logo

Osvětlení pro tmavovlasé módy

Zjistěte tmavé vlasy - obtížný úkol, který se s každým nedaří zvládnout. Můžete si vybrat dvě možnosti: lidové a profesionální nástroje. Při výběru je třeba řídit původní odstín pramenů, jejich stav a výsledek, který je třeba získat.

Osvětlení vlasů je proces odstraňování pigmentu bez ohledu na to, jakým způsobem se na něj používá. Nejtěžší je rozjasnění tmavých vlasů. Je důležité vybrat nástroj, který by nejen změnil barvu vlasů, ale také měl šetřící účinek.

Zhoršení vlasů

Používáte-li agresivní prostředky nebo nedodržujete základní pravidla objasnění, je to plné následujících důsledků:

 1. Suchost a křehkost. Zdá se, jako by se vlasy staly bez života. Jsou obtížné kombinovat a stylovat. V tomto případě se nedoporučuje jejich česání, protože jsou docela křehké.
 2. Vypadávání vlasů K tomuto problému dochází, pokud používáte produkty špatné kvality pro zesvětlení vlasů.
 3. Spálit kůži hlavy. Tento příznak naznačuje, že doba potřebná k osvětlení vlasů byla překročena.

Lidové prostředky

Heřmánek

To je skvělý způsob, jak zesvětlit tmavé vlasy v několika odstínech. Navíc heřmánek vytváří na kudrlinkách světle zlatou záři. K přípravě nalijte 40 g suroviny s 200 ml vroucí vody. Opečeme 15 minut na ohni, chladíme, filtrujeme a opláchneme již vyprané vlasy odvarováním.

Heřmánek je nejen dobrým objasňovačem, ale také účinným prostředkem k odstranění křehkosti, rozštěpení.

Lemon

Tato metoda je jednou z nejzákladnějších. Čistá šťáva se používá k zesvětlení ne všechny vlasy, ale hotelové zámky, protože citron vysychá skalp velmi, který je plný lupů.

Postup vaření:

 1. Směs šťávy ½ citronu s vodou v poměru 1: 3.
 2. Přidejte odtučněný heřmánek (1/2 balení na 200 ml vroucí vody).
 3. Přidejte 40 ml ricinového oleje.

Rozdělí výslednou složku vlasy, zahřeje se ručníkem, chodí po dobu 2 hodin.

Díky složkám masky je možné zmírnit účinek kyseliny a zabránit vyschnutí pokožky hlavy.

Tento produkt obsahuje přírodní peroxid vodíku, který vede k vyčištění vlasů. Postup:

 1. Smíchejte med a olivový olej, které jsou v poměru 2: 1.
 2. Přidejte ½ banánu, promíchejte pomocí mixéru.
 3. Aplikujte masku na vlasy po 15 minutách, zahřejte ručníkem a umyjte se po 45 minutách.

Kefír

Tento výrobek proniká do vlasových vah a vyplaví pimento ven, takže barva je částečně omyta. Postup:

 1. Připojte 1 vejce a 1/2 šálku kefír.
 2. Přidejte 40 ml vodky, 20 ml šamponu a ½ citronové šťávy.
 3. Všichni rozmíchejte a rozdělte vlasy. Teplý s ručníkem. Procházka 2-8 hodin.

Zázvor

Kořen zázvoru je cenný výrobek, který obsahuje mnoho vitamínů a stopových prvků a efektivně zesvětluje tmavé vlasy. Postup:

 1. Rozemlete několik kořenů rostlin se struhadlem.
 2. Nalijte studenou vodu do surovin a nechte 30 minut hořet.
 3. Jakmile se odvar zchladí, filtrujte jej. Aplikujte každý den, dokud nedosáhnete požadovaného odstínu.

Peroxid vodíku

Tento nástroj, i přes jeho účinnost, je poměrně agresivní. Nestačí vypočítat dávkování nebo překročit dobu expozice kompozice, protože místo bělících vlasů je můžete spálit hodně.

Maximální koncentrace látky je 30%. Je důležité vzít v úvahu pouze kvalitu vlasů:

 • tenký - 7%;
 • střední tloušťka - až 12%;
 • tlusté - 12-30%.

Přidejte mouku ke směsi, abyste získali hustou konzistenci. Chcete-li strukturu položit štětcem pro malování. Používejte rukavice na ruce, protože peroxid působí na pokožku. Odolněte kompozici podle úkolů a poté opláchněte vodou.

Skořice

Toto koření dokonale zesvětluje vlasy již v jedné relaci. Má jednu nevýhodu - to je lehký pocit pálení během jejího působení na pokožku hlavy.

Postup:

 1. Roztaje se 60 g medu ve vodní lázni. Přidejte 15 g skořice a 100 g balzám na vlasy.
 2. Vše důkladně promíchejte, dokud nebude hladké.
 3. Aplikujte masku na kořeny a roztáhněte po celé délce.
 4. Naneste na polyethylen, ručník, umyjte se po 40 minutách.

Profesionální šampony

Pro zesvětlení tmavých vlasů můžete použít následující efektivní produkty:

 1. John Frieda Sheer Blonde Spray Žádám o blondýnu. Tento produkt je jedním z nejúčinnějších prostředků pro zesvětlení tmavých a černých vlasů. Obsahuje komplex vitamínů a heřmánek. Aplikujte ho dvakrát týdně, dokud nedosáhnete požadovaného odstínu.
 2. Avon Advance Techniques. Má mírně jasný účinek. Skládá se pouze z přírodních složek, takže nemá škodlivý účinek. Aplikujte 2-3x týdně.
 3. Eugene Perma Keranove blonďavá volná místa šampon zesvětluje vlasy. Tento šampon je určen k osvětlení tmavě hnědých a červených vlasů. Tento účinek je dosažen díky přítomnosti výtažku z heřmánku a pšeničného proteinu. Produkt můžete používat každý den.
 4. Estel Aqua Otium. Tento nástroj je navržen tak, aby zesvětlil kadeře jakéhokoli původního odstínu. Povoleno k použití na poškozených a dříve natřených pramenčích pracích. Aplikujte 2 krát týdně.

Barvy

Loreal

Tato bělící barva - jeden z nejlepších způsobů, jak zesvětlit tmavé vlasy. Má následující výhody:

 • nedostatek amoniaku a nepříjemný zápach;
 • posiluje vlasy kromě osvěžujícího účinku;
 • při použití není pocit pálení;
 • barva bezpečná pro strukturu vlasů.

Garnier

Tento výrobek je známý svou přirozenou kompozicí. Díky tomu je proces vyjasnění tmavých kadeří zcela bezpečný. Má následující výhody:

 • vysoká rychlost vyrovnání;
 • bez žlutého odstínu;
 • šetrný vliv;
 • trvalý výsledek;
 • zachování struktury vlasů;
 • příjemné vůně.

Estelle

Toto je domácí značka, která byla vyvinuta pro objasnění kompozic pro mladé dívky a ženy ve věku dospělosti. Má následující výhody:

 • efektivní zjasnění i černé prameny;
 • snadné použití;
 • minimální množství agresivních komponent;
 • nedráždí pokožku hlavy;
 • v sadě je vlasová struktura obnovující balzám.

Osvícení vlasů je komplikovaný a spíše riskantní postup. Stačí udělat jednu malou chybu, která bude mít za následek řadu problémů ve formě ztráty vlasů, jejich křehkosti a průřezu. Používáte-li profesionální nástroje, neměli byste na ně ukládat, vyberte pouze vysoce kvalitní a osvědčený výrobek.

Osvětlovací vlasy černé barvy - je to možné?

Zesvětlené barvené černé vlasy není snadný úkol. Dokonce i mnoho profesionálních kadeřníků neradi provádí tuto práci. Existují však situace, kdy jsme připraveni hodně, abychom se zbavili černých a zesílili. Je možné, že experiment s černým zbarvením se ukázal být extrémně neúspěšný, je možné, že individuální reakce se ukázala být ne stejná, jak jste očekávali, a možná trvalá tmavá barva byla jen nudná. Největší problém spočívá v tom, že černý pigment je velmi stabilní, nasává vlasy a je velmi obtížné se ho zbavit nebo neutralizovat. A přesto se můžete pokusit, protože to nefunguje pouze pro někoho, kdo ne.

Způsoby, jak zesvětlit barvené černé vlasy

Nejjednodušší je obrátit se na odborníky, kteří se na řešení tak obtížného úkolu dostanou. Budou přesně vybírat koncentraci komponent, vypočítat čas expozice. Pokud by bylo rozhodnuto dělat samo o sobě a provést vysvětlení doma, pak musíte být velmi opatrní, zvážit všechna rizika a příležitosti. Nejdůležitější věc - pokusit se nepoškodit vlasy. Samozřejmě, absolutně neškodný postup pro osvětlení černého vlasu nemůže být, ale je pravděpodobné, že sníží negativní dopad na minimum.

Pozor! Ujistěte se, že zvážíte dva důležité body: černé vlasy se musí zesvětlit v několika etapách, což pomůže zachovat vlasy, a za druhé, pokud jste nedávno obarveni hennou, může být výsledek chemického osvětlení nepředvídatelný.

Pro objasnění se používají dvě hlavní metody:

 • chemikálie
 • lidové prostředky.

V prvním případě bude proces mnohem rychlejší a vlasy budou trpět více. S pomocí lidových léků se můžete osvětlit téměř bez poškození vlasů, ale musíte být trpěliví. Pokud používáte chemické látky, je možné je vyjasnit ve 2-3 krocích a v některých případech v 1, pak pro stejný výsledek, při použití lidových léků, možná budete potřebovat 10-12 procedur.

Osvětlené chemikou

Nejdůležitější věcí je maximální možné respektování vlasů, proto mějte na paměti, že černé vlasy jsou nejlépe neutralizovány pouze v třech až pěti etapách. Kolik specifických postupů je zapotřebí závisí na stavu vašich vlasů, použitých barvách a světlech.

Chemické výrobky pro osvětlení barvených vlasů:

 • Umyjte,
 • Protravka
 • Šampon hluboké čištění.

Tip! Pokud jste se poprvé rozhodli, že vaše barvené vlasy budete osvětlit doma, je lepší poprvé konzultovat s kadeřníkem, jakou metodou a co byste měli vybrat. Velmi pečlivě si přečtěte pokyny pro všechny vybrané nástroje a přesně je dodržujte.

Jak používat mycí prostředek

Tato metoda je nejškodlivější, ale s pomocí některých profesionálních nástrojů se můžete dokonce zbavit černé barvy v jednom postupu, pokud kontaktujete salon krásy. Doma, je lepší použít benígnější léky, protože existuje vysoké riziko spáleniny vlasů. Faktem je, že prací prostředek rozkládá strukturu vlasů, což z nich umožňuje vypláchnout barvicí složky. Taková akce je agresivní a vlasy se oslabují, stane se matné, mohou se zlomit a vypadnout.

Kdy mám dávat pozor na mycí prostředky? Tato možnost je vhodná v případech, kdy je problém neutralizace černých barev zvláště akutní, když není čas čekat na přirozený růst vlasů a pohled na sebe v zrcadle je prostě nepříjemný. Bohužel se to také děje.

Pro účinné vyjasnění se doporučuje používat blondonoran. Profesionální čistič umožňuje rychle odstranit černou barvu. Při výběru praní je třeba věnovat pozornost složení prostředků, na úrovni objasnění, v závislosti na původních tónech.

Chcete-li odstranit starou barvu, činidlo se aplikuje na suché prameny, vydržte čas doporučený v pokynech a zároveň kontrolujte proces objasnění. Poté je hlava promyta šamponem a nanesena na neutralizaci agresivních složek mytí. Obvykle je v pokynech uvedena metoda neutralizace. Po dokončení léčby stojí za to použít masku pro zotavení, protože vlasy po zákroku ztratí ochrannou vrstvu a stanou se zranitelnými jakýmikoli účinky. Před dalším zbarvením nechte vlasy odpočívat několik týdnů.

Tipy, které vám pomohou rozjasnit černé vlasy o šest tónů:

Používáme kukuřičku

Leptání v podstatě působí stejným způsobem jako umytí, tj. Neutralizuje barvicí pigment způsobený oxidací. V důsledku toho se vlasy odmašťují, váčky se otevřou, rychlost metabolických procesů se zvětšuje a vlasy se změní barvou. Leptání působí jemněji než praní, proto způsobuje menší poškození vlasů a je vhodnější pro domácí použití.

Nejčastěji se jako perlička používá peroxid vodíku. Tento nástroj sám je agresivní, takže musíte udržet jeho koncentraci a vydržet čas.

Jak vyjasnit pomocí peroxidu vodíku

Peroxid koupit v lékárně. Obvykle se tam prodává 3% řešení, to je to, co potřebujete. Nalijte výrobek do rozprašovací lahve tak, aby bylo vhodné jej aplikovat na vlasy.

 1. Příprava: noste rukavice, staré oblečení, což není škoda k pokoře.
 2. Vlasy by měly být umyté a lehce suché s ručníkem.
 3. Ujistěte se, že jste pečlivě česali, což pomůže barvě uniformovat.
 4. Aplikujte peroxid na vlasy sprejem. Můžete to udělat tím, že rozdělíte vlasy na prameny, takže je snadnější kontrolovat, zda jsou zcela zpracovány.
 5. Peroxid nechte na vlasy a sledujte výsledek. Po půl hodině již můžete zkontrolovat stupeň objasnění. Chcete-li to provést, vyplácíme roztok z jednoho vlákna a uvidíme, jestli nám vyhovuje barva. Udržujte peroxid na vlasy by neměla trvat déle než hodinu.
 6. Opláchněte hlavu a nanášejte kondicionér.
 7. Je-li to nutné, opakujte proceduru oblékání, dokud nebude dosažen požadovaný výsledek, ale ne dříve než druhý den nebo každý druhý den.

Další podrobnosti o výhodách a objasnění byly napsány v tomto článku.

Pozor! Buďte opatrní, jestliže po nanesení peroxidu na vlasy máte pocit nepohodlí, svědění nebo hoření, ihned omýt.

Tip! Chcete-li urychlit efekt a zvýšit efekt, použijte teplo. Chcete-li to provést, můžete hlavu zabalit fólií a ohřát ji vysoušečem vlasů.

Šampon

S pomocí šamponu samozřejmě nebude možné úplně zbavit barvy barvené černým barvivem, ale nemůžete to tak radikální. Použití šamponu s vlastnostmi hlubokého čištění pomůže rychle promývat barvivový pigment a zvýšit citlivost vlasů na použití přírodních zjasňovacích prostředků. Vysvětluje to skutečnost, že hluboké čistící šampony pronikají hluboko do vlasů, zvedají váhy a odstraní veškeré nečistoty. Hodnota PH je vyšší než u běžných výrobků, takže pomáhají snižovat vrstvu ochranného tuku vlasů a umožňují rychle se zbavit tmavé barvy.

Neměli byste očekávat zázrak z používání šamponů, nebudou vás z brunetky převést na blondýnku a pomůžete pouze změkčit barvu.

Šampon pro hluboké čištění se používá stejným způsobem jako obvykle, ale profesionálové nedoporučují používat tyto výrobky doma.

Tip! Pokud užíváte pravidelné šampony a přidáte malé množství kyseliny citrónové nebo citronové šťávy, dostanete mírné prostředky k hlubokému čištění. Kyselina pomáhá neutralizovat barvu, protože ničí barvivy.

Osvětlení lidových prostředků

Pokud problém vyzařování barvených vlasů není příliš závažný, to znamená, že nemusíte radikálně opravovat barvu, můžete použít lidové prostředky. Pomáhají odlehčit až 1-2 tóny, ale bez poškození účesu.

Lidové prostředky k objasnění:

Tyto jednoduché nástroje se aplikují ve formě masky, částečně odmašťují vlasy a neutralizují černý pigment. Pro zvýšení účinků zjasňovacích činidel se přidávají oleje, například olivy nebo lopuch a hlava se po aplikaci nanáší na ručník.

Pokud uděláte odleskací masky dvakrát týdně, pak po 3-4 týdnech se můžete úplně zbavit černé barvy a bez poškození vlasů vůbec.

Takže pokud máte barvené černé vlasy a musíte je zlehčit, vyberte jednu ze způsobů, ale nezapomeňte si uvědomit, že čím je patrný a rychlejší efekt, tím bude agresivnější náprava. Pokud máte silné zdravé husté vlasy, pak se můžete pokusit o šanci, ale pokud jsou slabé a slabé, měli byste pečlivě zvážit potřebu osvětlení a je to lepší u profesionálního kadeřníka.

Podívejte se také na: Jak se samoobsluha z bruneta na blondýnku (video)

Zesvětlení tmavých vlasů - dramatické změny bez poškození

Pokud máte přirozeně tmavé vlasy a sen o tom, že se stanete blondýnkou, ale úžasné příběhy jejích přátel naznačují nereálnost takové reinkarnace, mýlíte se. Musíte správně zvolit způsob, jak zesvětlit, s přihlédnutím k vašim individuálním charakteristikám a světelným kadeřím, které jste poskytli. Světlé vlasy vypadají velmi působivě, mladá tvář. Taková změna umožní transformovat nejen externě, ale také interně. A nevěnujte pozornost obrovskému počtu vtipů o hloupých blondýnách. Vždycky blonďaté krásy fascinovaly obdivné pohledy mužů a zanechaly za sebou tmavovlasé dívky.

Potíže

Osvětlení tmavých vlasů je komplikovaný postup. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte vynaložit velké úsilí. Při odstraňování tmavého odstínu zvažte strukturu vlasů. Čím silnější jsou, tím méně je pravděpodobné, že postup přinese požadovaný výsledek alespoň poprvé.

Chcete-li provést lehké vyjasnění, použijte šetrné barvy nebo techniky, které nám přišli z "folklóru". Je nemožné stát se platinovou blondou bez použití agresivních barviv, včetně peroxidu vodíku. Po takové barvení kudrlinky mohou ztratit zdravý vzhled, ale moderní balzámy a masky pro péči mohou dělat zázraky.

Nebojte se měnit! Pokud se rozhodnete rozjasnit, můžete si zvolit ten nejlepší nástroj pro tento postup. Nezapomeňte na další péči, která posiluje vlasy a dodává jim přirozený lesk. Celkově je zaručeno, že všechny tyto postupy povedou k požadovanému výsledku.

Fotografie před a po

příklad osvětlení vlasů peroxidem vodíku

Zvláštní funkce

Brunetky, ženy s hnědými vlasy a krásné vlasy si musí pamatovat, že se dnes někdo může stát blondýnou. Ale ne všechny tyto barvy jsou vhodné účesy. Podle odborníků je tato položka hlavním rysem, který stojí za to věnovat pozornost zástupcům krásné poloviny lidstva před procesem. Za prvé, nemusíte přemýšlet o tom, co znamená malovat, ale o tom, zda jsou pro tebe správné bílé kudrlinky nebo ne.

Často se stává, že tmavovlasé dívky experimentují na jejich vzhledu, aniž by přemýšlely o následcích. Ale po neúspěšném zbarvení se pokoušejí získat svůj původní odstín, lesk a zdravý vzhled.

Lehké kudrlinky by měly být kombinovány nejen s barvou pleti, ale s tvarem obličeje. Vyzkoušejte paruku a zjistěte, jak se váš vzhled změní po barvení. Dnes existují speciální počítačové programy, které vám umožňují vytvářet nové snímky.

Pozor! Pokud po osvětlení obličeje získal zemitý, nudný odstín, pak je lepší zapomenout na tuto metodu reinkarnace navždy. Snažte se věnovat pozornost tmavému blond odstínu.

Existuje další funkce, která musí být vždy zapamatována. Postup pro objasnění s použitím agresivních chemických činidel není bezpečný, jak se na první pohled může zdát nezkušeným krásám. Připravte se na to, že se bude konat v několika etapách. Časový interval mezi těmito fázemi musí být nejméně týden. V tuto chvíli nebudete vypadat nejlépe. Ale po dokončení komplexu se vzhled úplně změní a kudrlinky získají požadovaný odstín.

Pokud chcete radikálně změnit svůj vzhled, zvažte doporučení:

 1. Tmavé vlasy získají požadovaný odstín pouze po předběžném vyčištění. Zesvětlovač není barva, nedává kudrlinky krásný odstín. Používá se k zničení pigmentu zodpovědného za barvu.
 2. Jakékoli osvětlení mění strukturu vlasů. Kudrlinky mohou být křehké a suché. Výběr přípravků pro péči o blond vlasy - to je povinný krok na cestě k krásnému a luxusnímu vlasu.
 3. Postupujte postupně. Malovat v několika etapách.
 4. Před zahájením práce zkontrolujte nepřítomnost alergické reakce na použité léky.

Vzhledem k výše uvedeným funkcím si můžete zvolit lepší, abyste zesvětlili tmavé vlasy a dosáhli úžasných výsledků s minimálními negativními následky.

Lidové prostředky

Rozjasňující masky vytvořené pomocí přírodních složek nejenže poskytnou krásný odstín, ale také posílí strukturu. Kudrlinky budou stále poslušnější, silnější a přestanou vypadat.

Výhody lidových prostředků:

 • nízké náklady;
 • neškodnost;
 • přístupnosti.

Lidové způsoby osvětlení mohou v domě kdykoliv pohodlně osvětlovat tmavé vlasy. Ale nezapomeňte, že takové prostředky vám nepomohou stát se blonďatou blondýnou. Bundy budou odlehčeny nejvýše několika odstíny. Výsledek závisí na frekvenci barvení. Mělo by se provést tři až pět procedur, takže barva se výrazně změnila.

Nejčastější lidové čističe jsou: heřmánek, citron, kefír, med a dokonce i skořice. Při opakovaném použití budou kadeře lehké a také zdravější. Vyberte vhodnou metodu v sekci: osvětlení vlasů s lidovými prostředky.

Vlastnosti citrónových dívčích známých z dávných dob. Šťáva tohoto ovoce pod působením slunce otevírá folikuly a čistí tmavý pigment. Tímto způsobem však může být struktura ztenčena. Po této proceduře použijte regenerační masky. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte provést alespoň tři procedury.

Med je také přirozený objasňovač. Tento produkt dokonale hydratuje a vyživuje živiny. Med obsahuje enzym, který produkuje malé množství peroxidu vodíku. Po 2-3 procedurách se vlasy stanou výraznějšími. Existuje mnoho receptů pro takové masky. Ale med může být jednoduše zředěn vodou a nanesen na vlasy. Po 40 minutách můžete masku vypláchnout a užít si nového stínu.

Chemické látky

Pokud se vám nelíbí doba trvání procedur, chcete rychle získat výsledek, pak se můžete uchýlit k chemickým prostředkům. Významným představitelem této kategorie je hydroponický nebo peroxid vodíku. Jedná se o levný a stejně cenově dostupný způsob. V každé lékárně si můžete koupit hydroperit.

Je důležité dodržovat přísné sledování akcí. V opačném případě by mohly být vlasy trvale poškozeny. Koncentrace by neměla překročit 30 procent. Záleží na struktuře vlasů. Pro tenké kudrlinky můžete použít 7 procentní řešení. Pro tmavé vlasy střední tvrdosti je vhodné 12% roztok. Pro husté kudrlinky použijte 30% roztok peroxidu vodíku.

Po přípravě roztoku přidejte k tomu malou mouku. Získejte potřebnou konzistenci.

Užitečné video od černého po blond:

Použití barvy

Nejběžnějším způsobem barvení dnes je použití speciálních barev. Výrobci nabízejí širokou škálu produktů. Nejlepší volba by měla být založena na typu a struktuře kudrlin.

Pokud máte černé vlasy, musíte nejprve provést změnu barvy. Nezapomeňte, že barvy nezmění kadeře, ale dávají jim požadovaný odstín. Pro předčištění použijte speciální prášky pro vyjasnění.

Závěrem je třeba poznamenat, že dodržování všech pravidel a trpělivost zaručují, že budou mít požadovaný výsledek.

Užitečné video: barvení ombre a blond černé:

Šampon pro zesvětlení tmavých vlasů

Moderní kosmetický průmysl nabízí brunetům rozjasnění jejich pramenů pomocí speciálního šamponu nebo balzámu. Radikální přeměnu nemůže být zaručena, ale je reálné, aby se zvlněné květy zlehčily do několika tónů, a co je nejdůležitější, s minimálními riziky, která je poškozují. Kromě toho všechny světlejší šampony obsahují doplňky výživy, proto budou pro vlasy velmi užitečné.

Co nabízejí vedoucí kosmetické firmy dívky s tmavými odstíny vlasů?

 • Série L'OREAL Profesionální lesk barvy - tvůrci kosmetického přípravku slibují hladké zbarvení kudrlin. Bohatost palety, rozsáhlý komplex péče o vitamíny slibují jemnou a pohodlnou transformaci;
 • Estel Solo Ton series - Estel značka, populární v kadeřnictví, připravila celou řadu 18 odstínů šamponů pro oblíbené klienty. Estel Solo Ton se snadno a pohodlně aplikuje a hustá formula neumožňuje šíření média. Zesvětlující prameny s tímto výrobkem potěší výsledek a pohodlí postupu, ale není tak snadné koupit balzám;
 • Tonic ROCOLOR je velmi oblíbený výrobek pro domácí barvení. Široká paleta odstínů pomůže každé ženě dosáhnout dokonalosti v barvě vlasů;
 • IRIDA M klasický vlasový šampon ze stejnojmenné značky Irida, známá a časově ověřená značka produktů pro barvení vlasů, nabízí dívkám širokou škálu odstínů a minimální škody na kadeřích. Výrobek má zpevňující a hojivý účinek na barevné chloupky;
 • Joanna Multi Effect barevný odstín šampon - ideální pro všechny barvy kudrlin. Navrhovaný výrobek je snadno použitelný, nezkazuje vlasy a zaručuje skvělý výsledek. Vlasy vypadají přirozené a silné, hladké a hedvábné, jako po laminování.

Nabídli jsme vám nejznámější sérii tónovaných šamponů, ale ve skutečnosti jsou mnohem víc. Nebojte se experimentovat s barvou, abyste vypadali perfektně.

Užitečné tipy odborníků pro tmavovlasé krásy a budoucí blondýnky:

Užitečné video o osobních zkušenostech s použitím svěžího šamponu John Frieda:

Světlo černé: jak odstranit barvu bez poškození vlasů

Čas od času každá žena chce změnit. "Když chce dívka změnit svůj život, změní si vlasy," řekl světově proslulý Coco Chanel. A ve skutečnosti je v tom nějaká pravda!

Bohaté černé a tmavě hnědé kudrlinky přicházejí k mnoha, ale jsou schopny zvýraznit všechny chyby na obličeji, navíc vizuálně o pár let starší. Abychom se zbavili černých, bude to vyžadovat hodně úsilí.

Od brunetky po blondýnku

Zdálo se, že jsem chtěl změnit obrázek - přihlaste se do salonu, kde za pár hodin vám pán udělá blond krása. Ve skutečnosti se vyhnout černé barvě občas trvá několik měsíců, v některých případech po dobu jednoho roku. Zesvětlení hnědých vlasů nebo přirozené nenosené je mnohem jednodušší. Zvažte, ne každý pán je schopen převzít zodpovědnost, abyste z jednoho bruneta na blondýnu pro den s minimálními ztrátami. Potíže takové transformace jsou následující.

Dlouhé barvení v černé barvě

Pokud jste vymalovali černé, tmavě hnědé, gaštanové odstíny po dlouhou dobu - bude velmi obtížné omýt barvu. Věc je, že v procesu zbarvení barvivo proniká hluboko do vlasů a mění jeho strukturu. Při častém zbarvení se barva akumuluje, je téměř nemožné umýt tmavou barvu z konců. To platí zejména pro dívky, které jsou namalovány každé 3-4 týdny.

Aby nedošlo k poškození vlasů, zkušení mistři pečlivě prostudují zdrojová data a pak zvolí individuální metodu postupného přechodu od tmavé barvy k barvě vlasů. Musíte být připraveni na to, že nějaký čas bude muset chodit s nepopsanou, nedefinovanou barvou vlasů, protože požadovaný odstín bude dosažen alespoň za měsíc.

Měli bychom také poznamenat, že pokud jste používali přírodní barviva jako hennu a basma po několik let, je téměř nemožné získat krásný světelný tón. Faktem je, že chemická interakce přirozeného a profesionálního barviva je zpravidla nepředvídatelná. V některých případech se po vyčištění přírodních barviv objevují šedo-zelené nebo modré odstíny, které nelze odvodit. Špecialista vám řekne, co se dá udělat s černými vlasy, které jsou barvené Basma, nedoporučuje se experimentovat sami.

Rozlišovací barviva

Mnoho žen používá barviva pro domácnost jako Pallete nebo Syoss, aby šetřila peníze. Zahrnuty jsou zpravidla oxidační látky s vysokým podílem peroxidu (9%, 12%). Při pravidelném barvení s podobnými barvami je délka vážně poškozená, ale zároveň díky tmavému odstínu vlasy vypadají slušně. Poté, co vedoucí vykonává postup vyjasnění, jsou nedostatky zřetelné. Často v takových případech musí být vlasy zkráceny, protože taková radikální změna je nakonec zabije.

Také nízké barvivo pro domácnost konzumuje vlasovou strukturu mnohem víc než profesionální. To je důvod, proč, dokonce i když jste tuto barvu provedli 2-3 krát, připravte se na dlouhý proces objasnění.

Správná volba stínu

Pokud máte v plánu provést vyzařování černého vlasu doma, je velmi důležité zvolit správný odstín pro tónování. Ihned po osvětlení nebo praní mohou vypadat vlasy jinak. Někdo změní světle červenou barvu, někdo má špinavou blondýnku a někdo nerovný a skvrnitý. Barva je velmi složitá věda a je obtížné zvládnout to doma. Pokud však máte trpělivost, nic není nemožné. Hlavní věcí v tomto oboru není spěchat a pozorně studovat všechny nuance a rysy.

Hlavní způsoby reinkarnace

Existuje spousta způsobů, jak jít od brunetky na blondýnku, abyste ulehčili hnědé vlasy. Než si vyberete jednu z nich, musíte objektivně posoudit aktuální stav vlasů. Takže například pokud jsou vlasy křehké, suché, často vystaveny barvení čpavkovými barvivy, náchylné ke ztrátě - je lepší zvolit jemnější metodu. Majitelé zdravých, silných vlasů, které byly namalovány v barvách bez amoniaku ve složení nebo tonikách, můžete bezpečně vyzkoušet rozjasnění. Obecně řečeno, pořadí přeměny z brunetky na blondýnku je následující:

 • Stanovení požadovaného výsledku.
 • Diagnostika vlasů.
 • Výběr způsobu bělení.
 • Výběr materiálů, barvivo.
 • Výběr péče o bělené vlasy.

Mezi způsoby bělení nejoblíbenějších patří několik.

Blednutí prášku

Metoda je pro vlasy poměrně traumatická, ale dává v krátké době vynikající výsledek. Pro tento postup budete potřebovat také oxidační činidlo, nejlépe ne více než 6%. Černé vlasy lze postupně osvětlit, nejprve o 1,5%, pak o 3% a poslední stupeň o 6% oxidu.

V mnoha lacných kadeřnických salonech, kosmetických salonech a mistrech se provádí zesvětlení tmavých vlasů na 12% oxidu. Vlasy po takovém postupu jsou opravdu dobře osvětlené, ale zároveň doslova okamžitě začínají aktivně vypadávat a končí na konci. Navíc existuje ošklivý špinavě žlutý odstín, který je velmi obtížně tónovaný.

Pro osvětlení domova je nejlepší zakoupit materiály v profesionálním obchodě, mějte na paměti, že v mnoha z těchto obchodů budete mít možnost získat bezplatnou odbornou radu.

Zvýraznění a ombre

Pokud nejste v spěchu a chcete zachovat délku a zdraví vlasů, dokonalý způsob, jak postupně odlehčit zvýraznění. Tento proces není snadný, ale nepoškozuje vlasy. Vezměte prosím na vědomí, že na dosažení požadovaného odstínu bude trvat asi šest měsíců. Každý měsíc bude nutné jemné prameny zesvětlit práškem nebo smetanou. Po zbarvení velké části hlavy se rozjasňující složka aplikuje na celou délku a výsledek je tónován do zvoleného odstínu blond.

Barvení ombry nebo balayazh je také skvělý způsob, jak vyčistit znuděnou černou barvu a obnovit obraz jako celek. Tato technika znamená hladké protahování od tmavých kořenů po jasné konce. Tato metoda vám umožní vyzkoušet nový obrázek a bude vyhovovat těm, kteří jsou v pořádném sexu, kteří si stále nejsou jisti, co chtějí osvětlit.

Odstraňovač kyselin

Problém, jak přinést barvu vlasů černé bez poškození, je vyřešen. Stačí stačit odstraňovač kyselin, například od tuzemského výrobce Estel Professional. Díky složení produkt proniká hluboko do vlasové struktury a rozkládá molekuly barviva. Díky praní se můžete v poměrně krátké době obrátit z hořící brunetky na blondýnu a není tak škodlivá jako zjasňovač.

Estel obsahuje 3 lahve pro mytí: redukční činidlo, katalyzátor a neutralizátor, z nichž každá obsahuje 120 ml. Tato částka finančních prostředků bude stačit na 4-5 promývání v průměrné délce. Pokud je výsledek nedostatečný po ukončení procedury, můžete dodatečně provést rozjasnění prášku na nízkém oxidu a pak tónovat vlasy s barvou požadovaného odstínu 1-2 tóny světlejší.

Nevýhody této metody zahrnují skutečnost, že při nesprávném použití se tmavá barva může vrátit doslova na další den. Také odstraňte kyselinu lépe v dobře větraném prostoru, protože nástroj má ostře nepříjemný zápach.

Odkapávání

Chcete-li odstranit černou barvu nebo nežádoucí barvu po odstraňování kyselin, použije se postup. Pro ni je šampon, zesvětlovací prášek, oxidant a voda smíchány ve stejném množství. Kompozice se aplikuje na vlasy, ve věku 15-20 minut a je svázána s ručníkem, a pak je v případě potřeby ještě několikrát aplikována, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Oddělení může také být přičítáno šetřícím metodám zesvětlení, skoro nepoškozuje vlasy a současně poskytuje zaručený výsledek.

Domů Osvětlení

Abyste se doma zbavili černé nebo tmavě hnědé barvy, musíte nejprve zakoupit:

 • mytí (Estel Professional Color Off);
 • šampon pro hluboké čištění;
 • 2 balení bělícího prášku;
 • 2 oxidační činidla 1,5%;
 • barvivo pro tónování (s výhodou bez amoniaku);
 • oxidační činidlo 3%;
 • štětec, nádoba na míchání barvy, rukavice.

Mycí prostředky

Tento set bude dostatečně jasný. Pokud máte dlouhé vlasy, budete muset najednou koupit 2 balení. Před zahájením postupu pečlivě přečtěte pokyny výrobce. Vlastnosti aplikace:

 • Kapalina v lahvičkách pro první stupeň by měla být rozdělena do stejného množství, například do 4 promývacích roztoků. Abyste dodrželi proporce, můžete také použít kuchyňské váhy.
 • Složení se smíchá přesně pro jednu aplikaci, je nutné ji okamžitě aplikovat, protože akce postupně oslabí.
 • Odborníci doporučují použití odběru od konců, protože nejvíce shromažďují nejtmavší pigment.
 • Dokonce i tehdy, když se vám zdá, že výsledek byl dosažen poprvé, věnujte si čas, opakujte postup alespoň jednou. Potom aplikujte výrobek ze 3 lahví na malý pramen, pokud ztmavne, znamená to, že proces ještě není dokončen a je třeba udělat ještě několik dalších promývání.
 • Na některých fórech dívky doporučují, aby výrobek nepoužívaly z 3 lahví, aby se kudrlinky opět neztratily. Je kategoricky nedoporučujeme porušit pokyny, protože to jsou přesně tři lahve - neutralizátor dokončí chemickou reakci.
 • Na konci procedury se doporučuje vlasy promývat hluboce čistícím šamponem, aby se barva úplně umyla.

Tónování a malování

Na konci mytí a nejlépe ze všeho následujícího dne byste měli provést dekapování nebo bělení podle vašeho výběru. Pro dekapitování smíchejte 4 polévkové lžíce svého oblíbeného šampónu nebo balzámu, 4 polévkové lžíce teplé vody, 2 balení odbarvujícího prášku, 2 oxidanty 1,5%. Případně můžete přidat lahvičku nebo pár kapek vlasového oleje.

Můžete vylepšit vlasy fólií, takže proces bude mnohem rychlejší. V důsledku toho byste měli dostat žlutou nebo světle žlutou jednotnou barvu vlasů. Dalším krokem je tónování.

Sen mnoha dívek je platinová studená blond. Současně je třeba si uvědomit, že po černé může dojít k této barvě jen za několik měsíců. V této fázi je důležité získat krásný a rovnoměrný světlý stín, stejně jako udržet kudrlinky v dobrém stavu. Pro tónování je lepší zvolit v kompozici měkké barvy bez amoniaku.

Nezapomeňte, že žluté překrývání s fialovými a modrými podtóny. Proto zvolte barvu s příslušným číslem (hodnoty naleznete na webu výrobce). Vypadá velmi pěkně zlaté, pšeničné, světle hnědé tóny. Nejsnazší odstíny jsou však nejprve vyloučeny, mohou způsobit, že vaše bělené kudrlinky jsou zelené.

Hlavní chyby

Při pečlivém dodržování pokynů výrobců a technologií můžete dosáhnout vynikajícího výsledku a získat požadovanou barvu vlasů. Nedělejte následující chyby:

 • Používání domácích barev pro osvětlení - takové nástroje nejsou schopny odbarvit tmavou barvu, ztrácíte čas a peníze.
 • Dvě nebo tři osvětlení v řadě - začnou se vlasy rozpadat a vypadnout.
 • Tónovaný na vysokém% oxidu - po vyčištění je nutné zbarvení o více než 3%.
 • Zanedbání péče - bělené vlasy vyžaduje pečlivou a pečlivou péči, je možné, že budete muset věnovat mnohem větší pozornost vašim kadeřům než dříve.

Jak už můžete pochopit, volba silnice na cestě k překrásným blond vlasům závisí na struktuře, síle vlasů i na samotné hostesky, která chce změnit obraz. Pamatujte, že nic není nemožné a z hořící brunety se můžete stát platinovou blondou. Trvá jenom trochu času a trochu trpělivosti!

Jak osvětlit vlasy tmavé nebo barvené doma

Přidal: admin v péči o vlasy 10.06.2018 0 340 zhlédnutí

Jak osvětlit tmavé vlasy doma

Dnes je zřídka najít ženu, která nikdy ve svém životě nezměnila barvu vlasů. To je nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak změnit vzhled.

Při nesprávném použití může však zbarvení doma vést k nepříjemným problémům: křehké vlasy, suchost a bez života. Jak řádně provádět takový postup, zvažte níže.

Bělení vlasů doma

Pokud jsou kudrlinky namalovány v tmavých barvách a chcete radikálně změnit vzhled a zvýšit jejich vzhled, je třeba dodržovat následující doporučení:

 • Černé vlasy mohou získat krásnou světelnou barvu, pokud ji poprvé odlehčíte, a teprve poté použijete barvivo. Jakékoliv zbarvení mění strukturu vlasů, ale špatná může také vést k jejich vysychání a křehkost.
 • Barvení by mělo probíhat hladce: nejprve je zastřešená část pokryta a poté se odstín zvolí tak, aby zesílil. Nedotýkejte se lakovaných špiček, jinak by mohlo dojít k jejich poškození.
 • Při použití přírodních složek se ujistěte, že na ně nemáte alergii. Aplikujte výrobek, který chcete použít na pokožku, v citlivějších oblastech (zadní část ucha a vnitřek paže).

Rozjasňující tmavé vlasy s vlastními rukama

Přestože inzeruje různé léky ke změně barvy kudrlin a slibuje krásný, bohatý odstín, mlčí o tom, kolik škod způsobuje tyto barviva vlasům. Je to úplně jiná věc - přírodní ingredience.

Masky, které se vyrábějí doma, nejenže nezkazují kudrlinky, ale také výrazně zlepšují jejich stav. Namísto tvrdých syntetických postupů budete moci zlepšit své vlasy: stanou se silnějšími, jemnějšími, poslušnějšími a přestanou vypadat.

Chemicky zabarvené vlasy se nutně stávají křehkými a suchými. A to nezávisí na ceně barviva - proces odbarvení je vždy doprovázen takovým účinkem.

Heřmánkové tmavé vlasy

Při použití přírodních složek je obrovskou výhodou jejich dostupnost a schopnost provést postup doma. Takže, odlehčení kudrlinky vám pomůže:

Jedinou nevýhodou, kterou lze v přírodních barvách poznamenat, je opakovaný postup - černé vlasy se nezbavují okamžitě.

Chcete-li ochránit vlasy před negativními účinky agresivních barviv, můžete je vyzkoušet doma pomocí přírodních ingrediencí.

 • Zlato Skvělý nástroj, který dokonale vyživuje a hydratuje vlasy. Vzhledem k tomu, že med má přirozený enzym, který produkuje malé množství peroxidu vodíku, může se tento produkt také rozjasnit. Po několika manipulacích med bude schopen trochu zesvětlit vlasy a dát jim lesk. Med může být aplikován přímo na tmavé vlasy na principu masky. Můžete přidat vodu k ředění medu. Aplikuje se na mírně vlhké kudrlinky, vloží se speciální čepice a nechá se 30 až 40 minut. Odstraněno šamponem. Med může být kombinován s olivovým olejem (ve stejném množství) a rozložen na vlasy. Princip masky je stejný jako předchozí. Pro nasycení můžete do masky přidat banán. Honey lze kombinovat s klimatizací. Naneste na čistou hlavu.

Med pro zesvětlení tmavých vlasů

 • Heřmánek. Skvělý způsob, jak ulehčit vlasy doma bez poškození. Vložíme heřmánku do misky, pokryjeme vodou a přivedeme k varu. Uchovávejte na nízké teplotě po dobu 30 minut. Získejte silný odvar. Po ochlazení jej zfiltrovejte. Po aplikaci odvaru by měly vlasy přirozeně vyschnout a nejlépe pod širým nebem. Chcete-li změnit barvu kudrlin, můžete lžíce přidat do šamponu (kondicionér). Existuje také možnost použití vývaru pro oplachování. Pokud chcete vlasy zesvětlit, musí být tyto manipulace opakovány 2-3x týdně.
 • Lemon Po desetiletí toto ovoce bylo používáno k bělení kudrlin doma. Jeho šťáva je účinná pro světle tóny, ale může být použita i pro černé. Pod vlivem slunce se revitalizuje kyselina citronová a očištění pigmentu otevírá vlasový folikul. Vzhledem k tomu, že z citrónové šťávy dochází k vysychání vlasů, po aplikaci je nutné použít klimatizaci. Pro dosažení požadovaného efektu jsou masky prováděny 3x týdně.

Lemon pro zesvětlení tmavých vlasů

Zředte citrónovou šťávu a vodu v poměru 1: 1. Nalijte do rozprašovací lahve a uvolněte na vlhké vlasy. Sucho na slunci. Poté je umyjte, abyste se zbavili otupělosti.

Zkombinujte nějakou citronovou šťávu s medem, olivovým olejem nebo odtučněným heřmánkem. Takže nemůžete jen zesvětlit vaše kudrlinky, ale také je krmit.

Barvené vlasy již mají zlomenou strukturu. Proto je pro jejich objasnění žádoucí používat doma potraviny, které by jim pomohly znovu získat své zdraví. Zvláštní, jak to může znít, jasná skořice je vynikajícím prostředkem, díky kterému můžete vlasy lehce ulehčit. Jediná funkce - kudrlinky budou mít načervenalý odstín.

 • Mix 2 lžíce. lžíce mleté ​​skořice se 4 lžíci kondicionéru. Roztřídějte hmota na kořeny a rozšiřte hřeben po celé délce. Zpočátku můžete cítit mírné brnění kůže, ale to trvá několik minut. Obalte z polyethylenu a držte masku alespoň 4 hodiny. Někteří doporučují odjezd na noc. Na konci postupu důkladně promyjte směs.

Skořice a kefír pro osvětlení vlasů

 • 0,5 šálku medu, 200 ml kondicionéru, míchat mletou skořici. Na umyté vlasy aplikujte na celý povrch (aniž byste se dotýkali pokožky hlavy). Nasaďte si klobouk nebo plastový sáček, zabalte ručník. Držte jej 1,5 hodiny. Po proceduře důkladně opláchněte hlavu. Kudrlinky budou jasnější, tím častěji se použije maska.
 • Skořice (4 lžíce) lze doplnit medem (200 g) a olivovým olejem (3 polévkové lžíce). Všechny složky se smísí a zředí vodou. Rozložte vlasy a nechte 4 hodiny. Umyjte si hlavu šamponem a po vybělení skořice bude mít vaše vlasy příjemnou vůni. Vynikajícím nástrojem pro zbarvení i šedých vlasů bude maska ​​s olejem Amla. Postupujte nejméně třikrát za 7 dní.
 • 3 polévkové lžíce. lžíce oleje, šťáva z 1 citronu a trochu vody míchat až do kaše. Aplikujte na vlasy a nechte 2-3 hodiny. Po zákroku si umyjte vlasy. Pomůže vám to ulehčit vlasy a běžný kefír bez poškození. Cenné prvky obsažené v něm, jen kouzelně působí na strukturu vlasů. S kefírem můžete nejen změnit tón kudrlinky doma, ale také obnovit strukturu a urychlit jejich růst.
 • Budete potřebovat: 50 g kefír, 2 lžíce. lžíce brandy, 1 vejce, šampon čajové lžičky, šťáva 0,5 citronu. Vše, jak se míchat a rozložit po celém povrchu. Zakryjte hlavu filtrem a izolujte jej. Držte po dobu 8 hodin.

Zesvětlete vlasy se skořicí

Pokud chcete spíše osvětlit vlasy a doba trvání přirozených procedur vám nevyhovuje, můžete se uchýlit k jiným prostředkům. Ale takové rozhodnutí může být riskantní. Můžete například změnit barvu perličky.

Tato metoda je nejlevnější a cenově dostupnější, protože tablety hydropermit mohou být zakoupeny v jakékoli lékárně. Abyste zabránili poškození vlasů, je nutné přísně dodržovat technologii. Koncentrace by neměla činit více než 30% (1 tableta na 1 ml vody). Každý typ vlasů vyžaduje vlastní koncentraci:

Osvětlení vlasů peroxidem vodíku

Po výběru koncentrace přidejte mouku do roztoku - dosáhnete požadované konzistence.

Mimochodem, s pomocí hydroperit můžete vyčistit chuchvalce na těle, udělat meliku a dokonce se zbavit lupů.

Jak můžete vidět, můžete vlasy bez vlasů poškodit bez pomoci odborníků. Důležitým pravidlem je však povinný recept.

Salon pro zesvětlení vlasů - recenze

Zesvětlení tmavých vlasů 4 krát! BLACK HAIR DIMMING, MOJE TIPY + FOTOGRAFIE PŘED

Nikdy jsem se nechtěl dotýkat svých tmavých vlasů až do pasu, ale v roce 2016 se do mě vešla žena, nespokojená s životem, a tvrdě řekla: "Chci blond vlasy. ". No, co dělat.

Mimochodem, to je moje vlasy zpočátku.

Poprvé jsem byl objasněn v kabině. Chtěla jsem něco módního, zajímavého, něco jako balayazha. Ale z nějakého důvodu se můj pán rozhodl ignorovat mé požadavky a udělal mi ombru. Zdá se však, že barva mě uspořádala, přestože jsem chtěl chladný subton.

Nejsmutnější věc se stala později - barva začala rychle klesat. Pak jsem nevěděla, co má každý měsíc odstínit, nevěděla jsem o anti-žlutých šamponech a balzámu. Jen jsem se podíval do zrcadla a mrkl při pohledu na červenou reflexi. Takže jsem šel za pár měsíců, pak jsem jednoho dne šel do nejbližšího salonu a bez rozmýšlení se ztratil na úrovni 6.

Mimochodem, osvětlení vlasů - hrozný a dlouhý proces, navíc, škodlivé. Abychom nějakým způsobem snížili negativní dopad na strukturu vlasů během prvního osvětlení, použili jsme opravný systém Olaplex. Upřímně řečeno, nevím, zda skutečně pomohla, nebo ne, ale po skončení procedury byly vlasy na 8. úrovni ve výborném stavu.

Po vyčerpání jsem vydechnul úlevou. "Už nemusíte chodit do salonu," pomyslel jsem si. Ale jak špatně jsem byl)

Barva s každým mytím stále stírá. Fialový podtón byl rychle odplaven a brzy jsem se seznámil s novou barvou - tmavě červenou.

Čas míjel, nic mi nepřipadalo. Chtěla jsem po mém vlasu popel, něco nestandardního. Po zvážení všech výhod a nevýhod, zjištění správné péče o bělené vlasy a zkoumání barev jsem se pustil do druhého objasnění.

Byla již správná péče a správně vybraná barviva. Mimochodem, chtěl bych si všimnout, že jsem použil výhradně profesionální barvy a vždy se rozjasňoval na malých oxidů (1,5-3%). Navzdory mému vyváženému přístupu jsem si všiml, jak těžké a drahé to bylo blondýnka, a vlasy mi byly docela zkažené a RYZHEN taky.

Po několika měsících jsem se rozhodl, že je načase úplně ztmavnout. Ano, a přišla svatba, kde jsem chtěl být tak, jak jsem. I. zatemnění na úroveň 4. V zásadě bylo všechno v pořádku, moje vlasy vypadaly zdravě a moc mě neobtěžovaly až do dne, kdy mi jasná hlava neměla nápad obnovit barvu s Tonic před svatbou. Den před svatbou, Karlem. Teď si vzpomínám a divím se, jak to mohu udělat.

Balzám byl odstín 4,0. Vyšel jsem z koupelí se zelenými bělostnými vlasy a hysterickým smíchem (samozřejmě, naturalka dává zelenou, jak jsem o tom tehdy nepomyslel). Abyste pochopili, malování v kanceláři bylo následující den, ráno.

Nedokázal jsem popsat, jak se my a pán v salonu snažili vypláchnout zelenou barvu. Neopustila se žádným směsí ani barvou. A museli být třikrát vyjasněni neplánovaně. Nebyl jsem pro to připraven. Řekněme, že vlasy jsou špatné, je to nic neříkat. Nebyla to ani sláma, ale horší. Ale pak jsem se bál jen o jednu věc - vlasy vypadaly dobře na svatbě a měly tmavou barvu.

Mimochodem, moje vlasy v den X.

Po svatbě jsem se zabývala růstem měkkých, živých vlasů. Délka musela být odříznuta a já jsem se stal nosičem péče. Bylo to šíleně ubohé a neobvyklé až do slz. Tak jsem minul rok, až do roku, kdy jsem vyrůstal na ramena. A tento rok jsem doma udělala proceduru Estel Color Off. Umývání mi dalo 7 stupňů objasnění, poté, co jsem byl zjemněn v Estel 7.76 a 7.1. Barva se ukázala přesně tak, jak to chci. Violet je jasně viditelný ve světle.

Teď jsem pomalu, ale jistě rostoucí vlasy. Barva mi vyhovuje, bez osvětlení Bude mi barvit vlasy tímto odstínem. Někdy podporuji podtón s anti-hello šampony a modré odstíny.

Lituji? Ne! To je dobrá příležitost podívat se na sebe z jiného úhlu, být v nové roli. A navíc ke všemu, teď si opravdu cením vlasy.

Moje tipy:

- zesvětlit na malých oxidů 1,5-3%. To je důležité!

- na barvení vlasů profesionálními barvivy, ušetří vlasy mnohem lépe. Poradím značce Galacticos.

- přidat vitamíny do bělícího prášku jako Hack (komplex chromoenergie pro vlasy v ampulích).

Moje varování:

- Po zesvětlení musí být vlasy často zbarveny jako barva se rychle vyplaví. Péče by měla být dvakrát tak dobrá. Nyní jsou vlasové balzámy nejlepšími přáteli.

- Je důležité najít dobrého mistra. Je lepší zaplatit za pár tisíc více nebo počkat v řadě, než sedět s rozmazanými vlasy.

- Pokud byly před vyjasněním natřeny barvou nebo basma, může být konečný výsledek nepředvídatelný.

Drahé dívky, všechny poslušné a husté vlasy!)

Pro Více Informací O Suché Vlasy