logo

Použití šamponu Nizoral

Lupiny nejsou jen dermatologickým a kosmetickým problémem, neustálé svědění, podráždění a olupování pokožky hlavy způsobí, že nervový systém není méně škodlivý. Taková nemoc se často stává příčinou stálé špatné nálady a prudkého poklesu sebeúcty. Jak je popsáno v pokynech k použití šamponového přípravku Nizoral (prodávaného ve většině lékáren), pomocí léčivého přípravku se můžete trvale zbavit lupy patogenů, seboroického ekzému nebo pityriázy.

Co je nizoral šampon

Nizoral medikovaný šampon se doporučuje pro většinu odborníků v oboru dermatologie a kosmetologie. Přípravek lze použít k mytí hlavy (lupy, seborrhea) nebo k aplikaci masky na postiženou pažitku. Tento nástroj zaujímá zvláštní místo mezi ostatními antifungálními léky, neboť účinnost při léčbě mnoha kožních onemocnění je velmi vysoká. Nástroj má fungicidní účinek po prvních aplikacích, peeling a jiné příznaky nemoci.

Složení

V čočkách Nizoral působí jako aktivní složka ketokonazol (21 mg / g), jako pomocné látky se používají detergenty, léčivé a další složky (makrogolmethylacetát-dioleát, kokoyl-diethanolamid, imocourea atd.), a charakteristický zápach. Nástroj pomáhá napravit acidobazickou rovnováhu, vytváří na vlasu ochrannou vrstvu kolagenu.

Farmakologický účinek

Aktivní složka ketokonazolu v šampónu Nizoral je schopna působit protiplísňovým účinkům na různé dermatofyty (Trichophyton sp., Microsporum sp., Epidermophyton sp.), Stejně jako kvasinky (Candida spp., Malassezia furfur). Přípravek s takovou účinnou složkou je schopen rychle zmírnit svědění, snížit odlupování a zmírnit zánět. Během lokální aplikace je absorpce účinné látky skrze kůži minimální, a to i při delším používání, nelze zjistit stopy složky v krvi.

Indikace pro použití

Tento lék se používá k léčbě a / nebo prevenci kožních onemocnění různých etiologií způsobených infekcemi. Šampon proti lupům Nizoral se dobře vyrovná s houbovými onemocněními, chorobami způsobenými kvasinkami (pityriasis versicolor, seboroická dermatitida nebo lupy). Léčba má výrazný protizánětlivý účinek, pomáhá zlepšovat stav vlasů a pokožky hlavy. Toto zdravotnické zařízení je dostupné v polyethylenových lahvičkách (koncentraci 2% ketokonazolu) v 60 ml nebo 120 ml.

Kontraindikace

Pokyny pro použití drogy ukázaly, že jedinou kontraindikací použití šamponu je individuální nesnášenlivost součástí (přecitlivělost na určitou látku ze složek přípravku). Než začnete používat přípravek Nizoral, musíte aplikovat malé množství léku na pokožku hlavy a zhodnotit reakci kůže. Pokud není podráždění, můžete lék bezpečně aplikovat podle schématu výrobce nebo doporučení lékaře.

Pokyny pro použití šamponu Nizoral

Nizoralový medikovaný šampon je nanesen na povrch vlhkých vlasů, pěnován, udržován asi 5 minut a důkladně promyt vodou. S pityriasis versicolor se lék jednoduše aplikuje na postižené oblasti pokožky, netříží se do nich, pak se vypláchne. Droga, když je správně používána, eliminuje příčiny lupů a jiných nemocí, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, snižuje zarudnutí, svědění. Nemůžete používat léčivý šampon samotný bez doporučení lékaře. Samoléčení může být zdraví škodlivé.

K dosažení rychlého, prodlouženého účinku je nutné dodržovat režim léčby nebo profylaxe doporučený odborníky:

 • při léčbě mykóz na plísně se lék užívá 1 den / den po dobu 5 dnů (profylaxe - 1 den / den, 3 dny);
 • na vyléčení lupů, musíte si umýt hlavu 2% šamponem 1 krát / 3-4 dny (8 týdnů) (prevence lupů - použijte 1/14 dní);
 • seboroická dermatitida může být vyléčena, pokud užíváte 2% léčení 2krát / týden (průběh užívání až 4 týdny), prevence 1krát týdně (1-2 týdny);
 • pro léčbu ulnarisu, které zbavuje léčivo, se aplikuje na postižené oblasti pokožky (zachycování okolních oblastí), po 5 minutách musí být místo aplikace opláchnuto proudem vody (prevence - denní užívání po dobu 3 dnů (jaro).

Nizoral během těhotenství

Vzhledem k tomu, že přípravek Nizoral nemá výrazný systémový účinek na tělo a nevykazuje se v krevní plazmě, je povolen užívání během laktace nebo těhotenství, avšak pouze v případech, kdy zamýšlený léčebný účinek pro matku překračuje možné riziko pro plod. Vědecké studie týkající se nežádoucích účinků u těhotných a kojících žen nebyly provedeny, neexistují žádné potvrzené údaje o riziku léku.

Šampon Nizoral: návod k použití

Nizozal - antifungální lék pro vnější použití v dermatologii.

Forma uvolnění a složení léčiva

Nizoral je dostupný ve formě tmavě oranžového 2% šamponu v lahvičkách z polyethylenového materiálu o objemu 25 nebo 60 ml, 1 lahvičku v kartonu s přiloženými pokyny.

Hlavní účinnou látkou šamponu je ketonazol, stejně jako pomocné složky ryazhu.

Farmakologické vlastnosti

Šampon Nizoral se používá externě v dermatologii a je určen k léčbě lupů a houbových onemocnění pokožky hlavy. Aktivní účinná látka léčiva Ketonazol vykazuje vysokou terapeutickou aktivitu ve vztahu k dermatofytům a kvasinkovitým houbám rodu Candida.

Při použití Nizoral šamponu je svědění pokožky hlavy pacientů rychle neutralizováno, množství lupů se snižuje.

Indikace pro použití

Léčba Nizoral 2% se používá k praní vlasů a pokožky hlavy na léčbu a prevenci houbových infekcí a je indikována u pacientů v následujících případech:

 • Nadměrná suchost pokožky hlavy, která je doprovázena závažným svěděním a tvorbou váhy;
 • Zbavte pokožku hlavy;
 • Hubové léze na pokožce hlavy.

Kontraindikace

Šampon Nizoral je kontraindikován u pacientů se zvýšenou individuální citlivostí na složky.

Zkušenosti s použitím šamponu v pediatrické praxi jsou velmi omezené, takže před zahájením užívání přípravku Nizoral by se lidé mladší 14 let měli poradit s lékařem. S opatrností je tento nástroj používán mezi kojícími matkami a těhotnými ženami.

Způsob aplikace a dávkovací režim léčiva

Šampon je aplikován na pokožku hlavy masážními pohyby. Pro dosažení maximálního terapeutického účinku musí být léčivo ponecháno na pokožce hlavy po dobu 5 minut, poté dobře opláchnout vodou. Frekvence užívání a trvání léčby závisí na důkazech a závažnosti příznaků onemocnění.

U psoriázy se nizorální šampon používá denně po dobu 1 týdne. Pro lupy a seboroickou dermatitidu se lék aplikuje 2-3x týdně po dobu 1-2 měsíců.

Látka může být použita k prevenci, v tomto případě je dávkovací režim šamponu a doba trvání léčby určena lékařem na základě individuálních charakteristik pacienta.

Používejte během těhotenství a kojení

V průběhu experimentálních studií nebyl zjištěn žádný negativní vliv při použití Nizoral šamponu na vývoj plodu. Přesto by měl být léčivý přípravek předepsán těhotným ženám, pouze pokud očekávaný terapeutický účinek je mnohokrát vyšší než možné komplikace plodu.

Látka Nizoral může být použita během kojení dítěte, avšak osoby s přecitlivělostí a tendence k alergickým reakcím by se měly nejdříve poradit se svým lékařem.

Nežádoucí účinky

Lék je pacientům dobře snášen. Jedinci s individuální přecitlivělostí na složky šamponu během léčby měli následující nežádoucí účinky:

 • Zvýšené svědění pokožky hlavy;
 • Zkusnění a podráždění pokožky hlavy, vyrážka;
 • Spálení pokožky hlavy při použití šamponu;
 • Zvýšené roztržení a zarudnutí sliznice očí;
 • Alopecie;
 • Nadměrná suchost kůže na hlavě, zvýšené lupy.

Tyto nežádoucí účinky nejsou nebezpečné a po přerušení léčivého přípravku se rychle přenášejí.

Předávkování

Případy předávkování šamponem Nizoral nejsou popsány ani při dlouhodobém užívání.

Pokud náhodně užíváte lék uvnitř pacienta, měl by být okamžitě odvezen do nemocnice, kde se podrobí symptomatické léčbě. Aby nedošlo k aspiraci zvracení, nevyvolávejte zvracení nebo vypláchnutí žaludku doma.

Interakce léku s jinými léky

Údaje o lékových interakcích nizorálních šamponů s jinými topickými přípravky nejsou k dispozici.

Zvláštní instrukce

Lék by měl být aplikován pouze na pokožku hlavy. Při aplikaci šamponu je třeba dbát na to, aby se produkt nedostal do očí, pokud se to stalo náhodou - vypláchněte oči velkým množstvím čisté vody a kontaktujte očního lékaře.

Prodloužený výrobek nesmí být likvidován v odpadních vodách, aby nedošlo k znečištění životního prostředí. Šampon Nizoral se likviduje umístěním lahvičky do plastového sáčku a odpadní nádobky.

Analog Šampon Nizoral

Podobné akce s Nizoral šamponem 2% mají následující nástroje:

 • Mikanisal šampon;
 • Šampon Mycoral;
 • Šampon proti lupům;
 • Sulsena 2% masti pro vnější použití;
 • Sebosol šampon.

Podmínky dodání z lékáren a skladování léku

Šampon Nizoral lze koupit v lékárně bez lékařského předpisu. Láhev s nástrojem by měla být chráněna před dětmi, aby se zabránilo kontaktu s vodou nebo slunečním světlem. Nedovolte zahřátí ani zmrazení, optimální teplota pro uložení šamponu není větší než 25 stupňů. Doba skladovatelnosti je vyznačena na obalu, po jejímž uplynutí je láhev s produktem zlikvidována způsobem popsaným výše.

Nizoralová cena šamponu

Průměrná cena léku v lékárnách v Moskvě činí 560 rublů.

Šampon Nizoral: popis a návod k použití

Lupy dnes je fenomén poměrně častý. Zahrnuje patologický proces pokožky hlavy, který vzniká v důsledku porážky hub.

V tomto případě osoba pocítí vážné svědění, podráždění kůže, bílé vločky na oblečení. Tento stav vyžaduje okamžitou léčbu. Na regálech lékáren je dnes mnoho dobrých produktů, včetně šampónu Nizoral.

Popis

Nizoral je lék, který se účinně zabývá lupinami na hlavě. Před odesláním šamponu do prodeje bylo provedeno přibližně 64 studií, během kterých byla prokázána účinnost tohoto přípravku.

Na fotografii - Nizoral šampon:

Po pravidelném používání šamponu u pacientů trpících lupinami, svědění, odlupování a loupání zmizí a stav vlasů se zlepšuje. Tento originální produkt byl schválen FDA.

Po 2 týdnech aktivního použití můžete zaznamenat pozitivní výsledek. Peeling jde, vlasy se stávají zdravějšími, a co je nejdůležitější, je možné odstranit příčinu lupů.

Díky bezpečnému složení mohou i malé děti používat Nizoral. Pouze v tomto případě je nutné dodržovat bezpečnostní opatření, aniž byste se dostali do očí. Tento šampon se nevztahuje na děti a neobsahuje vzorec "bez slz".

Je nutné neustále sledovat stav dermis, protože je možné, že přípravek Nizoral může vést k odlupování a podráždění pokožky dětí. Pokud rodiče objevili alergie, je naléhavé přestat používat přípravek a dítěti dostat antihistaminikum.

Na video- Nizoral šampon:

Složení

Ketokonazol působí jako hlavní složka. Jedná se o speciální látku, která má antifungální účinek. Kompozice také obsahuje následující další komponenty:

 • parfém;
 • imidova;
 • hydroxid sodný;
 • laurylsulfosukcinát disodný;
 • kyselina chlorovodíková;
 • voda;
 • kokosová mastná kyselina diethanolamid;
 • aromatizace;
 • laurylsulfát sodný;
 • makrogol metyldistrosa.

Každý z prezentovaných prvků má vnější účinek a není zaveden do lymfy. Proto je přípravek Nizoral zcela bezpečný lék, je povoleno ho používat během kojení a nesení dítěte.

Jak používat

Pokud používáte šampon Nizoral, musíte se nejprve seznamovat s následujícími doporučeními:

 1. Během šamponování se snažte udržet tekutinu z očí. Jinak bude ketokonazol přítomný v přípravku dráždit slizniční membránu. Pokud se tomu nedá vyhnout, měli byste si oči vypláchnout velkým množstvím vody.
 2. S kombinovaným příjmem kortikosteroidů se šamponem se nemusíte obávat vedlejších účinků. Ale zrušení kortikosteroidů by mělo být hladké - po dobu 2-3 týdnů.
 3. Šampon Nizoral nevede k plešatosti, která je charakteristická seboroické dermatitidy a lupů.
 4. Použití tohoto výrobku nemá vliv na schopnost řídit vozidlo.

Léčba šamponem je jednoduchá. Šampon je nutné rozložit na mokré kadeře a kůži. Proveďte lehkou masáž, počkejte 5 minut a pak ho opláchněte teplou vodou.

Aktivní složky šamponu budou mít svůj terapeutický účinek pouze při pravidelném užívání. Doba trvání léčby a dávka léčiva se stanoví koncentrací produktu. Tyto informace naleznete v pokynech na obalu.

Pokud je potřeba zbavit se pityriázy, doporučuje se používat Nizoral jednou denně po dobu 5 dnů. K boji proti houbovým infekcím na pokožce hlavy, stojí za to užívat lék jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Naneste šampon Nizoral jako vynikající prevenci. Chcete-li to provést, používá se jednou týdně.

Co je antifungální šampon Mykozoral, podrobně popsaný v tomto článku.

Podrobnosti o šamponech proti lupům Sebasol naleznete v tomto článku.

Chcete-li pochopit, co tvoří šampon proti lupům Sulsen, pomůže obsah tohoto článku.

Šampon Nizoral si můžete koupit v každé lékárně. Prodává se v lahvičkách o objemu 25 ml a 60 ml. Pro 25 ml budete potřebovat 300 rublů a za láhev 60 ml - 520 rublů.

Levnější analogy

Dnes existuje řada analogů společnosti Nizoral, jejichž cena je nižší. Analogy jsou drogy, které jsou ve svých vlastnostech podobné původnímu. Díky nim můžete získat požadovaný výsledek, ale současně zachránit léčbu.

Dermazol

Tento antifungální šampon musí být použit k léčbě a prevenci poškození kůže pokožky hlavy a vlasů. Při aplikaci Dermazolu můžete zapomenout na houbovou patologii pokožky.


Je nutné aplikovat tento výrobek analogicky s obvyklým mycím šamponem. Jediný rozdíl spočívá v tom, že se musí několik minut držet na vlasy a teprve potom se vyprat. Pro léčbu seboroické dermatitidy a jejího hlavního příznaku - lupů je třeba aplikovat Dermazol po dobu jednoho měsíce. Pokud je léčba prováděna za účelem vyloučení pityriasis versicolor, pak ji lze zapomenout za několik dní. Šampon je vyráběn v Indii a v lékárně jej můžete koupit za cenu 250 rublů.

Dermazol plus

Tento produkt patří do kategorie antifungálních.

Jeho hlavní složkou je ketokonazol, ale následující jsou pomocné látky:

 • zinková suspenze - má antimikrobiální účinek;
 • aloe prášek - má příznivý účinek na vlasy, má hydratační a vyživující účinek.

Šampon nelze aplikovat v případě přecitlivělosti na hlavní složku. Před každým použitím musí být důkladně otřesena. Tento léčebný šampon si můžete koupit v lékárně za 280 rublů.

Kenazol

Odborníci z Jordánska se podíleli na výrobě tohoto nástroje. Má působivý antifungální účinek a léčí poškození pokožky hlavy.

Při použití tohoto šamponu se musíte ujistit, že se nedostane do očí. Nebyly pozorovány vedlejší účinky této léčby. Cena Kenazola je 270 rublů.

Orazol

Toto antifungální činidlo se aktivně používá k potírání různých patologií pokožky hlavy a vlasů, které se vyskytují při působení kvasnicovitých hub. Délka léčby seboroické dermatitidy a lupů bude měsíc. Vyšetřit pityriasis versicolor dostatečně 5 dní.


Všechny složky léčiva jsou dobře tolerovány. Pouze v některých případech suchost nebo olejovitost pramenů může být pozorováno mírné podráždění obalu. Cena tohoto produktu činí 260 rublů.

Perhotal

Indický analog Nizoralu, který se aktivně podílí na léčbě houbových lézí dermis hlavy. Tento nástroj je určen pouze pro venkovní použití.

Jeho složky nejsou zavedeny do systémového oběhu, takže těhotné a kojící matky mohou bezpečně používat. Je možné získat prostředky za cenu 280 rublů.

Ebersepi

Toto je řecký antifungální lék. Používá se k odstranění různých lézí kůže a vlasů způsobených vlivem mikroorganismů Malassezia.

Způsob použití šamponu je podobný výše uvedenému. Je uvolněna v plastové láhvi a její cena dosahuje 290 rublů.

Jaké recenze o šamponech lupů existují v současné době, můžete pochopit, pokud si přečtete obsah tohoto článku.

Ale jaké recenze o koňských silách šamponů proti lupům existují v současné době, můžete pochopit, pokud si přečtete tento článek.

Porozumět tomu, co je vlasový šampon Vichy pro mastné vlasy, z obsahu tohoto článku.

Ale pochopit, jak se rychle zbavit lupů, pomůže obsah tohoto článku.

Jaký lupinový šampon v lékárně je nejlepší a nejčastěji používaný, můžete si přečíst v tomto článku.

Recenze

 • Maria, 36 let: "Nizoral je velmi účinná a dobrá droga. Je schopen eliminovat problémy s pokožkou a vlasy různých původů. Ne tak dávno se Nizoral zabýval mastinskou dospívající seborrheou, kterou měl můj syn. Použili jsme ho však velmi dlouho, po dobu 2 měsíců. Ale nedávno jsem se osobně setkal s takovým problémem. Okamžitě jsem si vzpomněla na Nizorala a rozhodla se ho koupit. "
 • Veronica, 24 let: "Jsem velmi potěšen, že mi přítel poradil, abych koupil Nizoral. Začal jsem ho používat každý druhý den a za měsíc jsem neměl žádné lupy. Měla jsem svědění a snížila mastné vlasy. Nyní jsou vlasy mnohem živější a zdravější. Jediné potíže, které jsem musel čelit, byl silný pocit pálení, když se mi dostalo do očí. Takže když si umyješ vlasy, musíš přijmout bezpečnostní opatření. "
 • Antonina, 45: "Lupina je můj problém, se kterým se neustále potýkám. Před 3 lety jsem se o Nizoralově šamponu dozvěděl. Koupil jsem ho a začal jsem ho aktivně používat. Byl jsem velmi překvapen, když lupiny zmizely během pouhých 1,5 měsíce. Pro mě je to velmi krátké období, protože jsem bojoval s lupinami po celý život. Šampon má příznivý účinek na stav vlasů, stal se poslušný, získal zdravý lesk a začal vypadávat méně.
 • Yana, 23 let: "Nizoral jsem použil k odstranění krust, které jsem viděl na hlavě dítěte. Zpočátku se objevily v dětství a já jsem je česal s hřebenem. Ale pak, když bylo dítě staré jeden rok, viděl jsem, že opět měl na hlavě husté krusty, které byly pevné na kůži. Lékař nám ​​diagnostikoval seboroickou dermatitidu. Když jsme použili Nizoral, použili jsme ho na problémové oblasti, čekali jsme několik minut a pak jsme se vymyli. Během měsíce se nám podařilo tento problém zbavit. "

Nizoral je účinný prostředek pro ty, kteří se již dlouho snaží zbavit lupů. Charakteristickým rysem tohoto produktu je to, že nejen eliminuje vnější patologické projevy, ale přímo bojuje s jeho příčinou - houbami. Pravidelně používejte šampony a žádné problémy s lupy.

Šampon Nizoral: návod k použití

Stálý stres v práci, nezdravá strava, používání hygienických předmětů jiných lidí, špatná ekologie ve velkých městech, to vše nemůže ovlivnit zdraví vlasů. Seborrhea je onemocnění, které vzniká spontánně, zdá se, a může se stát chronickým stavem s nesprávným nebo předčasným rozhodnutím. Rychlý nákup lupy a pravidelné, podle pokynů, použití bude vyřešit komplexní estetický problém navždy.

Popis léčiv

Aktivní složka šamponu Nizoral, patentovaná Janssen Pharmaceutica v roce 1976. Není to jen kosmetický přípravek, který zbavuje lupiny pouze povrchně; látka proniká hluboko uvnitř, je absorbována a eliminuje samotnou příčinu seborrhy - houby.

Účinnost přípravku byla oficiálně potvrzena 64 klinickými vyšetřeními prováděnými v několika laboratořích.

Seborrhea je nekontrolovaná a rozmanitá reprodukce kvasnicových hub Malassezia furfur, která žije v určité míře na lidské kůži vlasové části hlavy.

Ve vzhledu je antifungální šampon kapalina, poměrně lepkavá konzistence, se specifickým výrazným zápachem. Barva produktu je červená s oranžovým odstínem.

Výrobce

Nizoral šampon není ruský výrobek, vyrábí se v Belgii a specializuje se na lékové formy společnosti "Janssen Pharmaceutics NV". Oficiální adresa společnosti: Belgie, B-2340 Beerse, Janssen Pharmaceutica NV.

V případě jakýchkoli sporných otázek, autorizovaný zástupce "Johnson Johnson ", který se nachází na adrese: Moskva, st. Krylatskaya, 17, s. 2. Telefon pro komunikaci v hlavním městě Ruska: (495) 726-55-55.

Složení

Složení šamponu Nizoral se obvykle dělí na 3 díly, jedna čtvrtina objemu je aktivní, 2/3 pomocná povrchově aktivní látka, která umožňuje snadné a rovnoměrné nanášení přípravku na pokožku hlavy. Další složky produktu hrají dodatečnou funkci a řeší problémy s hlubším pronikáním léčivých látek a jejich další zadržování v epidermis.

Terapeutická složka

Hlavním patentovaným terapeutickým složením šamponu Nizoral je ketanosol. Jeho hmotnostní podíl ve výrobku je udáván výrobcem v rozmezí 20 mg.

Vedle hlavní léčebné látky existují další účinné složky: imidomere a kyselina chlorovodíková. Jejich podíl na objemu přípravku se pohybuje mezi 2 mg a 4 mg. Tyto dvě složky se používají v lékařské kosmetice jako širokospektrální antimikrobiální konzervační látky, včetně gram-pozitivních i gramnegativních hub, a bakterií.

Kyselina chlorovodíková obsažená v přípravku reguluje a obnovuje acidobazickou rovnováhu (PH) epidermis hlavy.

Mycí komponenty

Pro snadné, rovnoměrné rozložení po celé ploše hlavy a vlasů - do šamponu se přidávají různé povrchově aktivní látky. Povrchově aktivní látky také úspěšně čistí vlasové váhy a vlasovou pokožku od nečistot, což normalizuje tvorbu mazových žláz.

Mezi složky detergentu Nizoral šamponu patří: laurylsulfát disodný, mastné kyseliny s dietanolamidem kokosového oleje. Látky v celkové hmotnostní frakci 150 mg a 20 mg.

Pomocné součásti

Laurylsulfát sodný (hmotnostní frakce 380 mg) odpovídá za vyhlazovací vlastnosti šamponu. Díky své kombinaci s dalšími součástmi je vytvořena vrstva propustná pro vzduch a udržující vlhkost.

Makrogol-methylen-dextróza-dioleát (hmotnostní podíl v látce 10 mg) a chlorid sodný (hmotnost v suché části 5 mg) doplňuje a interaguje s hlavní terapeutickou složkou ketanosaolu a posiluje a posiluje jeho účinek na léčbu pokožky hlavy a seborrhey.

Zdravý lesk a hedvábné kadeře jsou dosaženy přidáním kolagenového hydrolyzátu k léčivé formě (hmotnostní frakce na 1 g šamponu - 10 mg).

Při přecitlivělosti kůže existuje možnost alergických reakcí, takže před použitím je nutná konzultace s tricholožkem.

Estetické součásti

Chuťové činidlo (s hmotnostním podílem 2 mg na 1 g látky) a "okouzlující červené" barvivo (E 129) (pouze 30 μg na vypočtený objem) hraje pouze estetickou roli, čímž dává produktům určitý parfém a charakteristickou barvu.

Aplikace

Měli byste mít vždy na paměti, že Nizoral je léčebný šampon a jeho použití je v pokynech přísně regulováno. V závislosti na typu a závažnosti onemocnění - lékař předepisuje trvání a frekvenci aplikace drogy. Přípravek Nizoral je dostupný ve dvou objemových dávkách 60 ml a 120 ml.

Vedle hlavního řešení problému se šampon používá k prevenci a prevenci recidivy onemocnění, snižuje frekvenci umytí hlavy látkou, ale nevyjímá ji z každodenního života.

Indikace

Indikace použití šamponu Nizoral několik. V jaké fázi a jak postupuje problém, je určen tricholožcem, po vyšetřeních a mikroskopickém vyšetření pokožky hlavy.

 • seboroická dermatitida, lupy (frekvence aplikace 2 až 7krát za měsíc);
 • vícebarevná, šupinatá versicolor (2-3 krát týdně s kombinací jiných léků, které se užívají uvnitř)
 • prevence seborrhea (použijte 1-2 krát měsíčně společně s hlavním mycím prostředkem).

Šampon Nizoral je terapeutickým činidlem, proto po aplikaci na pokožku hlavy a vlasy je nutné ponechat ji po dobu 5-7 minut, aby účinná látka interagovala s kvasinkami.

Kontraindikace

Šampon Nizoral je povolen mezinárodními standardy od dětství. V těhotenství se kvůli nedostatečné znalosti problému doporučuje, aby byl přípravek užíván pouze po konzultaci s lékařem a při posuzování rizika poškození plodu.

Společnost identifikuje z kontraindikací pro použití - individuální intolerance jednotlivých složek drogy.

Aktivní látka ketakonazol, která je předmětem pokynů a výlučně pro vnější použití, se nehromadí a není stanovena laboratorně v lidské krevní plazmě.

Analogy

Protože šampon Nizoral je dostupný v Evropě, jeho cena bude vysoká vzhledem k místním dávkovým formám. Existuje několik analogů s podobnou nebo stejnou aktivní složkou, avšak nižší cenou a dostupnější ve farmaceutických výrobcích.

 • Lupy od Jelaka International. Droga je vyráběna v Indii v několika formátech podle objemu. Podíl podobné látky obsažené v šamponu Nizoral se pohybuje od 10 do 30 mg v závislosti na balení. Perhotal se vyrábí v Indii a má řadu kontraindikací, které se doporučují seznámit se před prvním použitím.
 • Šampon Sebozol od Dionysy. Forma uvolňování detergentu ze 100 ml. Jedná se o ruský výrobek, a proto se navíc k vítěznému objemu, stejné účinné látce, Sebozol líbí za velmi atraktivní cenu od 290 rublů za minimální balíček.

Při výběru levnějšího analogu šamponu Nizoral byste nejprve měli zvážit problém kontraindikací a také poměr koncentrace účinné látky v přípravku.

 • Mekozoral od Akrikhina. Složení léčiva je téměř totožné s přípravkem Nizoral, ale liší se v řadě parfémů, konzervačních látek. Díky ruské výrobě je cena výrobku téměř trojnásobně nižší než belgický originál a je jen více než 300 rublů.
 • Mikanisal Micanisal je droga z Estonska. Podobná účinná látka, jako je přípravek Nizoral, umožňuje vypořádat se se stejnými problémy na pokožce hlavy: pityriasis, seborrhea, prevence dalšího výskytu lupů.
 • Ketokanozol. Léčivý šampon s názvem přizpůsobeným léčivé látce se vyrábí ve dvou zemích Moldavska a Vietnamu. Její cena je mírně nižší než cena belgického výrobce, ale koncentrace účinné složky odpovídá stejnému objemovému podílu jako v původním výrobku.

Video

V tomto videu se zaměříme na samotný šampon, jeho výhody a nevýhody.

Závěry

Šampon Nizoral je léčebný lék, který vyžaduje promyšlené a pravidelné užívání. Pouze s konstantním mycím vzorem a splněním pokynů všech výrobců v návodu k obsluze může dojít k úplnému vymizení estetického problému s vlasy a pokožkou hlavy. Nizoral by měl být použit i po zotavení, aby se zabránilo seborrheu.

Nizoral šampon №1 lupy, je to tak, nebo je tam lepší analogy

Mnoho patogenů obývá lidskou kůži, zejména kvasinky podobné malassezií furfur. Oslabení imunity, chronických onemocnění a poruch vnitřních procesů v těle může vyvolat jejich vylepšenou reprodukci. Takové změny způsobují svědění, aktivní odlupování pokožky hlavy a výskyt lupů ve vlasech a samotná nemoc se nazývá seboroická dermatitida. Šampon Nizoral je léčivý přípravek určený k inhibici aktivity kvasinkové houby. Bude to rychle a bez poškození eliminovat příčinu lupů, zmírnit příznaky onemocnění a urychlit zotavení. Vysoké náklady na finanční prostředky někdy zastavují pacienty: jak jsou oprávněné tyto výdaje, pokusíme se to dále vyřešit.

Princip drogy

Šampon Nizoral je účinný antimykotikum pro vnější použití. Může být bezpečně považován za odborníka v boji proti lupům, testovaný časem. Každá droga se může pochlubit tak dlouhou zkušeností na trhu s farmaceutickými výrobky. Poprvé se tato droga stala známou v roce 1976 a dodnes se mu podařilo udržet popularitu a význam v boji proti nepříjemné vadě.

Droga může nejen eliminovat kosmetické problémy pokožky hlavy, ale také vymýtit příčinu jejich vzhledu. V přípravku je přítomen ketokonazol. Tato látka inhibuje růst a přispívá ke smrti škodlivých mikroorganismů, hub, které vyvolaly vznik pityriázy, seboroické dermatitidy.

Výrobce doporučuje používat Nizoral šampon pro:

 • lupy;
 • seboroická dermatitida;
 • pityriasis versicolor.

Kromě šamponu nabízí výrobce pilulky a krém Nizoral. Mnoho odborníků tvrdí, že krém zaručuje větší účinnost, protože je v kontaktu s problémovými oblastmi pokožky hlavy delší. Ale v tabletách je koncentrace aktivní složky nejvyšší - 200 mg na 1 tobolku.

Složení a použití

Lupa Nizoral je červeno-oranžová kapalina, hustá v konzistenci, se specifickým zápachem. Hlavní účinnou látkou je ketokonazol v dávce 20 mg na 1 g šamponu. Ketokonazolové částice pronikají do každé buňky škodlivé houby, zastavují její růst a zničí buněčnou membránu, což je bezbranné a oslabené.

Pro hluboké a vysoce kvalitní čištění pokožky hlavy z nahromaděných šupin pro lupy se do kompozice přidávají povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky). Patří k nim diethanolamid kokosových mastných kyselin a laurylsulfát disodný.

Pro stabilizaci acidobázické rovnováhy je přítomno antimikrobiální působení činidla, kyseliny chlorovodíkové a imidomočoviny. Je nemožné vynechat přítomnost při přípravě kosmetických vůní, vůní a barviv.

Důležitý bod! Navzdory bohatému syntetickému složení může být Nizoral šampon používán během laktace a těhotenství.

Výhody a nevýhody

Mezi výhody a pozitivní vlastnosti produktu Nizoral, odborníci a uživatelé poznamenávají:

 • vysoká účinnost v boji proti houbovým onemocněním pokožky hlavy, potvrzená 64 klinickými studiemi a recenzemi uživatelů;
 • ovlivňuje tento problém zevnitř a má destruktivní účinek na činidlo způsobující onemocnění;
 • vhodné pro léčbu a prevenci lupů ve vlasech;
 • lze během laktace a během těhotenství používat k léčbě dětí a dospívajících;
 • má minimální kontraindikace;
 • pěna dobře;
 • snadné použití;
 • prodaný v lékárně, prodávaný bez předpisu.

Z negativních vlastností uživatelů zaznamenaly:

 • vysoké náklady na drogu;
 • kompozice obsahuje barviva, parfémy, laurylsulfát disodný a řadu dalších syntetických aditiv, které mohou způsobovat vedlejší účinky, alergickou reakci;
 • nedostatek přírodních doplňků výživy, olejů a rostlinných výtažků, které by změkčily agresivitu chemického složení a účinné látky;
 • může poskytnout bělené a šedé kudrlinky podivný odstín. Chcete-li ho odstranit, stačí umýt vlasy běžným šamponem.

Náklady na

Náklady na finanční prostředky Nizoral zcela hmatatelné. Šampon je dostupný v objemech 25, 60 a 120 ml. K nákupu malé láhve zaplatíte 750 rublů.

Spotřebujte produkt pomalu. Například jeden balíček je dostatečný po dobu 1,5-2 měsíců při léčbě seboroické dermatitidy. Pokud je Nizoral určen k odstranění pityriázy, je vhodné zakoupit velký balíček.

Použití prodaného výrobku je přísně zakázáno.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost k jednotlivým složkám léčiva - hlavní omezení použití přípravku Nizoral. Zbytek neobsahuje žádné kontraindikace.

Před prvním použitím zkontrolujte složení pro alergie. Chcete-li to provést, naneste několik kapek produktu na citlivou pokožku. Výskyt silného pocitu pálení, zarudnutí v místě styku s léčivem a alergická reakce, takový nástroj nelze použít.

Rizika použití během těhotenství a kojení

Pokud jde o léčbu lupů a kožních onemocnění u žen během těhotenství, neexistuje žádný důkaz o poškození dítěte v děloze. Vzhledem k agresivitě ketokonazolu při předepisování léku se porovná očekávaný terapeutický účinek a možné poškození plodu.

U ošetřovatelských matek není použití šampónu Nizoral také kontraindikováno. Jediný čas - kdy nastane alergická reakce u dítěte, je užívání drogy zastaveno. Vylučte záchyt prostředků pro mléčnou žlázu.

Pravidla použití

Nizoral je jednoduchý, léčba může být kombinována se sprchou.

Způsob aplikace podle pokynů výrobce výrobku:

 1. Navlhčete vlasy vodou.
 2. Rozdělte část produktu do dlaní a rozetřete ji po povrchu hlavy.
 3. Masírujte pokožku prsty po dobu 2-3 minut.
 4. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce vlasů.
 5. 5 minut po aplikaci zbytky léku vypláchněte teplou vodou.

Rada Pokud si zjistíte neobvyklou tuhost a suchost po umytí vlasů, aplikujte na ně přírodní olej nebo balzám. Léčte všechny vlasy a pokožku hlavy.

Frekvence použití:

 • Nizoralský šampon, který zbavuje oviformis, se doporučuje používat denně, doba trvání léčby je 5-7 dní. Pro prevenci onemocnění bylo povoleno jedno použití každé 3 dny.
 • Pro léčbu seboroické dermatitidy, lupů a ekzému se lék užívá dvakrát týdně. Léčebný kurs trvá až 4 týdny. Pro profylaktické účely je šampon používán jednou týdně.

Pokud po ukončení kurzu nebylo dosaženo zotavení, lékař předepisuje kortikosteroidy po dobu 2-3 týdnů. Tyto léky, topické antifungální krémy mohou být také použity v těžkém stadiu onemocnění.

Fotografie před a po

Nežádoucí účinky

Navzdory bezpečnému dávkování účinné látky a syntetických přísad ve složení šamponu není riziko vedlejších účinků odepřeno. Patří sem:

 • alergické vyrážky v místě aplikace;
 • opuch jazyka, hltanu, což může pro pacienta obtížné dýchat;
 • závratě;
 • zvýšené svědění.

Pokud zjistíte, že tyto známky okamžitě umyjte prostředek z hlavy s velkým množstvím vody a konzultujte s odborníkem.

Následující nežádoucí účinky jsou považovány za přijatelné:

 • vzhled akné na pokožce hlavy;
 • zvýšené tuky a suché vlasy;
 • mírné změny barvy šedého nebo předtím barveného vlasu.

Přijmout všechna opatření k jejich odstranění není nutná, nepříjemné příznaky zmizí samy po ukončení léčby.

Pozitivní výsledky po aplikaci šamponu lze posoudit na fotografii před a po.

Šampon analogy

Nizoral není jediný antifungální přípravek. Můžete si koupit výrobky, které jsou levnější a méně účinné při léčbě lupů. Mezi analogy Nizoralu odborníci poukazují na to,

 • Dermazol - má totožné složení. Při použití potřebujete několik minut na vlasy bez mytí. To je rozdíl od Nizoralu. Cena - 180 rublů za 50 ml.
 • Kenazol - má výraznější antifungální účinek, je levnější, v rámci 250 rublů na balení.
 • Dermazol plus - kompozice je doplněna extraktem aloe a zinkem. Před použitím protřepejte. Náklady na šampon - asi 350 rublů na 100 ml.
 • Ketokonazol - možná nejlevnější analog Nizoralu. Kompozice je doplněna zinkem, tato složka je charakterizována antimikrobiálními vlastnostmi. Cena - od 350 rublů.
 • Sebozol - má téměř totožné složení, pravidla použití. Při výběru toho, co je lepší Nizoral nebo Sebozol, mnozí dávají přednost druhému léku, tvrdí jeho větší účinnost proti lupům. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma způsoby - sebosol se používá méně často než nákladný ekvivalent. Cenový rozsah - 250-350 rublů.
 • V případě přecitlivělosti těla na ketokonazol se Sulsenova pasta jeví jako vynikající náhrada za Nizoral. Obsahuje účinnou látku disulfid selénu, který má vysoké antiseptické, dezinfekční a antifungální vlastnosti. Složení prostředků směřuje nejen k boji proti lupům, ale ik posílení růstu vlasových folikulů. Mnozí uživatelé dokonce tvrdí, že se zbavili závady v problémech pouze u 3 aplikací, ale také zaznamenali zlepšení kvality vlasů po ošetření.

Společnost Nizoral prokázala svou účinnost a kvalitu, ale její cena ve srovnání s levnějšími protějšky přiměla uživatele k tomu, aby uvažovaly o proveditelnosti takového nákupu. Léčte léky pouze po konzultaci s lékařem a při stanovení přesné diagnózy. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Užitečná videa

Nizoral: účinný při léčbě lupů, svědění a alergií po použití, analogy.

Šampon NIZORAL®

Šampon NIZORAL ® - originální lék proti lupům. Jeho aktivní složka byla syntetizována v roce 1976 v Janssen Pharmaceutical Laboratories (Janssen Pharmaceutica).

Účinnost účinné látky proti houbám (patogenní lupy) byla potvrzena 64 klinickými studiemi *.

NIZORAL ® je terapeutické činidlo. To nejen eliminuje vzhled lupů, ale také bojuje proti příčinům lupů, pomáhá dosáhnout trvalého a trvalého účinku.

Šampon NIZORAL ® je k dispozici ve dvou provedeních - 60 a 120 ml. Pokud se přípravek používá k prevenci lupů nebo k léčbě seboroické dermatitidy (2 až 8krát za měsíc), je obvykle 60 ml dostatečné po dobu 1,5-2 měsíců. Pokud několik členů rodiny používá šampon nebo lék se používá k léčení vícebarevných lichenů, měli byste si koupit balení o objemu 120 ml.

NIZORAL®: Elk se vrací?

K odstranění lupů, což je důsledek zvýšené reprodukce lipofilních kvasinek kvasinek Malassezia furfur, které se běžně vyskytují na kůži téměř každé zdravé osoby, se používají speciální lékařské šampony na bázi ketokonazolu. Jedním z nejvíce osvědčených vnějších přípravků je šampon NIZORAL ® 1 pro lupy. Obsahuje ve svém složení účinnou látku, která potlačuje nadměrný růst škodlivých hub, vyvolává vývoj seboroické dermatitidy a pityriázy.

NIZORAL ® je známý na světovém farmaceutickém trhu již od roku 1976. Tento přípravek, který je součástí léku proti lupům, který má fungicidní účinek, má mnoho pozitivních hodnocení.

Klinická účinnost léčivého šamponu proti lupům NIZORAL ® byla potvrzena během 64 klinických studií *. Bylo prokázáno, že pod vlivem tohoto léčiva u pacientů s projevy seboroické dermatitidy a pityriasového toxoidu se snižuje intenzita svědění a odlupování.

Lékařský šampon pro lupy je dodáván v lahvičkách o objemu 60 a 120 ml a je vydáván bez lékařského předpisu. Již v prvních dvou týdnech použití pomáhá zlepšit stav vlasů a pokožky hlavy, eliminuje příčinu lupů *.

Lékařský šampon proti lupům NIZORAL ®, na rozdíl od kosmetických čisticích prostředků na vlasy používaných při léčbě seboroické dermatitidy a eliminace nebo oslabení pouze vnějších projevů onemocnění, působí přímo na etiologický faktor nemoci. Po odstranění příčiny lupů dochází ke zlepšení fyziologických procesů a mikrocirkulace na pokožce hlavy, snižuje se zánět a svědění.

Antifungální šampon NIZORAL ® je určen k léčbě a prevenci infekcí způsobených kvasinkami Malassezia spp. (Pityrosporum spp.), - lupy, seboroická dermatitida, pityriáza. Šampon z houby pokožky hlavy NIZORAL ® se aplikuje na postižené oblasti pokožky hlavy a těla, ponechá se po dobu 3-5 minut a důkladně se promyje vodou.

Šampon proti lupům je schválen pro použití od dětství 4. Šampon NIZORAL v těhotenství je současně povolen pouze po předchozí konzultaci s lékařem.

Lupiny a seboroická dermatitida

Léčba: 2 x týdně po dobu 2-4 týdnů
Prevence: Týdně nebo každý druhý týden

Léčba: denně po dobu 5 dnů
Prevence: Denně po dobu 3 dnů (jediný průběh léčby) před začátkem léta

Schéma aplikace je založeno na pokynech k přípravě.

Antifungální šampon NIZORAL ® je tlustá oranžová kapalina se specifickým zápachem.

Mycí komponenty.

Přípravek obsahuje povrchově aktivní látky (surfaktanty) (laurylsulfát disodný a etoxylovaný diethanolamid mastné kyseliny kokosového oleje), čištění pokožky hlavy a vymývání částic lupů.

Terapeutické složky.

Ketokonazol (antifungální aktivní složka) je zařazen jako účinná látka v šamponu NIZORAL ®. Kromě ketokonazolu obsahuje šampon pro mastné a suché lupiny kyselinu chlorovodíkovou, která přispívá ke korekci acidobazické rovnováhy (pH) a imidomočoviny. Tato složka, používaná jako antimikrobiální konzervační činidlo pro kosmetiku a ve farmaceutickém průmyslu, je vysoce účinná proti širokému spektru grampozitivních a gramnegativních bakterií, hub a plísní (USP 24 vydání, NF19).

Ostatní komponenty.

1. Vytvoření vzdušné propustné vrstvy pro udržení vlhkosti na povrchu kůže s plastifikačními vlastnostmi s vlastnostmi mokrého komprese;
2. Prodloužení působení extraktů, olejů apod. V složení kosmetických prostředků;
3. Vytvořte vlasy na lesku a vytvořte kolagen (ochrannou) vrstvu na povrchu vlasů
4. Kosmetické vonné látky a barviva, které obsahují šampon NIZORAL ® (složení přípravku je uvedeno v pokynech), je tomuto výrobku dodáváno pouze pro estetický účinek.

Hlavním aktivním složením terapeutického šamponu proti lupům pro léčbu a prevenci houbovité pokožky pokožky hlavy je ketokonazol. Jedná se o syntetický derivát imidazol-dioxolanu. Antifungální šampon, který zahrnuje ketokonazol, je účinný proti kvasinkám (Malassezia spp., Pityrosporum spp.), Candida spp.) A dermatofyty (Epidermophyton spp., Trichophyton spp., Microsporum spp.).

Tato složka inhibuje tvorbu ergosterolů, triglyceridů a fosfolipidů nezbytných pro syntézu buněčné stěny (patogen ztrácí schopnost tvorby vláken a kolonií), porušuje propustnost plazmové membrány. Je třeba zdůraznit, že sekundární (získaná) rezistence na drogu se nevyvíjí 3.

V šamponech NIZORAL ® Lupy je koncentrace aktivní složky 2%. Léčivý detergent s touto přísadou může být použit jako šampon, který je ukázán v případě pityriasis (vícebarevných) lišejníků a mastné nebo suché seborrhy, doprovázené lupinami.

Šampon NIZORAL ®: užívání drogy by mělo být předmětem kontraindikací. Jedná se o individuální nesnášenlivost jakékoli složky léčiva. Během těhotenství a laktace se šampon NIZORAL ® používá pouze tehdy, pokud má zamýšlený přínos pro matku převažující potenciální riziko pro plod a dítě.

Účinná složka šamponu z houby pokožky hlavy (ketokonazol) není v plazmě zjištěna při externím použití 4.

Nizoral - šampon lupů №1 (recenze, recenze, pokyny, ceny)

Lékařské šampony - oblíbený způsob, jak se zbavit houbových onemocnění pokožky hlavy. Jsou snadno použitelné, přístupné a rychle dávají výsledky. Šampon Nizoral je oblíbený výrobek, který rychle a účinně léčí lupiny.

Také si přečtěte naši recenzi o dalším šampónu proti lupům - Keto Plus - s recenzemi, návodem k použití a běžnými cenami.

Obsahuje šampon Nizoral

Šampon Nizoral je terapeutické protiplesní činidlo. K dispozici v plastových lahvích o objemu 60 a 25 ml. Každý je umístěn v krabičce a obsahuje přiložené pokyny. Lék je určen pouze k externímu použití. Konzistence je poněkud silná, oranžová. Má příjemné kosmetické aroma.

Možné nežádoucí účinky: svědění, podráždění, alergické reakce. Vyskytují se však velmi zřídka. Mohou také změnit stav vlasů, mohou se stát suššími nebo mastnými, v závislosti na individuálních vlastnostech a reakci pokožky hlavy na výrobek.

Indikace pro použití:

 • Pityriasis versicolor
 • Seborrheický ekzém
 • Lupiny různého původu
 • Kožní léze

Při použití produktu na šedých nebo bělených vlasech se může objevit mírné zbarvení, které po promytí běžným šamponem přichází.

Zabraňte kontaktu s očima, protože může způsobit silné podráždění a trhání. Pokud dojde k potížím, musíte omyt oči velkým množstvím vody.

Nizoral: složení šampónu

Hlavní účinnou látkou je ketokonazol, který má antifungální vlastnosti. Ve svém šamponu obsahuje 2%.

Pomocné složení šamponu Nizoral:

 • Hydroxid sodný
 • Imidomerea
 • Kyselina chlorovodíková
 • Makrogol methylcystrose
 • Lariylsulfát sodný
 • Odorant
 • Voda

Všechny tyto složky působí externě a nejsou absorbovány do krve. Co činí šampon zcela bezpečným a může být použit během těhotenství a kojení. Na plazmové úrovni lze detekovat komponenty, ale pouze tehdy, když je celé tělo aplikováno a vystaveno na chvíli, což neodpovídá způsobu použití šamponu.

Může se použít nizoral šampon pro děti?

V pokynech šamponu Nizoral bylo uvedeno, že léčebný režim znamená děti od dětství, a proto můžete podat žádost. Pouze je nutné dodržovat preventivní opatření, chránit dítě před zasažením očí nebo uvnitř. Šampon není dětinský a nemá vzorec bez slz.

Je také nutné sledovat stav obalu, protože prostředek může vyvolat oslabení nebo podráždění jemné kůže dítěte. V případě alergické reakce byste měli okamžitě zastavit léčbu a poskytnout dítěti antihistaminikum (Zodak, Suprastin).

Šampon Nizoral: návod k použití

Konečný výsledek jakékoli léčby závisí do značné míry na jeho přiměřenosti.

Šamponové kurzy:

 • Při odnětí agenta se aplikuje 1 den denně po dobu 5 dnů.
 • Pro ošetření seborrhea šampon je aplikován 2krát týdně s průběhem až 4 týdnů.

Pro prevenci zbavování je nutné aplikovat lék jednou za 3-4 dny. Je-li v kontaktu s nemocnou osobou nebo existuje jiné riziko infekce, okamžitě si umyjte hlavu. Pro prevenci seborrhy stačí jednou jednou týdně užívat agent.

Správné použití šamponu Nizoral:

 1. Vlasy a pokožku hlavy jsou navlhčeny vodou.
 2. Malé množství šamponů pěny v dlaních.
 3. Nástroj se aplikuje na hlavu, věnuje se zvláštní pozornost problematickým oblastem, zbytky se rozdělují přes vlasy.
 4. Ve věku 3-5 minut.
 5. Vyprázdněn vodou.

Pokud jsou vlasy po Nizoralu suché a tvrdé, pak kondicionér může být aplikován na špičky a délku. Na pokožce hlavy během léčby se kosmetika nedoporučuje.

Pokud na konci ošetřovacích kurzů nedosáhnete požadovaného výsledku, můžete rozšířit použití šamponu.

Cena šampon Nizoral

Výrobek se prodává v lékárně. V Moskvě lze šampon Nizoral koupit od 300 rublů na 25 ml lahvičky a od 520 rublů na 60 ml lahvičky. V Volgogradu je cena šamponu Nizoral od 330 rublů na 25 ml lahvičky a od 560 balení po 60 ml.

Analog Šampon Nizoral

Většina Nizoralových šamponových analogů je levnější, ale existují dražší produkty. Generika jsou zakoupena za účelem snížení nákladů na léčbu nebo pokud lékárna nemá správnou drogu.

Existují také neúplné analogy, například šampon Keto Plus, s výjimkou ketokonazolu, který obsahuje pyrithion zinečnatý, proto rozsah použití nástroje je rozsáhlejší.

Analogy z Nizoralu:

 1. Mycozoral Také obsahuje 2% účinné látky, cena 190 rublů na 60 ml.
 2. Lupy Může obsahovat 1 nebo 2% ketokonazolu. Náklady na 350 rublů na láhev o objemu 60 ml.
 3. Sebasol. Obsahuje 1% účinné látky, cena 320 rublů na 100 ml.

Navzdory skutečnosti, že tyto nástroje jsou v akci podobné, mohou se lišit pokyny pro použití a čas ošetření. Proto je vhodné se s ním seznámit před použitím.

Nizoral šampon: recenze

Když se objevila lupy, četla jsem pozitivní recenze šamponu Nizoral a bez váhání jsem to získala. Droga je zcela opodstatněná. Problém zmizel po 3 aplikacích. Doporučuji!

Dobrý a velmi účinný nástroj. A vyřešit problémy jakéhokoli původu. Jakmile Nizoral pomohl jeho synovi vyrovnat se s mastnou dospívající seborrheou, ale používáme to po dlouhou dobu, asi 2 měsíce. A nedávno se mi objevil tentýž problém a hned jsem si o tomto nástroji vzpomněl.

Nizoral mi nepomohl. Používá se po dobu 4 týdnů, lupy se staly o málo méně, svědění prošlo. A to je všechno. Až do konce mi neléčil pokožku hlavy. A moje vlasy po něm jsou trochu mastné, druhý den je musím opět umýt. S největší pravděpodobností lék prostě nevyhovuje mně, dnes jsem koupil další lék s ketokonazolem. Podívejme se, co se stane.

Koupil jsem Nizoral, účinnou drogu proti lupům. Ale není to jiné než Sebosol nebo Perhotal. Stejně tak. Nevidím žádný důvod platit několikrát víc. Svědění prochází okamžitě, lupiny přes 5-6 aplikací. Ale nikdy jsem se podle pokynů nelíbil. Chtěla jsem rychlejší výsledek a já jsem si každý druhý den umyl hlavu místo 2krát týdně.

Loutka byla mým stálým společníkem a objevovala se několikrát ročně. O Nizoralu se dozvěděl asi před 5 lety a nejprve mi pomohl. Ale pak, když jsem koupil ještě jednou, neviděl jsem žádný výsledek. Ulevil se jen ze svrbení a sníh na hlavě zůstal. Nevím, proč se to stalo, možná že lupiny mají jiný původ, nebo mám vydírat padělek.

Used Nizoral pro léčbu krust v dětské hlavě. Nejprve se objevily v dětství a vyčesaly se hřebenem. Je po všem. Pak jsme si všimli nových výrůstků, když dítě bylo již rok staré a kosti byly velmi husté a pevně držené na kůži. Byla diagnostikována seboroická dermatitida. Při praní byl pěnový šampon aplikován na problémové plochy, několik minut držen a vymyt. Všechno šlo měsíc.

Nizoral je velmi dobrý! Pili jsem tyto pilulky, aby se vyrovnali se šindelům, které jsem v táboře zvedl. Teď mi pomohl v 5 aplikacích, aby se vyrovnali s lupinami, které pokryly tmavé vlasy se sněhem. Teď je to moje kouzelná hůlka a udržujte ji vždy po ruce.

Šampon Nizoral je účinným lékem proti houbovým onemocněním, který je účinný v 90% případů. Na aktuální komponentě je mnoho analogů. Pokud léky s ketokonazolem nepomáhají, pak důvod může být skrytě v nesprávné aplikaci nebo v původu onemocnění.

Pro Více Informací O Suché Vlasy