logo

Koncepční odstín šampon Blond Explosion Anti-žlutý efekt neutralizuje žlutost - recenze

Je možné odlehčit bílé prameny vlasů?

Co dělat, aby se zablokovala zajímavá barva více než 2 týdny?

Takové otázky často vznikají z praktikování bariků. Krásná zářivá blondýnka je častým přáním blondýnských zákazníků a zájmu majora.

Odpovědi na tyto otázky jsou zároveň jednoduché a složité.

Všechno je jednoduché pro ty, kteří dlouhodobě pracují s blondýnky, kteří se v praxi mohou seznámit s jemností práce různými způsoby objasnění a zázemím objasnění. Pro začátečníky je obtížnější zvládnout tyto otázky, ale co můžeme říci o klientovi? Klient nemá velké znalosti, které má stylista, ale zároveň každá blondýnka by se měla naučit všechny pravidla péče o její bělené vlasy, aby se vyhnula nežádoucím účinkům.

Existují tvrdé zákony pracující s barvami. Barvení a vyčištění funguje podle těchto zákonů jako na kolejích.

Příčiny žlutého odstínu

Žlutý tón na bělených vlasech se zpravidla objevuje jako důsledek opakovaných projevů vlastního přirozeného pigmentu - melaninu nebo chyb v procesu objasnění a barvení. Síla "žloutnutí" závisí na množství barviva (barvivo, zjasňovací prášek), barvicí technologie, individuálních barevných vlastnostech a souboru přírodních melaninů. Obvykle je pro majitele tmavých a světle hnědých vlasů obtížnější řešit projev červeného, ​​oranžového nebo žlutého pigmentu po zesvětlení, zvýraznění a dokonce přirozené spálení vlasů pod vlivem slunečního záření v teplé sezóně, neboť jeho obsah ve struktuře je významný.

Porušení pravidel pro práci s vážnými přípravky pro barvení nebo objasnění je zárukou nouze, která bude muset být opravena. Důsledky porušování pravidel jsou destrukce struktury, odlupování vlasů, částečná nebo úplná ztráta vlasů, jejich rozkročení na špičkách, zvýšená porozita, statická, nekontrolovatelná, suchá pokožka hlavy atd. atd.

Takže chápeme, že pokud na začátku práce správně posuzujeme kvalitu a zdraví vlasů, správně vybereme techniku ​​vyčištění, pak jako důkaz naší správnosti uvidíme prameny jemné světle žluté barvy, které jsou dále jemně zbarveny speciálními přípravky. Ale v každém případě, po 2-3 týdnech provozu libovolného blondu se opět objeví stejné světlo, světle žluté pozadí. A co dělat v tomto případě?

Mimochodem, existují i ​​výjimky s téměř žádnou žlutostí, vlasy s lehkým přirozeným odstínem jsou zesvětleny. Majitelé této barvy jsou záviděni všemi blondýnky země. Jedná se o přirozené blond vlasy, hnědé vlasy s chladným (zeleným) stínem a zpravidla dámy typu "letní".

Barevná korekce bezprostředně před nebo po barvení je často nutná. Všichni zákazníci jsou individuální. V případech, kdy není odstín vlasů dostatečně intenzivní nebo je zde nežádoucí tón, nejsou potřeba žádná další opatření. V takovém případě jsou postupy neutralizace žloutnutí, které vznikly v průběhu či v důsledku objasnění, zejména v poptávce a účinnosti.

Hlavní způsoby neutralizace nežádoucích odstínů na blond jsou univerzální a používají je kadeřníci z celého světa v jejich každodenní praxi po mnoho let.

Metody neutralizace a stínování

Korekce barev pomocí neutralizační metody je snadná!

K tomu často používají sloučeniny s vlastnostmi šampónu nebo balzámu, ale s velkým množstvím purpurového pigmentu (ano, podle všech barevných pravidel).

Tyto nástroje jsou schopny neutralizovat žlutost a zvýšit odstín při tónování blond.

Při zvýraznění a osvětlení lze neutralizaci provést jako meziprodukt, pomocí stříbrného šamponu a po ustálení výsledku neutralizačním šamponem a také jako konečná fáze po aplikaci barviva (Neutralizující šampon pro vlasy po barvení CONCEPT ProfyTouch), pak použijte Balsam neutralizovat žlutost vybraného odstínu.

Pro zvýšení odstínu se použije prostředek neutralizace, pokud vlasy nedovolí, aby se barva objevila v plné síle díky své struktuře nebo jiným vlastnostem. Problém je často rozhodnut o re-barvení nebo dodatečné tónování, ačkoli barva korekce může často rychle a snadno opravit situaci.

Chcete-li provést tento postup, je důležité vybrat barvu, která může zvýšit nebo zvýraznit požadovaný základní tón. Tónovací balzámy nebo šampony se používají čistě na mokré vlasy, můžete zpracovat jednotlivé prameny bez ovlivnění celého vlasu nebo aplikovat na všechny vlasy přímo v mytí. Pro kontrolu procesu nasycení vlasů pigmentem je třeba velmi opatrně zastavit reakci včas. Stupeň korekce odstínu a doba expozice se odhaduje vizuálně. Od několika sekund do 2-5 minut se stříbrným šamponem, až 5-15 minut s balzámem odstínů. Opláchněte čistou tekoucí vodou bez šamponu.

KONCEPCE Blond výbuch Anti-žlutý efekt

Kosmetika, která neutralizuje žlutou barvu nebo nežádoucí žlutý pigment používaný v kadeřnických salonech a doma, zjednodušuje postup barvení, usnadňuje udržení krásy barvy tolik času, kolik chcete. Blond Explosion Anti-Yellow Effect, speciálně vyvinutý chemikou CONCEPT, obsahuje zbarvené žluto-modré pigmenty, výživné oleje a přísady, které upravují odstín žlutých a žlutých balzámů. Tyto produkty komplexně a účinně řeší problém vytvoření dokonalé barvy, odstranění statiky, zvlhčení, ochranu vlasů, jejich čerstvého, zářivého vzhledu a lesku.

Řada bleskových výbuchů Anti-Yellow Effect zahrnuje výrobky obsahující přímé pigmenty pro tónování a péči o rozjasněné vlasy a vlasy světlých odstínů jak v salonu, tak doma. Proto si každý může vybrat něco pro sebe.

Řada Blond Explosion Anti-Yellow Effect obsahuje:

- Pearl Blonde dává teplý stín;

- Arctic blond dává chladný odstín.

Tónovací balzám pro šedé vlasy jemně pečuje o šedé vlasy a dodává jim ušlechtilý stříbrný odstín. Biologicky aktivní látky obnoví strukturu suchých a křehkých vlasů, normalizují lipidovou rovnováhu, zabraňují nežádoucí ztrátě vlhkosti. Formulace byla vyvinuta s ohledem na specificitu struktury depigmentovaných vlasů.

Stříbrný šampon pro světlé odstíny - ideální a univerzální prostředek pro blondýnky, neutralizuje teplé odstíny. Šampon udělá vlasy lesklé, měkké a elastické, barva transparentní a chladná. Můžete aplikovat na všechny ostatní odstíny vlasů, abyste neutralizovali "zlatou" a "žlutou" barvu, abyste vytvořili trojdimenzionální barvu vlasů.

Tónový balzám "Effect of Arctic Blond" a tintový balzám "Effect of Pearl Blonde" pracují stejně dobře, aby neutralizovali nežádoucí žloutnutí. Příchozí pigmenty v balzámu "Arctic Blond" učiní odstín chladnější v šedém směru a balsamové pigmenty "Pearl Blond" dávají perlou barevnou nuanci. Proto každá blondýnka si bude moci vybrat to, co dnes chce víc.

Jak často se chcete přihlásit?

Přípravky řady Anti-Yellow Effect neobsahují oxidační prostředky a amoniak. Prostředky vytvářejí šampon umývatelný film. Jedná se o přímé pigmenty. Pravidlo funguje: čím častěji umyjete vlasy, tím rychleji se vypne intenzita barvy. Důležité je také zohlednit specifika prostředků používaných při mytí vlasů. Vzhledem k těmto faktorům je použití řady Anti-Yellow Effect trvale vyžadováno v jednotlivých intervalech.

Rozdíl mezi šamponem a balzámem

Stříbrný šampon pro světlé odstíny na koncentraci pigmentů má mnohem měkčí než balzám. Balzám "Arctic Blond" a "Pearl Blond" lze použít samostatně nebo je lze ředit obvyklým balzámem pro barvené vlasy, aby se změnila koncentrace pigmentů nebo intenzita barevného efektu.

Odpovědnost

Vytvoření dokonalého odstínu světlých vlasů je obtížné a obtížné dílo, ve kterém se jedná o mistra, klienta a zabarvení, je to jen první krok. Pravidelné provádění procedury tónování prostředkem z řady Anti-Yellow Effect v salónu nebo doma vyplňuje vlasy pigmentem, čímž eliminuje suchost a zlomení.

Závěr

Série Anti-Yellow Effect je jedinečná na trhu s kosmetickým průmyslem a jeho popularita se každým rokem zvyšuje. Produkty této série se dnes nacházejí v salonech téměř na každé úrovni, včetně těch, které pracují s nejhlasitějšími a nejprestižnějšími nadnárodními značkami.

Výrobky na stínování na bázi přímých pigmentů nepřestávají být populární, pouze směr změn barvy a CONCEPT se drží času, zaměřeného na módní trendy a náročné očekávání sofistikovaných spotřebitelů.

5 funkcí použití šamponu Concept

Tamponové šampony získaly svou popularitu nejen mezi těmi, kteří chtějí dát svým přirozeným odstínům jas, ale také mezi těmi, kteří mají barevné kadeře. Používají se k obnovení barevného odstínu, k bohatšímu a jasnějšímu zabránění propláchnutí.

Čiré nebo barevné (a někdy přirozené) blondýnky často využívají takovéto výrobky. Když je barva propláchnuta, jejich prameny se stávají nepříjemnou žlutou barvou. Někdy se to stává při přirozených kudrlích, když hoří. Jsou nuceni aplikovat kompozici, aby neutralizovali žlutost. Jedná se o nejpopulárnější nástroj v rámci konceptu.

Proč se objeví zožltnutí: zjemní nebo zbarví pomoc šamponu?

Vlastní pigment se liší v závislosti na barvě, vlastnostech těla a dokonce i na zdraví. Červená barva je zodpovědná za žlutou barvu. Může to být více či méně. Obvykle brunetky, hnědovlasé a červené (a další majitelé teplých barev) mají více tohoto pigmentu. Existují však výjimky, tj. Majitel studeného nebo nazelenalého, tmavě hnědého odstínu může mít takový pigment.

Při zesvětlení tohoto pigmentu je obtížné porazit. Čím více bude, tím žlutější bude odstín po objasnění a čím déle bude nutné udržovat čistič. Chcete-li odstranit žlutý odstín po vyčištění, použije se barva. Skrývá ho na chvíli. Během času se barva začne omývat a znovu se objeví žlutá barva. Pro neutralizaci použijte zbarvený šampon.

Může se tento nástroj použít ihned po objasnění. Ale v těch případech, kdy žlutý odstín je zanedbatelný a není třeba používat barvu, nebo klient chce získat velmi blond vlasy.

Vlastnosti barvení

Při barvení blond nebo výrazně lehším tónem, než je váš vlastní, postup se provádí ve dvou fázích. Při zbarvení v tmavé nebo jasné barvě - v jedné, pouze vkládání nátěru. Při bělení požadovaného efektu je dosaženo následující:

 • Použití čističky. Uchovává se tolik, jak je uvedeno v pokynech;
 • Čistič propláchnutí a sušení. Zbarví žlutě;

Šampon Nuance Concept proti žluté

Při barvení blond se doporučuje okamžitě získat šampon, který neutralizuje žlutou barvu. Po pouhých 3-4 promývání se zřetelný žlutý nádech. To se děje téměř vždycky. Výjimku tvoří velmi světlé přírodní odstíny.

Aplikace koncepce blond explosion anti yellow, Profy touch

Použijte žlutý vlasový šampon, který by měl být podobný jednoduchému.

 1. Vlhké kudrlinky;
 2. Blotujte ručníkem tak, aby voda neteče;
 3. Naneste šampon rovnoměrně po celé délce pramenů;
 4. Masáž kořenů a vlasové pokožky po dobu jedné minuty;
 5. Umyjte šampon.

Nenechávejte výrobek na prameni po dlouhou dobu, protože to povede k zbarvení některých pramenů v nápadném šeříku nebo šedém odstínu.

Dopad: neutralizace žlutých vlasů

Concept šampon je obohacen o doplňky, které dodávají vlasům maximální výživu. Zjemňují a zvlhčují kudrlinky, účinně vyživují. Tento nástroj nevyžaduje použití klimatizace. Vlasy a bez ní se stávají elastickými a měkkými.

Účinně a jemně čistí vlasy, tóny a dává jasný zářivý odstín blond. Stín se stává ušlechtilým, stříbrným nebo platinovým. Jejich teplé barvy mohou zchladnout.

Neprítomnost amoniaku a oxidačních činidel zaručuje bezpečnost vlasů. Pigment nepronikuje dovnitř vlasů, ale vytváří film na vrcholu. Ačkoli tento šampon pro fotografické stínování účinně skvrněje, je také vypláchnut poměrně rychle a měl by být používán nejméně jednou za 3 až 4 myčky.

Koncept šampónu odstínu: paleta, tonizační metody

Mnoho žen módy se snaží chránit vlasy před častým vystavením chemickým přísadám. Proto namísto tvrdých barviv se zvýšenou odolností používají měkčí a jemnější šampon Concept. Takové tonizující přípravky vracejí ztracenou svěžest a lesk na kadeře a také opravují odstín účesu.

Podmínky použití

Hlavní výhodou tónování šamponů je jejich jemný účinek na vlasy. To je způsobeno skutečností, že prostředek neobsahuje amoniak, peroxid vodíku a další podobné složky. Výsledkem je, že kudrlinky si zachovávají svou strukturu úplně a dokonce se stanou učenějšími a lesklejšími.

Další péči zajišťují živiny a mikroelementy obsažené v šamponu. Dokonce i těhotné a kojící ženy mohou tyto produkty používat.

Nevýhody tohoto nástroje zahrnují nízkou odolnost barvení ve srovnání s běžnými barvami. Je nutné několikrát umýt hlavu a barva se začíná umyvat, čímž se vybledne. Navíc nemůžete úplně změnit původní barvu vlasů. Budete muset vybrat odstín, který je několik tónů odlišných od přirozeného. V opačném případě bude barvení nerovnoměrné a vaše hlava vypadá směšně.

Tento nástroj může barvu vlasů uniformovat u žen s tmavými vlasy. Avšak pokud jsou vlasy blond se šedými prameny, je nepravděpodobné, že by výsledek byl dobrý. Aby nedošlo k šoku při pohledu na vlasy po barvení tónováním, proveďte test na malé ploše v parietální části hlavy. Pokud vám výsledek vyhovuje, můžete tuto možnost bezpečně použít.

Koncept šampon

Jeden z účinných odstínů šampónů je ruský produkt značky Concept. Pomáhá neutralizovat žlutost, která se objeví na bělených vlasech. Nástroj má proto purpurový odstín.

Původní název šamponové společnosti Klever Concept získala v roce 2007. Společnost se zabývá vývojem profesionální kosmetiky. Je velmi kvalitní, ale ne příliš drahá.

Složení šamponu této značky je naplněno speciálně vybranými oleji, přísadami a doplňky z plodů kokosu. Výsledkem použití produktu je vlasy navlhčené a vyživované. Kromě toho se na jejich povrchu vytváří ochranná fólie, která chrání vlasy před působením horkého vzduchu a ultrafialového záření.

Chcete-li vědět, jak bezpečný a užitečný je tento produkt pro časté používání, musíte se seznámit s jeho vlastnostmi, odstíny a návodem k použití.

Za prvé, na základě složení tohoto nástroje se neliší od konvenčního šamponu. Je to všechno o purpurově zbarveném pigmentu a přísadách. Například přítomnost kokosových povrchově aktivních látek a zejména kokamidopropylbetain pomáhá chránit pokožku hlavy a vlasy před negativními účinky léčiva a životního prostředí.

Dále se zamyslíme nad tím, jak fungují barevné tonizační šampony Concept, jejichž paleta se neustále rozšiřuje.

 • Pro bělené blondýnky je lepší, aby si vybrali světlejší šampon. Dává vlasům krásný slunný odstín.
 • Brunetky se hodí do tónového nástroje, který zvýrazní barvu a vytvoří kudrlinky živé a lesklé.
 • Pro ženy s hnědými vlasy bude použití takového výrobku poskytovat nádhernou barvu mědi.

Produkt, který má stříbrný odstín, vhodný pro vlasy blond.

Je pravda, že krásný stříbrný odstín se získává pouze na dobře upravených vlasech jednotné barvy. Na příliš pórovitých vláknech s množstvím žlutého pigmentu nemusí být výsledek velmi působivý.

Při práci s tímto šamponem musíte znát principy jeho dopadu. Tím se sníží množství žloutných světelných efektů a barva kudrlin bude stejnoměrnější:

 • Nepoužívejte, pokud jsou vaše vlasy příliš suché a křehké. Předcházejte několika ošetřovacím zákrokům aplikováním výživných mask a konzumací vitamínových komplexů.
 • Nenechávejte šampon na hlavě delší dobu.
 • Aplikujte kompozici nejprve na kořeny a teprve po nějakém čase ji rozdělte po celé délce účesu. Tímto způsobem bude barvení jednotnější.

Zásady provozních prostředků

Purpurový pigment přítomný v šamponu blokuje žlutý pigment, který se nahromadil v kadeřích po vyčištění.

Zpravidla se na velmi porézních a poškozených vlasech objevuje žlutá barva, zvlnění obvyklé struktury je mnohem méně často žlutá. Proto je třeba vědět, že časté světelné prameny vedou k tomu, že se stávají volnějšími a potřebují krmení.

Ženy, které neustále zesvětlují kudrlinky, je třeba je nechat tónovat. A v takovém případě se paleta Concept může stát oblíbeným životem.

Návod k použití

Před aplikací zakoupeného výrobku na hlavu je nutné pečlivě prozkoumat připojené pokyny a postupovat podle nich. Zvažte své hlavní body:

 • Předčesané vlasy potřebují trochu hydratovat.
 • Nalijte trochu šampónu na dlani a rozdělte jej v kudrlích. Nejprve ošetřete kořeny a aplikujte na zbývající prameny.
 • Pěnit produkt prsty a nechat pět minut. To stačí k odstranění žluté barvy.
 • Pro tónování v stříbrném odstínu nechte šampon po dobu patnácti minut.
 • Po opláchnutí použijte hydratační balzám na hlavu nebo masku.

Funkce aplikace

Intenzita výsledné barvy závisí na poréznosti vašich vlasů. Někdy udržujte barvu a získávejte jen stín, musíte koncept smíchat s běžným šamponem.

Pokud máte tvrdé nebo slabé vlasy, nepoužívejte příliš často odstín, abyste zabránili vysychání vlasů.

Pokud jste zesvětlil kudrlinky s hennou, pak použití odstínu může dát nepředvídatelný výsledek. To je způsobeno skutečností, že hena je přirozené barvivo a je hluboce absorbována do struktury vlasů. Pokud nechcete získat zelený nebo pestrý účes, je lepší počkat, dokud se prameny nevrátí.

Navíc je náramek černou barvou Concept black velmi špatně a dlouho vymytý. To je třeba vzít v úvahu v případě, že jste nedávno udělali perm.

Na závěr lze říci, že koncept šampon je již dlouho oblíbeným nástrojem pro mnoho žen. Účinně šetří žloutnutí, vyživuje vlasy a stará se o ně a pokožku hlavy. Kromě toho dává vlasům zdravý lesk a objem.

Při výběru tohoto nástroje se ujistěte, že jeho tón se výrazně neliší od odstínu vlasů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy