logo

Celá pravda o vlasových barvách

chtěli změnit obrázek, ale nechtějí pokazit vlasy barvou? Použijte tónový balzám! Co jiného tak pečlivě barvit vlasy, přináší dlouho očekávané změny a dokonce vám pomohou změnit váš obrázek co nejčastěji! A řekneme vám jak, proč a co si vybrat!

Barevný odstín: jak to funguje

V tomto nástroji zázraku je barvicí pigment, který nemůže proniknout hluboko do vlasové šachty a jako by jej obklopoval. Náraz je pouze horní vrstva váhy a vaše přirozená barva zůstává nezměněna, jen ji chvíli schováváte. Stín vlasu se mění, ale ne dlouho, a po každém šamponování se postupně odmyje. Je to vlastnost tónového balzámu, která vám dává příležitost experimentovat s novou barvou vlasů a také pečlivě pečuje o vaše kadeře. Z obvyklého balsamového odstínu se skutečně liší pouze za přítomnosti pigmentu.

Barevný odstín: výhody

 • Balzám obsahuje šetrné komponenty, které nepronikují do struktury vlasů, což zaručuje zdraví vašich vlasů po barvení.
 • Výsledek barvení není tak stabilní jako po běžném barvení, takže můžete experimentovat s barvami stejně, kolik chcete, bez strachu o vlasy.
 • Po nanesení tónového balzám se vlasy stávají lesklé a hedvábné.
 • Vlasy po barvení nevyžadují zvláštní péči.

Důležité nuance

Pokud máte tmavé vlasy, můžete bezpečně experimentovat s jakýmkoli odstínem. Ale buďte připraveni na to, že světlé odstíny nejsou pro vás.

Pokud jste majitel blond vlasů, pak všechny odstíny na nich budou vypadat světlejší a bohatší. Nehrozíte, že byste okamžitě použili tmavé barvy, abyste se s kapitánem lépe poradili V opačném případě se nemusí dostat to, co očekáváte. Ale měděné, popelové, zlaté, světlé blond a medové odstíny platí odvážně!

Po obarvení balzám se nedoporučuje okamžitě natřít odolnou barvou, může reagovat s pigmentem barviva balzámu, takže výsledek může být nepředvídatelný. Je lepší počkat, dokud nejsou vlasy zcela vymyty.

Barevný balzám: jak používat

Neměli byste mít žádné potíže, slibujeme. Všechny balzámy jsou stejné jako u druhého, vždy vždy jednáte stejným způsobem. Existují však nástroje pro odstín některých výrobců, které vyžadují shodu s určitými nuancemi, proto si před použitím přečtěte pokyny.

1. Umyjte si hlavu svým oblíbeným prostředkem (to je velmi důležité, na špinavých vlasech jsou možné nepříjemné překvapení) a namočte si vlasy ručníkem. Vaše vlasy by měly být mokré, ale ne tolik, že z nich voda tekla.

2. Nasaďte si rukavice a stlačte balzám na dlani, sejměte všechny vlasy. Nebudete mít žádné potíže - produkt je perfektně distribuován přes vlasy.

3. Položte plastovou čepičku na hlavu a nechte balzám po dobu 20-40 minut. Přesný čas musí být uveden na obalu. Mějte na paměti, že čím delší je odstín vlasů, tím bohatší je stín.

4. Po uplynutí doby, kterou jste si vybrali, umyjte vlasy teplou vodou, dokud nebude zcela transparentní.

Barevný odstín: nevýhody

Tón znamená neškodit kudrlinkám, protože v kompozici neobsahují amoniak a jiné agresivní látky. Ale stále existují některé nevýhody: · Barvicí pigment na povrchu vlasů může utěsnit ručníky, takže po každém šampónu použijte takový, který není škoda. · Buďte opatrní v dešti nebo na sněhu, máte strach z vlhkosti. Když tekoucí z vašich vlasů, voda bude barvena pigmentem, můžete si obarvit oblečení. Je snadné umýt, ale představte si, jak překvapilo obklopující vzhled barevných kapiček na vašich vlasech.

Nejlepší odstíny balzámů na vlasy:

1. "L'Oréal Professional Serie Expert" - odstín pro blondýnky, kteří se chtějí zbavit nepříjemné "žloutky" kudrlin a dalších dívek, které sní o bohaté barvě bez poškození vlasů.

Nejlepší odstín vlasové balzámy

Chcete vypadat vždy jasně a v pohodě? Zdá se, že tradiční barviva na vlasy jsou nudné? Můžete rozšiřovat svůj obraz pomocí odstínů barvy. Jak přesně zvolit tónovaný balzám a nebrat špatnou volbu, řekneme dále.

Tonic (to je dobře známý "tonik") se dostal do užívání před mnoha lety. Pomocí tohoto nástroje můžete barvit prameny v libovolné barvě a stínu bez amoniaku a dalších destruktivně působících čisticích prostředků. Princip použití toniků je jednoduchý: pokrývají vlasy nahoře barevným filmem, který se postupně omývá na původní barvu. Můžete tedy experimentovat volně, bez strachu z poškození kudrlin. Množství výhod použití tónovacích prostředků zahrnuje další efekt laminace - objem, hustota a lesk, bez ohledu na zvolenou barvu.

Chcete-li vybrat ten nejlepší balzám, měli byste vzít v úvahu následující faktory:

 • Původní barva kudrlin. Tento faktor hraje zásadní roli v tom, jak se vaše vlasy budou starat s použitím balzámu. Majitelé světlé přírody (světlé blond, červené, blond) se kudrlinky hodí jakýmkoli způsobem. Toto pravidlo platí také pro šedé prameny. Majitelé tmavých odstínů (kaštanová, tmavá blondýnka, světle hnědá, kaštanová, černá) musí lépe zvolit balzám, protože existuje riziko, že účinek toniků bude téměř nepostřehnutelný.
 • Typ vlasů Při výběru tonika musí být zohledněna struktura a tloušťka každého vlasového hřídele, stejně jako tendence k suchu nebo olejovitosti. Například poškozené porézní vlasové tyčinky snadněji absorbují pigment z balzámu a stěží se vymyjí v místech deformace, zatímco barva se rovnoměrně odmyje od zdravých kudrlin. U mastných vlasů se nedoporučuje používat dlouhodobé balzámy, protože mohou způsobit ještě větší znečištění a těžší prameny.
 • Délka pramenů. Délka kadeří přímo závisí na množství stráveného balzámu. Také, s délkou 25-40 centimetrů, musíte používat služby profesionálního stylisty, protože bude problematické jejich barvení a barvení sami rovnoměrně.

Stejně jako každá kosmetika mají tonika řadu výhod a nevýhod, od kterých si můžete vybrat nejlepší balzám pro vaše kadeře.

Výhody tónovacích balzámů zahrnují:

 • Temporálnost. Schopnost udělat něco neobvyklého s vlasy bez rizika, že zbývá s touto barvou, dokud nové prameny nevyrůst, se zdá být pro mnoho zákazníků nesmírně lákavé. Když je tonikum vymyta, můžete se vždy vrátit buď k původní barvě nebo vyzkoušet novou barvu. A to všechno bez rizika, že se vlasy utírají kvůli neustálému barvení.
 • Dostupnost Pokud by starší vysoce kvalitní tonizující balzám byly velmi drahé a levné výrobky byly špatně kvalitní a škodlivé, nyní je na trhu k dispozici široká škála, která uspokojí potřeby většiny žen.
 • Neškodnost Tento faktor také činí tonizující balzámy velmi okouzlující v očích zákazníků, protože vlasy jsou něco, na co si pravidelně vážíme a pečujeme. Nebylo by žádoucí poškodit je jedním neúspěšným obrazem a překonat přirozený lesk, tloušťku a luxusní objem.

Nevýhody toniků zahrnují:

 • Vymytí. Tento proces probíhá pro každý typ vlasů zcela individuálně. Existují případy, kdy po řádném použití je výrobek držen až do prvního mytí hlavy. Pokud by prameny byly poškozeny, může docházet k nerovnoměrnému vyluhování a kudrlinky budou vypadat neuspořádaně.
 • Marco. Neexistují žádné výjimky, když ráno po malování polštář a lůžkoviny byly stejné barvy jako vlasy. Také mohou na ručníky, oblečení a kůži zůstat barevné skvrny. Na rozdíl od amoniakálních inkoustů jsou vysoce korozní a omývání barvy z rozkroků nebo kůže na čele, krku a uších se stane velkým problémem.

