíně i kosmetologii. Kyselina nikotinová se týká vitaminů (to je vitamin PP a vitamín B3) a je to droga. Může být požádáno s potravinami, jako jsou obiloviny, otruby, ořechy, fazole, brokolice, mrkev, data a mléčné výrobky.

Úžasné vlastnosti kyseliny nikotinové byly objeveny ne tak dávno a okamžitě přinesly tuto drogu na zcela novou úroveň. Ukázalo se, že niacin, moderní název kyseliny nikotinové, rozšiřuje malé cévy a zlepšuje mikrocirkulaci krve. Niacin je nezbytný pro udržení zdravé pokožky a vlasů.

Stala se aktivně a účinně používána v kosmetologii. Je to součást pleťových krémů, balzámů, vlasových mask. Díky působení rozšiřování malých cév a zlepšení metabolismu v tkáních nejenže obohacuje potřebným vitamínem, ale také přispívá k lepšímu proniknutí a asimilaci dalších složek tvořících masky a krémy.

Touha mít krásné dlouhé hedvábné vlasy je známa každé ženě!

Nyní lze kyselinu nikotinovou volně zakoupit v lékárnách ve formě ampulí, tablet nebo prášku a doma provádět terapeutické a obnovovací procedury na vlasy a pokožku hlavy. Stimulace růstu vlasů, nejlepší produkce pigmentu, vynikající zvlhčování, zvýšení hedvábnosti a hustoty vlasů - to je to, co stojí za použití kyseliny nikotinové! Pokud vy, kromě terapeutických a zdravotních účinků, chcete přidat do vlasů krásný odstín a lesk, pak se rozhodněte pro přírodní hennu na vlasy.

Použití kyseliny nikotinové doma - pokyny k použití

Pokyny pro použití kyseliny nikotinové

Pro domácí péči o vlasy je nejlepší koupit kyselinu nikotinovou v ampulích v lékárně.

Zde je několik základních tipů pro použití kyseliny nikotinové pro růst vlasů:

 • pro jedno použití stačí 1-2 ampule nikotinového roztoku;
 • nalijte obsah ampulí (pomocí konvenční stříkačky) do malého kontejneru (sklo, pohár);
 • postup se nejlépe provádí na čisté hlavě, když je mastná vrstva mazu na pokožce hlavy minimální nebo nepřítomná;
 • Oddělujte vlasy stříkáním stříkáním a rozmazáním pokožky hlavy s roztokem. Chcete-li to udělat, ponořte dva prsty do sklenice s nikotinem a spusťte prsty po vyřízené práci.
 • po 4-5 cm se rozštěpte na hlavě a znovu namažte pokožku hlavy prsty ponořenými do kyseliny nikotinové. Nemusíte svázat vlasy s ručníkem nebo speciální kloboučkem, nemusíte to ani umývat. Další šamponování je před dalším použitím řešení (možná následující den);
 • aplikujte roztok denně po dobu 10-14 dní, poté po 1 měsíci přestávku po opakování kurzu;
 • na rozdíl od masky, šampony a balzámy, je nejúčinnější přímá tření roztoku nikotinové kyseliny do pokožky hlavy!

Pokyny k použití by měly být respektovány a nesmí překročit množství roztoku najednou a také nepřesáhnout léčbu a profylaktický průběh po dobu delší než 2 týdny!

Kyselina nikotinová a její účinek na růst vlasů

Injekce kyseliny nikotinové

Kyselina nikotinová se obvykle vyrábí v ampulích s 1 ml 1% roztoku. Jedna ampule je dostatečná pro jednu injekci pro dospělou osobu. Injekce kyseliny nikotinové přispívají k možnému nedostatku vitálního vitamínu v těle jako PP, B3. Injekce tohoto léku se mohou provádět různými způsoby: intramuskulárně v 1 ml 1-2krát denně nebo subkutánně k okamžitému nasýcení tkání tímto vitamínem, stejně jako intravenózně, zatímco 1 ml kyseliny nikotinové se zředí v 5 ml fyziologického roztoku.

Injekce mohou způsobit pocit pálení, ale pocity jsou zcela tolerantní.

Forma uvolňování kyseliny nikotinové pro vlasy

Kyselina nikotinová je dostupná ve formě prášku, tablet nebo dražé (0,005, 0,01, 0,025 a 0,05 g), stejně jako ampule (1 a 2 ml 1, 2,5 a 5% roztok) pro injekce nebo tření. Ampulky s roztokem nikotinu jsou nejvhodnější pro použití jako kosmetické a terapeutické činidlo pro růst a posilování vlasů.

Výhody a poškození kyseliny nikotinové

Stejně jako u všech vitamínů a terapeutických látek musí být kyselina nikotinová používána opatrně a dobře.

Nepochybným účinkem, přínosem a vysokým výsledkem niacinu se projevují ti, kteří dříve poznamenali:

 • zvýšená ztráta vlasů,
 • matné, slabé vlasy
 • lupy
 • pomalý růst vlasů

Má však také kontraindikace a může vést k závažnému zarudnutí pokožky hlavy, svědění, bolesti hlavy a závratě, pokud:

 • jste náchylní k alergii, kopřivce a netolerovatelnosti určitých léků;
 • trpíte alespoň někdy z vysokého krevního tlaku.

Poškození kyseliny nikotinové se projevuje výskytem nežádoucích účinků: silné podráždění pokožky hlavy, závratě a bolesti hlavy. V takovém případě okamžitě umyjte lék z hlavy!

Je možné obnovit vlasy, zlepšit jejich strukturu a vzhled!

Cena kyseliny nikotinové

Cena kyseliny nikotinové je pro většinu obyvatelstva velmi přijatelná: 30-40 rublů na balení po 10 ampulkách. Dostupnost a snadnost použití tohoto léčiva je atraktivní a oblíbená u žen, které ocení krásu a hustotu vlasů - hlavní ozdobu žen!

Recenze kyseliny nikotinové pro vlasy

Elena, 35 let: absolvovala kurz vlasů nikotinové, protože po cestě do resortu se její vlasy staly suchými, bez života, vypadli.
Výhody použití: přijatelná cena, hmatatelný efekt po 2 týdnech, snadné použití doma. Tyto nedostatky si ani nevšimly.

Leia, 28 let: po dobu jednoho měsíce s krátkou přestávkou ošetřovala ampule kyseliny nikotinové, která byla ošetřena pro zvýšení ztráty vlasů.
Poznamenala, že postupně klesá počet vlasů, které se při česání a šamponování snižují. Vlasy se zesílily na dotek, měsíc se zvýšil o 3 cm! Při aplikaci roztoku je příjemné teplo a mravenčení pokožky hlavy. Vůně je téměř nevšimla.

Irina, 23 let: rozhodla se používat kyselinu nikotinovou pro lepší růst vlasů.
Miloval snadnost použití, bez velkých potíží a dalších nástrojů nebo součástí. Vlasy po aplikaci nejsou tučné, neexistuje žádný specifický nebo nepříjemný zápach. Výsledkem dvouměsíčního kurzu s krátkou přestávkou - vlasy rostly o 7 cm. Používají se v kombinaci s vitaminovými komplexy.

Marina, 39 let, si stěžovala na matné vlasy, které rostly velmi pomalu.
Po dvou týdnech užívání nikotinu si všimla, že její vlasy byly hedvábné, jako by se staly silnější a silnější. Na začátku aplikace jsem cítil mírné pálení a bodnutí, které postupně zmizí. Budu i nadále používat, protože vidím pouze výhody v aplikaci!

Kyselina nikotinová je jedním z těch prostředků v kosmetické a léčebné péči o vlasy, která je k dispozici, účinná a snadno ovladatelná! Přidejte sílu vitamínu do vlasů a pozitivní výsledek nebude trvat dlouho!

Můj názor na populární nástroj - "kyselina nikotinová pro vlasy"

Dobré odpoledne, drahé hlídky krásy!

Chci se podělit o své dojmy o použití jednoho z nejvíce diskutovaných prostředků pro vlasy nikotinové kyseliny. Názory na ni jsou velmi odlišné od nadšení k extrémně negativním.

Základem většiny finančních prostředků na růst vlasů a prevenci jejich ztráty je účinná látka nebo jejich komplex, jejichž cílem je stimulovat výživu vlasových folikulů v důsledku expanze krevních cév a zlepšeného krevního oběhu. To vysvětluje vysokou popularitu lidových prostředků: masky pro vlasy na bázi hořčice, tinktury červené horké pepře, cibule nebo česnek. Například jsem popsal jednu z těchto ošetření vlasů zde.

Tato zásada platí také v profesionálních produktech založených na takových účinných látkách, jako jsou Minoxidil, Amenoxil, Prokopil. Náklady na léčbu profesionálními prostředky jsou velmi drahé, počínaje 2 tisíce rublů. pro 10denní kurz podléhající domácímu použití. Pokud se obrátíte na služby salonů, výrazně se zvyšují náklady. Proto lidské prostředky přitahují, ale jejich účinnost není potvrzena. Vyvstává otázka, jak účinně a zároveň dražší léčit vlasy. Mám rád kyselinu nikotinovou, protože je cenově dostupný a je farmakologickým činidlem.

Předmět: Kyselina nikotinová pro vlasy, řada NICOTINIC ACID

Výrobce: Rusko, Novosibirsk

Objem: 10 kapátků 5 ml.

Místo nákupu: Apteka.ru

V pokynech pro kyselinu nikotinovou výrobce slibuje: probuzení latentních žárovek, stejně jako obnovení a regenerace poškozených. Zabraňuje vypadávání vlasů, posiluje kořeny a zabraňuje konsolidaci kolagenu kolem vlasů. Produkce melaninu, která dělá vlasy lesklé, zabraňuje šedivým vlasům.

Sliby výrobce jsou působivé, protože zcela opakují ty, které jsem četl o ampulech L'Oreal Professional, jejichž cena je desetkrát dražší.

Vzhled balení.

Tento nástroj podkopává nejen cenu, ale i snadné použití. Balení 10 plastových trubek, připravených k použití. Každá kapátka obsahuje 5 ml. kyseliny.

Kapátko se otevírá snadno otočením víčka směrem k boku. Nástroj je připraven k aplikaci na pokožku hlavy.

Tekutá kapátka je bez zápachu, podobná běžné vodě. Pokud by se nemělo po několika minutách po nanesení a zčervenání kůže na určitých místech mírné brnění, bylo by možné pochybovat o tom, že existuje lék. To je normální, o tom varuje výrobce.

Prostředky je třeba aplikovat po rovnoměrném šamponování na částice. Není třeba vyplachovat.

Postup by měl být proveden jednou za tři dny. Kurz je doporučen - 14 procedur. Mezi léčebnými kursy musíte absolvovat přestávku nejméně 3 měsíce.

5 ml. finanční prostředky v kapání pro mě byly hodně. Ale abych nezlikvidoval zbytek, velice jsem plodil celou hlavu, nelitoval jsem to. V důsledku toho byly vlasy mokré. Byl bych dost, a 2-3 ml.

Podstoupil jsem plný průběh léčby a dostal jsem dostatek času k posouzení výsledku. Moje očekávání nebyla splněna. Chtěl jsem zvýšit objem, hustotu a posílit vlasy, aby se neztratily během mytí. Během dvou měsíců od užívání kyseliny nikotinové vypadaly vlasy jako obvykle, nové nevyrůstaly a nezaznamenala jsem žádné pozitivní změny. To, co jsem si všiml - zvýšil suché vlasy. Začaly vypadat sucho a bez života. Měl jsem dlouhou dobu křehkost a rozštěpil se, ale nikotin neměl žádný účinek. Mnozí používají to pro zrychlený růst, chtějí dostat dlouhé vlasy rychleji než obvykle. A o tom nemůžu nic říct. Nevšimla jsem si, že vlasy začaly růst rychleji.

Samozřejmě, když mluvíme o stavu vlasů, vše je velmi individuální a je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Například kvalita potravin, životní styl, životní prostředí, produkty péče. Během používání kyseliny nikotinové jsem nebyl spokojen s stavem svých vlasů a musela měnit svou obvyklou péči - koupil jsem nový šampon, balzám od Estel, který mi dodával další péči a výživu.

Skutečnost, že náprava mi nepomohla, neznamená, že to není efektivní. Možná je to individuální reakce mého těla. Pokud někdo má pozitivní zkušenost s používáním kyseliny nikotinové, byl bych rád, kdybyste napsali své dojmy v komentářích, nebo byste měli udělat samostatnou recenzi.

Nevyvolá alergie
Pohodlné použití
Není drahé

Suší vlasy
Nemělo vliv na růst a nevidělo zvýšení objemu a hustoty

Pro Více Informací O Suché Vlasy