logo

Tmavý vlasový šampon

Touha žen, které mají něco změnit, často začíná barvením vlasů. Laminování, melirovannaya účes, také se často stávají výsledkem experimentů. Nebezpečné účinky těchto postupů činí vlasy bez života, neměly by být zneužívány. Stínovat prameny, dát jim živý lesk může být jiný způsob, jak je odstínit.

Jak se tónuje šampon

Vytvořený nástroj není určen pro zásadní změny. Tónový šampon na tmavé vlasy oživuje pouze přirozené barvy. Brunetka získá krásný odstín kaštanu, červenohnědá dívka dostane měď. Barevný vlasový tonik prezentovaný paletou jasných barev - od červené až fialové. Struktura tyče zůstává nedotčena, protože produkt neobsahuje amoniak a oxidační činidla. Stínicí balzám na vlasy se používá i během těhotenství. Komponenty výrobku nepronikují uvnitř vlasů, ležet na povrchu tenkou vrstvou, která se v průběhu času omývá.

Jak si vybrat šampony s barevnými vlasy

Balzámy pro tonizaci, i když byly vytvořeny pro jemnou barvu (nejsou škodlivé, vyprané), je třeba je správně zvolit. Nákup musí být dobře promyšlený. Je třeba vzít v úvahu nejen přirozený tón vlasů, ale také barvu kůže, očí. Několik tipů vám pomůže, abyste se ve výběru neztratili a získali výsledek, který vás bude potěšit. Získejte čistý krásný odstín může:

 • Hnědé vlasy, brunetky. Tónovací látka, která je co nejblíže barvě pramenů, poskytne pouze jas, jas a přirozený tón. Dramaticky měnit odstín může být pouze prostředkem načervenalých, zlatých odstínů. Saturace barvy závisí na délce trvání expozice šamponu: pokud potřebujete pouze nepatrný nádech, stačí pár minut.
 • Blondýnky Stínicí šampon pro blond vlasy obsahuje purpurový pigment, neumožňuje vzhled "žloutnutí". Návod k použití zní následovně: přeexponovaný prostředek je schopen dodat pramenům šedivý odstín. Odborníci doporučují šampon s extraktem chrpy květin pro blondýnky.
 • Majitelé studené barvy pokožky. Červené odstíny jsou perfektní. Výrobci se snažili udělat velký výběr takových nástrojů, aby tam bylo místo pro experimenty.
 • Hnědé holky. Je mnohem těžší najít něco pro majitele oliv, bronzově zbarvené kůže. Odborníci doporučují čokoládu, hnědé, zlaté tóny.

Tonizující šampon od nejlepších výrobců

Na trhu s kosmetickými výrobky jsou šampony odstínů zastoupeny různými značkami. Tamponový šampon pro tmavé vlasy představuje několik značek, o kterých se bude diskutovat dále. Doporučujeme se seznámit s takovými oblíbenými značkami:

 • L'Oreal Řada "Gloss Color" od Loreal je určena speciálně pro tmavovlasé dívky. Paleta obsahuje zlaté, měděné, červenavé tóny. Výhody značky jsou považovány za výrobky, které obdrží rovnoměrnou barvu, jemnou recepturu. Nevýhody: vysoké náklady, špatně vyprané z povrchů domácnosti.
 • Estelle Estel vlasový šampon má 17 odstínů ve svém sortimentu od světle zlatého až tmavě červeného a tmavého kaštanu. Dává jemnosti na prameny, snadno se hřebčí. Výhodou je široká barevná paleta a měkké zabarvení, nevýhody - vysoká spotřeba, silná fixace na pokožce a povrch pracovního inventáře.
 • Tonic. Modré a fialové odstíny se rychle nastaví na vlasy, protože se doporučuje používat s maskou nebo při opláchnutí hlavy. Světlé barvy, červené a všechny tmavé mohou být aplikovány přímo na prameny. Nevýhody: pokud je použit nesprávně, jedovatá zelená, modrá, modrá barva může vypadat; špatně umyla kůži.
 • Irida Výrobce nabízí pro tmavé vlasy produkty "Mahogany", "Black Coffee", "Burgundy". Výhody: vhodné balení, rozumná cena, pokrývá důležitou nevýhodu: obsah škodlivých látek v kompozici.
 • Rocolor Tonic s účinkem laminace na značku je prospěšný, protože je naprosto neškodný, levný, má vyrovnávací efekt. Nevhodnost je způsobena tím, že nástroj je velmi špatně umyt, takže byste ho neměli používat přes umyvadlo, koupelnu a jiné povrchy, aniž byste je pokrývali filmem.
 • Koncepce Jediný tonikum (koncept), hluboce pronikající do vlasů, dávat objem. Nástroj má dobře tónované šedé vlasy. Paleta obsahuje široký výběr odstínů.
 • Schwarzkopf. Schwarzkopf tonika jsou k dispozici ve 20 barvách. Stříbrné odstíny jdou dobře, neutralizují žloutnutí, což se stává problémem mnoha blonďat. Šedé prameny byly úspěšně natřeny. Jedinou nevýhodou (ne pro všechny) je rychlá omyvatelnost odstínu šamponu.
 • Capus Šampon Kapous ottenochny pro tmavé vlasy má ve své paletě šest barev, včetně lilku, mědi, fialové, hnědé, několik světelných tónů.

Kde koupit a kolik stojí

Kosmetika ne všichni se nacházejí v obchodech vašeho města, na objednávku od výrobce. Značka barviva Fara pro tmavé vlasy označuje levné (Tonic, Irida, Rocolor, "Color Lux"), její cena - 70ks. Šampon Ottenochny Joanna Multi Effect Barva je již dražší - asi 100 p. Wella tonic je díky své husté konzistenci hospodárná, protože dokonce i 350 p. - není velká cena za plechovku, což stačí na dlouhou dobu. Ceny za peníze z Matrix začínají od 600 rublů. Ceny za šampony Schwarzkopf (například Palette Instant barva pro tmavé vlasy) začínají na 750 rublů.

Tóny odstínů pro tmavovlasé vlasy

Profesionální tónovací šampony jsou rozděleny podle hlavních barev na světlo, tmavě, červeně. Hnědé ženy a brunetky používají první typ se nedoporučuje. Poslední dvě barevné palety dodávají tmavým vlasům skvělý nádech červené, zlaté, kaštanové, třešně. Měď, zlato, karamel na brunetky a hnědovlasé ženy přidají lehký lesk, vytvoří na vlasy jemnou hru.

Jak používat tónování vlasů

Pokyny pro každý šampon jsou poskytovány samostatně, protože každá z nich má své vlastní vlastnosti. Nejdůležitějším bodem je zákaz používání tonika bezprostředně po perm, barvení odolnou barvou nebo hennou. Doba trvání finančních prostředků na vlasy může být odlišná, ale není dlouhá (až deset minut). Použití toniků ne vždy dává očekávaný výsledek, pro více nasycené barvy musíte postup zopakovat. Nezapomeňte: tónovaný šampon je vytvořen, aby poskytl přirozenou náladu určitou kůru. Po 10 umývání běžným šamponem se vrátí předchozí barva.

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Šampon

Touha změnit se rychle a snadno je vlastní mnoha ženám. Před několika desetiletími v časopisech pro dámy bylo možné najít tajemství zesvětlování a ztmavnutí kudrlin pomocí odtučněných bylin, infuzí a přírodních barviv. Moderní ženy mají více možností pro změnu barvy vlasů a mnoho odstínů. Jedním z nejjemnějších způsobů, jak změnit barvu vlasů, je použití šamponu.

Výhody

V poslední době je komplexní barvení nahrazeno tonizací nebo radikální změnou barvy vlasů. V obou případech je použití tónovaných šamponů opodstatněné, protože časté experimenty s barvivem rychle zkazí strukturu kadeří a různé pigmenty nejsou vždy přátelské, dávají vlasům podivné barevné odstíny. Milovníci trendů již získali módní odstín a rádi jim doporučujeme. Hlavní výhody stínování se šamponem jsou následující:

 • Výrobky na barvení od různých výrobců lze nalézt v řadě profesionálních nástrojů v kosmetických salonech av běžných obchodech pro vlastní potřebu. Provádění takového obarvení doma je poměrně jednoduché.
 • Složení šampónů zbarvených různě, poškozují vlasy méně. Lacné vzorky mohou častěji okysávat vlákna, což je kompenzováno provitaminy a speciálními přísadami pro lesk a sílu. Obohacená kompozice nabízí profesionální a kvalitní značky.
 • Pokud se vám nepáči stín, nebude to trvat moc času, peněz a úsilí k jeho odstranění.
 • Takovou jemnou volbou mohou být tónované a šedé vlasy.

Tmavovlasé dívky obvykle používají tónované šampony pro tónování, protože povrchní zbarvení je účinnější pro blondýny. Pro ty, kteří bělí tmavé vlasy, jsou užitečné žluté léky: modrý pigment utopí nepříjemný "kuřecí" odstín, jestliže po bělení je dosaženo ušlechtilé platinové blondýny.

Výsledek tónování však není vždy předvídatelný: prameny mohou být barveny nerovnoměrně a intenzita barvy je obtížně nastavitelná.

Tónové šampony na vlasy - L'Oreal, Estelle, Capus, Irida, Rocolor a další

Pro změnu barvy vlasů není nutné používat barviva nebo jiné drsné chemikálie. Tamponový šampon je vynikající alternativou k těmto kosmetickým výrobkům. Současně vykonává několik funkcí, díky nimž se mezi dívkami rozšířila.

Silné a slabé stránky

Tamponové vlasové šampony jsou inovativní produkty péče o vlasy, které zahrnují nejen složky detergentů, ale chemické barviva. Díky tomu kudrlinky mění barvu přímo při mytí hlavy. Je třeba poznamenat, že pro kadeře nejsou vždy bezpečné - mohou to být sírany, čpavek nebo dokonce peroxid vodíku.

Aby se snížila škoda způsobená šamponem, výrobce často obohacuje svůj výrobek o bílkoviny, keratin, různé vitamíny a další živiny.

Výhody barvivových šamponů:

 1. Může být užíván během těhotenství. Koncentrace chemikálií v tomto výrobku je výrazně nižší než u klasických nátěrů. Z tohoto důvodu činidlo nepronikne do pokožky;
 2. Můžete vlasy vlasy šamponovat častěji než s barvivem. Tato kosmetika je určena pro časté používání, takže můžete tento výrobek bezpečně používat jednou týdně;
 3. Účinně odstraňuje žlutost a barvy na šedých vlasech. Také tento kosmetický výrobek umožňuje vyhnout se pravidelným odstínům barev amoniaku;
 4. V závislosti na výrobci a složení, tónovaný šampon může být použit jak pro přirozené blond vlasy, tak pro melirovannyh tmavé, šedé nebo červené.

Jak je tónovaný šampon škodlivý:

 • Vzhledem k síranům v kompozici (které jsou přítomny v každém šamponu tohoto typu) jsou vlasy velmi suché. To nepříznivě ovlivňuje stav jejich špiček, může přispět k rozbití a srážení;
 • Některé typy šampónu mají vlastnost nerovnoměrného opláchnutí z hlavy. Výsledkem je několik odstínů na vlasy najednou, které vypadají zcela neestetické;
 • Nemůže být použit jako čisticí prostředek. Mělo by být poznamenáno, že namaluje přesně původní barvu, ale nemůže dokonce osvětlit ani tón. Kompozice není tak agresivní součásti.

Jak používat a vypláchnout

Před zahájením procedury je třeba připravit nekovovou misku, ve které bude roztok, rukavice a hřeben smíchány. Prostředky lze aplikovat jak na suché, tak na mokré vlasy.

Vezměme v úvahu použití tampónového šamponu doma pomocí příkladu Rocola s laminačním efektem (od výrobce Tonic):

 1. Tento nástroj je rozdělen do tří sáčků, jak se nazývají, sáčků. Můžete použít šampon přímo z nich nebo nalít jejich obsah do nádoby a promíchat tam balzám;
 2. Abyste mohli správně aplikovat nástroj, musíte použít hrubý hřeben, protože jednotnost barvení je velmi důležitá. Také na kořenech je třeba aplikovat více směsi než na špičky;
 3. V závislosti na tom, jaký výsledek je potřeba, musíte zvolit čas expozice. Kosmetika této značky může být udržována na vlasy od 20 minut do 60 let;
 4. Poté začíná proces propláchnutí. Jakmile pěna získá určitou barvu, musíte ještě jednou umýt hlavu vodou.
Foto - výsledek zbarvení vlasů

Zvláštní pokyny jsou nutné pro vyprání šamponu. Skutečnost spočívá v tom, že tento nástroj také zanechává stopy na oblečení a pokožku, a proto se doporučuje používat při vyprání mýdlo nebo gel. Chcete-li co nejúčinněji odstranit průchodné barevné pigmenty z kadeří, doporučujeme vám, abyste k nim jednorázově použili jednoduchý šamponový kondicionér.

Foto - Před a po zbarveném šampónu

Tipy, jak používat barevné šampony:

 • Mnoho druhů lze aplikovat na suchou a mokrou hlavu, ale ve druhém případě se agent rozloží méně. Bonjour, Davines ALCHEMICKÝ ŠAMPON pro přírodní, Giovanni Perfectly Platinum je rozmazaný na suché vlasy;
 • Současně je pigment výraznější na vlhkých vlasech. Je třeba poznamenat, že výrobce doporučuje používat pouze tyto produkty (Brelil Professional Hi-Co Plus, Colorianne Hi-Co Plus Plus Dark Blonde a Estel Curex Color Intense);
 • Po vymytí kosmetiky je nutné použít masku nebo hydratační balzám, jinak by špičky byly přehnané.

Hodnocení prostředků v tabulce

Zvažte nejpopulárnější produkty tohoto typu:

 1. Shade šampon Irida pro blondýnky. Známý nástroj, který používali naše babičky. Je charakterizována poměrně širokou paletou a bezpečností kompozice. Na rozdíl od četných analogů, barvicí pigmenty klasiky IRIDA M nepronikují do hlubších vrstev vlasů, ale zůstávají na povrchu, což má pozitivní vliv na stav kudrlin. Můžete si zvolit odstíny, doporučujeme je aplikovat pouze na přirozené nebo barvené blond vlasy. Irida získala svou popularitu také proto, že její paleta obsahuje takové barvy jako růžová, ametystová, modrá a další. Fotografie - Irida M
 2. Estelle ottenochny šampon (Estel Solo Ton) - jeho široká paleta barev umožní zvolit tón i pro barvené vlasy. Aplikace pro tmavé kroužky je možná. Paleta obsahuje 18 odstínů, které při malování nedávají žlutý nebo fialový odstín. Jeho nevýhody spočívají v tom, že silně jí do pramenů, stín je viditelný i po 20 promývání. Foto - Estel Solo Ton
 3. Profesionální šampon-balzám Kapus (Kapous Professional Life Colour) je dobře známý barevný výrobek s kyselinami. V podstatě tato značka nabízí přírodní odstíny - měď, červenou, hnědou, tmavě hnědou. Bílé barvy pomáhají odstranit žlutost a řešit problém šedých vlasů. Speciální praní není zapotřebí, stačí si umyt vlasy pouze čtyřikrát. Foto - Kapous Profesní život Colorn
 4. O šamponech LOreal Professionnel Gray a L'OREAL Gloss Colour kontrastní šampon na ženských fórech jsou velmi pozitivní recenze. Měl by být používán pouze na mokré vlasy, aby se dosáhlo požadovaného výsledku (bez ohledu na původní barvu), produkt se po 3 minutách vyprchá z vlasů. Fotky před a po show ohromující výsledky: stříbrný a perlový blond bez náznaku žlutosti. Foto - L'OREAL Gloss Barva
 5. Wella Pro série COLOR. Foto - Wella Pro série COLOR
 6. Tonic ROCOLOR - rozpočet a jeden z cenově nejvýhodnějších šamponů, které dodávají odstíny. Foto - Tonic ROCOLOR

Tyto tónované šampony jsou nejoblíbenější a nejúčinnější. Ale kromě nich jsou v prodeji desítky dalších produktů. Navrhujeme zvážit tabulku přehledů:

Tampónový šampon pro tmavé vlasy: výhody a nevýhody, stejně jako přirozené tónování

Mnoho žen se rád mění, zvláště často změny ve svém vzhledu začínají vlasy. Trvalé barvení trvalými barvami však negativně ovlivňuje jejich kvalitu a stav. Proto jsou tónované šampony velmi oblíbené, díky nimž můžete odstín změnit nebo prohloubit na krátkou dobu bez poškození.

Nízká cena tónovaných šamponů činí z nich cenově dostupnou a atraktivní možnost změnit jejich vzhled.

Co je tampón šampon a jak ho používat

Barevný šampon označuje prostředky pro dočasné barvení. V jejich složení nenajdete agresivní složky přítomné v mnoha odolných barvách, jako je peroxid vodíku nebo amoniak.

Barvicí pigment v tomto případě nepronikne do struktury vlasů a nezničí jej, ale pouze obaluje a vytváří určitý druh filmu. Tímto způsobem je dosaženo nestálého, ale pečlivého zbarvení kudrlin. Stín je udržován až do 4-8 šamponování.

Fotografie procesu nanášení tónování

Pokyny pro použití tampónového šamponu pro dosažení světlého odstínu a prohloubení přirozené barvy vlasů:

 1. Nejdříve musíte použít pravidelný šampon a dobře umýt hlavu.
 2. Výrobek zředit teplou vodou při výpočtu 1 měřicí kapky na 1,5 litru vody.
 3. Výsledné řešení provádí jemné oplachování kadeří z kořenů a po celé délce. Vše ponořte 1-3 minuty a důkladně opláchněte teplou vodou.

Díky tomuto způsobu nanášení tónování se získá velmi lehký a ušlechtilý odstín, který se nepřekrývá, ale prohlubuje přirozené barvy. Kromě toho krátký časový interval nalezení pigmentu ve vlasech neovlivňuje kvalitu jejich struktury.

Tip! Použití polyethylenových rukavic zabraňuje barvení kůže rukou a nehtů v procesu nanášení odstínu.

Pro ty, kteří chtějí přidávat aktivnější odstín k vlasům nebo změnit barvu na chvíli, použijte následující způsob nanesení odstínu.

Je možné vytvořit bohatý a ušlechtilý odstín za studena pomocí fialového nebo modrého šamponu

Pokyny pro aplikaci šamponu pro nasycenou barvu:

 1. Na předem promytých vlasech opatrně rozdělte nástavec od od korenů (může se rozdělit) a na špičky.
 2. Je nutné udržovat směs na vlasy od 5 minut do půl hodiny. Čím delší doba zotavení, tím intenzivnější bude barva, pak opláchněte teplou vodou bez použití šamponu.
 3. Po ukončení procedury je nutné používat výživný kondicionér nebo masku, která chrání vlasy před poškozením a vyhlazuje vlasové váhy otevřené nádechem.

Tip! Aplikace druhého způsobu musí být zahájena zezadu hlavy, protože Kudrlinky v této oblasti vyžadují delší expozici a delší "zabavení" pigmentu.

Změna barvy vlasů je velmi jednoduchá, a to nejen s průmyslovými šampony, ale také s domácími výrobky.

Výhody a nevýhody použití odstínu pro vlasy

Tento způsob změny barvy vlasů má jak fanoušky, tak soupeře. To vše je způsobeno klady a zápory podobného postupu. Zvažte je podrobněji.

Jaký je nejlepší odstín šamponu?

Barevný šampon je považován za velmi populární nástroj pro mnoho dívek. S ním můžete dát kudrlinky krásnou barvu a nepoškozovat je. Moderní skladby jsou perfektní brunetky a blondýnky. Hlavní výhodou nástroje je skutečnost, že neporušuje strukturu vlasů, protože pokrývá jejich povrch tenkým filmem. Kromě toho ve složení přípravku neexistuje amoniak a škodlivé látky, což je také považováno za důležitou výhodu.

Co je stínicí vlasový šampon?

Takové šampony jsou vynalezeny tak, aby přirozený stín vlasů byl čerstvý a krásnější. Při výběru této kompozice byste neměli očekávat, že bude schopen radikálně změnit odstín kadeří.

Taková kosmetika má regenerační účinek, dává pramenům zářivý lesk a dává jim obrovskou sílu. Účinnost tohoto nástroje je spojena s přítomností vitaminů, stopových prvků a bílkovin.

Pokud máte pochybnosti při výběru tónu média, je lepší předbarvit pouze zadní část hlavy. Když jsou vlasy suché, můžete porovnat konečný výsledek a zvolit vhodný odstín.

Jak zvolit barvu šamponu s efektem odstínu

Chcete-li vytvořit úplný a harmonický obraz, musíte zvolit správnou barvu produktu. To musí být provedeno s ohledem na základní barvu vlasů.

Pro tmavé vlasy

Pro dosažení lesku by si brunetky měly vybrat zbarvené šampony určené pro tmavé vlasy. Chcete-li získat červené poznámky, měli byste použít měď nebo titian. Pro jasnější a hlubší tóny zázvoru se doporučuje použít kompozici delší dobu.

Většina výrobců nabízí kompozice pouze pro brunety. Chcete-li vybrat to nejlepší, musíte experimentovat. Chcete-li to provést, prostě použijte nástroj na několik pramenů a zjistěte, zda se vám to hodí. V každém případě můžete získat velkou péči a nový odstín. Tyto šampony jsou skvělé pro zvýraznění a dávají pramenům velký odstín. Balzám může také malovat přes samotné zvýraznění.

Pokud uděláte vlasy černé, musíte pečlivě myslet. Tento odstín nevyhovuje všem. Kromě toho, černé šampony špatně umyjí vlasy. Proto se vrátit do obvyklého odstínu bude docela obtížné.

Pro světlo

Blondýní šampon je ideální pro krásné vlasy. Kvůli tomuto kudrlinkám se dostane krásný odstín slunce. Pokud se chcete zaměřit na přirozený lesk vaček, měli byste si vybrat šampon zlatých tónů. Doba trvání postupu je jen několik minut - kategoricky se nedoporučuje přeexponovat složení.

Chcete-li dosáhnout čistého tónu na světlých kadeřích, musíte použít fialovou barvu. Umožní kompenzovat žloutnutí. Nicméně je nemožné ji udržet příliš dlouho na pramenech - vlasy se mohou zhoršit.

Odborníci doporučují blondům, aby si vybrali šampony, mezi něž patří výtažek z chrpy. Nakonec získáte ohromující stín.

Pro malování šedých vlasů

Vlastní šedé vlasy znamená, že příliš nepomůže - stín bude zřetelnější. Obecně lze tento nástroj namalovat na více než 30% šedých pramenů. Tmavovlasé krásy s šedými kudrlinky však budou moci získat původní červenavé kudrlinky.

Jak používat a aplikovat tonizující prostředek

Tamponové šampony nejsou příliš obtížné. Proto je nutné dodržet postup ve své žádosti. Přesnost požadovaného výsledku závisí na přesném provedení instrukce.

Nejprve musíte udržet citlivost pokožky na složkách šamponu. K tomu je nutno na kůži dlaně nanést malé množství peněz a vyčistit po čtvrt hodiny. Pokud se nezobrazí zarudnutí, znamená to, že náprava je vhodná.

Před použitím šamponu je potřeba použít ochranné rukavice. Pomocí nůžek se doporučuje odříznout roh sáčku a obsah zabalit do obalu pro barvení. Kadeřnictví by mělo být mírně vlhké a utírat ručníkem. V důsledku toho by měly zůstat trochu mokré.

Použijte stínování na prameny a nechte na určitý čas. Pro dosažení světelného tónu bude stačit 5-15 minut. Chcete-li získat jasnější a nasycený tón, měli byste počkat 30-40 minut. Chcete-li odhadnout požadovaný čas, musíte nejdříve provést test zbarvením jednoho vlákna.

Po vypršení kudrlin je třeba dobře opláchnout teplou vodou. Je velmi důležité pamatovat na preventivní opatření:

 1. Nástroj by se neměl dostat do očí nebo sliznic.
 2. Barevný šampon by neměl být používán pro barvení řas nebo obočí.
 3. Pro ochranu rukou je třeba nosit rukavice.

Který zbarvený šampon je lepší vybrat: přehled značek

Existuje mnoho účinných produktů, které vám umožňují vytvářet přirozené barvy vlasů živější a bohatší.

Irida-M Classic (Irida)

Toto je velmi oblíbené médium mezi dívkami, které dávají přednost bezpečným experimentům s vlastními kudrlinky. Kromě toho není příliš drahé. Šampon není amoniak nebo peroxid vodíku, a proto je pro vlasy naprosto neškodný.

Barva získaná po barvení vydrží 15 mycích postupů. Šampon dokonale pokrývá vlasy, pomáhá odstranit žlutost nebo vyhlazovat výsledky neúspěšného zbarvení.

Nepochybnou výhodou tohoto nástroje je skutečnost, že se postupně omývá, aniž by vznikly ostré přechody. Kompozice také neznečistí a vypadá dobře po dlouhém čase.

Rokolor "Radiance barvy" s účinkem laminace

To je dostatečně silný šampon pro ty, kteří chtějí radikálně změnit barvu vlasů. Blondům se nedoporučuje nechat produkt na kadeře delší než 2-3 minuty. Kozmetika se však velmi jednoduše omývá, takže ani nešťastný výsledek nebude schopen zkazit vaši náladu.

Tmavovlasé krásy nástroj pomůže zbavit se načervenalý odstín. Je velmi důležité přísně dodržovat pokyny, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Estel Solo ton (Estelle)

Tento nástroj dokonale odstraňuje žlutost a je ideální pro brunety. Použitím tohoto šamponu budete schopni dosáhnout rovnoměrnějšího odstínu vlasů, dáte jim zdravější a atraktivnější vzhled. Kompozice je perfektní pro trvalé použití. Je obzvláště vhodné doplnit je aplikací balzámu na barevné prameny.

Problémy se mohou objevit pouze v případě, že se dívka nedodržuje pokynů a příliš dlouho drží šampon na pramenech.

Vlasové tóny

Jedná se o poměrně silný nástroj, který je charakterizován přijatelnou cenou. Umožňuje vám radikálně změnit odstín vlasů. Kromě toho je tento šampon ideální pro netriviální experimenty, protože se rychle vypláchne.

Je velmi důležité pečlivě připravit na použití tohoto nástroje, protože může barvit nejen vlasy, ale i ruce, kůži, předměty. Je třeba mít na paměti, že je nemožné tento prostředek neustále aplikovat, protože silně vysušuje vlasy.

Kapous profesionální životní barva (Kapus)

To je skvělá volba pro všechny majitele tenkých a suchých vlasů.

Tato značka nabízí 6 krásných odstínů, protože každá dívka si bude moci vybrat nejlepší možnost.

Tento šampon dokonale osvěží tón barvených vlasů a činí přirozenou barvu živější. Díky systematickému použití je možné kudrlinky dát hlubší odstín.

L'OREAL lesklá barva (L'Oreal)

Tento šampon dokonale zvládne žloutnutí, dává vlasům zdravý lesk a činí z nich atraktivnější. Může být použit jako tónovaný šampon pro poškozené a oslabené kadeře. Je také skvělé pro malování šedých vlasů.

Jak umýt stín od vlasů

Chcete-li, aby byl tón více nepostřehnutelný, stačí umýt hlavu 3-6krát - přesné množství závisí na zvoleném tónu a na zvláštnostech zbarvení. Pokud zvolený odstín zcela neodpovídáte, musíte použít šampony určené pro hluboké čištění. Také vynikající emulze pro odstraňování nátěrových hmot.

Video o tónovaných šamponech pro blondýnky od žluté

Po zafarbení kudrlin ve světle tónu mohou být lehce nažloutlé. Chcete-li neutralizovat žloutnutí, můžete použít šampon a vlasový balzám Estelle, které mají bohatou fialovou barvu. Mějte však na paměti, že tyto nástroje jsou velmi suché vlasy a ne vždy dávají požadovaný účinek. Podrobnější informace jsou uvedeny ve videu:

Recenze

Karina: Líbí se mi používat šampony pod značkou Loreal. Z přírody jsem bruneta. Díky těmto nástrojům se mi podaří učinit přirozenou barvu vlasů živější a krásnější.

Marina: Mám rád šampon Rocolor "Shining Color". Má ohromující laminovací efekt, díky němuž jsou kudrlinky hladší a lesklé. Doporučuji tento nástroj všem.

Valeria: Ráda mi třepávám vlasy s ochrannou známkou Tonik. Pomáhá výrazně měnit odstín pramenů a je levná. Nejdůležitější je, aby tento šampon nebyl používán příliš často, jinak byste mohli vysušit vaše kudrlinky.

Estelle, Matrix, Tonic, L'Oreal, koncepční tamponové vlasové šampony. Paleta barev, fotografie před a po

Tónové vlasové šampony dokládají prostřednictvím fotografií dívky před a po skončení procedury, že jsou schopni bezpečně měnit odstín. Tyto šampony neovlivňují vlasové folikuly a neškodí jejich zdraví.

Výhody a nevýhody tónovaných šamponů

Ženy ocenily výhody tónovaných šamponů.

Díky recenzím a doporučením odborníků uvedli seznam výhod:

 • Kompozice neobsahuje amoniak, což znamená, že nezhoršují kvalitu vlasů;
 • Bezpečné i při pravidelném používání;
 • Povoleno k použití pro všechny typy vlasů;
 • Snadné použití;
 • Barvy šedé vlasy;
 • Má širokou škálu odstínů;
 • Některé šampony obsahují látky, které jsou užitečné pro vlasy, oleje a vitamíny.

Pokud mluvíme o nedostatcích kosmetiky, můžeme rozlišit několik. Za prvé, použití tónovaného šamponu vyžaduje dovednost, obzvláště při použití na blond vlasy. Při nesprávném použití se barva snižuje nerovnoměrně.

Druhou nevýhodou je nestabilita barev. Tón se udržuje až na 1-2 šampony, a proto je nutné časté mytí s použitím přípravku.

Jak používat a vyplachovat - pokyny

Šamponovací trubice má pokyny, které následují. To vám umožní získat krásné barvy a ne zkazit vlasy. Nemůžete barvit po permu, protože existuje riziko, že se dostanete zcela jiného tónu.

Před aplikací přípravku na hlavu je zapotřebí provést test alergie: na ulnární záhyby se nanese malé množství šamponu. Pokud po 15 minutách nedošlo k žádné reakci, nástroj může být bezpečně použit.

Všeobecné pokyny pro použití barvené šampony:

 1. Na ruce se nosí gumové rukavice, protože šampon je schopen skvrnit pokožku rukou;
 2. Vlasy mokré s tekoucí vodou a lehce skvrny s ručníkem;
 3. Stínicí činidlo se nalije do dlaně a jemně se nanáší masážními pohyby po celé délce vlasů, aby se vytvořila bohatá a načechraná pěna;
 4. Doba, po kterou zůstává agent na kadeře, závisí na požadovaném výsledku, ale nesmí přesáhnout 40 minut. Optimální čas je vždy vyznačen výrobcem na obalu;
 5. Pak jsou vlasy důkladně omyty maskou nebo balzám, aby je změkčily.

Stínování vlasového šamponu před použitím nutně vyžaduje studium instrukcí, které mohou zahrnovat fotografie před a po proceduře. Někteří výrobci doporučují používat výrobek na suché kadeře a toto by mělo být zváženo před použitím.

Jak vybrat správnou barvu

Výběr správného tonika vám umožní dosáhnout požadovaného efektu.

Barevný šampon je vybrán v závislosti na počáteční barvě vlasů.

Pro tmavé vlasy

Dívky s tmavými kudrlinami nemohou drasticky změnit vzhled. Šampon odstínu může poskytnout pouze světlý odstín a zářit na vlasy. Chcete-li vidět změny, je třeba udržovat nástroj na vlasu po maximální dobu.

Fotografie před a po skončení snímku vám umožňují vidět efekt použití tónovaného šamponu ke změně barvy vlasů na červené krásy, což jim dovoluje přemýšlet před experimentováním s odstíny. Jsou vhodné pro měděné a červenavé tóny.

Pro spravedlivé vlasy

Blonďaté dívky, které používají tonik, mohou udělat kudrlinky krásnější a efektivnější. Nejoblíbenější odstín je platina. Odstraňuje žloutnutí, vlasy jsou lesklé a hedvábné.

Dívky, které si bělí vlasy, se nedoporučují používat šampony.

Pokud je však žádoucí získávat jasnou barvu, je lepší vybrat si prostředky, které jsou vypláchnuty po prvních dvou šamponovacích procedurách.

Pro šedé vlasy

Majitelé šedých vlasů by si měli vybrat ty odstíny, které je mohou rovnoměrně zesílit.

Šedé vlasy po barvení získávají velmi jasnou barvu, takže použití šamponu s jednotným odstínem nefunguje.

V případě šedých vlasů se doporučuje zvolit typ toneru, který je vyroben speciálně pro šedé vlasy. Tento nástroj ovlivňuje vlasy zevnitř a umožňuje dosažení krásného odstínu.

Přehled nejlepších značek

Stínicí vlasové šampony, před a po představení fotografií výrobci, se liší nejen cenou, ale také kvalitou.

Před nákupem nástroje doporučujeme přečíst recenze a pokyny. To dá příležitost neškodit účes a dosáhnout požadované barvy.

"Joanna Multi Effect Color"

Stínování znamená "Joanna Multi Effect Color" vyrobené v Polsku. Používá se doma ke zvýšení odstínu přírodních nebo barevných vlasů.

Jedno sáček o hmotnosti 35 g stačí k jednomu použití na dlouhé kadeře nebo dva kratší. Nevýhodou balení je to, že po otevření je nepohodlné uložit.

Paleta barev:

 • Písek, perla a přírodní blond;
 • Červený malinový a červený rybíz;
 • Cherry červená;
 • Hluboké vínové;
 • Šťavnaté lilky;
 • Ořech;
 • Kaštan.

Stínicí vlasový šampon umožňuje po aplikaci fotografie před a po prohlédnutí změn, že kudrlinky jsou pružnější a lesklé. Po barvení není nutné čekat, že barva bude nasycena, barvicí vlastnosti jsou poměrně slabé.

"Parli Cosmetics"

Barevný odstín "Parli Cosmetics" je vhodný pro blondýnky. Umožňuje eliminovat žlutou barvu a dodává vlasům vzácný chladný odstín. Vyrobí se tonizační objem 500 ml, což znamená, že bude stačit pro velké množství aplikací. Za zmínku stojí nízká cena produktu - 205 rublů na láhev.

Šampon má tmavě fialový odstín, ale po umytí tuto barvu nezanechává na vlasu. Konzistence nástroje je tekutá, na kadeře vytváří svěží pěnu.

Výhody používání Parli Cosmetics:

 • Dává vlasům lesk a hedvábnost;
 • Usnadňuje česání;
 • Eliminuje žlutou barvu.

Chcete-li získat krásný stín, budete potřebovat 2-3 promývání s barevným šamponem. Nezasychává vlasy a je vhodný pro časté používání.

"Koncepce Blond Explosion: Anti-žlutý efekt" ("Koncept")

Žlutost na vlasy po barvení je problém pro většinu blond. Chcete-li se zbavit toho, odborníci doporučují používat "Concept Blond Explosion: anti-žlutý efekt", který je navržen speciálně pro blond vlasy.

K dispozici v 1 litru. Cena je poměrně nízká - 500 rublů na litr láhve. Tonická konzistence je dostatečně silná, barva je fialová. Vůně balzámu nezpůsobuje nepohodlí.

Použijte zbarvený šampon bezprostředně po umytí hlavy normálním šamponem. V tomto případě musí být balzám smíchán s klimatizací nebo maskou na vlasy v poměru 1: 1. Aplikujte po celé délce vlasů a po 2-3 minutách umyjte. Je důležité vydržet čas, protože pokud to přehnáte, vaše vlasy se stanou šeříky.

Ženy, které na vlasy používají "koncept blond výbuch: protižlutý efekt", mají kumulativní účinek. Pro zachování tónu nástroje se používá 1 krát týdně.

"Indola Colour Silver Shampoo"

Šampon odstínů, který dodává stříbřitý odstín. Výrobce slibuje blondům a majitelům šedých vlasů stříbrný odstín po použití výrobku.

Jako součást šamponu se současně používají fialové a modré pigmenty, které vám umožňují zbavit se žloutnutí. Živiny nasycují vlasy esenciálními aminokyselinami a dávají jim zdravou záři.

Nástroj je k dispozici ve dvou formách: 300 ml a 1,5 litru. Láhev je pohodlná, má stylový a nezapomenutelný design. Průměrná cena za 300 ml je 360 ​​rublů.

Podle dívky je odstín "Indola" šampon snadno použitelný a hospodárný. Vlasy po aplikaci jsou velmi měkké a nejsou zmatené.

Pro tónování dost tři minuty. Po opláchnutí je nutné používat masky a vlasové balzámy.

Jedinou nevýhodou tonika "Indola Color Silver Shampoo" je, že odstín trvá až do prvního mytí hlavy.

K udržení stříbrné barvy budete často muset nástroj používat.

"L'oreal Professionel: Expert Silver" ("L'real")

Fotky před a po nanesení tónovaného šamponu ukazují, že pro blond vlasy je tento nástroj nepostradatelný.

Po aplikaci žloutnutí zmizí, kudrlinky se stanou poslušnějšími a lesklejšími.

Šampon nechte v 250 ml lahvičkách. Průměrné náklady na fondy - 850 rublů. Podle výrobce je vhodný pro šedé a bělené vlasy, stejně jako pro přírodní blond.

Konzistence šamponu je trochu tlustá, tmavá fialová. Na vlasu tvoří načechraná pěna, která je dobře opláchnutá vodou.

Nástroj používejte jako pravidelný šampon pro praní kadeř, ale drží se na hlavě nejméně 5 minut.

Po aplikaci se získá chladnější odstín. Aminokyseliny, které jsou součástí, vyživují vlasy a dodávají jim zdravý lesk.

"Irida-M Classic" ("Irida")

Tonizační produkty mají širokou paletu odstínů. Šampon Irida neobsahuje škodlivé složky, je snadno použitelný a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Díky jemnému složení působí tónovací šampon na povrchu vlasů, aniž by zničil jeho strukturu. Plus "Irida-M Classic" se považuje za dobu uchování barvy až do 10 procedur mytí hlavy.

Při pravidelném používání nejméně jednou týdně dochází k kumulativnímu účinku a stín se dlouhou dobu uchovává na vlasu.

Nedoporučuje se používat tamponový šampon po trvalém či vyčištění. Je třeba udělat přestávku během 2 týdnů. To je nezbytné pro dosažení jednotného odstínu po celé délce vlasů.

Paleta obsahuje odstíny pro všechny typy vlasů:

 • Luxusní blondýna;
 • Zlatý;
 • Amber Collection;
 • Přírodní lesk;
 • Sbírka čokolády;
 • Působivé červené.

Každá dívka si bude moci zvolit optimální odstín. Tonika pomáhají změnit vzhled bez poškození vlasů.

Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed So Silver

Fotografie před a po aplikaci šampónu "Matrix" pro vlasy říkají, že eliminuje žloutnutí, dodává lesku a jasu barvy. Výrobek můžete koupit v obchodě profesionální vlasové kosmetiky. Průměrná cena láhve je 600 rublů.

Po aplikaci zesvětluje žlutost vlasů. Doporučuje se, aby po výkresu byly po 3 až 10 minutách zachovány prostředky. Pokud to přehnáte, lehké prameny se mohou stát fialovou.

Konzistence výsledků "Matrix Total Results Color Obsessed So Silver" je podobná pravidelnému šamponu. Je tlustý, dobře se aplikuje na kadeře a pěny dobře. To dává vlasům lehký chladný odstín s perleťovým leskem.

Nevýhodou je, že vlasy vysuší. Po umytí barevným šamponem doporučuje výrobce použít hydratační masku.

"Lisap Milano"

Charakteristickým znakem tónování balzám je, že neobsahuje amoniak. Pigmenty obalují vlasy a dodávají jim bohatý odstín a zdravý lesk. Kompozice má také pečující složky, jako je jojobový olej, extrakt z broskvových semen a citrusové esenciální oleje.

Aplikace nástroje je poměrně jednoduchá:

 • Hlava je navlhčena vodou;
 • Aplikujte zbarvený šampón po celé délce vlasů a nechte až 20 minut;
 • Důkladně opláchněte vodou a vychutnejte si výsledek.

Balzámy "Lisap Milano" mají ve své paletě 10 barev, například:

 • Zlatá měď;
 • Červená měď;
 • Červený oheň;
 • Fialová červená;
 • Intenzivní kaštan;
 • Antracit šedý;
 • Černá;
 • Hnědý satén;
 • Lískový oříšek;
 • Stříbro.

Chcete-li získat požadovanou barvu, můžete kombinovat různé tonické tóny. Dívky říkají, že balzám voní dobře. Po použití si vlasy uchovávají bohatou barvu a svítí až 5 šamponovacích postupů.

"Konstantní potěšení"

Složení šamponu "Constant Delight" obsahuje dva typy pigmentů: stříbro a fialová. Díky tomu nástroj odstraní žlutost barvených a přirozených vlasů.

Po nanesení kudrlinky jsou lesklé, s jemným stříbrným odstínem. Starostlivé přísady, jmenovitě extrakt Camellia, je činí silnějšími a odolnějšími.

Nástroj používejte na čisté, vlhké hlavě. Naneste malé množství šamponu po celé délce a podržte po dobu nejméně 5 minut. Opláchněte je tekoucí vodou a kudrlinky běžným způsobem vysušte.

Výrobci uvádějí na obalu, že časté používání šampónu je povoleno. Výrobek je vhodný pro blondýnky. Díky složení ovocných kyselin se po nanesení šamponu vlasy nevysuší.

"Estel" ("Estel")

Široká paleta estelových vlasových šamponů umožňuje každé ženě vybrat si barvu, kterou má pro barvení. Složení výrobku nezhoršuje strukturu vlasů, zatímco kvalitativně mění odstín kadeří. Ultrafialové částice ve složení šamponu chrání vlasy v létě.

Náklady na šampon jsou nízké, průměrná cena za láhev je 100 rublů. To je cenově dostupné pro každou dívku, ale současně je výrobek vysoce kvalitní. Estel tonic má přirozené složení, které pozitivně ovlivňuje zdraví vlasů.

Doba uchování barvy závisí na frekvenci mytí hlavy a na kvalitě struktury vlasů. V průměru se jas stínu udržuje až na 6 pracích procedur. K udržení barvy šamponu se používá každé 2 týdny.

Nevýhodou produktu je, že změna barvy vlasů bude zanedbatelná a krátkodobá. Také dívky říkají, že dlouhé vlasy vyžadují velké množství šamponu.

Barevná paleta Estelle zahrnuje odstíny šedivých vlasů, blondýnky, brunet a krásy rudých vlasů. Při správném používání může dívka snadno změnit svůj obraz na krátkou dobu.

"Rokolor: zářící barvy"

Charakteristickým rysem šamponů "Rokolor" je jejich složení, které dodává vlasům lehkost, hedvábnost. V tomto případě nástroj dává kadeřům jasný odstín.

Tónové šampony "Rokolor" mají širokou paletu odstínů. Jako součást žádného čpavku a škodlivých látek, které ovlivňují strukturu vlasů. Barvicí pigmenty jemně obalují povrch vlasů.

Použití nástroje "Rokolor: Shining color" nevyžaduje použití masky a balzámů. Šampon neusuší vlasy, ale spíše je poslušnější a hladší.

Dívky, které používaly zafarbené produkty "Rokolor", berou na vědomí dostupnou cenu, snadné použití, získávají stabilní a světlý odstín. Při správném použití poskytuje produkt vlasům mírný laminovací účinek.

"Kapous Professional: barva života" ("Capus")

Stínování znamená "Capus" vyvinutý ve Španělsku. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, protože obsahují ovocné kyseliny. Tampónový šampon zvýrazní přirozený odstín a lehce jej změní.

Nástroj dává mírný účinek tónování, protože je primárně určen k čištění a hojení vlasů. Výrobce doporučuje použít balzám stejné barvy pro jasnější odstín.

Kapous Professional: Výrobky Life Color jsou považovány za měkké a vhodné pro suché vlasy. Po nanesení kudrlinky získáte zdravý lesk. Aplikujte přípravek jako běžný šampon, nejprve nanášejte po celé délce a po 5 minutách promyjte.

Paleta "Kapus" je poměrně široká, takže každá dívka si bude moci vybrat stín, který bude odpovídat barvě vlasů.

"Schwarzkopf Profesionální: Bonacure Color Save Silver" ("Schwarzkopf")

Šampon značky Schwarzkopf vyživuje vlasy díky bylinným přísadám. Použití finančních prostředků nepoškozuje kudrlinky, zatímco kvalitativně mění jejich odstín.

Hlavní výhody "Schwarzkopf Proffesional: Bonacure Color Save Silver":

 • Může být užíván během těhotenství a kojení;
 • Povoleno k použití jednou týdně;
 • Může být použit na všech odstínech vlasů.
 • Nesmíme zapomínat, že barvicí tonikum není tak odolný jako barva. Chcete-li udržovat odstín vlasů, musíte nástroj pravidelně používat.

Paleta odstínů umožňuje použít stínování na tmavé, světle, červené a čokoládové vlasy. Aplikace je poměrně jednoduchá, takže nevyžaduje speciální dovednosti od žen.

Užitečné tipy

Kadeřníci radí dívkám, aby jim nezpůsobily poškození vlasů, používají šampony místo barviva.

Užitečné tipy od odborníků pomohou zachovat zdraví kudrlin a získat vysoce kvalitní, trvanlivý odstín:

 • Musíte zvolit barvu moudře. Neměňte okamžitě tón vlasů drasticky. Chcete-li začít, stačí vybrat tonikum, který se liší o 1-2 tóny.
 • Nepřehánějte odstín vlasů. To způsobí, že kudrlinky vypadají jako sláma;
 • Doporučuje se umístit prostředky po celé délce, od vrcholu až po konečky vlasů;
 • Chcete-li, aby byla barva stabilnější, přidá se k vodě málo octu nebo citronové šťávy při opláchnutí;
 • Po barvení s barvivým šamponem je třeba použít vlasové masky a balzámy, aby se vlasy změkčily.

Na základě těchto jednoduchých tipů si dívky budou moci snadno změnit barvu vlasů pomocí šamponů a získat jasné fotky před a po skončení procedury.

Fotky před a po aplikaci šamponů na barvení vlasů

Tamponové šampony jsou jedinečný vývoj pro ženy, které nechtějí používat barvu a poškozují zdraví vlasů. Pomáhají změnit odstín kudrlinky na krátký

Videoklipy: šampony s barevnými vlasy. Co potřebujete vědět

Tampónové vlasové šampony. Co je to:

Špecialista vám povědí o šamponech na barvení vlasů. Video s fotografiemi před a po:

Pro Více Informací O Suché Vlasy