logo

Perfectil

Krásné a husté vlasy jsou nejlepší dekorací pro všechny dívky. Ale ne všichni dostáváme takový dárek z přírody, proto mnoho dívek používá různé způsoby při snaze o nádherné vlasy: masky, oleje, spreje. Nesmíme však zapomínat, že hlavní péče o vlasy nezačíná venku, ale uvnitř.

Pokud vaše vlasy postrádají vitamíny a minerály, použití prostředků pro péči přinese jen velmi krátký účinek. Proto by se péče o vlasy zevnitř měla začínat správnou výživou a výběrem vhodných vitaminů pro vás.

Popis vitamínů Perfectil

Vitamíny Perfectil - je prostředkem ke zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů. Vitamíny byly vyvinuty v Anglii a nyní jsou vyráběny farmaceutickou společností Vitabiotiks ve Velké Británii.

Složení vitamínů

Perfectil obsahuje 25 základních vitaminů a stopových prvků, které udržují vaši krásu. Struktura zahrnuje:

 • vitamín D;
 • Vitamíny B (B1, B2, B3, B5, B6, B12);
 • vitamín C;
 • vitamín E;
 • kyselina listová;
 • biotin;
 • jod;

 • chróm;
 • železo;
 • měď;
 • zinek;
 • magnesium;
 • selen;
 • mangan;
 • křemík;
 • rajčatový extrakt;
 • extrakt echinacea;
 • beta-karoten.
 • Všechny tyto látky jsou pro naše tělo nesmírně důležité. V kombinaci pomáhají zastavit vypadávání vlasů, zlepšují stav kůže, zlepšují krevní oběh, obnovují metabolismus těla.

  Perfectil je k dispozici ve formě tobolek. Uvnitř každé kapsle je speciální prášek. V jednom balení 30 kapslí. Cena jednoho balíčku Perfectil je asi 700-900 rublů. V různých lékárnách se mohou náklady na vitamíny výrazně lišit.

  Analogy Perfectil

  Sirup "Dr. Theiss Gerovital" lze přičíst více rozpočtovým analogům těchto vitaminů. Vyrábí se v Německu, průměrná cena je 250 rublů. Dalším analogem je sirup Doppelgerz Energotonik. Tento nástroj je k dispozici také v Německu, průměrná cena je 400 rublů. Složení analogů je téměř úplně podobné složení vitamínů Perfectil.

  Účinek vitamínů na vlasy

  Vitamíny dokonale posilují strukturu vlasů, ztráta je výrazně snížena, objevují se nové folikuly a jejich růst je velmi zrychlen. Také vlasy získávají zdravý přirozený lesk, stávají se hustšími a méně časté. Mezi další výhody patří zlepšení pokožky a zpevnění nehtů.

  Chcete koupit vysavač na vlasy, ale nemůžete si vybrat? Přečtěte si článek, pomůžeme vám.

  Perfectil: návod k použití

  Perfectil se doporučuje užívat jednou denně po jídle denně. Průběh léčby je jeden měsíc, jen 1 balíček. Vitamíny musí být vypláchnuty sklenicí vody. Neexistují alternativní způsoby použití těchto vitaminů. Pokud nedodržíte pokyny a neužívejte vitamíny na prázdný žaludek, může dojít k nevolnosti, zvracení, bolesti žaludku a problémům s stolicí.

  Kontraindikace:

  • hepatitida;

 • selhání ledvin;
 • Pomůcky;
 • autoimunitní onemocnění;
 • tendence k hypertonicitě dělohy u těhotných žen starších 35 let;
 • hypervitaminóza;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk dětí.
 • Nežádoucí účinky

  Nežádoucí účinky léku zahrnují alergickou reakci, bolest v žaludku, nevolnost, zvracení, zvýšený krevní tlak, nervové agitace. Bolest žaludku se obvykle vyskytuje v důsledku přítomnosti železa v komplexu vitamínů. Dalším významným vedlejším účinkem je nárůst růstu vlasů u některých lidí, a to nejen na hlavě, ale také na pažích, nohách a dokonce i na obličeji.

  Jak zvýšit účinek užívání vitamínů

  Chcete-li zvýšit účinek užívání vitamínů, musíte udělat jídlo, které zlepší stav vašich vlasů. Například. Doporučuje se jíst tučné ryby, ořechy, vejce, drůbež, mléčné výrobky, sýry, zelenou zeleninu. Obsahují mnoho příznivých látek, které zlepšují stav vlasů. Můžete také používat oleje v péči o vlasy, aplikovat různé domácí a nákupní masky. Pít další vitaminový komplex v kombinaci s perfectil rozhodně nestojí za to, protože můžete mít přebytek vitamínů.

  Perfectil

  21. října 2009

  Už jsme mluvili o vitamínech Supradin, které se používají pro všeobecnou péči o zdraví. Nyní vám řekneme o komplexu, jehož účelem je zlepšit stav vlasů, kůže, nehtů a vaši krásu obecně - Perfetil.

  Moderní rytmus života, umělé podřadné potraviny v mnoha ohledech, nedostatek spánku, při kterém dochází k silné obnově všech tělesných systémů a také k obecnému nepříznivému stavu městského prostředí, vede k tomu, že takové důležité parametry zdraví, krásy a přitažlivosti jako jsou vlasy, kůže a nehty přicházejí ve velmi depresivním stavu. Kosmetika, dát čistě dekorativní účinek, a ve skutečnosti nemůže skrýt zřejmé problémy. Zdraví musí být stimulováno zevnitř. Vitamíny Perfectil vytvořené pro zlepšení a další udržování stavu pokožky, vlasů, nehtů.

  Perfectil je lék. Když se dobře rozpustí v krvi, složky léku jsou distribuovány po celém těle a používají se tam, kde jsou nejvíce žádané. Lék obsahuje 25 životně důležitých prvků. Složky vitamínů Perfectil jsou nejen dobře zvolené a dobře připravené, ale jejich složení je optimální pro nejlepší absorpci tělních tkání a zejména buněk epidermis. Kůže, vlasy, nehty získávají potřebné živiny, čímž obnoví rovnováhu prvků v tkáních a vrátí je do zdravého atraktivního vzhledu. Perfectil může být použit jakýmkoli pohlaví. Jakákoli odchylka vašeho těla od normy se okamžitě projeví, suchá kůže nebo zvýšená tvorba tuku, ekzém, seborrhea a další nemoci kůže, nehtů a vlasů, to je známka pro použití vitamínů Perfectil.

  Recenze vitamínů Perfectil

  Perfectil je poměrně populární droga a nyní se můžete spolehnout na zkušenosti a zpětnou vazbu lidí, kteří ji používali a získali určité výsledky. Samozřejmě, že jsme všichni jiní a skutečnost, že jedna studna nepomůže druhému, ale výsledky jsou tam a jsou ověřeny. Skutečnost, že lék funguje, je potvrzena recenzemi žen a mužů, kteří opili vitamín.

  Některé výsledky jsou poměrně pozitivní a zřejmé. Po použití Prefektů mnoho recenzí hovoří o zlepšení vzhledu vlasů, posílení vlasového folikulu s dalším zastavením ztráty vlasů, zmizením mastného lesku pokožky a křehkostí nehtů a zlepšením celkového tónu těla. To vše je důsledkem skutečnosti, že organismy těchto lidí vzali prvky drogy, asimilovali je a obnovili své zdroje. Někteří, s obecnou pozitivní dynamikou obnovení ztraceného zdraví hřebíků, vlasů a kůže, zaznamenali nepříjemné žaludeční problémy ve formě nevolnosti, pálení žáhy a dokonce i zvracení. Další částí užívání drogy kategoricky proti ní, některých nepohodlí, nezdravých kožních reakcí v podobě skvrn a svědění na kůži a stejné bolesti v žaludku a nevolnosti. To vše lze vysvětlit individuální intolerancí a přecitlivělostí na jednotlivé složky léku.

  Obecně byly recenze Perfectu rozděleny na ty, kterým droga opravdu pomohla, a těm, kteří se stále nacházejí v procesu experimentu, ale nejsou si jisti, že by ji mohli dokončit, kvůli nepříjemným vedlejším účinkům ve formě bolesti žaludku a nevolnosti.

  Perfectil. Kůže, vlasy a nehty /

  Stejně jako vitamíny a dostatečně těžké

  Vynikající vitamíny

  Kouzelná lopucha a růžová echinacea fungují divy

  Vitamíny Perfectil - kdo o nich neví? Pravděpodobně jen ti, kteří nikdy nehledali způsoby, jak zachovat svou krásu, ale osobně jsem je vyzkoušel jen před dvěma měsíci - moje sestra si koupila dva balíčky a rozhodla se mi "zacházet". Vitamíny padly do předmětu. A ve skutečnosti není taková dívka, která by byla spokojená se stavem vlasů, nehtů a kůže. Kdo to nechá - někdo by byl takový užitečný dárek nadšen. Vitamíny Perfectil jdou v kapslích, jedna balení obsahuje dvě desky po 15 kusech - přesně pro průběh podávání. Potřebujete pít 1 kapsli denně - po dobu jednoho měsíce.

  Jedna tobolka obsahuje mnoho užitečných přísad - vitamíny B, C, D, E, kyselina listová, železo, zinek, jód a další. Zajímavým objevem byla přítomnost lopuchu a echinacea v extraktu. Echinacea je nejhorším nepřítelem chřipky, prostupu. Ropa - pomocný metabolismus, krevní cévy, žaludek, ledviny. Zvyšuje metabolismus.

  Před konzumací vitamínů si musíte pečlivě přečíst pokyny - říká se, že si můžete užívat tobolku až po jídle, nejlépe tučné, a vypít velkou vodu. Stejně jako ostatní vitamíny se Perfectil lépe vstřebává ráno. Vzal jsem si kurz - a neváhejte a podělte se o své dojmy.

  Především jsem byl potěšen absencí vedlejších účinků - bez problémů s gastrointestinálním traktem, bez slabosti během dne. Naopak, ospalost je pryč.
  Za druhé jsem byl spokojený a nadále potěšil stav mé pokožky - stal se čistší a hladší, malé vyrážky, mastný lesk zmizel.
  Zatřetí, nehty a vlasy, zdá se mi, rostou rychleji a silněji. Moje sestra má také pozitivní dynamiku. Takže Perfectil skutečně funguje - a budete souhlasit, viditelný efekt není zdaleka viditelný z každého vitamínu. Doporučuji to svým přítelkám.

  Perfectil

  Popis:

  Perfectil je vitamin-minerální komplex, jehož hlavním účinkem je vyživování buněk epidermis a hlubších vrstev pokožky. Složení léku obsahuje 25 látek (vitamíny, minerály, rostlinné extrakty), taková bohatá kompozice pomáhá udržovat stav pokožky, vlasů a nehtů v dokonalém stavu. Perfectil má antioxidační, regenerační, dermatoprotektivní účinek. Doporučuje se, aby oba muži a ženy dostávali náhradu za nedostatek vitamínů a minerálů.

  Vlastnosti:

  Selén, vitamin C a beta-karoten působí jako antioxidační činidla. B vitaminy a železo jsou zodpovědné za tvorbu hemoglobinu, stejně jako za regeneraci buněk. Vápník, křemík, zinek a jod se podílejí na metabolismu pojivových tkání a jsou schopni normalizovat stav nehtů a kůže. Echinacea a lopuchové výtažky podporují krásu kůže, vlasů a nehtů.

  Indikace:

  Perfectil se doporučuje používat v následujících případech:
  - Výrazný nedostatek vitamínů a mikroelementů;
  - Suchá kůže, peeling;
  - Změny kůže související s věkem (vrásky, letargie);
  - Poškození kůže (popáleniny, škrábance, rány);
  - Dermatitida (včetně alergických, ekzémů);
  - Zvýšené křehké nehty;
  - Pomalý růst a stratifikace nehtů;
  - Změna struktury vlasů;
  - Seborrhea (lupy);
  - Strepy (strihy);
  - Alopecie (ztráta vlasů);
  - Psoriáza;
  - Akné (akné).

  Schéma příjmu:

  Dospělí pacienti na vnitřní straně 1 kapsle denně během hlavního jídla nebo po něm se sklenicí vody. Nepoužívejte žvýkat! Neberte si prázdný žaludek! Příjem Perfectil® je optimální pro provedení v průběhu času nebo po obědě nebo husté snídani. Přípravek Perfectil® by měl být užíván pouze v žaludku, protože živiny jsou lépe absorbovány z potravin. Příjem na neúplném žaludku může způsobit nepohodlí z gastrointestinálního traktu (nevolnost, zvracení).

  Formy uvolnění:

  Balení 30 tobolek (2 blistry po 15 kapslích v každém blistru)

  Kontraindikace:

  Přecitlivělost na jednotlivé složky léku, hypervitaminóza.

  Komponenty:

  Formy uvolnění:

  Aplikace:

  Hodnocení:

  Stává se to samé. taková náhoda

  Také tyto vitamíny jsou úplně opilé, výsledek hřebíků není tak křehký a přestal se odlupovat, vlasy jsou méně výrazné při česání, jsou jasně viditelné, prakticky nezůstávají na hřebenu, pravděpodobně se nálada zlepšila a pokožka rukou přestala být tak suchá a odlupujte.

  To nejsou vitamíny, ale úplné potěšení. Až do tohoto okamžiku jsem nevěřil síle vitamínů. Moje babička je doslova vypila denně. Myslel jsem, že je zbytečné dát mi nějaké vitamíny.. Jak špatně jsem, holky! O tři týdny později jsem si všiml, že moje vlasy začaly růst rychleji, nehty se už neotevřely a celková pohoda se mi nějak zlepšila. Piju víc.

  Prohlédněte si Perfectil, abyste zvýšili imunitní systém a rostli vlasy. Vyřízla před půl rokem pod vozem a okamžitě litovala). Odřízněte kurz měsíc, o měsíc později další kurz. Nevím, jak to funguje, ale vlasy jsou nyní až na lopatky a nejdůležitější je, že přestaly stříhat! Po novém roce piju další kurz.

  Průběh Perfectilu byl zkrácen - změny jsou jednoznačně pozitivní a za pouhý měsíc. Vlasy se znatelně snížily, ale pro mě to byla položka číslo jedna. Pleasu a stav pokožky - peeling na tvářích, které se z času na čas vytvářejí jako skvrny a mastný lesk v oblasti T. S krémy jsem to nedokázala. Příjem vitamínů je 100% spokojen, na jaře ji určitě zopakuji.

  Poprvé jsem se před pár lety pokusil o perfectil - pil jsem ji, abych posilnil vlasy. Ale po jednom kurzu to určitě nešlo. A letos byl jmenován dermatologem, aby odstranil bolest rtů na rtech. Ať už z chladu nebo z hormonů, které jsem pil v létě, rty praskaly a štětiny byly až do krve. Četl jsem internet, přišel jsem s diagnózou pro sebe, ale všechno fungovalo - testy byly normální, prostě předepisovaly vitamíny a speciální balzám na rty. Už třicátý týden jsem pije perfekttil, uplynulo malé trhliny a zárubně.

  Po antibiotikách se stalo předvídatelné: vlasy a nehty byly katastroficky postiženy. Nejprve jsem se pokusil ošetřit vlasy maskami a nohami, ale bohužel nic mi nepomohlo. Otočila se k lékaři a poradila mi droga Perfectil a ujišťovala mě, že výsledek by mě přiměl s radostí. A víte? Tak se to stalo. Vzal jsem si kurz, jak to má být, a do konce recepce jsem nic nejela, chtěl jsem se předvést se všemi svými super silnými hřebíky a vynikajícím stavem vlasů! Sebedůvěra se divila jen k obloze. A tak dosud užívám Perfectil kouzelné kapsle každých půl roku!

  Napiji vitamíny několikrát ročně. Tentokrát jsem koupil Perfectil. Dobrý a vysoce kvalitní komplex vitamínů. Z recepce je výsledek jasně viditelný po 2 týdnech: nehty se zpevnily, méně vlasů klesalo, akné na obličeji se zmenšovalo. Předtím jsem koupil vitaminy, které potřebují pít několikrát denně. Vždycky zapomněl. A s těmito pohodlnými jsou jednou denně opilí.

  Vynikající vitamíny. V lékárně se po dlouhou dobu rozhoduje o tom, co je třeba užít: Perfectil kapsle nebo Perfectil Plus. Oba jsou vhodné pro můj věk. Vobschem se zastavil při první volbě. Přijmu čtvrtý týden. Účinek jejich příjmu se stal viditelným: nehty se zpevnily, nehty přestaly exfoliovat a lámat, pleť se zlepšila, zdá se mi, že i vlasy začaly svítit a obecně jsem začal být méně unavený.

  Dobrý den?! Řekni mi, prosím, proč žaludek tolik bolelo? Zdá se, že už dobře jedla a nepil na prázdný žaludek, ale stále měla bolest. Nejprve se začíná spálit v žaludku, a pak silná bolest.

  Pít Perfectil již 2. Nejprve měsíc strávil na pití, pak 2 týdny dal tělu odvzdušnění a znovu pil druhý balíček. Výsledkem je, že vlasy rostou rychleji a kůže se zlepšuje, nevšiml jsem si to na nehty (oni rostou tak dobře) Myslím, že vypít třetí měsíc.

  Pro mě je obecně divné číst recenze o nevolnosti.. Nikdy jsem se utopil z perfektní, žádné nemoci atd. Naopak, kromě účinků na vlasy a nohy, byla přidána síla, stejně jako v zásadě z jiných vitamínů. Cítím nárůst energie z těchto pilulek.

  Začínala si na radu kamaráda, říkala, že z nehtů vyrůstá jako dub a mám s nehty věčný problém. Rozštěpením, pomalu rostoucím a po gelovém lesku se jim stalo poměrně neštěstí ((Nikdo nezrušil misky a léčivé laky, ale rozhodl se vyzkoušet ty perfektní).
  A nelituju! Efekt byl zaznamenán již po 2 týdnech, měsíček se zesílil, začal pomalu ožívat, barva plechu byla zdravá a nebyla modrozelená jako předtím. Na vlasy a kůži jsem si nevšiml účinků, ale možná je to jenom prozatím... Dokončete kurz, ale uvidíme.

  Kvůli vypadávání vlasů přírodou, takže nebyla tlustá jako výsledek léčby angíny a bronchitidy s antibiotiky, začal jsem si všimnout silné ztráty vlasů a zhoršení struktury struktury. Šel jsem do lékárny a já mi poradil Perfectil. No, cena je možná a norma, hlavní věc je pomoci. Měla jsem jistý měsíc, nemůžu říct jistě, protože musím projít několika aplikačními kurzy, stejně jako všichni si všimli zlepšení na tváři, protože kůže není dokonale ani méně, méně akné je stejné, ačkoli ale s použitím těchto tablet jsem jednou nebo dvakrát vyrobila vlasové masky s vitamíny v kapslích b6 a b12, kyselina nikotinová a lopuchový olej s vejcem a medem. Struktura samozřejmě způsobila, že vlasy byly lepší. ošetření, potřebujete samozřejmě s komplexem masky pro vlasy e časový průběh a trpělivost.Perfektil služeb 2 týdny.Poka souhlasím. Děkuji vám za pozornost, krásu a zdraví!

  vzal si perfekt. Hlavním úkolem bylo obnovení vlasů. ale nedošlo k žádným změnám. Moje vlasy vždy vypadaly, tak dokonalé, že se s tímto úkolem nezvládlo. ALE! Mohu říci, že jsem velmi vděčný za jeho kůži! Opravdu jsem zaznamenal změny v kůži. nebylo vůbec žádné akné, ačkoli to trpím. Ti, kteří si stěžují, že bolest v žaludku a žaludku, pak si pečlivě přečtěte návod k použití. musíte jíst po jídle! a s výhodou husté jídlo. a ne po čaji s cukrovinkami. Neměl jsem v tomto ohledu žádné potíže.

  Já sám piji jejich vlasy

  Koupil jsem si nápoj a stal jsem se nemocný. Myslím, že bychom měli jíst těsně

  Mám nějakou otázku. Teď piji perfektní + 2 týdny není žádný výsledek (((kůže je suchá a vlasy strašně šplhají (((může dokončit a brát ostatní.) Kdo může poradit, co potřebujete? V předstihu je vděčný.

  Teď v procesu užívání těchto vitaminů. Po užívání kapsle jsem si všiml velmi nepříjemného pocitu: žaludek začíná bolet (jako by pohltil velmi velký kus). K tomu dochází i při užívání s jídlem. 5-10 minut pocit příjemné. Našla snadnou cestu: nemůžete vypít vitamíny po horkém nápoji, a pokud pijete želé, pak žádné vedlejší účinky ani na prázdný žaludek. Dokončete balení a počkejte na výsledek.

  Já jsem 38 koupit tuto léčbu proti vráskám, výsledek nebyl dlouho přijde, všechno bylo přímočaré. Chytrá, radím.

  Měl jsem také trochu nevolnosti, ale pak normální.

  Souzím s vámi. Také přijímám perfectil a od minulého roku jsem nic podobného neviděl. Jediná věc, která se zprvu stala nevolnost, ale nedokázala jsem to správně, když jsem zjistila, jak to pít, nevolnost byla pryč, teď je všechno v pořádku, jsem příjemně spokojen s výsledkem recepce. Zdá se, že perfectil nějak jinak působí na tělo.

  Jen nějaké kouzlo) Také jsem pravidelně užíval perfekt, droga je opravdu dobrá. Kůže se opravdu zlepšuje, vlasy a nehty jsou posíleny, ale pouze s jednou kapslí. Protože je těžké uvěřit.

  Když jsem poprvé udělala lék Perfectil, o půl hodiny později mi bolelo žaludek. Velmi moc se mi to bolelo řezání, už běhali husi. Nebyl jsem doma a nemohl jsem si pomoci. Někde za půl hodiny se bolest zastavila. Zpočátku jsem si nemyslel, že je to perfekt. Předpokládám, že něco bylo špatně konzumováno, nebo to bylo nervózní křeče (stalo se to tak). Jen pro případ, je třeba poznamenat, že obecně nemám žádné problémy se žaludkem. tak to rozhodně není o mně.

  Ale následující den byl tento nežádoucí účinek opakován. A já jsem pil, jak je napsáno v pokynech, po jídle. Nežádoucí účinek je velmi nepříjemný! Co když tento lék způsobuje gastritidu nebo vřed nebo eroduje sliznici? Nemůžete užívat látku, která má tak silný a škodlivý vedlejší účinek. Dokonce i když se na vás dobře jedná, stále vám doporučuji, abyste odmítl. Možná, že z nějakého důvodu necítíte, jak špatně působí na tělo.

  Obecně platí, že je lepší užívat vitamíny z jídla. Prodáváme ovoce, zeleninu, lněné semínko nebo sezamový olej, můžete pít, odvar z bylin, jíst různé ořechy. A fakt, že vitamíny z lékárny jsou chemicky syntetizovány a tělní.

  Kůže byla vždy "škodlivá": suchá a náchylná k podráždění. Jednou v létě jsem šel na pláž, moje kůže "silně zhnedla" - začervenalost a bolest několik dní nezmizely. Poté zůstaly na kůži tmavé skvrny, úplně suché. Když všechno bylo opravdu špatné, začal jsem pije Perfectil. Neřekl jsem výsledek, jen jsem zkusil vše ostatní. Po měsíci se změnila nejen kůže, vlasy a nehty byly znatelně posíleny. Nemohl uvěřit svým očím! Malá rada každému, kdo je vezme - napije vitamíny přísně po jídle, aby se zabránilo bolestí žaludku.

  Po nízké kvalitě barvy vlasy jako "projít" a pravděpodobně poškozené žárovky, protože začaly padat. Skoro jsem se zbláznila. Jak mohu jít s takovými vlasy? Byla to noční můra.. Léčivý šampon nedal žádný výsledek. Získaný perfectil. Zvládla to zvlášť pro obnovu vlasů. Čekal na výsledek jako nebe. Ve druhém týdnu došlo k vylepšení. Signálem bylo, že vlasy přestaly klesat. Nepřítomně se radoval, že se rozhodl dokončit kurz. po skončení recepce - vlasy přestaly plazit a vypadnout, navíc dokonce začaly růst svěží, krásné. Rozhodně mě zachránil!

  Minulý týden jsem dokončil užívání této drogy. Teď uvedu konkrétní zlepšení. Myslím, že pokud užíváte předtím / po - pak je rozdíl významný. Stejně jako u vlasů a kůže. Výsledkem je úžasné. Úžasná droga! Radím vám.

  +1 Mám svůj vlastní příběh s vlasy. teď to není o tom. Vzal jsem si perfekt. Začátek začátku není tak rychlý. Ale výsledek byl nádherný. Co se týče mě, v zásadě je hlavní věc, že ​​by se objevil výsledek (obnovené vlasy) a nebyly žádné vedlejší účinky. Je škoda, že v mém městě není vždy možné ho koupit. Poradím každému, kdo má problémy s vlasy (ztráta, růst špatně, zlomit, slabý), pro jejich rehabilitaci.

  Nákup vitaminů Perfectil tobolky není poprvé. Mám rád jejich cenu (naposledy jsem ji vzal za 450 rublů v lékárně) a akce. Přijmám v jedné kapsule ráno, po jídle ráno trvám 2 měsíce (jedna jar trvá přesně jeden měsíc). Efekt se objeví až do konce příjmu prvního měsíce - nehty rostou 2krát rychleji, vlasy se také mění - roste dobře, téměř nevypadá, výrazně se lesknou. Po dvou měsících odběru mám pauzu, asi měsíc a půl, a pak znovu začnu pít Perfectil. Zkoušel jsem další vitamin-minerální komplexy - ale Perfectil to dává dobré výsledky pro kůži vlasů a nehtů.

  Beznadějně jsem zničil nehty (dlouho se budoval). Staly se křehké, tenké, neustále exfoliované a zlomené, obecně hrůzné a jediné. Ano, a vlasy byly také v žalostném stavu, lesk byl ztracen, křehký suchý. A pak přišla hodina X, když jsem se o ni všechno zlíbil (to bylo před rokem). Rozhodla jsem se, že budu mít krásné nehty a vlasy. Přišel jsem do lékárny, pro vitamíny pro ženy, mé oči se rozptýlily od výběru a tam byla malá panice. co si vzít. Ale já jsem se vytáhl a zvolil jsem Perfectil v kapslích. Proč. intuice, při výběru jsem se spoléhal jen na ni. Po koupi, po příchodu domů po přečtení pokynů jsem je začal pít 1 kapsle denně, ráno po snídani. Velmi dobře, že v balení po 30 kapslích - tato částka je dostačující pro měsíční kurz. Moc se mi líbil účinek užívání vitamínů. Mé nehty se již po 3 týdnech užívání těchto vitaminů nevylučují a nepoškozují. Upřímně řečeno, nečekal jsem a nemyslel jsem, že by pomohli tak rychle a okamžitě. Když jsem dokončil léčbu, vlasy se zpevnily, nehty se staly rovnoměrné, zastavily se, aby se odloupaly a zlomily, a teď si nemůžu stěžovat na kůži, je v dokonalém stavu. Jsem potěšen.

  PERFECTIL recenze

  PERFECTIL recenze

  Když jsem poprvé udělala lék Perfectil, o půl hodiny později mi bolelo žaludek. Velmi moc se mi to bolelo řezání, už běhali husi. Nebyl jsem doma a nemohl jsem si pomoci. Někde za půl hodiny se bolest zastavila. Zpočátku jsem si nemyslel, že je to perfekt. Předpokládal jsem, že něco snědlo. Přečíst recenzi Když jsem poprvé podával lék Perfectil, za půl hodiny se můj žaludek zhoršil. Velmi moc se mi to bolelo řezání, už běhali husi. Nebyl jsem doma a nemohl jsem si pomoci. Někde za půl hodiny se bolest zastavila. Zpočátku jsem si nemyslel, že je to perfekt. Předpokládám, že něco bylo špatně konzumováno, nebo to bylo nervózní křeče (stalo se to tak). Jen pro případ, je třeba poznamenat, že obecně nemám žádné problémy se žaludkem. tak to rozhodně není o mně.

  Ale následující den byl tento nežádoucí účinek opakován. A já jsem pil, jak je napsáno v pokynech, po jídle. Nežádoucí účinek je velmi nepříjemný! Co když tento lék způsobuje gastritidu nebo vřed nebo eroduje sliznici? Nemůžete užívat látku, která má tak silný a škodlivý vedlejší účinek. Dokonce i když se na vás dobře jedná, stále vám doporučuji, abyste odmítl. Možná, že z nějakého důvodu necítíte, jak špatně působí na tělo.

  Recenze vitamínů na kůži, vlasy a nehty Perfectil

  Perfectil je léčivý komplex pro vlasy a nehty, který je obohacen minerálními mikročočkami. Účinkem vitamínů tohoto léčiva je zlepšení výkonnosti regeneračních a ochranných funkcí lidského těla, jakož i normalizace práce kůže, hřebíků a vlasů.

  Složení a forma perfectilu

  Složení vitamínů obsahuje velký komplex stopových prvků užitečných pro člověka, včetně:

  • vitamíny D3, C, B, B1, B2, B3, B6, B12, E;
  • Kyselina listová;
  • biotin;
  • železo;
  • zinek;
  • magnesium;
  • jod;
  • měď;
  • chróm;
  • mangan;
  • křemík;
  • selen;
  • beta-karoten;
  • extrakt echinacea;
  • rajčatový extrakt;
  • želatina;
  • vody

  Lék je dostupný ve formě želatinových kapslí tmavě hnědé barvy se žlutým práškem uvnitř.

  Indikace pro použití

  Perfectil se používá k léčbě výrazného deficitu vitamínů, mikro- a makronutrientů u následujících onemocnění a stavů:

  • olupování kůže;
  • popáleniny;
  • řezy;
  • striže;
  • narušení integrity kůže;
  • alopecie;
  • psoriáza;
  • akné;
  • ekzém;
  • křehké vlasy a nehty;
  • věkové změny.

  Kontraindikace a vedlejší účinky

  Lék se nedoporučuje používat u následujících onemocnění:

  • hypervitaminóza;
  • alergická reakce na látky, které jsou ve složení komplexu vitamínů;
  • individuální intolerance ke složkám léčiva;
  • revmatismus;
  • selhání ledvin;
  • leukemie;
  • roztroušená skleróza;
  • tuberkulóza;
  • novotvary;
  • autoimunitní patologie;
  • Pomůcky

  Těhotenství a kojení jsou absolutní kontraindikace užívání přípravku Perfectil.

  Při užívání komplexu někdy dochází k nevolnosti, problémům s gastrointestinálním traktem, zvracení, alergickým projevům, svědění, skokům krevního tlaku, nervovému agitování nebo apatii.

  Pokyny k aplikaci

  Před použitím jakéhokoli léku konzultujte odborníka.

  Doporučený denní příjem přípravku Perfectil je 1 kapsle po jídle, která musí být spolknutá bez žvýkání a mytí velkým množstvím tekutiny.

  Standardní průběh je obvykle 30 dní, ale častěji je předepsán pro každého pacienta individuálně.

  Předávkování

  Vyskytuje se současně s jinými vitamíny a doplňky stravy, stejně jako s užíváním velkých dávek léku.

  Mezi příznaky předávkování patří nevolnost, zvracení, bolest hlavy, průjem, problémy s krevním tlakem a abnormální tepová frekvence.

  Analogy Perfectil

  Strukturní analogy účinné látky:

  • Perfectil Trilodzhik - určen pro ženy. Je zaměřen na posílení a zlepšení celkového vzhledu, struktury vlasů, kůže a nehtů.
  • Perfectil Plus má pozitivní vliv na nehty, kůži, vlasy, stejně jako na celkový stav těla kombinací dvou léčiv Perfectil a Nutridermalnyh kapslí.
  • Perfectil Platinum je zaměřen na zlepšení celkového stavu pokožky.

  Pro levnější ruské protějšky patří:

  • Supradin;
  • Kaltsinova;
  • Revalid;
  • Elevit Pronatal;
  • Pikovit;
  • Pharmaton;
  • Menopace;
  • Vitiron Susaps;
  • Pantovigar;
  • Univit.

  Přehled vitamínů

  Perfectil pro vlasy, kůži a nehty obdrží většinou pozitivní zpětnou vazbu od těch, kteří ji používají.

  Pokud užíváte vitamíny na prázdný žaludek, pak některý z nich způsobuje nevolnost a dokonce i zvracení. Proto je nutné přísně dodržovat přiložené pokyny a nebudou se vyskytovat žádné vedlejší účinky. Vezmu jednu kapsli, jednou denně a vždy po jídle. Nezapomeňte pít současně téměř plný pohár vody. Výsledek užívání přípravku Perfectil je výborný - kůže, nehty a vlasy jsou v dokonalém stavu. Rozdíl mezi mým vzhledu před a po užívání vitamínů je obrovský!

  Mám ekzém a lékař předepisoval tento komplex vitaminů, aby obnovil tělo. Nejsem fanouškem pilulky na pití, jako každý člověk, ale tu nebyla žádná volba - ekzém mě rozčiloval. Takže kůže začala vypadat docela snesitelná, vlasy přestaly vypadávat a rychle se mastné. Nemohu říkat nic o nehty, protože jsem jim nevěnoval moc pozornosti, ale všeobecná podmínka těla je potěšená, nejlépe se cítí nějaká vitalita.

  Perfectil mi způsobuje jen pozitivní emoce. Začal jsem užívat tyto vitamíny, když se moje vlasy začaly rozpadat na pozadí velkého stresu. Vzala ji podle pokynů bez konzultace s terapeutem, ale nenalezla žádné vedlejší účinky. A také vedla k potěšením hřebíků po průběhu léčby. Stali se stratifikací a zlomením, ani nebylo nutné stavět na Nový rok. Skvělá droga!

  I Perfectil jmenoval endokrinologa. Moje zkušenost naznačuje, že tyto vitaminy kombinují ideální komplex, který podporuje endokrinní systém. Zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů je velmi pěkný bonus.

  V mém případě je užívání těchto vitaminů nezbytné po celou dobu, ale podle speciálně vyvinutého schématu. Lékař označil měsíce, ve kterých tělo zvláště vyžaduje podporu vitamínů a doporučuje, abych v této době užíval drogu. Ale už nepiji další tablety a mohu být hrdý na svůj vzhled!

  Dlouho očekávané těhotenství a krmení dítěte způsobily, že mé nehty jsou velmi křehké a moje vlasy se zastavily a začaly vypadávat. Nejprve jsem koupil jiné vitamíny za propagační cenu a údajně originální od výrobce, ale byl jsem velice mylný. To vedlo ke slevě! Neměl žádný vliv na ně, je dobré, že mi neublížili. Ale co se stalo, je hotovo. Z Tala hledat další nástroj a zastavil se u Perfect. Vynikající vitamíny, podle pokynů, minimální nežádoucí účinky a maximální užitek.

  Odřízněte, jak to má být jeden kurz. Během této doby prošla křehkost nehtů, vlasy se staly mnohem živějšími a přestaly vypadávat. Jeden problém je, že se nezačaly kroutit, musíte použít různé balzámy a emulze, abyste jim dali krásný vzhled a bývalý pomp.

  Při nákupu léku na křehké nehty a vypadávání vlasů jsem měl možnost volby mezi komplexy Perfectil Platinum multivitamin a Perfectil. Faktem je, že mezi těmito vitamíny jsem neviděl velký rozdíl. Ale v návodu k použití Perfectil Platinum uvádí, že lék je schopen vyhlazovat obrysy obličeje a zastavit stárnutí pokožky spolu se zlepšením struktury vlasů a nehtů. Právě tato skutečnost se mi při nákupu finančních prostředků rozhodla.

  Nemohu říci, že jsem byl po dvou krocích užívání těchto vitaminů mnohem mladší, ale existují znatelné zlepšení ve vzhledu. Kůže je mnohem příjemnější na dotek, malé pupínky a drsnost jsou pryč. Vynikající lék působil na nehty a vlasy, který se stal mnohem silnějším a trvalejším.

  Všichni moji těhotní přátelé říkají, že po porodu a krmení budou velké problémy s nehty, vlasy a kůží. Můj manžel a já jsme chtěli mít dítě a abychom se nesetkali s problémy později, obrátili jsme se na doktora, který nás radil, abychom pijali vitamín před koncepcí.

  Volba byla zastavena na Perfect, protože obsahovala obrovské množství vitamínů a stopových prvků, které jsou pro ženu nezbytné při nosení dítěte. Takže jsem začal kombinovat příjem komplexu s správnou výživou a fyzickou námahou, a tak jsem se blížil k počati ve výborné podobě. Těhotenství probíhalo bez problémů, bez komplikací a také při porodu. Nyní je dítě staré téměř rok, stále ho kojím a nemám problémy s hřebíky, vlasy a kůží. Pravděpodobně v tom hrály významnou roli vitamíny a byly přijaty včas!

  Je hezké, že složení tohoto léčiva je tak bohaté na vitamíny. V lékárně mi bylo doporučeno, aby Deacrou. Tyto vitamíny také pomohly, ale obsahovaly pouze biotin, a v Perfektní, kromě tohoto stopového prvku, existuje také mnoho užitečných pro člověka. Potvrzuji, že se společnost Perfectil vypořádá s uvedenými výsledky. Moje nehty jsou ve výborném stavu, nikdy se nevrátí k takové délce a vždycky se odtrhly. Když mluvíme o srsti, neměli jeden kurz. Účinek se objevil až po druhé dávce léku, ale výsledek byl ušetřen více než rok. Vlasy vypadají velmi zřídka, v normálních mezích a ve vzhledu jsou nyní živé a silné.

  Recenze Perfectil

  5 - 0

  4 - 0

  3 - 0

  2: 0

  1: 0

  Často nakupuji vitamíny, zejména v zimě a na podzim. Tentokrát v lékárně jsem si všiml Perfectila. Na obalu velkými písmeny bylo napsáno, že posilují nehty a urychlují růst vlasů. Rozhodl jsem se koupit a vyzkoušet.

  Balíček obsahuje seznam vitaminů, které jsou zahrnuty. A je zde spousta lidí, což znamená, že výhody a vzhled těla lze zlepšit. Je třeba přijmout pouze jednou denně. Tobolky jsou neprůhledné, hnědé. Jednoduše prohltněte, hlavní věcí je pít spoustu vody. Nemám žádné nežádoucí účinky.

  O dva týdny později jsem cítil výsledek. Nehty se zpevnily, zdravotní stav se zlepšil, pokožka vypadala odpočívána a čerstvá. Tak jsem vypil tyto vitamíny po dobu jednoho měsíce. Nyní musíte udělat přestávku nejméně dva týdny a můžete začít znovu. Lék bez přerušení je nemožné, protože přebytek vitaminů je také špatný.

  Obecně mám pozitivní a negativní účinky ve formě alergické reakce, zaznamenala jsem extrémní nevolnost. Proto i přes odpovědi, kdy se autoři stěžovali na nevolnost poté, co užívali tobolky, rozhodla se napravit pití.

  V zimě se můj nehtový talíř začal zhoršovat, objevily se bouřky a každý den jsem byl unavený otryskáním oleje. Tento výživový doplněk je vhodný tím, že stačí užívat 1 kapsli denně s jídlem (nebo po něm), tj. zapomenout na přijetí je téměř nemožné.

  Kapsule se středním rozměrem, jako hnědo-burgundský odstín. Při problémech s polykáním nebyl vyprázdněn dostatečným množstvím vody.

  Přípravek je určen především k vyplnění nedostatku vitaminu, dermatitidy a suché kůže, křehkých nehtů a zlepšení struktury vlasů.

  Musím říct, že jsem nezaznamenal viditelný účinek na vlasy. Možná je to kvůli tomu, že jsem pravidelně řezal své tipy a vizuálně viděl, jak těžké se jejich vlasy rozrostly. Neříkat, že struktura vlasů se po přidání doplňků stravy zesílala, ale celkový stav se nezhoršil.

  Ale moje nehty začaly vypadat lépe, zdálo se mi to i rychleji a téměř se nerozbije s dlouhou délkou. Počet otřepů se snížil, ale ne úplně, i přes to, že jsem začal používat kutikulový olej a nehtovou talíř pouze jednou týdně. To znamená, že BAA stále hraje roli.

  Zdravé vlasy a nehty nebudou, pokud se o ně neustále nezajímají. Navíc péče by neměla být pouze vnější, tj. Kosmetická, ale také interní. Správná výživa samozřejmě hraje důležitou roli. Nicméně, co když je zahrada brzy na jaře a zdravé čerstvé výrobky se dosud neobjevily na regálech? V takových dobách přijdou na záchranu vitamíny z lékáren.

  Zakoupením Perfektil jsem byl vyzván klasickým jarním nedostatkem vitamínu, který vedl k vypadávání vlasů, křehkým nehtům a kožním problémům. Nákup těchto vitaminů mě stálo 450 rublů. A zastavil jsem jejich výběr kvůli tomu, že je vysoký obsah kyseliny listové
  Jeden balíček stačí na 30 dní. Vezměte si vitamíny jednou denně, nejlépe po jídle. Perfectil kapsle normální velikosti. Vyhněte se úplně svému pohodlí. Neexistuje žádné nepříjemné pocity.

  Pokud jde o výsledek, po prvním průběhu užívání těchto vitaminů je pozitivní trend. Hřebíky již nejsou odlupovány. Nyní jsou silní a mnohem méně pravděpodobné, že se rozbijí. Vlasy se také začaly měnit k lepšímu: na hlavě mi začalo růst mnoho nových vlasů. Takže jsem se bavil s myšlenkou, že v průběhu času, díky nim, celková tloušťka vlasů se zvýší.

  Vitamíny jsou dobré. Doporučuji.

  Perfectil se dostal do své lékárny téměř náhodou, byl jsem doporučen ze suché kůže, jsem se na kurzu, jak je uvedeno v pokynech pro 1 tabletu denně se studenou vodou a všiml si významných změn na konci recepce.

  Většina reagovala na nehty, které se staly velmi husté a silné. Doska na nehty získala více konvexní tvar a příjemnou jednotnou barvu. A také jsem byl rád, že neestetické bílé skvrny na povrchu prakticky zmizely. Zbavila jsem se suché kůže? Objektivně podle tohoto ukazatele nemohu říci, že všechno je 100%, ale mé vlasy také reagovaly na vitamíny, na koruně se zesílily.

  Všiml jsem si, že z těchto změn vzrostla nálada a energie se samozřejmě zvýšila. Upřímně jsem byl překvapen konečným výsledkem a zdálo se mi, že droga se nahromadila dostatečně v těle a po skončení léčby stále fungovala dobře. Efekt mě působil natolik, že jsem je několikrát vypil po několik let, ale následné výsledky byly slabší.

  Často jsem si položil otázku, co se děje? A většina z toho byla myšlenka, že tento přípravek byl buď falešný, nebo byl nahrazen výrobcem. I přesto, že při přechodu na jiné vitamíny se pravidelně vracím do Perfectilu.

  Dám vám malou radu, pokud se obáváte nežádoucích účinků, pak je nejlepší začít s užíváním tohoto komplexu na jaře, kdy začíná příšerná avitaminóza, pak se nemusíte bát, lék bude pracovat tam, kde to bude zapotřebí.

  Perfectil Recenze

  Forma uvolnění: kapsle

  Analogy Perfectil

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 598 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 598 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 7 rublů. Analogově levnější o 591 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 23 rublů. Analogově levnější o 575 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 25 rublů. Analogově levnější o 573 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 27 rublů. Analogově levnější o 571 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 27 rublů. Analogově levnější o 571 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 29 rublů. Analogově levnější o 569 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 34 rublů. Analogově levnější o 564 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 39 rublů. Analogově levnější o 559 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 50 rublů. Analogově levnější o 548 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 76 rublů. Analogově levnější o 522 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 94 rublů. Analogově levnější o 504 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 110 rublů. Analogově levnější o 488 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 114 rublů. Analog je levnější o 484 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 114 rublů. Analog je levnější o 484 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 139 rublů. Analogově levnější o 459 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 175 rublů. Analogově levnější o 423 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 182 rublů. Analogově levnější o 416 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 197 rublů. Analogově levnější o 401 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 205 rublů. Analogově levnější o 393 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 210 rublů. Analogově levnější o 388 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 213 rublů. Analogově levnější o 385 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 226 rublů. Analogově levnější o 372 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 233 rublů. Analogově levnější o 365 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 248 rublů. Analogově levnější o 350 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 273 rublů. Analogově levnější o 325 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 276 rublů. Analogově levnější o 322 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 293 rublů. Analogově levnější o 305 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 307 rublů. Analogově levnější o 291 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 315 rublů. Analogově levnější o 283 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 318 rublů. Analogově levnější o 280 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 344 rublů. Analogově levnější o 254 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 354 rublů. Analogově levnější o 244 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 355 rublů. Analogově levnější o 243 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 382 rublů. Analogově levnější o 216 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 424 rublů. Analogově levnější o 174 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 427 rublů. Analogově levnější o 171 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 452 rublů. Analogově levnější 146 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 455 rublů. Analogově levnější 143 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 540 rublů. Analogově levnější o 58 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 560 rublů. Analog je levnější o 38 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 589 rublů. Analog je levnější o 9 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 620 rublů. Analogově dražší o 22 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 845 rublů. Analog je dražší na 247 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 978 rublů. Analog je dražší na 380 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 14560 rublů. Analog je dražší na 13962 rublech

  Pokyny pro použití s ​​perfectil

  Registrační číslo:

  Obchodní název: Perfectil

  Dávkovací forma - tobolky.

  Složení:

  Pomocné látky: želatina 81,0166 mg, oxid titaničitý 0,49 mg, červený oxid železa 1,7334 mg, černý oxid železa 1,0388 mg, přečištěná voda 13,72 mg.

  Popis
  Hnědá tvrdé želatinové tobolky velikosti "0" s bílými logami "Vitabiotics" s označením "Ω" na víku tobolky a "Perfectil" ® na těle kapsle. Obsah kapslí je směs jemně granulovaného prášku ze žlutavě hnědé až hnědé barvy, rozptýlená granulemi bílé, světle hnědé a načervenalé barvy se specifickým zápachem.

  Farmakoterapeutická skupina - multivitamin + jiné léky

  ATH kód: A11AA04

  FARMAKOLOGICKÉ VLASTNOSTI

  Farmakodynamika
  Kombinované léky, jejichž působení je způsobeno vitaminem, minerály a rostlinnými extrakty.

  Beta-karoten, vitamín C, E, které mají antioxidační aktivitu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, UV záření a faktory prostředí. B vitaminy a železa se podílejí na tvorbě hemoglobinu, zlepšují krevní oběh, transportují živiny do kůže a urychlují regenerační procesy (s těžkou suchou kůží, trhliny na rty, vředy ústní sliznice). Vitamin VZ zlepšuje mikrocirkulaci v povrchových cévách pokožky. Zinek a křemík se podílejí na metabolismu pojivové tkáně, normalizují stav kůže a nehtů. Bylinné extrakty echinacea a lopucha mají léčivé vlastnosti.

  Indikace pro použití
  Výrazný nedostatek vitamínů a mikroelementů pro kožní onemocnění:


  • dermatitida, včetně ekzematózní;
  • psoriáza;
  • alopecie.
  • suchá kůže;
  • kožní léze (popáleniny, řezy, škrábance);
  • zvýšené křehké nehty;
  • změna struktury vlasů;

  Kontraindikace
  Přecitlivělost na složky léčiva, hypervitaminóza.

  Dávkování a podání
  Uvnitř 1 kapsle 1x denně, během nebo po jídle, se sklenicí vody. Pro lepší absorpci se doporučuje užívat perfectil po jídle. Léčba 30 dní po konzultaci s lékařem může být opakována.

  Nežádoucí účinky
  Alergické reakce na složky léku.

  Předávkování
  Žádné informace o předávkování léky.

  Interakce s jinými léky, jiné typy interakce - Není popsáno.

  Zvláštní instrukce
  Během léčby může být pozorováno fekální zbarvení v černé barvě (kvůli přítomnosti železa); To není důvod, proč je droga zrušena. Ve vysokých dávkách je moč zbarvená jasně žlutá (kvůli přítomnosti riboflavinu v přípravku). Kyselina askorbová ovlivňuje výsledky stanovení glukózy, kyseliny močové, kreatininu a anorganických fosfátů v krvi a moči kolorimetrickou metodou (několik dnů před provedením těchto analýz přestávejte užívat drogu.

  Používejte během těhotenství a kojení
  Užívání léku není během těhotenství a kojení kontraindikováno.

  Doba použitelnosti
  3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

  Podmínky skladování
  Skladovat při teplotě nejvýše 25 ° C, v místech nepřístupných pro děti.

  Formulář uvolnění
  15 tobolek v blistru v balení po 30 kapslích (2 blistry) v kartonovém svazku s návodem k použití

  Podmínky prodeje lékáren
  Přes pult.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy