logo

Shavett - holicí strojek s výměnnými noži

Všichni muži vědí, jaký je holicí stroj s vyměnitelnými noži. Tento nástroj často najdete v kadeřnických salonech či holičství. Mnoho odborníků si nedokáže představit práci bez tohoto mechanismu, protože dokonale oholení vlasů a jasné obrysy.

Dnes budeme mluvit o tak nebezpečném holicí strojce, jako je Shavett. Tato holicí strojka má vyměnitelné čepele, které lze použít pro denní holení. Budeme se naučit výhody a nevýhody tohoto nástroje, zjistit, jaké jsou jeho typy a jak je používat.

Vyměnitelné čepele: všechny výhody a nevýhody

Chcete-li používat žiletky, potřebujete znát všechny výhody a nevýhody tohoto typu holení. Mezi výhody patří:

 • Zakoupením společnosti Shavett budete zřídkakdy vynaložit peníze na nákup nové čepelky, abyste šetřili čas.
 • Čepel lze použít až desetkrát.
 • Jedna čepel nevyžívá strniště a nepoškozuje pokožku.
 • Shavett rychle odstraňuje nežádoucí vlasy.
 • Tento nástroj lze nosit a používat, i když nejsou dobré podmínky.
 • Používáte Shavet, nepřispíváte k znečištění životního prostředí.
 • Nástroj může používat několik lidí, protože jsou vyjímány a vyměněny.

Navzdory několika výhodám má holicí strojček určité nevýhody. Pokud nevíte, jak používat Shavett, pak je vysoká pravděpodobnost, že budete dlouho holení a dokonce se ublížíte. Také musíte zvolit, která čepelka vám vyhovuje osobně. To může trvat spoustu času, protože kůže může reagovat špatně na určité druhy kovů, ze kterých je kotouč vyroben.

Odrůdy holičů

Shavetki mají dva hlavní typy:

 1. Široký profil. Břitva má běžnou čepelí. Když zablokujete ostří, můžete ji převrátit na druhou stranu.
 2. Úzký profil. Razítka jsou na polovinu a jsou oboustranné.

Šavetta byla určena pro profesionály a holičky, kteří profesionálně řezali jejich vousy. I v současné době využívá tento nástroj mnoho kadeřníků.

Co je Shavett a proč jsou zvoleny většinou?

Nebezpečná holicí strojka shavetka má výrazný rozdíl od konvenčních holicích strojků. Ačkoli je vzhled čepelí totožný s klasickou holicí strojkou, můžete v ní vyměnit čepelky.

Některé vyměňte rovné břitvy šroubem. Protože taková holicí strojka vypadá jako běžný bezpečnostní stroj.

Nejvíce upřednostňuje tento typ holicího strojku, protože není tak ostrá jako nebezpečná holicí strojka, ale účinnější než běžný stroj. Shavetka nemusí být pravidelně ostřejší jako nebezpečná holicí strojka. Je velmi pohodlné a snadné použití.

Na rozdíl od běžných strojů je ve střihu pouze jedna čepel, která nepoškodí pokožku tolik. Nemusí být pravidelně měněno, jako jsou obráběcí stroje. Tak jsou peníze ušetřeny. Také nemusíte trávit čas ostřením čepele, můžete ji jednoduše změnit na novou. Taková holicí strojka se nemůže zkazit. Stačí, abyste jednou drželi na obličeji a odstranili všechny zbytečné chloupky.

Jak to funguje?

Používejte tento typ holicího strojku, ty, kteří vědí, jak používat holicí strojky, ale chtějí usnadnit jejich práci. Je důležité, aby během této procedury nebyla ruka třesána a existují jasné pohyby. Chcete mít skútr není tak drahá jako ostatní holicí strojky. Nepotřebuje péči a podkopávání pokaždé.

Aby bylo příznivé použití holicího strojku, potřebujete znát pravidla pro používání nástroje a jak vložit holicí stroj do přímé břitvy. Nástroj Razor se skládá z následujících:

 • Za prvé, musíte parní obličej, aby se holicí strojka dostala do lepšího oholení.
 • Naneste na tvář pěnu nebo jiné výrobky na holení.
 • Nejdříve ohoďte ploché plochy, jako jsou líce.
 • Břitva by měla být v úhlu 30 ° vůči pokožce. Tento úhel vás ušetří z řezů.
 • Správně si vezměte šavetku v ruce. Existuje mnoho různých způsobů, jak to udělat.
 • Protahujte kůži tak, aby ostří ražila vlasy rychleji a lépe.
 • Oholejte vlasy podle jejich výšky.
 • Po dokončení postupu projděte čepel přes obličej proti růstu vlasů. Díky tomu bude vaše pokožka velmi hladká.
 • Oblasti pod krkem a nosem by měly být pomalu a pečlivě oholeny, protože to je místo, kde mu muži pokládají kůži.

Po dokončení holení vypláchněte kůži z obličeje a aplikujte pleť na kůži, aby ji zvlhčila a uzdravila rány.

Kde koupit a jak se rozhodnout?

Shavett nebo holicí strojek se neprodává v běžných supermarketech. Tento nástroj se nachází ve specializovaných prodejnách pro kadeřníky. Stále můžete najít takové obchody na internetu, zpravidla mají vlastní osobní stránky.

Nebezpečné holicí strojky na výměnných nožů: použití a srovnání

Často se naši zákazníci zajímají o břity s vyměnitelnými noži - tzv. Šrouby. Na internetu je však mnoho podrobných informací o nich, stejně jako recenze konkrétních modelů na YouTube a dalších zdrojích. V tomto článku se budeme snažit zjistit, jak si vybrat, jak používat takové holicí strojky a zvážit několik jejich modelů v různých kategoriích.

Co je shavetka a odkud pocházejí?

Obecně řečeno, shavetka (z anglické "shavette") nebo holicí strojek na vyměnitelných nožů je holicí strojek skládací struktury (méně často pevné, nekonzistentní), které ve tvaru vypadají jako klasické břitvy, ale používají vyměnitelné čepele pro holení. Samotný termín byl používán pro nebezpečné holicí strojky Dovo, ale brzy se zvykl a začal být aplikován na všechny holicí strojky na výměnných nožů.

Poprvé byly takové holící strojky vyvinuty pro holičství v kadeřnických salónech, zejména pro vytváření obrysů účesů: chrámy, kníry, zadní část hlavy apod. V minulosti byl jedním z nejoblíbenějších modelů odstínů Durham Duplex. Nyní tato značka stále existuje v průmyslu péče o psy. Později, v souvislosti se zákazem používání klasických břitů v některých zemích, se šavetki začalo používat k holení.

Výhody a nevýhody použití shavetok pro začátečníky

 • Za prvé, s použitím takové břitvy, budete vypadat velmi cool, protože to je přesně to, jak muži oholili po staletí před vynálezem moderních obráběcích strojů.
 • Jakmile se naučíte a zvyknete si na holení pomocí šroubu, je nepravděpodobné, že budete chtít používat stroj s drahými kazetami s více lopatkami znovu.
 • Stírací lišta, na rozdíl od klasického "nebezpečí", nemusí na opasku ostřit ani upravovat. Jakmile se vyměnitelná nůž stává nudnou, stačí ji vyměnit za novou - a můžete se znovu holit s ostrým holícím strojkem.
 • Jednou z nejdůležitějších výhod je podstatně méně podráždění pokožky při použití jednoplášťového síta proti kazetě s třemi nebo pěti.
 • A konečně, poslední, ale jeden z nejsilnějších argumentů "pro" - jediný spotřební materiál - vyměnitelné čepele - je neuvěřitelně levné. V porovnání s nákupními kazetami, jako je Gillette Mach 3, Fusion nebo Fusion Proglide, ušetříte spoustu peněz.

"Proti"

 • Chcete-li se naučit používat lavičku, potřebujete určitý čas a úsilí, zejména pokud se pohybujete z moderního stroje. Čas a úsilí vynaložené později se však s úroky vrátí.
 • Taková holicí strojka nemá žádnou ochranu proti jiným řezům, než je vaše vlastní přesnost.
 • Ve srovnání s stroji ve tvaru písmene T, nejdřív pro shavetki bude obtížné najít potřebný úhel, při kterém bude při holení břitvy. Znovu je tento nedostatek jen otázkou času a zkušeností.

Shavetki a klasické holicí strojky

Obecně platí, že levná shavetki může být považována za počáteční úroveň ve spektru holičů a některé "špičkové" modely a jako alternativa. Pokud je však shavetka získána jako "praktický průvodce" pro holení s holicími strojky, je třeba vzít v úvahu, že šála a "nebezpečí" budou cítit jinak, protože musí být udržovány v různých úhlech vzhledem k pokožce. Nejčastěji jsou holicí strojky výrazně těžší než šrouby. A možná i hlavní rozdíl v délce čepele, kterou má tradiční holicí strojček více.

Nicméně, shavetki kompaktnější a lehčí, díky kterému je například pohodlnější je vzít s sebou na výlet (i ve srovnání s těžkými stroji ve tvaru T).

Pokud opravdu chcete v budoucnu používat klasický holicí strojek, můžete také začít s uctívaným velitelem levného tradičního holicího strojku a pásu. Počáteční investice (holicí strojek, ostření, pás, atd.) Bude výrazně vyšší.

Porovnejme několik základních finančních parametrů obou typů holičů.

Shavetka

Přímé holicí strojky

 • Malá finanční investice (samotná opona a ostří na ni).
 • Vyžaduje výrazné počáteční finanční náklady na nákup (holící strojek, ostření, pás).
 • Vyžaduje pravidelné nákupy nových nožů a jejich výměnu každých 5-7 dní, ale v porovnání s moderními stroji se zcela vyplatí.
 • Vyžaduje pouze ostření jednou za rok (cena služby je asi 10 USD), která se plně vyplatí (pokud je používá zkušený uživatel) i ve srovnání s levnými vyměnitelnými čepelemi.
 • Nenákladné modely se obvykle používají již několik let, během nichž se mohou jednoduše nudit.
 • S náležitou péčí zděděné vnoučata.
 • "Ostření" je neuvěřitelně jednoduché - stačí změnit čepel.
 • Ostření vyžaduje mnoho zkušeností nebo musí být provedeno velitelem.
 • Samozřejmě nevyžaduje úpravy na pásu, pouze výměnu nožů.
 • Editace na pásu je velmi doporučena, protože prodlužuje životnost kotouče, ale vyžaduje určité dovednosti.

Typy šroubů a volba nožů pro ně

Shavetki lze rozdělit do tří hlavních typů podle použitých nožů. Prvním z nich jsou holicí strojky, které používají běžně známá oboustranná čepele. Druhá - shavetki, která používají jak konvenční lopatky, tak speciálně prodloužené (jejich konstrukce umožňuje instalaci obou typů), to je německý holicí strojček Dovo. A konečně třetí typ - možná nejdokonalejší shavetki - holicí strojky japonského výrobce Feather, který používá speciální dlouhé čepele stejného výrobce. Všechny žiletky na vyměnitelných nožů jsou k dispozici v příslušné části a teď se podíváme na každý typ, klady i zápory některých modelů zvlášť.

Shavetki na standardních ostřích

To je nejjednodušší z hlediska spotřebního materiálu. Můžete si vybrat jakoukoli klasickou čepel a rozdělit ji na dvě části a vložit ji do držáku, začněte holit.

Jeden z nejoblíbenějších díky své vynikající hodnotě pro peníze modely břitvy - Parker shavetki - tyto "workhorse", často používán nejen pro osobní použití, ale také v holičství.

Modely 31R, 33R a 34R mají speciální mechanismus pro otvírání lopatek, zatímco modely PTW a PTB jsou vybaveny zatahovací konstrukcí, na které je kotouč připojen. Stojí za zmínku, že všechny holicí strojky Parker jsou vyrobeny z nerezové oceli, což je nepochybně výhoda.

Jak vybrat čepel? Velmi individuální parametr, který dá určitou odpověď. Pokud jste noví, začněte s naší speciální sadou čepelí. V něm najdete 5 až 10 listů všech populárních značek a budete si moci vybrat ten, který vám vyhovuje a budete ho chtít použít.

Pro holící strojky tohoto typu musí být nože rozděleny do poloviny na dvě části, aniž by byly odstraněny z obálky (aby nedošlo k náhodnému vystřihnutí prstů, nedržte hranu kotouče). Potom vložte jednu polovinu do držáku obrubníku a zajistěte ji pomocí vhodného holicího zařízení. Holicí strojek je připraven jít.

Shavki na podlouhlých čepelích

Když mluvíme o takových holičkách, rozumíme to samozřejmě klasiky mezi shavety - Dovo Shavette. Jejich hlavní výhodou je možnost použití jak běžných lopatek, tak speciálních dlouhých lopatek Dovo (umožňují okamžitě holení velkého množství štětin).

Kromě toho má holicí strojček kompaktní velikost a nízkou hmotnost, díky čemuž je ovladatelný a snadno použitelný. Dovo šrouby mají také malý plastový špiček, který zabraňuje náhodným řezům u okraje holicího strojku.

Čepel se snadno vkládá - holicí strojek má plastové držáky pro pravidelné a dlouhé čepele, které se vejdou do pouzdra. Čepel je také třeba rozdělit na polovinu.

Nicméně nízká hmotnost a kompaktnost holicího strojku může být nevýhoda, zvláště pro majitele velkých palmů.
Obecně platí, že výhody holicího strojku Dovo jsou mnohem větší. Zvlášť pokud se domníváte, že koupíte toto tlačítko a stovky kotoučů, zajistíte pohodlné holení po dobu několika let.

Shavetky Feather

No, a konečně, srovnávací značka mezi holicí strojky s vyměnitelnými čepelkami je hřeben řady Artist Club SS japonského výrobce s dlouhou historií Feather. Jsou k dispozici ve dvou stylech: tradiční skládání a neobvyklé "japonské" - čepel a rukojeť jsou jedna. Používají pouze čepele stejného výrobce, z nichž je několik možností.

Například čepele Soft Guard díky své měkkosti se doporučují majitelům citlivé pokožky. Světlá čepel je všestranná a ProGuard dokáže zpracovat i ty nejtlustší a tuhé štětiny.

Zpočátku je poměrně vysoká cena kompenzována špičkami nejvyšší kvality. Jsou perfektně naostřené, každá z nich slouží déle než běžné listy (asi 10-15 použití jednoho kotouče) a oholení neuvěřitelně čisté. Navíc mají velmi pohodlnou délku holení. Nože jsou zabaleny do speciálních kontejnerů, s nimiž jsou snadno instalovatelné v držáku holicího strojku.

Samostatně stojí za zmínku rukojeti obou možností pro odstíny peří. V "japonské" verzi je rukojeť vyrobena z příjemného pogumovaného materiálu, díky němuž je perfektně v ruce a neklouzá. V klasické verzi má rukojeť speciální optický design, který se vyznačuje vynikající ergonomií.

Jak často potřebuji měnit břity?

Jeden z prvních otázek, které žádali kupující, nejen shavetok, ale i holicí strojky. Bohužel není možné dát přesnou odpověď. Pro ty, kteří mají silnější štětin a tvrdé chlupy, budou muset stříhat čepel častěji než ty s měkčími štětinami.

Typicky je průměrem 3-5 použití jednoho standardního ostří. Všechno je truté: čepel by měl být okamžitě vyměněn, jakmile se objeví pocit, že se otupí. Nudná čepele začne "odtrhnout" vlasy a způsobit podráždění pokožky.

Holicí holicí strojka, která používá jednu čepel proti třem nebo pětům strojů Gillette, sama o sobě snižuje podráždění, jelikož ten způsobuje poškození kůže třikrát nebo pětkrát silněji. Ale musíme si uvědomit, že matné čepele jsou nejlepšími přáteli podráždění, to znamená, že změna čepele včas je velmi důležitá.

Pokud budete také parní pokožku a štětiny dobře horkou vodou před holením, stejně jako použití preshams, to prodlouží životnost pilového kotouče pro několik použití. Nakonec někdo rád změní čepel po každém holení a někdo může použít desetkrát nebo vícekrát. Takže, jak vidíte, je to velmi individuální parametr.

Použití shavetki: Než začnete

Poprvé se holení se šroubem může zdát trochu komplikované. Musíte být nesmírně opatrní, ale v důsledku toho získáte nejspolehlivější oholení ve svém životě. Nyní zvažte několik kroků v přípravě na holení pomocí šroubu.

Krok 1. Nezapomínejte na nejlepší.

 • Zkušení adepti klasického holení jistě poradí každému nováčci, aby důkladně parní štětiny s horkým ručníkem. Přesto by měla být dostatečná teplá sprcha nebo alespoň mytí horkou vodou před holením.
 • Další krok je často ignorován při holení jiných typů holičů, ale je důležité, zvláště pokud máte tuhé a husté štětiny - používat předškolní. Může se jednat o speciální krém nebo olej před holením.
 • Přípravek by měl být aplikován na pokožku přibližně 3-5 minut před holením a neoplachován.
 • Šití pomáhá změkčit štětiny a chrání kůži před podrážděním a činí ji pružnější.
 • Nezapomeňte, že se budete oholit velmi ostrou čepelí, takže ochrana nebude nadbytečná.

Krok 2. Umyjte se horkou vodou. Než začnete holit, nezapomeňte teplou vodu přímo aplikovat na štětiny.

Krok 3. Připravte holicí pěnu.

 • Mezi mnoha prostředky pro výrobu pěny by nejlépe bylo mýdlo nebo holicí krém, který by nedráždil pokožku, ale spíše ji chránil a vyživoval. To bude vyžadovat a holení.
 • Pokud však používáte nejprve holicí štětky, vypadá to trošku obtížně, zkuste začít s krémem, který nevyžaduje použití tohoto nástroje na výrobu pěny.
 • Levnější pěny nebo gely (jako je Gillette) se nedoporučují vzhledem k jejich příliš přírodnímu složení, které při kontaktu s rozšířenými póry mohou negativně ovlivnit kůži.

Krok 4. Bude trvat zrcadlo, intimní nastavení a více času.

 • Pro první oholení shvatka vydělají nejméně 25-30 minut volného času.
 • V budoucnu, jako holicí schopnosti takový holicí strojek, bude doba procedury výrazně snížena.
 • Doporučuje se, abyste se ujistili, že nejste náhle vyrušeni, aby se náhodně neřízli.

Jak se oholit shavetkoy: spotřebiče

Takže přišel čas, abyste si nejprve oholený nový holící strojek a zde je několik doporučení ohledně základní techniky. Doufáme, že jste využili všechny naše rady týkající se přípravy na holicí proces.

Za prvé, poprvé budete pravděpodobně zranění. Pravděpodobně řez nebude bolestný, protože bude použito velmi ostré ostří. Abyste však byli připraveni na takový vývoj událostí a zabránili krvácení, uložte na jedno z univerzálních prostředků řezů: gel nebo klasický kamenec. Oba prostředky pomohou během několika sekund nejen zastavit krev, ale také urychlit hojení řezu.

Takže vaše pěna je připravená a už se na vaši tvář začala - začněte holit s kotlemi. Držte holicí strojek velmi lehce pod úhlem asi 30 ° vůči pokožce. Čím větší je úhel, tím větší je šance.

Nestlákejte holicí strojek prsty. Břitva by měla holí vlasy volně. Začněte nahoře, s hladkým, lehkým pohybem dolů. Líce jsou nejlehčí část, protože tato oblast obličeje je plochá a relativně velká v porovnání s ostatními částmi. Sledujte líce dolů na bradu.

Při holení oblasti nad horním okrajem musíte být opatrní, protože vlasy jsou zde zvláště těsné. Je nutné, aby se holení pohybovalo shora dolů malými lehkými tahy. Pokud se zde holíte proti růstu vlasů, můžete si oříznout nos. Oblast pod dolním okrajem je také velmi ostře oholena a bez náhlych pohybů, aby nedošlo k řezání rtu.

Oblast od dna brady dolů po krku se oholí po obou stranách Adamova jablka od břicha. Žiletka je vedena z horní části dolů, na levé straně vany. Na samém Adamově jablku, zvláště pokud silně vyčnívá, je nutné ostříhat co nejdůvěrněji a odtáhnout kůži od ní. Vlasy na spodním okraji čelisti se oholejí od brady ke straně ucha a táhnou pokožku.

Velmi často se vlasy v dolní části krku radí od zdola nahoru. V takových případech by holení shora dolů mělo být až do bodu, kdy vlasy budou mít opačný směr, a zbývající část krku se bude oholit zdola nahoru.

Mnozí dávají přednost holení ve dvou průchodech. To znamená, že po prvním oholení tváře se pěna znovu aplikuje a holíte znovu. Druhý průchod projde "energičtěji", ale určitě se zbavíte zbytků vlasů, pokud to nestačí. Tato metoda je obzvláště dobrá, pokud máte husté štětiny nebo jste se několik dní nevyholeli.

Pomáhá v procesu holení a napětí kůže, protože protahovací kůže je jednoduše snadnější k oholí. Oblast okolo úst je možná nejtěžší k oholí, protože šance se zde řešit je poměrně velká. Buďte trpěliví, lehce utáhněte kůži před každým pohybem holícího strojku a pohybujte se malými tahy, pečlivě si odřízněte strniště na bradě a knírech. Podobně, se stejnou přesností musíte holí vlasy na krku.

Holicí holicí strojky: jak se vyhnout řezům a podrážděním

Po podráždění oholení se často projevuje jako malé zarudnutí (pupínky) na kůži krku nebo líce. Vypadají strašně, ale cítí se ještě horší a několik dní trpí jen svými svrbeními.

Mohou se objevit při holení shavetkoy. Jste-li navíc šťastným vlastníkem citlivé pokožky, doporučujeme si prostudovat článek věnovaný tomuto problému. Pro všechny ostatní existuje několik tipů, jak se vyhnout problémům.

Dobrá příprava je klíčem k úspěchu.

 • Před holením se ujistěte, že holicí strojek je čistý. Nezapomeňte si po každém oholení opláchnout pod horkou vodou.
 • Před každým holením použijte horký ručník, osušte nebo omyjte teplou vodou.
 • Použijte předběžné oholení (krémy nebo oleje).
 • Nevyhazujte se do sprchy, abyste se náhodou neřízli.

Změňte listy včas. Duté čepelky jsou jednou z hlavních příčin podráždění pokožky.

Použijte čistý utěrku a dobrý odštěp.

 • Použijte samostatný čistý ručník na obličej, abyste zabránili bakteriím z ručníků, jako jsou ruce nebo tělo, v otevřených pórech po holení.
 • Poté, co si umyjete obličej chladnou vodou a otřete si obličej ručníkem, použijte dobré odštěpení v závislosti na typu pokožky.

Závěr

Navzdory skutečnosti, že šavetki byly vynalezeny jako nástroj s čepelemi, které by mohly být nahrazeny pro každého klienta, pro úpravu účesů v holičovi, dnes jsou tyto holicí strojek velmi oblíbené pro osobní holení.

 • Budou vynikající alternativou pro ty muže, kteří chtějí vyzkoušet tradiční nebezpečné holení, ale nechtějí se bavit editací a ostřením klasického holícího strojku.
 • Použití screeningu se doporučuje těm, kteří se při holení s moderními třemi nebo pěti nožkami neustále podráždí.
 • A také těm, kteří chtějí ušetřit na spotřebních materiálech pro holení bez kompromisů kvality, protože vyměnitelné čepelky stojí v porovnání s kazetami penny.
 • Shavetki jsou pohodlné při cestování díky své lehkosti, kompaktnosti a nepřítomnosti nutnosti nosit s sebou vyrovnávací pás (pokud používáte klasický holicí strojček).

Nezapomeňte: naučit se používat šroub, stejně jako obvyklá "opatrnost", bude to trvat nějaký čas a přesnost. Ale výsledek jistě splní očekávání a náklady, protože holení bude zábavné.

Nebezpečné holicí strojky s vyměnitelnými noži, holicí strojky s holicí strojkou s ocelovou, plastovou a dřevěnou rukojetí

V různém stupni je holení součástí našeho života. Někdo preferuje hladkou kůži, někdo vousy nebo knírek. Ale v obou případech musíte použít holicí strojek. Trh je naplněn řadou modelů, od rizik až po high-tech příslušenství.

Nebezpečné holící strojky s vyměnitelnými noži často používané pro péči o vlasy

Výrobek okamžitě dobývá místo. Muži, kteří používají toto příslušenství, ji nikdy nezmění na jiné holicí strojek. No, kromě toho, abys byl opatrný!

Hlavní výhodou je, že holicí strojek je téměř věčný!

Ano, slyšeli jste pravdu, příslušenství se nemůže zkazit. Neomalené nože se snadno mění a samotné holicí strojky vydrží déle po mnoho let. S opatrným zacházením můžete předat dědičnost! Zvláště pokud je to zcela z oceli!

Přívrženci klasiků upřednostňují opatrnost s trvalou čepelí. Takový model je volbou zkušeného dandy, který usiluje o impresivitu ve všem. Většina moderních mužů dává přednost další možnosti:

Jejich volbou je holicí strojek s vyměnitelnými čepelemi.

Vypadá to klasicky, ale podobá se změně nože ve tvaru písmene T. Návrháři nabízejí obrovský výběr povrchových úprav a tvaru rukojeti, hmotnosti holicího strojku a materiálů.

Jak si vybrat a koupit nebezpečné břitvy s vyměnitelnými čepelemi?

Každý rozhoduje, kolik se na sebe věnuje. Můžete si koupit holicí strojky z drahého sortimentu, jako jsou ty, které používají profesionálové, holičství, nebo preferují levnější volbu pro domácí holení. Obchod "Beard" nabízí dobrý výběr holičů německých a anglických výrobců. Naše modely jsou vynikající kvality a přijatelné ceny.

Jak funguje čepel?

Nebezpečí s vyměnitelnými noži nevypadá jinak než klasický holicí strojček. Příslušenství je však jednodušší. Při výměně nožů je snadnější čištění a péče o výrobek. Nemusíte se starat o ostrost čepele, koupit obvaz a brusná pasta na ostření. A to není malá částka. A dokonce i čas, který to trvá!

Výměna lopatek ve většině případů nebude způsobovat problémy.

Razor shavetka nevyžaduje speciální díly!

Příslušenství funguje skvěle s noži pro konvenční stroje. Je pravda, že některé modely používají nestandardní tvar čepele. Ale to nezpůsobí nepříjemnost, protože sada je dokončena s nimi. A výrobci se snaží neprovádět přerušení součástí.

Nezapomeňte, že sestavená holicí strojka s vyměnitelnými noži může zanechat silný řez. Během holení dbejte opatrnosti, nepokoutejte se, použijte kvalitní holení. Rezervujte předem s kamenem nebo hemostatickou tužkou. Při ukládání výrobku je třeba dbát opatrnosti, nenechávejte jej v místech přístupných dětem.

Oholení holí

Vysoce kvalitní holení vyžaduje ovládání příslušenství. Čím častěji se holíte, tím více zkušených jste. Časem vám ruka automaticky přidá roh břitvy, přestane se třást a zvykne si na nezbytné pohyby.

Hlavní pravidlo - holicí strojek s vyměnitelnými nožmi vyžaduje ticho a klid.

Při holení zavřete dveře v koupelně. Nic by vás nemělo odvrátit. Pokud ruka selže, je nutný řez.

Obzvláště jemně je třeba ohohat v přítomnosti krtků na tváři, bradavicích nebo jizezích. Nebezpečný holicí strojček ideálně sklouzne na hladký povrch, ale háčky a odstranění všech nepravidelností. Nebezpečí s vyměnitelnými noži při jednom pohybu odstraní vlasy, ale kůže by měla být rovná a ruka pevná. Kosmetičtí pracovníci tvrdí, že pravidelné užívání přípravku ulehčuje podráždění a vrozené chloupky.

Jak si vybrat a koupit holicí strojek shavetka?

Pokud se rozhodnete koupit nebezpečné břitvy s vyměnitelnými břity, pak můžete upřednostňovat známé značky. Výrobci, kteří vyrábějí vysoce kvalitní příslušenství pro holení, nejsou tolik. Věnujte pozornost německým, britským nebo japonským firmám. Vynikající produkty jsou vyráběny: Bluebeards Revenge, DOVO, Wacker, Iwasaki, Sheffield, Zolingen. Ruská tradice zhotovení holicího strojku se prakticky ztrácí při zhroucení SSSR. Nebo si můžete koupit kopii těch málo známých značek, které nebudou mít peníze na jméno. Mezi naší řadu takových výrobků zaujímáme jen velkou část.

Šavetka, kterou lze v našem obchodě výhodně koupit, může být nádherným darem pro každého muže v každém věku. Můžete dát příslušenství pro narozeniny, 23. února nebo takhle! Stylový holící strojek vám ukáže váš postoj k muži a přilákáte dalšího impozantního muže do našich řad.

Online obchod "Beard" nabízí širokou škálu kvalitních pánských doplňků. Můžete snadno vyzdvihnout a koupit holicí strojku s vyměnitelnými noži a veškerým potřebným příslušenstvím a holicími pomůckami: kartáče, mýdlo, kamenec a mnoho dalšího. Vytvořte si stylový vzhled s námi!

22 mýtů o nebezpečných holičkách

Dnes je těžké najít osobu, která by nerozuměla významu slov "rovný břitva". Tato fráze je obeznámena jak s dospívajícími, tak s vyspělejšími muži a ženami. Koneckonců, i když všichni tito lidé nikdy nepoužívali ostřikovač, stále o tom slyšeli média nebo viděli ve filmu.

Nicméně, stále existuje mnoho mýtů kolem otevřené čepelí. Není divu, že mnoho uživatelů nemá skutečně spolehlivé informace o daném holičce av praxi se potýká s nepochopitelnými situacemi, problémy, chybami a zbytečnými výdaji.

Tento článek je napsán za účelem odhalení takových chyb a pomoci čtenáři zvolit vhodný model, který mu může důvěrně sloužit po dlouhou dobu.

1. Kvalitní břitva vždy zazvoní, protože je vyrobena z oceli Zolingen.

Ve skutečnosti byly holicí strojky vždy vyráběny z různých druhů oceli. Výrobci v různých letech provedli velké množství experimentů, ve kterých se soustředilo na vlastnosti ostří. Některé čepelky hlasitě zazvonily, jiné byly charakterizovány úplným nedostatkem zvuku, jiné byly vyrobeny z měkké oceli, čtyři byly vyrobeny z červenohnědého.

2. Břitvy vyráběné v Německu jsou vyrobeny z klasické německé oceli.

Další mylná představa. Pravdou je, že vůbec žádná taková ocel neexistuje. A pro výrobu holicích strojků se používala řada ocelí. Například v Solingenu může být nástroj vyroben na základě Sheffieldovy oceli.

3. Pokud se v konstrukci použije nerezová ocel, tento nástroj není rezavý.

To také není pravda. Složení holicích strojků z nerezové oceli se liší od kuchyňských nožů a zkušenosti mnoha lidí přesvědčivě potvrzují, že s takovými holicí strojky poměrně často.

Přejděte do obchodu a zvolte nebezpečné břitvy

4. Pokud je holicí strojek drahý, pak se skládá ze speciálního druhu kovu.

A opět - není to fakt. Vysoká cena často závisí na konstrukci a materiálu pro výrobu rukojeti.

5. Hlasitý šum.

Tvrdil, že čepelí nůž musí jistě šumění při procesu řezání vlasů. Zatímco ve skutečnosti je hlasitější zvuk charakteristický pro horké břitvy, tj. Zvonění. Měkký nástroj je mnohem tišší. Většina z nich ani nepřenáší žádné zvuky. A použít je obvykle mnohem hezčí.

6. V porovnání s bezpečnostními holicí stroje zpomaluje růst vlasů.

Ve skutečnosti, vlasy roste ve stejné míře. Další věc je, že čepele vám umožní řezat hlouběji a vlasy potřebují více času, než se dostanou na povrch kůže.

7. Konavita 1/2 přispívá k obvodu nesrovnalostí.

Ve skutečnosti stupeň komfortu závisí na konkávnosti při holení holícího strojku. Neexistuje žádná ostří, která by se mohla přizpůsobit jinému oválu na obličeji. Termín "dutá půda" se objevil poměrně nedávno a po více než dvě desetiletí se vývojáři břitových holicích strojů snažili vydělat je s konkávností. V minulém století byl tento proces přiveden k ideálu. A dnes je tento index konkávnosti charakteristický pro nůžky, které se používají v kadeřnických salonech.

Přejděte do obchodu a zvolte nebezpečné břitvy

8. Nebezpečná břitva někdy vyžaduje ostření.

Když je druhý pás s brusnou pastou, dosáhne se požadovaného stupně ostrosti doma, doslova během několika minut. Postup je postačující k provedení 1 krát za čtvrtletí. Pokud je činnost holícího strojku opravdu zodpovědná, můžete to udělat bez ostření po mnoho let.

9. Nebezpečné použití holicího strojku je riskantní.

Zapamatujte si populární hororové filmy? Někdy maniak nebo mazaný vrah uchopí nebezpečnou břitvu a obnažuje oběti. Pravděpodobně se proto v mysli mnoha lidí stalo stereotyp, že stroj blade může být řezán a navíc silně. Samozřejmě, začínající uživatelé nejsou pojištěni proti nepatrným škrtům, ale obecně se nic nebáje. Pouze epidermis je postižena, řezy se hoji do 24 hodin, zvláště pokud jsou v praxi dodržovány všechny tipy a doporučení.

10. Cena určuje kvalitu.

To je také mýtus. Kvalita není ovlivněna cenou, ale stupněm ostrosti řezné hrany. Stává se tak, že holicí strojka je drahá, má bezchybný design, ale holí špatně. Naopak, levné ostří se mohou oholit velmi, velmi dobře.

11. Je lepší okamžitě koupit drahé holicí strojky a kompletní sadu příslušenství.

To je naivní a hloupé. Je moudřejší, když nejprve zakoupíte levný holící strojek, obraťte se na odborníka na ostření, koupte si pás, použijte kosmetiku a příslušenství pro holení, které jsou již k dispozici. Pokuste se oholet a rozhodněte se, zda budete pokračovat v práci nebo ne. A až se nahromadí nějaké zkušenosti s provozem holicího strojku, stojí za to přemýšlet o dražším modelu, štětce, misce a dalších věcech.

12. Nejlepší značkou je Solingen.

Za prvé, to je jméno města, ne značka; Již dlouho je spousta společností zabývajících se výrobou holičů. Za druhé, nejlepší model je ten, který se holí lépe. A to může být provedeno nejen v Solingenu, ale i v dalších městech. Například v Pavlovu nebo v Sheffieldu.

13. Nejprve důkladně vaříme holicí strojku a poté ji spusťte.

V žádném případě by to nemělo, protože proces varu ovlivňuje vlastnosti holícího strojku. Pro dezinfekci je lepší používat teplou vodu s mýdlem, a pak - alkohol s lékařem.

14. Vlasti nejlepších holicích strojků - Německo.

Jak je uvedeno výše, nejlepší holicí strojka je určena tím, jak dobře oholení vlasy. A je to dobré udělat jako model z Německa a z Anglie, Francie nebo, řekněme, ze Spojených států.

15. Nebezpečná holicí strojka není vhodná pro holení v podpaží.

V žádném případě. Kromě toho je holení podpaží mnohem jednodušší než práce v obličeji a je k dispozici včetně začátečníka.

16. Čepel nože je zakázán procházet vzduchem.

Pokud je dobré sbalit a předat zavazadla, pak můžete.

17. Chcete ohrozit nebezpečné břitvy - dát je na nože.

Ve skutečnosti, ostření holicí strojky vyžaduje speciální školení, a to mohou udělat pouze kvalifikovaní mistři daného profilu. Dokonce i v pokynech sovětských časů bylo psáno v černé a bílé barvě, že v žádném případě nemusíte přejít břitva do rukou nožů.

18. Úzká holicí strojka je horší než široká.

Toto tvrzení, které není podporováno objektivními argumenty. Kvalita holícího strojku nezávisí na šířce, ale na tom, jak dobře se oholená a jak pohodlně je pro určitého uživatele.

19. Úzký kotouč je méně vhodný.

Další neobjevený výpad směrem k úžasným holičům. Vše závisí na individuálních preferencích. Někteří mají úzkou břitvu a jiní jako širší.

Přejděte do obchodu a zvolte nebezpečné břitvy

20. Úzký pás horší než široký.

Právě naopak. Tlak v širokém pásu situovaný na patě břitvy je o něco silnější než u hlavy. V případě úzkého pásu se pohyby holicího strojku vyskytují mimo hranu. V bodě tlaku se hodnoty tlaku rovnají po celé šířce pásu. Nejlepší ukazatel šířky se pohybuje v rozmezí 4,5-6 cm.

21. Délka vyrovnávacího pásu by měla být velká.

Tento parametr ve skutečnosti na tom nezáleží. Například v případě delšího pásu musí být nože držena desetkrát během oblékání a při krátkém pásu je stejný výsledek zaznamenán u 20 vysílání. Všechno je tedy přísně proporcionální.

22. Nejlepší pás by měl být z lámy. Nebo alespoň - z kůže koně.

Je známo, že kůže na pásu ovlivňuje výsledek úprav. Zvířátko na tom nezáleží. Ve většině případů při výrobě řemene přiléhá k krávě. Oblékání zde hraje klíčovou roli.

Chtěla bych doufat, že jsme dokázali odhalit všechny hlavní mýty spojené s používáním holicího strojku. No, drahý čtenář, nyní bude pro vás snadnější udělat správnou volbu této položky, koupit příslušenství pro ni a kompetentně ji uplatnit v praxi.

Holicí stroj a další alternativy

Tento časopis bude hovořit o mokrém holicí stroj.
Ale proč klasický stroj ve tvaru t?
Proč například ne jednorázově? Jaké další alternativy existují?
Proč je méně čepelí lepší?

Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v tomto článku.

Alternativy, ve skutečnosti několik:
I. Elektrické holicí strojek
Ii. Systémové holicí strojky s "kazetami" - Gillette, Wilkinson Co.
Iii. Jednorázové stroje
Iv. Přímé holicí strojky
V. Nebezpečné holicí strojky s výměnnými noži
Vi. Klasický holicí stroj s oboustranně vyměnitelnými noži

Některé z nás činí závislé na určitých značkách, některé naopak poskytují svobodu volby.
Každá možnost má své výhody a nevýhody.
Vezměme vše v pořádku.

I. Elektrické holicí strojek

- Alternativa je zajímavá, ale ne pro každého, a má určité nevýhody.
Nejvyšší poptávka po této technologii je již v minulosti, většina mužů používá jiné alternativy,
které lze kombinovat pod nadpisem "oholení za mokra". Elektrický holicí strojček sám o sobě se nemůže zbavit podráždění pokožky a jiných problémů. Moderní generace elektrických holicí strojky mohou být použity pro mokré holení, ale stále existují významné nevýhody:
1. Mezi nožem a spodní částí vlasu je deska, i když je tenká,
holicí stroj není tak pevný. Mnozí si stěžují na tento okamžik, musí se oholit dvakrát denně.
2. Nemůžete řídit počet dotyků nůžek a oblasti pokožky, ale čím víc, tím větší je pravděpodobnost, že bude odříznuta další vrstva epidermis, dostaneme podráždění pokožky a další potíže.
V této fázi je vyjasněna důležitost kontroly holení.
3. Pokračujeme v reklamě, a ne opravdu napínáme mozky a stáváme se závislí na náhradních čepelích určitého výrobce, kteří mohou snadno zvýšit ceny nebo přestat vyrábět zcela.
4. U elektrického holicího strojku určitě potřebujete zásuvku, nejméně pro nabíjení baterie.
Zásuvky nejsou všude, jsou různé v různých zemích, na dovolené a služebních cestách není příliš výhodné.
5. Brzy nebo později se břitva zlomí. V posledních letech se bohužel spotřebiče začaly rozbít častěji. Výrobce nemá zájem o prodej výrobku klientovi jednou za 20 let. Existuje tedy technologie umělého stárnutí.

Nyní výlučně o oholení za mokra. Je-li vám suché holení hodí - skvělé
čtení dále není nutné. I když existuje vjem, že vlasy v suché formě mohou být porovnány s měděným drátem stejné tloušťky. Voda umožňuje holicí strojku snadno seříznout vlasy.

Ii. Systémové holicí strojky

- Ano, jsou v každém supermarketu, všichni ví, zdá se, že je prostě použít,
zejména díky flexibilní montáži kazety, která se pohybuje po obrysech obličeje.
Zdá se, že není hodně času na holení. Ale je tam spousta.
1. Počet ostří v moderních produktech narostl do hanby. Vedení na jedné oblasti pokožky 1 krát s pěti čepelemi získáváme pětnásobný kontakt čepele s kůží. S pěti průchody v jedné sekci - 25 kontaktů, řezané epidermis, vlasy odříznuté u kořene, které pak rostou do kůže. Výsledkem je podráždění, akné z holení a další potíže. A úplný nedostatek kontroly.
2. Systémové kotouče se velmi rychle otupí. Není pro výrobců výhodné, aby vyráběly ostří, které vydrží dlouhou dobu,
(zejména v podmínkách monopolu). Výsledkem je, že tvrdě tlačíme a dostaneme další kožní problémy.
3. Čepele pro systémové stroje od generace po generaci rostou v ceně. Současně platí za drahou reklamu,
že nám visí oklamat, dobrou skladových prostor v obchodech (ano, to stojí hodně peněz), hydratační pásy, spoustu plastových micro-hřebenových „ostří stabilizátory“ a tak, dostatek levné oceli. Ve skutečnosti jsme značně nadhodnoceni, obě společnosti, které téměř úplně rozdrtily trh, využily své pozice v plném rozsahu: platí i za dvojité čepele. Můžete změnit značku, ale znovu se ocitáme v monopolu.
4. Existuje problém s plastickým kontaktem s pokožkou. V plastu existuje spousta přísad, které na pokožce nefungují dobře. Nevěříš? Podívejte se na dokument "Plast". Například bisfenol-A působí jako estrogen. Umělé analogy ženských pohlavních hormonů na kůži, které sotva potřebujete. Stejně jako barviva atd.
5. Výrobci holicího strojku se pokoušejí prodávat všem stejný výrobek, to je jako oblek pro jedno šití,
která musí přijít všem, ale nikdy se s tímto úkolem nemůže vyrovnat, protože jsme všichni jiní.

Iii. Jednorázové stroje

Tato možnost má téměř všechny nevýhody systémových holicích strojků a dalších pár mínusů.
Ano, ostří nemusí být moc, je levnější než systémové kotouče,
někteří dokonce podaří oholit jednorázové holení několikrát.
Ale kromě skutečnosti, že čepele jsou fixovány pod pevným úhlem a nepřekračují obrysy obličeje
(tj. po běžných kazetách budete muset trochu rekvalifikovat),
Tento výrobek sám o sobě není zvlášť sexy:
1. Stále ještě platí.
2. Zejména pro plast, což způsobuje, že stroj je příliš světlý pro pohodlné holení.
3. A dostáváme kvalitní ocel. Není obzvláště akutní, rychle se stává nudné.
Snažíme se to kompenzovat silnějším tlakem holicího strojku na kůži a dostaneme škrty, podráždění atd.
Osobně potřebuji pár strojů pro jedno nebo méně hladké oholení,
pokud jsem se nevyhladil na pár dní a chci být čistý oholený.
Dokonce ani nechci přemýšlet, co se stane se všemi plasty.

Jděte dál. Buďme radikální.
Jak se pokořilo generace před námi? Dokonce ještě předtím, než se objevily jednorázové stroje, holicí strojky a holicí strojky na systém?
Ne, nechci diskutovat o době bronzové, uděláme něco modernějšího.
První možnost, která vám pomůže -

Iv. Přímé holicí strojky

Jedná se o velmi stylový způsob, jak se zbavit strniště, možná i těch nejmódnějších.
V poslední době je dokonce i velmi módní, a to i pro tvůrce "James Bond".
Budete jistě schopni zapůsobit na své přátele, budou vás považovat za statečný individualista.
Zvláště dámy.
Břitva má určitou váhu, nemusí tlačit:
pohybuje se sama, alespoň zhora dolů.
Pokud se učíte, můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků.
Z dlouhodobého hlediska je to pravděpodobně nejhospodárnější způsob holení. Nevytváříte plastové odpadky, které pak plavou v oceánu a znečišťují životní prostředí. Můžete dokonce nechat holicí strojček jako odkaz, pokud se s ním zachází dobře.
I když je to zcela nevzhledné a ve špatném stavu,
může být obnovena, leštěna, zaostřena a znovu použita po mnoho let.
Pro lidi, kteří žijí daleko od civilizace, se tato volba může zdát poměrně pohodlná,
Můžete zapomenout na nákup kazet nebo čepelí,
Samozřejmě, pokud dostanete kameny na ostření a pás pro vyrovnání,
(mimochodem, mýdlo, včetně holení, pokud chcete, můžete se naučit, jak si vyrobit vlastní).

Navíc jeden nebo dva průchody s jedním ostřím postačí pro dobré oholení, pokud je v horní formě.
To vysvětluje rozdíl mezi spotřebním zbožím a dobrým nástrojem!
Přinášením procesu do dokonalosti se můžete s rozloučením s podrážděním kůže rozloučit,
vrozené vlasy a jiné kožní problémy, které vznikají při typických výrobcích hromadné spotřeby, které neumožňují dostatečnou kontrolu holení.

Nevýhody:
1. Nepřeceňujte sebe. Učení je pravděpodobně krvavé a bolestivé. Pokud byste byli neopatrní, nelze se vyhnout vážným zraněním. Tato holící strojka není náhodou nazývaná nebezpečná! Budete muset přísně dodržovat pravidla,
aby se předešlo problémům, například nikdy chodit po domě s otevřeným nožem, zamknout dvířka v koupelně před holením,
Držte nože od dětí, vždy se ohoďte suchými rukama.
První pokusy budou vyžadovat spoustu času a ještě více soustředění. Ale neměli byste se ani bát:
2. Vše lze naučit. Ale budete potřebovat čas a trpělivost. Abyste mohli dobře ovládat tento nástroj, možná budete potřebovat asi sto pokusů.
3. Dobrá ocel, ruční výroba, broušení a ostření stojí nějaké peníze.
Samozřejmě, můžete se zbavit stovky dolarů nebo si užít b / y-nůž, ale to není všechno.
4. Nebezpečný holicí strojek vyžaduje péči. Který zase vyžaduje čas a peníze.
Budete potřebovat popruhy pro vyrovnání čepele, speciální pasty a kameny pro ostření listů.
A několik najednou. Jeden dobrý klenot může snadno stát 100 dolarů.
Z dlouhodobého hlediska se však všechny tyto náklady mohou vyplatit,
(protože neexistují žádné náklady na kazety, nové elektrické nebo jednorázové holící strojky).
5. Existují nepříjemnosti: v levé rovině, v příruční zavazadle, nebudete mít stejnou holící strojku. Ano, a bude muset při cestování cestovat po pásu. Oholení musí být klidné.
6. Věří se, že břitva by měla mít "odpočinek".
Výhodně dva dny. Budete potřebovat druhý holicí nůž.
Navíc, pokud je jeden nůž tupý, bude druhá ostřejší velmi užitečná.
7. Pokud máte na tváři jizvy, krty a další problémy, na které by se holicí strojka mohla chytit, měli byste přemýšlet o tom, jak je nejprve zbavit, kontaktováním dermatologa, jinak se škrty nelze vyhnout.
8. V průběhu času to vše může být tak příjemné, že budete chtít mít celou sbírku nožů, ostření kamení, vyrovnávací pásy a pasty. :)

V. Nebezpečné holicí strojky s výměnnými noži

Takzvaná Shavette eliminuje potřebu osobní péče, která se stará o čepel,
ale
1. Naučte se a zvykněte si ho používat.
2. Budete potřebovat ostří, někdy mají zvláštní tvar,
někdy klasické dvoustranné jsou vhodné,
používané v T-strojích - bezpečnost -
tzv. dvojité okraje (čepele).
3. Po sestavení mohou být řezány velmi tvrdě.
V některých ohledech tato možnost kombinuje výhody a nevýhody bezpečnostního a bezpečnostního holicího strojku.

Za prvé:
Výměna lopatek, pásů, kamenů a potřeby ostření zmizí. Holicí proces tak stroj
ve skutečnosti docela blízko k holení se systémem holicí strojky, proces zvyknutí si na holicí techniku,
Pravidelně se to děje rychleji než u holicího strojku.
Tato volba je méně nebezpečná než otevřená čepel: i když stroj s kotoučem padá,
následky budou méně katastrofální než holicí nože.
Po zvyklostech je možné holit dostatečně rychle.
Vyhýbáme se monopolu, výrobek je standardní, trh je plný různých listů,
od různých výrobců (různá ocel, různé ostření, různé povlaky a tolerance při kontrole kvality).
Tato volba je mnohem levnější než použití jednorázových strojů.
dokonce mnohem levnější než výměnné systémové čepele. Zvláště pokud kupujete 100 kusů.
U 5-10 nožů (DE-Blades) může jít pár dolarů, za jednu čepel 10-50 centů.
Skutečnost, že holicí strojek je oboustranný, umožňuje jeho omývání ve vodě o něco méně a urychluje proces holení.
(vlasy nezabírají bezopasku, jako například kazety nebo jednorázové holicí strojky).
Existují různé stroje a různé čepele, každý s vlastním charakterem - můžete najít možnost, která vám vyhovuje osobně,
nikoli marketingový ředitel jedné ze slavných značek.
Můžete najít slušný chromový stroj za 20-40 eur,
bez plastu, který vám bude sloužit po dlouhou dobu.
Tato věc je velmi rychle znehodnocena, vzhledem k úspoře na lopatkách a skutečnosti
že mnoho značek nožů vám dovolí ohožit 3-5krát s jednou čepelí bez problémů, dokud nebude matná.
Bezpečné ostří je nepravděpodobné, že vůbec zmizí: jsou používány velkým počtem lidí na naší planetě,
protože dokonce i nejlevnější jednorázový nebo systém, který si nemohou dovolit.
Současně je klasický stroj zcela stylový.
Může si vzít své místo v koupelně.

Samozřejmě existují VUT:
1. Musíte si zvyknout, učit se, vyvodit závěry. Možná pár týdnů, možná měsíc.
Experimentujte, vyberte vhodné nože, zvykněte si na správný tlak a úhel sklonu stroje.
2. Na začátku může trvat mnohem déle, než se oholíte, možná půl hodiny,
možná hodinu To není vždy výhodné, zvlášť ráno.
3. Tato holicí strojka není tak odpuštěná, pokud jde o chyby v technice holení. Mohou to být škrty, podráždění, dokud se nenaučíte několik základních bodů, ke kterým se vrátíme. Možná budete chtít zlepšit nejen samotnou techniku ​​holení, ale i přípravu a vše, co s ní souvisí.
4. Oboustranné ostří mimo stroj jsou stále docela nebezpečné, můžete se špatně řezat. Nezapomeňte na to, zvlášť pokud děti v domě!
5. Čepele, dokonce i ty dobré a vhodné pro vás, se mohou prodávat u vašeho domova, ale může se stát, že musíte objednat přes internet, v tomto případě získáte malou dodávku.
6. Problémy přetrvávají u krtků a dalších problémových oblastí, ale bezpečnost je v tomto ohledu jednodušší,
než holicí strojek, a mohou být řezány i systemisty.
7. Nezapomeňte, že se můžete dostat do tupého nebo vadného čepele, někdy i do falešného,
nikdo z toho není imunní.
8. Tento případ se může stát "špatným" - počáteční sběrné stroje,
pak můžete zapomenout na uložení. ;)

Pro mě osobně, klasický stroj ve tvaru T - v tuto chvíli nejvhodnější volbou. Která možnost je pro vás vhodnější, je subjektivní záležitostí, ale nyní máte nějaké klady a zápory.

Pro Více Informací O Suché Vlasy