Nezapomeňte na kontraindikace. Používání tonálních balzámů způsobuje alergie. Chcete-li to zkontrolovat, měli byste tenký proužek balzámu na tenké kůži zápěstí nebo v blízkosti lokte a počkat na den. Pokud během této doby nedošlo k zarudnutí, svědění a dalším známkám alergie, můžete produkt bezpečně aplikovat na kadeře. V případě kontaktu se slizními očima je třeba nos a ústa umýt teplou vodou až do úplného čištění. Také malování by mělo být prováděno v tlustých rukavicích, aby se barva nedostala na nehty a nebyla absorbována do nich.

Vytvořili jsme seznam nejoblíbenějších zákazníků produktů, tónování.

Nejlepší rozpočet tónování balzámů

Tonik vlasový balzám

Pravděpodobně každá dívka dříve nebo později používá tonikový balzám "Tonic", který se stal společným podstatným jménem všech dočasných barev. Tento lék však nejlépe spadá na šedé kudrlinky nebo světlé barvy. Základem produktu je extrakt z lnu, který chrání vlasové folikuly a tyčinky před chemickým napadením. Je nutné, aby byl výrobek ponechán v rozmezí 3 až 5 minut, aby se dosáhlo přirozené barvy, od 10 do 20 minut, aby se získal odstín, od 30 do 50 minut, aby se dosáhlo stabilní a jasné barvy. Chcete-li zvýšit účinek, po nanesení balzám zakryjte vlasy plastovým uzávěrem a ručníkem nahoře. Po uplynutí požadovaného časového období produkt vypláchněte vodou a použijte balzám pro barvené vlasy. Pokud překonáte tonikum na vlasy, jednou je umyjte šamponem.

Vlastnosti:

 • tónování;
 • pro jakýkoliv typ kudrlin.

Výhody:

 • obrovská paleta barev;
 • schopnost vytvářet světlý odstín nebo světlé barvy na kudrlinky;
 • dlouhodobě udržuje prameny;
 • snadno umýt kůži;
 • změkčuje prameny, pomáhá při česání;
 • dává zdravý lesk.

Možné nevýhody:

 • může se po umytí hlavy špinit;
 • nerovnoměrně odmyt;
 • mohou být alergičtí na složky;
 • není vhodný pro světlé vlasy.

Tónovaný balzám pro vlasy Leganza

Tónovaný balzám od bulharské značky Leganza je vyvinut na základě antialergenní formulace. Skládá se z marka z arganu, makadamie, oliv, avokáda, jojoby, mandlí a ši. Nástroj nejen natírá, ale také obnovuje, posiluje, vyživuje a tónuje vlasové šachty a žárovky. Po použití získáte jednotnou a luxusní barvu, fenomenální lesk. Balzám se aplikuje po dobu 5 minut až půl hodiny, v závislosti na tom, jak intenzivní barva vás zajímá.

Vlastnosti:

 • pro tónování a barvení;
 • pro všechny typy pramenů.

Výhody:

 • navíc léčí a posiluje kudrlinky;
 • nepoškozené po prvním opláchnutí;
 • tonikum rovnoměrně spadne na prameny;
 • barva se dlouhodobě udržuje a postupně se promyje (včetně šedé barvy).

Možné nevýhody:

 • přírodní oleje mohou způsobit alergie;
 • efektivně nezbarví všechny typy vlasů.

Estel Profesionální láska Ton Hair Color Balm

Tónovací balzám z kosmetické značky Estel je založen na jedinečném složení, které chrání vlasové tyče před negativním vlivem prostředí: teplotou, vlhkostí, solí a ultrafialovým zářením. Výrobce nabízí širokou škálu barev a odstínů, které uspokojí nejsložitější chuť. Extrakt mangového ovoce, který je součástí, aktivně obnovuje práci vlasových folikulů a urychluje růst silných a zdravých kudrlin. Aplikujte po dobu 20 minut na půl hodiny.

Vlastnosti:

 • pro zbarvení kudrlin;
 • pro všechny typy pramenů.

Výhody:

 • kosmetický efekt po salonu;
 • změkčuje, vyrovnává a přidává objem pramenů;
 • je použitelná jak pro přírodní, tak i šedé, a pro lakované kroužky;
 • bohatá paleta odstínů;
 • nezpůsobuje alergickou reakci;
 • není snadno znečištěné;
 • příjemná vůně, pevně držící na kudrlinkách.

Možné nevýhody:

 • potřebujete asi 45 minut pro bohatou barvu vlasů;
 • neposkytuje nasycené nebo kyselé odstíny.

Nejlepší profesionální odstín barvy

Tónovací balzám Revlon Professional Nutri Color Creme 3v1

Náprava pro tónování značky Revlon je schopna nejen rovnoměrně a hluboce zbarvit prameny, ale také dát fenomenálním vibrujícím leskům. Balzám je považován za jeden z nejrychlejších, protože stačí ho držet na prameni po dobu 3 až 5 minut, poté opláchnout. Navíc tento nástroj vyživuje vlasové šachty a chrání je před slunečními paprsky nebo solí obsaženými ve vodě.

Vlastnosti:

 • udržovat barvu na vláknech;
 • pro dříve namalované kudrlinky.

Výhody:

 • obnoví barvu po vyprání barvy;
 • profesionální kosmetická péče o kadeře;
 • vhodné balení s dávkovačem;
 • vyrovnává celkový tón vlasů.

Možné nevýhody:

 • relativně rychle vymyt;
 • neefektivní pro barevné prameny.

Tónovací balzám Kapous Professional Life Colouring Balm

Výrobek z kosmetické značky Kapous byl uvolněn speciálně pro péči o dříve namalované prameny. Vzhledem k tomu, že neustálé používání amoniaku a jiných zjasňovačů obsahujících jiné barvy pokořuje vlasy, použití tonizačních balzámů pomůže udržet jednotnou barvu kudrlin. Navíc nástroj jemně vyživuje a posiluje poškozené vlasové tyče, chrání před mechanickým stresem a ultrafialovým zářením. Balzám se udržuje na kadeřích od několika minut do půl hodiny, v závislosti na požadované intenzitě.

Vlastnosti:

 • udržovat hlubokou barvu;
 • pro barevné prameny.

Výhody:

 • vrací vlasy bohatou a hlubokou barvu;
 • dlouhodobý účinek;
 • hydratuje a obnovuje poškozenou vlasovou čáru.

Možné nevýhody:

Vitality's Art Espresso Balzam

Profesionální tonální balzám od italské kosmetické značky Vitality's dokáže nejen obnovit vlasy hlubokou a bohatou barvu, ale také je obnovit po mnoha barvách. Univerzálně použitelné pro přirozené nebo barevné kadeře. Keratin a bílkoviny, které tvoří základ, nejenže činí vlákna silnými a elastickými, ale také aktivují práci vlasových folikulů, čímž se zrychlí růst kadeří.

Vlastnosti:

 • pro barvení a obnovu kudrlin;
 • pro všechny typy pramenů.

Výhody:

 • intenzivně obnovuje požadovaný odstín vlasů;
 • změkčuje a oživuje kudrlinky;
 • vhodné balení s dávkovačem;
 • ekonomické;
 • urychluje růst vlasů.

Možné nevýhody:

 • nedává jasný výsledek na nenatřených pramenů;
 • promyje 3-4 šampony.

Závěry

Barevné balzamy pro tvorbu barev zahrnují Tonika, Leganza, Estel a Vitality's.

Chcete-li zachovat dříve použitou barvu, doporučujeme používat výrobky z profesionální řady od značek Revlon a Kapous.

Proč potřebujeme vlasové tonizační balzámy

Co je tonikum?

Touha po malování vlasů alespoň jednou v životě nastává u každé ženy. Ale ne vždy výsledky experimentů jsou úspěšné, protože permanentní barviva obsahují celou řadu chemikálií, které ničí strukturu kadeří. Použití tónovacích balzámů na vlasy je bezpečnější způsob změny obrazu.

Tajemství popularity finančních prostředků spočívá v jejich složení a dopadu na prameny. Většina produktů neobsahuje amoniak ani peroxid vodíku, což má negativní vliv na kudrlinky a pokožku hlavy.

Tonika jsou nasycena užitečnými látkami a jemnými barvivy, které nezničí přirozený pigment zevnitř, ale obalují chloupky a působí pouze na povrchu. Dokonce i poté, co barva zmizí, váš účes zůstane v původní podobě.

