logo

Stříkat nuda od vši a vši, všechny výhody a nevýhody znamenají

Vzhled škodlivých parazitů ve vlasech je nepříjemný a dokonce i nebezpečný. Chcete-li se rychle zbavit problému, pomůžete efektivnímu a bezpečnému rozprašování Nyuda před všemi a jak ho používat správně a na který byste měli určitě věnovat pozornost, dozvíte se z našeho článku.

Obecné informace

Když se zbavíte pedikulózy, rychlost je důležitá. Protože paraziti se rychle množí a způsobují přetrvávající svědění hlavy. Po poškrábání se mohou objevit rány. Nity jsou pevně přilepené k vlasům, jasně viditelné. Jsou to důkazy chovu vši.

Doporučujeme číst: vši mohou být nebezpečné.

Zdravotní ambulance v této situaci je nástroj nové generace - sprej Nyuda, který pomůže rychle se zbavit vši. Sprej účinně působí proti nits.

Je to důležité! Lék Nydu nemá nepříznivý vliv na lidské tělo a není tam žádný ostrý zápach.

Složení

Německá společnost G. Paul-Boscamp GmbH Co. KG Mezi léky na pedikulózu je Spray považován za bezpečný a účinný. Nástroj neobsahuje toxické složky, protože vedlejší účinky v důsledku jeho použití se téměř nikdy neděje. Povoleno k odstranění vši u dětí od 3 let věku. Více informací o léčbě pedikulózy u dětí naleznete na našich webových stránkách.

Součásti léku jsou:

 • triglyceridové látky;
 • vosk;
 • příchutě;
 • hlavní složka dimethiconu je 92%.

Dimethicone je kapalný olejovitý silikon. Tato látka není toxická pro člověka a hmyz. Používá se při výrobě různých produktů pro péči o vlasy, které dodávají přirozený lesk, hedvábnost. Dimetikon účinně působí na lýzy hlavy, pubiků a lnu a také na nits.

Chová se následujícím způsobem. Olejový silikon pokrývá celou délku vlasů tenkou membránou, která kryje parazity. Obálka zatahuje dýchací cesty, brání přístupu kyslíku, v nepřítomnosti kyslíku zemře parazity.

Náprava nezabije nits, ale přispívá ke zničení lepivé vrstvy, kterou jsou připevněny k vlasům. Poté jsou nitky odstraněny mechanickým česnutím s hřebenem Nyuda, který je součástí sady. Chcete-li efektivně odstranit nits, musíte pečlivě pokořit každý prvek.

Dalšími doplňky, které zvyšují účinek aplikací postřikem, jsou:

 • jako zvlhčovače;
 • vlasy jsou měkké, pružné při česání a stylování.

Jedna léčba stačí zbavit se nepříjemného problému. Nepotřebuje vlasy ani se zbavit nepříjemného zápachu.

Mimochodem, droga může být použita ke zničení blech a uchycení štěňat.

Jak používat

Léčba Nyuda, balená ve skleněné lahvičce o objemu 50 ml. Jedna láhev je obvykle dostatečná pro dvě léčby. Množství použitého výrobku závisí na délce a tloušťce vlasů.

Podle pokynů před uvedením závěsu na srst musíte nosit rukavice. Namontujte lahvičku spreje. Lahvička se protřepe na kompozici, která se stala homogenní. Během postřiku musí být láhev vždy vzpřímená.

Další akce:

 1. Pečlivě zkombinujte prameny.
 2. Postřikujte produkt na suché prameny, vycházející z kořenů a poté zpracujte celou délku. Tlusté vlasy jsou vhodné k předběžnému hřebenu rozdělenému na prameny. A pak každý pečlivě zpracovává. Po postřiku by měly být vlasy mokré. Tření není nutné!
 3. K udržení drogy na vlasy je dost 45 minut. Delší doba trvání nezlepšuje efekt.
 4. Účinky léku se zvýší, pokud použijete plavecký kryt.
 5. Po čase jsou prameny pečlivě vyřezány. Tento proces vám umožňuje odstranit zničené parazity. Pro tento účel použijte speciální hřeben, který je součástí přípravku. Hřeben má časté zuby, které hnízdí i ty nejmenší.
 6. Je žádoucí provést česání přes bílou látku a ubrouskem pak můžete vidět výsledek stříkací akce Nydou.
 7. Dokončuje proces mytí vlasů teplou vodou pomocí známého šamponu.
 8. Po vysušení vlasů musíte zkontrolovat, zda nejsou parazity. Opětovná kontrola probíhá druhý den.

Někdy to nefunguje najednou, aby se zbavili vši a nits. Tato možnost je možná:

 • v přítomnosti velmi tlustých pramenů, které jsou obtížně zpracovatelné;
 • ekonomický nebo nedostatečný sprej na vlasy.

V tomto případě se zpracování opakuje. Opakované zpracování je povoleno po sedmidenní přestávce. Během tohoto období je však žádoucí každodenně pokládat nity.

Bezpečnostní opatření

Jakákoli náprava je bezpečná, pokud je používána moudře. Před aplikací Nuda sprej musíte zkontrolovat jeho citlivost. Za tímto účelem naneste nějaký přípravek na kůži nad očima. Po 45 minutách je jasné, zda je kůže citlivá na tuto kompozici. Jinak musíte vyzvednout další lék.

Aby se zabránilo vniknutí spreje do očí, je třeba, aby ústa byla z kapesníku nebo ručníku. Válce je přiložena k hlavě před postřikem. Tento válec by se neměl odstraňovat během stárnutí a oplachování.

Jaké opatření je třeba přijmout, kromě ochrany sliznice a dýchacích cest?

 • Lék má tendenci být hořlavý. Proto je nutné ho stříkat na místo, kde není otevřený oheň nebo pracovní zařízení, například pracovní sušič na vlasy.
 • Není-li náhodou, že se produkt dostal do očí, v nosu, je nutné okamžitě vypláchnout teplou vodou.
 • Pokud se droga rozlévá na podlahu, musíte oblast důkladně umýt. Vzhledem k tomu, že zavěšení je mastné, můžete sklouznout.

Zakázáno:

 • používat léky s prodlouženým účinkem;
 • jíst, zatímco lék stárne;
 • kouřit;
 • držte lék v blízkosti jídla.

Je důležité si pamatovat! I když lék není toxický, jeho časté použití je nepřijatelné.

Kontraindikace

Dobrý neškodný přípravek má kontraindikace pro použití, které by nemělo být zanedbáváno. Lék na pedikulózu Nedu je považován za hypoalergenní. Při každé nové aplikaci je však nutné provést test. Pokud je na kůži pocit pálení nebo zarudnutí, je lepší odmítnout užívání léků.

Doprovodné pokyny použijte zde:

 • Malé děti do tří let.
 • Během nošení dítěte. Není známo, jak lék působí na vývoj plodu. Takové testy nebyly provedeny. Jaké prostředky jsou vši v bezpečí během těhotenství, laktace, přečtěte si naši webovou stránku.
 • Během období kojení dítěte. Zkoušky vlivu léků na kojence nebyly provedeny.
 • Pokud se na pokožce hlavy objeví mikroskroj. Za přítomnosti škrábanců se vyskytuje pocit brnění a možná pocit pálení.
 • Kožní onemocnění.

Terapeutický proces dětí a dospívajících by měl probíhat pod dohledem dospělých. Léčba zahrnuje sanitární postel a spodní prádlo. A kontrola přítomnosti vší všech členů rodiny.

Je užitečné připomenout nadměrnou horlivost nevhodnou, ale rychlá reakce je důležitá, zaměřená na odstranění parazitů po jejich zjištění!

Nežádoucí účinky

Zvláštní projevy po použití léku nejsou zaznamenány. Uživatelé si všimnou, že po opláchnutí vlasů na vlasy lesknou. Olejová báze suspenze je obtížně odstranitelná šamponem najednou. Proto je tento problém odstraněn dvakrát šamponováním hlavy.

Po aplikaci Nyd, snad pocit specifického pachu. Vůně může být perzistentní, ale zbavit se jeho přítomnosti je snadné. Chcete-li odstranit specifický zápach, můžete do šamponu přidat několik kapek přírodního esenciálního oleje. Dobrý efekt se získává z použití čajového oleje.

Žádné další nežádoucí účinky nebyly zaznamenány uživateli, pokud by byla provedena bezpečnostní opatření.

Náklady na

Průměrná cena v Rusku je od 300 do 600 rublů, v závislosti na regionu. Existují analogy, které jsou levnější.

Výhody a nevýhody

Nejvýznamnější výhodou Nyd je absence toxinů, které negativně ovlivňují tělo. Další pozitivní vlastnosti z použití Nuda:

 • zlepšuje strukturu vlasů;
 • může být použita pro kudrnaté a tlusté vlasy, protože léčivo podporuje snadné česání pramenů;
 • výrobek má zvláštní vůni, ale ne ostrý;
 • Můžete si koupit léky bez lékařského předpisu v lékárničkové síti v jakémkoli sídlišti;
 • žádné dovednosti potřebné pro stříkání;
 • velmi málo kontraindikací;
 • Aplikace aerosolu umožňuje jemně navlhčit všechny vlasy od kořene až po špičku s lékařem.

Mějte na paměti, že postřik je ctností, ale může to být škodlivé! Aplikujte lék by měl být pečlivě, takže lék nespadá na sliznici a dýchací cesty.

Nevýhody:

 • relativně vysoká spotřeba drog;
 • hřeben se zlomí při česání tlustých a kudrnatých pramenů;
 • mnozí se nelíbí zvláštní vůně, připomínající vůni anýzu;
 • Olejová suspenze Nuda pevně spočívá na pokožce hlavy;
 • relativně vysokou cenu.

Existuje mnoho preparátů proti pedikulóze. Ideální způsob, jak vyhovovat všem, nebyl dosud vynalezen. Ale velký rozsah umožňuje vybrat ten správný případ pro konkrétní případ.

Další informace o všudech a pedikulóze naleznete v následujících článcích:

Užitečná videa

Moderní léčba pedikulózy.

Princip činnosti činidla proti všem Nyuda.

Bezpečné používání a snadné použití Nuda sprej pro vši: podrobné pokyny

Mnozí čelili problému vši a příšer. Často se jejich odstraňování provádí pomocí chemikálií s agresivními přísadami, které mohou významně poškodit zdraví.

Existuje však lék "Nuda", který je bezpečný a snadno použitelný. O výhodách a nevýhodách ao způsobu použití viz tento článek.

Popis a složení

Nuda sprej je nový generační nástroj.

Jeho rozdíl od jiných anti-pedikulárních léků spočívá v tom, že neobsahuje aktivní chemické látky s agresivním účinkem a může být použit bez rizika v jakémkoli věku.

Můžete si koupit tento lék z pedikulózy v každé lékárně. Průměrná cena je 300-500 rublů.

Jedná se o 50 ml injekční lahvičku s viskózní, olejovitě žlutou substancí, která se aplikuje postřikem. Má zvláštní vůni.

"Nuda" je 90% složené z látky, jako je dimethikon. Není to jedovaté a ve svém složení a principu působení se blíží silikonu.

Složení "Akty" také obsahuje další látky: jojobový vosk a vonné látky. Zvyšují účinnost hlavního komponentu a mají pozitivní vliv na kvalitu vlasů, čímž jsou jemnější a lépe upravované.

"Nuda" ze vši: instrukce

Navzdory skutečnosti, že přípravek "Nyuda" je lékem, nemá prakticky žádné kontraindikace a vedlejší účinky, takže jej můžete použít bez rizika pro zdraví. Z bezpečnostních důvodů a dosažení maximálního účinku je však nutné dodržovat následující pokyny:

  Před použitím pedikulosanového rozprašovacího přípravku naneste stříkací láhev na skleněnou lahvičku a dobře protřepejte.

Aplikujte produkt na suché vlasy po celé délce před jejich konečným navlhčením. Při aplikaci udržujte láhev přísně svisle. V závislosti na délce vlasů pro jedno použití bude trvat od jedné třetiny až do poloviny láhve. Ujistěte se, že se nedostane do očí, nosu a úst. Utírání nebo zakrytí vlasů ručníkem by nemělo být.

Po uplynutí 45 minut začněte česat hřebíky s dlouhými vlasy nebo krátkými vlasy pomocí hřebenu proti pedikru, který je součástí obalu a který je obsažen v obalu léku. Pečlivě česněte každý pramen. Doporučuje se, abyste tuto práci provedli na bílém nebo jakémkoli jiném světleném papíru nebo ručníku, abyste lépe viděli výsledek vaší práce.

Opláchněte vlasy teplou vodou pomocí pravidelného šamponu. Zpravidla se díky své olejové konzistenci "Nyuda" špatně umyje vlasy, takže budete možná muset oplachovat šamponem.

Co dělat po použití?

"Nuda" je účinným prostředkem, který zabíje vši a nití po prvním použití.

Když používáte "Akty", některé nity mohou zůstat naživu, proto, aby se zabránilo, léčba vlasů s tímto přípravkem by měla být opakována v týdnu.

Účinnost a léčba

"Nuda" je moderní léčivý přípravek, který účinně zabíjí vši a nití bez aktivních agresivních látek. Zabíjí všechny druhy vši: vši hlavy, pubik a šatník. Tento lék dostává převážně pozitivní recenze na různých místech a většina z těch, kteří ho používají, upozorňují, že vši a vši byli vyvedeni po prvním použití a zlepšila se kvalita vlasů.

Pokud je to žádoucí, můžete doplnit léčbu pedikulózy "Nyuda" pomocí lidových léků a anti-pedikulózních šamponů, abyste dosáhli maximálního účinku v boji proti parazitům.

Jako preventivní opatření můžete do běžného šamponu přidávat 6-8 kapek esenciálního oleje z čajovníku, jehož vůně odcizuje vši.

Není vhodné kombinovat léčbu "Nyuda" s léčbou jiných chemikálií, zejména těch, které obsahují aktivní chemické složky. Je také lepší používat samostatně takové lidové prostředky pro pedikulózu jako benzin, petrolej, dichlorvos, sprej na vlasy, prach a dehtové mýdlo.

A volba zastavit na více finančních prostředků jemnější akce: ocet, éterické oleje, včetně čajového oleje, cemerické vody, zředěné brusinkovou šťávu, rostlinný olej atd.

Sprej "Nuda" od vši nemusí být používán pravidelně. Jedná se o lék na jedno použití. Potřebujete ji použít pouze jednou po dobu 45 minut podle pokynů. Jako preventivní opatření můžete postup opakovat jeden týden po první léčbě.

Kontraindikace

Nuda je jedním z nejbezpečnějších nástrojů. Ale i když je používáte, měli byste mít na paměti, že existují kontraindikace a vedlejší účinky.

Chcete-li zkontrolovat poslední položku, je třeba dát trochu drogy na vnitřní záhyb lokte a vypláchnout ji po 45 minutách, pak se na kůži po dobu jednoho dne.

Pokud se neobjeví svědění a zarudnutí, můžete tuto drogu bezpečně použít. Pokud používáte přípravek Nyuda, mohou se objevit vedlejší účinky, jako je tvrdé umývání a zvláštní vůně vlasů.

Můžete se toho zbavit, pokud několikrát opláchnete vlasy měkkou teplou vodou a běžným šamponem.

Doporučujeme přidat do šamponu 6-8 kapek esenciálního oleje z čajovníku. Jeho vůně vyděsí vši a pomáhá zbavit se vůně tohoto léku.

Takže "Nyuda" je vynikající lék, který po prvním použití odstraní vši a nitky a prakticky nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Před použitím je třeba vyzkoušet přítomnost alergií, po které je můžete bezpečně používat.

Sprejová nuda - účinná droga nové generace

Zde jsou všemi nejzajímavějším vývojem německé farmaceutické společnosti G.Pohl Boskamp GmbH Co KG. Zvláštnost nového prostředku proti pedikulóze spočívá v tom, že jeho princip činnosti je založen na fyzickém vlivu synantropického hmyzu na tělo. Sprej NUDA neobsahuje jediný toxický insekticid - chemický jed proti hmyzu.

Zde jsou všemi nejzajímavějším vývojem německé farmaceutické společnosti G.Pohl Boskamp GmbH Co KG

Aktivní složka vši NUDA - dimethikonový dvoufázový silikonový olej. To není nové, než bylo použito jako součást pedikulicidního činidla, bylo široce používáno v kosmetologii pro výrobu rtěnek, řasenky, deodorantů, výživných krémů, šamponů atd.

Dimethicone nepronikuje do pokožky, takže je pro lidi bezpečné. Pouze po delší aplikaci může způsobit zhoršení pokožky. Jako olejový produkt v podstatě tvoří drogu film, který zasahuje do přirozené aktivity pokožky.

Akce dimethicone

Louse, stejně jako všechny živé věci, vyžaduje kyslík, který zajišťuje dýchací systém. U dospělého jedince je představován systém tubulů, které pronikají do všech částí těla. Do trubek vstupuje vzduch přes 14 otvorů, které se nacházejí po stranách malého těla parazita.

Nity jsou chráněny tvrdou skořápkou, proto je obtížné zničit vejce krveprolití chemickým útokem. Slabým bodem jsou mikroskopické dýchací otvory.

Při postříkání drogy na pokožce hlavy působí dvoufázový dimethikon. První fáze silikonového oleje, která je nosnou složkou, se dobře rozšiřuje přes vlasy a pokožku a pokrývá je rovnoměrnou vrstvou. Současně proniká tekutým silikonem do dýchacích orgánů nití, larv, nymf a imago vši, čímž dochází k přemístění vzduchu.

Potom se těkavá fáze dimethiconu odpařuje a zbylá druhá fáze zahusťuje a blokuje dýchání parazitů, což je dusivá složka.

Laboratorní studie ukázaly, že 92% dimethikonu (lék proti všem NUDA) vykazuje výsledky, které překračují míru úmrtnosti 0,5% permethrin. Hmyz přestal vykazovat známky života do 1 minuty po aplikaci.

NUDA - nepřítel pro vši (video)

Použití drog

Oficiální instrukce pro použití předepisují použití léku na léčbu skalpových vší dospělých a dětí od 3 let věku.

Je zakázáno používat lék NUDA s:

 • přecitlivělost na součásti nástroje;
 • přítomnost kožních onemocnění;
 • mladší než 3 roky;
 • těhotenství a kojení.

Pro lék NUDA instrukce definuje následující sled akcí:

 1. Zastrčte postřikovač na lahvičku.
 2. Sprejové prostředky na kořeny a na celou délku vlasů, které musí být suché, předčesané. Zvláštní hřeben, který je součástí balení přípravku NUDA, rovnoměrně rozptýlí výrobek do vlasů po postřiku.
 3. Po 45 minutách vyčistěte kompletní hřeben mrtvých tvorů a po každém pohybu je odstraňte ze zubů papírovou ubrouskou. Je třeba pečlivě zkombinovat, poté, co se všechny nitky pevně drží na vlasy. Dlouhé vlasy při česání rozděleny na prameny.
 4. Po česání umyjte vlasy šamponem nebo mýdlem.
 5. Pokud je to nutné, opakuje se léčba NUDA.

Prostředky proti všem a pedikulóze (video)

Obecná doporučení a recenze drog

Při použití postřiku dodržujte následující pravidla:

 1. Nespouštějte sprej v blízkosti otevřeného plamene.
 2. Při použití zavřete oči a nechejte dýchat, aby nedošlo k rozprašování rohovky, nasofaryngeálních sliznic a plic. Pokud je lék stále ulovený, omyjte oči a nos teplou vodou.
 3. Pro dodatečnou ochranu je vhodné před použitím svázat hlavu s bavlněnou vložkou složenou do svazku.
 4. Pokud se obsah injekční lahvičky rozlití, povrch musí být promýván vodným roztokem jakéhokoli detergentu, aby se zabránilo možnému sklouznutí.
 5. Když jsou paraziti zjištěni, kontrolují se všichni členové rodiny. Ošetření identifikovaných nosičů parazitů probíhá za jeden den.
 6. Aby se zabránilo opětovnému napadení všemi ve stejný den, tak také hygienizují textilní předměty, s nimiž byl pacient v kontaktu.

Nuda - prostředek proti vši

Vzhledem k širokému výběru dnes je nepravděpodobné, že bude těžké najít prostředky k ničení různých parazitů. Totéž platí pro nuda sprej, snad jeden z nejoblíbenějších a nejúčinnějších léků proti vši.

Popis prostředků

Popularita této drogy je způsobena především skutečností, že ve složení Nidu koule nejsou agresivní chemické látky, které by měly spoustu vedlejších účinků a ohrožení zdraví. Počet složek znamená:

 • vosk;
 • parfémy;
 • triglyceridy;
 • dvoufázový dimethikon (nejméně 92%);

Dimethikon není toxickým činidlem pro lidi ani vši. Ve skutečnosti je to silikon, který je často součástí složení kosmetiky pro holení a vlasy, opalovací krémy a také pro léčbu některých střevních onemocnění.

Jako součást spreje Nyuda Dimethicone nezabije parazity chemickými prostředky (tj. Nikoliv otravami), ale fyzicky: tato mastná látka obklopuje tělo vosku, doslova blokuje spiracles, přes který vstupuje vzduch. Přístup kyslíku do dýchacích cest hmyzu je tedy zablokován a umírá a dusí. Účinek látky na nits je zablokovat výstup, což vede k tomu, že larvy nebudou pokrývat.

Dvojfázový dimethikon je běžně rozdělen na kapalný a viskózní. V tomto ohledu se jeho účinek na parazity vyskytuje ve dvou fázích:

 1. proudící kapalný dimethikon "otvírá cestu" viskózní, nejprve tekoucí do spiracle, a pak do tracheoles a průdušnice parazita, přemístění vzduchu z dýchacího traktu;
 2. podél "dlážděné cesty" se do dýchacího systému hmyzu podává viskózní dimetikon, který dokončí proces utěsněním všech dýchacích cest.

Dimethicone je pro vlasy naprosto neškodný, jeho působení je uznáváno nejen jemné, ale i trochu terapeutické: pokožka hlavy se změkčuje, svrbení z kousnutí zmizí a vlasy se snadno zčesávají, měkké, lesklé. Když používáte nástroj pro dlouhé vlasy (včetně kudrnatých vlasů), není třeba ho vystřihnout díky stejnému Dimethiconu, který zabraňuje zamotání.

Zahrnuje hřeben pro česání vši a nití. Trvanlivost léku - 4 roky při teplotě nejvýše 25 ° C

Výhody a nevýhody sprejů Nuda

Mezi výhody drogy, všichni ti, kteří ji užívají, si uvědomují vysokou účinnost, schopnost zbavit se vši, někdy dokonce i jednou. Zde je však třeba objasnit jednu věc: lék funguje perfektně pro dospělé hmyzy a larvy a zcela je zabíjí. Nicméně, některé nits mohou zázračně přežít a následně dát další generaci parazitů.

V tomto případě vstoupí v platnost stejný dimethikon, který usnadňuje česání, což usnadňuje odstranění krveprolití a nití z vlasů se speciálním hřebenem, který je dodáván se soupravou. Jde o kvalitu česání a bude záviset na tom, zda je zapotřebí druhé ošetření (tj. Zda budou odstraněny všechny nitky). S kvalitním výkonem existují velké šance na úplné zničení parazitů.

Nevýhody drogy mají také místo, které je možné, ale je docela možné napadnout je:

 • mastný přípravek je z vlasů špatně omyt, teprve ve druhém nebo třetím čase (ale díky takové kompozici se snadno aplikuje a rovnoměrně rozděluje do vlasů);
 • ne nejlepší kvalita hřebene (ale nic nepomůže používat jiné, pohodlnější);
 • chuť k pití (ne každý to má rád, ale je to docela přijatelné a v každém případě, než po použití prachu, petroleje a dalších silně vonících vši);
 • svědění a pálení během postupu (možná, ale vůbec ne).

Nakonec nebyl vynalezen ani jeden zcela dokonalý prostředek, každý má své výhody a nevýhody. A jestliže znepokojení nejsou tak závažné, že by zanechali užívání drogy, stojí za to mluvit o nich?

Návod k použití

Před nanesením spreje by měla být hlava omývána šamponem a přirozeně vysušena bez vysoušeče vlasů. Další - krok za krokem:

 1. vlasy na hřeben;
 2. rovnoměrně distribuovat sprej po celé délce;
 3. třepat drogu do pokožky hlavy;
 4. vydržte 45 minut (bez zakrytí hlavy ručníkem nebo kloboukem!);
 5. vyčesat mrtvý hmyz a nits (díky dimethicone, to je snadné dělat);
 6. 2-3 krát vlasy vypláchněte.

Po týdnu - 10 dnech zopakujte událost (jestliže přežili škůdci a vyšla nová generace vší).

Kontraindikace

Nedoporučuje se používat spray Nidu v následujících případech:

 • individuální intolerance k léku;
 • období těhotenství a krmení;
 • věk do 3 let;
 • kožní onemocnění;
 • s opatrností při alergických reakcích na léky.

Bezpečnostní opatření

Abyste se nepoškodili, je nutné dodržovat bezpečnostní opatření ve všech oblastech. Totéž platí pro drogu Nyuda. Navzdory skutečnosti, že rozprašovač je považován za bezpečný, je stále důležité dodržovat určité podmínky při jeho aplikaci:

 • před použitím, test na alergie (aplikujte trochu peněz na jemnou oblast pokožky a postupujte po reakci po dobu půl hodiny);
 • aplikujte pouze externě (v případě náhodného kontaktu s očima nebo sliznicemi, opláchněte velkým množstvím vody);
 • aby nedošlo k podání léku v očích, nosu a v ústech - použijte obvaz (turniquet) podél hranice pokožky hlavy;
 • během zpracování nejezte ani nepijte, nekuřte;
 • nezacházejte s otevřenými plameny a horkými předměty (výrobek je vysoce hořlavý);
 • neskladujte sprej v blízkosti jídla a mezi léky;
 • v případě náhodného rozlití drogy na podlahu dobře umyjte (olej je mastný, můžete sklouznout).

Analogy

Volba léků proti pedikulóze je nyní poměrně široká, ale jeden by neměl bezděčně zvolit drogu ze zásady "podle ceny". Pouze příslušná rada lékaře může co nejvíce chránit před možnými vedlejšími účinky a způsobit ještě větší škody místo očekávaných přínosů.

Mimo jiné může být předepsán přípravek proti všem:

 • Sprej nebo pleťová voda z řady Paranite. Je to také olejový přípravek (založený na přírodním oleji Isopar) a také jemný na vlasy a pokožku. Doba aplikace - od 3 let. Významný rozdíl v udržování prostředků na vlasu: pouze 15 minut místo 45.
 • Pair Plus je olejový sprej, který často pomáhá, pokud předchozí produkty nepomohly (cemerická voda nebo jiné) kvůli insekticidům v přípravku (malathion, permethrin, piperonyl butoxid). Doba stárnutí je 10 minut. Vhodné od 2, 5 let. Návod k použití je stejný jako u Nude, ale doba stárnutí je 10 minut.
 • Spray Pedikulen se 6% anízovým olejem v kompozici. Vůně je také docela ostrý, ale díky anýze je lék bezpečný i pro pokožku hlavy dítěte. Princip akce v Pedikulenu s Nyudou podobný.
 • Nittifor - léčivo ve formě krému nebo lotionu s permethrinem v přípravku. Nežádoucí účinky jsou velmi vzácné, ale nemohou být užívány během těhotenství a děti v dětství. Alergické reakce jsou možné.
 • Foksilon-lotion 20% s benzylbenzoatem, účinný od pubic a vši. Aplikujte stejně jako Nuda ve věku 10 minut. Promyjte nejlépe roztokem kyseliny octové. Použijte od 5 let. Kontraindikace - těhotenství. Neexistují žádné vedlejší účinky, ale je možná alergická reakce (za přítomnosti alergie na léky).

Levné eponymní analogy

Sprej Nyuda - není levné lék proti vši. To stojí v rozmezí od 350 do 600 rublů, v závislosti na regionu. Při výrazně nižší ceně je také možné dostat drogu, ale v tomto případě nikdo neposkytne kvalitní záruky, a co je nejdůležitější, pravost. Neměli bychom proto očekávat výsledek slibovaný v pokynu nebo reklamě, protože získaný pseudo - Může se ukázat jako obyčejný falešný, který se nyní rozvedl ve všechno.

Z důvodu spolehlivosti a garantovaných výsledků slibovaných výrobcem (německá společnost G. Paul-Boscamp) by měla být droga zakoupena v lékárnách nebo na specializovaných internetových stránkách (nebo internetových obchodech), které se odborně zabývají dezinsekcí. Chcete-li zakoupit stejný výrobek od distributorů třetích stran všech druhů zboží nebo v městských obchodech - zjevně se vystavujete riziku komplikací a vedlejších účinků namísto očekávaného výsledku.

Náprava pro vší Nyuda: složení, návod k použití, recenze

Najděte nápravu pro různé parazity dnes není obtížné. To platí i pro léky proti vši. Absolutně bezpečné pro člověka Sprej Nuda. Neexistují agresivní chemické látky v jeho složení, proto je tato anti-pediculosa droga velmi populární. Chcete-li zničit vši ve vlasech svého dítěte, rodiče preferují tento konkrétní produkt.

Složení a formulář pro uvolnění

Hlavním prvkem moderní anti-pediculózy léky je Dimethicone. Jedná se o silikon, který se dodává v různých výrobcích pro péči o vlasy. Pro teplokrevné a lidské je to naprosto bezpečné. Princip činnosti Demiticonu spočívá v tom, že obklopuje skořápku parazitů a proniká do dýchacího traktu a zabraňuje jim dýchání. Nits jednoduše nemůže vyklouznout po tom, co droga zablokuje jejich zásuvku.

Kromě přípravku Dimetikon obsahuje složení léku Nuda:

Hřeben je dodáván s rozprašovačem, kterým jsou po ukončení procedury vyhozeny vši a nití. Produkt můžete zakoupit zde v libovolné lékárně nebo prostřednictvím internetu.

Návod k použití

Zajištění zničení vši je možné pouze tehdy, pokud užíváte drogu pro parazity přísně podle pokynů. Nepotřebuje přípravu postřiku. Při ošetřování vlasů je však třeba dbát na to, aby se produkt nedostal do očí, úst a nosu.

Podle instrukcí byste měli:

 1. Sprejujte po celé délce na suché vlasy. Může trvat od třetí do poloviny láhve léku. Vše závisí na délce vlasů.
 2. Udržujte kompozici 45 minut. Balení hlavy ručníkem nebo něco jiného není nutné. Doba expozice nelze prodloužit.
 3. Po uplynutí této doby se vlasový pramen vázaný hřebenem hřebenem. Tímto postupem budou všichni mrtí vši zapleteni.
 4. Opláchněte vlasy jednou nebo dvakrát běžným šamponem.

Vzhledem k tomu, že nits jsou velmi odolné proti anti-pediculosis drogy, po týdnu se doporučuje používat vši odpuzující Nyuda znovu. Proces žehlení by měl být prováděn denně.

Zvláštní instrukce

Zpracování postřikovače srsti dítěte je nutné sledovat pohodu dítěte. Pokud se začne stěžovat na nepohodlí, léčba musí být zastavena.

Pokud se paraziti najdou alespoň u jednoho člena rodiny, doporučuje se, aby všichni členové rodiny byli léčeni Nudou. Ložní prádlo, zejména polštářky, by měly být důkladně omyty v horké vodě a žehlé.

Během léčby postříkáním všic nemůže být blízko ohně. Během procedury byste neměli pít, kouřit ani jíst.

Kontraindikace k použití

Nuda se nedoporučuje:

 • během těhotenství a kojení;
 • děti do tří let;
 • osoby s přecitlivělostí na složky léčiva;
 • osoby s různými kožními chorobami.

Před aplikací přípravku proti všem je třeba testovat alergie. Za tímto účelem se na oblast jemné pokožky aplikuje malý sprej. Pokud na pokožce nedojde žádná reakce po dobu třiceti minut, lze ji použít.

Výhody léků

Když jsou vši nalezena u dítěte, rodiče stále více vybírají nápravu Nuda, protože má mnoho výhod:

 1. Prakticky netoxický a bezpečný pro člověka.
 2. Nemá nepříjemný zápach. Tento okamžik je důležitý při léčbě chloupků dítěte.
 3. Zjemňuje vlasy a umožňuje snadné hřebenování. Zvláštní šampon a balzám pro regeneraci vlasů po použití drogy se nevyžaduje.
 4. Není třeba ořezávat vlasy.
 5. Použití spreje je velmi jednoduché. Postačí postříkat a vypláchnout po určité době.
 6. Nástroj je vhodný pro děti od tří let. To je velmi důležité, protože většina dětí s pedikulózou je infikována v mateřské škole.
 7. Lék, je-li řádně skladován, je použitelný po dobu 4 let.
 8. Alergická reakce na rozstřikování Zde se velmi zřídka vyskytuje. Jsou to především lidé s přecitlivělostí.

Nápravek pro vši Nyuda je možné zakoupit v téměř každé lékárně.

Nevýhody to znamenají

Stejně jako jakýkoli jiný lék, droga zde má své nevýhody. Patří sem:

 1. Dlouhá doba expozice. Mnoho léků proti pedikulóze dělá svou práci za pouhých deset minut. Nicméně, Nuda je bezpečnější lék pro lidi.
 2. Nemůže být použita během těhotenství. Taková kontraindikace je relativní. Ve skutečnosti se mnoho těhotných žen úspěšně zbavuje vši sprejem Nuda.
 3. Olejové složení. Úplně umyjte s pomocí vlasů šamponů bude pracovat pouze druhý nebo třetí čas. Olejovitost však umožňuje rovnoměrnou distribuci drogy na vlasy.
 4. Ne příliš vysoká kvalita a nepohodlný hřeben.

Další nevýhodou léku jsou jeho poměrně vysoké náklady. Proto si každý nemůže dovolit použít nástroj pro vši. Nicméně, i přes cenu, mnoho lidí si tuto drogu zvolí. To se vysvětluje skutečností, že pokud se používá správně, můžete se zbavit dospělých parazitů za pouhou hodinu za použití postřiku a vyčistit všechny nitky za týden.

Získejte tu doporučenou lék v lékárnách nebo na speciálních stránkách na internetu. Nástroj byste si neměli zakoupit v obchodních domech nebo od třetích stran. Zvláště pokud nabízíte za nižší cenu. Sprej může být falešný a výsledek jeho aplikace se jednoduše nedostane. Navíc používání padělků často vede k nežádoucím účinkům a různým komplikacím.

Hodnocení zákazníků

Na nástroji proti pedikulóze se na internetu hodně hodí. Nejčastěji jsou pozitivní, ale existují také negativní.

Pozitivní recenze

Přátelé, kteří nás navštívili, nás navštívili a našli vši. Lékárník v lékárně nám doporučil použít Nidu sprej, který je k dispozici v lahvičce o objemu 50 ml. Je vybaven postřikem, takže je přípravek velmi snadno aplikovatelný na vlasy. Důležitým bodem je skutečnost, že během stárnutí se nerozšíří do očí. V sadě je hřeben se zuby, jehož vzdálenost je velmi malá. Pro ně je vhodné, aby si pokořili vlasy. To je třeba provést po aplikaci spreje na hlavu a po umytí vlasů. Nuda je velmi účinný prostředek. Problém s pedikulózou jsme se rozhodli najednou.

Myslel jsem, že v moderním světě už žádné vąechny problémy s vąemi. Ukazuje se, že jsem se moc mýlil! Ve školách existuje pedikulóza v rozsahu epidemie. Z toho většinou trpí děti z bohatých rodin. V důsledku toho naši rodina také čelila všicím.

První produkt, který jsme si koupili, nám nepomohl. Přítomnost mušlí a dobrých recenzí se stala prioritou nákupu drogy Nyuda. Aplikuje se a rozšiřuje se vlasy velmi snadno. Hřeben v soupravě má ​​malé zuby, ale stále vynechává nity. V důsledku toho jsem je musel vytáhnout ručně. Všichni se všichni choulili v jednom postupu.

Po umytí vlasů jsem znovu pečlivě prozkoumal všechno. Nebyly žádné vąe a zbývající nity byly suché. Hlavu dětí sledovala ještě několik dní. Vytáhl jsem pár nits, které jsem při zpracování zpracoval. Nebyly nalezeny žádné parazity. Z pedikulózy jsme se bezpečně zbavili jediného času pomocí léku Nyuda.

Často jsem chytit vši od dětí nebo věci jiných lidí. Dříve se je po celou dobu zbavil kerosenem. Ale má nemožný zápach a petrolej také kazí vlasy. Rozhodla jsem se hledat bezpečný a současně efektivní prostředek. Zastavil se ve spreji vši. Odstraní parazity poprvé.

Jedinou nevýhodou je neschopnost zabít nits. Potřebují po pěti dnech pečlivě vyčesat nebo použít léčivo. V tomto okamžiku se všechny výhonky vylíhnou a nemusí jim být poskytnuty příležitost odložit nové nity. Tento nedostatek však existuje ve všech protiparazitických lécích. Proto při zjišťování parazitů vám doporučuji použít sprej Nyuda.

Každý v životě se alespoň jednou potýkal s pedikulózou. Tento problém se dotkl naší rodiny. Syn z mateřské školy přinesl vši, které musely být okamžitě odstraněny. Bylo mi doporučeno používat Nuda sprej. Nástroj byl pohodlný a velmi efektivní. Ani jsme nemuseli znovu zpracovávat. Parazity byly zničeny v jednom postupu. Svědění po aplikaci drogy zmizí téměř okamžitě. Každý, kdo má malé děti, doporučuji vám, abyste měli takové spreje v kufru první pomoci.

Negativní recenze

Moje dcery a já máme dlouhé vlasy. Naše nejmladší v mateřské škole se stala infikována vší hlavě vší a všichni naši všichni našli vši. Včetně tátu o krátké vlasy. Chcete-li se zbavit této pohromy, koupili jsme Nyuda sprej, který všichni chválí tolik.

Trvalo dvě lahve, aby zpracovaly všechny hlavy, za které jsme zaplatili přes tisíc rublů. Všichni a všichni chlípali téměř až do rána. Ale příští den byli znovu objeveni parazité. Je pravda, že už byly menší. Koupili jsme další dvě lahvičky léku, ošetřovali jsme si vlasy a pečlivě česali každý pramen s hřebenem. Změnil všechny šaty. Výsledek byl nulový. Lék téměř nepomohl.

Rozhodla jsem se použít metodu mé babičky. Smíchal jsem petrolej s slunečnicovým olejem, vyčistil jsem všechny vlasy, vyčesal jsem je hřebenem, nasadil jsem na hlavy jednorázové sprchové klobouky a zabalil je ručníkem. Následujícího rána, když se česání nenacházelo žádné jediné vousy a nits! Vlasy byly několikrát promyty šamponem a opláchnuty roztokem octa a vody. Jako výsledek, to trvalo sto rublů se zbavit pediculosis. A na zbytečné sprej strávil více než dva tisíce rublů! Je to škoda nejen peníze, ale i nadarmo strávený čas a úsilí.

Jen chcete říct, že nějaký chemický prostředek je toxický a negativně ovlivňuje tělo. Fakt, že droga je zde zcela bezpečná, nesouhlasím. Po jeho použití jsem začal mít strašnou alergii. Navíc jeho účinek neovlivnil parazity. Vnořený hřeben prakticky nic nevyhýbe, jen vytahuje vlasy. V lékárně jsem musel koupit další speciální hřeben.

Nuda ze vši a nití: instrukce, recenze

V dnešní době není potřeba odstraňovat vši petrolejem a cemerickou vodou, jako dříve. Existuje mnoho opravných prostředků k tomuto problému. To se osvědčilo.
lék na vší "Nuda". Je to spása kvůli její účinnosti v boji proti parazitům.

Popis výrobku: složení a účinky na vší

Sprej "NYDA" získal svou popularitu, která se odstraňuje nejen z dospělých vší, ale také z jejich vajec (nits). Je velmi důležité, že jeho struktura nezahrnuje chemické prvky, které škodí zdraví mnoha nežádoucích účinků.

 • hlavní látkou je dvojfázový dimethikon (92%);
 • triglyceridy středního řetězce;
 • jojobový vosk;
 • odoranty.

Dimethicone není ani chuť, ani vůně, ani barevný silikonový olej. Skládá se z molekul kyslíku, vodíku a křemíku. Přítomnost křemíku se vztahuje na skupinu silikonových kosmetických olejů. Silikon je součástí mnoha kosmetických přípravků pro tělo a vlasy. Používá se v lékařství, při léčbě některých onemocnění střev.

Zásada dopadu "Nyuda" na vąechny se nevyskytuje chemickými metodami (otravou hmyzem), ale fyzikálními prostředky. Vzhledem k olejové látce je parazit zabalen a jeho respirační orgány jsou zablokovány, což způsobí, že hmyz zemře. V úsecích je výstupní průchod blokován a v důsledku toho se nemohou protáhnout výstupky.

Pro vlasy, dimetikon nenese žádnou škodu. Pod jeho působením se pokožka hlavy stává měkčí a svrbějí od vši. Vlasy jsou měkké a snadno se hřebčí.

Formulář uvolnění a pravidla ukládání

Sprej "Nuda" - moderní droga pro vši a nits. Výrobce německé firmy G. Paul - Boscamp. Vzhled - čirá kapalina, umístěná v lahvičce z tmavého skla o objemu 50 mililitrů. V kartonu je:

 • sprej;
 • stříkací sprej;
 • speciální hřeben s jemnými zuby pro česání nití;
 • návod k použití.

Ponechte tento nástroj nezbytný:

 • na tmavém a suchém místě;
 • v chladné místnosti, mimo zdroj tepla;
 • Je zakázáno držet se blízko k lékům a kosmetice, stejně jako k jídlu;
 • skladovací teplota by neměla překročit 25 ° C;
 • mimo dosah dětí;
 • Trvanlivost uzavřené lahve je 4 roky.

Další firma vyrábí šamponové vši "Nuda" - drogu stejné řady jako spray. Komponenty jsou stejné. Účinek na parazity je podobný.

Sprej "Nyuda" má své dobré a špatné vlastnosti.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 1. Neobsahuje chemikálie.
 2. Vysoká účinnost léku, při odstraňování nejen vší, ale i nití. Opakovaně prokázáno v praxi.
 3. Odstraňuje svědění od kousnutí hmyzem.
 4. Zjemňuje a hydratuje pokožku hlavy.
 5. Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají měkkými a snadno se hřebčí. To je způsobeno olejovou základnou spreje.
 6. Všichni a vši jsou snadno odstraněni z vlasů se speciálním hřebenem, který je dodáván v sadě se sprejem.
 7. Tento léčivý přípravek je jedinečný na základě účinné látky.

Nevýhody:

 1. Po ošetření stříkáním Nyda je nutné vlasy dvakrát umýt kvůli olejové složce.
 2. Hřebenové zuby, používané na dlouhých vlasech, se často odtrhávají. Plastový hřeben není příliš kvalitní. Je lepší samostatně zakoupit speciální hřeben s kovovými zuby.
 3. Někteří lidé nemají rádi vůni anýzy.
 4. Lék se nelíbí levné ceny.

Pro dobrý výsledek a zaručené vyhlazení hmyzem, při použití spreje Nuda musíte jednat přesně podle instrukcí.

Návod k použití

Tato léčiva se liší od mnoha bezpečnostních a snadných prostředků.

Podle pokynů by měl přípravek "Nuda" nastříkat na suché vlasy a namočit po celé délce. Když jsou všechny vlasy zpracovány, musíte je nechat 45 minut. Zakrýt hlavu není nutné.

Po uplynutí doby musíte použít speciální hřeben (umístěný v krabičce) a velmi pečlivě vybírat vlasy na malých pramenech, od kořene až po špičku. Takže musíte všechny vlasy skrýt. S takovým provedením se všechny mrtvý hmyz a jejich larvy odstraní. Tento postup by se měl provádět na bílém plátu nebo na lázni.

Po česání musíte umýt vlasy šamponem.

Reálná spotřeba finančních prostředků během zpracování

Spotřeba tohoto spreje závisí na délce vlasů a jejich tloušťce.

 1. Přibližně 1/3 lahve má krátké vlasy.
 2. Střední délka vlasů je poloviční láhev, nebo pokud jsou vlasy tlusté, může celá láhev jít.
 3. Pro dlouhé a silné vlasy mohou potřebovat dvě bubliny.

Doba léčby

Postup léčby přípravkem "Nuda" se provádí ve dvou fázích. První léčebné prostředky - stupeň 1.

Druhá fáze by měla být provedena týden po prvním léčení, nejpozději do 10 dnů. Tento bod je velmi důležité pozorovat, protože vši larvy se začínají vylíhat z nití po 6 nebo 10 dnech. Pak se stávají dospělými, kteří po 8 dnech mohou dát vajíčka.

Léčba provedená dříve než 7 dní proto nebude fungovat, protože v tomto okamžiku nedojde ke zrychlení. Pokud jsou vlasy zpracovány za více než 10 dní, vylíhnuté a zralé larvy položí nové vejce, které mohou přežít v druhé fázi léčby. V těchto dvou případech zůstává infekce i po druhém.

Během druhého kurzu musíte dělat všechno, stejně jako poprvé.

Dva týdny po druhé fázi eliminace bude možné konečně přesvědčit o výsledku. Během tohoto období budou mít přežívající nits čas k vylíhnutí a množení, takže na vlasy zůstane velké množství vajíček. Dobře zkontrolujte všechny vlasy a pokožku hlavy. Pokud vidíte kostičky přiléhající k vlasům nad 6 milimetrů od pokožky hlavy, může být léčba považována za úspěšnou. Jedná se o suché skořápky. Vyčistěte hřeben s jemnými zuby.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Kontraindikace pro použití spreje "Nuda" jsou:

 1. Děti do 3 let.
 2. Přecitlivělost na éterické oleje a dimethikon, které jsou součástí tohoto léku.
 3. Individuální nesnášenlivost znamená.
 4. Dermatologické nemoci.
 5. Těhotné ženy a laktace.

Nežádoucí účinky se projevují formou alergických vyrážek na pokožce. Ale ve velmi vzácných případech. Typicky je tento nástroj dobře snášen a nevyvolává nežádoucí účinky lidského těla.

Bezpečnostní opatření

Složení léčiva obsahuje hořlavé složky. V tomto ohledu je nutné, aby při zpracování nebyly horké předměty (vysoušeč vlasů, zdroje otevřeného ohně).

Zabraňte pronikání spreje na obličej a oči. Pokuste se stříkat pouze vlasy a pokožku hlavy.

Při postřiku se pokuste inhalovat drogu.

Při zasažení očí okamžitě opláchněte teplou tekoucí vodou.

Po manipulaci umyjte ruce.

Kolik je "Nyuda" a kde mohu koupit?

Neexistují žádné problémy s nákupem, droga pro vši "Nuda" se prodává v každé lékárně.

Kolik to znamená Nuda vs. vši? Náklady na léčivo od výrobce jsou nejméně 600 rublů. Pokud je nástroj poloviční cenu, je to falešná.

Na základě účinné látky nemá žádné analogy.

Zde vši - recenze zákazníků

Recenze týkající se drogy Nyuda téměř všechny pozitivní, negativní pochází pouze od těch, kteří zneužili drogu, ignorovat pokyny.

Larisa, Moskva

Německá kvalita je viditelná iv této přípravě. Pokud budete postupovat podle pokynů pro použití, vši je možné rychle a snadno odstranit. Pracuji jako učitel, takže se nejedná o poprvé, kdy narazím na pedikulózu, děti jsou hlavní nositelé vší, ať je to hrubé, může to znít. Snažím se pozorně sledovat každé dítě, zkontrolovat hlavu, protože rodiče ne. Karanténa nepotřebujeme. Pokud dítě má vši, radím rodičům tohoto léku, protože ona sama byla ošetřena dvakrát, pomáhá dokonale, není nic obtížně uplatnitelné, prostě si přečtěte instrukce.

Alexander, Petrohrad

Po služební cestě se moje hlava začala svědit, moje žena vypadala a byla ohromená... vši. Šli jsme do lékárny, radili jsme se Nyudě, říkají, že hmyz nevyvíjí odpor, protože hlavní akce je fyzická a blokuje dýchací cesty parazitů silikonem. A opravdu tento nástroj pomohl. O týden později žádná stopa parazitů.

Zde - návod k použití a recenze

Pokud se potýkáte s takovým problémem, jako je nits a vši, musíte naléhavě najít účinný nástroj a zbavit se parazitů. Často se léčba pedikulózy provádí pomocí chemikálií, které nejen zabíjejí nits, ale také zdraví škodí. Bezpečné pro člověka, jednoduché použití a účinné prostředky je sprej Nuda. Naučte se správně používat tento výrobek, jaké jsou kontraindikace.

Složení Akty

Léky Nydou jsou ve formě viskózní olejovité kapaliny nažloutlé barvy, která je umístěna do láhve (objem 50 ml) tmavého skla. Buďte opatrní, protože Výrobek má specifický zápach aplikovaný postřikem. Paraziti jsou fyzicky vyhubeni:

 • Kapalina obklopuje tělo dospělého hmyzu, který je schopen chovat a upchat špičák, proniká do tracheol a vší průdušnice a vytlačí vzduch. Parazit zemře, dusí se kvůli nedostatku kyslíku.
 • Pokud jde o nits, účinnost nástroje Nuda spočívá v tom, že zanese jejich výpust a larvy nemohou vylízt.

Sada v krabičce obsahuje:

 • návod k použití;
 • Nuda sprej v lahvi;
 • stříkací sprej;
 • speciální hřeben s jemnými zuby, pro česání vši a nití po proceduře.

Dimethicone biphasic (92%)

 • parfémy;
 • jojobový vosk;
 • triglyceridy.

Indikace pro použití

Spray Nuda je prostředek proti pedikulóze a používá se k zabíjení hlavy, těla a všedních vší. Aktivní složka léčiva - Dimethicone - má terapeutický účinek na pokožku hlavy, změkčuje ji, eliminuje svědění od parazitů. Prostředek Nuda má také pozitivní účinek na vlasy, stane se lesklý, měkký, nezamotá, dobře česne.

Způsob nanášení spreje Nyuda

Přestože neexistují prakticky žádné kontraindikace proti lékům proti parazitům. Z důvodu bezpečnosti by měla být droga používána striktně podle pokynů pro dosažení nejlepšího výsledku. Léčba spreje všemi obsahuje kroky:

 1. Před zahájením postupu je třeba rozstřikovač na lahvičce našroubovat kapalinou a dobře protřepat.
 2. Důkladně omyjte vlasy šamponem, usušte bez vysoušeče vlasů.
 3. Hřeben každému pramenu.
 4. Aplikujte lék rovnoměrně na celou délku vlasů - dokud nejsou zcela navlhčeny. Při postřiku rozprašovací lahvičky by měla být dodržována přísně svisle.
 5. Výrobek roztřepte na pokožku hlavy, nechte ji namočit po dobu 45 minut. Omotat hlavu ručníkem nebo nosit plastovou krytku není nutné.
 6. Prohněte si vlasy hřebenem (včetně Nidu) a pečlivě česněte každý pramen.
 7. Odstraňte lékařskou směs z vlasů (3-4 krát) pomocí šamponu.

Náprava pro vši a nits Nuda nemusí být aplikována trvale. Jedná se o přípravek na jedno použití, ale jako preventivní opatření lze postup opakovat 7-10 dní po prvním ošetření. Náklady na prostředky závisí na hustotě, délce vlasů. Pro krátké kudrlinky budete potřebovat třetí část lahvičky s Núdovým sprejem, pro střední - trochu víc než polovinu, pro dlouhé kousky - všech 50 ml, pro příliš husté a dlouhé vlasy, možná budete potřebovat 2 lahvičky Nuda remedy.

Abyste se nepoškodili, musíte dodržet bezpečnostní opatření:

 • Před použitím spreje Zde testujte alergie. Na malé ploše pokožky aplikujte trochu léku, postupujte podle reakce po dobu 30-40 minut.
 • Nástroj je aplikován externě. Pokud se sprej dostane do očí nebo sliznic, opláchněte velkým množstvím čisté vody.
 • Aby se zabránilo vniknutí léčivé tekutiny do nosu, úst nebo očí, doporučuje se použít obvaz podél okraje pokožky hlavy.
 • Během procedury nemůžete jíst, jíst, kouřit.
 • Stříkání vši a niti je hořlavý výrobek, nešetříte ho v blízkosti otevřeného ohně nebo horkých předmětů (vysoušeč vlasů, elektrická baterie).

Zvláštní instrukce

Před použitím léku na viry a nity Pacienti by se měli seznámit se speciálními pokyny:

 • Během léčby vlasy postříkání dítěte je třeba sledovat jeho zdraví. Při prvních potížích s nepohodlí by měl být postup ukončen.
 • Pokud se v jednom členu rodiny vyskytují vši, nebo vši, je doporučeno, aby celá rodina zpracovala vlasy.
 • Povlečení by mělo být dobře umyté v horké vodě a žehleno.
 • Nedoporučuje se kombinovat léčbu s tímto parazitním lékem jinými chemikáliemi.
 • Lidové léky na pedikulózu (petrolej, dichlorvos, benzín, sprej na vlasy, dehtové nebo prachové mýdlo) nelze v kombinaci s léčivem použít.
 • Protivopedikuleznoe lék jde dobře, působí ve spojení s esenciálními a rostlinnými oleji, vodnatá voda, ocot, zředěná brusinková šťáva.

Pro Více Informací O Suché Vlasy