logo

Barvení vlasů: 8 nejnovějších trendů v roce 2019

Mezi nejnovější trendy v oblasti barvení vlasů v roce 2019 patří ombra, platinový odstín, nejjemnější světelné prameny, barevné tipy a světlé odstíny.

V tomto článku vám budeme podrobně informovat o každém trendu, jeho původu, kterému je nejvhodnější a proč byste se na něj měli pustit.

Bubeník! 8 nejnovějších trendů v roce 2019.

Balayazh

Balayazh vypadá přirozeněji než zvýraznění

Abyste získali ideální světelné prameny, které vybledly do slunce, máte v podstatě dva způsoby: obvyklé světelné osvětlení a novější a nejaktuálnější balayazovou techniku.

Balayazh je proces nanášení barvy na vlasy lehkým nádechem štětce. Balayazh dává majiteli malování větší svobodu při aplikaci barvy podle svého uvážení, na rozdíl od zvýraznění, což může být přesnější.

Balayazh si podmaní kosmetické salony bouřkou a rychle se stává preferovaným způsobem, jak osvětlit prameny ve srovnání s vyzdvižením. Je vhodný pro všechny barvy vlasů, ale vypadá obzvláště dobře na blondýnách s dobrou hlavní barvou. Doporučujeme zkusit kombinaci lehkých a tmavých pramenů. Tato technika se používá v mnoha z následujících trendů, jako jsou nejjemnější světelné prameny a "francouzský kaštan".

Pastelové odstíny

Pastelové odstíny barev, které se přirozeně nevyskytují

Mnoho osobností někdy barvilo vlasy v pastelových odstínech. Kate Bosworth, Avril Lavigne, Carrie Underwood, Pink a Rihanna se objevily na červeném koberci v obrazech s širokými prameny, úplně pestrobarevnými nebo zbarvenými vlasy nebo jen pastelovými barvami. Bledě růžová, světle modrá, meruňka, světlé fialové odstíny jsou viditelné všude ve velkých městech. Tento trend je nazýván "barvou vlasů jako jednorožec", a tím se míní barva vlasů, která se v přírodě nenachází u lidí.

Pokud nechcete být namalovány úplně, přemýšlejte o barvení několika pramenů v pastelových barvách nebo o pastelových odstínech peří.

Babylights

Nejlepší světelné prameny

V podstatě jsou to extrémně tenké, sotva vnímatelné světelné prameny, které jsou kresleny technikou balayazh. Jak je plánováno, dávají vlasy velkost - velmi podobně jako vlasy blonďatého dítěte na konci léta - a vypadají co možná nejpřirozenější.

Barvicí mistr rozděluje vlasy na mnoho malých částí a na části těchto částí aplikuje různé odstíny barev. Nezapomeňte, jaké jsou nejtenčí pásky, které získáte zvýrazněním? Nejkvalitnější světelné prameny jsou malé částice lehkých pramenů, ale jejich rozdíl je v tom, že jsou nakresleny, takže některé prameny jsou širší než jiné. Jedná se o zdlouhavý proces, který může trvat déle než hodinu, ale konečný výsledek je úžasný a vypadá mnohem přirozeněji než jasné upozorní na všechny vlasy.

Bruneta s kroucením

Kdo říká, že hnědé vlasy jsou nudné? Několik věcí se dá udělat s vlasy kterékoli tmavovlasé ženy: udělejte je tmavší, bohatě hnědé v "espresso" stínu s jemnými karamelovými lehkými prameny, osvětlete je do zlatavě-hnědé kombinace známé jako "brond" nebo vytvořte jednotné barevné vrstvení v technice ombra s tmavou barvou u kořenů, postupně se snižuje směrem ke špičkám.

Dalším trendem je francouzský kaštan: ve skutečnosti se jedná o 3 tmavé odstíny, které se používají v balayazské technice, aby vytvořily vícerozměrný přirozený efekt. Velmi v duchu francouzských žen, které, jak všichni víme, jsou tak bezstarostné.

Sombre

Měkká (měkká) ombra nebo jemná ombra

"Ombre" je francouzské slovo, které doslovně znamená "rovnoměrně opeřené". Kořeny zůstávají tmavé, zatímco zbytek vlasů se zesílí od středu délky pomocí techniky balayazha.

Tento trend se také nazývá "surfařské prameny": surfaři mají nejlepší přírodní světlo - nemají žádný začátek ani konec. Slunce rozjasní jejich vlasy takovým způsobem, že vytváří dokonalý přechod z tmy na světlo.

Ale v dnech zřejmého Ombre, tato zvlněná barva, která vypadá jako sluncem bělené a 3 měsíce rostoucí vlasy, končí. Dnes je v módě nový, sofistikovanější trend, nazvaný "temný". Její podstatou je, že vlasy by měly být rozjasněny pouze na místech a tipy zcela.

Platinová blondýna

Nejchladnější a nejlehčí blond odstíny

Tato barva byla upřednostňována již řadu let od té doby, co se Gwen Stefani poprvé objevila s účesem ochranné známky.

Nyní je stín vlasů "platinová blond" oblíbenější než kdy jindy, protože blondýnky vybírají více a více světlých odstínů a odmítají zlaté medové tóny ve prospěch chladnějších a lehčích odstínů. Avšak udržování této barvy vlasů vyžaduje velkou péči a není vhodné pro všechny tóny pleti.

Rezervace

Tón "brond" nebo "hnědý blond"

Hue "brond" nebo "hnědá blondýnka" je dokonalým odstínem, zlatým prostředkem mezi blondýnkou a hnědovlasou dívkou, kterou supermodelka Giselle Bündchen poprvé přinesla popularitu a která je dodnes populární (další dlouhý trend!).

Hlavním předpokladem pro vytvoření dokonalého odstínu je odlehčit vlasy, selektivně malovat horní vrstvy vlasů dvěma různými barvami světlejší krémovou barvou.

Podobné barvení dává tmavou hloubku vlasů a objemu barvy a současně nedává dojem, že se snažíte být blondýna, kterou opravdu nejste.

Jen se ujistěte, že kořeny a bělené špičky nejsou příliš kontrastní, takže nakonec nevypadáte, jako byste spálili vlasy a nyní se je snažíte pěstovat.

Správně červená barva vlasů

Nejaktuálnější odstín - růžové zlato

Ach, jak krásné jsou červené vlasy, které vypadají přirozeně. Červené vlasy jsou v tomto roce nesmírně důležité, ale jejich odstíny se pohybují od nádherného růžového až po tmavě červené. Dobrou zprávou je, že červené vlasy přicházejí téměř ke všem, stačí vybrat správný odstín. A nezkoušejte to na sebe. Konzultujte s profesionálem. Vždy máte s sebou dvě fotky: jednu, kterou máte rádi a jednu, která se vám nelíbí. Můžete vnímat barvy a odstíny různými způsoby a někdy slova prostě nepomáhají. Můžete společně diskutovat o správné barvě a vzájemně se porozumět.

Vliv růstových kořenů na blondýnky je nejmódnějším trendem sezóny.

Nedávno se ve světě kadeřnického umění stalo státní převrat - úplné zbarvení kudrlin bylo zrušeno v jednom úderu. A regrown kořeny nejsou známkou zanedbávání, ale naopak, riskují, že se stanou trendem příští sezóny. Jste-li blondýnka, která se vždy dívá na novinky světa krásy salonu, je čas, abyste vymalovali kořeny v tmavé barvě.

Co je

Účinek regrown kořenů získal svou popularitu kvůli festivalu Coachella, který již několik let upřednostňuje módní průmysl tusky. Tam bylo poprvé ukázáno zbarvení blond s tmavými kořeny. Zdá se, že jste zapomněli navštívit salon včas.

Je důležité vědět. Pokud jde o barvu, přechody mezi barvami mohou být radikální - např. Kaštanové vlasy + prasečí blond pro špičky, nebo méně viditelné - u kořenů vlasy jsou tmavší o 1-2 tóny od základní barvy.

Tento účes je nejvhodnější pro ty, kteří jsou unaveni výlety do stylistů. Fanoušci příležitostného stylu budou také potěšeni, protože na kadeřích vytváří určitou neopatrnost, která jen apeluje na extravagantní osobnosti.

Výhody a nevýhody technologie

Účes blond s tmavými tipy:

 • poskytuje lehkost a dává vlasům objem;
 • nevyžaduje pravidelné barvení kořenů v případě výběru barev blízkých přirozené;
 • umožňuje růst kadeřů požadované délky, zatímco trávíte minimální prostředky na malování;
 • vhodné pro vlasy libovolné délky, ale maximální odstíny krátké účesy;
 • dává ženskost a měkkost dámám s hrubými rysy;
 • poskytuje nové poznámky k vašemu obrazu;
 • nemá tak velký vliv na strukturu vlasů, protože na své základně nevyžaduje zesvětlovací zónu.

Jedinou nevýhodou takové barvy pro dívky s přirozeným vlasem je jejich krátké trvání. Faktem je, že vlasy během jednoho měsíce roste o 7-12 mm, což znamená, že kontrast bude brzy velmi patrný.

Náklady na malování

Jak vyrobit regrown kořeny? První věc, která okamžitě přichází na mysli, je kontakt s kosmetickým salonem, kde si mistr může vybrat správné odstíny a postupovat. Díky zkušenostem kadeřníka a profesionálnímu barvivu vypadají růstové kořeny blondýn nejvíce prezentovatelné. Náklady na salonní proceduru se pohybují od 1200-5000 rublů.

Chcete-li provádět ztmavnutí kořenů vlasů může být doma. K tomu potřebujete barvivo, jehož cena začíná od 450 rublů.

Možnosti malování

Barevnost kořenů v tmavé barvě v blondese může být provedena několika technikami. Podívejme se podrobněji na ty hlavní.

Shatush. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších možností. Blondýna s tmavými kořeny s takovou malířskou technikou bude vždy vypadat přirozeně a harmonicky. Tmavé kořeny a světelné špičky nemají kontrastní přechody, ale plynulé proudění do sebe.

Balayazh. Tato technika nanášení barviva se provádí příčně. Vlasy jsou rozděleny do několika oblastí, po kterých si hlavní vybírá jednotlivé prameny a na nich rozšiřuje barvicí směs. Klasická verze balayaza poskytuje blond vlasy s tmavými kořeny. Vypadá příznivě na odstupňované účesy.

Poradenství pro začátečníky. Chcete-li barvit kadeře střední délky pomocí techniky balayazh, zkuste mít světlé odstíny od středu obličeje. Udělej tahy neopatrnost a nerovnoměrně, smíchá barvu. A pro intenzitu barvy použijte fólii.

Ombre. Zahrnuje použití několika barev, přičemž některé zámky na spodní části hlavy jsou namalovány v tmavé barvě a ze středu délky - v jakémkoli odstínu blond. Přechod mezi barvami by měl být ostrá.

Ombre technika s účinkem obnovených vlasů je již dlouho zařazena do kategorie univerzální, protože se hodí k jakékoliv barvě vlasů. Pokud jde o délku, barevný přechod vypadá nezisková pouze na krátké kadeře. Klasické barvení ombre naznačuje bohatou tmavou čokoládu nebo vínový odstín u kořenů a lehký blond na špičkách.

Sombre. Na rozdíl od ombre tato technika poskytuje měkký přechod mezi barvami. V tomto provedení použijte alespoň 3 tóny. Například by bylo velmi přínosné zdůraznit přirozenost vlasové malby přírodní brunetky v chladném blondě s hladkým přetečením. Dokonce i přes lehký kontrast, vaše dlouhé kadeře budou vypadat tak harmonicky, jak je to jen možné.

Rezervace. Jedná se o jednu z barvicí techniky, při níž dochází k výběru jednotlivých pramenů a jejich barvení v 2-3 barvách, v blízkosti přírodních. Jako základ, zpravidla, přijmout přírodní tmavé blond nebo hnědé. Ustoupí 3-4 cm od kořenů, aplikuje se světlé barvivo (měď, zlato, béžová, pšenice). Výkon je tedy důsledkem spálených pramenů - je to pocit, že jste se právě vrátili z měsíční dovolené v teplých zemích.

Funkce efektů pro různé délky vlasů

Pokud máte příliš krátké kudrlinky, regrown kořeny nevypadají příliš harmonicky. Ale stále se můžete pokusit provést tento postup. Na špičkách vlasů, odstupujícím několik centimetrů od kořenů, odborník aplikuje barvivový pigment na čisté tahy. Předběžně spouštějte prameny na základně.

U vlasů se střední délkou a pod rameny se věci trochu liší. Je nutné rozdělit celou hlavu vlasů na kudrlinky, vázat ocasy tam, kde bude pocházet světlý odstín. Kořeny jsou navrženy k barvení v jedné barvě a všechny ostatní vlasy k osvětlení a použití vybraných tónů.

Rady od stylistů. Aby barva nepronikla do zbytečných oblastí, obalte pásy fólií.

Vyberte správné barvy:

 • pro světlé hnědé vlasy, gaštan na základně a medová nebo měděná barva na špičkách jsou vhodné;
 • pro blondýnky můžete na základně použít hnědou čokoládu nebo vínovou barvu a na koncích můžete použít popel, platinu, ořech a zlato.

Při výběru barev z palety barev postupujte podle barevného toku. Dívky s olivově zbarvenou kůží a tmavými očima budou mít teplé barvy a veselé krásy s bledou tváří a modrýma očima budou mít chladné blondýny.

Co je potřeba

Chcete-li malovat kořeny v tmavé barvě, měli byste si zakoupit profesionální barvivo. Při výběru nástroje pro malování se řídí podle vašich priorit:

 • pokud se požadovaná barva příliš neliší od přirozené barvy, můžete zvolit jemnou volbu pomocí odstínů nebo toniků;
 • barvení kořenů na základně v přirozené barvě vyžaduje výběr úrovně barviva 2, která neobsahuje amoniak;
 • chcete dostat více saturovanou barvu u kořenů, pak dostat barvu typu 3-o (může se vydat na kadeře po více než měsíc);
 • budete posilovat prameny a rostou vaše přirozené kudrlinky, můžete použít přírodní barvivo - hennu (nezapomeňte, že se dlouho nezbavuje, takže pokud provedete následné barvení, můžete získat velmi neočekávaný výsledek).

Je to důležité! Při výběru požadovaného odstínu v obchodě s profesionální kosmetikou použijte barvu. První číslice barviva znamená úroveň světla, druhá - barva sama a třetí - její odstín.

Chcete-li vytvořit tmavé kořeny s hladkým přechodem, malovat střed a konce, použijte pouze třetinu ampule s 6% oxidantu. Takže můžete dosáhnout požadovaného efektu jemným způsobem.

Při výběru barviva musíte mít na paměti, že kardinálová hra s paletou barev může vést k katastrofickým výsledkům. Například pokud chcete zbarvit zlatý odstín v kořenové zóně na světle hnědou, můžete získat smaragdově zelenou barvu.

Malování kořenů blond, s výjimkou barviva, vyžaduje přípravu následujících nástrojů:

 • kartáče pro aplikaci kompozice;
 • rukavice;
 • keramické misky;
 • hřeben se vzácnými zuby;
 • krém na změkčení pokožky ve vlasové lince;
 • svorky pro oddělovací zóny;
 • staré ručníky.

Tmavý pigment je do pokožky velmi zjevný, takže nezapomeňte mazat oblasti chrámů a uší smetanou nebo vazelínou.

Technika barvení

Malování kořenů v tmavé barvě zajišťuje shodu se specifickou technikou. Zde je nejjednodušší z nich.

 1. Dobře hřeben vlasy a rozdělit je do zón: zadní části hlavy, whisky a temechko. Držte kudrlinky se speciálními klipy.
 2. Zvolené barvivo rozpusťte ve speciální keramické misce.
 3. Začněte používat barvu ze zadní části hlavy. Pak postupně přesuňte do chrámů a temechku.
 4. Malovat přes vlasové kořeny, odstranění dělících částí z dělení pomocí ostrého konce hřebenu. Potom ustoupte 1 cm a oddělte následující. Práce na všech stránkách, vedené touto technikou. Barva nechte 30 minut.
 5. Nyní mírně pěnou hlavu a česání aplikované kompozice na konce hřebene se vzácnými zuby. Doba expozice je dalších 5 minut.
 6. Umyjte si vlasy šamponem a balzámovým opláchnutím.

Správně pečujte o vlasy

Použití jakéhokoliv barviva vždy nepříznivě ovlivňuje zdraví vašich kadeř. Abyste předešli takovým účinkům, měli byste se řídit našimi radami o péči o vlasy.

 • minimalizovat použití tepelných prostředků (curlingové žehličky, vlasy, vlasy, žehlička, kleště atd.), stejně jako laky, pěny a pěny pro styling;
 • jednou týdně proveďte rekonstrukční masku, použijte sérum, abyste získali stejnoměrný lesk na celou hlavu vlasů;
 • šampon, který neobsahuje sírany (nejlepší je vybrat produkt ze série pro barevné vlasy);
 • jíst správně (dieta by měla obsahovat potraviny bohaté na vlákninu, ovoce a zeleninu);
 • nezakrývejte vlasy hrubým kartáčkem štětin (v tomto případě nepoužívejte mokré kadeře);
 • v době řezání dělených konců.

Upozorňujeme, že k provedení dalšího postupu zbarvení nejdříve 3 měsíce. Řekneme vám, jak často si můžete barvit vlasy, abyste je nezničili.

Takže ztmavnutí kořenů v základu blondýnky není tak obtížné. Stačí se zbavit sáčku s barvivem a hřebenem s jemnými zuby a také dodržovat naše praktické doporučení postupného zavádění barvení.

Ale pokud se bojíte rozmazlovat vlasy, pak se můžete svému majiteli zdarma přihlásit do salonu. Určitě vybere ten správný odstín a namaluje kořeny libovolnou technikou, kterou si vyberete.

Barvení vlasů tmavé kořeny končí blond

Osvětlené tipy na tmavé vlasy (36 fotek): možnosti barvení a jejich nuance

Existují různé možnosti pro účesy a styling vlasů, populární mezi krásnou polovinou lidstva. Například je stále více možné setkat se s tmavovlasými dívkami, které bělily špičky svých vlasů.

Foto: tento účes nikoho nezanedbá

Tento účes vypadá docela neobvykle, ale zároveň krásný a neuvěřitelně atraktivní.

V tomto článku budeme hovořit o tom, jak vytvořit bílé tipy na tmavé vlasy. Dále uvedeme pokyny krok za krokem, jak si doma vytvářet jasné tipy s vlastními rukama.

Více možností barvení nebo odrůdy ombre

Ne každý ví, že účes, který poskytuje jasné tipy na tmavé vlasy, má krásný a jistý poetický název ombre. Existuje několik variant takové techniky malování.

Klasická možnost

V tomto případě se předpokládá použití dvou barev barvy, což nakonec umožňuje dosáhnout rozmazaného, ​​hladkého okraje kombinace odstínů. Tento typ ombre je ideální pro přírodní brunety, stejně jako dámy s červenými vlasy.

Výhodou pro zesvětlení špiček je použití barev následujících tónů:

 • béžová;
 • čokoláda;
 • světle hnědá;
 • pšenice;
 • káva;
 • med a podobně.

Neuvěřitelně atraktivní vzhled a červené tipy na tmavé vlasy - tuto volbu zvažte při výběru barev pro klasickou verzi.

Kouzlo a odvolání tohoto typu barvení

Další vysvětlení kořenů

Tmavé vlasy a světelné špičky vypadají skvěle, pokud dodatečně provádíte zesvětlení tmavých kořenů.

Dávejte pozor. Volba tónu pro vyjasnění kořenů je zvolena v závislosti na počátečním odstínu vlasu.

Tento typ zbarvení je ideální pro tmavovlasé představitele spravedlivé poloviny lidstva, protože ženy s hnědými vlasy a spálené brunety jsou téměř nemožné dosáhnout dokonalého objasnění.

Barevné tipy

Pokud například chcete získat modré tipy na tmavé vlasy nebo jiné barvy, pak vám tato metoda vyhovuje. Samozřejmě, daleko od všech se o tom může rozhodnout - častěji, velmi mladé dívky nebo zástupci neformálních mládežnických kultur "hřích".

Foto: jasný obraz odvážných osobností.

Tento typ účesu vypadá takto:

 • extravagantní;
 • extrémní;
 • atraktivní.

Klíčová doporučení a tipy

V této části vám poskytneme několik tipů, které jistě budou užitečné.

Jak vybrat správnou barevnou barvu

Chcete-li dosáhnout opravdu atraktivního výsledku, musíte zvolit správný odstín barvy, aby byl perfektně kombinován s přirozenou barvou vlasů.

Naštěstí tmavovlasé ženy v tomto případě nejsou tak obtížné - vyhovují téměř jakémukoli stínu.

Další faktory, které je třeba vzít v úvahu, však zahrnují:

 • barva kůže;
 • barva očí;
 • další individuální rysy vzhledu;
 • výsledek, který chcete dosáhnout.

Tip! Pokud si nejste jisti, že budete moci vybrat tón, který se opravdu harmonicky spojí, doporučujeme vám vyhledat odbornou pomoc. Zkušený pán vybere správnou barvu během několika minut.

Docela ohromující vzhled ombre a krátký účes.

Star divas a nabízí výběr barev

Typ účesu, který zahrnuje barvené vlasy končí na tmavých vlasech, je také milován českými ženami, včetně hollywoodských hvězd.

Uveďte několik příkladů, které potvrdí tato slova, kdy byly hvězdy namalovány tímto způsobem a jaké možnosti si vybraly.

Jak vypadala Jessica Alba s rozjasněnými tipy

Přirozeně, v tuto chvíli mohou výše uvedené hvězdy nosit zcela odlišné účesy, ale s těmito příklady jsme vám ukázali, že tento typ zbarvení je opravdu módní a populární, pokud ho vybere i známí představitelé Hollywoodu.

Mimochodem, ombra je také docela populární, naopak, blond vlasy s tmavými špičkami, jejichž podstata je v zásadě totožná s popsaným stylem. Jediná věc, která z něj dělá zvláštní, jsou další zásady výběru barvy pro jasné tipy.

Rozjasnění špiček tmavých vlasů doma

Nejlepší způsob, jak změnit svůj vzhled v popsaném stylu, je výlet do kosmetického salonu. Cena služeb dobrého, profesionálního mistra je však poměrně vysoká. Ale nemá smysl obrátit se ke špatnému kadeřníkovi.

Proto v takové situaci se můžete postarat sám o sobě, zvláště pokud máte věrného přítele, který vám pomůže.

V této části se budeme podrobně zabývat tím, jak dokončit plné zbarvení špiček tmavých vlasů, což vám umožní výrazně změnit váš obrázek tím, že vytvoříte:

První fáze. Vybíráme odstín

Možná je to nejtěžší fáze celého postupu. Jak bylo uvedeno výše, je třeba zvážit několik faktorů.

Dáme další doporučení:

 • při vytváření efektu tzv. spálených kadeří doporučujeme zvolit přirozené odstíny;
 • pro kaštanové vlasy dokonalý měděný tón;
 • pro světle hnědé - blond tóny.

Když začíná světelný tón na úrovni chrámů

Dávejte pozor. Mnozí výrobci nátěrových hmot dodávají svým zákazníkům speciální paletu odstínů, díky níž lze snadno předem přesně určit, jak změnit tón po nanesení laku podle vašeho výběru.

Při výběru nezapomeňte pečlivě prozkoumat balení barvy, kterou zvolíte, abyste se ujistili, že:

 • neobsahuje amoniak;
 • není vypršela.

Tip! Neměli byste ušetřit na barvě nakupováním levných značek. Mohou způsobit značné škody na zdraví zámků, což vede ke vzniku rozštěpených konců.

Mimochodem, dnes jsou vyráběny i speciální razítka, které jsou speciálně navrženy tak, aby vytvářely efekt ombre:

 • mají zvláštní, netrvanlivou kompozici;
 • přichází se speciálním hřebenem, pomocí něhož můžete vytvářet hladké přechody.

Druhá fáze. Příprava směsi

Není nic tajného a komplikovaného. Jen si přečtěte pokyny v rámečku s barvivou kompozicí a důsledně ji držte.

Tip! Nezapomeňte připravit film na pokrytí ramen nebo nosit staré oblečení, které vám nevadí znečištění.

Třetí fáze. Definice hranic

Schematické znázornění procesu.

Zde musíte být velmi opatrní a pochopit určité zásady. Takže pokud si zvolíte příliš kontrastní tón, může být zahájen nejen velmi blízko ke špičkám kudrlin, ale také z chrámů.

Po definování hranic:

 • rozdělit vlasy na několik pramenů;
 • Nejlepší je udělat kolem šesti pramenů na každé straně;
 • na úrovni místa barvení elastické pásy;
 • To vám umožní jasně definovat hranici v době aplikace nátěru.

Čtvrtá etapa. Aplikace barvy

V ideálním případě, pokud máte speciální kartáč, který vám umožní rychle a snadno vytvořit efekt ombre.

Nicméně, nebojte se, pokud ji nemáte. V blízkosti hraničního bodu použijte méně barvy, než přímo na špičkách, které by měly být co nejobolovější.

Tohle je ombre štětec.

Dávejte pozor. Pokud má sada takový štětec, stačí pouze jednou na samostatném pramenu kartáče shora dolů. Samotnou distribuuje barvicí kompozici podle potřeby.

Balené hroty zakryjte fólií. Pokud chcete vytvořit příliš nasycené upozornění, doporučujeme nechat barvu asi patnáct minut a intenzivnější barvení - po dobu půl hodiny.

Sekaná část pramenů musí být zabalena do fólie

Pátá fáze. Poslední

Nyní stačí odstranit fólii a postupně si umýt vlasy:

 • šampon obvyklý pro vás;
 • obnovení masky nebo kondicionéru.

Na konci

Změňte obrázky častěji, je to tajemství!

Nyní víte všechno o tom, jak udělat účes s jasnými tipy na tmavé vlasy. Získali jsme pro vás užitečné a užitečné informace, které vám pomohou (viz také článek "Ombre pro blond vlasy - módní a originální zbarvení").

Speciálně vybrané video v tomto článku demonstruje popisný popis tématu, o kterém se diskutuje.

Ombre pro krátké vlasy

Nedávno získala taková technika zbarvení vlasů velkou popularitu, o čemž svědčí mnoho hvězd, kteří tuto techniku ​​zkoušeli samy. Pěstované kořeny byly dříve považovány za lila, ale díky nové metodě barvení, světelných špiček a tmavých kořenů vykazují individualitu, originalitu. Při malé délce vlasů je lepší stmívat nebo zesvětlit spodní část vlasů nejméně dvě a maximum - ve třech tónech. V opačném případě nebudete mít krásný hladký přechod.

Výhody barvení vlasů pomocí techniky ombre

Technika gradientového zbarvení má mnoho výhod. Jeho hlavní výhodou je přirozenost. Dívka, která dává přednost ombru, má šanci udržet si přirozené barvy, které odlehčují malou délku. Ombre vlasy jsou dokonalým řešením pro dámy, které dávají přednost světlem, ale nemají rádi čistou blondýnu. Se správnou volbou barvy, technika ombre dává úžasný výsledek. Odlehčením pramenů kolem obličeje se zvětšuje vizuálně a vyčistěné špičky kaskády zvětšují objem vlasů.

Ozdobné barevné krátké vlasy se snadněji udržují v dobrém stavu, o čemž svědčí i hodnocení mnoha kadeřníků. Chcete-li vytvořit takový zajímavý efekt, můžete si vybrat barvu jakékoliv barvy duhy. Moderní stylisté však doporučují preferovat přírodní odstíny. Ombre vám umožní zdůraznit určité individuální charakteristiky tím, že umístíte objasněné akcenty: barvu pleti, oči, vysoké lícní kosti. Toto zbarvení vypadá krásně dokonce i na kudrnatých vlnitých vlasech.

Ombre připojí k obrazu krátkosrstá dívka. Tato technika je použitelná pro všechny přirozené barvy vlasů. Když je barva trauma na struktuře pramenů minimální, není zapotřebí pravidelně zabírat zbarvení vrásčitých kořenů. Hombre pomáhá měnit styl bez použití kardinálních experimentů. Krátké vlasy zbarvení dává, že vám umožní ne trpět styling, ale prostě česání pramenů.

Ombre skvrny

V moderních kadeřnických postupech je poměrně málo ohniskových technik: hroty mohou být jasnější, tmavší než vrchní část hlavy, odstín odstínů, asymetrické stínování účesu, barevné údery na konci vlasů nebo nárazy, plamenný efekt je povolen. Pojďme se zabývat každou formou:

 • Klasický dvoutónový ombre. Toto je nejčastější volba, která znamená vodorovnou hranici, která může být jasná, rozmazaná, hladká. Poměr světelných a tmavých zón se může měnit. Přijatelné použití různých odstínů.
 • Dvojitý tvořivý ombre. Extravagantní, odvážná varianta zbarvení pomocí různých odstínů fialové, červené, lila, oranžové, modré a jiné barvy.
 • Příčná vícetonová ombra pro krátké vlasy. Technika zahrnuje vícestupňový přechod barev s udržováním mezilehlých tónů. Tento typ zbarvení je velmi složitý, protože přechody by měly být co možná nejjemnější, přírodní a barevné kombinace - rafinované a harmonické.
 • Vícebarevná tvůrčí ombre. Je přípustné použít různé barvy. Toto barvení je vhodné pro charismatické, kreativní dívky, které si mohou dovolit odvážná rozhodnutí.
 • Obrněný efekt. Jedná se o nádherný typ zbarvení, ve kterém kořeny zůstávají tmavé a přirozené, zatímco zbytek vlasů je oblečený do světlých přirozených tónů. Čím více barvy jsou blízké barvě, tím více působivé modulace vypadají.
 • Ombre účes contouring. Tato technika znamená hladký přechod od odstupňovaných špiček k tmavým kořenům, což zvyšuje objem vlasů, dává šarm, zdůrazňuje vrstvenou strukturu účesu.
 • Zvýraznění ombre pramenů. Doporučeno pro blondýnky, blond vlasy, které chtějí oživit přirozené barvy. U kořenů zůstávají vlasy neporušené a jednotlivé vlákna jsou zvýrazněny ve světlých odstínech. Toto vizuálně zvyšuje objem vlasů a dává vylepšenou záře.
 • Skandinávský ombre pro krátké vlasy. Vhodné pro platinové blondýny, kteří chtějí do obrazu přidat jasný přízvuk. Základem je světlá barva s přechodem na hnědé, černé špičky. Atraktivní vzhled a jasné barvy (karmínová, cyklámenová, fialová).
 • Ombre s jasnou hranicí. Když používáte tuto techniku, kořenová zóna zůstává tmavá a objem je namalován ve světlých odstínech.
 • Monochromatický ombre je kontrastní, jasná kombinace platinové barvy a černé barvy.
 • Plameny. Na špičkách tmavých vlasů uděláte šmouhy mědi, červené, červenoranžové barvy. Takové zbarvení na vlasy s kaskádovou maturitou vypadá skvěle.
 • Částečný ombre - kontrastní tahy nebo světlé oslnění s malým odsazením z kořenů.

Módní barvy pro krátké účesy

Barvení Ombre je ideální pro dlouhé a střední vlasy, ale atraktivní efekt je také snadný na krátké, díky velkému množství metod. Je nepravděpodobné, že budete moci opakovat jakoukoliv variantu ombre, ale najdete mnoho vhodných nápadů. Podívejte se na možnosti takového stylového a módního barvení pro krátké vlasy.

Na tmavých vlasech

Brunetky mohou vyrábět tradiční ombre, ve kterém se tón vlasů hladce mění od tmy u kořenů až po lehčí na špičkách. Statečné dívky mohou experimentovat s jasnými vlákny červené, měděné, fialové, oranžové, modré. Vypadá to krásně, když brunetka má světlé prameny, které obrysují obličej podél obrysu, což činí prvky výraznější.

Na blond vlasy - blond

Blondes musí používat opačné přechody barev - od lehkých kořenů po tmavé špičky. V tomto případě mohou být odstíny intenzivnější o 2-3 tóny, takže obraz se nestane bezvýrazný a hrubý. Můžete vyzkoušet světlejší paletu barev nebo jemné pastelovy barvy. Originální odstíny odstínů růžové, lila, modré, oceli.

Na červených krátkých vlasech

Červené vlasy dámy jsou velmi šťastné, tato barva vlasů vám umožní experimentovat různými způsoby. Přechod z červené na gaštan, bronz, zlato a červené odstíny vypadá skvěle. Technika barvení by měla být hladká, harmonická, protože jasný ombre na krátkých červených vlasech vypadá bez chuti. Pamatujte, že s ohnivými vlasy je obtížné dosáhnout harmonického obrazu, takže barva špiček by měla být lehčí pro pár tónů než kořeny.

Na světle hnědých vlasech

Blonďaté dívky jsou absolutní šťastné dívky, které mohou odlehčit špičky pramenů nebo je tmavší, v závislosti na barvě vlasů. Kombinace přirozených blond odstínů a červeno-červené, měděné, červenohnědé tóny vypadá krásně. Pomocí pastelové řady můžete zvýraznit tipy, které jsou ideální pro jemné, kreativní a romantické přírody.

Ombre s důrazem na bangy

Tato možnost se nedávno stala velmi relevantní u mladých statečných dívek. Velkolepý krátký účes získá nový zvuk při barvení ombra bang. Používejte jak měkké pastelové barvy, tak kontrastní světle. Pokud dáváte přednost avantgardě, zkuste experimentovat, malovat vaše tresky v šťavnatých, jasných odstínech všech barev duhy.

Jak vybrat odstín pro barvení

Pokud máte přirozeně černé vlasy a hnědé oči, nejlepší možností je rozjasnit konce, abyste získali efekt ombre. Můžete použít jak radikálně opačné odstíny, tak barvy o několik odstínů lehčí než přirozené. Experimentujte s bohatou vínovou, fialovou. Zdá se zajímavé, že majitelé tmavého vlasového gradientu od tmavého šeříku až po jasně růžovou. Být blondýna, stojí za to udělat přechodný ombre ze světla na tmavý.

Světlé blondýnky jsou ideální pro světlé čokoládové odstíny, které zdůrazní přirozené barvy vlasů, což dává image vrcholu. Tato volba vypadá hezky: z kořenů mají vlasy stejnou barvu jako přirozenou barvu, kardinální odstín je uprostřed celé hmoty a na konec je přírodní barva přirozená. Při obarvení ombry nezapomeňte, že velmi tmavé prameny podél obrysu obličeje způsobí, že barva pleti nebude atraktivní. Světlé odstíny dávají odpočinout a svěží vzhled.

Ombre krátké vlasy technika

Technika Ombre se výrazně liší od jednoduchého zbarvení, zbarvení, zvýraznění. Nepokládá se o použití fólie, s výjimkou případů, kdy je třeba provést ostrou jasnou hranici mezi barvami. Hlavním rozlišovacím znakem metody je rychlé nanášení barviva na vlasy. Zde je návod krok za krokem:

 • Pečlivě se připravte na proceduru barvení ombra pro krátké vlasy, výběr barvy, vlasy, kapacitu, speciální hřeben nebo štětec.
 • Namontujte nátěr tak, jak je popsáno v pokynech.
 • Rozdělte celou hromadu vlasů, bodněte horní část. Aplikujte barvu na spodní vlasy a odsazení špiček. Namočte lak maximální dobu, která je uvedena na obalu. Poté opláchněte vodou a vlasy vysušte.
 • Dále znovu aplikujte barvu několik centimetrů nad dříve natřenou plochu. Odolný nátěru není tak dlouhý jako během počátečního malování. Takže dosáhnete požadovaného přechodu.
 • Požadovaným, ale ne nutným krokem je opětovné znečištění pouze špiček. Takže můžete dosáhnout jejich maximálního vyjasnění a vytvořit jedinečný efekt ombre.
 • V závěrečné fázi promývejte vlasy šamponem, použijte speciální balzám a osušte vlasy.

Zjistěte, jaké jsou pastelky pro vlasy a jaké jsou pro ně.

Video lekce: jak udělat ombre doma

Většina dívek se domnívá, že ombra na krátké vlasy - příliš komplikovaný postup, aby se doma. To však není pravda. S touto technikou můžete snadno lakovat různými délkami a objemy. Struktura vlasů nezáleží na tom, protože ombra vypadá krásně na kudrnatých kudrlinkách a rovných. Před zahájením procedury zvolte vhodnou barvu, která dobře snáší vaše vlasy. Ombre bude vypadat přirozeněji, pokud dovednoute přechod. Chcete-li to provést, sledujte video ze služby YouTube:

Vlastnosti péče o vlasy po proceduře

Pokud jste si oblékli vlasy v technice ombre, nezapomeňte, že netoleruje nepřesný vzhled a křehkost, protože technika se zaměřuje na vybrané části pramenů. Pokud se vaše vlasy nelíší ve zdraví, zapojte se do jejich léčby a poté pokračujte v barvení. Je důležité dbát na tipy a jejich stav. Pokud se rozdělí, osvětlení jim poskytne neomalený vzhled. Sledujte je opatrně po ombře a ořízněte je každých pár měsíců. Pro péči o vlasy používejte léčebné séra, balzámy, které chrání barvu, oleje, tepelnou ochranu.

Náklady na proceduru v salonech Moskvy

Procedura obarvení Ombre můžete strávit jak doma, tak v kosmetickém salonu. Zkušení řemeslníci vám pomohou vybrat správný odstín, který bude sladit s vaší přirozenou barvou a vzhled. Náklady na proceduru závisí na druhu použitého barviva, na kvalifikaci odborníka. Podívejte se na přibližné ceny v tabulce:

Název salonu v Moskvě, adresa

Náklady na barvení ombry (krátké vlasy), rub.

Blondýna s tmavými kořeny - skutečný trend sezóny

Větrná móda znovu provedla převrat v jednom úderu, který zrušil pečlivě zbarvené vlasy. V poslední době byly regrown kořeny považovány za nejpozoruhodnější projev špatného vkusu. Dokonce i pěkné dámy mohou klidně zrušit další cestu do kadeřnictví, protože blondýnka s tmavými kořeny riskuje, že se stanou skutečným trendem pro budoucí období.

Efekt rostoucích kořenů - podívejme se blíže

Poprvé tato technika byla prokázána na festivalu Coachella, který není pro nic, co je považováno za hlavní referenční bod ve světě hudby a módy. Od té doby se blond vlasy s tmavými kořeny stávají jedním z nejpopulárnějších druhů zbarvení. Vypadá to, jako byste neměli čas na malování přes prameny, nechodili k barikářovi. Rozdíl mezi hlavní a regrown barvy může být buď radikální (blbý blond + tmavý blond vlas) nebo méně nápadný (s rozdílem 1-2 tónů). Takové kadeřnické řešení jistě potěší ty, kteří jsou unaveni neustálou návštěvou kadeřníka. Boho-chic fanoušci budou také blázen o tomto stylovém účesu s nádechem lehké nedbalosti.

Výhody technologie

Světlé zbarvení s tmavými kořeny má několik výhod:

 • Vizuálně dodává světelnost a objem;
 • Šetří čas a peníze;
 • Rostoucí kořeny již nejsou problém;
 • To je nejlepší způsob, jak zvýšit svou rodnou barvu a dlouhé vlasy;
 • Umožňuje vám dosáhnout nejpřírodnější hry na prameny jakékoliv délky - dlouhé, střední a krátké. Nejlepší ze všech je, že tento kontrast mění krátký účes;
 • Poté, co jste se zbavili potřeby často barvit vlasy, můžete snadno obnovit jeho strukturu a zlepšit její vzhled;
 • Správně vybrané odstíny poskytnou tvář s hrubými rysy ženskost a měkkost;
 • Umožňuje vám přinést obraz čerstvých trendových poznámek, aniž byste se uchýlili k radikální změně obrazu;
 • Vhodné pro ženy všech věkových kategorií;
 • Nepotřebuje zvláštní péči.

Typy barvení

Blondýnka s tmavými kořeny mohou být barvena pomocí několika populárních technik. Zvažte je podrobněji.

Ombre

Jak můžete vidět na těchto fotografiích, ombre je kombinace dvou barev, ve které je jedna část hlavy tmavá (od kořenů až do středu délky) a druhá je vyčištěna (jakýkoliv blond tón udělá). Přišla k nám z Hollywoodu, ombra neztratila svou popularitu po mnoho let za sebou. Tato technika je univerzální - hodí brunetky, červené, blondýnky, hnědovlasé ženy s různými délkami vlasů. Samozřejmě, některé dámy budou muset specificky ztlumit kořeny, zatímco jiné prostě potřebují počkat, dokud se nestanou nezávisle. Díky ostému přechodu dochází k neobvyklému vzhledu vlasů a stane se objemnější. Díky klasickému dvoutónovému výkonu poskytuje kořenová zóna bohatou tmavou barvu a tipy se naopak velmi rozjasňují.

Sombre

Tento typ zbarvení je jednou z variant předchozích technik, ale od něho se liší mírnějším a hladším přechodem. Sombre lze provádět na libovolné zdrojové barvě. Například to vypadá velmi studená blondýnka na přírodních brunetách. Barva se aplikuje s tahy, které se odchylují od kořenů o několik centimetrů. Výsledkem je krásný oslnění, které je pod sluncem paprsky. Sombre vypadá velmi přirozeně a přirozeně, dokonce i přes zřetelný kontrast. Je vhodný pro majitele dlouhých a středních vlasů.

Rezervace

Bronzování (blondýna + hnědá) se nazývá jeden z typů zbarvení. To je nejlepší možnost pro ty, kteří chtějí spojit přirozenost a nejnovější módní trendy. Brond je kombinace tří podobných barev s rozdílem 2-3 tónů, která se provádí na tmavě blond nebo hnědé bázi. Ve stejném okamžiku se z kořenové zóny nepřekračuje 3-4 cm. Na úkor chladného přetečení umožňuje toto řešení dosáhnout maximální hustoty a objemu. Vizuálně vypadají vlasy velmi živé, přirozené a velkolepé. Zdá se, že vlasy právě spálily na slunci během prázdnin.

Balayazh

Balayazh poskytuje střídání několika kontrastních tónů, které jsou aplikovány pomocí techniky křížového zbarvení. Chcete-li najít perfektní krásnou blondýnu, musíte vzít v úvahu několik důležitých bodů - barvu typu vzhledu, tvar obličeje, délku pramenů. Díky tomuto barvení můžete získat ostré a hladké, pečlivě pernaté přechody. Je pravda, že jsou viditelné pouze na dlouhých vlasech a stupňovitých účesích. Na krátkých účesů se rozjasní jenom tipy. Největší poptávka ve výkonu balayazha má barvy vyráběné v Japonsku. Postup lze provést dvěma způsoby. V první fázi jsou prameny rozmazané pěnou střední fixace, odděleny fólií a malované barvou s jasným výkresem hranic. Tento postup trvá déle než 20 minut. Pro druhou metodu jsou vlasy rozděleny na samostatné prameny, z nichž každá je upevněna elastickým pásem. Fólie se umístí pod hroty, pak se štětcem nanáší barva s čistou, přesnou vrstvou a nad ní opět fólií.

Tipy, které vám pomohou řádně ztmavit vlasové kořeny:

Shatush

Dalším moderním způsobem malování vlasů, který má šetrný účinek. Pramene zpracované pomocí techniky Shatush jsou také podobné pramene vypálené na slunci. Vypadá to velmi jemně - světelné špičky se hladce otáčejí do ztemnělé kořenové zóny a barva, tvořená tmavými a lehkými prameny, se pečlivě protáhne po celé délce. To výrazně zvyšuje množství vlasů. Pásky pro barvení se vybírají velmi často a v náhodném pořadí, čímž dochází k výraznému odsazení z kořenů. Tento typ malby je ideální pro ženy s hnědými vlasy a brunetky. Bohužel tato barva je vhodná pouze pro střední a dlouhé prameny. Majitelé krátkých účesů se lépe opouštějí.

Záměrně ztmavené kořeny

Tendence záměrně ztmavit kořeny začala v loňském roce a hladce se přesunula na tuto. Někteří stylisté nazývají to zakořenění. Tato oblíbená metoda mnoho hollywoodských hvězd. - Julianne Hough, Gigi Hadid, Sarah Jessica Parker a další provádět tento obraz je velmi jednoduché - na je první vlákno aplikuje základní tón (např platinu nebo perlový), potom temné kořeny a proveďte pečlivou stínování. V důsledku toho se pečlivě změní na hlavní barvu.

Speciálně pěstované tmavé kořeny

Mnoho dívek, které se rozhodly pokusit se sami sebe blonďat s tmavými kořeny, jděte na malý trik. Zastavují tónování vlasů a umožňují přirozené barvení. Pokud jste již dlouho namalovali ve světlém stínu, ale rozhodli jste se postupně vrátit do původního tónu, bude toto řešení pro vás ideální.

Vlastnosti barvení

Pokud se rozhodnete barvit vlasy sami, postupujte podle těchto užitečných tipů:

Krok 1. Zvolte okcipitální, temporální a parietální zóny. Připojte je pomocí svorek nebo krabů.

Krok 2. Mírně přidejte kořenovou zónu.

Krok 3. Aplikujte barvu s vertikálními tahy. Abyste nepoškozovali oblečení, můžete použít fólii.

Krok 4. Nejprve zbarvíme spodní část vlasů, začínající od zadní části hlavy.

Krok 5. Mírně nad lakovanou čárou se dělají zřídka vertikální tahy.

Krok 6. Ujistěte se, že zahřejete hlavu víčkem.

Krok 7. Omyjte sloučeninu po 20 minutách.

Krok 8. Abyste zabránili nažloutnutí, naneste na barvené vlasy zbarvený balzám nebo tonikum.

Krok 9. Opláchněte vlasy znovu k čištění vody.

Krok 10. Vysušte vlhké prameny.

Jak se starat o blond vlasy?

Osvětlené vlasy zůstávají téměř prázdné, protože potřebují velmi pečlivou péči:

 • Během prvních 2-3 týdnů použijte myčku s příslušným štítkem - "Linka pro blondýnky". Pak mohou být střídány s obvyklým šamponem;
 • Pravidelně používejte balzámy, kondicionéry a masky - blond vlasy obzvláště potřebují výživu a zvlhčení. Zastavte svou volbu u výrobků, které obsahují ceramidy, bílkoviny, rostlinné oleje a aminokyseliny - poskytují nejnáročnější péči;
 • Pro zachování lesku použijte speciální sérum. Faktem je, že bělené vlasy se stanou více porézní, protože se lesknou s částmi. Z tohoto důvodu se zdá, že barva je odlišná po celé délce;
 • Nezapomeňte na oleje - masky založené na nich rychle obnoví poškozenou strukturu pramenů;
 • Snažte se co nejméně využívat vysoušeč vlasů, žehlení, vlasy a další nástroje;
 • Nečistěte vlhké vlasy;
 • Chraňte svoji hlavu rohlíkem v kteroukoli roční dobu a od poloviny jara až do konce podzimu přepněte na šampon s filtrem proti slunečnímu záření. Ultrafialové paprsky přispívají k rychlému spálení pramenů a vážně poškozují konstrukci;
 • Před návratem do bazénu namažte prameny ochranným olejem (můžete si vzít jakoukoliv zeleninu) - ze solí mědi, bělidla a jiných nečistot se může blonďat zeleně. Ze stejného důvodu odmítněte navštívit tato zařízení v prvních dnech po barvení;
 • Po každém umytí opláchněte hlavu a oddejte výsadbou - to je nejlevnější, nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak oživit odstín světla nebo bělených pramenů.

Viz také: Jak správně ztmavit vlasové kořeny sami (video)

Blond vlasy z tmavých kořenů: od tabu po módní styl

Nyní se nemusíte starat o regrown kořeny, měli by být dokonce v dohledu. Konečně, nová móda vám umožní navštívit kadeřníka. Opuštění kořenů vaší barvy je módní a, upřímně řečeno, je to opravdu harmonické a atraktivní.

Po mnoho let, kdykoli jsme si všimli kořenů nad barvenými vlasy, cítili jsme potřebu navštívit kadeřníka. Cítili jsme strašný kontrast mezi přirozeným tónem vlasů a dokonalou barvou, s níž bychom se chtěli narodit. To znamenalo, že kromě značných investic po několika týdnech "potrestalo" vlasy a pokožku hlavy častěji, než doporučují odborníci. Přesto se objevila nová móda jako dárek z nebe, který nám dovoluje, ne-li být pyšný na tmavé kořeny, pak se o ně nechte stydět. Ano, celebrity již dávno prozrazují tmavé kořeny a blonďaté vlasy, výsledek je mnohem lichotivnější, než by si dalo představit

Celebrity s blond vlasy a tmavými kořeny

Nejoblíbenější způsob, jak nosit blond vlasy s tmavými kořeny je Nera Garmendia. Kontrast je vytvořen přímo, ale tak, že některé světlé prameny začínají trochu vyšší a jiné nižší, přechod z jedné barvy na druhou je progresivnější.

V případě Anny Fernandezové jsou objasněné prameny "začleněny" do kořenů alternativním způsobem, takže kontrast je slabší a mnohem lichotivější.

Americká rodina hvězda Sarah Highland kombinuje tmavé kořeny s jasně blond v zvlněném provedení.

Model Doutzen Croesus se také zaměřuje na trend, ale pečlivěji. Její blond vlasy s kořeny kaštanů se shromažďují ve vysokém hrnci.

Vzorec, který vybrala Vanessa Hudgensová, je velmi extrémní, protože si přímo vybírá dva vlasy. Zde je "řez" mezi těmito dvěma tóny mnohem radikálnější, ale také velmi stylový.

Pokud zvažujete přestat barvit vlasy a obnovit svou přirozenou barvu, Paris Jackson ukazuje, jak trend tmavých kořenů blond vlasů může být ideálním řešením pro ty přechodové body, které nejsou vždy lichotivé.

Pokud se vám nelíbí tolik kontrastu, můžete si půjčit více rafinovaný styl Chrissy Teigen. Díky několika běleným vlasům, které se dostanou do kořenů, zejména zepředu, rozdíl v odstínech nebude tak zřejmý.

Kromě účinku tmavých kořenů, když vlasy rostou přirozeně, existuje nový typ barvení, který záměrně sleduje vylučující účinek. Je to odstín blond "Nirvany", který před několika měsíci překvapil Seleny Gomezovou. Barva vlasů je platina a kořeny jsou světle hnědé barvy. Pokud máte šedé vlasy, je to perfektní řešení pro jejich malování v módní technice.

Jedna z možností "prodloužení" oblasti tmavých kořenů na výšku uší. Kontrast mezi horními a středními částmi účesu Anny de Armasové je mnohem viditelnější, ale také zvýhodňuje skutečnost, že v obličeji, kde je to zapotřebí, dává světlu tvář.

Některé světelné prameny mohou být přidány ve střední části hlavy tak, že jeden tón se postupně rozpustí v druhém. V případě účesu Miriam Giovanelli byl účinek mnohem elegantnější a rafinovanější.

Elsa Pataki je jasný bob s tmavými kořeny vypadá spíše zdrženlivě, ale lichotivé.

Haley Baldwin s vysokým ohonem, ve kterém horní část vlasů je tmavá, ocas sám je světlý.

Zlaté prameny Blancy Suarez pokrývají tmavé kořeny.

Zbarvení dětí jako Elizabeth Olsen nebo Kalifornie je také precedentem pro trend tmavých kořenů s blond vlasy, ačkoli v tomto případě má trend mnohem přehnanější efekt. Volbou je také dobré dát světlo do obličeje, aniž by došlo ke zničení vlasů s kontinuálním bělení.

Jak vydělat tmavé kořeny na blond vlasy

Jaký je odstín blond, který kombinuje tmavé kořeny? Nejlepší je ponechat kořeny tmavé s platinovými vlasy a hlava vlasů namalované v hnědé blondě, ale mnoho osobností je zobrazuje s více klasickými odstíny blonďatých, například zlatých, a účinek je také pozoruhodný. Pokud máte blond vlasy a máte touhu barvit v tmavší barvě, není nevhodné hledat opačný kontrast.

Nechte vlasy růst. Pokud chcete, aby přechodová linie mezi přirozenou barvou a barevnými vlákny byla rovná, stačí nechat vlasy růst přirozeně.

Přidejte bělené prameny. Pokud však chcete, aby přechod od jednoho tónu k jinému byl mnohem progresivnější, měli byste požádat tvého stylistka, aby na horní část hlavy přidal nějaké velmi rozšířené bělené prameny, aby se obě barvy smíchaly. Tato metoda bude vypadat velkolepě, ať už chcete zobrazit pouze kořeny se dvěma prsty, nebo tmavou část dosáhnout středu hlavy.

Co když jsou vlasy šedé? Pro to bylo vynalezeno blond "Nirvana" - rychlost Seleny Gomez. V tomto případě jsou kořeny malované v hnědých odstínech a zbytek vlasů je změkčen, aby se získal tento vzácný platinový odstín. Toto řešení je také pro ty, kteří chtějí udržet zdravé vlasy, zatímco svítí módním tónem.

Co si o tom myslíš? Podělte se o komentáře!

Pokud se vám tento článek líbí, ušetříte si a sdílet s přáteli.

Pro Více Informací O Suché Vlasy