logo

Zesvětlovač vlasů - seznam dobrých a bezpečných

Každá dívka přinejmenším jednou v životě si myslí o tom, jak přebudovat blondýnu. Navrhujeme zvážit, který čisticí prostředek na vlasy je lepší, jaké jsou přirozené alternativy k profesionálním prostředkům a jak si vybrat barvu pro bělení zbraně na obličeji.

Zásada účinku čisticího prostředku a opatrnosti

Naše vlasy jsou vrstvy váhy, které obklopují hlavní tělo pramene. Váhy jsou zodpovědné za ochranu vlasů, jejich struktury a stavu. Během barvení nebo bělení barva proniká do vloček a některé formulace do hlavní struktury, kde buď změní stav melaninu (přírodní barvivový pigment), nebo sníží jeho množství (to je způsob, jak dochází k bělení).

Je třeba okamžitě poznamenat, že tato akce nemůže být neškodná ani doma ani v salonu. Hlavním důvodem tohoto závěru je, že v každém případě se prameny suší, ztenčují a ztrácejí řadu látek nezbytných pro normální růst - kolagen a keratin. To platí zejména pro dívky, které chtějí v jednom zasedání vyjít z tmavých tónů v blondýně. Musíte být připraveni na to, že ztratíte určité procento objednávky.

Po expozici libovolné barvicí směsi se změní struktura vlasů. Stává se porézní, pokud nepomáhá tělu se zotavit, pak takový experiment může být plný, ne-li alopécie, pak výrazné ztráty kudrlin a jejich oslabení.

Tipy pro použití čističe vlasů:

 1. Než použijete jakékoliv barvivo na celém povrchu hlavy, proveďte experiment na malé ploše pokožky. Je třeba zkontrolovat složení vnímání pokožky;
 2. Pro dříve zabarvené zámky, oslabené, vzácné, musíte použít jemnou, jemnou kompozici;
 3. Pro bělení vlasů budete potřebovat 2 procedury, nemusíte spěchat, opakujte experimenty na sobě ne více než jednou za dva týdny;
 4. Každý nástroj má individuální instrukce, čas expozice, rozsah expozice. Musíme přísně dodržovat pravidla, která jsou v ní označena.

Video: Rozjasňující vlasy se syossem

Přehled značky

Abychom si vybrali, který klarififier je nejlepší, rozhodli jsme se vytvořit ratingovou tabulku populárních produktů, recenze na fórach žen, odborné názory a cenové politiky byly výběrovým kritériem:

Zesvětlete vlasy doma

Zesvětlovač vlasů se používá v případech, kdy není potřeba žádné základní barvení. Principem působení čisticích prostředků je pronikání kompozice do kořenů. Vlasové váhy jsou vystaveny barvení a chrání je před vnějšími negativními faktory.


Složky čisticího prostředku jsou zaměřeny na změnu melaninu nebo jeho vyčerpání. Melanin je přírodní barvicí pigment, který dodává přirozené barvy. Při použití agresivní kosmetiky začne vápnit a vysušovat.

Následně vypadají vlasy bez života a nudné. Stávají se tenkými a křehkými, přinášejí nepohodlí. Chcete-li zachovat zdraví a správně zesvětlit vlasy, musíte použít čistící prostředek kvality.

Z velkého výběru barviv na trhu musíte rozhodnout o nejvhodnějším složení. Riziko poranění vlasového hřídele zůstává vždy, ale musíte jej snížit na minimum. Mezi nejoblíbenější čističe patří následující značky:

Blondea clarifier - 10. místo

Toto vyjasňující činidlo je považováno za nejlevnější mezi konkurenty. Průměrná cena je 30 rublů. Je ideální pro barvení jednotlivých pramenů, ale s plným lakem Blondea se nedoporučuje. Množství recenzí zákazníků je většinou záporné, a proto:

 1. Barva má nepříjemnou silnou vůni.
 2. Při kontaktu s pokožkou hlavy způsobuje silné pálení a podráždění.
 3. Vlasy zcela spálené pod vlivem agresivních látek.
 4. Obtížná doba zotavení.
 5. Tenké typy mohou být zcela vyčerpány - nevratný proces.

Nízká cena je vždy atraktivní, ale pokud jde o vlasy, nemůžete ušetřit. Při lakování celé hlavy, zjasňovač blondýnka není vhodný pro vlasy. Pokud má malba pouze jednu nebo několik tenkých pramenů, můžete použít tento nástroj, ale musíte tuto barvu udržet na vlasu maximálně 15 minut.

Po bělení je nutné denně vypláchnout regeneračním balzámem, vyrobit přírodní masky, nepoužívat fén a curlingové kleště.

Solvex clarifier - 9. místo

V žebříčku nejlepších deseti světelných prostředků zaujímá Solvex předposlední pozici, což však neznamená nekvalitní kosmetiku. Náklady na jeden balíček jsou 90-100 rublů.

 • rychlé vyjasnění;
 • dlouhodobý výsledek;
 • snadné použití;
 • minimální množství škodlivých složek.
 • silný zápach;
 • pálení pokožky hlavy;
 • malé množství na balení;
 • po aplikaci na jemné vlasy se vzhled výrazně zhoršuje.

Po zesvětlení přípravkem Solvex se vlasy stávají suchým a nepoddajným, ale po několika procedurách se balzám rychle obnoví. Výsledkem je získání požadovaného odstínu.

Brightener Chantal - 8. místo

Kosmetika Chantal se vyznačuje nízkou cenou a kvalitou. Na trhu se cena vysoušeče "BlondVariete" pohybuje od 80 do 100 ruských rublů. Tato léčiva s výhodou bělí nabarvené prameny a vlasy barvené pomocí techniky balayazh.

Objem jednoho balení je 500 ml, takže majitelé tlustých dlouhých vlasů se nemusejí obávat. Struktura "BlondVariete" obsahuje součásti, které neporušují strukturu, ale měli byste se postarat o ochranný balzám.

Clarifier značky Chantal se prodává bez dalších změkčovadel a to je možná jeho hlavní nevýhoda. Vlasy musí být ošetřeny balzám po každém osvětlení, jinak se stanou křehkými, bolestivými.

Estel Clarifier - 7. místo

Kosmetika Estel je oblíbená u dívek a dospělých žen. Cena vyjasnění - 70 rublů. Úplné přetvoření probíhá během několika týdnů.

Je důležité si uvědomit, že citlivá pokožka hlavy se po lakování snadno poškodí, takže je vhodné vybrat nejjemnější možné prostředky nebo smíchat čisticí prostředky s jemnými součástmi nebo vydržet postup a až poté ošetřit pokožku.

 1. Dokonce i tmavé vlasy rychle osvítí;
 2. Snadná aplikace;
 3. nemá agresivní látky;
 4. nedráždí pokožku hlavy (s výjimkou výjimek);
 5. Sada obsahuje balzám a rukavice.
Nevýhody:
 1. Má ostrý zápach;
 2. velmi suché.

Estel zapalovač lze používat pravidelně. Vlasy se na to rychle zvyknou, takže není třeba hledat jiné barvivo.

Schwarzkopf objasňovač - 6. místo

Nejčastějšími vysvětlovateli této značky jsou SchwarzkopfPerfectMousse a Igora. Náklady jsou o něco vyšší než ostatní - 200 rublů. Mousse je mnohem jednodušší k použití doma. Je snadno aplikovatelná, neteče a nezpůsobuje podráždění a svědění. Můžete vybrat požadované odstíny: zjasnění 2, 3 nebo více tónů. Při použití čističe používejte ochranné rukavice.

V případě barvícího procesu je nátěr Igora komplikovaný. Zde je třeba použít prášek a kyslík, který je součástí čističky. Důsledky po malování jsou stejné jako při použití pěny. Kůže není podrážděná, vlasy zůstávají měkké a zdravé. Jediná věc, která na první tenké vlasy může být příliš suchá, ale s použitím ochranných masek, jsou obnoveny.

Clarifier SYOSS - 5. místo

Syoss je poměrně oblíbená značka na trhu s kosmetickými výrobky. Použití na blond vlasy může dosáhnout dokonalého výsledku, ale v případě gaštanu a tmavších barev se může objevit nepříjemný žlutavý nádech. Můžete se ho zbavit jen několika procedurami. K těmto výhodám patří:

 • šetřící účinek na pokožku hlavy;
 • světlý odstín dokonce i na tmavých vlasech;
 • přítomnost balzámu v soupravě;
 • příjemné vůně;
 • neagresivní účinek.

Nevýhody zahrnují:

 • po jednom nebo dvou postupech zůstává žlutý odstín, který je následně odstraněn opakovaným barvením;
 • množství balzámu je dostačující pouze pro tenké vlasy, pro silnější potřebu větší objem;
 • pro dlouhé vlasy potřebujete koupit 2 balení;
 • cena je nadprůměrná.

Clarifier Garnier - 4. místo

Jeden balení přípravku Garnier Color Naturals Brightener obsahuje bělící krém a prášek, vývojové mléko, balzám a rukavice. Navzdory bohaté skladbě komponentů cena výrobku nepřesahuje 100 rublů.

Perfektně rozjasní kořeny a dobře se upevňuje po celé délce vlasů. Ideální pro majitele "náměstí", ale pokud jsou vlasy silné a dlouhé, budete potřebovat nejméně 2 balení. Mezi výhody čističky patří:

 1. Příjemné, ne ostré pachy.
 2. Rychlé zesvětlení.
 3. Nedostatek žlutosti.
 4. Pozorný dopad.
 5. Dlouho trvající výsledek.
 6. Měkké a poslušné vlasy po osvětlení.
 1. Malé množství v jednom balení.
 2. Nevhodné rukavice.
 3. Dlouhé fixace pigmentů na tmavých vlasech.

Palette Clarifier - 3. místo

Tento kosmetický přípravek je v pořadí tří nejlepších objasňovačů. Paleta Phytolynia provádí jemné osvětlení vlasů a současně dokonale fixuje. Průměrná cena je 120 rublů. Barva nespaluje vlasy, nezasychá ani nezničuje strukturu.

Dlouhodobý kontakt s citlivou pokožkou hlavy a krku může způsobit mírné podráždění. Změkčující krém po proceduře uklidní pokožku a obnoví její stav. Vlasy po barvení se stanou bělené a měkké, snadné na hřeben.

"Je třeba dbát na to, aby vlasy byly uvolněné nebo poškozené, protože komponenty barviva pronikají hluboce a mohou se přeměnit na tenké, rozpadlé nitě."

Pro vlastníky tlustého nebo středního barviva je ideální.

Clarifier Wella - 2 místo

Přípravky na zesvětlení vlasů mohou nepříznivě ovlivnit vlasy, pokud není barva správně vybrána, vlasy jsou příliš tenké nebo zraněné různými způsoby (chemické permuté, barvení negramotné atd.).

Zbývající postup vyjasnění je bezpečný, zvláště při správné péči po malování. Wella pečlivě rozjasní a nezanechává nažloutlý odstín. Velké minus lze považovat za agresivní účinek na kapalné vlasy.

Výsledkem po barvení je ohromující, podle mnoha fotografií zákazníků je snadné si uvědomit, jak silně a kvalitativně je bílá barva pevná i na tmavých vlasech. Existují však i případy zvýšené křehkosti dlouhých vlasů. Ve všech ostatních ohledech je Wella správně zařazena na druhé místo v žebříčku deseti nejlepších vysvětlovatelů.

L'Oreal clarifier - 1. místo

Nejlepší odstraňovač vlasů je L'OrealPlatinum. Je to bělící pasta, která obsahuje posilující komponenty potřebné pro zdravé vlasy. Během malování nedochází k ostrým pachům. Kůže není poškozená a při styku s nátěrem necítí pocit pálení.

Lorealový čistič má vysokou cenu - asi 1500 rublů, ale výsledek ospravedlňuje všechna očekávání. Jediná věc, která může způsobit nespokojenost, rychleschnoucí barvu. Během procedury je nutné udělat vše rychle, abyste získali čas na aplikaci celé kompozice, dokud nejsou první vrstvy suché. Tento čistič lépe než ostatní barety v bílém tónu a zároveň nezničuje jejich strukturu.

1. místo - L'Oreal

Přírodní zesvětlovače vlasů

Příroda může také pomoci zesvětlit vlasy bez poškození struktury. Mezi přírodní komponenty patří:

 • Heřmánkový odvar: Vařit 100 g květin v 0,5 litru vody a ochladit. Použití studeného vývaru na samostatných zámcích po dobu 40 minut.
 • Zlato: postup by měl být prováděn v noci. Pro každou složku musíte dát nějaký med a nechat na pár hodin. Vlasy získají zlatý odstín.
 • Lemon: zředte šťávu z jednoho citronu do jednoho litru vody a opláchněte vlasy. Hodinu opalování a může být překvapen výsledkem.

Který vysoušeč vlasů je lepší? Ten, který bezpečně ovlivňuje vlasy a je zajištěn ve vlasech.

Prostředky pro osvětlení: vyberte nejlepší čistič vlasů

Chcete se stát blonďatou, ale nevíte, kde začít? Samozřejmě s výběrem prostředků k objasnění. Hlavním úkolem čisticího prostředku je odstranění přírodního pigmentu (melaninu). Masters v kosmetickém salonu pro toto použití kompozice s přidáním peroxidu vodíku, amoniaku. Takové vysvětlovače jsou velmi agresivní, takže zvláštní znalost postupu je nesmírně důležitá.

Je to důležité! Proces bělení má robustní algoritmus účinku: odbarvovač by měl být rovnoměrně nanesen na suché a nezmrzlé vlasy, měl by zůstat po určitou dobu v závislosti na požadovaném účinku a doporučení výrobce a opláchnout nejdříve čistou vodou a přidáním šamponu. Mějte na paměti, že na vlasy s agresivními chemickými složkami není možné udržet zjasňovač po dobu delší než 50 minut, v opačném případě se stanou "slámy" z hedvábných, měkkých kudrlin.

Pro milovníky nezávislé "kreativity", kosmetické společnosti vytvořily jemné formulace pro osvětlení: ne čpavkové barvy, speciální světelné šampony, krémy, masky. S nimi máte málo šancí spálit vlasy, ale nebudete moci radikálně změnit barvu vlasů.

Všimněte si, že může trvat hodně času, aby se zjednodušily prameny, zejména pro majitele tmavých vlasů. Brunetky, ženy s hnědými vlasy se doporučují, aby se nejprve seznámily s jemnostmi procedury: Jaký druh barvy zesvětluje tmavé vlasy: tajemství volby světelného barviva.

Nyní definujeme, kolik stojí nový obraz. Profesionální osvětlení v kosmetickém salonu bude stát kolem 1500 rublů. Cena služby je ovlivněna délkou, strukturou kudrlin, původním tónem vlasů. Ti, kteří se rozhodli provést doma, stávají blondýnou, budou levnější, musíte investovat do nákupu dobrého zjasňovače a potřebného vybavení (kartáče, hřebeny, pánve). Při výběru barviv pro domácí ošetření doporučujeme článek: Rozjasnění barviva na vlasy: jak vybrat to nejlepší?

Vybrali jsme pro vás nejlepší nástroje pro domácí a profesionální osvětlení:

Radikální prostředky

Silné amoniakové barvy, pasty a prášky. Takové prostředky zaručují výrazný účinek (3-8 úrovně objasnění) po první aplikaci, protože ovlivňují strukturu kudrlin přes částice peroxidu vodíku, amoniaku. Agresivní součásti způsobují významné poškození pramenů v rozporu s barvicí technikou, takže více těchto výrobků je určeno pro profesionální použití. Více informací najdete zde:

Zesvětlovače na vlasy: která z nich je lepší vybrat?

Pro postupnou změnu barvy vlasů používejte kosmetiku, jako jsou zjasňovače. To je nejrychlejší způsob, jak získat originální a zajímavý obraz, aniž byste radikálně změnil jeho obraz. Je nutné velmi zodpovědně nakupovat oxidační látku, protože stav vlasů a konečný výsledek bude záviset na jeho kvalitě.

Jak si vybrat

Pokud jste šli do obchodu a koupili si čističku, musíte dodržet následující kritéria výběru:

 1. Koncentrace červeného pigmentu a objem barevných vlasů. Spravedlně bude účinek vždy tmavší.
 2. Potřebujete získat oxidační prostředek pouze v konkrétních obchodech, protože existuje riziko, že budete sklouzávat falešně.
 3. Je nutné provádět malování nejvýše jednou za 2 týdny.
 4. Bělené vlasy potřebují zvláštní péči. V opačném případě se vlasy neobnoví po agresivním vlivu.

Nejlépe hodnocené

Blondea - 10. místo

Tento rozjasňující produkt je rozpočet, protože jeho cena je nižší než cena jeho konkurentů. Má 30 rublů. Můžete jej použít k malování jednotlivých kadeří, ale produkt není vhodný pro plné zbarvení.

Negativní strany oxidačního činidla zahrnují:

 • ostré a nepříjemné aroma;
 • v kontaktu s kůží hlavy je silný pocit pálení a podráždění;
 • vlasy jsou zcela spáleny pod vlivem agresivních složek;
 • těžké období rehabilitace.

Po barvení vlasů je nutné je opláchnout balzámem s regeneračním účinkem každý den, používat masky založené na přírodních složkách, nepoužívejte kleště a vysoušeč vlasů.

Solvex - 9. místo

Cena tohoto produktu činí 90-100 rublů. Přes skutečnost, že oxidant byl na 9. místě, je charakterizován poměrně slušnými kvalitativními charakteristikami.

Mezi jeho výhody patří:

 • rychlé vyjasnění;
 • dlouhodobý výsledek;
 • snadné použití;
 • minimální množství agresivních součástí.

Nevýhody zahrnují:

 • ostrá vůně;
 • pálení kůže hlavy;
 • malá hlasitost v balení;
 • Při aplikaci na tenké vlasy se stává křehkou.

Po použití přípravku Solvex se prameny stávají suchými a nudnými. Ale nebojte se, protože proces obnovy je velmi rychlý. Nestačí provést několik procedur s použitím balzámu a vlasy jsou opět měkké, hedvábné a dobře upravené.

Chantal - 8. místo

Výrobky této společnosti jsou velmi žádané, protože mají nízkou cenu a vynikající kvalitu. Cena čističe je 80-100 rublů. Aplikujte výrobek na zvýraznění a barvení vlasů technikou balayazh.

Během vývoje čisticího prostředku byly použity složky, které nemají ničivý účinek, ale to není důvod k odmítnutí redukujícího balzámu. Hlavní nevýhodou Chantalu je to, že se provádí bez pomocných změkčovadel. Vlasy budou potřebovat denní ošetření balzámem, jinak to bude křehké a nudné.

Estel - 7. místo

Výrobky tohoto výrobce jsou široce známé mezi dívkami. Náklady na objasňovače jsou 70 rublů. Dokončení přebarvení trvat několik týdnů.

Mezi výhody tohoto produktu patří:

 • rychlé bělení tmavých vlasů;
 • snadné použití, žádné agresivní složky, žádné podráždění pokožky hlavy;
 • Sada obsahuje balzám a rukavice.

Nevýhody výrobků lze připsat pouze přítomnosti silného zápachu a skutečnosti, že oxidační prostředek vysychá vlasy. Estelle můžete pravidelně používat, protože není třeba hledat jiné barvivo.

Schwarzkopf - 6. místo

Schwarzkopf Perfect Moussei Igora zůstává nejoblíbenějším objasňovatelem této značky. Jeho cena je 200 rublů. Můžete se ucházet doma. Je snadno aplikovatelná, nerozšíří se a nevyvolává podráždění. Aplikujte čisticí prostředek, musíte nosit ochranné rukavice.

Při použití barviva Igora je proces barvení trochu komplikovaný. Musíte použít kyslík a prášek, který je součástí oxidačního činidla. Důsledky po aplikaci nástroje jsou stejné jako při použití pěny na barvení vlasů. Kůže není poškozena a vlasy jsou měkké a zdravé. Jedinou nevýhodou výrobku je, že tenké kadeře po malování se trochu uschnou, ale tento problém lze odstranit pomocí opravných masek. Odkaz popisuje paletu vlasového barviva Igor.

Syoss - 5. místo

Tato značka je dnes velmi populární, neboť se zabývá výrobou kosmetiky pro vlasy. Ve svém sortimentu je přítomen oxidační činidlo, které lze aplikovat na světlé i hnědé vlasy. Je pravda, že ve druhém případě bude nepříjemný žlutý odstín. Odstranit to bude možné pouze s několika postupy.

Pozitivní vlastnosti produktů zahrnují:

 • šetrný účinek na dermis hlavy;
 • lehký tón dokonce i na tmavém patě balzámu;
 • příjemný aromaagregační účinek

Pokud jde o nevýhody, jsou také:

 • množství balzámu je tak malé, že stačí jen na ošetření jemných vlasů, ale pro tlusté vlasy je třeba více objemu;
 • pro objasnění dlouhých pramenů je třeba 2 balení;
 • vysoká cena.

Jak je vyjasnění citrónového silice pro vlasy, podrobně popsané v tomto článku.

Jak to maska ​​se skořicí pro osvětlení vlasů, je vidět v tomto článku.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak vypadají vlasy s esenciálním olejem skořice, přečtěte si obsah tohoto článku.

Garnier - 4. místo

Součástí oxidačního zařízení jsou rukavice, balzám. Výrobní náklady jsou 100 rublů. Brightener Garnier perfektně nabarví kořeny a vlasy po celé délce. Pro dlouhé a silné vlasy musíte koupit 2 balení.

Výhody produktů zahrnují:

 • příjemná vůně;
 • rychlé vyjasnění;
 • bez žlutého odstínu;
 • pečlivý vliv;
 • dlouhodobý výsledek;
 • měkké a poslušné vlasy po bělení.

Co se týče znečištění vlasů Garnier, pak mohou obsahovat malé množství rozjasňovače v obalu, nepohodlné rukavice a dlouhodobé fixace pigmentů na tmavých vlasech.

Paleta - 3 místo

Při použití tohoto výrobku můžete nejen vlasy zesvětlit, ale také mít šetrný účinek na vlasy. Cena čističe je 120 rublů. Barva nespaluje vlasy, nezasychává je a neruší strukturu.

Při dlouhodobém kontaktu s kůží na krku a hlavě nedochází k podráždění. Vlasy po bělení se stávají měkkými a snadno se hřejí. Pečlivě používejte paletu s oslabeným a poškozeným avlosem. To je způsobeno skutečností, že složky barviva jsou hluboce zapuštěny uvnitř a mohou vést chloupky na tenké nitě.

Wella - 2 místo

Dye Vella pečlivě bělí vlasy a nezanechává žlutý odstín. Nevýhodou výrobku je to, že může agresivně ovlivňovat kapalné prameny.

Po postupu je efekt jednoduše úžasný. Bílý odstín je pevně upevněn na tmavých vlasech. I když došlo k případům zvýšené křehkosti.

L'Oreal - 1. místo

Tato bělící pasta, která obsahuje ve svém složení, posiluje přísady potřebné pro zdraví vlasů. Během malby nejsou žádné ostré a nepříjemné pachy. Dívka nemá pocit, že hoří.

Čistič L'Oreal není levný - 1500 rublů, ale výsledek stojí za to. Jediným negativním je to, že barvivo rychle ztuhne. Během malování je třeba udělat vše rychle, aby byla celá kompozice aplikována na vlasy. Výrobek L'Oreal nejen dodává vlasům bílou barvu, ale nemá škodlivý účinek. Zjistěte více o Lorealově světlem vlasovém oleji z tohoto článku.

Ale jaký druh barvy k osvětlení tmavých vlasů je podrobně popsán v článku.

Jaké jsou nejlepší světlejší barvy vlasů bez žloutnutí, jsou podrobně popsány v tomto článku.

Můžete také zajímat, jaký druh barvy tónovat bělené vlasy.

Co je nejúčinnější maska ​​pro zesvětlení vlasů, podrobně popsaná zde.

Recenze

 • Alexandra, 24 let: "Mám přirozenou tmavou blond vlasovou barvu. Ale vždycky jsem chtěla být blonďatá. A před 2 lety jsem se aktivně zapojil do hledání efektivního objasňovače. Přišla jsem na pomoc produktu L'Oreal. Jeho cena je samozřejmě velmi vysoká, ale výsledek mě příjemně překvapil: mé vlasy byly měkké a barva byla sněhově bílá a žádný efekt červenohnědého. "
 • Ksenia, 35 let: "Pro osvětlení světlých blond vlasů jsem použil čističku Garnier. Výsledek byl velmi potěšen. Spanking se koná doma, protože konzistence produktu je silná a nerozšíří se. Balíček obsahuje balzám, který obnovuje vlasy po barvení. Výsledkem bylo, že mé vlasy byly živé, měkké a barva se ukázala být stejnoměrná a bez žloutnutí. "
 • Natalia 41: "Pro boj proti šedivým vlasům jsem použil Estellein světelný výrobek. V zásadě nemohu o něm říci nic špatného, ​​vlasy jsou rovnoměrně barvené, žádné šedé vlasy. Tento lék má však několik nevýhod. To může být připsáno na ostrý zápach, který způsobuje, že mě ve mně trhl. Také po lakování se pramínky suchou a páchnou. Ale obnovující maska ​​mi pomáhá vyřešit druhý problém. "

Ve videu - tajemství světlejších vlasů:

Stejně jako jakákoli barva by měla být vyčistěte vlasy, protože kvalita vlasů bude záviset na její kvalitě. Navzdory skutečnosti, že každý z vysvětlovatelů má své vlastní zájmy a výhody, jsou dnes velkou poptávkou nejen mezi běžnými uživateli, ale také mezi profesionály.

Zvýrazňovač vlasů: nejlepší prostředek

Není vždy možné snadno barvit vlasy v požadované barvě. Předtím se tmavovlasé krásy budou muset vyblednout. K dnešnímu dni není nákup hotového odlehčovacího prostředku problémem, zůstává pouze volba ze širokého sortimentu prezentovaného v obchodě. Co je zjasňovač a jak se nemýlit s výběrem výrobku k bělení, aby nedošlo ke zkažení vašeho obrazu a dosažení požadovaného výsledku?

Co je čistič vlasů

Chcete-li namalovat nejvíce neočekávanou barvu, musíte být připraveni projít několika kroky k dosažení výsledku. Pokud mají blondýny možnost měnit odstíny bez velké námahy, brunetky se musí před aplikací nové barvy rozjasnit. Clarifier je velmi spasitel, který díky svému vzorci zcela zničí pigmenty a umožňuje vám v budoucnu získat jakoukoliv barvu.

Proč potřebujete a jak to funguje

Lightening činidlo se používá v kadeřnictví nebo doma pro úplné nebo částečné bělení před aplikací barvicí kompozice. Tento postup je nezbytný, pokud člověk chce drasticky změnit barvu, čímž ji zesvětlí více tónů. Totéž se musí učinit, pokud se brunetka nebo hnědovlasá žena rozhodne barvit vlasy v jasné, neobvyklé barvě, která je tak obtížně spojitelná s tmavými vlasy.

Čistič může zpracovávat jak přírodní, tak barevné vlákna, protože jeho působení je zaměřeno na zničení melaninu (pigmentu), který je zodpovědný za barvu. Tento proces se nazývá degradaci odborníky a jeho úroveň závisí na složení výrobku, koncentraci základních látek a době expozice. Čím méně pigmentu zůstává v konstrukci, tím jasnější stín. Pokud je melanin úplně zničen, v tyčích se tvoří dutiny, které je třeba naplnit keratinem. V tomto případě se objeví šedé vlasy.

Složení

Chemické složení čisticího prostředku zahrnuje základní látky - peroxid vodíku a peroxosírany, díky nimž bělící proces probíhá. Absolutně neškodná kompozice neexistuje. Jakýkoli bělicí prostředek poškozuje strukturu, jinak se odstín nezmění. Co je součástí kompozice:

 1. Peroxid vodíku. Odpovídá za oxidaci melaninu. Při rozkladu na vodu a aktivní kyslík začíná peroxid aktivně ničit přirozený nebo umělý pigment. V závislosti na procentu základních látek se zjasňovací směs udržuje delší nebo kratší dobu.
 2. Sůl Jsou to aktivátory a zlepšují reakci vysvětlení nazývaných persulfáty. Při této látce se často používá amoniak, ale když se smíchá s vodíkem, začne se uvolňovat amoniak, což vyvolává velmi ostrý zápach. Díky němu se váhy otvírají a nechávají zbytek léčivých látek projít maximálním zničením pigmentu.

Vzhledem k tomu, že čpavek má dráždivé vlastnosti, mnoho výrobců nahradí amonium draslíkem, sodnými solemi nebo jinými alkalickými složkami, které "uvolňují" kůžičku. Tyto výrobky nemají takové ostré vůně, ale zničí i vlasy, proto dobré produkty často obsahují oleje, vitamíny a jiné pečující látky.

Výrobky pro zesvětlení vlasů

Pokud dříve byla v bělení používána hustá směs vodíku s přídavkem amoniaku, dnes v obchodech najdete různé možnosti mytí odstínu: pasty, krémy, prášky, balzámy s jasným efektem. Je třeba zvolit na základě procentního obsahu základní látky a dalších složek, které jsou schopné obnovit strukturu po postupu.

Nejoblíbenějším typem je zesvětlovací krém. Je to směs základních látek, která se snadno aplikuje a rovnoměrně rozděluje po celé délce. Nejlevnější možnosti, jako například Blondea, neobsahují žádné pečující součásti, takže po aplikaci byste měli pečlivě pečovat o masky a balzámy, abyste obnovili poškozenou strukturu, aby byla zaručena trvanlivost nátěru.

Prášek

Profesionálové často používají prášky pro svůj úkol, které mají silný účinek. Proto se nedoporučuje používat je doma, protože nevědomky můžete strukturu velmi zničit. Obnova bude vyžadovat spoustu času, úsilí a peněz, takže si promyslete, než si vyberete tuto možnost.

Prášek se prodává v malých sáčcích pro jeden postup nebo velké plechovky pro pravidelné použití. Musí být smíchán s oxidačním činidlem. Během tohoto procesu začne směs uvolňovat aktivní kyslík, který má na pigment škodlivý účinek. Pokud se rozhodnete tento produkt použít k objasnění, musíte si uvědomit několik pravidel:

 • nepoužívejte prášek k poškozování poškozených, slabých a křehkých pramenů, jinak to ještě více zhoršíte;
 • zvolit šetrné prášky v kombinaci s hydratačním balzámem;
 • Brunetky by neměly být zesvětleny práškovým materiálem, protože existuje riziko vzniku žlutého odstínu;
 • při spalování pokožky pokožky okamžitě opláchněte.

Těstoviny

Další variantou produktu je svěžící pasta. To pomůže odlehčit až 5-6 tónů najednou. Díky složení, která obsahuje redukční složky (oleje, vitamíny a živiny), se těstoviny často používají v kosmetických salonech pro jemné bělení. Již v procesu barvení začínají působit a vyživují si vlasy příznivými látkami.

Pasty jsou dostupné v profesionálních linkách a používají se výhradně k bělení. Oxidační činidlo se zakoupí samostatně a mísí se s pastou v poměru potřebném k dosažení nastaveného výsledku (s těmito proporcemi může měřítko nastavit, kolik tónů se může zesvětlit). Pokud je to nutné, potřebujete další prostředky.

Zesvětlující balzám

Další možností je, aby barva pár tónů lehčí, zatímco vůbec neškodí váš účes - je použít bleskový balzám. Pokud vyberete výrobek správně, získáte nejen nový odstín, ale také pečujte o své vlasy a naplňte je leskem. Zvláštností balzám je to, že nepronikuje dovnitř, ale působí venku. Je snadné ovládat a nemusíte se bát vysychat a zničit vlasy. Znamená obálky, které dávají pramenům světlý odstín.

Při běžném používání balzám si můžete být jisti, že se změní barva o 2-4 tóny. K dosažení dobrého výsledku doporučují výrobní společnosti použití v kombinaci se světlem šamponem stejné série. Účinek léčiva na tmavé, světlé a barvené vlasy je poněkud odlišný. Při výběru výrobku zvažte tuto skutečnost také proto, abyste byli připraveni na konečný výsledek objasnění:

 • pro již vyjasněné prameny, balzám odstraní bez jakýchkoliv problémů žlutou barvu, dokonce i barvu a dokonalý odstín;
 • U přírodních blonů je balzám neutrální volbou, aby účes ještě jasněji a současně neškodil vůbec, protože obalové produkty obklopují a dodávají jí dodatečnou ochranu před ultrafialovým zářením.
 • Brunetky nebudou mít maximální zjasňující účinek, protože pigment v nich je velmi jasný a silný, takže se podívejte na silnější čističe.

Čím je lepší vyblednout tmavé vlasy

Je třeba zvolit bělící prostředek na základě vašeho typu vlasů, požadovaného účinku, který provede postup a rozpočet:

 1. Pokud máte v plánu udělat vše sami, je nejlepší použít krém nebo balzám, který je vyroben speciálně pro domácí použití. Podrobné pokyny pomohou dělat všechno správně, zatímco nemusíte nic mixovat, protože v obchodě už máte připravený výrobek k použití.
 2. Pokud plánujete navštívit kosmetický salon, je lepší konzultovat s kadeřníkem, který vám pro vás provede tento postup. Ideální volbou by byla předběžná návštěva, během níž by farář doporučil, aby bylo lepší použít ve vašem případě objasnění. Odborníci často používají prášky nebo pasty, které se pak smísí s oxidačním činidlem v poměrech, které jsou nezbytné pro dosažení požadovaného účinku.

Který čisticí prostředek na vlasy je lepší

Dnes ve velkých obchodech a odděleních s profesionální kosmetikou najdete širokou škálu vysoušečů ve všech cenových kategoriích. Díky tomu si každá žena může dovolit plné zbarvení doma nebo s rukama mistra, jen jaký výrobek si vybrat? Je třeba vzít v úvahu stav vlasů, složení čisticího prostředku, způsob použití. Zde jsou některé z nejoblíbenějších způsobů objasnění, které stojí za bližší pohled na nákup.

L'Oreal Platinum

Výrobní společnost L'Oreal vyrábí výrobky, které nevyžadují další reklamu, na které se vždy můžete spolehnout. Pokud se bojíte rozmazlovat vlasy nejprve zbarvením a chcete získat dokonalý výsledek, vyberte Loreal clarifiers. Ačkoli jejich cena je vyšší než jejich protějšky od jiných výrobců, kvalita je vždy na vrcholu.

L'Oreal Professionnel Blond Studio Platinium je skutečným nálezem pro ty, kteří dlouho hledali jednoduché řešení pro pravidelné vysvětlení. Společnost představila dva možnosti produktu: s amoniakem a bez něj. Oba poskytují objasnění 6-7 tónů. Struktura pasty je jemná, krémová, snadno a rovnoměrně rozložená po celé délce. Neexistují žádné nepříjemné zápachy, hoření, kromě toho, příprava nemusí ztrácet čas - výrobek je již plně připraven k postupu.

Složení pasty je bohaté na živiny. Včelí vosk má tedy vyhlazovací vlastnosti. Zvláště Nutrierid látka doplňuje složení pasty. Zajišťuje zachování přirozené hladiny lipidů, zabraňuje jejich zničení, posiluje vnitřní strukturu žárovek. L'Oreal těstoviny jsou distribuovány po celé délce, v závislosti na zvolené barvicí technice. Po 30-50 minutách je výrobek opláchnut šamponem.

Wella blondor

Další známý výrobce kosmetiky - Wella - vytváří nejen šampony a výrobky pro péči, ale také širokou škálu barev. Profesionální prášky a krémy řady Blondor pomáhají zesvětlit až o 7 tónů. Výrobce nabízí několik možností bělení:

 • se studeným stínem;
 • s teplým;
 • jemná blond;
 • jasně expresivní.

Složení každého nástroje zahrnuje nutriční složky, které pomáhají chránit strukturu před škodlivými účinky oxidačního činidla, ale to nevylučuje potřebu dodatečné péče po barvení. Barevný výsledek bez čpavku - tak výrobce slibuje účinek svých jemných čisticích prostředků. Náklady na produkty řady Blondor závisí na druhu výrobku (prášek, prášek nebo krém), přítomnosti prostředků péče, objemu, účelu.

Paleta Fytolynie

Německá značka Pallet se vždy nachází na regálech v kosmetických obchodech. Barva se prodává v širokém sortimentu, takže si můžete zvolit jakýkoli odstín. Phytolynia série je levná, výrobce slibuje přítomnost v složení péče komponenty, které během barvení vyživují a hydratují strukturu: oleje a vitamíny. Barva je velmi oblíbená u žen kvůli její dostupnosti, ale rozjasňující paleta způsobuje dvojí pocity.

