logo

Celá pravda o vlasových barvách

chtěli změnit obrázek, ale nechtějí pokazit vlasy barvou? Použijte tónový balzám! Co jiného tak pečlivě barvit vlasy, přináší dlouho očekávané změny a dokonce vám pomohou změnit váš obrázek co nejčastěji! A řekneme vám jak, proč a co si vybrat!

Barevný odstín: jak to funguje

V tomto nástroji zázraku je barvicí pigment, který nemůže proniknout hluboko do vlasové šachty a jako by jej obklopoval. Náraz je pouze horní vrstva váhy a vaše přirozená barva zůstává nezměněna, jen ji chvíli schováváte. Stín vlasu se mění, ale ne dlouho, a po každém šamponování se postupně odmyje. Je to vlastnost tónového balzámu, která vám dává příležitost experimentovat s novou barvou vlasů a také pečlivě pečuje o vaše kadeře. Z obvyklého balsamového odstínu se skutečně liší pouze za přítomnosti pigmentu.

Barevný odstín: výhody

 • Balzám obsahuje šetrné komponenty, které nepronikují do struktury vlasů, což zaručuje zdraví vašich vlasů po barvení.
 • Výsledek barvení není tak stabilní jako po běžném barvení, takže můžete experimentovat s barvami stejně, kolik chcete, bez strachu o vlasy.
 • Po nanesení tónového balzám se vlasy stávají lesklé a hedvábné.
 • Vlasy po barvení nevyžadují zvláštní péči.

Důležité nuance

Pokud máte tmavé vlasy, můžete bezpečně experimentovat s jakýmkoli odstínem. Ale buďte připraveni na to, že světlé odstíny nejsou pro vás.

Pokud jste majitel blond vlasů, pak všechny odstíny na nich budou vypadat světlejší a bohatší. Nehrozíte, že byste okamžitě použili tmavé barvy, abyste se s kapitánem lépe poradili V opačném případě se nemusí dostat to, co očekáváte. Ale měděné, popelové, zlaté, světlé blond a medové odstíny platí odvážně!

Po obarvení balzám se nedoporučuje okamžitě natřít odolnou barvou, může reagovat s pigmentem barviva balzámu, takže výsledek může být nepředvídatelný. Je lepší počkat, dokud nejsou vlasy zcela vymyty.

Barevný balzám: jak používat

Neměli byste mít žádné potíže, slibujeme. Všechny balzámy jsou stejné jako u druhého, vždy vždy jednáte stejným způsobem. Existují však nástroje pro odstín některých výrobců, které vyžadují shodu s určitými nuancemi, proto si před použitím přečtěte pokyny.

1. Umyjte si hlavu svým oblíbeným prostředkem (to je velmi důležité, na špinavých vlasech jsou možné nepříjemné překvapení) a namočte si vlasy ručníkem. Vaše vlasy by měly být mokré, ale ne tolik, že z nich voda tekla.

2. Nasaďte si rukavice a stlačte balzám na dlani, sejměte všechny vlasy. Nebudete mít žádné potíže - produkt je perfektně distribuován přes vlasy.

3. Položte plastovou čepičku na hlavu a nechte balzám po dobu 20-40 minut. Přesný čas musí být uveden na obalu. Mějte na paměti, že čím delší je odstín vlasů, tím bohatší je stín.

4. Po uplynutí doby, kterou jste si vybrali, umyjte vlasy teplou vodou, dokud nebude zcela transparentní.

Barevný odstín: nevýhody

Tón znamená neškodit kudrlinkám, protože v kompozici neobsahují amoniak a jiné agresivní látky. Ale stále existují některé nevýhody: · Barvicí pigment na povrchu vlasů může utěsnit ručníky, takže po každém šampónu použijte takový, který není škoda. · Buďte opatrní v dešti nebo na sněhu, máte strach z vlhkosti. Když tekoucí z vašich vlasů, voda bude barvena pigmentem, můžete si obarvit oblečení. Je snadné umýt, ale představte si, jak překvapilo obklopující vzhled barevných kapiček na vašich vlasech.

Nejlepší odstíny balzámů na vlasy:

1. "L'Oréal Professional Serie Expert" - odstín pro blondýnky, kteří se chtějí zbavit nepříjemné "žloutky" kudrlin a dalších dívek, které sní o bohaté barvě bez poškození vlasů.

Přehled populárních balzámů na vlasy

Stínicí balzám je skvělá příležitost ke změně barvy vlasů, aniž by to mělo škodlivý účinek. Každý výrobce vyrábí tonikum, které se liší nejen v paletě, ale také ve složení, době působení a ceně.

Pro změnu barvy vlasů není nutné používat odolnou barvu. Dnes existuje mnoho produktů, které přispívají k dosažení požadovaného odstínu, ale má jemný účinek na vlasy. To by mělo zahrnovat tónové balzámy. Dnes jsou prezentovány v širokém rozmezí, takže každá žena může vybrat stín.

Vlastnosti tónovacích balzámů

Hlavní výhodou tónového balzám je, že má jemnou kompozici. Jeho aktivní složky nehrozí hluboko do vlasů, aniž by je zničily zevnitř. Po nanesení tonických pramenů se stane lesklý, hedvábný, křehkost a matka zmizí.

Balzám určený k tónování vlasů, mají řadu funkcí, včetně:

 1. Povrchové malování. Barvicí pigmenty, které jsou součástí tonika, nepronikují hluboko do vlasů, jsou umístěny na povrchu. To je dobré, protože struktura vlasů zůstává neporušená, ale taková helma je rychle po 5 až 10násobku vyplachována.
 2. Příležitost experimentovat. Díky tónování balzám můžete bezpečně vytvářet nové a originální snímky a po několika týdnech se přirozeně obnoví barva vlasů.
 3. Zdravý lesk. Při použití balzámů populárních značek se dosáhne měkkého a jemného účinku. Výsledkem je, že vlasy nejsou křehké a mají živý vzhled.

Jaký je rozdíl mezi nádechem a šamponem?

Hlavní rozdíl v odstínu šamponu v kompozici. První výrobek umožňuje nejen barvení vlasů, ale i péči o ně, což není v případě šamponu. Balzám lze navíc aplikovat mnohem častěji, aniž byste se museli starat o stav kudrlin.

Pokud říkáte, že je to lepší - šampon nebo tónování balzám, pak většina dívek preferuje balzám.

Oblíbené značky

Malá mořská panna

Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval vlasům luxusní odstín bez chemické expozice. Vzhledem k široké paletě, přírodní kompozici, je tento nástroj nepostradatelný pro každou ženu, která chce vždy vypadat stylově a módně.

Kompozice obsahuje následující látky:

 • bílý extrakt z lnu;
 • barvicí pigmenty;
 • lanolin;
 • vody

Kvůli bílým lněným pramenům se stává hedvábný a poslušný. Elegantní barva zůstává po dlouhou dobu.

S pomocí balzámu mořská panna může neutralizovat nežádoucí pigmenty.

Paleta obsahuje následující odstíny:

 • růžová;
 • mořská vlna;
 • vonící fialová;
 • růžový plameňák;
 • zelená obloha;
 • lesní jezero;
 • mystické indigo.

Z kontraindikací pouze individuální nesnášenlivost. Aplikujte výrobek na popruhy po dobu 30 minut, opláchněte vodou.

L'Oreal

Balzám L'Oreal je velmi oblíbený u žen kvůli lehké struktuře. Nástroj je snadno rozložen po celé délce kadeřnic, což přispívá k rovnoměrnému zbarvení.

Kompozice obsahuje následující složky: barvicí pigment, volné aminokyseliny. Ale paleta je prezentována ve dvou verzích:

 1. Chroma Care. Skvělá volba pro tmavé vlasy. Paleta obsahuje červené, žluté, čokoládové a ostružinové tóny.
 2. ExpertSilver. Tento balzám je určen pro lehké kadeře. Účinně odstraňuje žlutý odstín.

Aplikujte výrobek na mokré kadeře, jděte po dobu 30 minut a poté jej umyjte. Nelze použít během těhotenství, kojení a individuální intolerance.

Každý den

Tento produkt slouží k vytvoření sofistikovaného vzhledu. Paleta obsahuje 20 tónů, z toho 14 - pro přirozené vlasy, 3 - pro barvení a 3 - pro šedé. Požadovaný výsledek se dosáhne po prvním lakování.

Díky přírodnímu složení může každý používat balzám, protože neexistují žádné kontraindikace.

Paleta obsahuje tyto odstíny:

Balzám naneste na mírně vlhké zámky a nasaďte plastovou čepičku. A umyjte se po 35-40 minutách.

Wella

Aplikovat balzám od tohoto výrobce je lepší v kombinaci se šamponem. Bude tak dlouhou dobu udržovat barvu vlasů. Po aplikaci jsou zámky měkké a příjemné na dotek. Paleta obsahuje odstíny pro světlé, hnědé a červené vlasy:

Složení přípravku Wella obsahuje následující složky: bylinné extrakty, vitamínové a minerální komplexy. Balzám je kontraindikován v případě individuální nesnášenlivosti. Aplikujte výrobek na mokré kadeře a po 3-5 minutách promyjte.

Ollin

Tento tónový balzám neobsahuje peroxid vodíku a čpavek. To zajišťuje měkkou barvu bez poškození zdraví. Po nanesení kudrlinky získávejte živý vzhled, měkkost a lesk. Tento efekt je dosažen díky následujícím složkám:

 • ropový olej;
 • extrakt aloe vera;
 • levandule;
 • heřmánek;
 • kaštan;
 • mango.

Paleta obsahuje následující barvy:

 • hnědý burgund;
 • mocha;
 • grafit;
 • studená vanilka.

Aplikujte směs na mokré kadeře po dobu 5-10 minut, opláchněte vodou. Ollin balzám nemá žádné kontraindikace.

Rocolor

Tento nástroj kombinuje vynikající kvalitu a nízkou cenu. Tónování s tímto produktem nepoškozuje vlasy, protože jeho komponenty nepronikují hluboko do kudrlin.

Paleta obsahuje odstíny pro blondýnky, pro středně hnědé vlasy, červené a červené. Aplikujte balzám na mokré vlasy a po 15-20 minutách opláchněte.

Londa

Tento balzám se dokonale vyrovnává s žloutnou srstí. Obsahuje pouze přírodní složky:

Složení Londy je zvoleno tak, aby po vyfarbení byly prameny zvlhčeny a nebyly přehnané. Tento balzám je určen pro lehké a šedé vlasy. To dělá vlasy lesklé a dobře upravené, to osvěží a udržuje barvu kudrlinky. V paletě je perla, jasan, přírodní blondýna.

Aplikujte výrobek na mokré pramínky po dobu půl hodiny, opláchněte vodou. Z kontraindikací pouze alergických na tyto složky.

Kapous

Tento odbarvovací balzám je určen pro aplikaci na barvené zámky. Udržuje barvu a dodává jí lesk. Při použití na dříve namalované prameny bude jejich odstín vypadat více nasycený. U každé aplikace bude stín výraznější.

Paleta obsahuje následující barvy:

 • fialová;
 • granátové jablko;
 • červená;
 • měď;
 • písečné;
 • lilek;
 • hnědá;
 • šedá.

Kompozice Kapous zahrnuje komponenty, jako je keratin, barevné pigmenty, UV filtr. Aplikujte přípravek na vlasy po dobu 5-30 minut, omyjte teplou vodou. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na složky balzámu.

Paleta

Pomocí tohoto nástroje můžete eliminovat nežádoucí žloutnutí a zarudnutí. Ale to nezabrání tomu, aby se používaly pro tónování absolutně přirozených měděných odstínů světla v jasně zbarveném odstínu. Obsahuje keratin, olej z moringa a barvicí pigmenty.

Po použití balzámu získává vlasy krásný odstín a vytváří ochranu před UV zářením. Stačí použít balzám nestojí za dívku s příliš suchými vlasy, protože tento výrobek a tak suché konce.

Paleta obsahuje tyto odstíny:

 • matná blond;
 • slunná blondýnka;
 • granátová jablka červená;
 • červený kaštan;
 • tmavá třešeň;
 • tmavý nugát;
 • tmavá čokoláda;
 • střední kaštan;
 • tmavý kaštan;
 • modrá černá

Aplikujte balzám na vlasy po dobu 5-20 minut, opláchněte vodou. Nepoužívejte balzám během těhotenství, kojení.

Výběr vhodného tónového balzám je dnes jednoduchý, protože rozsah je velmi široký. Při nákupu tohoto produktu je třeba se zaměřit na původní barvu vlasů, kompozici balzámu je k dispozici paleta. A před použitím produktu nezapomeňte provést test na alergie.

Barevný balzám pro vlasy. Názory na něj a výsledný efekt

Každá žena pravidelně chce změnit obrázek nebo zcela změnit vzhled. Absolutně každý ví, jak často ženy experimentují s tvarem a hlavně barvou vlasů. Obvykle se používají standardní klasické barvy.

Nicméně, co ty, kteří dávají přednost častějšímu zbarvení a mohou tak poškodit jejich vlasy? Odpověď je poměrně jednoduchá, vyberte tónovou základnu pro vlasy. Je to díky němu, že vlasy nejen získávají ochranu před negativním dopadem mnoha faktorů, ale také snadno mění vzhled dívky, aniž by se uchýlili k drastickým řešením a dělat všechno doma.

Stejně jako jakýkoli jiný typ zbarvení, tonální balzámy mají oba mínusy a výhody. Abychom je lépe porozuměli, je třeba analyzovat všechny jeho účinky na vlasy a tělo jako celek.

Malovat pouze na povrchu

Doporučuje se číst: Brightening hair cream - dokonalý nástroj pro barvu?

Vzhledem k tomu, že to není kompletní barva s množstvím tvrdých a houževnatých složek, ale jednoduchým balzámem, nehrozí hluboko do vlasů, ale zůstává na povrchu. Vytváří však ochranný film a neruší integritu struktury vlasů. Avšak z důvodu, že barviva zůstávají venku, musí být vlasy barveny mnohem častěji, udržovat stálý odstín. Průměrná délka jednoho takového zafarbení je 5 až 10krát v závislosti na značce.

Experimentální místo

Pokud se podíváte na předchozí popis kvality, okamžitě vám na to přijde možnost experimentů. Díky tonizačním balzám můžete vyzkoušet na sobě neuvěřitelné množství různých odstínů a vybrat si nejvhodnější odstíny. Dokonce i v případě, že výsledek se nelíbí, pak pár týdnů po ukončení používání tohoto nástroje, vlasy vrátí přirozenou barvu zpět.

Před zahájením takových experimentů by se mělo ujistit, že časování je přesné, a to, jak dlouho bude takové barvení stačit, protože některé typy balzámů odstínu jsou zvláště stabilní a mohou trvat až 60 dní. Experiment s tímto je nepravděpodobné, že uspěje.

Shine zdravé vlasy

Doporučujeme číst: indická henna na vlasy je neobvyklým lékem.

Většina známých značek má jemný a velmi mírný účinek na vlasy. Proto i po dlouhotrvajícím použití těchto sloučenin kudrlinky nejsou nudné a nerozbitné. Spíše naopak, je snazší je hřebenit, získávají lesk, hedvábnost a mimořádnou měkkost. Malá část balzámu odstínů má sušicí účinek, po jehož použití je obvykle nutné aplikovat zvlhčující a změkčovadla.

Upozornění na balzámy odstínů

Barva složení může změnit stín vlasů o 1-3 tóny. To bude poměrně předvídatelný účinek, pokud vlasy nebyly dříve barveny a nebylo použito žádné perm. V opačném případě může být výsledek velmi neobvyklý a vlasy změní nejen barvu, ale i její strukturu.

Všechny dívky, které mají světlé odstíny, ať jsou darované vlasy z přírody nebo barvené. Taková dáma je důležitá věnovat pozornost matným odstínům, které se blíží hlavní barvě vlasů. V opačném případě se může stát, že vlasy budou příliš jasné a nasycené odstíny, což je vhodné, a ne každý, kdo používá tento typ barviva na vlasy, se bude líbit.

Nesmíme zapomínat, že tónové balzámy způsobují, že vlasy jsou tmavší, ale nejsou lehké.

Jak udělat správnou volbu?

Doporučujeme číst: Henna na vlasy - kdo je vhodný a na co se používá?

První věc, kterou je potřeba se podívat při výběru barvy odstínu, je reputace značky. Druhá - složení komponent, a pouze na třetím místě je stín. Někdo se zaměří na cenu, ale nemyslí si, že je pravděpodobné, že velmi levné produkty budou mít pozitivní a správný účinek na vlasy, v každém případě musíte něco obětovat.

Výběr barvy a význam tohoto kroku

Nejlepší volba - výběr barev, které nejvíce vyhovují barvě přirozené barvy dívky. Rozdíl by neměl překročit parametr větší než tři tóny. Tak je možné obnovit vlasy, posoudit kvalitu a vlastnosti uvedené na obalu výrobcem. Ano, můžete požadovaný odstín snadno dosáhnout požadovaného odstínu nebo barvy. Dívky s tmavými barvami budou rády vyzkoušet na sobě odstíny červené, fialové, červené a jiné barvy. Díky tomu získáte požadovaný odlehčený bod bez použití nátěru.

Takové odstíny jako měď, kaštan, čokoláda budou díky svému přirozenému stínu vynikajícím přírůstkem světle hnědých vlasů. To se nevztahuje na případy, kdy by účes měl být mimořádný. Pak paleta barev výrazně rozšiřuje své obzory.

Blondýnky by měly sledovat použití světlých odstínů. To je způsobeno skutečností, že se nejčastěji vyskytují v barvení se žlutým třpytem. To je důvod, proč nejoptimálnější bude stříbro nebo jasanový odstín, který v ideálním případě doplňuje obraz nejvíce svěžích moudrosti.

Nejslavnější a oblíbené a oblíbené značky

Světlomet. Tyto barvy mají výraznou vlastnost - demokratickou cenu. Jejich složení je dostatečně bohaté, kromě užitečného lopuchového oleje, obsahuje extrakt z kaštanu, stejně jako rostliny jako levandule, aloe vera, mango, heřmánek. Jedná se o poměrně měkký výrobek, který barví vlasy a dodává mu jednotnou barvu, která vydrží šestkrát šamponování. Nicméně, pokud věříte hodnocením těch, kteří již tento balzám zbarvení používají, můžeme usoudit, že vlasy suší. To znamená, že po aplikaci budete muset pravidelně používat hydratační přípravky.

Irida-M Je to další zástupce cenově dostupných cen tonálních balzámů. Tento nástroj nemá žádné škodlivé látky, které by byly součástí jeho složení a zničily strukturu vlasů. Se všemi těmito účinky může být účinek vyráběného barviva schopen vydržet na vlasy po dobu asi dvou týdnů, což je důležité pro ty, kteří již nalezli svůj stín a raději je používají.

RoColor Tento odbarvovací balzám je dobrý, protože i ten nejmodernější dívka si může zvolit vhodný odstín pro sebe, protože rozsah barev je extrémně široký. Tento balzám vytváří tenký ochranný film, když je obarven, vytváří bariéru, která brání negativním vlivům vnějšího prostředí. Mělo by se však zmínit o jedné nevýhodě - existuje šance, že se objeví ručníky, oblečení nebo kůže. Mělo by to být velmi opatrné a mělo by se zbarvit tento balzám.

L'oreal. Tato společnost se již dlouho zabývá výrobou celé řady barevných šamponů a balzámů. Nepoužívají pouze barvu, ale také léčí kadeřnictví, skryjí si šedé vlasy a dodávají vlasům nový odstín. Velmi potěšilo složení těchto fondů, protože obsahuje celou řadu minerálů, výtažků léčivých bylinných rostlin. Pokud pravidelně a natrvalo barvíte své vlasy tímto způsobem, pak se vlasy nejenom dostanou do barvy, ale budou také mnohem silnější, lesklé, již nebudou tlačeny a účes sám se stane novou dekorací pro dívku, zvláště když je vybrán ten správný odstín.

Vyberte si balzám na vlasy - porovnání nejlepších možností

Mnoho žen se vždy chce změnit, vybírá nové účesy, účes a barvu. Některé manipulace s vlasy ne vždy přinášejí pozitivní výsledek, protože za účelem obnovení barvy z blondýna na červenou barvu budete muset několikrát používat barvu.

Výsledkem je, že vlasy oslabují, přerušují a začínají klesat.

Pro minimalizaci takových účinků vyvinuli výrobci vlasové kosmetiky vyvinuté tonické barvy, měkké šampony a barvicí balzámy.

Neškodné tonizační barvy

Tónovací balzamy značky Tonika jsou prostředkem, kterým můžete podat elegantní odstín vlasů bez chemické expozice.

Vzhledem k širokému výběru barev, přírodním přísadám a snadné přeměně z jedné barvy na druhou je tento balzám považován za nepostradatelný nástroj pro každou ženu, která následuje módu.

Vyvážený vzorec poskytuje nejen vysoce kvalitní tónování, ale i pečlivou péči. Extrakt bílého lnu dokáže vlasy uklidnit a hedvábí.

Šikovný a přirozený vzhled je dlouhodobě udržován, i když nejsou používány speciální šampony a kondicionéry pro barevné vlasy.

Barevné modré barvy jsou odstíny šedé a osvícené. Paleta "Tonica" nabízí širokou škálu odstínů, pomocí kterých můžete drasticky změnit barvu vlasů a dát jim lesk a přirozenost.

Balzám od značky Estelle

Estelle je značka oblíbené vlasové kosmetiky, která splňuje všechny standardy kvality.

Mezi hlavní výhody patří kompozice bez amoniaku, nepřítomnost peroxidu, účinek pouze na horní vrstvy vlasů, postupné oplachování po dobu 7 až 9krát, snadná a jednotná aplikace a šetrný účinek.

Existují pouze dvě řady balzám pro domácí použití:

 • Solo Ton - vhodnější pro letní použití, protože obsahuje ochranné filtry a extrakt manga, je zde 18 různých odstínů;
 • Love Nuance - tato klasická série se vyznačuje obsahem keratinového komplexu, který se stará o vlasy, je tam 17 módních odstínů.

Módní odstíny s barvou Belita Lux

Tónovací balzam Belita Color Lux pomáhá při vytváření vylepšeného obrazu, dává kouzlo a zlepšuje náladu.

Sbírka těchto běloruských balzámů má 20 odstínů, z nichž 14 je vhodných pro přirozené vlasy, 3 pro bělené vlasy a 3 pro šedé vlasy.

Požadovaný výsledek se dosáhne po prvním barvení. Navíc díky obsahu olivových a karitelových olejů se výrazně zlepšila struktura vlasů.

Vzhledem k tomu, že složení balzámu je absolutně neškodné, můžete často měnit odstíny. Zpravidla se barva vyplaví 6krát, zatímco žádné viditelné hranice nevytvářejí efekt "regrown kořenů".

Odolný tónový balzám Světlomet

Balzámy zbarvení značky Farah neobsahují v jejich složení čpavek a peroxid vodíku, proto je zajištěno neškodné a měkké zabarvení.

Hue je vyprázdněn po 5-7 krát, zatímco tam není jasný přechod mezi kudrlinky a regrown kořeny.

Po použití tohoto odstínu jsou vlasy měkké, živé a lesklé. Tento efekt je dosažen díky obsahu lopuchového oleje, extraktu z aloe vera, levandule, heřmánku, kaštanu a manga.

Paleta barev obsahuje více než 16 módních odstínů, vhodných jak pro světlé, tak pro tmavé vlasy.

Koncept Fresh Up

Concept Color Balms jsou určeny pro aplikaci na dříve zabarvené vlasy. S jejich pomocí můžete snadno udržovat jas a bohatost barev.

Tento balzám se doporučuje používat mezi skvrnami s trvalými barvivy.

Použití tohoto produktu zajišťuje nejen zachování barvy, ale i péči o oslabené vlasy. Hydratační a výživné vlasy se vyskytují v důsledku obsahu lněného oleje, včelího vosku a licitinu.

Kromě zlepšení celkového stavu vlasů se tento tónový balzám stará o pokožku hlavy a udržuje potřebnou rovnováhu lipidů.

V barevné paletě můžete vidět měděné, blond, červené, hnědé a černé moderní odstíny.

Nové vlasy s Capus

Tento odbarvovací balzám je ideální pro aplikaci na barvené vlasy, aby se zachovala barva a dodávala lesk. Pokud nejsou vlasy dříve namalovány, bude odstín více nasycený.

Pravidelné používání výrobku má kumulativní charakter, pokaždé, když se odstín vlasů stává výraznějším.

V paletě tónového balzámu Kapus je pouze šest odstínů. Doporučuje se zvolit požadovanou barvu podle těchto funkcí:

 • pískový odstín může být doporučen pro aplikaci na bělené vlasy, poskytuje neutrální odstín, který je srovnatelný s přirozeným;
 • je lepší použít hnědý odstín pro přirozené hnědé nebo barvené vlasy;
 • Měděný odstín je ideální pro červené vlasy, lze jej také aplikovat na bělené vlasy, aby získal měkký zlatý odstín.

Elite tintnye balzám L'Oreal

Lorealové odstínové balzámy jsou oblíbené u ženských publik v důsledku své lehké struktury. Nástroj je snadno rozložen po celé délce vlasů, přičemž jejich povrch je obarven bez proniknutí do struktury.

Paleta odstínového balzámu L'Oreal je prezentována ve dvou řadách:

 • L'Oreal Chroma Care je ideální pro tmavé vlasy, v paletě jsou bohaté červené, ostružinové a čokoládové odstíny;
 • Loreal ExpertSilver je vhodný pro majitele blond vlasů, nástroj účinně eliminuje žlutý odstín bez poškození struktury vlasů.

Uvedené tónové balzámy této značky patří k řadě profesionálních výrobků, ale navzdory tomu je možné je snadno zakoupit v běžných obchodech.

Bohaté odstíny z iridy

Tint balzámy Irida mají bohatou paletu barev, takže můžete bezpečně experimentovat, abyste dosáhli určitého odstínu bez poškození vlasů.

Takové stínicí prostředky neobsahují amoniak a peroxid vodíku, nicméně, podobně jako jiné podobné balzámy. Úplné promytí odstínu nastane v době 8-10.

Měkký balzám na barvení vlasů lze použít k dodávání jasného odstínu přírodním vlasům nebo k udržení luxusní barvy po barvení vlasů běžnými barvami.

Tento nástroj může být také užitečný pro dívky, které příležitostně zesvětlují vlasy. Pomocí balzámu můžete dosáhnout odstínu růžového diamantu a bílého zlata. Také účinně odstraňuje žlutý odstín, který často zůstává po objasnění.

Nový obrázek s Rocolorem

Tampónový šampon značky Rokolor má vysokou popularitu kvůli dobré kvalitě malby a přiměřeným cenám.

Když tónování nemá škodlivý účinek na vlasy, protože nástroj nepronikne hluboko do struktury. Navíc šampon má účinek laminace, která není vlastní ve všech formulacích pro dočasnou barvu vlasů.

V paletě šamponu této značky můžete vidět nejzajímavější odstíny, od nejjasnějších až po jasně červené. Tři odstíny - pro blondýnky, tři pro středně hnědé vlasy a čtyři pro červené a červené vlasy.

Názory a recenze

Před měsícem jsem se rozhodl pokusit se barvit vlasy tónem. Vybral jsem nástroj Tonic, který je cenově dostupnější.

Mám blonďaté vlasy a chtěla jsem jim dát odstín růžových perel, na bublině se právě objevil obrázek této barvy. Výsledkem jsem byl obecně šokován - byla to jasně růžová barva, která není tak snadná na umývání.

Už se bojím koupit tento tonikum, ale myslím, že ta chyba byla z mé strany, protože stín byl vhodný pro bělené vlasy.

Vždycky používám balzám na bázi Kapus, mám rád čokoládově hnědou barvu, protože barva vlasů je přirozená.

Jsem docela spokojen s účinkem, vlasy se vůbec nezhoršují, ale naopak, přicházejí do života a stávají se hladkými. Neodvažuji se vyzkoušet jiné značky, i když opravdu chci opravit L'Oreal.

Předtím jsem neustále používala odstín Farma, ale v poslední době nemohu najít svou oblíbenou barvu, říkají, že nástroj je přerušený.

Obecně jsem musel koupit něco jiného a pozornost mě přitahovala Belita Lux Color Balsam Color. Soudě podle ceny, nástroj by měl být dobrý.

Koupil jsem béžový odstín, zatímco moje vlasy byly již zesvětlené žlutým nádechem. Výsledek mě překvapil, nejen že se efekt shodoval s očekáváním, takže i žlutost zcela zmizela.

Oceňuji zdravost vlasů, takže pro jejich péči používám pouze profesionální výrobky, totéž platí i pro balzámy.

Opravdu se mi líbí značka L'Oreal, protože kvalita výrobků je vždy na špici. Koupit nátěr balzámu, nikdy se o výsledek nikdy nestarám.

Jediná věc, kterou vždy beru v úvahu, je korespondence odstínů, které vyhovují jedné nebo jiné barvě přirozených vlasů.

Vždy jsem se chtěla pokoušet o barvení vlasů červenou, ale nejsem připravena na konečné riziko, a proto jsem se rozhodl pro tento experiment zakoupit balzám Concept Fresh Up.

Moje vlasy už byly běleny předem, takže jsem očekával dokonalý výsledek a já vám řeknu, že jsem se nemýlil, zatímco moje vlasy se zřejmě znovu objevily po použití chemických čisticích prostředků. Teď vím jistě, že červená barva je moje barva!

Moje skutečná barva vlasů je kaštan, ale vždy jsem postrádala lesk a sytost barev, takže mi bylo doporučeno koupit Estelle tónování barviva.

Bez přemýšlení jsem koupil tento profesionální nástroj a použil jsem ho ve stejný večer. To je limit mých snů, barva byla nádherná s nádechem čokolády, zatímco vlasy se změkčily a byly hedvábné.

Samozřejmě, že barva je postupně vyplavena (stalo se mi to šestkrát), ale stojí to za to. Nikdy jsem nepoužíval běžné barvy, preferoval můj oblíbený výrobek.

Tint balzámy Estel, Belita, Colour lux, Tonic, Concept, L'Oreal, Capus. Nejlépe hodnocené

Často je snadné měnit barvu vlasů, aniž byste jim ublížili, je snadné, pokud použijete balzám. Obchody nabízejí široký výběr od profesionálních značek až po možnosti rozpočtu s různorodou paletou barev.

Co je tón balzám na vlasy

Tónovací balzámy na vlasy jsou nejoblíbenější mezi dalšími tónovacími prostředky. Obsahují pečující přísady a netěkavé barvy. Když je používáte, barevný pigment neprochází do struktury vlasů, ale pouze jej obklopuje. To vysvětluje nestabilitu tohoto barvení - to bude trvat několik týdnů, maximálně měsíc.

Barevný balzám pro vlasy (paleta umožňuje vybrat světlé, tmavé, neobvyklé barvy) může barvit vlasy ve dvou tónech. Majitelé tmavých vlasů, kteří radikálně změní barvu vlasů, nebudou úspěšní. Balzám však můžete skrýt šedé vlasy a dát vlasům vzácný stín.

Výhody a nevýhody

Každý kosmetický přípravek má výhody a nevýhody. V případě odstínového balzámu může být pro jednoho spotřebitele ctnost nevýhodou.

Rozsah barev

Prostředky pro jemné barvení mají bohatou paletu.

Někteří výrobci vyrábějí pouze klasické, známé všechny odstíny:

 • teplé blondýnky;
 • studené blondýnky;
 • odstíny světle hnědé, teplé i studené;
 • med, zlatý, jasně červený;
 • červené varianty;
 • tmavá švestka nebo modrá černá;
 • kaštan, tmavý kaštan;
 • černá.

Barevný balzám pro vlasy (paleta části výrobců obsahuje neobvyklé barvy), umožňuje vytvářet aktuální, trendové obrázky.

Mohou to být:

 • růžová;
 • broskev;
 • tyrkysová;
 • aqua barva;
 • fialová;
 • lila;
 • zelená.

Jak si vybrat balzám na vlasy

Při výběru balzámu barvy byste měli dodržovat následující pravidla:

 • Je třeba se soustředit na funkce péče, které balzám provádí - zbavit se křehkých vlasů, dělených konců, nadměrného obsahu tuku v hlavě, šedých vlasů.
 • Pokud byly vlasy barveny, pak můžete vyzvednout balzám, aby odpovídali barvě.
 • Důležitým pravidlem je, že za pomoci tónového balzám nebude možné vlasy zesvětlit. Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou vybrat z nasycených a tmavších odstínů - lilku, švestku, kávu, mochu, čokoládu, různé druhy tmavého kaštanu a mědi, červené. Tyto barvy, v závislosti na originálu, budou buď jemným odstínem a leskem, nebo více syté barvy.
 • Při výběru tonizační barvy stojí za zmínku, že vlasy budou tmavší nebo jasnější než jen 2-3 tóny.
 • Blondýnky by si měly pamatovat, že jejich vlasové toniky vypadají jasněji. Není-li třeba drasticky měnit obraz, je třeba věnovat pozornost béžovým, medovým a karamelovým tónům. Někdy mohou zlaté odstíny na bělených vlasech jít do žloutnutí a popudit - překvapit zelený odstín. Proto by se barvené blondýny měli nejprve poradit s kadeřníkem před výběrem balzámu odstínů.
 • Dívky s blond vlasy si mohou vybrat mezi jasnými barvami, které vylepšují přirozené barvy nebo jim dodávají jemný odstín a lesk a od jasnějších odstínů.
 • Aby se odstín přesně přizpůsobil, je nutné najít pokyny výrobce na obalu tónování, na jaké typy vlasů je určen - šedá, světlá, tmavá, světlá.
 • Při nákupu odstínového balzámu ve specializovaných prodejnách byste měli požádat o katalogový stůl s rozdělením odstínů podle typu vlasů s přiloženými barevnými vlákny. Tím se zjednoduší proces výběru.

Jak používat tónování vlasů

Pravidla pro používání balzámu na odstín jsou jednoduchá:

 1. Před barvením byste měli vlasy umyt pouze šamponem. Kondicionéry a balzámy na ošetření, masky na vlasy se nemusí používat.
 2. Namočte vlasy ručníkem. Je důležité, aby zůstaly vlhké, ale voda z nich přestala proudit.
 3. Pomocí štětce na barvení vlasů naneste balzám na vlasy. Je lepší začít od špičky. Je důležité rovnoměrně rozložit složení vlasů od kořenů až po špičky.
 4. Dalším krokem je položit na hlavu speciální hlavu z polyethylenu pro barvení.
 5. Pokyny pro tónování balzám ukazují, kolik chcete udržet produkt na vlasy. Postup nebude trvat déle než 25-35 minut.
 6. Opláchněte balzám na nechtěné tekoucí tekoucí vodu. Je nepřijatelné používat šampony nebo odrůdy bylin.
 7. Je důležité úplně umýt pigment z vlasů, v opačném případě zbývající produkt bude půdní oděv nebo ložní prádlo. Čistá tekoucí voda je známkou toho, že tonikum je zcela vymyt.

Bez ohledu na to, jak jednoduché bylo použití tónování a v tomto procesu jsou tuky:

 • Takže abyste snížili jas výsledného odstínu, musíte si vlasy šampónem umyt.
 • Aby bylo možné nejprve zbarvit barvu trochu lehčí než je uvedeno na obalu, můžete do balzámu přidat trochu kondicionéru pro vlasy nebo balzám na péči.
 • Můžete také získat méně živé barvy tím, že snížíte dobu expozice barviva na vlasy o 10 minut.
 • A chcete-li získat barevnější nebo tmavší vlasy, které chcete barvit, můžete prodloužit dobu barvení o 15 minut.
 • Blond vlasy mohou být odstraněny z žloutnutí za použití popílku. Při mytí hlavy je třeba do péče přidat něco docela.

Mix balzám na tón vlasů spolu s nejvíce podobný popel z palety zbavit se žloutnutí

 • Stojí za to si uvědomit, že i když se vám líbí odstín získaný v důsledku jemného barvení, nemusíte spěchat, abyste barvili vlasy barvou. Je nutné, aby byl balzám úplně umyt vlasy, jinak nebude výsledek použití odolného prostředku nepředvídatelný.
 • V případě neúspěšného barvení je možné mytí toniků z vlasů pomocí vody a šamponu, některé značky také vyrábějí přípravky pro rekonstituci.
 • Odstíny balzám od známých značek

  Ve specializovaných prodejnách a běžných supermarketech najdete široký sortiment zbarvených balzámů. Oni se liší nejen v ceně, ale také v barvě odolnosti.

  Nejoblíbenější značky:

  Estel

  Balzámy odstínu "Estel" jsou k dispozici v několika řadách. Populární je "Solo Ton". Složení produktu je obohaceno o keratiny, UV filtry, oleje. Netvrdí vlasy, posiluje jejich strukturu.

  Paleta pro vyjasněné odstíny zahrnuje:

  • ashen;
  • popelové stříbro;
  • polární;
  • perla;
  • béžová.

  Pro tmavé vlasy jsou vhodné odstíny:

  Pro tmavé blond, zlatavě měděné vlasy můžete použít následující barvy:

  • Zlatá matice.
  • Karamel a med.
  • Skořice
  • Cognac.
  • Měděné červené.

  Pro malování šedých vlasů se hodí:

  Balzám lze použít k udržení jasu a sytosti barvených vlasů a pro tónování dříve nenosené.

  Stín bude zcela vymizet z vlasů po 6 promývání.

  Belita "barevný lux"

  Ottenochny balzám na vlasy (paleta Color lux - 24 barev) umožňuje běloruskou značku "Belita".

  Paletu lze rozdělit do 3 skupin:

  • pro nevyléčené vlasy;
  • pro šedé vlasy;
  • pro bělené vlasy.

  První obsahuje 18 odstínů:

  • Varianty hnědé - horké kaštany, kaštanu, hnědé ořechy, mléčné čokolády, hnědo - zlaté, tabáku, hnědé burgundy, tmavé čokolády.
  • Měď, hnědá měď - skořice, karamel, brandy, měď-ruština.
  • Jemné barvy - světle hnědá, písečná, meruňková.
  • Varianty červené - mahagon, zralé třešně, mahagon.

  Šedé vlasy mohou být zbarveny v následujících barvách:

  Pro bělení vlasů:

  Nástroj nejen tóny vlasů, ale i jejich péče, posiluje strukturu, poskytuje lesk. Ve své struktuře šetří barviva, oleje - olivy, výčitky. Na barvu vlasů přežije až 6 výplachů hlavy.

  Záleží na počátečním stavu vlasů. Na vyčištěných odstínech je třeba déle a na dříve namalovaných místech rychleji a zdůrazňovat přirozený odstín. Při pravidelném používání balzámu ve stejném odstínu bude výsledek vždy odolnější.

  Při barvení vlasů musíte přesně dodržet pokyny. Je důležité zajistit, aby kompozice neklesla na obličej nebo na krk, neboť je obtížné ji vypláchnout. Výrobce neaplikuje balzám rukavice a štětcem.

  Cena: 150 rublů.

  Tonic

  Další možností rozpočtu tint balsam - "Tonic". Rozsah barev má velké množství odstínů. Snadné nalezení a uklidnění klasické volby pro nenosené vlasy a světlé - pro šokující obraz. V řádku balzámu jsou nástroje, které pokrývají šedé vlasy a tónované bělené vlasy.

  Pro nenosené vlasy v klasické řadě naleznete následující odstíny:

  • Dark - grafitová černá, černá, hořká čokoláda.
  • Brown - čokoláda, mocha, espresso, cappuccino, zlato-kaštan, skořice.
  • Blondýnka - klasická blondýnka, tmavá ruština, světlá blondýnka.

  Paleta neobvyklých odstínů zahrnuje:

  • Stíny červené - bohaté třešně, mahagon, vínové, mahagonové, červené jantarové, kubánské rumba.
  • Červená - indická léto, zlatý ořech, červená.
  • Modrofialová - duhovka, divoká švestka a další.

  Šedé vlasy mohou barvit následující odstíny:

  • platina;
  • růžové a kouřové;
  • perleťově růžová;
  • perla matky.

  Pro bělené nebo melirovannyh vlasy se hodí následující barvy:

  • kouřový topaz;
  • ametyst;
  • studená vanilka;
  • ashen;
  • creme brulee;
  • popelová perla.

  "Tonic" nejen barví vlasy, ale také se o ně stará.

  Složení balzámu kromě barevných pigmentů zahrnuje:

  • Lněný olej. Zvlhčuje a vyživuje vlasy, čímž je silnější a lesklé.
  • Včelí vosk. Chrání pokožku hlavy, posiluje strukturu vlasů, utěsňuje váhy a vytváří vlasy hladší.

  Vlasy tónované "Tonika", zachovat stín na 4-5 promývání. Barva je rovnoměrně vymyta. Při častém používání balzámového odstínu trvá déle.

  Cena: 130 rub.

  Koncepce

  Koncepční barvy "Concept" jsou vhodné k udržení barvy již zabarvených vlasů, odstraňování zažloutlých nebo bělených vlasů, pro tónování šedých vlasů nebo přirozených vlasů. Každá linka má bohatou paletu odstínů.

  "Koncept" balzámy zabraňují rozbití vlasů a vyživují je.

  Péče o součásti:

  • Ricinový olej. Zvlhčují vlasy.
  • Včelí vosk. Posiluje vlasový hřídel, zabraňuje křehkosti a dělícím koncem.
  • Vitamíny. Posilujte vlasy.

  Chcete-li se zbavit žloutnutí a tónování bělených vlasů, bude vhodná linka "arktický blond". Měkká akce dává vlasům vzácný chladný odstín.

  Řádka "Fresh Up" je vhodná pro udržení barvy předem zbarvených vlasů nebo tónování přirozeného odstínu. V paletě mnoha barev od světla blond, blond až po tmavou čokoládu, černá. Prostředek "Fresh Up Brown" vhodný pro tmavé odstíny vlasů. Sublinka "Fresh Up for Fair Hair" bude zdůrazňovat krásu světle hnědé barvy.

  Teplé, červené odstíny podporují balzámy - "Concept Profy Touch". Zesílily a znovuzrozily kořeny, i když jsou tmavé.

  Balzám této značky mohou být 3 úrovně odporu:

  • 0 - rychle umyté. Po 2-3x šamponování hlavy.
  • 1 - vhodné pro zachování barvy. Více odolné barvení. Po umytí hlavy umyjte 4-6krát.
  • 2 - polostabilní tónovací látky, které mohou nahradit barvivo na vlasy. Oni budou držet na vlasy asi měsíc, pod podmínkou pravidelné aktualizace odstínu.
  • 3 - odolné výrobky, lze porovnat s barvivy na vlasy.

  Je to důležité! Chcete-li skrýt šedé vlasy, je třeba zvolit balzámy s vysokou odolností, ve stínu co nejblíže k přirozenému barvení vlasů. Pro bělené vlasy jsou vhodné produkty s úrovní odolnosti - 0,1, pro tmavé vlasy - 2.3.

  Cena: 350 rub.

  Loreal

  L'Oreal Paris vyrábí řadu produktů pro jemné barvení vlasů. Balzámy jsou vhodné pro udržení odstínu již zabarvených vlasů nebo tónování přirozené.

  Linka Chroma Care má pestrou paletu. V něm najdete přírodní barvy a světlé, neobvyklé. Tón "Iris" neutralizuje žluť po objasnění. Zlatý tón dodá světlu a blond vlasům zlatý lesk.

  Chcete-li odstín více saturovaný na tmavé vlasy pomůže odstíny "Teplý kaštan" nebo "Studený kaštan." Pro vlasy s červeným nebo měděným leskem se vyvinul odstín "mědi". Stíny "mahagon", "červené" vypadají dobře na tmavých vlasech, které jim dávají bohatou barvu.

  Balzámy z této řady obsahují olej z meruňkových jader, vyživují a zvlhčují vlasy, jsou schopni malovat přes šedé vlasy.

  Novinka značky L'Oreal - Colorista Washout tint balzám. Bude trvat asi dva týdny na vlasu a dá jim neobvyklé jasné barvy.

  Paleta je rozdělena do 3 skupin. První dvě jsou vhodné pro světlé nebo bělené vlasy, třetí - pro tmavé vlasy, jako pro bělené vlasy může poskytnout velmi bohatou a jasnou barvu, která bude trvat déle než dva týdny deklarované výrobcem.

  Pastelové odstíny pro blond vlasy:

  Jasné odstíny pro příjemné vlasy:

  Jasné odstíny pro tmavé vlasy.

  Chcete-li používat světlé barvy "Barvy" na tmavých vlasech, potřebujete jejich předběžné objasnění. Intenzita výsledku bude záviset na době expozice - za 15 minut balzám poskytne vlasům klidný odstín a 30 minut expozice - jasnější a nasycené. Čím méně času byl přípravek aplikován na vlasy, tím rychleji se umyje.

  Cena "Colorista Washout" - 450 rublů, "Chroma Care" - 870 rublů.

  Capus

  Tónovací balzámy "Life Color" značky "Kapous" jsou vhodné pro udržení barvy barvených vlasů, zbavování se žloutnutí vyčištěných. Nenasycené starší vlasy díky němu získá hlubší odstín.

  Balzám obsahuje UV filtry, součástky, které zabraňují vzhledu statické elektřiny na vlasu, vyživují je a posilují.

  V paletě "Životní barva" 6 odstínů:

  • Sandy. Vhodné pro světlé nebo bělené vlasy.
  • Brown. Barevnější odstín poskytne barvené vlasy. Vhodný pro tónování tmavých blond a kaštanových vlasů.
  • Měď. Prodloužení životnosti červených odstínů. Neupravené blond vlasy budou mít jasně červenou barvu, tmavě měděno-zlaté odstíny.
  • Lilek. Vhodné pro tmavé odstíny vlasů nebo barvené v černé nebo fialové barvě.
  • Granátové jablko. Na nelakované hnědé vlasy bude vypadat výhodně, dá se bohatý tmavě červený třpyt - obarvený černým a tmavým kaštanem.
  • Fialová. Vhodné pro tmavé a blond vlasy. Ten bude mít jasnější a nasycený tón.

  Tónovací balzámy "Kapous" drží vlasy až 7krát šamponování.

  Cena: 450 rub.

  Kontraindikace k použití toniků

  Tónovací balzámy, navzdory jemnému složení, mají řadu kontraindikací. Především je to kvůli počátečnímu stavu vlasů.

  Neměli byste používat tonikum, pokud:

  • Více než 50% vlasů je šedá. Kompozice nebude moci zcela skrýt šedé vlasy.
  • Vlasy jsou zbarveny hennou nebo basma. Balzám nebudou "brát", nebo barvení bude nerovnoměrné.
  • Permed perm. Výsledek zbarvení může být nepředvídatelný a výsledná barva se bude výrazně lišit od barvy, kterou udává výrobce.
  • Vlasy jsou natřeny barvivem obsahujícím čpavek. Stejně jako v případě perm je výsledek pravděpodobně neúspěšný.

  Poslední položka se nevztahuje na balzám od profesionálních značek, což prodlužuje trvalé barvení.

  Kde koupit tón balzám

  Stínicí balzám (jejichž paleta umožňuje experimentovat) lze zakoupit v obchodech s profesionálními vlasovými kosmetiky ("Concept", "Kapous"). V takovém případě můžete vidět tabulkový adresář, který usnadní výběr.

  Na regálech mnoha supermarketů v oddělení péče o vlasy najdete oblíbené značky tónovacích balzámů (Tonic, L'Oréal, Color lux), některé mohou mít katalogy připojené.

  V obchodních řetězcích, které prodávají kosmetiku a příbuzné výrobky, můžete najít také balzámy odstínu. V tomto případě mohou prodejní asistenti pomoci s výběrem.

  Na oficiálních webových stránkách výrobců nebo internetových obchodů je také prezentována široká škála produktů pro nestabilní barvení. Na stránkách můžete často najít neobvyklé odstíny, které nejsou vždy k dispozici v obchodech offline.

  Při výběru tónovacích prostředků je důležité pečlivě zkontrolovat doporučení výrobců uvedených na obalu. Tím se vyvarujete neúspěšného zbarvení a pomůžete si zvolit balzám pro váš typ vlasů.

  Barviva rostlinného původu

  Barvu vlasů můžete změnit pomocí zeleninových barviv. Nejoblíbenějšími jsou henna a basma. Navíc s pomocí těchto přirozených barev můžete vlasy posílit a zvýšit jejich růst.

  Henna je vhodná v případě, kdy potřebujete odstín od mědi až po med červené. Basma barvené vlasy v černé, tmavé barvě kaštanu. Mícháním těchto barviv v různých poměrech získáte odstíny zlaté-kaštanové.

  Je důležité si uvědomit, že henna a basma dávají perzistentní barvení a barvení vlasů nebo toniků je možné použít až po úplném vymytí vlasů.

  • Dejte zlatý odstín světla a blond vlasů, můžete použít odvar z cibule slupky. Půl litru vody bude vyžadovat 200 g plevy. Směs by měla být vařena a potom vařena dalších 40 minut. Po ochlazení a filtrování ve tvaru plátna se žvýkačka aplikuje na vlasy po dobu 30 až 45 minut, poté se opláchne vodou.
  • Je možné přidat světlosti a lesk na blond vlasy nebo je osvětlit 2-3 tóny pomocí heřmánku odvaru. Potřebujete 50 g vysušeného heřmánku nalijte 0,5 litru vroucí vody, nechte 45 minut. Proces vlasů s ochuceným vývarem, zabalit hlavu s ručníkem po dobu 40-50 minut, pak se omýt.
  • Můžete si osvětlit vlasy medem a citronem. Je nutné v šťávě, vymačkané z poloviny citronu, přidat lžíci medu, vše je důkladně promícháno. Směs se aplikuje na vlasy po dobu 2-3 hodin. Zvláštní klobouk pro barvení by měl být položen na hlavu a zabalen ručníkem. Po uplynutí této doby se složení z vlasů umyje. Abyste získali zřetelné výsledky, musíte provést několik podobných postupů.
  • Dejte blond vlasům ostrá stín, aby pomohli odvzdušnění žárlivosti. V pánvi dejte libru žárlivosti, nalijte litr studené vody, přivedete k varu a vařte, abyste snížili množství kapaliny. V pánvi by měla zůstat ¼ počátečního objemu.

  Je důležité si uvědomit, že přírodní barviva jsou vhodné pro vlasy, které nebyly předtím zbarveny chemickými sloučeninami, s výjimkou henny a basmy.

  Recenze

  Recenze tónových balzám profesionálních značek jsou pozitivní. Mnoho dívek je používá k udržení barvy barvených vlasů nebo k odstranění žluté bělosti.

  Nízká nákladová tonika jsou oblíbená díky bohaté paletě. Ale někdy mohou barvit vlasy nerovnoměrně. O balzám "Colorista Washout" hodně pozitivní zpětné vazby, ale jsou také negativní.

  Nástroj může být vyprázdněn, změněn původní odstín nebo špatně "vzat" na vlasy. Hlavní výhodou všech drobných drobných dárků není poškození vlasů.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o tónových balzámách na vlasy

  Jak barvit vlasy balzámem Tonic tint:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy