logo

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Tónové vlasové šampony - celá pravda o nebezpečích a výhodách dočasného barvení

Myšlenka na změnu obrazu tak často navštěvuje krásnou ženskou hlavu, že se vlasy začínají třesat hrůzou vždy, když jde o měnící se barvy. Nikdo nebude zpochybňovat skutečnost, že i barvy označené jako "profesionální" znamenají značné škody na kadeřích. Alternativní metodou pro rychlou změnu barvy jsou profesionální tampónové vlasové šampony, které mohou být také známé jako tintové balzámy a tonikum.

Samozřejmě, tónovaný šampon pro blond vlasy nebude dělat Michelle Obamu na Donatellu Versace, ale trochu opravit barvu

Barva nebo péče?

Jsme si jisti, že jste ještě nenarazili na barvu, která by opravila odstín vlasů a měla pozitivní vliv na jejich zdraví. Tamponové šampony mohou být nazývány kosmetickým průlomem, který kombinuje tyto dvě funkce.

Moderní nástroje jsou vyvinuty pro rouchovité zvíře, sluneční blondýnky, brunety a hnědovlasé ženy. Celé tajemství pozitivního účinku na strukturu vlasů spočívá v tom, že kompozice neproniká uvnitř, ale na povrchu zůstává stabilní film.

Složení nástroje vám umožní poskytnout pozitivní odpověď na otázku, zda těhotné ženy mohou barvit vlasy šamponem

Absence různých druhů oxidantů a čpavku umožňuje pečovat o vlasy pečlivě, ale současně mění barvu dočasně a bezmocně před silou vody a šamponu. No, úžasná, mnozí budou volat, protože to je přesně to, co vyžaduje neustále se měnící vzhled přírody, kteří jsou zvyklí vyjadřovat stav své duše skrze změnu obrazů.

Vlastnosti použití

 1. Je třeba věnovat pozornost těm, které mají více než 30% šedé vlasy. Pokud volba spadne na jasný odstín, šedé chloupky získají více nasycené barvy a zrádně rozdávají svou přítomnost.

Úplně jiná věc - suché odstíny, které skryjí "stříbro" ve vlasech. Masters of hairdressing často zbarví šedé plochy odděleně od zbytku kudrlin a aplikují přírodní šampon pro zvýraznění přirozené barvy.

 1. Zvláštní pozornost je třeba věnovat procesu barvení, který se provádí po změně barvy přírodními barvivy, mezi které patří oblíbená henna a basma. Výsledek může překvapit nejen nerovné pokrytí, ale i velmi nečekané řešení barev. Jste připraveni na takové experimenty, rozhodnete se!
 2. V ohrožení jsou ti, kteří provádějí úplné bělení kudrlin nebo jejich chemické perm. Mělo by to trvat nejméně dva týdny mezi těmito dvěma postupy, jinak místo rzi ohnivé červené hřívy riskujete, že byste dostali šedozelený šok vlasů, který by záviděl lesa Kikimora.

Henna je hlavním nepřítelem šamponu. Pokud si nejste jisti zvoleným odstínem nebo výsledkem, malujte malý pramen v zadní části hlavy.

Tipy pro blondýnky

Pokud pro tmavovlasé dámy jsou barvené šampony příležitostí k mírnému změně vzhledu, pro blondýnky je to jediný prostředek, který dokáže udržet zvolenou barvu v atraktivním odstínu, aniž by to umožnilo žloutnutí.

Pro blondýnky je barvicí šampon základním pravidlem pro udržení atraktivního odstínu vlasů.

Mezi různými odstíny jsou preferovány vzorky s purpurovým pigmentem, které mohou kompenzovat žlutost.

Barva produktu může být docela nečekaná, ale ten, kdo neutralizuje žlutost.

Dávejte pozor! Příliš dlouhá expozice zbarveného balzámu nebo šamponu na bělených vlasech může vést k nevzhlednému popelem šedému odstínu.

Kadeřníci-barevníci doporučují výběr nástrojů, které obsahují extrakt z chrpy. Jejich cena je o něco vyšší než obvyklé prostředky této kategorie, ale dostanete záruku "bezpečnosti" vašeho blondýna.

Musíte dodržovat pokyny, jinak riskujete šedivý šok na hlavě

Všechny ostatní prostředky označené "pro blondýnky" dávají kudrlinkám zlatý odstín, který není méně atraktivní, pokud máte teplou barvu.

Stín, který zdobí

Pokud zjistíte, zda je šampon na vlasy neškodný, můžete pokračovat v otázce volby požadovaného odstínu. Samozřejmě, barviva tohoto typu se dříve či později vymyjí, což vám umožní vrátit přirozenou barvu vlasů, ale volba by měla být řešena s plnou odpovědností.

Nespokojený a ponurý odraz obličeje v zrcadle lze získat, pokud si při výběru vést cestu milované hvězdy nebo náhodnou fotku pořízenou na internetu. Hlavním kritériem je váš typ barvy, který je znám jako čtyři.

Šampon

Touha změnit se rychle a snadno je vlastní mnoha ženám. Před několika desetiletími v časopisech pro dámy bylo možné najít tajemství zesvětlování a ztmavnutí kudrlin pomocí odtučněných bylin, infuzí a přírodních barviv. Moderní ženy mají více možností pro změnu barvy vlasů a mnoho odstínů. Jedním z nejjemnějších způsobů, jak změnit barvu vlasů, je použití šamponu.

Výhody

V poslední době je komplexní barvení nahrazeno tonizací nebo radikální změnou barvy vlasů. V obou případech je použití tónovaných šamponů opodstatněné, protože časté experimenty s barvivem rychle zkazí strukturu kadeří a různé pigmenty nejsou vždy přátelské, dávají vlasům podivné barevné odstíny. Milovníci trendů již získali módní odstín a rádi jim doporučujeme. Hlavní výhody stínování se šamponem jsou následující:

 • Výrobky na barvení od různých výrobců lze nalézt v řadě profesionálních nástrojů v kosmetických salonech av běžných obchodech pro vlastní potřebu. Provádění takového obarvení doma je poměrně jednoduché.
 • Složení šampónů zbarvených různě, poškozují vlasy méně. Lacné vzorky mohou častěji okysávat vlákna, což je kompenzováno provitaminy a speciálními přísadami pro lesk a sílu. Obohacená kompozice nabízí profesionální a kvalitní značky.
 • Pokud se vám nepáči stín, nebude to trvat moc času, peněz a úsilí k jeho odstranění.
 • Takovou jemnou volbou mohou být tónované a šedé vlasy.

Tmavovlasé dívky obvykle používají tónované šampony pro tónování, protože povrchní zbarvení je účinnější pro blondýny. Pro ty, kteří bělí tmavé vlasy, jsou užitečné žluté léky: modrý pigment utopí nepříjemný "kuřecí" odstín, jestliže po bělení je dosaženo ušlechtilé platinové blondýny.

Výsledek tónování však není vždy předvídatelný: prameny mohou být barveny nerovnoměrně a intenzita barvy je obtížně nastavitelná.

Složení

Tonika se považují za měkké barvivo ve srovnání s barvivem na vlasy, protože pracují pouze na povrchu vlasů, aniž by narušily její strukturu. Nicméně je pro ně obtížné změnit barvu kudrlin bez absolutního poškození. Intenzivní změny tónu jsou dány tónováním balzámů na bázi čpavku a peroxidu, nutriční složky (bílkoviny, rostlinné výtažky) pomáhají snižovat škodu.

Existují mnohem méně příznivé možnosti, když se namísto amoniaku používají měkčí oxidátory (kyselina citronová).

Přírodní barviva zahrnují toniku založenou na hennu a basma - poskytují husté odstíny, ale nejsou dobrými přáteli s barvivy na vlasy a výsledek je nepředvídatelný. Proto je lepší používat je na přirozené barvě, aby se dosáhlo mědi (formulace s hennou) nebo tmavého odstínu, minimálně 2 týdny by měly projít k opětovnému barvení. A pro poctivé vlasy z přírodních barviv, heřmánek a produktů na bázi chrpy jsou velmi měkké a téměř neškodné.

Z nežádoucích složek lze nazývat draslík a sodík, ale laurylsulfát hořečnatý, naopak, pečuje a dá zdravý lesk.

Recenze výrobců

Mezi nátěry nátěru existuje řada hodnotných značek jak pro profesionální použití, tak pro domácí barvení. Každý z nich má své fanoušky a důstojnost. Zvažte nejoblíbenější značky:

 • Estel - jedna z dostupných a populárních profesionálních značek nabízí velký výběr barev (18 možností). Měkká kompozice nezasychá vlasy, keratiny a bylinné doplňky péče o strukturu a jemně ji obklopují. Zároveň UV ochrana zachovává svou barvu po dlouhou dobu a chrání před agresivním sluncem. Tónování je stabilní a vysoce kvalitní, bez nepříjemné pigmentace žluté nebo lila.

Série toniků "Solo Ton" se nerozšiřuje, pracuje bez peroxidu a čpavku a perfektně nabarví šedé vlasy, vydrží 7-20 výtoků.

 • Schwarzkopf je značka se zajímavými nabídkami pro profesionální a domácí péči o kadeře. Jediná negativní - neekonomická spotřeba dlouhých vlasů. Pro šedé a blonďaté vlasy má Schwarzkopf speciální sérii "Bonacure", která eliminuje žloutnutí. Může být použit jak pro objasnění, tak pro barvení.

Profesionální řada výrobků "Igora Expert Mousse" je dokonce vhodná pro tmavé vlasy, používá se k tónování a barvení.

 • Tint znamená Irida určenou pro přirozené blondýnky a bělené vlasy. Vzhledem k měkké přírodní kompozici nezkazí vlasy a vytváří barevný film na povrchu. Široká škála barev umožňuje zvolit si jakýkoli odstín (včetně fantasy a karnevalu). Rozpočet a poměrně odolné prostředky (až 14 výplňů).

Řada "Classic" je známá pro naše matky, linka "De Luxe" je obohacena o pečující přísady pro jemnost a zdravý lesk.

 • L'Oreal nabízí paletu pro různé vlasy, zatímco v jejím složení jsou přírodní složky, které léčí vlasy a postupně odstraňují zbytky oxidů. Barva je příjemná, jemná nebo extravagantní, bez žloutnutí. Paleta je vhodná a šedivá dámská.

Stínicí řada L'Oreal se často používá a barva netrvá dlouho a L'Oreal balzámy mohou být použity k posílení pramenů a uchování tónu.

 • Cenově dostupná ruská značka "Rokolor" nabízí 2 odstíny tónů - Tonic Balms a Shining Color šampony. Paleta 10 barev pomáhá tónovat tmavé vlasy, aby se odstranila žlutost z bělidla. Balzámy intenzivně malují kudrlinky, takže nemohou vydrží víc než 4 minuty. Při aplikaci musíte být opatrní a opatrní - pigment zanechává stopy na jakýchkoliv površích.

Na vlasy "Rokolor" nezůstává dlouho a často se vysychá.

 • Wella tónovací šampony jsou prezentovány v sérii pro vlastní aplikace "Color Recharge" a pro salony "Wella Lifetex". První možnost zahrnuje údržbu pigmentů a ochranu vlasů, ale nedává radikální změnu barvy, druhá je skvělá pro mistry a zahrnuje šampony a masku pro péči a fixaci barvy. Zároveň samy kadeře zůstávají hedvábné, nezhoršují se a nezachovávají přirozený lesk.
 • Šampon pro odstraňování žloutnutí po zesvětlení "Clairol Shimmer Lights" poskytuje chladný odstín, není příliš populární. S silným zápachem se tento nástroj používá pouze pro tónování. Musí být nejdříve vyloděn do měkké pěny a následně aplikován na vlasy. Několik minut stačí na studený lesk, takže fialová barva nepronikne do struktury.

Pokud se provede správně, šampon se snadno vypláchne a vlasy budou čisté, světlé a lesklé.

 • Cutrin zažijete přirozenou a rozjasněnou blondýnku a doporučuje používat šampony a kondicionéry "Reflection Color". Přírodní komponenty nepoškozují texturu a nezajímají ji, což prodlužuje stálost barev. Vlasy se stávají živými, lesklými a poslušnými.
 • Tónovací linka "Life Color" společnosti Kapous Professional je založena na ovocných kyselinách a chrání vlasy před UV zářením. Prostředky jsou vhodné pro barvené vlasy, nepoškozujte strukturu. Paleta obsahuje 6 populárních odstínů, které dávají hloubku a lesk, organické akcenty.

Série se postará o kudrlinky, takže mohou být často používány, zvláště jelikož pro plné oplachy stačí 4x mytí.

 • Další známá značka - Concept, která dodává odstín přírodním a barveným vlasům, nabízí "osvěžující" řadu "Fresh Up Balzam". Kompozice obsahuje přírodní ingredience, ricinový olej, takže vlasy neztrácejí hladkost, jsou lesklé a objemné. Balzám dobře obarví šedé vlasy a pokud je vyžadována méně intenzivní barva, může se tonikum smíchat s jiným šamponem.

5 barevných možností se snadno přizpůsobí a do snímku se umístí akcenty - černá, červená, měděná, kaštanová a světle hnědá.

Kontrola šamponu Concept naleznete v následujícím videu.

 • Mezinárodní společnost Faberlic také nezamítala barvené šampony a vydala sérii "Krasa", změkčovacích pramenů a malby na šedé barvě. Barva je poměrně jasná a trvá několik měsíců.

Prohlédnutí Faberlic Tinted Shampoo naleznete v níže uvedeném videu.

 • Bonjour šampony zanechávají na vlasy světlé odstíny, proto jsou doporučovány mladým módním ženám. Paleta se skládá ze 7 jemných květin s chutnými jmény (růžový marshmallow, zralé ostružiny atd.). Navzdory přítomnosti přísad, Bonjour může při častém používání nadměrně otevírat prameny.
 • Stříbrný hedváb je nasycen přírodními složkami (provitaminy, výtažek z chrpy), stejně jako panthenol, alantoin a ochrana proti UV záření. Šampon proto nejen vyplazuje žlutý pigment, ale dává požadovaný elegantní odstín blond až blond a šedé kadeře, ale také vyplňuje strukturu bělených a poškozených vlasů. V důsledku toho vypadají vlasy lesklé a zdravé.
 • Profesionální Keune vám dává krásnou, trvanlivou barvu, která může rozjasnit prameny. Proto musí být používán velmi pečlivě, což je obtížné dělat doma.
 • Zajímavou možností pro blond vlasy nabízí značka Klorane. Stínování znamená práci z henny, z kopřivy a heřmánku - přírodní přísady jemně a pečlivě podporují světelný nebo měděný tón (v závislosti na složení). Šampon je vhodný pro časté použití, má jemnou vůni, snadno se vypláchne.
 • Barevný odstín Fara je obohacen přírodními složkami (kaštan, heřmánek, aloe vera atd.), Má dobrou trvanlivost (až 6 promývání) a příjemnou barevnou paletu. Stále však vysychá vlasy, takže není vhodný pro časté tónování.
 • Řada Londa je odolná - poskytuje jasný odstín za 20 minut, betain a přírodní komponenty změkčují konstrukci a chrání ji před vysycháním.
 • Tonizační činidla Bielita barviva kudrlinky díky kyselině citronové. V paletě 20 barev pro všechny vlasy. Kompozice je připravena k použití, ekonomická, vlasy jsou hedvábné. Pro levný nástroj je výsledek skvělý!

Pro přezkoumání Bielita tónování balzám, viz následující video.

 • Matrix Color Care pomáhá dosáhnout chladného odstínu, dobře odstraňuje žlutý a měděný subton. Pomáhá "zvládnout" šedé a bělené vlasy, které jim dodávají vznešený lesk.

V tomto přehledu se jednalo o jednu z nejoblíbenějších tonik, odlišných v zemi výroby a cenové kategorii. Proto může každá dívka vybrat vysoce kvalitní a pečlivé zbarvení. Hlavní věc je zohlednit barvu vlasů.

Jak si vybrat

Přírodní odstín nebo ten, který máte nyní, je hlavním faktorem při výběru odstínu. Velký výběr palet od výrobců je určen pro blond, světle hnědé a šedé vlasy. Můžete experimentovat s jakýmkoli tónem - od studené platiny a perleťově blond až tmavě černé.

Je důležité si uvědomit, že nasycený tmavý pigment je špatně vyprázdněn, takže bude obtížné se vrátit k přírodní pšenici nebo laku.

 • Pro melirovannyh a rozjasněné tmavé prameny se ošklivá žlutá barva stává velkým problémem. Aby bylo možné ji neutralizovat, existuje mnoho značek šamponů s modrými a fialovými pigmenty, které dávají kudrlinkám vzácný kovový lesk. V přítomnosti šedivých vlasů také balzámy pomáhají získat krásný tón, protože jen málo nástrojů je schopno malovat šedě bez jakéhokoliv žloutnutí.
 • Pro tmavé vlasy je obtížné vybrat odstín šamponu - paleta je obvykle omezena na čokoládu, černé a červenavé barvy. Pro dívky s bledou a růžovou kůží budou všechny odstíny a pro tmavé je lepší vybrat si teplou, v blízkosti přírodních možností. Zároveň nástroje pro brunety a hnědovlasé ženy téměř nemění barvu, ale poskytují krásný odstín, zvýraznění a akcenty.
 • Pro červené vlasy jsou možné experimenty s jakýmkoliv odstínem za předpokladu, že je to přirozená barva. Pokud jste zbarvené vlasy s hennou, je lepší počkat 2-3 týdny, když se barvivo umyje. V opačném případě riskujete, že se stanete vlastníkem podivné a nerovnoměrné barvy.

Paleta

Výběr barev toniků je poměrně široký. Současně, kromě přirozených odstínů, značka často nabízí velmi neobvyklé řešení určená pro mládež. Jsou také nazývány karneval, protože jsou také vybrány k doplnění určitého obrazu s jasnou nebo neočekávanou barvou vlasů (modrá, fialová). Takové mimořádné barvy se rychle odmyjí, což je zcela opodstatněné.

V poslední době se růžová stala oblíbenou mezi odstíny - mnoho hvězd ji již vyzkoušelo v jejich obrazech (malované zcela nebo částečně). Tato barva vypadá dobře na světlé a bělené vlasy. Barvicí produkty s perleťovým odstínem perleťové, béžové jsou pro blondýnky důležité, pomáhají blonďatému blbci a zdůrazňují přirozený tón pokožky a vlasů. Pro teplá tsvetotipov béžová důležitější, pro studené - popel a perla.

Některé šampony pro tonizující blond vlasy již obsahují modré pigmenty, které dávají studenou záři. Pokud to přehnáte, získáte na bělené prameny lila a modrý nádech.

Mimořádná červená barva má mnoho jmen (víno, titian, vínová barva), dívky a ženy balsakského věku ji koupí. Pokud dává jasnější gamut na blond vlasy, pak červený lesk dodává tmavé vlasy. To stačí k osvěžení stylu a podněcování.

Ale s černým pigmentem není vše jednoduché: pokud přidává tmavé a hnědé vlasy do hloubky a chladné tóny, pak se na bělení může objevit zcela jiný odstín (pokud barviva nejsou "přátelská"). Bude obtížné dosáhnout plného zbarvení v barvě "vranového křídla", místo radikální přeměny můžete získat špinavé skvrny a podivné barvy.

Takové úkoly je lepší věřit profesionálním šamponům pro salony nebo kontaktovat stylistku kadeřníka.

Jak používat

Chcete-li barvit vlasy šamponem, musíte si pečlivě přečíst pokyny: je vytištěn ve formě anotací nebo je vyznačen na obalu. K dispozici jsou 2 možnosti použití - pro suché a mokré vlasy. Při zpracování surových vlasů barva proniká trochu hlouběji a trvá déle, proto je tato metoda doporučena pro šedé prameny a získává bohatou barvu.

Suchá verze může být vhodná pro krátké období (například pro maskování) nebo pro vlasy, které byly podrobeny bělení, zvýraznění nebo barvení. Předpokládá se, že mají porézní strukturu, což znamená, že pigment bude v každém případě procházet horními vrstvami. V tomto případě se tonikum aplikuje na čisté, suché vlasy.

Pokud je vaše kůže alergická, je lepší zkontrolovat složení na kůži zápěstí, podpaží loktem nebo rukou po dobu 15 minut. Takže se zachráníte před nepříjemným svěděním a podrážděním pokožky, která bude čelit těm, kteří ignorují kontrolu. Kromě toho mohou alergické reakce pokožky hlavy způsobit křehkost a ztrátu, zhoršení růstu vlasů v důsledku narušení krevního oběhu.

Před aplikací noste tenké rukavice. V kontaktu s kůží rukou, složení šamponu určitě ponechá "známky". Ze stejného důvodu je pro jakékoliv zbarvení vlasů doporučeno použít speciální nebo tmavý ručník, protože barvivo může snadno prásknout prádlo a není tak lehce omyvatelné. Je-li kompozice v sáčku a zahrnuje míchání, pak pro jednotné použití je vhodnější použít speciální misku, hřeben a kartáč pro barvení.

Když se poprvé "setkáte" s nádechem, zkontrolujte jeho barvu na samostatném pramenu (suchý nebo mokrý) od zadní části hlavy. Zpravidla se 5-15 minut stává vývoj barev, 30-40 minut pro jasnější odstín. Před barvením celé hlavy můžete odhadnout hloubku a sytost. V tomto případě se řídí trvanlivostí barvení doporučeným výrobcem. Pokud odjedete delší dobu, můžete vlasy vyschnout.

Mokré použití se doporučuje nikoli na mokré, ale na mírně sušených kadeřích. Používáte-li stylingové výrobky, předem promývejte prameny běžným šamponem a poté vytlačte přebytečnou vodu a lehce vysušte ručníkem. Poté použijte kompozici pro tónování, jemně vyperte zbytky barviva po požadovaném čase.

Vzhledem k tomu, že kompozice často vlasy vyschnou, je po každém tonování lépe aplikovat balzám, masku nebo kondicionér podle pokynů.

Chcete-li odstranit pigment z vlasů, musíte několikrát umýt hlavu (od 3 do 8 umývání v závislosti na životnosti výrobku). Všimněte si, že po nadměrném vystavení kompozice není snadné umyt vlasový balzám z vlasů. Pro silné tonikum můžete potřebovat emulzi nebo šampon pro lepší čištění. Ale trvání barvení přímo závisí na tom, jak často a jak přesně si umyjete vlasy.

Recenze

Přestože mezi domácími a rozpočtovými fondy se setkávají slušné exempláře, stylisté jsou více ohleduplní vůči dováženým evropským značkám. Kvůli přísnější certifikaci nepoužívají draslík a sodík, které jsou škodlivé nejen pro vlasy, ale také pro zdraví obecně. Dobrý výsledek lze získat z neprofesionálních prostředků.

"Domácí" barvené šampony jsou pohodlnější, když se samy aplikují - nerozšíří se a méně špinavé oblečení a kůže.

Koncept "nejlepší" v odstínu znamená relativní, mnoho značek se zaměřuje na původní barvu vlasů. Aby nedošlo ke zkažení vlasů, musíte se přesně podívat na kompozici. Výtažky z chrpy, betain a bílkoviny, keratinové molekuly poskytují měkké zbarvení, udělají vlasy lesklé a hladké, což zlepšuje vzhled dokonce poškozených a dříve namalovaných kadeří.

Stínicí prostředek pro hnědé vlasy

připojit se k diskusi

Sdílejte s přáteli

Každá dívka má tendenci vypadat módní a stylová. Velmi často se ospravedlňuje sex s experimenty s barvou vlasů. Tóny jsou vynikajícím řešením, protože nejen mění barvu, ale také vyživují vlasy.

Produkty stínidla pro světle hnědé vlasy jsou dnes vyráběny v různých verzích - tonikové, tónované balzámy a šampony.

Šampon

Tamponové šampony jsou inovativní produkty, které se nejen starají o vlasy kvůli přítomnosti čisticích prostředků, ale také obsahují chemické barviva. Pokaždé, když si umyjete vlasy, vaše kudrlinky mírně změní barvu. Tyto výrobky často obsahují škodlivé látky, jako je čpavek, sírany, ale výrobci také obohacují šampony s vitamíny, živinami, bílkovinami a keratinem, aby se snížil negativní vliv na strukturu vlasů.

Šampon odstínu má mnoho výhod:

 • Může být používán častěji než malování, protože je určen k častému používání.
 • Tento nástroj dokonale natírá šedivé vlasy a také se vyrovnává s žlutostí. Nemusíte pravidelně tónovat vlasy škodlivými barvami.
 • Pokud zvolíte správné složení zbarveného šamponu, pak je vhodný pro přirozené blond vlasy, stejně jako pro šedé nebo melirovannyh.

Barevný balzám

Barevný odstín obsahuje barvicí pigment, který nemá škodlivé účinky na pokožku hlavy. Obklopuje ji. Stínidlo dlouho nezůstává, po každém mytí hlavy je barva méně nápadná. Díky této vlastnosti můžete bezpečně experimentovat s novým odstínem.

Balzám se pečlivě stará o kudrlinky a pokožku hlavy. To se prakticky neliší od obyčejného balzámu, pouze navíc obsahuje barvicí pigment.

Hlavní výhody používání odstínů balzámů:

 • Komponenty nemají negativní dopad. Vlasy zůstávají zdravé bez ohledu na počet skvrn.
 • Nestabilita balzám vám umožňuje měnit odstíny a najít nejvhodnější volbu.
 • Po každém použití jsou vlasy hedvábné a lesklé.
 • Po barvení vlasů nepotřebuje zvláštní péči.

Barevný odstín je dobrý barvivo pro světle hnědé vlasy. Umožňuje změnu přirozené barvy o jeden nebo dva tóny. Mírně působí na vlasy, ve složení není amoniak. S ním můžete přidat lesk, obnovit barvu kudrlin.

Různé odstíny poskytují příležitost zvolit si tón, který plně splňuje vaše přání.

Zvláštní funkce

Stínicí produkty na vlasy mají následující výhody:

 • Stínicí prostředky pro světle hnědé vlasy představují široký sortiment, takže každý majitel takové krásné barvy může udělat několik tónů světlejší nebo tmavší. Stínicí prostředky mohou být používány neustále, protože nepoškozují strukturu vlasů, ale naopak je také vyživují a posilují.

Pokud se vám nelíbí barva, nemůžete být rozrušení, protože stačí několikrát umýt vlasy a vrátíte svou přirozenou barvu vlasů.

 • Každý produkt je zcela bezpečný, protože obsahuje malé množství amoniaku. Po použití nátěru není nutné zakoupit balzámy nebo šampony regeneračního efektu.

Další výhodou je přijatelná cena. Tónovací nebo tónovaný šampon bude levnější než drahé barvy.

 • Světle hnědé vlasy mohou být barveny v jakékoli barvě. Blond obnoví přirozený odstín a trochu lehčí. Chcete-li lehké blond kudrlinky trochu tmavší, gaštan nebo čokoládová barva by byla ideální volbou.
 • U dívky s tmavými blond vlasy můžete použít odstín blond nebo světle hnědou. Tato řešení poskytnou sytost nativní barvy.

Oblíbené odstíny

Dnes jsou dívky s roztomilými vlasy prezentovány širokou škálou různých barevných odstínů, které umožňují zesvětlení vlasů nebo trochu tmavší.

Každý výrobce nabízí svůj výrobek s důrazem na výhody. Výběr správného odstínu není náročný úkol. Chcete-li zvolit správný tón, měli byste začít s přirozenou barvou vlasů. Například světlé blond krásy mohou používat různé tóny.

Tučné dívky často dávají přednost fialové nebo bílé.

Pro lehkou pokožku jsou chladné odstíny dokonalé. Můžete vyzkoušet bílou nebo špinavou toniku. Pro dívky s hnědými očima s teplejším typem pokožky by ideálním řešením byla čokoláda, zlatá hnědá nebo červená.

Pro dívky se zeleným okem s matnou kůží je tenký odstín popínavé hnědé perfektní. Majitelé jiného typu barev by měli být při výběru tohoto tónu opatrní, protože mohou vypadat jako otupenost.

Pro tmavovlasé dívky můžete použít černý tonik, pak můžete dosáhnout barvy kaštanu. Vynikající volbou by byl ten odstín blond, protože to jim pomůže osvětlit. Můžete použít tonikum šedé barvy, pomůže přidat nové poznámky do přirozeného stínu. Mnoho dívek si vybere odstín čokoládové barvy, protože vám umožní vytvořit přirozený odstín o několik tmavších odstínů.

Chcete-li dosáhnout odstínu středně hnědé, stačí použít tonikální jeden nebo dva tóny, které jsou lehčí než přírodní.

Je možné zesvětlit vlasy s tonikem nebo šamponem?

Tampónový šampon nebo tonikum umožňuje zesvětlovat hnědé vlasy, hlavní věcí je vybrat správný odstín. Budete moci odlehčit vaše vlasy v několika odstínech.

Pokud chcete drasticky změnit svůj obrázek a barvit vlasy blond, pak byste měli vyhledat pomoc od specialisty. Před barvením by měly být prameny zesvětleny, což je pro vlasy škodlivé, takže tento postup byste neměli provádět.

Nezávisle byste neměli zesvětlit hnědé vlasy, je lepší pozvat přítelkyni, protože tonikum může být užíváno nerovnoměrně.

Je možné udělat ombre?

Barvení špiček vlasů se nazývá ombre, tato technika je ideální pro dívky s roztomilými vlasy. Tipy mohou být několik tónů tmavší nebo lehčí než přirozený odstín.

Tučné ženy módy často používají světlé a neobvyklé barvy - fialové, zelené, růžové.

Ombre může být dokonce odstín. Vlasy by měly být rozděleny do tří částí a každá z nich měla být barvena. Následně jsou konce zabaleny do fólie a po určitou dobu se vlasy otáčí. Poté byste si měli vlasy šampónem umyt.

Profesionálové doporučují znovu provést zbarvení, aby se získal stabilnější výsledek, ale tonikum již může zůstat jen 10 minut. Opakovaná akce vytvoří hladký přechod mezi hlavním odstínem a tónem špiček.

Následující video bude detailněji popisovat techniku ​​barvení ombre:

Značky

Velké množství známých značek vytváří vysoce kvalitní odstín na světle hnědých vlasech:

 • Tónovací šampony L'ORÉAL professional jsou velmi oblíbené. S jejich pomocí, můžete dosáhnout nejen rovnoměrné barvy, ale také dát kudrlinky lesk a zdravé záře. Všechny produkty se snadno odmyjí pokožkou hlavy. Tonic od L'ORÉAL professional je velmi populární, takže je těžké najít na regálech obchodů.

Společnost nabízí širokou škálu barviv pro muže i ženy. Není to levné, ale vynikající kvalita stojí za to.

 • Další známý zahraniční výrobce tónovaných šampónů, balzámů a toniků je BONACURE COLOR SAVE SILVER. Prostředky umožňují změnit odstín blond vlasů. Jsou pohodlné a lze je snadno vypláchnout. Ale s nádechem značky znamená být velmi opatrní, protože výrobky značky často vysychají kudrlinky.
 • Značka Tonika, která se zabývá výrobou tónovaných šamponů, je velmi žádoucí. Najdete ho v každém obchodě. Barva vlasů zůstává dlouhá. S šampony je velmi snadné dosáhnout požadovaného odstínu.

Je však třeba připomenout, že produkty společnosti obsahují ve svém složení a škodlivých složkách, takže by se neměly používat často.

 • Dobrou alternativou jsou výrobky Irida. Značka nabízí širokou škálu tónů a má také rozumnou cenu. Mnoho dívek dává přednost prostředkům pro barvení od společnosti "Rocolor". Jsou levné a jsou neškodné pro kůži a kudrlinky.

Významnou nevýhodou je to, že je obtížné vymýtit tonikum ze skalpu.

Návod k použití

Nejprve musíte zakoupit odstín s požadovanou barvou. Je třeba vybrat odstíny, které se liší jedním nebo dvěma tóny od přirozeného. Pak budete určitě vypadat stylově a jedinečně.

Před barvením musíte nejprve připravit všechny nástroje - kartáček na barvení, rukavice, hřeben a ručník.

Postup pro aplikaci odstínu:

 • Za prvé, vlasy by měly být rozděleny na jednotlivé části pomocí hřebene. Každý pramen musí být individuálně obarven speciální štětkou. Chcete-li to udělat sami, je to docela těžké, takže můžete získat pomoc nějakého přítele.
 • Aby se zabránilo tomu, aby se krk a uši zbarvily během procesu, měly by být pomazány dětským krémem. Pokud je po zbarvení oblast pokožky obarvená, měla by se vata bavit v alkoholu a otřít.
 • Pokud zvolíte tmavý odstín, měli byste pečlivě malovat kudrlinky a kořeny. Aby bylo možné aplikovat odstín na všechny oblasti rovnoměrně, stojí za to, že se vlasy po barvení česají.
 • Abyste získali velkolepou a živou barvu, měl by být na vlasy po dobu 30 minut ponechán tónovaný šampon nebo balzám. Pokud máte zájem o malý efekt, pak je třeba držet barvu jen 10 minut.
 • Po barvení důkladně omyjte hlavu. Čirá voda je známkou toho, že barva byla odmytana od hlavy.
 • Zůstává pouze utírat a usušit.

Výsledek před a po: recenze

Stínování znamená velmi podobný poctivému sexu, protože s jejich pomocí můžete lehce změnit svůj přirozený tón vlasů. Mnoho z nich přitahuje skutečnost, že tonikum na dlouhou dobu nevede na kudrlinky, což vám často umožňuje změnit svůj obraz.

Moderní ženy módy často upřednostňují výrobky Tonika, protože jsou levné a vyznačují se vysokou kvalitou.

Tampónový šampon pro červené vlasy

Red-haired girls Jak si udržuje barevnou stálost? Podělte se o tajemství. Po natírání se nejvýše o dva týdny později objeví bohatá, jasně červená barva s načervenalým nádechem, která se změní na hnědou žlutou barvu. brr jak nepříjemné to je. co mám dělat? Myslela jsem, že možná tónovaný šampon rovně vylévá šampon pro každodenní mytí vlasů?

moje první prací zkušenost: http://www.babyblog.ru/community/post/krasota/1399494 OOOOOOOOOOOh a dlouhá historie mé transformace od hnědovlasého až po zrzavou hlavu se mi otáčela v hlavě. Pak jsem na BB viděl místo dívky o červené barvě a barvě, kterou používá. Zde je příspěvek; http://www.babyblog.ru/community/post/krasota/474234 A pak jsem si uvědomil, že chci to samé.

Něco, co se komunity ještě nezdá být příliš populární, nebo prostě neví, na co psát. ? :))) Byl bych jako Gagarin - Budu první, budu psát první příspěvek v komunitě :) TEMA - JAK PODPORUJTE ČERVENOU BARVU, pokud jsi malován. Koneckonců, červené odstíny rychle umyjí a vyblednou za 2 týdny. Ale nebudete tak často vystavováni. Pro sebe jsem našel vynikající gel ESTEL LUMEN. Existují 3 odstíny červené, červené mědi a mědi. Je snadno aplikovatelná, zasahuje do vlasového balzámu.

Četl jsem tady mnoho lidí, kteří se ptají, jaké barvy vrátit své světle hnědé barvy vlasů zpět od blond. Duck zde chci vám říct a ukázat svůj příběh na obrázcích))))

Dívky, ahoj. Vaše pomoc je velmi potřebná. Dnes jsem byl maloval v holičství v blondýně. Mám ty blonďaté. melirovannye, ale na dlouhou dobu. Maloval s Indola se zdá 1000 0 a 1000 2. pak zbarven s Londa, protože vyšla červenožlutě. ale žluté kuře zůstalo jako tato noční můra, aby se odstranila bez ztmavnutí vlasů? to je přesně blond? Tónovaný šampon neberou a tady to nebude trvat, pak musíme samozřejmě znovu malovat. otázkou je, co je lepší a kdy je to možné? Budu vám velmi vděčný. protože opravdu chcete

Já teď, bl @ t, červená.Ne, nemám nic proti této barvě, ale to není moje.Nedlouží mi, abych byla červená.Začněte od začátku.Od mého narození mám blondýnu, ale s prožitkem staří, jsem ztemněla na střední blond. Byla namalována naposledy před 4 lety a možná 5, už si nepamatuji, bylo to jiné, ale co nemůžeš dělat s tvými vlasy kvůli tvému ​​mládí? Obecně jsem chtěl něco změnit, jinak by tohle bytvuha, otupělost a stagnace v této díře, Zelenogorsk, mám strach, co je nejjednodušší věc? Zbarvení, které jsem udělal, zvlášť pokud jsou vlasy krátké, například rychlejší Astete a sostrigu.Vzyala malovat FSS, barva šampaňského.

Rozhodl jsem se namalovat tento pěkný proces, možná že někdo může pomoci nebo jen rozjasnit nudné hodiny osamělosti. Jakmile jsem měl luxusní barvu vlasů kaštanu, ale velké množství henny, Basma a různé odstínové balzámy rychle skryl. pak červená, modrá atd. Rozhodl jsem se, že je čas se snažit stát se brunetkou, koupil jsem si paletu číslo 1, byla to levná volba a ukázalo se, že to není nejlepší, páchne strašně a hoří, protože někdo to může spálit, ale toleroval jsem něco, co nemůžeš dělat. Nechal jsem se čekat, na místě jsem se zčernal. Z nějakého důvodu se vlasy tvrdohlavě nechtěly stát.

Dobrý den, drahí členové kapely! Mám takový problém: mám od narození lehkou blond vlasovou barvu, trochu popel. Několikrát se malovala v červené a kaštanové a rozjasnila její vlasy. Jedním slovem zabila co nejlépe mohla. Když jsem naposledy před dvěma lety zbarvila (bylo tam světlo-hnědé barvy, aby se vrátila moje přirozená barva), ale mistr zmíchal tón a obarvil ji čokoládou. Barva se samozřejmě ukázala jako dobrá, ale nyní zůstávají ty červené vlasy. Bylo osvětlené, ale jakmile jsem barvil vlasy v světlé blondýně.

Dívky, situace je taková - můj přirozený barva vlasů je tmavě blond, ale po mnoho let jsem byl malován černě. Na podzim jsem pereklinilo a odřízl mé dlouhé pásky a umyla jsem a stála jsem se "pšeničnou" barvou. Kořeny rostly, přechod není příliš dobrý a začal jsem si kartáčovat vlasy šamponem čokoládově zbarveným. Bylo to velmi přijatelné, ale ne dlouho. Tampónový šampon byl odmyt a na vlasu zůstával ošklivý červený nádech. Nyní, pod jasným jarním sluncem, jsem zjistila, že mám: 10 cm vlasů přírodní barvy u kořenů a všech ostatních.

Prosím pomozte děvčátkům, barví vlasům šamponem, barvou vlasů, blondýnkou, nezbavila se mě 2 měsíce a barva se stala strašně červená, obecně zářící jako měděná mísa, co můžete udělat, jak si ji můžete vypláchnout, kdo ví lid Prostředky (nikoliv odstraňovač Estelle)

co mi nakonec vyšlo. Sednya umyla konce vlasů a zbarvila šamponovým odstínem. Jen deset minut se bála, že vypadá jako oranžová))), ale mně se to líbilo))) Byla červená, červená. Vlasy jsou nejjemnější, třpytivé, je to škoda, že fotografie neprojde! viz:

Dívky, potřebují radu. Chci změnit barvu vlasů trochu (dobře, obecně, jako vždy, další dirk) na červenou. Ne když to nebylo namalováno, tak se okamžitě bojí malovat. Vím, že jsou tónované šampony, balzámy, filmy atd. Řekni mi, může se moje barva změnit na ten, který potřebuji? Foto pod kočkou.

Pravidelně dělám upozornění, pravidelně používám šampony z červených vlasů, ale konce vlasů dodávají červenou barvu. Velitel mi doporučil tuto barvu (fotka v komentářích, která se tímto způsobem nenahrává). Říkala, že můžete doma malovat "nic komplikovaného." Používal někdo to? Koupil jsem si, ale pro mě něco strašidelného.

Módní barva vlasů Má krásné vlasy sen každého dívky, protože vlasy jsou jednou z hlavních komponent ženského obrazu. Chcete-li vypadat módní a udělat příjemný dojem, musíte vybrat správnou barvu vlasů, módní účes nebo stylový účes. A co je nejdůležitější - by měla být módní barva vlasů! Určitá móda pro barvu vlasů existuje na stejné úrovni jako šaty, make-up, doplňky a účesy. Samozřejmě nelze vybírat jen jednu barvu, v níž by měly být přebudovány absolutně všechny ženy módy. To je důvod, proč stylisté nabízejí zástupce krásných.

K dnešnímu dni je velmi pestrý výběr barviv pro barvení vlasů. Samozřejmě chcete vybrat barvu, která způsobí minimální poškození vašich vlasů. Čtěte dál - jaký druh barvy si můžete vybrat? Barvivo na vlasy lze rozdělit do 3 skupin: NaturalChemicalPhysical

Pro Více Informací O Suché Vlasy