logo

Jak zesvětlit vlasy se skořicí?

Obsah článku:

 1. Jak to funguje?
 2. Pokyn
 3. Účinek použití
 4. Masky recepty
 5. Užitečné tipy

Chcete-li, aby vaše vlasy koketní světlý odstín, není nutné použít umělé barvy, protože přírodní léky jako je skořice mohou také pomoci. Tato metoda je nejen ekonomická, ale i zcela bezpečná, protože nepoškozuje vlasy.

Jak skořice ovlivňuje vlasy?

Pro zesvětlení vlasů v několika tónech musíte pravidelně používat domácí léky s přídavkem skořice. Požadovaný výsledek nebude dosažen po prvním postupu, takže musíte mít andělskou trpělivost. Zpočátku budou prameny lehce světlejší než původní odstín. Konečný výsledek je přímo ovlivněn individuálními vlastnostmi - u některých je melanin (přirozený barvicí pigment) velmi rychle zničen, když je vystaven skořici, zatímco u jiných je velmi perzistentní.

Chcete-li zjednodušit proces osvětlení, měli byste použít trochu triku - výsledky nelze dosáhnout pouze pomocí jedné skořice, takže je třeba přidat součást, jako je med. Výsledkem interakce těchto dvou látek je, že vlasy jsou zesvětleny a nasyceny užitečnými látkami.

Složení skořice zahrnuje hmotnost užitečných látek - thiamin, pyridoxin, karoten, riboflavin, niacin, retinol, tokoferol, askorb a kyselinu listovou. Mají pozitivní vliv na stav vlasů, což přispívá k jejich zlepšení.

Pokyny osvětlení vlasů se skořicí

Aby byl postup vyjasnění s pomocí skořice co nejúčinnější, je třeba dodržovat některá pravidla, díky nimž lze zabránit mnoha chybám:

  Tento postup je doporučen pro dívky s tmavými přírodními odstíny. Pokud budou blond kudrlinky zesvětleny, existuje možnost vzniku velmi nepříjemného načervenalého odstínu.

V keramickém, plastovém nebo dřevěném kontejneru jsou všechny součásti masky smíchány. Je přísně zakázáno používat kovové misky, protože v nich začíná oxidační proces, což vede k tomu, že po barvení se vlasy stávají ošklivým zeleným odstínem. Jakmile je směs připravena, nechá se naplnit přesně hodinu.

Pokud se takový nástroj použije pro suché vlasy, doporučuje se přidat 2 surové žloutenky.

Po přípravě se kompozice aplikuje na kůži u ucha a vy budete muset počkat pár minut. Pokud není alergie nebo svědění, můžete pokračovat v barvení.

Potom se bělící směs aplikuje na samostatné prameny a rozděluje se po celé délce.

Před zahájením procedury je třeba vlasy dobře umýt šamponem, osušit je vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem, aby zámky byly trochu mokré. Kudrlinky jsou pečlivě česané, takže je mnohem snazší aplikovat odlehčovací prostředek.

Pro rovnoměrnou distribuci inkoustové masky použijte hřeben. Není třeba třepat kompozici do pokožky hlavy.

Jakmile jsou všechny prameny natřeny, jsou bodnuty na horní části hlavy a zavěšena polyethylenová čepička, díky čemuž bude proces vyčištění mnohem intenzivnější.

Během prvních 30 minut mírný pocit pálení může rušit a brzy by měl odjet sám.

Minimální trvání expozice rozjasňujícím maskám se skořicí je 3 hodiny a maximum je 8, ale ne více.

Chcete-li vymýtit barvicí kompozici, musíte použít šampon - hlavu je alespoň dvakrát promyta.

Doporučuje se používat masky, které obsahují klimatizaci, což je mnohem snazší jej vypláchnout.

Poslední opláchnutí vlasů by mělo být provedeno pomocí předem připraveného heřmánkového odvaru (2 polévkové lžíce farmaceutických heřmánkových květin se odebírají na 1 šálek vroucí vody). 1 šálek vývaru by měl být zředěn v litru čisté vody, která bude použita k opláchnutí.

 • Takové vyjasňující postupy by se měly provádět nejméně dvakrát týdně, dokud nebude dosažen požadovaný výsledek. Pravidelným používáním těchto masek můžete dosáhnout trvalého účinku - při každém postupu se kudrlinky stanou světlejšími.

 • Efekt skořice

  Při pravidelném používání masky, které obsahují skořici, bude dosaženo následujícího výsledku:

   V případě nepřetržitého používání světelných masek se kudrlinky lehčí o 2-3 tóny.

  Nedoporučuje se používat tuto metodu pro dívky se světle hnědými vlasy a platinovými blondýnky v důsledku červeného nebo mědi.

  Majitelé tmavých vlasů potřebují alespoň 6 ošetření, aby měli znatelný účinek.

  Pro dívky s blond a červenými vlasy budou masky se skořicí prostě nepostradatelné, protože objasnění bude patrné po prvním postupu.

  Pokud byly vaše vlasy předtím namalovány basma, šalvějí, cibulovou kůrou, hennou nebo jinými přírodními prostředky, nedoporučuje se používat skořici. Po interakci s vlasy může být dosaženo neočekávaného výsledku.

  Je třeba si uvědomit, že skořice je velmi aktivní složka, která reaguje s kůží. Proto před aplikací přípravku na vlasy musíte nejprve provést test - kůže rukou se maže. Pokud nedošlo k zarudnutí nebo svědění, můžete nástroj použít.

  Chcete-li dosáhnout většího účinku, doporučujeme střídat použití masky se skořicí, přidáním citronové šťávy nebo heřmánek do kompozice.

 • Jakmile se vlasy dostanou do kontaktu se sluncem, proces osvětlení se uskuteční mnohem rychleji, zatímco prameny získávají přirozené světelné efekty.

 • Recepty masky se skořicí pro osvětlení vlasů

  Pro zesvětlení vlasů se skořicí je nutné správně připravit masky s přírodními přísadami podle následujících receptů.

  S olivovým olejem

  Skořicový prášek (3 polévkové lžíce) se smíchá s medem, který je předředěn vodou v poměru 1 polévková lžíce. l voda 2 lžíce. l zlato Přidejte jakýkoliv vlasový kondicionér (3 lžíce) a olivový olej (3 polévkové lžíce). Kompozice se aplikuje na prameny, ponechá se po dobu 3 hodin, poté se promyje teplou vodou s použitím dětského šamponu.

  S citrónovou šťávou

  Skořicový prášek (3 polévkové lžíce) se smíchá s medem, rozpustí se ve vodě (200 g), přidá se zvlhčující kondicionér (200 g), trochu citrónová šťáva (1 polévková lžíce), ale pouze bez slupky. Kompozice se nanáší na prameny, rovnoměrně rozložená po celé délce, promyje po 3,5 hodinách teplou vodou a šamponem.

  S citrónem a olivovým olejem

  Skořicový prášek (3 lžíce) se smíchá s medem, zředí se čistou vodou (3 polévkové lžíce), přidá se kondicionér na vlasy (100 g), přidá se citronová šťáva (2 polévkové lžíce) a olivový olej (100 g). Maska je rovnoměrně rozložena po celé délce pramenů a ponechána po dobu 4 hodin.

  S kefírem

  Kefír má vynikající schopnosti osvětlovat, a proto je často používán v různých maskách, díky nimž lze snadno změnit odstín vlasů na několik tónů. Kombinace kefír a skořice pomáhá posilovat kořeny a provádět wellness kurz pro zraněné kadeřnictví.

  Chcete-li připravit takový prostředek, vezměte skořicový prášek (2 lžíce) a míchat s kefírem (5 polévkových lžic). Kompozice se aplikuje na prameny a nechá se 3-7 hodin, v závislosti na tom, jaký výsledek chcete dostat. Po uplynutí stanovené doby je výrobek opláchnut teplou vodou a dětským šamponem.

  Užitečné tipy na osvětlení vlasů

   Chcete-li zbarvení účinnější, neměli byste si připravit hotový skořicový prášek. Nejlepší je zastavit výběr na výrobku ve formě tyčinky a potom samostatně brousit pomocí mlýna na kávu.

  Po použití zjasňujících skořicových masek se vlhké vlasy budou zdát přísnější, ale tento efekt zmizí po úplném vyschnutí. To je důvod, proč se nedoporučuje, aby se pokládaly prameny za mokra.

  Po 5-10 bleskových postupech mohou ženy s hnědými vlasy získat krásný načervenalý odstín (rychlost dosažení požadovaného výsledku závisí přímo na individuálních vlastnostech vlasů).

  Zesvětlující masku lze aplikovat pouze na špičky, abyste získali zajímavý efekt ombre.

  Nepoužívejte na pokožku krku, uší a obličeje. Pokud se maska ​​dostane do těchto oblastí, musíte ji okamžitě vyčistit čistým tamponem namočeným ve vodě.

  Jakmile jsou vlasy zcela nasyceny rozjasňovacím materiálem, umístí se na hlavu plastový sáček a teplý ručník. Po uplynutí 40 minut můžete vyndat ručník a tašku, ale vymažte si vlasy za několik hodin.

  Osvětlení vlhkých vlasů je mnohem rychlejší.

  Je přísně zakázáno provádět takové procedury na zraněných vlasech, protože existuje riziko jen zhoršení jejich stavu a vyvolání zhoršení problému.

 • Během týdne nemůžete odlehčit prameny, pokud jste udělali perm.

 • Častěji se používají skořicové masky, jasnější se stávají prameny. Hlavní výhodou tohoto postupu je, že je zcela bezpečná a nemůže poškodit vaše vlasy, ale pomůže jim znovu získat krásný lesk, zdraví, sílu a získat zajímavý odstín. Výsledkem je, že dobře upravené kadeře budou získány bez použití drahých salonních procedur.

  Způsoby, jak zesvětlit vlasy se skořicí, naleznete v tomto videu:

  Měkké zjasňující skořicové vlasy

  Pro změnu barvy vlasů se používají dva typy účinků: chemické a lidové prostředky. Druhý je jemný, protože používá přírodní zjasňující přísady, jako je skořice.

  Samozřejmě, značkové profesionální nástroje dávají viditelný okamžitý výsledek, ale důsledky takového objasnění jsou velmi smutné. Kudrlinky jsou přehnané, křehké, ztrácejí svůj lesk, pružnost, dělí se. Proto je lepší použít osvědčený domácí prostředek - masky se skořicí. To může nejen rozjasnit vlasy v několika tónech, ale také dát jim lesk, zdraví a sílu.

  Příznivé vlastnosti skořice pro tělo

  Vedle pikantní chuti obsahuje skořice velké množství aminokyselin, minerálů a vitamínů. Jeho struktura zahrnuje:

  Díky tomuto složení je koření zásobou užitečných látek a pozitivním účinkem na procesy v těle, a to:

  • používá se při SARS, bronchitidě a chřipce (doporučuje se inhalační léčba);
  • snižuje tělesnou teplotu (přidejte 1 lžičku na čaj s medem);
  • zmírňuje zánět při onemocněních ledvin, jater a močového měchýře (opláchněte lžíci medu se skořicí, jíst před jídlem);
  • účinná při onemocnění trávicího traktu (doplňte kefír);
  • snižuje hladinu cholesterolu;
  • má antibakteriální vlastnosti;
  • snižuje riziko infarktu myokardu (používá se společně s černým chlebem a medem).

  Skořice je také užitečná pro zlepšení stavu kudrlin:

  • posiluje vlasové folikuly;
  • vyživuje pokožku hlavy;
  • stimuluje krevní oběh;
  • zabraňuje plešatosti;
  • má světelný efekt;
  • přidává lesk a objem.

  Skořice Bleach

  Účinek osvětlení pomocí tohoto koření může být dosaženo na přírodních kadeřích a barva barvených vlasů může být méně nasycená díky vyluhování barviva z jejich povrchu. Neočekávejte viditelný efekt z tohoto nástroje. Výsledek aplikace - objasnění na 2 tóny. Ale po maskách s touto koření vlasy vlasy, kudrlinky budou měkké a objemné. Dále zvažte několik receptů pro vyjasnění krutzu.

  Skořicová maska ​​pro osvětlení

  Posiluje, obnovuje, zastavuje úsek, dává objem.

  Složení:

  • olivový olej - 1 polévková lžička. l;
  • skořicový prášek - 1 lžička;
  • čerstvé kuřecí vejce - 1 ks.

  Použití:

  Smíchejte koření s medem, žloutek a teplým olejem. Šířte směs přes vlasy a nechte působit čtyřicet minut pod hustým ručníkem nebo teplým šálkem. Umyjte masku šamponem. Vlasy suché přirozeně.

  Medová skořicová maska

  Dává čokoládový odstín tmavým vlasům, světlo se rozjasní o 2 tóny.

  Složení:

  1. med 1 polévková lžíce. l;
  2. Skořice 1 polévková lžíce. l;
  3. vlasový kondicionér 1 polévková lžíce. l

  Způsob použití:

  • umyjte si vlasy obvyklým způsobem;
  • smíchejte ingredience tak, aby byly hladké v nekovové nádobě;
  • aplikujte směs na mokré kadeře, od kořenů po celou délku;
  • hřebenové vlasy s hřebenem se vzácnými zuby;
  • nasaďte sprchový uzávěr a ručník turban;
  • počkejte alespoň 3 hodiny;
  • opláchněte teplou vodou a šamponem;
  • opláchněte s heřmánek odvar (20 g heřmánku květiny, nalijte sklenici vařící vody, trvat na půl hodiny).

  Viditelný účinek vyžaduje nejméně 5 procedur.

  Skořice s jablečným jablečným octem

  Vhodné pro mastnou pokožku hlavy, pomáhá vyrovnat se s lupy.

  Složení:

  1. prášková skořice - 3 polévkové lžíce. l;
  2. jablečný jablečný ocet - 1 polévková lžíce. l;
  3. olivový olej - 1 polévková lžička. l (se suchými vlasy);
  4. med - 3 polévkové lžíce. l

  Aplikace

  Melte med ve vodní lázni na příjemnou teplotu, promíchejte kořením a octem. Použijte masku v řadě na kadeře a pokožku hlavy, neotřete! Neponechávejte víc než dvě hodiny. Umyjte šamponem pro péči.

  Maska se skořicí a kefír

  Krásný odstín skořice získáváte odlehčením blond vlasů.

  Zvažte zajímavý způsob vyjasnění pomocí kefíru.

  Složení:

  Fermentovaný mléčný výrobek by měl být ohříván ve vodní lázni na tělesnou teplotu. V kapalině je třeba smíchat 3 lžíce skořice. Vše se důkladně promíchá a aplikuje štětcem na vlasy. Hmotnost stárne na vlasu po dobu 4 hodin. Opláchněte tekoucí vodou šamponem. Můžete je opakovat každé 2 dny.

  Kefír nepřehřívejte, protože se může smažit.

  Závěr

  Stojí za zmínku, že po první aplikaci nemusíte čekat na dramatickou změnu barvy. Proces osvětlení závisí na struktuře a druhu vlasů. Je nutné provést postupy pro objasnění kurzu skořice, který se skládá z minimálně 5 domácích zasedání, aby bylo dosaženo zřetelného výsledku. Ale v každém případě použití tohoto koření může zlepšit stav kudrlin, vrátit je ke zdravému a dobře upravenému vzhledu.

  Pravidla pro osvětlení vlasů se skořicí doma

  Téměř každý ví o skořici a jejích zvláštních kulinářských vlastnostech pro přípravu lahodných a voňavých pokrmů. Spice se často používá k pečení rolí, koláčů, chlévků, stejně jako k čaji pro ošetření nachlazení. Bylo zjištěno, že je možné úspěšně provést míchání skořicových vlasů spolu s dalšími složkami.

  Výhody vlasových skořic

  Koření obsahuje esenciální hnědý olej, který pomáhá normalizovat průtok krve do pokožky hlavy. S tímto účinkem skořice pomáhá posílit folikuly, čímž chrání ženu před ztrátou vlasů a také zajišťuje rychlý růst kudrlin. Tento nástroj pomáhá zbavit se lupin, dává vlasům krásný lesk a extra objem. Také koření pomáhá zesvětlit vlasy, ačkoli to není tak hodně jako profesionální chemické přísady.

  Hlavní výhody nástroje: nepoškozuje strukturu vlasů, na rozdíl od chemických kompozic. Lékařská kompozice s kořením je poměrně jednoduchá k přípravě doma, je levná, pomáhá zlepšovat vzhled a strukturu kudrlin.

  Zesvětlení vlasů se skořicí a medem bude přímo záviset na jejich původní barvě. Blondýnky jsou nejsnadněji dosažitelné požadované účinky. Blondýnky jsou kontraindikovány k použití koření pro osvětlení, což může mít za následek červeně červený odraz.

  Zvláštní úlohu v tomto procesu hraje pigmentace pramenů. To je důvod, proč některé ženy používající hnědou masku rozjasní barvu vlasů o dva tóny najednou a zbytek nevidí žádný účinek vůbec. Dokonce i když se taková maska ​​změní barvu kudrlin, pak vlasy poté, co bude ještě vypadat zdravější a atraktivnější.

  Pravidla výběru produktů

  Uživatelé musí být při nákupu finančních prostředků velmi opatrní. Místo skořice kupují často cassia (indonéská skořice), která barví vlasy v tmavších barvách.

  Bohužel v našich lékárnách a obchodech s péčí o pleť můžete nejčastěji najít kasii. Představuje kousky čínského hnědého stromu, zatímco skutečná skořice je připravena z vnitřní, tenčí vrstvy kůry jiné kultury, Ceylon Brownbird.

  Celá kasie je trubka, která je velmi obtížná. Pokud se pokoušíte mletí takového koření v mlýně na kávu, v důsledku toho dokonce můžete zařízení přerušit. Skutečná skořice může být snadno rozdrcena v jednoduché maltě a mlýnek na kávu, protože má křehčí strukturu.

  Podzemní kasie má červenohnědou barvu, její pach je mnohem ostřejší a výraznější než v případě skořice. Chcete-li přesně porozumět, jaký produkt je před vámi, můžete provést malý experiment: kvůli tomu kapka jodu spadne na škoricovou tyčinku nebo na její prášek.

  Skutečná skořice nezmění svou barvu a cassia se změní na tmavě modrý odstín. Toto je test na škrob, který je mnohem více v kasii. Koření se snadno vyznačuje latinským názvem uvedeným na obalu. Tato skořice se nazývá Cinnamomum zeylonicum a roste na území Srí Lanky v Ceylonu. Cassia - Cinnamomum aromatická, vstupuje do naší země z Vietnamu, Číny, Indonésie a dalších zemí.

  Koření se značně liší v ceně: skořice je mnohem dražší než cassia. V takovém případě se můžete podívat na trvanlivost výrobku: skořice se skladuje asi jeden rok, kasie - dva až tři roky. Pokud nemůžete nalézt skutečné koření v lékárně a obchodech, můžete si ji objednat prostřednictvím webové stránky.

  Rozjasňující funkce

  Skořice má velmi příjemnou vůni a obsahuje mnoho minerálů a živin ve svém složení, takže je široce používána v moderní kosmetologii. Koření je bohaté na vitamíny jako C, A, PP a obsahuje také hořčík, zinek, železo, takže masky navíc mají hojivý účinek. Konkrétní komponenty, které jsou ve složení nástroje, mu dávají vlastnost změnit barvu pramenů.

  Kosmetologové říkají, že s tímto nástrojem můžete osvětlit vlasy. K dispozici jsou speciální masky se skořicí, které pomáhají zlepšit vlasy a dát jim estetický vzhled:

  • Mají pozitivní vliv na stav pokožky hlavy, vyživují kořeny užitečnými složkami a minerály. Tato akce poskytuje oteplovací efekt, který nastane po aplikaci masky na hlavu. Zlepšuje krevní oběh a tok do pokožky hlavy, zejména kořenů.
  • Pomáhá posilovat vlasové kořeny.
  • Strandy se stávají atraktivnějšími a získávají krásnou vůni.
  • Zesvětlete vlasy bez poškození jejich struktury.

  Použití masky má významné nevýhody. Abyste dosáhli požadovaného účinku a vlasy udělaly několik tónů lehčí, budete muset provést postup asi 5-6krát. Nepríjemná reakce v tomto případě může být pocit silného brnění a hoření, proto se tato metoda velmi nedoporučuje ženám s vysokou citlivostí pokožky hlavy. Pro dívky, které jsou náchylné k alergické reakci, skořice může způsobit zarudnutí a podráždění pokožky hlavy. Maska bude muset několik hodin odejít na vlasy, což není pro ženu vždy příjemné.

  Honey recept

  Med a skořice pro vlasy jsou dva produkty, které jsou často spojeny v maskách pro hlavu. Med je dobrý tonik. Obsahuje všechny nezbytné látky, které jsou důležité kudrlinky pro plný růst. Kromě toho patří k zdrojům přírodních antioxidantů, takže použití medu v masce pomáhá zlepšit vzhled vlasů a dát jim nádherný lesk.

  Skořice má navíc speciální oteplovací účinek na vlasovou pokožku hlavy a vlasy, což napomáhá posílení procesu příjmu vitamínů do vlasových folikulů. Při kombinaci součástí můžete získat skutečně účinnou drogu.

  Existuje velké množství receptů na vytváření léčebných masek se skořicí a medem. Klasický recept na takový nástroj je obzvláště oblíbený u žen, protože nevyžaduje peníze a čas a výsledek je vysoký.

  Klasická maska ​​je vytvořena z následujících komponent:

  Skořice a med se užívají ve stejném poměru. Pokud jsou kadeře středně dlouhé, musíte si vzít asi tři polévkové lžíce každé složky. Nejlepší ze všeho je, že med je kapalná konzistence, pomůže to lépe rozložit produkt po celé délce vlasů. Chcete-li se zbavit možných hrbolků v masce, je třeba přidat do skořice med, a nikoli naopak.

  Ve výsledné směsi je třeba přidat klimatizaci, která je oddělena dvakrát více než ostatní komponenty. Například dvě lžíce medu a skořice kondicionér potřebují čtyři.

  Je třeba také poznamenat, že použití kovových nádob je zakázáno vytvářet masku. Výsledkem bude oxidace a barva vlasů se změní na zelenou. I při míchání směsi je třeba použít plastové nebo dřevěné přístroje.

  Výsledný přípravek se aplikuje na prameny a po nanesení masky je třeba nosit speciální hubici. Po jedné hodině je čelenka odstraněna, ale maska ​​není odmyta. Měl by být ponechán na kadeře dalších pár hodin, pak opláchnout teplou vodou.

  Takový klasický maskovaný recept se velmi často změnil. Změny přispěly ke zvýšení vlivu ostatních vlastností koření (léčivých látek), ale zároveň výrazně snížily její osvěžující účinek. Pokud to není tak důležité, aby se zvlněná kadeře, můžete použít masky se skořicí ke zlepšení vzhledu vlasů a jejich kvality.

  Masky proti leskům

  Pokud trpíte těžkými mastnými vlasy, je nejlepší používat masky určené speciálně ke snížení tvorby sekrecí. Pro přípravu nástrojů bude zapotřebí:

  • čajová lžička skořice;
  • čajová lžička jojobového oleje;
  • jeden surový vaječný žloutek;
  • několik polévkových lžiček konzistence kapaliny z medu.

  Všechny součásti je třeba vzájemně smíchat, aby se dosáhlo požadované homogenní hmotnosti. Poté se na výslednou masku nanese čisté vlasy. Rovnoměrně rozdělte a nechte 1,5 hodiny. Po uplynutí této doby se nástroj vypláchne teplou vodou.

  Suchý recept

  Suché vlasy se vyznačují křehkostí a složitostí česání. Ve vzhledu vypadají spíš jako sláma, takže je velmi důležité je zvlhčit. Tento efekt lze dosáhnout pomocí masky z těchto složek:

  • lžíce banánového pyré;
  • několik čajových lžiček skořice;
  • čtyři lžíce kokosového oleje;
  • lžíce medu (nejlepší je vzít kapalinu).

  Pokud je množství kokosového oleje, můžete místo toho použít olivový nebo lopuch. Než začnete smíchat všechny ingredience, olej by měl být zahřátý. Hotový přípravek je rovnoměrně nanesen na vlasy, ponechán po dobu jedné hodiny a poté se omyje teplou vodou.

  Uživatelské recenze

  Pro zesvětlení přirozené barvy vlasů jsem použil masku na bázi skořice, medu a také balzámu. Přiložil jsem tuto směs na povrch hlavy a držel ji asi čtyři hodiny, poté co jsem ji umyla šamponem. Po prvním použití přípravku se mé vlasy zlepšily a staly se mnohem lehčí. Stejně se mi líbila vůně masky, po umytí zůstala i nadále na hlavě.

  Moji přátelé doporučili umýt barvu skořicí. Podle zvláštní receptury jsem kombinoval 4 lžíce mleté ​​skořice a 4 polévkové lžíce jednoduchého balzámu, směs byla rozdělena do vlasů, šla s ní po dobu sedmi hodin a pak se vymyla. V důsledku toho je barva téměř úplně odstraněna.

  Moje přirozená barva vlasů je světle hnědá. Pro jejich objasnění jsem použil masku se skořicí. Chcete-li vytvořit masku, mám mletou skořici, med a speciální masku na vlasy. Pečlivě míchám všechny přísady a položím je na prameny. Po třech hodinách je šampon omyt hlavou. Taková bezpečná metoda mi pomohla výrazně zlepšit kudrlinky, aby byly lesklé, atraktivní a lehké na jeden tón.

  Skořice rozjasňující vlasy - recept a doporučení

  Existují různé způsoby, jak zesvětlit vlasy, ale obecně jsou rozděleny na chemické osvětlení a zesvětlení vlasů s domácími léky. Jeden z domácích prostředků je zesvětlení vlasů skořice.

  Chemické barviva poskytují okamžité výsledky, ale trvá dlouhou dobu, než se vlasy vysychají skořicí pro viditelné změny, ale současně nebudete kazit vlasy, ale naopak, jen zlepšíte jejich stav.

  Výhody vlasových skořic

  Účinek osvětlení vlasů se skořicí

  Zesvětlovací efekt lze dosáhnout pouze na přirozených vlasech, barvené vlasy tímto způsobem nelze zesvětlit, ale vzhledem k tomu, že skořice odstraňuje barvivo z vlasů, můžete barvu uklidnit a tím dosáhnout jasnějšího efektu, pokud jsou vaše vlasy barveny tmavší.

  Pokud máte přirozené vlasy, pak můžete bezpečně zkusit, s pomocí skořicových vlasů lze zesvětlit asi 2-3 tóny. Účinek závisí na typu a struktuře vlasů, stejně jako na původních barvách. V některých případech stačí udělat několikrát masku se skořicí, aby se vlasy zlehčily, v jiných bude nutné masku několikrát udělat, v žádném případě to nebude bolet vlasy.

  Skořice rozjasňující vlasy - recept a maska

  Pro světelnou masku potřebujeme:

  - mleté ​​skořice 3 lžíce. (nebo skořice v hůlkách, ale je nutné ho brousit nezávisle)
  - přírodní med 70 g. (je žádoucí vzít akátový med, je to ten, kdo dává nejzřetelnější efekt, můžete si vzít další med, hlavní věc je, že je to přirozené)
  - balzám na vlasy 3 lžíce. (balzám přidat volitelně)


  Maska na vaření se skořicí

  Nejprve je třeba med, pokud je příliš hustý. Můžete to udělat ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Při zahřátí medu druhým způsobem nastavte režim "rozmrazování" nebo jednoduše nízké vlny, jako při silném zahřátí med ztrácí své vlastnosti. Předehřejte ho do teplého stavu.

  Poté směs medu se skořicí a důkladně promícháme, přidáme balzám poslední, můžete přidat do mírně teplé směsi.

  Použití masky pro zesvětlení vlasů se skořicí

  1. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem šamponem, zatímco vlasy vysuší pod ručníkem a připravíme směs podle receptury.

  2. Vlasy by měly být pouze mírně mokrý, z nich by neměla klesat voda, jinak maska ​​nezesvětlí vlasy.

  3. Před aplikací masky si hřeben vlaste dřevěným hřebenem s řídkými zuby.

  4. Aplikujte světelnou masku se skořicí rovnoměrně rozloženou po celých vlasech. Je výhodnější dát masku na malý pramen a pokrýt všechny vlasy.

  5. Je třeba mít velkou opatrnost s kořenovou částí, masku je třeba aplikovat pouze na kořeny, aniž by ji třela do pokožky hlavy. Nejprve mohou částice skořice poškrábat kůži a traumatizovat ji a za druhé je možné získat alergickou reakci nebo popáleninu.

  6. Po smíchání všech vlasů se směsí ohřejte. Chcete-li to provést, obalte vlasy celofánem nebo noste sprchový uzávěr a pak teplý ručník.

  7. Pro viditelný účinek by měla být maska ​​držena po dobu nejméně 4 hodin. Čím déle držíte masku, tím silnější je efekt. Proto předtím, než uděláte takový dlouhodobý postup, zvolte svůj volný čas. Abyste se nudili, můžete udělat svou oblíbenou věc, číst knihy nebo vyčistit. Čas tedy letí bez upozornění.

  8. Masku vypláchněte teplou vodou a šamponem (pokud si přejete, můžete si ji vypláchnout bez šamponu, pokud jste si jisti, že vaše vlasy budou dobře umyté).

  9. Výhodným fixačním účinkem je opláchnutí vlasů heřmánkem. Heřmánkový má také lehký zjasňovací efekt a dává zlatý lesk.

  10. Vysušte vlasy přirozeně nebo studeným vzduchem.

  Pokud nevidíte efekt zjasnění poprvé, pak je zaručena hlasitost a lesk této masky. Kromě toho bude vlasy po pár dní pachatý jako skořice!

  Skořice rozjasňující vlasy - průběh procedur

  Doporučujeme provést postup osvětlení vlasů se skořicí jednou týdně, dokud nezískáte požadovaný výsledek. Obvykle je k dispozici dostatečné vysvětlení od 3 do 10 zasedání.

  Chcete-li zvýšit účinek rozjasnění skořicových vlasů, můžete se střídat s citrónovým jasem nebo přidávat citronovou šťávu do naší masky.

  Recept na osvětlení vlasů se skořicí a citrónovou šťávou

  - 3 polévkové lžíce. škorice;
  - 3 polévkové lžíce. med;
  - šťáva z jednoho citronu;
  - 1 polévková lžička. olivový olej (pokud jsou vlasy suché).

  Složky se smíchají a aplikují na vlasy stejným způsobem jako v 1 receptu. Doba expozice masky od 2 hodin.

  Další recept na světelnou masku

  Pokud chcete dosáhnout většího nutričního účinku, pak tento recept udělá:

  - 2-3 polévkové lžíce škorice;
  - vaječný žloutek;
  - 3 polévkové lžíce. květ med;
  - 1 polévková lžička. olivový olej;
  - 1 polévková lžička. citronová šťáva.
  Taková maska ​​bude jen trochu rozjasnit vlasy, ale posiluje kořeny a dá vlasům lesk, zmírní rozdělené konce.

  Skořice rozjasňuje vlasy - tipy a triky

  1. Před pokusem o zesvětlení vlasů se skořicí a medem je nutné provést test na alergickou reakci.

  2. Pokud máte suché vlasy, můžete do hlavního receptu přidat lžíci rostlinného oleje (olivový, mandlový, jojobový, atd.)

  3. Po masce se doporučuje vlasy opláchnout vodou s citrónovou šťávou nebo heřmánkovým čajem, což konsoliduje výsledek a ještě více rozjasní vlasy.

  4. Směs medové skořice by měla být rovnoměrně rozložena po celých vlasech, je žádoucí, aby maska ​​byla hojně pokryta vlasy, takže se nemusíte omlouvat za přísady.

  5. Pokud masku se skořicí silně pečeme v receptu, kterou potřebujete přidat olivový olej, sníží to pocit pálení.

  6. Pro objasnění potřebujete několik procedur, ale nemějte strach, vlasy to neublíží, ale spíše naopak bude jen posilovat.

  7. Buďte opatrní, pokud máte citlivou pokožku na hlavě, skořice by měla být teplá, ale neměla by mít silný pocit pálení. Pokud je pokožka hlavy silně upečená, doporučuje se umyt masku. Příště nepoužívejte masku v blízkosti pokožky hlavy.
  8. Při opláchnutí masky nedovolte, aby spadla na obličej a krk, může to způsobit zarudnutí a podráždění.

  Co budou výsledky zesvětlení vlasů se skořicí a medem

  Svíčková karafiátová videa

  Skořice rozjasňující vlasy - profesionálové

  Zesvětlující maska ​​se skořicí

  - dlouhou dobu čekání na výsledek, aby se vlasy odlehčily pro několik tónů, musí být provedeno nejméně 5-6 procedur;
  - maska ​​musí být dlouho držena na vlasu;
  - alergické reakce jsou možné;
  - nemusí být vhodné pro citlivou pokožku hlavy.

  Skořicový kadeřník - přehled můžete přečíst zde.

  Skořice a med - péče o kůži pro osvětlení vlasů

  Chcete, aby měkké světlo kadeřilo, ale jste si jisti, že bez chemických látek to nemůže být dosaženo? Existuje cesta! Zesvětlení vlasů skořicí a medem nejenže zesvětlí, ale také posílí vaše kadeře. Tento časově prověřený nástroj pochází ze starověkého Říma. Dnes je také asistentkou dívčí, která se stará o jejich vzhled a zdraví.

  Skořice a med pro zesvětlení vlasů

  Na rozdíl od barev, maska ​​skořice a medu zlepšuje strukturu kudrlin, zrychluje růst, dodává lesk a hedvábnost. Příjemným bonusem bude oblíbená příchuť mnoha koření, která trvá 2-3 dny po zákroku.

  Skořice - poklad vitamínů, živin potřebných pro zdravé vlasy. Podrobnosti o použití skořice pro osvětlení vlasů byly napsány dříve. Obsahuje:

  Už jsme o zákalu vlasů s medem napsali. Stojí za zmínku, že med vyživuje pokožku hlavy zinkem, jódem, železem, mědí a vitamíny B.

  Kombinované součásti vytvářejí odlehčovací efekt. Současně skořice a med zahřejí pokožku hlavy, probuzení spících žárovek. Výsledkem jsou silnější a silnější kadeře. Tato směs zabraňuje plešatosti.

  Kontraindikace

  Každá náprava má své nevýhody. Maska skořice s medem.

  Je to důležité! Přírodní složky mohou způsobit podráždění. Proto před zahájením testu potřebujete provést test. Naneste malé množství směsi na vnitřní straně lokte, držte ji půl hodiny. Pokud není červeno, může být použito.

  Skořice může na barvu reagovat a dát neočekávané výsledky. Je lepší použít masku na nevyléčené vlasy. Tento postup je časově náročný. Pro dosažení požadovaného efektu musí být maska ​​uchována déle než 4 hodiny.

  Technologie vaření

  Hlavní ingredience jsou med a skořice, poměr 1: 1. Množství závisí na délce kadeří. Nicméně je lepší vyrobit více masky, bude to tlustší. Případně můžete přidat citronovou šťávu (má také jasný účinek).

  Mandlový (olivový) olej je vhodný pro suché vlasy. Kromě hydratace rostlinné oleje také zesvětlují vlasy.

  Příprava směsi:

  1. Zahřejte med ve vodní lázni (kandovaný med se roztaví, zachová si své příznivé látky). Kuchyňské nádobí je lepší použít keramiku nebo sklo. Neberte kov!
  2. Nalijte skořici a důkladně promíchejte.
  3. Přidat další součásti (volitelné).

  Použití

  Snažíme se dosáhnout co nejlepšího účinku, je důležité sledovat postupnost kroků.

  1. Pečlivě očistěte mokré kadeře.
  2. Rozdělte vlasy na jemné prameny a aplikujte směs. Nechtívejte do pokožky hlavy: způsobí to podráždění, lupy se mohou objevit později.
  3. Uložením masky je třeba pravidelně hřebovat, aby směs ležela rovnoměrně. To je důležitý okamžik! Jsou-li zanedbáváni, pak objasnění může být špinavé.
  4. Sbírejte zvlněné kadeře. Nátěr na polyethylen (k zabalení celofánu, přilnavého filmu) nahoře - froté ručník.
  5. Nechte směs alespoň 4 hodiny. V první půlhodině může dojít k nějakému nepříjemnému pocitu, může se vám objevit pocit pálení a brnění. Čím delší je směs, tím silnější je efekt. Pokud vaše kůže není příliš citlivá, můžete jít do postele s maskou.
  6. Omyjte směs pomocí šamponu. Opláchněte s heřmánkem nebo použijte klimatizaci.
  7. Kadeřnice by měly přirozeně vyschnout (bez použití vysoušeče vlasů).

  Samozřejmě, vysvětlení 2 tónů nepochází po jediném použití. Aby se výsledek projevil zcela, musíte opakovat nejméně 10 procedur. Ale po prvním použití pocítíte změnu!

  Fotografie před a po

  po několika použití

  Zvažte, že každá osoba je individuální a zoufalá, jestliže navrhovaná možnost vyjasnění neodpovídá, není to nutné. Doporučujeme vyzkoušet jiné účinné a přirozené zjasňující masky:

  Sněhová kosmetika s fotografií a videem

  Tato známá skořice, jak se ukázalo, může být použita nejen pro vaření, ale i pro zesvětlení vlasů. Světlejší vlasy, současně jim dává zlaté, červené nebo červené odstíny - to vše závisí na hlavní barvě vlasů. Existuje mnoho způsobů a receptů na to, jak si vlasy skořice ulehčit doma, ale budeme se zabývat jen několika.

  Základní principy osvětlení vlasů se skořicí

  • Skořice má zdravý účinek na vlasy díky nasycení vitamíny a příznivým mikroelementům.
  • Lze jej aplikovat na všechny typy vlasů.
  • Nevyžaduje pravidelné opravy.
  • Snadné použití a cenově dostupné.
  • Má příjemnou vůni, která vám umožní současně absolvovat aromaterapii.

  Skořice má nejen osvěžující schopnost, je to dobře potřebné vitamíny a prvky pro obnovu vlasů. Pokud chcete léčit vaše kosti, použijte jednu z receptů pro nejlepší masky na skořicové vlasy.

  Specifičnost osvětlení vlasů se skořicí

  • Osvětlení skořicí se provádí na čistě umyté vlasy.
  • V kombinaci s přírodními přísadami, jako je med, olivový olej a citrón, dodává ještě větší odlehčovací účinek.
  • Pro silné vyjasnění musí být složení se skořicí aplikováno několikrát.
  • Dokonce i při rozjasnění skořice dodává vlasům teplý odstín zlatých, červených, hnědých a červených odstínů.
  • Olivový olej pomůže odstranit pocit pálení, který skořice dává.
  • Chcete-li rozjasnit suché vlasy, doporučujeme přidání vaječného žloutku do skořice.
  • Oplachování odlupování z heřmánku zvýší vylepšení a zvlhčí vlasy.
  • Účinek skořice zvýší vlasové masky olivovým olejem.

  Jak ulehčit vlasy se skořicí doma

  Chcete-li nezávisle provést vyjasnění skořice, měli byste postupovat podle jednoduchého schématu:

  1. Umyjte si vlasy a osušte je. Měli by být trochu mokré.
  2. Chraňte vlasy dobře.
  3. Oddělte vlasy na několik kusů a zajistěte je plastovými svorkami.
  4. Připravte si barvicí směs skořice.
  5. Kartáč aplikujte na každou složku vlasů.
  6. Opakujte si vlasy, abyste rovnoměrně rozložili složení vlasů.
  7. Zahalte si vlasy z plastu a obalte ručníkem.
  8. Kompozice musí být uchovávána na vlasu po dobu nejméně dvou hodin. Zde princip funguje - čím déle, tím lépe.
  9. Umyjte hlavu teplou vodou několikrát.

  Osvětlení různých druhů vlasů se skořicí

  Blond vlasy jsou dlouho považovány za znamení neuvěřitelné krásy, ale málo lidí se může pochlubit přírodními světelnými prameny. Barvení je často nebezpečné a plné mnoha vedlejších účinků, takže i dnes je důležité zesvětlení vlasů se skořicí.

  Výhody vlasových skořic

  Skořice je velmi užitečná složka. Má dobré vůně, je obohacena užitečnými sloučeninami a poskytuje barvicí efekt, pro který je široce používán v kosmetologii. Skořice - zdroj vitamínů A, C, PP, stejně jako prvky hořčíku, železa a zinku.

  Nástroj je používán nejen jako léčivý a kosmetický prostředek, ale také pomáhá bezpečně osvětlit vlasy.

  Vliv koření na vlasy:

  • zlepšení pokožky hlavy;
  • obohacení kořenů kořeny živinami;
  • oteplovací efekt, který pomáhá zlepšit krevní oběh;
  • zachování příjemného zápachu;
  • posilování vlasových kořenů, potlačení vypadávání vlasů;
  • lesk účesy.

  Rozjasnění skořice je také spojeno s některými nepříjemnostmi. Chcete-li barvit vlasy, je potřeba vynaložit více než 5-6 procedur. To je nevýhoda, protože způsob způsobuje hoření a brnění, maska ​​bude muset být držena na hlavě několik hodin.

  Tato metoda se nedoporučuje pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. Z tohoto důvodu je mnoho otázek o tom, zda můžete vyčistit vlasy. Pokud dojde k silné alergii na tento nebo na jiné produkty, osvětlení může způsobit podráždění a zarudnutí kůže.

  Pokud jde o to, zda se rozžijí skořicové vlasy, existuje rozumná odpověď. Věda vysvětluje takové úžasné schopnosti koření tím, že je přirozeným činidlem peroxidu. Existuje spousta příkladů, kdy byly tyto prvky skutečně objasněny tímto nástrojem.

  Účinek rozjasňující masky se skořicovým práškem bude záviset na původní barvě, struktuře a typu. V průměru je třeba více než 5 procedur změnit na několik tónů. U některých je pigment, který vytváří přirozenou barvu, rychle zničen, jiní potřebují více času.

  Jak si doma osvětlit vlasy

  Existuje mnoho způsobů, jak osvětlit vlasy skořice doma. To je věřil, že nástroj je nejúčinnější pro tmavé vlasy lidí. V blondýnách se pod vlivem koření zhoršují.

  Doporučení pro osvětlení:

  • nepoužívejte víc než 3 lžíce skořice;
  • pokud chcete vlasy odlehčit delší dobu, měli byste vzít dva šťastnější prášek;
  • aby nedošlo k poškození kůže, je třeba používat pouze čerstvé a přírodní přísady;
  • maska ​​by neměla být vařena v kovové misce (složky se mohou oxidovat);
  • musíte opatrně připravit masku, protože oxidovaná směs může poskytnout zelený odstín a nesprávné dávkování ingrediencí může spálit pokožku hlavy;
  • maska ​​na vlasy musí být před podáním infuzována po dobu 60 minut.

  Při výrobě masky je nutné směs důkladně promíchat, dokud nebude hladká. Před použitím je třeba otestovat citlivost: vyzkoušejte vlasovou masku doma na malé ploše pokožky za uchem nebo na lokte. Pro čistotu experimentu musíte masku uchovávat po dobu půl hodiny (za předpokladu, že v procesu není nepohodlí). Test bude ukazovat na možnost alergické reakce a ušetří vás z chemického poranění hlavy. Pokud po půl hodině kůže nevypadá podrážděně, není svědění a bolesti, můžete aplikovat masku.

  Jak ulehčit vlasy se skořicí:

  1. Před zahájením procedury je třeba vlasy dobře umýt. Můžete přirozeně vyschnout nebo použít vysoušeč vlasů. Hlavní věc je, že prameny zůstávají dostatečně vlhké, ale bez kapání vody.
  2. Pro česání je lepší vzít dřevěný hřeben s řídkými zuby.
  3. Maska je nejvhodnější aplikovat se speciální štětkou. Takže směs bude rozdělena rovnoměrně. Maska by měla být aplikována téměř z kořenů. Nedoporučuje se používat houbu: při tření směsi na pokožku hlavy, popáleniny, trauma, alergická reakce a dokonce i normální podráždění.
  4. Po aplikaci masky je třeba shromáždit prameny ve svazku.
  5. Pro větší účinnost musíte pokrýt hlavu plastovým nebo celofánem (můžete si koupit speciální sprchovou hlavici). To je nezbytné k uchování tepla, ve kterém skořice působí nejlépe.
  6. Kryt můžete odstranit po 40 minutách.
  7. Maska by měla být obvykle udržována po dobu 3-8 hodin. Při osvětlení může dojít k mravenčení, pálení, ale při nízké intenzitě, nejsou signálem podráždění.
  8. Je třeba omyt masku šamponem, protože přídavné komponenty způsobují, že prameny jsou příliš mastné.
  9. Pro zesílení barevných vlasů po sprchování, můžete je opláchnout pomocí heřmánkového odvaru.
  10. Po masce musíte vlasy vyschnout pouze přirozeným způsobem.

  Skořicové recepty na bělení vlasů

  Téměř všechny recepty na objasnění také obsahují med. Tato složka působí jako peroxid (peroxid), poskytuje barvivový efekt. Olivový olej zvýší a urychlí účinek skořice a medu.

  Jakékoli světelné masky by měly být používány nejvýše jednou týdně. Kurz může obsahovat 3 až 10 zasedání.

  Klasický recept

  Tato maska ​​se skořicí pro osvětlení je nejoblíbenější, protože je kombinací nejlepších barviv. Skořice a med jsou přírodní světlem a olivový olej pomáhá zmírňovat agresivní účinky na kořeny a špičky. Olej v tomto případě odstraní nepříjemné pocity z hoření a brnění.

  Maska poskytuje nejen jasné vlasy se skořicí a přírodním medem, ale také je lesklé a hedvábné. Je připravena poměrně rychle, ingredience jsou k dispozici každé dívce.

  • 3 lžíce prášku skořice;
  • 3 polévkové lžíce medu (zředěné v 6 lžících destilované vody);
  • 2 lžíce citronové šťávy;
  • 100 ml olivového oleje;
  • 100 ml vysoce kvalitního kondicionéru.

  Tato klasická maska ​​na vlasy s medem se velmi snadno připravuje. Musíte míchat skořici a med (med by měl být přidán pomalu). Kontejner pro směs by měl být z plastu nebo skla a složení je homogenní. K tomu je přidána citronová šťáva, olej a kondicionér. Po důkladném míchání naneste na hlavu a ušetříte 3-8 hodin.

  Skořice a citron

  Tato maska ​​se nejlépe aplikuje na světle účesy. Lemon pomáhá zlepšit přirozené barvy. Osvětlení vlasů se skořicí a citronem není nejúčinnější, ale nejbezpečnější.

  Složení:

  • 3-4 polévkové lžíce koření;
  • šťáva z jednoho citronu;
  • 5 lžící balzámu.

  Po několika hodinách použití by měla být maska ​​důkladně opláchnuta. Dívky si uvědomují různé účinky skořice s citronem, ale nejúčinnější se ukázaly být blond vlasy a blond vlasy. Brunetky mohou tuto masku použít k posílení struktury vlasů. Výsledkem je tónování s světle hnědými prameny a zlatým přetečením.

  Maska se skořicí a balzámem

  Tato maska ​​vyžaduje jen málo přísad, je velmi snadné ji připravit. Barvivo na bázi škorice na vlasy pomocí balzámu zajišťuje změnu barvy bez ohrožení vašeho účesu.

  • 3 lžíce koření;
  • 70 g medu;
  • 3 lžíce balzámu.

  Nejdříve je třeba med roztavit: ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě (režim odmrazování). Med by měl být měkký a teplý. Nemůžete používat přehřátý med, nemá to prospěch.

  Med musí být smíchán s kořením, přidat balzám. Zásada použití masky na vlasy s medem a skořicí je podobná výše uvedeným krokům.

  Skořice a kefír pro osvětlení vlasů

  Maska skořice a kefír pro zesvětlení vlasů je považována za velmi užitečnou. Kefír sám je skvělým objasňovačem. Je obecně používán ke změně odstínu. V kombinaci se skořicí působí nejen jako čisticí prostředek, ale také jako prostředek: posiluje kořeny, brání vypadávání vlasů a léčí prameny.

  Tato rozjasňující maska ​​na vlasy se skořicí je připravena prostě: pro 4 lžíce jogurtu je třeba vzít 2 lžíce koření, míchat a aplikovat. Měli byste také používat čepici, držte až 8 hodin, opláchněte je kefír a šampon.

  Maska se skořicí a vejci

  Tento recept na osvětlení vlasů je užitečný pro dívky s nezdravými vlasy. Směs s vaječnými žloutky dokonale zabraňuje průřezu špiček, dává vlasům zdravý lesk, zjemňuje je. S přídavkem skořice se stává dobrým prostředkem k zesvětlení pramenů.

  • 2-3 polévkové lžíce koření;
  • 1 žloutek;
  • 3 polévkové lžíce medu (nejlépe květinové);
  • 1 polévková lžíce olivového oleje;
  • 1 lžíce citrónové šťávy.

  Nejprve je třeba skořici s medem spojit, přidat žloutek a dobře promíchat. Zbývající produkty mohou být zahrnuty do homogenní směsi. Pokud v tomto receptu nahradíte koření s hořčicí a přidáte lžíci cukru, dostanete vynikající nástroj pro stimulaci růstu vlasů.

  Skořice a kardamom

  Cardamom je hypoalergenní lék, který snižuje účinky peroxidu. Tento koření působí jako katalyzátor pro další látky.

  • 1 čajová lžička koření;
  • ½ lžičky kardamonu;
  • 1-2 polévkové lžíce medu.

  Komponenty jsou smíchány, s výhodou v opakovaně uzavíratelné nádobě, která může být vznášena. Při propláchnutí musíte použít šampon bez síranu.

  Výsledky zesvětlení

  Rozjasňující vlasy se skořicí budou dlouhé. To zajišťuje bezpečnost metody. Při použití masky po dobu 1-1,5 měsíců bude výsledek nejen patrný, ale i velmi perzistentní.

  Takové masky přispějí nejen k objasnění pramenů, jejich měkkost a lesk, ale i posílení kořenů.

  • při rozjasnění tmavých vlasů jsou prameny čokoládou;
  • Pokračujete-li v postupu, vlasy se stanou červenějšími;
  • přírodní hnědé účesy skořice změní barvu na měď a červenou;
  • při použití koření na smyčkách zázvoru se objeví kadeře červeného nebo hnědého odstínu;
  • Pokud zesvětlíte blond účes, dostanete zlatou barvu.

  Maska se skořicí pro osvětlení vlasů činí světlo převážně přírodními prameny. Při použití produktu na barvené vlasy se barva vymaže. Takže prameny barvené barvením nebo tonikou se stanou nenasycenými.

  Chcete-li osvětlit černé kudrlinky na barvu kaštanu, musíte použít směs s hennou. Koření nejen přispěje k objasnění, ale také utopí ostrý zápach heny. Skořice je také doporučena ke zmírnění žlutosti na účesy, které byly neúspěšně zabarveny.

  Skořice rozjasňující vlasy je skutečný způsob, jak změnit tón účesu. Bude to vyhovovat dívkám, které nechtějí mnoho experimentovat, ale chtějí bezpečně změnit obraz. Výhodou tohoto nástroje je, že téměř nikdy nezkazí barvu a možná jen málo vedlejších účinků.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy