logo

NIZORAL

◊ Léčivý šampon 2%, červeno-oranžová kapalina.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný - 380 mg dvojsodné lauryl-sulfosukcinátu - 150 mg, diethanolamid mastných kyselin kokosového oleje - 20 mg, hydrolyzát kolagenu - 10 mg, makrogol metildekstrozy dioleát - 10 mg Chlorid sodný - 5 mg kyseliny chlorovodíkové - 4 mg, imidurea - 2 mg, příchutě - 2 mg, hydroxid sodný - 1 mg, barviva "červené okouzlující" (E129) - 30 μg, voda - do 1 g.

25 ml - láhve z polyethylenu s vysokou hustotou se šroubovým uzávěrem (1) - balení z lepenky.
60 ml - lahve z polyethylenu s vysokou hustotou se šroubovým uzávěrem (1) - balení z lepenky.
120 ml - láhve z polyethylenu vysoké hustoty se šroubovým uzávěrem (1) - balení z lepenky.

Ketokonazol, syntetický derivát imidazol-dioxolanu má antifungální aktivitu proti dermatofytům, jako je Trichophyton spp., Epidermophyton spp., Microsporum spp., A kvasinky, jako je Candida spp. a Malassezia spp. (Pityrosporum spp.).

Šampon Nizoral 2% rychle snižuje vyblednutí a svědění, které obvykle doprovázejí seboroickou dermatitidu, lupy, scabii.

Koncentrace ketokonazolu není určena v krevní plazmě po lokální aplikaci Nizoral 2% šampon na pokožku hlavy, ale stanoví po topické aplikaci na celé tělo šamponu v koncentraci 11.2-33.3 ng / ml. Je nepravděpodobné, že takové koncentrace mohou způsobit jakoukoliv interakci s léčivy, ale je možné, že se mohou zvýšit alergické reakce.

Nizoral šampon - recenze aplikací

Recenze šampónu Nizoral potvrzují, že nástroj pomáhá při krátkodobém potíží s problémy s pokožkou hlavy.

Vědci v oblasti zdraví a krásy již léta pracovali na pochopení příčiny lupů a nalezení léku, který opravdu pomůže.
Ale zatímco veškeré úsilí je marné, existuje mnoho teorií původu, ale hlavní nebyla odhalena.

Existuje názor, že při správné péči o vlasy a pokožku hlavy může být použití různých kosmetických přípravků volné, když se zbavíte lupů, ale je to chybné.

Vedlo k mnoha kožním chorobám, jako jsou lišejníky, dermatitida, psoriáza.

Účinek formy plísní je způsoben skutečností, že nové buňky nemají čas k vytvrzení a jsou přilepené na vlasy ve formě lupů. Po umytí hlavy se nám zdá, že problém byl vyřešen, ale samotná houba zůstává žít na kůži a způsobuje těžší onemocnění.

Jak vidíme, všechno je vážné. V reklamě známých značek šamponů proti lupům se říká, že po druhé aplikaci bude výsledek patrný. Stejný názor na šampon Nizoral existuje. Je to tak, zkusme zjistit, jaké analogy, ceny a recenze šampon Nizoral.

Hlavní informace o léčivém přípravku Nizoral

Přední odborníci prokázali účinnost látky ketokonazol v boji proti lupům, seboroické dermatitidě a zbavují se, zabíjejí infekci a léčí kůži.

Proto je přítomen ve většině šamponů proti lupům a Nizoral není výjimkou.

Nizoral léčí různé formy dermatitidy. Pokud trpíte onemocněním, použijte to několikrát týdně, pro profylaxi - jednou týdně a vždy držte až 5 minut na hlavě.

Také byste neměli zvyšovat průběh léčby a frekvenci užívání. Musíte přísně dodržovat pokyny. Také kvůli skutečnosti, že ketokonazol není absorbován do krve, může být přípravek Nizoral užíván během těhotenství a laktace samozřejmě s naléhavou potřebou.

Proč Nizoral a ne jiné léky:

 • Studie prokázaly bezpečnost a snadnou snášenlivost užívání tohoto léčiva. Velmi důležitým faktorem je možnost použití během těhotenství (předchozí konzultace s lékařem je povinná).
 • Účinnost léčby seboroické dermatitidy a houbových infekcí (i na těle a na tváři).
 • Mnoholeté zkušenosti výrobce a úspěch užívání drogy.
 • Značka důvěryhodnost v Evropě, Asii, USA.
 • Dokázané na pacientech: během jednoho měsíce zmizí lupy po použití šamponu Nizoral.

Recenze šamponu Nizoral

Asi 5% populace trpí seboroickou dermatitidou, Nizoral pomohl milionům lidí zbavit se lupin a svědění. Recenze šampónu Nizoral, převážně pozitivní.
Za krátkou dobu to pomůže zbavit se svědění a odlupování, nevzniká žádnému poškození vlasů, jen ve vzácných případech může vypadat vláčnost vlasů.

Arina

Nikdy v životě jsem neměl lupy, ale všechno se stane poprvé.

Bylo to velmi zaneprázdněný týden v práci, byl jsem neustále nervózní a v důsledku toho jsem začal lupy stále více a více (nikdy bych si myslel, že to je možné). A za pár týdnů byla celá hlava pokryta vločkami, hlava byla mrzutá. Šel jsem do nemocnice a lékař mi předepsal Nizorala.

Jsem jen pro Nizoral, vynikající drogu.

Marina

Můj známý s Nizoralem se ukázal jako velmi nečekaný. Ukončila jsem šampon a rozhodla jsem se umyt hlavu matky.

Druhý den se podivně svrbivá hlava začala svědit a několik dní se objevila lupy. Okamžitě jsem šla do lékárny, protože vím, že by se měla léčit lupy a v obchodech jsou všechny šampony stejné. Musím říct, že jsem si vybral draho, protože mé zdraví je pro mě cennější. Je velmi dobré pěnové, husté, dostatečné na dlouhou dobu.

Umyla vlasy častěji, než je uvedeno v pokynech, takže efekt byl rychlejší. Již čtvrtýkrát zmizely lupy, ale já jsem použil celou lahev.

Pravděpodobně jsem měl 22 let lupů, které jsem se nesnažil a znám šampony, masky a balzámy, bez použití. Dokud přítel Nizoralovi neřekne, řekla, že jí pomáhal.

Nemohl jsem to koupit, protože jsem nevěřil zázraku, ale po posledním šampónu mi hlava spálila a roztrhla kůži. Naléhavě jsem běžel do lékárny, cena mi byla drahá, ale nebyla na výběr. Ihned poznamenal, že balení a láhev bez zbytečné zbytečné reklamy, všechno je jednoduché. Očekával jsem, že zápach bude nepříjemný, ale opak je pravdou.

Po třetím použití lupů je pryč. Používám pravidelný šampon již rok, ale lupy ne. Kde byl můj přítel dřív? Doporučuji to všem.

Olga

Chci vás varovat. Po nanesení šamponu vyvinul Nizoral zánět mazových žláz (malé kožní vředy).

Často jsem to použil, ale to nemůžu dělat, stále nemám pocit intolerance na nějakou složku, nepamatuji se. Ujistěte se, že se poraďte s lékařem, postupujte podle pokynů a podívejte se na reakci kůže.

Natalia

Vždycky jsem si myslel, že nikdy nepoužiji speciální šampony, abych se zbavil lupů, objevil se a zmizel ve mně, neprinžel moc nepříjemnosti.

Ale rozhodla jsem se ji zbavit a koupit Nizoral šampon jako preventivní opatření. Pokyny říkají, že eliminuje nejen lupy, ale i seboroickou dermatitidu a různé houbové nemoci. Nešel jsem s lékařem za radu, jen jsem šel a koupil ji.

Po aplikaci lupů se stalo méně, ale vlasy se ztuhly. To už není všechno, další den mi vlasy začaly spadat z kousíků. Řeknu to, jestli to opravdu nemůžete udělat bez něj, pak musíte koupit a já to nedoporučuji.

Odpovědi na léčbu za zbavení

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly nejen krásně, ale i zdravě, potřebujete pečlivou péči.

U prvních příznaků kožních onemocnění (lupy, seboroická dermatitida, psoriáza, psoriáza) byste se měli poradit s lékařem nebo se poradit s lékárníkem, který vám pomůže najít správné léky k léčbě. Nemá cenu začít s onemocněním, protože i lupy mohou způsobit váš nepohodlí.

Vyberte pouze osvědčené nástroje, kterým důvěřujete, věnujte pozornost kompozici. Pouze přípravky ketokonazolu mohou pomoci.

Irina

Představte si, jak je život poškozen lupinami, a teď si představte, pokud máte lichen! Zvedl jsem to někde, nejspíš z kočky.

Uzdravena v několika tricích, dělala všechno, co je napsáno v pokynech. Velmi příjemná vůně, stejně jako léky zbavené.

Můj nejstarší syn měl podivné bílé skvrny, které se začaly zhoršovat, náš pediatr nás poslal do nemocnice, kde jsme byli diagnostikováni lišejníky.

Napsali spoustu drog, včetně Nizarolu. Okamžitě nedošlo k žádnému zlepšení, ale někde po týdnech, kdy se začaly snižovat tři body a pak úplně zmizely.

Sledujte video

Funkce a varování před použitím přípravku Nizoral

Vlastnosti použití: aplikujte s masážními pohyby na vlasy, podržte pět minut a opláchněte.

Aplikujte podle průběhu léčby.

S lichenem - 5 dní, jednou denně. S lupinami a seboroickou dermatitidou 2-4 týdny, několikrát týdně.

S lichenem - jednou denně, ne více než tři dny, lupy a dermatitidy - jednou za dva týdny.

Vzhledem k tomu, že přípravek Nizoral je lékem, existují určité námitky při jeho použití:

 • Zabraňte kontaktu s očima.
 • Možná vypadávání vlasů, ale ne od samotného nástroje, ale spíše od onemocnění.
 • Nepoužívejte delší než předepsané období, stejně jako po uplynutí doby použitelnosti.
 • Možné použití pro děti a těhotné ženy, ale pouze po konzultaci s lékařem.
 • V případě předávkování je možné zarudnutí a popálení kůže, použití ve velkém množství vede k popálení kůže.

Existují analogy?

Snad kvůli nedostupným cenám nebo mnoha jiným důvodům není použití přípravku Nizoral možné, v tomto případě si můžete koupit analog tohoto léku.
Vzhledem k tomu, že ketokonazol je hlavní složkou, je nutné vybrat produkt, který obsahuje tuto látku.

Perhodal bude skvělou náhradou, jejich cena je asi stejná. To také pomáhá zbavit se různých houbových infekcí a lupů, ale nemůže být použito během těhotenství.

Také přesná kopie Nizoral je Sebozol, jsou téměř složené. Používá se k léčbě seboroické dermatitidy a zbavuje, zabíjí houbu, která způsobuje lupy. Má peelingový efekt a také trochu vysuší kůži. Může být použit jak pro léčbu, tak pro profylaxi. Dalším podobným rysem těchto dvou produktů je, že jsou bezpečné pro těhotné a kojící matky.

Dermazol také obsahuje ketokonazol a je druh náhradou přípravku Nizoral. Pomáhá bojovat proti plísňovým infekcím, snižuje záněty a také zvlhčuje vlasy, zjemňuje a uklidňuje, protože obsahuje vitaminy a různé stopové prvky.

Šampon Nizoral si můžete koupit v každé lékárně ve vašem městě, nepotřebujete žádné lékařské předpisy ani pokyny. Pamatujte, že zdraví vašich vlasů je ve vašich rukou a jen vy můžete pomoci sami.

nizoral šampon - v recenzích o kosmetice

Značka: dalších 302 značek v seznamu.

"Nizoral šampon" kontroluje všechny značky kosmetiky

Nalezeno 28 hodnocení

Přešel jsem k tomuto léku po použití sebozolu, už se mi nelíbilo, že vlasy začaly vypadávat. Lupiny se také často vyskytují, pokud vidím bílé šupiny, okamžitě do lékárny pro mycoralos. Používám pouze lékárnické šampony, déle doufám, že na skladování nemám. Ona používala Nizoral, stejný, pouze Nizoral stojí 2krát více. Nevidím žádný smysl přeplňování za stejný účinek.

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Dívky, ahoj všichni! Chci s vámi podělit o svou zpětnou vazbu a radost. Lupy mě dlouho trpěly, a nemohla jsem se jí zbavit. Zkoušel jsem spoustu různých druhů šimpanů, ale jak mi doktor později vysvětlil, jsou kosmetické a byl zapotřebí lékařský šampon obsahující ketakonazol. Protože lupy jsou houbou, šampon Mycozoral má silný antifungální účinek. Je to sto procentní ekvivalent Nizoral, jen mnohem levnější, ale, jak říkají, "proč platí dvakrát"). Již po prvních dvou aplikacích se můj pokožce hlavy rozerval a odlupoval. Na oděvech také nebyla vidět lupy. Ale i nadále jsem užívala, jak se očekávalo. Ošetřený kurz a hurá! Teď se cítím jistě, protože jsem věděl, že nemám takový problém jako lupy. Můžu nosit své oblíbené černé šaty znovu!

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Šampon proti lupům pro podrážděnou pokožku hlavy Neutrale, kterou koupím pro svého manžela. Rozpoznává pouze tento produkt. Protože opravdu pomáhá a nemá vůni. Na jaře a v létě se problém s lupinami u mého manžela stává vážnější - někdy vypadá lupina a je vidět i na oblečení!

Dokonce ani nechtěl slyšet o žádném lékaři ani o lékařské masce, takže jsem musel hledat dobrý léčebný šampon. Agresivní medikované šampóny, jako Nizoral Nebral jsem to, protože to byl smutný zážitek, můj manžel byl na temeni popáleniny ((Neutrale nejprve jako prostředku bez parabenů a sulfátů, ao týden později mě můj manžel poděkoval za to, co jsem pečující) Vlasy a vlasy na hlavě jsou opravdu lepší! Jsem velmi rád, že popis výrobku v případě Neutrale byl pro mě pravdivý.

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Jediný šampon, který se opravdu vyrovnal se svými lupy. Ani reklamní obchody, jako je Heden Sholders, ani lékárna Nizoraly a Keto-plusové mi pomohly tvrdohlavě. Lidové prostředky téměř zničily pokožku hlavy - od "užitečných" křovin začaly zánět kůže. Kůňová síla s ketokonazolem byla pro mě laskavá, jak se ukázalo teď, víla v lékárně, už jsem spustil ruce. Lupy se staly mnohem méně po první nebo druhé žádosti, po dvou a půl týdnu nebylo vůbec žádné stopy. Skvělý, opravdu funkční šampon.

Recenze jsou užitečné? Ano 2 · Ne 0

Elena
Hosté z Horního Pyshmy

Ahoj všichni, stejně jako vy všichni, také jsem se rozhodl zkusit tohoto prof. série, šel do prof. Koupil jsem šampon proti vypadávání vlasů, měl jsem dlouhé vlasy a já jsem po dvou týdnech používání tohoto šamponu vynechal kousky, vlasy mi začaly vypadat méně, ale ani se nedokážu zbavit lupin z lékárny Nizoram.

Vyzkoušené těstoviny Ukranskogo produkce, 2% - 1,5 měsíce se snažil, ale nezaznamenal hodně z efektu. Mám seboroickou dermatitidu, lupy, svědící hlavu, strupy a další krásu. Bylo to svědění méně? se zdá, že se stalo, ihned po umytí. Existují menší krusty? nepochopitelné. Manžel si stěžuje, že vůně je strašná, je nemožné se přiblížit ani jeden den po aplikaci. Trial tar, všichni nizoral -sebozola, šli k dermatologovi - po druhém souboru drog roztáhla ruce. Vyzkoušejte třetí kombinaci))) Nyní v pasivním stádiu právě tamponový šampon, sulsen. nebude horší.

o kosmetice Lisap Milano 19. února 2014

Při náhodném přechodu na tyto vlasové produkty společně s matkou s Kaaral a účinek byl šokován, už experimentujeme a používáme pouze tuto značku. Šampony pro barvené vlasy růžové a kondicionér pro ně je mimo všechny chvály, jen zázrak, bez specifických pachů, manžel věnuje pozornost, jak to voní od mě, tak to bylo pro mě důležité. Anti-lupy šampon dělá svou práci s třeskem lépe než nizoral a sebozola, že jsem dlouho používal, aby se zbavil seborrhea během stresu! A když začala používat v kombinaci s lotionem z trichologické série, výsledek přesáhl očekávání celkem, ale je nutné jej používat občas. A teď, abych se zotavil, ztratil jsem na masku s medem a vlasy mi řekly poděkování a po dvou týdnech přestaly být suché tipy.

Nejlepší je, že po použití pouze šampónu a balzámu jsou vlasy dokonale přeloženy, stejně jako po stylingových výrobcích. A pokud stále používáte nástroj, aby se vlasy měkké, pak obecně super. (Červená láhev, ale je to trochu dražší, lesk kuřat je srovnatelný s ní) Používám také agenta pro objem, stříkáním v černé láhvi, vůně ochrinelno, ale na dlouhých vlasech je malý efekt, na krátké máma je mnohem lepší. Balzámy a séra v černých lahvích neměly velký účinek. Obecně platí, že mají ještě silnější balzámy a masky.

Doporučuji těm, kteří milují Kaaral nebo CUTRIN

Recenze jsou užitečné? Ano 11 · Ne 0

Obličejový šampon se zvýšenou odolností proti lupům a ketakonosal Horse power. Měl jsem takový problém několikrát a nemohl jsem vyléčit lupy jakýmikoli prostředky. To prošlo samo o sobě, ale znovu se objevilo.

Tváří v tvář, opět s tímto problémem, jsem šel do lékárny a uviděl nový šampon od Horse Power. Odstraňuje několikrát lupy, léčí pokožku hlavy a eliminuje lupy.

Jakmile si vlasy umyla, skalp už přestal odlupovat a svědit. Vlasy se staly hedvábnými, hladkými a zlovolnými.

V šamponech proti lupům musí existovat složka ketokonazolu, která je v tomto šamponu jen správná. Také v Nizorael je, ale nepomohlo mi to.

Obecně doporučuji, vím, že mnozí trpí. Tento šampon opravdu eliminuje lupy, takže lupy se již neobjevují. Prodává se v lékárnách.

o kosmetice Sebozol 8. listopadu 2013

Nizoral jsem použil na lupy. Šampon mě kompletně hodil. Pravdou bylo, že nebyla schopná ho najít na služební cestě, poradili mi v lékárně, aby si koupili Sebozol a říkali, že je ekvivalent. Koupil jsem ho, začal jsem ho používat, výsledek byl o něco lepší než ten nizoral, nebo se mi zdálo: žádné lupy, žádné spálení, žádné svědění. Nyní pro prevenci nákupu Sebosolu je vše levnější.

Řeknu jednu věc pro sebe, i když je možné pro příbuzné, kteří také používají produkty DN. Snažil jsem se všechny přístroje realisticky, protože kůže po slavném Arbat Prestige je jen špatná cesta, jak se pokazit, s prvním a jediným momentem, kdy jsem z ní měl smetanu a kosmetiku, zde jsem cítil všechny záliby života po posledním volání,, křoví, atd., kůže není vnímána, ale spíše všechno je oteklé, červené, bolestné atd., dokonce i něco dražšího se nezapadalo, co se koupilo v Latvale, RivGosh a tak dále. i když si umyla vlasy, musí ji vlastně umýt odděleně, aby se šampon nedostal do tváře. jel jsem do lékárny doma, viděl jsem DN šampon pro lupy (lupy se objevily příliš mnoho) a bít mé čelo, stejně jako všechny šampony při mytí, nedal reakci. Pokusil tento šampon tak rychle, nemohla se zotavit a bývalá kosmetička, které jsem hloupě srovnal obočí a nevědomky zasáhl krém, po kterém byly oči jako alkashki umýt obličej, který je v zásadě na kůži:.. oteklé a červené - Takže po šamponování nebyl. + Kombinovaná kůže se může dostat na tučnou část soli, která je tam, trochu suchá, ale nějak normálně vnímala. Poté, co jsem koupil gel na praní, okamžitě jsem se pokusil vyzkoušet to všechno přišlo 2 testované: bláto a pro normální a suchou pokožku (jako oranžový gel na mytí). Zbytek není špatný a vymytý! Šampon se objevil pouze s lupinami, i když teď mám normální pokožku hlavy a novou sérii se objevila už dávno, jako přirozená, všechny šampony z ní, kondicionéry se vám líbily! Mýdlo, krém na nohy a ruka-dobré + babička a manže zdvihání-fit a není špatné. Používám i krém, ne tak dávno, objevily se fialové a růžové noční a denní nálepky, nepoužívám jiné, protože ani nepřišli dobře. Ne tak dávno jsem se snažil Black Pearl nebo L'Oreal, ale bohužel až dosud kůže reaguje, není nabobtná, ale stále to bolí nebo červenat a její oči jsou vodnaté. oční krém - příliš se přiblížil. Samozřejmě, že kůže byla také velice citlivá na prostředky společností Premier a Ahab, ale tam nejsou finanční prostředky. Tonika z DN - všechno se objevilo, pěnové křoviny jsou dobré, ale jelikož jsou hrubé částice, i když se vymyjí, kůže je podrážděná, ale čistá. Masky, neodeznámím se tak, jak je napsáno na tubě, umyji ji teplou vodou, protože maska ​​není úplně odstraněna, kůže je tlustá a tření příliš mnoho potíží! Mud sériově neblíží kromě hlíny je aplikován na nohy, já, moje babička, velká únava, zvláště když v zemi, do práce, dokonce i celý den pěší turistiku a ve vaně, v sauně-efekt-zvýšené a bolesti as ruka odstraní lehkost nohou a ne bolest. Takže, že to nestojí za to hodně, aby se pokoušelo, možná někdo kombinuje. kůže nebo mastná, pomáhá, protože skoší, a kdo suší, jen uschne. protože mnozí známí používají skutečnost, že jsem se nehodil, někteří stejní, co používám, ale pro někoho, co vše padne a "stanoví", ale je tu někdo, kdo se nehodí, proč vám opravdu neříkám, ale dávám zkuste to, že mnozí přijdou, vidí, mají zájem. někdy dávám zbytky trochu zkusit nebo odložit, aby se peníze nevyčerpaly. A tak jsem našel ty nástroje, které s nimi přicházely a používaly je, aniž by měnili, alespoň po nanesení denního krému, mohu bezpečně použít nadaci, neboj se, že teď bude něco s kůží! Nemyslím, inzerovat, že speciální kosmetiky, nebo tak něco, ale kdyby to bylo tak špatné, nepoužil až + Ahavy a PM není lepší vůně, mimochodem, protože mají zvláštní vůni, šampon, takže i oni mohou být přičítáno Aptekarsky, lupy, obzvláště "Sulsena", "Sebozol", "Nizoral" - lépe voní, takže nestojí za to, že bychom se nechali odmítnout, ale naopak je to znamení, že v takových krémách neexistuje tolik parfémů, Black Pearl "nebo" L'Oreal ", a já si nepamatuji, jaký druh krému jsem si vzal, takže tam obecně, jako kropení mé tváře s lihovinami, tacos k-žádný vliv především i nutná.

Nizoral šampon recenze

Ketokonazol je syntetický imidazol-dioxolanový derivát, který má fungicidní nebo mykostatický účinek proti dermatofytům, jako jsou Trichophyton spp., Epidermophyton floccosum a Microsporum spp., A proti kvasinkám, zejména proti Malassezia spp.

Nizoralový krém 2% velmi rychle postihuje svrbění dermatofytem a kvasinkovými infekcemi, zatímco symptomatické zlepšení se objevuje ještě předtím, než se objeví první známky obnovy.

Farmakokinetika

Koncentrace ketokonazolu nebyly stanoveny v krevní plazmě dospělých pacientů po topické aplikaci na pacienty po topické aplikaci 2% krému Nizoral na kůži.

Ve studii zahrnující 19 dětí s seboroickou dermatitidou, ve které bylo denně aplikováno asi 40 g 2% Nizoralového krému na povrch pokožky o ploše více než 40% povrchu těla, byly plazmatické koncentrace ketokonazolu stanoveny u 5 dětí a pohybovaly se v rozmezí od 32 do 133 ng / ml. Při opakovaném podávání krému ve velkém množství dětí (více než 3 g) existuje pravděpodobnost, že lékové interakce inhibují metabolismus léčiv metabolizovaných enzymy CYP3A4, zejména cisapridu, je také možné zvýšit alergické reakce.

Forma uvolnění, složení a balení

Krém pro vnější použití 2% bílý, jednotný.

Pomocné látky: propylenglykol - 200 mg (ekvivalent 193 μl), stearylalkohol - 75 mg, cetylalkohol - 20 mg, sorbitan stearát - 20 mg, polysorbát 60-15 mg, isopropylmyristát - 10 mg, bezvodý siřičitan sodný - polysorbát 80 - 1 mg, přečištěná voda - až do 1 g (637 μl).

15 g - hliníkové trubky (1) - kartonové obaly.

Dávkovací režim

Kandidóza kůže, dermatomykóza hladké kůže, inginální atletická onemocnění, sportovní ruka a noha, pityriasis versicolor: Doporučuje se nanášet krém Nizoral jednou denně na postiženou kůži a v bezprostředním okolí.

Seboroická dermatitida: Nizorální krém se aplikuje na infikovanou oblast 1 nebo 2 krát denně, v závislosti na závažnosti léze.

Léčba by měla pokračovat po dostatečně dlouhou dobu, alespoň několik dní po vymizení všech příznaků onemocnění. Diagnóza by měla být přezkoumána, pokud po 4 týdnech léčby nedojde k žádnému klinickému zlepšení. Je třeba dodržovat obecná hygienická opatření pro kontrolu zdrojů infekce a reinfekce.

Obvyklá doba léčby je následující: pityriasis versicolor - 2-3 týdny, kvasinkové infekce - 2-3 týdny, inginální atletická nemoc - 2-4 týdny, dermatomykóza hladké kůže - 3-4 týdny, noha atleta - 4-6 týdnů.

Obvyklá doba léčby seboroické dermatitidy je 2-4 týdny. Pro udržovací terapii s seboroickou dermatitidou je krém aplikován 1 nebo 2 krát týdně.

Předávkování

Nadměrné užívání krému může vést k erytému, otoku a pocitu pálení, které obvykle zmizí po ukončení léčby. Při náhodném požití není nutná žádná činnost.

Nežádoucí účinky

Podráždění a pocit pálení.

Zřídka - místní kožní projevy alergické povahy, jako je kontaktní dermatitida způsobená aktivní složkou krému - ketokonazol nebo jedna z pomocných složek - siřičitan sodný nebo propylenglykol.

Nežádoucí účinky zjištěné při postmarketingovém výzkumu Nizoral Cream 2% jsou uvedeny níže. Klasifikace podle četnosti výskytu nežádoucích účinků je uvedena níže: velmi často> 1/10, často> 1/100 a 1/1000 a 1/10000 a další 1 přehled lékařů

Vynikající a účinné léky s antifungálními klinickými účinky. Dokázala se při léčbě seboroického ekzému, lupů, pityriázy, kandidózy na kůži. Pohodlné uvolnění.

Zřídka - vedlejší účinky.

Vynikající hodnota za peníze.

Recenze pacientů o nizoral

Její manžel přestal pomáhat šamponům proti lupům. Nizoral začal pomáhat při prvním šamponování. Při první aplikaci došlo k mírnému pocitu pálení, které již během druhého praní chybělo. Vynikající lék s dobrou účinností. Příjemný nenápadný pach šamponu. Dost dlouho, jako hustá konzistence. Po léčbě se obával, že se znovu objeví lupy, ale ne, už se neobjevil.

Tento lék funguje mnohem lépe než šampony proti lupům. Bylo samo o sobě testováno, že není návyková, protože používáme tento lék po dlouhou dobu a odstraňuje lupy. Její cena je přijatelná, balení trvá půl roku. Snažíme se zneužívat. Naše lupy jsou s největší pravděpodobností spojeny se suchým vzduchem, a proto musíme neustále bojovat.

Je to vynikající lék na různé typy lupů: je to z důvodu stresu nebo hypotermie (někdy ignoruji čepice), prochází po jednom, maximálně dvěma způsoby použití. Nedošlo jsem k závažnějším lupům, ale potýká se s mými problémy.

V dospívání jsem byl konfrontován s takovým problémem, jako je seboroická dermatitida. Kdo čelil tomuto, ví, že je nevyléčitelná, ale nemoc nemůže běžet. Nejdůležitější věcí v léčbě je dieta. Nemůžete sladké, slané, smažené a pikantní. Taková dieta pro mě je vůbec nepřijatelná. Pak nemůžete být nervózní, a pak se onemocnění zhoršuje. Ale jak být nervózní? Ale v případě stresu užívám Glycine. Kvůli nedodržení stravy a stresu se zhoršuje onemocnění z času na čas, to znamená, že se zachráním ze šamponů seborrhea. Moje první místo je Nizoral. Pomáhá velmi dobře, okamžitě zmírňuje svědění a po nějaké době zmizí lupy. Nevýhody - to je jeho cena. Šampon končí rychle, zvláště pokud jsou vlasy dlouhé. Také kůže na to zvyká a přestává jednat. Poté je nutné přejít na jiné šampony a po nějaké době se vrátit do Nizoralu.

S "Nizoralem" se můj známý stalo, když mě navštívil neštěstí zvaná šupinatá. Imunita byla oslabena a trvalé nervy. Namířila jim postižené místo asi pět dní a poté zmizelo versicolor. Zdá se, že taková malá láhev neodůvodňuje její cenu, ale pěna velmi dobře, a proto trvá dlouho. Teď ji i nadále používám, ale stejně jako šampon, když začíná lupy nebo svědění - vždy pomáhá. Také si všimla, že po něm vlasy vypadnou mnohem méně. Dosud nejúčinnější antifungální prostředek, který jsem kdy použil.

Měl jsem lupiny ve věku 25 let a v tuto chvíli mi bylo 35 let. Abych odstranil onemocnění, zkusil jsem různé šampony, jednou jsem mi pomohl "Hlava a ramena, ale v současné době žádná pomoc nepomáhá kromě Nizoralu. Okamžitě zmizela z mého třetího mytí vlasů, ale nezapomeňte, že se lupy vrátí, jakmile přestanete mytím vlasy s sebou. Nebude se vrátit hned za měsíc nebo dva a teď na nedostatky: šampon je pro mě velmi drahý; po umytí rychle rostou tuky, jejich oči jsou velmi pečené po vložení šampónu. OPORUČENÍ: Pokud máte omezené finance, nespěchejte na nákup šampon, zkuste lidových opravné prostředky, nebo se snaží „Dermazol“, to je méně efektivní, ale i levnější někde dvakrát.

Jednou, dávno, jsem si myslel, že se moje chronická seboroická dermatitida podaří alespoň nějaké léčbě - pak jsem zkusil tento šampon. Jak si vzpomínám, měl dobrou hustou strukturu a nechutný lékařský zápach. Neměl žádný vliv. Ovšem podle mého názoru je účinný (znám několik příkladů) pouze za určitých podmínek: ten, kdo je používá, by neměl být alergický a měl by se zavázat k "správné výživě" (dobře, nebo alespoň neabsorbovat "škodlivost "ve velkém množství). A pro mě alergie na špatnou stravu je naprosto zbytečná. Totéž však lze říci o každém nástroji v tomto směru.

Můj bratr používal mnoho lékáren, jako jsou šampony, výsledky z použití a po jejich aplikaci také nejsou vždy příjemné. A to i po velmi dlouhé aplikaci okamžitě ukázalo kvalitu slibovanou výrobcem. Šampon má naštěstí dobrou vůni, konzistence je také mírná, což umožňuje dlouhým samecům, aby ji používali po dlouhou dobu. Další dobrá věc je, že tato lékárna může být kombinována s běžnými šampony, protože efekt bude stále rychle znatelný. Pokud se opět objeví malá lupa, bratr bude produkt používat bez problémů po dlouhou dobu.

Syn lupů byl doporučen, aby si umyl hlavu s nizoral. Na rozdíl od očekávání měl šampon příjemnou vůni. Lze je umývat pouze jednou týdně. Lupy zmizely po dlouhou dobu, dokonce i po skončení kurzu a syn přešel na běžný šampon. Inzertní koncovky na hlavě pomáhají pouze pokud je používáte. Nizoral dlouhodobě léčí a zmírňuje lupiny a seborrheu. Nevýhodou je, že jsem musel opakovat kurz.

NIZORAL SHAMPOO recenze

NIZORAL SHAMPOO recenze

NIZORAL SHAMPOO ceny v lékárnách

NIZORAL SHAMPOO analogy

LAMIZIL UNO

Návod k použití
od 154 UAH
175198 zhlédnutí

CANESPOR

Návod k použití
od 167 UAH
171354 zhlédnutí

Pimafucin

Návod k použití
od 155 UAH
97226 zhlédnutí

MIKODERIL

Návod k použití
od 549 UAH
96185 zhlédnutí

Bolení

Návod k použití
od 65 UAH
91343 zhlédnutí

Šampon Nizoral Landruff - recenze

Efektivní lék proti lupům

Historie nákupu je:
Lupy byly vždy mým problémem a to bylo strašné - zvláště když obléknete věci tmavé barvy. A celkově jsem nebyl moc spokojen s tím, že se z hlavy vylévá sněhem a po celý rok. Zkoušel jsem spoustu nástrojů, které mi slíbily, že řeším svůj problém - ale to všechno bylo bezvýsledné. Lupy buď odešly krátkou dobu, nebo vůbec nezmizely a bylo to velmi nepříjemné. V důsledku toho jsem se musel obrátit na dermatologa, on, zase mi poradil, abych dostal Nizoral šampon.

Vzhled znamená:
Šamponová zkumavka je v žluté kartonové krabici. Objem mé trubky je 60 ml. Samotný šampon má červenou-oranžovou barvu, vůně je, ale příjemná.

Složení šamponu:

laurylsulfosukcinát disodný
laurylsulfát sodný
hydrolyzát kolagenu
Methodextróza dioleát makrogol
kyselina chlorovodíková
kokosový olej diethanolamid
imido močovina
chuť
hydroxid sodný
vody
barvivo E129
chlorid sodný
Jak je šampon aplikován?
Podle principu používání přípravku Nizoral se neliší od ostatních šamponů - měl by být aplikován na vlhké vlasy, držen na hlavě asi 5 minut a pak opláchnut teplou vodou. Průběh léčby je 2-4 týdny.

Účinek šamponu a výsledek:
Obecně lze říci, že jsem potěšen akvizicí společnosti Nizoral. Dokázal se s tímto úkolem dokonale - po dvou týdnech použití nebyla stopa mých lupů! Vlasy se dokonce staly výrazně příjemnějšími na dotek. Žádný šampon s alergickými reakcemi nezpůsobuje nežádoucí účinky.

Kde koupit drogu / cenu:
Koupil jsem šampon v lékárně za 610 rublů. Cena je trochu příliš velká, jako u šamponu, ale výsledek se plně zdůvodnil, takže nelituji o vynaložených penězích. Také šampon lze zakoupit online.

Pomohlo vám zbavit se lupů!

Co jsou lupiny? Lupiny jsou houbou, která se tak snadno nezbaví. Proč věc je, že pokud se manifestují lupy, pak je v těle houba, která je nevyléčitelná. Můžete použít proti lupům, umýt si vlasy a tak dále. Pomůže to, ale čas. Ale aby se lupy nemohly projevit, musíte vést zdravý životní styl! Sportujte, jděte správně, to je vše, abyste zajistili, že imunita neklesne. Jakmile klesne imunita, tak se houba začne ucítit.

Nyní existuje mnoho léků proti lupům. Nejprve jsem se snažil pravidelné šampony, které mají na paměti, že jsou lupiny. Ale akce z nich byla na úrovni nuly. Tyto šampony lze použít k prevenci, k trvalému užívání, ale k léčbě lupů, které již existují, jsou poměrně slabé.

Protože jsem šel do lékárny a koupil si nástroj jako Nizoral.

Šampon Nizoral pro lupy

Náklady na tento šampon nejsou příliš nízké. Pro láhev, ne docela velké, dal jsem 70 UAH, s ohledem na skutečnost, že v době nákupu byla sleva.

Myslel jsem, že šampon je dost jen párkrát, protože objem lahve není vůbec velký. Ale ne, už ji už mnohokrát aplikuji a nekončí tam.

Jako součást drogy má složku, která ošetřuje houbu a odstraňuje ji.
Líbilo se mi, že téměř okamžitě, když jsem poprvé umyla hlavu, měla jsem svědění! Byla to taková úleva! Od posledních pár dnů se ruce držely pouze v hlavě. Pokožka na hlavě byla prostě neuvěřitelná a současně docházelo k odlupování lupů.

Šampon je červený s výrazným zápachem. Nepotřebuje velké množství šamponu, které se aplikuje na pokožku hlavy a rozdělí vlasy.

Za prvé, mám mou hlavu, pak vezmu šampon, naneste ho na pokožku hlavy a vytvoříte pěnu. Poté zabalím hlavu ručníkem a ponechám agentu 5-10 minut. Poté dobře opláchněte vodou a opláchněte šampon. Vlasy nejsou zvlášť měkké, ale po vysušení je vše v pořádku. Jsou dobře česané a jsou měkké, dobře upravené a čisté.

Je nutné aplikovat Nizoral šampon dvakrát týdně po dobu 2-3 týdnů. Je nutné ošetřit pokožku dobře, aby se odstranily lupy.

A po tom, jak jsem řekl, jíst správně, ne zažívat stres, úzkost, protože to vše může způsobit lupy rychlostí světla.

Šampon proti lupům "Nizoral"

Zpětná vazba

Mám dlouhé poměrně husté tmavé vlasy, dělají dobrý dojem ostatním a moc se mi to líbí: můžete udělat jak krásné, tak různé vlasové styly, nemusíte stylovat vlasy každý den, a dokonce i nečistoty na vlasy nejsou příliš nápadné, proto je třeba umýt vlasy maximálně 2 krát týdně.

Bohužel je tu jedna věc: se všemi ctnostmi vlasů mají jednu vážnou nevýhodu, která téměř vyvrací všechny jejich ctnosti - to je velmi citlivá kůže připravená, náchylná k vzhledu suchosti a jako výsledek vypadá lupy a svědění.

Zdá se mi, že nikdo, stejně jako já, neví, jak se zdá, že vzhled lupin na pokožce hlavy snižuje životní úroveň a je také velmi výrazný: s tímto problémem jsem se potýkal skoro celý život a vždy s proměnnou úspěchem. Lidé, kteří se s tímto problémem setkali každý den téměř po celý život, nebudou schopni přesně porozumět tomu, jak vypadá lupy snižuje životní úroveň, ale vysvětlím: pokožka hlavy trvá pořád a to se stává často v nejnepříznivějších okamžicích, je velmi obtížné najít alespoň některé účesy, takže lupy nebyly viditelné a výsledkem je, že se elegantní vlasy začnou rychle vylučovat, protože pokožka hlavy je velmi suchá a není schopna poskytnout vlasům všechny potřebné živiny.

Všechny moje pokusy vyléčit lupy na hlavě s kosmetickými šampony, i přes to, že výrobci slibují v reklamě, utrpěli konečné a bezprecedentní fiasko. Přirozeně po tom jsem se obrátil výhradně na léčebné šampony. Mezi zdravotními šampony jsem se snažil několik značek, ale v tomto přehledu bych se chtěl zabývat šamponem, který mi skutečně pomohl. Tento šampon "Nizoral".

Chtěl bych trochu vyprávět o svých zásluhách a nedostatcích, ale s ohledem na několik jeho nedostatků nejsem úplně objektivní, protože není úplně správné porovnat léčivý šampon s běžnými kosmetickými šampony, ale nemohu s sebou dělat nic, a proto budu o všem psát.

Největší výhodou tohoto šamponu je skutečnost, že opravdu řeší problém vzhledu a přítomnosti lupů na pokožce hlavy a vzhledu hlavy svědění! Skládá se z 2% ketokonazolu, což je antifungální činidlo a zřejmě se proto dobře vyrovná s problémem lupů.

Druhou velkou výhodou je, že může být použita asi měsíc a půl za sebou, což vyléčí lupy bez ohledu na to, jak je skalp zanedbaný.

Třetí výhodou je, že navzdory skutečnosti, že šampon nepeří dobře, nicméně vypíjí všechny vlasy a nemusí si vybrat mezi čistými vlasy a zdravou pokožku hlavy.

Dále, bohužel, mohu jen psát o nedostatcích tohoto šamponu.

Za prvé, šampon pěny velmi špatně, proto, s mytí všech vlasů tam bude některé potíže.

Za druhé, protože šampon je léčivý, jeho vůně je docela ostrý, takže musíte během mytí hlavy trochu utrpět.

Za třetí, ze stejného důvodu, který je uveden výše, šampon je, bohužel, návykový, takže nebudete moci s ním pravidelně umývat vlasy, budete si muset každopádně užít přestávky.

Za čtvrté, šampon je prodáván v poměrně malém balení s objemem pouhých 60 ml. Proto trvá od síly jednoho až jednoho a půl měsíce, ne více (a v reklamě slibují 2-4!).

Za pátá, jeho vysoká cena, která prostě musí přijmout.

Obecně platí, že v šamponu existují výhody a nevýhody, ale vzhledem k tomu, že je to koneckonců jen terapeutická a ne kosmetická, jeho hlavní funkce: léčba pokožky hlavy, dokonale funguje, a proto si zaslouží pouze špičkové značky!

Šampon Nizoral

Další lékové formy:

Analogy

 • Dermazole,
 • Mykoket
 • Keto plus
 • Lupy
 • Mycozoral,
 • Fungikok,
 • Mikanisal,
 • Oronazol,
 • Sebosol

Průměrná cena online *: 610 r.

Návod k použití

Složení

V šamponovém manuálu je uvedeno, že tento prací prostředek je antimykotikum pro venkovní použití. Vypadá jako červenoranžová tekutina s příjemným zápachem. Hlavní účinnou složkou je ketokonazol v koncentraci 2% (20 mg na 1 g přípravku).

Pomocné složky jsou (mg):

 • laurylsulfát sodný (380)
 • laurylsulfosukcinát disodný (150),
 • kokosová mastná kyselina diethanolamid (20),
 • hydrolyzát kolagenu (10),
 • Makrogol dioleát methyldextróza (10),
 • chlorid sodný (5),
 • kyselina chlorovodíková (4),
 • imidomočovina (2),
 • příchutě (2),
 • hydroxid sodný (1),
 • voda (nejvýše 1 g),
 • barvivo E129 ("okouzlující červená") 30 mikrogramů.

Formy uvolňování jsou lahve z polyethylenu s vysokou hustotou se šroubovým víčkem 25 a 60 ml. Měly by být udržovány při maximální teplotě 25 ° C. Děti by jim neměly mít přístup. Doba použitelnosti je tři roky.

Expozice farmakologie

V procesu šamponu Nizoral urychluje vyléčení kožních onemocnění hlavy, které se objevily v důsledku zvýšené aktivity hub. Systematické použití léku zmírňuje jejich příznaky:

 • svědící skalp
 • peeling kožní váhy,
 • pigmentace pokožky hlavy, krku.

Podle pokynů jsou uvedeny údaje o použití šamponu jako léčby a prevence:

O vedlejších účincích

Šampon je kontraindikován pouze v jednom případě - se zvýšenou individuální citlivostí na složky jeho složení.

Riziko alergických reakcí je velmi malé. Někdy se mohou objevovat příznaky alergie ve formě:

 • kožní vyrážka,
 • svědění
 • potíže s dýcháním,
 • otok hltanu, rtů nebo jazyka
 • závratě.

V takových situacích by měl být šampon opuštěn a poraďte se s lékařem.

Prací kapalina jemně působí na pokožku hlavy. Avšak v některých případech lze pozorovat stálé užívání léku:

 • změny v textuře vlasů a barvy kůže (obvykle za přítomnosti šedých nebo chemicky poškozených vlasů),
 • podráždění na pokožce hlavy ve formě akné,
 • zvýšená olejovitost nebo suchost vlasů a kůže.

Obvykle tyto jevy rychle zmizí.

Další varování

Při použití šamponu je důležité vědět o některých faktorech:

 1. Zabraňte vniknutí kapaliny do očí, protože ketokonazol dráždí sliznici. V takovém případě okamžitě omyjte oči vodou.
 2. Pokud se současně provádí paralelní lokální léčba kortikosteroidy, mohou být kombinovány se šamponem. Je nutné postupně zrušit kortikosteroidy - během dvou až tří týdnů.
 3. Šampon Nizoral prakticky nezpůsobuje vypadávání vlasů. Obvykle jsou vlasy silně ztraceny seboroickou dermatitidou a lupinami.
 4. Použití mycího prostředku nemá vliv na schopnost řídit auto a pracovat se spotřebiči.
 5. Pokud se droga stane nepoužitelnou nebo její použití je překročeno, pak je nepřijatelné ji hodit na ulici nebo do odpadní vody. Nejprve je musíte dát do tašky a poslat je do koše. Tato opatření jsou nezbytná k ochraně životního prostředí.
 6. Šampon není pro děti nebezpečný a může být použit z dětství.

Funkce aplikace

Zpracování není komplikované. Použijte malé množství hojivého šamponu na pokožku hlavy a vlhké vlasy. Provádějte jemné masážní pohyby. Podržte složení pět minut. Pak si umyjte vlasy a umyjte si vlasy teplou vodou.

Aktivní složky léčiva budou mít při svém systematickém použití terapeutický účinek. Délka léčby, dávka je určena koncentrací fondů. To vše je popsáno v pokynech na obalu.

 • s pityriasus lichen: jednou za den je doba pět dní;
 • s lupinami a seboroickou dermatitidou: dvakrát týdně, období 2-4 týdnů.
 • pityriasis lichen: jednou denně po dobu tří dnů (léčebný kurz před nástupem léta);
 • seboroická dermatitida a lupy: každý jeden nebo dva týdny.

Recenze

[su_quote citovat = "Taisia, 36, Omsk"]

Můj blízký přítel zažil stres a v důsledku toho objevil lupiny na vlasy. Usazen na různé balzámy, šampony a masky. Efekt však byl krátkodobý. Kadeřnice konečně doporučila šampon Nizoral. Koupil to v lékárně. Ukázalo se, že tento detergent není jen lupiny, ale také jako léčba různých kožních onemocnění hlavy. Po umytí lupů třikrát víc. Po více než jeden rok neznal tento problém, i když se vrátila do starých šamponů během dvou týdnů po léčbě. Z šamponu Nizoral lupy zmizí po dlouhou dobu (a možná i navždy).

[su_quote cite = "Oksana, 29, Akhtubinsk"] Mám lupy, které jsem bojoval se šampony speciálně pro lupy. Ale nějak přišla k kosmetičce, která objevila nejen lupy, ale i seborrheu. Toto onemocnění se nezbaví šamponů lupů. Musí se s ní zacházet. Špecialista doporučil šampon Nizoral. Musel jsem koupit malou lahvičku v lékárně za vážné peníze (pro šampon). Byl jsem přiřazen k použití dvakrát týdně a střídat s obvyklým mycím prostředkem. Očekávaný výsledek se rychle projevil: po prvním praní došlo k poklesu olupování a svědění kůže. A pak vlasy přestaly klesat. Nizoral byl ekonomický a pěny dobře. Další výhodou je to, že po umytí vlasů zůstane čistá po dlouhou dobu a nebude mastná. Komponenty kompozice nejsou absorbovány, což bylo také důležité pro mě, když jsem kojila svou dceru. To znamená, že pro těhotné a kojící je to bezpečné. [/ su_quote]

Zanechte svou připomínku v komentářích!

* - Průměrná hodnota mezi několika prodejci v době sledování není veřejnou nabídkou.

10 komentářů

Po cévní mozkové příhodě (před třemi lety) se začala svědčit levá strana hlavy. Šťastně česané krev. Vytvoří se krusty. Na celé hlavě se "nemoc" nerozšíří. Pomůže Nizoral šampon?

nepravděpodobné. S největší pravděpodobností je problém neuralgický, pro začátek můžete zkusit sedativum, můžete v kombinaci s antipruritickou masti.

Ale není možné úplně odstranit kožní problémy, je lepší konzultovat lékaře na schůzku.

Dobrý den! Již delší dobu je svrbení pokožky hlavy a intenzivní vyčerpání (kůže je odlupována ve velkých kusech) znepokojující. Můžete mi prosím pomoct šampon? Je možné použít analogy tohoto šamponu k odstranění mého problému?

S největší pravděpodobností ano, můžete určitě říci až po kontrole. Lze použít analogy.

Dobrý den! Můj přítel má silné lupy, nechce jít k doktorovi, mám podezření, že mírný seborrhea (nejsem lékař). Řekni mi, prosím, že je možné použít Nizoral šampon v kombinaci se smetanou a pilulky a v jaké frekvenci? Možná můžete poradit s jinými prostředky kromě Nizoralu?

Zatímco je dostatek šamponu, bez krému a tablet, 2 krát týdně, 4 týdny.

Antifungální lék Nizoral - recenze

Negativní recenze

Creepy droga! Napila jsem jednu pilulku a po 1,5 hodině jsem začala pít vše, svědělo a spálilo. Obecně, když to nebude trvat. Ano, není levné.

vůbec nic. také mnoho vedlejších účinků! nikdy koupit víc.

-způsobuje alergickou reakci, způsobuje svědění, vysokou cenu

Dobrý den holky! Tento antifungální šampon mi předepsal tricholog. Šel jsem u doktora o vypadávání vlasů. Kromě léčení jsem byl předepsán šamponem Nizoral. V době cesty k lékaři použil pastu sulsenu. A všechno mi vyhovovalo. Nešlo prakticky o lupy. Lékař řekl, že sulsena je obecný nizoral a že je lepší používat původní prostředky. Léčebný režim byl tento - pokaždé po mytí s pravidelným šamponem, použijte nizoral v průběhu 1,5 měsíce. Koupeno začalo používat. Moje hlava se začala divoce svědit po druhém mytí hlavy s tímto šamponem. Vychutnáváno po dobu 1,5 týdnů, ale svědění se zhoršilo. Hodil se, aby umyl hlavu nizoralom. Keto plus mě zachránil před strašlivým svěděním, za nějž mu mnoho děkuje. Ukázalo se, že jsem alergie na nizoral. Dávejte pozor, aby tento nástroj nebyl vhodný.

Včera jsem si poprvé umyla hlavu s Nizoralem. Téměř okamžitě začalo těžké svědění pokožky hlavy. Musel jsem pít Klaritin. Teď si myslím, co nahradit. S lupinami je nutné bojovat!

Neutrální recenze

Dobrý den) Během školních let jsem byl spojen s touto nepříjemnou infekcí nazvanou "seborrhea", je dokonce strašidelné, když si pamatuji, jak jsem to trpěl. Nějak se mi podařilo dostat ji ven, ale před nějakou dobou se znovu znala. Nemohl jsem však najít šampon, který by mě v té době ošetřoval v jednom obchodě - ať už byly z produkce, nebo tak něco.

Proto vzala býka rohy a rozhodla se, i přes velmi kousavá cena, vyzkoušet známý šampon Nizoral lupů. Používá se, jak je předepsáno v pokynech - dvakrát týdně aplikované na pokožku hlavy po dobu 3-5 minut. Po několika žádostech jsem viděl hmatatelné změny a po asi pěti procedurách vředů a lupů to bylo, jako by se nic nestalo! Byl jsem velmi potěšen a aktivně propagoval tento nádherný šampon všem mým přátelům.

Nyní se problém vrátil. Samozřejmě jsem běžel do lékárny pro Nizoral. Ale moje hlava už měsíc a účinek - nula. Z toho jsem dospěl k závěru, že je zřejmě návyková. Ale pro první průběh léčby - velmi dobrý nástroj! Doporučuji!

Pozor! Před použitím léků konzultujte odborníka!

 • Negativní účinek na játra
 • jíst rezistentní houby na nizoral

Nizoral zaujímá přední místo mezi antifungálními léky. Nizoral krém se používá k léčbě onychomykózy (houby nehtů), houbových kožních onemocnění, stejně jako k drozdům. Podle recenzí Nizoral krém pomáhá mnoha lidem, ale osobně se ukázalo, že moje houby nejsou citlivé na Nizoral (strávily baccavi), zatímco jsem se s touto drogou dlouho léčil na drozd a také jsem pilulky uvnitř., nadarmo otráven, a nakonec Nizoral velmi silně ovlivňuje játra. Takže předtím, než něco přijme, nebude to bolet dělat bakposev, ale problém je, že výsledek musí být čekal asi 7-10 dní, a drozd je známo, že je velmi nepříjemná věc.

Já jsem ošetřovala houbu dvakrát v mém životě a oba časy s nizoral, i když cena určitě kousne. Nástroj pomáhá, ale mám otázku ohledně uvolnění léku. Lék je velmi nespolehlivá trubice. Jednoduše jsem popraskal šev trubice pouze ve druhém týdnu používání. Aby se mast neudržovala, musel jsem ji zabalit do plastového sáčku, na některých místech to byla pokryta hrdzavou barvou místo bílé.

Léčba sama o sobě zmírňuje podráždění, odstraňuje svrbení lépe a lépe pokaždé, obecně bojuje s mykózou nohou, ale příště se budu zamyslet nad tím, jestli bych měl vzít Nizoral kvůli jeho uvolnění, protože takové tovární skládky mi zasáhly kapsu a zdraví.

Krém je dobrý, protože bojuje s velkým počtem druhů kůže a hřebíků. Trubka je pouze 15 gramů, ale průtok je velmi ekonomický. Trvání užívání závisí na typu nemoci. Pokyny v zásadě vysvětlují podrobně všechny hlavní léčebné režimy, ale je lepší se poradit s dermatologem a předložit potřebné testy.

Moje léčba s Nizoralem trvala měsíc. Aplikujte krém ráno a večer na důkladně očištěnou a dobře vysušenou pokožku. A nejen na postižených oblastech, ale také zachytit zdravou pokožku kolem. Klíčem k úspěchu je pravidelnost, není možné porušit zvolený léčebný režim.

Cena drogy je průměrná ve srovnání s ostatními, která mají stejné složení a účinnost je vyšší. Rychlost absorpce je průměrná. Je důležité, aby po vymizení hlavních příznaků bylo nutné pokračovat v léčbě nejméně dalších 5 dní.

Krém opravdu porazil houbu a důkladně vyrovnal barvu pleti po. Současně však neměla vliv na rychlost regenerace poškozených tkání, nepřispěla k zrychlenému odlupování všeho zbytečného. Navíc po aplikaci kůže došlo k silnému pocitu pálení (to je nejčastější vedlejší účinek), ale po týdnu to prošlo.

Pozitivní recenze

Pozor! Před použitím léků konzultujte odborníka!

 • Má rychlý efekt

Měli jsme problém versicolor versicolor a rozhodli jsme se, že nizoral použijeme, dříve, než by to pomohlo, dvakrát krém a masť byly aplikovány na čistou pokožku a postižené místa a výsledek neočekával po dvou dnech zmizely místa a po týdnu nezmizely!

Pozor! Před použitím léků konzultujte odborníka!

 • účinný prostředek proti houbám

Houba je velmi nepříjemná choroba, taky před dvěma lety (nevědomky) jsem zaútočil na tuto neslušnou nemoc. Myslím, že je známá řadou uživatelů této stránky. Fungi nebo mikroskopická dermatomykóza se usadila mezi prsty pravé nohy a nedala odpočinek. Nejdřív jsem si myslel, že jen kůže se zhroutila kvůli vysoké vlhkosti (jsem se potil). Ale přetrvávající svědění mě přimělo konzultovat s dermatologem. Jak jsem vysvětlil, mám kandidózu a nějakou jinou mykózu. Řekl mi, abych to masť, to bylo Lamisil a Candide, s nimi jsem s nimi zacházel po dobu dvou týdnů, ale jejich účinnost byla nízká. Pak jsem se obrátil na svého přítele (spolužáka), byl lékařem, ačkoli chirurgem, ale inteligentním mužem. Potom mě poradil s Nizoralovým krémem. a skutečně tento antifungální prostředek mi dokonale pomohl. Týden poté, co jsem začal používat přípravek Nizoral, mé příznaky zmizely a o týden později mi zcela vyléčil nohy z houby. Také jsem rozmazal tento krém a zbytek nohou na obě nohy, abych zabránil. Nizoralový krém je velmi ekonomický, použil jsem ho jen jednou denně, ale stále měl nejlepší účinek.

Navzdory skutečnosti, že mám alergie na mnoho léků, mé tělo reagovalo na tento lék adekvátně, to znamená, že během léčby nebyl žádný jediný vedlejší účinek. Kromě toho jsme se stejným krémem vyléčili i nejmladšího syna, v tomto případě nám pomohl i krém. Obecně platí, že Nizoral je poměrně univerzální lék, pokyny zahrnují následující údaje. Léčba kožních infekcí, jako je tělo sportovce, včetně inginálního sportovce, léčba kandidózy, lupů a seboroické dermatitidy, jsou všechny způsobeny přítomností fytosporních hub.

Samotný nástroj je k dispozici ve zkumavkách ve formě dvouprocentní emulze. Je velmi snadno aplikovatelný a rychle se vstřebává do pokožky. Složení přípravku Nizoral je následující: aktivní složkou je ketokenosol, pomocné látky: stearylalkohol, glycerol, stearát sorbitanu, polysorbát, síran sodný, voda a tak dále. Doporučuji, aby tento krém zůstal v domácí lékárničce (trvanlivost 5 let), může to být užitečné.

Dlouho trpěl jsem na žaludku lišejnínek, jehož příčinou byla moje láska k zvířatům. Nikdy jsem neslyšel o komplexní léčbě houbové infekce dříve. Vždy jsem užíval jen klotrimazolový krém. Pomohl zbavit se zbavení, ale účinek byl dočasný. Onemocnění se znovu a znovu vrátilo. Jako výsledek, nemohl jsem odolat neustálému utrpení a učinil schůzku s dermatologem. Prohlédl mě a předepsal mast a pilulky Nizoral. Doba léčby byla tři týdny. Během této doby prošla svrbením a ztracené skvrny se zbarvily na bílou barvu a v důsledku toho zcela zmizely.

S "Nizoralem" se můj známý stalo, když mě navštívil neštěstí zvaná šupinatá. Imunita byla oslabena a trvalé nervy. Namířila jim postižené místo asi pět dní a poté zmizelo versicolor. Zdá se, že taková malá láhev neodůvodňuje její cenu, ale pěna velmi dobře, a proto trvá dlouho. Teď ji i nadále používám, ale stejně jako šampon, když začíná lupy nebo svědění - vždy pomáhá. Také si všimla, že po něm vlasy vypadnou mnohem méně. Dosud nejúčinnější antifungální prostředek, který jsem kdy použil.

Nedávno jsem si všiml červené skvrny na mé dceři, zpočátku to nepřikládalo žádný význam, a když se začalo zvyšovat, můj manžel a já jsme pochopili, že to bylo zbaveno. Odkud by se mohl držet, stále nerozumí. Neexistuje absolutně žádný kontakt se zvířaty, jako v zásadě s cizími lidmi. Obecně, tajemství!
Začal myslet jak a co zacházet. Nejlepším způsobem je samozřejmě spiknutí - pomůže doslova příští den, ale okamžitě zmizela, protože stará žena odmítla promluvit jednou týdně před Velikonoce. A teď jsem našel přestávku v celém internetu. Mám několik tipů na rozmazání nizoralu s lichenem,

střídající se s jódem. Rozhodli jsme se zkusit. A teď už ani jeden týden neprošel a Boliachka začala vysušovat a už se nezvětšuje! Krém opravdu pomáhá, hlavně je pravidelně používat! A lék je opravdu dobrý.

A mimochodem, což je pro mě osobně důležité, krém naprosto necítí!

Před několika lety jsem našla na hřbetě hnědé skvrny, i když jsem o tom, co to vlastně, nemyslel moc. A pak, když jsem viděl, že se skvrny začaly nejen šířit po celém těle, ale také se zvětšovaly a poté se sloučily na velké místo, ozval jsem se poplach.
Otočil jsem se k příteli lékaři, bylo mi řečeno, že to je zbaveno. Doporučili vám, abyste si koupili nějaký antifungální krém nebo masti.
Lékárna se ukázalo jako poměrně velký výběr těchto prostředků. Vybral jsem si nejdražší krém - Nizoral. Léčit, léčit.
A nemýlil jsem se!

Namazává každý den každý den tři týdny. Po několika týdnech se škvrny staly sotva viditelnými a tři týdny používání tohoto krému všechno zmizelo.
Je pravda, že krém "Nizoral" je nejen drahý (nyní to stojí asi 390 rublů), ale trubice je velmi malá (15g). Potřeboval jsem 2 trubky.
Obecně jsem velmi rád. A mohu poradit těm, kteří čelí tomuto problému jako já, tento krém!

Pro Více Informací O Suché Vlasy