Paletové bělení Fitoliniya je možné pouze v případě, že máte hnědé vlasy. Toto agresivní osvětlovací barvivo na vlasy velmi vysuší, takže musíte použít hydratační balzám, abyste vrátili svůj lesk. To je absolutně nevhodné pro brunety, protože se může objevit žlutost: v tomto případě je odstranit bude modrá. Kompozice má výrazný zápach čpavku. Doporučuje se podstoupit test na alergické reakce.

Souprava produktů Pallett obsahuje vše, co potřebujete: světelnou emulzi, krémovou barvu, šampon a kondicionér pro péči, rukavice. Je ideální pro domácí použití: lak se snadno aplikuje a roztírá po celé délce. Můžete se zbavit určitého tónu a přísně dodržovat pokyny. Jakékoli abnormality mohou vést k neočekávaným výsledkům nebo dokonce k vypálení tipů, které vyžadují dlouhodobou péči.

Garnierově barevné přírodní látky

Další možností rozpočtu je Garnierova superzvýšující bělicí běloba. Balení obsahuje:

 • láhev mléka pro vývojáře (60 ml);
 • bělící krém (40 ml);
 • 2 balení s bělicím zahušťovadlem (2,5 g);
 • krémová péče po barvení (10 ml);
 • instrukce, rukavice.

Výrobce slibuje 100% barvu na šedém nebo 4-tónovém jasu. Barva obsahuje oleje z oliv, avokád a karite, které se během barvení aktivně živí, takže výsledkem budou lehké, hedvábné vlasy, které však vyžadují další péči. Garnier Color Naturals je velmi jednoduché: směs smetanové barvy s mlékem pro vývojáře rozmíchejte po celé délce, počkejte na doporučené množství času a omyjte ho teplou vodou pomocí hydratačního šamponu a balzámu.

Syoss

Značka Syoss nabízí výrobky profesionální kvality pro domácí použití, takže tyto nástroje lze vždy zakoupit v běžném obchodě s chemikáliemi pro domácnost. V závislosti na síle nárazu se od značky Cies rozlišují tři typy barviv, prostřední čističe, silné a intenzivní, takže si každý vybere vhodnou možnost:

 • Střední udělá odstín jasnější o 4 tóny. Tento nástroj dává dívkám, kteří chtějí získat světlý stín, nový obraz, při zachování přirozené barvy.
 • Silná svítí 6 tónů. Stín odstartuje bez žloutnutí a součásti obsažené v nástroji vám dodají zdravé záře.
 • Intenzivní čistič je vhodný pro ty, kteří jsou připraveni radikálně změnit vzhled. Vlasy budou jasnější v 7 tónech (bez žloutnutí).

Je velmi důležité, aby před barvením testovali alergie, a pokud se neobjevilo žádné zarudnutí nebo pocit pálení, můžete začít úplné objasnění. Sada obsahuje manuál, který podrobně popisuje celý proces: od míchání součástí k mytí hlavy. Ujistěte se, že postupujte podle kroků, abyste dosáhli požadovaného výsledku a nepoškodili se.

Po bělení s přípravkem Syoss se ujistěte, že získáte kvalitní balzám a masku, která po každém umytí vlasů uklidí. Clarifiers značky Cess je možné zakoupit za přijatelnou cenu. Současně výrobce slibuje šedé barvy a zaručuje anti-žlutý efekt, o který se všichni obávají. Vysoušeče Syoss se používají jak doma, tak v kosmetických salonech pro profesionální zbarvení.

Přírodní čističe

Kromě faktu, že můžete prostředky zmírnit chemickým složením, lidové recepty z přírodních surovin také nabízejí své vlastní verze tohoto postupu. Koneckonců, blond dámy byly stále populárnější, takže sličné dívky přišli s různými způsoby, jak to udělat efektivněji. Zde jsou nejčastější způsoby, jak vaše vlasy lépe:

 1. Extrakt z heřmánek je přirozený klarifikátor vlasů. To pomůže vytvořit světle hnědé vlasy 1-2 tóny světlejší. Chcete-li získat efekt, musíte nalít sušené květy heřmánku (2 polévkové lžíce) S vroucí vodou (1 polévková lžíce) a nechat vařit na 3-4 hodiny. Po umytí hlavy je nutné ji navlhčit a vysušit. Mírný účinek bude patrný po 4-5 postupech.
 2. Osvětlení s citronem je vhodnější pro majitele mastných vlasů, protože kyselina vylučovaná citrusy se vysuší. Pro zesvětlení stlačte šťávu z jednoho citronu a přidávejte vodu v poměru 1: 1. Aplikujte kompozici a nechte 30-40 minut.
 3. Dokonce i med pomáhá trochu zesvětlit. Chcete-li to provést, jednoduše ji aplikujte na vlhké vlasy, lehce se rozetřete po celé délce a nechte až 8 hodin. Zlatý stín, který jste poskytli.
 4. Dalším přírodním zjasňovačem je kefír. To pomůže být lehčí při pravidelném používání: aplikujte výrobek po celé délce a nechte 40 minut. Kromě efektu světlejšího efektu získáte také zvlhčující efekt.

Jak si vybrat

Volba čisticího prostředku závisí na mnoha faktorech. Zde je třeba vzít v úvahu jak cenu, tak i způsob objasnění (samostatně nebo za pomoci průvodce) a rozpočtu. Výrobek značně mění strukturu, takže musíte být připraveni na to, že po barvení budete muset věnovat větší pozornost všem druhům prostředků. Jak si vybrat a koupit čistič vlasů, aby nedošlo k politování:

 1. Pokud máte slabé, tenké, křehké vlasy, neměli byste tento postup provádět doma. Obraťte se na odborníka, který vybere nejjemnější odlehčovací prostředek.
 2. Pro domácí osvětlení zvolte si krém, který lze koupit v jakémkoli domácím obchodě s chemikáliemi. Neupřednostňujte profesionální kosmetiku, protože její použití předpokládá znalosti a zkušenosti v této oblasti.
 3. Pokud se chystáte do kabiny ulehčit, pak předem dohodněte s velitelem, který Vám doporučuje určitý typ čističky.

Jak zesvětlit vlasy

Než začnete objasňovat, stojí za to zvážit hlavní pravidla:

 • Neprovádějte postup, jestliže na hlavě jsou vředy nebo vředy.
 • Nepoužívejte vlasy po dobu 2 dnů před barvením.
 • Doporučuje se testovat alergickou reakci na kůži. Pokud dojde k podráždění, zarudnutí nebo popálení, není možné provádět malování.

Pokud jsou splněna všechna tato doporučení a jste připraveni na postup objasnění, postupujte následovně:

 1. Ujistěte se, že máte na ruce ochranné rukavice, aby nedošlo k poškození pokožky rukou spálením.
 2. V případě potřeby smíchejte přísady do skleněné nebo keramické misky.
 3. Hřeben, označující 4-6 zón.
 4. Smrtí tvář tučným krémem na čele, chrámy, před a pod ušima a na krku.
 5. Rozložte směs po celé délce hřebenového pramene, což se mírně odchyluje od kořenů.
 6. Snažte se vyhnout zjasnění na pokožce hlavy.
 7. Počkejte na dobu specifikovanou v pokynech pro čistící prostředek a opláchněte teplou vodou. Hlava by neměla být vysušená čističem!
 8. Aplikujte balzám a opláchněte.
 9. Chcete-li dosáhnout maximálního změkčení po barvení, můžete použít balzám nebo kondicionér, který se někdy dá do sady s čističem. Pokud tomu tak není, měli byste předem zakoupit takový nástroj, který se postará a pomůže barvu zůstat déle.

Můžete si koupit blesk dnes v každém obchodě s kosmetikou, a tam je cena za jakoukoli peněženku. V závislosti na značce, výrobci a složení se cena jedné trubky pohybuje od 30 do 1500 rublů. Pokud jste nenašli to, co jste chtěli v prodeji, vždy si můžete objednat prášek, krém nebo pastu v internetovém obchodě s doručením poštou do Moskvy nebo Petrohradu. Kolik stojí úsměv na vlasy:

Zesvětlovače na vlasy: nejlepší prostředky a pravidla použití

Blond vlasy jsou spojeny s ženskostí a něhou. Se správným výběrem odstínů blond a pravda, je schopen udělat obraz světlejší a čerstvý. Při experimentování je velmi důležité pečovat nejen o barvu, ale také o zdraví vlasů.

Při provádění procedury barvení v kosmetickém salonu je hlavní věcí najít dobrého mistra.
Pokud dívka pracuje nezávisle na změně jejího obrazu, měla by správně vybrat a použít vyčíslitel.

Proč potřebujete a jak to funguje?

Zesvětlovač se používá k úplnému nebo částečnému bělení vlasů před aplikací barvicí kompozice.

Je to nutné, když se dívka rozhodne, že její kudrlinky ulehčí nebo výrazně změní barvu.

Způsob, jak zjistit, že zjasňovač je přírodním i barvivovým činidlem, rozjasní barvivo na vlasy, tj. barvené vlasy.

Účinek léku je založen na odhalení keratinových vloček, které chrání tyčinky před vnějšími vlivy a na ničení melaninu - pigmentu, který je zodpovědný za barvu vlasů.

Úroveň zničení závisí na složení čisticího prostředku a době jeho působení.

Malé částice jsou odřezávány z melaninu, které se během následného šamponu odstraňují vodou. Čím méně pigmentu zůstává v struktuře vlasů, tím jasnější se stanou. Pokud je melanin zcela zničen, v tyčích se vytvářejí dutiny, kudrlinky se stanou bílé a porézní.

Absolutně neškodný zjasňovač neexistuje. Jakýkoli bělicí prostředek poškodí vlasy, jinak se jejich odstín nezmění. Ale je důležité zvolit prostředky, které mají nejdůležitější dopad.

Složení

Základními látkami pro čisticí prostředky jsou peroxid vodíku a persulfáty. Peroxid vodíku je zodpovědný za oxidaci melaninu. Reaguje s jinými látkami a rozkládá se na vodu a aktivní kyslík, který ničí přirozený nebo umělý pigment. Koncentrace peroxidu vodíku v přípravcích se pohybuje od 3 do 12%.

Persulfáty jsou soli, které zlepšují čisticí reakci. Nejvíce se běžně používá persíran amonný. Při smíchání s vodou nebo peroxidem vodíku se uvolňuje amoniak. Otevírá šupinatou vrstvu vlasů (kůžičku), která dovoluje, aby zbytek drogy pronikl do ní. Amoniak má ostrý aroma a dráždivý účinek na pokožku a sliznice.

Někteří výrobci nahrazují persíran amonný draselnými a sodnými solemi nebo jinými alkalickými složkami, které "uvolňují" pokožku. Takové nástroje mají dobrý zápach, ale mají stejný škodlivý účinek na vlasy.

Formulace čisticího prostředku je často doplněna oleji, vitamíny a dalšími přísadami. Jsou potřebné k tomu, aby se přidaly lesk na poškozené v procesu bělení, stejně jako zvlhčují a vyhlazují je.

Jak používat

Algoritmus pro aplikaci čisticího prostředku na vlasy závisí na jeho typu.
Ale v každém případě musíte dodržovat tři pravidla:

 • provést test na alergie - aplikujte malé množství produktu na kůži za uchem a počkejte 30-40 minut, pozorujte reakci;
 • neprajejte vlasy po dobu 48 hodin před lakováním, takže tajemství mazových žláz chrání obvaz před agresivními látkami;
 • opusťte proceduru, jestliže na hlavě jsou vředy, vředy a zapálené prvky.

Etapy objasnění:

 1. Noste rukavice na ruce, zakryjte ramena pláštěm.
 2. Připojte komponenty čisticího prostředku do keramické nádoby nebo speciální lahvičky podle pokynů a důkladně promíchejte.
 3. Prohněte vlasy a rozdělte je na 4-5 zón. Na vlasové čáře namažte krém na obličejový tuk.
 4. Aplikujte výrobek na suché kudrlinky po celé délce, trochu odstupte od kořenů.
 5. Zpracování kořenové zóny. Zabraňte kontaktu s čističem kůže.
 6. Opět se "natáhne" barvu, aby se vlasy zlehčily v kudrlích. Shrnutí hlavy není nutné, protože při osvětlení se uvolňuje spousta tepla.
 7. Počkejte na dobu určenou výrobcem. Umyjte teplou vodou. Použijte balzám. Opláchněte znovu.

Po zesvětlení vyžadují vlasy zvláštní péči - další výživu a hydrataci. To pomůže maskám, olejům a dalším nástrojům. Navíc je třeba minimalizovat tepelné účinky na ně.

Dobu expozice můžete upravit sama. Několik času po aplikaci je nutné oddělit malý pramen z nenápadné plochy, umyt a podívat se na výsledný odstín.

Na videu jak používat čističku

Recenze nejlepších šamponů proti vypadávání vlasů zde.

Jak si vybrat

Při výběru vlasového čističe zvažte následující vlastnosti:

Odstín

Barva je zobrazena na obalu, ale skutečný výsledek se může lišit od barvy slíbené výrobcem.

Počáteční odstín je ovlivněn počátečním tónem, přítomností umělých pigmentů ve struktuře vlasů, vlasy a tak dále. Přírodní kadeře zbarví rychleji a silněji než předbarvené.

Některé vysvětlující látky pouze změní barvu, jiné - současně poskytují stín.

Druhá možnost je vhodná pro dívky s blond vlasy, které chtějí trochu změnit obrázek.

Bělidla bez přísad potřebují hnědovlasé ženy a brunety.

Formula

Tenké a poškozené kadeře by neměly být ošetřovány látkami s koncentrací peroxidu vodíku nad 3 až 6%.
Pro husté vlasy jsou přijatelné účinné léky - od 9 do 12%.

Čím horší je stav vlasů, tím více doplňkových prostředků musí být součástí čističe.

Hlavní typy čisticích prostředků - krémová barva, pasta a prášek.
Krémová barva změní barvu o 2-3 tóny. Jedná se poměrně opatrně. Nejvhodnější je používat doma.

Pasta má hustou strukturu a koncentrovanou kompozici. Rozjasní se na 5-6 tónů. Nejčastěji neobsahují žádné tónovací komponenty.

Prášek, který je smíchán s oxidačním činidlem, může úplně zničit melanin a zabarvit o 8-9 tónů. Bez profesionálních dovedností je lepší nechat je používat.

Neměli byste se jednou otočit z hořící brunetky na blondýnu. Nejlepší volba - vyjasnění o 2-3 tóny na 1 sezení. Interval mezi barvením je 10-14 dní.

Nejlépe hodnocené

Nejjednodušší způsob, jak zvolit správné zjasňovače, je kontaktovat mistra, který posoudí stav vlasů a zvolí vhodnou přípravu. Pokud to není možné, doporučujeme se soustředit na informace získané z globální sítě.

Nejoblíbenější produkty pro zesvětlení vlasů jsou:

 • L'Oreal Platinum;
 • Wella Blondor;
 • Garnier Color Naturals;
 • Paleta Phytolyny;
 • Syoss.

L'Oreal Platinum

L'Oreal Platinum je pastovitý přípravek, který může vyblednout vlasy o 6 tónů.

Vhodné pro přírodní a bělené kadeře. Neobsahuje amoniak.

Vzorec obsahuje včelí vosk, který dodává lesk a unikátní složka je nutracerate, který podporuje přilnavost kutikulárních vah a zachování rovnováhy lipidů.

Při použití pasty je třeba smíchat s oxidačním činidlem. Poměr závisí na požadovaném výsledku. Doba expozice je 30-50 minut. Nástroj se snadno aplikuje, nerozšíří, nezpůsobuje pocit pálení, nemá ostrý zápach.
Droga pomáhá "přinést" zrzku. Vlasy po ztrátě měkkosti a hedvábnosti. Minus - pasta rychle uschne při aplikaci.

Cena - 2850 str.

Wella Blondor a Koleston

Barva řady Coleston může zesvětlit vlasy v jedné aplikaci, buďte opatrní.

Wella Blondor je blonďatý prášek, který se rozzáří na 7 úrovních.

Ve složení existují speciální molekuly, které neumožňují vzhled žluté barvy, stejně jako lipidy udržující vlhkost a částice oleje. Droga působí rychle a efektivně, ale nedochází k přeskoku kudrlin.

Prášek musí být kombinován s emulzí nebo oxidačním činidlem Wella. Po aplikaci vlasů je třeba zkontrolovat každých 5-10 minut. Produkt je třeba vypláchnout maximálně po 50 minutách.
Lék působí proti šedivým vlasům. S velmi dlouhými nebo poškozenými vlasy může dojít ke zvýšené křehkosti.

Cena - 1184 s.

Paleta Fytolynie

Paleta Phytoline - krémová barva pro domácí použití, s níž mohou být vlasy lehčí o 4 tóny.

Je to nejenom zafarbené, ale také tónované. V paletě jsou stříbro, zlaté, perleťové a stříbrné odstíny.

Barva obsahuje jojobový olej a pomeranč, který se stará o vlasy. Nástroj je dobře fixován ve vlasech, ne "hoří", zůstává měkký, zářivý a poslušný.
Ideální pro silné a středně husté kadeře. U dívky s citlivou kůží může způsobit alergie.

Cena - 174 s.

Garnierově barevné přírodní látky

Garnier Color Naturals Bleaching Cream-Color je určen k oživení přirozených nebo barevných vlasů na 4-6 úrovních. Ve vzorci existují pečující oleje z avokáda, shea, oliv.

Výrobek se snadno aplikuje. Vlasy jsou jemné, lesklé a hladké. Maximální doba expozice je 35 minut.

Barva může způsobit pocit pálení a dává kadeřům žlutý odstín, odstraní je pomocí následného tónování.

Cena - 136 str.

Syoss

Syoss clarifier je k dispozici jako krémová barva. Prostředky jsou určeny pro odbarvení na 8-9 tónech. Je charakterizován příjemnou vůní a snadným používáním. Souprava obsahuje balzám s modrými pigmenty, který pomáhá odstranit žlutost. Dye dělá vlasy hladké a lesklé.

Vysoušeč Syoss je vhodnější pro blondýnky a dívky s pěknými vlasy. Hnědé vlasy a brunetky při jejich použití mohou dostat žlutý odstín.
Pokud jsou kadeře špatně poškozené, může se po zbarvení podmínky zhoršit.

Cena - 269 s.

Při nákupu produktů L'Oreal a Wella si prosím všimněte, že oxidační činidla se prodávají samostatně. Sada vyčišťovačů Syoss, Garnier a Palette obsahuje všechny potřebné přípravky. Pokud jsou vaše vlasy dlouhé a tlusté, měli byste zakoupit 2-3 balení krémové barvy.

Další populární nástroje

Navíc k výše uvedenému jsou vždy oblíbené následující produkty pro zesvětlení vlasů:

Chantal Blond Variete je krémový přípravek, který jemně působí na vlasy, pokud se používá s balzamem.
Rozsvítí se na 5 úrovních.

Cena - 58 s.

Estel Essex bělení je bělící prášek, který pracuje s aktivátorem. Struktura obsahuje látky, které se starají o vlasy a pokožku hlavy. Má mandlovou příchuť.
Osvětlí 6-8 tónů.

Cena - 73 str.

Igora Vario Blond Plus od společnosti Schwarzkopf - čisticí prostředek ve formě prášku, který musí být spojen s oxidačním činidlem.
Odfaruje na 6-7 úrovních. Nevráždí pokožku. Může nad suchými vlasy.

Cena - 580 p.

CHI Blondest Blonde - svěžící krém, vyznačující se jemným účinkem.
Spolu s oxidačním činidlem zabarvují 8 tónů. Obsahuje hedvábné ionty, olivový olej a keratin.

Cena - 2660 str.

Super Blond od C: ehko - prášek, který může zbarvit 6-8 úrovní. Je třeba kombinovat s peroxanem. Nástroj udržuje vlasy měkké.

Cena - 1290 s.

Matrix Light Master je prášek, který dělá kadeře světlejší o 7 tónů. Prášek je smíchán s oxidačním krémem. Kompozice obsahuje panthenol, který zabraňuje vypadávání vlasů na vlasy.

Cena - 1110 str.

Ale pořadí těch nejlepších antiperspirantů pro muže.

A o lidových lécích na pot v rukou najdete zde.

Recenze

Marina

Používám láhev L'Oreal Platinum spolu s 9% oxidačním činidlem asi rok. Prostředky pečlivě působí na vlasy, nespalují je. Po zesvětlení tónovaná jinou barvou. Ukázalo se, že nádherná blondýnka bez žloutnutí.

Světlo.

Snažil jsem se Syossa, abych ulehl konce vlasů a balayaz. Nástroj má aroma "mýdlo-amoniak" a vodnatá konzistence. Barevně vybledne. Již za 3 minuty se stalo pozoruhodné, že se prameny rozjasnily. Po 10 minutách se z nátěru vypláchne. Stín vypadal dobře, vlasy zůstaly hladké. Pravděpodobně, pokud by držela 30 minut, jak je uvedeno v pokynech, vypálila je.

Alina.

Před několika měsíci jsem se rozhodla přejít z hnědých vlasů do blond. Koupil dvě balení čističe Garnier Color Naturals. Barva kořenů mých vlasů byla přirozená a délka byla zbarvena tonikem. Barva lehce spálila kůži a díky tloušťce byla obtížně aplikována. Po umytí mé hlavy jsem viděl, že kořeny byly nažloutlé a délka byla červenohnědá. V tomto případě se vlasy změnily v matnou luofu.

Osvícení vlasů je proces, který je nevyhnutelně spojen s poškozením jejich struktury. Pro snížení škodlivých účinků alkalických složek a oxidačních činidel si můžete vybrat výrobky s pečujícími složkami a minimální koncentrací agresivních látek.
Ve službách profesionálů je uchýlit se k dívkám, které chtějí drasticky změnit barvu kudrlin, stejně jako majitele poškozených nebo příliš tenkých vlasů.
Pokud je odstín potřebný k nepatrné úpravě a vlasy jsou v dobrém stavu, můžete to udělat sám.
Je důležité důsledně dodržovat pokyny k léčivům.

Pro Více Informací O Suché Vlasy