logo

Hlavní tajemství barvení vlasů v blond bez žloutnutí

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí? Chcete-li barvit vlasy v blondýně, nechte bez problémů poslouchat rady zkušených barevníků. Vědí přesně, jak získat čistou barvu.

Co ovlivňuje čistotu světlých odstínů?

Několik faktorů ovlivňuje čistotu světelných tónů:

 • Přírodní barva;
 • Základní stínicí prameny;
 • Přítomnost nebo nepřítomnost předchozího barvení;
 • Stav vlasových porézních, poškozených nebo suchých vlasů, čistě blond bez žloutnutí, je těžko dosažitelný;
 • Podmínky pro malování. Transformace do blondýna - proces je velmi časově náročný a neuvěřitelně složitý, takže by bylo lepší jít do kosmetického salonu.

Jaké barviva můžete používat?

Trh moderních kosmetických přípravků nabízí širokou škálu nástrojů, které lze použít doma. Mezi nejoblíbenější patří:

 • Permanentní barviva - pronikají hluboko do vlasů, poskytují trvalý odstín, zesvětlují vlasy bez nejmenšího žlutého;
 • Blondovací spreje - vhodné pro blond vlasy, rozjasnění o 2 tóny;
 • Balzámy odstínů, spreje, pěny, šampony a tonika - neobsahují čpavek a peroxid vodíku, obalují prameny tenkým, nenápadným filmem, poškozují vlasy méně a vyhovují jak přirozeným, tak barevným blondům. V prvním případě mohou být použity k dalšímu objasnění, v druhém - k boji s nežádoucími žlutostmi. Vymyjte velmi rychle - po 7 promytích;
 • Zesvětlující gely - jsou schopny barvit prameny přibližně 2 odstíny;
 • Blondující šampony - mají šetrný účinek (zesvětlení o 1-2 tóny), jsou ideální pro dámy s roztomilými vlasy, umožňují skrýt rostoucí kořeny a dokonce celkový tón, trochu uschnout prameny;
 • Bílá henna je rozpočtový produkt, který nemá nic společného s léčbou henny. Účinek této látky je vysvětlen tím, že v jejím složení je přítomna obrovská dávka hydroperit, která negativně ovlivňuje stav vlasů. Umožňuje rozjasnění o 4-5 tónů, vhodné pro tmavé prameny - nejprve však barva bude mírně načervenalá;
 • Odlehčovací oleje - poskytují teplý odstín, liší se rychlým vlivem (ne déle než 5 minut);
 • Rozjasňující krémy - jemně rozjasní vlasy na 2 tóny, mají výživný a regenerační efekt.

Je to důležité! Před použitím tohoto nebo tohoto produktu si pečlivě přečtěte pokyny na obalu a vyzkoušejte alergie. V opačném případě může mít malba velmi neočekávané výsledky.

Rozhodnete-li se namalovat vlasy ve světlých odstínech, berte na vědomí několik jednoduchých, ale velmi důležitých pravidel, které zaručují krásnou a čistou barvu.

Pravidlo 1. Postup nevykonáváte na křehkých, suchých a zraněných vlasech. Chcete-li začít, pokuste se je obnovit různými maskami, spreji, tekutinami, balzámy nebo sérami.

Pravidlo 2. Nezapomeňte řádně připravit vlasy. Pokud jste namalováni v tmavém nebo jasném odstínu, je nutné zbavit zbytků pigmentu speciálními prostředky. Pokud tomu tak není, bude nepříjemná červená barva stále viditelná. To platí také pro předbarvení přírodními sloučeninami (henna nebo basma).

Pravidlo 3. Chcete-li odstranit žlutost z blond s teplým odstínem, můžete bezpečně aplikovat barvu s chladným podtónem (platina a stříbro). Vyrovnává barvu v několika procedurách.

Pravidlo 4. Při natírání blond nepoužívejte předměty s kovovými prvky - při interakci s barvou vytvářejí chemické sloučeniny, které nepříznivě ovlivňují postup vyjasnění.

Pravidlo 5. Pokud jsou vlasy příliš tmavé (tóny 1-6), neměli byste se ani pokoušet okamžitě stát blonďatými. Nejlepší je postupně měnit odstín pramenů, aplikuje se na zahájení jiných typů malby (balayazh, zvýraznění nebo zbarvení).

Pokud se budete řídit všemi těmito pravidly, vaše vlasy budou stejně krásné jako na těchto fotografiích.

Přehled populárních barev bez žloutnutí

Bohužel veřejně dostupné barvy nezaručují vždy požadovaný výsledek, takže je lepší použít profesionální nebo poloprofesionální barviva k domácímu barvení. Vytvořili jsme seznam nejoblíbenějších možností.

Londa speciální blond

Stará osvědčená značka, jejíž účinnost a kvalita není dokázána jednou generací blond. Speciální blond série obsahuje 6 odstínů (2 studené a 4 teplé) určené pro bezpečné barvení šedých nebo tmavých vlasů. Nejčastěji se jedná o purpurovou písečnou a jahodovou blond.

Je to důležité! Tato barva neobsahuje peroxid a čpavek, takže nepoškozuje stav vlasů.

Loreal Sasting Svrchní lesk

Chcete-li držet blond bez žluté barvy, můžete si vybrat od tohoto světově proslulého výrobce. V řadě Sasting Sreme Gloss, skládající se z 15 pozic, můžete najít stín téměř pro všechny chutě, ale platina, popel a růžové perly jsou obzvláště populární.

Je to důležité! Barva obsahuje vitamíny a silné UV filtry, které chrání barvu před vyhořením.

Garnierově barevné přírodní látky

Garnier patří mezi nejoblíbenější značky. Ona má potěšení z velkého a stylového sortimentu, který dovoluje barvení vlasů blond bez žloutnutí. V kompozici je amoniak, ale to není tak hodně, takže postup může být považován za zcela bezpečný. Sbírka pro blondýnky obsahuje 8 tónů (6 teple a 2 studené). Nejčastěji nakupují perlou blond a smetanou perlou.

Supra je domácí a profesionální. První možnost je vhodnější pro domácí použití, neboť souprava již obsahuje všechny potřebné součásti. Tento nástroj umožňuje vyblednout vlasy maximálně 7 pozic. Toto barvivo, charakterizované poměrně agresivním složením, je určeno k bělení vlasů před zvýrazněním nebo úplným zbarvením.

Je to důležité! Při prvním použití na tmavých pramenech můžete čelit vzhledu nežádoucího žlutého odstínu.

Toto barvivo je určeno k jemnému vyčištění, protože nenajde ani kapku agresivních součástí. Nicméně, měkké složení nezabrání získání krásné a jasné barvy. Tato barva navíc nasytí vlasy užitečnými látkami (brusinkový extrakt, vitamíny a argonový olej).

Složení produktů značky Igora obsahuje speciální stopové prvky, které pronikají do vlasů a pomáhají dlouhodobě udržovat pigmenty barviva. Hlavní výhodou tohoto poloprofesionálního nástroje je 100% shoda s konečným výsledkem s dotykem na obalu. Linka obsahuje 8 velmi krásných tónů (4 teplé a 4 studené).

Wella Koleston Perfektní

Výrobky této společnosti by měly být ošetřeny se zvláštní pozorností, protože malování s tímto nástrojem umožňuje doslova osvětlit najednou. Je důležité, aby byl zároveň tón čistý a krásný - bez strašných žlutých skvrn. V barvě je včelí vosk, který dodatečně pečuje o prameny. Řada Wella Koleston je prezentována spíše širokým rozsahem (14 studených a 37 teplých).

Složení této barvy zahrnuje léčivé oleje, kukuřičný škrobový protein, vitamín B5 a reflexní částice, které chrání vlasy před negativními účinky slunečního světla. Navzdory úsporné akci nástroj poskytuje poměrně silné vysvětlení - 6-7 pozic. Účinek barvení přetrvává po dobu jednoho měsíce.

Je to důležité! Pomocí tohoto nástroje můžete nejen barvit vlasy, ale také neutralizovat nežádoucí žloutnutí. Je pravda, že je velmi suchý.

Revlonissimo Super Blond

Hlavní charakteristickou vlastností barviv této společnosti je přítomnost bílkovin, díky nimž jsou vlasy hladké a hedvábné. V sestavě Revlonissimo Super Blond jsou studené i teplé barvy. Mezi nejzajímavější patří bezpečně šampaňské, jahodové a slunečné blondýnky.

Matrix COLOR Sync

Matricové barvy neobsahují amoniak, ale okamžitě snadno mění barvu na 2-3 tóny. Obsahují užitečné ceramidy, díky nimž jsou vlasy vlhké a lesklé.

Pozor! Toto barvivo je ideální pro ty, kteří chtějí barvit šedé vlasy.

Estel High Blond de Luxe

Estel High Blond DE LUXE je poloprofesionální barvivo založené na kationických látkách, které má dostupnou cenu a různorodou barevnou paletu (3 studené a 7 teplých odstínů). S pomocí tohoto nástroje můžete osvětlit až 3-4 odstínů najednou.

Kromě barvy vyrábí značka Estel i mikrogranulovaný prášek a pastu WHITETOUCH, která zajišťují odbarvení pramenů o 7 a 6 tónů.

Pozor! Estelle barvy jsou bezpečné pro zdraví vlasů - v jejich složení najdete spoustu přírodních produktů.

Známá německá značka vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které jsou ideální pro osvětlení blond vlasů. Zvláštní pozornost je třeba věnovat liniím Brilliance a NaturalEasy, které poskytují čistý, blond bez žloutnutí. Složení těchto barev zahrnuje extrakt aloe, který má silný zvlhčující účinek. Pokud jde o paletu, obsahuje 4 světlé odstíny - severské, skandinávské, popele a studené blond.

Pozor! Sada obsahuje vysoušecí sprej určený pro postupné barvení přírodních vlasů, který není vystaven chemickým perm.

Syoss Oleo Intense

Tato poloprofesionální barva je velmi často používána v kosmetických salonech. Obsahuje vitamíny a speciální složky, které zabraňují rozvoj alergií. Linka Syoss Oleo Intense se skládá z 8 chladných a teplých barev, které poskytují stylovou a velmi krásnou barvu.

Nástroj tohoto výrobce kombinuje cenově dostupné a evropské kvality. Jeho hlavním rysem je organické složení a široká škála. V řadě společnosti Kapous Professional najdete terapeutické a profylaktické barvy, které jsou založeny na keratinu, což je speciální látka určená pro péči o vlasy.

Tip! Chcete-li vybrat nejlepší složení pro barvení, pečlivě zkontrolujte informace na balení. Upřednostněte fondy, které mají příslušné označení (blond bez žluté barvy). Obvykle se jedná o platinu, popel, stříbro a další studené barvy. Ale teplé barvy (pšenice, med, slunce) nedávají čistou barvu a téměř vždy "žlutou".

Postup bělení

Bohužel ani ten nejlepší nátěr neposkytuje vždy požadovaný výsledek. Především se týká červených a tmavovlasých dívek. Oni nemají absolutně povolené barvit vlasy v blond, aniž by podstoupily předběžné bělení. Nyní se to dá udělat jak v kosmetickém salonu, tak ve vlastních rukou. Za tímto účelem stačí koupit speciální sadu a seznámit se s pokyny, které popisují pravidla míchání, způsob aplikace a dobu expozice kompozice, jakož i bezpečnostní opatření. Po bělení můžete bezpečně aplikovat barvu nebo balzám - blonďat padne mnohem lépe.

Pro tento postup budete potřebovat následující nástroje:

 • Prášek pro změnu barvy - k dostání v krabicích a pytlích. Pro opakované vysvětlení je výhodnější koupit první možnost;
 • Vývojový krém;
 • Concealer - zvyšuje efekt, eliminuje potřebu opakovaného bělení;
 • Tonizující šampon purpurový;
 • Barva;
 • Rukavice;
 • Štětec;
 • Svěrky;
 • Míchací nádrž;
 • Fólie;
 • Balzám;
 • Balení nebo plastové víčko.
 1. Dobře štětte.
 2. Rozdělte vlasy na několik stejných zón. Klepněte na každý z nich svorkami.
 3. Smíchejte čistič s vývojářem krému a korektorem barvy.
 4. Odstraňte klip z oblasti kolem krku.
 5. Aplikujte směs na prameny od špiček ke kořenům. Buďte velkou opatrností, abyste nic nepřehlédli. Také zajistěte, aby byla vrstva vyrovnaná.
 6. Barevnou část zabalte fólií.
 7. Opakujte celý proces se zbytkem vlasů. Nedovolte, aby se výrobek dostal na pokožku hlavy - bude to spálit hodně.
 8. Nasaďte plastovou krytku nebo běžnou tašku.
 9. Počkejte 30 minut. Čas nelze překročit - může způsobit ztrátu kudrlin.
 10. Někde za čtvrthodinu vyhodnoťte výsledek. Pokud se prameny rozjasní, umyjte čisticí prostředek vodou.
 11. Odstraňte krytku a odklopte fólii.
 12. Opláchněte hlavu tekoucí vodou.
 13. Připravte nátěr podle pokynů v balení.
 14. Aplikujte na vlasy asi 20 minut.
 15. Opláchněte s tekoucí vodou.
 16. Použijte fialový šampon.
 17. Využijte hydratačního balzámu.

Je to důležité! Při opětovném zpracování bělícího prostředku je třeba použít pouze na regrown kořeny.

Jak zachovat čistou barvu?

Chcete-li zachovat světelný tón bez žloutnutí delší dobu, zjistěte, jak správně pečovat o vaše vlasy. Užitečné tipy vám pomohou s tímto:

 • Neumývejte hlavu tekoucí vodou - obsahuje částice rezavé soli a jiné škodlivé složky. Nejlepší možnost - vařená a minerální voda (druhá může být použita pouze pro oplachování);
 • Pro styling zvolte bezbarvé gely, pěny, spreje, pěny nebo laky;
 • Buďte opatrní při použití domácí masky - ovoce, bobule a jiné přírodní ingredience mohou zanechat barevné skvrny na blond vlasy;
 • Pro blondýnky nejsou masky na bázi oleje vhodné - mohou vést k odbarvení stínu;
 • Šampony, masky, balzámy a další prostředky, které obsahují bylinné komplexy, infuze nebo odvarky. Pro blond, pampeliška a heřmánek jsou velmi nebezpečné - dávají jí teplý zlatý tón;
 • Pravidelně používejte tonikum nebo balzám k udržení barvy (stříbrná, modrá, fialová). S jejich pomocí můžete také skrýt regrowwn oblasti;
 • Asi jednou za měsíc pamatujte na šampon pro hluboké čištění pramenů - dobře opláchnou zbytky činidel,
 • V bazénu nebo v lázni chráňte vlasy speciálním uzávěrem;
 • Vždy si pamatujte, že ztmavující kořeny velmi rozmazávají blonďatá;
 • V extrémním ohni noste šatku nebo klobouk - barva slunce se ztrácí. Nezapomeňte aplikovat sprej se silnou ochranou proti UV záření;
 • Umyjte si vlasy šamponem na bělené vlasy.

Tipy na péči o vlasy po bělení:

Jak odstranit žlutost, pokud se objeví?

Pokud po zbarvení máte ještě žlutou barvu, pokuste se ho zbavit domácími léky. Níže popsané možnosti jsou vhodné jak pro přírodní, tak pro barvené blondýny.

Recept číslo 1. Medová maska

 1. Tepelně tekutý med.
 2. S tímto výrobkem dobře namočte celou délku.
 3. Vytvořte oteplovací víčko celofánu a froté ručník na hlavě.
 4. Po 8 hodinách vypláchněte.

Med má bělící, vyživující a zvlhčující účinek, takže recept bude velkým přínosem.

Číslo receptury 2. Maska cibule

 1. Rozemlejte v mixéru 2-3 cibule.
 2. Vyplňte výslednou hmotnost 400 ml vody.
 3. Varujte 15 minut.
 4. Chladit, filtrovat a aplikovat na prameny.
 5. Umyjte hodinu se šamponem.

Tato maska ​​také dělá velice dobrou práci, ale kvůli ostrému cibulovému pachu se k tomu všichni nedohodli.

Recept číslo 3. Lemonová maska ​​a máchání

 1. Smíchejte v jedné misce 50 g. kefír, 10 g. vodka, 1 polévková lžíce. l citronovou šťávou a 1 vejcem.
 2. Přidejte 1 polévkovou lžíci. l šampon.
 3. Nasytí celou délku.
 4. Po 1 hodině umyjte.
 5. Opláchněte vlasy citronovou vodou (1:10).

Recept číslo 4. Oplachování čaje

 1. Vaříme silný zelený čaj.
 2. Míchat tento svazek s 1 litrem teplé vody.
 3. Po každém mytí vypláchněte zámky.

Tento recept je pravděpodobně užitečný pro majitele studené blond.

Jak vidíte, barvení vlasů v blondě zahrnuje pozorování mnoha důležitých nuancí. Ale věřte mi, všechny tyto snahy jsou plně ospravedlněné - v důsledku toho budete mít čistý a stylový nádech.

Viz účinný recept na odstranění žlutého odstínu z vlasů (video)

Barva pro světle hnědé vlasy bez žloutnutí

Jaká barva může zesvětlit vlasy bez žloutnutí? Nejlepší zjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí (recenze)

Změna barvy vlasů pro ženu je více než jen změna obrazu. To je změna nálady, v životě. Vzhledem k tomu, že často postrádáme světlo a jas, někdy chceme do zrcadla přidat do našeho odrazu jas. Blond barvení je jedním z populárních způsobů, jak zvýšit náladu a pozitivní změny.

Někdy je však situace zastíněna skutečností, že barva není stejná, jaká byla zamýšlena. Oprava blond je poměrně složitá procedura, bez ohledu na druh a barvu vlasů. V závislosti na zdrojové barvě může blond stát žlutě nebo červeně. Tento zcela nežádoucí a neatraktivní výsledek může vážně potlačit radost ze změny.

Na trhu kosmetických přípravků je naštěstí mnoho nástrojů pro péči o blond vlasy. Šampon, pěna nebo zesvětlující barvivo na vlasy bez žloutnutí pomůže nejen zbavit se žlutého odstínu, ale také udržet barvu dlouhou dobu.

Obtížnost barvení

Žlutost se objevuje kvůli přítomnosti určitých barevných pigmentů ve vlasech, které tvoří přirozenou barvu. Použití blond barvy neumožňuje úplné natření těchto pigmentů. Zejména na tmavých vlasech vypadají jako různé odstíny žluté. Když je barva vyplavena, objeví se žlutá barva.

V tomto ohledu je třeba před barvením provést změnu barvy vlasů a zničení pigmentu, který způsobuje žlutost.

Co určuje vzhled žluté barvy

Samozřejmě je jednodušší vyhnout se vzhledu žluté barvy, než se zbavit již nabarvených vlasů.

Vzhled žlutých odstínů na srsti je primárně kvůli kvalitě barviva. Jaký druh barvy, aby se tmavé vlasy zbavily bez žloutnutí, je těžké říci, že musíte také použít jiné prostředky. Kromě barvy však existují další důležité faktory ovlivňující konečnou barvu vlasů, například:

 • Přírodní barva vlasů, stejně jako jejich struktura a množství pigmentů.
 • Obecné zdravotní kadeře, žádné suché tipy.
 • Barvení vlasů v minulosti.
 • Dodržování pravidel při malování.

Zesvětlovací činidla

Pro osvětlení vlasů existuje spousta různých nástrojů, které lze použít doma. V mnoha značkách péče o vlasy existují samostatné linky, kde jsou prezentovány produkty, které pomáhají dosáhnout krásné blond barvy bez žloutky a také zachovat barvu. Nejběžnějšími prostředky jsou:

 • Světlejší barvy.
 • Zesvětlující spreje a gely.
 • Tónovací kůže.
 • Tampónové šampony.

Výběr prostředků je však určen nejen touhou, ale také počátečními údaji o srsti. Před nákupem výrobku musíte pečlivě prozkoumat složení, stejně jako vlastnosti použití výrobku.

Jaký nástroj si můžete vybrat

Barviva dodávají vlasům požadovanou barvu a dlouhou dobu se drží. Ale musíte si pečlivě vybrat stín, přemýšlejte o tom, jaká barva má barvit vlasy bez žloutnutí. Ženské recenze a odborná rada se shodují, že je nejlepší vybrat si chladné odstíny popelavá barvy pro žluté barvy. Výhodou barviva je, že může být použita na přírodní vlasy jakékoliv barvy. Nicméně, zjasňovače obsažené v barvách, jako je čpavek, mohou poškodit vlasy.

Pro přirozené vlasy je lepší používat méně traumatické prostředky, například tónované šampony. Neobsahují peroxid vodíku a amoniak. Mírně odlehčují vlasy a zbavují se žlutého odstínu. Pomáhají také barevným zámkům, které nakonec získaly žlutost. Na druhou stranu, jakýkoliv efekt šamponu není trvalý, bude vyprázdněn za pár týdnů, v závislosti na frekvenci mytí vlasů.

Pěna, gely a spreje také působí povrchně. Mohou osvětlit pouze jeden nebo dva tóny. Nicméně, pro blond vlasy, oni jsou nejlepší fit. Nepoškozují strukturu kudrlin, ale spíše pomáhají pro jejich lesk a hladkost. Stínicí gely se běžně používají k tomu, aby se projevil účinek spálených vlasů. Účinek trvá déle než při použití pěny. Spreje se řídí zásadou postupného objasňování. Při aplikaci na vlasový sprej začne působit na interakci se slunečním světlem. Výsledkem je, že vlasy získají nádherný lesk.

Jaká barva má barvit vlasy bez žloutnutí

Existuje mnoho vysoce kvalitních barev, které dávají dobré výsledky. Konečná barva však závisí převážně na srsti. Existuje řada produktů, které se osvědčily na dobré stránce. Takže, jaké jasné barvivo pro vlasy bez žloutnutí je lepší?

Profesionální a poloprofesionální barvy

 • BBCOS White Meches Bělení.

Zesvětlovač vlasů pro plné zesvětlení funguje dobře i na velmi tmavých kadeřích. Nicméně je nezpůsobuje poranění kvůli mírnému působení složek při bělení. Produktová řada této značky je doplněna speciálním kořenovým čističem.

Tento úplný zjasňovací systém obsahuje tři komponenty, a to: zesvětlující iontové prášky, intenzivní sérum a kondicionér. Účinně se vyrovnávají s žlutostí, aniž by poškozovaly vlasy, protože neobsahují amoniak. Jeho použití se však předpokládá pouze v profesionálních obchodech. Technologie použití nátěru a výběr odstínů a dalších součástí je velmi důležitá pro správné sledování. Z tohoto důvodu se nedoporučuje zkoušet sami. V tomto případě není tento efekt zaručen.

Profesionální zjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí, které lze zakoupit pouze ve specializovaných salonech nebo v internetových obchodech. Je snadno použitelná a dostupná pro neprofesionály. Přehledy potvrzují, že výsledek barvení touto barvou je vždy předvídatelný a odpovídá odstínu v paletě. Hlavní věc je vybrat správný odstín ve velké paletě barev, které jsou zastoupeny v sestavě značky. Tato barva je také nasycená a proto odolná.

Barvy pro domácí použití

 • Odlévání Creme Gloss L'Oreal.

Vhodná spíše pro přirozeně lehké kadeře jako zjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí. Recenze potvrzují účinnost nástroje a přirozené barvy. Paleta odstínů je velmi velká a můžete vybrat vhodný tón. Barva je odolná a vlasy jsou světlé a lesklé.

Barva pro pečlivé vysvětlení vlasů neobsahuje amoniak. Snaží se dobře, aby jim dala krásnou intenzivní blond barvu. Vzhledem k nepřítomnosti amoniaku není nebezpečí poškození vlasů. Kromě toho je součástí barvy různé přírodní složky, které pomáhají posilovat a léčit vlasy.

Nedávno získala popularitu jako dobře zjasňující barvivo na vlasy bez žloutnutí. V rubrice značky existují různé prostředky pro barvení, bělení a tónování vlasů, které dávají trvalé a intenzivní barvě blond. Kudrlinky jsou lesklé a barva zůstává dlouhá.

Tento nátěr je jedním z nejdůležitějších. Kvůli nepřítomnosti amoniaku v kompozici však může zesvětlit vlasy jen několik tónů. Proto je vhodné, spíše, majitelé přirozených světlých kadeří. Je však zaručeno, že nezanechávají na barvených vlasech žlutou barvu. Pro ty, kteří chtějí strávit jemný, ne traumatický účes, ale s dobrým zabarvením, je Matrix nejlepším zjasňujícím barvivem na vlasy bez žloutnutí.

 • Blonde Ultime Schwarzkopf.

V sestavě značky existuje spousta produktů, které vám pomohou získat krásnou blond barvu a zbavit se žloutku, například spreje a kondicionéry. Jsou zvláště účinné na velmi tmavých vlasech. Barva také poměrně efektivně zvládne žlutou barvu, ale v paletě je pouze 8 odstínů, z nichž není snadné zvolit si vlastní barvu. Také buďte opatrní, když barví vlasy s permem. Výsledek může být nepředvídatelný.

Postup bělení vlasů

U různých vlasů se doporučení mohou lišit a je nejlepší konzultovat s odborníkem. Jaký druh barviva dobře osvětluje vlasy bez žloutnutí, závisí na barvě, struktuře, přítomnosti štěpkovaných konců a další. Existují však obecná pravidla, která jsou pro většinu stejná.

 • Pro ty, kteří mají v této barvě přirozené červené nebo barevné kadeře, je nutné před barvením vyblednout vlasy. V opačném případě nebude možné získat barvu bez žloutnutí. Zvláště ti, kteří používali přírodní barviva jako henna.
 • Brunet je ještě těžší dosáhnout správné barvy blond. Osvětlení a bělení je pro vlasy traumatizující, protože je nutné vyprázdnit několik vrstev pigmentu. Nejlepším řešením je postupné barvení vlasů o několik stínů světlejší. Takže budou méně poškozeny a barva bude intenzivnější a bez žluté barvy.
 • Přirozeně blond vlasy mohou být barveny blond, téměř bez poškození. Nicméně, aby se zabránilo žloutnutí, je lepší vybrat si platinové a asymetrické odstíny.

Doporučení před lakováním

Je-li poškozeno, je kontraindikováno k barvení vlasů v jakékoli barvě. Světlá barva nejprve zdůrazní suchost a bolest kadeří a za druhé, výsledek zbarvení může být nepředvídatelný. Takže vlasy s permem mohou náhle reagovat na bělení. Také na kudrlinkách, usušených sluncem, musíte začít opatrně barvit.

Během barvení čpavkem nebo peroxidem vodíku je zakázáno používat kovové předměty. Jejich interakce s nátěrem může mít nežádoucí účinek na vlasy.

Dalším důležitým doporučením by bylo použití čisté vody při spláchnutí barvy. Přítomnost rzi může poškodit i nejlepší výsledek.

Podle pravidel, stejně jako s použitím dobře zjasňujícího barviva na vlasy bez žloutnutí, která je správně přizpůsobena charakteristikám vlasů, můžete dosáhnout dobrého výsledku, když jste obarveni doma.

Jaká barva na zesvětlení vlasů bez žloutnutí: chemie nebo přírodní ingredience?

Mnoho žen ví, že v procesu osvětlení vlasů vzniká nevyhnutelná otázka: jaký druh barvy ulehčí vlasy bez žloutnutí. Chemické nátěrové hmoty v tomto případě nejsou pomocníky, proto je stále více nutné se obracet na vyzkoušené a testované lidové prostředky.

Jaký je důvod?

Příčiny žlutosti v blondování jsou dobře známé. Jedná se o chemickou reakci barviva s přírodním pigmentem obsaženým ve vlasech. Nejčastěji v žlutých vlasech s chemickým barvivem je špatná barva vinná, algoritmus procesu barvení je přerušený (doba expozice produktu), špatně kvalitní oplachování vlasů, ostrý přechod (bez přechodných kroků) od modré k lehkým blond.

Šampony a balzámy odstínů

Existuje několik způsobů, jak eliminovat žluté vlasy na bělení vlasů. Který z nich je lepší, je na vás. Například můžete použít profesionální řadu barevných šampónů a balzámů. Nebo okamžitě zbarvte vlasy bez žloutnutí. Mezi obchody, které bojují s žlutou barvou, můžete zavolat: "Silver" šampon (stříbrný šampon), speciální šampon od žluté barvy, speciální barvivo na vlasy bez účinků žloutnutí.

Poslední produkt používala dívka jménem Ju_letta a nechala ji pozitivní zpětnou vazbu. Píše: "Koupím Fiona Creative Color barvu dlouho a jsem velmi potěšen. Vždycky jsem vzal zářivý "Blonďatý odstín" a po použití jsem nikdy neviděl žluté vlasy v mých vlasech. Pokaždé se místo "kuřecího masa" získává krásná sněhově bílá barva. Samotná barva je poměrně hustá v konzistenci, neprůstává a téměř nehmatává pokožku hlavy. Všichni přátelé jsou překvapeni a ptají se, jaká barva dává tak úžasnou barvu. Neklamám, fotku vidíte.

Ale uživatel YanaSilver zkusil další šampon a byl potěšen. Píše: "Zkoušel jsem značku Sessio pro blond vlasy, žloutnou neutralizační látku. Šampon je úžasný! Již po prvním praní je žlutá barva pryč. Je pravda, že je zde jedna nevýhoda: šampon stále vysušuje vlasy. Ale myslím, že tu dobrý balzám pomůže. Výsledkem absolutní blondýny na fotografii.

Jako jiné nechemické prostředky k odstranění žlutosti z vlasů mohou být různé produkty rostlinného původu - rebarbora, citronová šťáva, med, kefír a vejce.

Bílé masky

V domácnosti je velmi vhodné provádět z těchto složek bělící masky. Jedná se jak o tmavé, tak o blond vlasy. Níže jsou uvedeny recepty pro takové směsi.

Zlato

Ve vodní lázni tavte 1 šálek nesladeného medu. Nalijte med do hlubokého šálku a jemně jej navlhčete pramenem. Každé fólie zabalte do několika vrstev fólie, aby nedošlo k průtoku medu. Nejlépe potřeme hlavou ručníkem. Počkejte poprvé asi hodinu a v následující době, aby se doba expozice masky nastavila na 3 hodiny.

Rebarbora a bílé víno

Vezměte drcený kořen rebarbory ​​a nalijte 2 sklenky bílého vína. Vařte na sporáku a odpařte. Odstraňte z tepla a vychladnout. Po mytí filtr a opláchněte vlasy tímto vývarem.

Kefír Lemon

Smíchejte čerstvý kefír (50 ml) se 2 lžícemi vodky, přidejte 1 polévkovou lžíci šamponu a nalejte do směsi koncentrovanou citronovou šťávu (50 ml). Přidejte zbité surové vejce. Aplikujte směs na vlasy a podržte ji 1 hodinu.

S glycerinem

Sušený kořen rhubarbů se rozemele v mlýně na kávu na prášek. 150 g prášku nalijte 200 ml vroucí vody a přidejte 60 g glycerinu. Držte vše pod krytem po dobu půl hodiny. Aplikujte směs na vlasy.

Naše volba

Když hovoříme o nejsilnějších nástrojích, které odstraňují žlutost z vlasů, je to citron a skořice. Opláchněte vlasy citrónovou šťávou stejným způsobem jako při bělení a škorice se rozdrtí na prášek a přidá se do šamponu k mytí vlasů.

Video

6 způsobů, jak odstranit žlutost pomocí masky a máchání

Ve většině případů se po neúspěšném nebo nesprávném zbarvení objevuje žlutá barva, která vzniká, když mezi barvivy a pigmenty nastane chemická reakce. Kolik bude tento žlutý odstín intenzivní závisí na individuálních vlastnostech původních odstínů.

Žluté vlasy - důsledek chemické reakce barviv

Barva pro zesvětlení vlasů bez žloutnutí není neobvyklé, stačí vědět, co koupit a jak malovat prameny s ním, množství času pro stárnutí a podobné nuance.

Jak zesvětlit vlasy po barvení nebo praní

Chcete-li odstranit žlutost z vlasů, měli byste si článek přečíst až do konce, využít naše rady ohledně schůzky a najít zdravý vlasový lesk bez zbytečných odstínů.

Měli byste se zbavit žloutnutí

Příčiny žloutnutí: nekvalitní barva

Žluté vlasy se objevují z několika důvodů. V průběhu barvení vzniká "vedlejší efekt", spojený s neopatrností mistra nebo kvůli jeho vlastní nevědomosti. Takže důvody pro vzhled:

  Barevnost na špatné technice, nejčastěji žlutá barva vlasů se objeví po skončení lakování. Je nutné dodržovat všechny kroky, odolat nátěru na dobu určenou pro určitou barvu, ne méně než to, co je uvedeno v pokynech.

Žlutost - výsledek nevhodného zafarbení

Poradenství: za účelem odstranění těchto chyb je lepší jít na profesionálního mistra v salonu nebo holičství, kteří vědí, jak správně zvýraznit, barvit, tonizovat a zabarvit. Rozhodnete-li se zachránit doma zbarvení, můžete sotva udělat to správně a pak se rychle zbavit žluté vlasy.

Malé nebo špatné barvy. Žluté prameny se vyskytují při použití prostředků s nízkou kvalitou nebo s vypršením platnosti, které barví nebo rozjasňují vlasy. Ve většině případů je samozřejmostí výběr výrobků a jejich použití doma.

Před a po barvení

Tip: Chcete-li zesvětlit barvu vlasů bez žloutnutí, je kvalitní a dobrá, konzultujte s odborníkem předem, jejich bohaté zkušenosti a zkušenosti jsou to, co potřebujete pro krásný účes a barvu.

Postup oplachování k dokončení bělení nebo barvení. Důležitým krokem v procesu barvení je oplachování, pro které by se měla použít pouze čistá voda, v žádném případě z kohoutu, v samostatném případě, pokud je na něm filtr. Voda z akvaduktu se děje se solemi, rzí a jinými negativními nečistotami, které při pádu do otevřených vlasových vah reagují s nátěrem a vyvolávají vzhled žlutých kudrlin.

Po barvení opláchněte vlasy.

Tip: Předtím, než půjdete do kadeřnictví a zjistíte, zda je filtr určen k čištění vody na kohouti, pokud ne, je lepší koupit v nejbližším obchodě 1-2 velké láhve čištěné vody. Bude to trochu dražší, ale po zvýraznění nemusíte odstraňovat žlutou barvu.

Barvení nebo rozjasnění světlých brunet. Pokud má bruneta velkou touhu rychle se stát blonďatou, je třeba si uvědomit, že taková malba bude doprovázena žlutou barvou. Faktem je, že přirozené pigmenty se snaží převládat nad těmi, které jsou v barvě. Tento postup se provádí několikrát a během ní by měla být použita zjasňující látka pro vlasy bez žloutnutí. Výběrem takového nástroje dosáhnete co nejvíce požadovaného výsledku, ale abyste se ochránili před běžným problémem, je třeba tónovat vaše vlasy po zesvětlení.

Je to důležité! Kardinální změna obrazu s černovlasým až blondým bude pro vaše vlasy velkou ránu. Vlákna se stanou křehkými, suchými a ztratí svůj přirozený lesk a vitalitu, bude to trvat dlouho, než je obnoví. Když to víte, pečlivě si přemýšlejte, zda vaše vlasy stojí za takové utrpení? A najednou tato barva nebude fungovat!

Jak můžete odstranit žluté blond vlasy opravné prostředky

Existují osvědčené domácí a profesionální způsoby, které odstraňují nežádoucí žlutou barvu z pramenů. Odvolání hodně závisí na zdroji pigmentů.

Jak zesvětlit hnědé kudrlinky doma bez poškození?

Dáváme vám několik tipů, které vám pomohou odstranit žlutost z zvýrazněných vlasů.

Existuje několik možností, jak se zbavit žloutnutí.

Odbarvení pramenů tonikem po barvení nebo zvýraznění

Pokud se tak stane, že jste po barvení vlasů získali nepříjemný odstín červené barvy, měli byste použít zjasňovač, ale ne bezprostředně po proceduře, ale počkejte 5 dní. Pro zesvětlení vlasových kořenů bez žloutnutí použijte kvalitní výrobek, který testují jiní zástupci krásné poloviny lidstva. Pokud nevíte, co chcete koupit, poraďte se s kadeřníky.

Konzultujte s odborníkem

Postup bělení by se měl provádět několikrát, ale ne za sebou, po dobu 5 až 7 dní, nevyschává vlasy a nedává je křehký, v ideálním případě by expozice trvala 2 týdny.

Vyberte nejlepší metodu pro tmavé prameny založené na recenzích.

Existují účinné prostředky pro žloutnutí vlasů, jejichž sortiment patří mezi mnoho obchodů a supermarketů domácích a individuálních chemikálií. Věnujte pozornost značce stříbra. Součástí nástroje je sada aktivních látek a pigmentů fialové barvy, které pomáhají odstranit žlutost z vlasů a poskytnout bílý odstín. Šampon, který odstraňuje žloutnutí ze vlasů, má také nevýhodu - v některých případech se stává žlutými vlákny do odstínů popela, lila nebo lilku.

Tip: Před zakoupením požádejte svého kadeřníka, jaký druh barvy zesvětlí vaše vlasy bez žloutnutí, a také, aby se zabránilo nežádoucím důsledkům, které je lepší vybrat šampon pro vlasy melirovannyh proti žloutnutí.

Estelleův šampon s odstínem bílých vlasů

Takové produkty byly dobře zavedeny mezi těmi, které jsou schopné odstranit žlutý pigment z vlasů. V sortimentu je hodně platinových, perleťových, perlových a stříbrných odstínů. Šampon se aplikuje na vlasy po dobu 3-4 minut a vymyje se, postup by měl být prováděn při každém třetím šamponování.

Tampónový šampon

Tip: Chcete-li odstranit žlutou barvu s hnědými vlasy, použijte profesionální sadu nástrojů ke zlepšení barvy a struktury.

Před a po odstranění žluté barvy

Masky s bělícím účinkem na bázi kefír, medu a citronu

 • S medem. Bílé barvivo na vlasy bez žloutnutí je dobrým prostředkem, ale pokud se ukázalo, že jste po barvení objevili žlutou barvu, vytvořte masku s medem. Vezměte med 5 polévkových lžic, pokud je hustá tavenina, rozprostřete problémové oblasti a zabalte s polyethylenem. Maska se aplikuje po dobu 60 minut;

Maska na vlasy s medem pomůže bělit vlasy

 • S rebarbem a vínem. To je skvělý způsob, jak vyblednout vlasy bez žloutnutí, a proto si vezměte pár kořenů rebarbory ​​a ¼ šálku vína, nejlépe bílé a není levné. Třepeme kořen na struhadle, přidáme na víno, přivedeme k varu, necháme vychladnout a vytvoříme masku. Držte masku 60 minut a poté ji umyjte;
 • S kefírem. Smícháme šálky kefíru s vodkou nebo zředíme slabým ethanolem, přidejte produkt, s nímž si umyjete hlavu, vejce a vymačkáte citronovou šťávu, promícháte všechny přísady a distribuujte rovnoměrně v problémových oblastech, opláchněte vodou po několika hodinách.
 • Výše uvedené metody pomohou bělit vlasy a udělat to krásnější.

  Doufáme, že naše tipy vám pomohly a vy jste mohli dosáhnout vynikajících výsledků.

  recenze 2 v 1: jak namalovat kořeny v blonďatém bez žluté doma (tón 12/1) a druhá malba z tmavé světlé hnědé (tón 9/13).

  Mám rád blondýnu bez žloutnutí, a ačkoli to není vždycky, je stále možné experimentovat. Nejčastěji barví v salonech, ale poté, co mi pán řekl, že musím každý měsíc jít za ní a zbarvovat 1 cm kořenů, rozhodl jsem se, že bych se měla bez ní pokoušet namalovat kořeny, není to tak obtížné. Samozřejmě jsem si vybral profesionální barvu, tentokrát Inebrya Color 12/1 Platinum blond extra popel. Proč jsem si vybral tuto barvu, vysvětlím, je důležité, abych odstranil žlutost z kořenů, a proto je zapotřebí popel. I když po barvení můžu být šedovlasá, ale to není na dlouhou dobu, všechno je vymyté a hladká, krásná blond se stává. Malovat s lněným olejem a aloe vera, aby vlasy neměly mnoho škod. Cena 7-10 dolarů. Výrobce nátěrových hmot: Itálie. Mým úkolem s pomocí této barvy je vyrovnat barvu u kořenů a malovat přes 1 cm z mých přirozených vlasů (barva je světle hnědá:.

  A tak probereme tuto barvu:

  • ve zkumavce o objemu 100 ml bude pro kořeny dostačující 25 ml na 50 ml oxidačního činidla, je to více, hlavní je 1: 1,5 (na balení); nebo 1: 2 (doporučeno kadeřníkem);
  • vůně barvy je velmi příjemná;
  • snadné použití;
  • udržujte na kořenech 25-30 minut;
  • barva se nepečuje.

  Fotografie pořízené v koupelně, ale barvení a během:

  (fotka kořenů - u okna se můžete jen podívat, jakou barvu bude na ulici)

  Výsledek: rovnoměrně zbarvené vlasové kořeny bez žloutnutí.

  Mimochodem, po drahém salonu byly mé kořeny mnohem horší, a tak si myslím, že nemůžete platit a barvit vlasy doma a ještě více kořeny. Vlasy jsou měkké a nepoškozené, vždy po lakování aplikujte lékařskou masku. Pro srovnání chci říci, že po Vella Prof, vlasy byly šedé na chvíli a pak okamžitě dokonalý výsledek a žádný popel. Jsem potěšen výsledkem, doporučuji barvu.

  Moje experimenty s blondem už dávno skončily, a teď jsem se rozhodla růst svou přirozenou barvu. Za to jsem již dvakrát překreslil a všechno bylo jiné. Poprvé byla barva Baco (od blond až po mléčnou čokoládu), podruhé byl Garnier (od mléčné čokolády až po tmavou blond) a přesto jsem se rozhodl vrátit se k milovanému Inebryovi. Tentokrát je tón 9,13. Výsledek zbarvení je vidět na fotografii (původní barva je tmavá blond).

  Jiné vlasové výrobky, které jsem použil:

  Elixir na konce vlasů Wella Enrich.

  Maska-balzám na vlasy Estel Hydro-maska ​​na vlasy Hluboká hydratační péče

  Estel vlasové sérum lehké hydratační sérum pro vlasy Aqua Otium

  Estel Estel OTIUM AQUA vlasový balzám hydratační balzám

  Cestovní sada Estel Estel Professional SUN FLOWER

  Kondicionér na vlasy KEEN Conditioner

  Koktejlová péče o Estel Blossom Otium Color Brightness

  Maska na vlasy Parisienne Semi Di Lino

  Mon Platin DSM Mon Platin Classic šampon pro suché a barvené vlasy

  Sérum na vlasy ELFA Burdock

  Barvivo na vlasy Garnier Color naturally creme

  Laminování vlasů MATRIX PRO +

  Důkaz Estel ESSEX 0 / 00N Neutrální

  Maska na vlasy Inebrya Ice cream dry-t -

  Ropový olej na vlasy Čistá linka

  Expresní kondicionér "Extrémní zotavení"

  Balzám na vlasy Recepty babička Agafi Tlustý balzám Agafi

  Sada nástrojů I provenzali Semi di Lino

  Co potřebujete. Chcete dokonalou blondýnu bez žloutnutí?

  Moje přirozená barva vlasů je světle hnědá. V rané dospívání, stejně jako mnoho, začaly experimenty s vzhledem a vlasy stejně. Pravděpodobně jsem nebyla pouze zelená nebo modrá, ale podařilo se mi to vyzkoušet tolik odstínů, ale nakonec jsem si uvědomil, že blond je pro mě dokonale ideální, zvlášť když jsem byla bílá než bílá až do 7-8 let, takže tato barva je také moje vlastní

  Zkoušel jsem mnoho barviv na vlasy a žádný z nich neměl požadovaný výsledek. Spálila si vlasy a získala ošklivě žlutý odstín. V důsledku toho jsem se snažil o radu estel kadeřníka a po dobu 7 let jsem zůstal věrný této barvě. Použily dva odstíny - skandinávské a polární, zastavily se ve druhé barvě. Celé jméno ESTEL ESSEX - S-OS - 161 polární.

  Cena 51 UAH. (130 rublů).

  Objem 60 ml.

  Sliby výrobce:

  Nádherná krémová barva Estel Professional Essex S-OS nejenže umožňuje vylepšit vlasy o 4 tóny, ale také najít požadovaný odstín ve stejné barvě. Chcete-li vybrat požadovaný odstín, musíte vyndat kyslík s správným procentním podílem (3, 6, 9 nebo 12%). Široká škála barev umožňuje vybrat si svůj oblíbený tón, který příznivě zvýrazní váš neodolatelný. Výrobek není vhodný pro tónování.

  Složení blesku Estel Professional Essex S-OS obsahuje unikátní komplexy, které zaručují kvalitní a spolehlivé výsledky. Jedinečný molekulární systém "KEs" zajišťuje trvanlivost a intenzitu barvy díky hlubokému proniknutí do struktury každé srsti. Proto je zaručeno sto procent barvy nad šedou barvou. Systém Vivant "VS" pomáhá obnovit pružnost vlasů. Guarana a extrakt ze zeleného čaje zvlhčují a poskytují lesk, objem a dobře upravený vzhled.

  Malovat pokožku hlavy mě nezapálí, podráždění se nikdy nestalo. Po zbarvení na kořeny zůstává velmi světlý lilac odstín, je sotva patrný a je vypraný maximálně 1-2 šampony.

  Celá délka vlasů byla barvena jen poprvé, pak jen kořeny a Estel stínicí šampon. Nebarvím sám sebe, důvěřuji zkušené ruce kadeřnické přítelkyně. Odfarbuji kořeny asi jednou za 4-6 týdnů, oxidační činidlo je 9%, držím 40 minut na vlasy, díky tomu jsem konečně dokázala do pasu vyrůst krásné dlouhé vlasy. Moje kořeny před barvením A po barvení, taková barva na konci

  Existuje samozřejmě taková nuance, že vlasy na zadní straně mé hlavy se ukáží být trochu tmavší a nechtějí být v žádném případě osvětleny, ale to je již rys vlasů a skutečnost, že v létě tam nezmizí

  Řekněte mi, jak malovat v bílé bez žloutnutí a bez poškození vlasů, pánové už nevěří

  Valerie Sobolevová

  Koupit nátěr s nádechem perleťově blond nebo jasně blond. Nechte výsledek v 2-4 barvách, ale barva bude úžasná. Lepší loreal. Nyní není k dispozici žádná schránka a chcete napsat číslo barvy. A jak malovat doma, aby se kořeny nelišily. Stejná 10letá blondýnka, 2krát byla v kajutě, jenom zničila všechno.

  Marinka Nejlepší

  Mají barvu doma sám, pokud jsou vaše vlasy nepoškozené, můžete je barvit (úplně) barvou Loreal Preference, Stockholm tone, mám z ní bílý chlup a pak používám šampon, o kterém se právě nachází..
  Vlastně jsem sám majitel bílých vlasů a za to jednou jednou za 4-5 týdnů nejprve odfarbuji tmavé kořeny s blonďatým dárcem, pak je zbarvím touto barvou (dávám ji na půl hodiny) a jednou za tři barvy aplikuji 5-10 minut později plná délka vlasů.. plus jednou týdně moje barva bonacure šetří stříbrný šampon, chladně odstraňuje žloutnutí - super věc, ale neměla by se umývat víc než jednou týdně, protože se vysychá.

  Evgenia

  Taky jsem chtěla být blondýnka, bělená sama, moje vlasy vylezly jako krupobití z oblohy, bylo to stejně jako sláma 100% výsledku nebude fungovat a pokud ano, ne dlouho. Zkuste tonik na vlasy stejně, neškodí. A z nějakého důvodu byste nechtěli malovat v popelce, také jsem trpěl a plivl na blond a stal se popraskaným jako zvýraznění, šampon na drop je obecně neškodný. A v takových případech jsem použil profesionální masky a balzámy, které používají kadeřníky a staly se lehčími.
  Přeji vám štěstí ve svém cíli!

  Bílá čokoláda

  Takže ne pán. V závislosti na barvě vlasů! Mám blond a žlutá se objeví později! ale je to z prachu, atd. Pro to je třeba vzít řešení čističe (tónování perla nebo jiné) mix s trochou vody rychle opláchněte a okamžitě umyjte! neudržel minutu! a on umyje prchavost!
  Jsem šokován! Estel vylije barvu? neříkej mi ponožky! Pracoval jsem v obchodě a viděl s jakou hrůzou přišli po nás po této barvě! ačkoli v Rusku to může být považováno za normální!
  Řeknu ti, jak jsem to udělal!
  Vaše blondýny! každé 2-3 měsíce bělené s malými prameny v parehmaherskoy! Stala se blonďatá a světlovlasá! Nyní opravdu trochu rozdrcené barvy jinými prameny, ale v podstatě jsem takový

  Uživatel byl smazán

  Nepoužívejte domácí barviva, jsou velmi škodlivá díky koncentraci těžkých kovů. Důrazně doporučuji nalézt zkušeného mistra, který vám kompetentně změní barvu a poté vás zjemní ve stínu, který chcete. Také doporučuji používat produkty Estel Professional, barva je jemnější, kvalita vlasů po barvení je vynikající.

  Helga

  Mistři, kteří jste právě narazili na zdánlivě křivky. No, vlasový pigment je. Jen málo lidí dokáže získat úplně bílou barvu, protože žlutý pigment ve vlasech je často velmi silný, stejně jako váš.
  Jediná cesta ven - nejprve se nesnažte získat papírovou barvu. Budete jen zničit vaše vlasy, zvláště když jste doma. A tak se zlomí, ale budou jako sláma obecně. Kromě toho jsou všechny barvy skla pro osvětlení hlasování velmi těžké. Stačí, abyste si správně zpevnili vlasy. Neexistuje žádná žlutá, jen čistě drahá blondýnka. Nebo musíte dostat účinek šedých vlasů? Něco je pochybné...
  A doma s takovým pigmentem nedosáhnete přesně krásnou dlouhotrvající barvu. Hledáte profesionální barvu. Jako technik bych udělal toto: kořeny jsou zesvětleny blond práškem na světle žlutou barvu, pak se ne-samiachne barva s jemným fialovým odstínem aplikuje na všechny vlasy na 10. úrovni a udržuje se, dokud je žlutost úplně neutralizovaná a dokonce i klesající déle, aby získal chladnější tón. Poté, doma, nejdříve používáte trvalé šamponování pro barvené vlasy na mytí, abyste nezbavili odstín a jednou jednou týdně umyjte hlavu se speciálním šamponem pro blondýnky s mírným tónováním. Pak celý měsíc před následným barvením nebude barva vlasů žlutá. Pokud chcete ušetřit spoustu peněz, ale ne tak daleko ušetřit čas, pak vám pomohou obvyklé odstínové šampony a balzámy s fialovým nádechem. Jen vždy zkontrolujte nástroj na jednom pramenu. Pokud je barva příliš koncentrovaná, zředěte produkt (zbarvujte balzámy vodou a šampony pravidelným šamponem). Mějte však na paměti, že barva bude velmi rychle vyplavena, můžete snadno získat nerovnoměrné barvy nebo dokonce stát se Malvina. Takže je lepší utrácet peníze na normální prostředky.
  A rozhodně nikdy nepoužívejte blesk na délku vlasů. No, už se nebudou osvětlovat. Co je teď - maximum. A neptejte se mistrů. A to jsou chytří muži... Proto jsou vlasy rozbité.
  Ale obecně... Přemýšlejte o tom, zda skutečně potřebujete blond... Podívám se na vaše fotky a divím se. Milovník světlé šaty, tmavá rtěnka, jasná žena... Blond vlasy obecně s obrázkem se nevejdou. Tady aspoň zabijete mě, ale vidím vás s hnědovlasou ženou s čokoládovým odstínem vlasů, šikmým dlouhým třeskem a stylováním s velkými vlnami. Pokud je vaše barva typ Letní (přirozené vlasy je popela), pak byste měli znovu zvážit barevný rozsah oblečení a nosit chladné barvy. Pak možná blond vypadá lépe. A pak je všechno jako z různých oper. Rtěnka z podzimní barvy, oranžový oblek z jara, blond vlasy v létě, žlutá blůza obecně od zimy...
  Omlouvám se za kritiku, zvláště když něco urazilo, je to jen moje práce. Považuji harmonii ve vzhledu za důležitější než osobní touhy. Koneckonců, na nás závisí naše vnímání lidmi kolem nás a dokonce i náš úspěch.

  Malá matka

  Řeklo se spousta věcí, řeknu ještě jednu věc - vždy se umyjte hlavou NE HOT s vodou, dokonce i s chladnou vodou, to je minimum, co můžete udělat proti zářivosti. Můj pán mě radil (žiji v Řecku, tady většina těch, kteří se chtějí stát blonďatými, jsou brunetové, ti mistři vědí své věci))

  Pro Více Informací O Suché Vlasy