logo

Orofluido: recenze

Přírodní oleje jsou široce využívány po celém světě díky spravedlivému sexu, aby vlasy leskly, vitalitu, pružnost a hedvábnost. Orofluidové oleje jsou považovány za nejúčinnější. Většina žen oceňuje účinnost tohoto nástroje, což není překvapující - oleje na vlasy Orofluido jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších součástí a patří do kategorie "Lux".

Kosmetika Orofluido - vlasy s označením "luxusní"

V hloubi evropské pobočky společnosti TM Revlon (Španělsko) byl poměrně vyvinut a realizován jedinečný projekt pod značkou Orofluido. Komplex péče o vlasy se vyznačuje pečlivým výběrem základních komponent. Toto je skutečné zlato ve Středozemním moři.

 • Arganový olej
 • Cyperusový olej
 • Lněný olej

OroFluido (překládaný z italštiny znamená tekuté zlato) je nová linie pro krásu vašich vlasů s úžasným efektem a stylovým obalem. Elixír krásy pro vlasy na bázi přírodních olejů, který zlepšuje strukturu vlasů a činí je měkčími, pružnějšími a lesklejšími.

Nástroj je absolutně vhodný pro všechny typy vlasů a aplikuje se na suché i mokré vlasy.
Elixír je výborně vstřebáván, bez zanechání stop a nevytvářejících těžší vlasy.

Složení OroFluido

Arganový olej je srdcem vzorce. Odvozený z jádra stromu Argania Spinosa, arganový olej je ideální pro ošetření všech druhů vlasů, obzvláště suchých, poškozených a obarvených. Zdroj vitamínu E. Lněný semenný olej poskytuje okamžitý lesk. Tento olej je bohatý na vitamín F, uzavírá váhy vlasů, vlasy jsou měkké a hladké. Přípustná akce poskytuje reflexní efekt.
Cypernik olej (Cyperus olej) dělá vlasy hladké na dotek, tekoucí jako hedvábí. Olej dává intenzivní lesk a lehkost, vlasy se stávají hedvábnými, snadno se hřebeny. Přírodní ochrana před volnými radikály

Historie OroFluida

Berberské ženy, které žijí v Maroku, nás naučily ošetřovat vlasy pomocí vzácného arganového oleje.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Lněný olej používali Egypťané, Židé a Féničané, protože je neuvěřitelným zdrojem vlasového lesku.

OroFluido charakteristiky

 • Pro všechny typy vlasů
 • Příjemná a hedvábná textura
 • Rychle vstřebává
 • Neváží vlasy
 • Neponechává žádné zbytky
 • Lahodná vanilková vůně
 • Neplachujte
 • OroFluido výsledky
 • Hedvábné vlasy
 • Měkkost
 • Neuvěřitelná lehkost
 • Shine

Co koupit - Orofluido nebo jen máslo

Tam je však společný rys v hodnocení produktů Orofluido. Recenze často a překvapivě:

 • rychle viditelný a hmatový efekt
 • ekonomické využití
 • příjemné vůně
 • žádný olejový film
 • použitelnost na různé typy vlasů

Způsob aplikace OroFluido

Aplikujte na dlani několik kapek krásy elixíru a rozdělte na vlhké ručníky vysušené vlasy. Jeho příjemná hedvábná struktura se snadno protahuje vlasy, dodává extra vlhkost, rychle se absorbuje a nezanechává zbytky. Množství výrobku závisí na délce a tloušťce vlasů. Neplachujte. Dejte vlasy jako obvykle. Všimněte si, že doba sušení s vysoušečem vlasů se současně snižuje o 20% a vlasy budou hladké, hedvábné, lesklé. Během dne můžete dodatečně hydratovat suché vlasy s elixírem.

Elixír krásy Orofluid pro vlasy bude nezapomenutelným darem! Krásné stylové balení + 3 průzkumníky, které lze unést po silnici. Po aplikaci tohoto nástroje se vlasy stávají hedvábnými, poslušnými. Oleje argan, spěch a lnu vyživují a zvlhčují vlasy. Nástroj není tučný a neváží vlasy. Hroty vlasů po aplikaci vypadají dobře upravené. Několik kapek oleje stačí k dosažení požadovaného účinku.

Kde koupit olej Orofluido?

Všechny výrobky Orofluido lze zakoupit v dobrých kosmetických obchodech. Máte možnost koupit olej zvlášť, ale můžete v sadě s jinými produkty péče o vlasy. Samotný olej se prodává ve vzorkovačkách, v láhvi o objemu 50 a 100 ml. Velká láhev bude trvat asi 8 měsíců, takže pokud jste majitelem krátkých vlasů, použijte menší možnost.

 • Cena elixíru pro 50 ml ze 700 rublů;
 • Cena elixíru na 100 ml od 1 200 rublů.

Recenze Oorofluido olej

25. listopadu 2012 - 22:34 zpětná vazba od Anny Razhikové

Oh, toto OROFLUIDO je nádherné máslo. Když se jednou pokusíte, už nechcete používat něco jiného. Malou láhev tohoto super oleje (5 ml) mi představila sestra, objednala si láhev o objemu 100 ml na internetu a 2 láhve o objemu 5 ml byly jako dárek. Když jsem zjistil cenu (asi 1 200 rublů za společnou koupi), řekl jsem jí se zdravým podílem skepticismu: "Co vlastně jste?" Teď jsem to někde dostal (to se ukázalo jako poměrně zřídka).
Takže efekt - to je jistě: moje melirovanno-zbarvené vlasy, spálené na hromadu krymské slunce, prostě ožívaly, začaly svítit, dokonce jsem se rozhodl pro jejich obraz a teď vypadají mnohem lépe než předtím. Co dalšího mohu říci - vlasy jsou hladší, skoro se přestaly tlačit (dříve, než byly potíže rovné, bylo nutné je napravit s vysoušečem vlasů, pak pomocí vlasů), staly se těžšími (pravděpodobně pro někoho to je mínus). Čas od času se dokonce dostanu bez vlasového balzámu - vlasy stále svítí. Je spotřebováno velmi šetrně, po dobu 1,5 měsíce jsem ztratil 1,5 láhve po 5 ml (mou hlavu každý druhý den, někdy častěji). Na ramenních vlasech jsem strávil dvě kulaté kapky velikosti láhve. Dávám to na ručníky vysušené vlasy, většinou na koncích, trochu plné délky. Olej se vstřebává do vlasů, jako v houbě, dokonce ani není nutné umývat ruce.
Dalším plusem je úžasná vůně: něco vanilky-orientální, ale zároveň nenápadné a jemné. Přítelkyně mé sestry, která dostala stejnou malou lahvičku, upřímně věřila, že dostala olejový parfém.

Publikováno dne 13. prosince, 2016 - 23:07 zpětná vazba od Varyukha

Zkoušel jsem spoustu olejů z různých profesionálních linek, ale elixír OROFLUIDO je jenom bomba! Líbí se mi všechno v něm:

krásný design krabice a láhev vás požádá o obsazení nejvýznamnějšího místa na poličce.

Vůně vanilky je prostě božská, spojená s orientální chutí.

textura elixíru je silná, chytí 2 kapky, a to i pro dlouhé vlasy. Je tam malý minus - žádný dávkovač. Ale... když dáváte kapky na ruce a vtírate je do vlasů, jsou okamžitě absorbovány přímo do vlasů a ruce jsou naprosto nemazané. Elixír stačí na dlouhou dobu díky své husté struktuře, ale při zahřátí z prstů je snadno rozmazaný.

Publikováno dne 5. února 2012 - 21:28 hodnocení podle perfy

Biopoint OROFLUIDO vlasový olej
Jedná se o velmi, velmi dobrý olej, zvláště pro bělené vlasy, obzvláště dobré pro blondýnky, i když se používá v neomezeném množství, nebude moc. Velmi dobře zvlhčuje, vlasy jsou elastické a chrání před mechanickým poškozením.

Zdůrazňoval jsem, když jsem koupil tento olej, nanesl jsem ho, ale ukázalo se, že jsem si hodně aplikoval, musel jsem si umyt vlasy. Po nějaké době jsem opakovaně zdůrazňovala všechny vlasy, ne kořeny, to znamená, že podíl bělených vlasů se zvětšil, a teď, kolik bych si tento olej přidal na vlasy - neznečistí, ale jsou velmi měkké a pružné - Krasoně. Kromě toho má olej velmi příjemnou vůni, což je dobré. Navíc mnoho lidí píše, že je drahé, ale ropa je ekonomická, takže cena je zcela konzistentní. A kvalita je vynikající.

eskimosko 6. února 2012 - 08:32

před dvěma dny jsem si koupil to samé =) a také se nepočítal poprvé a šel příliš daleko, musel jsem si umyt vlasy, ale příště mi vlasy byly úžasné)) super lesk, super hladkost! a téměř nikdy se nelitovat za peníze!

Publikováno dne 17. prosince 2015 - 13:43 recenze provedené společností Bloody_vomiting

Líbilo se mi tento elixír hned, vzorkovač to stačil 5krát a já okamžitě vzal láhev v práci. Dost už za rok, pokud používáte dlouhé vlasy (pak to bylo až uprostřed zad), spotřeba je minimální. Druhá láhev je již starší než jeden rok a ještě zbývá Suché vlasy obklopují jemnou strukturu, zhušťují, vyhlazuje. Velmi příjemný pocit po aplikaci.

Cena za objem je také atraktivní. Pravda si nepamatuji, jak moc jsem si vzal. Jedinou nevýhodou je, že v té době bylo obtížné najít. Už jsem nebyla nařízena v mé bývalé práci a jako výsledek jsem ji vůbec našel v salonu. Mohu říci, že je to jen kosmetický efekt, který ve skutečnosti neobnovuje vlasy, bohužel, to není realistické.

V každém případě tento nástroj zcela odůvodňuje náklady a zcela mi vyhovuje. Koupím to znovu a znovu. Vysoce doporučujeme vyzkoušet!)

Olej na vlasy "Orofluido"

Chcete-li vybrat nástroj, který může udržet vaše vlasy zdravé a měkké v podmínkách moderní ekologie, chladného klimatu, kdy po nasazení klobouku jsou vlasy tlačeny a přeměněny na pampelišku - obtížnou úlohu pro každou ženu. Každá dáma se snažila obrovské množství peněz a hledala tu samou věc, která dokáže vyřešit úkoly.

Olej na vlasy "Orofluido" v italském kapalném zlatě "je jedinečným prostředkem pro revlon, který dodává hladkosti a lesku na prameny. Možná, že každá žena někdy zakoupila své výrobky. Jedná se o pevný štítek s více než sedmdesátiletou historií a mnohonásobnou armádou pravidelných zákazníků ve dvaceti zemích světa. To vše mluví o skutečně vysoké kvalitě svých výrobků, protože víme, že ani jedna žena nebude kupovat kosmetiku, která by ji zhoršovala.

Skládá se ze tří typů nejužitečnějších olejů z různých zemí:

 1. Arganový olej. Velmi drahý olej, který extrahuje z ovoce arganového stromu v Maroku. Má jedinečné, nádherné vlastnosti a používá se v elitních kosmetických výrobcích. Dává lesk a jas.
 2. Olej z mandlového oleje. Kdysi ho cenila samotná egyptská královna Kleopatra. Jeho radikálně bohatá struktura dodává objem a elasticitu.
 3. Lněný olej ze Středozemního moře. Poskytuje hladkost.

Může být aplikován před nebo po pokládce. Skládá se pouze z přírodních složek. Olej je navržen tak, aby zvýšil poslušnost vlasů, aby byl hladší a zbavil se vlasů vyklenutých chloupků, efekt pampelišky. Je to skutečná spása pro ženy žijící v moderním městě.

Nástroj je zaměřen hlavně na ženy s problémovými, slabými, křehkými prameny. Olej se obvykle nanáší na mokré, omyté vlasy před stylováním. Zahřejte ho v dlaních a pak jej roztáhněte, a to obvyklým způsobem. To se může opakovat několikrát za sebou, přičemž se olej otírá v malých množstvích, aby se zajistilo rovnoměrnější nanášení a vstřebávání.

Olej má příjemnou vanilkovou vůni, která není nepříjemná, což je samozřejmě důležitý parametr. A vůně není příliš silná, nezabije vůni parfému. Konzistence není příliš kapalná, ale naopak, poměrně silná, olej je na dotek velmi příjemný. Hustota je plus, protože kvůli tomu je olej spotřebováván ekonomičtěji. Při zahřátí se nelepí, aplikuje se v rovnoměrné, dokonce tenké vrstvě.

Recenze

Mnoho žen si vybralo přípravek Ourofluido jako povinný přípravek pro péči o vlasy a používá ho pokaždé, když si stylizuje a po šamponování vlasů šamponem. Podíváme-li se na recenze, je možné posoudit, že měl své oddaných fanoušků, pro které se ukázal být nejlepší volbou.

Některé jsou ve složení odrazeny velkým množstvím silikonů, ale musíte pochopit, že jsou nyní používány ve všech takových nástrojích všude. Praxe ukázala, že jejich přítomnost je neškodná, nemá nepříznivý vliv na zdraví a vzhled. Naopak, stojí za zmínku, že mají pozitivní vliv na tenké vlasy, které jsou náchylné ke zlomení. V této věci preferují kontrolu svých zkušeností, spíše než spoléhají na názory módních časopisů.

Ženy si uvědomují, kolik vlasů se po pravidelném užívání Orofluida stalo hedvábnějším, silnějším a silnějším. Mnozí si všimli, že jejich přítelkyně se začaly zajímat o to, co používají, přestože měli dříve křehké a silně nafouklé vlasy. Jak se říká - rozdíl je zřejmý. Účes je lepší udržet tvar, a vlasy nejsou těžší a nejsou špinavé olejem. Je také třeba poznamenat, že olej neškrtí šaty, v několika okamžicích se vysuší a nezanechá žádné zbytky. Takže shrňte.

Výrazné vlastnosti oleje Orofluido:

 • Je okamžitě a úplně vstřebáván, když se aplikuje na vlasy a rychle uschne, pokud se dostane na oblečení a nezanechává žádné skvrny.
 • Vytváří atraktivní lesk
 • Obnovuje zdravou strukturu po celé délce.
 • Dává vlasům pružnost a pružnost
 • Vhodné pro všechny typy vlasů
 • Lze aplikovat na vlhké i suché vlasy.
 • Má příjemnou vanilkovou vůni, která však nepřerušuje vůni parfému.
 • Dostupné a hospodárné spotřeby.
 • Doporučuje odborníci v oblasti zdraví vlasů.

Velká láhev peněz za cenu asi 800 rublů stačí na trvalé užívání po dobu osmi měsíců. Asi sto rublů za měsíc pro skvěle vypadající vlasy, jak se vám to líbí?

K dispozici je balíček s kompaktnějším objemem padesáti mililitrů, díky kterému je možné jej vzít na výlet. Pro ženu je to jen spása, protože ve své kabelce nebude mít moc prostoru.

Pod videem - recenze na olej pro vlasy "Orofluido".

Orofluido Hair Oil: dva produkty pro luxusní péči

Orofluido (Orofluido) je mladá španělská značka, která vyrábí vlasové výrobky na přírodní bázi.

Hlavní komponenty používané výrobcem jsou lněné, arganové a suchozemské mandlové oleje.

Každá z nich má široké spektrum užitečných vlastností, takže vlasový olej Orofluido umožňuje poměrně rychle zlepšit stav kudrlin, obnovit, vyživit a zlepšit vzhled.

Popis a složení

Oleje pro vlasy od Orofluid (Orofluido) jsou zaměřeny na jemnou péči o kadeře a jejich obnovu.

To vše může změnit kdysi nádherné a dobře upravené vlasy do slabě zbavené slámy a použití přírodních olejů je skvělý způsob, jak se s tímto problémem vyrovnat.

Oleje Orofluido a Orofluido Asia jsou nejoblíbenější v celém sortimentu. Jejich činnost je založena na třech unikátních produktech.

Arganový olej pochází z Maroka. Obsahuje cenné mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny A, E, F. Tyto složky pronikají hluboko do každého vlasu, obnovují a vyživují je zevnitř.

Také arganový produkt stimuluje růst vlasů, což je lehké, lesklé, hedvábné.

Kleopatra sama používala olej mandlovníku. Obsahuje také tokoferol a mastné kyseliny, které pomáhají chránit prameny před řadou negativních faktorů.

Také mandlový extrakt dodává vlasům přirozeně krásnou záři.

Lněný olej, extrahovaný z lněných semen, dokonale lepidla a vyhlazuje vlasovou kutikulku. V důsledku toho se kudrlinky stanou velmi poslušnými, snadno se položí a hřejí.

A produkt z řady Orofluido Asia je založen na tajemství krásy starověkých civilizací Japonska a zahrnuje takové neobvyklé komponenty jako je olej z kamélie, bambusové výtažky a rýžový olej.

Oleje jsou k dispozici v lahvích o objemu 50 nebo 100 ml bez dávkovače.

Výhody a nevýhody

Orofluido se dobře vstřebává, přispívá k obnově vnější i vnitřní struktury vlasů, posiluje jejich kořeny, dává krásný lesk. Kudrny získávají poslušnost a pružnost.

Je možné rozlišit následující výhody:

 • výrobek je univerzální a je vhodný pro vlasy jakékoliv struktury a typu;
 • lze ho aplikovat na suché i mokré vlasy;
 • po nanesení emulze nejsou žádné stopy;
 • produkt má příjemnou vůni;
 • Cena je dostačující a tekutina je ekonomicky spotřebována.

Vzhledem ke všem těmto výhodám produkt obdržel hodně pozitivní zpětné vazby jak od zákazníků, tak od trichlů.

Pokud jde o nevýhody, můžeme zaznamenat nepřítomnost dávkovače, což znemožňuje použití oleje. Nevylučujte možnost alergické reakce.

Návod k použití

Jak již bylo zmíněno, olej má mnoho výhod.

Zejména pomáhá chránit prameny před přímým UV zářením, suchost, vysoké teploty a také zabraňuje vyluhování pigmentů, což je důležité pro ženy, které malí kudrlinky.

Použití nástroje je poměrně jednoduché. Malé množství musí být rozloženo po délce vlasů před stylováním nebo před odchodem ven.

Nástroj můžete také použít při každém mytí vlasů. Vlasy by měly být trochu suché s ručníkem, potom si v dlaních otřete malé množství elixíru a rovnoměrně rozdělujte po celé délce.

Produkt lze použít jak na mokré, tak na suché vlasy. Má silnější texturu než jiné oleje, takže spotřeba bude nižší.

Nebojte se, že nástroj zanechá stopy na vašich rukách nebo oblečení - je okamžitě vstřebáván a téměř stejně rychle působí na kudrlinky, a navíc je obdařuje úžasnou vůní.

Dalším přínosem je, že kompozice nečiní vlákna těžší, ale naopak jim dává lehkost a poslušnost, což vám umožní vyloučit jakékoli problémy s stylingem a česání.

Recenze spotřebitele

Prostředky od Orofluidové si zaslouží velkou chválu jak u žen, které je používají, tak u trichologů.

Ženy označují své rychlé působení: nejprve produkt ovlivňuje vzhled kudrlin a poté je hluboce obnovuje.

Potvrzují, že elixír dává krásný lesk, dělá prameny živé a pružné, velmi poslušné, potíže s dělenými konci a nadměrnou suchostí.

Zvláště dobré recenze olej zasloužil mezi majitelé poškozených vlasů - pomáhá eliminovat účinky opakovaného objasnění a zneužívání tepelných styling zařízení.

Ze zjištěných nedostatků je možná nedostatek dávkovače. Zbytek nástroje splňuje potřeby zákazníků, ačkoli mnozí považují jeho cenu za příliš vysokou.

Kde koupit a kolik stojí

Orofluidové oleje se nenacházejí v každém kosmetickém obchodě, ale lze je snadno objednat z internetových obchodů.

Pokud jde o cenu výrobku, pak na 100 ml bude od 1,200 rublů.

 • z Matrix Biolazh;
 • od Garnier;
 • z Kerastaz;
 • od Estelle;
 • a konstantní potěšení.

Bezpečnostní opatření a kontraindikace

Jako takové neexistují žádné kontraindikace k použití přípravku. Není však nutné ji aplikovat v přítomnosti otevřených ran a škrábanců na pokožce hlavy.

Důležité je také zajistit nepřítomnost alergické reakce a individuální nesnášenlivost. V ostatních případech můžete olej bezpečně aplikovat, dodržujte některá pravidla.

Nepoužívejte emulze v očích. Pokud k tomu dojde, důkladně je opláchněte vodou. Nedotýkejte se příliš nízkými vlasy, jinak se tento problém může jen zhoršit.

Dalším bodem - nedostatek dávkovače, který může způsobit nepříjemnost.

Ale časem si zvyknete na to, abyste bez něj nedostali potřebné množství oleje. Kromě toho můžete použít dávkovač z jiné lahve.

Účinnost

Při vytváření výrobku se výrobce snažil dát nový život i těm vlasům, které jsou velmi poškozené. A udělali to.

Pravidelné používání oleje bude mít následující výsledky:

 • poslušnost a pružnost vlasů;
 • jejich krásný a atraktivní vzhled;
 • ohromující lesk a hladkost.

Aplikujte produkt na chvíli, zjistíte, že špičky přestaly stříhat, struktura poškozených vlasů se zotavila a teď vypadají zcela odlišně.

Také elixír pomáhá překonat problém vypadávání vlasů. Produkt lze používat po každém šamponování nebo stylingu. Je důležité, aby nebylo přehnané množstvím.

Výrobky Orofluido jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí poskytnout vysoce kvalitní péči o své zámky, aniž by museli věnovat spoustu času.

Pomáhají vyřešit širokou škálu problémů a doslova dodávají vlasům nový život.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Hedvábná textura elixíru se rychle vstřebává, neváží vlasy a nezanechává žádné stopy. Výsledkem je působivý jak na mokré, tak na suché vlasy.

lesk; obnovení; změkčení

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Elixir pro vlasy Original Elixir, Orofluido: recenze

Olej Original Elixir - bestseller značky Orofluido. Zkontrolujte suché, mastné a normální vlasy.

Orofluido je nezávislá značka péče o vlasy, která vznikla od výrobce profesionálních inkoustů a šamponů Revlon Professional. Kompozice všech prostředků - směs tří olejů - Argan (vyživuje a regeneruje), sítina (léčí pokožku hlavy a dodává objem na vlasy), len (chrání, dodává lesk a hladkost).

Hitem značky je elixír krásy. Originální elixír: vhodný pro všechny typy vlasů, rychle se vstřebává, netvoří těžší a neztrácí tuky. Obsahuje filtry UVA a UVB, které chrání vlasy před slunečním zářením. To voní jako vanilka a jantar.

Hodnocení:

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Julie. Vlasy jsou normální, barvené, suché na koncích, pokožka hlavy je mastná.

V loňském roce jsem téměř vzdala oleje na vlasy tím, že jdu do krémů. Ale Orofluido je jedním z vzácných vzorků oleje, které jsem se okamžitě líbil. Neváží, nestává se tlustým (pokud, samozřejmě, nepřijímá se s umírněností), dokonale zvlhčuje, vyhladí, odstraňuje plynulost a dodává lesk.

Jediná nevýhoda je v samotné lahvičce: není zásobník a po celou dobu se bojíte, že příliš vylejete do dlaně.

Olya Vlasy jsou mastné, bělené a barvené.

S mými mastnými vlasy nejsou oleje nejdůležitějším produktem. Dokonce i nejlehčí a nejuniverzálnější je stále váží. Bohužel, Orofluido není výjimkou. Nevím, co je to "opatření" v tomto případě: jestliže budete mít pár kapek, nevidím žádný účinek. Pokud je trochu víc - můžete okamžitě jít do sprchy. Opravdu jsem se chtěl dostat do toho - tak krásná láhev, taková dobrá kompozice! - ale ne, ne.

Masha. Vlasy porézní, suché na koncích, barvené.

Používám oleje po celou dobu, ale setkávám se s nimi jen velmi málo dobrých. Nejčastěji můj pórovitý vlas absorbuje kompozici tak rychle, že nevidím efekt. Orofluido není výjimkou, ale přesto jsem se k němu přiblížil - dal to ve dvou vrstvách. To je, když je chladné zjemňuje a vyhladí. A mám rád parfém - jantar s vanilkou, ale ne moc bohatý, vůně parfému není přerušena a zmizí za hodinu.

Olej má nečekaně hustou a hustou strukturu, dokonce bych řekl, že je pryskyřičný - a tak se táhne. Ale současně to není nejhrubší ze všeho, co jsem viděl.

Z mínusů - nedostatek dávkovače: po celou dobu nalévá víc než je nutné.

Složení: cyklopentasiloxan, dimethikonol, Argania spinosa jádrového oleje, Cyperus esculentus kořen olej, isopropylpalmitát, Linum usitatissium (lněný) olej, BHT, benzofenon-3, parfum (vůně), hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, Cl 47000 (žlutý 11), cl 26100 (červená17)

Vyzkoušeli jste tento olej? Jaký je váš oblíbený?

Orofluido recenze vlasového oleje

Efektivní nástroj, který dává vašim vlasům úžasnou krásu! Elixír je určen k obnově suchých poškozených pramenů, k péči o normální vlasy a k uzdravení mastných vlasů, to je univerzální a ideální pro všechny! Poskytuje vlasům lehkost, lesk, hedvábnost a příjemnou inspirativní vůni s orientálními poznámkami.

Nástroj má měkkou strukturu, příjemnou strukturu, rychle vstřebává, dobře vyživuje vlasy, chrání konce před rozštěpením, jsou méně rozděleny. Žádný pocit tuku a tíživosti vlasů. Složení elixíru - léčivé přírodní oleje z lnu, arganu, tsiperus. Velmi usnadňuje česání a styling. Může být používán denně. Výsledek je patrný po první aplikaci.

Jak používat: Aplikujte na suché a vlhké vlasy. Aplikujte elixír na dlani 2-3 kapky a rozložte celou délku vlasů. Neplachujte. Vhodný pro každodenní použití.

Složení: cyklopentasiloxan, dimethikonol Argania spinosa jádrového oleje, Cyperus esculentus kořenové oleje, Parfum (vůně), isopropylpalmitát, Linum usitatissimum (Lněný) olej ze semen, benzofenonu-3, BHA leden 28, je 2019

běžný silikonový olej

pokud všechny předchozí časy elixír opravdu byly jako zlato na vlasy, tentokrát to přišlo víc tekutý než obvykle. Dlouho jsem tento nástroj používal, takže jsem pochopil, o čem mluvím. tak zklamaný tímto okamžikem. velmi zklamaný.

Producent produktů Olga si vyhrazuje právo provádět úpravy výroby bez předchozího upozornění. Možná proto existují mezi nimi rozdíly.

To je zázrak. Nyní mám vlasy několikrát denně, vlasy jsou měkké a poslušné.

Světlana, doporučuje se, aby si často vlasy nepletala. dostatečně ráno a večer

pro blond vlasy, účinek nebyl obzvláště patrný.

Nejlepší! Zkoušel jsem hodně, ale vrátil jsem se k němu.

Olej plně reaguje na všechny pozitivní recenze. Mám svou vlastní barvu a normální vlasy s suchými špičkami, po sušení sušičky, elixír je okamžitě přemění, jsem spokojen)

Děkujeme Vám za rychlé doručení, jako vždy, vše je super rychlé, pohodlné!

To ospravedlňuje jeho cenu o 100%, vlasy po získání měkkosti, lesku a vypadá dobře upravené, a to i bez dalšího stylingu! Super!

Orofluido nařídila elixír a Revlon sprej na vlasy. Současná propagace zahrnovala hřeben Kent. jsou u konce. manažer sliboval výměnu 4% z příští objednávky. Po objednání vody Guerlain Idylle 100 ml. Sleva nebyla obdržena (manažer nezadal známku).
Vážený Doplní je zboží jste vždy nejvyšší kvalitu a dodání ve výšce, ale pokud z nějakého důvodu nebyli schopni poskytnout příslib slevy, pak alespoň neslibují a školit své manažery vnimatelnosti.S SW. Pravidelný zákazník.

Tatiana, jsme vděční za to, že jste našim klientem. Váš názor je pro nás velmi důležitý. Doufáme, že v budoucnosti vás nezklameme.

Olej je skvělý, vlasy jsou okamžitě přeměněny a vypadají dobře upravené. Používám olej bez ohledu na značku šamponu a balzámu, kterou používám v tuto chvíli. Obecně se mi líbí všechny prostředky této značky.

Velmi dobré máslo. Vyhlazuje a vyživuje vlasy. Vhodné pro suché vlasy a dělené konce.

Píšu recenzi pro ty, pro které je kompozice důležitá. Z pohledu jednoduchého spotřebitele je olej úžasný, vlasy po jeho příjemné vůni jsou prostě neuvěřitelné.
Ale pokud rozložíte kompozici, pak všechno není tak dobré, jak se zdá.
Cyklopentasiloxan je prchavý silikon, který je na prvním místě a není z něj žádný užitek, kromě toho je také škodlivý.
Dimethiconol - změkčovač-silikon, nebezpečný.
Argania Spinosa Kernel Oil - přírodní arganový olej je vynikající.
Cyperus Esculentus kořenový olej - kořenový olej Chufa, užitečný :)
Isopropyl Palmitate, Linum Usitatissimum - změkčovadla, první je také antistatický, užitečný.
BENZOPHENONE-3 je škodlivý.
CI 47000 (žlutá 11), CI 26100 (červená 17) - škodlivé barviva.
Silikony spolu s dobrými oleji samozřejmě dodávají vašim vlasům vizuálně zdravější a krásnější, ale pokud je používáte.
Jeden se musí zastavit a výsledek zmizí.
Olej v čisté formě skutečně naplňuje a léčí vlasy.
Nakreslete vlastní závěry.
Je zaplaceno takové peníze za silikony a škodlivé barvy? Neplatím.

 • všechny odpovědi (5) ⌄
 • skrýt ⌄

Irina Nikolyuk, děkuji moc! Velmi užitečná poznámka. Berem na vědomí

Elixir pro vlasy od Orofluid

Zpětná vazba

Líbí se mi rozmazlovat vlasy s podobnými oleji a elixíry, takže jsem samozřejmě nemohla projít Orofluidou. Zvláště s ohledem na miliony recenzí na něj. Bohužel mé recenze nebude nadšené.

Elixír a prostě vlasový olej je ve skleněné, těžké láhvi, která se několikrát pokoušela vyklouznout z mých rukou, je tak hladká.)))

Samotný elixír je příjemná jantarově-zlatá barva a je poměrně silná a nestálá.

Nejvíce se mi líbila chuť v tomto elixíru! Je nezapomenutelný! Aroma je pikantní, orientální, sladké tóny vanilky. Když poprvé otevřel láhev, cítil jsem tento olej 10 minut a nemohl jsem se odtrhnout.

Ale samotný elixír ve své činnosti mi nezpůsobil takovou radost, jako vůni.

Nejprve jsem si na vlasy nevšiml naprosto žádný účinek. Používám takové oleje pouze na koncích vlasů, protože jejich konec trpí suchostí a rozštěpením kvůli délce. No, ano, olej je trochu změkne a v zásadě je to vše, co jsem si všiml, že používám tento elixír.

Nezaznamenal jsem žádný další lesk, lesk a hedvábnost. Také jsem si nevšiml zesílení nebo zesílení vlasů, i když jsem ji už tři měsíce používal a po celou tu dobu jsem čekal, až se něco stane a bude mít nějaký kumulativní efekt, ale bohužel.

Ne, nevěřím v zázraky a dobře rozumím tomu, že takové prostředky mají dočasný a okamžitý účinek a počítají se s nimi, ale neměl jsem dočasnou nebo dokonce více okamžitou přeměnu vlasů.

Kromě toho by se olej měl aplikovat poměrně málo, jinak vlasy visí na rampouchy a vypadají neuspořádaně. A z této kapky nemám pocit, že elixír dělá něco s vlasy.

V důsledku toho se pro mě tento elixír ukázal být ztrátou času a peněz a kouzelná vůně ji nezachrání.

Oofluidový vlasový olej: složení, pokyny, recenze

Při honbě s luxusními vlasy se ženy všech věkových kategorií pokoušejí sami na sobě nesčetných způsobů jak domova, tak obchodu. Vědomí, jako je zdokonalování vlastních vlasů, dovoluje mladým a zkušeným dámům vytvořit kolem nich auru krásy a prosperity, kterou ostatní okamžitě začnou oslavovat. Máme také zájem o vlasový olej Ooroflyuido, který v praxi dokázal své "magické" vlastnosti. Mimochodem, jméno je přeloženo jako tekuté zlato. Zbývá jen poznat jej lépe, protože "si to zasloužíte!"

Luxusní péče Orofluido Oil

Orofluido ("Orofluido") je mladá španělská značka, která se však již podařilo deklarovat. Společnost Revlon je proslulá výrobou přirozených produktů pro péči o vlasy. Jako hlavní součásti v sestavě výrobce se používají arganové, lněné a mandlové oleje. Každá z uvedených složek má široké spektrum užitečných vlastností, což umožňuje co nejkratší dobu zlepšit stav kudrlin, "obnovit" růst a skutečnou revoluci ve vzhledu a zdraví vlasů. Tak, Ooroflyuido vlasový olej porušil správnou cestu v oblasti produktů péče o vlasy pro novou generaci.

Popis

Ourofluido vlasový olej od španělského výrobce je zaměřen na zajištění jemné péče o kadeře a jejich časné obnovení.

Jak víte, důvody, pro které jsou naše vlasy ztenčující a pokořují, najdete hodně. Hlavní "škůdci" jsou: pravidelné tepelné účinky, nevhodná péče o vlasy, zbarvení kudrlin, špatné prostředí a vystavení ultrafialovému záření. Právě tyto faktory vedou k tomu, že kdysi dobře upravené a krásné vlasy v smutném stavu: kudrlinky připomínají bez života bezesnou slámu. Není však žádným tajemstvím, že přírodní oleje jsou nástrojem číslo jedna při záchraně dlouhotrvajícího vlasu.

Aby bylo možné problém řešit účinně as potěšením (kupující jsou v úžasu vůně vanilky a jantaru) lze dosáhnout použitím olejů Orofluido a Orofluido Asia Hair. Tyto výrobky byly zaznamenány v řadě pozitivních recenzí, což z nich dělo populární mezi slušnými pohlavími.

Složení výrobků

Akce fondů je založena na třech jedinečných produktech:

 1. Arganový olej (původ - Maroko). Obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitamíny A, E, F, užitečné antioxidanty. Tyto složky ve složení vlasových olejů "Ourofluido" obnovují a vyživují vlasy zevnitř kvůli hlubokému proniknutí do struktury každého vlasu. Arganový olej zajišťuje stimulaci růstu vlasů, vytváří kudrlinky světlé, poslušné a hedvábné.
 2. Zemní mandlový olej je nástroj, který byl již dávno oblíbený samotnou císařovnou Kleopatrou. Skládá se z mastných kyselin a tokoferolu, což umožňuje chránit prameny z mnoha negativních faktorů. Kromě toho má mandlový extrakt zámky s úžasným přirozeným zářením (tento efekt je znám v mnoha recenzích olejů Orofluido).
 3. Lněný olej - tento produkt, extrahovaný z lněných semen, se dobře vyrovná s lepením a vyhlazením vlasové kutikuly. Výsledek je zřejmý - kudrlinky se stanou poslušnými, jsou mnohem snadněji kombinovatelné a stylovější.

Tekuté zlato

Praktické ukázky a četné recenze oleje Orofluido, tyto cenné produkty jsou skutečně schopny léčit prameny zevnitř. Mnoho uživatelů zaznamenalo zrychlení růstu a příznivý účinek na pokožku hlavy (a jak víte, řada problémů vzniká kvůli kontrole stavu pokožky).

Pokud jde o další populární produkt z řady olejů Orofluido Asie, Orofluido Asie, lze poznamenat, že je založen na tajemství krásy starověkých japonských civilizací a zahrnuje takové extravagantní složky jako extrakt z bambusu, kamélie, extrakt z rýžového oleje.

Všechny oleje této řady jsou k dostání v lahvích (50 nebo 100 ml). Mnoho kupujících lituje, že si všimnou nepřítomnosti dávkovače, což by určitě usnadnilo jejich použití.

O výhodách

Ovrůlový olej z Revlon je dobře absorbován (pokud věříte hodnocení) a přispívá k obnově vnitřní a vnější struktury vlasů. Výrobky také posilují vlasové kořeny a přinášejí ušlechtilý lesk.

Díky použití olejů se kudrlinky stávají pružnějšími a poslušnějšími. Poměrně hustá konzistence elixíru nezabrání tomu, aby byla snadno rozložena po celé délce pramenů a pozoruhodně absorbována.

Mezi jeho výhody patří:

 • univerzálnost;
 • kompatibilita s jakýmkoliv typem vlasů;
 • možnost aplikace produktu na suché a mokré vlasy;
 • žádné stopy po aplikaci emulze;
 • docela příjemná relaxační vůně;
 • přiměřená hodnota;
 • ekonomický tok tekutin.

Výše uvedené výhody opravdu zaslouží řadu pozitivních zpětných vazeb. Poznamenávají dobrý výsledek použití nejen zákazníků, ale i trichologů. Samozřejmě, že v této sérii jsou nevýhody.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že uvolňování lahví je prováděno bez výdejních stojanů, někteří lidé si stěžují, že nejsou velice pohodlní při aplikaci oleje. Také, pokud pečlivě přečtete recenze o vlasovém oleji "Ourofluido", můžete si všimnout jednoho velmi důležitého faktoru - není absolutně vhodný pro lidi s vysokým obsahem tuku v pokožce hlavy. Používání produktů v tomto případě je lepší omezit na minimum. Kromě toho studie ukázaly, že látka může způsobit alergickou reakci a v důsledku toho závažné podráždění kůže.

Aplikace

Jak již bylo zmíněno dříve, oleje v této řadě mají mnoho výhod. Účinek výrobků je zejména chránit před přímým slunečním zářením, vysokými teplotami, suchostí, vyluhováním pigmentů (důležitým bodem pro ženy, které pravidelně tónují své prameny).

Používání oleje nezpůsobí žádné potíže. Stačí, když vytlačíte malé množství produktu a rozdělíte ho po celé délce vlasů před stylováním nebo vyjížděním ven. Pro rychlé obnovení vlasů můžete použít nástroj vždy po šamponování.

Před aplikací nástroje by měly být vlasy mírně vysušeny ručníkem (stačí je namočit do materiálu a neotřít, což je typická chyba). Poté je třeba vzít malý podíl elixíru na vlasy a vyčistit jej v dlaních (tepelný efekt zahřeje emulzi a zaručuje sto procent penetrace hluboko do struktury vlasů). Poté jednoduše aplikujte výrobek na prameny a rovnoměrně rozdělte od kořenů až po špičky (pokud jsou vlasy náchylné k suchu, je lepší nechat tyto špičky namazat - to pomůže vyhnout se vysychání konců). Pokud jste šťastní majitel normálního typu vlasů, věnujte zvláštní pozornost této oblasti - pečlivě protřejte kompozici na špičkách. Nenechte se nadbytečné provádět masáž hlavy zde.

Funkce aplikace

Tyto oleje mohou být použity na suché i mokré vlasy. Vzhledem k tomu, že emulze má silnější texturu (ve srovnání s jinými oleji), její spotřeba je snížena na minimum.

Možná, příjemný bonus v použití bude skutečnost, že výrobek je okamžitě vstřebává a nezanechává mastné skvrny na rukou nebo oblečení.

Ano, a na vlasy lze pozorovat podobný účinek - zůstávají světlé, vzdušné. Mimochodem, i po aplikaci jsou vůně úžasné!

Výrobce nás ujišťuje, že nástroj neváží prameny a dává jim poslušnost a lehkost, stejně jako odstraňuje všechny problémy s stylingem a česáním. Ale jak ukazuje praxe, ne všechno je tak jednoduché. Některé dámy říkají, že kompozice váží jejich vlasy a jejich vzhled je nepříjemný. Ale možná tento vedlejší účinek se projevuje v důsledku použití velkého množství nástroje. Každopádně pouze naše vlastní zkušenosti a přesné dodržování pokynů pro použití nám umožní zajistit jedno nebo jiné opatření.

Hodnocení zákazníků

Aktivní účinek řady "Orofluido" je pozorován jak u žen, tak mezi trichology. Kupující zaznamenávají rychlé hojení vlasů: zpočátku produkt ovlivňuje vzhled kudrlin a poté poskytuje hlubokou regeneraci struktury vlasů. Suché a bezvládné prameny mohou získat druhou šanci s oleji Oorofluido, říkají spokojené ženy. Některé frustruje jen nedostatek dávkovače. Existují případy, kdy příliš mastné vlasy jsou příliš mastné - v takových případech stojí za to odkazovat se na jiné prostředky. Obecně platí, že oleje v této řadě jsou doporučovány pro použití těmi, kteří jsou zoufalí obnovit přirozené krásy jejich kadeř.

Orofluido Beauty Elixir / Elixir pro vlasy (Španělsko) - recenze

Ciao!

Léto Je čas na skvělé momenty a pocity, ale také nejdůležitější čas pro testování síly vlasů. Pokládání, horké slunce, moře, pokles teploty, těhotenství a stres - na tom nezáleží! S tímto nádherným elixírem na vlasy, změny v životě nejsou pro vaše vlasy hrozné!

objem zkumavky je jiný: 25 ml, 50 ml, 100 ml. (50 na obrázku)

Ve skutečnosti má pěkně vypadající krabici, což je velmi důležité. Bez něho se nedoporučuji nakupovat, s největší pravděpodobností je to falešný:

(příklad, ne více) (!)

Co píší (různé zdroje):

Elixir pro vlasy Orofluido má jedinečné složení: obsahuje přírodní složky, které mají příznivý účinek jak na vzhled vlasů, tak na jejich strukturu. Elixir obsahuje arganový olej, který vlasy hedvábí a posiluje. Další přírodní složka - lněný olej, dává kudrlinky nádherný lesk, hladkost. Díky oleji tsiperus se vlasy stávají měkkými, objemnými a elastickými. Nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů, navíc lze elixír aplikovat na suché a mokré vlasy. (!) Má lehkou strukturu, nezvažuje prameny, nezanechává žádné stopy, absorbuje se velmi rychle. Produkt má vynikající aroma vanilky a jantaru.

Výsledek. Tento olej chrání vlasy před účinky teploty a slunce, zabraňuje vysoušení a křehkým vlasům. Sitnikový olej dodává vlasům bezprecedentní elasticitu a měkkost, objem kudrlin se výrazně zvyšuje a pokožka hlavy je chráněna před podrážděním. Lněný olej má okamžitý účinek, který dodává neuvěřitelně jemný lesk vlasům. Kudrlinky začínají doslova třpytit ve světle, přitahovat pohledy a obdivovat. Hedvábná struktura elixíru snadno prochází vlasy, nezanechává zbytky a rychle se pohltí. Vlasy plné vůní jantaru a vanilky a přeměněné přímo před vašima očima.

Způsob použití. Aplikujte několik kapek OROFLUIDO Elixir na vlhké, mírně osušené vlasy. Množství výrobku závisí na tloušťce a délce vlasů. Flush Elixir není nutné. Sušení při vyfukování bude trvat méně času a vaše vlasy zůstanou hladké a hedvábné. Pokud strávíte spoustu času na slunci, můžete během několika dní hydratovat vlasy několika kapkami Elixir.

Moje poznámky:

Seznamte se s elixírem z března. Pak mi vlasy bezbolestně vykřikly: "Só!" zejména tipy a to po dlouhém klidu v restaurování po malování. Pak jsem narazil na láhev o objemu 50 ml. Myslel jsem, ľutuju, dám to někomu, kdyby to bylo nutné, ale jak se ukázalo, nelitoval jsem a vrátil jsem něco, co jsem neměl, už přemýšlím o koupi nové láhve. První věc, která mě zaujala, byla konzistence (hustý olivový olej) a vůně (a je tak orientální. Vanilka s jantarovou, relaxační, ale v podstatě na vlasy zmizí po aplikaci). Vždy jsem miloval oleje jak pro vlasy, tak pro tělo. Tentokrát není žádná výjimka. Výsledek mě potěšil, plný. V doslovném smyslu slova. Vlasy se změkčily, špičky se začaly cítit lépe, neexistuje žádná taková "plešatost" (tahounový efekt) a jak se mi zdálo, zapomněl jsem na žehličky po určitou dobu. protože vlasy jsou narovnány (to platí zejména pro dívky, jejichž vlasy se po umytí hlavice otočí a držet se v různých směrech).

Používám to následovně (používám 2krát týdně v závislosti na mých chováních vlasů): aplikuji ji po umytí vlasů na mokré vlasy, rozdělte je po celé délce, začínající od špiček až po část (která je šťastným majitelem přímých ran na nosu) že je lepší se nedotýkat třesku, jinak se stane tučným). Prostředky vyžadují poměrně trochu, dobře, opět, kdo má jakou délku vlasů. Olej je absorbován, dává lesk, aroma, jak jsem již řekl, zmizí. Pak už můžete hýbat vlasy a samozřejmě je to nejlépe ne s tvrdým hřebenem, ale s dřevěným hřebenem s širokými zuby, to umožňuje, aby vlasy dýchaly a absorbovaly lépe. Pak můžete začít pokládat, (pro žehličky), vlasové kolečka, cokoliv.

Náklady na elixír se liší všude a závisí na trubici, například:

25 ml - 12 euro (532 rublů)

50 ml - 17 eur (829 rublů)

100 ml - 32 eur (1539 rublů), ale také se děje za 2500 rublů. (obvykle bez cla)

Je také možné koupit elixír pro ty, kteří cestují v Turecku, Izraeli a Řecku. Tam je to jak v Itálii, tak iv samotném Španělsku, a ve Španělsku to bude o něco nižší, než je obvyklé. Elixir lze také zakoupit prostřednictvím internetových kostek.

Buďte krásní, milí dívky!

[Upravený autorem 2. června 2014]

OROFLUIDO - "zlatý" nebo běžný olej na vlasy?

OROFLUIDO: Elixir na vlasy (Orofluido Beauty Elixir), 100ml
Orofluido... toto jiskřivé slovo přeložené z italštiny znamená "tekuté zlato".

Jsem maniak, nemocný člověk, jenž se prostě zaměřuje na růst a obnovu vlasů. Zvláště po neúspěšném rechemickém vyrovnávání vlasů. Můj manžel se na mě už dívá a nedovedu pochopit, proč jedna osoba má tolik láhví vlasů. Po řadě ocenění jsem se rozhodl, že tuto kapalinu "zlato" zabavím sám pro své drahé vlasy.
Takže můj názor není jednoznačný.
Začnu s dobrým. Když vyzdvihnete tento výrobek, zdá se, že máte něco luxusního a elitního. Přísný, drahý design, těžká skleněná láhev. Působivé.
Nejjemnější, nenápadná vůně vanilky, jantaru, jantaru a santalového dřeva obklopuje vlasy vlakem orientálního tajemství. Na vlasy není dlouhá. Je možné umístit jak na suché, tak i na vlasy, které je lehce vysušené ručníkem. Samotný olej je tlustý, oranžový. Potřebuji trochu vlasů pod rameny.
Nyní o mých dojmech. Používám ji dlouho, dobře zvlhčuje, dává dobře upravené vlasy, odstraňuje plynatost. Ale neviděl jsem Wowův efekt. Některé akumulační události se ještě nezaznamenaly. Pro mě se nijak zvlášť liší od přípravku KERASTASE NUTRITIVE Serum Nutri-Sculpt.
Cena a objem vyděsit. S takovou výdajností, dostatečnou pro život pravděpodobně. a ráda zkusím všechno nové a hledám efektivní prostředky.
Výsledek: drahá krásná hračka, ale ne více.

Pro Více Informací O Suché Vlasy