Výhody

Nejvýznamnější výhodou tónování je jeho neškodnost. Někteří výrobci přidávají do kosmetických výtažků a rostlinných výtažků, olejů, keratinu a bílkovin, které zlepšují kudrlinky, činí je lesklé, elastické a poslušné. Můžete získat nejen nový odstín, ale také zlepšit prameny pomocí procedur.

Produkt také pomáhá neutralizovat žlutost, která se často objevuje na světlých barvách. Složení těchto balzámů jsou purpurové nebo modré pigmenty, vrácené vlasy dokonale a krásný tón.

Profesionální tonikum obsahuje filtry, které chrání před ultrafialovým zářením, což je zvláště důležité v teplé sezóně. Další výhody:

 • rozmanitá paleta;
 • snadné použití;
 • některé produkty mají kumulativní účinek, přičemž každé zbarvení odstín se stává nasyceným a trvá déle;
 • nízké náklady ve srovnání s vysoce kvalitními trvalými barvami;
 • schopnost experimentovat s odstíny bez poškození vlasů;
 • výborný kosmetický efekt - kudrlinky jsou hedvábné a lesklé.

Nevýhody

Navzdory mnoha výhodám nemůžete ignorovat nevýhody toniků. Za prvé, dávají krátkodobý výsledek, odstín je vyprázdněn po několika týdnech. Nicméně, to vypadá rovnoměrně, aniž by vznikly výrazné přechody, takže účes zůstává v pořádku, dokud není pigment úplně odstraněn.

Chcete-li zachovat barvu, budete muset často malovat, asi jednou za 2 týdny. Pokud vezmeme v úvahu, že finanční prostředky nezničí vlasy, není tento okamžik kritický.

Některé dívky si stěžují na nerovnoměrný projev tónu na hlavě vlasů, nejčastěji je problém překvapen těmi, kteří se neobtěžovali číst instrukce a balzám správně.

Nevýhody zahrnují následující charakteristiky:

 • neschopnost radikálně měnit barvu - balzámy působí v rozsahu 2-3 tónů, ne více;
 • překrývající prameny - ale existuje jen málo těchto výrobků a výrobci o tomto vedlejším efektu píšou v pokynech;
 • neschopnost malovat přes šedé vlasy, když je více než 40%, a dokonce i když jste se pod skvrnkou podařilo skrýt bílé zámky, objeví se velmi brzy;
 • nedostatek tak bohatého výběru barev, jako v odolných barvách;
 • získání neočekávaných výsledků na předbarvené chemické kompozice, kadeřavé vlasy a vlasy ošetřené hennou.

Dobrý balzám pro tonizaci s několika úkoly najednou. Změní odstín, podtrhne základní tón, zdůrazňuje strukturu účesu, dodává pramenům lesklý lesk a pomáhá napravit nedostatky v rozjasnění.

V závislosti na sadě funkcí mohou být všechny balzámy rozděleny do následujících typů:

 1. Neutralizátory pro blondýnky. Tonic je nejlepší způsob, jak se zbavit žloutnutí a zrzky, která se nakonec objeví na vyčištěných kadeřích. Neutralizuje výsledky oxidace, okamžitě změní nevzhledný tón na vzácný popel. Doporučuje se používat výrobky průběžně, aby se zachoval účinek zbarvení déle.
 2. Odstíny tónů, které poskytují hloubku základní barvy. Tyto výrobky dokonale zdůrazňují přirozený odstín, zesílí a bohatěji. Je také vhodný pro udržení tónu získaného barvením sloučeninami amoniaku. Mějte na paměti, že mezi postupy musí být nejméně dva týdny, aby se vlasy obnovily a pigment se zobrazil správně.
 3. Laminovací výrobky. Obsahují keratin, silikon, bílkoviny a další látky, které vytvářejí na povrchu kadeřů neviditelný lesklý film. Naplňují dutiny pórovitých vlasů, zavírají váhy kůžiček, dávají kudrlinkám elegantní lesk a objem a posilují jejich strukturu.

Funkce výběru

Výběr dobrého balzámu, který uspokojí všechny vaše potřeby, je poměrně jednoduchý. Nejprve rozhodněte, které úkoly by měl tonik provádět. Pečlivě prostudujte jeho složení - upřednostňujte výrobky, které neobsahují peroxid a jiné škodlivé chemické látky.

Zvláštní pozornost věnujte stínu, pro každou základnu jsou použity různé barvy. Vzhledem k tomu, že nelze úplně změnit obraz, musí dívky vzít v úvahu jejich počáteční tón.

Zvažte, kterou paletu stojí za to věnovat pozornost.

 • černé vlasy mohou být zbarveny v barvách palety kaštanu, čokolády nebo hnědé, popelce, lilek, červená, měď atd.;
 • tmavá blond a hnědá nejčastěji zbarvená jasnými barvami, aby získala šťavnatý a bohatý záliv: studená fialová, bronzová, červená;
 • světle hnědá barva je zbarvena všemi odstíny béžové, v závislosti na barvě obličeje, mohou mít jiný podtón;
 • Blondýnky nejčastěji používají tonikum s purpurovými pigmenty, aby udržovaly čistotu světlejší barvy, pokud chcete přidat do vlasů teplé poznámky, vyberte si produkty se zlatým odstínem;
 • Dokonce i 100% šedé vlasy mohou být maskované pomocí speciálních toniků - odstíny růžových perel, perletičky a ametystu se hodí platinové kadeře velmi rozkošně.

Stínicí balzám pro šedé vlasy se velmi pečlivě vybírá, protože výsledky závisí na individuálních charakteristikách vlasů.

Pravidla použití

Získání stejnoměrného a krásného odstínu přímo závisí na správném použití balzámu. Měli by být používány s mimořádnou opatrností, protože dokonce jemné formulace mohou poškodit kudrlinky, když pokyny nejsou dodržovány.

Chcete-li začít, pečlivě zkontrolujte anotaci k tonikum, podrobně popisuje všechny nuance postupu. Nejlepší ze všeho je, pokud bude barvení provádět odborník, ale s tímto úkolem se můžete vyrovnat sami, a to podle jednoduchých pravidel:

 • Pečlivě umyjte vlasy šamponem, je nutné pro odhalení váhy a lepší přilnavost pigmentů k povrchu vlasů.
 • Suché kudrlinky osušte ručníkem a odstraňte z nich přebytečnou vlhkost.
 • Chráníme ramena pláštěm, na ruce nosíme gumové rukavice, abychom je nepoškrábali.
 • Nalijte balzám do plastové nádoby.
 • Je nutné aplikovat tonikum speciální štětkou tak, aby každý pramen byl rovnoměrně zpracován.
 • Vydržte prostředky pro čas uvedený v pokynech. Balzám, které odstraňují žlutou barvu, jsou okamžitě omyty, jinak se místo namočené za studena může dostat špinavý popínavý nebo bažinatý odstín.
 • Dobře oplácháme vlasy tekoucí vodou, dokud se netransparentní - bude to trvat hodně času, ale neupřechávejte, jinak by zůstala nová barva na polštářkách a oblečení.
 • Hydrataci špiček s balzám na denní péči, vypláchněte po 5-10 minutách.
 • Opakujte postup v intervalech jednou za 2 až 3 týdny, aplikujte žloutnutí neutralizačních prostředků s každým šamponováním.

Kontraindikace

Tóny nemohou silně poškodit pokožku hlavy ani pokožku hlavy, protože neobsahují škodlivé chemikálie. V některých případech by však jejich aplikace měla být opuštěna, jinak byste mohli dosáhnout přesného opaku požadovaného výsledku.

Nepoužívejte formulace, pokud jste alergičtí na alespoň jednu ze svých složek. Kontrola je velmi jednoduchá - na oblast za uchem naneste malé množství kosmetiky a počkejte 24 hodin. Pokud po uplynutí této doby nedošlo k žádnému nepohodlí nebo kožní reakci, můžete pokračovat v tónování. V opačném případě vám vybraný produkt nevyhovuje.

Měl by být také zrušen následující postup:

 • velmi suché a křehké vlasy - jejich složení je ještě více poškodí;
 • jakékoliv dermatologické onemocnění nebo narušení integrity pokožky hlavy;
 • poslední barvení s amoniakem nebo permem - po nich musí uplynout minimálně 2 týdny;
 • nedávné henna nebo basma barvení - v takovém případě bude trvat až dva měsíce, než počkáte na obnovení vlasů;
 • více než 40% šedých vlasů - tato položka se však nevztahuje na speciální přípravky určené k pokrytí platinových pramenů.

Hodnocení produktu

Když přijedeme do specializovaného obchodu nebo dokonce do supermarketu, vidíme na regálech stovky balzámů různých odstínů. Ale jak si vybrat mezi nimi ten, který dokonale vyhovuje vašemu typu kudrlin? Představujeme seznam nejlepších produktů z oblíbených značek.

Celkové výsledky z Matrix

Profesionální značka kosmetiky pro péči o vlasy, se sídlem v Americe, se prohlásila na celém světě odolnými barvami. Ve své sbírce je také tonikum, díky čemuž není možné drasticky obnovit obraz mírně zcela, ale zcela bezpečně.

Neobsahuje peroxid ani čpavek, ale obsahuje komplex ceramidů, které se starají o prameny a zjemňují je. Nástroje jsou také vybaveny filtry UF, které chrání kudrlinky před negativním vlivem přímého slunečního záření a zachovávají lesk lesku.

Mezi výhody tohoto výrobku patří skutečnost, že jemně působí na vlasy, pečuje o ně, dává šlechtické odstíny, má širokou paletu 18 barev. Nevýhodou je cena (nadprůměrná), vysoká spotřeba a obtíže při spláchnutí.

Tonika z "L'Oreal"

Kosmetický gigant nabízí řadu profesionálních produktů pro různé typy kadeř.

 1. Chroma Care je vhodná pro ženy s hnědými vlasy a brunetky, jejichž paletu tvoří červené, ostružinové a čokoládové odstíny.
 2. Expertní sbírka Silver pro dámy má dvě typy balzámu: šedou a stříbrnou, eliminují žlutou barvu z přírodních, barvených a šedých pramenů.
 3. Majitelé kaštanu, lehkého kaštanu a hnědé vlasy se hodí do řady Gloss Color, která obsahuje zlatý med a červené tóny.

Mezi výhody výrobků patří snadné použití, bohaté a měkké odstíny, pečující vlastnosti, neutralizace nežádoucích odstínů. Nevýhody jsou to, že balzámy se neprodávají ve všech obchodech a je velmi obtížné umýt povrchy, pokud se neodstraníte okamžitě.

Life Colour by Kapus

Profesionální balzámy jsou ideální pro udržení jasné a nasycené barvy po barvení sloučeninami amoniaku, protože obsahují nejen pigmenty, ale také pečující přísady. Mohou také zdůraznit barvu přírodních vlasů, na přírodních tónech bude vypadat mnohem jasnější.

Tonika mají kumulativní účinek, každý nový postup dává výraznější výsledek. Pískové odstíny a palety se doporučují používat bělené nebo přirozené blondýnky, hnědá gamma dokonale harmonizuje s přírodními a barvivými hnědými vlasy, mědí se projevuje ve všech svých slávech na červených kadeřích, dává také jemný zlatý odstín vyčesaných vlasů.

Při hodnocení podle recenzí dosahují výrobky vynikající práci se všemi svými úkoly - tón ​​je hladký a neagresivní, s aplikací nejsou žádné problémy. Nevýhody zahrnují pouze vysokou cenu, která je typická pro každou profesionální kosmetiku.

Love Nuance od Estel

Dostupná a velmi cenově dostupná volba pro domácí tónování. Struktura zahrnuje nejen pigmenty, ale také keratinový komplex, který jemně pečuje o prameny. Nástroje jsou poměrně jednoduché, všechny nuance technologie jsou uvedeny abstraktně.

Odstín vypadá rovnoměrně, má svou "individualitu", protože hraje na nových vzorech v různé struktuře a barvě. Jemně postihuje vlasy, vůně je docela dobrá, takže není problém s výtažkem z balzámu.

Produkty najdete ve většině prodejen, kde bude také poskytnuta paleta, která pomůže předpovědět výsledek barvení.

Nevýhody výrobků lze připsat jeho neefektivitě - nádoba stačí jen jednou pro vlasy střední délky. Také tonikum silně požírá pokožku a různé povrchy, a proto by se měl ihned po kontaminaci vypláchnout.

London z Londa

Další produkt, který je cenově dostupný a za rozumnou cenu. Paleta odstínů je poměrně široká, prostředky, které neutralizují žlutý tón na kadeřích světla, si zaslouží zvláštní popularitu. Kompozice má přírodní betain a zvlhčující prvky, protože i použití po vyčištění nepovede k usušení pramenů.

Funguje dobře při použití na šedé kudrlinky, odstraňuje nežádoucí podtón, vylučuje barvu, vlasy vypadají dobře upravené a hladké. Tonic se prodává v každém kosmetickém obchodě, potřebujete s ním pečlivě pracovat, protože pigmenty rychle vybuchnou a nevyplachují dobře.

Vyvodit závěry

Tónování vlasů je vynikající volbou pro dívky, které nechtějí dramatické změny, bojí se zdraví přirozených kudrlin nebo sní o rozšíření jasu stínu získaného po malování.

Balzámy jsou také vhodné pro ženy, které sny přeměňují šlechtické šedé vlasy, aby se vlasy vrátily a leskly. Sortiment výrobků pro salon a domácí použití je velmi široký, můžete si vybrat finanční prostředky pro libovolný rozpočet. Bez ohledu na cenu tonikum nezkazují vlasy jako amonné sloučeniny, takže jejich použití je mnohem užitečnější.

Vyberte si balzám na vlasy - porovnání nejlepších možností

Mnoho žen se vždy chce změnit, vybírá nové účesy, účes a barvu. Některé manipulace s vlasy ne vždy přinášejí pozitivní výsledek, protože za účelem obnovení barvy z blondýna na červenou barvu budete muset několikrát používat barvu.

Výsledkem je, že vlasy oslabují, přerušují a začínají klesat.

Pro minimalizaci takových účinků vyvinuli výrobci vlasové kosmetiky vyvinuté tonické barvy, měkké šampony a barvicí balzámy.

Neškodné tonizační barvy

Tónovací balzamy značky Tonika jsou prostředkem, kterým můžete podat elegantní odstín vlasů bez chemické expozice.

Vzhledem k širokému výběru barev, přírodním přísadám a snadné přeměně z jedné barvy na druhou je tento balzám považován za nepostradatelný nástroj pro každou ženu, která následuje módu.

Vyvážený vzorec poskytuje nejen vysoce kvalitní tónování, ale i pečlivou péči. Extrakt bílého lnu dokáže vlasy uklidnit a hedvábí.

Šikovný a přirozený vzhled je dlouhodobě udržován, i když nejsou používány speciální šampony a kondicionéry pro barevné vlasy.

Barevné modré barvy jsou odstíny šedé a osvícené. Paleta "Tonica" nabízí širokou škálu odstínů, pomocí kterých můžete drasticky změnit barvu vlasů a dát jim lesk a přirozenost.

Balzám od značky Estelle

Estelle je značka oblíbené vlasové kosmetiky, která splňuje všechny standardy kvality.

Mezi hlavní výhody patří kompozice bez amoniaku, nepřítomnost peroxidu, účinek pouze na horní vrstvy vlasů, postupné oplachování po dobu 7 až 9krát, snadná a jednotná aplikace a šetrný účinek.

Existují pouze dvě řady balzám pro domácí použití:

 • Solo Ton - vhodnější pro letní použití, protože obsahuje ochranné filtry a extrakt manga, je zde 18 různých odstínů;
 • Love Nuance - tato klasická série se vyznačuje obsahem keratinového komplexu, který se stará o vlasy, je tam 17 módních odstínů.

Módní odstíny s barvou Belita Lux

Tónovací balzam Belita Color Lux pomáhá při vytváření vylepšeného obrazu, dává kouzlo a zlepšuje náladu.

Sbírka těchto běloruských balzámů má 20 odstínů, z nichž 14 je vhodných pro přirozené vlasy, 3 pro bělené vlasy a 3 pro šedé vlasy.

Požadovaný výsledek se dosáhne po prvním barvení. Navíc díky obsahu olivových a karitelových olejů se výrazně zlepšila struktura vlasů.

Vzhledem k tomu, že složení balzámu je absolutně neškodné, můžete často měnit odstíny. Zpravidla se barva vyplaví 6krát, zatímco žádné viditelné hranice nevytvářejí efekt "regrown kořenů".

Odolný tónový balzám Světlomet

Balzámy zbarvení značky Farah neobsahují v jejich složení čpavek a peroxid vodíku, proto je zajištěno neškodné a měkké zabarvení.

Hue je vyprázdněn po 5-7 krát, zatímco tam není jasný přechod mezi kudrlinky a regrown kořeny.

Po použití tohoto odstínu jsou vlasy měkké, živé a lesklé. Tento efekt je dosažen díky obsahu lopuchového oleje, extraktu z aloe vera, levandule, heřmánku, kaštanu a manga.

Paleta barev obsahuje více než 16 módních odstínů, vhodných jak pro světlé, tak pro tmavé vlasy.

Koncept Fresh Up

Concept Color Balms jsou určeny pro aplikaci na dříve zabarvené vlasy. S jejich pomocí můžete snadno udržovat jas a bohatost barev.

Tento balzám se doporučuje používat mezi skvrnami s trvalými barvivy.

Použití tohoto produktu zajišťuje nejen zachování barvy, ale i péči o oslabené vlasy. Hydratační a výživné vlasy se vyskytují v důsledku obsahu lněného oleje, včelího vosku a licitinu.

Kromě zlepšení celkového stavu vlasů se tento tónový balzám stará o pokožku hlavy a udržuje potřebnou rovnováhu lipidů.

V barevné paletě můžete vidět měděné, blond, červené, hnědé a černé moderní odstíny.

Nové vlasy s Capus

Tento odbarvovací balzám je ideální pro aplikaci na barvené vlasy, aby se zachovala barva a dodávala lesk. Pokud nejsou vlasy dříve namalovány, bude odstín více nasycený.

Pravidelné používání výrobku má kumulativní charakter, pokaždé, když se odstín vlasů stává výraznějším.

V paletě tónového balzámu Kapus je pouze šest odstínů. Doporučuje se zvolit požadovanou barvu podle těchto funkcí:

 • pískový odstín může být doporučen pro aplikaci na bělené vlasy, poskytuje neutrální odstín, který je srovnatelný s přirozeným;
 • je lepší použít hnědý odstín pro přirozené hnědé nebo barvené vlasy;
 • Měděný odstín je ideální pro červené vlasy, lze jej také aplikovat na bělené vlasy, aby získal měkký zlatý odstín.

Elite tintnye balzám L'Oreal

Lorealové odstínové balzámy jsou oblíbené u ženských publik v důsledku své lehké struktury. Nástroj je snadno rozložen po celé délce vlasů, přičemž jejich povrch je obarven bez proniknutí do struktury.

Paleta odstínového balzámu L'Oreal je prezentována ve dvou řadách:

 • L'Oreal Chroma Care je ideální pro tmavé vlasy, v paletě jsou bohaté červené, ostružinové a čokoládové odstíny;
 • Loreal ExpertSilver je vhodný pro majitele blond vlasů, nástroj účinně eliminuje žlutý odstín bez poškození struktury vlasů.

Uvedené tónové balzámy této značky patří k řadě profesionálních výrobků, ale navzdory tomu je možné je snadno zakoupit v běžných obchodech.

Bohaté odstíny z iridy

Tint balzámy Irida mají bohatou paletu barev, takže můžete bezpečně experimentovat, abyste dosáhli určitého odstínu bez poškození vlasů.

Takové stínicí prostředky neobsahují amoniak a peroxid vodíku, nicméně, podobně jako jiné podobné balzámy. Úplné promytí odstínu nastane v době 8-10.

Měkký balzám na barvení vlasů lze použít k dodávání jasného odstínu přírodním vlasům nebo k udržení luxusní barvy po barvení vlasů běžnými barvami.

Tento nástroj může být také užitečný pro dívky, které příležitostně zesvětlují vlasy. Pomocí balzámu můžete dosáhnout odstínu růžového diamantu a bílého zlata. Také účinně odstraňuje žlutý odstín, který často zůstává po objasnění.

Nový obrázek s Rocolorem

Tampónový šampon značky Rokolor má vysokou popularitu kvůli dobré kvalitě malby a přiměřeným cenám.

Když tónování nemá škodlivý účinek na vlasy, protože nástroj nepronikne hluboko do struktury. Navíc šampon má účinek laminace, která není vlastní ve všech formulacích pro dočasnou barvu vlasů.

V paletě šamponu této značky můžete vidět nejzajímavější odstíny, od nejjasnějších až po jasně červené. Tři odstíny - pro blondýnky, tři pro středně hnědé vlasy a čtyři pro červené a červené vlasy.

Názory a recenze

Před měsícem jsem se rozhodl pokusit se barvit vlasy tónem. Vybral jsem nástroj Tonic, který je cenově dostupnější.

Mám blonďaté vlasy a chtěla jsem jim dát odstín růžových perel, na bublině se právě objevil obrázek této barvy. Výsledkem jsem byl obecně šokován - byla to jasně růžová barva, která není tak snadná na umývání.

Už se bojím koupit tento tonikum, ale myslím, že ta chyba byla z mé strany, protože stín byl vhodný pro bělené vlasy.

Vždycky používám balzám na bázi Kapus, mám rád čokoládově hnědou barvu, protože barva vlasů je přirozená.

Jsem docela spokojen s účinkem, vlasy se vůbec nezhoršují, ale naopak, přicházejí do života a stávají se hladkými. Neodvažuji se vyzkoušet jiné značky, i když opravdu chci opravit L'Oreal.

Předtím jsem neustále používala odstín Farma, ale v poslední době nemohu najít svou oblíbenou barvu, říkají, že nástroj je přerušený.

Obecně jsem musel koupit něco jiného a pozornost mě přitahovala Belita Lux Color Balsam Color. Soudě podle ceny, nástroj by měl být dobrý.

Koupil jsem béžový odstín, zatímco moje vlasy byly již zesvětlené žlutým nádechem. Výsledek mě překvapil, nejen že se efekt shodoval s očekáváním, takže i žlutost zcela zmizela.

Oceňuji zdravost vlasů, takže pro jejich péči používám pouze profesionální výrobky, totéž platí i pro balzámy.

Opravdu se mi líbí značka L'Oreal, protože kvalita výrobků je vždy na špici. Koupit nátěr balzámu, nikdy se o výsledek nikdy nestarám.

Jediná věc, kterou vždy beru v úvahu, je korespondence odstínů, které vyhovují jedné nebo jiné barvě přirozených vlasů.

Vždy jsem se chtěla pokoušet o barvení vlasů červenou, ale nejsem připravena na konečné riziko, a proto jsem se rozhodl pro tento experiment zakoupit balzám Concept Fresh Up.

Moje vlasy už byly běleny předem, takže jsem očekával dokonalý výsledek a já vám řeknu, že jsem se nemýlil, zatímco moje vlasy se zřejmě znovu objevily po použití chemických čisticích prostředků. Teď vím jistě, že červená barva je moje barva!

Moje skutečná barva vlasů je kaštan, ale vždy jsem postrádala lesk a sytost barev, takže mi bylo doporučeno koupit Estelle tónování barviva.

Bez přemýšlení jsem koupil tento profesionální nástroj a použil jsem ho ve stejný večer. To je limit mých snů, barva byla nádherná s nádechem čokolády, zatímco vlasy se změkčily a byly hedvábné.

Samozřejmě, že barva je postupně vyplavena (stalo se mi to šestkrát), ale stojí to za to. Nikdy jsem nepoužíval běžné barvy, preferoval můj oblíbený výrobek.

Balzám na vlasy

Ženy se vždy snaží zkoušet nové obrazy na sobě, ale některé manipulace s vlasy ne vždy dávají pozitivní výsledek: oslabují, rozbíjí se a začínají vypadávat. Aby kardinální přeměna nezpůsobila žádné zásahy do zámků, můžete použít vlasový balzám.

Co to je?

Stínicí tonikum, šampony a balzámy mají řadu nesporných výhod, ale hlavním plusem těchto výrobků je jejich složení. Je to kombinace jemných složek, které nepronikují hluboko do struktury vlasů a nezničí je zevnitř. Po použití toniků si kudrlinky udržují lesk a hedvábnost, nestáhají se křehkými a nudnými.

Balzám pro tónování mají řadu funkcí. Některé z nich jsou pozitivní, jiné jsou negativní. Po analýze všech, můžete snadno pochopit, zda je tato metoda barvení vhodná pro vás nebo ne.

 1. Povrchové barvení. Barvící pigmenty balzámu nepronikují vlasy, ale jsou umístěny na povrchu. Na jedné straně je to dobré, protože struktura zůstává neporušená a vytvořená fólie vytváří ochrannou bariéru. Na druhou stranu tato barva je extrémně nestabilní a po 5 až 10násobku úplného vyplachování (v závislosti na značce).
 2. Schopnost experimentovat. Pomocí tonických balzám můžete bezpečně vyzkoušet nový odstín. Pokud se některý z nich nehodí, můžete prostě přestat používat tento nástroj, po několika týdnech se přirozeně vrátí barva vlasů. Přesné období, během kterého zůstává účinek barvení, je vyznačen na obalu. Některé balzámy jsou uloženy na vlasy až 2 měsíce.
 3. Zdravý lesk. Nejoblíbenější značky tónových balzámů mají měkký a jemný účinek. Vzhledem k tomu, že kudrlinky nejsou časem křehké. Naopak, jsou měkké, hedvábné a lesklé a také snadno hřebeny. Pouze některé z tonických balzám mírně vysychají vlasy, po které je třeba použít změkčovadla a zvlhčovače.
 4. Balzám lze změnit barvu vlasů o 1 - 3 tóny. A efekt bude předvídatelný, pokud jste nepoužili barvu předtím a neudělali jste perm. V opačném případě můžete získat zcela nepředvídatelný výsledek. Navíc s opatrností ve vztahu k těmto fondům by se mělo zacházet s majiteli jasných kadeří - malované nebo přirozené. V tomto případě je třeba upřednostňovat jemné odstíny v blízkosti původní barvy hlavy. Kromě toho je třeba si uvědomit, že tonikum balon-tonic může barvu trochu tmavější, ale ne naopak.

Odrůdy

Všechny balzamy na tónování lze rozdělit do několika skupin:

 1. Neutralizující tonizační prostředek pro spravedlivé vlasy. Používají se také k barvení šedých vlasů, které se časem stávají nažloutlé. Tato nezajímavá žlutá barva je snadno neutralizována pravidelným používáním purpurového pigmentového prostředku. Tyto nástroje nemusíte držet na vlasy, jsou okamžitě omyty. Po nějaké době můžete vidět, že kudrlinky získají krásný odstín popela bez nádechu žluté oxidace.
 2. Tónování balzámů, poskytující původní barevnou hloubku, sytost a lesk. Není možné změnit barvu vlasů tímto typem výrobku, obsahuje malé množství pigmentu. Takové nástroje lze nalézt v mnoha liniích, které jsou zaměřeny na udržování a saturaci barvy kudrlin, které jsou již natřeny odolnou barvou.
 3. Stále populárnější, zvláště pro ženy s roztomilými vlasy, které mají tendenci poškozovat vlasy, se stává světlejším typem prostředku s laminačním účinkem, který nejen tónuje, ale také mění kudrlinky, což jim dává brilantní lesk a hladkost. Nejlepší výrobce v této skupině, cenově dostupný a snadno ovladatelný - "Rukolor", který se stará o blond vlasy.

Oblíbení výrobci

Tam jsou desítky výrobců šampónů a balzámů na ruském trhu, ale většina kupujících vybrat jen několik značek. Některé z nich patří do profesionálního segmentu a některé do levných masového trhu.

"Malá mořská panna"

Značka Balsams "Little Mermaid" - je prostředkem, kterým můžete poskytnout luxusní odstín bez chemických vlivů. Vzhledem k široké škále barev, přírodním přísadám a snadnému přeměně z jedné barvy na druhou je tento nástroj považován za nepostradatelný nástroj pro každou ženu, která následuje módu.

Tint balzámy Estel, Belita, Colour lux, Tonic, Concept, L'Oreal, Capus. Nejlépe hodnocené

Často je snadné měnit barvu vlasů, aniž byste jim ublížili, je snadné, pokud použijete balzám. Obchody nabízejí široký výběr od profesionálních značek až po možnosti rozpočtu s různorodou paletou barev.

Co je tón balzám na vlasy

Tónovací balzámy na vlasy jsou nejoblíbenější mezi dalšími tónovacími prostředky. Obsahují pečující přísady a netěkavé barvy. Když je používáte, barevný pigment neprochází do struktury vlasů, ale pouze jej obklopuje. To vysvětluje nestabilitu tohoto barvení - to bude trvat několik týdnů, maximálně měsíc.

Barevný balzám pro vlasy (paleta umožňuje vybrat světlé, tmavé, neobvyklé barvy) může barvit vlasy ve dvou tónech. Majitelé tmavých vlasů, kteří radikálně změní barvu vlasů, nebudou úspěšní. Balzám však můžete skrýt šedé vlasy a dát vlasům vzácný stín.

Výhody a nevýhody

Každý kosmetický přípravek má výhody a nevýhody. V případě odstínového balzámu může být pro jednoho spotřebitele ctnost nevýhodou.

Rozsah barev

Prostředky pro jemné barvení mají bohatou paletu.

Někteří výrobci vyrábějí pouze klasické, známé všechny odstíny:

 • teplé blondýnky;
 • studené blondýnky;
 • odstíny světle hnědé, teplé i studené;
 • med, zlatý, jasně červený;
 • červené varianty;
 • tmavá švestka nebo modrá černá;
 • kaštan, tmavý kaštan;
 • černá.

Barevný balzám pro vlasy (paleta části výrobců obsahuje neobvyklé barvy), umožňuje vytvářet aktuální, trendové obrázky.

Mohou to být:

 • růžová;
 • broskev;
 • tyrkysová;
 • aqua barva;
 • fialová;
 • lila;
 • zelená.

Jak si vybrat balzám na vlasy

Při výběru balzámu barvy byste měli dodržovat následující pravidla:

 • Je třeba se soustředit na funkce péče, které balzám provádí - zbavit se křehkých vlasů, dělených konců, nadměrného obsahu tuku v hlavě, šedých vlasů.
 • Pokud byly vlasy barveny, pak můžete vyzvednout balzám, aby odpovídali barvě.
 • Důležitým pravidlem je, že za pomoci tónového balzám nebude možné vlasy zesvětlit. Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou vybrat z nasycených a tmavších odstínů - lilku, švestku, kávu, mochu, čokoládu, různé druhy tmavého kaštanu a mědi, červené. Tyto barvy, v závislosti na originálu, budou buď jemným odstínem a leskem, nebo více syté barvy.
 • Při výběru tonizační barvy stojí za zmínku, že vlasy budou tmavší nebo jasnější než jen 2-3 tóny.
 • Blondýnky by si měly pamatovat, že jejich vlasové toniky vypadají jasněji. Není-li třeba drasticky měnit obraz, je třeba věnovat pozornost béžovým, medovým a karamelovým tónům. Někdy mohou zlaté odstíny na bělených vlasech jít do žloutnutí a popudit - překvapit zelený odstín. Proto by se barvené blondýny měli nejprve poradit s kadeřníkem před výběrem balzámu odstínů.
 • Dívky s blond vlasy si mohou vybrat mezi jasnými barvami, které vylepšují přirozené barvy nebo jim dodávají jemný odstín a lesk a od jasnějších odstínů.
 • Aby se odstín přesně přizpůsobil, je nutné najít pokyny výrobce na obalu tónování, na jaké typy vlasů je určen - šedá, světlá, tmavá, světlá.
 • Při nákupu odstínového balzámu ve specializovaných prodejnách byste měli požádat o katalogový stůl s rozdělením odstínů podle typu vlasů s přiloženými barevnými vlákny. Tím se zjednoduší proces výběru.

Jak používat tónování vlasů

Pravidla pro používání balzámu na odstín jsou jednoduchá:

 1. Před barvením byste měli vlasy umyt pouze šamponem. Kondicionéry a balzámy na ošetření, masky na vlasy se nemusí používat.
 2. Namočte vlasy ručníkem. Je důležité, aby zůstaly vlhké, ale voda z nich přestala proudit.
 3. Pomocí štětce na barvení vlasů naneste balzám na vlasy. Je lepší začít od špičky. Je důležité rovnoměrně rozložit složení vlasů od kořenů až po špičky.
 4. Dalším krokem je položit na hlavu speciální hlavu z polyethylenu pro barvení.
 5. Pokyny pro tónování balzám ukazují, kolik chcete udržet produkt na vlasy. Postup nebude trvat déle než 25-35 minut.
 6. Opláchněte balzám na nechtěné tekoucí tekoucí vodu. Je nepřijatelné používat šampony nebo odrůdy bylin.
 7. Je důležité úplně umýt pigment z vlasů, v opačném případě zbývající produkt bude půdní oděv nebo ložní prádlo. Čistá tekoucí voda je známkou toho, že tonikum je zcela vymyt.

Bez ohledu na to, jak jednoduché bylo použití tónování a v tomto procesu jsou tuky:

 • Takže abyste snížili jas výsledného odstínu, musíte si vlasy šampónem umyt.
 • Aby bylo možné nejprve zbarvit barvu trochu lehčí než je uvedeno na obalu, můžete do balzámu přidat trochu kondicionéru pro vlasy nebo balzám na péči.
 • Můžete také získat méně živé barvy tím, že snížíte dobu expozice barviva na vlasy o 10 minut.
 • A chcete-li získat barevnější nebo tmavší vlasy, které chcete barvit, můžete prodloužit dobu barvení o 15 minut.
 • Blond vlasy mohou být odstraněny z žloutnutí za použití popílku. Při mytí hlavy je třeba do péče přidat něco docela.

Mix balzám na tón vlasů spolu s nejvíce podobný popel z palety zbavit se žloutnutí

 • Stojí za to si uvědomit, že i když se vám líbí odstín získaný v důsledku jemného barvení, nemusíte spěchat, abyste barvili vlasy barvou. Je nutné, aby byl balzám úplně umyt vlasy, jinak nebude výsledek použití odolného prostředku nepředvídatelný.
 • V případě neúspěšného barvení je možné mytí toniků z vlasů pomocí vody a šamponu, některé značky také vyrábějí přípravky pro rekonstituci.
 • Odstíny balzám od známých značek

  Ve specializovaných prodejnách a běžných supermarketech najdete široký sortiment zbarvených balzámů. Oni se liší nejen v ceně, ale také v barvě odolnosti.

  Nejoblíbenější značky:

  Estel

  Balzámy odstínu "Estel" jsou k dispozici v několika řadách. Populární je "Solo Ton". Složení produktu je obohaceno o keratiny, UV filtry, oleje. Netvrdí vlasy, posiluje jejich strukturu.

  Paleta pro vyjasněné odstíny zahrnuje:

  • ashen;
  • popelové stříbro;
  • polární;
  • perla;
  • béžová.

  Pro tmavé vlasy jsou vhodné odstíny:

  Pro tmavé blond, zlatavě měděné vlasy můžete použít následující barvy:

  • Zlatá matice.
  • Karamel a med.
  • Skořice
  • Cognac.
  • Měděné červené.

  Pro malování šedých vlasů se hodí:

  Balzám lze použít k udržení jasu a sytosti barvených vlasů a pro tónování dříve nenosené.

  Stín bude zcela vymizet z vlasů po 6 promývání.

  Belita "barevný lux"

  Ottenochny balzám na vlasy (paleta Color lux - 24 barev) umožňuje běloruskou značku "Belita".

  Paletu lze rozdělit do 3 skupin:

  • pro nevyléčené vlasy;
  • pro šedé vlasy;
  • pro bělené vlasy.

  První obsahuje 18 odstínů:

  • Varianty hnědé - horké kaštany, kaštanu, hnědé ořechy, mléčné čokolády, hnědo - zlaté, tabáku, hnědé burgundy, tmavé čokolády.
  • Měď, hnědá měď - skořice, karamel, brandy, měď-ruština.
  • Jemné barvy - světle hnědá, písečná, meruňková.
  • Varianty červené - mahagon, zralé třešně, mahagon.

  Šedé vlasy mohou být zbarveny v následujících barvách:

  Pro bělení vlasů:

  Nástroj nejen tóny vlasů, ale i jejich péče, posiluje strukturu, poskytuje lesk. Ve své struktuře šetří barviva, oleje - olivy, výčitky. Na barvu vlasů přežije až 6 výplachů hlavy.

  Záleží na počátečním stavu vlasů. Na vyčištěných odstínech je třeba déle a na dříve namalovaných místech rychleji a zdůrazňovat přirozený odstín. Při pravidelném používání balzámu ve stejném odstínu bude výsledek vždy odolnější.

  Při barvení vlasů musíte přesně dodržet pokyny. Je důležité zajistit, aby kompozice neklesla na obličej nebo na krk, neboť je obtížné ji vypláchnout. Výrobce neaplikuje balzám rukavice a štětcem.

  Cena: 150 rublů.

  Tonic

  Další možností rozpočtu tint balsam - "Tonic". Rozsah barev má velké množství odstínů. Snadné nalezení a uklidnění klasické volby pro nenosené vlasy a světlé - pro šokující obraz. V řádku balzámu jsou nástroje, které pokrývají šedé vlasy a tónované bělené vlasy.

  Pro nenosené vlasy v klasické řadě naleznete následující odstíny:

  • Dark - grafitová černá, černá, hořká čokoláda.
  • Brown - čokoláda, mocha, espresso, cappuccino, zlato-kaštan, skořice.
  • Blondýnka - klasická blondýnka, tmavá ruština, světlá blondýnka.

  Paleta neobvyklých odstínů zahrnuje:

  • Stíny červené - bohaté třešně, mahagon, vínové, mahagonové, červené jantarové, kubánské rumba.
  • Červená - indická léto, zlatý ořech, červená.
  • Modrofialová - duhovka, divoká švestka a další.

  Šedé vlasy mohou barvit následující odstíny:

  • platina;
  • růžové a kouřové;
  • perleťově růžová;
  • perla matky.

  Pro bělené nebo melirovannyh vlasy se hodí následující barvy:

  • kouřový topaz;
  • ametyst;
  • studená vanilka;
  • ashen;
  • creme brulee;
  • popelová perla.

  "Tonic" nejen barví vlasy, ale také se o ně stará.

  Složení balzámu kromě barevných pigmentů zahrnuje:

  • Lněný olej. Zvlhčuje a vyživuje vlasy, čímž je silnější a lesklé.
  • Včelí vosk. Chrání pokožku hlavy, posiluje strukturu vlasů, utěsňuje váhy a vytváří vlasy hladší.

  Vlasy tónované "Tonika", zachovat stín na 4-5 promývání. Barva je rovnoměrně vymyta. Při častém používání balzámového odstínu trvá déle.

  Cena: 130 rub.

  Koncepce

  Koncepční barvy "Concept" jsou vhodné k udržení barvy již zabarvených vlasů, odstraňování zažloutlých nebo bělených vlasů, pro tónování šedých vlasů nebo přirozených vlasů. Každá linka má bohatou paletu odstínů.

  "Koncept" balzámy zabraňují rozbití vlasů a vyživují je.

  Péče o součásti:

  • Ricinový olej. Zvlhčují vlasy.
  • Včelí vosk. Posiluje vlasový hřídel, zabraňuje křehkosti a dělícím koncem.
  • Vitamíny. Posilujte vlasy.

  Chcete-li se zbavit žloutnutí a tónování bělených vlasů, bude vhodná linka "arktický blond". Měkká akce dává vlasům vzácný chladný odstín.

  Řádka "Fresh Up" je vhodná pro udržení barvy předem zbarvených vlasů nebo tónování přirozeného odstínu. V paletě mnoha barev od světla blond, blond až po tmavou čokoládu, černá. Prostředek "Fresh Up Brown" vhodný pro tmavé odstíny vlasů. Sublinka "Fresh Up for Fair Hair" bude zdůrazňovat krásu světle hnědé barvy.

  Teplé, červené odstíny podporují balzámy - "Concept Profy Touch". Zesílily a znovuzrozily kořeny, i když jsou tmavé.

  Balzám této značky mohou být 3 úrovně odporu:

  • 0 - rychle umyté. Po 2-3x šamponování hlavy.
  • 1 - vhodné pro zachování barvy. Více odolné barvení. Po umytí hlavy umyjte 4-6krát.
  • 2 - polostabilní tónovací látky, které mohou nahradit barvivo na vlasy. Oni budou držet na vlasy asi měsíc, pod podmínkou pravidelné aktualizace odstínu.
  • 3 - odolné výrobky, lze porovnat s barvivy na vlasy.

  Je to důležité! Chcete-li skrýt šedé vlasy, je třeba zvolit balzámy s vysokou odolností, ve stínu co nejblíže k přirozenému barvení vlasů. Pro bělené vlasy jsou vhodné produkty s úrovní odolnosti - 0,1, pro tmavé vlasy - 2.3.

  Cena: 350 rub.

  Loreal

  L'Oreal Paris vyrábí řadu produktů pro jemné barvení vlasů. Balzámy jsou vhodné pro udržení odstínu již zabarvených vlasů nebo tónování přirozené.

  Linka Chroma Care má pestrou paletu. V něm najdete přírodní barvy a světlé, neobvyklé. Tón "Iris" neutralizuje žluť po objasnění. Zlatý tón dodá světlu a blond vlasům zlatý lesk.

  Chcete-li odstín více saturovaný na tmavé vlasy pomůže odstíny "Teplý kaštan" nebo "Studený kaštan." Pro vlasy s červeným nebo měděným leskem se vyvinul odstín "mědi". Stíny "mahagon", "červené" vypadají dobře na tmavých vlasech, které jim dávají bohatou barvu.

  Balzámy z této řady obsahují olej z meruňkových jader, vyživují a zvlhčují vlasy, jsou schopni malovat přes šedé vlasy.

  Novinka značky L'Oreal - Colorista Washout tint balzám. Bude trvat asi dva týdny na vlasu a dá jim neobvyklé jasné barvy.

  Paleta je rozdělena do 3 skupin. První dvě jsou vhodné pro světlé nebo bělené vlasy, třetí - pro tmavé vlasy, jako pro bělené vlasy může poskytnout velmi bohatou a jasnou barvu, která bude trvat déle než dva týdny deklarované výrobcem.

  Pastelové odstíny pro blond vlasy:

  Jasné odstíny pro příjemné vlasy:

  Jasné odstíny pro tmavé vlasy.

  Chcete-li používat světlé barvy "Barvy" na tmavých vlasech, potřebujete jejich předběžné objasnění. Intenzita výsledku bude záviset na době expozice - za 15 minut balzám poskytne vlasům klidný odstín a 30 minut expozice - jasnější a nasycené. Čím méně času byl přípravek aplikován na vlasy, tím rychleji se umyje.

  Cena "Colorista Washout" - 450 rublů, "Chroma Care" - 870 rublů.

  Capus

  Tónovací balzámy "Life Color" značky "Kapous" jsou vhodné pro udržení barvy barvených vlasů, zbavování se žloutnutí vyčištěných. Nenasycené starší vlasy díky němu získá hlubší odstín.

  Balzám obsahuje UV filtry, součástky, které zabraňují vzhledu statické elektřiny na vlasu, vyživují je a posilují.

  V paletě "Životní barva" 6 odstínů:

  • Sandy. Vhodné pro světlé nebo bělené vlasy.
  • Brown. Barevnější odstín poskytne barvené vlasy. Vhodný pro tónování tmavých blond a kaštanových vlasů.
  • Měď. Prodloužení životnosti červených odstínů. Neupravené blond vlasy budou mít jasně červenou barvu, tmavě měděno-zlaté odstíny.
  • Lilek. Vhodné pro tmavé odstíny vlasů nebo barvené v černé nebo fialové barvě.
  • Granátové jablko. Na nelakované hnědé vlasy bude vypadat výhodně, dá se bohatý tmavě červený třpyt - obarvený černým a tmavým kaštanem.
  • Fialová. Vhodné pro tmavé a blond vlasy. Ten bude mít jasnější a nasycený tón.

  Tónovací balzámy "Kapous" drží vlasy až 7krát šamponování.

  Cena: 450 rub.

  Kontraindikace k použití toniků

  Tónovací balzámy, navzdory jemnému složení, mají řadu kontraindikací. Především je to kvůli počátečnímu stavu vlasů.

  Neměli byste používat tonikum, pokud:

  • Více než 50% vlasů je šedá. Kompozice nebude moci zcela skrýt šedé vlasy.
  • Vlasy jsou zbarveny hennou nebo basma. Balzám nebudou "brát", nebo barvení bude nerovnoměrné.
  • Permed perm. Výsledek zbarvení může být nepředvídatelný a výsledná barva se bude výrazně lišit od barvy, kterou udává výrobce.
  • Vlasy jsou natřeny barvivem obsahujícím čpavek. Stejně jako v případě perm je výsledek pravděpodobně neúspěšný.

  Poslední položka se nevztahuje na balzám od profesionálních značek, což prodlužuje trvalé barvení.

  Kde koupit tón balzám

  Stínicí balzám (jejichž paleta umožňuje experimentovat) lze zakoupit v obchodech s profesionálními vlasovými kosmetiky ("Concept", "Kapous"). V takovém případě můžete vidět tabulkový adresář, který usnadní výběr.

  Na regálech mnoha supermarketů v oddělení péče o vlasy najdete oblíbené značky tónovacích balzámů (Tonic, L'Oréal, Color lux), některé mohou mít katalogy připojené.

  V obchodních řetězcích, které prodávají kosmetiku a příbuzné výrobky, můžete najít také balzámy odstínu. V tomto případě mohou prodejní asistenti pomoci s výběrem.

  Na oficiálních webových stránkách výrobců nebo internetových obchodů je také prezentována široká škála produktů pro nestabilní barvení. Na stránkách můžete často najít neobvyklé odstíny, které nejsou vždy k dispozici v obchodech offline.

  Při výběru tónovacích prostředků je důležité pečlivě zkontrolovat doporučení výrobců uvedených na obalu. Tím se vyvarujete neúspěšného zbarvení a pomůžete si zvolit balzám pro váš typ vlasů.

  Barviva rostlinného původu

  Barvu vlasů můžete změnit pomocí zeleninových barviv. Nejoblíbenějšími jsou henna a basma. Navíc s pomocí těchto přirozených barev můžete vlasy posílit a zvýšit jejich růst.

  Henna je vhodná v případě, kdy potřebujete odstín od mědi až po med červené. Basma barvené vlasy v černé, tmavé barvě kaštanu. Mícháním těchto barviv v různých poměrech získáte odstíny zlaté-kaštanové.

  Je důležité si uvědomit, že henna a basma dávají perzistentní barvení a barvení vlasů nebo toniků je možné použít až po úplném vymytí vlasů.

  • Dejte zlatý odstín světla a blond vlasů, můžete použít odvar z cibule slupky. Půl litru vody bude vyžadovat 200 g plevy. Směs by měla být vařena a potom vařena dalších 40 minut. Po ochlazení a filtrování ve tvaru plátna se žvýkačka aplikuje na vlasy po dobu 30 až 45 minut, poté se opláchne vodou.
  • Je možné přidat světlosti a lesk na blond vlasy nebo je osvětlit 2-3 tóny pomocí heřmánku odvaru. Potřebujete 50 g vysušeného heřmánku nalijte 0,5 litru vroucí vody, nechte 45 minut. Proces vlasů s ochuceným vývarem, zabalit hlavu s ručníkem po dobu 40-50 minut, pak se omýt.
  • Můžete si osvětlit vlasy medem a citronem. Je nutné v šťávě, vymačkané z poloviny citronu, přidat lžíci medu, vše je důkladně promícháno. Směs se aplikuje na vlasy po dobu 2-3 hodin. Zvláštní klobouk pro barvení by měl být položen na hlavu a zabalen ručníkem. Po uplynutí této doby se složení z vlasů umyje. Abyste získali zřetelné výsledky, musíte provést několik podobných postupů.
  • Dejte blond vlasům ostrá stín, aby pomohli odvzdušnění žárlivosti. V pánvi dejte libru žárlivosti, nalijte litr studené vody, přivedete k varu a vařte, abyste snížili množství kapaliny. V pánvi by měla zůstat ¼ počátečního objemu.

  Je důležité si uvědomit, že přírodní barviva jsou vhodné pro vlasy, které nebyly předtím zbarveny chemickými sloučeninami, s výjimkou henny a basmy.

  Recenze

  Recenze tónových balzám profesionálních značek jsou pozitivní. Mnoho dívek je používá k udržení barvy barvených vlasů nebo k odstranění žluté bělosti.

  Nízká nákladová tonika jsou oblíbená díky bohaté paletě. Ale někdy mohou barvit vlasy nerovnoměrně. O balzám "Colorista Washout" hodně pozitivní zpětné vazby, ale jsou také negativní.

  Nástroj může být vyprázdněn, změněn původní odstín nebo špatně "vzat" na vlasy. Hlavní výhodou všech drobných drobných dárků není poškození vlasů.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o tónových balzámách na vlasy

  Jak barvit vlasy balzámem Tonic tint:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy