logo

Barva na vlasy pro zesvětlení bez žloutnutí (seznam)

Existuje mnoho variací blond. Některé dívky mají žluté tóny, jiné jsou studené. Záleží na typu barvy vzhledu, konkrétně na kombinaci tónu pleti a barvy očí. Také hraje roli původní barvy a stavu kudrlin. Dnes se mnoho lidí zajímá o to, jaký druh vlasového barviva pro osvětlení bez žloutnutí funguje nejúčinněji - poskytuje trvalé výsledky, dává minimální škody a během několika minut vytváří magickou studenou záři. Tento článek popisuje vlastnosti a použití těchto produktů.

Barvy pro blondýnky

Dekorační nátěr Igora-Royal

Popis barvy

Produkt číslo 10-4 má hodně pozitivní zpětné vazby. Barva je obvykle zakoupena v ateliérech nebo kosmetických salonech, obchodech pro kadeřníky nebo ve specializovaných internetových obchodech. Se správným přístupem k barvení vlasů bude výsledek nasycený a vytrvalý, nabídne se obrovská paleta, ve které můžete najít perfektní stín pro konkrétní dívku. Ručitelem kvality této barvy jsou dlouholeté úspěšné zkušenosti specialistů a domácích řemeslníků. Náklady na výrobek pocházejí ze tří set rublů, okysličovadlo se prodává odděleně, ve většině případů je vhodná 4%, ale každý uživatel sám rozhodne o koncentraci, kterou je třeba použít. Pro přípravu rozpočtového oxidačního činidla na jedno zasedání přijmeme až 12 levných tablet Hydroperit z lékárny, protřejeme je do prášku a přidáme půl sklenice teplé vody. Výsledná směs může být použita k ředění barvy Igor. Pro začátečníky doporučujeme důvěřovat majitelům vlasů nebo použít správný oxidační prostředek přísně v souladu s doporučeními uvedenými v pokynech.

Příprava barvy

Jeden balíček je obvykle dostatečný na namočení silných, dlouhých vlasů. Doba expozice doporučujeme asi 40 minut. U řídkých nebo krátkých vlasů může být dostatečná polovina trubice. Hlavním úkolem je dobře zvládnout štětec. Doporučujeme provést vyjasnění a aplikovat barvivo na neprášené, ale ne příliš mastné vlasy. Takový přístup je nutný k ochraně před potenciálně nebezpečnými součástmi. Uvědomte si také, že bez předmytí hlavy je dobré také namalovat na skutečnost, že na kůži nastane minimální podráždění, zarudnutí, svědění nebo podobné potíže. Takže vezmeme trubku a vytlačíme její obsah do vhodného kontejneru, jako je porcelánová deska. Kombinujte barvu s požadovaným množstvím zakoupeného nebo domácího okysličovadla. Vše se promíchá až do tlusté hmoty s odstínem broskví.

Aplikace barvy

Je důležité vědět, že všechny manipulace s barvami by měly být prováděny rukama chráněným rukavicemi. Toto příslušenství není součástí výrobku. Chcete-li zachránit dýchací cesty, můžete použít masku. Pokud zanedbáte ochranu pokožky rukou, pak po ukončení procedury vysuší a pocit pálení naruší i nehty. Rozdělte kudrlinky na částečky, rychle rozdělte barvu na celý prostor pomocí kadeřnického kartáče. Pokud se vlasy již rozjasnily, tón hlavního těla je blízký blonďatému a převrácená část je tmavší, pak je lepší odolat nátěru pouze na kořeny po dobu 20-25 minut a pak rozmazat konce zbytkem laku a počkat, dokud celkový čas neskončí. Izolace hlavy výrazně zvyšuje agresivitu barviva a intenzitu vyčištění. Podobně, tón je 12-2 - pošpiněný blond, po použití tohoto produktu, kudrlinky také získat studený bílý odstín. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem můžeme konstatovat, že Igora je vhodným barvivem na vlasy pro osvětlení bez domovní zářivky.

Další populární barvy pro blondýny

Kromě profesionální barvy Igor je stále ještě řada dobrých výrobků, které mají v paletě chladné odstíny blond:

 • BBCOS White Meches Bělení;
 • Goldwell Silklift;
 • Casting Creme Gloss L'Oreal;
 • Deluxe ESTEL;
 • MATRIX Color Sync;
 • Blonde-Ultime, Natural-Easy, Brilliance, Paleta Schwarzkopf;
 • Revlon-Revlonisso NMT Super blondýnky;
 • Syoss;
 • Wella;
 • Color-Shine, Color-Naturals Garnier;
 • Estel.

Zesvětlující vlasy bez žloutnutí: chladná a zářící blondýnka může být snadno získána, pokud používáte Igora Royal, BBCOS White Meches Bleaching, Color-Shine a Color-Naturals Garnier moudře.

Jak získat krásnou blondýnu bez žloutnutí?

Správný přístup k osvětlení vlasů

Nesnažte se rozjasnit špatně poškozené vlasy. Když narovnávání, předchozí barvení nebo chemické oblékání působí agresivně, barva pro blondýnky nebude mít dobrý účinek. Namísto bělení do studeného blondu je třeba provádět činnosti obnovy vlasů. Pokud je původní tón v teplém gamutu, získáte barvu bez žloutnutí pouze opakovaným použitím platinových odstínů. Po henně je extrémně vzácné kvalitativně vyplavovat a neutralizovat červený pigment. Majitelé přirozeného tmavého odstínu vlasů by se neměli pokoušet okamžitě reinkarnovat a hledat světlé blondýnky. Je lepší změnit kudrliny postupně, například pomocí barevných nebo zvýrazňujících technik.

Blond péče o vlasy

Přírodní masky z medu, kefír, cibule a citronu jsou vynikající proti světlé žluté barvě blond. Je nesmírně nežádoucí vypláchnout bílé kudrlinky s nízkou kvalitou vody. Pokud vodovodní systém nemá příslušné filtry, můžete změnit taktiku. Například k umytí vroucí vodou a opláchnutí ne-uhličitými minerálními vodami. To je nežádoucí používat bylinné léky, protože některé z nich zvyšují žlutý tón. Tento efekt má pampeliška a heřmánek. Pokud objasňovač dal nedokonalý výsledek, můžete situaci napravit tím, že začnete používat šampon nebo balzám pro blondýny se stříbrným účinkem.

Zavedením výše uvedených doporučení bude možné dosáhnout zářícího blondýna. Nejlepší výsledek lze dosáhnout při barvení vlasů od velitele.

Sněhové a jemné: jasné barvy vlasů bez žloutnutí

Mnoho hollywoodských hvězd a ruských krásek vybírá studený blond. V kombinaci s rovnoměrnou barvou kůže je make-up obrazem smrtelné krásy, která rozděluje srdce všech mužů.

Přirozený chladný blond se téměř nevyskytuje v přírodě, odstín se získává speciálním barvivem, následovaný péčí s prostředky k odstranění žlutosti.

Který produkt je nejlepší

Konečný výsledek objasnění závisí na přirozené barvě kadeří, na předchozích chemických barvivech a na stavu kudrlin. Zde jsou základní pravidla pro změnu barvy vlasů na světlo:

 • Poškozené vlasy musí být před zaslepením vytvrzeny. Pigment nespadá na volné suché váhy. Zesvětlení dalších suchých vlasů.
 • K červenavému pigmentu z předchozích skvrn s hennou nebo barvou se neobjeví, musíte si umyt speciálními prostředky.
 • Při změně barvy z tmavých na studené blond je třeba provést postupné zbarvení.
 • Pokud je přirozená barva kudrlin v teplém odstínu, měla by být zesvětlena, aby se získala studená blondina s platinovými barvivy.

Výběr barev v obchodech je obrovský, navíc k masovým tržním produktům nabízí řada profesionálních čisticích prostředků.

Na obalu produktu je třeba hledat značku "bez žloutnutí". Je určen pro stříbrné, platinové, stříbrné, perleťové tóny.

Následující typy barviv Garnier jsou vhodné pro osvětlení tmavých vlasů:

 • Barevný pocit. Osvěžující produkty obsahují amoniak, snadno se aplikují a poskytují zaručený výsledek i na 100% šedých chlupách. V paletě je stříbrný stříbrný odstín, ledu, ultrablond platina, která umožňuje zesvětlení tmavých kudrlin. Vzorec obsahuje perleťové částice a květinový olej s příjemnou vůní. Vyjasněné kadeře budou jiskřit a lesknout.
 • Olia neobsahuje amoniak. Složení produktu je více než 60% cenných olejů. Stíny perličky, perleti, přírodní superklon umožňují získat jasnost bez žlutého zálivu. Barva má měkký efekt, není vhodný pro šedé vlasy.

Společnost L'Oreal nabízí vysoušeče v různých sériích. Patří do segmentu prémiových cen, nejlépe tónovaných vlasů:

 • PRÉFÉRENCE Platinum poskytuje rozjasnění pro 6-8 tónů. Výrobek neobsahuje amoniak, má silnou konzistenci. Kudlanky se dlouhou dobu svítí.
 • Linka PRODIGY je systém malířské barvy. Produkt poskytuje 100% stínování šedých vlasů bez vytvoření paruky. Kudrliny získávají jasnou barvu, měkkost a lesk.
 • CASTING CRÈME GLOSS obsahuje royal želé, poskytuje péči a trvanlivou barvu. Výrobek bez amoniaku je vhodný pro vlasy se šedivými vlasy, obnovuje poškozenou strukturu. Barva je účinná pro odstranění žluté barvy na dříve odbarvených pramenů.

Barviva PALETTE firmy Schwarzkopf mají dostupnou cenu, která je účinná při osvětlení tmavých pramenů. Hlavní věc je studovat paletu palety barevných vlasů.

 • PERFECT CARE neobsahuje amoniak. Extrakt z hedvábí ve složení dává hedvábí a lesk. Inovativní vícevrstvá barvicí technologie za studena nebo platinu poskytuje odstín bez žlutého odstínu.
 • Výrobky z fytolinu obsahují výživné oleje Jojoba Milk. Jsou vhodné pro tónování bělených vlasů nebo trvalé osvětlení. Stíny čistého blond, superpopelného, ​​bílého písku neobsahují žluté pigmenty.

Pokud chcete zesvětlit barvu vlasů o 6 nebo více tónů, použijte rezistentní amoniak. Pro tónování a žloutnutí bělených pramenů se doporučuje používat benigní produkty bez amoniaku.

Co dělat, pokud nehty odlupují a porušují článek výzvy. Velký problém, ale existuje řešení - co dělat, když jsou vaše rty zvětraly.

Jak si vybrat oxidační látku pro barvení vlasů najdete zde. A abyste nebyli zklamáni nákladným postupem, zjistěte předem, kolik působí tónování obočí s hennou.

Která barva z profesionální série je lepší, aby se vlasy odlehčily

Řada nástrojů pro profesionály má širší paletu než masové výrobky. Kromě toho krásné studené odstíny barviv na vlasy často vedou k míchání několika barev.

Složení barviv obsahuje cenné oleje, výtažky léčivých rostlin, které poskytují péči a obnovu chloupků. Se správnou volbou profesionálního tónu zůstane odstín na kadeřích po dobu nejméně 8 týdnů.

Nejlepší výrobky z profesionálních linek pro zesvětlení kudrlin bez žloutnutí jsou:

 • Igora Royal Highlifts doplňuje jasné blond odstíny. Složení výrobků je obohaceno vitamínem C, který posiluje a zlepšuje lesk vlasů. Barvivo se mísí s oxidační emulzí na bázi oleje a má jemný účinek. Stíny sandre, jasan, sandre extra, písečná fialová vám umožní získat studenou čistou blond. Je to ona, která vede k hodnocení profesionálních barviv na vlasy při vytváření blondýna.
 • BBCOS White Meches Bělení je dostupné jako krém a prášek. Prostředek je určen pro silné vysvětlení chloupků, má měkký účinek. Produkt poskytuje zaručené osvětlení dokonce i tmavých kudrlin, je uchováván nejdéle 30 minut. Výsledná světelná barva je snadno tónována jakýmikoli prostředky.
 • Goldwell Silklift je vhodný pro použití na dříve vyčištěných kadeřích a v případě potřeby změňte odstín na 5-8 tónů. Produkt má 2 odstíny béžové a popelové bez žlutých pigmentů. Systém obsahuje lotion, zjasňující prášek, stabilizátor. Součástí nástrojů jsou jedinečné patentované komponenty, pigmenty, které ovládají pozadí objasnění. Barva je určena pro profesionální použití.

Chcete-li udržovat čistý odstín, musíte použít šampony a balzámy určené pro studené blondýnky. Výrobky založené na odvarů a bylinných komplexech mohou způsobit žloutnutí kudrlin.

Je třeba umýt a opláchnout vlasy čistou vodou. Kdykoli je to možné, použijte vařenou nebo minerální vodu.

Podívejte se na bohatost palety barev Ollin. A seznámit se s paletou barviv na vlasy, Olya může být tady.

Nejlepší barviva pro tonizování bělených vlasů

Pro tónování vybraných nestabilních barviv, které neprocházejí chloupky a zůstávají filmem na přírodním shellu.

Produkty mají minimální procento čpavku nebo vůbec neobsahují. Zbarvené blondy mají jasnější barvu, pružiny jsou měkké a pružné.

Pomocí tónovacích prostředků můžete odstranit žlutou barvu a přidat mnohostranný odstín. Nejlepším produktem jsou:

 • Intenzivní tónování od společnosti LONDA Professional. Barva vlasů Londa a jeho paleta obsahují mikrosféry odrážející světlo Vitaflection. Kudrlinky si uchovávají bohatý odstín 24 období mytí vlasů. Formula je obohacená vosky, lipidy. Kudrlinky získávají lesk a hedvábnost. Vhodný pro vlasy se šedými vlasy ne více než 50%.
 • L'Oreal's Dialight je tónovaný produkt, který dodává vlasům bohatou barvu. Barva neobsahuje amoniak, který je smíchán s oxidačním činidlem ze série Dialight. Má pohodlnou strukturu, snadno se aplikuje a neteče. Po tónování dochází k mírnému laminování, prameny jsou měkké a hladké.
 • Wella Color Touch obsahuje součásti, které pomáhají vyhlazovat poškozenou strukturu vlasů. Tato paleta obsahuje mnoho sytých barev, které mají velmi stabilní fixaci barevných pigmentů. Kudrlinky získávají jasný lesk a bohatý tón, který trvá až 8 týdnů.

Zajímavější odstíny lze nalézt například v paletě Vella Illumina.

Přehled nejlepších ruských organických kosmetických přípravků naleznete zde.

Náklady a recenze dívek využívajících

Profesionální nástroje mají vysoké náklady, ale jejich negativní dopad na kudrlinky je minimální. Ceny některých produktů jsou uvedeny v tabulce:

Jaká barva umožňuje zesvětlovat vlasy bez žloutnutí - tajemství profesionálů

Ideální, blond kudrlinky, dokonce i barvy po celé délce, sny vidí každou brunetku po osvětlení. Výsledek však často nevyplývá z toho, co bylo zamýšleno, a žlutá, s červenými odstíny na kořenech pramenů, jen zkazí náladu. To je způsobeno skutečností, že při snaze o sen dívky postrádají složitost postupu, vybírají špatnou barvicí techniku ​​nebo používají nízké barvy. Jak se vyhnout těmto chybám a jakým barvivem se zbavit vlasů bez žloutnutí a zklamání, přečtěte si.

Studujeme příčiny "zažloutlých" kudrlin

Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout bílých vlasů bez žlutých a červených odstínů, je dodržování pravidel, jemnosti barvení a použití dodatečných opatření k zamezení vzniku ošklivých vad.

Zvažte hlavní chyby, které děvčata dělají při osvětlení vlasů, které ohrožují ošklivé odstíny:

 • Přehlížejí faktor perzistence přírodního pigmentu - u dívky s tmavými nebo kaštanovými kadeřemi je přirozený pigment velmi odolný, překonává jej jediným světlem, aniž by způsoboval nenapravitelné poškození vlasů, je to téměř nemožné. Aby se tento faktor vyrovnal, doporučují kosmetologové předběžné bělení a pak používají pouze barvicí kompozici požadovaného odstínu;
 • neprofesionální barva špatné kvality se používá ke změně barvy - pokud nemáte dostatečné zkušenosti s výběrem barviva, spoléhat se na profesionály a barikanti. Ideální výsledek pomůže dosáhnout zvláštního zjasnění barviva na vlasy bez žloutnutí;
 • nedostatek dovedností a znalostí o postupu - úspora peněz na odborné objasnění "tlačí" dívky na nezávislé domovní zbarvení. Porušení způsobu přípravy a aplikace barviva na kadeře, vyprání produktu z vlasů dřív nebo později než je požadovaný čas, může negativně ovlivnit výsledek;
 • oplachování kudrlin s tekoucí vodou - vodovodní voda obsahuje různé nečistoty, soli i rzi. Jsou to ti, kteří dávají nepříjemný žlutý nádech na vyjasněné prameny;
 • kojení, těhotenství a menstruace je dalším důvodem, který může ovlivnit výsledek transformace. Hormonální selhání někdy vyvolávají vzhled zcela nečekaných odstínů, takže během těchto období je lepší odložit zbarvení vlasů;
 • konflikt barevných kompozic - to platí pro dříve namalované prameny. Samostatné prostředky nelze kombinovat (například henna a obvyklá barva), jejich konflikt je vyjádřen dokonce zeleným nebo fialovým odstínem. Dávejte pozor na vlastnosti světlejších vlasů po henné.

Rada Pokud se rozhodnete dramaticky změnit a barvit vlasy blond, doporučujeme vám kontaktovat pouze odborníky. Nezávislé, domácí barvení může vést k poruchám a způsobit velké škody na kadeřích.

Dobré tipy pro barvení

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, pomůže vám jednoduchým a efektivním tipům od vedoucích barevníků:

 • Chcete-li zachovat krásu a sílu pramenů, namalujte je profesionálem a ne sami.
 • Poškozené a oslabené kadeře před zásadními změnami barev potřebují léčit, posílit. Chcete-li tak učinit, strávit měsíc léčby pomocí přírodních výživných nebo hydratačních maskách, balzámů. Rozdělené konce je lepší odříznout.
 • Nečistěte vlasy několik dní (nejméně dva nebo tři) před barvením.
 • Barevná struktura se připravuje přímo před kreslením, ale ne předem.
 • Míchání barviva s oxidem, dávejte pozor, aby nebyly žádné hrudky. Kvůli nim se na vlasy objeví oddělené světlé skvrny.
 • Barevný produkt se aplikuje nejprve na okcipitální oblast, později na boční části a nakonec na oblast v blízkosti tváře. Tento postup zajistí jednotné vyfarbení.
 • Doba zbytku barviva je zjištěna po posledním použití.
 • Kompozice pro barvení se aplikuje rovnoměrně a bez problémů, bez uložení.
 • Při omývání barvicího prostředku pomocí pramenů použijte speciální šampon a balzám. Budou udržovat stín trochu déle.
 • Opláchněte hlavu pouze čistou, minerální nebo citronovou vodou. Chcete-li opláchnout citronem, zředte 1 lžičku. citronová šťáva ve vodě a opláchněte vlasy.
 • Chcete-li odstranit světle žlutý přetečení, použijte stínicí anti-žluté šampony. Obvykle jsou fialová, modrá, stříbrná nebo perla. Všimněte si, že jde o koncentrované roztoky. Musí být zředěny obvyklým šamponem podle pokynů, aby se nezměnily v dívku s fialovými nebo šedými zámky.

Fotografie před a po

Výběr správné barvy

Dobrá blond barva vlasů bez žloutnutí je polovina úspěchu v barvení. Při výběru je důležité vzít v úvahu přezkoumání odborníků a spotřebitelů, důkladně studovat složení a princip činnosti, v jakých případech je to vhodné a ve kterém není. Podrobná analýza prostředků pro barvení je povinná, náhodná činnost zde je plná pro zdraví vašich vlasů.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí je jednou z důležitých otázek v procesu přeměny brunetky na blondýnku. Kosmetické společnosti poněkud rozšířily paletu barev a vzaly v úvahu přání spotřebitelů. Barvicí kompozice konzistence jsou rozděleny do následujících skupin:

 • Práškové barvy - perfektně zesvětlí přirozený odolný pigment, působí poněkud agresivně, a proto vysuší kudrlinky;
 • krém - mají pohodlnou konzistenci, prameny jsou dobře obarvené a nástroj se nerozšíří;
 • olej - nejjemnější barviva, neobsahují amoniak a jsou snadno rozloženy po celé délce kadeř.

Při výběru výrobku pro malování věnujte pozornost složení. Upřednostněte jemné barvy, které neobsahují amoniak nebo peroxid vodíku. Ale tyto produkty nebudou poskytovat dramatické vyjasnění, pouze 1-2 tóny.

Tmavé a tvrdé vlasy vyžadují silné barvy. Mohou se skládat z čpavku nebo peroxidu vodíku, ale dávejte pozor, abyste si nevybrali příliš vysoké procento obsahu, aby nedošlo k spálení vlasů. Je lepší dát předpiseniyu zjasňující vlasovou pastu.

Pro zmírnění účinků barviva se k barvivům přidávají přírodní oleje a rostlinné extrakty. Perfektně vyživují, posilují, zvlhčují oslabené kudrlinky a částečně neutralizují poškození způsobené chemickým složením.

Rada Před barvením vlasů bez žloutnutí provést test alergie u vybraného agenta. Nepoužívejte kompozici k lakování, pokud se na ošetřované ploše objeví podráždění, kůže je zčervenání a svědění, nebo máte pocit silného pocení pálení.

Přehled nejlepších inkoustů

Profesionální barevníci sdíleli své tajemství, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, a doporučujeme používat tyto produkty:

 • Garnier Color Sensation - dostatečně řeší problém, jak barvit vlasy bez žloutnutí. Hluboké a trvalé barvy, přírodní lesk a přirozenost zaručuje společnost Garnier. Kompozice přípravku zahrnuje květinové oleje, které zajišťují hladkost a hedvábnost každého vlasu. Barvivo na zesvětlení vlasů bez žloutku má krémovou strukturu, snadno se rozkládá na kadeře a 25 odstínů pomůže udělat perfektní volbu pro každého znalce krásy.
 • Garnier Olia je úžasná barva, která neobsahuje amoniak, proto působí jemně a bez ztráty. 60% znamená naplněné květinovými oleji, je snadné a rovnoměrně nanesené, nerozšíří se a hlavně je úžasná péče o kudrlinky. 24 různých odstínů, z nichž 8 je blond. Nástroj je určen pro ty, kteří se bojí poškodit kudrlinky, ale chtějí změnit přirozené barvy.
 • L'Oreal Preference les Blondissimes - světlejší barva vlasů bez žloutnutí. Poskytuje mírné přeměny a velmi trvanlivý výsledek. Krémová barva se aplikuje bez problémů, nekvapká a nerozšíří se a výsledek je shodný s výsledkem uvedeným na obalu výrobku. Nástroj nespaluje citlivou pokožku hlavy, není tam žádný nepříjemný zápach - jedním slovem, transformace ponechá jen příjemné dojmy.
 • Schwarzkopf Blonde Ultime - dodatečné osvětlení zaručuje změnu barvy až o 8 tónů. Krémová barva s účinkem proti žlutému přetečení nevyschává vlasy, zachovává přirozenou hladkost a měkkost.
 • Linky Syoss zjasňovače - osvědčené barvy k osvětlení vlasů bez žloutnutí. Unikátní vzorec zaručuje 8 úrovní profesionálního objasnění, zdravý vzhled vlasů a krystalový blond. To je pohodlné řešení otázky, jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí doma.
 • Estel High Blond De Luxe - zesvětlující barvivo na vlasy bez žloutnutí od známých výrobků značkových kosmetických salonů. Nástroj je plochý a jemně zesvětluje prameny.

Rada Dokonce i poté, co jste dosáhli požadovaného výsledku po zbarvení, nezastavujte se. V průběhu času se může objevit žlutá vadná barva. Proto pravidelně používejte tónované balzámy a šampony nebo použijte domácí masky na bázi medu, citronové šťávy nebo cibule.

Při pohledu na módní a velkolepé to neznamená dokonalou bělost kudrlin. Podívejte se na módní lži v harmonii barev vlasů, pleti a očí. Proto předtím, než zabijete kudrlinky v dokonalých chladných odstínech, ujistěte se, že to bude vypadat perfektně a jinak vám pomohou vysoce kvalitní krémy a barvy.

Nabízíme více informací o kosmetických značkách a produktech pro osvětlení vlasů:

Užitečná videa

Mistrovská třída od stylistky Syoss.

Autor ukazuje, jak osvětlit vlasovou barvu Garnier Color Sensation.

Osvětlení barev vlasů bez žloutnutí: mýtus nebo realita

Barvení vlasů pomáhá dívkám cítit sebevědomí a sexu. Nová barevná schéma dokáže přinést svěžest do exteriéru, zvýraznit funkce obličeje, zvýraznit barvu očí a další aspekty. Ale čas od času může být výsledek zbarvení zklamáním.

Získání neposkvrněné blond s barvou je obtížné, ale můžete

Moderní metody barvení

Výběr materiálů založený na zdrojových datech

Nyní mnoho dívky zvládá barvení vlasů bez pomoci druhých. To přispívá k obrovskému počtu moderních efektivních prostředků.

Můžete si koupit novou barvu s:

 • odolná barva;
 • barevný šampon;
 • tónování pěny;
 • barevný gel.

Každý z těchto fondů má své vlastní aspekty.

Je třeba je brát v úvahu, zvláště pokud chcete získat neposkvrněnou barvu slepou.

 1. Odolná barva vám umožňuje dlouhodobě zakoupit novou bohatou barvu. Při výběru barvy, které chcete zesvětlit vaše vlasy bez žloutnutí, věnujte pozornost chladivým a popolacím tónům. Pouze oni mohou poskytnout požadovaný výsledek.

K dosažení požadovaného výsledku je někdy obtížné poprvé

 1. Tamponové šampony jsou vhodné pro přirozené blondýnky. Měli by také používat dívky s roztomilými vlasy, které byly vystaveny barvě "slámy". Po několika použitích bude účes opět získávat neposkvrněnou barvu.
 2. Pěna bude účinná, aby poskytla vlasům požadovanou barvu, nejvýše o jeden tón odlišný od skutečného. Jsou perfektní po osvětlení: nezničte vlasy, ale pečujte o ně.
 3. Profesionální barvicí gely změní barvu na maximum 1,5-2 tónů. Obvykle jsou vhodnější pro to, aby vlasy měly nový tón, ale nikoli barvu. Hlavní rozdíl od pěny - dlouhá životnost.

Chladný blond bez žloutnutí je obtížné získat bez vysoce kvalitního osvětlení.

Co určuje "čistotu" jasného barevného schématu

Nejrychlejší výsledek může být dosaženo, pokud se rozhodnete bez pomoci ostatních stát se blonďatým. Barvení vlasů ve sněhově bílé barvě, aniž byste měli vlastní ruce, je velmi časově náročný a složitý proces. Mnoho populárních barev nezaručuje požadovaný výsledek.

Čistota barevné schéma závisí na několika věcech:

 • přírodní barva a pigment vlasů;
 • minulé skvrny;
 • stylové účesy.

Dávejte pozor!
Mnohé dívky zřídka berou v úvahu poslední faktor.
Pokud však prameny jsou suché a porézní, nelze dokonce dosáhnout barvy i v případě, že jsou v kabině obarveny.

Chcete-li zabránit žluté barvě, pomůžete barvit barevné barvy

Pravidla reinkarnace v blonde

Pokud se rozhodnete reinkarnovat v úžasné blondýně, měli byste vědět, jak barvit vlasy v blonde bez žloutnutí. Tím se v výsledné barevné schémě vyloučí vzhled nevzhledné "barvy suché slamy".

Při zabarvení doporučuje master dodržovat následující pravidla:

 1. Za prvé, nebarví zraněný účes. Po chemickém kroužení / narovnání nebo popouštění na pobřeží může dojít k poškození kadeřnic. Upřednostněte blonďavé postupy obnovy.
 2. Zadruhé projděte funkci přípravného praní, pokud jste malovali s červenavými květy nebo hennou / basma. V opačném případě bude barva vlasů v blondě bez žloutnutí nedosažitelná: naštěstí se objeví ostrá barevná schéma.
 3. Za třetí, za přítomnosti tmavého účesu, nesnažte se stát chytlavou blondýnou po celou dobu. Reinkarnace se nejlépe provádí rovnoměrně, zvýrazněním nebo zbarvením.
 4. Za čtvrté, s příznaky teplých tónů ve vlasech (přirozené nebo barvené), zvolte barvy pouze s platinovým podtónem. Pro několik skvrn pomohou neutralizovat projevy žloutnutí.

Jaké materiály si vybrat

Novinky od společnosti Schwarzkopf

Často dívky žádají o pomoc od přátel s formulací: doporučujeme blond vlasové barvivo bez žloutnutí. Takovou žádost lze také splnit v mnoha kosmetických fórech. Je však velmi obtížné dát konkrétní odpověď, protože výsledek zbarvení nejprve závisí na osobních vlastnostech.

Většina blondů důvěřuje pouze prostředkům profesionálních linek. Obvykle se tato barva vlasů blond bez žloutnutí prodává ve specializovaných prodejnách pro kadeřníky. Při práci se musí kombinovat se speciálním aktivátorem (oxidačním činidlem).

Estelové barvy pomáhají získávat bezbarvou blond bez žloutnutí

Nejoblíbenější způsob vydávání značek:

Vysoce kvalitní barvivo pro zesvětlení vlasů bez žloutnutí je nyní k dispozici nejen pro stálé návštěvníky salonů, ale i pro běžné dívky. Mnoho značek upoutalo pozornost na přání moderních blondýnků a vydalo dobré skladby.

Například, zbrusu nové produkty se mohou hýbat kolem:

 • L'Oreal (linka Casting Crème Gloss);
 • Syoss (řada čističů);
 • Schwarzkopf (kapely NaturalEasy, Brilliance);
 • Garnier (řada barevných přírodních prvků).

Vysoušeč fotografií s různou intenzitou od značky Syoss

Při výběru barviva pečlivě zkontrolujte balení. Na barvách blond by měla být označena "žádná žlutá".

Obvykle jsou ve vlastnictví chladných a pěnivých tónů. Nezapomeňte: barvu pšenice, teplé slunce nebo barvu medu pro barvení vlasů rukama bez záblesků nebudou fungovat.

Účes bělení

Barva není vždy schopna poskytnout požadovaný výsledek. Pokud jste brunetka nebo nosič ohnivých pramenů, bylo by moudřejší, aby vaše vlasy nezbarvovaly a nezbarvovaly. Tato funkce se nejlépe provádí v kabině. (Viz také článek Jemné barvivo pro vlasy: funkce.)

Ale nyní existují sady, které umožňují změnu barvy doma. Podrobný přehled je k nim připojen. Popisuje pravidla míchání, prevence, správné použití složení a času.

Díky "čistému" výsledku si můžete zvolit, jak barvit vlasy v blondech bez žloutnutí. Například pomocí odolného nátěru nebo prostě tónovaného šamponu.

Po bělení vlasů jen poskytněte bezvadnou barvu

Zachování čistého tónu

Chcete-li se stát majitelem krásné barevné schéma, potřebujete nejen vědět, jak barvit vlasy bez žloutnutí, ale také, jak se správně starat o nový barevný účes.

Koneckonců, často vzniká nepříjemná barevná schéma kvůli:

 • zrezivělé částice ve vodě;
 • špatný makeup;
 • styling produkty.

Tip!
Chcete-li se vyhnout výskytu žlutých odstínů, zvolte pouze matné stylingové produkty.

Tajemství perfektní blond je nejen v barvě, ale také v řádné péči

Proto, po obarvení blond, musíte dodržovat následující pravidla péče.

 1. Nejprve se pokuste nepoužívat tekoucí vodu k umytí vlasů. Nejlepší volba - umyjte vařené a opláchnuté vlasy - minerální. Pokud je to těžké, použijte alespoň druhý krok.
 2. Za druhé, opusťte prostředky (šampony, masky, klimatizace) založené na bylinných komplexech a odvarů. Zvláště nebezpečné pro čistotu bílé barvy jsou heřmánku a pampeliška.
 3. Zatřetí, sněhově bílé barvivo na vlasy bez žloutnutí se nevyrovná samo. Krásnou světelnou barvu je třeba udržovat pomocí speciálních profesionálních šamponů obsahujících světlé pigmenty.

Prof. Péče o blond vlasy od Johna Friedy

Poslední položka bude vyžadovat velké náklady. Speciální komplexy se prodávají v obchodech s profesionální kosmetikou na vlasy. Průměrná cena soupravy (šampon + máchání) bude přibližně 600 rublů.

Tip!
Zvláštní šampon můžete používat víc než jednou denně, pouze jednou týdně.
Taková preventivní údržba udrží jak jasnou barvu, tak i rozpočet.

Shrnutí

Blondýnka má něco okouzlující a je těžké se s tím vymluvit!

Žádná zjasňující barva rychle získá nádhernou barvu blond. Koneckonců, výskyt žloutnutí závisí nejen na barvivovém složení, ale také na přírodních datech a péči. Video v tomto článku vám poskytne užitečné další informace k danému tématu.

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Seznam zjasňovacích vlasových barviv bez žloutnutí

Mnoho žen doufá, že jsou blond. A pro tmavovlasé mladé dámy existuje jen jedna cesta - malovat vlasy. Bohužel však zvláštnost přirozeného pigmentu vlasů je charakteristickým odstínem žlutosti, což lze často pozorovat po neúspěšném osvětlení.

Jak přebarvit z světle hnědé na světlé blond, aby se vyrovnal s touto nepříjemnou žlutostí, zkazit celkový dojem - tato otázka je položena mnoha.
Aby bylo ženám snadnější najít vhodné barvivo na vlasy, v článku je uvedeme: budeme brát v úvahu jak profesionální série, tak domácí.
Navíc si přečtěte recenze dívky, které dokázaly najít úspěšný nástroj, který na vlasy nezanechává žlutou patinu.

Světlejší barvy bez žloutnutí

Žlutost na vlasy po zesvětlení není nic jiného než projev chemické reakce, kterou barvivo vstoupilo do přirozeného přírodního pigmentu.

Tento jev lze obvykle pozorovat při špatném výběru barvy, stejně jako při porušování technologie barvení.

Zvažte nejpopulárnější kosmetické značky, které mají ve své barvě na barvení vlasů arzenál bez účinků žluté barvy.

Doma

Garnier

Je jedním z nejvyhledávanějších výrobců vlasových barviv a dalších výrobků pro péči o pleť.

Barvy této značky jsou domácí, což znamená, že jsou snadno použitelné doma bez nutnosti povinné návštěvy velitele v kabině.

Garnier vyrábí nátěrové hmoty s amoniakem, takže tyto nástroje můžete považovat za poměrně odolné.
V arzenálu značky existují takové nádherné odstíny blond, jako jsou:

 • přírodní;
 • platina;
 • písek a další.

Všichni, pokud jsou používány správně, mohou změnit barvu vlasů, aniž by způsobily nepříjemnou žlutost. S touto barvou můžete profesionálně zbarvovat špičky vlasů (ombre) sama, nepoužívám služby salonu.
Mimochodem, složení nátěrové hmoty je zcela přirozené součásti, díky čemuž je její použití bezpečné a neškodné pro vlasy. Například kompozice obsahuje takové cenné složky jako jojobové, pšeničné a olivové oleje, které dodávají vlasům jemnost a lesk a pomáhají eliminovat suchost. Ale nezapomeňte, maska ​​pro bělené vlasy pomůže ochránit vlasy lépe.

Řada ColorShine této značky neobsahuje amoniak, takže jej lze použít pro extrémně měkké, i když nejvíce odolné barvení.

Udělali jsme pro vás přehled o nejlepším prášku na obličej, seznamte se s hodnocením.

Jak zacházet s lidmi s nechtěnými nehty, přečtěte si zde.

Loreal

Výrobky této světově proslulé značky, jako je Chi barva, jsou určeny hlavně pro domácí použití. V řadě vlasových výrobků je k dispozici značka, včetně odolného odlehčovací barvy Loreall Paris Casting Sunkiss. Tento přípravek na bázi gelu neposkytuje efekt žloutnutí, jemně a jemně rozjasní vlasy.

Barva je připravena k použití, takže ani nemusíte smíchat pigment s oxidačním činidlem, jak tomu bývá. Nástroj je aplikován na vlasy přímo z tuby, rovnoměrně rozložen v pravém směru. Jedna barva barvy je obvykle dostatečná, aby dvakrát zesvětlily vlasy střední délky.
V sortimentu odlehčovacích výrobků této řady jsou barvy určené pro vlasy hlavy různých odstínů: světlo, kaštan a tmavé.

Nejlepší je použít tento nátěr buď pro přirozeně blond vlasy, nebo po předběleném bělení. Jako kdybyste ho okamžitě aplikovali na tmavé vlasy, pak je pravděpodobně žloutnutí nevyhnutelné.

Estelle

Barvy značky Deluxe této značky jsou schopny zesvětlit vlasy v několika odstínech bez žloutnutí. Značka může nabídnout nástroje pro bělení a pro barvení a tónování: vyberte nástroj, který nejvíce potřebujete.

Na videu: světlejší barva vlasů bez žluté Estelle

A vidíte Estelleovu paletu barev vlasů v tomto článku.

Paleta od firmy Schwarzkopf

Profesionální značka vyrábí řadu barev a pro domácí použití. Chcete-li získat blond odstín bez nepříjemného nažloutlého květu, je nejlepší použít paletu barev + potraviny z palety. Tento krémový nástroj je levný a současně je schopen zesvětlit vlasy o 4-6 tónů.
Schwarzkopf paleta na barvení vlasů má tak nádherné překrásné odstíny jako perleťová blond, stříbrná a jasanová blond.

To je studený tón, který je nejlepší si vybrat, zda chcete dosáhnout světlého odstínu bez žloutnutí.

Ke všem výše uvedeným výhodám můžete přidat jemnou kompozici laku a jeho snadné použití. Mezi užitečné komponenty paletové barvy patří královská želé, která poskytuje pečlivou péči o vlasy, stejně jako biologicky aktivní látky, které dodávají vlasům lesk a měkkost.

Profesionální

Revlon

Barvy od tohoto výrobce jsou profesionální a poloprofesionální.

Sortiment značky zahrnuje mimo jiné i super-světelnou barvu, která umožňuje v jedné aplikaci vytvořit lehčí vlasy až o 5 tónů.

Tento nástroj se nazývá Revlonissimo NMT Super Blondes a zahrnuje mimo jiné přírodní změkčovadla, jako jsou pšeničné bílkoviny, různé esenciální oleje.
Nástroj jemně zbarvuje vlasy, neposkytuje efekt žloutnutí a zároveň pečlivě pečuje o vlasy.

Igora Royal od společnosti Schwarzkopf

Jedná se o poloprofesionální sérii barviv na vlasy. Použití barev linky umožňuje dosáhnout hlubokého bohatého odstínu světla bez nepříjemné žlutosti. Paleta odstínů blonďat z Igory je poměrně rozsáhlá a cena je poměrně cenově dostupná. Pomocí této barvy zvýrazněte vlasy.

Kromě toho výsledná stínování barvy vlasů vždy odpovídá tomu, co je na obalu.

Tuto barvu nenajdete v běžných kosmetických obchodech: můžete ji koupit pouze ve specializovaných odděleních prodávajících profesionální salonní výrobky nebo si je objednat z internetového obchodu.

BBCOS White Meches Bělení

Jedná se také o profesionální nástroj navržený speciálně pro zesvětlení tmavých vlasů.

Účinek se zároveň projevuje, i když je silný, ale měkký, proto doporučujeme tuto barvu brunetům a ženám s hnědými vlasy.

V tomto případě je však obzvláště důležité dodržovat všechna doporučení výrobce a přečíst si pokyny před použitím, protože barva má skutečně silný, radikální efekt.

Sortiment značky zahrnuje také světlem Goldwell Silklift, která se skládá z aktivátoru smetany a speciálního prášku se světlem. Nedoporučuje se používat tento lék doma, protože bez odborného tréninku nemůžete dosáhnout očekávaného účinku.

Matrix

Jedná se o profesionální barvu, která se používá i v nejmodernějších kosmetických salonech. Barevný dřez Palette Matrix pomůže určit odstín. Nástroj má velmi pečlivý účinek, který je zvláště oceňován ženami.

V kompozici není amoniak, takže radikální vysvětlení nedojde: pouze pro pár tónů.

A aby se dosáhlo studené světle hnědé barvy vlasů, je žádoucí předblesknout vlasy. Ale tady je zaručeno, že nedostanete žlutý nádech, který rozmaznává náladu tolika blonďatých dám. Další paleta barev Londakolor je oblíbená u dívek.

Ve videu: Jaký druh barvy rozjasňuje tmavé vlasy bez žlutosti?

Několik doporučení odborníků pro brunety o odstranění účinků žluté barvy při osvětlení vlasů.

Obzvláště obtížná je barvení původně tmavých vlasů ve světlých barvách. Žádná blond barva nemůže úplně zesvětlit tmavý pigment, takže bude vždy žlutý odstín.

Abyste se tomuto incidentu vyhnuli, je nemožné okamžitě skočit z tmavých na světlé vlasy: nejprve musíte odstín vlasů odbarvit a postupně je udělejte požadovaný odstín blond.

Brunetky a hnědovlasé ženy často ignorují toto doporučení, takže místo krásného světlého odstínu získávají levný žlutý tón, který, jakmile je vymyt, se stává jasnějším.

Pokud mají vlasy od přírody světlý stín, pak se stanete blondýnkou nejsnadnější. K tomu nemůžete ani použít silnou barvu a dostat se šampony a další jemné prostředky. Jako součást těchto fondů neexistuje amoniak, který stejně, ale vlasy suší.

A dozvíte se více o barvadlovém přípravku Londakolor a jeho paletě, můžete se podívat na obsah tohoto článku.

Ale je možné provést masáž během menstruace, přečtěte si zde.

Recenze

Dozvíme se, co dívky říkají, snaží se proměnit v blondýnu pomocí různých barev vlasů.

Tatiana, 35 let, Lipetsk:

"Snažil jsem se být dlouho blonďat a po třiceti letech jsem se rozhodl, že nastal čas, aby se sen splnil. Příroda mám tmavé blond vlasy, takže jsem se rozhodl bez předchozího zbarvení. Koupil jsem paletu z Schwarzkopf s "platinovým blond" odstínem, protože jsem nechtěl na vlasu žlutý tón. Požadovaný efekt byl dosažen po druhém barvení, protože poprvé zůstala malá žlutá barva. Čekal jsem týden a namaloval jsem tentýž barvu podruhé - a teď mám nádherný platinový tón bez žloutnutí. Tuto barvu doporučuji, ale pokud jsou vaše vlasy tmavé, v každém případě je nejprve musíte vyblednout. "

Margarita, 26 let, Moskva:

"Už asi pět let svítím vlasy, protože blondýnka je pro mě. Zpočátku jen maloval v kabině, ale poslední dva roky prošel samoobsluhou. Nyní existuje spousta různých prostředků, pomocí kterých se můžete osvětlit doma i v kabině, a zároveň je skvělé ušetřit. Moje volba je Revlon Super Blond Tint Ash Blonde. Malování profesionální, ale přizpůsobené pro domácí použití. Líbí se mi to - vlasy mají nádherný krásný odstín, žádné žluté vlasy a barva sama o sobě je odolná. Mohu tento nástroj bezpečně doporučit každému, kdo sní o tom, že se stane blonďatou. "

Polina, 28 let, Khabarovsk:

"Jednou v salonu byly moje vlasy během bělidla spálené, takže od té doby se dávám přednost malování doma s měkkými domácími a poloprofesionálními výrobky. Obvykle používám barvu Garnier a L'Oreal. Nezdravují vlasy příliš, a pokud si vyberete správný odstín, můžete se zbavit žloutnutí. Kromě toho jsou tyto nástroje cenově dostupné a je v nejbližším obchodě. "

Takže jsme uvažovali o vlastnostech vlasových barviv bez účinků žluté barvy, například dívky označují barvu Farmavit. Jak můžete vidět, seznam je docela působivý a zahrnuje segmenty od masového trhu až po luxus. Pro přívržence domácí výroby, odborníci doporučují odkazovat se na paletu odstínů barvy Farah.
Kromě toho si můžete vybrat mezi profesionálními barvami a nástroji pro domácnost.
Vše je ve vašich rukou - užitečné tipy z tohoto článku vám pomohou proměnit si blondýnu bez žlutého květu na vlasy a zapůsobit kolem sebe svým stylovým, neposkvrněným vzhledem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy