logo

Perleťový tonik

Tónovací balzámy pro vlasy se staly velmi populární u moderní kosmetiky pro barvení vlasů.

Moderní výrobci kosmetických přípravků na vlasy nabízejí širokou škálu barev a toniků, které jsou navrženy tak, aby vyzdvihovaly přirozené barvy vlasů nebo barvy vlasů v populárních odstínech.

Tonic pro barvení vlasů je zpravidla šetrný prostředek založený na přírodních složkách, který se skládá z určitých barevných pigmentů. Moderní tónové vlasové produkty zpravidla obsahují ve svém složení přírodní oleje, stejně jako přírodní složky, které dodávají vlasům zdravý lesk.

Na co se používají tóny barvy?

Nejprve se používají barvy na zbarvení, které zdůrazňují krásu přirozeného stínu vlasů. Je to oživení přirozené barvy. Kromě toho, tonika dělat vlasy lesklé, dát jim zdravý lesk a krásu.

Nicméně, když barvení vlasové tonikum by mělo dodržovat určitá pravidla, protože to bude záviset na původní barvy vlasů.

A dnes mluvíme o nejoblíbenějším vlasovém tonicu, který získal stejný název - "Tonic". Jeden z nejoblíbenějších balzámů na vlasy v Rusku získal dobré recenze, vzhledem k jeho složení, stejně jako jemný účinek na vlasy. Na rozdíl od mnoha dalších balzámů tonikum traumatizaci vlasů neškrtí zevnitř a nezbarví je.

Balzám jemně ovlivňuje strukturu vlasů, což mu dává krásný odstín. Mluvili jsme o výhodách tonického balzámu v posledním článku a dnes bych chtěl diskutovat o jednom z nejpopulárnějších odstínů vlasů - perle a pergamenu. Moderní trendy ve světě barvení vlasů diktují vlastní pravidla. V módě se stále nacházejí perleťové odstíny, stejně jako odstíny s odbarvováním. Stojí však za zmínku, že budou perfektním řešením pro majitele vlasů blond a pšenice.

Nezapomeňte, že balzám Tonic tint je určen pouze pro tónování vlasů, nezmění vlasy a nemůže je barvit. Pojďme si podrobněji promluvit o tom, co je v paletě toniků perlový stín vlasů, a také o barvení, atd.

Tonic 8.10 Perlový popel

Jak míchat balzám se šamponem, gelem a vodou, abyste získali perleťový odstín z popelu?

Navzdory skutečnosti, že většina výrobců kosmetických přípravků nabízí speciální instrukce, jak správně promíchat balzám s kosmetikou, provedli jsme náš experiment k určení poměrů.

Zpočátku si pamatujte, že tónový balzám lze smíchat se šamponem, vlasovým balzám, vodou nebo dokonce s maskou na vlasy.

Nejvhodnější možnost, která poskytuje vynikající efekt. Smíchejte tonikum s šamponem v následujícím poměru: 30% tónový balzám Tonic 8.10 a 70% šampon. Naneste šampon na vlasy, pěnu, nechte 2 minuty a opláchněte. Vysušte vlasy vysoušečem vlasů a vychutnejte si krásný odstín popelu.

Důležité je správné uspořádání nátěru pomocí kosmetiky, jinak je velmi pravděpodobné nežádoucí účinek - špinavý šedý odstín.

Jak často používáte Tonic balm?

K překrásnému výsledku je možné použít tónový balzám jednou týdně. Hue 8.10 má velkou výhodu oproti jiným barvám vlasů. To neutralizuje žlutost. Chcete-li neutralizovat žlutost na světlém stínu, použijte tonizující balzám v poměru: 10% balzám na bázi Tonic a 90% kosmetický.

Tonizující balzám neobsahuje amoniak, alkohol, peroxid vodíku. Kompozice obsahuje extrakt z bílého lnu, který hydratuje vlasy a dodává jim lesk.

Mohu použít odstín 8.10 na tmavé vlasy?

Můžete. Pokud se během procesu barvení vlasů objevil nepříjemný žlutý odstín vlasů, jako u ombry, může být neutralizován podle výše uvedeného schématu. Chcete-li získat bohatou šedou barvu vlasů nebo bohatou jasanovou blondýnu, použijte 40% tónování a 60% kosmetické přísady. Nezapomeňte, že po každé aplikaci balzámu Tonic tint je důležité použít masku na vlasy, protože balzám vyschne vlasy.

Celkem. Tonic hair balm má řadu výhod, z nichž hlavní je malá cena (až 100 rublů), stejně jako dobrá kvalita. Je důležité smíchat tón balzám s kosmetikou, abyste získali krásnou barvu vlasů. Používáte-li balzám často, usušení vlasů nebude úspěšné. Nezapomeňte, že je nejlepší hydratovat vlasy nejméně jednou měsíčně přírodními produkty - kokosovým olejem nebo vaječnými maskami.

Šedé vlasové produkty

V dnešní době je obtížné najít ženu, která se nestará o krásu vlasů. Kromě zdravého a dobře upraveného vzhledu je jejich barva velmi důležitá. Pokud se mu to nelíbí nebo se módní trendy změnily, mnozí lidé používají barvivo na vlasy nebo jemnější prostředky, nazývají je lidmi. Na rozdíl od odolné barvy, není schopna drasticky změnit barvu, ale pouze změnit její odstín. A dnes budeme mluvit o šedých tónech vlasových výrobků.

Odstíny

Počet odstínů šedé a jejich jména závisí na výrobci, lze je však rozdělit do tří hlavních skupin:

 • Ash je nejlehčí tón. Může mít čistě světle šedou barvu nebo může mít například růžovou podobu jako perlový popel. Také této skupině lze přičíst "Ash Blonde" s ušlechtilým odstínem platiny.

Pro ty, kteří se chtějí zbavit nežádoucího žlutého odstínu a získat blondýnu pro své blondýnky, budou nástroje této skupiny hůlkou.

 • Stříbro - více nasycené, s modravým odtokem a ocelovým leskem. Najdete jej pod názvem "Pearl". Vhodné pro odvážné přírody, které sledují módní trendy a nemají strach z experimentů. Mělo by se však pamatovat na to, že jakýkoliv nátěrový prostředek je vypláchnut mnohem rychleji než barva a tato barva musí být neustále udržována ve tvaru, aby nezhasla.
 • Tmavý popel je nejtmavší šedá barva. To může také být nazýváno grafit. Může být použito těmi, kteří chtějí vyniknout, a více zdrženlivějšími osobami. V prvním případě můžete přidat modré, růžové nebo fialové prameny. V druhé verzi můžete nechat hladkou barvu nebo vytvořit módní jantar z tmavých kořenů na lehké tipy.

Jednou z výhod tónů znamená, že jakýkoli barevný rozsah je schopnost měnit barvu jemnějšími způsoby než po odolné barvě.

To lze provést pomocí speciálního mytí, kefír s vysokým obsahem tuku, lopuchu nebo ricinového oleje, stejně jako citrónovou šťávu. Je však třeba připomenout, že maximální efekt bude dosažen, pokud okamžitě použijete některý z těchto prostředků a necháte alespoň jednu hodinu. A zvýšit dopad ručníku a teplého vysoušeče vlasů.

V případě neúplné spokojenosti s výsledkem lze tento postup provést za dalších 2 dnů.

Jaké vlasy jsou viditelné?

Nejčastěji se tyto nástroje používají majitelé světlých vlasů, například blondýnky nebo dívky se světlými, zlatými nebo jasanovými blond vlasy. K dosažení stínu mohou být použity i na červených kadeřích.

Nejvýraznějším a nejrozmanitějším výsledkem budou ti, kteří mají bělené vlasy nebo přirozenou blondýnu. V takovém případě je vše viditelné z obrázku na obalu, odstínech a přehrávání.

To je obzvláště pravda perleťový popel, jasan blond, matka perla a stříbrný tón.

Je však třeba věnovat pozornost tomu, že barvené vlasy neočekávaně reagují na tuto barvu a dávají zcela nepředvídatelný výsledek. V souvislosti s touto skutečností důrazně doporučujeme provést test na samostatném pramenu a pokud je vše v pořádku, proveďte kompletní postup. Dalším bodem, který si zaslouží pozornost, je, že je lepší použít tónování během několika dní po natírání odolnou barvou.

Pro různé verze světle hnědých vlasů bude možné přidat požadovaný perlový nebo stříbrný lesk, ale nebude možné radikálně zesvětlit účes. Je také třeba poznamenat, že čím tmavší je původní barva, tím rychleji se vymyje tonikum a vzhled vlasů se podle toho změní.

Červené vlasy mohou také takové nástroje používat. Jako blondýnka budou moci odstranit zbytečný měděný lesk a získat stylový chladný tón. Současně je však třeba vzít v úvahu, že pro udržení očekávaného účinku bude s každým šamponem nejspíše nutné použít tónovaný balzám. Jinak se zrzka může vrátit téměř okamžitě.

Zajímavým účinkem mohou být ti, kteří mají určitý podíl šedých vlasů. V tomto případě hraje přirozená barva vedlejší roli. Nejdůležitější věcí je kompetentní kombinace barev a odstínů, stejně jako zohlednění toho, že účinek na tmavé vlasy bude minimální nebo vůbec neviditelný.

Tipy pro výběr

Na trhu existuje poměrně široký výběr nátěrových produktů z levných masových trhů až po profesionální zástupce, kteří jsou řádově dražší. Dále budeme hovořit o nejoblíbenějších značkách z obou kategorií.

Profesionální nástroje

Začněme s profesionálními, jelikož je jejich počet mnohem menší, a mají také mírně odlišný účinek. Náš seznam se skládá ze tří značek:

 • L'ORÉAL PROFESSIONNEL - objem 250 ml. Poskytuje odstín, lesk a neutralizuje nežádoucí pigmenty na blond i šedých vlasech.

Kdo je vhodný tónování v jasné barvě a jak dosáhnout požadovaného odstínu

Změna barvy vlasů je zásadním krokem, který mnoho dívek připravuje na dlouhou dobu a důkladně. Vyberte si barvu, způsob barvení a chemické složení, přečtěte si recenze o salónech a řemeslnách, rozhodněte se, zda chcete provést proceduru u kadeřníka nebo experimentovat doma. Ne všechny spravedlivé pohlaví jsou připraveny používat permanentní barviva, takže si zvolí jemnou metodu transformace - tónování kudrlin. Výsledkem barvení netrvá dlouho, ale vlasy nejsou vystaveny amoniaku, který při častém použití poškozuje strukturu pramenů. Jeden z nejoblíbenějších odstínů pro pečlivé zbarvení je popelavý (šedý). A přestože změna obrazu je v tomto případě krátkodobého charakteru, je třeba zvolit barevnou schéma záměrně, protože studené tóny oceli a stříbra nejsou pro všechny.

Co je

Tato technika zahrnuje použití nestabilních sloučenin. Nepřecházejí strukturu vlasových šachet, ale zůstávají a dočasně se připevňují k povrchu. Z tohoto důvodu je barva rychle vymyta a nemá čas poškodit kudrlinky.

Tónování je možné na přírodních nebo dříve natřených vlasech. Ve druhém případě se často používá k aktualizaci barvy. To pomáhá odstínům šampónů, balzámů. Také postup je schopen rozjasnit přirozené barvy vlasů nebo dočasně změnit na několik tónů.

Pozor! Někdy mistři v kosmetických salonech používají semipermanentní přípravky s malým množstvím oxidačního činidla pro tónování. V tomto případě se vlasy otevřou, což umožňuje, aby umělý pigment přišel do kontaktu s přírodním. Doma si můžete vybrat podobný nástroj nebo koupit tonikum.

Kdo je vhodný

Trendové zbarvení s odstíny popela není vůbec univerzální volbou, jak si myslí někteří milovníci módního průmyslu. Podle kánonů jeho stylu, bez váhání, si dívky mohou vybrat, jejichž vzhled se vztahuje na studené barvy: zimní a letní.

Hlavní příznaky, které vám vyhovují šedo-stříbrný gamut:

 • oči mají modrou, šedou, světle zelenou barvu;
 • kůže je světlá, není tmavá, není opálená;
 • vlasy blond nebo šedá. Taková paleta vypadá dobře na blondýnách.

Pozor! Pro efektivní výsledek je nutná současná kombinace těchto vlastností. Vlastník hnědých očí a čokoládových kudrlin s tmavým povrchem tónovaný asymií odstíny nejspíše není vhodný.

Zřetelná disonance a pocit absurdity způsobí dočasné šedé barvení, pokud máte:

 • tmavá kůže, tmavé vlasy a obočí, hnědé oči. Stříbrné prameny vás vizuálně zvětší;
 • jasně zelené nebo zlatavě hnědé oči na opálené tváři - další důvod, proč opustit módní barvu;
 • červené, kaštanové vlasy;
 • mít pihy;
 • viditelné kožní defekty. Zkus, pupínky a dokonce i malé vrásky - barva popelu bude velmi nevhodná, aby zdůraznila to, co se obvykle skrývá.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody postupu tónování vlasů v šedých a stříbrných tónech:

 • asystý odstín vypadá vznešený, šlechtický, zvláště v kombinaci s jemnými rysy;
 • taková barva, navzdory popularitě, stále vypadá jako originální;
 • šedá barva vlasů může příznivě zvýraznit oči, rty, zvýraznit lícní kosti - pokud samozřejmě správně zvolíte tón;
 • zbarvení popela je nepostradatelné pro blondýnky, kteří bojují se žlutými vlasy;
 • dočasné barviva nepoškozují strukturu kudrlin, takže je můžete používat častěji než chemické sloučeniny;
 • existuje kumulativní efekt: pokud pravidelně používáte stejné nástroje, barva bude více nasycená;
 • v případě neúspěchu můžete barvu vyčistit;
 • neexistuje ostrá kontrast mezi kořeny a hlavní hmotou pramenů;
 • Bude možné poskytnout dodatečnou péči o vlasy, protože mnoho tonifikačních látek obsahuje vitamínové doplňky.

Nevýhody transfigurace s využitím asyho tónu:

 • krátkodobý účinek - po každém šamponování se barva vlasů stává méně výrazným;
 • široká škála omezení;
 • nutnost zvláště pečovat o vlasy, jinak by stín jasně ztrácel svůj patrný vzhled;
 • špatnou kompatibilitu nové barvy s některými detaily šatníku a make-up, na které jste zvyklí. Majitelé stříbrno šedých pramenů si budou muset pečlivě vybrat oblečení a kosmetiku, vyhýbat se teplým barvám (hnědé, žluté a jiné);
 • od hnědovlasých žen a brunet vyžaduje předchozí vysvětlení.

Tonic výběr

Moderní kosmetické výrobky jsou plné všech druhů prostředků, které dodávají vlasům chladnou šedou barvu. Tonika, balzámy, zbarvené šampony a dokonce i trvalé trvalé přípravky - s pomocí kterékoli z nich můžete získat požadovanou barvu vlasů.

Nicméně, pro pečlivý dopad na prameny, stojí za to zabývat se dočasnými barvivy. Ve velkém sortimentu jsou v řadě Estel (série LOVE nuance, Solo Ton), Tonic, Color Lux od Belita Vitex a další.

Pozor! Kosmetické firmy samy doporučí používání odstínu na vlasy určité barvy, stejně jako na šedých kadeřích.

Nepokoušejte se barvit kaštanovité prameny bez předchozího zbarvení perlovým nebo perleťovým materiálem, jinak nebudete mít na fotografii balení požadovaný výsledek slibovaný výrobcem.

Pro světlo

Takové vlasy jsou optimální pro vytváření nového obrazu se šedými tóny. Následující odstíny jsou vhodné pro experimenty:

 • stříbrně-popelnatá blond, která pomáhá odstranit žlutou barvu pramenů a dává blondost se světlými očima zvláštní expresivitu;
 • světle šedá, která má podobné doporučení pro použití;
 • šedo-blondýnka (on je myš) vypadá velmi přirozeně a je v trendu;
 • růžově šedá - možnost pro mladé módy. Dává obraz jemnost a dětskou spontaneitu;
 • tmavě šedá - vhodná pro majitele fairhaired pramenů.

Paleta mnoha výrobců tónové kosmetiky obsahuje krásné barvy pro dívky s roztomilými vlasy. Jedná se o perlový popel, stříbro, studenou vanilku, grafit, popel nebo platinu blond a další.

Chcete-li odstranit žlutost nebo vytvořit výrazné šedé prameny, dobře známé kosmetické značky nabízejí následující odstíny balzámu: stříbro, stříbro-fialová, ametyst, perla matky, kouřový topaz, azurový břeh a další. Červenohnědý dámský experiment s popílkem se nedoporučuje.

Pozor! Barvené a bělené blondy riskují, že při použití šedého tonika budou na vlasy zelené nebo žluté. V těchto případech je vhodný šampon nebo balzám s purpurovým pigmentem.

Za tmy

 • Brunetky a hnědovlasé ženy mohou tónovat kudrlinky s různými odstíny šedé a stříbrné, pokud jim příroda uděluje světlé oči a bílou kůži bez vad. V takovém případě bude stačit, aby se vlasy zesvětlily, a pak použijte stejné barvy balzámů a toniků, které doporučují blondýnky.
 • Bez ohledu na původní barvu vlasů je purpurově šedá považována za univerzální. Dokonalá harmonizace s očima jakékoliv barvy a optimální pro milovníky, aby se vymanili z davu.
 • Čokoládově šedá, jaseňová hnědá, kaštanová jaseň jsou dobrým příkladem kombinace teplých a studených odstínů. Mohou vyzkoušet holčičky s tmavými očima a stejnou hlavu vlasů.

Techniky tónování

Ve skutečnosti se technologie aplikace vlasového tonika příliš neliší od použití odolného barviva. Asi měsíc před navrhovaným postupem začněte vytvářet zvlhčující a obnovující masky.

Bezprostředně před tonizací umyjte hlavu a trochu ji osušte. Přestože recenze některých dívek naznačují, že nástavec se často projevuje dokonce i v špinavých kadeřích.

Technika přeměny světlých vlasů na ashen:

 1. Proveďte test alergie. Aplikujte trochu na zápěstí, lokte nebo za uchem. Ujistěte se, že není vyrážka, zarudnutí, pocit pálení.
 2. Nasaďte si staré tričko nebo vodotěsné pláště pro ochranu oblečení.
 3. Dobře háčkněte mírně vlhké vlasy a rozdělte je do 4 zón: zadní část hlavy, horní část hlavy a 2 temporální.
 4. Opravte každý s krabím nebo vlasovou sponou.
 5. Připravte si tonikum / balzám a štětec (můžete houbat). Pro pohodlí komprimujte kompozici do nekovové nádoby.
 6. Noste rukavice na ruce.
 7. Rozpusťte vlasy na zadní straně hlavy, rozdělte je na samostatné prameny.
 8. Aplikujte na ně zbarvený odstín pěnové barvy, pohybující se od kořenů až po špičky.
 9. Znovu sestavte již zbarvené kadeře pod hlavou. Neměl by být vyroben z kovu. Můžete nechat své vlasy volné.
 10. Opakujte stejné kroky s prameny na chrámech a na koruně.
 11. Uveďte čas určený výrobcem výrobku.
 12. Pečlivě omyjte šedý vlasový toner velkým množstvím teplé vody, poté opláchněte studenou vodou (zavřete váhu vlasů a zajistěte novou barevnou schématu).

Tmavé prameny jsou zbarveny ve stejném odstínu, ale tento proces předchází bělení vlasů. Za tímto účelem:

 • Okamžitě před zahájením procedury nebývají hlavy po dobu 3-4 dnů. Sebum poskytuje dobrou ochranu před agresivním oxidem;
 • prostředky pro vyčištění jsou zředěny v nekovové nádobě, vedené pokyny;
 • vlasová linie je chráněna vrstvou mastného krému, oblečení - s pláštěm nebo pláštěm, rukama - s rukavicemi;
 • kudrlinky jsou rozděleny na samostatné prameny a na ně kladeny bělící složení. Krátké vlasy jsou ošetřovány z kořenů, dlouhé - od špiček, postupně se pohybují do kořenové zóny;
 • hlava není zabalena a nástroj je udržován na hlavě přesně podle doporučení výrobce. To je obvykle 15-20 minut, maximálně půl hodiny;
 • lék se omyje šamponem;
 • na čisté, mírně vysušené vlasy dát tonikum na vlasy šedého nebo špinavého odstínu.

Rada Pokud jsou pouze špičky zbarvené, můžete vytvořit stylový popelník stříbrný. V žádném případě nestojí za to, aby se kudrlinky zlehčily. Boleje to jejich struktura. Po chvíli zkuste postup opakovat.

Barvicí efekt

Vzhledem k tomu, že jednou z hlavních nedostatků tónování je krátkodobý efekt, neměli byste doufat, že nová barva zůstane po několik měsíců bez korekce. Každý výrobce dává své vlastní záruky: někdo slibuje, že odstín popela zmizí v 4-6 šamponování, někdo v 5-7.

Neexistují žádné konkrétní doporučení, jak často opakovat tonizaci. Můžete to udělat každé 2 týdny nebo jednou měsíčně. Záleží na tom, jaký efekt chcete dosáhnout: udržujte barvu vlasů na stejné úrovni, ujistěte se, že se neobjevuje ošklivý žlutý pigment, nebo systematicky učiňte šedou / popelovou barvu živější a nasycenou.

Šedé kudrlinky vyžadují korekci vlasového tonika přibližně každých 10 dní.

Ash je stylová, módní, krásná a ušlechtilá, ale ne pro každého. Aby stříbrnošedá škála nebyla zklamáním, nechte se pokusit o takové tónování, pokud se vám zdá, že takové změny nemají. Pokud se stále rozhodnete experimentovat, zdůrazněte krásu nové barvy vhodným make-upem, správnou volbou oblečení.

A nezapomeňte pečovat o kudrlinky, a to zejména s neustálým používáním toniků na vlasy. Postup je považován za jemný, ale neškodný ve 100%, což znamená výživu, hydrataci a obnovu pramenů.

Krásné nápady a techniky pro barvení vlasů v oblasti popela:

Jakékoli zbarvení - stres pro kadeře a vyžaduje zvláštní péči o ně. Naše tipy vám pomohou obnovit vlasy po barvení.

Tint balzámy Estel, Belita, Colour lux, Tonic, Concept, L'Oreal, Capus. Nejlépe hodnocené

Často je snadné měnit barvu vlasů, aniž byste jim ublížili, je snadné, pokud použijete balzám. Obchody nabízejí široký výběr od profesionálních značek až po možnosti rozpočtu s různorodou paletou barev.

Co je tón balzám na vlasy

Tónovací balzámy na vlasy jsou nejoblíbenější mezi dalšími tónovacími prostředky. Obsahují pečující přísady a netěkavé barvy. Když je používáte, barevný pigment neprochází do struktury vlasů, ale pouze jej obklopuje. To vysvětluje nestabilitu tohoto barvení - to bude trvat několik týdnů, maximálně měsíc.

Barevný balzám pro vlasy (paleta umožňuje vybrat světlé, tmavé, neobvyklé barvy) může barvit vlasy ve dvou tónech. Majitelé tmavých vlasů, kteří radikálně změní barvu vlasů, nebudou úspěšní. Balzám však můžete skrýt šedé vlasy a dát vlasům vzácný stín.

Výhody a nevýhody

Každý kosmetický přípravek má výhody a nevýhody. V případě odstínového balzámu může být pro jednoho spotřebitele ctnost nevýhodou.

Rozsah barev

Prostředky pro jemné barvení mají bohatou paletu.

Někteří výrobci vyrábějí pouze klasické, známé všechny odstíny:

 • teplé blondýnky;
 • studené blondýnky;
 • odstíny světle hnědé, teplé i studené;
 • med, zlatý, jasně červený;
 • červené varianty;
 • tmavá švestka nebo modrá černá;
 • kaštan, tmavý kaštan;
 • černá.

Barevný balzám pro vlasy (paleta části výrobců obsahuje neobvyklé barvy), umožňuje vytvářet aktuální, trendové obrázky.

Mohou to být:

 • růžová;
 • broskev;
 • tyrkysová;
 • aqua barva;
 • fialová;
 • lila;
 • zelená.

Jak si vybrat balzám na vlasy

Při výběru balzámu barvy byste měli dodržovat následující pravidla:

 • Je třeba se soustředit na funkce péče, které balzám provádí - zbavit se křehkých vlasů, dělených konců, nadměrného obsahu tuku v hlavě, šedých vlasů.
 • Pokud byly vlasy barveny, pak můžete vyzvednout balzám, aby odpovídali barvě.
 • Důležitým pravidlem je, že za pomoci tónového balzám nebude možné vlasy zesvětlit. Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou vybrat z nasycených a tmavších odstínů - lilku, švestku, kávu, mochu, čokoládu, různé druhy tmavého kaštanu a mědi, červené. Tyto barvy, v závislosti na originálu, budou buď jemným odstínem a leskem, nebo více syté barvy.
 • Při výběru tonizační barvy stojí za zmínku, že vlasy budou tmavší nebo jasnější než jen 2-3 tóny.
 • Blondýnky by si měly pamatovat, že jejich vlasové toniky vypadají jasněji. Není-li třeba drasticky měnit obraz, je třeba věnovat pozornost béžovým, medovým a karamelovým tónům. Někdy mohou zlaté odstíny na bělených vlasech jít do žloutnutí a popudit - překvapit zelený odstín. Proto by se barvené blondýny měli nejprve poradit s kadeřníkem před výběrem balzámu odstínů.
 • Dívky s blond vlasy si mohou vybrat mezi jasnými barvami, které vylepšují přirozené barvy nebo jim dodávají jemný odstín a lesk a od jasnějších odstínů.
 • Aby se odstín přesně přizpůsobil, je nutné najít pokyny výrobce na obalu tónování, na jaké typy vlasů je určen - šedá, světlá, tmavá, světlá.
 • Při nákupu odstínového balzámu ve specializovaných prodejnách byste měli požádat o katalogový stůl s rozdělením odstínů podle typu vlasů s přiloženými barevnými vlákny. Tím se zjednoduší proces výběru.

Jak používat tónování vlasů

Pravidla pro používání balzámu na odstín jsou jednoduchá:

 1. Před barvením byste měli vlasy umyt pouze šamponem. Kondicionéry a balzámy na ošetření, masky na vlasy se nemusí používat.
 2. Namočte vlasy ručníkem. Je důležité, aby zůstaly vlhké, ale voda z nich přestala proudit.
 3. Pomocí štětce na barvení vlasů naneste balzám na vlasy. Je lepší začít od špičky. Je důležité rovnoměrně rozložit složení vlasů od kořenů až po špičky.
 4. Dalším krokem je položit na hlavu speciální hlavu z polyethylenu pro barvení.
 5. Pokyny pro tónování balzám ukazují, kolik chcete udržet produkt na vlasy. Postup nebude trvat déle než 25-35 minut.
 6. Opláchněte balzám na nechtěné tekoucí tekoucí vodu. Je nepřijatelné používat šampony nebo odrůdy bylin.
 7. Je důležité úplně umýt pigment z vlasů, v opačném případě zbývající produkt bude půdní oděv nebo ložní prádlo. Čistá tekoucí voda je známkou toho, že tonikum je zcela vymyt.

Bez ohledu na to, jak jednoduché bylo použití tónování a v tomto procesu jsou tuky:

 • Takže abyste snížili jas výsledného odstínu, musíte si vlasy šampónem umyt.
 • Aby bylo možné nejprve zbarvit barvu trochu lehčí než je uvedeno na obalu, můžete do balzámu přidat trochu kondicionéru pro vlasy nebo balzám na péči.
 • Můžete také získat méně živé barvy tím, že snížíte dobu expozice barviva na vlasy o 10 minut.
 • A chcete-li získat barevnější nebo tmavší vlasy, které chcete barvit, můžete prodloužit dobu barvení o 15 minut.
 • Blond vlasy mohou být odstraněny z žloutnutí za použití popílku. Při mytí hlavy je třeba do péče přidat něco docela.

Mix balzám na tón vlasů spolu s nejvíce podobný popel z palety zbavit se žloutnutí

 • Stojí za to si uvědomit, že i když se vám líbí odstín získaný v důsledku jemného barvení, nemusíte spěchat, abyste barvili vlasy barvou. Je nutné, aby byl balzám úplně umyt vlasy, jinak nebude výsledek použití odolného prostředku nepředvídatelný.
 • V případě neúspěšného barvení je možné mytí toniků z vlasů pomocí vody a šamponu, některé značky také vyrábějí přípravky pro rekonstituci.
 • Odstíny balzám od známých značek

  Ve specializovaných prodejnách a běžných supermarketech najdete široký sortiment zbarvených balzámů. Oni se liší nejen v ceně, ale také v barvě odolnosti.

  Nejoblíbenější značky:

  Estel

  Balzámy odstínu "Estel" jsou k dispozici v několika řadách. Populární je "Solo Ton". Složení produktu je obohaceno o keratiny, UV filtry, oleje. Netvrdí vlasy, posiluje jejich strukturu.

  Paleta pro vyjasněné odstíny zahrnuje:

  • ashen;
  • popelové stříbro;
  • polární;
  • perla;
  • béžová.

  Pro tmavé vlasy jsou vhodné odstíny:

  Pro tmavé blond, zlatavě měděné vlasy můžete použít následující barvy:

  • Zlatá matice.
  • Karamel a med.
  • Skořice
  • Cognac.
  • Měděné červené.

  Pro malování šedých vlasů se hodí:

  Balzám lze použít k udržení jasu a sytosti barvených vlasů a pro tónování dříve nenosené.

  Stín bude zcela vymizet z vlasů po 6 promývání.

  Belita "barevný lux"

  Ottenochny balzám na vlasy (paleta Color lux - 24 barev) umožňuje běloruskou značku "Belita".

  Paletu lze rozdělit do 3 skupin:

  • pro nevyléčené vlasy;
  • pro šedé vlasy;
  • pro bělené vlasy.

  První obsahuje 18 odstínů:

  • Varianty hnědé - horké kaštany, kaštanu, hnědé ořechy, mléčné čokolády, hnědo - zlaté, tabáku, hnědé burgundy, tmavé čokolády.
  • Měď, hnědá měď - skořice, karamel, brandy, měď-ruština.
  • Jemné barvy - světle hnědá, písečná, meruňková.
  • Varianty červené - mahagon, zralé třešně, mahagon.

  Šedé vlasy mohou být zbarveny v následujících barvách:

  Pro bělení vlasů:

  Nástroj nejen tóny vlasů, ale i jejich péče, posiluje strukturu, poskytuje lesk. Ve své struktuře šetří barviva, oleje - olivy, výčitky. Na barvu vlasů přežije až 6 výplachů hlavy.

  Záleží na počátečním stavu vlasů. Na vyčištěných odstínech je třeba déle a na dříve namalovaných místech rychleji a zdůrazňovat přirozený odstín. Při pravidelném používání balzámu ve stejném odstínu bude výsledek vždy odolnější.

  Při barvení vlasů musíte přesně dodržet pokyny. Je důležité zajistit, aby kompozice neklesla na obličej nebo na krk, neboť je obtížné ji vypláchnout. Výrobce neaplikuje balzám rukavice a štětcem.

  Cena: 150 rublů.

  Tonic

  Další možností rozpočtu tint balsam - "Tonic". Rozsah barev má velké množství odstínů. Snadné nalezení a uklidnění klasické volby pro nenosené vlasy a světlé - pro šokující obraz. V řádku balzámu jsou nástroje, které pokrývají šedé vlasy a tónované bělené vlasy.

  Pro nenosené vlasy v klasické řadě naleznete následující odstíny:

  • Dark - grafitová černá, černá, hořká čokoláda.
  • Brown - čokoláda, mocha, espresso, cappuccino, zlato-kaštan, skořice.
  • Blondýnka - klasická blondýnka, tmavá ruština, světlá blondýnka.

  Paleta neobvyklých odstínů zahrnuje:

  • Stíny červené - bohaté třešně, mahagon, vínové, mahagonové, červené jantarové, kubánské rumba.
  • Červená - indická léto, zlatý ořech, červená.
  • Modrofialová - duhovka, divoká švestka a další.

  Šedé vlasy mohou barvit následující odstíny:

  • platina;
  • růžové a kouřové;
  • perleťově růžová;
  • perla matky.

  Pro bělené nebo melirovannyh vlasy se hodí následující barvy:

  • kouřový topaz;
  • ametyst;
  • studená vanilka;
  • ashen;
  • creme brulee;
  • popelová perla.

  "Tonic" nejen barví vlasy, ale také se o ně stará.

  Složení balzámu kromě barevných pigmentů zahrnuje:

  • Lněný olej. Zvlhčuje a vyživuje vlasy, čímž je silnější a lesklé.
  • Včelí vosk. Chrání pokožku hlavy, posiluje strukturu vlasů, utěsňuje váhy a vytváří vlasy hladší.

  Vlasy tónované "Tonika", zachovat stín na 4-5 promývání. Barva je rovnoměrně vymyta. Při častém používání balzámového odstínu trvá déle.

  Cena: 130 rub.

  Koncepce

  Koncepční barvy "Concept" jsou vhodné k udržení barvy již zabarvených vlasů, odstraňování zažloutlých nebo bělených vlasů, pro tónování šedých vlasů nebo přirozených vlasů. Každá linka má bohatou paletu odstínů.

  "Koncept" balzámy zabraňují rozbití vlasů a vyživují je.

  Péče o součásti:

  • Ricinový olej. Zvlhčují vlasy.
  • Včelí vosk. Posiluje vlasový hřídel, zabraňuje křehkosti a dělícím koncem.
  • Vitamíny. Posilujte vlasy.

  Chcete-li se zbavit žloutnutí a tónování bělených vlasů, bude vhodná linka "arktický blond". Měkká akce dává vlasům vzácný chladný odstín.

  Řádka "Fresh Up" je vhodná pro udržení barvy předem zbarvených vlasů nebo tónování přirozeného odstínu. V paletě mnoha barev od světla blond, blond až po tmavou čokoládu, černá. Prostředek "Fresh Up Brown" vhodný pro tmavé odstíny vlasů. Sublinka "Fresh Up for Fair Hair" bude zdůrazňovat krásu světle hnědé barvy.

  Teplé, červené odstíny podporují balzámy - "Concept Profy Touch". Zesílily a znovuzrozily kořeny, i když jsou tmavé.

  Balzám této značky mohou být 3 úrovně odporu:

  • 0 - rychle umyté. Po 2-3x šamponování hlavy.
  • 1 - vhodné pro zachování barvy. Více odolné barvení. Po umytí hlavy umyjte 4-6krát.
  • 2 - polostabilní tónovací látky, které mohou nahradit barvivo na vlasy. Oni budou držet na vlasy asi měsíc, pod podmínkou pravidelné aktualizace odstínu.
  • 3 - odolné výrobky, lze porovnat s barvivy na vlasy.

  Je to důležité! Chcete-li skrýt šedé vlasy, je třeba zvolit balzámy s vysokou odolností, ve stínu co nejblíže k přirozenému barvení vlasů. Pro bělené vlasy jsou vhodné produkty s úrovní odolnosti - 0,1, pro tmavé vlasy - 2.3.

  Cena: 350 rub.

  Loreal

  L'Oreal Paris vyrábí řadu produktů pro jemné barvení vlasů. Balzámy jsou vhodné pro udržení odstínu již zabarvených vlasů nebo tónování přirozené.

  Linka Chroma Care má pestrou paletu. V něm najdete přírodní barvy a světlé, neobvyklé. Tón "Iris" neutralizuje žluť po objasnění. Zlatý tón dodá světlu a blond vlasům zlatý lesk.

  Chcete-li odstín více saturovaný na tmavé vlasy pomůže odstíny "Teplý kaštan" nebo "Studený kaštan." Pro vlasy s červeným nebo měděným leskem se vyvinul odstín "mědi". Stíny "mahagon", "červené" vypadají dobře na tmavých vlasech, které jim dávají bohatou barvu.

  Balzámy z této řady obsahují olej z meruňkových jader, vyživují a zvlhčují vlasy, jsou schopni malovat přes šedé vlasy.

  Novinka značky L'Oreal - Colorista Washout tint balzám. Bude trvat asi dva týdny na vlasu a dá jim neobvyklé jasné barvy.

  Paleta je rozdělena do 3 skupin. První dvě jsou vhodné pro světlé nebo bělené vlasy, třetí - pro tmavé vlasy, jako pro bělené vlasy může poskytnout velmi bohatou a jasnou barvu, která bude trvat déle než dva týdny deklarované výrobcem.

  Pastelové odstíny pro blond vlasy:

  Jasné odstíny pro příjemné vlasy:

  Jasné odstíny pro tmavé vlasy.

  Chcete-li používat světlé barvy "Barvy" na tmavých vlasech, potřebujete jejich předběžné objasnění. Intenzita výsledku bude záviset na době expozice - za 15 minut balzám poskytne vlasům klidný odstín a 30 minut expozice - jasnější a nasycené. Čím méně času byl přípravek aplikován na vlasy, tím rychleji se umyje.

  Cena "Colorista Washout" - 450 rublů, "Chroma Care" - 870 rublů.

  Capus

  Tónovací balzámy "Life Color" značky "Kapous" jsou vhodné pro udržení barvy barvených vlasů, zbavování se žloutnutí vyčištěných. Nenasycené starší vlasy díky němu získá hlubší odstín.

  Balzám obsahuje UV filtry, součástky, které zabraňují vzhledu statické elektřiny na vlasu, vyživují je a posilují.

  V paletě "Životní barva" 6 odstínů:

  • Sandy. Vhodné pro světlé nebo bělené vlasy.
  • Brown. Barevnější odstín poskytne barvené vlasy. Vhodný pro tónování tmavých blond a kaštanových vlasů.
  • Měď. Prodloužení životnosti červených odstínů. Neupravené blond vlasy budou mít jasně červenou barvu, tmavě měděno-zlaté odstíny.
  • Lilek. Vhodné pro tmavé odstíny vlasů nebo barvené v černé nebo fialové barvě.
  • Granátové jablko. Na nelakované hnědé vlasy bude vypadat výhodně, dá se bohatý tmavě červený třpyt - obarvený černým a tmavým kaštanem.
  • Fialová. Vhodné pro tmavé a blond vlasy. Ten bude mít jasnější a nasycený tón.

  Tónovací balzámy "Kapous" drží vlasy až 7krát šamponování.

  Cena: 450 rub.

  Kontraindikace k použití toniků

  Tónovací balzámy, navzdory jemnému složení, mají řadu kontraindikací. Především je to kvůli počátečnímu stavu vlasů.

  Neměli byste používat tonikum, pokud:

  • Více než 50% vlasů je šedá. Kompozice nebude moci zcela skrýt šedé vlasy.
  • Vlasy jsou zbarveny hennou nebo basma. Balzám nebudou "brát", nebo barvení bude nerovnoměrné.
  • Permed perm. Výsledek zbarvení může být nepředvídatelný a výsledná barva se bude výrazně lišit od barvy, kterou udává výrobce.
  • Vlasy jsou natřeny barvivem obsahujícím čpavek. Stejně jako v případě perm je výsledek pravděpodobně neúspěšný.

  Poslední položka se nevztahuje na balzám od profesionálních značek, což prodlužuje trvalé barvení.

  Kde koupit tón balzám

  Stínicí balzám (jejichž paleta umožňuje experimentovat) lze zakoupit v obchodech s profesionálními vlasovými kosmetiky ("Concept", "Kapous"). V takovém případě můžete vidět tabulkový adresář, který usnadní výběr.

  Na regálech mnoha supermarketů v oddělení péče o vlasy najdete oblíbené značky tónovacích balzámů (Tonic, L'Oréal, Color lux), některé mohou mít katalogy připojené.

  V obchodních řetězcích, které prodávají kosmetiku a příbuzné výrobky, můžete najít také balzámy odstínu. V tomto případě mohou prodejní asistenti pomoci s výběrem.

  Na oficiálních webových stránkách výrobců nebo internetových obchodů je také prezentována široká škála produktů pro nestabilní barvení. Na stránkách můžete často najít neobvyklé odstíny, které nejsou vždy k dispozici v obchodech offline.

  Při výběru tónovacích prostředků je důležité pečlivě zkontrolovat doporučení výrobců uvedených na obalu. Tím se vyvarujete neúspěšného zbarvení a pomůžete si zvolit balzám pro váš typ vlasů.

  Barviva rostlinného původu

  Barvu vlasů můžete změnit pomocí zeleninových barviv. Nejoblíbenějšími jsou henna a basma. Navíc s pomocí těchto přirozených barev můžete vlasy posílit a zvýšit jejich růst.

  Henna je vhodná v případě, kdy potřebujete odstín od mědi až po med červené. Basma barvené vlasy v černé, tmavé barvě kaštanu. Mícháním těchto barviv v různých poměrech získáte odstíny zlaté-kaštanové.

  Je důležité si uvědomit, že henna a basma dávají perzistentní barvení a barvení vlasů nebo toniků je možné použít až po úplném vymytí vlasů.

  • Dejte zlatý odstín světla a blond vlasů, můžete použít odvar z cibule slupky. Půl litru vody bude vyžadovat 200 g plevy. Směs by měla být vařena a potom vařena dalších 40 minut. Po ochlazení a filtrování ve tvaru plátna se žvýkačka aplikuje na vlasy po dobu 30 až 45 minut, poté se opláchne vodou.
  • Je možné přidat světlosti a lesk na blond vlasy nebo je osvětlit 2-3 tóny pomocí heřmánku odvaru. Potřebujete 50 g vysušeného heřmánku nalijte 0,5 litru vroucí vody, nechte 45 minut. Proces vlasů s ochuceným vývarem, zabalit hlavu s ručníkem po dobu 40-50 minut, pak se omýt.
  • Můžete si osvětlit vlasy medem a citronem. Je nutné v šťávě, vymačkané z poloviny citronu, přidat lžíci medu, vše je důkladně promícháno. Směs se aplikuje na vlasy po dobu 2-3 hodin. Zvláštní klobouk pro barvení by měl být položen na hlavu a zabalen ručníkem. Po uplynutí této doby se složení z vlasů umyje. Abyste získali zřetelné výsledky, musíte provést několik podobných postupů.
  • Dejte blond vlasům ostrá stín, aby pomohli odvzdušnění žárlivosti. V pánvi dejte libru žárlivosti, nalijte litr studené vody, přivedete k varu a vařte, abyste snížili množství kapaliny. V pánvi by měla zůstat ¼ počátečního objemu.

  Je důležité si uvědomit, že přírodní barviva jsou vhodné pro vlasy, které nebyly předtím zbarveny chemickými sloučeninami, s výjimkou henny a basmy.

  Recenze

  Recenze tónových balzám profesionálních značek jsou pozitivní. Mnoho dívek je používá k udržení barvy barvených vlasů nebo k odstranění žluté bělosti.

  Nízká nákladová tonika jsou oblíbená díky bohaté paletě. Ale někdy mohou barvit vlasy nerovnoměrně. O balzám "Colorista Washout" hodně pozitivní zpětné vazby, ale jsou také negativní.

  Nástroj může být vyprázdněn, změněn původní odstín nebo špatně "vzat" na vlasy. Hlavní výhodou všech drobných drobných dárků není poškození vlasů.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o tónových balzámách na vlasy

  Jak barvit vlasy balzámem Tonic tint:

  Tonic Shading Balm: kompozice, paleta, fotografie na vlasy. Pokyny, jak postupovat

  Vzhledem k obrovskému výběru palety barev, dostupnosti a efektivnosti je balzámový tónový balzám velmi oblíbený u žen. Použití balzám vám umožní odvážně provádět experimenty s vaším vzhledem, úplně změnit barvu vlasů nebo aktualizovat obraz pomocí krásných a rozmanitých odstínů.

  Tonizační balzám Tonica má mnoho odstínů a barev.

  Tento kosmetický přípravek má významné výhody oproti barvivům na vlasy a barvivovým šamponům.

  Na co se používají tóny barvy?

  Abychom vytvořili nový obraz v moderní kosmetologii, použijeme mnoho různých prostředků. Barevný odstín je považován za nejbezpečnější barvivo na vlasy, protože neobsahuje amoniak. Barvicí pigment pokrývající povrch vlasů zabraňuje jejich poškození.

  Toto jemné zabarvení pomáhá "uzavírat" vlasy před negativními účinky ultrafialového záření a zabraňuje vyblednutí barvy. Profesionálové doporučují použití balzámu, i když se vlasy staly bez života. Přírodní složky balzámu mají příznivý účinek na vlasy a přinášejí jim lesk a měkkost.

  Výhody

  Složení Tonic tonic balm Rocolor nevyvolává žádné obavy. Obvykle jsou všechny složky v něm rozděleny na přírodní, které mají pozitivní účinek na vlasy a chemické látky. Počet chemických komponent je minimalizován.

  Z přirozeného chtějí zvýraznit:

  • Včelí vosk - určený k vytvoření neviditelného filmu na vlasy. Rozdělené hrany jsou zarovnány, vlasy jsou hladké. Díky tomu se barvivo stává rovnoměrnější.
  • Esenciální olej z lněného semínka - pomáhá při výživě a hydrataci, přispívá k vizuálnímu zvýšení objemu a vlasům je měkký.
  • Cetearický alkohol (ceteatylalkohol) je bylinná složka, která poskytuje jemnost a zvlhčuje vlasy.
  • Kyselina citronová - pomáhá dodat barvě jasu. Je zvláště důležité pro světlé barvy.
  • Vitamíny skupiny F - přispívají k udržení vlhkosti ve vlasech.

  Počet chemikálií v kompozici je minimalizován. Pokud se podíváte na jednotlivé komponenty podrobně, můžete si vybrat některé.

  Konkrétně:

  • Emulgátory - používané hlavně pro míchání všech složek balzámu.
  • Laurylsulfát sodný je syntetická chemická složka. Používá se téměř v každé kosmetologii. Sulfáty dokonale čistí, odstraňují nečistoty na vlasy a zabraňují vzniku tuku.
  • Propylenglykol - pomáhá dodat jemnost. Vlasy se stanou poslušnými a lepšími hřebeny.
  • Konzervační prostředky - zabraňují růstu škodlivých bakterií a zachovávají všechny užitečné vlastnosti jednotlivých složek.
  • Odorant - používá se pro příjemnou vůni.

  Nepochybnými výhodami tonického balzámu Tonic od společnosti Rocolor jsou:

  • nízké náklady;
  • snadné použití; barva se snadno aplikuje;
  • rychle se umyje při neúspěšném zbarvení;
  • široká škála odstínů pro majitele jakéhokoliv typu a tónu vlasů;
  • amoniak chybí;
  • vlasy nevyžadují odbornou péči;
  • barevný pigment nemá negativní vliv na vlasy.

  Takto nátěr pro Rocolor pomáhá nejen získávat nový obraz, ale také léčí vlasy.

  Možné nevýhody použití balzámu odstínů

  Přestože balík Tonik má mnoho výhod, je stále nemožné ignorovat nevýhody, které mohou ovlivnit výběr tohoto nástroje pro barvení.

  Konkrétně:

  • s velmi častým užíváním balzám, vlasy se vysuší;
  • nezbarví přes šedé vlasy;
  • barva je špatně umyta oblečením a nábytkem;
  • pro nejlepší efekt, musíte neustále tónovat vlasy;
  • v případě tónování vlasů, které dříve "posunuly" chemické permutované nebo byly zabarveny, výsledek nemusí odpovídat očekáváním;
  • možných alergických reakcí. Proto je doporučeno před použitím použít malé množství balzám na paží a držet několik minut. Pokud se vyvine kožní vyrážka, nepoužívejte balzám.

  Abyste získali dobrý výsledek, je důležité zvolit správný tón a množství balzám pro aplikaci. Podrobný popis akcí spojených s nástrojem.

  Paleta Tonic od Rocoloru

  Paleta Tonic tints balzam je velmi různorodá v odstínech, takže každá žena bude moci vybrat požadovaný tón a aktualizovat obraz. Můžete použít nejen plné zbarvení, ale také barvení nebo ombr.

  Tonic Colour Balm: paleta barev.

  Barevné odstíny jsou rozděleny do skupin. Každá skupina má číslo a používá se pro konkrétní barvu typu srsti. Skupiny začínají číslem 9 a končí číslem 4.

  • Platina Blonde - 9,1;
  • Smoky Topaz - 9,10;
  • Matka Pearl - 9,02;
  • Amethyst - 9,01;
  • Pink Pearl - 9,05;
  • Bledě žlutá - 9,03;
  • Ash blond - 9.21;
  • Studená vanilka - 9.12;
  • Creme brulee - 9,23;
  • Smoky Pink - 8,53;
  • Pearl Ash - 8,10;
  • Grafit - 7.1;
  • Mléčná čokoláda - 7,3;
  • Zlatá matice - 7,35;
  • Světlá blond - 6,0;
  • Skořice - 6,5;
  • Redwood - 6,54;
  • Indické léto - 6,65;
  • Cappuccino - 6,03;
  • Horká čokoláda - 3,01;
  • Express 1.03
  • Blonde - 5.0;

  · Červený jantar - 5,35;

  · Kubánská rumba - 5,4;

  • Čokoláda - 4,0;
  • Iris - 4,25;
  • Bordeaux - 4.6

  Tónovací balzámový balzám, jehož paleta nyní obsahuje barevnou stupnici s biolaminací.

  Odstíny s biolaminací jsou různé, berou se v úvahu názory obou dívek, které milují přirozené barvy, a ty, které mají rádi experimenty. U druhého z nich byl na paletu přidán nový odstín - "Červená barva" - 6,45. V tabulce jsou biolaminační odstíny označeny tučně.

  Balzám s účinkem biolaminace podporuje tvorbu ochranného filmu. Pokrývá vlasy a vyrovnává všechny váhy. Vlasy jsou lesklé a hladké. Venku se zdá, že jsou mnohem objemnější a snadněji se hřebeny. Díky ochrannému filmu se barva nepožívá delší dobu.

  Správná volba stínu

  Výrobci balicího oleje z navrhované palety doporučují volbu odstínu, který bude nejblíže "nativní" barvě. Při použití barvy by se barva měla lišit o více než 3 tóny. Brown-vlasy žádoucí používat přirozené tóny. Dávají kudrlinky krásný a dobře upravený vzhled.

  Ve výběru barvy se jedná o čísla:

  U tmavovlasých čokoládových a kávových odstínů budou důležité černé a fialové barvy. Budou přidávat krásný lesk na vlasy a barva bude zvýrazňovat příznivě. Pro svůdné světlo vhodné barvy. V paletě barev se jedná např. O perleť.

  Blondýnky jsou lépe využívat studené tóny, například:

  Díky těmto barvám je snadné se zbavit nepříjemné zářivosti a přirozené vlasy. Při použití balzám na šedé vlasy je možné dosáhnout krásného a bohatého tónu.

  Je-li obtížné rozhodnout o výběru odstínu, můžete se zaměřit na barevné schéma balení balzámu. Je jiná. A to není jen nehoda, barva obalu ukazuje, jaký druh vlasů bude vyhovovat tomuto nebo tomu stínu.

  Konkrétně:

  • Modré barvy balení - odstíny jsou aplikovány na absolutně šedé vlasy nebo pro účely likvidace žluté barvy.
  • Zelená barva - odstíny jsou určeny pro brunety, hnědé vlasy a hnědé vlasy.
  • Stříbrné - chladné odstíny. Vhodné pouze pro blondýny.

  Pro krásný odstín je také důležité zastavit hennu za několik měsíců před použitím balzám. Po chemickém nebo objasnění by měla trvat nejméně 2 týdny. Dodržování těchto pravidel je nezbytné pro jednotné zabarvení a odstranění neočekávaných výsledků.

  Pokud existují pochybnosti o tom, jak získat správný účinek z použití balzámu, můžete se pokusit provést neúplné zbarvení. To je namalovat prameny, které jsou nejméně patrné. Pokud se vám líbí výsledek, pokračujte v aplikaci.

  Pravidla barvení

  Pro rovnoměrné a krásné barvení byste měli pamatovat na následující doporučení pro použití balzámu Tonic tint.

  Pravidla při uplatňování:

  1. Před aplikací barviva je nutné umýt vlasy a osušit je ručníkem, aby vaše vlasy zůstaly vlhké.
  2. Aby nedošlo k znečištění tekutými barvami, měly by být otevřené části obličeje a krku rozmazané hustou smetanou a ramena by měla být pokryta zvláštním "pláštěm", doma to může být zbytečné oblečení. Je lepší nosit jednorázové rukavice. Koupelna musí být také chráněna. Za tímto účelem naplňte dno vodou a nalijte 25 ml bělicího prostředku. Pokud se barva dostala na koupelnu nebo na dlažbu, musíte ji umyt čističem toalet a vanou obsahujícím chlór.
  3. Nátěr se nanáší z opěry na chrámy, pak se přední část hlavy a okraje natíží. Pro barvení musíte použít buď hřeben, který má časté zuby, nebo speciální kartáč. Tím se rovnoměrně rozdělí barvivo a nedovolí tekutině uniknout na obličej. Výsledek barvení bude záviset na správném použití tonizačního balzámu. Důležité je také zvolit správné množství barviva. Před použitím balzám je nutné přečíst si pokyny;
  4. Doba, která musí být udržována pro barvení, závisí na barevné saturaci na konci. Pokud chcete dosáhnout mírného účinku tonizace, stačí 5 minut. Tmavovlasé dívky nebo získat bohatou barvu po dobu 10-15 minut;
  5. Abyste získali závěrečný odstín světlejší než ten, který je uveden na obalu, před zahájením barvení musí být zředěn vodou nebo kondicionérem. Tato rada je vhodná pouze pro re-barvení stejným balzámem. V opačném případě hrozí riziko nesprávné barvy.
  6. Je třeba omýt barvu bez šamponu, dokud voda úplně nezbarví. Poté můžete aplikovat kondicionér nebo opláchnout vlasy vodou s použitím heřmánkového čaje nebo citronové šťávy. Takové oplachování pomůže vyřešit výsledek a přispěje k okamžitému projevu odstínu.

  Tonic - cenově dostupný a účinný balzám na tónování, paletu barev a konečný výsledek zbarvení jistě osloví milovníky experimentů. Nejdůležitější je vybrat si odstín a postupujte podle pokynů pro aplikaci.

  Doporučení pro blond vlasy

  Abyste nezískali účinek nepříjemné žlutosti při barvení nebo se ho zbavíte, musíte použít Tonic balzám s chladnými odstíny.

  Konkrétně:

  Ametyst se používá hlavně k malování nad šedou barvou, ale může také odstranit zrzka, která nenávidí blondýnky. Zpočátku se hlava musí umýt a použít masku na vlasy. Další - opláchněte balzámem.

  Abyste to udělali, musíte je ředit vodou v poměru 1 kapka balzámu k malé pánvi s vodou a opláchnout hlavou tímto roztokem. Po opláchnutí můžete použít kondicionér na vlasy.

  Princip aplikace Tonic 8.10 a 9.10 je stejný. Nejdůležitější věcí není přidat do mycího prostředku (šampon) kosmetické barvivo a nechat jej bez omývání po dobu delší než 7 minut, jinak se kudrlinky stávají fialovou.

  Jak se má balzám umyt, když se nepodařilo zbarvení

  Pokud by nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku z barvení a výsledná barva je kategoricky nepřátelská, můžete se obrátit na speciální nástroj Rocolor - Retonika. Jedinou věcí je vrátit vlasy na svůj původní vzhled jen okamžitě po obdržení nežádoucí barvy.

  Pokud uplyne několik dní od použití balzámu, Retonika se s úkolem nebude vyrovnávat.

  Doma se můžete vrátit k barvě vlasů několika způsoby:

  1. Umyjte si vlasy šamponem, je lepší použít šampon pro mastné vlasy nebo šampon proti lupům. Po - je nutné dát masku na vlasy.
  2. Použijte masku kefír nebo jogurtu. Pro tento kefír, alespoň 3,5% tuku, musíte si dát vlasy, pokrýt hlavu celofánem a nahoře - ručníkem. Po 1,5-2 hodinách opláchněte šamponem.
  3. Můžete použít zeleninu, lopuch, lněný olej. Musí se aplikovat na vlasy, pak také uzavřít celofán a ručník. Oplachujte šamponem pro mastné vlasy po 1-2 hodinách.
  4. Vytvořte masku s citrónem medu. Potřeba míchat 2 polévkové lžíce. l medem s citrónovou šťávou, polovina bude dost, a dát do vodní lázně. Jakmile se med stává tekutým, rozšiřte vlasy, držte 10 minut a omyjte šamponem;
  5. Maska z bezbarvé henny vám pomůže. Pro jeho přípravu je nutné míchat hennu, kefír s vysokým podílem tuku a 2 žloutky. Vytvořte masku a počkejte 1 hodinu. Pak opláchněte šamponem.

  Tonic - univerzální odstín nádechu, jehož paleta barev je velmi různorodá, lze nahradit jiným odstínem s neúspěšným zabarvením. Tato možnost je optimální pro odvážné experimentátory.

  Jak dlouho drží barvu

  V průměru se barva odbarvovací tonizující balzám udržuje na vlasu 1-2 měsíce. Intenzita a doba trvání barvy závisí převážně na mytí hlavy. Čím častěji žena umyje hlavu, tím rychleji ztrácí barvu. Při každodenním šamponování bude doba uchování barvy 1-2 týdny.

  Intenzita a intenzita barvy budou z velké části určeny podle toho, jak bude péče o vlasy pokračovat.

  Frekvence použití

  Časté používání Tonic balzám nepoškozuje vlasy, což je jejich hlavní a hlavní výhodou. Použití konvenčního barviva na vlasy naznačuje, že opakovaná aplikace barvicího prostředku může být za několik měsíců. V případě balzámu - 2-4 týdny.

  Vzhledem k tomu, že směs neobsahuje NH3 (amoniak), Tonic přispívá ke vzniku zdravé záře kudrlin.

  Správná péče o barvené vlasy

  Doporučení pro péči o prameny po barvení s odstínem balzámu jsou málo, protože samotná kosmetika vyživuje vlasy a neruší jejich strukturu. Správná péče je potřebná pro delší uchování barvy.

  Proto, bezprostředně po barvení, aby výsledek opravil, doporučujeme aplikovat balzámový oplach. Při mytí vlasů je lepší nechat běžný šampon s vysokým obsahem alkálií nebo pro mastné vlasy. Přispívají k rychlému mytí barvy.

  Doporučujeme nepoužívat masky obsahující oleje. Rovněž korodují barevný pigment.

  Profesionálové v oblasti barvení doporučují aplikaci tónované kosmetiky pro změnu obrazu. Používání balzámu příznivě ovlivňuje strukturu vlasů a účinek jeho správného použití je ekvivalentní procedurám salonu. Speciální masky jsou také užitečné.

  Abyste získali krásné vlasy po tonikovém tonizujícím balzám, je důležité nejen rozhodnout se o barvě a aplikovat lék správně, ale také zajistit správnou péči, protože při neustálém zbarvení barvy z palety dokonce neškodného balzámu tónových vlasů mohou být tyto péče stále oslabeny.

  Video o tom, jak správně používat balzám Tonic tint

  Malování tónovým odstínem balzámu:

  Odstraníme žluté vlasy s Toniki:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy