logo

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Ashy zbarvený šampon

Tampónové šampony - oblíbené prostředky pro tónování vlasů doma. S jejich pomocí můžete snadno dodat vlasům požadovaný odstín a na světlé i tmavé vlasy lze použít barvené šampony. Budeme mluvit o tom, jak si v tomto článku zvolit zbarvený šampon pro světle hnědé, blond nebo bělené vlasy.

Jak udělat tónování vlasů doma

Tonizační - malířská technologie, při které se barvení provádí výhradně bez sloučenin amoniaku. Neprokrývají do jádra, ale zůstávají na povrchu zvlnění. Pomáhá minimálně poškozovat suché a kombinované prameny. Tato technologie vysvětluje rozdíl mezi tónováním a barvením vlasů. Technika může být použita samostatně, například k tomu, aby se kadeře staly určitým odstínem nebo se zbarvily obvyklými barvami (blondýnky často s pomocí tónování mění barvu vlasů na světle hnědou nebo přirozenou blond). Ale teď se používá hlavně k odstranění žluté barvy po barvení ombra, shatush nebo balayazh.

Takové zbarvení může být provedeno na tmavých a světlých vlasech, po zvýraznění a brondirovaniya, v závislosti na požadovaném výsledku. To je docela těžké natřít přírodní vlasy doma, ale tónování po osvětlení může udělat i neprofesionální. Nejjednodušší způsob použití speciálního balzámu nebo šamponu. Účinek nebude méně jasný než po standardním zbarvení, ale postup bude co nejbezpečnější.

Současně by ženy s hnědými vlasy měly pochopit, že šampon a balzám nebudou mít žádný účinek na tmavé vlasy; Na mokré zámky se aplikuje malé množství barviva. Měl by to být chvíli ponechán na kadeře, pak opláchnout studenou vodou a používat klimatizaci.

Vlastnosti volby odstínu

Nyní mluvíme o tom, jak si vybrat správnou drogu. Zda je to jasně šedý šampon nebo světle hnědý šampón, existují jistá pravidla, která je třeba dodržovat.
Dávejte pozor. Použití jakéhokoliv barevného šamponu, nikdy nebudete schopni vytvořit jasnou, živou blondýnu s jasnou blondýnou.
U takových fondů to není hlavní cíl - poskytují jen určitý odstín hlavě vlasů a nic víc.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Takže jsme pro vás připravili doporučení, které jste si vybrali, které si můžete vybrat:

 • kvalita;
 • efektivní;
 • bezpečná náprava.

Při dodržení pravidel pro výběr šampónu najdete perfektní způsob, jak změnit barvu vlasů.
Koneckonců, dobrý nástroj nejenže nepoškodí vlasy, ale také jim poskytuje živiny, protože odpovědní výrobci přidávají bylinné výtažky, vitamíny a stopové prvky.

Pokud tedy chcete zvolit opravdu dobrý lék:

 • zaměřte se na ty nástroje, které obsahují živiny, které vám pomohou dodat vlasům hedvábnost a pružnost;
 • Ujistěte se, že v kompozici jsou přítomny rostlinné výtažky - poskytují úplné zpevnění kudrlin a také zaručují jejich obnovu po negativním vlivu zvenčí.

Rada Pokud se vám líbí dva odstíny a nemůžete jasně určit, který z nich chcete koupit, doporučujeme provést obě.
Doma doma jen malovat jeden a další malé prameny a porovnat výsledek.
Takže můžete přesně porozumět, které barvy se vám nejen líbí více, ale také opravdu vyhovují vašemu vzhledu.

Mějte na paměti, že pokud chcete dokonale skrýt šedé vlasy, musíte vyzvednout hnědé tóny. Proto pokud máte příliš mnoho šedých vlasů, použijte přípravu tohoto odstínu. A nezapomeňte, že šedá struktura vlasů se velmi liší od obyčejných vlasů, což se odráží v jejich intenzivnějším barvení.

Jaký tón nářadí koupit

Tamponové šampony pro vlasy, jejichž paleta barev je velmi, velmi různorodá, by měla být správně zvolena. Pro blondýnky nebo blond ženy je vhodnější světlem. Například s bílými vlasy lze odstranit žluté vlasy s bílými vlasy a výraznější expresivitu blond vlasů.

Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou dovolit použít absolutně jakýkoli barevný šampon. Tmavé a červené prameny namalované metodou "tón do tónu" vypadají velmi hezky.

Šampon pro lehké stínování dodá takovým vlasům zlatý odstín. Při použití červené nebo měděné pramenů se projeví efektivnější výrazný vzhled. Samozřejmě, při výběru zbarveného šamponu nezapomeňte věnovat pozornost výrobci.

Nejoblíbenější jsou šampony takových značek jako "L'Oreal", "Schwarzkopf", "Kapus" a "Rokolor". Dále zvažte, jaké výhody se všechny tyto odrůdy liší a jaké nevýhody mají.

Prostředky "L'Oreal"

Tento výrobce vyrábí šampony pro blondýnky a brunety. Hlavní výhodou této značky je bohatý barevný odstín. Může to být třešeň, měď, čokoláda, zlato, popel atd. Stínové vlasové šampony "L'Oreal", jejichž paleta je velmi rozmanitá, může být použita jak pro barvení vlasů, tak i pro neutralizaci zbytků oxidu a urychlení růstu. Také nástroje této značky dávají vlasům lesk a obnovují jejich strukturu. Složení tohoto šamponu obsahuje standardní detergentní a barvicí přísady. Jedinou drahou složkou je Cocamid Mipa, používaný jako zahušťovadlo. Ve většině šamponů jiných značek se místo toho používá běžná stolní sůl. Předpokládá se, že Cocamid Mipa má mnohem měkčí účinek na vlasy a pokožku hlavy.

Recenze šamponů "Laurel"

Názor o prostředcích této značky u ruských žen byl docela dobrý. Žlutá, například se správnou volbou stínu s jejich pomocí, můžete zcela barvit. S šedivými vlasy se bohužel trochu zhoršují. Obecně platí, že tónové šampony pro vlasy "L'Oreal", jejichž paleta je velmi široká, jsou hodnoceny jako celkem dobré. Většina našich krajanů se však domnívá, že své náklady zdůvodňují ne sto procent.

Výrobce Šampóny této značky vyrábí slavná francouzská společnost L'Oréal. Byla založena již dávno - v roce 1907 chemikem Eugenem Schuellerem. V současné době pobočky společnosti L'Oreal působí v mnoha zemích po celém světě. Tato společnost začala dodávat kvalitní kosmetiku na ruský trh hned po zhroucení SSSR - v 90. letech. Prostředky této značky byly pak velmi drahé a nebyly dostupné pro každého. V těch dnech, bohužel, tyto šampony pro hodnocení vlasů nebyly příliš dobré. "L'Oreal" samozřejmě - značka je velmi dobrá. Ale finanční prostředky na vlasy této společnosti vyráběné jinými parfémy (například krémy) jsou, bohužel, poněkud méně kvalitní.

Šampony "Kapus"

Složení fondů této značky zahrnuje mnoho užitečných přírodních složek. Očistí nejen vlasy, ale také dokonale zarovnávají. Kromě toho šampony Kapus odbarvují speciální UV filtry. Pomocí této značky můžete změnit odstín vlasů o 1-2 tóny. Šampony Kapus se obvykle používají současně s balzamy stejné barvy, které podporují barvu barevných pramenů. Paleta nástrojů této značky je také značně široká. Pokud si přejete, můžete zvolit jak světlou, tak tmavou barvu šamponu.

Recenze na "Kapus"

Ve většině případů se milovníci změní svůj vzhled barvením vlasů v nových barvách s touto značkou šamponů. Dávají velmi pěkné odstíny. Obecně platí, že tyto šampony s tónovaným vlasem mají dobré recenze. Kapus je účinná značka, včetně péče o prameny. Vlasy obarvené šamponem od tohoto výrobce získávají zdravý dobře upravený vzhled a začnou svítit.

Šedé vlasy - pokud je toho hodně - tyto šampony s tónovanými vlasy, jejichž recenze jsou docela dobré, bohužel nejsou namalovány. Ale stále se můžete pokusit skrýt malé množství s pomocí Capusa. První šedé vlasy, podle výrobce, činí tento šampon mnohem méně nápadné. Společnost "Kapus" vyráběla kosmetiku této značky v továrnách v Itálii a ve Španělsku z vysoce kvalitních surovin a podléhá dvojí kontrole podle evropských a ruských standardů. V naší zemi se s prodejem zabývá obchodní společnost Kapous Professional. Dodávky se uskutečňují ve více než 30 regionech Ruska.

Šampony Shwarzkopf

Prostředky této značky jsou velmi populární mezi poctivým sexem. To je způsobeno jejich vynikající kvalitou. Kompozice zbarvených šamponů "Schwarzkopf" mimo jiné obsahuje vitaminy a minerály, které hojí a chrání vlasy před nepříznivými faktory prostředí. Po nanesení produktů této značky se vlasy stávají čistým, dobře upraveným vzhledem, stávají se hedvábnými, měkkými a začínají svítit. Tampónové vlasové šampony "Schwarzkopf", jejichž paleta mimochodem je velmi široká, vyživuje, hydratuje prameny a chrání je před UV zářením. Vhodné odstíny této značky naleznou pro sebe jak blondýnky, tak i brunetky nebo hnědé vlasy. Cena šamponu Shvartskopf je poměrně vysoká - asi 800-900 rublů (pro srovnání: pro stejný "Capus" budete muset zaplatit jen asi 300 rublů). Oni však ospravedlňují jejich hodnotu.

Recenze "Schwarzkopf"

Podle ruských zákazníků jsou šampony této značky možná nejlepší a kvalitní na domácím trhu ve středních a drahých kategoriích. Jedná se jednoduše o skvělé výrobky, které jsou absolutně vhodné pro všechny typy vlasů. Můžete je použít jako blondýny a brunety.

Obzvláště oblíbené u sexu jsou tmavé vlasové šampony (recenze o nich jsou opravdu vynikající) "Schwarzkopf" Palette line. Jsou určeny k udržení barvy již namalovaných pramenů.

Můžete je použít, abyste získali krásný odstín velmi dlouhých a svěžích vlasů. Ruské ženy jsou velmi potěšeny řadou produktů této značky Brilliance, která dává pramene obzvláště působivý lesk.

Výrobce "Schwarzkopf"

Společnost Schwarzkopf se řadí mezi třetí ve světě mezi značkami zabývajícími se výrobou kosmetiky na vlasy. Je to nejstarší společnost založená chemikem Hansem Schwarzkopfem koncem devatenáctého století. Dnes zahrnuje několik značek zabývajících se tvorbou profesionální kosmetiky. Tamponové vlasové šampony "Schwarzkopf", jejichž barevná paleta je neobvykle rozmanitá, jsou velmi populární jak v Rusku, tak v Evropě.

"Rokolor"

Jedná se o další známou a oblíbenou značku v naší zemi, která prodává kosmetické výrobky za nízké ceny a zároveň kvalitní. V paletě šamponů tohoto výrobce je celkem 10 odstínů. Tři z nich jsou pro blondýnky, tři jsou pro brunety a čtyři jsou pro rusovlasé ženy. Šampony "Rokolor", stejně jako výrobky jiných značek, nejenže barví vlasy, ale také se o ně starají. Nebudou moci skrýt s jejich použitím, ale jsou velmi dobré pro odstranění nepříjemného žlutavého odstínu bílých vlasů.

Jak barvit vlasy tonikum

Jak jsme řekli, existují dva typy těchto barviv, jejich použití se liší podle typu. Zvažte obě možnosti.

Jak aplikovat tonikovou barvu (Rowan Acme Color, Estel - Estel, Schwarzkopf Igor - Schwarzkopf Igora, Tiande, Crazy Color, Estel lásky, Fiona Vintage).

 • Chcete-li začít, připravte dostupné opravné prostředky. Budete potřebovat rukavice, starý ručník, zbytečné oblečení, vlasový hřeben, mastný krém.
 • Uši a whisky ošetřujeme tukovým krémem (to je nutné, aby barva nepřecházela na kůži).
 • Je lepší dát něco, co není škoda, protože se tonikum šíří a může poškodit dobré oblečení;
 • Malování začíná od krku. Je nutné oddělit malý pás a zpracovat je barvou. Postupně uchopte stále rostoucí množství vlasů a pečlivě je nanášejte. Bude to jednodušší, pokud předem rozdělíte kadeře do dvou velkých pramenů;
 • Po barvení musíte odstranit celou hromadu vlasů pod plastovým obalem a zakrýt ručníkem.
 • Samozřejmě, mnoho dívek říká, že se jedná o pozůstatky minulosti, ale tento přístup je ideální pro stimulaci absorpce barvy;
 • Prostředkem je dodržen čas uvedený v instrukci. Poté, co ji potřebujete vypláchnout, použijte šampon nebo jemné mýdlo;
 • K upevnění účinků a zlepšení kvality vlasů po doporučeném použití mandlového nebo kokosového oleje.

Takové barvy mohou být použity pro zesvětlení, stínování nebo zvýraznění barvení. To je dobrý prostředek pro žloutnutí blond vlasů, navíc takový balzám trvá déle než pěna.

Mnoho recenzí prohlašuje, že po takovém tonika vlasů se jejich vyčesávání zlepšilo a ztráta zvlákňování byla výrazně snížena.

Pokyny pro použití tonické pěny (Concept, Karel Hadek, Framesi, profesionální energie Subrina, Kapous Life Color, Weleda):

 • Aplikuje se na čisté kudrlinky, takže se nazývá "balzám". Můžete si vybrat jakýkoli odstín, ale měl by být tmavší než přirozený (světle hnědá, červená, zelená, čokoláda, divoká švestka). Proto tato možnost není vhodná pro brunety. Jedinou výjimkou je perlový popel, který je lehčí než přirozený blond, ale slouží k jeho zastínění;
 • Pěna je do kudrlin a jemně rozmazaná po celé ploše hlavy; Je možné, že se nebudete pokrývat, ale pokud chcete získat jasné upozornění, doporučujeme, abyste se zabalili do filmu a ručníku;
 • Opláchněte bez šamponu.
 • Účinky toniků trvají v průměru po dobu dvou týdnů, ale v závislosti na typu vlasů a péči mohou být zbarveny až měsíc.
 • Můžete si koupit tonik v každém obchodě, kde je oddělení krásy, cena za ně se liší od $ 2 do několika desítek. Náklady závisí na značce a vlastnostech vybraných prostředků. Velmi dobré recenze o značce By Fama Aroma Care Colour Bonacure vlasový aktivátor, Richenna, Activ F Dr. Hoting, Bergamot Hair Tonics redukuje, Yanagiya Fresh.

Šampon z tónů pro pruhované vlasy: zlatá pravidla

Zvýraznění nevychází z módy, bez ohledu na to, co jeho oponenti říkají. Zvýraznění činí vlasy mnohem objemnější a kořeny během regenerace nejsou tak nápadné jako při bělení celé hmotnosti vlasů. Ale je tu jeden problém, že všichni majitelé kdysi stylového účesu s lehkými prameny tváří - vlasy nudné, zbarvují žlutě, ztrácejí svůj původní luxus. Co dělat Můžete si koupit šampon pro vlasy melirovannyh a zapomenout na tyto problémy.

Pečlivý výběr barev

Při výběru barvicího šamponu pro zvýrazněné vlasy je důležité dodržovat základní pravidla, která zůstávají nezměněna, jako u všech blond vlasů. Nelze nalít na vlasy vysoce pigmentované vzorce, například odstíny červené nebo tmavé varianty. Blond okamžitě absorbuje pigment, který je zbaven peroxidu, a pokud zapomenete na tento zákon krásy, po dlouhou dobu najdete nesmazatelný odstín. Koupit pouze ty šampony, které jsou určeny pro bělené nebo bělené vlasy, abyste předešli nežádoucím účinkům domácího tonování.

Značky tónování šampony pro vlasy melirovannyh

Jeden z vůdců v seznamu blond vlasů uznal šampony pro melirovanné vlasy je Silver Shampoo Color Save od značky Bonacure z kosmetické rodiny Schwarzkopf. Jedná se o profesionální řadu, na které pracuje obrovský počet kosmetických salonů, jejichž mistři rychle a efektivně odstraňují žlutost vlasů svých klientů. Neměli byste jej používat při každém mytí vlasů, je lepší nechat jej používat jednou týdně. Bonacure Silver odstín šampon vrací přirozený platinový účinek na zvýrazněné vlasy, které ucpávají žlutost.

Produktová řada Schwarzkopf Professional má linku Blond Me a její světlý odstínový šampon Warm Blonde dokonale udržuje teplé odstíny blond. Je perfektní pro pravidelné používání na nejvýznamnějších jarních barvách dívčích vlasů, které by neměly utopit své údaje se stříbrnými světlemi.

Profesionální alternativa pro fanoušky luxusního lesklého blond se zvýrazněným šamponem americké značky Paul Mitchell. Platinum Blonde Shampoo je vhodný pro časté použití, nedovoluje, aby kadeře zbarvily do žluté barvy a daly jim "draho" platinový odstín.

Francouzská značka Franck Provost vyrábí vynikající šampon, zaměřený na udržování teplého odstínu zvýraznění. Couleurs Précieuses Balayage 2 Ors nebo "Vzácné barvy - dvě zlaté" je skutečný dárek pro ženy, které chtějí zachovat lesk svých zlatých pramenů po vyzdvihnutí, ukazující účes ve stylu moderních Hollywood divas.

Vybíráme šampon pro světle hnědé prameny

Takže jsme hladce přistupovali k hlavnímu tématu našeho článku a říkali jsme, jak si vybrat nejen tmavě hnědý šampon, ale i prostředek pro světle hnědé kudrlinky jakéhokoli jiného tónu.

V obchodech se nachází řada drog tohoto druhu, jejichž cena se mění jak nahoru, tak dolů. Ačkoli, samozřejmě, náklady - to není hlavní ukazatel.

Vytvořili jsme pro Vás seznam, který zahrnuje nejen nejoblíbenější, ale také nejefektivnější a nejbezpečnější produkty pro světle hnědé vlasy.

Šampon

Touha změnit se rychle a snadno je vlastní mnoha ženám. Před několika desetiletími v časopisech pro dámy bylo možné najít tajemství zesvětlování a ztmavnutí kudrlin pomocí odtučněných bylin, infuzí a přírodních barviv. Moderní ženy mají více možností pro změnu barvy vlasů a mnoho odstínů. Jedním z nejjemnějších způsobů, jak změnit barvu vlasů, je použití šamponu.

Výhody

V poslední době je komplexní barvení nahrazeno tonizací nebo radikální změnou barvy vlasů. V obou případech je použití tónovaných šamponů opodstatněné, protože časté experimenty s barvivem rychle zkazí strukturu kadeří a různé pigmenty nejsou vždy přátelské, dávají vlasům podivné barevné odstíny. Milovníci trendů již získali módní odstín a rádi jim doporučujeme. Hlavní výhody stínování se šamponem jsou následující:

 • Výrobky na barvení od různých výrobců lze nalézt v řadě profesionálních nástrojů v kosmetických salonech av běžných obchodech pro vlastní potřebu. Provádění takového obarvení doma je poměrně jednoduché.
 • Složení šampónů zbarvených různě, poškozují vlasy méně. Lacné vzorky mohou častěji okysávat vlákna, což je kompenzováno provitaminy a speciálními přísadami pro lesk a sílu. Obohacená kompozice nabízí profesionální a kvalitní značky.
 • Pokud se vám nepáči stín, nebude to trvat moc času, peněz a úsilí k jeho odstranění.
 • Takovou jemnou volbou mohou být tónované a šedé vlasy.

Tmavovlasé dívky obvykle používají tónované šampony pro tónování, protože povrchní zbarvení je účinnější pro blondýny. Pro ty, kteří bělí tmavé vlasy, jsou užitečné žluté léky: modrý pigment utopí nepříjemný "kuřecí" odstín, jestliže po bělení je dosaženo ušlechtilé platinové blondýny.

Výsledek tónování však není vždy předvídatelný: prameny mohou být barveny nerovnoměrně a intenzita barvy je obtížně nastavitelná.

TOP-15 tónovací šampony pro barvení vlasů, vyberte to nejlepší

Chcete-li změnit barvu vlasů, není nutné provést odolnou barvu nebo šetrné odstíny odstínu, balzámy. Experimentování s obrazem pomůže tonizujícím šamponům. Vykonávají několik funkcí najednou. Mnoho dívek je ráda, že takovou kosmetiku využívá, protože to, co by mohlo být jednodušší - zbarvení kudrlinky při mytí hlavy!

Co jsou tónování šamponů

Krásný lesk, nové odstíny, výživné a čistící vlasy - tónování (stínování) šamponů se vyrovnávají s několika úkoly ve stejnou dobu. Patří sem nejen detergenty, ale také chemické složky, které mění barvu vlasů.

Nezapomeňte však na zásadní změnu obrazu. Bruneta se nestane oslňující blondou, protože barvicí kompozice neobsahují amoniak a peroxid, které jsou nezbytné pro agresivní vyjasnění.

Ale oni se postarají o obnovu, zpevnění pramenů a stávající barva bude více nasycená, brilantní nebo bude mít nový světlý odstín. Proto existují samostatné přípravky pro lehké, tmavé, šedé prameny.

Mimochodem. Mycí prostředky jsou čisté a suché.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody barevných výrobků:

 • Jemně čisté vlasy, které jim poskytují užitečné látky: vitamíny, bílkoviny.
 • Zajistěte pečlivé zbarvení. Pigmenty zůstávají na povrchu kudrlin a nepronikují vlasové šachty, jako u trvalých barviv.
 • Mohou být používány častěji než jiné šetrné tonizační přípravky (balzámy, tonika) - 1-2 krát týdně.
 • Mají kumulativní efekt. Kohler se stane světlejší při pravidelném používání výrobku.
 • Otevřete příležitosti k experimentování. Chcete-li odstranit nový odstín, stačí nahradit zbarvený šampon obvyklým šamponem a poté vyzkoušet výrobek jinou barvou.
 • Vhodné pro všechny typy vlasů a barev, stejně jako šedé vlasy.
 • Bezpečné během těhotenství, kojení.
 • Snadné použití.
 • V širokém sortimentu se prodávají v mnoha obchodech a supermarketech, včetně online.

Nevýhody tonizačních přípravků:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky.
 • Rychle vymyté.
 • Mohou jen stínit vlasy maximálně o 3 tóny, ale nebudou to barvit v jiné barvě, a ještě více tak lehčí.
 • Někdy způsobuje alergickou reakci.
 • Některé fondy jsou nerovnoměrně umyté vrstvami, které jim dávají několik odstínů najednou. Nevypadá to moc úhledně.
 • Nestandardní léky zbarvují nejen kadeře, ale i kůži.
 • Musí být opatrní, když prší nebo navštíví bazén: barevné kapky zničí oblečení a náladu.

Pozor! Nemůžete zavolat šampony zbarveným šamponem naprosto bezpečné. Často jsou složeny ze sulfátů, které se běžně používají v běžných prostředcích pro mytí hlavy. Mohou přesahovat kudrlinky, vyvolat jejich křehkost a ztrátu.

Kdo je vhodný pro toto barvení?

Hlavní kontraindikace k použití - idiosynkráza nebo alergie na některé složky. V ostatních případech budou drogy poskytovat dobrou službu:

 • bude poskytovat hlubší, nasycené přírodní barvy přírodním pramenům. Chcete-li to provést, zvolte tón, který odpovídá barvě vlasů;
 • opravte barvu způsobenou barvením odolnými chemikáliemi;
 • Make kudrlinky lesklé, dobře upravené;
 • čistěte žlutou barvu s jasnými vlasy. Tyto produkty zpravidla obsahují speciální purpurový pigment;
 • "Upravte" šedé vlasy. Mějte však na paměti, že v případě neúspěšného výběru produktu bude "stříbro" ve vlasech ještě zřetelnější a nebudou moci úplně maskovat bílé prameny. Maximální - 30%.
 • krásně stínované kudrlinky a změňte svůj obraz. Červeno-hnědá paleta se děje pro hnědovlasé dívky, popelovité, zlaté a světlé vlasy blondýnky.

Pokud jste nedávno provedli perm nebo bělení, stejně jako malované hennou nebo basma, počkejte několik týdnů tónováním. V opačném případě riskujete získání pramenů zeleného nebo hnědého odstínu v důsledku nepředvídatelné chemické reakce.

Procházet populární značky

Zodpovědným přístupem k výběru tonizujícího výrobku je polovina úspěchu v barvení. Pro to je užitečné seznámit se s bohatým sortimentem vhodné kosmetiky. Kromě ceny nebo značky se také řídí skutečnými recenzemi spotřebitelů Vaše pozornost - oblíbená značka uspořádaná v abecedním pořadí.

Rocolor

Pod značkou Tonika vyrábí výrobce nejen dobře známé balzámy se stejným názvem, ale také šampony. V sortimentu firmy je deset z nich. Jedním z nich je neutralizátor zbarvení, který má také účinek biolaminace. Vhodné pro lehké a šedé prameny. Láhev 150 mililitrů stojí asi 160 rublů.

Zbývajících 9 finančních prostředků je sada 3 sáčků o objemu 25 mililitrů. Paleta se pohybuje od tří typů blond (arktický, perlový a platinový) až po okouzlující čokoládu a vášnivou mochu. Cena libovolné sady je až 100 rublů.

Bonjour

Odstíny této značky jsou určeny pro děti a obsahují vitamíny. A jména, která mají, jsou velice chutná: růžová marshmallow, čerešňová v čokoládě, zralá ostružina, čokoláda s karamelovým a jinými. Celkově v paletě 7 jasných barevných schémat.

Pozor! Nyní koupit Bonjour tonizační nástroj je poměrně obtížné.

Koncepce

Společnost se nemůže pochlubit bohatým výběrem barevných odstínů, ale vyrábí stříbrný šampon zvlášť pro muže a ženy. Mužská verze je určena pro lehké tónování šedých vlasů a obsahuje stříbrnou sůl, vitamíny, pepřový olej, výtažky z obilných plodin. Cena láhve o objemu 300 ml je asi 200 rublů. Na láhvi je značka MEN.

Výrobek z řady Anti-žlutý efekt je určen pro dívky s bělenými, světlými vlasy. Odstraňuje žluť a stará se o zdraví kudrlin. K dispozici ve dvou objemech: 0,3 litru a 1 litr. První stojí asi 220 rublů, druhá je dvakrát dražší.

Cutrin

Výrobce profesionální kosmetiky z Finska nabízí 2 šampony pro šedé, bělené a blond vlasy:

 • Pearly lesk;
 • Stříbrný mráz.

Oba neutralizují žlutý pigment, poskytují lesk lesku, jemně čistí vlasy před znečištěním. Cena láhve o objemu 0,3 l je asi 800 rublů.

Cutrin také vyrábí tonizující masky v 9 odstínech, od Delicate Rose až po Black Coffee.

Estel

Majitelé světelných pramenů studených odstínů mohou získat stříbrný stínovací nástroj Estel Prima Blonde s panthenolem a keratinem. To nejen obnoví strukturu vlasů, ale také eliminuje kudrlinky od žluté. Náklady na 250 mililitrů - od 300 rublů. Existuje více prostorných kontejnerů, každý o objemu 1 litr.

Má podobný účinek a CUREX Color Intense od Estelle s fialovými pigmenty a provitamínem B5. Zpevňuje vlasové šachty, ale doporučuje se pouze pro studené světlo. Láhev 0,25 l bude stát od 250 rublů.

Pro každé tónovací lék na mytí hlavy můžete dodatečně zakoupit příslušný balzám. Kromě toho společnost nabízí speciální leskové šampony zvlášť pro studené a teplé blond odstíny. Cena - od 400 rublů (0,25 litru).

Pozor! Škála šampónů Estelle je malá, ale značka je velmi oblíbená vzhledem k široké paletě odstínů balsamů vytvořených v několika řadách najednou.

Faberlic

Známá kosmetická značka vydala mini-řadu kondicionérů šamponů KRASA dabing ve čtyřech odstínech:

 • Růžová perla;
 • Zralá třešeň;
 • Zlatá měď;
 • Lískové ořechy.

Barva pochází z 6-8 šamponovacích procedur. Na oficiálních ruských stránkách Faberlik tyto prostředky již nejsou, ale je možné je najít k prodeji za cenu asi 50 rublů na balení.

Výrobky tohoto výrobce - jeden z nejvíce rozpočtu. Je pravda, že v řadě nejsou šampony odstínu, pouze balzámy. Vaše volba - 10 barev, od perlové a čokoládové až po granátové a černé. Promazáno pro 6-8 procedur. Cena libovolné láhve je asi 60 rublů.

Irida

Ruská továrna vyrábí rozpočtovou kosmetiku pro tónování vlasů. Ve svém sortimentu jsou asi tři tucty zbarvených šamponů řady Irida M, které jsou kromě zabarvení také odpovědné za obnovu kudrlin.

Paleta je prezentována v různých tónech, kde je Pink Pearl, Granátová jablka, Kaštan, Koňak, Plamen, Brond, Pearl a další. Balení stojí 50-70 rublů a skládá se ze tří pytlů barviva. Současně někteří spotřebitelé poukazují na to, že je velmi obtížné nakupovat výrobky od společnosti Irida-Neva. Ne vše se prodává přes internet, ale často se nachází v malých kosmetických odděleních.

Mimochodem. Tam jsou také odstín balsams Irida Ton, jehož přibližná cena je 40-50 rublů na balení (50 mililitrů).

Kapous

Italská značka Capus nabízí několik možností pro tónování šamponů:

 • Série Life Colour je 5 odstínů, které se 4-8 krát odmyjí od vlasů. Paleta: písek, měď, hnědý, granátové jablko červené, fialové. Láhev 200 mililitrů stojí asi 350 rublů.
 • Agent s anti-žlutým efektem z řady Blond Bar. Odstraňuje žlutooranžové odstíny, dodává vlasům přírodní béžový nebo stříbrný tón. Vhodná pro světlé, bělené, šedé a pruhované prameny. Obsahuje keratin a panthenol. Náklady na láhve o objemu 0,5 litru jsou asi 500 rublů.

Londa

Společnost vyrábí stříbrný šampon Color Revive pro holky, které chtějí zdůraznit krásu blond. Produkt obsahuje purpurové pigmenty a výtažek z levandule. Cena láhve 250 ml je 350-500 rublů.

L'Oréal

Nedávno společnost nabídla řadu barev Gloss Color - 6 odstínů pro tónování. Paleta je béžovo-zlatě hnědočervená. Nicméně, nyní koupit produkt je problematické, protože to není ve skladech mnoha obchodů. A na webových stránkách společnosti nejsou k dispozici další informace o vydání této série.

Matrix

Vyrábí 2 šampony pro neutralizaci nežádoucích odstínů:

 1. Barva Obsessed tak Silver - vhodné pro majitele světlé a bělené, melirovannyh a šedé vlasy. Odstraňuje žlutý pigment a vyrovnává teplý měděný tón. Láhev 300 mililitrů v hodnotě asi 700 rublů. Velká láhev (1 litr) bude stát téměř dvakrát tolik.
 2. Brass Off - dělá chladný blond čistý a zářící. Vhodné pro dívky, jejichž vlasy mají světlý odstín 5-8 úrovní. Forma propuštění a náklady jsou podobné předchozímu nástroji.

Rada Matrix, která působí jako světlý vlas, produkuje šampon Hello Blondie, obohacený extraktem z heřmánku.

Schwarzkopf

Chcete-li odstranit žlutost a ošklivý červenavý odstín s blond vlasy, společnost nabízí Bonacure Color Freeze stříbrné stínování stříbra. Někteří majitelé tmavých blond kudrlinků tvrdí, že na jejich chlupy nástroj vytváří efekt krásného studeného přílivu. Náklady na produkt jsou od 450 do 2000 rublů (za 0,25 litru a 1 litr, resp.).

Společnost Schwarzkopf nabízí velký výběr dalších barevných odstínů: pěny, spreje a barviva přímého působení (dočasné).

Stříbrný hedvábí

Tento výrobek je určen výhradně pro blondýnky a ženy s šedivými vlasy. Rozsah barev:

 • stříbro;
 • stříbrná fialová;
 • stříbřitě růžová;
 • platina;
 • modré stříbro (pouze pro šedé vlasy).

Složení nátěrových přípravků obsahuje hedvábné bílkoviny, panthenol, alantoin, výtažek z chrpy. Díky poslednímu komponentu je eliminován žlutý pigment. Pokud se vám podaří najít v prodeji stříbrného hedvábí, připravte se na umístění nejméně 200 rublů na láhev.

Wella

Barevný vlasový šampon osvěžuje barvu světelných kadeřů, zvyšuje jas stínu, nezobrazuje žlutě. Stojí to asi 900 rublů za 250 mililitrů. Společnost Wella také vyrábí řadu balzámů (5 typů), které udržují a obnovují různé barvy: studené / teplé hnědé, červené, studené / teplé světlo. Jejich cena přesahuje 1000 rublů na láhev.

Pravidla a funkce, aplikační tipy

Body použití:

 1. Před lakováním vlasů se ujistěte, že nejste alergičtí na drogu. Může se objevit se svěděním, zarudnutím, vyrážkou na místě, kde padlo několik kapek šamponu. Pro testování jsou většinou vybrány nejjemnější oblasti kůže: zápěstí, vnitřní záhyby lokte a místo za uchem.
 2. Zjistěte, jak nová barva spadne na vaše vlasy: zbarvujte tenký pramen na zadní straně hlavy.
 3. Používejte při tónování rukavice.
 4. Nehroužte do pokožky hlavy. Distribute pouze zámky.
 5. Použijte více kořenů šamponu než celá délka vlasů.
 6. Pro pohodlí můžete použít hřeben s častými zuby.
 7. Některé odstíny jsou aplikovány na suché vlasy, jiné - na mokré. Závisí na doporučení výrobce. Ale hlava musí být stejně čistá.
 8. Věnujte pozornost: na vlhčených prameních je pigment výraznější.
 9. Pokud je šampon příliš tenký, přidejte do něj malý balzám (vše, co je na ruce).
 10. V jednom postupu aplikujte produkt ve dvou dávkách, abyste dosáhli optimálního výsledku.
 11. Držte jej na hlavě přesně podle doporučení výrobce.
 12. Odstraňte přípravky na stínování, dokud není voda čistá.
 13. Aplikujte zvlhčující masku / balzám na barevné kadeře, abyste zabránili suchým vlasům.
 14. Chcete-li udržet stín, zopakujte tónování každých 7-14 dní.

Pozor! Před použitím šamponu pečlivě přečtěte pokyny. Výrobci mohou učinit různá doporučení pro použití konkrétních výrobků.

Tónovací šampony pro barvení vlasů nepatří do kategorie odolných výrobků, ale zároveň mají spoustu dalších výhod. Jsou vhodné pro dívky, které rádi experimentují s vlasy a zároveň nechtějí pokládat zámky častým používáním stálých formulací.

Rozumná volba barev, správná aplikace léčiva a další péče o prameny poskytnou efektivní výsledek a radost ze změny obrazu.

A hodná alternativa k šamponům:

Pro Více Informací O Suché Vlasy