logo

Tónová šamponová barva palety barev

Dobře upravené, krásné vlasy jsou milovaným snem každé dívky. Někdy chci trochu vylepšit obraz a dát vlasům světlý stín. K tomu není nutné používat škodlivé barviva, stačí koupit Tonic vlasový šampon.

Vlastnosti použití šamponů na vlasy


Chcete-li zachovat krásnou barvu, tonikální šampon Tonic odstín barvy, který je různorodý, stačí použít pouze jednou týdně. Je třeba si uvědomit, že takový nástroj radikálně nezmění barvu vlasů, ale dá jen požadovaný odstín. Používá se, pokud chcete, aby vlasy byly světlejší nebo tmavší, přidávejte kůži ve formě popílku nebo zlatého odstínu, skryjte žlutost.

Tonic hair shampoo vlasový šampon má ve svém složení pečující složky, které zvyšují jeho přínos. Tónový nástroj není schopen poškodit, díky ní můžete změnit odstín vlasů, ale je třeba vzít v úvahu řadu funkcí jeho interakce s různými barvami kudrlin.

Barevný šampon Tonika má řadu vlastností v závislosti na počátečním odstínu vlasů.

Blonde - rozmarná a složitá barva. V takovém případě byste měli opatrně používat nástavec, protože hlavním problémem pro blondýnky je nežádoucí zožltnutí. Chcete-li odstranit tento efekt, můžete pro tento tonický šampon Tonic paletu odstínů, která je rozmanitá, by měla být složena z chrpy květů nebo purpurového pigmentu.

Tmavý odstín šamponu pro blondýnky bude jednoduše destruktivní - na vlasu se objeví zelená barva. Měli byste také přísně dodržovat pokyny uvedené na obalu. Ano, a majitelé barvy edému se doporučuje pečlivě aplikovat šampony tmavých barev.

Na světle hnědých vlasech, zejména v tmavém odstínu, nástroj nemá prakticky žádný zřetelný výsledek. Současně to může být nazýváno mínusem a plusem, protože ženy a brunetky s hnědými vlasy nemohou přežít, aby s takovým nástrojem zkazily svou přirozenou barvu.

Mohou bez strachu zakoupit šampon s tonikou s kávovou barvou, aby vlasům získal šafrán, jantar nebo zlatý odstín. Mohou také použít stínicí fialové a červené šampony. Podle samotných dívek se z těchto prostředků získávají vlasy krásu a jas.

Pro majitele ohnivých vlasů, barvení Tonic šampon dá růžovou, červenou, zlatou nebo měděnou barvu.

Pokud je nutné stínovat vlasy šedými vlasy, pak jsou pro tento účel určeny speciální nástroje s označením "pro šedé vlasy". Současně však neagresivní složení takových činidel zastínění, a to zřídka, nezakrývá šedé chloupky, ale naopak je činí ještě výraznějšími a jasnějšími.

Pravidla pro použití šamponů a tonických balzámů


Je mnohem snazší používat stínicí prostředky než barvy. Aby šampon Tonic Toning neochvělil pokožku na ruce a nehty, doporučujeme před zahájením procedury používat plastové rukavice. Doporučuje se, aby byl přípravek aplikován na mírně vlhké vlasy, přičemž zvláštní pozornost je věnována špičkám.

Doba trvání barvení závisí přímo na počáteční barvě vlasů: držte 5 minut lehkých, asi třicet minut červené a blond a asi jednu hodinu tmavé. Doba trvání kompozice závisí také na konečné barvě. Pokud se stín objevil velmi jasně, doporučuje se několikrát umýt vlasy běžným šamponem.

Je také nutné vzít v úvahu určité nuance na pokrytí hlavy:

 • kompozice se aplikuje na přírodní nebo barevné vlasy;
 • původní barvu vlasů;
 • stav vlasů;
 • tloušťky a hustoty chloupků.

Abyste mohli čas správně vypočítat, použijte Tonic toningový šampon poprvé, doporučuje se položit trochu peněz na samostatný pramen. Na základě výsledku, který získáte, můžete prodloužit nebo zkrátit dobu.

Při použití takového nástroje v budoucnu je třeba vždy vyhodnotit, kolik je barva vypláchnuta, a přizpůsobit dobu expozice samotným vlasům.

Jak zvolit barvu stínicí kosmetiky pro vaše vlasy?


Tónový tónovaný šampon, jehož paleta barev je poměrně rozsáhlá, je rozdělena do čtyř hlavních kategorií: čokoláda, červená, světlá a tmavá. K získání čistého a krásného odstínu na bělených vlasech se doporučuje použít fialový pigment, který odstraní žloutnutí. Pokud má však lék příliš mnoho, může se barva zeslabit.

Podle odborníků by Tonic šamponový odstín, jehož paleta barev je různorodá, by měla obsahovat výtažek z chrpy v jeho složení, což činí vlasy neuvěřitelně krásnou. A pokud použijete světlý odstín na blond barvu, získáte krásné slunné vlasy.

Silkost a nádherný lesk obdrží ti brunetky, kteří získají Tonicový šampon, který má barevnou paletu vhodnou pro tmavé vlasy. Přidat odstíny červené brunetky pomůže zastínit měď a Titian. Aby barva byla nasycená, doporučujeme nechat barvu delší.

Pokud chcete zdůraznit přirozené krásy a lesk vlasů, vyberte si zlaté odstíny. Současně udržet takový šampon k obnovení barvy vlasů by nemělo trvat déle než dvě nebo tři minuty.

Červené a oranžové upozornění budou vyhovovat dívkám bez ohledu na barvu pleti, ale budou vypadat zvláště chladné v chladné a růžové barvě. Pro olivové a tmavé barvy kůže je správný výrobek mnohem obtížnější.

Typy tonických šampónových barev


Paleta odstínového balzámového tonika je velmi velká. Je vhodný pro všechny přirozené barvy vlasů a zahrnuje množství odstínů:

 • paleta tmavých barev (tmavá blondýnka, skořice, čokoláda, divoká švestka, bordeaux, kubánská rhumba, černá, zralá třešeň, lilek);
 • pro majitele světlých vlasů (mléčná čokoláda, Smoky-pink, Fawn, Pink Pearl);
 • měděná a červená barevná paleta (indické léto, mahagon, červený jantar, zlatá ořech);
 • pro šedivé vlasy (Smoky Topaz, Nacre, Amethyst, Platinum Blonde), můžete také použít tyto odstíny k odstranění žluté vlasy na blond vlasy, a také k přidání doteku pramenů, které poskytují jasný odstín.

Jedním slovem je, že každá krása si bude moci zvolit perfektní odstín pro sebe, což jeho obraz bude vyzdvihnout i bez návštěvy kosmetických salonů.

Šampon Tonica - paleta, instrukce

Tonic šampon šampon recenze, paleta odstínů a jeho rozdíl od Tonic balzám.

Domácí kosmetická značka Společnost Slever, která vyrábí nejznámější tónovaný balzám na ruském trhu, uvolnila nový produkt stejné řady - Tonic tinting shampoo.

Složení šamponu Tonic:

Není pro někoho tajemství, že Tonic balzám nemá nejlepší recenze, protože vlasy silně suší. Tentokrát společnost Slever nabízí pro vlasy jemnější produkt, obohacený extraktem z pšeničných klíčků a aminokyselinami.

Není pro někoho tajemství, že Tonic balzám nemá nejlepší recenze, protože vlasy silně suší. Tentokrát společnost Slever nabízí pro vlasy jemnější produkt, obohacený extraktem z pšeničných klíčků a aminokyselinami. Ve složení skutečně vidíme oba tyto složky, ale aminokyseliny ve formě argininu a tyrosinu jsou téměř na posledním místě, což znamená, že jejich obsah je minimální a má sotva nějaký význam. Vzhledem k přítomnosti silikonu a glycerinu v přísadách se na povrchu vlasů vytváří film, díky němuž vypadá hladkost vlasů a dobrý lesk. Zjevně kvůli tomuto výsledku poskytl výrobce šampon vlastnosti laminace.

Tónovací šampon Tint - paleta odstínů:

Tonic šampon, 4.4 tón vášnivý Mocha

Tonic šampon, 5.4 Okouzlující čokoládový odstín

Tonic šampon, 5.45 Intenzivní odstín kaštanu

Tonic šampon, 5,35 odstín Měděný lesk

Tonic šampon, 6.43 odstín Pikantní skořice

Tonic šampon, 8.04 Jemný světlý blond odstín

Tonic šampon, 9.01 odstín platinové blond

Tonic šampon, 9.10 odstín Pearl blond

Tonic šampon, 9.12 odstín barvitý arktický

V pokynech uvnitř krabice naleznete další informace, které vám umožní vybrat ten správný odstín podle barvy vlasů:

Použití tonického šamponu Tonic:

Na rozdíl od některých tónovaných šamponů, které jsou předem promyty pravidelným šamponem, je tento nástroj opravdu čistícím produktem. Před použitím není nutné předem vyčistit vlasy jiným mycím prostředkem. Tonka se aplikuje na mokré a lisované vlasy (pokud nejsou vlasy stlačeny, barva se vyčerpá), rozděluje se po celé délce a pěny jako běžné šampony. Doporučuje se to vypláchnout během několika minut, v závislosti na tom, kolik nasycených odstínů chcete získat. Čas podle pokynů od 3 do 40 minut. Pokud zachováte maximální dobu, umístěte ji na plastovou krytku, aby barvicí kompozice aplikovaná na vlasy nezůstala.

Aby výsledek barvení nebylo překvapením, zvláště u porézních a bělených vlasů, proveďte předběžné testování výrobku na samostatném pramenu.

Po barvení umyjte šampon vodou a v případě potřeby, pokud máte pocit, že vlasy nejsou dostatečně hladké, aplikujte kondicionér.

Šampon má velmi dobré tonizační vlastnosti, poskytuje odstín jak na blond, tak na gaštanových vlasech. Barevný pigment z vlasů se postupně vymyje a několik výplachů.

Pokud jde o porovnání vzhledu vlasů po šamponu a stejnojmenného balzamu, lze vyvodit následující závěry: po šamponech se vlasy nestará tak silně, intenzita barvy je však mnohem nižší, což je typické pro tónované výrobky ve formě šamponu.

Navzdory skutečnosti, že na internetu můžete po použití tohoto produktu vidět spoustu fotek, neexistuje záruka, že na vašich vlasech získáte podobný odstín. Záleží na poréznosti a původní barvě vlasů, stejně jako na čase barvení a koncentraci šampónu.

Tonic Shading Balm: kompozice, paleta, fotografie na vlasy. Pokyny, jak postupovat

Vzhledem k obrovskému výběru palety barev, dostupnosti a efektivnosti je balzámový tónový balzám velmi oblíbený u žen. Použití balzám vám umožní odvážně provádět experimenty s vaším vzhledem, úplně změnit barvu vlasů nebo aktualizovat obraz pomocí krásných a rozmanitých odstínů.

Tonizační balzám Tonica má mnoho odstínů a barev.

Tento kosmetický přípravek má významné výhody oproti barvivům na vlasy a barvivovým šamponům.

Na co se používají tóny barvy?

Abychom vytvořili nový obraz v moderní kosmetologii, použijeme mnoho různých prostředků. Barevný odstín je považován za nejbezpečnější barvivo na vlasy, protože neobsahuje amoniak. Barvicí pigment pokrývající povrch vlasů zabraňuje jejich poškození.

Toto jemné zabarvení pomáhá "uzavírat" vlasy před negativními účinky ultrafialového záření a zabraňuje vyblednutí barvy. Profesionálové doporučují použití balzámu, i když se vlasy staly bez života. Přírodní složky balzámu mají příznivý účinek na vlasy a přinášejí jim lesk a měkkost.

Výhody

Složení Tonic tonic balm Rocolor nevyvolává žádné obavy. Obvykle jsou všechny složky v něm rozděleny na přírodní, které mají pozitivní účinek na vlasy a chemické látky. Počet chemických komponent je minimalizován.

Z přirozeného chtějí zvýraznit:

 • Včelí vosk - určený k vytvoření neviditelného filmu na vlasy. Rozdělené hrany jsou zarovnány, vlasy jsou hladké. Díky tomu se barvivo stává rovnoměrnější.
 • Esenciální olej z lněného semínka - pomáhá při výživě a hydrataci, přispívá k vizuálnímu zvýšení objemu a vlasům je měkký.
 • Cetearický alkohol (ceteatylalkohol) je bylinná složka, která poskytuje jemnost a zvlhčuje vlasy.
 • Kyselina citronová - pomáhá dodat barvě jasu. Je zvláště důležité pro světlé barvy.
 • Vitamíny skupiny F - přispívají k udržení vlhkosti ve vlasech.

Počet chemikálií v kompozici je minimalizován. Pokud se podíváte na jednotlivé komponenty podrobně, můžete si vybrat některé.

Konkrétně:

 • Emulgátory - používané hlavně pro míchání všech složek balzámu.
 • Laurylsulfát sodný je syntetická chemická složka. Používá se téměř v každé kosmetologii. Sulfáty dokonale čistí, odstraňují nečistoty na vlasy a zabraňují vzniku tuku.
 • Propylenglykol - pomáhá dodat jemnost. Vlasy se stanou poslušnými a lepšími hřebeny.
 • Konzervační prostředky - zabraňují růstu škodlivých bakterií a zachovávají všechny užitečné vlastnosti jednotlivých složek.
 • Odorant - používá se pro příjemnou vůni.

Nepochybnými výhodami tonického balzámu Tonic od společnosti Rocolor jsou:

 • nízké náklady;
 • snadné použití; barva se snadno aplikuje;
 • rychle se umyje při neúspěšném zbarvení;
 • široká škála odstínů pro majitele jakéhokoliv typu a tónu vlasů;
 • amoniak chybí;
 • vlasy nevyžadují odbornou péči;
 • barevný pigment nemá negativní vliv na vlasy.

Takto nátěr pro Rocolor pomáhá nejen získávat nový obraz, ale také léčí vlasy.

Možné nevýhody použití balzámu odstínů

Přestože balík Tonik má mnoho výhod, je stále nemožné ignorovat nevýhody, které mohou ovlivnit výběr tohoto nástroje pro barvení.

Konkrétně:

 • s velmi častým užíváním balzám, vlasy se vysuší;
 • nezbarví přes šedé vlasy;
 • barva je špatně umyta oblečením a nábytkem;
 • pro nejlepší efekt, musíte neustále tónovat vlasy;
 • v případě tónování vlasů, které dříve "posunuly" chemické permutované nebo byly zabarveny, výsledek nemusí odpovídat očekáváním;
 • možných alergických reakcí. Proto je doporučeno před použitím použít malé množství balzám na paží a držet několik minut. Pokud se vyvine kožní vyrážka, nepoužívejte balzám.

Abyste získali dobrý výsledek, je důležité zvolit správný tón a množství balzám pro aplikaci. Podrobný popis akcí spojených s nástrojem.

Paleta Tonic od Rocoloru

Paleta Tonic tints balzam je velmi různorodá v odstínech, takže každá žena bude moci vybrat požadovaný tón a aktualizovat obraz. Můžete použít nejen plné zbarvení, ale také barvení nebo ombr.

Tonic Colour Balm: paleta barev.

Barevné odstíny jsou rozděleny do skupin. Každá skupina má číslo a používá se pro konkrétní barvu typu srsti. Skupiny začínají číslem 9 a končí číslem 4.

 • Platina Blonde - 9,1;
 • Smoky Topaz - 9,10;
 • Matka Pearl - 9,02;
 • Amethyst - 9,01;
 • Pink Pearl - 9,05;
 • Bledě žlutá - 9,03;
 • Ash blond - 9.21;
 • Studená vanilka - 9.12;
 • Creme brulee - 9,23;
 • Smoky Pink - 8,53;
 • Pearl Ash - 8,10;
 • Grafit - 7.1;
 • Mléčná čokoláda - 7,3;
 • Zlatá matice - 7,35;
 • Světlá blond - 6,0;
 • Skořice - 6,5;
 • Redwood - 6,54;
 • Indické léto - 6,65;
 • Cappuccino - 6,03;
 • Horká čokoláda - 3,01;
 • Express 1.03
 • Blonde - 5.0;

· Červený jantar - 5,35;

· Kubánská rumba - 5,4;

 • Čokoláda - 4,0;
 • Iris - 4,25;
 • Bordeaux - 4.6

Tónovací balzámový balzám, jehož paleta nyní obsahuje barevnou stupnici s biolaminací.

Odstíny s biolaminací jsou různé, berou se v úvahu názory obou dívek, které milují přirozené barvy, a ty, které mají rádi experimenty. U druhého z nich byl na paletu přidán nový odstín - "Červená barva" - 6,45. V tabulce jsou biolaminační odstíny označeny tučně.

Balzám s účinkem biolaminace podporuje tvorbu ochranného filmu. Pokrývá vlasy a vyrovnává všechny váhy. Vlasy jsou lesklé a hladké. Venku se zdá, že jsou mnohem objemnější a snadněji se hřebeny. Díky ochrannému filmu se barva nepožívá delší dobu.

Správná volba stínu

Výrobci balicího oleje z navrhované palety doporučují volbu odstínu, který bude nejblíže "nativní" barvě. Při použití barvy by se barva měla lišit o více než 3 tóny. Brown-vlasy žádoucí používat přirozené tóny. Dávají kudrlinky krásný a dobře upravený vzhled.

Ve výběru barvy se jedná o čísla:

U tmavovlasých čokoládových a kávových odstínů budou důležité černé a fialové barvy. Budou přidávat krásný lesk na vlasy a barva bude zvýrazňovat příznivě. Pro svůdné světlo vhodné barvy. V paletě barev se jedná např. O perleť.

Blondýnky jsou lépe využívat studené tóny, například:

Díky těmto barvám je snadné se zbavit nepříjemné zářivosti a přirozené vlasy. Při použití balzám na šedé vlasy je možné dosáhnout krásného a bohatého tónu.

Je-li obtížné rozhodnout o výběru odstínu, můžete se zaměřit na barevné schéma balení balzámu. Je jiná. A to není jen nehoda, barva obalu ukazuje, jaký druh vlasů bude vyhovovat tomuto nebo tomu stínu.

Konkrétně:

 • Modré barvy balení - odstíny jsou aplikovány na absolutně šedé vlasy nebo pro účely likvidace žluté barvy.
 • Zelená barva - odstíny jsou určeny pro brunety, hnědé vlasy a hnědé vlasy.
 • Stříbrné - chladné odstíny. Vhodné pouze pro blondýny.

Pro krásný odstín je také důležité zastavit hennu za několik měsíců před použitím balzám. Po chemickém nebo objasnění by měla trvat nejméně 2 týdny. Dodržování těchto pravidel je nezbytné pro jednotné zabarvení a odstranění neočekávaných výsledků.

Pokud existují pochybnosti o tom, jak získat správný účinek z použití balzámu, můžete se pokusit provést neúplné zbarvení. To je namalovat prameny, které jsou nejméně patrné. Pokud se vám líbí výsledek, pokračujte v aplikaci.

Pravidla barvení

Pro rovnoměrné a krásné barvení byste měli pamatovat na následující doporučení pro použití balzámu Tonic tint.

Pravidla při uplatňování:

 1. Před aplikací barviva je nutné umýt vlasy a osušit je ručníkem, aby vaše vlasy zůstaly vlhké.
 2. Aby nedošlo k znečištění tekutými barvami, měly by být otevřené části obličeje a krku rozmazané hustou smetanou a ramena by měla být pokryta zvláštním "pláštěm", doma to může být zbytečné oblečení. Je lepší nosit jednorázové rukavice. Koupelna musí být také chráněna. Za tímto účelem naplňte dno vodou a nalijte 25 ml bělicího prostředku. Pokud se barva dostala na koupelnu nebo na dlažbu, musíte ji umyt čističem toalet a vanou obsahujícím chlór.
 3. Nátěr se nanáší z opěry na chrámy, pak se přední část hlavy a okraje natíží. Pro barvení musíte použít buď hřeben, který má časté zuby, nebo speciální kartáč. Tím se rovnoměrně rozdělí barvivo a nedovolí tekutině uniknout na obličej. Výsledek barvení bude záviset na správném použití tonizačního balzámu. Důležité je také zvolit správné množství barviva. Před použitím balzám je nutné přečíst si pokyny;
 4. Doba, která musí být udržována pro barvení, závisí na barevné saturaci na konci. Pokud chcete dosáhnout mírného účinku tonizace, stačí 5 minut. Tmavovlasé dívky nebo získat bohatou barvu po dobu 10-15 minut;
 5. Abyste získali závěrečný odstín světlejší než ten, který je uveden na obalu, před zahájením barvení musí být zředěn vodou nebo kondicionérem. Tato rada je vhodná pouze pro re-barvení stejným balzámem. V opačném případě hrozí riziko nesprávné barvy.
 6. Je třeba omýt barvu bez šamponu, dokud voda úplně nezbarví. Poté můžete aplikovat kondicionér nebo opláchnout vlasy vodou s použitím heřmánkového čaje nebo citronové šťávy. Takové oplachování pomůže vyřešit výsledek a přispěje k okamžitému projevu odstínu.

Tonic - cenově dostupný a účinný balzám na tónování, paletu barev a konečný výsledek zbarvení jistě osloví milovníky experimentů. Nejdůležitější je vybrat si odstín a postupujte podle pokynů pro aplikaci.

Doporučení pro blond vlasy

Abyste nezískali účinek nepříjemné žlutosti při barvení nebo se ho zbavíte, musíte použít Tonic balzám s chladnými odstíny.

Konkrétně:

Ametyst se používá hlavně k malování nad šedou barvou, ale může také odstranit zrzka, která nenávidí blondýnky. Zpočátku se hlava musí umýt a použít masku na vlasy. Další - opláchněte balzámem.

Abyste to udělali, musíte je ředit vodou v poměru 1 kapka balzámu k malé pánvi s vodou a opláchnout hlavou tímto roztokem. Po opláchnutí můžete použít kondicionér na vlasy.

Princip aplikace Tonic 8.10 a 9.10 je stejný. Nejdůležitější věcí není přidat do mycího prostředku (šampon) kosmetické barvivo a nechat jej bez omývání po dobu delší než 7 minut, jinak se kudrlinky stávají fialovou.

Jak se má balzám umyt, když se nepodařilo zbarvení

Pokud by nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku z barvení a výsledná barva je kategoricky nepřátelská, můžete se obrátit na speciální nástroj Rocolor - Retonika. Jedinou věcí je vrátit vlasy na svůj původní vzhled jen okamžitě po obdržení nežádoucí barvy.

Pokud uplyne několik dní od použití balzámu, Retonika se s úkolem nebude vyrovnávat.

Doma se můžete vrátit k barvě vlasů několika způsoby:

 1. Umyjte si vlasy šamponem, je lepší použít šampon pro mastné vlasy nebo šampon proti lupům. Po - je nutné dát masku na vlasy.
 2. Použijte masku kefír nebo jogurtu. Pro tento kefír, alespoň 3,5% tuku, musíte si dát vlasy, pokrýt hlavu celofánem a nahoře - ručníkem. Po 1,5-2 hodinách opláchněte šamponem.
 3. Můžete použít zeleninu, lopuch, lněný olej. Musí se aplikovat na vlasy, pak také uzavřít celofán a ručník. Oplachujte šamponem pro mastné vlasy po 1-2 hodinách.
 4. Vytvořte masku s citrónem medu. Potřeba míchat 2 polévkové lžíce. l medem s citrónovou šťávou, polovina bude dost, a dát do vodní lázně. Jakmile se med stává tekutým, rozšiřte vlasy, držte 10 minut a omyjte šamponem;
 5. Maska z bezbarvé henny vám pomůže. Pro jeho přípravu je nutné míchat hennu, kefír s vysokým podílem tuku a 2 žloutky. Vytvořte masku a počkejte 1 hodinu. Pak opláchněte šamponem.

Tonic - univerzální odstín nádechu, jehož paleta barev je velmi různorodá, lze nahradit jiným odstínem s neúspěšným zabarvením. Tato možnost je optimální pro odvážné experimentátory.

Jak dlouho drží barvu

V průměru se barva odbarvovací tonizující balzám udržuje na vlasu 1-2 měsíce. Intenzita a doba trvání barvy závisí převážně na mytí hlavy. Čím častěji žena umyje hlavu, tím rychleji ztrácí barvu. Při každodenním šamponování bude doba uchování barvy 1-2 týdny.

Intenzita a intenzita barvy budou z velké části určeny podle toho, jak bude péče o vlasy pokračovat.

Frekvence použití

Časté používání Tonic balzám nepoškozuje vlasy, což je jejich hlavní a hlavní výhodou. Použití konvenčního barviva na vlasy naznačuje, že opakovaná aplikace barvicího prostředku může být za několik měsíců. V případě balzámu - 2-4 týdny.

Vzhledem k tomu, že směs neobsahuje NH3 (amoniak), Tonic přispívá ke vzniku zdravé záře kudrlin.

Správná péče o barvené vlasy

Doporučení pro péči o prameny po barvení s odstínem balzámu jsou málo, protože samotná kosmetika vyživuje vlasy a neruší jejich strukturu. Správná péče je potřebná pro delší uchování barvy.

Proto, bezprostředně po barvení, aby výsledek opravil, doporučujeme aplikovat balzámový oplach. Při mytí vlasů je lepší nechat běžný šampon s vysokým obsahem alkálií nebo pro mastné vlasy. Přispívají k rychlému mytí barvy.

Doporučujeme nepoužívat masky obsahující oleje. Rovněž korodují barevný pigment.

Profesionálové v oblasti barvení doporučují aplikaci tónované kosmetiky pro změnu obrazu. Používání balzámu příznivě ovlivňuje strukturu vlasů a účinek jeho správného použití je ekvivalentní procedurám salonu. Speciální masky jsou také užitečné.

Abyste získali krásné vlasy po tonikovém tonizujícím balzám, je důležité nejen rozhodnout se o barvě a aplikovat lék správně, ale také zajistit správnou péči, protože při neustálém zbarvení barvy z palety dokonce neškodného balzámu tónových vlasů mohou být tyto péče stále oslabeny.

Video o tom, jak správně používat balzám Tonic tint

Malování tónovým odstínem balzámu:

Odstraníme žluté vlasy s Toniki:

Tonic Tint Shampoo: Barvy, návod k použití

Jemný účinek tónovacích činidel z hlediska účinnosti je srovnatelný s konvenčním barvením. V tomto případě nejsou kudrlinky ovlivněny agresivními chemikáliemi, jako je čpavek a peroxid vodíku. Tónování šamponů na trvanlivost závisí přímo na značce a správném použití. Vlastnosti složení a pokynů pro použití šampónu "Tonika" jsou uvedeny v našem článku. Široká paleta atraktivních odstínů vás ještě více nakloní ve prospěch takové volby.

Popis

Značka "Tonika" je již dlouho druhem loga tón. To se objevilo poměrně dávno a stalo se jedním z prvních zástupců dostupných vlasových tonerů na domácím trhu. Použití tohoto šamponu je také spojeno s určitou složitostí, protože není tak snadné zvolit "svůj vlastní" odstín. Chcete-li to provést, můžete kontaktovat profesionálního stylistu nebo použít tipy našeho článku. Měli byste také zvážit originální barvu vlasů, aby nedošlo k nepříjemným překvapením.

Jak zvolit vhodný odstín barvy:

 • Bude to nejsnadněji barvit přirozené blond vlasy nebo bělené prameny.
 • Stín můžete měnit v rozmezí 2 - 3 tónů, jinak může být výsledek nepředvídatelný.
 • Po bělení s obyčejnou barvou nebo permem se nedoporučuje používat tonikum po dobu dvou týdnů.
 • Tmavé barvy na přirozeném blond vlasu poskytnou neočekávaný efekt, až do notoricky známého zeleného odstínu.
 • Blond a v jeho blízkosti se mohou barvy zbavit rudých vlasů díky nátěru s purpurovým pigmentem.
 • Na tmavých vlasech můžete použít téměř celou řadu barev, kromě série "blond".
 • Zajímavý efekt se dosáhne při použití šamponu na stínovaném šampónu a barevných vlasech.
 • Pro šedé vlasy se používají výrobky s příslušným označením.
 • V období hormonálních změn může mít použití šampónu zbarvení neočekávaný účinek.
 • Chcete-li zlepšit přirozené barvy, doporučujeme nástroj, stejně jako šampon Estel ель, aby neudržel více než pět minut.

Díky tonikovému šampónu "Tonika" můžete zlepšit barvu vlasů po barvení. Chcete-li to udělat, stačí zvolit barvu, která se blíží rozteči a použijete šampon pro přidání bohatství a lesku.

Paleta barev

Barevná škála tonika šampónu "Tonica", stejně jako paleta odstínového balzamu Belita Color Lux, je poměrně široká, takže zde naleznete nejatraktivnější barvu. Různé odstíny lze rozdělit do čtyř kategorií. Blondýnky budou mít zájem o možnost použití šamponů série Blond. Chcete-li se zbavit žloutky nesnášejících mnoha blonďat, stačí zvolit v kompozici odstín s purpurovým pigmentem.

Jasná paleta tonických šampónů:

 • Platinová blondýna.
 • Ash blond.
 • Kouřová růžová.
 • Pearl - ashen.
 • Světle hnědé.
 • Skořice
 • Grafit
 • Pearl
 • Fawn
 • Pink perla.
 • A dokonce fialový šampon.

Tmavovlasé krásy jsou vhodnější pro další řadu barev, včetně tmavých odstínů. Chcete-li dodat bohatou barvu, stačí na krátkou dobu použít vhodný příležitostný pigment. Barva se dlouho neumyje a zanechává jen přirozené barvy vlasů.

Tmavá paleta šampónů Tonika:

 • Černá
 • Tmavě hnědá.
 • Divoká švestka.
 • Zralá třešeň
 • Lilek.
 • Iris.

Thiocyanová barva vlasů - hodně málo krás. Zároveň ohnivá hříva přitahuje pozornost a cítí se zvláštní. Chcete-li zastřít přirozené zrzavé vlasy, stačí použít vhodný šampon nebo s pomocí Estelleho barevného balzámu.

Paleta červených a zlatých odstínů:

 • Červený jantar.
 • Zlatá matice.
 • Bordeaux
 • Iris.
 • Kubánská rumba.
 • Mahagon.
 • Redwood
 • Indické léto.

Hnědé ženy a brunety také nezapomínají na atraktivní a neuvěřitelně módní škálu čokoládových odstínů. Takové barvy jsou nyní v trendech, protože přirozenost tohoto stylu je těžké ignorovat. Vhodný sortiment tonických šampónů "Tonika" jsou zastoupeny následujícími barvami.

Čokoládová řada tonických odstínů:

 • Čokoláda
 • Mléčná čokoláda.
 • Horká čokoláda.

Pro šedé vlasy je také speciální řada atraktivních odstínů. To znamená, že můžete použít nástroj jako šampon pro šedé vlasy.

Paleta odstínů pro šedé vlasy:

 • Pearl
 • Smoky Topaz.
 • Platinová blondýna.
 • Ametyst.

Každý z výše uvedených odstínů je krásný svým způsobem, takže volba není snadná. Hlavní výhoda těchto prostředků je však považována za krátkodobý efekt, takže existuje mnoho příležitostí pro nerozpoznatelnou transformaci. Abyste se vyhnuli zbytečným starostem, je lepší nejprve si přečíst návod k použití, jehož hlavní body jsou uvedeny později v našem článku.

Je možné se dozvědět více o dětském šamponu a charakteristikách jeho použití, je to možné z tohoto článku.

Jaké jsou recenze ohledně prostředků na koupání a šampon Sanosan, které jsou podrobně popsány v tomto článku.

Jaký šampon proti lupům v lékárně je nejlepší, najdete zde: https://soinpeau.ru/volosy/shampun/protiv-perxoti-v-apteke.html

Jaký typ šamponu pro vypadávání vlasů se nejlépe používá, pomůže porozumět informacím z tohoto článku.

Návod k použití

Používejte stínicí šampony mnohem jednodušší než běžné barvivo na vlasy. Nástroj se nijak nerozlišuje tak ostrým a chemickým zápachem, ale tady je lepší chránit kůži vašich rukou ochrannými rukavicemi. Doba expozice je zvolena individuálně.

U lehkých pramenů to obvykle trvá od 5 do 15 minut, ale pro barvení tmavých vlasů musíte produkt nechat alespoň půl hodiny. Pro dosažení optimálních výsledků můžete trochu "cvičit" na samostatném vlákně vlasů a poté aplikovat agent po celé délce.

Na video-tonikovém šampónu Tonic:

Korekce barev může být provedena také pomocí šamponu Tonic. Pokynem v tomto případě bude osobní zkušenost a možnost malování kudrlin v požadované barvě opětovným použitím.

Nezapomeňte, že nástroj by měl být aplikován na mírně vlhké vlasy, rovnoměrně rozložené po celé délce. S dobrým sušením působí "Tonika" také funkci šamponu, proto je nutné produkt vyprázdnit z vlasů pouze vodou.

Šampon "Tonika" se již dlouho stavěl jako vynikající nástroj pro dočasnou pigmentaci pramenů. V popularitě ve srovnání pouze s vlasy tonikum L'Oreal. Po použití se jasnost barvy zachovává až po dobu jednoho měsíce, bez vážných interferencí a vytrvalosti. Díky takovým tonikům můžete barvu měnit ve dvou až třech tónech bez použití dalšího bělení. Pravidla a doporučení týkající se použití šampónu "Tonika" jsou uvedeny v našem článku, stejně jako paleta tónů.

Můžete se dozvědět více o šampónu Vichy pro mastné vlasy a pochopit jeho použití, můžete z tohoto článku.

Také by vás mohlo zajímat hodnocení šamponu pro barevné vlasy.

Ale jaké šampony pro hodnocení vypadávání vlasů v současné době existuje, je podrobně popsáno v článku.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o nejlepších profesionálních šamponech na vlasy ao tom, jaký je jejich hodnocení, přečtěte si informace z tohoto článku.

Jaký je složení šamponového výkonu pro lidi, které jsou v současnosti používány, podrobně popsané v tomto článku.

Recenze

 • Natalya: "Už dlouho používám šampon Tonika, během této doby se mi podařilo vyřešit mnoho odstínů, ale výsledek nebyl vždy dobrý. Nyní používám vlasový toner, abych zdůraznil pruhované prameny. Na mých vlasech to trvá poměrně dlouho, přinejmenším to není tak škodlivé jako obyčejná malba, a pokud se něco nelíbí, je vždycky možnost vypláchnout vše bez zbytku. "
 • Marina: "Po vzhledu prvních šedých vlasů muselo být naléhavě řešeno něco. Nechci používat běžné barvy, zejména proto, že mé vlasy jsou velmi dlouhé, náklady budou prostě velmi těžké. Dobrou alternativou bylo použití tónovaného šamponu "Tonic". V ceně je to poměrně levné a barevné. Vybírám si barvu, která nejlépe odpovídá mému přírodnímu a nikdo by nepočítal, že je to pigment. "
 • Julia: "Dlouho jsem leskla svou přirozenou světle hnědou barvu se silnými chemikáliemi. Jako výsledek, ona dostala "mrtvé" prameny matné barvy. Výstupem bylo použití tónovaného šamponu. Po mnoha úvahách se Tonika zastavila, protože tento výrobek dlouho prodal. Prodejce-konzultant v obchodě pomohl najít správný odstín a použití nepůsobilo žádné potíže. Také považuji za velkou výhodu, že mohu trochu "vyschnout" mé tukové prameny. Efekt je stejný jako po laku, ale bez nepříjemných důsledků. Používám světlehnědý rozsah, co nejblíže mojí rodné barvě. "

Také by se vám mohlo líbit Estelova barva.

Šampon Tonica Tint - bezpečné barvení, jemná péče

Šampon Tonica je dlouho nahrazen škodlivým barvivem na vlasy. S ním můžete dát kudrlinky živé a dynamické barvy, aniž byste se obávali poškodit jejich zdraví. Úžasná paleta a různé barvy vám umožňují vytvářet jedinečné obrazy, které se čas od času objevují v novém světle. Složení produktu neobsahuje agresivní chemické složky, takže barvení je naprosto bezpečné. Extrakty a výtažky rostlin jemně pečují o prameny, obnovují jejich strukturu a přidávají hedvábnost. Seznamte se s oblíbeným šamponem blíž.

Tónový šampon odstínu: dokázaná účinnost

Tónování šampon z dobrého důvodu má toto jméno. Jeho použití umožňuje zvýraznit barvu pramenů a zároveň zajistit kvalitní péči o vlasy. K dosažení terapeutického účinku stačí produkt používat jednou týdně. V krátké době si nejen všimnete přeměny barvy pramenů, ale také překvapí kvalitativní účinek kosmetiky na zdraví vašich vlasů.

Šampon Tonica odstín nabízí široký výběr barev, které mohou být barvené kudrlinky - tmavé, světlé, červené. Konečný výsledek závisí na původním odstínu a době zbarvení pigmentu:

 • 5 minut - výrazné oživení tónu, kudrlinky získávají vyzývavý lesk, struktura se stává měkčí a hedvábnější;
 • 10 minut - mírná změna barvy, prameny změní barvu na několik tónů, stane se učenějším při česání a vytváření stylingu;
 • 30 minut - výrazná změna barvy, kontrastu, intenzivní odstín, přírodní přísady vyživují prameny, stimulují růst, přispívají ke zesílení struktury.

Opravit výsledek po dlouhou dobu pomůže balzám stejné značky. Zabraňuje vymývání odstínu, má prodloužený účinek. Alternativou je domácí maska ​​vody a limetkové šťávy.

Fakt: Palety šampónů tónového odstínu mohou být smíchány dohromady. Takto dosáhnete inovativních nových barev a uděláte svůj účes jedinečný.

Tonic šampon - proč je lepší než barva?

Tonic šampon tonikové recenze mají extrémně pozitivní průběh díky mnoha výhodám oproti barvě:

 1. bezpečnost pro kadeře a kůži;
 2. schopnost rychle a efektivně měnit paletové prameny;
 3. samo-eliminaci barvy po 8-12 šamponování bez zbytků zbarveného plaku;
 4. dostupné ceny ve srovnání s vrstevníky. Náklady na šampon jsou výrazně nižší než cena barviva na vlasy. To umožňuje nejen zachování zdraví kudrlin, ale i zacházení s postupy péče;
 5. nepřítomnost jakýchkoli důsledků - použití Tonics nepovede ke vzniku suchosti a křehkosti, naopak, vlasy budou naplněny silou a leskem;
 6. příležitost experimentovat a měnit vzhled tak často, jak se vám líbí.

Tonizující šampon - jak je to bezpečné?

Tonic šampon je nejvíce jemný způsob, jak změnit barvu vlasů. Je založen na kombinaci aminokyselin a extraktu z pšeničných klíčků. Jeho použití zajišťuje rychlou regeneraci struktury pramene a poskytuje bezvadnou hedvábnost.

Produkt má pozitivní vliv na vodní a lipidovou rovnováhu a vytváří tak efekt laminace pramenů. Neobsahuje agresivní chemikálie, které jsou nedílnou součástí barviva na vlasy. Proto při použití šamponu kudrlinky nejsou zraněny, ale spíše posíleny.

Paleta odstínů

Než si koupíte určitou řadu, doporučuje se pečlivě uvažovat o barvě a dokonce je možné číst recenze šamponů Tonic Tint. Můžete také důvěřovat názoru odborníků, kteří jsou založeni na dlouholetých zkušenostech a vědět, která paleta bude vypadat dobře na těchto nebo jiných kudrlinkách.

Blondýnky jsou velmi šťastné, protože jejich vlasy jsou lepší než ostatní jsou náchylné k zbarvení. A proto bude každý tón vypadat jasně a výrazně. To platí zejména pro kontrastní odstíny.

Doporučuje se vyhnout se tmavým paletám, které trvale zabraňují přirozené barvě a pomalu se vymyjí. Paleta Tonica nabízí ženám 10 různých odstínů.

Použití nástroje pomáhá řešit běžný problém žlutosti. Jakýkoli odstín Tonic odstraňuje nežádoucí účinek, což dává kadeřím perfektní platinový záblesk.

Tip: Pokud jste zvolili špatnou barvu a výsledek se vám nelíbí, můžete použít speciální novinku - Retonika. Tento produkt pro péči o vlasy, který rychle obnoví původní barvu. Chcete-li se zbavit účinků barvení s ním může být jen několik aplikací.

Redhead dívky se mohou rozmazlovat zajímavými odstíny skořice, růžových perel, červeného jantaru, kubánské rumby. Šampon dává zvláštní kouzlo a kouzlo. Kudrlinky třpytí jemným odstínem, získávají požadovanou silkost.

Paleta odstínů pro ženy s hnědými vlasy představuje 10 barev. Nejoblíbenější jsou kontrastní modely: tmavé hrozny, švestka, malachit. Řada Tonic má několik stupňů, které jsou určeny pro různé odstíny přírodních vlasů:

 • blond - popelavý, kouřový, topaz, ametyst, plavá;
 • pro světle hnědý - zlatý ořech, grafit, mahagon, skořice, fialová;
 • pro ženy s hnědými vlasy - mocha, jantar, duhovka, bordeaux, lilek, třešeň.

Použijte produktovou nádobu a maskujte šedé vlasy. Za tímto účelem výrobce navrhuje věnovat pozornost modelu "Amethyst", "Topaz" a "Pearl". Barvicí pigment dává šedé zámky požadovaný odstín, nevytváří kontrast mezi prameny kořenů a vlasy po celé délce.

Není to tak dávno, fotografická šamponová barva Tonic tónovala nové modely s účinkem laminace. Jsou prezentovány v následujících barvách: cappuccino, kaštan, vanilka, zázvor, hořká čokoláda.

O výhodách výrobků Tonic

Hlavní výhodou nástroje je jeho dostupnost s maximální kvalitou a efektivitou. Tint šampon Tonic recenze potvrzují, že můžete koupit tonik pro poměrně skromné ​​množství 80-100 rublů. V tomto případě se šampon nachází na regálech všech obchodů a kosmetických obchodů.

 1. obrovská paleta;
 2. schopnost rychle se zbavit nepříjemného stínu tím, že umyjete hlavu;
 3. hojivé vlastnosti šamponu;
 4. bezpečné složení;
 5. pohodlná forma uvolnění - láhev o objemu 150 ml umožňuje použít potřebné množství šamponu pro konkrétní délku vlasů. Podobné prostředky často vytvářejí výrobek v nepohodlných sáčcích, z nichž jedno balení nestačí, a použití dvou sáčků vede k tvorbě zbytků a vyhazování přebytečného šamponu;
 6. dlouhá životnost - je možné uložit odstín balzámu déle než běžné barvy. Můžete občas používat Tonics bez obav, že se produkt stane nepoužitelným;
 7. tónování činidla ovlivňuje pouze vnější plášť vlasů, aniž by to ovlivnilo strukturu;
 8. Před opětovným použitím šamponu nemusíte čekat určitou dobu. Bezpečnost výrobku způsobuje jeho pravidelné používání.

Existují nějaké nevýhody?

Výsledek použití přípravku je působivý, o čemž svědčí foto šampon Tonic shading. Nástroj však není univerzální a má několik drobných nedostatků. Především se týká konzistence šamponu. Je to docela tekutý, takže když je aplikován, šampon se může rozšířit na pokožku hlavy a tvář.

Chcete-li tuto vadu odstranit, můžete použít běžný olej. Měla by vymezit obrys vlasce. Na ochranu oděvu a rukou je třeba nosit ručníky a rukavice.

Produkt je také známý z dlouhodobého hlediska, i když je to spíše jeho důstojnost než nevýhoda. Jen si pomyslete, můžete obrázek změnit každý několik týdnů. Dnes jste zdrženliví a zdokonalovaní, za pár týdnů je můžete překvapit ostatními uvolněně a odvážně.

Doporučení: nedoporučuje se používat tonikum na kadeře, které v poslední době "přežily" perm nebo barvivo. Šampon může dát nepředvídatelné výsledky.

Jak používat tonikum - postupujte podle pokynů

Podrobná sekvence akcí pro aplikaci tonicu je uvedena v manuálu k produktu. Doporučuje se, abyste si je pečlivě přečetli a výsledek barvení bude plně odpovídat barvě na obalu. Pravidla použití:

 • připravte nádobu na šampon, nalijte do ní potřebné množství tonikátu a zředěte vodou (doporučené poměry jsou uvedeny v návodu);
 • namazáme pokožku okolo vlasové linie s olejem nebo hustou krémovou konzistencí, pokryjeme rameny ručníkem;
 • moje kadeře a přinést téměř suché podmínky;
 • dáváme zředěný šampón na kadeře, doporučujeme začít od zadní části hlavy a poté se přesune na oddělovací a čelní plochu;
 • pro rovnoměrnější povlak můžete použít kartáč na barvivo nebo hřeben se vzácnými zuby;
 • délka čekací doby závisí na odstínu, na který se zaměřujete. Průměrná doba trvání je 15-20 minut;
 • omyjte tonikum teplou vodou, zopakujte postup, dokud voda není křišťálově čistá, aniž by stopy nátěru.

Používáte-li k rozdělování pigmentu dodatečné předměty (kartáče, hřebeny), vyvarujte se kovových výrobků. V opačném případě dochází k oxidaci a výsledek barvy se bude lišit od výsledku na obalu.

To je důležité: Před malováním celé hlavy byste měli provést test na jednom z pramenů. Takže v praxi uvidíte, jak se bude stín na vašich kadeřích, protože barva palety závisí na struktuře, tloušťce a tloušťce vlasů. Kromě toho můžete zjistit případné alergické reakce.

Jak umyt šampon?

Tonic šampon není dlouhotrvající a je vyprázdněn několik týdnů po aplikaci. Chcete-li tento postup urychlit, můžete použít domácí masky: míchat jogurt s citrónovou šťávou a nanášet na prameny. Udržujte směs kefír doporučená nejméně po dobu jedné hodiny, zatímco vlasy by měly být zabaleny do plastů a ručníku.

Olivové a mandlové oleje jsou přírodní barvicí činidlo. Nejenže rychle vrátit původní barvu na kadeře, ale také výrazně zlepší jejich strukturu. Oleje poskytují výživu a hydrataci. Uchovávejte je nejméně 50 minut.

Nejrychlejším způsobem odstranění barvivového pigmentu je Retonika. Balzám vám umožní odstranit z vlasů ochrannou barvu. Výrobek je neškodný, spolehlivě odstraňuje tónovaný balzám. Retonika je účinná při prvním použití. Pokud jste byli namalováni v tmavých odstínech, budete možná muset produkt znovu použít.

Tonic - analogy a náhražky

Tampónový šampon není inovace. Společnost Tonic má mnoho konkurentů, ale ani jeden z nich se nemůže pochlubit tak vynikajícími vlastnostmi za takovou rozumnou cenu. Oblíbené analogy:

 • Loreal je účinný prostředek péče, který vám umožňuje přidat barvu vlasů do nové hloubky a lesku. Produkt má kumulativní efekt, který umožňuje jeho méně časté použití a výsledek bude trvat déle. Šampon obsahuje přírodní složky, které přispívají k urychlenému růstu a regeneraci struktury;
 • Estelle je kondicionér s širokou škálou barev. Použití Estelle dělá kudrlinky měkké a hedvábné. Zvláštností produktu je obsah UV filtrů, který vám umožňuje chránit kudrlinky v letním teple;
 • Schwarzkopf - nejvhodnější volba pro vlasy melirovanyh. Modely ze série dávají zámkům chladný odstín, eliminují charakteristickou žlutost. Vlastností výrobku je jeho rychlý dopad na prameny. Během pouhých 5 minut budou vaše kadeře schopny získat požadovanou barvu;
 • Irida - tonik se stará o vaše kadeře, a to nejen v procesu barvení, ale také na konci procedury. Výrobek neobsahuje agresivní chemické složky, takže jeho vliv na strukturu pramenů je jemný;
 • Citrin je známý svým mírným vlivem na prameny, a to i křehké a suché. Paleta barev je poměrně skromná, ale to je kompenzováno skutečně hojivými vlastnostmi toniků.

Recenze

Vždy ošetřujte domácí výrobky s podezřením a opatrností. Nemyslela jsem si, že ruská kosmetologie může být tak vysoké kvality. Koupil jsem Toniku zcela náhodou, nečekal jsem žádné zvláštní změny, ale staly se. Při použití obyčejné barvy se mi líbí vzhled pramenů, stávají se tak lesklé, šťavnaté, jen třpytí na slunci. Takže Tonika má stejný účinek, ale bez poškození zdraví. Paleta barev je poměrně široká a vybrala jsem si až 4 odstíny, které mi vyhovují.

Anastasia, 28 let

V šampónu Tonic se mi téměř všechno líbí. Nejprve cena. Je velmi cenově dostupné pro studenty, trvá dlouhou dobu, a to iv podmínkách častého používání. Navíc ho najdete v každém obchodě. Je pravda, že pokud máte zájem o určitý odstín, možná budete muset vyhledat, ale určitě bude krátký. Vždycky užívám balzám po Tonike, takže moje vlasy jsou stále živé a silné. Problémy se suchostí nedošlo.

Pro mě byla Tonica skutečná spása. S ní jsem maloval přes šedé vlasy a uchýlit se k použití barvy se získává méně často. Šampon je opravdu tekutý, ale pokud jde o mě, je to dokonce plus. Může být dobře rozložen po celé délce. Zkoušel jsem mnoho odstínů, nejlepší byl mocha. To je nejvíce nasycené a odolné. Tonikova skladovatelnost je také poměrně dlouhá. Některé mé odstíny stály v koupelně půl roku. V poslední době je používají - vše je v pořádku. Pigment barviva nezmizel, barva je dobře zachována, kudrlinky se stávají učenějšími.

Tonic - skvělý šampon, který se snadno aplikuje a vytváří efekt hloubky barev. Potřebujete ji používat s ochrannými rukavicemi, pak není vaše manikúra v nebezpečí. Používám palety pro ženy s hnědými vlasy, moji přátelé často kupují blond pravítka. Podle jejich názoru Tonika dobře odstraňuje žlutost nejen z melirovanných vlasů, ale také z plně barvených.

Paleta šamponu je vhodná pro milovníky odvážných experimentů. Na mých blond vlasách byly odstíny téměř všech barev linky. Zvláštní pozornost je věnována skořici a kubánské rumě. Tyto palety vytvářejí velmi hravý odstín s mírným červeným přetečením. Vyzkoušené a tmavší barvy. Mimochodem, držet déle. Další výhodou je péče o prameny, které zajišťují Tonic. Moje tipy byly odříznuty od častého obarvení a moje vlasy začaly vypadávat. Šampon odstranil tyto problémy a zvýšila se rychlost růstu pramenů. Radím vám, abyste ji použili každému, kdo narůstá kudrlinky a chce jim dát hlubokou barvu.

Šampon se chová jako balzám. Vytváří vlasy hladké, měkké a zvládnutelné. Barva po změně barvy se mění, ale není příliš výrazná. To vytváří efekt přirozenosti a přirozenosti. Produkt je úsporný, ale pro dlouhé vlasy to bude hodně.

Pro mě má Tonic nekonečné množství výhod. Šampon zlepšuje barvu kudrlin, takže je jasný, bohatý. Jeho vlasy se lesknou a třpytí se ve světle. Současně má laminovací efekt. Šampon působí kouzelně na pramínky, vyhladí je, rotuje rovně, jako po žehlení. Náklady na tonikum jsou také velmi příjemné, zejména díky této kvalitě výrobků.

Shrnutí

Tonic Tint Shampoo je ideální způsob, jak změnit svůj obraz bez použití škodlivé barvy. Výrobek péče poskytuje jednotnou a trvalou barvu, stejně jako pozitivní vliv na zdraví a vzhled kadeří: hustota, lesk, zrychlený růst, výživa a hydratace.

Pro Více Informací O Suché Vlasy