logo

Tampónové šampony pro blondýny

Nyní je velmi běžné používat tónovaný šampon pro blondýnky, a to jak přirozené, tak uměle rozjasněné.

Tampónové šampony - to znamená 2 v 1, které vám umožňují měnit barvu vlasů a neškodí kudrlinkám. V tomto šamponu neexistuje amoniak a oxidační činidla.
Všechny tyto šampony způsobují minimální poškození (o tom na konci výrobku), protože složení nepronikuje uvnitř, ale pouze obaluje povrch vlasů, vytváří ochranný film, někdy také s tónováním.

Blondýnky nebo ti, kteří se chtějí stát vlastníkem blond vlasů, potřebují vědět, že práce s takovým odstínem jako "blond" je mnohem obtížnější. Musíte pečlivě zvážit výběr barvy a značky šamponu. Blond vlasy jsou téměř bez pigmentu nebo mají nerovnoměrnou pigmentaci a v důsledku toho můžete získat "částečné" tónování.

Tamponový šampon pro blondýnky je nástroj, který je podle výrobců schopen udržovat požadovanou barvu a odstín, což neumožňuje, aby vlasy byly žluté. Pokud jste již dříve získali žlutý odstín na dříve odbarvených vlasech, pak nejspíše žádný šampon nebo balzám neodstraní. Existuje také pravděpodobné, že fialový pigment (jmenovitě je nejčastěji používán v tónování k udržování blond) může dát vlasům příliš fialově modrý odstín.

Aby se prodloužilo působení trvanlivého barviva a aby se zabránilo vzhledu otupělosti a žlutosti, blondýnky si musí vybrat vhodnou značku zbarveného šamponu. Bohužel, dokud nevyzkoušíte určitý produkt sami, nemůžete zjistit výsledek jeho použití na vlasy.

Nabízíme vám profesionální produkty a řadu šamponů z řady masového trhu.

Tampónové šampony pro blondýnky - přehled oblíbených produktů:

CONCEPT SILVER SHAMPOO - stříbrný šampon pro neutralizaci žlutého pigmentu, má tónovací efekt s lehkým popelem. Může být použit spolu s balzámem stejné série.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BONACURE COLOR FREEZE SHAMPOO - šamponová ochrana pro blondýnky se stříbrným odstínem. Šampon by měl být zahájen okamžitě poté, co trvalé barvivo "zmrazí" požadované pigmenty uvnitř vlasů po delší dobu.

KAPOUS ANTIYELLOW SHAMPOO - silný krémový čistící prostředek s purpurovým pigmentem. Při pravidelném používání neutralizuje žluté a červené pigmenty, které se objevily po zesvětlení vlasů a zabraňují jejich dalšímu projevu. Obsahuje hydrolyzovaný keratin a panthenol, který zabraňuje suchým vlasům po použití tohoto výrobku.

L'OREAL PROFESSIONAL SÉRIE EXPERT SILVER SHAMPOO - čisticí šampon, který je vhodnější pro neutralizaci špinavých odstínů na šedých nebo přírodních blondách. Vytváří blondýnské a šedé vlasy živější a dodává jim lesk a krásný odstín.

GIOVANNI PERFECTLY PLATINUM - tonizující šampon s organickým složením pro světle hnědé vlasy, který dodává platinový odstín. Výrobce také prohlásí takové vlastnosti, jako je udržení barvy vlasů po barvení a tepelné ochraně. Podle recenzí vlasy po aplikaci tohoto nástroje nepotřebují dodatečnou vlhkost.

ESTEL PROFESSIONAL CUREX - tonizující šampon, který dodává nádherným odstínům blond. Doporučuje se použít šampon ve spojení s balzámem, protože bez něj to silně odvádí vlasy. To je také často možné najít recenze, které po šampon mokré vlasy prolévat purpurové, takže buďte opatrní s lehkou prádlo nebo oblečení.

TONICOVÝ NEUTRALIZÁTOR ŽLUTÉ - to je nejoblíbenější šampon v naší zemi, který dodává požadovaný odstín blond vlasů. Velmi cenově dostupné, ale výsledek po aplikaci nemusí být velmi předvídatelný. Pigment v tomto produktu je velmi trvanlivý, a proto může nastat problém - jak ho rychle vypláchnout z vlasů.

YVES ROCHER PŘÍRODNÍ VÝZNAM - tonizující šampon platinového lesku, s přírodním výtažkem z chrpy. Prostředky pro obnovu přirozené blondýnky po spálení vlasů na slunci. Doporučuje se také, aby na šedých vlasech působil jasný odstín a lesk.

Dávejte pozor na následující skutečnost - hlavní problém při používání těchto výrobků je suché vlasy. Proto s použitím speciálních šamponů pro blond, nezapomeňte použít další prostředky pro zvlhčení vlasů.

Chcete-li snížit intenzitu tonizačního pigmentu v některém z uvedených výrobků, stačí ji ředit běžným mycím prostředkem na vlasy (zkuste přidávat nejprve 1/3 obvyklého šamponu, pokud je odstín vlasů stále příliš modrý nebo fialový, přidejte obvyklý šampon na 1/2).

Jak fungují šampony pro blondýny?

Olga Drozdová

Umělec, který se v oblacích nezvedá, ale dovedně dělá jeho práci.

Nejčastěji se blondýnky (obzvláště obarvené) potýkají s třemi problémy: vyluhováním pigmentu, nadměrným vysycháním vlasů a ztrátou lesku. Proto musí produkty péče udržovat barvu (například odstranit žlutý odstín), chránit pigment před vnějšími faktory (voda z vodovodu, UV záření atd.), Zvlhčovat a vyživovat vlasy. S takovými úkoly jemný tónovaný šampon, navržený speciálně pro blondýnku.

V našem materiálu vám řekneme, co to je, jak to funguje a jaké produkty byste měli dostat do vašeho domácího make-upu.

Jak funguje tampónový šampon?

Tampónový šampon chrání bělené vlasy před žlutou barvou. Pracuje na základě teorie barevného kola: podle něj jsou sousední barvy harmonicky kombinovány a naopak - neutralizují se navzájem.

Violet je přesný opak toho, žlutá, takže když se použijí barvící šampon na vlasy, to ztlumí nežádoucí odstíny žluté, červené, oranžové, a zdůrazňuje, že je chladný tón blondýnkou.

Jak často mohu používat stínicí šampony?

Frekvence používání těchto šamponů závisí na kvalitě vlasů, ale obvykle se doporučuje používat jednou nebo dvakrát týdně. Nezapomeňte, že hlavním úkolem tohoto šamponu je tónování vlasů, takže každý den si můžete vyzvednout další prostředky péče: například zvlhčující nebo zpevňující šampony.

Mimochodem, můžete kombinovat barevný šampon s normálním, pokud chcete snížit intenzitu působení purpurového pigmentu. Ale je lepší dodržovat pokyny na láhvi.

Další šampony vhodné pro blondýny

Blondes potřebují šampony pro posílení vlasů. Díky osvětlení se stávají křehčími, ztrácejí ceramidy, které chrání kůru, což může vést k průřezu špiček.

Chcete-li pigment trvat déle ve vlasech, vyberte šampony bez síranu. Ale nezapomeňte, že voda, s níž si myjete vlasy, ovlivňuje tento proces:

 • chlór v kompozici může oxidovat umělý pigment, přispívat k agresivnějšímu účinku ultrafialového záření na strukturu vlasů;
 • měď může umýt umělý pigment;
 • a vápník způsobuje suchost.

"Blondýnky obsahují spoustu pečujících složek. Glukonát zinku na ochranu barvy, vitamín E, UV filtr, olej z rýžových otrub pro výživu pokožky hlavy a vlasů, chelátový komplex. Cheláty blokují škodlivé složky vody, neumožňují poškozené barvené vlasy a jejich strukturu. "

Anna Schulze

Stylisté doporučují: šampony pro blondýnky

Hovořili jsme s stylisty a zjistili, jaké šampony radí svým blond klientům:

Tampónový šampon pro blondýnky od žloutnutí

Londýn - velkolepý odstín vlasů, jehož majitel vždy obdivuje pohledy mužů. Ale nejen kardinální přechod z tmavého odstínu na světlý, ale i příležitostné tónování blond vlasů poškozuje jejich strukturu. Důsledkem toho je vzhled nežádoucího žlutého odstínu. Z tohoto článku se dozvídáme, jak odstranit žlutost vlasů a poskytnout přehled o nejúčinnějších prostředcích žloutnutí.

Proč se objeví žlutý odstín?

Existuje několik důvodů, proč se na vlasy objevuje žlutá barva, namalovaná světlem:

 • špatná kvalita barvy s vypršelo;
 • nedodržování barvicí technologie;
 • při praní používejte příliš teplou nebo studenou vodu;
 • špinavé vlasy, které se aplikují na zjasňující roztok;
 • žádné předběžné bělení není nutné.

Pokud se z nějakého z těchto důvodů objevil na vašich vlasech nepříjemný žlutý tón, může vyřešit problém další zbarvení, tónování vlasů nebo použití zbarveného šamponu.

Doplňuje šampony

Většina blond se rozhodne pro tento nástroj, protože je snadno použitelná doma. Má spoustu výhod:

 • příjemné vůně;
 • snadné použití;
 • rychlá akce - obvykle 10 minut stačí k dosažení efektu;
 • Často tyto šampony obsahují vitamínové a nutriční komplexy, které poskytují další péči;
 • relativně nízké náklady na finanční prostředky ve srovnání s rebarem.

Tónovaný šampon pomáhá neutralizovat žlutost a udržovat krásnou barvu vlasů

Jak si vybrat šampon žlutého šamponu?

Při nákupu šamponu věnujte pozornost následujícím položkám:

 • nepřítomnost amoniaku a oxidačních činidel v kompozici;
 • hodnocení a recenze zákazníků;
 • nápis "stříbrný šampon" od zahraničních výrobců a "Antiyellow" nebo "anti-žloutnutí" z ruských analogů na obalu;
 • Zkuste si vybrat šampon stejné barvy, jako je vaše základní péče;
 • Upřednostněte profesionální produkty péče o vlasy;
 • barevné prostředky (šedé nebo fialové).

Jak používat šampony?

Použijte výrobek podle pokynů na obalu. Obvykle obsahuje následující doporučení:

 • opláchněte čisté vlasy důkladně vodou;
 • aplikujte rovnoměrně po celé délce vlasů;
 • namočte kompozici několik minut (podívejte se na přesný čas na obalu);
 • Opláchněte důkladně teplou vodou.
 • naneste zvlhčující nesmazatelný prostředek.

Hodnocení tónovaných šamponů pro blondýnky

V této části článku považujeme nejoblíbenější šampony mezi zákazníky se žlutými vlasy.

Estel Professional Curex Color

Šampon Estelle je určen pro chladné odstíny blond. Vyrábí se pro použití v salonech, ale díky své dostupnosti se často používá doma. Šampon má tmavě fialový odstín, příjemnou nenápadnou vůni a konzistenci střední hustoty. Jako součást prostředků uvedených vitamín B5 posiluje vlasy a dává jim pružnost. Stejně jako všechny zbarvené šampony a balzámy, má značnou nevýhodu - zbarvuje vanu a ruce modrou, i když je snadno odmytá. Po nanesení šamponu je lepší použít masku nebo balzám, protože vlasy se zamotávají a vysuší. Nicméně, podle recenzí, tento šampon skutečně dokonale neutralizuje žlutý pigment.

MATRIX Celkové výsledky Barevné pozorování tak stříbrné

Tento šampon společnosti Matrix účinně eliminuje žlutý odstín vlasů. Dodává se v objemu 1 litr a 300 ml. Je třeba používat prostředky v rukavicích, aby se zabránilo zbarvení rukou a nehtů. Stejně jako všechny žluté šampony Matrix vysušuje vlasy, takže po nanesení je nutné aplikovat hydratační balzám nebo masku.

Londa Profesionální revitalizační šampon pro stříbro

Stínový šampon od firmy Londa je profesionální nástroj pro odstranění žlutého podtónového barvení vlasů. Tento purpurový šampon musí být udržován na čistých vlasech po dobu 3-5 minut a opláchnut teplou vodou. Výsledkem nebude příště dlouho - okamžitě si všimnete, jak se vaše prameny změnily od žluté až po popel. Zákazníci říkají, že efekt trvá až 2 týdny. Složení šamponu obsahuje levandulový extrakt, dává výrobku příjemnou vůni a péči o vlasy.

Koncepce Blond Explosion Color Shade Balzám

Stínicí prostředek proti zářivosti z konceptu je profesionální tónový balzám. To silně ovlivňuje barvené vlasy, v důsledku čehož zmizí žlutý pigment. K dispozici ve dvou podobách - "Pearl Blonde" pro "teplé" a "Arctic Blonde" pro "chladné" blondýnky. Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají hladké a poslušné, nejsou zmatené a zbavují se nahromaděné statické elektřiny. Kompozice má přírodní složky, které se starají o vaše vlasy. Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího odstínu, je lepší lépe udržet balzám po dobu 15 minut.

Schwarzkopf Bonacure Color Save Silver

Tento šampon Schwarzkopf dává vlasům stříbrný odstín. Konzistence média je tlustá, barva je tmavě modrá, ale během používání nepopsá povrch koupelny. Navzdory skutečnosti, že šampon neobsahuje žádné přírodní složky, vůně produktu je velmi příjemná a lehká. Výrobce slibuje, že nástroj nejen eliminuje žlutý odstín, ale také zvlhčí vlasy a normalizuje úroveň pH. Ale zákazníci si všimnou, že je lepší aplikovat masku nebo balzám po aplikaci šamponu.

Kapous Antiyellow Shampoo

Profesionální šamponová společnost Kapos vytvořená za účelem neutralizace žlutého pigmentu na bělených nebo šedých vlasech. Kompozice obsahuje panthenol a keratin, které mají příznivý účinek na strukturu vlasů. Po použití šamponu vypadají vlasy zářivě a dobře upravované, žlutý podtón zmizí. Tento tmavě fialový šampon se dobře pění a dobře voní.

Wella Professional Barevný doplněk Cool Blonde

Žlutý stínicí šampon Vella je na trhu dobře zaveden. Nejen, že účinně bojuje se žlutým pigmentem vlasů, nechává na nich krásný stříbrný stín, ale také se o ně stará. Tento nátěr je dokonale omyván, takže je odstín rovnoměrný. Stejně jako všechny výrobky z Vella, tento šampon má velmi atraktivní vůni.

Vyberte správný prostředek pro potírání žlutých vlasů podle doporučení tohoto článku.

Tónové šampony na vlasy - L'Oreal, Estelle, Capus, Irida, Rocolor a další

Pro změnu barvy vlasů není nutné používat barviva nebo jiné drsné chemikálie. Tamponový šampon je vynikající alternativou k těmto kosmetickým výrobkům. Současně vykonává několik funkcí, díky nimž se mezi dívkami rozšířila.

Silné a slabé stránky

Tamponové vlasové šampony jsou inovativní produkty péče o vlasy, které zahrnují nejen složky detergentů, ale chemické barviva. Díky tomu kudrlinky mění barvu přímo při mytí hlavy. Je třeba poznamenat, že pro kadeře nejsou vždy bezpečné - mohou to být sírany, čpavek nebo dokonce peroxid vodíku.

Aby se snížila škoda způsobená šamponem, výrobce často obohacuje svůj výrobek o bílkoviny, keratin, různé vitamíny a další živiny.

Výhody barvivových šamponů:

 1. Může být užíván během těhotenství. Koncentrace chemikálií v tomto výrobku je výrazně nižší než u klasických nátěrů. Z tohoto důvodu činidlo nepronikne do pokožky;
 2. Můžete vlasy vlasy šamponovat častěji než s barvivem. Tato kosmetika je určena pro časté používání, takže můžete tento výrobek bezpečně používat jednou týdně;
 3. Účinně odstraňuje žlutost a barvy na šedých vlasech. Také tento kosmetický výrobek umožňuje vyhnout se pravidelným odstínům barev amoniaku;
 4. V závislosti na výrobci a složení, tónovaný šampon může být použit jak pro přirozené blond vlasy, tak pro melirovannyh tmavé, šedé nebo červené.

Jak je tónovaný šampon škodlivý:

 • Vzhledem k síranům v kompozici (které jsou přítomny v každém šamponu tohoto typu) jsou vlasy velmi suché. To nepříznivě ovlivňuje stav jejich špiček, může přispět k rozbití a srážení;
 • Některé typy šampónu mají vlastnost nerovnoměrného opláchnutí z hlavy. Výsledkem je několik odstínů na vlasy najednou, které vypadají zcela neestetické;
 • Nemůže být použit jako čisticí prostředek. Mělo by být poznamenáno, že namaluje přesně původní barvu, ale nemůže dokonce osvětlit ani tón. Kompozice není tak agresivní součásti.

Jak používat a vypláchnout

Před zahájením procedury je třeba připravit nekovovou misku, ve které bude roztok, rukavice a hřeben smíchány. Prostředky lze aplikovat jak na suché, tak na mokré vlasy.

Vezměme v úvahu použití tampónového šamponu doma pomocí příkladu Rocola s laminačním efektem (od výrobce Tonic):

 1. Tento nástroj je rozdělen do tří sáčků, jak se nazývají, sáčků. Můžete použít šampon přímo z nich nebo nalít jejich obsah do nádoby a promíchat tam balzám;
 2. Abyste mohli správně aplikovat nástroj, musíte použít hrubý hřeben, protože jednotnost barvení je velmi důležitá. Také na kořenech je třeba aplikovat více směsi než na špičky;
 3. V závislosti na tom, jaký výsledek je potřeba, musíte zvolit čas expozice. Kosmetika této značky může být udržována na vlasy od 20 minut do 60 let;
 4. Poté začíná proces propláchnutí. Jakmile pěna získá určitou barvu, musíte ještě jednou umýt hlavu vodou.
Foto - výsledek zbarvení vlasů

Zvláštní pokyny jsou nutné pro vyprání šamponu. Skutečnost spočívá v tom, že tento nástroj také zanechává stopy na oblečení a pokožku, a proto se doporučuje používat při vyprání mýdlo nebo gel. Chcete-li co nejúčinněji odstranit průchodné barevné pigmenty z kadeří, doporučujeme vám, abyste k nim jednorázově použili jednoduchý šamponový kondicionér.

Foto - Před a po zbarveném šampónu

Tipy, jak používat barevné šampony:

 • Mnoho druhů lze aplikovat na suchou a mokrou hlavu, ale ve druhém případě se agent rozloží méně. Bonjour, Davines ALCHEMICKÝ ŠAMPON pro přírodní, Giovanni Perfectly Platinum je rozmazaný na suché vlasy;
 • Současně je pigment výraznější na vlhkých vlasech. Je třeba poznamenat, že výrobce doporučuje používat pouze tyto produkty (Brelil Professional Hi-Co Plus, Colorianne Hi-Co Plus Plus Dark Blonde a Estel Curex Color Intense);
 • Po vymytí kosmetiky je nutné použít masku nebo hydratační balzám, jinak by špičky byly přehnané.

Hodnocení prostředků v tabulce

Zvažte nejpopulárnější produkty tohoto typu:

 1. Shade šampon Irida pro blondýnky. Známý nástroj, který používali naše babičky. Je charakterizována poměrně širokou paletou a bezpečností kompozice. Na rozdíl od četných analogů, barvicí pigmenty klasiky IRIDA M nepronikují do hlubších vrstev vlasů, ale zůstávají na povrchu, což má pozitivní vliv na stav kudrlin. Můžete si zvolit odstíny, doporučujeme je aplikovat pouze na přirozené nebo barvené blond vlasy. Irida získala svou popularitu také proto, že její paleta obsahuje takové barvy jako růžová, ametystová, modrá a další. Fotografie - Irida M
 2. Estelle ottenochny šampon (Estel Solo Ton) - jeho široká paleta barev umožní zvolit tón i pro barvené vlasy. Aplikace pro tmavé kroužky je možná. Paleta obsahuje 18 odstínů, které při malování nedávají žlutý nebo fialový odstín. Jeho nevýhody spočívají v tom, že silně jí do pramenů, stín je viditelný i po 20 promývání. Foto - Estel Solo Ton
 3. Profesionální šampon-balzám Kapus (Kapous Professional Life Colour) je dobře známý barevný výrobek s kyselinami. V podstatě tato značka nabízí přírodní odstíny - měď, červenou, hnědou, tmavě hnědou. Bílé barvy pomáhají odstranit žlutost a řešit problém šedých vlasů. Speciální praní není zapotřebí, stačí si umyt vlasy pouze čtyřikrát. Foto - Kapous Profesní život Colorn
 4. O šamponech LOreal Professionnel Gray a L'OREAL Gloss Colour kontrastní šampon na ženských fórech jsou velmi pozitivní recenze. Měl by být používán pouze na mokré vlasy, aby se dosáhlo požadovaného výsledku (bez ohledu na původní barvu), produkt se po 3 minutách vyprchá z vlasů. Fotky před a po show ohromující výsledky: stříbrný a perlový blond bez náznaku žlutosti. Foto - L'OREAL Gloss Barva
 5. Wella Pro série COLOR. Foto - Wella Pro série COLOR
 6. Tonic ROCOLOR - rozpočet a jeden z cenově nejvýhodnějších šamponů, které dodávají odstíny. Foto - Tonic ROCOLOR

Tyto tónované šampony jsou nejoblíbenější a nejúčinnější. Ale kromě nich jsou v prodeji desítky dalších produktů. Navrhujeme zvážit tabulku přehledů:

Blondýní šampon: efekt a recenze

Ženy často drasticky mění svůj obraz, přebarvují se od blondýnky až po brunetu a naopak. V prvním případě je snazší získat požadovanou barvu, ale po osvětlení se vlasy často stávají žlutými. Šampony s odstínem, které poskytují náznaky studené blondiny na prameny, pomáhají tomuto problému zvládnout.

Jak fungují tónované vlasové šampony

Jako součást tónování šamponů pro blondýnky jsou stříbrné a fialové pigmenty, které překrývají žluté, zlaté, načervenalé odstíny, běhání vlasů. Když se dostaneme na povrch vlasové šachty, tyto součásti obalují, potlačují žlutost a dávají hlavě vlasů krásné barvy platiny, stříbra a lehkého popela.

Výhody a nevýhody

Stejně jako většina produktů pro péči o vlasy, šampony pro blondýnky mají své vlastní pozitivní a negativní strany. První patří:

 • nepřítomnost agresivních složek v kompozici, například amoniaku;
 • snadné použití;
 • možnost použití blond se všemi typy vlasů;
 • velký výběr výrobců;
 • obrovská paleta odstínů;
 • dostupné náklady;
 • bezpečný dopad na strukturu vlasové šachty;
 • schopnost dokonale tónovaných šedých vlasů;
 • obsah vitaminů, extraktů rostlin, minerálů a dalších příznivých látek;
 • výživa, stimulace růstu vlasů, jejich posílení.

Existuje mnoho pozitivních vlastností šamponu pro blondýnky, ale existují i ​​nevýhody. Nevýhody zastínění zahrnují:

 • pravděpodobnost alergií;
 • krátkodobý účinek;
 • potřeba užívat až 1-2 krát týdně;
 • přítomnost sulfátů, desikujících pramenů;
 • pravděpodobnost nerovnoměrného tónování a následného praní;
 • možnost změny barvy vlasů blondů o více než 3 tóny.

Jak používat

Kvůli výsledku tónování potěšíte, odstín se ukázal být nasycený, jednotný, šampony pro přírodní a barvené blondýnky jsou důležité správně používat. Chcete-li to provést, postupujte podle pokynů krok za krokem:

 1. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem. Není nutné to udělat, ale barvící prostředky pro blondýnky jsou lépe rozloženy na mokré vlasy a v důsledku toho se nezmyjí déle.
 2. Proveďte test alergie na přenositelnost.
 3. Otestujte odstín pro blondes na samostatném pramenu, abyste později nebyli zklamáni výsledkem.
 4. Pročhněte si vlasy.
 5. Noste rukavice, zřeďte šampon v samostatném obalu (pokud je to uvedeno v pokynech).
 6. Aplikujte tonikální šampon pro blondýnky štětcem, namočte na dobu stanovenou na lahvičce.
 7. Umyjte ji, použijte balzám nebo masku na vlasy. Suché prameny.

Nejlepší odstín šampon

Dnes jsou tónované šampony pro barvené a přirozené blondýnky vyráběny mnoha firmami. Můžete si je koupit v jakékoliv maloobchodní síti, která prodává kosmetiku, ve specializovaném internetovém obchodě nebo na internetových stránkách výrobce. Dálkové tržiště, které realizují profesionální produkty péče o vlasy, poskytují příležitost objednat doručení nákupu poštou do Moskvy, Petrohradu a dalších měst Ruska.

Tonizační produkty pro blondýnky se mezi sebou liší podle jejich jména, výrobce, vzhledu, ceny, kvality a nejen. Každý z nich má jiný vliv na odolnost, barvu, složení atd. Nejlepší stínicí prostředky jsou:

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: recenze, jak používat, cena, kde koupit

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: recenze, jak používat, cena, kde koupit

Krásné kudrlinky - pýcha jakékoliv ženy. Moderní kosmetický průmysl neustále uspokojuje poctivý sex s novými produkty v oblasti vlasových produktů. Ti, kteří chtějí změnit styl, vždy přijdou na pomoc obrovské palety barev vlasů. Pro ty, kteří nechtějí riskovat, výrobci kosmetických přípravků nabízejí vynikající alternativu - tónované vlasové šampony.

Recenze, jak používat fotografie, fotografie před a po pomoci pro určení výběru vhodných produktů.

Obsah:

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: TOP 7 hodnocení, recenze

Tonizující šampon je skvělá volba pro ty, kteří chtějí upravit svůj obraz. A abychom zachovali zdraví vlasů, často se rozhodujeme pro nejlepší stínicí vlasový šampon. Přehledy, fotografie před a po, uvedené níže, nám pomohou vybrat si pro sebe vhodné prostředky.

Budeme podrobněji diskutovat o následujících značkách:

Tonic

Šampóny a Tonizující balzám jsou známy téměř všem. Prostředky vydává domácí výrobce Clever Company.

Značka existuje na trhu asi třicet let a přitahuje zákazníky s velkým výběrem. Tonic dokonale zvládne úkol vytvářet krásný odstín bez tvrdého nárazu na strukturu vlasů.

Vlastnosti:

Náklady na tonický šampon tonikum - od 75 rublů.

Pros

 • Velká paleta barev.
 • Přiměřená cena.
 • Bez amoniaku a peroxidu vodíku v kompozici.

Nevýhody

 • Silně nabarví povrch pokožky a domácnosti.
 • Špatně umýt.
 • Nerovnoměrné barvení.

Vlasy jsou velmi špatně spálené po barvení, přeměněny na bezvládnou kouli. Rok s nimi nic neudělal, ale přesto se rozhodl změnit, i když ne drastický. Koupil tonizující šampon Tonic. Okouzlující čokoláda. Po první aplikaci vlasů krásně namalované. Druhý používá vyrovnaný tón. Barva je velmi krásná. Výsledek je spokojen a doporučuje všem.

Prohlížení videa pro tonizující šampon Tonica.

Fotky před a po.

Estelle

Ruská společnost Estel Professional působí na trhu krásy od roku 2000. Společnost má širokou škálu produktů pro péči o tělo a vlasy.

Šamponová paleta obsahuje 18 odstínů. Značka se etablovala jako kvalitní výrobce, která se starala o své zákazníky.

Vlastnosti:

Cena tónování šamponu Solo Ton od společnosti Estel začíná od 100 rublů na 150 mililitrů.

Pros

 • To dává vlasům zdravý lesk.
 • Velká paleta barev.
 • Demokratická cena.
 • Hladký tón.
 • Odstraní žlutou barvu po vyčištění.

Nevýhody

 • Není to ekonomický náklad.
 • Suší skalp a vlasy.
 • Nevhodný dávkovač.

Bylo to vždycky zajímavé, abych se pokusila překreslit červenou barvou, ale obával jsem se dramatických změn pomocí barvy. Koupil jsem dva různé odstíny estel: Granátové jablko a červená měď. Smíšené v poměru jedna k dvěma. Výsledkem byla příjemná červená barva, vypadala velmi přirozeně.

Podívejte se na videozáznam Estelle o tonizačních kořenech.

Fotky před a po.

Loreal

Francouzská společnost L'Oréal je známá globální značka na trhu krásy. Paleta tónovaných šampónů má poměrně bohatý výběr odstínů, které osloví jak červené, tak i brunetky a blondýnky. Kromě kumulativního účinku tónu šampony dokonale obnovují poškozenou strukturu vlasů. Obsahuje přírodní minerály a zdravé oleje.

Vlastnosti:

Cena láhve Expert Silver začíná od 750 rublů.

Pros

 • Hladká barva.
 • Snadno se umýt.
 • Komplex vitaminů v kompozici obnovuje strukturu vlasů.
 • Kvalitativně odstraňuje žlutost.

Nevýhody

Jsem blonďatá, ale jako každá žena jsem chtěla, aby barva vlasů byla šťavnatější. Koupil L'oreal Gloss Color, tón "béžový". Držte 20 minut vlasů, abyste získali bohatý odstín. Barva proběhla hladce, vlasy vypadají velmi krásně. Používám šampon jednou týdně, takže tón není vypláchnut.

Fotky před a po.

Irida

Irida je na trhu od roku 1927 a specializuje se výhradně na výrobky pro péči o vlasy. Značka byla první, kdo uvolnil barvivo na vlasy v Rusku, a šampony byly oficiálně dány statusu GOST.

Vlastnosti:

Cena Iridy-M činí 69 rublů za tři sáčky po 25 mililitrech.

Pros

 • Neškrábe vlasy.
 • Velký výběr odstínů.
 • Nízká cena.

Nevýhody

Moje přirozená barva je světle hnědá, ale od věku 17 let jsem byla malovaná blond. Po dalším obrazu jsem si uvědomil, že chci něco nového, červené. A šel jsem do obchodu pro Iridu. Barva je přirozená a nasycená. Stín se odmyje dlouhou dobu a nevymaže se od vyčištěných konců ke konci.

Podívejte se na video o tom, jak se Irida dokáže vypořádat s tónováním žlutých vlasů.

Capus

Značka Kapous se objevila na ruském trhu v roce 2001 a získala popularitu u lidí všech věkových kategorií. Společnost se specializuje na výrobu kosmetiky pro tělo a vlasy.

Šampony Kapus Tint ze série Life Color jsou určeny především k obnově suchých a křehkých vlasů.

Vlastnosti:

Cena šamponu začíná od 379 rublů za 200 mililitrů.

Pros

 • Ekonomická spotřeba šamponu.
 • Jasné odstíny.
 • Neobsahuje amoniak a oxidanty.

Nevýhody

 • Suší vlasy.
 • Nebarví přes šedé vlasy.

Dobrý způsob, jak udržovat vlasy mezi skvrnami. Chrání je před spálením. Barvicí látky neprocházejí vlasy a nezničí je.

Vyzkoušel růžový odstín. Velmi jasná, nasycená barva, velmi jemně vymačkána v jemné pastelově zbarvené barvě.

Video prezentace kosmetiky Kapous.

Faberlic

Faberlic je velká ruská společnost s vedoucí pozicí v přímém prodeji. Značka vyrábí patentovanou kyslíkovou kosmetiku. Již dávno se ve firemních katalozích objevil nový produkt pro péči o vlasy - tónovaný kondicionérský šampon Krasa.

Vlastnosti:

Cena tónovacího činitele z Faberlik je 140 rublů bez slevy.

Pros

 • Nehromažďujte vlasy.
 • Poskytuje lesk a lesk.
 • Zobrazí žlutou barvu.

Nevýhody

 • Silná koncentrace kvůli tomu šampon není ekonomicky spotřebován.
 • Malý objem trubky.
 • Nezbarví vlasy v uvedeném tónu.

Neměl jsem čas na aktualizaci zvýraznění, takže jsem se rozhodl zkusit Faberlic tonizující šampon. Šampon mě potěšil. Vlasy po použití byly měkké a lesklé, zbarvily se žlutě. Trubice je bohužel velmi malá, jen natolik, aby byla malována přes vrchol hlavy.

Video o novinkách z Faberlic - tónovaný šampon 3 v 1 Krasa.

Koncepce

Německá společnost Concept nabízí široký výběr produktů pro péči o vlasy. Na druhé straně výroba kosmetiky v Rusku činí levnou. To přispívá k popularitě značky mezi obyvatelstvem.

Vlastnosti:

Concept šampon je k dispozici od 275 rublů na 300 ml lahvičky.

Pros

 • Neutralizuje žloutnutí.
 • Příjemný ušlechtilý odstín.
 • To dává vlasům lesk.
 • Ekonomické použití.

Nevýhody

Šampon odstraňuje žloutnutí dobře a dává vlasům krásný stříbrný odstín. Bohužel vlasy suší, ale ošetřují je masky a kondicionéry. Používám to už rok. Celkově se mi to líbí.

Fotky před a po.

Tabulka: který šampon je nejlepší?

Souhrnná tabulka hodnocení a charakteristiky prezentovaných šamponů vám pomůže snadno vybrat správnou značku.

Paleta barev

Paleta barev tónovaných šamponů je dnes různorodá a přístupná majitelům různých odstínů vlasů. Tónovací šampon vám umožňuje nasytit vlasy a hloubku.

Pro světle hnědé vlasy se doporučuje rozsah béžových odstínů. Zdůrazňuje a osvěží barvu.

Pro brunety perfektní zrzka a všechny její variace. Asy tint přináší příjemný chlad a extra lesk.

U červené barvy je mnoho červených odstínů: je to světle oranžová a tmavá měď.

Nejlepší tónovaný šampon pro blondýnky

Pro ty, kteří hledají perfektní šampon pro blondýnky, je Matrix So Silver ideálním řešením. Purpurová barva šampon neutralizuje žlutost, dává vlasům vznešený arktický odstín, zachovává hedvábnost.

Náklady na šampon se pohybují kolem 545 rublů.

Nejlepší tónovaný šampon pro brunety

Které je lepší vybrat šampon tmavovlasé krásy? Pro tmavé vlasy je profesionální šampon Blinding Brunette od značky Lee Stafford perfektní. Prostředky dobře hydratují, vyživují a přidávají světlejší tón na kadeře.

Náklady na produkt začínají od 497 rublů.

Nejlepší tónovaný šampon pro šedé vlasy

Cutrin Reflection Silver Shampoo je perfektní řešení pro šedé vlasy. Vlastní speciální stříbrné barvivo, nástroj se vyrovná s přechodem mezi šedými a pigmentovanými vlasy. Šampon navíc dodává vlasům lesk a objem.

Průměrná cena Reflexion Silver Shampoo se pohybuje v rozmezí od 680 do 750 rublů.

Jak používat tampónový šampon

Skutečná otázka pro ty, kteří se rozhodli provést změny ve svém vzhledu, aniž by obětovali vlasy: jak používat tampón pro vlasy?

Aby se zabránilo nerovnoměrnému rozložení tónu ve vlasech, doporučujeme předem umýt hlavu běžným šamponem, dobře opláchnout a vysušit ručníkem. Dále se celý šampon nanese rovnoměrně po celé délce vlasů. Nástroj musí být šlehaný do pěnivého stavu a držet na hlavě čas uvedený v pokynech. Nezapomeňte: čím déle zůstane šampon na hlavě - tím intenzivnější a sytější je odstín.

Kde mohu koupit?

Tónovací šampony jsou k dispozici v kosmetických obchodech, lékárnách a specializovaných internetových obchodech.

Nabízíme následující možnosti nákupních míst:

 • Lékárna "EApteka.ru". Po zadání objednávky jsou k dispozici samoobslužné volby od 153 lékáren ve městě Moskva nebo doručení na zadanou adresu.
 • Shop profesionální kosmetika pro péči o vlasy "Shophair", která se nachází na adrese: st. Friedrich Engels, dům 60, s. 1, kancelář 601, 1. patro, Moskva.
 • Obchod "Caramel", který se nachází na adrese: Malý Golovin Lane, 5, Moskva.

Pro Více Informací O Suché Vlasy