logo

Estel balzám na stínování

Každá žena ze slušného sexu má tendenci vypadat stylově a atraktivně. Důležité v procesu vytváření krásného obrazu vlasů, protože záleží na jejich barvě, lesku a hladkosti, jak elegantní vzhled bude mít účes. Moderní tónový balzám Estel vám umožňuje měnit odstín vlasů bez poškození jejich struktury. Tento nástroj pečlivě pečuje o kadeře, plní je silou a krásou.

Zvláštní funkce

Estel tónové vlasy balzámy jsou velmi žádané mezi fair sex. Plně splňují mezinárodní standardy kvality a vyznačují se neporovnatelnou efektivitou, což potvrzují řada recenzí. Hlavní rysy těchto kosmetických přípravků jsou:

 • nepřítomnost amoniaku a peroxidu vodíku;
 • mírný vliv na strukturu;
 • rychlé proplachování;
 • snadné používání a rovnoměrné rozložení;
 • efekt úpravy;
 • příjemné vůně;
 • hluboká hydratace, výživa a ochrana struktury vlasů.

Díky svým UV filtrem je tonizační efekt dokonale chráněn i pod vlivem přímého slunečního záření, plnění vlasů jasnou barvou a zdravou záře. Nástroj jemně pečuje o kadeře, zabraňuje vzhledu suchosti, otupě a ztrátě. Složky jsou vybírány tak profesionálně, že při používání výrobku je výskyt alergie zcela vyloučen. Proto je použití tónovacího balzamu absolutně bezpečné s ohledem na barvy.

Schopnost rychle odmítnout vám umožní experimentovat s vzhledem bez poškození vlasů. V porovnání s barvou se po nanesení balzám stávají kudrlinky silnější, zdravější a krásnější, což vám umožňuje aktivně používat, aniž byste se obávali integrity struktury vlasů. Navíc, po barvení těmito výrobky, prameny nevyžadují další péči ve formě masky nebo jiných podobných postupů. Estel balzám pro stínování poskytuje kompletní a komplexní péči v jedné láhvi.

Dostupné náklady jsou také důležitým faktorem při nákupu tohoto léku, který je zpřístupňuje pro použití všem uživatelům.

Ve srovnání s barvivem, Estel tint balzám má některé rozdíly. Nedoporučuje se používat s cílem vyjasnění vlasů. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že světlé prameny po barvení budou temné a temné budou získávat vhodný odstín. Tato vlastnost musí být vzata v úvahu při výběru podobného léčiva pro barvení vlasů.

Výrobce nabízí dvě řady těchto nástrojů, které lze použít doma - to je "Solo Ton" a "Love Nuance". První typ obsahuje ve svém složení UV filtr a mangový extrakt, díky kterému se vlasy dobře upravují a dobře hydratují. Jejich série se skládá z 18 různých odstínů. Druhý typ obsahuje bohatý komplex keratinů, takže dokonale vyhlazuje texturu a vytváří kudrlinky hedvábné. Paleta těchto balzámů obsahuje 17 nádherných odstínů, mezi nimiž existují možnosti speciálně navržené pro šedé vlasy.

Pro blondýnky

Blondýnky si dobře uvědomují problém vzhledu neprůhledného žlutého odstínu po barvení. Balzámové barvy Estel obsahují speciální pigmenty, které zabraňují vypadávání žlutých vlasů na kadeřích, což umožňuje, aby vždycky vypadal stylový a moderní. Taková pěkná funkce vám umožní zapomenout na ošklivý žlutý odstín a plně se těšit na úžasnou krásu a jas vybrané barvy.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Pearl, Beige, Sunny a Polar.

Pro tmavé vlasy

Po barvení tmavých vlasů se vždy doporučuje nanášet balzám Estel, který nejenže vyživuje strukturu vlasů, ale také co nejvíce nasytí barvu. Tento nástroj dělá vlasy měkké a lesklé, což příznivě ovlivňuje celou strukturu pramenů. Malované kudrlinky jsou spolehlivě chráněny před negativními faktory, stejně jako vždy vypadají stylově a atraktivně. Pravidelné používání nástroje umožňuje zachovat jas barvy, překvapující okolní nasycení.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Cognac, Chocolate, Ruby, Beaujolais a Mahogany.

Pro šedé

Značkový odbarvovací balzám značky Estel je vynikajícím nástrojem pro malování prvních šedých vlasů. Skládá se z velmi užitečných prvků, které zajišťují rovnoměrné rozložení barviva a jemnou péči o strukturu. Přítomnost komplexu keratinů v něm přispívá k regeneraci a obnově vlasů. Po prvním použití je struktura vlasů plně obnovena, pečlivě vymalována v požadovaném tónu, takže obraz je krásný a kompletní.

Mezi tyto produkty patří odstíny jako Champagne Splashes, Cote d'Azur a Vanilla Clouds.

Složení

Tento přípravek se vyznačuje přirozenou a neškodnou kompozicí. Profesionálně vybrané komponenty se dokonale sladí, obklopují vlasy opatrně a obnovují poškozené oblasti. Pro každý typ výrobku je vyvinut individuální vzorec, který zohledňuje určité vlastnosti a potřeby vlasů. Zahrnutá do keratinového komplexu dává pramenům úžasnou měkkost a elegantní lesk. Každá složka má na vlasy pozitivní účinek, takže je poslušná, zdravá a krásná.

Dystry přírodního původu rovnoměrně spadnou na povrch a snadno se vypláchnou až po 7 procedurách. Nejlépe pečlivě vybrané složení umožňuje použití tohoto balzámu jako v profesionálních obchodech a doma. Užitečné oleje a výtažky léčivých rostlin jemně odstraňují viditelné vady a naplňují kudrlinky se zdravým zářením.

Po barvení získává vlasy zcela nový vzhled, naplněný zdravým leskem, hedvábností, měkkostí a dává přednost česání. Navíc jsou vlasy výrazně silnější, nejsou stratifikovány a neztrácejí svou nedotčenou krásu.

Paleta barev

Výrobce nabízí zákazníkům několik druhů balzámu Estel odstínů, mezi nimiž si může vybrat ten nejvhodnější. Všechny jsou rozděleny do tří kategorií:

 • "Estel Solo Ton". Neobsahuje škodlivé součásti, díky nimž se jemně stará o strukturu vlasů a poskytuje jim odpovídající péči. Jeho účinek kondicionér dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk, a mango extrakt proniká hluboko do textury nití, smáčedla je, krmení užitečné prvky a obnovení každý vlasů od kořínků k samotným tipů. Speciální UV filtry spolehlivě chrání kadeře před nepříznivými účinky slunečního světla. Konzistence výrobku je docela příjemná a snadno se rozděluje po celé délce, bez šíření a bez nepříjemných pocitů. Mezi nejčastější odstíny tohoto typu jsou Silver jasan, třešeň, perlové, zlatý ořech, béžová, vínové, koňak, Bordeaux červená a noc.
 • "Estel Love Nuance". Tato volba zahrnuje 20 elegantních odstínů, jejichž paleta je originální a je skutečným módním trendem. Tato řada je určena speciálně pro světlé a šedé vlasy. Proto, po jeho aplikaci, jsou kadeře velmi měkké, pružné, hladké a poslušné. Nástroj je charakterizován šetrným účinkem na strukturu vlasů, protože je obohacen o plnou péči. Mezi nimi jsou mezi nimi velmi oblíbené červené mědi, skořice, zralé třešeň, čokoláda, stříbro, Cote d'Azur a šampaňské.
 • "Estel Quality Color Care". Má silný, ale velmi příjemné textury fialová, a když se aplikuje na povrch vlasu jeho tónu bude mnohem temnější, ale tato funkce nemá vliv na konečný výsledek barvení. Snadno se aplikuje a rychle se vypláchne. Vlákna jsou plná zdravého záření, hladkost, kromě perfektně přizpůsobivé česání a stylingu. Tento unikátní nástroj vám umožňuje bez námahy vytvářet elegantní účesy doma. Nejoblíbenější jsou odstíny, jako černá káva, granátově červená, perleťová a plamenná.

Stojí za zmínku, že správně vybraný odstín balzámu bude hlavním faktorem při dosažení požadovaného výsledku. Styl nebo účes bude vždy vypadat stylově a co nejvíce atraktivní. Navíc jeho složení poskytne vlasům potřebnou péči a budou mít vždy dokonalý a zdravý vzhled.

Jak používat

Aby proces barvení přinesl pozitivní účinek a dobrý dojem, je nutné dodržovat základní pravidla pro aplikaci balzámu Estel. Na začátku stojí za to, abyste si vzali ochranné rukavice, klobouk a ručník, který bude připravovaný proces co nejlépe a pohodlněji. Poté můžete pokračovat v přímém postupu při malování vlasů:

 • Nalijte požadované množství prostředků do vhodné nádoby, zředěte vodou a mícháme až do homogenní hmotnosti. Správně určte poměr, který pomůže připojit k instrukci balzámu. Vše závisí na délce a tloušťce pramenů. Čím delší a objemnější jsou vlasy, tím více je třeba zbarvit balzám.
 • Opatrně distribuujte výslednou látku na povrchu předem promytých a mokrých vlasů masážními pohyby. Pro zjednodušení procesu zbarvení můžete použít speciální kartáč. Doporučuje se začít maľovat z okcipitální oblasti a pohybovat se po celé délce vlasů od kořene až po špičku.
 • Při nanášení výrobku je nutné kudrlinky držet pod plastovým uzávěrem po dobu 30 minut a poté důkladně opláchnout pod teplou tekoucí vodou. Pokud je potřeba vytvořit nasycenou barvu, doba expozice může být prodloužena o dalších 10 minut. Nejčastěji je to nutné při použití tmavých tónů.

Barevný odstín Estelle Solo Tone

Každá dívka se chce přizpůsobit módě. A to se týká nejen oblečení, ale také barvy vlasů. Časté barvení nepříznivě ovlivňuje zdraví vlasů, takže změna odstínu vlasů pro každé datum nebude fungovat. Pokud opravdu chcete, použijte Estelle tint balzám. S ním můžete změnit odstín vlasů a ne zkazit strukturu vlasů. V paletě Estelle Balms jsou odstíny pro světlé, tmavé a šedé vlasy.

Výhody Estelle Tint Balm:

 • Balzám neobsahuje peroxid vodíku a čpavek.
 • Balzám ovlivňuje pouze horní vrstvu vlasů.
 • Stín se promyje postupně po 7-9 červených odstávkách.
 • Snadno se aplikuje na vlasy.
 • Má kondicionační efekt, vlasy jsou živé, měkké a lesklé.
 • Extrakt manga, který je součástí balzámu, má zvlhčující, vyživující, regenerační a ochranný účinek.
 • Složení barviva zahrnuje UV filtr, který zabraňuje změnám barvy barvených vlasů pod vlivem slunečního záření.

Kosmetika Estel patří k nejoblíbenějším. Splňuje mezinárodní standardy kvality. Estelle ottenochny balm získal miliony pozitivních recenzí. Estelle Solo Ton Balzám na vlasy je vhodný pro použití v létě. Pečlivě se stará o vlasy, chrání je před sluncem.

Foto: vzhled balíčku.

Pravidla pro tónování vlasů

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte znát některá pravidla:

 • Stín by měl být v blízkosti barvy vlasů, ale v žádném případě lehčí.
 • Doba expozice vlasů je 20-30 minut.
 • Před aplikací na test vlasů na alergie.
 • Balzámy mohou zbarvit šedé vlasy za předpokladu, že nepředstavují více než 30%.
 • Používáte-li dlouhý odstín, barva vlasů bude nasycená.
 • Aplikujte balzám pouze na vlasy, nikoliv na pokožku hlavy.
 • Nejlepší je použít balzám na mokré vlasy, přestože pokyny jsou doporučeny pro suché vlasy.
 • Nezapomeňte otestovat balzám na vlasech vlasů.
 • Opláchněte balzám z vlasů teplou vodou.
 • Nezapomeňte, že při nanášení balzám na nenasycené vlasy bude působit dojem, že vaše vlasy jsou zdravé.
 • Než si koupíte balzám, poraďte se s pánem, jaký stín bude vypadat dobře na vašich vlasech.

Paleta Estelle Solo Tonové

Balzámová paleta obsahuje 18 tónů:

 • 1,14 ashen;
 • 1.15 Stříbrný popel;
 • 1,16 Polar;
 • 1.25 Zlatá matice;
 • 1.26 Medový karamel;
 • 1,27 béžová;
 • 1,46 Pearlescent;
 • 1,47 Pearl;
 • 1,56 Červená měď;
 • 1.22 Skořice;
 • 1.23 Cognac;
 • 1,32 mahagon;
 • 1,34 Granátové jablko;
 • 1.42 Červená noc;
 • 1.43 Třešně;
 • 1,44 Burgundsko;
 • 1,51 Čokoláda;
 • 1,52 Kaštan.

Foto: Chcete-li zvýšit paletu, klikněte na fotografii.

Estelle Tint Balsam Recenze

Zpětná vazba Lydií:
Chci mluvit o balzamě Estel Solo Ton. Zbarvím blond vlasy v čokoládovém stínu. A právě nedávno se rozhodla vrátit přirozenou barvu vlasů. Za účelem vyrovnání regrown kořenů se zbytkem barvy, jsem použít balzám pro tónování. Hue si vybrala kaštan. Přikryl vlasy a trvá 20 minut. Barva nebyla špatná. Teď budou bojovat proti rostoucím kořenům tímto způsobem.

Vzpomeňte si na naději:
Nikdy jsem nezakryla vlasy. Moje přirozené vlasy jsou tmavě hnědé. Druhý den jsem opravdu chtěl změnit stín vlasů. Rozhodla jsem se vyzkoušet tón balzámu. Přiložila si vlasy, trvala 20 minut a umyla teplou vodou. Dlouho se omyje a pokud se dostane na kůži, nemůžete ji vůbec otřít. Barva je stejná po celé délce vlasů. Výsledek je spokojený, budu používat více.

Komentář Alice:
Chtěla jsem trochu změnit a rozhodla se mi barvit vlasy, ale moje přítelkyně mě od toho odrazila. Poslouchala jsem její radu a rozhodla se, že si vlasy nezkazí. Koupil jsem tón balzám Estel Solo Ton. Dává a udržuje na vlasy 20 minut. Obecně jsem udělal, jak je napsáno v pokynech. Odstín vzal 1,51 čokolády. Po barvení vlasů se začaly zmást, ale barva byla krásná. Obecně se mi to nelíbí. Hledám něco jiného.

Fotky před a po:

Fotografie před a po nanesení produktu, tón 1.27 Béžová.

Foto: před a po balzám, tón 1.25 Zlatý ořech.

Estelle Tint vlasový balzám

Řada balzámů na vlasy Estel (Estel)

Šampony, barviva a balzámy na vlasy Estelle získal uznání v Rusku, zemích SNS a dokonce iv Evropě.

Unicosmetic, zakladatel společnosti Estel, se dynamicky rozvíjí. V současné době se ve dvou továrnách společnosti vyrábí více než 1000 položek různých typů výrobků.

Veškerá kosmetika má jedinečné vlastnosti, které byly vytvořeny na základě inovačního vývoje vlastního výzkumného laboratoře.

Obzvláště populární mezi spotřebiteli jsou výrobky pro péči o vlasy. Jsou určeny k obnově a vyrovnání struktury, zvlhčení, udržování stínu, ochrana před negativními účinky prostředí.

Vzhledem k tomu, že všechny produkty Estel jsou certifikovány, jsou aktivně využívány a profesionálové.

Navíc mistři kadeřnictví mohou zlepšit svou profesionální úroveň a získat mimořádné znalosti na Estel Academy.

Balzám na vlasy

Výrobky společnosti Estelle jsou navrženy tak, aby řešily různé problémy s vysokou kvalitou.

K dispozici jsou nástroje pro výživu a uzdravování struktury, vyrovnání a curling, originální styling a další.

Nejširší nabídka produktů pro péči o vlasy a barvení. Šampony, masky, spreje, gely, kondicionéry, krémy, balzámy jsou určeny k udržování vlasů v dokonalém stavu pro ženy, muže a děti.

Značka Estel kombinuje mnoho značek, z nichž každá má své vlastní přednostní produkty.

Některé se zaměřují na kosmetiku, aby udržely strukturu, jiné jsou známé pro restaurátorské výrobky, jiné na profesionálních prostředcích.

Estel Haute Coture, De Lux, Estel Prima, Otium, Essex, Curex jsou proslulé svými kvalitními balzámy.

Mohou řešit různé úkoly: obnovit strukturu, udržovat barvu, vytvářet objem, dát sílu oslabeným strukturám, podporovat hladkost a lesk, hydratovat, vyživovat, obnovovat odstín a provádět řadu užitečných funkcí.

Kromě toho existují typy balzámů vytvořených pro každý typ vlasů: suché, mastné, poškozené, obarvené, hladké, kudrnaté, náchylné k laminování a jiné.

K dispozici jsou také univerzální výrobky určené pro všechny typy vlasů.

Například mezi univerzální balzámy Curex poptávka:

 • Brilance, vytvářející zářivý lesk;
 • Classic, určená pro hydratační a denní použití;
 • Versus Winter - pro použití v zimní sezóně;
 • Slunečnice - pro ochranu v létě díky zařazení UV filtru.

Curex nabízí také celou sérii balzámů pro obnovu barev: existují produkty pro hnědé, měděné odstíny, teplé a chladné blond tóny.

Otium nabízí Aqua balzám pro hydrataci vlasů, Květu pro lesk, Diamant pro hladkost, Zázrak pro obnovu struktury a Flow pro vyhlazení dlouhých vlasů.

Estel Haute Coture balzámy jsou používány hlavně profesionály, jsou určeny k udržení barvy a obnovení obarvených, bělených, melirovannyhových vlasů.

Ve většině případů jsou doporučení výrobce týkající se používání balzámů standardní: je nutné aplikovat výrobek na čisté vlasy, nechat pár minut a opláchnout.

Existují však některé typy produktů, které vyžadují speciální přístup, v tomto případě je nutné dodržovat pokyny.

Recenzí žen říkají, že téměř všechny Estel balzamy vedou k trvale pozitivním výsledkům, je důležité vybrat si produkt podle typu vlasů a požadovaného výsledku.

Paleta odstínů

Samostatným segmentem značky Estelle jsou tónované balzámy. Oni těší nejvyšší poptávce mezi ženami, protože umožňují vlasům dát originální barvu a oslňující lesk.

Značka Estel Love Nuance nabízí kosmetiku pro jemné zafarbení ve dvaceti odstínech, včetně 12 - to je původní paleta odpovídající módním trendům. Existují speciální typy pro bělené vlasy a šedé vlasy.

Spolu s řešením problému barvy, balzámy účinně podporují a obnovují strukturu, protože obsahují keratinový komplex.

Recenzí žen říkají, že po aplikaci kosmetiky Love Nuance se vlasy stávají velmi měkkými a pružnými a snadno se hřebčí.

Také uživatelé s potěšením berou na vědomí, že nástroje neobsahují agresivní součásti, jako je peroxid, takže mají strukturu mírný vliv.

Mnoho žen ráda změní svůj vzhled, tónové balzámy jim poskytují tuto příležitost, protože odstín zmizí po šestém osmém šamponování.

Výrobce doporučuje použití balzámů odstínů mezi skvrnami a tradičními barvami.

Hlavní výhodou použití takových balzámů je udržení sytosti barev a vizuální vyrovnání hranic mezi regrown kořeny a zbytkem vlasů.

Obzvláště populární mezi ženami, o čemž svědčí recenze a fotografie, získala značku Estel Solo Ton.

Barevné odstíny této značky také neobsahují peroxid vodíku, avšak obsahují UV filtr, který chrání barvu vlasů před sluncem.

Kompozice obsahuje mangový extrakt, který má speciální regenerační účinek na strukturu.

Recenze žen o balzámě Solo Ton jsou většinou pozitivní a mimořádná barevná paleta je zvláště známá.

Pro blondýnky Estelle uvolňuje celou sérii balzámů různých odstínů. Patří mezi ně výrobky, jejichž barva je charakterizována lákavými jmény, jako je "zlatá oříška" a "medový karamel".

Pro milovníky červených tónů se nabízí následující paleta:

Skořice, koňak, čokoláda a kaštan jsou uvedeny v hnědé barvě.

Tipy pro uživatele

Estelle Tint Balsams jsou uznávány mezi ženami a vždy mají pozitivní výsledek, ale pro dosažení maximálního účinku je třeba vzít v úvahu několik tipů pro uživatele.

Stínicí balzámy se účinně používají v létě: díky přítomnosti UV filtru jsou vlasy spolehlivě chráněny před slunečním zářením a barva zůstává téměř nezměněna.

Je třeba zvolit odstín v souladu s barvou vlasů; nepřítomnost agresivních složek v produktu, jako je peroxid vodíku, neumožňuje, aby byl tón světlejší.

Před použitím léku je nutné provést řadu testů: první je pro nepřítomnost alergie na složky kompozice, druhá je kontrola skutečného odstínu vlasů.

V prvním případě je nástroj natažen na zápěstí a držen několik minut, bez podráždění může být použit pro vlasy.

V druhém případě musí být balzám aplikován na špičku pramene vlasů a držen po určitou dobu (podle pokynů).

Doporučuje se použít produkt na vlhké vlasy (většina uživatelských recenzí uvádí, že dodatečná vlhkost přispívá k jednotnějšímu zbarvení).

Při pravidelném používání tónového balzám se barva stává živější a sytější.

Je-li však srst šedá, nevede požadovaný výsledek (je nutné předbarvit tradičními prostředky).

Zvolte balzám pro odstín, pokud možno na základě doporučení průvodce.

Profesionální kosmetika zahrnuje celou řadu odstínů. Estelle například vydala v roce 2015 jedinečný produkt s názvem Essex Princess - paletu deseti nových barev, které nejpřesněji odrážejí módní trendy.

Masteři, charakterizující nové barvy, je nazývali "smyslnými" a "elegantními".

Specialisté kombinují barvy tónování s barvami, kyslíky, aktivátory, oleje a další kosmetiku.

Profesionální kosmetika značky Estelle vám umožňuje zdůraznit individualitu žen.

Estelovy balzámy mohou být účinnými složkami komplexní péče o vlasy, navrženými pro vyrovnávání, ošetření struktury, zvlhčování a výživu a paleta barevných odstínů může být použita k vyjádření individuálních osobnostních rysů ve formě původní barvy.

Změna barvy vlasů se šamponem Estelle

Estelle šampon pro stínování se již dlouho stává kvalitním nástrojem pro udržení barvy vlasů nebo pro dosažení požadovaného odstínu.

Šampon pro stínování není kompletní barva, ale není to jen mytí hlavy.

Díky tomu můžete výrazně změnit stávající barvu vlasů a nezáleží na tom, zda máte barevné prameny nebo přirozené barvy.

Představuje tónované šampony

Barevný šampon je schopen přeměnit jakýkoli tón, od nejjasnějších po černé prameny. Je vhodný pro použití na šedé vlasy.

Hlavní rozdíl těchto přípravků od běžné barvy je jemný účinek - na rozdíl od barviva neobsahuje amoniak ani jiné škodlivé chemikálie, a proto není schopen proniknout hluboko do zvlnění a poškodit jeho strukturu.

Přípravy na změnu odstínu mají pouze vnější efekt - obalují obvod venku a mění barvu na světlé nebo tmavé straně.

Samozřejmě to znamená, že takový šampon nemůže drasticky změnit barvu, protože pro to musíte ovlivnit pigment, který je uvnitř vlasů.

Po jejím působení na prameny zůstává tenký film nepozorovatelný pro oko, díky čemuž je barva zachována na vlasu a není umytá šamponem.

Výhodou těchto šamponů je, že ačkoli barva po jejich vystavení netrvá tak dlouho jako po barvení, můžete často používat stínicí produkt, protože nepoškozuje kudrlinky, což znamená, že můžete snadno udržovat odstín, který potřebujete, ale li to žádoucí a snadno jej změnit.

Mnoho barevných nástrojů, včetně Estel, má kumulativní efekt - pokaždé po jejich nárazu zůstane barva delší.

Kromě bezpečných barevných složek mohou barvené šampony obsahovat také vitamíny, bílkoviny a bylinné extrakty, které chrání prameny před poškozením a zlepšují jejich vzhled - je to díky nim, že po použití nátěrových přípravků se na pramenech objeví zdravý zdravý lesk, stávají se měkkými a hedvábnými snadnější česání.

Velmi důležitým faktorem, kterému je třeba věnovat pozornost při výběru produktu, je paleta. Díky dobrým produktům je paleta bohatá na různé barvy pro všechny barvy vlasů.

O šampónu Estelle

Estelové šampony, jako na fotografii výše, jsou jednou z nejoblíbenějších značek barviv v Rusku, což potvrzují i ​​recenze těch, kteří je používají.

Výrobky společnosti jsou vysoce kvalitní, protože obsahují nejen bezpečné složky barvení, ale také látky, které pečují a chrání vlasy (bílkoviny, bylinné extrakty atd.).

Estelová šamponová paleta má 17 odstínů, z nichž si bude moci vybrat vhodnou jak tmavovlasou, tak i veselou dámu.

Nejoblíbenější produkty Estelle a jiné odstíny jsou používány blondýnky.

To je vysvětleno na jedné straně skutečností, že je snadnější poskytnout požadovaný odstín a lesk na světle kudrlinky a na druhé straně žlutá barva se objeví na světelných pramenech po barvení nebo osvětlení, které lze odstranit pouze v tónovaném šamponu.

Značka Estel však může nabízet odstíny nejen pro blondýnky - paleta má názvy jako čokoláda, třešeň, mahagon, skořice a jiné odstíny hnědé barvy.

Mohou také zvolit vhodný odstín pro majitele kaštanu nebo červených vlasů, protože tam jsou odstíny jako kaštan a vínová barva.

Ženy, které již mají mnoho zkušeností s používáním nátěrových přípravků, často míchají několik odstínů, nicméně to stojí za to udělat jen tehdy, pokud jste si jisti výsledkem.

Pokud jste tyto produkty nepoužívali dříve, doporučuje se zvolit jeden odstín, tmavší nebo lehčí než barva vlasů.

Nezapomeňte si na oko - paleta nabízí spoustu možností, ale výsledek bude záviset na barvě vlasů.

Společnost Estel vždy přiloží fotografický stůl k tónovaným výrobkům, který ukáže, jaký odstín je získán při různých barvách.

Před použitím šamponu se doporučuje studovat tabulku.

Chcete-li se zbavit žíní, Estelle nabízí dva druhy odstínů: stříbro a třpyt.

První je určena pro studené barvy, dává krásný stříbrný odstín na hlavu vlasů a současně odstraňuje žloutnutí kvality - to potvrzují i ​​recenze.

Zjistili také, že šampon neposkytuje žlutost nebo jiný nežádoucí odstín, barva je čistá, rovná a hluboká.

Kompozice obou produktů obsahuje purpurový pigment, který pomáhá odstranit žlutost z vlasů.

Je velmi účinný na vlasy, ale může také zůstat na kůži rukou a obličeje, proto by se droga měla aplikovat velmi opatrně.

Tam je něco, co nabízí Estelle a majitelé šedých vlasů: paleta barev pro transformaci šedých vlasů má 12 odstínů.

Recenzí říkají, že nástroj efektivně ladí šedé vlasy a dává vlasům krásný vybraný odstín.

Kromě toho je složení přípravku obohaceno regeneračním komplexem keratinu, takže vlasy po jeho použití mají nejen nasycené barvy, ale také vypadají zdravěji.

Použití odstínů pro šedé vlasy je však účinné, pouze pokud množství šedých vlasů nepřesahuje 30%.

V opačném případě bude použití nástroje neúčinné - barva se nedrží, nebo se velmi rychle odrazí od vlasů. Chcete-li malovat přes bohaté šedé vlasy, musíte použít plné barvivo.

Jak používat nástroj?

Použití tónovaného šamponu se výrazně liší od obvyklého - toto by mělo být při nákupu výrobku bráno v úvahu.

Pokud jste tyto produkty nepoužívali dříve, nezapomeňte si přečíst pokyny z fotografie - musí být v každém balení produktů Estelle.

Barva, která je obsažena v šamponu, i když není tak intenzivní, může zanechat stopy, a proto zabalit vlasy po umytí, je lepší vzít ručník, který není hanba, aby se špinil.

Budete také potřebovat rukavice, abyste chránili ruce před nátěrem.

Recenzí říkají, že před použitím produktu je nejlepší umýt vlasy pravidelným šamponem - pak bude účinek odstínu intenzivnější.

Po umytí musíte trochu uschnout vlasy, protože použijete ručník, ne však vysoušeč vlasů. Pro aplikaci tónovaného šamponu musí být kadeře mokré.

Je nutné distribuovat výrobek po celé délce, výrobek nemusí být třepán do kořenů - ačkoli barva nezůstane na pokožce hlavy, zbarvení kořenů nádechem nebude mít žádný užitek.

Po rovnoměrném rozdělení produktu na vlasy nechte ji asi půl hodiny, aby byla barva absorbována do pramenů.

Pro větší intenzitu můžete na hlavě nosit celofánový uzávěr, ale to není nutné.

Také si uvědomte, že intenzivní vlasy se na světlých vlasech objevují rychleji než na tmavých vlasech, takže můžete nechat šampon na něm tak dlouho.

Čas závisí na intenzitě barvy, kterou chcete získat - čím méně držíte produkt na vašich vlasech, tím méně je výrazný odstín.

Po uplynutí doby čekání je třeba šampon vypláchnout.

Je-li odstín příliš slabý, lze postup opakovat, ale podruhé je nemožné udržet směs na vlasu po dlouhou dobu - stačí 5-7 minut.

Recenze těch, kteří již používají prostředky Estel, říkají, že bohatý hluboký odstín vlasů zůstává kolem 6-7 promývání vlasů - to je velmi dobrý výsledek.

Poté, co jste si všimli, že barva začala ztmavovat, lze postup opakovat nebo zvolit jiný odstín.

Praxe ukazuje, že čím déle použijete šampon, tím stálější bude odstín, takže se časem prodlužují intervaly mezi používáním výrobku.

Spotřeba šamponů společnosti Estelle je poměrně úsporná, takže ji budete mít na několik procedur.

Časté používání tónovaného šamponu nepoškozuje vlasy, takže ho můžete použít pokaždé, když zjistíte, že barva ztrácí.

Můžete změnit odstíny a změnit styl vlasů, jak chcete.

Výrobky společnosti Estelle zaručují jemnou péči a bezpečnost vlasů - to potvrzují nejen výrobci a odborníci, ale také zpětná vazba od spotřebitelů, kteří tento nástroj již dlouho používali.

Roční expozice neublížila

blondýnky, váš stín je 1,47 + foto na vlasy

Můj známý se společností Estelle se stalo už dávno. Zkoušela jsem jejich různé barvy, dokud jsem nespálil vlasy. Teď jsem se přestěhoval do tónových balzámů a šamponů pro blondýnky této firmy. A jednou za 1,5-2 měsíce aktualizuji kořeny mého trvalého barvy od firmy Avon. Můžete o tom najít svůj názor ve svém profilu.

Vybrala jsem Solo Pearl 1,47. Je neutrální. Nebojím se to přehánět. Vůně je hezké. Vlasy jsou měkké, špičky jsou vlhké. Používám to jednou týdně a půl. Náklady na délku pod rameny jsou slušné. Jedna láhev stojí za to 100 rublů dost 3-4 krát. On přirozeně neznečišťuje mé blond kořeny. Dává lesku vlasům a jemný odstín růžové perly. Na rozjasněných koncích je intenzivnější, proto je žádoucí nejprve umýt.

Moje barva vlasů je nyní blond blond, takže účinek není příliš nápadný, ale na více pestrobarevných vlasů, balzám udělá růžový odstín. Na mé vlasy je brána nerovnoměrně, ale protože barva není výrazná, je to nepostřehnutelná, dokonce se mi líbí tento přechod. Rychle se vypláchne. Oblečení, ručníky neškrtí ani ruce.

Dobrá volba pro poškozené vlasy a krásný lesk s přetečením vlasů.

Paleta barev zbarvuje Estelle "Solo Ton" a "Love Nuance"

Každá dívka chce zápasit s módou a jen svou náladou, takže se musí uchýlit k různým trikům. A to se netýká pouze stylu oblečení, ale také barvy vlasů.

A profesionálové říkají: jakékoliv zabarvení ovlivňuje strukturu vlasů a mění barvu vlasů pro každé nové datum nebo událost nebude fungovat. Nicméně, toto je známá ženská pravda.

Ale dámy a pánové, každá žena může z ničeho udělat salát, skandál a klobouk!

Jak se máš, když se chceš trochu změnit, jen trochu k osvěžení vlasů, přidání lesku do akce a překvapení všemi kolem? A po týdnu se jistě vrátíte ke svému obvyklému obrazu a nezkažte si vlasy.

Vaše rozhodnutí může být Estelle Tint Balm - jasná barevná paleta a jemná péče.

Výhody Estelle Hair Balm

 • Bez amoniaku, bez peroxidu;
 • Ovlivňuje pouze horní vrstvu vlasů;
 • Promyje se postupně, 7-9krát;
 • Snadné a rovnoměrné nanášení po šamponování;
 • Péče o vlasy.

Estel je jedním z nejoblíbenějších výrobků na trhu vlasové kosmetiky a splňuje mezinárodní standardy kvality. Zároveň Estelle Tint Balsam získala miliony pozitivních recenzí.

Doplňky tónování balzám Estel v recenzích:

 • Cenově dostupná cena;
 • Schopnost poskytnout lesku přirozené barvě vlasů doma;
 • Umožňuje vám rychle a včas měnit;
 • Blears yellow highlighting;
 • Vytváří vlasy "naživu";
 • Barvy šedé vlasy;
 • Tóny kořenů mezi kompozice odolnou vůči barvám;
 • Nezbarví pokožku hlavy;
 • Nemá štiplavý zápach;
 • Vytvoří vlasy lesklé a měkké;
 • Je vymýván rovnoměrně, aniž by došlo k obnovení kořenů;
 • Prodává se v každém obchodě.

Jaké jsou balzámy pro domácí použití

Výrobce Unicosmetics vyrábí dvě série pro domácí použití: Estelle "SOLO TON" a Estelle "LOVE NUANCE".

 1. První je vhodná pro léto nebo dovolenou, balzámy této řady obsahují UV filtr a extrakt z manga, který se stará o vlasy a neumožňuje jim vyschnout na slunci.
 2. "Love Nuance" je klasická série, která obsahuje keratinový komplex péče o vlasy.

Estelle Tint Balsam "Love Nuance" - barevná paleta obsahuje 17 módních odstínů pro každou chuť, 3 z nich jsou vhodné pro tónování šedivých vlasů.

Od tmy ke světlu

 1. Beaujolais;
 2. Zralá třešeň;
 3. Burgundsko;
 4. Mahagon;
 5. Koňak;
 6. Plameny;
 7. Ruby;
 8. Granátová jablka červená;
 9. Červená měď;
 10. Stříbro;
 11. Slunečno;
 12. Pearl;
 13. Polární;
 14. Béžová.

Pro šedé vlasy

 1. Šampaňské šplouchá;
 2. Cote d'Azur;
 3. Vanilkové mraky.

Série balzámů Estelle SOLO TON obsahuje 18 odstínů.

Od světla k tmavému

 1. Ashen;
 2. Ash gray;
 3. Pearl;
 4. Polární;
 5. Matka perly;
 6. Béžová;
 7. Zlatá matice;
 8. Medový karamel;
 9. Skořice;
 10. Koňak;
 11. Mahagon;
 12. Červená měď;
 13. Granátové jablko;
 14. Červená noc;
 15. Cherry;
 16. Burgundsko;
 17. Čokoláda;
 18. Kaštan.

Pravidla pro tónování vlasů

Chcete-li získat krásný odstín vlasů, nestačí vybrat barvu, která se vám líbí na obalu balzámu. V tónování vlasů mají vlastní pravidla.

Někteří pokušitelé mohou dát na odbarvené vlasy měděný stín a divit se, proč se hlava stala jasně červenou a ne vznešená měď, podobně jako na obrázku.

Abyste předešli takovým nedorozuměním s vámi, držte se tonování některých bodů:

 • Barevný odstín by měl být v blízkosti barvy vlasů, neměl by být lehčí než vaše vlasy;
 • Doba expozice je 20-30 minut a počítá se od poslední aplikace balzámu na vlasy;
 • Vždy testujte balzám na alergie, ačkoli to není agresivní lék - je to nicméně chemická sloučenina;
 • Testuje na jakýchkoli pramenech vlasů jakékoliv barvivo, včetně tónování balzámu;
 • Je lepší aplikovat na mokré vlasy, i když pokyny ukazují, že je to možné a suché;
 • Tónovací šedé vlasy jsou vhodné, pokud šedé vlasy nepřesahují 30%;
 • Vemte balzám do vlasů, nikoliv do pokožky hlavy;
 • Opláchněte teplou vodou;
 • Aplikuje-li se na nenasycené vlasy, vytvoří dojem přirozených zdravých vlasů;
 • Použijte jeden odstín balzám po dlouhou dobu, barva vlasů bude bohatá a krásná;
 • Poraďte se s majorem v salonu, jaký odstín balzámu dobře padnou na vlasy.

Vše, co je popsáno výše, se týká výhradně Estelových balzám ze série domácností.

K dispozici je také profesionální řada Estelle "CUREX COLOR INTENSE COLOR UPEN". Jedná se o zcela odlišné balzámy, které vám umožňují obnovit barvené vlasy a prodloužit jejich barvu.

Oni zůstávají na vlasy jen 3-8 minuty (a ne 20) a jsou vypláchnuty, používá se, aby nedošlo k jinému odstínu vlasů, ale pro vysoce kvalitní barvy po použití barvené barvy Estelle.

Estelle barevný vlasový balzám se používá k posílení:

 • Měděné odstíny;
 • Béžové odstíny;
 • Chladné odstíny blond;
 • Teplé odstíny blond;
 • Hnědé odstíny.

Stříbrný balzám OTIUM Pearl pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální nástroj pro dávkování blond vlasů (barvený) v chladném odstínu perlete - odstraňuje žlutost.

Stříbrná barva CUREX COLOR INTENSE pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální balzám s purpurovými pigmenty - odstraňuje žluť na blond vlasy.

Estelle tónování balzám vám umožní změnit bez poškození vlasů, zároveň to bude zdravé, lesklé, měkké, uklidňující.

Možná, po použití, nechcete barvit vlasy s trvalými složeními. Pokud nemáte lakované vlasy, odstín balsamu pomůže oživit přirozené barvy a učinit to hlubší (domácí série se zde hodí).

Estel je chladné odstíny balzámu jsou zvláště dobré pro špatné žluté zvýraznění.

Estel balzám na vlasy, barevná paleta, recenze

Dívka, která chce změnit svou zbarvenou barvu vlasů, může mít konečný výsledek trochu nejisté. V takovém případě se obraťte na pomocný balzám nebo barvivo na vlasy.

Barvicí pigmenty přítomné ve složení výrobku tónují prameny bez pronikání hluboko do nich. Oni také mají tendenci rychle vyplachovat (po dvou týdnech nezůstávají stopy).

Během této doby se žena rozhodne, zda je pro ni vhodná nová barva nebo ne.
Většina kosmetických organizací vyrábí barviva, ale společnost Estel je obzvláště oblíbená u zákazníků.

Popis

Psychologové jsou pevně přesvědčeni, že pokud žena, která má poctivou sex, chtěla něco změnit v jejím životě, pak musíte začít s účesem.

Nový účes nebo aktualizovaná barva kudrlinky pomůže ženě odvézt veškeré osobní zážitky a zpříjemnit její život.

Pokud se vám velmi stará o stav vlasů, ale přesto nechcete experiment opustit - váš balzám na vlasy se stane vaším nejlepším asistentem.

Pokud mluvíme o nádechových nástrojích vydaných značkou Estelle, jejich hlavní výhodou je přítomnost široké palety barev. Kvůli tomu má každý zákazník skvělou příležitost realizovat v životě své nejodvážnější sny. Kromě toho má tónový balzám vedle své hlavní funkce také pečující a revitalizační vlastnosti.

V obalu zboží je použita trubka, jejíž objem je 150 mililitrů. Ujistěte se, že chráníte pokožku rukou před nanesením balzámu. K tomu použijte speciální ochranné rukavice.

Doporučuje se před použitím provést alergický test.

Složení

Estelle odstíny neobsahují amoniak a peroxid vodíku, což je extrémně škodlivé pro kudrlinky. V procesu tvorby této kosmetiky odborníci ji vylepšili speciálním keratinovým komplexem, který ošetřuje vlasy.

Po nanesení balzám na prameny se jeho účinné složky neprocházejí do struktury vlasů (jako u běžných barviv) a díky tomu je možné rychle vrátit svou přirozenou barvu.

Balzám je také obohacen o speciální keratinový komplex, který dodá vašim vlasům zrcadlový lesk a překvapivou jemnost. A přítomnost jiných přírodních složek učiní vlasy více poslušnějšími a výrazně usnadňují proces česání kudrlin.

Barevné komponenty tohoto výrobku jsou rovnoměrně rozmístěny a odmyty od kadeří. I bez profesionálních dovedností můžete snadno použít Estelleův barevný balzám.

Způsoby využití olivového oleje k opalování na slunci a soláriích jsou zde.

Jak používat

Chcete-li dosáhnout nejpozitívnějšího efektu, aby se barva ukázala přesně tak, jak jste chtěli, a nástroj byl dlouho držen na vlasy, měli byste přísně dodržovat všechna pravidla pokynů pro použití:

 1. Za prvé bude nutné nalít balzám v správném množství do speciální nádoby, zředit vodou a dobře promíchat, dokud se nedosáhne homogenní konzistence. Zjistěte, kolik kapaliny potřebujete k použití pokynů připojených k obalu zboží. Výpočet tohoto indikátoru závisí na délce a tloušťce kudrlin.
 2. Aplikujte výrobek na čisté a vlhké vlasy. Pro usnadnění postupu barvení doporučujeme používat speciální kartáč. Postup začíná krkem a postupně se přemisťuje na konce vlasů. Pak se barvicí kompozice rovnoměrně aplikuje na celou délku pramene.
 3. Doba uchování tónového balzám je 30 minut. Pro ty, kteří chtějí dosáhnout ještě více nasyceného tónu, můžete tuto dobu zvýšit o 10 minut (můžete ji také snížit, pokud chcete naopak dostat tak jasnou barvu).
 4. Poté se doporučuje používat masku Estelle na vlasy.

Tento balzám je lepší odstranit v teplé vodě, můžete také použít po obvyklém kondicionéru. Účinek zůstane na kadeře asi dva týdny.

Paleta barev

Estelle nabízí svým zákazníkům několik možností pro odstín. Doporučujeme, abyste se seznámili s vlastnostmi každého z nich, abyste našli jeden, který je ideální pro vaše potřeby.

Estel solo ton

Estel Solo Ton balzám neobsahuje amoniakové kadeře a peroxid vodíku, který škodí struktuře.

Jemně barvy kudrlin a poskytuje jim potřebnou péči.

Nástroj má také kondicionační efekt, vlasy jsou měkké, lesklé a elastické.

Přítomnost balkonu z mangového extraktu poskytuje hluboké zvlhčující vlákna, výživu a efektivní obnovu vlasového pásu. A ultrafialové filtry ochrání vaše vlasy před nepříznivými účinky slunce (zvláště tento problém se stává relevantní v létě).

Balzám Estel Solo Ton má velmi příjemnou strukturu, díky níž je snadno a rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů.

Současně výrobek není nakloněn a je ideální pro použití v domácnosti.

V této sérii je 12 odstínů. Přečtěte si recenze na tónovaný šampon Rocolor s účinkem laminace.

Estel miluje nuance

Další možností pro jemné barvení vlasů, které představuje dvacet odstínů.

Dvanáct z nich je původní paleta, která je plně v souladu se současnými módními trendy.

Estel láska nuance nabízí odstíny navržené speciálně pro potřeby bělené i šedé vlasy.

Podle mnoha zákaznických recenzí může použití produktů Love Nuance poskytnout jemnost, elastičnost vlasů a také zajistit nejjemnější česání.

Dívky s potěšením berou na vědomí, že tento balzám nemá negativní vliv na kudrlinky a má velmi jemný účinek. Udělali jsme pro vás přehled o basových tónech tónů Belita Color Lux, přečtěte si.

Estel kvalitní péči o barvu

Nástroj má poměrně silnou strukturu, která vypadá spíš jako maska ​​než balzám.

Balzám fialový. V procesu aplikace na kudrlinky začíná být tmavější.

Pokyny však naznačují, že tento jev nemůže žádným způsobem ovlivnit konečný odstín vlasů.

Po vyprání produktu z vlasů nebude fialová.

Balzám, stejně jako jejich předchozí protějšky, má velmi lehkou a příjemnou aplikaci. Rychle se spojuje s vlasy.

Produkt má také úžasný kondicionační efekt.

Po jejím použití se kudrlinky dostávají záviděníhodné hladkosti, stejně jako potěšení z bohatého zrcadlového lesku.

Neexistuje žádné nepříjemné zamotání vlasů, proces žehlení a stylování je velmi snadný. Také je nástroj velmi snadno odstranitelný z kudrlin bez vlivu vážení.

Rozhodnete-li se používat tento nástroj, riskujete, že vypadáte, jako byste právě vyšli z kosmetického salonu, kde profesionálové vykoupili vaše vlasy.

Tato série je představena v deseti barevných variantách.

Na videu o vlasovém balzámu Estelle

Výhody a nevýhody

Každý nástroj má své nevýhody a plusy.

Z hlavních výhod estelleového odstínového balzámu lze říci:

 • poměrně demokratických nákladů;
 • schopnost nezávisle revitalizovat přirozené barvy vlasů;
 • pomocí nástroje můžete změnit velmi rychle, ale ne dlouho;
 • úspěšně zvládne žluté zvýraznění;
 • zlepšuje celkový stav kudrlin;
 • zvládne šedé vlasy;
 • poskytuje tónování kořenů v intervalech mezi barvením;
 • nezůstane na pokožce hlavy;
 • má příjemnou vůni;
 • je rovnoměrně rozdělena a odstraněna z vlasů;
 • Tento výrobek můžete zakoupit v každém obchodě s kosmetikou.

Z negativních momentů zaznamenáváme následující:

 • nástroj není příliš ekonomický;
 • nijak nerozlišuje vytrvalost;
 • s častým používáním může způsobit spád;
 • má nepohodlnou lahvičku.

Náklady na balzám na vlasy Estel jsou v rozmezí od 120 do 200 rublů na balení.

Objem produktu je 150 mililitrů.

Ale jak obnovit vlasy po mytí zde.

Seznam kapalin pro odstranění rozšíření vlasů kapsulární a páskové metody zde.

Recenze

Recenze 1. Svetlana.

Pozoruhodný nástroj. Koupil jsem tón 1,26 (med karamel), barva je velmi měkká, béžová. Po použití je kudrlinky měkké, hedvábné, po dlouhou dobu zachovávají příjemnou vůni. Nerozjímávejte produkt, nanášejte ho v čisté podobě na vlasy a nechte ji 15-20 minut. Během této doby mají moje přirozeně světlé kadeře čas dokonale přeměnit. Mohu bezpečně doporučit tento balzám pro každého.

Recenze 2. Xenia.

Moje přirozená barva vlasů je světle blond, ale nedávno jsem chtěla dosáhnout čokoládového odstínu. Jelikož mám spravedlivou pleť, riskoval jsem, že čelím nežádoucímu výsledku. Abych zjistil, zda je tento odstín vhodný pro mě, rozhodl jsem se použít Estelův balzám. Dejte je na mokré kudrlinky, uchovávejte asi půl hodiny a pak si prohlédněte získaný účinek. Navzdory všem mým obavám se výsledná barva dokonale přizpůsobuje vzhledu a tento nástroj doslova vrací kudrlinek do života, plní je bohatým leskem a dělá je měkké a dobře upravené. Od té doby aktivně používám tento výrobek mezi hlavními skvrnami vlasů.

Recenze 3. Zarina.

Nikdy nepoužívala k barvení vlasů. Ale když se začaly objevovat šedé prameny, musel jsem se na tuto záležitost zamyslet a já jsem se rozhodl použít balzám z Estelle. Stal se mým skutečným spasitelem v této obtížné záležitosti: pozoruhodně maloval přes šedé vlasy, vrátil kudrlinky nádherné lesku, naplnil je energickou energií a zářivostí. Ale sotva je můžu pravidelně používat, protože výrobce zaručuje, že šedé vlasy budou namalovány pouze v těch případech, pokud to není příliš mnoho. V budoucnu se musíte uchýlit k možnosti odolnější barvy.

Estelleův tónovaný balzám je kosmetický výrobek, jehož použití je vhodné pro dívky a ženy všech věkových skupin.
Tento nástroj vám umožní nejen změnit zbarvený odstín vlasů, ale také jej výrazně vylepšit.
Aktivní pigmenty výrobku neprocházejí hluboko do struktury vlasů, ale vyznačují se pouze povrchními účinky.
Kvůli tomu nedochází k poškození pramenů během procesu barvení a po dvou týdnech se barva vypláchne.

Pro Více Informací O Suché Vlasy