logo

Nomero maska ​​na vlasy

Složení "Breil Numero" s ovesem. Skutečnost, že na prvním místě v seznamu je voda, a nestojí za zmínku. Maska na vlasy s ovesem Numero je pro vás nezbytná, pokud se často vlasy vyhříváte nebo vlasy často dodávají barvení.

Maska na vlasy "Numero" s ovesem: podrobný popis krémových prostředků Brelil (Brelil) Numero, stejně jako doporučení k použití a návod k použití

Značka Brelil poměrně nedávno začala hovořit slovní zásobou dívčí, pro kterou je důležité jejich vlasy. Koneckonců, každá dívka chápe, že vnější krása je soubor komponent, jako je postava, oblečení, obličejové rysy, zdraví kůže, nehtů a vlasů.

Takže i přes svou mládí se značka Brelil podařilo vybudovat se jako výrobce vysoce kvalitních kosmetických přípravků, které jsou založeny pouze na přírodních surovinách. Noční masky jsou navrženy speciálně pro uvolněné a poškozené vlasy.

Tato kosmetika vyživuje vlasy hluboko uvnitř, obnovuje svou strukturu a činí ji živější a silnější. Krémové masky mají ochranný účinek proti vnějším faktorům, které negativně ovlivňují kudrlinky. Dnes budeme třídit maskou Numeru s extraktem ovesu.

Výrobce

Společnost dělá tyto zázračné nástroje Brelil Professional. Italská společnost inspiruje důvěru v módu žen a zvyšuje popularitu a prodej samotných výrobků. Výrobci však udržují svou značku. Proto je 90% recenzí o kosmetice pozitivní, ještě více nadšená.

Jak je uvedeno na obalu masky, hluboce vyživuje vlasy, ale nezpůsobuje je těžké. Naopak, dodává objem a přirozený lesk. Vše ostatní, kudrlinky, jsou pružné a pružné.

Složení "Breil Numero" s ovesem

Skutečnost, že na prvním místě v seznamu je voda, a nestojí za zmínku. Ale projděte seznam dále.

 1. Myristyl alkohol. Potřebujeme poděkovat společnosti Brelil Professional za to, že používají tento typ alkoholu. Protože je zcela bezpečné pro kosmetické použití. A jeho vlastnosti jsou jednoduché:
  • zvyšuje pěnění;
  • zvyšuje viskozitu.

Je to přirozená složka.

 • Další přísadou masky je Cetrimonium Chloride. Podle odborníků je tato látka bezpečná, pokud je součástí prostředků, které se umyjí. Ve skutečnosti je to naše maska. A Cetrimonium Chloride je určen ke snížení elektrifikace kudrlin, dělá je hladší a poslušnější.
 • Extrakt z ovesu. Jedná se o skutečný sklad vitamínů a příznivých vlastností. Oves živí, chrání, obnovuje, hydratuje vlasy. Je to vynikající protizánětlivý prostředek, díky přítomnosti mnoha antioxidantů ve svém složení. Velmi zklidňuje pokožku hlavy.

  Také kapuce obsahuje:

  • saponiny;
  • alkaloidy;
  • steroly;
  • quercetin;
  • beta-glukan;
  • vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, D, E;
  • proteiny (fenylalanin, stejně jako unikátní avenin a avenalin);
  • minerály (vápník, mangan, fosfor, měď, hořčík);
  • aminokyseliny (arginin, lysin, tryptofan);
  • kyseliny linolové a kyseliny křemičité.

  Skutečný nález pro vás a vaše kadeře.

 • Imidazolidinylmočovina. S ohledem na tuto složku se provádějí zdlouhavé debaty: někteří říkají, že to je zcela bezpečný, jiní argumentují, že imidazolidinylmočovina rozkladu uvolňuje nebezpečných látek jako je formaldehyd. Ale v každém případě výrobci tvrdí, že podíl této složky je velmi malý a nemáme co dělat starosti. Hlavní vlastností tohoto prvku je antimikrobiální účinek.
 • Bohužel, ne bez parabenů ve složení. Velmi mnoho vědců trumpuje o nebezpečích těchto složek.

  Tento chemický prvek se vstřebává do pokožky. Používáte-li s výrobkem dlouhou dobu - 40-50 let, může to vést k rakovině a abnormalitám jater.

  Ale nemůžeme říci, že parabeny mají velký vliv na stav vlasů, což je hladké a lesklé. Ale výrobci používají jich kvůli těmto vlastnostem, a vzhledem k tomu, že pouze umožňují kosmetika parabeny udržuje tak dlouho, jak je to možné, protože jejich antimikrobiální účinek.

  Jak vědci nepokusili, stále nemohli vymýšlet podobný prvek, ale s méně negativním dopadem na lidské zdraví.

  Kyselina citronová. Tato složka se nachází téměř ve všech kosmetických výrobcích. Ještě první funkcí kyseliny citrónové a současně nejdůležitější je úprava pH produktu a mírný účinek konzervace.

  • zvýšená tvorba pěny;
  • exfoliace mrtvých buněk na pokožce hlavy;
  • hluboké čistící vlasy.
 • Geraniol, S.I. 14720. Tato součást je jednou z posledních v seznamu. Jedná se o přírodní aroma, která voní jako růže a ve větší koncentraci má aroma geraniolu dokonce diuretický účinek. A jako součást masky je tato látka vynikající proti houbovým infekcím.
 • Syntetické barvivo C.I poskytuje masku žlutou barvu. 47005 (Žlutá 10), jehož hmotnostní podíl v konečném produktu je zanedbatelný.
 • Indikace pro použití

  Maska na vlasy s ovesem Numero je pro vás nezbytná, pokud se často vlasy vyhříváte nebo vlasy často dodávají barvení. Po těchto postupů, aniž by které, bohužel, nemůžeme si představit sami atraktivní, vlasy vysušuje, posechennymi a veškeré krásy, které jsme tak pilně hledal, to je mrtvé vlasy zcela neviditelná.

  Zde, v tomto případě, se naše maska ​​stává jen spásou. Ale je tu jedna nuance, že poctivý sex ignoruje a pak nerozumí, proč účinek nápravy není patrný. Tato nuance je následující - maska ​​je vhodná pouze pro suché vlasy!

  Pokud jsou vaše vlasy již náchylné k tuku, náprava jen zhorší situaci a vlasy se budou mleté ​​až o několik hodin po jejím umytí. Proto neprocházejte značky a reklamy, ale vyberte přesně to, co vám vyhovuje.

  Návod k použití

  Existují dvě možnosti pro použití masky:

  • jako klimatizační zařízení;
  • jako masku samotnou.

  DŮLEŽITÉ! Maximální účinek masky lze dosáhnout, pokud kombinujete první a druhou aplikaci.

  V prvním případě:

  1. Aplikujte směs jednou za tři dny.
  2. Držte jej na vlasu asi 3-4 minuty.
  3. Pak důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

  A ve druhém případě:

  1. Naneste na umyté vlhké vlasy.
  2. Po nanesení zabalte plastovou krytku a obalte teplou utěrku.
  3. Udržujte agenta v této pozici po dobu jedné hodiny.
  4. Dále umyjte. Všimněte si, že se musíte velmi dobře vymyt.

  Doporučuje se použít masku nejvýše jednou za sedm dní.

  Kdy čekat na výsledek?

  Hlavní vlastnost masky může být nazývána hlubokými kadeřmi. A skutečně si můžete všimnout účinků po prvním týdnu použití. Dalšími vlastnostmi jsou:

  • přírodní lesk;
  • hladké a poslušné prameny;
  • kadeřnictví.

  Kontraindikace jsou pouze individuální nesnášenlivostí jednotlivých složek produktu.

  DŮLEŽITÉ! Dokonce i poté, co si masku opláchnete, bude pokračovat ve své práci, protože na vlasu bude neviditelný film, který ochrání vlasy před negativními vnějšími vlivy.

  Závěr

  Dnes, díky maskám na vlasy Numero, je v domácnosti dostupná profesionální péče. Kromě toho cena tohoto zázraku je docela přijatelná, kvůli které si to mohou dovolit téměř všechny dívky.

  Maska Numero pro vlasy, složení, způsoby použití, efekt a recenze. maskování vlasů Denně vystaven vlivu nepříznivých faktorů prostředí, vlasy oslabeny a nudné.

  Je maska ​​Numero účinná pro vlasy, jak reagují spotřebitelé?

  Denně vystaven vlivu nepříznivých faktorů prostředí, vlasy oslabeny a nudné.

  A pokud k tomu přidáte chemikálie používané v jejich nátěru, stejně jako tepelný faktor používaný při sušení a curlingu, můžete bezpečně říct, že kudrlinky téměř vždy potřebují další výživu, která by měla být poskytnuta opravdu účinným prostředkem.

  Maska Numero od italského výrobce profesionální kosmetiky Brelil se týká těch výrobků, které v krátké době mohou obnovit sílu a lesk vlasů a obnovit poškozenou strukturu.

  Základem tohoto produktu, kromě chemických pomocných látek, je extrakt z ovsa, který poskytuje hlavní léčebné účinky přípravku.

  Nízká maska ​​na vlasy: jaké výsledky lze očekávat

  Hlavním cílem tohoto nástroje je obnovit strukturu vlasů. Současně s ohledem na rychlost dosažení pozitivního výsledku (vlasy po prvním použití masky budou brilantnější a poslušnější) je možné s důvěrou mluvit o vysoké intenzitě působení tohoto výrobku.

  Maska Numero účinně vyživuje oslabené a přehozené vlasy, vrací jim elasticitu a pružnost, aniž by udělala těžší kadeře. Po opláchnutí masky zůstává na vlasu tenký film, který má ochrannou funkci - vlasy se tak rychle nečistí a nejsou vystaveny ultrafialovému záření.

  Dalším "bonusem" je objem, který vlas přijímá při pravidelném používání tohoto nástroje.

  Podle mnoha recenzí tohoto výrobku má maska ​​Numero velmi příjemnou, nenápadnou vůni, která se následně uchovává na suchých vlasech.

  Jaké jsou účinky masky Numero?

  Nomerová maska ​​na vlasy - složení

  Komplexní efekt masky je způsoben jeho složitým složením, ve kterém jsou organické přísady kombinovány s chemickými deriváty, které se navzájem doplňují v účinku:

  • Avena Sativa (ovesný extrakt) je agent, který v lidové kosmetologii často slouží jako hlavní složka složení masky pro obnovení zdravé struktury vlasů. Tento obilný produkt obsahuje řadu stopových prvků (síru, křemík, mangan, kobalt, fluor, jod), stejně jako aminokyseliny, tuky a sacharidy, které mohou účinně vyživovat jak vlasy, tak vlasové folikuly ve vlasové pokožce.
  • Myristický alkohol je na prvním místě v seznamu součástí masky. To znamená, že v kvantitativním ekvivalentu tato látka převládá v tomto nástroji. Nicméně, neměli byste se okamžitě bát, protože myristylalkohol není nic jiného než běžný pěnivý prostředek a hydratační přípravek. Je to díky němu, že maska ​​na vlasy Numero je tak snadná a neteče.
  • Amodimethicone, polymer s vysokým obsahem aminokyselin, se používá v masce pro lepší výživu vlasů. Je zvláště účinný při léčbě matných, křehkých a suchých vlasů s poškozenou strukturou.
  • Cetrimonium chloride (Cetrimonium Chloride) patří do skupiny antiseptiků. Zabraňuje reprodukci mnoha mikroorganismů, které se používají jako konzervační přísady pro kosmetické prostředky.
  • Fenoxyethanol (fenoxyethanol) - ethylenglykolether. Jeho funkcí v kompozici masky je zvýšit antiseptický účinek jiných složek, čímž se zvyšují čisticí funkce výrobku.
  • Maska Numero obsahuje v jeho složení kyselinu citronovou. Mírně bělí, čistí vlasy a také je přirozeným antiseptikem. Navíc vlastnost tohoto činidla regulovat sekreci kožního mazu žlázami je již dlouho známa, a proto se často používá k normalizaci mastných vlasů.
  • Maska kompozice rovněž obsahuje geraniol (esenciální olej), močovina, který v tomto případě působí jako konzervační prostředek, jakož i estery kyselin a alkoholů (methylparaben, isobutylparaben, a propylparaben al.). Ty jsou konzervační a netoxické při vnější aplikaci.

  Jak používat masku numero

  maskování vlasů

  Na štítku znamená, že výrobce neuvádí přesný čas, po který by měla být maska ​​na vlasu, a dává pouze obecná doporučení. Nicméně početné zkušenosti dívky a žen, které tento nástroj používají po dlouhou dobu, nám umožňují formulovat 2 hlavní způsoby, jak hojit vlasy pomocí této masky:

  1. Mnoho masky lze použít jako klimatizaci každé 3-4 dny. V tomto případě by měla být aplikována na umyté, ale již mírně suché vlasy a může být odmyta za 2-3 minuty.
  2. Týdenní jako plnohodnotná maska ​​- doporučená zkušenými kadeřníky.

  V tomto případě by měla být směs na vlasy až hodinu. K tomu je také rozložena po celé délce mírně polštářových vlasů a poté je na hlavu položena polyetylénová čepice, která nahoře obaluje ručník. Není nutné omyt masku šamponem - dostatek teplé vody. Takže na vlasy zůstane ochranný film, který z nich bude mít prospěch.

  Některé kombinují obě výše popsané metody a dosahují opravdu ohromujících výsledků.

  Je také třeba poznamenat, že jednou z výhod tohoto nástroje je jeho relativní nákladová efektivnost. Množství masky stojí v maloobchodě asi 10 dolarů, ale vzhledem k objemu balení (1 l) a ekonomice jejího použití mnohé ženy potvrzují, že mají dostatek peněz na dlouhou dobu, takže náklady na jeden postup jsou opravdu nízké.

  Video

  Cenné místo mezi značkami je značka Numero. Seznam produktů pro vlasy vyrobené tímto směrem zahrnuje šampony, masky, stylingové výrobky. Rozsah vlasových masek z Numero.

  Maska pro vlasovou společnost Numero, L'Oreal, Estelle Matrix

  Strávili jsme polovinu našeho života na hledání: druhá polovina, práce, volný čas, kosmetika na vlasy atd. Bylo by skvělé, kdyby nám někdo řekl: vzít to, ale to nestojí za to; To je kvalitní věc, ale za peníze na vítr. Ale, bohužel...

  Budeme se ale snažit pomoct vybírat slušné profesionální nástroje pro vlasy, které jsou k dispozici pro jakoukoliv peněženku. Cenné místo mezi značkami je značka Numero. Seznam produktů pro vlasy vyrobené tímto směrem zahrnuje šampony, masky, stylingové výrobky.

  Historie firmy Numero

  Kosmetika Numero je potomkem společnosti Brelil Professional a je léčebnou a pečovatelskou linií. Každý produkt (šampon, maska ​​apod.) Je založen na špičkové technologii, která umožňuje obohatit vlasy komplexem bílkovin a vitaminů. Díky tomu jsou naše kadeře opatřeny ochranou a péčí.

  Brelil Professional je od roku 1973. Letos se stala památkou pro Milán, protože továrna se otevřela pro výrobu profesionální kosmetiky pro naše vlasy. Nejvíce úžasná věc byla, že byla uvolněna první maska ​​na vlasy a pak všechny ostatní výrobky. Velmi rychle se začaly rozšiřovat finanční prostředky po celém světě, protože jejich kvalita byla oceněna předními stylisty a kadeřníky té doby.

  Řádka Numero je určena k ošetření a výživě vlasů na bázi kariteového a avokádového oleje a extraktů z ovesu. Díky své jedinečné kompozici jsou kosmetika ideální pro všechny typy vlasů poškozené systematickým chemickým ošetřením. Může to být barvení, styling, curling atd.

  Cena produktů v tomto směru je k dispozici pro jakoukoli peněženku, vzhledem k nákladové efektivitě při používání a dosaženému výsledku, který zpravidla překračuje všechny očekávání. Kosmetika Numero Professional - to je příležitost odstranit efekt plynulosti a překonat tendenci k zamotání kudrlin.

  Mezi živiny, které se používají k vytvoření řady Numero, patří bílkoviny a sacharidy, měď, železo, hořčík, mastné kyseliny a aminokyseliny. Tento komplex složek, který byl vytvořen pomocí inovativní technologie, pomáhá vytvářet vlasy elastické, poslušné, hedvábné a lesklé. To je důvod, proč maska ​​tohoto směru velmi rychle našla svého spotřebitele.

  Maska na vlasy této značky intenzivně vyživuje a zvlhčuje kudrlinky, posiluje suché vlasy a saturuje je potřebnými součástmi. Po použití produktů této řady se vaše vlasy stávají měkkými, silnými, hydratovanými a lesklými. Recenze zákazníků jsou velmi lichotivé.

  Rozsah vlasových masek z Numero

  Náš tým sledoval sortiment a doporučení spotřebitelů a zvolil nejúčinnější prostředky podle veřejnosti. Na základě recenzí jsme sestavili seznam produktů, které budou pro vás nejzajímavější. Přirozeně byla cena zohledněna.

  Většina masky má spíše viskózní konzistenci. Aplikujte po šamponování vlasů šamponem na mokré vlasy, věnujte pozornost zvláště poškozeným oblastem. Po stárnutí důkladně opláchněte tekoucí vodou. Většina produktů má lehké okouzlení, ale jen velmi příjemnou vůni. Pokud máte Google nejrůznější fóra, můžete najít převážně pozitivní recenze. Tak pojďme začít.

   Brelil Karite Cream - maska ​​s karitem a avokádovým olejem je k dispozici v objemech 1 litr, 0,5 litru a 0,3 litru. V souladu s tím, že průměrná cena v závislosti na množství se pohybuje v rozmezí od 580 do 1100 rublů obsažených v olejové Karité produktu a avokádo, pronikají hluboko do vlasů, zvlhčující pokožky a pokožku hlavy.

  Vzhledem k obrovskému množství užitečných vitaminů a mikroelementů dokonce i nejslabší a křehké vlasy získávají sílu, zdravý a nepřekonatelný lesk života. Mnoho odborníků se domnívá, že Numero maska ​​s karite a avokádovým olejem je nejlepší mezi produkty pro výživu, hydrataci a regeneraci vlasů při chemickém perm a tepelném ošetření.

  Brelil Numero krása maska ​​s Macassar Oil - tato maska ​​na vlasy krásu s Macassar oleje a keratinu je k dispozici ve standardních částek, náklady se liší v závislosti na požadované hmotnosti od 630 rublů do roku 1100. Tato maska ​​je speciálně navržen tak, aby transformaci nejvíce nudný a oslabené vlasy životní styl.

  Vlasy získávají bezprecedentní krásu a zdraví. Přirozený keratin, který je součástí kompozice, vstupuje do hloubky zvlnění a zajišťuje aktivní regeneraci každé poškozené vlasy, podílí se na normalizaci rovnováhy lipidů a zásobování krví na úrovni kapilár.

  Výrobek neobsahuje parabeny a umělé barvy. Maska působí mnohem efektivněji, pokud je používána v kombinaci se šamponem stejného směru. Pokud jsou kadeře velmi poškozené a oslabeny neustálým stylováním a kudrlinami, doporučuje se udržet na vlasu po dobu nejméně šesti minut.

  Brelil Numero Oat Mask - krémová maska ​​s extraktem z ovesu je k dispozici v objemech od 0,3 l do 1 l. Cena se pohybuje zhruba ve stejném rozsahu jako výše. Má aktivní regenerační a vyživující účinek. Vlákna na vlasy jsou elastická a pružná. Kudrlinky opět ztrácejí objem a přirozenou lesk.

  Extrakt ovesu na povrchu vlasů vytváří poměrně hustý film, který poskytuje hlubokou výživu a ochranu pro kudrlinky. Maska má obzvlášť hluboký účinek na úrovni kapilár. Maska se nanáší na mokré vlasy, stárne tři minuty a opláchne se tekoucí vodou.

  Po použití se vlasy nestarnou, statická elektřina se odstraní a také se usnadňuje česání. Po přečtení recenzí o prostředcích společnosti Numero jsme si uvědomili, že tato maska ​​je mezi spotřebiteli nejoblíbenější.

  Shrnutí. Recenze, statistika prodeje - všechno nám říká o pozitivním účinku, který máme, pokud používáme produkty řady Numero. Řádně použijte sadu přípravků na vlasy: šampon, masku, stylingové výrobky (pěna, pěna, gel atd.). Poté bude požadovaný efekt mnohem rychlejší a konsolidovat po dlouhou dobu.

  Masky pro vlasy Brelil Numero

  Masky Breil from Numero - skutečný objev mezi profesionálními produkty péče o vlasy. Řada kosmetiky je zastoupena několika typy výrobků. Jejich zaměření na řešení problémů je zdůrazněno přírodními složkami.

  Italská značka Numero je již dlouho známa a milována v kosmetických salonech díky své vysoce kvalitní vlasové kosmetice. To znamená, že tato značka vyřeší spoustu problémů s kudrlinami.

  Řada kosmetických výrobků je zastoupena širokou škálou výrobků: masky, šampony, balzámy, sérum a další. Každý typ make-upu se hodí pro určitý druh vlákna a najde řešení mnoha problémům, od ztráty lesku až po ztrátu vlasů. Níže uvádíme řadu masky pro vlasy řady Brelil.

  Přehled finančních prostředků

  Brelil Numero "Ochranná maska ​​na vlasy s ovesným extraktem"

  Pomůže se zbavit se problémů, které vznikají při použití curlingu, vysoušeče vlasů a žehlení, a to: suchost, zlomení, stratifikace vlasové kutikuly, elektrifikace.

  Zabraňuje rozdělení konců. Uděluje vlasy příjemné, lehké a lesklé vlasy. Obsahuje látky, které chrání proti působení tepla, zejména: ovesný extrakt, bílkoviny, vitamíny a minerály.

  Brelil Professional Numero "Maska pro ochranu barvy vlasů s extraktem z granátového jablka"

  Určeno pro barvené a tónované kadeře. Zaručuje uchování barvy, zabraňuje praní a vyblednutí pigmentů. Podporuje zvlhčující a vyživující vlasy, vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu, která je chrání před nepříznivými účinky počasí.

  Maska má příjemnou ovocnou vůni, snadno se aplikuje, neteče. Inovativní vzorec pro vytvoření tohoto produktu je použití přírodních složek, jmenovitě: extraktu z granátového jablka a komplexu cenných olejů.

  Brelil Numero "Maska pro kudrnaté vlasy s olivovým olejem"

  Kudrnaté vlasy, samozřejmě, vypadají velmi působivě a nedbale. Ale je to na první pohled. Pouze majitelé tohoto typu vědí, jak obtížné se o ně starají. Koneckonců, jsou zlobí, ve vlasech špatně, prakticky nedržují svůj tvar.

  Tato maska ​​pomáhá vypořádat se s kudrnatými zámky, její měkký vzorec je nezvyšuje, ale zároveň zjemňuje, vyživuje a vytváří struktury.

  Brelil Numero "vyhlazující maska ​​na vlasy s avokádovým olejem"

  Tento produkt je vhodný pro ženy, které sní o rovných a hladkých pramenech. Maska má opravný účinek bez vytváření váhového efektu. Jejich jemný vzorec jemně ovlivňuje všechny vlasy, lepí váhy dohromady. Na úkor toho, co se dosáhne maximální hedvábnosti a zrcadlového lesku vlasů. Nástroj odstraňuje statický efekt a slouží jako tepelná ochrana.

  Složení masky je obohaceno o speciální stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny, avokádový olej a kyselinu citrusovou.

  Před aplikací masky je nutné provést test citlivosti: na kůži za uchem vynechte trochu peněz, počkejte několik minut, pokud nedošlo k zarudnutí a svědění, neváhejte a nepoužívejte.

  Jak podat žádost?

  Způsob aplikace je stejný pro všechny výše uvedené kosmetické výrobky:

  1. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem šamponem.
  2. Masáž pro aplikaci produktu na mokré kadeře.
  3. Šířte po celé délce a věnujte pozornost tipům.
  4. Nechte působit na pár minut.
  5. Opláchněte důkladně vodou.
  6. Vysušte a pokračujte v instalaci.

  Brelilové masky mají kontraindikace: přítomnost kožních lézí, tendence k alergickým reakcím, období kojení.

  V závislosti na stávajících potížích s vlasy je třeba pečlivě zvolit způsob, jak se o ně starat. Koneckonců každá žena je jedinečná. Co je skvělé pro jednoho, neposkytuje výsledky ostatním vůbec. Mezi profesionální masky z Numera je určitě něco pro každou dámu. Proto byste měli testovat jejich vliv na sebe.

  Maska na vlasy Numero

  Maska na vlasy, kterou vydala italská firma Brelil, se již před několika lety objevila na domácím trhu s výrobky pro péči o vlasy a od našich žen již dostala mnoho pozitivní zpětné vazby. Maska, která je založena na extraktu z ovesu, se ukázala být účinným prostředkem pro posílení a výživu vlasů.

  Tento krémový nástroj současně řeší nejrůznější úkoly týkající se zdraví a krásy vlasů. Vyživuje prameny, posiluje jejich kořeny a zabraňuje křehkým a nehybným vlasům. Dalším důležitým směrem působení kosmetického přípravku je intenzivní obnova struktury poškozených vlasů. Pravidelné užívání maskovacího krému poskytuje rychlý a velmi nápadný výsledek. Zřetelné zlepšení vzhledu účesu se dosáhne doslova po prvním postupu pomocí masky Numero. Kudrlinky se stávají pružnějšími, silnějšími, učenějšími a pružnějšími, a zároveň získávají lesk a objem.

  Výhody tohoto kosmetického přípravku zahrnují:

  1. jedinečná kompozice, která poskytuje komplexní účinek na pokožku hlavy a vlasy;
  2. snadné použití;
  3. rychle zřetelný výsledek;
  4. příjemná nenápadná vůně masky, která se po dlouhé době uchovává na suchých vlasech;
  5. možnost dlouhodobého používání. Vzhledem k husté konzistenci smetanového výrobku a velkého balení maska ​​trvá dlouhou dobu i při častém a pravidelném používání.

  Složení masky

  Zřejmý výsledek používání italských prostředků a jejich složitý účinek na vlasy jsou vysvětleny účinným složením složení masky.

  Složení léčivých přípravků zahrnuje:

  • ovesný extrakt, který živí i zvlhčuje vlasy, aktivně stimuluje rychlý růst vlasů a obnovuje poškozenou strukturu. Ovesný extrakt je navíc zdrojem mnoha stopových prvků a vitaminů, které jsou velmi užitečné pro kudrlinky;
  • amodimethicone, což je polymer s vysokým obsahem aminokyselin, které poskytují zvýšenou výživu kořenů. Tato látka poskytuje vynikající výsledky při ošetřování křehkých, matných a suchých pramenů s poškozenou strukturou;
  • Cetrimonium Chloride, který je také součástí masky. Tato látka je silným antiseptikem, který zastavuje reprodukci mnoha mikroorganismů. Ve složení masky Cetrimonium Chloride působí jako konzervační látka, která prodlužuje životnost kosmetického přípravku;
  • kyselina citrónová, která lehce rozjasní a čistí vlasy a také působí jako přírodní antiseptikum. Kyselina citronová ovlivňuje funkci mazových žláz regulující sekreci kožního mazu. Proto maska ​​Numero má další příjemný účinek - normalizuje obsah tuku ve vlasech.

  Způsob použití

  Italská ochranná maska ​​se aplikuje na čisté vlhké prameny a je rovnoměrně rozložena po celé své délce. Doporučuje se jemně masírovat pokožku hlavy a vlasů, které vyžadují speciální výživu. Během několika minut můžete výrobek vypláchnout teplou vodou.

  Je žádoucí, aby se pozitivní účinek zvýšil, aby se maska ​​Numero nevyplatila až do konce, takže na vlasu zůstala tenká vrstva vlasů. To poskytne prameny s dodatečnou ochranou proti škodlivým účinkům vnějších faktorů. Tenký film vytvořený na vlasy chrání vlasy před znečištěním a ultrafialovým zářením. Výsledkem je, že účes není tak rychle znečištěný a udržuje zdravý, dobře upravený vzhled.

  Nízká - účinná maska ​​na vlasy

  Dobře upravené, zdravé a lesklé vlasy jsou nutností pro úspěšnou krásnou ženu. Ve snaze dosáhnout tohoto ideálu využívá spravedlivý sex všechny druhy průmyslových a lidových prostředků. Ale jako obvykle je pravda uprostřed. Maska na vlasy Brelil Numero kombinuje nejnovější úspěchy vědy s dary přírody. Jakmile se objeví v skříňce, nezanechá ho a stane se spolehlivým asistentem v péči.

  Účinnost Brelil Numero

  Nesprávná strava, stres, vysušení, styling a negativní vliv prostředí - to není celý rozsah škodlivých účinků, které vlasy trpí.

  Potřebují pravidelnou ochranu a obnovu. K tomu není nutné neustále se obrátit na služby profesionálů. Italská společnost Brelil vyvinula řadu produktů pro péči o vlasy, která umožňuje rychle, účinně opravit škody a obnovit krásu.

  Představuje masku pro barvené, suché nebo zlomené, keratin s makassarovým olejem, stejně jako pro všechny typy.

  Maska na suché a poškozené vlasy s avokádem a bambuckým máslem. Je nejvhodnější pro obnovu barvených vlasů, poškozených v důsledku tepelných účinků během stylingu, sušení nebo curlingu. Kromě hlavních prvků řady aminokyselinové masky, mědi, železa, vitamínů a bílkovin. Kombinace těchto prvků vám umožní proniknout hluboko do vlasů, poskytnout jim výživu a hluboké zotavení.

  Na videokazetu maska ​​na vlasy:

  Při pravidelném používání naleznou zdravý lesk, pevnost a pružnost.

  Maska pro všechny typy vlasů intenzivně vyživuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasů a zlepšuje krevní oběh díky extraktu z ovcí. Lehká struktura nevytváří vlasy, což jim dává měkkost a pružnost. Perfektně zotavuje dělené konce dlouhých vlasů, eliminuje otupělost, dělá je poslušné a hustší. Má také pozitivní vliv na růst.

  Tam je také numero maska ​​s makassar olejem a keratin. Rychle proniká do vlasů a díky keratinu intenzivně obnovuje vlasy. Účinek aplikace je v blízkosti salonu, což není překvapující, protože je často používán odborníky. Zlepšuje krevní oběh a hydrolipidální rovnováhu.

  S pomocí silikonů v kompozici profesionálního numero pokrývá vlasy tenký ochranný film, který chrání před negativními vlivy. Po jejich aplikaci jsou snadno hřebeny, rovné a drobivé.

  Tyto masky žlutozelené barvy mají příjemnou vůni a volnou, ale hustou strukturu. Jsou k dostání ve velkých sklenicích o objemu 1000 ml, což se často nedotýká nákupu.

  Aplikace

  Na předprané vlasy se nanáší řada masek. Před použitím produktu můžete vlasy jemně vyschnout ručníkem, nebo jej vymačknout rukama. Voda by se neměla vypouštět. Při péči o vaše vlasy je lepší se vyhnout utěrkám, což může negativně ovlivnit jejich vzhled.

  Masku lze vzít přímo z džbánu rukama, ale je lepší použít speciální lžičku, která je součástí balení.

  Je třeba, aby byl nástroj v dostatečném množství, aby pokryl vlasy po celé délce. Pečlivě aplikujte masku, která se rozprostírá po celé délce. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tipům, jsou obvykle poškozena než jiné části. Hmotnost může být jemně vtírána do pokožky hlavy. Pokud jsou vlasy mastné nebo mastné, měli byste se vyvarovat získávání přípravku na pokožce hlavy a kořenů, což může mít opačný účinek než očekávaný účinek.

  Na video masce pro vlasy s četnými ovesy:

  Po nanesení by měla být hmotnost ponechána 10-15 minut. V závislosti na stupni poškození vlasů lze tento čas zvýšit na půl hodiny. Výjimkou je keratinová maska, neměla by být ponechána déle než 5 minut.

  Po uplynutí této doby stačí produkt umýt vodou bez šamponu. Maska numero podporuje snadné česání a zabraňuje zamotání, ale je lepší nechat vlasy suché na vlastní pěst. Protírání vlhkých vlasů jim může ublížit. Kvůli této vlastnosti se může používat jako prostředek na úpravu vlasů, nestačí ji pouze okamžitě vypláchnout.

  Jak správně provádět a aplikovat banánovou masku na vlasy, můžete porozumět přečtením obsahu tohoto článku.

  Jaké jsou recepty na masku na horní vlasy, kterou můžete pochopit, když si přečtete tento článek.

  Jak se vlasová maska ​​majonézy provádí doma, je uvedena zde: https://soinpeau.ru/maski/dlya-volos/s-majonezom.html

  Také by vás mohlo zajímat kafroví masky na vlasy. Veškeré informace o tom, jak jsou vyrobeny, naneseny a odmyty, jsou uvedeny v článku.

  Doporučuje se provádět tyto masky maximálně jednou týdně a za měsíc se výrazně zlepší zdravotní stav vlasů a po třech měsících se jejich růst aktivuje.

  Hodnocení zákazníků

  Většina zákazníků je spokojena s cenou rozpočtu. Na první pohled je to výrazné a pohybuje se v rozmezí od 1000 do 1400 r, ale když vezmete v úvahu objem nádoby v 1 l, stává se cenově dostupným.

  Názory na kvalitu masky na internetu jsou různé, ale převážná většina z nich je pozitivní. Zákazníci zaznamenávají stálou, příjemnou, ale nenápadnou vůni, vysokou účinnost a viskózní a hustou strukturu příjemnou na dotek. Nezanechává lhostejnou měkkost, lesk a snadné česání.

  Ve videozáznamu o maskovací masce numero:

  Prohlížečské stránky jsou plné působivých fotografií označených "před a po".

  Existují však výjimky z jakéhokoli pravidla. Jako každá kosmetická maska ​​numero není pro každého. Někteří zákazníci poznamenávají, že vlasy ztrácejí objem a jsou nespokojeni s výsledkem na kořenech mastných vlasů a také si stěžují na potřebu dlouhého proplachování. Mnoho negativních chloupků je způsobeno předčasným očekáváním překvapivého nebo nepravidelného použití.

  Také by vás mohlo zajímat vlasová maska ​​s lněným olejem. Jak přesně se provádí a za jakých podmínek se na vlasy aplikuje, stejně jako mnoho dalších věcí.

  Přečtěte si o recenzích olej z pšeničných klíčků pro vlasy, můžete v tomto článku.

  Jak správně aplikovat esenciální olej sladké pomeranče na vlasy, stejně jako v jaké konzistenci a jak často můžete použít. Vše můžete číst přečtením obsahu tohoto článku.

  Co může být přínosem mandlového oleje pro vlasy, pomůže porozumět obsahu tohoto článku.

  Rovněž stojí za to seznámit se s informacemi o tom, která maska ​​je pro růst vlasů nejúčinnější.

  Můžete také pochopit nespokojenost s velkým množstvím bank pro ty, kterým maska ​​nevyhovovala z různých důvodů.

  Dokonce i autoři negativních recenzí nalezli mnoho výhod a poznali, že negativní účinky jsou způsobeny zvláštnostmi jejich požadavků na vzhled vlasů.
  Péče o vlasy je důležitou součástí péče o krásu každé ženy.

  A nezáleží na tom, zda používá oblíbené recepty nebo si vybírá úspěchy moderních věd, jelikož masky umožňují provádět sami sebe, aniž byste se uchýlili k odborníkům. Nástroje Professional numero umožňují dosáhnout efektu salonu ve vlastní koupelně.

  Noční krémová maska

  Moderní dívky věnují velkou pozornost nejen jejich kůži, ale i vlasům. Každý z nich chce mít dobře upravené a krásné vlasy. Pro to, vlasy vyžadují pečlivou péči, kterou maska ​​Numero je schopna poskytnout dnes. Tento produkt byl vyvinut ne tak dávno, ale byl již aktivně zakořeněn na regálech v koupelně moderních žen.

  Přínos a akce

  Numero je krémový výrobek, který vám umožní vyřešit mnoho problémů s vlasy, postarat se o jejich krásu a zdraví. Aktivní součásti masky dokonale vyživují kudrlinky, zpevňují jejich kořeny a chrání před křehkostí.

  Kromě toho je uvažovaný kosmetický přípravek schopen obnovit poškozenou strukturu vlasů. Při pravidelné aplikaci masky je možné dosáhnout rychlého pozitivního účinku. Výrazné zlepšení stavu vlasů lze pozorovat doslova po první léčbě. Pruhy získají odolnost, sílu, poslušnost a pružnost.

  Výhody masky Numero zahrnují:

  • unikátní kompozice, s níž je možné ovlivnit vlasy a kůži hlavy v komplexu;
  • snadné použití;
  • rychlý výsledek;
  • příjemná vůně, která zůstává na vlasy dlouho po vyprání masky;
  • maska ​​může být použita po dlouhou dobu, hustá konzistence výrobku a velké balení umožňuje dosáhnout úsporné spotřeby i při častém používání.

  Na videu - Noční maska ​​na vlasy:

  Italská maska ​​Numero má složitý účinek díky přítomnosti takových užitečných složek, jako jsou:

  1. Ovesný extrakt. Jeho úkolem je vyživovat a zvlhčovat vlasy a také aktivovat jejich rychlý růst, regenerovat poškozenou strukturu. Ovesný extrakt je také skladem stopových prvků a vitaminů, které jsou pro vlasy velmi potřebné.
  2. Aodiametikon. Jedná se o polymer, který obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin. Jsou schopni poskytnout silnou výživu kořenů. Komponent umožňuje dosažení vynikajících výsledků při ošetření matných, křehkých a poškozených kadeří.
  3. Chlorid cetrimonium. Tato složka patří do kategorie antiseptických prvků. Jeho činnost je zaměřena na zastavení reprodukce mikroorganismů. Jako součást masky působí tato složka jako konzervační látka, jejíž účinek je zaměřen na prodloužení provozu kosmetologického činidla.
  4. Kyselina citronová. Je schopna bělit a vyčistit prameny. Je také přirozenou antiseptikou. Kyselina citronová ovlivňuje mazové žlázy a řídí proces tvorby kožního mazu. Kyselina navíc dodává masce příjemnou vůni a normalizuje obsah tuku pramenů.

  Odrůdy a ceny

  Maska Numero je prezentována v několika formách, z nichž každá má přímý dopad.

  Brelil Numero Oat mask

  Tento kosmetický přípravek je prezentován ve formě krému. Má jasný efekt obnovy a zlepšuje stav pramenů po několika použití. Hlavní složkou je extrakt z ovesu. Díky němu dokáže rychle a efektivně regenerovat přirozenou sílu a lesk vlasů.

  Maska má příjemnou strukturu, díky níž se snadno aplikuje a opláchne, a poté ponechává na vlasu příjemnou vůni. Používáte-li produkt pravidelně, činí vlasy silnými a eliminuje ušpiněné konce.

  Produkt je realizován ve láhvi o objemu 1000 ml, takže to bude stačit po dlouhou dobu. Cena masky je 500 rublů. Je také možné zakoupit zkušební verzi v hodnotě 310 rublů.

  Brelil Karite krém

  Tento výrobek se může pochlubit úspěšným tandem součástí - avokádovým olejem a bambuckým máslem. Užitečné vlastnosti avokádo jsou již dlouho zapojeny do oblasti kosmetologie, protože složení tohoto ovoce obsahuje mnoho užitečných složek. Jeho šťavnatá buničina může mít výživný nebo zvlhčující účinek.

  Ale druhá složka - bambucké máslo - je vůdce mezi všemi užitečnými přísadami v oblasti kosmetologie. Obsahuje složky, jako jsou kyseliny olejové, stearové a kyseliny palmitové. Díky němu pokožka omlazuje a získává elasticitu. Pro vlasy jsou tyto komponenty velmi potřebné, protože jsou schopny je chránit před takovými negativními vlivy jako je barvení, curling, nedostatek vitamínů a nemoci z minulosti.

  Na fotografii - Brelil Karite Cream:

  Mask Brelil Karite Cream podává nejlepší komponenty, takže můžete v krátké době obnovit zdraví nejnechutnějších a křehčích vlasů. Produkt můžete zakoupit za cenu 500 rublů za 1 l. Sondu můžete koupit za 310 rublů.

  Ale jak správně používat masku na vlasy z kefíru, vajec a kakaa, abyste dosáhli nejlepšího výsledku, který je podrobně popsán v tomto článku.

  Jak používat masku na zjasnění vlasů se skořicí, pomáhá pochopit informace z článku.

  Jaké recenze o masce pro vlasy z kefír a droždí existují, pomůže porozumět informacím z článku: https://opricheske.com/uxod/maski/dlya-volos-s-drozhzhami-kefirom.html

  Ale jak udělat masku na vlasy s brandy a medem, stejně jako jak je správně používán. podrobně popsané v tomto článku.

  Brelil Numero krása maska ​​s olejem Macassar

  Tento lék je založen na složce, jako je makassarový olej. Jedná se o novou složku určenou pro péči o vlasy. Není to produkt zpracování makassových rostlin, ale pouze směs oleje přírodního původu. To může zahrnovat komponenty, jako je ylang-ylang olej, kokos, kukuřice, lopucha.

  Použijete-li tuto směs ve své čisté formě, bude to poměrně tlusté a viskózní, takže bude velmi obtížné ji vypláchnout. Ale jako součást masky Numero jsou tyto komponenty mnohem pohodlnější, pokud jde o aplikaci.

  Další přísada, která se používá k vytvoření masky, malby. Jeho úkolem je vytvářet vlasy lesk a sílu, stejně jako krmení hlubších vrstev pramenů. Maska má pastovitou konzistenci, takže se snadno aplikuje na vlasy a vymyje. Po aplikaci můžete cítit pocit lehkosti a vlhkosti a samotné vlasy jsou dobře upravené a lesklé. Můžete si koupit masku za cenu 500 rublů.

  Jak používat

  Na předčistění vlasů by měla být použita řada masky. Před zpracováním pramenů může být trochu suchý na malý pohár vody. Můžete si vzít masku s prsty z nádoby nebo použít speciální lžíci, která je dodávána v soupravě. Vezměte produkt v požadovaném množství, aby pokryl vlasy po celé délce.

  V tomto případě je třeba věnovat zvláštní pozornost tipům, protože jsou nejvíce poškozeny. Maska se může nanášet na kůži hlavy třecím pohybem. Je-li typ vlasu mastný, je nutné se vyvarovat kontaktu s kompozicí na kůži hlavy, protože to může vést k opačnému výsledku. Doba působení masky bude 10-15 minut. Vzhledem k rozsahu traumatických pramenů může být doba trvání postupu zvýšena na 30 minut.

  Na videu - maska ​​na vlasy očíslovaná oats:

  Po uplynutí stanovené doby musíte produkt vyjmout čistou vodou. Po nanesení masky Numero budou vlasy mnohem lepší. Vysoušení vlasů vysoušečem vlasů je nežádoucí, ať se to stane přirozeně. Pokud budete chrnit vlhké kudrlinky, můžete jim velmi poškodit. Proto používejte masku Numero jako klimatizaci. Poté bude muset být ihned po aplikaci nanesen.

  Ale jak udělat masku pro vlasy černého chleba a jaký výsledek může vyplývat z jeho použití, je uveden v tomto článku.

  Můžete také zajímat, co tvoří a jak se maska ​​cibule s medem používá pro vlasy.

  Jaká maska ​​pro suché vlasové lupy je nejpopulárnější a co se z ní skládá je podrobně popsána na fotografii.

  Ale jaká maska ​​proti lámavosti a průřezu vlasů je nejlepší a nejsnadněji provést, je to uvedeno v článku.

  Která maska ​​na vlasy s extraktem z červeného pepře je nejlepší a jakou složku tvoří, je zde uvedena v článku.

  Recenze

  • Angelina, 24 let: "Koupila jsem masku Numero před šesti měsíci. Mám dlouhé vlasy, ale jen se neustále rozdělují. Pokaždé, když půjdu do kadeřníka a řez je, jsem unavená. Přítel mi doporučil tento produkt. Aplikoval jsem ho dvakrát týdně. Celkový průběh terapie bude 1 měsíc. Tentokrát mi stačilo dát vlasům sílu, zdraví a luxusní vzhled. "
  • Maria, 35 let: "Moje vlasy jsou velmi husté, to je nemožné, ale také zmatené. Rozhodla jsem se koupit masku Numero, protože moje vlasy začaly vypadat jen ošklivě. Sledoval všechny doporučení, které byly uvedeny v pokynech a byl příjemně překvapen výsledkem i po první aplikaci. Látky se staly tak měkkými a živými, jako kdybych právě laminování provedl. Po 1,5měsíčním kurzu jsem si všiml, že prameny začínají růst rychleji, jejich objem se zvyšuje a objevuje se lesk a měkkost. "
  • Tatiana, 43 let: "Jelikož mám šedé vlasy, musím barvit vlasy pomocí trvalých barviv. Ale po tom se výrazně zhoršila vzhled mých vlasů. Začaly vypadat, přirozený lesk zmizel, byly nudné a neživé. Maska Numero mi pomohla vrátit prameny síly a zdraví. Jedná se o jedinečnou drogu, která může v krátké době vyřešit řadu problémů spojených s vlasy. Zpočátku jsem použil masku tak, jak měla, a poté, co prošla terapeutickým kurzem, jsem ji začal používat jako balzám. Nyní můžu klidně namalovat a neměj starosti o stav vlasů ".

  Numero barva je jedinečný kosmetický výrobek, který dokáže vyřešit několik problémů najednou - křehkost, rozštěpení, spád. Navíc pravidelné používání nástroje povede k tomu, že vlasy budou poslušny a zdravé námrazy vypadnou. Vyberte si svůj výrobek s přihlédnutím k typu vlasů a problému, který chcete řešit maskou Numero.

  Noční maska ​​na vlasy

  Každý se snaží vypadat atraktivně. Jedním z faktorů, které dává představu o kráse člověka, je jeho účes. Často poveternostní podmínky, životní prostředí a nevhodná péče o vlasy kazí jejich vzhled a tím i celkový dojem.

  Se všemi četnými snahami o zachování krásného účesu, lesku a hedvábných vlasů je účinek buď velmi slabý, nebo naopak. Různé kosmetiky, šampony, četné masky, nebo nepomáhají, nebo mají krátkou akci. Také, vlasy kazí v procesu styling a curling, obzvláště při použití curling, vysoušeč vlasů nebo žehlení.

  Poté, co jsme studovali hodně pozitivní zpětné vazby jak od běžných lidí, tak i profesionálů v oblasti vlasového stylingu a péče o vlasy, byla provedena správná volba produktů pro péči o vlasy. Jedná se o profesionální řadu produktů od profesionálních profesionálních vlasových maskách Brelil, řady profesionálních řady Numero.

  O výrobci Brelil professional

  V řadě Numero je maska ​​na vlasy jedním z nejúčinnějších produktů péče o vlasy. Výrobce vlasových masek Numero professional je již dlouho známý se svými výrobky jak v zahraničí, tak u nás. Mnoho zákazníků, kteří nakupují výrobky této společnosti, opouští pouze pozitivní reakci na výsledky jejich použití.

  V rámci šamponů, krémů a vlasových masek používá Brelil pouze přírodní ingredience, které jsou testovány podle evropských norem pro bezpečnost a neškodnost pro lidské tělo.

  Společnost Brelil professional se nachází v Itálii a od roku 1973 působí v Evropě a v Asii a dodává své výrobky do více než 45 zemí světa. Výrobky jsou vyráběny pouze v naší vlastní továrně na předměstí Milána, největšího města v Itálii. Vzhledem k využití kvalifikované práce a vynikajících specialistů se kosmetika Brelil vždy vyznačovala svou nesrovnatelnou kvalitou a cenou.

  Výrobní technologie a nové metody, které se neustále zavádějí ve výrobě kosmetických přípravků, umožňují italskému výrobci nejen zůstat na vodě, ale také neustále získávat popularitu po celém světě a úspěšně konkurovat ostatním výrobcům podobné kosmetiky.

  Co jsou masky na vlasy

  Mnoho se zajímalo, co jsou masky na vlasy. To znamená pro péči a ochranu vlasů. Tyto kosmetické prostředky chrání vlasy před vnějšími faktory, které se o ně starají, čímž jsou jemnější, hladší a lesklé. Od Numero vlasové masky mají nutriční vlastnosti nezbytné pro zdraví a lesk našich vlasů.

  Aby se zabránilo škodlivým účinkům různých faktorů na tvar vlasů obecně a zvláště na zdraví vlasů, odborníci doporučují používat výrobek, jako je maska ​​na vlasy Brelil numero. Tyto faktory jistě zahrnují, stejně jako různé kosmetiky a metody horkého vlasu styling, a škodlivé účinky životního prostředí.

  Noční maska ​​na vlasy

  Díky svému složení tyto masky vyhlazují vlasy, dávají mu objem, aniž by to zesílily. Účinek, který dává vlasová maska ​​na vlasy, trvá velmi dlouho, a to i po vyjíždění na ulici nebo následujícího rána po aplikaci. Mnoho profesionálních kadeřníků, stylistů a spotřebitelů kosmetických masek, včetně takových kosmetických produktů pro péči o vlasy, jako je maska ​​na vlasy Breil, si uvědomuje vysokou kvalitu svého zpracování a nádherný účinek, který dávají vlasům.

  Maska vlasů Brelil Numero je k dispozici v několika formách:

  • OPRAVU obnovení ovesu.
  • BRILLIANCE s olejem Macadamia.
  • NUTRITIVE regeneruje s výčitkou oleje a avokádem.
  • LISS pro vyhlazení olejem z avokáda.
  • VOLUME, abyste účes dostali hlasitost.
  • BARVA pro ochranu barevných vlasů.
  • CURLY pro kudrnaté vlasy na bázi olivového oleje.

  . a mnoho dalších

  Celá řada je dodávána v kontejnerech různých velikostí, pro větší pohodlí zákazníků. To znamená, že velké společnosti a organizace, například salony a kadeřníky, nakupují masky ve velkých objemech a pro domácí použití je také vhodný nákup v menších objemech.

  Jak používat nástroj? Je to velmi jednoduché. Po šamponování vlasů aplikujte masku, zatímco vlasy jsou mokré. To by mělo být prováděno pečlivě a po celé délce vlasů, a snažil se přinést více problémových oblastí. Je třeba ho nechat namočit po dobu 10-15 minut, poté opláchnout. Nenechte se zmást silným a ostrým zápachem masky při aplikaci. Po umytí se změní na lehkou a jemnou vůni, která zdůrazňuje individualitu.

  Brelil Numero vlasová maska: složení

  Výrobek obsahuje keratin a směs různých olejů. Keratin je protein, který je nejúčinnějším a nejúčinnějším proteinem, který vyživuje vlasy a obnovuje její strukturu. Samotný protein se nerozpouští ve vodě, ale díky chemickým přeměnám bylo možné jej přidat do kosmetických přípravků, které dodávají vlasům zvláštní lesk, pružnost a hladkost. Zvláště u takových výrobků vyniká vlasová maska ​​Brelil. Keratin je látka, která tvoří nehty a vlasy člověka.

  Keratin je vytvořen v těle. Často však jeho množství nestačí na to, aby mělo svůj účinek v plném rozsahu. Z tohoto důvodu vlasy začínají ztrácet svůj lesk a zdraví, konec se začíná rozdělovat a jejich růst se velmi zpomaluje. To je místo, kde externí make-up vlasů pomáhá s pomocí masky, které mají keratin v jejich složení.

  Vlastně, co jsou vlasy? Jedná se o živý orgán, pokrytý váhy skládajících se téměř výhradně z keratinu. Na tom, jak hladce a hustě se nachází váhy a závisí na vzhledu a síle vlasů. Pokud jsou váhy řídké, nebo v důsledku zvýšených vnějších vlivů, vlasy, a s nimi celý účes vypadá zcela vybledlý a není dobře upravený.

  Zde pro léčbu těchto případů a kosmetické masky s keratinem. Tato stavební látka je ve svém složení ne v čisté formě, ale v rozštěpené molekulární úrovni. Původně je keratin získáván z různých částí zvířat, jako jsou rohy, drápy a vlna. Následně se tyto části podrobí chemickému ošetření, v jehož důsledku se keratin rozkládá na molekulární úrovni.

  Různé oleje, které obsahují masku pro vlasy Breil, slouží jak k výživě, tak k ochraně vlasů. Ochranná funkce je zajištěna pokrytím povrchu vlasů tenkou, nepranou vodou, vyživující vrstvou oleje. Mikroskopický film na každé srsti chrání svůj povrch před nadměrnou vlhkostí, uvolněnou jak pokožkou hlavy, tak i zvenčí. V tomto případě se odpařování a opuštění vnitřní tekutiny obsažené ve vlasových buňkách snižuje. Na druhé straně tato účinnost olejů umožňuje zachovat zdraví vlasů. Pokud jsou vlasy zdravé, pak jsou lesklé a měkké.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy