logo

Šampon pro blondýnky od žluté

Každý srst potřebuje komplexní péči, která zahrnuje výživu, hydrataci, posilování vitamíny a minerály. Aby světlé kudrlinky vypadaly přirozeně a krásně, musíte vynaložit mnoho úsilí.

Žlutá barva vlasů v blondech musí být zbarvená, což je důvod, proč existují speciální tampónované šampony. Tyto fondy jsou vybrány podle mnoha kritérií. Volba, kterou poskytují výrobci, je tak velká, že šampon může být vybrán podle nejvíce individuálních požadavků.

Proč vlasy zbarvují žlutě

Žlutá blondýnka je největší problém. A mnoho dívek nezlehčí vlasy jen kvůli jednomu strachu z "žlutého" efektu. Tento odstín však lze vidět nejen na rozjasněných, ale i na přírodních kadeřích. Existují důvody pro takovou ošklivou barvu.

Blonďaté vlasy lze získat několika způsoby:

 • barvit přirozené barvy pramenů - v tomto případě je to právě barvení s ultrastrými světlými barvivy (například jedenáctá a dvanáctá barva libovolné palety). Oxidační činidla se používají v tomto případě 9% a 12% - rozpouštějí přirozený pigment. Tyto tóny by se měly lišit od přirozených nejméně sedmi až osmi přechodů;
 • změna barvy stávajícího tónu je postup, který zcela "vyčistí" přirozenou barvu vlasů. To je prováděno pomocí speciálního prášku, který je smíchán s oxidační jednotkou, může téměř zcela zesvětlit přirozený tón. Prášek může mít různé názvy - viz výše, blondonoran nebo blonďavý prášek - každá značka může mít své vlastní jméno;
 • částečné vyjasnění - proces blikajících vlasů se dosáhne několika procedurami nebo kroky. Napínané prameny nejsou špatně poškozené a přechodný efekt se postupně vyskytuje.

Při použití oxidačního činidla, které má silné procento účinné látky (od 9 do 12%), se struktura vlasů nejenom zesvětlí, ale také poškodí - takže se stanou porézní. Váhy se v tomto případě nevejdou těsně k sobě, ale jsou od sebe vzdáleny a směřovány různými směry - z tohoto důvodu mohou z vnějšku absorbovat všechno: prach, nečistoty, tabákový kouř (což je zčásti tmavší) a barvicí součásti.

Ty ležely nerovnoměrně a rychle se vymyjí. To je první důvod, proč žloutnutí.

Přírodní barva vlasů má tři odstíny spojené dohromady: molekuly modré, červené a žluté. Při ostrém vyčištění jsou nejdříve odstraněny modré molekuly - jsou odpovědné za sytost a chlad. Mimochodem, to je důvod, proč popel odstíny jsou odmyty od pramenů nejrychlejší.

Červené molekuly (odpovědné za sytost barev) jsou zničeny sekundárně, protože jsou odolnější vůči poškození.

Molekuly žlutého tónu jsou zodpovědné za jasnost barvy vlasů - nemohou být zničeny, jinak se struktura vlasů neodvratně rozbije. V nejjasnějších barvách jsou tyto pigmenty maximálně zvýrazněny, takže na hlavě vlasů je nažloutlý odstín.

Důvody, proč vlasy stékají, mohou být několik:

 • neúplně rozpuštěný pigment;
 • použití silných čisticích prostředků;
 • žádné další tónování.

Částečné důvody zahrnují:

 • cigaretový kouř;
 • voda;
 • nedostatek řádné péče.

Jak se dosáhne anti-žlutého efektu?

Jeluxost se objeví po takových postupech:

 • blondýna;
 • osvětlení;
 • zvýraznění.

Ve všech případech získává barva žlutou barvu.

Je zajímavé vědět, že neutralizátor žluté je purpurový tón. To je pigment přidaný do anti-žloutnutí vlasů.

Chcete-li odstranit svůj vlastní ošklivý odstín, musíte vybrat určité tóny označené čísly.

Volba pro chladné odstíny blond:

8 - zbarvení nebo světlý tón;

9 - jasný jasný nebo velmi světlý tón;

10 - platina nebo popel platina.

V tomto případě je žlutý pigment modrý. Pro správnou fixaci efektu se přidá malé červené barvivo - to je neutralizátor zbytkových efektů.

Tónování by mělo být prováděno zvláštními prostředky, které obsahují přesně červené, fialové a modré pigmenty.

Vysoce kvalitní a dlouhotrvající tónování vlasů se získává pomocí speciálních šamponů typu "stříbrný".

Jsou vyráběny individuálně pro dívky s veselými vlasy a mají ve svém složení modrý a fialový pigment. Chcete-li vybrat takový nástroj by měl být jako vlas a jas žlutého odstínu. Měli byste vědět, že jemné šampony mohou uschnout vlasy a pokožku hlavy, takže byste měli vydržet čas uvedený v pokynech.

S žlutým tónem vlasů můžete použít jiné prostředky:

 • balzámy typu tint - to jsou látky, v nichž nejsou přítomny oxidační složky a amoniak. Zarovnávají barvu s jedním tónem. Barva neprochází vlasy a pokrývá pouze její skořápku. Rychle se vypláchne a po jejím použití má kudrlinky mírně fialový odstín, který zmizí po dvou až třech promytích;
 • bílé masky - jsou domácí metodou potírání žlutých vlasů. Zpravidla se skládají z přirozených komponent a můžete je snadno učinit doma. Účinek populárních receptů je kumulativní a žlutá není okamžitě odstraněna.

Nejlepším účinkem k odstranění nežádoucího odstínu na pramenech je však to, že je tónovaný šampon - minimálně poškozuje vlasy, může být používán pravidelně, čistí a pečuje o poškozenou strukturu kadeř.

Složení tónovaného šamponu

Tónovací šampon pro blondýnky je označen "stříbrem" - stříbrem a je určen speciálně pro odstranění ošklivého odstínu a vyrovnání tónu.

Tento lék je doporučen jako základ péče o zesvětlené kadeře. Zpravidla má tendenci opatrně se o ně starat, odstraňovat nečistoty a stylingové výrobky, stejně jako lehce malovat, neutralizující žlutou barvu.

Kosmetické komplexy těchto výrobků jsou vyvinuty na základě speciálních látek, které jsou schopny ucpat barvu uvnitř vlasů. A doplňky ve formě mikroelementů a keratinu jsou schopny dávat objem a lesk na prameny. V jakékoli kompozici jsou také aktivní součásti, které jsou zaměřeny na obnovu buněčné struktury bělených zámků. A v některých najdete dokonce i filtr proti ultrafialovému záření - což je nezbytně nutné pro hlavu vlasů zbavených tmavých pigmentů.

Každá kompozice musí také obsahovat pigmenty:

 • modrá - pro kompenzování světelných a světle žlutých skvrn. Tato komponenta eliminuje ošklivé oslnění a na vlasu je neviditelná. Vyrovnává také tón do přirozeného a stejnoměrného odstínu, dodává tónu tichý chlad;
 • fialová - je účinná látka, která eliminuje všechny, dokonce i nejtmavší odstín vlasů. To může rychle odstranit nežádoucí tón, nicméně, v některých šamponů, to vypadá docela silně a ponechává lilac odstín na vlasy plic;
 • modrý - tento pigment je používán ne odstranit, ale stínovat žlutost. Například k získání růžového odstínu na kadeře se používají šampony s modrým pigmentem. Nejsou odolné, několikrát se vymyjí a nezanechávají žádné stopy ani zbytkovou barvu.

Jak si vybrat

Chcete-li zvolit správný odstín, je třeba se spoléhat na barvu vlasů a sytost jeho žloutnutí. Měli byste také pamatovat na to, že musíte zvolit barvu, která bude na kadeře vypadat výhodně.

Co byste měli věnovat pozornost při nákupu šamponu:

 • kompozice by neměla obsahovat amoniak a umělé oxidanty - zničí strukturu vlasů, zabraňuje průniku a fixaci pigmentu uvnitř;
 • Základem těchto šamponů je voda speciálního čištění. Vzhledem k tomu, že voda má vliv na strukturu vlasů (ztěžuje, zbarví, poškozuje), měla by být co nejčistší. Zpravidla je v kompozici na prvním místě a vyznačuje se speciálními značkami;
 • přítomnost minerálů - zinek, selén, chrom - vyživují dermis a pronikají do hlubších vrstev vlasů, aby je obnovili zevnitř. Je lepší, pokud jsou přítomny stopové prvky ve složení odstínu;
 • vitamínový komplex - je zodpovědný za hydrataci a posilování vlasů. Díky tokoferolu, retinolu a dalších užitečných sloučenin se vlasové folikuly stávají silnějšími, ztráta se zastaví a povrch kudrlin je homogenní. Tato metoda je také nezbytná pro konsolidaci účinků barvení;
 • ovocné kyseliny a nenasycené tuky - primárně se starají o prameny a vytvářejí je měkké, hedvábné na dotek. Použití výrobků s těmito složkami pomáhá obnovit vitalitu a zdravý lesk vlasů.

Obecně platí, že tónované šampony jsou rozpoznatelné, aby zbarvily původní barvy, takže pokud chcete získat pěnivý odstín, měli byste si vybrat výrobky se stříbrným pigmentem. Chcete-li vyrovnat tón a poskytnout studený přirozený odstín kudrlinky, musíte věnovat pozornost kompozicím s fialovým a modrým pigmentem.

Chcete-li zvýraznit jas barvy a zvýraznit vlasy, můžete použít odstíny modrého a růžového typu.

Oblíbené značky

Moderní výrobci nabízejí velký výběr šamponů s různými barvivy a dalšími účinky, stejně jako pro různé odstíny vlasů a typů pleti. Proto byste měli pečlivě číst nejen složení, ale i informace na štítku. O nejlepších značkách a populárních šamponech jsou popsány níže.

"Blond Explosion Anti Yellow" podle konceptu

Speciální odstín od Concept - jemně odstraňuje z vlasů ošklivý žlutý odstín. Pečlivě mění barvu bez poškození vrchní vrstvy, šampon obaluje každý vlas s ochranným filmem - zesiluje vlasy a posiluje kořeny. Kosmetický výrobek má silnou konzistenci a snadno se aplikuje. Navrženo pro lehké kadeře a snadné použití, a to jak doma, tak v kabině. Šampon má pigmenty stříbrného odstínu. Biologické složky a účinné látky vyživují prameny, zjemňují je, pomáhají při česání a odstraňují statický účinek.

Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají živými a získávají další objem.

"Barva Obsessed So Silver" od Matrix

Tento šampon je vhodný nejen pro bělené, přírodní a melirovanné vlasy, ale také pro šedé. Produkt zcela koriguje žlutý podtón a také pečuje o kadeře. Nástroj vám umožňuje zastínit ošklivé barvy a zarovnat jiné odstíny. Dává stylový účes "chlad".

"Colour Freeze Bonacure Silver Shampoo" od firmy Schwarzkopf

Nástroj "Zmrazení barvy" pomáhá vytvářet kudrlinky přirozeným leskem stříbrného odstínu, odstraňuje žloutnutí a také jemně čistí kůži hlavy a vlasů před nečistotami. Aktivní komplex vitamínů vyživuje a posiluje vlasy na všech úrovních. Díky normálnímu pH 4,5 šampon udržuje rovnováhu vody a soli. Neutralizuje jakýkoli teplý tón a dává chladit přetečení. Základem je voda, barevný pigment a komplex vitamínů.

"Barevné oživení Blonde Silver "od Londa

Hlavní výhodou produktu je, že obsahuje ve svém složení přírodní pigmenty: výtažky z levandule z fialové barvy. Představuje vlasový šampon, který odstraňuje nejen žlutost, ale také zlatý tón. Jeho jmenování - zvláštní péče o bělené prameny. Může tvořit základ komplexu péče. Podle mnoha recenzí nezakrývá kůži, nedává nepřirozené odstíny, vstřebává rychle a drží pigment dobře ve vlasech.

Ollin

Společnost Ollin se od ostatních liší od toho, že vyrábí šampony pouze na základě přírodních složek. Maximální péče je dosažena barvením pigmentů přirozených vlastností a stopové prvky ve složení umožňují správnou péči. Prostředky celé řady barevných šamponů odstraňují nepřirozené odstíny, poskytují ušlechtilý lesk a vlasy léčí po celé délce. Díky bio-kompozici jsou šampony velmi oblíbené mezi blondýnky.

Indigo

Šampon ze společnosti je zastoupen ve stínu "bílé čokolády" a ve složení je registrován agent stříbrného tónu. Značka vyrábí profesionální produkty péče o vlasy - a stříbrný šampon není výjimkou. Existují pouze čtyři aktivní složky - dvě fialová a dvě stříbrná. Díky této kombinaci vzniká krásná a rovnoměrná hra barvy a žlutý pigment je zcela potlačen. Keratinová vlákna, jako přísada, poskytují ochranu a výživu každé srsti. Zotavení a hydratace se vyskytuje od kořenů až po špičky kadeří. Lipidové složky jemně pokrývají vlasy, chrání je před negativními účinky slunce a teplotními změnami.

Také přítomný je vitamin B5 - aktivuje produkci přirozeného melaninu, který je zodpovědný za brilantnost a zdraví vlasů.

Aminokyseliny chrání barvu, nedovolte, aby se vyloučily z horních vrstev kadeří, a přísady speciálního typu pomáhají pečovat o kudrlinky - stávají se lesklé, plní život a zdraví. Mimochodem, podle mnoha recenzí šampon dodatečně zvyšuje objem a zvětšuje vizuálně silnější vlasy.

"Prima Blonde" Estel

Šampony z této značky mluví o názvu - "Prima Blonde". Kromě efektu tónování je stejně jako její protějšky schopna pečovat a vyčistit kudrlinky, uklidnit dermis a vyživovat hluboké vrstvy vitamíny a minerály. Výrobci stále více obohacují složení barvivových šamponů živinami a kompletními komplexy. Nástroj se tak vyrovnává s maximálním počtem funkcí: péče, výživu, stínování a čištění. Toto je linka Estel vydává.

Lee Stafford

Splňuje všechny evropské požadavky na kvalitu, které vyžadují složení čisticích vlasů. Lee Stafford má řadu šampónů pro zvýšení barvy s obrovským výběrem, ale nejzajímavější je stříbrný tón. Šampon má vlastnosti:

 • čisté - přírodní složky účinně odstraňují nečistoty a přebytečný tuk z dermis hlavy az vlasové kosmetiky a dalších prostředků;
 • odstín - pigmenty několika odstínů stříbra účinně překrývají žlutý tón a upevňují ho kolem horní vrstvy;
 • regenerace - vitamin-minerální komplex podporuje regeneraci vnitřních vrstev vlasů;
 • vrátit přirozený lesk - se objevuje kvůli keratinovým vláknům a lipidům v kompozici. Vylepšují se, vyrovnávají strukturu kadeřnic, podporují snadné česání;
 • ochrana - filtr proti ultrafialovému záření chrání prameny před ztrátou vlhkosti a vyhořením melaninu.

"Systém Professional Silver Blond" společnosti Wella

Šampon má vynikající čisticí vlastnosti vlasů a žloutnutí odstínů. Kompozice obsahuje lipidy, mastné kyseliny, kapalný keratin a barvivový pigment - přispívají k vynikajícímu účinku lesklých, popílených vlasů. Někdy, pokud otřeseš šamponem, můžeš mít namodralý odstín. Proto musíte přísně dodržovat pokyny.

Keune Reflexní šampon

Je to profesionální nástroj. Kompozice obsahuje pšeničný extrakt, bílkovinné vlákna a vitaminy skupiny B. Je snadno aplikovatelná, vyplachovaná ve dvou až třech minutách a "stříbrný" účinek na vlasy trvá dlouhou dobu.

"Anti-Yellow Silver" od firmy Permesse

V šamponu je výtažek ze slunečnicového semene, který naplňuje vlasy výživnými přísadami a hedvábné inkluze a silikon zahušťují prameny a zjemňují je. Šampon je vhodný nejen pro bělené vlasy, ale také pro zvýraznění pramenů a zcela šedých vlasů. To dává vlasům krásný stříbrný tón.

"Phyto Radiant Silver Kydra" od Secret Professionnel

Nástroj je luxusní značkou. Má zcela přírodní složení a skládá se pouze z organicky čistých složek. Starostlivý komplex vám umožňuje používat šampony denně a odstín má přirozený tón a příjemný lesk.

"Luxor Hair Therapy Color" od Elea Professional

Nástroj se vyrovná s žlutostí, ale vzhledem ke speciálním účelům pečuje o vlasy a vyživuje je. Kompozice je navíc obohacena opalovacím filtrem. Tento šampon je nejvhodnější pro léto.

"Esence" od Osmo

Tento přípravek je aktivní žlutý neutralizátor. Po prvním použití poskytuje stříbrný třpyt na hlavu vlasů a přirozený třpyt odstínu. Šampon je vhodný pro časté použití a je nasycen olejem speciálního typu, stejně jako extrakty z ovoce. Podle recenzí se pěna dobře a má příjemnou a nenápadnou vůni.

"Innova Color Silver" od Indoly

Šampon od německé firmy má pečující komponenty, které mohou rychle odbarvit a odstranit nepravidelnosti a žlutost z pramenů. Vzhledem k extraktu z keratinu se pigment uchovává ve vlasech déle než obvykle, proto se nedoporučuje používat takové složení víc než jednou týdně. Podobný účinek má šampon z řady Kapous.

Recenze

Podle dívky jsou tónované šampony skvělou cestou nejen k tomu, aby váš obraz byl jasnější, ale také si zvolil profesionální péči o vaše vlasy. V žebříčku nejlepších stínících nástrojů existuje koncept "Blond Explosion" a "Color Freeze Silver" od Schwarzkopf. Takové nástroje neudělají kadeře těžší, poskytují přirozený odstín a mají dobrý účinek na zablokování žlutosti.

Mnoho lidí říká, že přípravek pro Wellu pokořuje vlasy, nečistí ji úplně a někdy skvrněje vlasy.

Někteří také píší, že Estel vyrábí šampony, které barví nejenom prameny, ale také kůži a někdy i oblečení.

Některé šampony mají příliš světlý pigment, například Indigo, takže aby se zámky nezměnily jasně modře, dívky doporučují míchání s běžným šamponem.

Lídry v kvalitě a trvání účinku jsou Kydra Secret Professionnel a Keune Reflex Shampoo. Mezi nevýhody patří vysoké náklady na finanční prostředky.

Tampónový šampon pro blondýnky od žloutnutí

Londýn - velkolepý odstín vlasů, jehož majitel vždy obdivuje pohledy mužů. Ale nejen kardinální přechod z tmavého odstínu na světlý, ale i příležitostné tónování blond vlasů poškozuje jejich strukturu. Důsledkem toho je vzhled nežádoucího žlutého odstínu. Z tohoto článku se dozvídáme, jak odstranit žlutost vlasů a poskytnout přehled o nejúčinnějších prostředcích žloutnutí.

Proč se objeví žlutý odstín?

Existuje několik důvodů, proč se na vlasy objevuje žlutá barva, namalovaná světlem:

 • špatná kvalita barvy s vypršelo;
 • nedodržování barvicí technologie;
 • při praní používejte příliš teplou nebo studenou vodu;
 • špinavé vlasy, které se aplikují na zjasňující roztok;
 • žádné předběžné bělení není nutné.

Pokud se z nějakého z těchto důvodů objevil na vašich vlasech nepříjemný žlutý tón, může vyřešit problém další zbarvení, tónování vlasů nebo použití zbarveného šamponu.

Doplňuje šampony

Většina blond se rozhodne pro tento nástroj, protože je snadno použitelná doma. Má spoustu výhod:

 • příjemné vůně;
 • snadné použití;
 • rychlá akce - obvykle 10 minut stačí k dosažení efektu;
 • Často tyto šampony obsahují vitamínové a nutriční komplexy, které poskytují další péči;
 • relativně nízké náklady na finanční prostředky ve srovnání s rebarem.

Tónovaný šampon pomáhá neutralizovat žlutost a udržovat krásnou barvu vlasů

Jak si vybrat šampon žlutého šamponu?

Při nákupu šamponu věnujte pozornost následujícím položkám:

 • nepřítomnost amoniaku a oxidačních činidel v kompozici;
 • hodnocení a recenze zákazníků;
 • nápis "stříbrný šampon" od zahraničních výrobců a "Antiyellow" nebo "anti-žloutnutí" z ruských analogů na obalu;
 • Zkuste si vybrat šampon stejné barvy, jako je vaše základní péče;
 • Upřednostněte profesionální produkty péče o vlasy;
 • barevné prostředky (šedé nebo fialové).

Jak používat šampony?

Použijte výrobek podle pokynů na obalu. Obvykle obsahuje následující doporučení:

 • opláchněte čisté vlasy důkladně vodou;
 • aplikujte rovnoměrně po celé délce vlasů;
 • namočte kompozici několik minut (podívejte se na přesný čas na obalu);
 • Opláchněte důkladně teplou vodou.
 • naneste zvlhčující nesmazatelný prostředek.

Hodnocení tónovaných šamponů pro blondýnky

V této části článku považujeme nejoblíbenější šampony mezi zákazníky se žlutými vlasy.

Estel Professional Curex Color

Šampon Estelle je určen pro chladné odstíny blond. Vyrábí se pro použití v salonech, ale díky své dostupnosti se často používá doma. Šampon má tmavě fialový odstín, příjemnou nenápadnou vůni a konzistenci střední hustoty. Jako součást prostředků uvedených vitamín B5 posiluje vlasy a dává jim pružnost. Stejně jako všechny zbarvené šampony a balzámy, má značnou nevýhodu - zbarvuje vanu a ruce modrou, i když je snadno odmytá. Po nanesení šamponu je lepší použít masku nebo balzám, protože vlasy se zamotávají a vysuší. Nicméně, podle recenzí, tento šampon skutečně dokonale neutralizuje žlutý pigment.

MATRIX Celkové výsledky Barevné pozorování tak stříbrné

Tento šampon společnosti Matrix účinně eliminuje žlutý odstín vlasů. Dodává se v objemu 1 litr a 300 ml. Je třeba používat prostředky v rukavicích, aby se zabránilo zbarvení rukou a nehtů. Stejně jako všechny žluté šampony Matrix vysušuje vlasy, takže po nanesení je nutné aplikovat hydratační balzám nebo masku.

Londa Profesionální revitalizační šampon pro stříbro

Stínový šampon od firmy Londa je profesionální nástroj pro odstranění žlutého podtónového barvení vlasů. Tento purpurový šampon musí být udržován na čistých vlasech po dobu 3-5 minut a opláchnut teplou vodou. Výsledkem nebude příště dlouho - okamžitě si všimnete, jak se vaše prameny změnily od žluté až po popel. Zákazníci říkají, že efekt trvá až 2 týdny. Složení šamponu obsahuje levandulový extrakt, dává výrobku příjemnou vůni a péči o vlasy.

Koncepce Blond Explosion Color Shade Balzám

Stínicí prostředek proti zářivosti z konceptu je profesionální tónový balzám. To silně ovlivňuje barvené vlasy, v důsledku čehož zmizí žlutý pigment. K dispozici ve dvou podobách - "Pearl Blonde" pro "teplé" a "Arctic Blonde" pro "chladné" blondýnky. Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají hladké a poslušné, nejsou zmatené a zbavují se nahromaděné statické elektřiny. Kompozice má přírodní složky, které se starají o vaše vlasy. Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího odstínu, je lepší lépe udržet balzám po dobu 15 minut.

Schwarzkopf Bonacure Color Save Silver

Tento šampon Schwarzkopf dává vlasům stříbrný odstín. Konzistence média je tlustá, barva je tmavě modrá, ale během používání nepopsá povrch koupelny. Navzdory skutečnosti, že šampon neobsahuje žádné přírodní složky, vůně produktu je velmi příjemná a lehká. Výrobce slibuje, že nástroj nejen eliminuje žlutý odstín, ale také zvlhčí vlasy a normalizuje úroveň pH. Ale zákazníci si všimnou, že je lepší aplikovat masku nebo balzám po aplikaci šamponu.

Kapous Antiyellow Shampoo

Profesionální šamponová společnost Kapos vytvořená za účelem neutralizace žlutého pigmentu na bělených nebo šedých vlasech. Kompozice obsahuje panthenol a keratin, které mají příznivý účinek na strukturu vlasů. Po použití šamponu vypadají vlasy zářivě a dobře upravované, žlutý podtón zmizí. Tento tmavě fialový šampon se dobře pění a dobře voní.

Wella Professional Barevný doplněk Cool Blonde

Žlutý stínicí šampon Vella je na trhu dobře zaveden. Nejen, že účinně bojuje se žlutým pigmentem vlasů, nechává na nich krásný stříbrný stín, ale také se o ně stará. Tento nátěr je dokonale omyván, takže je odstín rovnoměrný. Stejně jako všechny výrobky z Vella, tento šampon má velmi atraktivní vůni.

Vyberte správný prostředek pro potírání žlutých vlasů podle doporučení tohoto článku.

Žlutý vlasový šampon - tajemství dokonalé blondýny

Každá žena touží vypadat krásně, módně a efektivně. To je touha, která tlačí krásnou polovinu lidstva k někdy drastickým změnám ve vzhledu, zejména přechodu z brunetky nebo hnědovlasého do blondýna. Nejen, že samotný proces odlehčení vážně poškodí chloupky, tak se objeví i ošklivě žlutá barva. Chcete-li tento nedostatek napravit, pomůže šampon z žluté vlasy, jak si ji správně vyberete, řekneme dále.

Odkud pochází žlutý odstín

Je obtížné dosáhnout studeného blondu z blond, tmavých nebo hnědých vlasů, ale je důležité zachovat stín tak, aby nezůstal co nejdéle a nepoškodil oslabené chloupky. Kosmetické společnosti nestráví čas a vytvořily speciální kosmetiku k vyřešení tohoto problému. Jedná se o žloutnou neutralizační látku nebo šampon pro odstranění žluté barvy.

Příčiny vzniku žluté vady jsou mnoho, považují se za hlavní:

 • Špatná kvalita nátěru - vlasy obsahují přírodní pigment, který se odstraňuje chemickým složením nátěru. Není-li barva dostatečně silná, odstranění přirozeného pigmentu není plně funkční, tudíž nepříjemný žlutý a dokonce načervenalý odstín;
 • Nesprávné zafarbení - žlutá barva na obarvených kadeřích se zpravidla objeví po zjevení domů. Úspory na návštěvě profesionální, nedostatečné dovednosti a znalosti kadeřnictví se mohou projevit v této podobě. Na jednom místě byla barva podexponována a v druhé byla přepracována - zde máte jak žlutost, křehkost a sušené kudrlinky,
 • Porušení technologie rozjasnění tmavých kudrlin - zpravidla mnoho dívek, které spěchají, aby doma zbarvily, postrádají význam etap bělení a tónování už bělených vlasů.
 • Často se stává, že po nějaké době po začátku se objeví žlutá barva. To lze vysvětlit vyplavováním barviva a "odhalením" dříve rozjasněných vlasů. To je docela normální jev, a speciální barviva nebo velmi mírné barvy mohou skrýt žlutý odstín.

Výhody a nevýhody neutralizátoru žloutnutí

Odstraňte žloutnutí vlasů tonizováním, opětovným barvením nebo použitím speciálních šamponů. Tato stínování upřednostňuje většinu "nově vyrobených" blondýnek. To není překvapující, protože tyto kosmetické výrobky mají mnoho výhod:

 • Je snadno aplikovatelný, dobře voní a nepohodlí;
 • Pro neutralizaci žluté vady nebudou potřebné žádné zvláštní schopnosti nebo schopnosti;
 • Boj s žlutým šamponem trvá maximálně 10 minut;
 • Jedná se o nejbezpečnější alternativu k aktualizaci odstínu kadeřin, vitamin a nutriční složení výrobku také perfektně pečuje o bělené zámky a nepoškozuje je;
 • Můžete se zbavit ošklivého žlutého stínu sám doma;
 • Malý odpad ve srovnání s dobrými výsledky.

"Anti žlutá" znamená, že můžete vlasy vysušit a některé léky vyvolávají vzhled řezných konců. Abyste tento nedostatek potlačili, doporučujeme vám po každém použití barviva použít na vlasy výživnou a hydratační masku přírodních složek, rostlinných výtažků a olejů. Uvědomte si také balzámy žlutých vlasů.

Dávejte pozor! Ve většině případů je šampon pro odstranění žlutých a jasně červených odstínů bělených vlasů koncentrovaný, modrý nebo fialový. Pokud nerozpustíte výrobek ve správném poměru, na vlasu se objeví příliš modrá barva. Proto před nanášením nátěrového přípravku pečlivě přečtěte pokyny výrobce.

Kdo Tonizující šampon není vhodný

Šampon, který odstraňuje z vlasů neobvyklou žlutost - nejsnazší způsob řešení problémů. Měli byste však pochopit, že to není vždy možné použít v boji proti takové vadě:

 • Máte trvanlivý a jasný slunný odstín způsobený nesprávným bělení tmavých vlasů - zbarvený šampon pro tyto účely bude bezmocný. Tento efekt bude pouze částečně vyhlazovat, ale ne zcela odstranit;
 • Můžete vidět šedé vlasy - v tomto případě byste měli mít také pozor na tónované výrobky. Někdy jejich použití pouze zdůrazňuje nedostatek věku a neskrývá to;
 • Jste alergický na jakoukoli složku přípravku;
 • Máte přehnané a oslabené kudrlinky - v tomto případě je lepší léčit nebo stříhat, než je dále zhoršit chemickými sloučeninami;
 • Máte otevřené rány, vyrážky na pokožce hlavy - v tomto případě počkejte na úplné uzdravení, aby nedošlo k šíření infekce a způsobení komplikací.

Rada Stínicí, anti-žluté šampony obsahují chemické složky, takže nemůžete ignorovat odborné rady a kontraindikace, pokud samozřejmě nechcete poškodit vaše zdraví a zůstat bez bujné vlasy.

Nástroj zvolíme a použijeme správně

Pro dosažení vysokých a trvalých výsledků musí zvolený šampon z žlutého vlasu splňovat následující kritéria:

 • Amoniak a oxidanty v přípravku poškozují strukturu chloupků, takže je třeba tyto produkty vyřadit;
 • Pozitivní zpětná vazba od zákazníků je jedním z důležitých aspektů při nákupu finančních prostředků. Uznávání úspěšné formulace a trvalého výsledku ve složení je obtížné, ale poslouchání názorů ostatních nebude bolet;
 • Profesionální linky - upřednostněte vysoce kvalitní kosmetiku, nechte své náklady trochu předražené;
 • Obal musí být označen jako "anti-žlutý", stříbrný nebo šedý šampon;
 • Barva kompozice je obvykle stříbrná, modrá nebo fialová.

Pokuste se používat produkty stejné značky. Tím se sníží riziko nových a neočekávaných barev vlasů po proceduře.

Nyní zahájíme boj proti vadě. Abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením a nechtěným odstínům, použijte nástroj správně:

 • Pečlivě si přečtěte pokyny od výrobce.
 • Navlhčete kudrlinky po celé délce tak, aby byl žloutný neutralizátor rovnoměrně a rovnoměrně rozložen.
 • Pokud je účelem postupu jen zbavit se žloutnutí, pak udržujte složení po dobu 1-2 minut. Chcete-li dosáhnout platiny, studených barev, pak kompozice vydrží až 4 minuty.
 • Několikrát vlasy vypláchněte vlažnou vodou, aby nebyly ponechány žádné částice přípravku.
 • Poté použijte hydratační balzám nebo masku.
 • Některé prostředky stínování je třeba zředit. Chcete-li to provést ve stejném množství, promíchejte základní šampon s odstínem a poté rozdělte na vlasy a držte je delší (až 10 minut).

Rada Pravidelně prohlédněte kudrlinky tak, aby se nezobrazovaly modré noty produktu. Při prvním nápisu modré, odstín barvy.

Fotografie před a po

Nejlepší žluté šampony

K dnešnímu dni je výběr "anti-žlutých" výrobků velmi různorodý. Můžete snadno zvolit správný odstín a kompozici za přijatelnou cenu. Existují však vůdci, jsou pevně zakotveni v hodnocení spotřebitelů.

Nouvelle

Anti-Yellow True Silver nabízí značka Nouvelle, která je dobře známá mezi profesionálními stylisty. Jedná se o tlustý a pohodlný pracovní prostředek, který poskytuje ekonomické využití, snadno proniká hluboko do vlasů a zaručuje trvalý výsledek. Unikátní vzorec činí vlasy hladkou a zvládnutelnou, zabraňuje tomu, aby se stáhly a elektrifikovaly. Chcete-li konsolidovat dosažený efekt, doporučujeme použít masku ze stejné série.

Estel

Estel Curex Color Intense šampon byl oblíben mnoha, díky vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Náprava pro Estelle dává zámkům jemný stříbrný odstín, dokonale je pečuje a posiluje. Po aplikaci vlasy svítí zdravým leskem, ale připravte se na vzhled rozdělených konců. Toto je hlavní vedlejší efekt po použití Estel Curex Color Intense. Droga je nejlepší a je vhodná pro tónování kudrlin. Doporučujeme také věnovat pozornost barvám Estelle na tónování vlasů.

Autor sdílí zkušenost používání šamponu Estel Curex Color Intense.

Koncepce

Koncepce proti žluté stříbro je dobrý způsob, jak pečovat o kadeře a neutralizovat žluté a červenavé odstíny po vyčištění. Složení produktu je plné různých složek výživy - to je lopuch a ricinový olej, hydratační přísady z přírodního kokosu. Tato společnost udělala vše, aby nepoškodila vlákna oslabené po barvení. Existuje však nevýhoda, že nástroj je nestabilní a rychle se vypláchne.

Katya mluví o výhodách šamponu.

Čtyři důvody

Profesionální čtyři důvody Stříbro obnovuje a osvěžuje barvu pramenů, posiluje a chrání před UV zářením. Čtyři důvody anti-žloutnutí šampon a šedé vlasy. Extrakt slunečnice a rozmarýnu, keratiny řídí účinek léčiva na obnovení porézní struktury vlasů a posiluje je zevnitř.

Schwarzkopf

Schwarzkopf bonacure True Silver Shampoo - dává zámkům chladný odstín a eliminuje nadměrné teplo (žlutá barva). Vlasový přípravek Schwarzkopf slibuje důstojnou transformaci s dodatečnou výživou a obnovením volných pramenů. Výsledek vypadá přirozeně a zůstává na vlasu po dlouhou dobu. Německá společnost Schwarzkopf opět prokázala nejvyšší kvalitu a péči o zákazníky.

Je užitečné vědět o osvětlení vlasů:

Být blond je módní, ale buďte připraveni udržovat dokonalý odstín kudrlin. Kosmetické výrobky nabízejí spoustu nápadů a příležitostí ke korekci projevů žluté barvy. Buďte krásní!

Top 5 žlutých vlasových šampónů

Charakteristika v žebříčku

Často se v důsledku barvení v bílém vlasu stává žlutá. Důvodem může být nedostatek odbornosti holičství, nesprávný tón nebo špatná kvalita barvy. K nápravě situace můžete použít speciální šampon pro blondýnky proti žluté.

V srdci odstínu jsou nachové a stříbrné pigmenty. Získání vlasů ovlivňují jejich strukturu. V důsledku této reakce zmizí žlutost a prameny získávají studený odstín. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, šampon by měl být co nejaktivnější a současně bezpečný. Pro běžného kupce je obtížné zvolit si kvalitní produkt, proto doporučujeme věnovat pozornost některým doporučením:

 1. Obsah peroxidu vodíku a amoniaku není základem pro neutralizaci žlutého odstínu. Jedná se o škodlivé chemické prvky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 2. Složení šamponu by mělo obsahovat stříbrné a fialové pigmenty. První může být rozpoznán nápisem na lahvičce: šedý šampon, stříbro. Je to nejbezpečnější a nejjemnější součást. S druhým musí být věnována pozornost. Pokud to přeháníte na vlasy, prameny se změní na fialovou.
 3. Nakreslete snímek na tónovém stole, který zobrazuje původní odstín a konečný výsledek po obarvení.
 4. Před nákupem spotřebitelských studií. Získejte pouze renomované značky.

V níže uvedeném hodnocení jsme zobrazili nejlepší anti-žluté šampony. Produkty byly vybrány na základě hodnocení uživatelů, počtu dotazů ve vyhledávači a uvedených doporučení.

TOP - 5 nejlepších nažloutlých šamponů

5 MATRIX CELKOVÉ VÝSLEDKY BARVA POUŽITÁ SO STŘÍBRNOU

Vysoce kvalitní nátěr proti žluté barvě. Vhodné i pro vyčištěné a melirovannyh, přírodní a šedé prameny. Účinně neutralizuje barvu slámy, což vlasům dodává chladnou záře. Výsledky lze pozorovat i po první aplikaci. Kromě opravy tónu má další péči.

Kupující ochotně doporučuje šampon blondům, jako jeden z nejlepších odstínů. Vlasy vypadají dobře upravené, nejsou zmatené, nestanou se suché, hřebeny dobře. Mnozí používají Matrix po dlouhou dobu a již se jim podařilo dosáhnout udržitelného výsledku. Samostatně si chci vzít na vědomí náklady. Za takovou kvalitní cenu je levné. Pozitivní zpětná vazba to potvrzuje. Nepochybně šampón OBSESSED SO SILVER má něco potěšit majitelům blond vlasů.

4 Koncepce Blond Anti-yellow

Nejoblíbenějším produktem značky Concept je šampon Anti-yellow tint. Má aktivní účinek na barevné prameny, čímž eliminuje žloutnutí. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což znamená, že je bezpečné pro zdraví. Obsahuje dva silné pigmenty: stříbrnou a fialově modrou. Jemně postihuje vlasy bez poškození struktury. Vytvoří ochrannou fólii, která posiluje kořeny a zesiluje prameny.

Spotřebitelé ocení šampon pro vynikající výsledky, pečující vlastnosti, ekonomickou spotřebu a rozumnou cenu. V recenzích píšou, že Concept účinně neutralizuje žlutou barvu bez poškození kudrlin, vyživuje a zabraňuje vzniku elektrolýzy. Po umytí se vlasy stávají měkkými a lesklými a stávají se přirozeně studeným odstínem.

3 Estel Prima Blonde

Značka Estel vyrábí vysoce kvalitní žloutný šampon, který nejen eliminuje odstín slámy, ale má také další pečující vlastnosti. Hluboce čistí vlasy, vyživuje pokožku hlavy minerály a vitamíny. V takové složité akci je hlavní výhodou drogy. Prima Blonde jsou klasifikovány jako profesionální nástroje. Perfektně sladí tón a chrání prameny před slunečním zářením.

Přehled šamponů pozitivní. Kupující zaznamenávají vysokou účinnost. Po první aplikaci je sotva patrné, ale pravidelné používání poskytuje stabilní výsledek. Spotřebitelé si všimli další výhody - obsahu složení balzámu a přírodních ingrediencí, které zajišťují snadné česání. Po mytí nevyžaduje žádnou dodatečnou péči ve formě masky nebo kondicionéru.

2 Londa Revive Blonde Stříbro

Šampon odstínů od společnosti Londa je díky své jedinečné kompozici rozšířen. Jako aktivní barvicí látka je přírodní extrakt z levandule. Účinně neutralizuje zlatý odstín bělených vlasů. Rychle působí a výsledek zůstává po dlouhou dobu. Doporučuje se pro použití jako prostředek primární péče.

Kupující přidělí drogu nejvyšší známky. Nenarazí kůži, dává kudrlinám přirozený stín, dobře se vstřebává a vydrží dlouhou dobu. V porovnání s podobnými prostředky existuje příjemná vůně. Po použití jsou vlasy měkké a šumivé, barva je jasná, nasycená. Londa - jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky proti žluté.

1 Schwarzkopf Colour Freeze Bonacure stříbrný šampon

Není to poprvé, co německý výrobce prokazuje vysokou kvalitu a péči o zákazníka. Tentokrát byla naše pozornost oceněna šamponem Bonacure Silver Anti-Yellowing. Jeho výhody nejsou omezeny na neutralizaci nepříjemného odstínu bělených vlasů. Nástroj dokonale čistí a posiluje vlasy a aktivní vitaminový komplex jim dodává vitalitu. PH 4.5 pomáhá udržovat optimální rovnováhu vody a soli.

Opravdu vynikající kvalita a vysoký výsledek dokazují řadu pozitivních recenzí spotřebitelů. Schwarzkopf se stará o poškozené prameny, poskytuje jim chladný odstín, neobsahuje agresivní součásti. Díky speciální technologii je schopna obnovit vlasy na úrovni buněk, vracející svou přirozenou elasticitu, pružnost a pevnost. Možná je to nejsložitější šampon pro blondýnky.

Šampony pro žloutnutí vlasů

Kdokoli, kdo aspoň jednou rozjasnil vlasy nebo si namaloval vlasy v blondýně, ví, že světlý odstín vyžaduje zvláštní péči. Pokud to zanedbáte, jistě se objeví žlutá barva. Kromě toho se může objevit v důsledku ostré změny barvy - např. Přeměnou brunetky na blondýnu. Nejjednodušší způsob, jak je odstranit, je koupit žlutý vlasový šampon. Nicméně je stále třeba si vybrat a aplikovat. Zvažte, jak to udělat.

Odkud pochází žlutost

Zpočátku budeme definováni, z jakého důvodu je tak nežádoucí změna barvy. Skutečnost je, že v procesu barvení jakéhokoli tónu z palety blond vlasů bělení dochází. Poté se po 3-4 týdnech po ukončení procedury barva úplně vymyje. Jako výsledek, účes získává přirozenou žlutost. Ale tento faktor není jediný. Žlutý odstín je také pozorován po bělení, zvýraznění a blonďání.

Kromě výše uvedených skutečností mají negativní účinky na vlasy:

 • Voda se zvýšenou tvrdostí nebo hrdlem - významný obsah železných odměn kadeří se špinavou hrdzavou barvou.
 • Původní tmavé barvy. "Nežádoucí účinek" ve formě žluté barvy dává nedostatečné objasnění, když jsou zbytky tmavého pigmentu smíchány s lehkou barvou.
 • Oxidace vlasů s poškozenou strukturou.

Existuje několik osvědčených metod řešení tohoto problému. Můžete provést další zbarvení nebo se uchýlit k zbarveným šamponům nebo pěnám. Ale nejsnadnější a nejdostupnější šampon pro blondýnky žluté.

Jak si vybrat šampon

Kosmetika, jejichž hlavním účelem je bojovat proti nežádoucímu žlutému odstínu vlasů podmíněně rozdělené na 3 typy:

 1. Stříbrný šampon proti žlutým vlasům. Nejvýhodnější odrůda. Takový výrobek je měkký a dodává pramenům stříbrný nebo platinový tón.
 2. Purpurový šampon pro blondýnky. Výrobky tohoto typu mohou být také modré. Kvalitativně neutralizují nažloutlý odstín. Nicméně, pokud je přehnáte, kudrlinky dostanou vhodný tón a budete se obrátit na Malvinu.
 3. Minerální make-up. Jeho hlavní výhodou je nepřítomnost železa v kompozici.

Hlavní kritéria

Pro dosažení opravdu trvalého účinku musí anti-žlutý šampon splňovat několik kritérií:

 • Neobsahuje oxidační činidla a amoniak. Tyto látky nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 • Mějte pozitivní zpětnou vazbu. Najdete je na tematických fórech a specializovaných místech. Také slovo z úst nebylo zrušeno.
 • Odkaz na kosmetiku. Samozřejmě, mezi prostředky kategorie masového trhu jsou také dobré výrobky. Pokud však použijete tento šampon poprvé, je lepší koupit profesionální šampon.
 • Na přední straně balení označte Anti-Yellow, Silver nebo Grey Shampoo.
 • Barva obsahu je fialová (modrá) nebo stříbrná.

Doporučuje se používat výrobky stejné značky. Například, pokud jste s Estem krásní, pak by měl být ze stejné značky zakoupen zralý neutralizátor. Tím se sníží riziko neočekávaných účinků poté, co zpracoval vlasy.

Složení

V srdci žloutnutí jsou neutralizátory látky, které mají schopnost utěsnit barvivo uvnitř vlasů. Použití pomocných složek (keratin a různé mikroelementy) má zvýšit objem a poskytnout zdravé záře kudrlin.

Některé šampony jsou dodatečně "vybaveny" ochranným filtrem z vystavení ultrafialovým paprskům. Ta je velmi důležitá pro vyčistit vlasy.

Každý nástroj musí obsahovat fialový, modrý a modrý pigment. Je třeba vyčistit a zastínit nepříjemný nažloutlý květ.

Masový trh

Dnes je řada anti-žlutých šamponů extrémně široká. Většina z nich patří samozřejmě profesionálem. Masový trh však také nabízí dobrou volbu.

Žlutý vlasový šampon

Blondesova bolest hlavy je časem projevem nežádoucího žluto-červeného odstínu, který poškozuje vzhled vlasů. Profesionální produkty péče o vlasy Blond pomáhají zbavit se nežádoucího žloutnutí. Šampony pro odstranění žlutosti vlasů jsou velmi oblíbené a prodávají se ve specializovaných prodejnách kosmetiky.

Příčiny žlutých vlasů.

 •  Bělené vlasy se zbarví žlutě především z rezavé vody. Voda ve vodním potrubí s obsahem železa, čím častěji umýváte hlavu, tím intenzivnější je nečistota železa obsažená ve struktuře vlasů. Když železo interaguje s kyslíkem, vytváří se rzi, v Indii se nehrozí pouze stádo 15 století, je to považováno za divný svět.
 • ☀ Sluneční paprsky, mořská voda ovlivňují barvu.
 • ⏲ ​​Čas - během několika měsíců se barva vyplaví, barva se ztrácí, lesk zmizí.
 • ♀️ Kvalita složení a doba expozice - objasnění a zdůraznění zkušeného mistra. Čím lepší je pánova ruka plná, tím lépe předpovídá výsledek.

Jak bojovat?

Hlavní cesta - použijte profesionální šampon pro vlasy žlutá. Nepoužívejte více než 1 krát týdně, střídající se s běžnými prostředky k praní. Barva šampónu je fialová nebo modrá, méně obyčejně růžová. Právě fialově modré barevné pigmenty v šamponu, které odrážejí původní barvu, umožňují obnovit a rozjasnit vlasy. Buďte opatrní. Žlutý šampon vyžaduje expozici 3-5 minut. Při delším kontaktu se vlasy změní na modrou. Je třeba poznamenat, že všechny tyto šampony suché vlasy kvůli jeho složení. Proto je navíc k šamponu vybrán balzám nebo maska ​​se suchými přísadami. Vlasy po vyčištění nebo zvýraznění se porovnávají s otevřeným kuželem. Takže pod mikroskopem vypadají umělé světelné prameny, otevřou se váhy, interakce s nečistotami vody vede ke kontaktu a změně barvy. Proto je nutné vlasy změkčit a zvlhčit. Výrobci kosmetických prostředků vyrábějí řadu vlasových produktů z blond barvy s účinkem, jak se zbavit žloutnutí.

Luxusní hlava vlasů na místě ztracených vlasů - to je možné!

Šampon proti žlutým vlasům - název, cena.

L'Oreal Professionnel Expert Silver dává platinový odstín na blond odstíny chladu od první aplikace, s "squeak" detergent, zvyšuje lesk.

Lorealová blonďatá blondýnka - jemný bratr, šampon pro melirovanné vlasy proti žloutnutí. Oba francouzské produkty se pohybují od 650 rublů za 300 ml.

Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Silver Shampoo - tlustý, což znamená ekonomickou spotřebu, osvěžuje barvu blondýnky a dívky s hnědou hlavou pro 2-3 aplikace. Německá verze stojí 550 rublů za 250 ml.

Další dvě německé vzorky:

Koncepční stříbrný šampon pro světle blond - zaručuje perlový odstín na světlé prameny.

Koncept Blond Explosion Anti-Yellow - odstraňuje žlutou barvu z první aplikace. Průměrná cena 300 rublů za 300 ml.

S rostlinnými produkty péče o vlasy
PLATINUS V FULLOVÁ regenerace vlasů
- 100% času!

Sbírka Estel je ruská kopie světové proslulosti. Není divu, že salony tuto značku používají pro barvení a péči.

Blonde profesionální šampony jsou reprezentovány dvěma vzorky:

Estel Professional Curex Color Intense opravuje odstín perly od prvního okamžiku, vhodný pro prameny po proceduře balayazh, tonování, zvýraznění.

Estel Prima Blonde Stříbrná perfektně se vyrovná bez dvojice s balzámem doporučeným pro chladné odstíny blond. Transformace nastává po 2-3 aplikacích, efektivní a populární. Průměrná cena 450 rublů za 250ml.

Kaaral K05 Stříbrná italská, 850 rublů na 300ml, pracuje pouze s blond vlasy, blond nebude fungovat.

Wella Professional Color Recharge Cool Blonde - pracuje na barvených, pruhovaných, přirozených blondách, rovnoměrně zbarvených. 750 rublů na 250 ml Německa.

Tigi Bed Head Bumb Blond - šampon, který odstraňuje žlutost vlasů, růžové barvy s aroma bobulí, americký produkt od 1000 rub. Při pravidelném používání se silně žluté prameny stávají ušlechtilými blondy.

Davines Alchemic System Silver - s vitamíny a hedvábnými bílkovinami, změkčuje, vyživuje a efektivně přináší barvu na nasycenou platinovou blond. Italský "Alchymista" je drahý, 1500 rublů za 280ml, ale je to účinné podle četných recenzí.

Tónově šedý šampon za cenu 150 rublů na 150 ml. Kapalné, špinavé ruce a koupel, pracují jednorázově, od koupání až po koupání, oblíbené kvůli nízké ceně.

Žlutý vlasový balzám

Ke každému z výše uvedených šamponů se vyrábí žlutý vlasový balzám. Balzám s živinami odstraňuje negativní účinky šamponu, zvlhčuje vlasy, dodává lesk, zavírá váhy, zabraňuje pronikání škodlivých nečistot. Je lepší zakoupit šampon a balzám, abyste odstranili žlutost vlasů.

Žlutá odstínová pěna

Tónové pěny jsou oblíbené pro jedno použití. Zahrnout užitečné přísady, odstín barvy o 1-2 tóny. Před stylováním naneste na vlhké vlasy.

Chcete-li zabarvit blond nebo vyzdvihnout v průběhu času se stát "kuře", použijte speciální produkty péče. Být umělou blondýnou je nepřetržitý proces a není levný. Budeme muset systematicky navštěvovat salony pro barvení a tónování, abychom ušetřili peníze na drahou kosmetiku. Ale krása vyžaduje oběť, takže pokud se rozhodnete kategoricky změnit vzhled, vpřed, směrem k kráse a péči.

Video o šamponech proti žlutým vlasům

Recenze

Řekněte nám, jak jste se po barvení podařilo zvládnout žluté vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy