logo

Články na vlasy

Každá dívka sní o takové podobě: jemné slunce horkých zemí, azurový mořský povrch. Další - milovaný člověk, který vás držel za ruku - opálená krása s dlouhými, špičkově nedbalými zámky...

A často jde o poslední a zlomené sny. V podmínkách moderní metropole se špatnou ekologií, vodovodem, chlorovanou vodou a nekonečným stresem se zřídkakdy může pochlubit dlouhé, zdravé kadeře. Ale abychom byli upřímně upřímní, nemají všichni trpělivost růst vlasů svých snů.

Někdy existují také poněkud smutné okolnosti - hormonální problémy, jizvy po operacích, jizvy, které nezrůstají vlasy...

Naštěstí kosmetický průmysl již dlouho nabízí služby rozšiřování vlasů. A je k dispozici nejen "elitním" klientům předních salonů hlavního města.

Velmi často se dívky, které sní o "plivnutí do pasu", zastavují otázky etické a hygienické povahy. Zejména - odkud pocházejí vlasy na vlasy? Existuje riziko, že z nich něco dostanete, nebo dokonce přijmete špatnou energii předchozí hostesky "hřívy"?

Nebojte se tolik. Vytváření je zcela bezpečný postup za předpokladu, že svěřte okouzlující hlavu vysoce kvalifikovanému pánu. A mýty o původu přírodních vlasových rozšíření jsou docela snadno odhalit.

Asie, a zejména - Indie - největší vývozce přirozených vlasů. Jejich nepopiratelná výhoda spočívá v tom, že již nejsou zmíněny o "výhodách" civilizace. K péči indické ženy používají pouze přírodní šampony a oleje.

V podstatě jsou vlasy získávány od indických žen dvěma způsoby - zvláštní smlouvy se uzavírají s dívkami, které úmyslně pěstují vlasy za účelem prodeje. Koneckonců, není žádným tajemstvím, že Indie je země chudých a že někdy prodává vlasy jednou za 2-3 roky, je dobrou pomůckou pro celou rodinu.

Druhá metoda je exotičtější podle evropských standardů. V Indii ženy často "darují" vlasy. Darují je podle svých náboženských přesvědčení. A velmi často jsou chrámy a stávají se největšími prodejci vlasových prodloužení.

Kudrnaté krásy Evropy

Evropská srst má také své výhody - je dobře barevná, struktura je trochu vhodnější pro dívky s kavkazským vzhledu.

Ale v tomto případě existují jen legendy o způsobech, jak získat vlasy.

V zásadě je pochopitelné, nakolik se tyto pověsti dělají: poptávka po dlouhých, krásných vlasů je velmi velká. Existuje tolik žen, které se dobrovolně rozdělí na svůj hlavní ornament?

Pravděpodobně ne, všudypřítomní skeptici si myslí. A pokud je dobrovolná metoda vyloučena, zůstávají:

v vlasy žen odsouzených k trestu odnětí svobody;

v pacientů v psychiatrických léčebnách;

v vlasy řezané v márnici;

Jistě máte na sobě vlastní vlasy a myšlenka: "Pro žádný důvod. "

Uspokojíme vás: tyto hororové filmy jsou absolutně nepravděpodobné.

Ke skutečnému trestu ve věznicích není příliš mnoho žen odsouzeno. Nejčastěji plní své rozsudky v koloniích-sídlech.

Režim v těchto institucích je mnohem měkčí a dívky nejsou nuceny odříznout vlasy téměř od kořene.

Na přísnějších nápravných místech existují skutečně požadavky na zkrácení. Ale nejprve ne "pod nulou" a za druhé, vlasy jsou odříznuty téměř okamžitě po oznámení věty. Dívky nemají ani čas přijít do vězení.

Tak se ukazuje, že nejčastěji, délka vlasů není vhodná k prodeji, protože ženy se nehojí a neříznou. Navíc má mentální postavení ruských státních orgánů takovou povahu, že je nepravděpodobné, že se někdo rozbije tak složitým "produktem" - podle hygienických norem musí být tyto vlasy spálené.

Pacienti s mentální nemocnicí nemají dlouhé vlasy. Je pro ně nebezpečné. Z tohoto důvodu skutečně došlo k přerušení přebytku.

Ale opět, ne "pod kolenem", jen kratší. Navíc takové klinice obsahují vážně nemocné ženy, u nichž je nepravděpodobné, že budou pečovat o své vlasy.

Co se týče morgů, prostě nedrží vodu. Stále většinou zemřou v poměrně starém věku, kdy vlasy již ztrácejí pigment a stávají se šedivými. Jejich struktura je jiná a není vhodná pro stavbu. Navíc podle zákona nelze žádné orgány ani části lidského těla odstranit bez souhlasu příbuzných. A tiše odříznuté vlasy zemřelých je nemožné.

Takže odkud pocházejí evropské prvky? Podivně - koupil od majitele. Mnoho děvčat, sotva 18 let, chodí ke kadeřníkovi, aby odřízli nenáviděnou stužku, kterou jejich rodiče udusili a milovali. Existuje mnoho žen středního věku, pro které je těžké nosit dlouhé vlasy kvůli problémům s vráskami. Ano, a jednoduše nelogická žena "unavená" - není také neobvyklá. Takže fronta není jen na budování vlasů, ale také na rozloučení s nimi.

Jsou přírodní vlasy nebezpečné pro zdraví?

Předtím, než jsou prameny připraveny k prodeji, procházejí naprosto nemyslitelným zpracováním.

Za prvé, jsou umývány ve speciálních lázních, podstupují obtížný stupeň dezinfekce, přejíždějí.

Samozřejmě, po takových "útocích" vlasy ztrácejí hedvábnost a lesk - koneckonců, jejich struktura je spíše vážně narušena. Proto se dále účastní "rehabilitační terapie".

Je tedy zřejmé, že pokud jde o zdraví, přírodní prameny jsou naprosto bezpečné. Ale stejně, jak nenesou žádnou energetickou škodu - po takovém důkladném "vymývání" už nemůžeme hovořit o aure. Navíc vlasy z dvanácti dívek spadají do jednoho svazku.

Proto byste neměli být trápeni absurdními pochybnostmi o cestě k kráse. Mnohem horší na vašem zdraví a vzhledu bude mít vliv na zklamání jeho vlastního odrazu v zrcadle.

Ale díky kudrnatým proudům přes ramena budete určitě vypadat jako bohyně s létajícím chůzem a oči zářící štěstí!

Odkud pochází vlasy pro prodloužení vlasů: původ a mýty

Aktuální problém v našich dnech se stal rozšířením vlasů. Tam je tolik krásných dívek na světě s křupavými kudrlinky, stylovými účesy, pobuřujícími dlouhými prýmky. Živé vlasy vypadají velmi hezky u dívčích seniorů, vážných studentů, zodpovědných manažerů v každé oblasti činnosti.

Úžasná extravagance je vidět u kluků. A z tohoto důvodu ztratily svou atraktivitu, ale naopak. Každý kreativní kadeřnický nebo kadeřnický kreativní postup.

Krásné účesy

Každá dívka, která chce vypadat úžasně, se stará hlavně o její vlasy. Odkud pochází krása? Aby byla hlava vždy v pořádku, je třeba každodenně pečovat o své vlasy. Pokud jsou mastné, musíte vyzdvihnout takové šampony, které odstraní mastný lesk, mírně vysuší pokožku, ale zároveň neztrácejí strukturu.

U suchých vlasů se kromě šamponů doporučuje současná kosmetika. Musí to být hydratační a výživné balzámy. Je třeba používat kondicionéry, které obnovují strukturu vlasů a poskytují jim lesk a sílu.

Křehké vlasy jsou poškozené, náchylné k vypadávání, problematická. Jejich majitelé potřebují společně s výrobky péče o vitamíny, které doprovázejí růst vlasů. Je nutné jíst správně, jíst tvaroh a jiné mléčné výrobky, vejce.

Chcete-li mít krásné dlouhé prošitky, potřebujete:

 • neustále se o ně starají;
 • jíst správně;
 • vyberte správné šampony a balzámy;
 • aplikujte výživné masky;
 • používat hydratační kondicionéry.

Každodenní péče o vlasy je odkud pochází jejich krása.

Mýty vlasů pro rozšíření

Existuje mnoho z nich, některé jsou horší než jiné. Existuje názor, že jsou odříznuty u morgů, v psychiatrických léčebnách, ve věznicích. Tyto hrozné předpoklady nemají žádný důvod.

Kde budou majitelé těchto zařízení pocházet z dobrých zdravých vlasů? Jedna osoba nechodí do psychiatrické nemocnice náhodou. To je doprovázeno dlouhými vyčerpávajícími léčebnými nemocemi, které postihují nervový systém. Pokud má člověk duševní chorobu, rozhodně nemá ani čas, ani touhu starat se o sebe, zvláště proto, aby udržoval hlavu v dokonalém stavu. Dlouhé opletky, účesy dráždí nemocné ženy, snaží se zkrátit vlasy tak, aby nic nezpůsobilo další podráždění.

Ženy ze znevýhodněných sociálních kruhů, problematické rodiny, drogově závislí jsou posíláni do věznic. Mají čas na péči o vlasy? Existuje touha, finanční příležitosti? Všechny otázky budou zodpovězeny záporně. Proto se otázka, zda budou jejich vlasy krásné, zdravé a lesklé, bude odpověď negativní.

Stejnou analogii lze vyvodit z hlediska zbývajících předpokladů.

Vůně nemůže být krásná u osoby, která nemá:

 • stará se o ně;
 • vede správný životní styl;
 • dobře jí;
 • má čas a touhu zapojit se do nich;
 • má prostředky na základě společenského postavení.

Tak odkud pocházejí, krásné vlasy

Odpověď je jednoduchá a zřejmá. Přírodní dlouhé vlasy "dodávají" ženy různého věku na základě smluv o penězích. Před prodejem "zboží" jsou ženy po dlouhou dobu tou správnou péčí, dodatečně používají vitamíny pro sílu a růst vlasů. Jedna z profesionálních a osvědčených studií pro rozšíření vlasů, kde může růst vysoce kvalitní srst, je Kattyhair Studio v Moskvě. Vzhledem k tomu, že v tak velkém městě, jako je Moskva, je spousta falešných chyb, v této věci je lepší věřit důvěryhodným salonům. Ale existují i ​​další studia, ale jejich cena je velmi vysoká: asi 30 000 rublů. v jednom postupu, což není pro mnoho lidí přípustné... Nejprve se můžete podívat na ceny pro rozšíření vlasů (pásky, kapsulární, japonské) a ujistěte se, že kvalita může být vždy dostupná také.

S dobrou péčí mohou vlasy v průměru po dobu šesti měsíců růst asi o 15 centimetrů. Je snadné si počítat, že každý rok je možnost snížit "sklizeň" na prodej. Samozřejmě jsou vlasy stále pomalejší. Ale jednou za rok a půl, každý, kdo má zájem o další peněžní příjmy, může mít své luxusní kudrliny k prodeji.

Nedávno byl na internetu zveřejněn zajímavý příběh o chlapci ze základní školy, který má dlouhé vlasy. Všechno ho dráždilo dívka. A nedal jí na to pozor. Měl cíl. Chlapec pak obětoval své přirozené prameny děvčatům v onkologickém centru, které se po chemické terapii staly plešatou.

Geografie dodavatelů vzácné krásy

V mnoha asijských zemích lidé žijí velmi špatně. Jedním z prostředků živobytí je prodej vlasů. Asijské zámky jsou krásné, tlusté, vlnité a mají skutečnou konskou sílu. Rostou velmi rychle. Chcete-li vyloučit možnost nejrůznějších nepříjemných okamžiků, kupující uzavře smlouvu s "dodavatelem živé krásy", že se zavazuje, že je bude řádně udržovat. To znamená, že pedikulóza a ostatní "hosté" jsou zcela vyloučeni.

V některých zemích existují náboženské a charitativní organizace, které darují dlouhé vlasy. Ženy, které jsou přívrženci takových náboženství, uctívají náboženské obřady, se s tímto potěšením velice potěší. Charita je také rozšířená po celém světě, včetně naší země.

V Rusku jsou "dodavateli" velké množství mladých dívek a žen středního věku, kteří mají zájem o další zisky. Zeměpis je tak rozsáhlý, že zachycuje všechny regiony bývalého SSSR. Ruské, ukrajinské, běloruské a jiné národnosti dívky speciálně rozšiřují pásky na prodej. To je místo, kde se vlasy uchopí za prodloužení.

Než se dostane do kadeřnictví, tato "surovina" pro stylové účesy prochází mechanickým, chemickým a tepelným ošetřením v profesionálním průmyslovém prostředí.

Vybudování je studené a horké. Technologie jsou rozděleny do mnoha skupin a jsou pojmenovány po zemi, kde se poprvé objevily. Existují anglické, italské, španělské, slovanské, jihozápadní metody. Nejoblíbenější v dnešní době je uznáván jako slovanský typ budovy.

Zjišťování vzhledu rozšíření vlasů, všechny strachy z jejich nevhodného vzhledu zmizí. S důvěrou můžete využít služby nabízené mistryně kadeřnictví. Bez strachu z vašeho zdraví a pověsti můžete nyní vypadat originálně a tvůrčí, zvýšit své sebevědomí a vyzdobit svět kolem vás svou nenapodobitelnou krásou.

Měl bych stavět vlasy

Rozšíření vlasů si mohou dovolit všechny. Postup je opravdu schopen změnit obraz dívky. Kudrliny se stávají dlouhými a získávají objem. Pokud hovoříme o nebezpečích postupu, lze jej nazvat relativní, ale přesto existuje řada kontraindikací.

Pozitivní a negativní strany rozšíření vlasů

Během postupu vlasy nemají chemický účinek, který již může být nazván pozitivní stranou. Při vytváření kapsulární metody dochází k tepelnému zpracování. Takový dopad je škodlivý pro tenké a slabé vlasy.

Pokud ignorujete pravidla péče a opravy, vlasy trpí v procesu nošení. Pokud nosíte prodlužování vlasů příliš dlouho, stane se zmatená a poškozuje přírodní prameny.

Je důležité připravit se z psychologického hlediska. Po odstranění rozšíření vlasů se mohou přirozené vypadat slabé a tenké.

Pro zvýšení vlasů se doporučuje používat přírodní materiál i barvu. Při budování první se nedoporučuje vytvářet příliš dlouhé vlasy. Celková délka by měla být asi 45 centimetrů.

Postup zahrnuje pravidelnou korekci vlasů; Odstranění a připojení nových pramenů. Během korekce může délka vlasů klesnout o několik centimetrů.

Péče o vlasy neobsahuje složité procedury. Pro každodenní péči se doporučuje umyt vlasy šamponem. Nečistěte vlhké prameny. Použijte hřeben s měkkými zuby. Pak jsou vlasy položeny pomocí vysoušeče vlasů nebo žehlení. Před spaním jsou vlasy splétány do pigtailu, aby se nezamotávaly.

Existují případy, kdy je lepší odmítnout stavbu. Udělejte to lépe, když:

 • vlasy příliš krátké, méně než 10 centimetrů;
 • pokud vlasy neustále klesají;
 • dívka je mladší 16 let;
 • během těhotenství;
 • klimatické změny;
 • s tendencí k alergickým reakcím.

Rozsáhlé vlasy opravdu vypadají krásně, nicméně před zahájením procedury je třeba zvážit, zda postupovat nebo ne. Je důležité vybrat správnou technologii, která nepoškozuje vlasy. Ve skutečnosti je v této celé situaci důležité zachovat zdraví přirozených vlasů, v opačném případě pak postup nepomůže.

Odkud pocházejí vlasy pro budování: mýty a realita

Luxusní dlouhé vlasy již dávno přestaly být snem o mladých dívkách s krátkými účesy. Nyní mohou být jednoduše zvětšeny téměř v každém salonu krásy - budou tam peníze a touha. Módní vlasy, mladé dívky a starší ženy dělají tento postup. Existuje mnoho různých metod, kterými se přirozeně dlouhé prameny připojí k vašim přirozeným krátkým vlasům. A dělají tento postup za posledních deset let téměř v každé lokalitě naší obrovské vlasti. Existuje pouze jedna otázka: kde získáváte vlasy na stavbu v tak velkém množství?

Požadavek na rozšíření vlasů je skutečně velmi vysoký - vyhlídka na to, že se nemusíte starat o vlasy, a získání připravené hřívy za pár hodin je příliš atraktivní pro většinu dívek. Nemají strach z hororových příběhů o důsledcích takového postupu na vlasy vlasů, protože krása vždy vyžadovala oběti a vždy je obdržela. Takže dívky budují prameny všech barev a velikostí, aniž by přemýšlely: kde se taková krása dostala na hlavu?

Kde vypadají vlasy pro prodlužování vlasů: pověsti

Každý z nás alespoň jednou, ale viděl reklamy na zastávkách a stěnách domů: "Koupím vlasy, drahý". Každý z nás pochopil, že paruky vyrobené z přírodních vlasů a materiálu pro rozšíření se objevují v prodeji (odkud je možné je vzít)? Ale tady je to jen zajímavé: opravdu chcete odříznout jejich husté, dlouhé vlasy mnohem víc než ty, kteří chtějí pěstovat stejné vlasy? Koneckonců, poptávka po rozšíření je velmi velká a není tu nedostatek vlasů?

Tam jsou nesčetné pověsti o tom, odkud pochází vlasy pro rozšíření vlasů. Zde jsou nejoblíbenější:

 • Podle reklamy na nákup vlasů je to opravdu nejzřejmější způsob získávání materiálu.
 • Z vězení - co je docela možné. V místech, která nejsou tak vzdálená, přinejmenším v naší zemi, vězňové nejsou dotazováni, jaký účes se jim líbí víc.
 • Psychiatrické nemocnice jsou také volbou, pro nemocné dívky a ženy jsou vlasy odříznuty kvůli vlastní bezpečnosti.
 • Z morgů - bez komentáře.

No, je to opravdu tak děsivé a ten šok z brilantních zlatých vlasů, který je na vaší hlavě, byl získán nějakým obludným způsobem? Přemýšlejte společně: jsou tak nebezpečné a jak realistické jsou výše uvedené předpoklady?

Nebo možná není žádný rozdíl mezi všemi těmito metodami (s výjimkou snad posledního)? Nakonec nezáleží na tom, za jakých podmínek se bývalý majitel vlasů rozpadl s jejími kudrlinky - hlavní věcí je, že by měla být legální. Souhlasíte s tím, že je poměrně obtížné si představit situaci, kdy jsou ženy s nádhernými vlasy posílány do žalu nebo do domu smutku, aby salon krásy získal něco z toho! Vezměte přinejmenším vězně: opravdu si holí hlavu, ale neudělí to ve vězení, ale v SIZO bezprostředně po odsouzení. A věřte mi, státní struktura moci se nikdy nebude zabývat prodejem vlasů vězňů za peníze.

A co nemocnice? Možná odtamtud a vzít vlasy na prodloužení? Totéž je nepravděpodobné. Víte, že ne všechny vlasy budou zakoupeny v kosmetickém salonu? Pokud jsou kudrlinky nudné, řídké a bez života, nebo ve svém vzhledu se podezíravě podobají lýce, pak se žádný výrobce vlasů nebude potěšovat o prodloužení.

My sami často ošetřujeme vlasy tak, aby se nepodobaly výše zmíněnému tělu - co říci o chudých ženách na psychiatrických klinikách. Odvážíme se předpokládat, že jejich zdraví není tak horko a jejich vlasy se nepodobají elegantním vlasům z reklamy, které jsou vhodné pro stavbu. Proto se říká, že takové nemocnice jsou hlavními dodavateli vlasů, zůstávají zvěsti.

Ale strašlivé příběhy, že většina prodlužování vlasů pochází z márnice, kde jsou odříznuty od nešťastných mrtvých krás - nic víc než strašná fikce. Myslíš, že je úmrtnost žen, jejichž vlasy jsou vhodné pro prodloužení, příliš vysoká? Koneckonců je to spíše vzácnost, když mladá dívka s šokem nádherných vlasů opouští život. A kdo dovolí spáchat takový čin vandalismu nad zesnulým příbuzným nebo přítelkyní? Takže nebojte se, vaše vlasy po vás nebudou přinášet žádné následné hrůzy a jsou získávány naprosto banálním a legálním způsobem (jinými slovy za peníze).

Je možné "vzít" něčího auru po rozšíření vlasů?

Ale i když vlasy nepocházejí z nemocnic ani míst, která nejsou tak vzdálená, vzniká otázka: kdo je nosil předtím a riskuje vaše zdraví - morální a fyzické? Kdo chce dát vlasy na hlavu s aurou nemocné nebo nešťastné ženy? Navíc jsou v televizi každý den programy, kdy lidé s nadpřirozenými schopnostmi říkají hrozné věci o aurech bývalých majitelů v nemateriálních subjektech. Co pak mluvit o srsti?

A tady si spěcháme, abychom vás upokojili: myšlenka, že vlasy byly odříznuty od určité mladé dámy a okamžitě hodené na hlavu, je velmi falešné. Nevšimli jste si, jak se vaše prodloužené prameny třpytí a třpyjí se na slunci? Snažte se ořezat pár centimetrů svých rodných vlasů a podívej se na to za týden. No, lesk a lesk jako nové? Bohužel, ne. Také rozšíření vlasů: budou matoucí a bez života, dokud neprojde nepředstavitelným léčebným cyklem!

Navíc takové zpracování je neuvěřitelně složitý technologický proces a Rusko je "před zbytkem planety" z hlediska kvality rostoucího materiálu! Ano, ano, nenechte se překvapit: jak Evropa, tak Amerika jsou nám jako hotové prameny výrazně nižší. Takové analogy vlasů, které vyrábějí naše společnosti, jednoduše neexistují ve světě. Všechny vzorky získané v kosmetických salonech pro stavbu zaručují klientům kompletní sterilitu a bezpečnost.

Takže, jaká léčba se vyžaduje pro rozšíření vlasů? Existuje několik etap a první je sto procent dezinfekce. Pak jsou vlasy barveny, několikrát omývány a umístěny ve speciální komoře, kde se vysouší při teplotě asi čtyřicet stupňů. Jak se vysychá, vlasy jsou roztříděny podle jejich struktury a jsou opracovány (vyčesávány) - prochází se speciálními kartami.

Samozřejmě, po procházení všech těchto chemických a mechanických ošetření je vlasová kůžička zničena. Aby se vlákna staly leskem a hedvábností, výrobci je pokryjí vrstvou křemíku nebo křemíku. A až poté jsou vlasy připevněny k plátkům (šité na speciální opletí) nebo na kapsle - v závislosti na zamýšleném způsobu prodloužení.

Jak si myslíte, kolik aura je ponecháno od bývalého majitele s takovým "masivním útokem" na vlasy? Dezinfekce, barvení, sušení teploty, mechanická úprava, silikon.... Neváhejte, po všech těchto léčbách a duchu cizince aura nezůstane. Dej vám tyto vlasy jakémukoliv odborníkovi, přestože je nejméně třikrát vítězem "Bitvy o psychikách", o bývalém majiteli nebude moci říci nic důležitého. Koneckonců, takové vlasy jsou jako nové!

Skuteční dodavatelé vlasů pro prodlužování vlasů

Doufáme, že všechny vaše obavy o strašné zdroje vzhledu vlasů jako ruka pryč. Jsou opravdu zakoupeny od dívky absolutně dobrovolným a zákonným způsobem. Navzdory tomu zůstává otevřená otázka, odkud vlasy pocházejí z výstavby v takovém množství.

Není žádným tajemstvím, že v Asii a některých východoevropských zemích žije mnoho rodin pod hranicí chudoby. Někdy krásné dlouhé vlasy jsou jedinou výzdobou pro dívky a jediným způsobem, jak finančně pomoci jejich rodině. Obzvláště pečlivě pečují o své kudrlinky a pak je dražší. Navíc vstupují do zvláštních smluv se společnostmi, které se zabývají tímto konkrétním obchodem a jsou povinny udržet své "bohatství" ve vynikajícím stavu.

Jakmile vlasy těchto žen dosáhnou určité délky, chudé ženy si oholejí hlavy a získají si zasloužený poplatek. Poté se vrátí domů a pokračují v růstu vlasů pro další prodej. Samozřejmě, že rostoucí dlouhé vlasy nejsou tak snadné, orientální krása věnuje zvláštní pozornost péči o vlasy. Průměrná délka vlasů, které vlasy roste za rok, je 12-15 centimetrů, takže s náležitou péčí je můžete prodat každé dva roky! Ačkoli se všechno na tomto světě děje za peníze: například v Indii existuje náboženská organizace, která přijímá vlasy žen jako dárek - zcela zdarma.

Asijské země však nejsou jediným dodavatelem rozšíření vlasů. Ne, kudrlinky z Evropy také nechodí k nám, a všechny příběhy o "evropských vlasech" nejsou ničím jiným než reklamou. Jen málo lidí ví, že typ vlasů žen v severní Indii je velmi podobný tomu, který se děje v Evropě, je to odtud, že řezané kudrlinky míří přímo do Itálie. A už tam jsou tyto vlasy barvené a podrobeny četným léčebným postupům a následně nám dodány pod rouškou "evropské".

Ve skutečnosti nejpopulárnější jsou "slovanské" prameny a přicházejí k nám z bývalých sovětských republik - Ukrajiny, Běloruska, Moldavska. Koneckonců, tyto kudrlinky jsou z velké části světle, což znamená, že dokonale odpovídají vlasové struktuře našich krajanů. Kromě toho jsou snadno lakované a mohou být zvýšeny více než jednou.

Ať je to tak, jak je to možné, nejdůležitější ve výběru vlasů pro stavbu není zaměnit se salonem nabízejícím službu. Vše, co potřebujete, je mistr s dobrou pověstí, s použitím vysoce kvalitních vlasů, které absolvovaly absolutně všechny fáze zpracování. A pak už nezáleží na tom, odkud pocházejí vlasy pro stavbu - hlavní věcí je, že jsou naprosto bezpečné a potěší vám a těmi kolem vás po dlouhou dobu.

Četl jsem na internetu historii vzniku rozšíření vlasů. Co si myslíš?

Sám se pravidelně zvyšuji v posledních čtyřech letech.

-Proč nechci růst jejich vlastní?

-Protože: Za prvé: Miluji změny, včetně mého vzhledu Nemůžu chodit po dlouhou dobu s jednou délkou, s jednou kadeřnicí Chci dostat vlasy, chtěl jsem dlouhé vlasy, vyrostl jsem.

Co jsem četl včera, slyšel jsem o tom víc než jednou - vlasy z mrtvol na prodej.

Co se týče mě, je těžké věřit v pravdivost tohoto příběhu. Krása se již ve 21. století dostala daleko dopředu a je těžké uvěřit v pochybný způsob, jak dostat vlasy pro rozšíření vlasů.

Za prvé: Tak je třeba, kolik těl dlouhosrstých dívek potřebujete - můžete si myslet, že všichni mrtví jsou jako výběr: mladé dívky s luxusními hustými vlasy až na kolena.

Za druhé: Již dlouho je známo, že prodlužování vlasů je buď upravené vlasy z jaháku, nebo syntetické pěstované, nebo skutečně žijí vlasy dívky, ale bez mrtvých těl. Rozšíření vlasů se odebírají v Asii a některých východoevropských zemích, vlasy dosahují určité délky, dívky je prodávají ve speciálních předmětech pro příjem vlasů, aby alespoň nějakým způsobem žili. Chudé ženy oholí hlavu a zaslouží si zaplacený poplatek. Poté se vrátí domů a pokračují v růstu vlasů pro další prodej. Samozřejmě, že rostoucí dlouhé vlasy nejsou tak snadné, orientální krása věnuje zvláštní pozornost péči o vlasy. Tam jsou také "slovanské" prameny, to jsou ruské vlasy prodávané dívkami samy o sobě.

Ale ve skutečnosti samotný příběh:

"Pracuji v márnici.

Dívky, odkud myslíš, že vypadají vlasy na vlasy?
Někdo jim to dává, že? Máte spoustu přátel, kteří si darovali vlasy? A pro dodání je třeba minimálně 50 cm, takže musíte oholet hlavu tak, aby byla minimální délka prodeje a vaše vlasy rostou pomalu. Máte mnoho známých holohlavých dívek? Myslím, že ne.
Jejich bezdomovci a alkoholici si půjčují peníze, že? Jejich vlasy se neberou, jsou krátké a matné.
Jsou přivezeny z nejchudších zemí, jako je Indie? Ne, asijské vlasy jsou nejlevnější, s nimiž je těžké pracovat, nemůžete je zvlnit ani provádět žádné jiné manipulace. A věřte mi, že jsem v asijských zemích a všechny dívky mají dlouhé vlasy, nikdo je neprodává, ani o tom nevědí.

Všechny výše uvedené příběhy budete slyšet v kosmetických salonech.

Slyšeli už po síti zprávy, ale mohu je potvrdit, protože jsem zaměstnanec márnice.
Prodloužení vlasů z těl. To je místo, kde je nasazena kolosální podnikání.
S neidentifikovanými těly (a tam je více než polovina), vlasy jsou zcela oholil. S identifikovanými mrtvoly jsou vlasy oholeny od zadní části hlavy, takže si jejich příbuzní nevšimnou. Osvoboďte se těsně před tím, než se tělo umístí do rakve, a odborníci na přípravu mrtvol na pohřbu úspěšně maskují všechny. "

Kde získáte vlasy pro rozšíření?

Po uplynutí více než deseti let jsme v kosmetické sféře začali používat dlouhé kudrlinky v naší zemi iv zahraničí. Jakákoli krátkosrstá dívka, která nedokáže sama sobě dosáhnout dlouhých vlasů, může dnes využít služeb rozšíření v každém salonu, které má ráda - kadeřník. Jediná věc, kterou je potřeba, je další peníze, čas a touha. Nyní to jako nikdy předtím módní a prestižní.

Rozšíření vlasů jsou v současnosti velmi oblíbené.

Postup je populární u žen všech věkových kategorií. Náboženství získalo velký impuls pro vývoj, díky čemuž bylo vynalezeno mnoho různých technik, při nichž se provádí jakýsi "upevnění" cizích pramenů. Ale jako každá zainteresovaná osoba vzniká otázka - "Odkud pochází vlasy pro prodloužení vlasů?"

Krása vyžaduje oběť... a vlasy

Možná, až do konce, jen málo reprezentuje, jak velký je poptávka po "živých" kudrlích na trhu. Příležitost získat velmi dlouhé vlasy bez utrpení a ztráty času za pár hodin je sama nabídka, kterou nelze odmítnout. A dívky nemají zvláštní zájem, odkud pochází další donorová část kudrlin. Jediná věc, která je v tomto okamžiku znepokojuje, je, že vlasy se díky němu biomitu více silněji zesilují.

Bez ohledu na barvu, velikost, délku - hlavní věc je, že tato krása nyní patří. Ale jaké hrůzy a falešné pověsti nechodí o tom, jak "tou krvežíznivou krásou" dostane všechny tyto vlasy.

Některé teorie a předpoklady

Jak často jste věnoval pozornost obvyklým upozorněním o tom, jak je neznámý člověk připraven koupit kudrlinky za solidní odměnu. Ale koneckonců, vypadají paruky, které sestávají výhradně z přírodního materiálu, a pro rozšíření jsou vytvořeny kudrlinky.
Existuje však další logická otázka. Jistě, je na světě tolik lidí, kteří jsou připraveni rozloučit se s drahocennými vlasy? A to nemůže být, že tito lidé byli ochotni je koupit. Navzdory obrovské poptávce je nedostatek chlupatých materiálů zřetelně nedodržován.

Pásky pro rozšíření kapsulárních vlasů

Stejně jako v žádné nepříliš otevřené oblasti pro obyčejnou osobu, existují četné hádky a pověsti, které z hlediska rozmanitosti a fikce ohromí nejpříjemnější představivost.

Nejoblíbenější verze jsou:

 • Stačí si zakoupit reklamy, které jsou na světě miliony. Je to docela logická a banální volba.
 • Vězení. V podstatě proč ne. Na těchto místech není móda příliš pozorována a nikdo se nestará o to, jaký účes byste chtěli nosit. Několik sekund od stroje a vlasy přestávají patřit někomu.
 • Psychiatrické nemocnice. Nebudeme podrobně zvažovat, proč na takovém konkrétním místě dávají přednost ženám, aby zůstaly oholit.
 • Morga Komentáře jsou nadbytečné.
 • Reklamy prostřednictvím internetu. Proč? Nyní je 21. století.
 • Kadeřnictví V zásadě je také logické. Nepotřebujete vlasy, ale někdo může být užitečný.

Dokázali jste někdy stavět umělé prameny a teď se cítíte neklidně? Myslíte si, že je to nelidské a monstrózní? Ale je nebezpečné nosit měkké, hedvábné kudrlinky, získané tímto způsobem, a jak se to blíží realitě.

Je velmi důležité, aby se kudrlinky pro stavbu legálně získaly.

Existuje nějaký rozdíl v tom, jak přesně byly tyto vlasy získány? To je koneckonců jen vlas. Jediná věc, která opravdu zůstává důležitá, je to, že kudrlinky byly získány legálně a nikdo nemusel nucen trpět, takže tyto prameny se po dlouhé cestě usadily na vaší koruně.

Více o verzích

Přestože si představujeme takovou situaci, že představitelé elegantních vlasů, zvláště pronikající do duševních nemocnic a míst zadržování, jen aby si vyzvedli dlouhé, dobře upravené kadeře, vypadají trochu komicky a divoce. Pokud zvážíme možnost vězení, pak se hlava holicí hlavou odehrává dlouho před vstupem do vězení, ještě v SIZO, jakmile je rozsudek vysloven. A státní struktury se vůbec nezúčastní na tom všem a hledají zákazníky pro takový neobvyklý produkt.
A co psychiatrické nemocnice? Dívky, které se dostaly na taková místa, těžko věnovaly zvláštní pozornost jejich vlasům a tělu, kdyby měli psychologické problémy. Ale v salónech a kadeřnictví, jaké hrozné vlasy nebudou kupovat. Pokud nejsou vlasy přitahovány jejich vzhledu, pak je nepravděpodobné, že někdo chce použít pro stavbu, respektive, a prodávat je nemá moc smysl.

Dívky v psychiatrických léčebnách pravděpodobně nebudou věnovat zvláštní pozornost jejich vlasům

Často ženy v pravé mysli musí strávit spoustu času a úsilí, aby vlasy vypadaly atraktivně, zdravě a dobře upravené, natož aby mluvily o nešťastných obyvatelích míst pro šílenství. Je nepravděpodobné, že se takové dívky a jejich vlasy dokonce vzdáleně podobají reklamním předmětům. Takové předpoklady, s největší pravděpodobností, předpoklady zůstanou.


A teď nejchladnější teorie. Strašidelné příběhy o márnici. Nešťastná krása ztratila svůj život v mladém věku a nechala na její krásné hlavě celou hustou spoustu měkkých a hedvábných vlasů. A teď přemýšlejte o tom, kolik žen v tomto věku zemře a ještě více s takovými vlasy? Pokud se to stane, pak do extrémně vzácných. A pokud příbuzní a přátelé zemřelých nedovolí to barbarským způsobem? Koneckonců, je třeba uspořádat pohřeb. A kdyby smrt nebyla snadná, ale řekněme, při dopravní nehodě? Je nepravděpodobné, že zůstane vhodný pro transplantační materiál. Proto, když najednou se bojíte, že po životě se rozdělíte se svými milovanými kudrlinky, buďte klidní. Všechny vlasy používané k prodloužení, získané podle standardních metod.

Další teorie související s reklamami tentokrát ovlivňuje hlubší a rozsáhlejší síť - internet. Označují potřebné parametry: minimální hmotnost, délka, je možné je zachytit barvením a zesvětlením apod. Statisticky, s přihlédnutím k modernímu vývoji internetu a informačních technologií, dochází k takovým zprávám, že dochází k většině nákupních nabídek. Přibližně třicet tři procent z celkových surovin pro stavbu je přesně tato metoda. Navíc je tato možnost bezpečná a slušná.
Když už mluvíme o tom, že někdo potřebuje vlasy, dříve či později přichází myšlenka na holičství - což se zdá být velmi logickou a pravdivou odpovědí. Zeptejte se samotných kadeřníků a stylistů. Kde, pokud ne na místě, kde se hlava zbaví vlasů, může si koupit kudlanky sami? Mistr, který upřímně miluje a oceňuje vlasy svých klientů, se může seznámit s dívkou, která se chce zbavit svých dlouhých vlasů nebo copánků, pokud si to chce udržet sama. Jiní budou jednat jinak a opustí prapor, který hledají, a pak je odloží pro další zpracování. A žádné další potíže nebo výdaje, jen vydělávat peníze na něčí zbytečný materiál pro budování.

Při kadeřnictví dávají dlouhé vlasy po řezání další zpracování

Pokud se z nějakého důvodu dívka nechce uchovat vlasy, jako kompenzační služba jí bude nabídnuto svobodný účes. Často mohou salony a kadeřníci dokonce platit za to, ale bohužel, nabízené ceny budou mnohem nižší než tržní průměr. Ale co říkáte, pro dívku, která prostě chce dostat účes, bude tato volba prospěšná a příjemná. Takže tato metoda je jednoduchá a pravdivá. S takovými vlasy můžete vytvořit to, co vaše srdce touží. Vlasy jsou čerstvé, silné, tlusté a rovnoměrné. S řádným a vysoce kvalitním zpracováním a zabarvením budou tyto vlasy trvat maximálně a budou oceněny jako nejlepší. Tato metoda přidává asi třicet procent na trhy s vlasy.
Ale i když nejste z takových hrozných míst, stále máte otázky ohledně předchozího majitele, jeho života a osudu, existuje riziko, které ovlivňuje vaše zdraví, a to nejen fyzické, ale i morální, duchovní. Obzvláště naivní lidé si pamatují programy týkající se duchů, aury a nadpřirozených schopností a začnou klást otázky o tom, jakou auru měla zvláštní hlava vlasů před tím, než opustili svého majitele. Byla žena nemocná a nešťastná nebo naopak veselá a veselá?

Často lidé, kteří chtějí zvýšit vlasy, mají otázky ohledně předchozího majitele, jeho života a osudu.

Dlouhá cesta z jedné hlavy do druhé

Ale nemyslete si, že vlasy byly na vrcholu, hned po opuštění předchozího majitele. Dávejte pozor na takové vlasy. Svítí, třpytí se barevně a velmi příjemně na dotek. Proveďte experiment a odřízněte malý pramen vlasů a uvidíte, jak to bude vypadat po několika dnech. Jsou podobné těm, které se používají v budově? Bohužel, ne, ani blízko. Vypadají mrtvě a nudně. Rozšíření vlasů byla stejná a předtím, než se dostanete do rukou (nebo je to ještě na vaší hlavě?), Podstoupili neuvěřitelně dlouhou léčbu, která zahrnuje všechny druhy procedur pro léčbu a transformaci vzhledu.

Tento proces je neuvěřitelně komplikovaný a dlouhý řetězec komplexních technologických postupů a akcí. A nyní můžete být hrdí na naši zemi. Vzhledem k tomu, že Rusko je lídrem v této oblasti jak z hlediska objemu výroby, tak i kvality materiálů. To je pravda, ani USA, ani evropské trhy s námi v této oblasti neudrží. A analogy produkované našimi vlasy neexistují. Všechny příchozí paruky a materiály v kadeřnických a kosmetických salonech poskytují záruku kvality.

Rusko je lídrem v oblasti kvality materiálů

Jak přesně je zpracování všech získaných materiálů?

První etapa je kompletní a důkladná dezinfekce. Poté jsou kadeře barveny, umyté a ponechány v místnosti, kde další paruka vysuší v příštích několika hodinách při teplotě asi čtyřicet stupňů. Po vysušení kadeřnic začíná detailní třídění podle barvy, struktury a délky. Materiál na vlasy je poslán do fáze česání, kde prochází speciálními zařízeními - kartami.


Na konci všech těchto fází zpracování jsou prameny, kůžičky již již mrtvých vlasů zcela zničeny. Aby bylo možné opět navrátit atraktivitu a vhodnost pramenů, jsou pokryty vrstvami z křemíku a silikonu. Teprve poté jsou ošetřené kadeře svázány s opletením nebo připevněny k hákům. Vše závisí na tom, jaký typ budovy bude vybrán v budoucnu.
Po takovém úplném zacházení z "ducha" a aury předchozího majitele nezbylo nic. Léčba s dezinfekčními prostředky, barvivy; použití chemie a další operace vám zcela přinesou vlasy v požadované a čisté podobě, ve které chtějí vidět. Tyto vlasy jsou ekvivalentní novým. Takže nemusíte volat psychika, aby vyhnal "zlých duchů" a další nesmysly.

Prodlužování vlasů je úplné zpracování

Doufám, že po přečtení této zprávy to pro vás bylo snazší a touha po získání takových pramenů s sebou vzbudila novou sílu. Všechen takový materiál je převzat z krásných žen zcela dobrovolně a zákonně. Ale otázka tolika kudrlin na trhu stále zůstává nevyřešená.
Jak mnoho lidí ví, že v zemích jihovýchodní Asie je mnoho rodin pod hranicí chudoby a jediný způsob, jak zmírnit obtížnou situaci a dostat malou finanční odměnu, je účelně rozvíjet dlouhé prameny, které jsou pečlivě věnovány po celou dobu a pak prodávat za velmi dobrou cenu. Některé orientální krásy mají štěstí na zvláštní smlouvu se společností zabývající se výrobou takových vlasů a jejich prodloužením. Postupně se tento proces rozvíjí v trvalý obchod, ve kterém dívky monitorují své bohatství na "vlasy".
Po dosažení určité délky, zámky nešťastné opustí hostesky, tam je výměna šarže dalšího materiálu stavět za slušný peněžní poplatek. Plešatá, ale šťastná dívka se vrátí domů a začíná pěstovat novou šarvátku.

V chudých zemích dívky záměrně rostou dlouhé prameny a pak se prodávají za dobrou cenu.

Je samozřejmé, že proces pěstování není tak jednoduchý, jak se může zdát už od samého začátku, proto jsou dívky z východu obzvlášť pečlivé a pozorné, aby si sledovaly vlasy. Abyste pochopili, o jak dlouhých rozměrech mluvíme - v průměru za jeden rok může dívka růst z dvanácti až patnácti centimetrů pramenů, pozorovat správnou péči a poskytovat další výživu vlasům, můžete prodat kudrlinky neustále jednou za dva roky.

Ale ne všechno vždy přichází proti penězům. V indickém vnitrozemí existují některé náboženské organizace, které se zabývají tím, co odrážejí od dlouhosrsté krásy v minulosti svých pramenů a zdarma.

Asijské země však nejsou jediným zdrojem takových vlasů na rozšíření. Vlasy z evropských zemí prakticky nepřijdou, takže slyšeli, že vám vlasy, které vám byly nabídnuty, pocházejí z evropských zemí - nevěřte tomu, s velkou pravděpodobností vás klamou. Ti, kteří nejsou s tímto tématem obeznámeni, nevědí, že vypadají indické vlasy a vypadají podobně jako evropské vlasy. Ze severu Indie jsou zámky dodávány do jižního Itálie a podléhají vícestupňovému zpracování, rozkládají se odtud do všech koutů evropských zemí a dosahují i ​​naší země.

Kudrlinky indických dívek, které procházejí vícestupňovým zpracováním, se rozšířily po celé Evropě a Rusku

Oblasti "slovanského" původu pocházející ze zemí bývalého SSSR jsou nejoblíbenější v Ruské federaci. Jedná se o Ukrajinu, Moldavsko, Moldavsko, Bělorusko a mnoho dalších. To je způsobeno skutečností, že dodávané kudrlinky jsou většinou lehké, dokonale přizpůsobené barvě a struktuře našim krajanům. Nemají problémy s barvami a mohou se zvýšit více než jednou.
Vědět, odkud pocházejí materiály pro stavbu, musíte dokonale pochopit, jak probíhá postup a jaká je její cena. Pokud kudrlinky nejsou barevné a jsou přirozené, tak náklady na takové potěšení vás budou stát spousty peněz. Čím kratší jsou kadeře, tím nižší jsou jejich náklady. Ale výsledek je rozhodně stojí za to, hlavní věcí je vybrat si odstín, co nejblíže k vašim přirozeným vlasům.

Vláda "slovanského" původu je v Rusku velmi oblíbená.

Navzdory všem těmto informacím je hlavní věcí, že se nemýlíte při výběru salonu, který vám nabízí tuto službu. Budete také potřebovat pána, který již má rozsáhlé zkušenosti s rozšířeními vlasů a má slušnou pověst. Materiál, který nabízíte, by měl být vysoce kvalitní a příjemný na dotek a v žádném případě ne jako houba. Proto nezáleží na tom, kde a jak se tyto vlasy objevily před vámi, hlavní věcí je, že jsou vysoce kvalitní, bezpečné a schopné tě a lidem kolem vás po dlouhou dobu potěšit.

1 způsobů, jak změnit vzhled - rozšíření vlasů

Chcete-li šokovat publikum, pokud jste připraveni užít si překvapení ostatních, pokud jen sníte celý svůj život o dlouhých vlasech, rozšíření vlasů - to, co potřebujete. Kardinální změna obrazu je možná při použití takového postupu v kadeřnických salonech.

Prodlužování vlasů

Změna vzhledu - není to jediná věc, kterou lze získat pomocí vlasů pro stavbu. A jaké další problémy může tento postup řešit?

 • zvýšit rozmanitost účesů (tento problém je zvláště důležitý u žen s krátkými účesy);
 • pomáhá schovat vady růstu a stavu vlasů (vlasy mohou být měněny hustými vlasy, "zdobit" plešatost nebo abnormální změny v růstu pramenů);
 • změnit neúspěšný účes.

Některé dívky se ucházejí o pomoc kadeřníků a mění délku a tloušťku vlasů v předvečer významných událostí - svatby, výročí, důležité snímky s profesionálním fotografem atd.

Před tím, než dámy otevřou velké obzory při stavbě krásných účesů - tak, že jejich přirozené vlasy nelze realizovat.

Přiložené prameny mohou být na hlavu svého šťastného majitele na různá období, záleží na technologii procesu, stavu přirozených vlasů a některých dalších příčinách. Jeden až tři měsíce - průměrný čas "pobytu" vlasových prodloužení na hlavě.

Pokud jsou vlasy ponechány delší dobu, může to mít za následek nepříznivé důsledky - křižovatka vlasů vlastních a jiných lidí se stane znatelným, proces přirozené ztráty vlasů je narušen, prameny jsou zamotané a špatně česané.

Hororové příběhy

Proces uchycení cizích vláken do vlasů získává impuls, prakticky v každém městě naší obrovské vlasti existují salony nabízející takové služby. Mnozí se zajímají o logickou otázku: "Jaké zdroje donorových kadeří se používají v kadeřnictví?" Kde mohu získat tolik pramenů, abych uspokojil rostoucí poptávku po parukách a prodlužování vlasů?

Odporci této kosmetické procedury a obyčejní milovníci sbírek klebů vymýšlejí všechny druhy příběhů o chlupu, které jsou vzaty z věznic, morgů, psychiatrických nemocnic a dalších pochybných a nestranných zdrojů.

Ať už stojí za to věřit těmto mýtům, je na vás, ale za účelem dosažení vrcholu těchto fantazijních argumentů lze říci, že každý seberealizující kosmetický salon si koupí nejkvalitnější kvalitní vlasy a nudné prameny obyvatel nemocnic a věznic jsou nepravděpodobné.

Další námitkou "proti" je to, kam dostat tolik žen s krásnými, tlustými a dlouhými vlasy, aby tok dodávek této suroviny nevysušil. Nejpravděpodobněji se mrogy, nemocnice a věznice nebudou moci chlubit tak bohatým "sortimentem".

Kde získáte vlasy pro rozšíření

Kde se v tomto případě kadeřníci dostávají přirozené vlasy pro prodlužování vlasů.

Kde získáte vlasy pro rozšíření

Odkud pocházejí vlasy pro postup prodloužení?

Otázka, odkud pocházejí vlasy pro stavbu, pravděpodobně znepokojuje mnoho žen, které se již rozhodly zvýšit vlasy ve vlasovém salonu.

Někdo je znepokojen otázkou etiky, někdo pochybuje o aure, možná někdo o tomto problému nikdy nepomyslel.

V tomto článku si každý najde nové informace nebo další důvody pro reflexi.

Suroviny pro prodlužování vlasů

Možná jsou všechny ženy rozděleny do dvou typů: těch, kteří se nestarají o to, odkud pochází surovina pro jejich účes, za předpokladu, že jsou vysoce kvalitní a ti, pro které má tato otázka zásadní význam.

V každém městě můžete vidět oznámení o nákupu vlasů, nezbavují se žádných pochybností?

Množství internetových alarmistů říká, že pro 100 žen, které chtějí růst vlasy, není více než 10, kteří souhlasí s jejich krásou.

Bez zvláštních studií je poměrně obtížné tento poměr vypočítat, ale možná mnozí z těch, kteří si sami sebe panikají, vědí, o čem mluví.

Takže, populární pověst řekne zdroje surovin.

Oznámení o nákupu jsou již zmíněný a zcela zřejmý zdroj příjmu materiálu. Lidé si z různých důvodů darují vlastní opletky.

Mladí studenti, kteří se stávají nezávislými, se zbavují rodičovské kontroly, zejména ze zákazu krácení vlasů.

Mnozí skutečně potřebují další peníze a nepovažují ztrátu dlouhých kadeří za tak velkou tragédii. Pro některé lidi je to způsob, jak se připojit k charitě.

V roce 2013 mnoho zpravodajských agentur vyprávělo příběh osmiletého Američana, který nechal své vlasy uvolnit po dobu dvou let.

Christian McPhilie byl pouhých 6 let, když se dozvěděl o svých vrstevnících, kteří po chemoterapii ztratili vlasy.

Dítě bylo tak dotčeno touto informací, že se rozhodl darovat vlasy organizaci, která se zabývá paruky pro takové děti.

A existuje spousta lidí, jako je křesťan! Populární video o tříletém miminko Emily Jamesovi a způsobu, jakým ji rodiče chtěli učit o laskavosti, je populární na webu.

Emily jí darovala vlasy stejné organizaci jako křesťan.

Někteří prodejci dovážejí suroviny pro výrobu kudrlin v Asii. Pro mnohé asijské ženy (doslovně "mnoho", protože v Asii je hustota obyvatelstva velmi vysoká a příjem zanechává hodně žádoucí), prodávání vlasů je běžným způsobem, jak vydělat peníze.

To je také výhodné pro velkoobchodníky, protože ve třetích zemích nemusí platit mnoho.

Ženy vězňů. Jednou známá módní dívka, bývalá vedoucí zpěvačka skupiny Spice Girls a žena nejpopulárnějšího fotbalisty světa, Vicky Beckham připustila, že měla vlasy na hlavě, které předtím patřily celé buňce ruských vězňů.

Za předpokladu, že je to pravda, mohou jen velcí obchodníci spolupracovat s penitenciářem (a jakýmkoli jiným státním systémem), který má určitě zájem o prodej svých výrobků co nejdůkladněji.

Lze předpokládat, že tato surovina je vyvážena a jde ke hvězdám, kteří jsou schopni splácet za vlasy.

Pacienti v psychiatrických léčebnách se říká, že jsou dalším zdrojem surovin.

Dlouhé vlasy pro akutní pacienty jsou řešeny z bezpečnostních důvodů.

Jsou však často vážně nemocné ženy, které se nemohou starat o své vlasy, pokud potřebují prodejci surovin?

Mortuaries - nejvíce vzrušující mysli způsob, jak vybírat prameny na stavbu. Oni říkají, že příbuzní si nevšimnou, zesnulé vlasy jsou řezané pouze v zadní části hlavy.

Opět platí, že tato metoda vyhledávání surovin není etická, a proto je velmi obtížné dokázat.

Ale tam, kde se spousta velkých peněz, často zavírají oči na etické principy, a proto je také nemožné takovou drbku popřít úplnou důvěrou.

Mám se bát rozšíření vlasů?

Otázka, kde dostat vlasy pro prodloužení vlasů, se obvykle zajímá o ženy, které se obávají účinků na auru.

Všechny druhy babička-příšerky jen teplé podezření. Často jim ženy nepřicházejí z dobrého života.

Je to zkušený "šepot", který vidí bohatě vypadajícího klienta s dlouhými vlasy a slyší o svých problémech, otázka: "Kde máte vlasy, dcera?" Je to docela logický krok.

Od babičky se žena, která náhle uvědomila zdroj všech svých neštěstí, vede na internet, kde sdílí informace "od specialisty".

Co se týče vlasů vězňů nebo pacientů, potenciální klienti salonu se obávají možnosti mít něco od sebe od žen s nešťastným osudem.

Můžeme však zaručit, že ženy, které dobrovolně prodávají vlasy na reklamě, jsou zcela šťastné a udělaly to z dobrého života?

Jak být, pokud chcete a pichlavý, a zjistíte, že celá pravda o původu vlasů je nepravděpodobné, že bude fungovat? Dobrá otázka a má dvě plné odpovědi.

Za prvé, budování umělých pramenů je skvělou cestou. Vně, nelze od nich odlišit, ale je obtížnější barvit.

Za druhé, stojí za to přiblížit se k procesu léčby "živých" vlasů, aby se ujistil, že jsou spíše výrobkem technologie než paměť ženy, která kdysi patřila.

Co se stane s vlasy před tím, než vstoupí do salonu, aby se stavěla?

Proces zahrnuje mnoho kroků:

 • Plná dezinfekce;
 • Malování;
 • Opakované mytí;
 • Sušení ve speciální komoře;
 • Seřadit podle struktury;
 • Kombinace se speciální kartou.

Mnoho žen si všimlo, že po dlouhou dobu se přirozené vlasy stávají matné a bez života.

Pokud se to stane s vlasy, které právě leží v krabici ve skříni, můžete si představit, co se stane s prameny, které prošly mnoha kroky zpracování?

Jejich kůžička je vážně poškozená, takže další zpracování je spojeno s potřebou dát kudrlinám zářivý, zdravý vzhled:

 • Textura a lesk hedvábí - výsledek pokrytí pramenů vrstvou silikonu nebo křemíku;
 • Vlasy jsou v závislosti na způsobu prodloužení uspořádány do pramenů pomocí speciálního opletení (tress) nebo kapslí.

Na internetu je mnoho videí, které podrobně zobrazují celý proces. Zde můžete sledovat jedno z těchto videí.

Zpracování s různými chemickými látkami, barvením, tepelným zpracováním, mechanickou úpravou, povlakem. Po všech těchto postupech, odkud pochází z pramene alespoň část aury někoho jiného?

Dokonce i pětinásobný vítěz "Bitvy o psychikách" nebude moci říct o ženě, které předtím vlasy patřily!

Továrny - místo, kde kudrliny doslova dostanou druhý život.

Buďte krásní, udělejte spravedlnost a nikdy se nedotýkejte důsledků neetického chování jiných lidí.

Jak zvýšit vlasy

Krása průmysl dnes nabízí obrovské množství technik, které vám umožní opravit chyby, které byly kdysi od přírody. Pokud má paní svůdnou hlavu vlasů, může prostě zvětšit vlasy, což jí umožní udělat krásné účesy, o kterých se jí taky zdálo. Každá žena se okamžitě stane krásnou, pokud má zdravé dobře upravené vlasy. Pokud máte zájem o otázku, jak zvýšit vlasy, pak o tom bude diskutováno více.

Tento postup se provádí v salonech-kadeřnických mistrech s vysokou kvalitou. Tato metoda skutečně šetří majitele tekutých vlasů, a ty, kteří nechtějí dlouho čekat, dokud nebudou růst. Vyrábí se za studena nebo za tepla. Mezi nimi je obrovský rozdíl spočívající v teplotě, při které jsou nové prameny připevněny k základně. Vlasy, které máte, jsou základem. Salony obvykle nabízejí několik technik: italské, anglické, španělské, stejně jako budování technologie Ring Star. Nejspolehlivější a nejdokonalejší je italská technika, která se provádí horkou metodou. Pomocí této metody můžete počítat s tím, že prameny trvají asi šest měsíců. Když je tento termín dokončen, mohou být bez problémů odstraněny a pak zajištěny novými.

Jak zvýšit vlasy tímto způsobem? Je to velmi jednoduché. S pomocí keratinových kapslí jsou prameny vlasů upevněny na vlastní kořeny pomocí vyhřívaných pinzet. Tato metoda připojení je velmi trvanlivá, což vám umožní klidně vyčesat elegantní vlasy.

Další horká metoda je angličtina. Předpokládá, že všechny vlasy nejsou upevněny na kořeny, ale na špičky pomocí pistole. V místě lepení se vytvoří malá kapsle. Velikost a viditelnost kapslí zcela závisí na dovednosti kadeřníka a čím vyšší je, tím lepší výsledek. Jak zvýšit své vlasy tímto způsobem, samozřejmě je důležité poznamenat, že velitel zahájí tento postup pouze v případě, že délka vlasů je alespoň šest centimetrů. Prameny jsou obvykle spojeny s okcipitální a časovou částí hlavy a budou trvat tři až čtyři měsíce.

Jak zvýšit technologii vlasů Ring Star? Používají se kov-keramické kroužky, jejichž průměr není větší než tři milimetry, s jejich pomocí prameny jsou fixovány na vlasy. Tato metoda je nejjemnější a po čtyřech měsících lze kroužky snadno odstranit. Vzhledem k tomu, že zařízení jsou namalována v různých barvách, může velitel rychle najít potřebný odstín, aby byl nenápadný. Tato metoda je vhodná v tom, že rozšíření lze provést i při velmi krátkém účesu nebo na jednotlivých pramenech.

Rozšíření slovanských vlasů je důležitou podmínkou pro nejmodernější a nejpřirozenější účes. Mnoho evropských a ruských žen nepoužívá barviva na vlasy, neuchýlí se k chemickým curlingům. Díky tomu jsou prameny velmi kvalitní a krásně a přirozeně lesknou. Slovanské vlasy mají obvykle malý průměr a zvláštní strukturu, která jim umožňuje při dokončení sladění s přirozenými vlasy.

Nejprogresivnější metodou je v současné době mikro-visící vlasy. Tato metoda absorbovala to nejlepší, co bylo ve všech ostatních. Výsledkem tohoto postupu je získat inteligentní hlavu vlasů, která se neliší od přirozené. Tato metoda je nejen nejprogresivnější, ale i nejdražší, ale výsledek je opravdu za to.

Nyní víte o nejpopulárnějších metodách pro rozšíření vlasů, zůstává volba nejlepší možnosti pro sebe, v závislosti na potřebách a schopnostech.

Prodlužování vlasů. Pozor

Drahé dívky, které se shromáždily, aby zvětšily vlasy, chci vás varovat!
Přihlašuji se ke každému slovu napsanému níže, protože vycházím zcela z osobní zkušenosti. A v žádném případě nebudu odradit někoho jiného z rozšíření vlasů, chtěl bych vás jen varovat před možnými potížemi, s nimiž jsem se osobně setkal!
Všechno to začalo před 4 měsíci. Byla tu důležitá událost, kdy jste se museli podívat na všech 100! V té době jsem měla husté dlouhé vlasy (50 cm), takže jsem nemyslel na prodloužení, potřeboval jsem vlasy na jeden den, velmi dlouho, abych si to mohl vzít, abych nepoškodil vlastní.
O hodinu později jsem už měřila vlasy se svorkami o délce 70 cm (na barretách, upevněných na kořeny). Dovolená byla nádherná. na druhý den jsem přišel s teplotou 40, takže trvalo 2 dny, dokud sanitka podezřele nezavrhla meningitidu. Pak dva týdny v nemocnici, antibiotické kapátka. 3 měsíce drobných potíží. a teď měsíc vlasy klesají katastrofálně. Třetí část hlasitosti již zmizela. Drahé drogy, pilulky, recepty babičky nepomáhají.
Před týdnem jsem se dostal do hloupé nehody, řez (v té době jsem měl tyto vlasy)
Druhý den se ukázalo, že pochází od člověka, který už dávno zemřel. A oni byli také odříznuti od non-želé. Včera spálil bez lítosti.
Nechtěl bych být překvapen, když jsem si přečetl komentáře, že jsem vynalezl vše a to je všechno nesmysl, ale přemýšlejte sami o sobě: jak by mohly pocházet tyto vlasy, vzhledem k obrovské poptávce? Existuje mnoho žen ochotných prodávat svou dlouhou lopatu vlasů?
Lidské vlasy mají nejsilnější energii, kterou nelze odstranit. Nosit na vlasy jiných lidí, přenesete na sebe neštěstí a nemoc tohoto člověka! Přemýšlejte o jeho kráse?
Hodně štěstí všem!

Host

a jak jste zjistili, že vlasy od neživých? řekli v salonu, že "ano, odřízli mrtvolu" :)

Martha

Byl jsem člověk, který je v takových záležitostech dobře znám

Host

3 tvrdé věci)), kteří byli? show psychics viděli dost))

Katiki

horor, samozřejmě, ale prameny na vlasy jsou vyrobeny z umělých vlasů (!) Vypadají jen jako přirozené, ale obtížně se zbarvují. Nevím, kde jste vzali vaše prameny, ale u prof. Umělé prameny se prodávají v salonech, nikdo vám neposkytne pin na vlasy.

Malá trouba

Ano, to nemůže být, protože miliony reklam visí na tom, že lidé nakupují vlasy a přicházejí je dát - živí lidé), i když, víte, pokud existuje nějaká podzemní organizace. V tuto chvíli nevylučuji nic.

Ursa

Ale já se jen ptám, proč, když mám husté vlasy o délce 50 cm, stavět další cm od vlasů jiných lidí? Pro jakou extravagantní událost? Soutěž "Spit-maiden beauty"? Z půl metru vlasů dobré kvality můžete udělat nějaký účes.

Martha

Nesnažím se nikomu odmítnout, aby stavěla nebo odstraňovala vlasy. Jen to považujte za nutné varovat.
A já neviním klip na vlasy za všechny mé problémy.
A vlasy byly 100% přírodní. Když zápach pálil, byla povaha vlasů.

Host

Proč jsou mrtvoly.. vlasy prodávají asijské (včetně indické) bomzhihi většinou. Je koneckonců nutné něco sníst.

Hostující host

Nevím o rozvržení, nebo ne. ale také jsem slyšela, že RELATIVES někdy souhlasí, že odtrhla vlasy od zemřelého. za peníze, samozřejmě. díky autorovi. a prostě fuck tato móda na prodlužování vlasů a hemoroidy s nimi není malá

Ursa

Vlasové folikuly jsou vždy postiženy horečkou nad 39. Antibiotika v klinickém měřítku také nejsou pro ně dobrá. Takže je normální, že po několika měsících po vážném onemocnění vlasy začnou vypadávat, a přinejmenším jednou se zajímaly o problémy s růstem vlasů, vědí, že mrtvé vlasy zůstanou ve folikulu asi 90 dní, teprve pak vypadne. Dále jsou vlasy oslabeny, už měsíc vypadají a ty, to znamená, že máš také více vlasů na to. Jak se snad vyváží váha?

Malá trouba

Nevím o rozvržení, nebo ne. ale také jsem slyšela, že RELATIVES někdy souhlasí, že odtrhla vlasy od zemřelého. za peníze, samozřejmě. díky autorovi. a prostě fuck tato móda na prodlužování vlasů a hemoroidy s nimi není malá


kování se 0_o 0_o 0_o

Nicméně

Jaká je noční můra! v březnu jste se zlepšili? a jak skutečně zjistit, zda jsou odříznuty od živé věce či nikoliv, samotné vlasy jsou dokonce i v případě, že je přirozená již mrtvá a každá věc patřící k vlasům člověka, dokonce i náramkové hodinky, má energii

Elena

A kde jsou prodávány vlasy (art.) A kolik stojí?

Mnoho

Stejné vlasy objednaly tady na vlasy na internetu. (i když mám délku 50 cm, je to jen o málo déle než moje rodina, ale dává velmi krásný zvuk. Omlouvám se, nebylo to déle, 70 cm by bylo skvělé.) Obecně platí, že není mé štěstí. Vypadají skvěle, nelze je odlišit od svých příbuzných v barvě a struktuře. Někdy zapomínám, že jsou na mé hlavě. Není vůbec patrné, že to není vaše, můžete udělat nějaký účes.. Každým dnem mám spoustu komplimentů a cítím se jistě a krásně (měl jsem komplexy kvůli mým tenkým vlasům, byl jsem v rozpacích, že je nechám venku). Nikdy mě nezklamali! Nechtěla jsem se jim vzdát !!)) Vůbec jsem nemyslel, kdo zvykli vyrůstat), že byli čistí, podstoupili spoustu ošetření, než jsem se tam dostal, a nejsem si jistý, že by to hrozilo.

Diana_volturi

Noční můra! Nikdy se v životě nedotknu paruky!

Martha

jaký je rozdíl i když ne z mrtvoly, pak z hlavy člověka, který není nejúspěšnější a šťastnější. jakmile jsem prodal vlasy. nebo z ženských kolonií. a pak je oblékáme sami a nevíme, odkud pocházejí nemoci a neúspěchy.

H

Nechápu, autor napsal, že vlasy na vlasy. Okamžitě odstranit osudu nebyl? zdá se, že jsou odvezeni na noc. co má nahromadění?

Martha

Jaká je noční můra! v březnu jste se zlepšili? a jak skutečně zjistit, zda jsou odříznuty od živé věce či nikoliv, samotné vlasy jsou dokonce i v případě, že je přirozená již mrtvá a každá věc patřící k vlasům člověka, dokonce i náramkové hodinky, má energii


Už je všechno v pořádku, díky!
Zvažujete energii hodin a ekvivalentu vlasů. ))

Martha

Nechápu, autor napsal, že vlasy na vlasy. Okamžitě odstranit osudu nebyl? zdá se, že jsou odvezeni na noc. co má nahromadění?


Ihned jsem je vzal) na noc, pak se nosit po dobu 2 měsíců, ležel doma. A záležitost není v postupu rozšíření, ale v materiálu, který nosíme. Co je zde nepochopitelné?

Avers

jaká hrůza autorovi, prosím, otevřete zdroj informací

Špatná nevlastní matka

úplný nesmysl, nevinujte autora ve všech vlasů. Nosím na trhlinách přírodní praskliny vlasů. nic se mě nestalo, manžel se prostě nelíbí něco, ale líbí se mi to - ne každý den. Všechno je jen náhoda. Ale co šperky přešly z generace na generaci? Kameny také získávají energii. Není třeba se obtěžovat, spálit a zapomínat na to. Ledviny jsou transplantovány lidem - a to je taková energie! Relaxujte a žít tiše. Hodně štěstí.

Host

ya tozhe nashy nakladnie vse ok hlasovat rasmeshili blin

Host

V obci začal ráno. tedy když jsem si stavěla vlasy, dostala jsem vlasy šťastné osoby? OA, když jste odstranili štěstí v paměti?)

Kitty

Taky se cítím špatně, protože je lepší nosit někoho jiného lidského vlasu), bylo by lepší nechat to udělat, kdybych se rozhodl pro takovou umělou kvalitní práci. Cizinci by se samy nenechali nosit ani bez postavení autora. Nikdo neví, od co je lidé berou. A daleko od nejšťastnějších lidí prodávají vlasy, vím jednoho z mých spolužáků. častěji ze skutečnosti, že žijí v chudobě.

Kitty

vlasy nejsou ledviny)) vlasy jsou hlavním energetickým centrem lidí a myšlenek))

Avers

a v Ayurvedě, vlasy (jako nehty) jsou odpadky) a pak si myslete, že nosíte odpad jiných lidí; vlastní - polovina potíží ještě)

Eva

Tam byl program v televizi, odkud oni berou tento nejvíce přirozený vlas. V Indii je někde nějaké svaté místo, kde všichni poutníci všeho holí. Tam je všechno zakoupeno pytlíky, tříděné, umyté atd.

Lucy

a v Ayurvedě, vlasy (jako nehty) jsou odpadky) a pak si myslete, že nosíte odpad jiných lidí; vlastní - polovina potíží ještě)

Host

A co je překvapivé? Vlasy ano! odříznut od mrtvých.
A dříve v koncentračních táborech odřízl paruky. Tak co

Host

Ano, to nemůže být, protože miliony reklam visí na tom, že lidé nakupují vlasy a přicházejí je dát - živí lidé), i když, víte, pokud existuje nějaká podzemní organizace. V tuto chvíli nevylučuji nic.


Ano, ale existují velmi chudé země a tato záležitost je jistá a pak není naživu

Popelka

Jak upevňují klipy? Otáčením? A jak vypadají tyto klipy? Jen zajímavé.

Host

Ano, to nemůže být, protože miliony reklam visí na tom, že lidé nakupují vlasy a přicházejí je dát - živí lidé), i když, víte, pokud existuje nějaká podzemní organizace. V tuto chvíli nevylučuji nic.

Host

ano zatraceně moje přítelkyně neustále vlasy rostou zdravé jako kůň žije má zábava muži se otočí, jak chce

Martha

Ale nevíme, jak člověk žije s ledvicí dárce)
Za druhé, vlasy staví na estetiku a dárcovské orgány zachraňují životy. Cítit rozdíl?

Martha

Ano, a vlasy, které vyrůstáte, se ukáží, jsou odvedeny od mrtvých lidí ze žen ve věznicích. Victoria Beckhamová, populární zpěvačka a manželka světově proslulého fotbalisty Davida Beckhama, přiznala, že její účes byl vyroben z vlasů ruských žen. "Můj stav je vlasy ruských vězňů. Mám celou kameru na hlavě," řekla zpěvačka. Její slova cituje The Times v materiálu, jejíž překlad je publikován Inopressa.Ru. Ženy, které zvyšují své účesy na úkor vlasů jiných lidí, se mohou nevědomky stát nositeli ponurých tajemství, píše deník.

Martha

Klienti nejčastěji nevědí, že jejich nové tlusté vlasy kdysi patřily k ženským vězňům, dětem nebo duševně nemocným z Ruska. "Pokud půjdete do vězení s dlouhými krásnými vlasy, pravděpodobnost, že to zůstane nedotčené, jsou velmi malé. Ženy jsou řečeny, že jsou kvůli všicím krájeny na hygienu, ale to není pravda. malý podnik je na straně, "říká Lyudmila Alpernová, zástupkyně ředitele Moskevského centra pro podporu reformy trestní justice. Je pravda, že kadeřnice Victoria Beckham Feloni Georgio říkala, že neexistují důvody k tvrzení, že vlasy pro zpěváka byly získány nelegálně. "Přestože to jsou vlasy z Ruska, nejsou nutně od vězňů," řekla.

Martha

Slavný kadeřník Simon Forbes, který vynalezl rozšíření vlasů, považuje použití "přirozených" vlasů za nemorální. Řekl, že ženy si nejsou vědomy původu vlasů a budou zděšeny, pokud pochopí, "co je to dodávka produktu". Forbes používá pouze umělé vlákno. "Teď už slyšíme všechny hrůzy. Proč by ženy s tukovými peněženkami, pokud o tom nevěděly, se chlubily vlasy ruských vězňů?" Říká. Správný editor časopisu Shopping Guide William Sankey uvedl, že mnoho vlasů, které se používají v londýnských obchodech, pochází z Ruska. Současně stále více kadeřníků znepokojuje původ lidských vlasů. "Publikovali jsme materiály o tom, jak je řešit u žen v psychiatrických léčebnách a věznicích. Chceme, aby o tom věděli spotřebitelé ještě před rozhodnutím," řekl William Sankey.

Martha

Ve Spojeném království dovoz a používání lidských vlasů nepodléhá kontrole kvality, nepodléhá povinnostem a vůbec není regulováno. "Jelikož neexistují žádná omezení, nevíme, odkud pochází vlasy," řekla mluvčí britského oddělení celních a spotřebních daní. Předtím byly lidské vlasy dovezeny z Indie a Číny. Ale vlasy ruských žen se lépe hodí pro anglické dámy. Předtím, lidské vlasy, Spojené království dováželo hlavně z Indie a Číny. 60% vlasů z Indie pochází z chrámu Tirupati, kde denně až 15 000 poutníků pokrývá hlavy.

Martha

Martha, zmizla vaše meningitida bez stopy? :)


Host, Moje meningitida naštěstí nebyla potvrzena. Lékaři nerozuměli, co je příčinou tak závažného onemocnění. Teď je vše v pořádku. Vystěhovala vyznamenání, bude se oženit. tak je všechno v pořádku
Domnívám se, že je nutné objasnit tuto skutečnost pro lidi, jako je Guest 42!

Vizavi

Marthe, nosíš příliš mnoho nápadů na vlasy. Samotně jsem četl článek o rozšířeních vlasů, odkud pocházejí a jak se s nimi zachází. Ve skutečnosti se na východě vlasy často prodávají, jelikož je mnoho z nich, ale jsou méně vhodné z hlediska struktury pro Evropany. tím více, pokud jsou vlasy zbarveny, pak se zhorší. ale viděl jsem na velmi dlouhou dobu a často oznámení o nákupu vlasů z 30 cm (něco jako) v mém rodném městě. Dokonce jsem si myslela, že prodám vlastní. ale manžel to neumožňuje))

Vizavi

Prodloužení vlasů je v zásadě obtížné, můj manžel je kadeřník obecně kategoricky proti takovým manipulacím.
všechny osobní věci, jako jsou vlasy, silné laky, žehlení, pryžové pásy, kamínky jsou škodlivé
lépe se starají o své vlasy

Martha

Máte pravdu, od 30 cm V podstatě nakupují od 50 cm (s ohledem na řezání špiček) Tak co by měla být počáteční délka tak, aby žena, která prodala vlasy, nezůstala plešatá? Někde vidím 60-70. Znáte spoustu žen, které nesly své vlasy na prodej? Nevím jedno a nikdy jsem neslyšel. Zejména ceny uvedené v oznámení jsou cena za kg (.) A na hlavě vlasů je gram 100.130 maximum. Pokud tuto částku rozdělíte o 10, nevypadá to tak moc, přesně o penny.

Vizavi

mimochodem, vlasy jsou vystaveny fumigaci a tepelnému ošetření. tak teoreticky by měla být energie zničena.

Kde myslíte, že vlasy pocházejí z rozšíření vlasů?

Nalezeno na internetu.
Někdo jim to dává, že? Máte spoustu přátel, kteří si darovali vlasy? A k dodání je třeba minimálně 50 cm, takže je třeba holí na plešatý, takže je minimální délka prodeje a vaše vlasy pomalu roste. Máte mnoho známých holohlavých dívek?

Jejich bezdomovci a alkoholici si půjčují peníze, že? Jejich vlasy se neberou, jsou krátké a matné.
Jsou přivezeny z nejchudších zemí, jako je Indie? Ne, asijské vlasy jsou nejlevnější, s nimiž je těžké pracovat, nemůžete je zvlnit ani provádět žádné jiné manipulace. A věřte mi, že jsem v asijských zemích a všechny dívky mají dlouhé vlasy, nikdo je neprodává, ani o tom nevědí.

Všechny výše uvedené příběhy budete slyšet v kosmetických salonech.

V márnici pracuje přítel. Z jeho příběhu.
To je místo, kde je nasazena kolosální podnikání.
S neidentifikovanými těly (a tam je více než polovina), vlasy jsou zcela oholil. S identifikovanými mrtvoly jsou vlasy oholeny od zadní části hlavy, takže si jejich příbuzní nevšimnou. Obležte těsně předtím, než se tělo umístí do rakve, a vše úspěšně maskované odborníky na přípravu mrtvol pro pohřbu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy